Gepardy Biznesu 2021 Branży Handlowej

Spośród 92 668 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe we wrześniu 2022r. zbadał Instytut Europejskiego Biznesu, tytuł Gepard Biznesu 2021 uzyskało 8756 firm branży handlowej. Analiza została przeprowadzona na podstawie najświeższych, wiarygodnych danych za lata 2019-2020 z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytut Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Gepardy Biznesu od 2006 r. Przez szesnaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 200 tysięcy przedsiębiorstw.

Przedstawiamy ranking firm według średniej z dynamik zysku i przychodów w latach 2019-2020. Jeżeli średnia z tych stosunków w latach 2019-2020 była wyższa niż 10%, przedsiębiorstwo uzyskało tytuł Gepard Biznesu 2021.

Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Gepardów Biznesu 2021 publicznie na wszystkich nośnikach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykorzystaniem wizerunku statuetki lub logo konkursu w celach marketingowych, otrzymaniem certyfikatu, statuetki podczas kongresu lub drogą pocztową – zapraszamy do kontaktu. Oferta handlowa dostępna jest na portalu EuropejskaFirma.pl (link do oferty).

Statuetka Gepard Biznesu zaprojektowana w 2006 r. przez Katarzynę Pągowską

W rankingu poniżej przedstawione są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób analogiczny do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z  i C/WK. Metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, dokładniej opisana jest poniżej rankingu.

Gepardy Biznesu 2021 Branży Handlowej
Lp. Nazwa firmy Siedziba Średnia z dynamik zysku i przychodów od 2019 r. do 2020 r. w procentach Wartość rynkowa firmy w marcu 2021 r. w tys. zł
1Invest Metal Ryszard Brożyna i Wspólnicy sp.j.Gdynia13284548786
2Onlybio.Life S.A.Bydgoszcz6265525601
3Cyfra.Eu Sp. z o.o.Białystok489331732
4MRC Michał Piętowski sp.k.Katowice4668717066
5Rc Medical Sp. z o.o.Kraków4508847524
6Mondo Sp. z o.o.Bielsko-Biała44707409051
7Eko Alu Sp. z o.o. sp.k.Poznań4129647452
8Vescom II Sp. z o.o.Łódź3463914632
9Palia Sp. z o.o.Rawa Mazowiecka3009611692
10Sansa Europe Sp. z o.o.Łódź260289753
11Royal Yachts Poland Sp. z o.o.Warszawa2586374493
12Fał Sp. z o.o.Kamienna Góra2017016068
13Scandinavian Health Sp. z o.o.Warszawa1948713398
14Malinco Sp. z o.o.Malbork1683910083
15Grażyna Mirka, Jan Mirka Kofax 2 sp.j.Cieszyn1676054617
16Unidem Ltd Sp. z o.o. sp.k.Tychy1649929695
17Crehler Sp. z o.o.Zielona Góra157195825
18Sky-Pl Sp. z o.o.Wólka Kosowska15451969
19Greenpol Instytut Kształtowania Środowiska Sp. z o.o.Zielona Góra13825354097
20SBD Group Sp. z o.o.Warszawa136709450
21Medinn Tec Sp. z o.o.Poznań134603369
22Wdimed Sp. z o.o.Szczecin129684959
23Euro. Plus 1 Sp. z o.o.Zaścianki1279528416
24Ovolt Sp. z o.o.Kraków1261811345
25Ttm Sp. z o.o.Gdynia122968683
26Nature Pharm Polska Sp. z o.o.Warszawa122144498
27Salinex Sp. z o.o.Piechcin1096451375
28Senpuro Home Sp. z o.o.Warszawa106643224
29Abr Sp. z o.o.Mikołów1038713010
30Sonex Sp. z o.o.Warszawa103327441
31M&Z Sp. z o.o.Gdynia1022068212
32Reszka Sp. z o.o.Rzeszów10062204102
33Abc Farmacja Sp. z o.o.Łódź10000262973
34Agmamito Sp. z o.o. sp.k.Swarzędz9482227246
35Instalcompact Trading Sp. z o.o. sp.k.Tarnowo Podgórne91995734
36Chatka Sp. z o.o.Skarżysko-Kamienna91563251
37Eurogama Sp. z o.o.Warszawa907789842
38Platan – Room Sp. z o.o.Kraków904513261
39Mtc Medical Trading Company Sp. z o.o.Żywiec877722032
40MIA Design Sp. z o.o.Częstochowa79718200
41Osv Poland Sp. z o.o.Rybnik78982285
42Tradebit Sp. z o.o.Poznań74868354
43Swing 2 Harmony Sp. z o.o.Kraków74788023
44Ole.Pl Apola sp.k.Poznań721931484
45Horeca Parts Sp. z o.o. sp.k.Robakowo72125126
46Optocare Sp. z o.o.Kraków69505215
47Speed Projekt Plus Sp. z o.o.Katowice68852870
48Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Marexim Sp. z o.o.Wrocław682839254
49TBI Technology Sp. z o.o.Racibórz673211568
50Soctres Sp. z o.o.Imielin67266213
51Koliber Sp. z o.o.Białystok67139808
52Elite Crete Systems Poland Sp. z o.o.Biczyce Dolne65212464
53Marol Hurtownia Olejów Sp. z o.o.Dobieszczyzna64059202
54Seri Bis sp. z o.o.Gdańsk63524887
55Elbud Sp. z o.o.Piaseczno63042375
56Henwar Sp. z o.o. S.K.Warszawa63002470
57Skavska Hale Sp. z o.o.Wieruszów61782252
58Riwo Systems Sp. z o.o.Poznań61711949
59Szoston Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki61565698
60Abramis Sp. z o.o.Łomianki606852565
61Propress Sp. z o.o.Warszawa59516514
62Integra Diagnostic Sp. z o.o. sp.k.Poznań5853597609
63Palms Ping Sp. z o.o.Kraków58268171
64Wanar Sp. z o.o.Rybnik56402271
65GE Medical Systems Polska Sp. z o.o.Warszawa54801033404
66Activtek Medica Sp. z o.o.Kielce529424234
67Clockwork Polska Sp. z o.o.Bogucin52714766
68Intermarkt Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski52501951
69Viscon Group Eastern Europe Sp. z o.o.Tychy506122314
70Wibis Sp. z o.o.Brzeszcze50516371
71Teknotherm Marine Hvac Sp. z o.o.Szczecin492322118
72Przedsiębiorstwo Handlowe Botanik Sp. z o.o.Lublin48815461
73Qs Sp. z o.o.Częstochowa48471780
74Cm Diagnostics Sp. z o.o.Kraków47945494
75T.K.J. Matuszewski sp.j.Grudziądz4719105838
76Sobar, Socha, Bartosik, Michalewski sp.j.Katowice46774119
77Bio-Novum Sp. z o.o.Lublin462724658
78GJ Pharma Sp. z o.o.Lublin46275913
79Invena S.A.Koszalin4597117162
80Bruk – Bet PV Sp. z o.o.Tarnów455491691
81Medora Sp. z o.o.Niemcza45203440
82Maurisse Export Sp. z o.o.Gdynia450922411
83Elte Sp. z o.o.Kołbacz450012601
84Ele-Vis Sp. z o.o.Zielona Góra446428405
85Firma Handlowa Kingman Sp. z o.o.Klęczany44506829
86Distor Sp. z o.o.Szczecin44331590
87Unsarto Sp. z o.o.Kętrzyn43874812
88Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa Samopomoc Chłopska w RzeszowieRzeszów438513713
89Ekomex-Pilśniak Sp. z o.o.Panki43585370
90DREI BOND POLSKA Sp. z o.o.Kraków43011896
91Spółdzielnia Kółek Rolniczych w GorzycachGorzyce42431853
92Dream Machines Sp. z o.o.Warszawa42396885
93Dresówka.Pl Sp. z o.o. sp.k.Głuchołazy420261745
94Action S.A.Zamienie41723471219
95Modumpharma Sp. z o.o.Łódź417029385
96Invest Group Sp. z o.o.Sandomierz41576233
97Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Galicja Art Sp. z o.o.Gorlice41553188
98Yanmei Sp. z o.o.Jaworzno41212409
99All4trade Sp. z o.o.Zakęcie41151864
100DTP – Soft Sp. z o.o.Rabka-Zdrój411465224
101Xanto Sp. z o.o.Gdynia40813345
102Stac Polska Sp. z o.o.Olkusz399819754
103Scale Sp. z o.o.Starachowice390211658
104Seecom Polska Sp. z o.o.Poznań38841571
105Rikot Sp. z o.o.Lublin38533146
106Bardomed Sp. z o.o.Kraków384511228
107TWS Sp. z o.o.Toruń38321214
108Gedanum-Pharma Sp. z o.o.Gdańsk38278407
109Alex Caprice Sp. z o.o.Warszawa37432851
110Finexpol Sp. z o.o.Janki372928476
111Ideatronik Sp. z o.o.Warszawa3689421
112Karkonoski Dom Numizmatyczny Kurowski sp.j.Jelenia Góra36899641
113ICL Europe B.V. (Sp. z o.o.) Oddział w PolsceWarszawa365226901
114Hr Profit Sp. z o.o.Radom36394765
115Nycz Industries Sp. z o.o.Kraków36195101
116Anlux Polska Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała357213760
117Isofts Synergic Sp. z o.o.Warszawa35712835
118Biofeld Sp. z o.o.Widna Góra35571805
119Agros Team Sp. z o.o. sp.k.Krzanowice35052573
120Restkom Sp. z o.o.Toruń34821655
121Eurotank Sp. z o.o.Włoszczowa34602611
122DT Advanced Sp. z o.o.Katowice345914090
123Arm-Tech Sp. z o.o.Warszawa344716846
124Triomen Sp. z o.o.Gorlice34116878
125Ozone Sport Sp. z o.o.Józefów33654280
126Szprychy.Com Sp. z o.o.Pelplin33562077
127GMM Group Sp. z o.o. sp.k.Ciele333931125
128Eviosys Packaging Commercial Polska Sp. z o.o.Goleniów328174990
129Scantek Sp. z o.o.Gdynia32614753
130Cazo Sp. z o.o.Częstochowa32562505
131Canna Sp. z o.o.Łódź3163147179
132Oss Sp. z o.o.Gdańsk313720829
133Viggo Sp. z o.o.Łęczna31272384
134Ibra Makeup Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów312617089
135Company Pack Service Sp. z o.o.Kluczbork31004569
136NOVOTERM Sp. z o.o.Szczecin309852572
137Faulhaber Polska Sp. z o.o.Poznań309212766
138Ekotrans Paliwa Sp. z o.o. sp.k.Piotrków Trybunalski30191894
139Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w RadomiuRadom29961295
140Pamar Sp. z o.o.Nowa Sól29902483
141Cama Design Sp. z o.o. sp.k.Kominy296564955
142Dziergaczkowo Sp. z o.o.Pabianice29484145
143Sony Interactive Entertainment Polska Sp. z o.o.Warszawa2946282186
144Społem Powszechna Spółdzielnia SpożywcówPińczów29398923
145Fivesport Sp. z o.o.Kraków29207782
146Przedsiębiorstwo Handlowe Domgoss Sp. z o.o.Kielce291812387
147Simply Sp. z o.o.Radom29149955
148Hftradeco Rafał Herzyk sp.k.Bielsko-Biała291031243
149Hurtowa Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaKonin29053700
150Aivilo Sp. z o.o.Budy Janowskie289712799
151Dakoil Sp. z o.o.Kałuszyn287413491
152Korona Group Sp. z o.o.Częstochowa28606617
153Mib-Construction Sp. z o.o.Przytoczna28454818
154Melplex Sp. z o.o.Suwałki28391072
155Centrala Handlowo Produkcyjna Abakus Sp. z o.o.Olsztyn27828739
156Eljot Sp. z o.o.Wola Batorska277123723
157Termoplaza Sp. z o.o.Warszawa275113221
158Barbara Łbik Firma BarbaraPoznań268611462
159Salco Au Naturel Sp. z o.o.Kraków26572099
160Pivexin Sp. z o.o.Racibórz26552155
161Asili Sp. z o.o.Smugi2616884
162Apteka Rodzinna Sp. z o.o.Lublin26071956
163Saniks Sp. z o.o.Brzozów25923332
164Soczyście Sp. z o.o.Katowice255810465
165Elhurt – Elmet Sp. z o.o.Białystok253821986
166ECI Trade Sp. z o.o.Warszawa25322940
167Kleonika Sp. z o.o.Września252711640
168Campelo Sp. z o.o.Szczecin25216675
169Trade4u Sp. z o.o.Suszec248728619
170Ascensia Diabetes Care Poland Sp. z o.o.Warszawa248448699
171Phup Gniezno Sp. z o.o. Sklep Polski sp.k.Gniezno244133053
172Ashland Ingredients Poland Sp. z o.o.Warszawa243171081
173Bauherr Pszczyna Sp. z o.o.Pszczyna24272166
174Seltek-System Sp. z o.o.Rumia24094211
175Le Gall Polska Sp. z o.o.Sławków24012951
176Mennica Polonia Sp. z o.o.Jelenia Góra23811787
177Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w KołbieliKołbiel237516294
178Agro-Consulting Group Sp. z o.o.Zamoście-Kolonia23685341
179Zachodnie Centrum Zaopatrzenia As Sp. z o.o.Zielona Góra23492540
180NEONET S.A.Wrocław2345184289
181Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hydro-El Sp. z o.o.Będzin23242634
182Directsun Sp. z o.o.Jaworzno23151986
183Mir-Pharma Sp. z o.o. sp.k.Połczyno23053484
184Złota Uncja Sp. z o.o.Jelenia Góra23011729
185Equadent Sp. z o.o.Konin227812139
186Norinves T Sp. z o.o.Klecza Dolna2277206828
187Bth Elstar Sp. z o.o.Elbląg225121276
188Solutions For Technology Sp. z o.o.Opole22498831
189Škoda Polska Sp. z o.o.Warszawa22301108
190Dachmax Sp. z o.o.Długołęka222924354
191Oxal Sp. z o.o.Tarnowskie Góry22291019
192Syngen Biotech Sp. z o.o.Wrocław2217234485
193Egerton Sp. z o.o.Zabrze220015978
194Aquarama Lavaggi Polska Sp. z o.o.Straszyn21929029
195Womi Plus Sp. z o.o.Zabrze21741686
196Desio Holding Sp. z o.o.Częstochowa21654272
197Multisolar Sp. z o.o.Poznań21594756
198Tu Się Czyta Sp. z o.o.Toruń21533201
199Pitersky Sp. z o.o.Elbląg21251899
200Soluminer Sp. z o.o.Kraków21213418
201Rodion Sp. z o.o.Kraków21202352
202EMK Group Sp. z o.o.Warszawa211219902
203Equalia Sp. z o.o.Warszawa2088534
204Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stabla sp.j.Ornontowice20853057
205E & J Sp. z o.o.Łódź207979169
206Inter Api Sp. z o.o.Milanówek20707944
207Vitafer Sp. z o.o. sp.k.Tarczyn206790683
208Handlowo-Usługowa Spółdzielnia Socjalna Samo ZdrowieŁódź2067824
209Inv Media Sp. z o.o.Warszawa2050804
210J&K Sp. z o.o.Kielce20481070
211Ipazurki.Pl Sp. z o.o.Łęczyca20472885
212Walmed Sp. z o.o.Jastrzębie2025674212
213Trader Sp. z o.o.Warszawa20211529
214Melja Sp. z o.o.Wolsztyn20172267
215Febe Sp. z o.o.Wrocław20161292
216Funerali Sp. z o.o.Minkowice-Kolonia20141579
217Quadron Polska Sp. z o.o.Stara Iwiczna19946325
218Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w PabianicachPabianice199010115
219PS BHP Sp. z o.o.Wałbrzych197310080
220BIURO PLUS S.A.Poznań19672405
221Mennica Kapitałowa Sp. z o.o.Warszawa1963110252
222Jk-System Logistyka Polska Sp. z o.o.Łódź195210307
223Jantar Sp. z o.o.Zamość19193274
224Gastropuls.Pl Sp. z o.o. sp.k.Kraków19147054
225Andżela Sp. z o.o.Warszawa19081807
226Wik Sp. z o.o.Rybnik19037065
227MARDIL Sp. z o.o.Zakrzewo19032910
228Sagagroup Sp. z o.o.Warszawa18961736
229Caramella Sp. z o.o.Warszawa18958909
230Amtools Sp. z o.o.Sławków18855821
231Vero Sp. z o.o.Dobrodzień186712170
232Ram Baltic Sp. z o.o.Warszawa186614671
233Cms Polska Sp. z o.o.Rzeszów186558576
234Ou Rui LI Er Sp. z o.o.Rzgów18532752
235Agri5 Sp. z o.o.Okaliniec184489806
236Optimo Sp. z o.o.Warszawa18111805
237Carlestam Poland Sp. z o.o.Reguły18054280
238Del Sport Sp. z o.o.Warszawa18003256
239Copernicus Diagnostics Sp. z o.o.Wołomin178548053
240Urbaniak Automotive Sp. z o.o.Raba Wyżna17784666
241Innovation Trade Sp. z o.o.Stare Babice17726285
242Fourtires Sp. z o.o.Kraków17636729
243Spectrum Sp. z o.o.Ostrołęka17593557
244VP Group Sp. z o.o.Warszawa17584174
245Kaspa Sp. z o.o.Warszawa175813128
246Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Gastronomiczne Leja-Nykiel Sp. z o.o.Jodłowa175713938
247Gm System Integracja Systemów Inżynierskich Sp. z o.o.Wrocław175616246
248Zarys International Group Sp. z o.o. sp.k.Zabrze17565036359
249Farmedica Sp. z o.o.Warszawa174017233
250Domitech Sp. z o.o.Bydgoszcz17331648
251Jespol Jessa Sp. z o.o.Leszno1731124673
252Noya Sp. z o.o.Kętrzyn1725957
253T.I.P. Polska Sp. z o.o.Latchorzew17231943
254Sterimed Sp. z o.o.Warszawa172228755
255Józef Kurgan, Mariusz Piotrowski, Krzysztof Kurgan Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe GAN-REM S.J.Gdynia17128896
256Polgabo Sp. z o.o.Warszawa17095442
257KT Trade Sp. z o.o. sp.k.Gowarzewo170326390
258Nb Quality Polska Remigiusz Pięta sp.j.Kielce17011850
259Maxto Its Sp. z o.o.Modlniczka170067658
260Rovan Sp. z o.o.Warszawa1699603
261Pif Natalia Romejko sp.k.Warszawa16934964
262Kt24 Sp. z o.o. sp.k.Psarskie16851290
263Polszyn Sp. z o.o.Łazy16842319
264Imac Service Sp. z o.o.Częstochowa16756592
265Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Energo-Usługa Sp. z o.o.Ruda Śląska16742797
266Redtom Sp. z o.o.Chorzów16716556
267Card + Drive Polska Sp. z o.o.Katowice1666688
268Salvador Sp. z o.o.Mysłowice166221811
269Basalto System Sp. z o.o.Warszawa16609948
270Liralighting Sp. z o.o.Elbląg16581097
271Cezas – Glob Sp. z o.o.Olsztyn16574727
272Medisept Sp. z o.o.Konopnica1644663780
273RAFSTAL Sp. z o.o.Piekary Śląskie16409093
274Cezetel Olsztyn Sp. z o.o. sp.k.Olsztyn161472658
275Orvita.Pl Sp. z o.o. sp.k.Swarzędz16105303
276Dadelo S.A.Bydgoszcz160090014
277Axium Sp. z o.o. sp.k.Warszawa159133807
278Dent-Concept Sp. z o.o.Bielsko-Biała15895587
279Lgv Sp. z o.o.Kraków15771768
280Elibron Sp. z o.o.Tychy156915170
281Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w OstrzeszowieOstrzeszów15603162
282Pascall Sp. z o.o.Poznań15574085
283Beauty Care Global Sp. z o.o.Warszawa154519282
284Xam Technology Sp. z o.o.Wójtowa154211901
285Music Trade Sp. z o.o.Warszawa1515572
286Xiaomi Technology (Polska) Sp. z o.o.Warszawa1511271135
287Grupa Athena Sp. z o.o.Bydgoszcz149627546
288Broker Medical Service Sp. z o.o.Warszawa14955761
289Geko Sp. z o.o. sp.k.Kietlin1493283474
290Technology Gate Poland Sp. z o.o.Warszawa149128830
291Invar Pc Media Sp. z o.o.Sieradz14902548
292Elexa Sp. z o.o.Łódź14863044
293METINVEST POLSKA Sp. z o.o.Katowice1476164118
