Efektywna FirmaGepardy BiznesuMocna FirmaWielcy Modernizatorzy

GPEC SERWIS - w trosce o najwyższe standardy wykonawstwa

GPEC SERWIS to jedna ze spółek Grupy GPEC, która świadczy usługi na terenie całej Polski. Firma zajmuje się budową i modernizowaniem sieci oraz instalacji ciepłowniczych. W swojej ofercie ma także budowę kotłowni gazowych, montaż paneli fotowoltaicznych oraz ich serwis, a także termomodernizację i kompleksowe modernizacje instalacji centralnego ogrzewania i ciepłej wody.

GPEC Serwis od lat dba o bezpieczeństwo dostaw ciepła systemowego i zapewnia profesjonalny serwis związany z usuwaniem awarii ciepłociągów na terenie Gdańska, Sopotu, Tczewa i Starogardu Gdańskiego. Dzięki wykwalifikowanej kadrze inżynierskiej oraz ponad 10-letniemu doświadczeniu realizuje skomplikowane zadania inwestycyjne gwarantując klientowi najwyższy standard wykonawstwa. Jako część Grupy GPEC firma bierze udział w najważniejszych projektach z zakresu ciepłownictwa realizowanych na Pomorzu.

Image

Jednym z najistotniejszych zrealizowanych przedsięwzięć była likwidacja kotłowni węglowej przy ul. Zawiślańskiej w Gdańsku i przyłączenie Odbiorców ciepła dzielnic Gdańska: Przeróbka i Stogi do miejskiej sieci ciepłowniczej GPEC. Inwestycja przebiegła dynamicznie i sprawnie – od zaprojektowania do uruchomienia systemu upłynęło zaledwie 10 miesięcy. Wybudowano ponad 4 km nowoczesnej sieci w technologii preizolowanej, której trasa wymagała przekroczenia dwóch rzek, w tym przeprowadzenia pionierskiej na skalę europejską akcji przewiertu pod rzeką Motławą. Aż cztery rury ciepłownicze (230 metrów każda) zostały jednocześnie poprowadzone 20 metrów pod poziomem terenu. Inwestycję uznano za jeden z trzech najciekawszych ekologicznych projektów zrealizowanych w Polsce w 2015 roku. W tym samym roku GPEC SERWIS zmodernizował trzy inne kotłownie na Pomorzu, co pozwoliło czterokrotnie zmniejszyć ilość emitowanych przez nie pyłów.

W 2016 roku Spółka uczestniczyła w innej ważnej inwestycji – przyłączeniu Górnego Sopotu do sieci ciepłowniczej GPEC. Prace rozpoczęły się w połowie stycznia, a już w pierwszym tygodniu września ciepło z sieci popłynęło do pierwszych Odbiorców ciepła kurortu. Nowo wybudowana sieć ma ponad 17 km długości i zasila ok. 100 budynków. Chcąc w pełni zaspokajać oczekiwania obecnych i przyszłych klientów firma nieustannie doskonali jakość wykonywanej pracy. Potwierdza to m.in. wdrożony System Zarządzania Jakością, zgodny z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001:2008.

Dynamiczny rozwój firmy został doceniony szeregiem nagród. GPEC SERWIS posiada tytuły Gazeli Biznesu, a w b.r. Spółka została także uhonorowana tytułem Diamenty Forbesa 2016, co potwierdza przynależność do najlepszych firm na rynku krajowym.

GPEC Serwis Sp. z o.ow Gdańsku została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015, VIII edycji  Konkursu Efektywna Firma 2015 oraz III edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania  2015 i na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Gdańsku została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015, VIII edycji  Konkursu Efektywna Firma 2015, IV edycji Konkursu Wielki Modernizator Polski 2015 oraz III edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania  2015 i na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.