294Flexico Sp. z o.o.Wrocław14732927
295ELJOR Aleksander Jaworski, Elżbieta Jaworska, Wiktor Jaworski Sp.J.Kikół147311437
296Malmar Sp. z o.o.Konin14725839
297Best Global Business Sp. z o.o.Łagów14722470
298Lumijet Sp. z o.o.Białystok14712847
299Multi-Ap Sp. z o.o.Kielce146721272
3002m Group Sp. z o.o.Warszawa1462555
301Qmobility Sp. z o.o.Jędrzejów14591366
302Reis Group Sp. z o.o.Julianów14521568
303Provect Artur Woźniak sp.k.Tychy145135808
304Syal Sp. z o.o.Byków144197170
305Oksa Invest Sp. z o.o.Łódź14362583
306Scrap Sp. z o.o. sp.k.Strzelno Klasztorne14325013
307Alma Farm Sp. z o.o.Łódź142874690
308Gunway Sp. z o.o.Kraków14231067
309Dolfashion Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki141314561
310Lugers Sp. z o.o.Dębionek14051671
311JB Sp. z o.o.Hrubieszów140012702
312Dirak Polska Sp. z o.o.Żołędowo13931614
313KALI-CARB Sp. z o.o.Poznań1392737
314Kyocera Unimerco Tooling Sp. z o.o.Wrocław139152952
315Bisam Sp. z o.o.Suszec13871063
316Adi Automation Sp. z o.o.Siedlce13853712
317Albo24 Radio Rada Sp. z o.o. sp.k.Gdynia13837335
318JBD S.A.Łódź138323211
319Aimex Sp. z o.o.Ruda Śląska13773764
320Integriz Sp. z o.o.Gliwice136816866
321Stawterm Sp. z o.o.Dąbrowica13545517
322Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Moneks 1 Sp. z o.o. sp.k.Katowice13546756
323Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Comp-Art Sp. z o.o.Bydgoszcz13521887
324Torgpred Sp. z o.o.Kielce135130925
325Polscrap Sp. z o.o.Kraków13513382
326Green Park XV Sp. z o.o.Olsztyn13481266
327Intersolarcannabis Sp. z o.o.Łódź13483880
328AP Armatura Sp. z o.o.Rybnik13471253
329Noxel Sp. z o.o.Katowice13471859
330TNC Pets Sp. z o.o.Poznań13444198
331Vizarro Group Sp. z o.o. sp.k.Toruń134318101
332Emerson PM PL Sp. z o.o.Warszawa13401582
333Personeo Sp. z o.o.Nowy Sącz13405473
334Thermosilesia Sp. z o.o.Ruda Śląska13353070
335Centrum Atv Sp. z o.o.Stargard13334023
336Immedica Pharma Polska Sp. z o.o.Warszawa13322924
337Inlago Sp. z o.o.Rzeszów1330440
338ROZET Sp. z o.o. PHPUTarnobrzeg13291177
339Larchfield Sp. z o.o.Pruszków13272134
340My Alpaca Sp. z o.o.Krosno13264185
341J.Chodacki, A.Misztal, Medica sp.j.Lubin13251245179
342Lexfarma Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój13192531
343Valdi Mw1 D.Wojewoda sp.k.Tarnów131426388
344UNILIGHT POLSKA Sp. z o.o.Żerniki Wrocławskie131343342
345One Two Trade Sp. z o.o.Lublin13081880
346Florentyna Sp. z o.o.Korzkwy1307249267
347Italtec Sp. z o.o.Skrzyszów13078679
348Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Flaxpol Sp. z o.o.Kluczbork130324858
349Grupa Medyczna Sp. z o.o. sp.k.Poznań1301115593
350Przyczepy Bold Sp. z o.o.Warszawa1299984
351Infoseb Sp. z o.o.Warszawa12953140
352Astra -Sp. z o.o.Warszawa12934680
353Gilt Edge Trade Sp. z o.o.Warszawa128522
354Mat Art Sp. z o.o.Szczecin12832096
355Milano Fashion Sp. z o.o.Emilia12814076
356Vektra B.M.W. Kaszuba sp.j.Gdańsk127534911
357Fadex Sp. z o.o.Katowice1274484
358SAP Technology Sp. z o.o.Warszawa1273964
359Dps Machinery Sp. z o.o.Zabrze12722450
360Gama System Polska Sp. z o.o.Kielce12705430
361Przedsiębiorstwo Handlowe OGRÓD ZAMOŚĆ Sp. z o.o.Zamość12692512
362Tolife Sp. z o.o.Warszawa12691870
363Permetal Sp. z o.o.Żory126711945
364Great One Sp. z o.o.Rzeszów1266554
365Activida Distribution Sp. z o.o.Macierzysz12599912
366Toolstatic Polska Sp. z o.o.Bydgoszcz12582336
367Arkadia Sp. z o.o.Reducin12562501
368Suppsit International Sp. z o.o.Kraków12569622
369Rubberpro Polska Sp. z o.o.Cholerzyn12547169
370BTP Opakowania Sp. z o.o.Grudziądz12478194
371Goldfarmex Sp. z o.o.Pabianice12477656
372Mega Office Sp. z o.o.Wrocław12442812
373Wufu Sp. z o.o.Wólka Kosowska12331482
374All Good S.A.Kołobrzeg123051453
375Trader Materiały Budowlane Sp. z o.o.Chocznia122710014
376Smartgrid Sp. z o.o.Warszawa122311265
377Quantum Display Sp. z o.o.Łomża1220907
378Sp-Tex Sp. z o.o.Poznań1219828
379Kekona DJ10 Sp. z o.o. sp.k.Byków12198430
380Frankowski Coating Sp. z o.o.Rusocin12176493
381Elbah II Sp. z o.o.Bytom1206197681
382We Love Ecommerce Sp. z o.o.Kraków12022455
383Medica-Group Sp. z o.o.Słupsk12012379
384Fondu Sp. z o.o.Konin11981601
385Spin Sp. z o.o.Szczecinek11982844
3864bud Sp. z o.o.Zielona Góra11944070
387Time & Fashion Sp. z o.o.Raszyn1188545
3884fit Sp. z o.o. sp.k.Elbląg11862877
389Platforma Sp. z o.o. sp.k.Szczecin11854380
390Tuff Business Sp. z o.o.Warszawa11824926
391Mmt Supermarket Sp. z o.o. sp.k.Poznań118199861
392Project Smart Sp. z o.o.Bytom117810489
393Antom Sp. z o.o.Koluszki1176707
394GRM Polska Sp. z o.o.Lublin11749900
395Tst Systems Sp. z o.o. sp.k.Michałowice117415680
396Globaleco Fotowoltaika Sp. z o.o. sp.k.Gdynia117310813
397Extradach Zachód Sp. z o.o.Szczecin11721807
398Efekt-Pharm Sp. z o.o.Rozprza11704619
399Węglomat Trzciana Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów116443681
400Homeware Products 1947 Sp. z o.o.Kraków11483840
401Sunday Polska Sp. z o.o.Warszawa1148176744
402Orfid Sp. z o.o.Polesie11462746
403Eko Projekty Sp. z o.o.Łaszczówka1143431
404Synergy Oil Polska Sp. z o.o.Warszawa114221945
405Rest Lords Sp. z o.o.Olsztyn11384807
406Home & Garden Dudek Group sp.k.Piła1137153610
407Synthesia Polska Sp. z o.o.Łódź11303769
408TAS Trade Sp. z o.o.Wola Przypkowska11296896
409Euro Moda Sp. z o.o.Rzeszów11153101
410Abook Sp. z o.o.Warszawa1114927992
411Biegańscy Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k.Brodnica11142302
412Solanka Sp. z o.o.Ostróda111410488
413Preventec Sp. z o.o.Cieszyn111123176
414Cronas Euro Group Ou Sp. z o.o. Oddział w PolsceWarszawa11112078
415Interplus Sp. z o.o.Warszawa11087294
416Lk-Inox Sp. z o.o.Nowy Sącz1106955
417Impresje 24 G.Philips sp.k.Rumia10974415
418Paramedica Polska Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1094386340
419Swisspharm Sp. z o.o.Olsztyn1091395
420Umbrela Sp. z o.o.Krzeszowice109014275
421Talemax Sp. z o.o.Poznań109032346
422Twarkiewicz Holding Spółka z Ograniczoną OdpoiwiedzialnościąNowy Dwór Mazowiecki10859357
423Itt-Technika Obrabiarki Cnc Sp. z o.o. sp.k.Jarocin10814177
424Non Stop Sp. z o.o.Warszawa10812814
425Admed Sp. z o.o.Białystok10776564
426Salvemedical Sp. z o.o.Brzeziny1073872
427Liberty Commercial PL Sp. z o.o.Katowice1071128549
428Profinex Sp. z o.o. sp.k.Elbląg10708703
429Sandra Fashion Sp. z o.o.Wola Zaradzyńska10694256
430Sklep Spożywczo – Przemysłowy A.M.Frankiewicz, K.Wiglusz sp.j.Narama10685910
431Greenline Polska Sp. z o.o.Świlcza10647424
432Know-How Factory Sp. z o.o.Wrocław10622789
433Underwear Sp. z o.o.Wrocław10613330
434Sneaker Peeker Sp. z o.o.Maszewo105413512
435Amocarat Sp. z o.o.Czaniec1054179445
436Eurocon Global Sp. z o.o.Warszawa10534232
437Light – EL Sp. z o.o.Kraków10521541
4384people4service Sp. z o.o.Leszno10473027
439Unihub Sp. z o.o.Warszawa104610371
440Mtm Concept Sp. z o.o. sp.k.Poznań1035848
441Wbk-Hurt Sp. z o.o.Warszawa1035794
442Orangechip.Pl Sp. z o.o.Warszawa10303090
443Eldorado Ltd Sp. z o.o.Koszalin102910869
444Cosnet Sp. z o.o.Wrocław10284975
445Av.Net Sieci Audiowizualne Sp. z o.o.Warszawa10277753
446Saspharma Sp. z o.o.Szarbsko10244869
447SCANDAGRA POLSKA Sp. z o.o.Żołędowo102171083
448Biotina Sp. z o.o.Kielce101811222
449Az Biolanic Sp. z o.o.Kraków10164826
450Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Starej KamienicyStara Kamienica10082443
451Światły Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k.Bukowiec10079769
452Novamed.Pl S.A.Łódź1007407879
453Kaufdas.Online Sp. z o.o.Czarnowice10066168
454Kb Group Sp. z o.o.Katowice10052141
455Medical Vision Sp. z o.o.Gostyń10049197
456Anna Bp Sp. z o.o.Margonin10022614
457Agropol Impex Sp. z o.o.Wiry100140341
458Greenfone Sp. z o.o.Warszawa9945119
459Leolabs Sp. z o.o.Rybnik9942858
460Meble Vip Design Sp. z o.o. sp.k.Wrocław99094
461Business Td Sp. z o.o.Wólka Kosowska9891184
462Syro Sp. z o.o.Bestwina98733324
463JPR Aqua Sp. z o.o.Łaziska Górne9868253
464Duo11 Sp. z o.o.Warszawa986383
465Solve Medical Sp. z o.o.Białystok98261590
466Derform sp.j. DeręgowscySady98170424
467Q & S Sp. z o.o.Poznań9793095
468Sp. z o.o. GamadexChocznia9784341
469Tokyo Medical Europe Sp. z o.o.Ustroń977573
470Agria Sp. z o.o.Zajączkowo9777595
471Proarp Sp. z o.o.Gliwice9761207
472Fabrykamebli.Pl Sp. z o.o.Lublin9735096
473TORMAR Sp. z o.o.Toruń97233884
474Tylda Sp. z o.o.Przeworsk97033335
475Atlant Sp. z o.o.Żerniki Wrocławskie9641413
476Gross Hurtownia Hydrauliczna – Grupa Sbs Sp. z o.o.Kielce9627803
477Ogólnokrajowe Przedsiębiorstwo Handlu i Usług Bbg-Recykling Sp. z o.o.Baniocha9598951
478Highlander Sp. z o.o.Węgrów95710976
479El – Kab Sp. z o.o.Wawrów95421108
480Liveno Trade Sp. z o.o.Kaczory9531030
481Eko Park XVI Sp. z o.o.Olsztyn951437
482Interower Sp. z o.o.Opole9494122
483Tedom Poland Sp. z o.o.Katowice94931394
484Xing Cheng Sp. z o.o.Jabłonowo948784
485Delta Food Ingredients Sp. z o.o.Pasłęk9459987
486Icenter Sp. z o.o. S.K.Poznań9437470
487Worldplast Sp. z o.o.Bielany Wrocławskie9421381
488American-Austrian Corporation – Rainbow Sp. z o.o.Wrocław942161210
489Netsecure Sp. z o.o.Warszawa9403250
490Mp-Kolor` Sp. z o.o.Wrocław9391821
491Btc Engineering Polska Sp. z o.o.Warszawa9381499
492Salutes Sp. z o.o. sp.k.Zbrosławice9331494
493Falloden Polska Sp. z o.o.Warszawa9318398
494Cellers Sp. z o.o.Osielsko92925179
495Solar-Union Sp. z o.o.Poznań92711336
496Avitec Sp. z o.o.Jelenia Góra9264620
497Global Food Hygiene D. Urbański sp.k.Kuśnie925632946
498Respiromix Sp. z o.o.Warszawa924147562
499Emka Meble Sp. z o.o. sp.k.Rawa Mazowiecka92321395
500Laprego Sp. z o.o.Poznań923333
501Wan Shun Sp. z o.o.Jabłonowo9221153
502Ryszard Florczak PPHU Kary Sp. z o.o.Łódź92160124
503C-O Optics Sp. z o.o.Milanówek9212865
504Pilomax Sp. z o.o.Warszawa9205832
505Enetero Sp. z o.o.Jarocin9181563
506Caifu Trading Sp. z o.o.Wrocław9161966
507Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w BoguchwaleBoguchwała9117519
508A & M Investments Sp. z o.o.Kraków90810798
509Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w Nowym SączuNowy Sącz9043458
510Energo-Efekt Sp. z o.o.Poznań9038502
511Infranova Centrum Infrastruktury i Technologii Sp. z o.o.Słupsk9011268
512Whsi Sp. z o.o.Szczecin89940347
513Moto Alwa Sp. z o.o.Czarnylas8951488
514Safe Power Management Sp. z o.o.Warszawa8931620
515Manfred Reiner Polska Sp. z o.o.Gliwice8885334
516Goddess Sp. z o.o.Warszawa8876810
517Prestige KS Sp. z o.o.Płock88615549
518Elpio Sp. z o.o.Komorniki88510623
519Medicadental Sp. z o.o.Rzeszów8836742
520Aa System Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski8801434
521Zoomania Sp. z o.o.Palędzie8803422
522Spartan Medical Sp. z o.o.Warszawa8761054
523Inwestycje Kujawy Sp. z o.o.Ciechocinek8739795
524APM Sp. z o.o.Warszawa87116534
525Gammamedica Sp. z o.o.Kraków8668225
526Koksik Sp. z o.o.Gdańsk86520104
527Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Sędziszowie MałopolskimSędziszów Małopolski8612528
528Tex Trade Sp. z o.o.Rzeszów8566382
529Atumed Sp. z o.o.Wyszków855769
530Luhmi Sp. z o.o.Legnica8486030
531Top-Pak Sp. z o.o.Kraków847323
532Promat Sp. z o.o.Stelmachowo8466226
533Stalpol Safes Sp. z o.o.Białe Błota8448293
534Arka Agd Sp. z o.o.Radom84318894
535Lomi Trade Sp. z o.o.Łomianki Dolne84244321
536Studio Kampol Sp. z o.o.Warszawa8362379
537Ikam Global Sp. z o.o.Rybnik835316
538Agro Kompani Sp. z o.o.Markusy8356693
539Lantre Premium Reseller Sp. z o.o.Warszawa8345386
540Serwiscenter.Pl Sp. z o.o.Białobrzegi8345290
541Tygarena Sp. z o.o.Zawiercie8333705
542Sochacki – Serwis Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski8265318
543Zakład Usługowo-Handlowy Agrolux Sp. z o.o.Jarosław8241732
544GAZSTAL S.A.Zielona Góra8219278
545Twinpol Sp. z o.o.Obrowo81532781
546Przeds. Handlowo – Transportowe Bespol Sp. z o.o.Łasin81368681
547Mateo Sp. z o.o.Lipno8131492
548Cortem Elektrotechnika Pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała81123704
549Tcm Brand Sp. z o.o.Kraków8093637
550Intervet Sp. z o.o.Warszawa807103653
551TPR Sp. z o.o.Mogielnica8048525
552VIKK – POL Sp. z o.o.Kozery8041359
553Promis Sp. z o.o.Katowice80111481
554Vestim Group Sp. z o.o.Radom8009380
555Nord Plus Sp. z o.o.Gdańsk79920220
556Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm-Łódź Sp. z o.o.Łódź797359215
557Platyna Sp. z o.o.Bojano7972315
558Masdar Sp. z o.o.Olsztyn7956647
559Fameo Sp. z o.o.Wrocław7951311
560Ramm Sp. z o.o.Włynkówko7941512
561Mgs Nauka Sp. z o.o.Kraków7923958
562Fog Fun Sp. z o.o.Czerwonak7915473
563Gusto & Buon Gusto Sp. z o.o.Warszawa78612820
564Witorina Sp. z o.o.Warszawa78624044
565Napo Sp. z o.o.Warszawa7843299
566Avion Sp. z o.o.Opole7843743
567Iberapol Sp. z o.o. sp.k.Warszawa7837104
568Janser Polska Sp. z o.o.Lipno7833186
56912Buy Sp. z o.o.Piaseczno78250339
570Labo Clinic Sp. z o.o. sp.k.Olsztyn7812288
571Cceu Sp. z o.o.Poznań78116958
572Technodrewno Sp. z o.o.Poznań7765122
573QT & LH Sp. z o.o.Wólka Kosowska774658
574Probox Sp. z o.o.Katowice773622
575Conecta Sp. z o.o.Warszawa77230261
576Apteka Eskulap Alicja Kopciewicz i Wspólniczki sp.j.Chełm769642
577CENOS Sp. z o.o.Września76880371
578Tokko Sp. z o.o.Knurów7663997
579Rebel Sp. z o.o.Gdańsk76577409
580EM Poland Sp. z o.o.Sulejówek7642048
581Jaromin Sp. z o.o.Kroczewo7635730
582Eurowest Sp. z o.o.Tarnów7632049
583Ulow Sp. z o.o.Rzeszów762297
584Przedsiębiorstwo Handlowe Davi Sp. z o.o.Czachorowo76213773
585Vobe Sp. z o.o.Rudna Mała760436
586Komo Service Sp. z o.o.Kunów75933081
587Verde Invest Sp. z o.o. S.K.A.Warszawa75841833
588Abisal Sp. z o.o.Bytom758127416
589Aeroprakt Polska Sp. z o.o.Zakliczyn757841
590Greeneris Sp. z o.o.Warszawa75617420
591R-Stal Kamerduła, Olszewska sp.j.Boguchwała7552426
592Beauty Boutique Sp. z o.o.Warszawa7554882
593Page Communication Sp. z o.o.Gliwice7535808
594Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Petrol-Max Sp. z o.o.Tęgoborze7533621
595Beghelli-Polska Sp. z o.o.Rybnik75319713
596Neptune Invest Sp. z o.o.Warszawa750279
597Fortpol Sp. z o.o.Pszczółki7492655
598Arkas Sp. z o.o.Jawor74937335
599Mecconti S.A.R.L. Sp. z o.o.Warszawa74837518
600Mokosh Didiuk sp.k.Kazuń Nowy74690558
601Qi Meng Sp. z o.o.Wólka Kosowska743877
602Pol-Petro Sp. z o.o.Poznań73942582
603Tyxon Automotive Sp. z o.o.Warszawa7388493
604Darshan Sp. z o.o.Łodygowice7381438
605Mentor Sp. z o.o.Będargowo7353351
606Powiernik S.A.Biała Podlaska7341273
607Wiking Polska Sp. z o.o.Kraków7324243
608Ronda Sp. z o.o.Łódź73262154
609Lortan Sp. z o.o.Warszawa7297462
610Foods Brothers Sp. z o.o.Warszawa727705
611MARGOT MEDICAL Sp. z o.o.Jastrzębie72745432
612Miralex-Mar Sp. z o.o.Piła7262155
613Golmex Sp. z o.o.Gola72110384
614BS Cosmetics Group Sp. z o.o.Sosnowiec7198312
615Aval Sp. z o.o.Białystok7161607
616Indigital we Trust Sp. z o.o.Warszawa7162249
617Hjr Pauch sp.k.Gdańsk716166859
618W.M. Pławeccy Sp. z o.o.Kępno7154249
619Allt Sp. z o.o.Kobyłka713282
620VADMAR Sp. z o.o.Kraków7121782
621Idino.Pl Sp. z o.o.Warszawa7112782
622Mar-Med Sp. z o.o.Warszawa7119161
623Its Sp. z o.o.Rakszawa70544125
624Miss Luxury Sp. z o.o.Łódź7051603
625Buri Swiss-Polska Sp. z o.o.Kielce70433677
626Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Tres Sp. z o.o.Gdańsk70214293
627Bameha Sp. z o.o.Rzgów701277
628Ideal Partner Sp. z o.o. sp.k.Warszawa70127072
629Solea Sp. z o.o.Łódź699884
630Olkwiat Sp. z o.o.Wadąg6964738
631Covertech Sp. z o.o.Warszawa6964555
632Eywa Sp. z o.o.Warszawa696457
633Farmatis Sp. z o.o.Zabrze6942598
634Sani Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra694174748
635Prime Quality Bearings Sp. z o.o.Łódź69412021
636Gline Sp. z o.o.Kraków6931145
637Jedynka R Sp. z o.o.Warszawa6923809
638Grupa Eshop Sp. z o.o.Wrocław6924091
639Multi Szop Sp. z o.o.Raszyn688707
640HTK – Went – Polska Sp. z o.o.Kraków68813017
641Qlue 4 Her Sp. z o.o.Poznań6884325
642Aero-Graf Sp. z o.o.Świeradów-Zdrój6871628
643MIX 5 Sp. z o.o.Warszawa6822026
644Swiss-Park Polska Sp. z o.o.Warszawa6821356
645Iko Sp. z o.o.Tychy67613545
646JBK Sp. z o.o.Szczecin6761762
647BISK S.A.Łubna67576884
648In House Development Sp. z o.o.Warszawa67531931
649ZPD Arbor Sp. z o.o.Włoszczowa6737498
650Ms-Solutions Sp. z o.o.Kraków673645
651Taw Sp. z o.o.Pęcice Małe672611
652Grupa Marco-Polo Sp. z o.o. sp.k.Poniatowo67110130
653Aw Ingredients Sp. z o.o.Warszawa6709228
654CTA Polska Sp. z o.o.Katowice66919111
655Lundi Polska Sp. z o.o.Poznań6682746
656Bazkar Bazyk & Kardasz sp.j.Inowrocław66825756
657Zam Czajkowski sp.k.Bartoszyce6667882
658Firma Handlowo-Usługowa Almar Sp. z o.o.Opole66515538
659Ek Handel & Design Sp. z o.o.Kętrzyn6653224
660Gws Poland Sp. z o.o.Warszawa66521434
661Neckerit Sp. z o.o.Warszawa6633258
662Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Arpis Sp. z o.o.Bydgoszcz6638782
663Centrum Kooperacji Przemysłowej Sp. z o.o.Bielsko-Biała662300
664Spółdzielnia Ogrodnicza Ziemi SądeckiejNowy Sącz66212405
665EBM Chemicals Sp. z o.o. sp.k.Kędzierzyn-Koźle6628208
666Polmarkt Sp. z o.o.Poznań6613471
667Gannet Guard Systems S.A.Warszawa66125300
668Rascal Sp. z o.o.Kraków66144911
669Bike Center Sp. z o.o.Poznań660759
670Alpa Sp. z o.o.Radom65913493
671Nasza Tradycja Sp. z o.o.Tarnów6596755
672Svobodny Sokol Sp. z o.o.Poznań6594494
673Aspeco Group Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie6575097
674Laaker Group Sp. z o.o.Legionowo65715327
675Er4 Invest Sp. z o.o.Lublin656648
676Inform Jakub Niedziałek Sp. z o.o.Dębówka65620065
677Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w StoczkuStoczek655522
678Simple Technology Sp. z o.o.Warszawa6545718
679Ferges Sp. z o.o.Warszawa6521160
680MW Property II Sp. z o.o.Warszawa650719
681Karmazyn Sp. z o.o.Kajetany650932
682Trimex Poland Sp. z o.o.Warszawa6493057
683Amtra -Romejko i Sulżycki sp.j.Warszawa64910696
684Overall Sp. z o.o.Wałbrzych648850
685Anco Sp. z o.o.Gdańsk6478596
686Worldwidevision Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów6452967
687I-Terra Sp. z o.o.Szczecin64452078
688Medas S P. Z O. O. Sp. z o.o.Ciasna6434166
689Ekoway Sp. z o.o.Skawina64114375
690Alima-Pack Systemy Pakowania Sp. z o.o.Środa Wielkopolska6401899
691Racegun Sp. z o.o.Bronisze6393106
692Ardea Polska Sp. z o.o.Poznań63892175
693Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Sds Sp. z o.o.Mielec6386842
694Abrato Sp. z o.o.Warszawa6354427
695Ewimar Andrzej Posłuszny sp.j.Skaryszew6354635
696European Flavuors And Fragrances Polska Sp. z o.o.Sulejówek6359539
697Moltico Sp. z o.o.Poznań6345973
698Złoto Inwestycyjne K. Madelski, M. Kwiatkiewicz sp.j.Poznań6333056
699Mytrendyphone Poland Sp. z o.o.Szczecin6311270
700Moko 61 Sp. z o.o.Warszawa6317715
701S&Y Fashion Sp. z o.o.Wólka Kosowska6303035
702Psb Osiński i Syn Sp. z o.o.Strzelin6301490
703Susan- Pharm Sp. z o.o.Brzeźno630462
704Bioenergia Południe Sp. z o.o.Będzin62910773
705Galeria Wnętrza Sp. z o.o.Bielany Wrocławskie62911876
706Riela Polska Sp. z o.o.Kartoszyno627639252
707Avenir Ltd -Sp. z o.o.Warszawa62526290
708Medox Pro Sp. z o.o. sp.k.Szczecin6234446
709Daxor Sp. z o.o. sp.k.Studzienice6233173
710AM Medical Services Sp. z o.o.Bronisze622102816
711Sea Fish Sp. z o.o.Wólka Kosowska6153455
712Neo Trade Sp. z o.o.Kępa6134414
713Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaPruszcz6138362
714Trade Consulting Sp. z o.o.Kalisz61215382
715New Heat Sp. z o.o.Warszawa6117316
716Emer Sp. z o.o.Zielona Góra611872
717Medicus Sp. z o.o.Wrocław60628435
718Domesthic R. Krysiński S. J.Częstochowa60624374
719Susino Poland Sp. z o.o.Mroków6011123
720ANB Sp. z o.o.Warszawa59949335
721Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anmar Sp. z o.o. sp.k.Tychy598344457
722Focus Project Sp. z o.o.Warszawa5984484
723Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Madagier J. Trawińska, E. Pawlak sp.j.Czołowo5975246
724PHU Lesta Maciej Stawowy i Anna Stawowy sp.j.Stale5976752
725Sky Optic Sp. z o.o.Targanice5968567
726Bond Sp. z o.o.Gdynia59626032
727Fonomania Sp. z o.o.Gdańsk596730
728Handel Usługi A&K Sp. z o.o.Płaza5952355
729NTH Sp. z o.o.Załom59410711
730Amarol Sp. z o.o.Ząbki5941933
731Jinshun Sp. z o.o.Wólka Kosowska594528
732Rogalik Ltd Sp. z o.o. Oddział w PolsceBiałystok594440
733PHU Arbimet Sp. z o.o.Toruń5922679
734Biocent Dystrybucja Sp. z o.o.Motycz5911228
735AD Sp. z o.o.Warszawa5913401
736Katrin Group Sp. z o.o.Łódź5901298
737Zielonagaleriabp.Pl Sp. z o.o. sp.k.Biała Podlaska5909198
738Firma Handlowo-Usługowa Glasco Sp. z o.o.Poznań5901269
739Dziki Trener Sp. z o.o.Kraków5893404
740Horn Sp. z o.o.Warszawa5883551
741Contact Factor Sp. z o.o.Warszawa5881753
742Anmarkus Sp. z o.o.Krosno588110
743Davidsline Sp. z o.o.Bogatynia5875822
744Www Sp. z o.o.Łódź5865017
745Novum Consulting Polska Michał Stasiński sp.k.Bydgoszcz5842074
746Wonder Invest Sp. z o.o.Warszawa5842932
747Albert Möbel Sp. z o.o.Środa Wielkopolska5837383
748Morano Sp. z o.o.Kraków583255
749Syntecon Sp. z o.o.Warszawa5831407
750Alles Company Sp. z o.o.Głowno5826835
751Holistic Herbs Sp. z o.o.Ruda Śląska581731
752KM Group Sp. z o.o. sp.k.Miłochowice58014273
753Sailmed Sp. z o.o.Jelenia Góra5792036
754Forcetop Sp. z o.o.Chotów5774486
755RMC Polska Sp. z o.o.Warszawa57629373
756Tapiso Ltd sp.k.Warszawa5764083
757Duro-Polska Sp. z o.o.Kietlów5755589
758Jpwm Sp. z o.o.Pszczyna575207
759Gamp Sp. z o.o.Zielona Góra5742149
760Multisat Sp. z o.o.Gdańsk5711645
761Organizacja Polskich Dystrybutorów Farmaceutycznych S.A.Ołtarzew571191964
762Innubio Sp. z o.o.Kalisz5704373
763Gp2x Sp. z o.o.Kraków5691545
764Morelowa sp. z o.o.Zielona Góra569782
765Firma Inżynieryjna F1 Sp. z o.o.Kraków568261
766Canpol Bis Sp. z o.o.Bydgoszcz5673552
767Przedsiębiorstwo Handlowe Domlux Sp. z o.o.Police5673257
768Partner Sp. z o.o.Gowino56419656
769Małolepszy Group Sp. z o.o.Radomsko56418546
770Germes Europa Sp. z o.o.Warszawa5648954
771Plastimpex Sp. z o.o.Radomsko56011961
772Krm Sp. z o.o.Ostrołęka559649
773Saint-Body Sp. z o.o.Warszawa5582699
774AVL Sp. z o.o.Pabianice55734529
775Askon Sp. z o.o.Białystok5562898
776Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Basta – sp.j.Nowa Wieś5557315
777Społem Powszechna Spółdzielnia SpożywcówSosnowiec5555729
778Heat Decor Sp. z o.o.Kraków55424000
779Clam Polska Sp. z o.o.Warszawa5531742
780Ośrodek Badawczo Rozwojowy Nubis-P Sp. z o.o.Rozterk5532210
781Net Complex Sp. z o.o.Bielsko-Biała55119313
782Pamada Oil Sp. z o.o.Mrągowo5492470
783Sparki Sp. z o.o.Warszawa5481621
784KDM Polska Sp. z o.o. S.K.Krępice5484575
785Reflex Sp. z o.o.Łódź548394427
786Ba-Pol Trade Sp. z o.o.Wólka Kosowska5471648
787Pieprzyk Family Sp. z o.o.Rawicz54732698
788CP Trade Energia i Gaz Sp. z o.o.Kraków54766766
789Gsm World Sp. z o.o.Krzeszowice547666
790Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Galen Sp. z o.o.Jasło547492
791Hetez W. Bąk M. Karczewski sp.k.Gdynia54661262
792Grupa N Sp. z o.o.Warszawa5468539
793Verda Sp. z o.o.Lublin5461113
794Przedsiębiorstwo Handlowe Lines Sp. z o.o.Białe Błota54455595
795Ecom Ahead Sp. z o.o.Poznań5423940
796Virtual Technologies It Sp. z o.o.Katowice54223263
797Hydronetka.Pl Sp. z o.o.Kalisz5395267
798EC TEST SYSTEMS Sp. z o.o.Kraków53823894
799Ct Group Sp. z o.o.Knurów5372567
800Purpan Sp. z o.o.Braniewo53714197
801Accuver Emea Sp. z o.o.Warszawa53766018
802Estimea Sp. z o.o.Puszczykowo5363207
803Sonova Audiological Care Polska Sp. z o.o.Łódź53543436
804Uni-Med Solution Sp. z o.o.Cieszyn5355994
805Aquarius Sp. z o.o.Lublin5358206
806Exlab Sp. z o.o.Balice5337351
807Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w LipnieLipno5325709
808Karme Sp. z o.o.Warszawa5325372
809Lagos Sp. z o.o.Wejherowo53210235
810Stacja Paliw Wawer Sp. z o.o.Warszawa53151090
811T3 Atelier Sp. z o.o.Kraków53011507
812Ledkomplex Sp. z o.o.Poznań530482
813Europlus Pl Sp. z o.o.Wojkowice530855
814Heatsan Sp. z o.o.Budzistowo52924951
815Axon Sp. z o.o.Pruszcz Gdański5285603
816Świat Druku Sp. z o.o.Kraków52711632
817Techsource Sp. z o.o. sp.k.Legionowo52757934
818Gminna Spółdzielnia LubieńLubień527726
819Centro – Chem Sp. z o.o.Turka52610619
820Digital Sp. z o.o.Szczecin52618521
821Urmik Sp. z o.o.Michałów Rudnicki5262343
822Metlink Handel Sp. z o.o.Warszawa52616135
823Tesla Recycling Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki524326018
824Art-Team Sp. z o.o.Przodkowo5247489
825MK Nova Sp. z o.o.Kraków5248550
826Azot-Chem Przedsiębiorstwo Rolno Handlowe Frańczak Krzysztof, Frańczak Małgorzata sp.j.Siennica Różana5233915
827Agrocoolvent Sp. z o.o.Zabierzów5221314
828Cedma Sp. z o.o.Rzeszów5222658
829Swiss Valley Sp. z o.o.Piła52240627
830Kemaa Sp. z o.o.Bielsko-Biała52169
831Medionex Sp. z o.o.Poznań5213498
832Madent Sp. z o.o.Gdańsk5208650
833Forteca Sp. z o.o. sp.k.Łódź51724969
834Bu-Sa Sp. z o.o.Jabłonowo5172755
835Agro Oaza Sp. z o.o.Racibórz51610455
836Centrum Dystrybucji Eksportowej Ingremio Sp. z o.o.Kraków5151144
837Trofimov Sp. z o.o.Sosnowiec514585
838Medfriend Sp. z o.o.Skawina5132691
839Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKANarol5123765
840LK – Trans Sp. z o.o.Chełm5125495
841Avec Pharma Sp. z o.o.Wrocław5123757
842Art Fabryka Sp. z o.o.Warszawa5103407
843Glomex Ms Polska Sp. z o.o.Złotniki50946202
844Frigo Sp. z o.o.Dębica5081932
845Salvamac Sp. z o.o.Zakrzewo5088036
846Mercant – Sp. z o.o.Łódź50810767
847Top-Info Sp. z o.o.Kielce50710915
848Bkconcept Sp. z o.o.Gruszczyn5066332
849Helbo Sp. z o.o.Kraków50662544
850Zdrowie Sp. z o.o.Pilica5051031
851Akcent Sp. z o.o.Warszawa5051384
852Bpi-Poldham Sp. z o.o.Warszawa50534433
853Armos Sp. z o.o.Rybnik503243
854Lysan Sp. z o.o.Wólka Kosowska502861
855Apromet Sp. z o.o. sp.k.Plecewice5019640
856Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Trans-Puk Andrzej Puk, Edmund Puk sp.j.Sosnowiec5019940
857Nail4u Polska Sp. z o.o. sp.k.Mogilno5011630
858Wyspa Piratów Sp. z o.o.Gdańsk5012364
859Europejskie Centrum Estetyki Sp. z o.o.Katowice5016576
860Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe W&W Sp. z o.o.Strzegom5005416
861Toruńskie Surowce Wtórne Sp. z o.o.Toruń49919044
862H&S Steel Sp. z o.o. sp.k.Machnacz49873588
863Murat Sp. z o.o.Warszawa4971875
864Hungaricum Sp. z o.o.Warszawa4976797
865Openspacejk Sp. z o.o. sp.k.Michałowice-Wieś49730203
866F1-Generation Polska Sp. z o.o.Warszawa4965492
867VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.Konin49574920
868Kd Medical Polska Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice495136396
869Kami Cechosz sp.j.Gdynia4955571
870Zwieger Sp. z o.o.Warszawa49439143
871Ms70 Sp. z o.o.Warszawa4943040
872Faxiko Sp. z o.o.Olsztyn4932038
873Actus Pharma Sp. z o.o.Poznań49313827
874Anpol Sp. z o.o. sp.k.Iwonicz4935844
875KME Business & Law Associate Sp. z o.o.Janki49311915
876Sutura Med Sp. z o.o.Szczecin49242198
877Inferco Poland Sp. z o.o. sp.k.Warszawa4923707
878K-Diamant Sp. z o.o.Świdnica489815
879IT – Shop24.Pl Sp. z o.o.Rzeszów4898928
880Dermex Sp. z o.o.Kutno48811239
881People Of Europe Sp. z o.o.Warszawa4884326
882Megabajt Sp. z o.o.Warszawa486159267
883Faber Bis Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.Górki Wielkie485830
884Geofarm Sp. z o.o. sp.k.Tychy4821201
885Asta Poland Sp. z o.o.Warszawa48218393
886Sławomir Lędziak, Mateusz Lędziak Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Centralzbyt sp.j.Działdowo4811875
887Borim Paliwa Sp. z o.o.Studzienice48019270
888LFP Industrial Solutions Sp. z o.o.Wrocław48012545
889Mms Progress Sp. z o.o.Kraków4787228
890Polimerc Sp. z o.o.Dobczyce4766045
891Preminox Polska Sp. z o.o.Kraków47612371
892Vakker Sp. z o.o.Kalisz47510411
893KT-24 Sp. z o.o.Psarskie47571368
894Modecom Polska Sp. z o.o.Warszawa47411840
895Gama Sp. z o.o.Ruda Śląska47310058
896Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaWronki4721728
897Agroray Sp. z o.o.Lutoryż4721332
898Alsel Sp. z o.o.Szczecin472997
899X3 Sp. z o.o.Kraków4721177
900Droplead Sp. z o.o.Elbląg4729882
901Prasmet Ryszard Żyszczyński Sp. z o.o.Końskie47111012
902Tethys Sp. z o.o. Sp.K.Konin47110887
903Naturaph Sp. z o.o.Bielsko-Biała471389
904Przedsiębiorstwo Rolno-Usługowo-Handlowe Bukorol Sp. z o.o.Bukowie47027849
905Ankona Sp. z o.o.Ksawerów4704642
906Spartan Cleaner Sp. z o.o.Katowice4706141
907Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w JeleniowieJeleniów4706845
908Glosel Sp. z o.o. sp.k.Białystok47093497
909Manexport Sp. z o.o.Kraków4693288
910New Age Solutions Sp. z o.o.Poznań4695019
911Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w TrześniTrześń4681970
912Pro Gebar Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie468282
913Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w WieleniuWieleń46732940
914Eko – Ziemia Sp. z o.o.Tarnów46717642
915Tecnomedia Sp. z o.o.Kraków4662833
916Office Team Sp. z o.o.Warszawa4661791
917Archem Sp. z o.o.Łany46619827
918Step Rm Sp. z o.o.Poznań4668228
919Lakrim Sp. z o.o.Krzemienica466652
920Lubplast Sp. z o.o.Wierzchowiska Drugie4655481
921Elmal Technika Grzewcza Jerzy Elak, Paweł Elak sp.j.Ciechanów4656191
922Centrum Aptekarsko-Lekarskie Farmed -Sp. z o.o.Legnica4631278
923D.M.Trade Sp. z o.o.Wadowice4622925
924Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Klembów z siedzibą w KlembowieKlembów462841
925Fu Fa Ding Sp. z o.o.Wólka Kosowska462823
926Internetowe Centrum Finansowe Sp. z o.o.Poręba Laskowska4621635
927Bestsleep Sp. z o.o.Tuchola4614056
928Zdebel Sp. z o.o.Tarnowskie Góry4602225
929Comech Oświetlenie Sp. z o.o.Bydgoszcz460413
930Tagal Sp. z o.o.Warszawa4602550
931Promat Sp. z o.o.Tarnów4603506
932Olmet Przemysław Oleś sp.k.Tarnowskie Góry459229438
933Exon Group Sp. z o.o.Poznań4592253
934Clue Studio Sp. z o.o. sp.k.Warszawa4597341
935ECO – TRADE 1 Sp. z o.o.Kraków45813831
936Instal Expert Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie458352
937Oeni Sp. z o.o.Kraków458686
938Imperium-Design Sp. z o.o.Częstochowa457994
939Świat Terminali Sp. z o.o.Warszawa4578756
940Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Contact O/K Sp. z o.o.Lublin4571637
941Shop N Shops Sp. z o.o.Gospodarz45613858
942Dentomax Klimczuk i Wspólnicy sp.k.Białystok4556850
943Dimax International Poland Sp. z o.o.Stare Babice45561175
944Elvita Sp. z o.o.Różewo4542526
945Evoklima Sp. z o.o.Warszawa4545799
946Max Welt Sp. z o.o.Godziszów Drugi4542584
947Stellar HD Sp. z o.o.Rybnik45214517
948Gminna Spółdzielnia Handlowo-Produkcyjna w Czarnej k/ŁańcutaCzarna4511462
949BIG DUTCHMAN POLSKA Sp. z o.o.Tarnowo Podgórne4509254
950Wytomy Sp. z o.o.Kraków4482837
951Globimix Sp. z o.o.Ząbkowice Śląskie4489581
952Nesko Sp. z o.o.Częstochowa4474060
953Present Time Sp. z o.o.Wrocław447714
954Procons Sp. z o.o.Warszawa4461571
955Asante Sp. z o.o.Chojnice44612238
956Forcash Sp. z o.o.Katowice4452221
957Vandal Group Sp. z o.o.Zielona Góra4441119
958Partner Bis Aleksander Zembaczyński Sp. z o.o.Droszków44428174
959Jg Machines And Tools Sp. z o.o.Puławy443646
960Firma Handlowa Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski4434851
961Jewelry & Watches Sp. z o.o.Lublin4424401
962Gro – Tex Sp. z o.o.Zalesie Górne44229214
963Elektrospeed Sp. z o.o.Łódź4428025
964Legend Sport Sp. z o.o.Wrocław4428720
965Master Of Trading Sp. z o.o.Świątniki Górne4413446
966Mazur Trading Polska Sp. z o.o.Warszawa4411322
967Węglo Smyk Sp. z o.o.Mysłowice44123874
968Investigate Sp. z o.o.Kraków4402548
969Erca Wilmar Cosmetic Ingredients Sp. z o.o.Warszawa44039292
970Aserto Sp. z o.o. sp.k.Kolbuszowa4398406
971Kancelarie Doradcze Nieruchomości Sp. z o.o.Bielsko-Biała4394732
972Sewerin Sp. z o.o.Warszawa4398968
973Kerto Automation Sp. z o.o.Warszawa4383304
974AKO Sport Sp. z o.o.Warszawa43817817
975Maxdom Grójec Sp. z o.o.Grójec43810751
976Orlen Oil Sp. z o.o.Kraków4371697410
977Inkdystrybucja Warszawa Sp. z o.o.Warszawa43715424
978Polver Sp. z o.o.Kraków4362947
979Teko Sp. z o.o.Bytom4359695
980Acm Agrocentrum Sp. z o.o.Kielce4352809
981Fit Jumps Sp. z o.o.Łódź434736
982Prema Polska Sp. z o.o.Tychy43210707
983Hydrosolar Sp. z o.o. Wielkopolska sp.k.Poznań43228612
984Rax Investments Sp. z o.o.Buszkowiczki4321226
985Bema – Tur Sp. z o.o.Szczecin4311148
986Lan Son Sp. z o.o.Pułtusk430881
987Cbdking Sp. z o.o.Łódź4302796
988Salveo Medical Devices Sp. z o.o.Bytom4293342
989Popioły Przemysłowe Sp. z o.o.Opole42817712
990Eco Light Sp. z o.o.Borek428128491
991Lagrima Sp. z o.o.Bydgoszcz4271597
992Business Care Sp. z o.o.Elbląg4261594
993Novonord Sp. z o.o.Gdynia4252766
994Prue Katowice Sp. z o.o.Mikołów4259248
995Elfa Pharm Polska Sp. z o.o. Sp.K.Skawina42429523
996It Excellence Wrocław Sp. z o.o.Wrocław4237996
997Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaLipinki4231048
998Corona Sp. z o.o.Sosnowiec4233623
999Ypsilon Energy Sp. z o.o.Choroszcz421316
1000Wecare Supplies Sp. z o.o.Wrocław42125745
1001Systemy Pomiarowe Sp. z o.o.Kraków4204976
1002Projekt Psp Sp. z o.o.Koronowo4192264
1003Nk Levon Sp. z o.o.Bydgoszcz4193630
1004Av Hub Sp. z o.o.Warszawa4191368
1005AMP Polska Sp. z o.o.Kraków4191553
1006Intech Krzysztof Cienciała sp.k.Skoczów4185636
1007L-Contact Sp. z o.o.Rumin41812483
1008Smart Retail Sp. z o.o.Wrocław4182571
1009Damen Sp. z o.o.Marki417167570
1010Aureus Polska Sp. z o.o.Wilkowice41714868
1011Chemart International Trader Sp. z o.o.Kraków41757555
1012Melissa Sp. z o.o.Łódź41736238
1013LL – Oil Sp. z o.o.Szczecin41617425
1014Anber Sp. z o.o.Kielce415874
1015Euro-Seven S.A. sp.k.Rosko41542900
1016Makro Energy Sp. z o.o. sp.k.Sulmierzyce4144024
1017Zxo Sp. z o.o.Wólka Kosowska414948
1018Majestic Sport Sp. z o.o. – sp.k.Gdynia41416505
1019Bart – Pol Sp. z o.o.Bydgoszcz4143469
1020Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w SkrzydlnejSkrzydlna4141568
1021Superservice24 Sp. z o.o.Warszawa4145148
1022Mensator Sp. z o.o.Sosnowiec41313535
1023BIC POLSKA Sp. z o.o.Warszawa413103849
1024Amerclub Sp. z o.o. sp.k.Warszawa4125763
1025Selected Supply Sp. z o.o.Warszawa4112391
1026IWC Home Sp. z o.o.Spalice41131340
1027Argenta Sp. z o.o.Poznań410869607
1028Easy Inn Sp. z o.o.Gdańsk410426
1029Ac&C Sp. z o.o.Laski41016131
1030Lowell International Polska Sp. z o.o.Warszawa41010555
1031Meblobranie.Pl Sp. z o.o.Warszawa40976272
1032Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaWołczyn4092235
1033Astrography Sp. z o.o.Warszawa4083134
1034Sigpol Sp. z o.o.Bielsko-Biała408500
1035Ferrokrak Sp. z o.o.Kraków4086472
1036Geocover Sp. z o.o.Łódź40611917
1037Magforte Sp. z o.o.Łęki40510885
1038Goldenopal Sp. z o.o.Poznań40518962
1039Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w GruduskuGrudusk405514
1040Alat Product Development Management Sp. z o.o.Bytom4053767
1041Inesco Sp. z o.o.Piaseczno4048821
1042BOWIM S.A.Sosnowiec404330723
1043Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Górnik w BrzeszczachBrzeszcze4034070
1044Timoleon Sp. z o.o.Łomża4033466
1045Pharmalek-Jet Sp. z o.o.Warszawa4035397
1046Chrislu Sp. z o.o.Jabłonowo4035152
1047Residenz Sp. z o.o.Chałupki4039022
1048Junyi Polska Sp. z o.o.Wólka Kosowska4021745
1049Fundacja Dla Ziemi i ChlebaNiebieszczany4017634
1050Greatstore Sp. z o.o.Łódź400328
1051Bevo Sp. z o.o.Przeźmierowo39983857
1052Kamit Polska Sp. z o.o.Koluszki398556
1053Power Polymer Plast Sp. z o.o.Gdańsk3973262
1054Mm.Rs Sp. z o.o.Wólka Kosowska3971445
1055Szwagro-Oil Sp. z o.o.Radomsko396634
1056Active Chemicals Sp. z o.o. sp.k.Czechowice- Dziedzice3964806
1057Itp Group Sp. z o.o.Piekary Śląskie3964797
1058Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w RadwanicachRadwanice3954852
1059SO Modern Sp. z o.o.Wólka Kosowska3952465
1060Nova – Pharm Sp. z o.o.Wojnarowa3942161
1061Suprex Sp. z o.o. Artykuły Bhp i P.Poż.Olsztyn3941687
1062Sokół Sp. z o.o.Kleosin3941840
1063Integrators Sp. z o.o.Warszawa3941992
1064Gabrom Sp. z o.o.Koszęcin3931565
1065Multiedu Sp. z o.o.Warszawa3932166
1066Ural Sp. z o.o.Warszawa392482
1067R2w Sp. z o.o.Knyszyn391884
1068Egg Vision Sp. z o.o. sp.k.Grodziec3916019
1069MW Medical Sp. z o.o.Kraków39111055
1070Noviko Sp. z o.o.Lubin3911554
1071Veldo Sp. z o.o. sp.k.Łochowo3901450
1072Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm-Lublin S.A.Lublin390364271
1073Lavi Sp. z o.o.Rzeszów39016411
1074Estakada Sp. z o.o.Łódź3906360
1075Multi – Eco Sp. z o.o.Boniewo3901480
1076Krbujak Sp. z o.o.Dębno390665
1077Pentagon Trade Sp. z o.o. sp.k.Piotrków Trybunalski38877888
1078Lerteco Sp. z o.o.Olsztyn3872839
1079Petroplus Sp. z o.o.Łęczna3871429
1080Profix Sp. z o.o.Warszawa3873381
1081Trans Selekt Sp. z o.o.Rzeszów38789208
1082Robik Sp. z o.o.Radom3876121
1083Nim Logistic Machinery Sp. z o.o.Sielinko38724196
1084A+ Tech Sp. z o.o.Warszawa3872105
1085Epifatech Poland Sp. z o.o.Łowicz38613662
1086Tanie Apteki Rodzinne Sp. z o.o.Warszawa3862768
1087Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaMrągowo3858454
1088Terpiłowscy Sp. z o.o.Szczecin385827
1089Evston Sp. z o.o.Michałów385886
1090Cotton Club Polska Dystrybucja Sp. z o.o.Warszawa38532711
1091Apteka Grosik Sp. z o.o.Katowice3853206
1092Apollo12 Sp. z o.o.Smolec3842206
1093Ptak Moda Sp. z o.o.Rzgów38361139
1094Jurshen M&M Sp. z o.o.Białystok383776
1095De La Libro Gabriela i Tomasz Librowscy sp.j.Ustroń38313909
1096Aplek Sp. z o.o.Chełmża38222894
1097Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w OlkuszuOlkusz3822110
1098Rose Du Chateau Sp. z o.o.Wrocław3811946
1099Greka Hvac Sp. z o.o.Bydgoszcz3815619
1100Might Sp. z o.o.Cieszyn3812308
1101Elit S.A.Warszawa3808115
1102Global Cp Sp. z o.o.Otomin3807120
1103Firma Angre Aneta Masłyk, Grzegorz Pytko sp.j.Brzozów3803214
1104Tracking Solutions Sp. z o.o.Brzeziny38012090
1105Awares Sp. z o.o.Warszawa3803292
1106AID Solar Sp. z o.o.Kliniska Wielkie3793116
1107Life Sequences Sp. z o.o.Warszawa379345
1108Seven Seven Group Sp. z o.o.Środa Wielkopolska3792352
1109Everyday Sp. z o.o.Kraków3795752
1110Tectake Polska Sp. z o.o.Kraków37918830
1111Wolw-Pol Sp. z o.o.Warszawa379286988
1112Kropka w Kratkę Sp. z o.o.Warszawa3772738
1113AMM Project Sp. z o.o.Wrocław377594
1114Viking Supplynet Sp. z o.o.Warszawa3773392
1115Steelpro Construction Sp. z o.o.Gdynia3764330
1116Anhtu.Pl Sp. z o.o.Wólka Kosowska3764401
1117Weben Sp. z o.o.Poznań376449
1118New Line Sp. z o.o.Warszawa3751796
1119Netvest Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk374180659
1120Axfarm Sp. z o.o.Bydgoszcz37415736
1121Bellussi Group Int. Sp. z o.o.Łódź3749901
1122Suena Sp. z o.o.Rybnik373619
1123Kristen Sp. z o.o.Warszawa3732503
1124Blue Capital Sp. z o.o.Warszawa3737438
1125Nowa Sp. z o.o.Siedlisko3732105
1126Marlen Investments Sp. z o.o.Katowice37211492
1127Sadwar Sp. z o.o.Olecko3721854
1128Mercontrol Sp. z o.o.Poznań3711842
1129Bencolor Polska Sp. z o.o.Łódź3708897
1130Bakantex Sp. z o.o.Łódź3702624
1131Oder Medical Sp. z o.o.Szczecin370317
1132Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska PsaryBędzin3702211
1133Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agrimpol Sp. z o.o.Mosty3692287
1134Fox Sp. z o.o.Nysa369101
1135Foto-Hurt Sp. z o.o.Rzeszów3694486
1136Starcom Dawid Jurek i Janusz Korczak sp.j. Głogów Ul.Poczdamska 3cGłogów36932398
1137Geneco Group Sp. z o.o.Łódź3681105
1138Saltadis Sp. z o.o.Macierzysz36815941
1139Central Point Sp. z o.o. sp.k.Kraków36715092
1140Music Store Sp. z o.o.Kalisz3673153
1141Euro-Rower Sp. z o.o. sp.k.Leszno36719800
1142Centrala Handlu Maszynami Sp. z o.o.Ząbki3679537
1143FNCE S.A.Warszawa36745252
1144Hegen Polska Sp. z o.o.Zabierzów367477140
1145Arnap Sp. z o.o.Bielsko-Biała36713156
1146BHP Niedzielscy Sp. z o.o.Cieszyn3675812
1147Skandynawia Trade And Transport Sp. z o.o.Dobrzany3662498
1148Bowim-Podkarpacie Sp. z o.o.Rzeszów36640805
1149Z.L.A. Bańkowscy sp.j.Bielsk Podlaski3662375
1150Magsy Sp. z o.o.Tarnowskie Góry3654085
1151Turkus Sp. z o.o.Racibórz365158
1152Amadex Sp. z o.o.Lublin3651844
1153Krakowski Inkubator Nowychtechnologii S.A.Kraków3632475304
1154Bl Group Sp. z o.o.Olimpin3636448
1155Dla Zdrowia Sp. z o.o.Łęczna3621705
1156EMOS PL Sp. z o.o.Bielsko-Biała36242960
1157Esoll Sp. z o.o.Baniocha362248240
1158Oilmedica Sp. z o.o.Łódź3623892
1159Dentech Sp. z o.o.Łańcut36121677
1160Chemal Sp. z o.o.Dębica36112033
1161DUWI INTERNATIONAL Sp. z o.o.Bieruń36023028
1162RK – Impex.Pl Sp. z o.o.Przemyśl360944
1163Plato Sp. z o.o. sp.k.Strzelin3604105
1164Mak Armatura Sp. z o.o. sp.k.Łódź35911170
1165Larisa Sp. z o.o.Mszanowo359511
1166Tarnina Sp. z o.o.Aleksandrów Kujawski35915116
1167Wmb Trade Sp. z o.o.Łódź3586000
1168Leilei Sp. z o.o.Jaworzno3585319
1169DC Druckchemie Polska Sp. z o.o.Gniezno35714168
1170Virtute Maris Sp. z o.o.Warszawa3571459
1171Ziqi Sp. z o.o.Jabłonowo357824
1172Ncnetcom Sp. z o.o.Kielce35612168
1173Fermintrade Sp. z o.o.Konin35639060
1174HERLITZ Sp. z o.o.Baranowo35633388
1175Dat Far Sp. z o.o.Wrocław356891
1176Metkom Sp. z o.o.Pustynia35617730
1177Inncomm Sp. z o.o.Warszawa3563102
1178Herth Sp. z o.o.Wrocław3559500
1179Caban Recykling Sp. z o.o.Kalinów35521166
1180Dpp Grupa Sp. z o.o.Kwidzyn355875
1181Pau-Pen Sp. z o.o.Wodzisław Śląski355335
1182Smart-I Sp. z o.o.Poznań3552148
1183Dental Hurt Sp. z o.o.Kraków3551257
1184Link – Cables Sp. z o.o.Borkowo35518360
1185Olbenz Sp. z o.o.Biała Podlaska3544542
1186Bco Sp. z o.o.Żyrardów3543362
1187EFFECT SYSTEM S.A.Kamienna Góra35444947
1188Belsport Sp. z o.o.Pobiedziska354746
1189Domus Sp. z o.o. sp.k.Strzelce Opolskie35310552
1190Syntezis Sp. z o.o.Chorzów35254943
1191Kalldera Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza35216767
1192Alpintech Sp. z o.o.Mikołów352399
1193GOG Sp. z o.o.Warszawa352401379
1194Swederm Sp. z o.o.Gdynia352199806
1195SCHILLER POLAND Sp. z o.o.Warszawa35119799
1196Aquaphor Poland Sp. z o.o.Warszawa35162059
1197Elmicro Sp. z o.o.Sławków3505380
1198Link-Oil Sp. z o.o.Nadarzyn35044
1199Pro-One Invest Sp. z o.o.Rzeszów35052361
1200Emiter Sp. z o.o.Katowice349149086
1201Krome Sp. z o.o.Węgrzce348248
1202Seca Marcin Nadolny, Krzysztof Kurczewski sp.j.Dąbrowa3483444
1203Dantex Polska Sp. z o.o.Niepruszewo34816427
1204Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w WęgorzewieWęgorzewo3471834
1205Euromed Hurtownia Medyczna Sp. z o.o.Łódź3479144
1206K.Janos-Alabou Sp. z o.o.Osowiec347577
1207Polnar Sp. z o.o.Warszawa3471175
1208MBM Pharma Sp. z o.o.Poznań34620266
1209Medicavera Sp. z o.o. Dahlhausen GroupSzczecin34562820
1210Target Safety Sp. z o.o. sp.k.Raszyn34547475
1211Fiomex Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza3448257
1212Motion Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza3448312
1213Energynat Sp. z o.o.Marki34320538
1214Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Panta Sp. z o.o.Łódź3431691
1215Altrec Sp. z o.o.Błonie3434064
1216Comatix Sp. z o.o.Warszawa3421060
1217Rondo Sp. z o.o.Toruń3421559
1218Instanco Sp. z o.o.Poznań34235590
1219Spółdzielnia Pracy Handlowo-UsługowaSiemiatycze3419775
1220Maxpol 2 Sp. z o.o.Katowice3412149
1221Cyberlevel Sp. z o.o.Katowice34192926
1222S.H. Collection Sp. z o.o.Warszawa3418129
1223Fortech Sp. z o.o. sp.k.Gdynia34112714
1224TVH Polska Sp. z o.o.Tychy34116144
1225Estropol Sp. z o.o.Warszawa340107023
1226MJGM Sp. z o.o. sp.k.Łódź34023396
1227Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Jabłonnie LackiejJabłonna Lacka3394472
1228WLS Global Sp. z o.o.Kalisz3388690
1229Kniżka.Pl Sp. z o.o.Kraków3381793
1230Petrolia Sp. z o.o.Warszawa3382478
1231Romen Sp. z o.o.Wolsztyn33838812
1232Avea Sp. z o.o.Radzyń Podlaski3388100
1233SM Food Sp. z o.o.Grudziądz3376507
1234Distripol Sp. z o.o.Cieszyn337316
1235Evg Trade Sp. z o.o.Łomianki Dolne33719331
1236Europejska Unia Reklamy Otwartej Sp. z o.o.Warszawa3371797
1237Bioeko Grupa Tauron Sp. z o.o.Stalowa Wola336142548
1238N.T.I. Sp. z o.o. Nowoczesne Techniki InstalacyjneGłogów33698639
1239Reno Sp. z o.o.Warszawa3366609
1240Xi Song Sp. z o.o.Jaworzno3361099
1241Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Elko sp.j. KorzusBielsko-Biała3365870
1242Repal Sp. z o.o.Stupsk336832
1243Unibuy Gmbh Sp. z o.o.Warszawa3353708
1244Aspa Electro Sp. z o.o.Wrocław33526049
1245HYGIEIA Chojnacki S.J.Kraków33426361
1246Meester Group Sp. z o.o.Poznań33370993
1247Bee Light Sp. z o.o.Łódź3335853
1248Centrum Opakowań Janix Sp. z o.o.Katowice3331051
1249Long Rui Sp. z o.o.Jabłonowo3331523
1250Pfisterer Sp. z o.o.Płochocin33385021
1251K.A.M. Multihurt Sp. z o.o.Wólka Kosowska333763
1252Global Sp. z o.o.Olkusz33348354
1253System-Media Sp. z o.o.Gdynia33216567
1254Biały Saibaba Sp. z o.o.Częstochowa332199
1255Unical Polska Sp. z o.o.Łaziska Górne3329642
1256Firma Handlowo – Usługowa Sikora Sp. z o.o.Bieliny33228544
1257Faro Tekstylia Sp. z o.o. sp.k.Kraków33156520
1258Verto Company Sp. z o.o.Poznań3311660
1259Premiumtech Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów33172211
1260Etos Sp. z o.o.Olsztyn33116948
1261Garets Sp. z o.o.Warszawa33112568
1262Multi Markt Pro Sp. z o.o.Piaseczno3312812
1263Fornax Polska S.A.Dąbrowa Górnicza3317077
1264Impotrade Sp. z o.o.Warszawa331483
1265Zoral Sp. z o.o.Mirosławice3307600
1266Co2 Sp. z o.o.Stalowa Wola330782
1267Fertilart Sp. z o.o.Warszawa3302250
1268Zap Technologie Piekarnicze P. Otko sp.k.Sosnowiec32918924
1269Mao Hon Sp. z o.o.Wólka Kosowska329900
1270Colliq Sp. z o.o.Strzebowiska329191
1271Stalmet Hurtowania Stali Sp. z o.o.Gniezno3292894
1272Elbron Sp. z o.o.Bielsko-Biała3298704
1273Wojtal Sp. z o.o.Grodków32916884
1274M.A.T. Sp. z o.o.Miejska Górka3291275
1275IPROSp. z o.o.Gniezno3299821
1276Gepartech Sp. z o.o.Toruń328300
1277Neoair Sp. z o.o.Częstochowa3282571
1278Cellofoam Polska Sp. z o.o.Wrocław32812855
1279Lune Clair Sp. z o.o.Warszawa328936
1280Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska OzorkówOzorków3283968
1281Halo Service Sp. z o.o.Konstancin-Jeziorna3274555
1282Nefryt Sp. z o.o.Radomsko3275857
1283Konfarm Sp. z o.o.Zielona Góra3271568
1284Energy Home Sp. z o.o.Poznań3274110
1285Imes – Icore Polska Sp. z o.o.Gliwice3272655
1286B.Kołakowski Sp. z o.o.Piastów32613010
1287Vis-It Sp. z o.o.Poznań32614575
1288KCC Sp. z o.o.Sopot3263550
1289Besafe Sp. z o.o.Bydgoszcz325372
1290Wracam Do Zdrowia 10 Sp. z o.o.Starogard Gdański3253057
1291Apteka Osak S.J.Ełk3259792
1292Biaprom Sp. z o.o.Białystok325724
1293Smarter Systems Sp. z o.o.Warszawa3243902
1294Hurtownia Stali Rzemiosło SpółdzielniaSłupsk323861
1295Prochema Polska Sp. z o.o.Warszawa32313684
1296Fabryka Kolorów Sp. z o.o. sp.k.Kraków32328558
1297Green Service Sp. z o.o.Lubin3233413
1298Benefia Sp. z o.o.Warszawa3226569
1299Tic Ruda Śląska Sp. z o.o.Ruda Śląska3212022
1300Hausmann Sp. z o.o.Młodocin Mniejszy3219070
1301Kulig Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice32119233
1302Dawid Karkosik sp.k.Toruń32110095
1303Columbus Energy S.A.Kraków3211201645
1304Sellbox Sp. z o.o.Kraków3202940
1305Pro-Domo Sp. z o.o.Sękocin Nowy3207246
1306Pomed Sp. z o.o.Leszno3193011
1307Kdk Polska Sp. z o.o.Rawa Mazowiecka31914293
1308Mcs Techno Sp. z o.o.Kraków3193919
1309Firma Handlowa Mistral sp.j. Zofia i Mirosław MichalakTereszyn3192537
1310Almas Kucharski Stawiarz sp.j.Lędziny31814864
1311Mfm Ventures Sp. z o.o.Józefów3184205
1312Hb Styl Sp. z o.o.Jabłonowo318543
1313Globaleco Fotowoltaika Sp. z o.o.Gdynia31887
1314Fsb Invest Sp. z o.o.Lublin3182659
1315Karoń Sp. z o.o. Sp.K.Łazisko317990
1316K. Schroeder Polska Sp. z o.o.Nowa Kopernia31744195
1317Cosm-Trade Sp. z o.o.Suchy Las317508
1318Premier Europe Sp. z o.o.Poznań31717948
1319FAS Poland Sp. z o.o.Łódź3176111
1320Robtom Sp. z o.o.Konin3172096
1321Bio Nrg Pako Sp. z o.o. sp.k.Poznań3173517
1322Growinar Sp. z o.o.Kraków3176997
1323Trans-Med Medical Sp. z o.o.Zawiercie31629601
1324Harder Sp. z o.o.Poznań3163871
1325Staleks Sp. z o.o.Warszawa31614315
1326Rima Sp. z o.o.Gałkówek-Parcela3169872
1327Bacha Sport Sp. z o.o.Gliwice31687879
1328Medical Biotechnology Sp. z o.o.Wrocław316999
1329Vehicorp Sp. z o.o.Warszawa315365
1330Eko-Bhl Sp. z o.o.Warszawa31529000
1331HH POLAND S.A.Gliwice31538054
1332Extradach Szczecin Sp. z o.o.Szczecin3142232
1333Advanced Industrial Refrigeration Systems Sp. z o.o.Zawierzbie3141838
1334Ergonet Sp. z o.o.Poznań314818
1335Sds Investment Group Sp. z o.o.Kraków3143822
1336KKS Sp. z o.o. sp.k.Warszawa31431625
1337Eb Serwis Sp. z o.o.Katowice3144528
1338Axes System Sp. z o.o.Gdańsk31323173
1339Nowy Samochód S.A.Warszawa31322886
1340Mazowieckie Centrum Utylizacji Ekocent Sp. z o.o.Piaseczno313524
1341Tech-Gas Nowoczesne Technologie Gazowe Sp. z o.o.Białogard3131294
1342Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Arpol Sp. z o.o.Ziębice3131232
1343Magnus Design Sp. z o.o.Warszawa3131549
1344Kellys Sp. z o.o.Oława3121882
1345More Blue Sp. z o.o.Warszawa3128028
1346Fabricant Sp. z o.o.Warszawa3123873
1347Kolsontex Sp. z o.o.Łódź3122232
1348Energy Metal Craft Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice3126983
1349Suez Izolacje Budowlane Sp. z o.o.Rzeszów31119733
1350Lukmebel Sp. z o.o.Kępno31123141
1351Moto-Dakar Sp. z o.o.Rzeszów3113249
1352Hakon Software Sp. z o.o.Gdańsk31011203
1353Mar Sp. z o.o.Wałbrzych3104836
1354Korporacja Handlowa Damstal Sp. z o.o.Poznań3102682
1355Archmak Sp. z o.o.Warszawa310469
1356Industries Development Sp. z o.o.Kozery309721
1357Eres Medical Sp. z o.o.Płouszowice-Kolonia30826514
1358Fds System Sp. z o.o.Rybnik3088528
1359Agrodoctor-Pl Sp. z o.o.Kraków30812680
1360Jan-Mar Sp. z o.o.Szyperki3073774
1361Furniko Pp Concept Sp. z o.o.Katowice30726641
1362Solidos Group Sp. z o.o.Przemyśl307186
1363Mibox Polska Sp. z o.o.Ustanów3072955
1364F.H.U. Rutkowski Sp. z o.o.Ludźmierz3073962
1365Moryn Company Sp. z o.o.Radomsko3062665
1366Apteka Pod Ręką Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój3062562
1367Jinjue Sp. z o.o.Knurów3061155
1368Polskiesuplementy.Pl Sp. z o.o.Bojano3062104
1369Cream Profesjonalne Technologie Spożywcze Sp. z o.o.Katowice3049231
1370Kotkiddy Sp. z o.o.Szczecin304301
1371Menfor Sp. z o.o.Warszawa30212387
1372Webstal Sp. z o.o.Poznań3021159
1373Ballenic Sp. z o.o.Rumia3018427
1374Twj Sp. z o.o.Żory30157873
1375Oil On Sp. z o.o.Bielsko-Biała3012966
1376Inventpower Sp. z o.o.Sokołów30134503
1377DJR Polska Sp. z o.o.Przemyśl30119173
1378FARMA SYRENKA Sp. z o.o.Warszawa30070276
1379HVD Holding AG Sp. z o.o.Warszawa30014024
1380Madar Sp. z o.o.Łódź3004287
1381Five Dimensions Sp. z o.o.Warszawa30035390
1382Mistral Bhp Sp. z o.o.Warszawa2992347
1383Techpom Sp. z o.o.Krzywonoś29915290
1384ALSO Polska Sp. z o.o.Warszawa299922595
1385Via Polonia Sp. z o.o. sp.k.Głazica2995145
1386Montardo Sp. z o.o.Warszawa2991258
1387Społem Podwawelska Spółdzielnia SpożywcówKraków29816694
1388Metalzbyt-Hurt Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała2981194
1389Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Synapsa Sp. z o.o.Chorzele2983519
1390Kontel Sp. z o.o.Warszawa298582
1391Janpol Sp. z o.o.Brzozie Lubawskie2971835
1392Notebooki.Pl Sp. z o.o.Wrocław2973870
1393Mark – Pol Sp. z o.o.Tułowice297412
1394Aksiom Sp. z o.o.Warszawa297503
1395Lek – Farm Sp. z o.o.Słupca29710553
1396Gbzi Polska Sp. z o.o.Kamień Śląski29713753
1397Hegemon Sp. z o.o.Gliwice2975240
1398Le-Gum Market Leśniak sp.k.Skwierzyna29630104
1399Ekosun Sp. z o.o.Bielsko-Biała296265
1400Ralf Medical Sp. z o.o.Poznań2964853
1401Zakłady Przemysłu Wełnianego 9 MAJA S.A.Łódź29641585
1402Tiger Company Sp. z o.o.Cegielnia2965255
1403Adler Sp. z o.o.Warszawa296168277
1404Intra 93 Sp. z o.o.Warszawa29624253
1405Cleantech Company Sp. z o.o.Kraków295445
1406Fts1 Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra29514551
1407Metal Recykling Sp. z o.o.Kraków2952829
1408Tasc Technology Sp. z o.o.Warszawa2951150
1409Open Market Poland Sp. z o.o.Rybnik2951119
1410Stachowicz I Świtalski S.J.Płock2957283
1411Ven-Star Piotr Przybyła Zdzisław Staroń sp.j.Krosno2944102
1412Snr Sp. z o.o.Opalenica2946443
1413Escape4x4 Sp. z o.o.Wadowice29411924
1414Newu Sp. z o.o.Warszawa29424613
1415Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Emka Sp. z o.o. – J.VLeszno2942855
1416ICO Cosmetics Sp. z o.o. sp.k.Mokronos Górny29423093
1417Empireum Sp. z o.o.Jabłonna29423739
1418Steriwund Sp. z o.o.Cieszyn29413981
1419Biat Sp. z o.o.Rzeszów29312829
1420Rydełko Sp. z o.o.Gola Górowska2931767
1421Panaceum Sp. z o.o.Chełmno2922662
1422Przedsiębiorstwo Handlowe – Kada Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski292941
1423Alumil Systems Toruń Sp. z o.o.Toruń292463
1424Big Bang International Sp. z o.o.Warszawa2912508
1425Wang DI Sp. z o.o.Jabłonowo2911713
1426Spaw Sp. z o.o.Kraków29179994
1427Erpal Sp. z o.o.Opole Lubelskie2909678
1428Roszan Sp. z o.o.Brzozów2901202
1429Miss Rose Sp. z o.o.Wólka Kosowska2901086
1430Mój Dom Sp. z o.o.Wejherowo2902790
1431Vetdirect Sp. z o.o. sp.k.Piaseczno29023334
1432Module Plan Sp. z o.o.Wrocław28919258
1433Wograf Sp. z o.o.Łódź2895058
1434Vermann Sp. z o.o.Katowice28915692
1435Hbmm Sp. z o.o.Poznań289589
1436Mój Ogród Sp. z o.o.Biskupiec2892797
1437Naturan Polska Sp. z o.o. sp.k.Warszawa28815499
1438Meteolab Sp. z o.o.Goczałkowice-Zdrój2882767
1439Alecom Spółka z Ograniczoną OdpowedzialnościąWrocław288929
1440Office Service Sp. z o.o. sp.k.Białystok2889910
1441Abler Sp. z o.o.Toruń28758751
1442Cafco Europ Sp. z o.o.Chorzów28720965
1443Twobits Sp. z o.o.Rzeszów2861389
1444Csvk Sp. z o.o. sp.k.Kraków286152876
1445Zinart Sp. z o.o.Wrocław2862983
1446Acer Sp. z o.o.Katowice28610603
1447Ostrade S.A.Szczecin2869969
1448Quest Paliwa Sp. z o.o.Piekoszów28526207
1449Craftco Energy Sp. z o.o.Zduńska Wola28518943
1450Krauz-Oil Sp. z o.o.Szemud28512015
1451Faina Lifestyle Sp. z o.o.Warszawa28510656
1452Yango Sp. z o.o.Warszawa28414154
1453JM Stale Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza284730
1454Batronic Mb Sp. z o.o.Kraków2848316
1455Collero Sp. z o.o.Zalasewo2834894
1456Pro Pharma sp. z o.o.Poznań2835224
1457Biachem Sp. z o.o.Sowlany28321050
1458VCX Sp. z o.o.Kraków28373237
1459Dakar 24 Sp. z o.o.Warszawa2831128
1460Euvic Organic Search Sp. z o.o.Warszawa2811776
1461Bella-Handel Sp. z o.o.Toruń28187109
1462Technetsa Sp. z o.o.Warszawa2813411
1463Iga Home Sp. z o.o. sp.k.Wodzinek28133830
1464Eastend Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk28012220
1465Artebrands Sp. z o.o.Warszawa2805326
1466Poxa Sp. z o.o. sp.k.Marki280197177
1467Steelsa Sp. z o.o.Warszawa28016089
1468Eql Sp. z o.o.Łódź2801261
1469New Industrial Technologies Sp. z o.o.Zalesie2808702
1470PSNC Sp. z o.o.Częstochowa280357
1471Elpetrol Sp. z o.o.Luzino2802682
1472Olicon-Delta Sp. z o.o.Gdańsk2807119
1473Vipspot Sp. z o.o.Poznań27930
1474Titus Polska Sp. z o.o.Suchy Las27930455
1475Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Eliza Sp. z o.o.Głogów2793070
1476Gmp Solutions Sp. z o.o.Gdańsk27911027
1477Cocon Systemy Komputerowe Sp. z o.o. sp.k.Olesno27954630
1478B3 Sp. z o.o.Kraków27866563
1479Red Rock Group Sp. z o.o. sp.k.Warszawa27852554
1480Aisza Sp. z o.o. sp.k.Częstochowa278586
1481Bcc Group Sp. z o.o.Niepołomice2781979
1482Springos Sp. z o.o. sp.k.Kłaj27747674
1483Lanzarote Sp. z o.o.Kalisz2776320
1484Instalglik Sp. z o.o.Warszawa27712140
1485Plast Sp. z o.o.Łódź277190492
1486Nicrometal S.A.Toruń27742460
1487EBC Sp. z o.o.Warszawa277355
1488Fermag Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki2764849
1489Rosa Flor Sp. z o.o.Warszawa276676
1490Hebu Medical Polska Sp. z o.o.Sady2751751
1491Meriden Sp. z o.o.Blachownia2757287
1492Juwel Polska Sp. z o.o.Rybnik2759046
1493Berlin.Com Sp. z o.o.Lublin275579
1494Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Stanlab Sp. z o.o.Lublin275150451
1495Sigmed Sp. z o.o.Cisek27429447
1496Icomp.pl Łukasz Juszczyk I Jarosław Padula sp.j.Dzierżoniów27432015
1497Lut – Spaw Sp. z o.o.Wrocław2738960
1498Delfin Sp. z o.o.Góra Kalwaria2736640
1499Europejska X Sp. z o.o.Czeladź27250553
1500Elbi-Wrocław Sp. z o.o.Wrocław27280682
1501Pik Diagnostic Sp. z o.o.Piaseczno27210732
1502Vital Bj Sp. z o.o.Kościerzyna27213563
1503DOMAR SPÓŁKA AKCYJNA – WIELKOPOLSKA SPÓŁKA HANDLOWO – USŁUGOWAPoznań27217284
1504Abana Sp. z o.o.Dąbrowa Tarnowska27214220
1505Anrol Sp. z o.o.Łódź2714398
1506Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaPrzemyśl2712794
1507Led Europe Sp. z o.o.Łódź2711167
1508Viega Sp. z o.o.Warszawa27143246
1509Haczek Sp. z o.o.Pisarzowice27068809
1510Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Natex Sp. z o.o.Warszawa2704371
1511Super Sklep sp.j. Cieślak Wiesława, Cieślak KrzysztofSiennica27022216
1512Premiumlux Import Sp. z o.o.Warszawa2701229
1513Rattanland Sp. z o.o.Kostrzyn nad Odrą2705784
1514Dream Pharm Radosław Soboń Łukasz Wawszczak S.J.Skórnice27034624
1515All-Mar Agro Sp. z o.o.Głubczyce270853
1516Unkas Sp. z o.o.Toruń2701184
1517Corxx Sp. z o.o.Poznań2693084
1518Shoplike Sp. z o.o.Mieleszyn269355
1519Prinz Polska Sp. z o.o.Poznań2696498
1520Allplus Sp. z o.o.Kraków2688526
1521Deemde Sp. z o.o.Opole2682028
1522IT Business Group Sp. z o.o.Kraków2687189
1523Woof Sp. z o.o.Wrocław2682131
1524Pro-Cast Sp. z o.o. sp.k.Płaza26821799
1525Open Technologie Sp. z o.o.Kraków268580
1526Paliwa Suchożebry Sp. z o.o.Suchożebry2682843
1527Cetina Sp. z o.o.Katowice26739716
1528Szopex-Dutkiewicz Sp. z o.o. sp.k.Olsztyn267127933
1529Mercurius Tex Sp. z o.o.Mikołów26723688
1530Junight Sp. z o.o.Warszawa267187
1531Duo Sp. z o.o.Opole2672017
1532Zam Sp. z o.o.Toruń266914
1533Sao Mai Sp. z o.o.Warszawa266438
1534Tymofarm Sp. z o.o. S.K.Warszawa26626843
1535R2 INVEST Sp. z o.o.Wrocław26624297
1536MULTI-SERVICE S. A.Kwidzyn2669028
1537Holida Sp. z o.o.Łódź266625
1538Supernova Klapkowska sp.k.Gdańsk26621623
1539Demi Progress Sp. z o.o.Małogoskie266465
1540Syriusz Sp. z o.o.Rzeszów26610988
1541Escapador Sp. z o.o.Gliwice2653247
1542Woodbridge Group Sp. z o.o.Łomianki Dolne2651136
1543Phoenix Sp. z o.o. sp.k.Trzebież2652524
1544Bonero Sp. z o.o. sp.k.Dąbrówka Wielka2653778
1545Protectmedical Sp. z o.o.Bukowa26513766
1546Ipcontrol Sp. z o.o.Koszęcin265893
1547Ime Systems Sp. z o.o.Toruń2652242
1548Cyfra.Eu Sp. z o.o. Sp.K.Warszawa26540526
1549Novisc Pharma Sp. z o.o.Warszawa2648797
1550Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Batis Sp. z o.o.Bełchatów2649419
1551Euvic Solutions S.A.Warszawa26418748
1552Compan-It sp.k.Jelenia Góra26479741
1553Intec Medical Sp. z o.o.Kraków26421681
1554Biurosprzęt Sp. z o.o.Olkusz264549
1555Son-Sabas Sp. z o.o.Wólka Kosowska2641102
1556Hanzo Sp. z o.o.Pisarzowice2641117
1557Grupa Neo – Media Sp. z o.o.Gorlice2635741
1558Ladiosa Sp. z o.o. sp.k.Aleksandrów Duży26335711
1559Grupa Od Sp. z o.o.Przeworsk2639751
1560Agas Sp. z o.o.Reguły2635681
1561Nautilus Galeria i Dom Aukcyjny Sp. z o.o. sp.k.Kraków2632509
1562ITALMARCO Sp. z o.o.Skawina26223913
1563Cyberteam Sp. z o.o.Zamość26218085
1564Kornix Forest Sp. z o.o.Wejherowo26241217
1565Sound Machines Sp. z o.o.Warszawa26235584
1566Spółdzielnia Pracy Zaopatrzenia Ogrodniczego w OstrołęceŁawy262988
1567Polski24.Pl Sp. z o.o.Gniezno2622777
1568Gufo Luce Sp. z o.o. sp.k.Skawina2624203
1569Germania Mint Invest Sp. z o.o.Jelenia Góra26290919
1570Meran Point Sp. z o.o. sp.k.Otwock26131523
1571Serveone Europe Sp. z o.o.Biskupice Podgórne261254015
1572Granpol – Sp. z o.o.Warszawa2612211
1573Przedsiębiorstwo Handlowe Rolmasz Robert Hawrot & Jacek Mierzejewski sp.j.Gniezno2613094
1574Alfa Quest Sp. z o.o.Płock2611393
1575Liftos Sp. z o.o.Gdynia26115313
1576Fors Sp. z o.o.Lubraniec2601279
1577Jaskot sp.j. T. Jaskot, G. JaskotSiekierczyn2602483
1578Janiak Agroinnovation Sp. z o.o. sp.k.Russów2602480
1579Synox Poland Sp. z o.o.Opole260814
1580Stepp Sp. z o.o.Warszawa2603344
1581Polkat Sp. z o.o.Krasienin-Kolonia2604793
1582Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Apimex Sp. z o.o.Konin25936854
1583Komres Sp. z o.o.Rzeszów2593458
1584Industry Vision Sp. z o.o.Pasłęk258343
1585B & G Power Group Sp. z o.o.Katowice258171
1586Ozlem Sp. z o.o.Warszawa2588761
1587Infotech Solutions Sp. z o.o.Warszawa2583270
1588Diesel Loko Distribution Sp. z o.o.Zaborze25818799
1589Art – Metal Sp. z o.o.Białystok2579239
1590Nac Sp. z o.o.Raszyn257120128
1591Electra Polska Sp. z o.o.Bydgoszcz2548486
1592J&P Sp. z o.o.Kozery254938
1593Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Medyc EMedyka2544584
1594Aquality Sp. z o.o.Olsztyn254967
1595Verdi Babies Sp. z o.o.Warszawa2544841
1596Digital Hardware Sp. z o.o.Nisko2541971
1597Asamed Sp. z o.o.Przeźmierowo25417589
1598Woow Design Sp. z o.o.Warszawa253592
1599Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaDąbrowa2531063
1600Ramdecor Sp. z o.o.Wrocław2524466
1601HORN DISTRIBUTION S.A.Warszawa251141682
1602Batist Medical Polska Sp. z o.o.Katowice25136810
1603Aventes Sp. z o.o.Szczecin2514807
1604TAC – Sport Sp. z o.o.Poznań2519577
1605Hello Distribution Sp. z o.o.Warszawa2518149
1606Nooma Sp. z o.o.Poznań2513889
1607Primavera Home Sp. z o.o. sp.k.Warszawa25174958
1608Biuro Usługowo-Handlowe Puchała – Sp. z o.o.Bydgoszcz251571
1609Gryfit Technik Sp. z o.o.Konstantynów Łódzki2505762
1610Perceptus Sp. z o.o.Zielona Góra25044289
1611Agroma Sp. z o.o.Wągrowiec25012450
1612Seweryn Sp. z o.o.Nowa Iwiczna2501309
1613Euro-Części Wózki Widłowe Sp. z o.o.Gliwice2502588
1614Concordia Sp. z o.o.Aleksandrów Kujawski2494680
1615Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w NidzicyNidzica24915858
1616Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marta Sp. z o.o.Wrocław248474
1617Rotopino.pl S.A.Bydgoszcz24853906
1618Ekomark Sp. z o.o.Warszawa24857920
1619Lachowicz Energy Partner Sp. z o.o.Szczecin2485651
1620Italvelluti Polska Sp. z o.o.Brzezna24819690
1621Bravo Sp. z o.o.Gdańsk247580
1622Code Group Sp. z o.o.Wrocław2472112
1623PPHU Herbapol Sp. z o.o.Warszawa2471209
1624Bio Medical Pharma Sp. z o.o.Łódź247101026
1625Chłodrol – Wawrzyniak sp.j.Wilkowice24736977
1626Eco Holding System Sp. z o.o.Gdańsk2472601
1627Medicus Spółka z Ograniczoną Odpoiwedzialnością S.K.A.Tychy24722900
1628HELM POLSKA Sp. z o.o.Warszawa24693891
1629Flico Sp. z o.o. sp.k.Poznań24622527
1630Vector Bis Sp. z o.o.Żyrardów24622977
1631Sg7 Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski2465511
1632Meringer Sp. z o.o.Kalisz24542196
1633Euroserv Sp. z o.o.Sosnowiec245184
1634Zeg-Wil Furniture Sp. z o.o. sp.k.Suchedniów2452591
1635Climax Sp. z o.o.Brzesko2456304
1636Sinus Sp. z o.o.Łódź2459489
1637Optima Olsztyn Sp. z o.o.Olsztyn2447635
1638Pv Technology Sp. z o.o.Warszawa24420798
1639Ankom Sp. z o.o.Wrocław2441222
1640Dali Trendmody Sp. z o.o.Wólka Kosowska244898
1641Kompre Sp. z o.o.Rogaszyce24432071
1642Greengas Sp. z o.o.Gdynia24410220
1643Ciena Limited Sp. z o.o. Oddział W PolsceWarszawa2433016
1644Profexpol Sp. z o.o.Warszawa2431975
1645Qulin Asset Sp. z o.o.Warszawa2431540
1646Bekerfarb Sp. z o.o. sp.k.Jordanowo2425096
1647Omdm Sp. z o.o.Gorzyce242427
1648Naprzód Inwestycje Sp. z o.o.Łódź24210113
1649Andmoregroup Sp. z o.o.Konin242279
1650Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Olpas Sp. z o.o.Tuchola2427076
1651Centrum Kamienia Sp. z o.o.Bobrek2424028
1652Ferlas Import-Export Sp. z o.o.Ksawerów24115497
1653Mecyje i Sp. z o.o.Zabrze241257
1654Urbodomus Sp. z o.o. sp.k.Sopot241568
1655Recovet Sp. z o.o.Łódź241491
1656Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Artez Sp. z o.o.Bolesławiec2413163
1657RS Components Sp. z o.o.Warszawa241132806
1658Vector Sp. z o.o.Wrocław2411222
1659D&M Sp. z o.o.Rybnik2412904
1660Rose Pharm Sp. z o.o.Wyszyna2412255
1661A Clean Partnership Polska Sp. z o.o.Stargard2401653
1662Tristar Technology Sp. z o.o.Gdańsk24033521
1663Driver-Power Grzegorz Papuga sp.k.Wola Rogozińska2406021
1664Makan-Trans Sp. z o.o. sp.k.Międzychód2404746
1665Desch Sp. z o.o.Legionowo24010215
1666Kombucha Sp. z o.o.Wilkasy240395
1667Temis Sp. z o.o.Chojnice24027723
1668Delighting Polska Sp. z o.o. sp.k.Poznań23920797
1669At-Farm Sp. z o.o.Kielce23916063
1670Orm Trade Sp. z o.o.Warszawa23920440
1671Złomobet Sp. z o.o.Wieluń2397398
1672Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Gaszowicach Z/S w JejkowicachJejkowice2392079
1673Dmr Group Sp. z o.o.Warszawa23926130
1674Amigo Zielnik Kurzawa sp.j.Kalisz23810499
1675Omega Systemy Komputerowe Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski2389235
1676Inest Sp. z o.o.Ozorków23811012
1677Winnica & Wino Sp. z o.o.Kraków238724
1678Nivo Sp. z o.o.Bełchatów2386866
1679Apteka Wspólna Ziętara S.J.Łódź23831258
1680KLIR Sp. z o.o.Gdynia2382130
1681Biedronka-Chodecz Sp. z o.o.Chodecz2386282
1682Agro-Punkt Sp. z o.o. sp.k.Kalisz2371813
1683Euc Sp. z o.o.Ożarów Mazowiecki2371212
1684Dq-Pp Sp. z o.o.Police23744603
1685Net-Bear Sp. z o.o. sp.k.Kretomino2375243
1686Master Lube Sp. z o.o.Rzeszów2376307
1687Rodzinna Nowa Sp. z o.o.Nakło nad Notecią2374403
1688Farb-Stal Radzik sp.k.Zagrody23614439
1689Farmacja Im. O. Klimuszki Sp. z o.o.Bydgoszcz2361276
1690Eco Trende Sp. z o.o.Warszawa2362173
1691Tin Tours Sp. z o.o.Brzeszcze23615185
1692Galaxy Systemy Informatyczne Sp. z o.o.Zielona Góra236605611
1693Wik-Ker Sp. z o.o. sp.k.Krotoszyn2366009
1694Dystrybutor Bhp Jaskon P.M. Skonieczny sp.j.Konin236123120
1695Rudnikagro Sp. z o.o.Szczecin23521165
1696Inforoffice Sp. z o.o. sp.k.Warszawa2355759
1697Krajowe Towarzystwo Gospodarcze Semigat S.A. w WarszawieWarszawa2351577
1698Furnipol Sp. z o.o.Wierzchowisko23515248
1699Firnes Sp. z o.o.Hrubieszów23527865
1700Wiki &H Sp. z o.o.Jaworzno2351049
1701RYŚ Sp. z o.o.Wrocław235630
1702Ferryt Sp. z o.o.Opole2348253
1703Mbp Sp. z o.o.Roźwienica2344542
1704Hardwork Sp. z o.o.Szabelnia2342703
1705Formatpol Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice23310662
1706Atlas Art Export Sp. z o.o.Katowice2334652
1707CRM Cleaning Sp. z o.o.Warszawa2334453
1708Witko Sp. z o.o.Łódź23325590
1709Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo Usługowe Agro-Bit Sp. z o.o.Biłgoraj2333999
1710Baumaschinen Polska Sp. z o.o. sp.k.Skałowo2321507
1711Jindal Films Europe S.A R.L. (Sp. z o.o.) Oddział w PolsceWarszawa2324040
1712Buy Pv Sp. z o.o.Warszawa23279400
1713Reo Croma Sp. z o.o.Warszawa2312970
1714Sound Station Sp. z o.o.Warszawa2313513
1715Opl Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk23112324
1716KMW Invest Sp. z o.o.Inowrocław2311765
1717Skyler Sp. z o.o.Wierzbnica2301987
1718Ultra-Med Sp. z o.o.Lublin23013813
1719Merido Sp. z o.o.Rzeszów2306276
1720Foss Polska Sp. z o.o.Warszawa23040701
1721Klan Zarecki i Zarecka sp.j.Legionowo2295727
1722Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego UNIKOL Sp. z o.o.Zabrze2295851
1723Podnosek.Pl Sp. z o.o.Tychy2291344
1724Albi Polska Sp. z o.o.Kraków22927549
1725Positeq Sp. z o.o.Gdańsk22910184
1726Laboo Sp. z o.o. S.K.A.Częstochowa2283895
1727Logos Media Sp. z o.o.Nysa2281308
1728Yaboo Sp. z o.o.Gdynia228631
1729Mennica Skarbowa S.A.Warszawa228279317
1730Beliani (At) Sp. z o.o.Szczecin228187
1731Madalena Sp. z o.o.Dębno22814180
1732Lamire Group Sp. z o.o.Radom228815
1733Wodmiar VR Wiśniewscy sp.j. sp.k.Olsztyn22854707
1734Przedsiębiorstwo Promocyjno-Handlowe i Usługowe Marketix Sp. z o.o.Reda2283506
1735Berti sp.j. Ryszarda Niewińska, Waldemar Niewiński, Mirosław ZającSzczecin22711327
1736Polskie Sklepy Franczyzowe Sp. z o.o.Śrem22713520
1737Levito Sp. z o.o. sp.k.Wałcz22712931
1738GEB Polska Sp. z o.o.Warszawa2272896
1739Posfoto Sp. z o.o. sp.k.Wołomin2273311
1740Polcarbotrans Sp. z o.o.Kobylany22641439
1741Ledor Market Sp. z o.o.Łomża2261350
1742Excellent Partner Sp. z o.o.Nowy Sącz2261081
1743Nu Skin Enterprises Poland Sp. z o.o.Warszawa22619929
1744Mawa Makowiecki Waligórski S.J.Leszno22519197
1745IMC Impomed Centrum S.A.Warszawa22511631
1746Power Box Sp. z o.o.Warszawa2255461
1747Firma Karol Karol Tuszyński-Andrzej Lewandowski sp.j.Mysłowice2255649
1748JUTRZENKA Spółdzielnia Rolniczo – HandlowaZakrzówek2255330
1749Fonti Izabela Cylwik sp.k.Białystok2259003
1750Mirmax Sp. z o.o. sp.k.Żary2255258
1751Rabat Rolniczy Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski2254881
1752Pro-Euro Sp. z o.o.Lublin2256523
1753Shade Service Sp. z o.o.Kraków22526845
1754Ecologia Sp. z o.o.Częstochowa2251923
1755One Gate Sp. z o.o.Warszawa2243268
17561.Plastcompany Polska Sp. z o.o.Poznań22419178
1757Eurocommerce Group Sp. z o.o.Warszawa22414097
1758Rawa Trading Sp. z o.o.Rawa Mazowiecka224984
1759Finplast Sp. z o.o.Warszawa2242692
1760House Of Innovatory Technologies Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice2243051
1761Towarzystwo Włókiennicze Produkcyjno Handlowe Magictex – Sp. z o.o.Łódź22429374
1762Wilhelm Herm Muller Polska Sp. z o.o.Bydgoszcz22420453
1763Radam Sp. z o.o.Opole22420079
1764K.A.B. A.Bil, K.Bil sp.j. Telatyn 141Telatyn2247066
1765Abm Pharma Sp. z o.o.Warszawa2245735
1766Gal Sp. z o.o.Leśnica223908
1767Tarex Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza2233650
1768Arrad Sp. z o.o.Białystok223502
1769Podlaskie Zioła Sp. z o.o.Stryki223807
1770Absztyfikant Sp. z o.o.Lubowidz22319649
1771ZUW-MASZ Sp. z o.o. Zakład Usługowo-WytwórczyStrzelce Wielkie2221715
1772HMS Group Sp. z o.o.Poznań2225550
1773Belcord Sp. z o.o.Warszawa2225749
1774Victoria-Sport W.Dudzic sp.k.Bąkowo22271171
1775Ziołopex Sp. z o.o.Opatówek22157965
1776Apteka Jfm Sp. z o.o.Zielona Góra2213432
17777.Com Sp. z o.o.Warszawa2219045
1778Arco Design Sp. z o.o. sp.k.Pabianice22112685
1779Vitolog.Pl Sp. z o.o.Wrocław22114267
1780CSN Steel Sections Polska Sp. z o.o.Katowice2215387
1781Benzoil Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza2206094
1782Mila Sp. z o.o.Częstochowa22063860
1783Bogucki Engineering sp.k.Warszawa2205781
1784LKB Biotech Violetta Kochmańska i Marek Wełnicki S.J.Warszawa22064976
1785Ps Computer Sp. z o.o.Wrocław2203347
1786Elmar Sochaczew Sp. z o.o.Sochaczew2201035
1787Luxrad Polska Mazur i Wspólnicy sp.j.Pruszków22043844
1788Ergoformat Sp. z o.o.Zawada219791
1789Amago Sp. z o.o.Cholerzyn21924597
1790Youtech Sp. z o.o.Kanie2192156
1791A&M Sp. z o.o.Lublin2194302
1792Topfor Sp. z o.o.Wólka Kosowska2191848
1793Amon Sp. z o.o.Warszawa2191556
1794Prec – Odlew Sp. z o.o.Skawina21916408
1795Sekret Mumio Sp. z o.o.Borzęcin Duży2196019
1796Venbox Sp. z o.o.Warszawa2192170
1797Alfatech.Pl Sp. z o.o.Szczecin218358
1798Alfachem Sp. z o.o.Poznań2184674
1799Retkowska Kosmetologia Sp. z o.o.Łódź2181319
1800Cognitran Sp. z o.o.Warszawa21814417
1801Smart Solution Sp. z o.o.Wola21821288
1802Arbena Sp. z o.o.Żory2188101
1803In.Tech Innowacyjne Technologie Sp. z o.o.Warszawa21814540
1804Intertoys Sp. z o.o.Poznań21810444
1805Gelpol Sp. z o.o.Łódź21898765
1806Oyatullo Meble Sp. z o.o.Łęka Opatowska2184668
1807Mika Sp. z o.o.Kraków2189140
1808Adelina Sp. z o.o.Stargard21712512
1809Juola Sp. z o.o.Gdańsk2173293
1810Bar-Jan Sp. z o.o.Kozłów2175213
1811Kowala Agrotechnika Sp. z o.o.Witobel21619530
1812Zinzino Sp. z o.o.Warszawa21622757
1813Vsp Sp. z o.o.Wrocław2161254
1814Carten Sp. z o.o.Warszawa2166483
1815Stasto Automation Sp. z o.o.Warszawa2164839
1816Drago Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk216108880
1817Gero Sp. z o.o.Warszawa21521402
1818Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w ChełmieChełm2159415
1819SPOŁEM Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Lidzbarku WarmińskimLidzbark Warmiński2159582
1820Debaoli Sp. z o.o.Wólka Kosowska214833
1821Itb Sp. z o.o. sp.k.Choroszcz21415559
1822Pro-Tec Sp. z o.o.Zabrze21414669
1823Visaba Pack Sp. z o.o.Toruń21410463
1824Joshua Tree Polska Sp. z o.o.Kęty2144944
1825Ecofarm Polska Sp. z o.o.Nowy Sącz2141729
1826Selcos Distribution Sp. z o.o.Warszawa21325690
1827Ibg Models Sp. z o.o.Warszawa21311237
1828AC Proref Sp. z o.o.Bojanowo21317153
1829Sefir Polska Sp. z o.o.Wrocław213632
1830Diw Group Sp. z o.o.Gościcino2131070
1831Solid Link Sp. z o.o.Wrocław213572
1832Gamedot Sp. z o.o.Luboń21211551
1833Icar Sp. z o.o.Radom2121197
1834Dexxer Sp. z o.o. sp.k.Wysogotowo21282832
1835Sedar Sp. z o.o.Łoźnica2123188
1836Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anmar Sp. z o.o.Tychy21212527
1837Horyna Sp. z o.o.Giżycko21214738
1838Kondi Brands Sp. z o.o.Jankowice211136
1839Fitoherbal Sp. z o.o.Ruda Śląska2113174
1840Promidea Central Europe Sp. z o.o.Piaseczno2118307
1841Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe A.S. Sp. z o.o.Gierczyce2112979
1842Interlab Polska Sp. z o.o. sp.k.Warszawa21131300
1843Process Treat Sp. z o.o.Cieszyn211468
1844Nutrilab Sp. z o.o.Warszawa2113212
1845Maxifarma Sp. z o.o.Łódź2112609
1846Bartscher Polska Sp. z o.o.Warszawa2113716
1847All Import Group Sp. z o.o.Warszawa2114128
1848Spółdzielnia Rolniczo – Handlowa w GarbowieGarbów210886
1849Encanto Sp. z o.o.Toruń2101393
1850GIR Europa Sp. z o.o.Chorzów21026782
1851Media Display Sp. z o.o.Sierakowo210763
1852Zdrowe Ceny K.Stępek, G.Smoła sp.j.Niepołomice21025017
1853Axes Sp. z o.o. sp.k.Drawno2103117
1854Berg Sp. z o.o.Toruń2104166
1855Gretta Investment Sp. z o.o.Kobyłka2101326
1856Shemeck Sp. z o.o.Warszawa210829
1857Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe i Produkcyjne Bodex Sp. z o.o.Prabuty2094173
1858Loos Centrum Sp. z o.o.Warszawa20974592
1859Pharma Emp Sp. z o.o.Trąbki2091488
1860Domio Group Sp. z o.o.Rzeszów2095050
1861Marju Sp. z o.o.Szczecin209420
1862Winged Trade Sp. z o.o.Lublin20815793
1863Aldis Sp. z o.o.Gdynia2084800
1864Jrj Sp. z o.o.Rzeszów2085520
1865Promotor Trading Sp. z o.o.Kraków208869
1866Art-Metal Sp. z o.o.Konin2087547
1867Andra-Pak Sp. z o.o.Falenty Nowe2084667
1868Spółdzielnia Rzemieślnicza Wielobranżowa KALWARIANKAKalwaria Zebrzydowska2072379
1869Lichtertek Sp. z o.o.Opole2074363
1870Therakos (Uk), Ltd (Prywatna Sp. z o.o.) Oddział w PolsceWarszawa207297
1871Kaufdas.Pl Sp. z o.o.Gubin20711141
1872H.P. Rybicki Sp. z o.o.Stargard207758
1873BIO-LAB Sp. z o.o.Łęgowo207369
1874Anytech Sp. z o.o.Warszawa2078951
1875Dicam Sp. z o.o.Warszawa2078928
1876Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w ChełmcuChełmiec20728365
1877Pro – One Centrum Sp. z o.o.Rzeszów20721812
1878Teamnet Sp. z o.o.Lublin2071949
1879Top Gift Sp. z o.o. sp.k.Warszawa20766770
1880Skalnik Sp. z o.o.Wrocław20653553
1881Cordstrap – Polska Sp. z o.o.Zakrzewo2066983
1882Avantum Europe Sp. z o.o.Wrocław2061043
1883Swiss-Lab Sp. z o.o.Warszawa2066963
1884SFD S.A.Opole206217151
1885Ambra Polimeri Sp. z o.o.Kielce2068256
1886Limpo Sp. z o.o.Wrocław2062257
1887Diabetyk24 Sp. z o.o.Warszawa2068972
1888Amatex Sp. z o.o.Warszawa2062016
1889Atech Sp. z o.o.Katowice2069317
1890Gold. Pl. Sp. z o.o.Kraków2061507
1891Agtom Sp. z o.o.Kraków2069179
1892Patron Sp. z o.o.Konin20621516
1893Beaver Cosmetic Group Sp. z o.o.Stawiguda20642808
1894Atire Sp. z o.o.Wólka Kosowska206748
1895Performance Group Poland Sp. z o.o.Rumia2056087
1896Producencka Centrala Farmaceutyczna Procefar Sp. z o.o.Wrocław205216418
1897Allsenses Poland Sp. z o.o. sp.k.Poznań2057967
1898Retalws Sp. z o.o.Warszawa205109743
1899Alma Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski2054787
1900Runto Bike Sp. z o.o.Warszawa2052596
1901Profsoft Sp. z o.o.Kraków2053570
1902Master Colors Sp. z o.o.Wrocław2052024
1903Przedsiębiorstwo Novatech Sp. z o.o.Radom205507
1904Ir9 Sp. z o.o.Luboń204587
1905NYSTAL S.A.Katowice20440648
1906Rainbow Team Sp. z o.o. sp.k.Warszawa204223
1907Medela Polska Sp. z o.o.Warszawa2046123
1908Promatic & Dpm Polska Sp. z o.o. sp.k.Wrocław2046523
1909Alubest Polska Sp. z o.o.Łódź2044719
1910NOVISAT Sp. z o.o.Wrocław2047046
1911Anysharp Polska Sp. z o.o.Myślenice2049488
1912Spinel Trade Sp. z o.o.Kraków20424819
1913BOGARO Sp. z o.o.Rzeszów20413312
1914Charter Sp. z o.o.Radzanów20316200
1915Vikimed Sp. z o.o.Andrespol2033014
1916Tic Dystrybucja Sp. z o.o.Katowice2036741
1917Tkaniny Sp. z o.o.Częstochowa20327335
1918CHESPA Sp. z o.o.Chorula203186973
1919Odczynniki Sp. z o.o. sp.k.Katowice2033733
1920Wes.Expert Sp. z o.o. sp.k.Wrocław2035308
1921G Case Group Sp. z o.o.Łomża203619
1922Internetowe Centrum Dystrybucji Sp. z o.o.Sopot20345839
1923Olivian Polska Sp. z o.o.Poznań2026836
1924Advatus Sp. z o.o.Gliwice20232330
1925Optimal Export Sp. z o.o.Pruszcz Gdański2021053
1926Altarex S.J.Warszawa2025777
1927Sv-Max Group Sp. z o.o.Warszawa2022994
1928Aqua Poland Sp. z o.o.Suchatówka2022587
1929Pe-Gas Sp. z o.o.Lyski2021729
1930Virbac Sp. z o.o.Warszawa20253871
1931Medicsoft Sp. z o.o.Wrocław2021753
1932Delta Sp. z o.o.Wrocław2025983
1933Yoyoso Sp. z o.o.Warszawa2021198
1934Verg Sp. z o.o.Kowale20134902
1935Einity Sp. z o.o.Zielona Góra2013302
1936Niezłe Ziółko Sp. z o.o.Mirków20117813
1937Microdis Electronics Sp. z o.o.Żerniki Wrocławskie2018048
1938Termo-Fol Sp. z o.o.Kraków20150590
1939Aura Distribution Sp. z o.o.Mościska20125883
1940Centrala Zbytu Węgla Węglozbyt S.A.Katowice20039504
1941AB Konkret Sp. z o.o.Warszawa200204
1942Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Merkury Sp. z o.o.Pruchnik2003879
1943Gevas Software Polska Sp. z o.o.Kraków2003965
1944Ardant Sp. z o.o.Puławy2001538
1945Jp Srebrna Sp. z o.o.Kobylnica2009615
1946Firma Oktan Ziajka, Wawro sp.j.Włostów2009973
1947RAJ – POL Sp. z o.o. sp.k.Częstochowa20065102
1948Progettiamo Autonomia Polonia Sp. z o.o.Wrocław1996733
1949Joint Services International Sp. z o.o.Łódź1995938
1950Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w ZagórowieZagórów1992712
1951Looktop Sp. z o.o.Warszawa199986
1952Toropol Sp. z o.o.Warszawa19922400
1953PPHU Zic Sp. z o.o.Lublin1996910
1954Edgar Sp. z o.o.Warszawa1995163
1955Goldenmarket Sp. z o.o.Tarnowskie Góry199915
1956Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne Supon Sp. z o.o.Opole19914446
1957Joule Polska Sp. z o.o.Wrocław19817945
1958Pharmacos Sp. z o.o.Bydgoszcz19813300
1959Secur Global Sp. z o.o.Kraków19835731
1960Top Sale Sp. z o.o.Warszawa19810735
1961Sas Sp. z o.o.Warszawa1986155
1962Xtrading Sp. z o.o.Kraków1984375
1963B&R Sp. z o.o.Góra Kalwaria1989952
1964Project Support Sp. z o.o.Chwarszczany1985918
1965S.O.L.O. Wachowiak sp.k.Toruń1984972
1966Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaBircza1986496
1967SKL Invest Sp. z o.o.Bielsk Podlaski1986817
1968Artana Sp. z o.o.Przemyśl1981253
1969J&S Kowalstwo Artystyczne Sp. z o.o.Pęgów1974059
1970Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Jaw II sp.j. Janusz StachowiczKatowice19770616
1971Bjeska Sp. z o.o. sp.k.Poznań19783249
1972Labello Sp. z o.o.Gnieździska19712478
1973Solar-Gaz Sp. z o.o.Warszawa1974215
1974T-Groupe Sp. z o.o.Stefanowo19737582
1975Fast Poland Sp. z o.o.Wypędy19748011
19763d Phoenix Sp. z o.o.Warszawa1969122
1977Znaczki Turystyczne Sp. z o.o.Złoty Stok1961335
1978Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mera Edmund Kosiec, Elżbieta Kosiec – sp.j.Radom19612061
1979Euromasz sp.j. Wioletta i Grzegorz SchienkeLipka19656042
1980Polsport Sp. z o.o.Częstochowa1967863
1981Industrial Starter Polska Sp. z o.o.Sosnowiec19613979
1982Farball Ttk Sp. z o.o. sp.k.Gliwice19631846
1983Rolv Group Sp. z o.o.Pruszków19689288
1984Detal WM Sp. z o.o.Warszawa1963567
1985Fitness Authority Sp. z o.o.Otomin19533215
1986Sinmed Sp. z o.o.Przyszowice19554214
1987C.T.L. Group Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski1953702
1988Emeralld Polska Sp. z o.o.Raciechowice195847
1989Naxez Sp. z o.o.Łapy1954547
1990Trade Eip Sp. z o.o.Warszawa194837
1991CORTEX CHEMICALS Sp. z o.o.Tarnów19425537
1992Hurtownia Ogrodnicza Rol-Pest Sp. z o.o.Ostaszewo1949274
1993Heg Sp. z o.o. sp.k.Szczecin19413883
1994Dekorhome Sp. z o.o.Częstochowa19394
1995Yunicorn Trade Ltd sp.k.Białystok1939792
1996Artbankinc Sp. z o.o.Wrocław1931956
1997Elektro Spec Sp. z o.o.Kraków193582
1998IMPAKT S.A.Mosina193402034
1999Coolmarket Sp. z o.o.Sulechów1936801
2000TATIANA Sp. z o.o.Warszawa1937774
2001Nextm Sp. z o.o.Warszawa1936281
2002Almstad Group Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski19326855
2003As Crop Sp. z o.o.Poznań19216949
2004Przdsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Eko-Benz Sp. z o.o.Płock192816
2005AGED Sp. z o.o.Pruszków192161131
2006Kaz Dystrybucja Sp. z o.o.Skarszewy1924767
2007Sis-Med Sp. z o.o.Łódź1928551
2008Profescare Sp. z o.o.Gdańsk192215
2009All – Pumps Sp. z o.o.Chorzów1911524
2010Intersoft Sp. z o.o.Łódź1914190
2011MEXPOL S.A.Warszawa19127327
2012Sundoor Sp. z o.o.Chorzów1911991
2013Eurohome.Tv Sp. z o.o.Lublin1916022
2014CKR Sp. z o.o.Sokołów19130022
2015Targopal Sp. z o.o.Targowiska19110095
2016Engineering Company Sp. z o.o.Oława1909941
2017Miejska Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaBielsko-Biała19015649
2018Stalchem Sp. z o.o. sp.k.Bytom1901633
2019IN – SOFTWARE POLSKA Sp. z o.o.Poznań1908486
2020Quersus Sp. z o.o.Podrzecze19042131
2021EBH Sp. z o.o.Legnica1908847
2022Klima L.Zimmerman, B.Przybyłowicz, P.Przybyłowicz sp.j.Łomianki1904592
2023Solve Labs Sp. z o.o.Lublin1904006
2024Gufeng Sp. z o.o.Warszawa1906090
2025Loco Kętrzyn Sp. z o.o.Kętrzyn190350
2026Medgaz Sp. z o.o.Łódź1904549
2027Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Bias Sp. z o.o.Warszawa1897957
2028CD Projekt Red Store Sp. z o.o.Warszawa18913768
2029Tomar Sport Sp. z o.o.Kraków1897855
2030Sigma Construction Sp. z o.o.Warszawa1897777
2031Morena Metal Sp. z o.o.Warszawa1897308
2032Novanetus Sp. z o.o.Słupsk1898533
2033Danzz Sp. z o.o.Lubaczów1892973
2034Pompy i Systemy, Sp. z o.o.Warszawa1881918
2035Tom-Ener Sp. z o.o.Radzionków1883317
2036Furnifit Sp. z o.o.Nadrzecze1883419
2037Itrg-Zięba-Magiera sp.j.Kraków18894327
2038Tescoma Polska Sp. z o.o.Katowice18833125
2039KA – WER Sp. z o.o.Kraków188283
2040Ulma Packaging Polska Sp. z o.o.Skrzeszew18821228
20414B – Finanse Sp. z o.o.Sosnowiec1889091
2042Karo sp. z o.o.Poniatowa1881344
2043Cogito Sp. z o.o.Zabrze18832242
2044Mr. Hunter Sp. z o.o.Kowalewo Pomorskie1886797
2045Burner Experts Sp. z o.o.Łapino188431
2046Tardex Polska Sp. z o.o.Warszawa1883941
2047Kpmi Sp. z o.o.Kraków1882418
2048Future Pharma Sp. z o.o.Łódź1882585
2049J.Musioł Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Marko sp.j.Wodzisław Śląski18835058
2050MNK Group Sp. z o.o.Lublin1884227
2051Spółdzielnia Handlowa w BrzeskuBrzesko1883151
2052Josam Polska Sp. z o.o.Łódź1882147
2053Sprint Recykling Sp. z o.o.Tarnów18827763
2054FORMENTI & GIOVENZANA POLSKA Sp. z o.o.Wieruszów18722052
2055Dm Farma Sp. z o.o.Konin1872666
2056Stu Płock Sp. z o.o.Płock1877131
2057Ferrani Polska Sp. z o.o.Częstochowa1871181
2058Wifi24 Sp. z o.o.Warszawa1873820
2059AZ Imex Sp. z o.o.Warszawa1875923
2060GWBL Sp. z o.o.Andrychów18714205
2061Ryszard Domżalski Paliwex sp.j.Lutocin1878793
2062Cartinia Sp. z o.o.Osielsko1862432
2063Unilex Oil Sp. z o.o. sp.k.Ciechanów18612523
2064Bizcom Europe Sp. z o.o.Łódź18634271
2065BOSTON SCIENTIFIC POLSKA Sp. z o.o.Warszawa18650081
2066Amtest Poland Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski18627164
2067X-Kom Sp. z o.o.Częstochowa1851554061
2068Brass-Bis Sp. z o.o. sp.k.Włocławek18540869
2069Tuflowers Rafał Tutka Eryk Dembiński sp.k.Szczecin1852664
2070Europower Sp. z o.o.Warszawa18519291
2071Wimar Ozdowscy Sp. z o.o. sp.k.Pieruchy1852079
2072Zirkonzahn Poland Sp. z o.o.Białystok1851430
2073Euro Spas Sp. z o.o.Poznań18420226
2074Folpak Sp. z o.o.Głogów Małopolski1847220
2075Bud-Servis Sp. z o.o.Legnica1841814
2076Womanonline.Pl Sp. z o.o.Kraków18417865
20774 Swiss Polska Sp. z o.o.Warszawa1848762
2078For-Med Sp. z o.o.Warszawa18427631
2079Bardzo Tanie Leki Sp. z o.o. sp.k.Śrem1844150
2080Starink Poland Sp. z o.o.Łódź184411
2081ROFOOD Export-Import Ryszard OgonowskiWarszawa184245268
2082Hydrocan Sp. z o.o.Steklno183649
2083Bor-Pal Sp. z o.o.Czernikowo1837180
2084H.B. Fuller Poland Sp. z o.o.Warszawa1832488
2085Profeum Energy Sp. z o.o.Rzeszów183401
2086SC Electronics Sp. z o.o.Łódź1832181
2087Ika Polska E. Roszak sp.k.Poznań182357692
2088Lakate Sp. z o.o.Rydułtowy1825788
2089Agropol Marek i Dariusz Jarych sp.j.Baranów18274192
2090021 Sp. z o.o. sp.k.Warszawa18221176
2091ZIP Agro Sp. z o.o.Kurzejewo18215051
2092Zdrowa Wielkopolska M. Czerniewicz sp.j.Poznań1822407
2093Mirapol Next Sp. z o.o.Gdów18246910
2094Dks Sp. z o.o.Białystok18224079
2095Galaprodukt Sp. z o.o.Oborniki1828909
2096Marathon Petrol Sp. z o.o.Kostrzyn1816731
2097PV Poland Sp. z o.o.Warszawa181184
2098Bizprojekt Sp. z o.o.Warzyce18134492
2099Omniconnect Sp. z o.o.Jaworzno181738
2100Silingen Polska Sp. z o.o.Łaziska Górne1818365
2101Pearson Central Europe Sp. z o.o.Warszawa181277485
2102Węglo-Wag Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza1816026
2103TTM Polska Sp. z o.o.Wrocław18117104
2104Atmsolutions Sp. z o.o. sp.k.Łomianki18162713
2105Creme Goods Company Sp. z o.o.Warszawa1811482
2106Mz Trade Michał Kuliński sp.j.Kórnik1818861
2107Furnisol Sp. z o.o.Toruń18120085
2108Giełda Paliwowa Sp. z o.o.Ciechanowiec18113369
2109Delizie Italiane Sp. z o.o.Warszawa18112360
2110Morex GM Sp. z o.o.Janki18112577
2111MH Automatyka Sp. z o.o.Gdańsk180179412
2112Agencja Handlowa Łożyska Toczne J.T.Mireccy sp.j.Płock18013090
2113Falken Trade Sp. z o.o.Olsztyn180219083
2114Mfinanse Sp. z o.o.Kraków180826
2115Elie Pour Elle Polska Sp. z o.o.Kalisz1802128
2116Tectel Sp. z o.o.Warszawa18010367
2117Energia Pomorze Sp. z o.o.Koszalin1803260
2118SPOŁEM POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW W LUBLIŃCULubliniec1801786
2119Supra Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski1804995
2120Impeco Sp. z o.o. sp.k.Wrocław18011873
2121Sof-Pol Sp. z o.o.Gniewkowo1794339
2122Advantic Sp. z o.o.Warka1796167
2123Dębickie Centrum Spedycji T. Bielatowicz, M. Kos sp. j.Dębica17923045
2124Kopernik Textil Sp. z o.o.Wrocław17947204
2125Farmed Sp. z o.o.Przemyśl1791216
2126Lidia Group Sp. z o.o.Murowana Goślina179693
2127Tex Line Waliczek Mazur S.K.A.Międzyrzecze Górne17998975
2128Tianhe Sp. z o.o.Jabłonowo1792840
2129Selvista Sp. z o.o. sp.k.Wrocław17962036
2130Mplusp sp.j. Pietrzak i WspólnicyCzęstochowa1798633
2131M&M Polska Sp. z o.o.Golęczewo1794032
2132Grand Ortho Sp. z o.o.Warszawa1791371
2133Vibo Sp. z o.o.Gostyń17822004
2134Neptun Sp. z o.o.Lublin17896185
2135Garden E – Commerce Sp. z o.o.Reda17819719
2136Viridian Polska Sp. z o.o.Warszawa178198565
2137Farmbud Sp. z o.o.Tychy1781674
2138TTKX Sp. z o.o.Wólka Kosowska1781066
21393f Studio Sp. z o.o.Warszawa1782357
2140Treko Sp. z o.o.Poznań1784680
2141Yellow Investment Group Sp. z o.o.Częstochowa178668
2142EPO Warehouse Sp. z o.o.Tychy17817567
2143Moostank Sp. z o.o.Ropica Polska1781522
2144Aluprofil Sp. z o.o.Warszawa17817468
2145Bałtycka Agencja Obrotu Energią Sp. z o.o.Gdynia1781302
2146Etoll sp.j. J. Tatarski, Z. Tatarski, A. JaworskiStrzelin178122096
2147Epaktim Sp. z o.o.Paczkowo1788466
2148Natrodent – Profesjonalne Systemy Protetyczne B.troczyński, P.nagadowski sp.j.Łódź1789317
2149Spraying Systems Co sp. z o.o. Oddział w PolsceGliwice17757154
2150Studio 4 Kąty Sp. z o.o.Płock1772082
2151G&G Poland Sp. z o.o.Warszawa1772126
2152UC Trade Pl Sp. z o.o.Opole1773092
2153Barbara Stańczyk NeomedPiaseczno177372520
2154Keratek Sp. z o.o.Skórzewo1771073
2155BZ Commerce Group Sp. z o.o.Stanisław Dolny1779650
2156Ega Gudalewscy sp.k.Nowa Wieś Rzeczna17652607
2157Kolex-Gizowska & Szmyt sp.j.Warszawa17639864
2158Szalpol Sp. z o.o. sp.k.Łąkta1769481
2159Conner Sp. z o.o.Łódź1761213
2160Li-Mar 2 Sp. z o.o.Suchań1761313
2161Sunstorm Sp. z o.o.Kraków176879
2162Solid Trade Sp. z o.o.Wrocław1766994
2163VK Distribution Sp. z o.o. sp.k.Warszawa17610748
2164Omega-Bis Sp. z o.o.Gwoździany17617494
2165Finnotech Sp. z o.o.Katowice1753541
2166Pepio.Pl Sp. z o.o.Pilszcz175909
2167Fittinq Sp. z o.o.Kraków1753217
2168Voltaic Logistic Sp. z o.o.Głogów17529537
2169Azzardo Sp. z o.o.Poznań1751005
2170Avg Service Sp. z o.o.Łódź1751403
2171Ultra Sp. z o.o.Warszawa1757642
2172Arka-Aleksander Czarny i Wspólnicy sp.j.Kraków17512722
2173Dawika Kraft Sp. z o.o.Koteże175205120
2174Numena Sp. z o.o.Starachowice17514105
2175Magia Kwiatów Sp. z o.o.Dębica17511890
2176Fred Holmberg & Co Polska Sp. z o.o.Warszawa17561091
2177Partner Sp. z o.o.Wrocław17467940
2178SG Sport Sp. z o.o.Wieluń1741521
2179NPC Polska Sp. z o.o. sp.k.Warszawa17411189
2180Instal-Ka Sp. z o.o. Grupa Sbs sp.k.Gogolin17449183
2181HTC Poland Sp. z o.o.Warszawa174671
2182Schredder Sp. z o.o.Częstochowa1742546
2183Foreintrade S.A.Janówek17475067
2184Geo Polska Sp. z o.o.Imielin17419039
2185Karp Sp. z o.o.Gorlice17412635
2186Tres Bis Sp. z o.o.Gdańsk1747862
2187Elektrotek Sp. z o.o.Opole17423662
2188Cars Care Products Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza1741822
2189Anek Sroczyński sp.j.Ożarów Mazowiecki17425036
2190Mega sp.j. Budzik i WspólnicyTarnów17317328
2191B.H.Podbeskidzie Środki Ochrony Pracy Sp. z o.o. sp.k.Czechowice-Dziedzice173175519
2192Mikulec Tuchów Sp. z o.o.Tuchów1732427
2193Eliza Flowers Sp. z o.o.Lublin173265
2194Ubc Logistyka Trans Sp. z o.o.Wrocław17323708
2195Adverso S.A.Warszawa1733235
2196Meddare Sp. z o.o.Warszawa1735301
2197Stemplariusz Sp. z o.o.Legionowo1737565
2198Power Boats Sp. z o.o.Nieporęt173106517
2199Cube System Polska Sp. z o.o.Toruń17355326
2200Pergamino Sp. z o.o.Chodzież17315121
2201Apteka Leśna Sp. z o.o.Szczecin1731604
2202Firma Usługowo-Handlowa Alwi Sp. z o.o.Skoczów1732949
2203Agro – Pałuki Sp. z o.o.Żnin1731551
2204Stary Piekarz Sp. z o.o. sp.k.Wola Osowińska17213214
2205Chien Nguyet Sp. z o.o.Wólka Kosowska1722480
2206Konsorcjum Fen Sp. z o.o.Poznań17249201
2207Sensual Sp. z o.o.Zabrze172170
2208Blue Ocean Sp. z o.o.Warszawa17210657
2209Blue Poland Sp. z o.o.Wólka Kosowska1721489
2210Rynek Sztuki Sp. z o.o.Łódź1723203
2211Netklima Sp. z o.o.Białystok1726372
2212Rzeszowski Dom Aukcyjny Sp. z o.o.Rzeszów1725891
2213Personal Electronics Sp. z o.o.Kraków17227450
2214Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKAWejherowo1725075
2215Amples Sp. z o.o.Warszawa1727234
2216BARLINEK S.A.Kielce1712705814
2217Decoteam Sp. z o.o.Legnica17115829
2218Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Martenka i Partnerzy Sp. z o.o.Bydgoszcz171341
2219Erpack Sp. z o.o.Grójec1713932
2220Homefitness Sp. z o.o.Leszno17010015
2221Ttdv Sp. z o.o.Wólka Kosowska1701616
2222Ding Bo Sp. z o.o.Jabłonowo1701490
2223Zmetis Sp. z o.o.Koło17016464
2224G-Source Sp. z o.o.Łuków1709512
2225Traditional Grooming Company Sp. z o.o.Wrocław1703725
2226DE PM Sp. z o.o.Roźwienica1707210
2227Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w SiedlcachSiedlce17014668
2228Freecar Pl Sp. z o.o.Siedlec169216
2229Deyu Sp. z o.o.Warszawa1695005
2230Nitmit Sp. z o.o.Warszawa169405
2231Foliadrob Sp. z o.o.Mrocza1691554
2232Eko Farm Sp. z o.o.Poznań169926
2233FX International Sp. z o.o.Rybnik1699893
2234Etikmed Sp. z o.o.Kraków169677
2235Polska Grupa Tekstylna Sp. z o.o.Warszawa16968757
2236Wessper Sp. z o.o.Kraków16984349
2237Amal 2 Sp. z o.o.Rychlik169398
2238Farmacja Uno Sp. z o.o.Konin16948297
2239Femn Sp. z o.o.Kraków1691153
2240Bikor Sp. z o.o.Gdańsk1698625
2241Speedmobilestage Sp. z o.o.Wrocław169534
2242Dr Materac Sp. z o.o.Głogów Małopolski16810995
2243PHU Profinbud Sp. z o.o.Pruszków1682072
2244Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Autotank Kost Paweł & Bzowy Zbigniew sp.j.Choszczno16813721
2245Produkcyjno-Usługowe Przedsiębiorstwo Torol Sp. z o.o.Orłowo16830070
2246BCE Sp. z o.o.Piaseczno1681553
2247P4s Sp. z o.o.Bielsko-Biała16822897
2248Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Megalux Sp. z o.o.Police1686108
2249Acti Group Sp. z o.o.Tychy1688052
2250Sas Jaworscy sp.j.Biała Podlaska16812795
2251Wojmar Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o.Żory16826596
2252Rel Ltd Sp. z o.o.Gdańsk1682352
2253Online Sp. z o.o.Bydgoszcz168509
2254Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Kleine – Polska Sp. z o.o.Lewin Brzeski1687209
2255Dodo-Toys.Pl Sp. z o.o. sp.k.Kraków1682926
2256Inter Fashion Tex Sp. z o.o.Jabłonowo16810118
2257Mpm Wschód Sp. z o.o.Wólka Łosiniecka1671047
2258Acus Med Sp. z o.o.Kolbuszowa Dolna16716288
2259Baltaz Sp. z o.o.Gdańsk1675506
2260Tarantoola Sp. z o.o.Gdańsk167717
2261Makam Sp. z o.o.Częstochowa1671182
2262Q-Perfect Sp. z o.o. sp.k.Kołaczkowo166975
2263Bonett Polska S.A.Warszawa166931
2264Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe B & B Sp. z o.o.Katowice1661174
2265Almarina Trade Gąsiorowski Jażdziewski sp.k.Gdynia166139337
2266Lech Centrum Sp. z o.o.Dorotowo16623099
2267Agromarket Sp. z o.o. sp.k.Jaryszki166124592
2268Polfert Group Sp. z o.o.Elbląg166635
2269Marpol – Rischem Sp. z o.o.Bydgoszcz1661729
2270Royal Fashion Vipol Sp. z o.o.Warszawa16570623
2271Myoil Sp. z o.o.Warszawa1657702
2272Prime System Sp. z o.o.Gdynia1658319
2273Chosa Sp. z o.o.Warka1658871
2274Ts Bud Sp. z o.o. sp.k.Złotów16533220
2275Almares Składy Handlowe Sp. z o.o.Wejherowo16511349
2276Nilmer Polska Sp. z o.o.Warszawa1652007
2277Smartlife Sp. z o.o.Poznań1653132
2278Scorpio-Polska Sp. z o.o.Hażlach1654749
2279Locarno Sp. z o.o.Poraj1651195
2280Ameba Recykling Sp. z o.o.Biskupice1659356
2281Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Navitex Sp. z o.o.Stalowa Wola165442
2282Syntaco Sp. z o.o.Poznań16516038
2283Klimas Sp. z o.o.Kuźnica Kiedrzyńska165202506
2284Centrostal-Handel Sp. z o.o.Toruń16525204
2285Sa Market Sp. z o.o.Piła1656927
2286Express ML Sp. z o.o.Warszawa16514105
2287Orkis Sp. z o.o.Warszawa16412350
2288Agraf – Kieszkowski RafałLeszno164219587
2289Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne Supon – Bydgoszcz Sp. z o.o.Stargard1646527
2290Britop Lighting Sp. z o.o.Bierawa1641007
2291Prim Sp. z o.o.Rząśnia1642091
2292Centuria Sp. z o.o.Szczecin16414406
2293L-Dent Leszek Czaban sp.k.Lublin16428658
2294Flowserve Sihi Poland Sp. z o.o.Warszawa16413022
2295EURO-LIGHT Sp. z o.o.Tarczyn16411376
2296MALIA Sp. z o.o.Środa Śląska1646743
2297Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Rucianem NidzieRuciane-Nida1642081
2298Ceramik Sp. z o.o.Częstochowa1646289
2299Food Pack Sp. z o.o.Piaseczno16336010
2300Medilab Firma Wytwórczo Usługowa Sp. z o.o.Białystok163209393
2301Power Solution Sp. z o.o.Rybnik1638033
2302Rodin Tekstil Sp. z o.o.Jabłonowo1632297
2303The Cakes Sp. z o.o.Warszawa1631164
2304Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Wita-Med Chudziński sp.j.Zielona Góra1636543
2305Ecol – Unicon Sp. z o.o.Gdańsk16382952
2306Antykor Controls Sp. z o.o.Warszawa16317355
2307Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Globaldex Jadwiga Sikorska i Wojciech Kamiński sp.j.Maszewo Duże16326856
2308Safe-Credit.Eu Sp. z o.o.Wrocław163810
2309Eherbata.Pl Sp. z o.o.Kraków1637869
2310LEBAL S.A.Poznań16349184
2311Dodo Sp. z o.o.Konopiska1624284
2312Pralsystem Sp. z o.o.Żyrardów1622933
2313Woodstar Sp. z o.o.Warszawa1622472
2314Klimazona Sp. z o.o.Bielsko-Biała162174
2315Nord-Lock Poland Sp. z o.o.Warszawa1627523
2316Fogo Robotics Sp. z o.o.Wilkowice16212269
2317Remax Sp. z o.o.Kalisz1628870
2318DTS – OIL Sp. z o.o.Klonowa1611993
2319Cezar-Szczecin Sp. z o.o.Szczecin1611041
2320Nord Medical Sp. z o.o.Warszawa1611866
2321B & A Sp. z o.o.Sławnikowice16111131
2322Madison Bis Góra sp.k.Zębiec16119114
2323Zalando Opco Polska Sp. z o.o.Głuchów161261151
2324Rubcon Sp. z o.o.Brwinów1611240
2325Pack Innovative Sp. z o.o.Kraków1611347
2326Complex Pack Service Sp. z o.o.Łódź1617863
2327Citco Group LP Sp. z o.o.Kraków16096
2328Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w LudwinieLudwin1601079
2329BIAMEDITEK Sp. z o.o.Białystok160320107
2330Majpos Sp. z o.o.Piła1606201
2331Arcar Group Sp. z o.o.Miedźna1606084
2332Interbhp Sp. z o.o. sp.k.Gdynia16042388
2333Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Art-Chem-Mis Mieczysław i Stanisław Zuń sp.j.Chojnice16030930
2334Polus Sp. z o.o.Bydgoszcz160446
2335Smart Technology Sp. z o.o.Łódź16017523
2336Memtech Sp. z o.o. sp.k.Warszawa16032406
2337Pronova Poland Sp. z o.o.Dobczyce1605472
2338Myshop Sp. z o.o.Poznań1602854
2339L. J. Stankiewicz S.J.Białystok16027832
2340Algus Services Sp. z o.o.Kraków159613
2341Cwkd Sp. z o.o.Oświęcim1591377
2342R-Crt Sp. z o.o.Rybnik15920821
2343Ergotop Sp. z o.o.Ziębice15916376
2344Cardservice Sp. z o.o.Warszawa1597594
2345Chiaravalli Polska Sp. z o.o.Toruń1597251
2346Holimex Sp. z o.o.Poznań1591794
2347Helica Sp. z o.o. sp.k.Warszawa15916701
2348Calm Technology Sp. z o.o.Łódź1595993
2349Radix Pharma Sp. z o.o.Lublin1593575
2350Abh Nomos Sp. z o.o.Warszawa1591686
2351Indavo Chlebińska sp.k.Warszawa1598596
2352Alisios Sp. z o.o.Gliwice15920341
2353RCS Radius Sp. z o.o.Łódź1591134
23543r Sp. z o.o. sp.k.Warszawa15916246
2355Textile Union Sp. z o.o.Warszawa1599598
2356ATT Media Sp. z o.o.Chełm159588
2357GP Technika Sp. z o.o. sp.k.Szczecin15811027
2358Cp Music Media Solutions Sp. z o.o.Gdańsk158485
2359Chemical Worldwide Business S.A.Słupca15824356
2360Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaRypin1584669
2361SOL – Millennium Europe Sp. z o.o.Warszawa158145868
2362Isolasystem Sp. z o.o.Wrocław1582020
2363Ibisart Sp. z o.o.Bydgoszcz158559
2364Apollo Sp. z o.o.Rzeszów15823382
2365Computer Alliance Sp. z o.o.Warszawa15818021
2366E – Service Sp. z o.o.Rzeszów1588727
2367Omega Bis Sp. z o.o.Sanok1585098
2368Cooling Sp. z o.o.Sokołów158832288
2369Purlina Sp. z o.o.Wólka Kosowska1582130
2370Granit Parts Części Zamienne Sp. z o.o. sp.k.Sady158126763
2371Mag Industrieservice Polska Sp. z o.o.Łódź1577048
2372Olympic Sport Sp. z o.o.Białystok15724129
2373Hipernet Sp. z o.o. sp.k.Warszawa15710903
2374Spółdzielnia LeśniankaLeśna Podlaska1571337
2375Gasko Rafał Skowron, Lucjan Gajek sp.j.Bolechowice15728424
2376WW97A Sp. z o.o.Konopnica1571192
2377Brzeskie Centrum Handlowe Marko Zakład Pracy Chronionej Scelina Marek i Spółka sp.j.Brzeg15720193
2378Euro Synergia Sp. z o.o. sp.k.Białystok1575198
2379Soldidex Sp. z o.o.Lublin1578197
2380Mipelectrics Sp. z o.o.Bełżyce1571273
2381Aps Spray Sp. z o.o.Zalezianka157461
2382Trekking Sales Sp. z o.o.Szczecin1573644
2383Ammann Polska Sp. z o.o.Warszawa15733703
2384Anzena Sp. z o.o.Katowice157883
2385Guardar Sp. z o.o.Rzeszów1571847
2386Tryton Sp. z o.o.Toruń1576702
2387Mat-Pol Sp. z o.o.Olsztyn1573094
2388Cedrus S.A.Brzeziny15692672
2389Albert Polska Sp. z o.o.Dobczyce15627936
2390Bzw Para sp.j.Busko-Zdrój1568339
2391SCORPIO Sp. z o.o.Łódź15642762
2392Milbor Sp. z o.o.Warszawa15660589
2393Bca Sp. z o.o.Kraków156613
2394Przedsiębiorstwo Handlowo-Techniczne Sprzętu Pożarniczego i Ochronnego Supon Sp. z o.o.Wrocław1563363
2395Silesian Steel Sp. z o.o. sp.k.Dąbrowa Górnicza1561224
2396Servecom.Pl Sp. z o.o. sp.k.Częstochowa1564930
2397Algo Sp. z o.o.Rudna1567768
2398Wigorgaz Sp. z o.o.Warszawa15611408
2399Meditech Sp. z o.o.Przeźmierowo1564909
2400Eltech Sp. z o.o.Ruda Śląska15528159
2401Aiko Group Sp. z o.o.Wrocław1552473
2402Velomania.Pl Sp. z o.o. sp.k.Gdynia1555142
2403Przedsiębiorstwo Handlowe Aster Sp. z o.o.Wiry1557756
2404Miami Mobile Sp. z o.o.Mysłowice1551249
2405Media Check Point Sp. z o.o.Warszawa15535174
24062lime Sp. z o.o.Jaksice1555743
2407EPN Sp. z o.o.Koszalin15511896
2408PAKART Sp. z o.o.Psary15511020
2409Zdrowie Sp. z o.o.Smętowo Graniczne1551029
2410Soxo Sp. z o.o. sp.k.Sopot155160052
2411Forenergy Sp. z o.o.Poznań1556886
2412Euroelectronics.Eu Sp. z o.o. sp.k.Tarnowskie Góry15535255
2413Belforte Sp. z o.o.Warszawa1554330
2414Timrol sp.j. Józef Drozdowski i Jarosław PieleckiGniew15417001
2415Agmed – Gazy Medyczne Sp. z o.o.Nowe Gulczewo15422587
2416Hydrosolar Sp. z o.o. Kujawsko- Pomorskie sp.k.Bydgoszcz15413871
2417Dom Aukcyjny Numimarket.Pl Sp. z o.o.Poznań15413675
2418MPAY S.A.Warszawa1545377
2419Rolniczo Handlowa Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaWłocławek154640
2420Mars- Tdlm Sp. z o.o. sp.k.Wojnarowa15436504
2421Wibroizolacja Sp. z o.o.Gliwice1543327
2422Kmk Agro D. Kaźmierczak C. Mądry M. Kaźmierczak sp.j.Brodowo154110611
2423Ab Ekoset Sp. z o.o.Ligota1541625
2424PUH Test Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski1541346
2425Procent Sp. z o.o.Mikołów1545474
2426Sisa Polska Sp. z o.o.Konstantynów Łódzki15336123
2427Heart & More Sp. z o.o.Warszawa153480
2428Hua Yang Sp. z o.o.Wólka Kosowska153705
2429Arkadan Sp. z o.o.Pabianice153578
2430Lofree Sp. z o.o. sp.k.Lubartów1534058
2431PUH Pilot Unlimited Sp. z o.o. sp.k.Warszawa153124414
2432Endos Sp. z o.o.Wilcza Góra153242
2433Optima KM Target Sp. z o.o. i Wspólnicy S.J.Konin1533632
2434M.W.M. Sp. z o.o.Dragany15318303
2435Bdb Dystrybucja Sp. z o.o.Nowa Wieś1531995
2436CBM International Sp. z o.o.Warszawa1535666
2437Halidor Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki1525399
2438Przedsiębiorstwo Handlowe Eldom Sp. z o.o.Łuków1521552
2439SMD Metals Sp. z o.o.Jasionka1523178
2440Adeko A.Ciuraj sp.k.Ruda Śląska152174368
2441Eurodom Sp. z o.o.Gdańsk1526449
2442TH88 Sp. z o.o.Wólka Kosowska1521118
2443All-Steel Sp. z o.o.Tarnobrzeg1529065
2444Ins-El sp.j. Paweł Zdanowski Izabela Gębicka-ZdanowskaŁódź152334055
2445Stc Sp. z o.o.Tarnowskie Góry15210218
2446Aran Sp. z o.o. w Wyszkowie sp.k.Wyszków15259029
2447Eurokerg Sp. z o.o.Warszawa1513540
2448Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w BorkachBorki1512395
2449Mega-Tech Sp. z o.o.Płock1511662
2450Act Polska Sp. z o.o.Poznań1518323
2451Alfa Quest Sp. z o.o. sp.k.Płock15114512
2452Syntech Sp. z o.o.Warszawa1518190
2453New Approach Sp. z o.o.Warszawa1517447
2454Consite Sp. z o.o.Nadarzyn1511917
2455Lenco International Sp. z o.o.Rusocin1514654
2456Polcut Sp. z o.o.Słupsk1513041
2457Hmsteel Edyta Herzyk sp.k.Bielsko-Biała151144355
2458Maj-Plast Sp. z o.o. sp.k.Płock15122011
2459Zta Trapez Sp. z o.o.Warszawa1511789
2460Firma Handlowa Chemirol Kokosiński sp.j.Piekary1516397
2461Meskato-Sp. z o.o.Warszawa151899
2462Torimex-Chemicals Ltd Sp. z o.o.Konstantynów Łódzki15031701
2463Olimpius Sp. z o.o.Częstochowa1503453
2464Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Technosan Sp. z o.o.Białystok15033014
2465Cool Trade Sp. z o.o.Wrocław15018292
2466Poster Art Sp. z o.o.Wielkie Drogi1502332
2467Velo Sp. z o.o.Gliwice150118190
2468Canea.pl Sp. z o.o.Ogrodzona14990612
2469NOWAPOL Sp. z o.o.Bielsko-Biała1492295
2470Nordstar Sp. z o.o.Wałcz14921838
2471Foster Chemia Polska Sławomir Kuciński sp.k.Warszawa14939775
2472Martom Sp. z o.o.Świdnica14921878
2473Inconnect Sp. z o.o.Warszawa1497666
2474Gp Sp. z o.o.Mosty1495767
2475Profiloplast Sp. z o.o.Wilkowice149977
2476Trena Sp. z o.o.Warszawa149161962
2477John Smith Sp. z o.o.Bydgoszcz14912697
2478Gajmedia Sp. z o.o.Rzeszów1492524
2479Eco-Trade Sp. z o.o.Goliany1493646
2480Gaba 2 Sp. z o.o.Kanie1492427
2481AX Technology Sp. z o.o. sp.k.Dobra14966729
2482Power Investment Michał Krzymowski SP.J.Lublin14848828
2483Fit Firkowscy, Tarnowska sp.j.Radom14853469
2484Usignolo Pneumatyka Sp. z o.o.Pruszcz Gdański1485097
2485Grifols Polska Sp. z o.o.Warszawa14826215
2486Hygea Med Sp. z o.o.Tychy1488639
2487TER Plastics Sp. z o.o.Głogów Małopolski14820429
2488Area Cooling Solutions Sp. z o.o.Nowa Wieś Wrocławska14860686
2489Kubler Sp. z o.o.Poznań1482970
24904ip Sp. z o.o.Gdynia1482081
2491Ferro International Sp. z o.o.Skawina14810652
2492Larb2 Sp. z o.o.Chorzów14824656
2493Agrimpex Sp. z o.o.Jarosław14810388
2494Gowmed Sp. z o.o.Kraków1482955
2495Ap Center Sp. z o.o.Nowy Dwór Gdański148940
2496Przedsiębiorstwo Handlu Hurtowego Pompami i Armaturą Przemysłową Emet Impex Sp. z o.o.Kraków1483490
2497Global Partner Sp. z o.o.Warszawa1481455
2498Danmar Plus Sp. z o.o.Nowy Sącz147803
2499Stingumedia Sp. z o.o.Mogilany1472893
2500Pol-Mark 2 Sp. z o.o.Osinów Dolny14714057
2501Torusnet M. Zawistowski sp.k.Łódź14747240
2502Apteki Sieciowe Sp. z o.o.Łódź14710310
2503Sipeko Group Sp. z o.o. sp.k.Makowisko14782673
2504Mtn Sp. z o.o.Wólka Kosowska147375
2505Lucas King Sp. z o.o.Połajewo147856
2506Specmajster Serwis Sp. z o.o.Piasecznia1462544
2507Mafrysa Sp. z o.o.Łódź14615768
2508Ran-Synchron Sp. z o.o.Bolechowo-Osiedle14633663
2509Bazarex Sp. z o.o.Kraków14680
2510Hit-Bis Sp. z o.o.Warszawa1463284
2511Maad Solution Sp. z o.o.Kraków146595
2512Wbrothers Sp. z o.o.Leszno146542
2513Arno-Med Sp. z o.o.Mietków1461301
2514Elektryk Sp. z o.o.Kalisz14662964
2515Eclipso Sp. z o.o.Warszawa1463172
2516Artosis Sp. z o.o.Poznań14619059
2517Electro Light Sp. z o.o.Zielona Góra14616664
2518Trident Sp. z o.o.Sosnowiec1467684
2519Ecobike Sp. z o.o.Wrocław146145967
2520MRS-Group Sp. z o.o.Poznań1459006
2521Mg Home Sp. z o.o.Warszawa14538517
2522Eas Sp. z o.o.Mogilany1453691
2523HORTICO S.A.Wrocław145108689
2524Farmdor Sp. z o.o.Mysłowice1451825
2525Numis.Poland Sp. z o.o. sp.k.Poznań1451091
2526Dystrybucja TTK Sp. z o.o. sp.k.Gliwice1455013
2527Polygen Sp. z o.o.Wrocław14510163
2528Happydental Sp. z o.o.Wrocław1453349
2529Verdent Machines M. Włodarczyk S.K.A.Łódź14548492
2530ALCHEM GRUPA Sp. z o.o.Toruń14563917
2531Rekomender Sp. z o.o.Warszawa145793
2532Flawless Sp. z o.o.Warszawa14410685
2533RCS IT Advisor Sp. z o.o.Warszawa1445212
2534Geek Technology Sp. z o.o.Raszyn1441679
2535Lehua Sp. z o.o.Wrocław144859
2536Stacja Paliw Wygoda Sp. z o.o.Czarnochowice144504
2537Sc Investment Luchciński sp.j.Gryfino14416363
2538Rol-Tor Sp. z o. o. Firma Handlowo- UsługowaProszowice1441819
2539Swerima Sp. z o.o.Zwierzyn1444482
2540Kell Ideas Sp. z o.o.Wrocław1443894
2541Europa Inwestycje Sp. z o.o.Poznań14381305
2542Asg Ltd Sp. z o.o.Poznań1431600
2543Akumulatoryrc.Pl Sp. z o.o.Wrocław143258
2544Chirofarm Sp. z o.o.Barcin14312042
2545Cias Sp. z o.o.Łódź1431899
2546Primar – IT Sp. z o.o.Warszawa1432031
2547Plasson Polska Sp. z o.o.Piaseczno1432207
2548Precelek E. Bajon sp.j.Biskupice1433660
2549Delkom 2000 Sp. z o.o.Wejherowo142111008
2550Bloma Sp. z o.o.Warszawa142552
2551Mda Sp. z o.o.Andrychów1424938
2552Typowy Vape Shop Gorzów Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski1423030
2553Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Międzyrzecu PodlaskimMiędzyrzec Podlaski1421948
2554Silesia Meble Sp. z o.o.Bełk14210941
2555Fabryka Urządzeń Kolejowych Sp. z o.o.Kościan142274123
2556Decor Sp. z o.o.Tarczyn1421396
2557Symag Sp. z o.o. sp.k.Warszawa14295691
2558Ravel – Sp. z o.o.Poznań14213919
2559Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w DopiewieDopiewo1423776
2560Polskie Stacje Paliw Z.K. Transoil Sp. z o.o. sp.k.Warszawa14255366
2561Antamion Sp. z o.o.Gdynia1413911
2562X.S.M. Sp. z o.o.Wólka Kosowska141342
2563Omec Motors Poznań Sp. z o.o. sp.k.Dąbrowa14112755
2564Hansford Sensors Sp. z o.o.Kraków141649
2565OTCF S.A.Wieliczka1411293855
2566Agat Sp. z o.o.Sucha Beskidzka1417167
2567Emergraf Sp. z o.o.Wieliczka14154
2568LIFEWELLNESS Sp. z o.o.Bytom14113276
2569Technika Zamocowań Amex Krot Dariusz Krot Marek sp.j.Kędzierzyn-Koźle14146650
2570Knelsen Polska Sp. z o.o.Osielsko1413523
2571Minh Thu Sp. z o.o.Wólka Kosowska1411669
2572Mega Level Sp. z o.o.Wrocław1414275
2573Rolnicze Zrzeszenie Spółdzielcze Rol-Kąt w Brzozowym KącieBrzozowy Kąt1401210
2574Everything Group Sp. z o.o.Liszki14011755
2575PORFARM Sp. z o.o.Radom14018886
2576Mejpol Plus Sp. z o.o. sp.k.Opoczno1401933
2577Pz-Group Sp. z o.o.Porąbka1401876
2578Inter Salto Sp. z o.o.Warszawa1401324
2579Ran – Flex Sp. z o.o.Kraków14016715
2580Ecopartner Sp. z o.o.Pruszcz Gdański1406588
2581OTTENSTEN POLSKA Sp. z o.o.Stargard14031682
2582Gomart Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski1403401
2583Media-Tech Polska Sp. z o.o.Warszawa14033716
2584Concepts Center Sp. z o.o. sp.k.Kraków1392538
2585Mpk Gaz M.M.Kiewicz sp.j.Pomiechówek13913913
2586Fagros Sp. z o.o. sp.k.Stara Dąbrowa13920402
2587Warmil Sp. z o.o.Warszawa139920
2588Xmi Sp. z o.o.Żnin13916507
2589Ecoverso Sp. z o.o.Gdańsk1394239
2590Mova Sp. z o.o.Wałcz13914148
2591Tic Katowice Market Sp. z o.o.Katowice1391059
2592Asat Sp. z o.o.Czeladź13951840
2593Oland Trade Sp. z o.o.Młyny1391133
2594Scanter Sp. z o.o.Wrocław1395347
2595DREAMTEX Sp. z o.o.Warszawa138831
2596Electro-Led Sp. z o.o.Zambrów138426
2597Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Grzyb Sp. z o.o.Wronowice1386345
2598Inter Chem Sp. z o.o.Warszawa13814895
2599Target Service Radosław J.Fronc sp.j.Kraków13836039
2600Petro-Pal Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski13812573
2601Gk Hair Polska Sp. z o.o.Warszawa138123873
2602Ageva Sp. z o.o.Warszawa1382734
2603LM Line Sp. z o.o.Szczecin13829083
26044BL – Sp. z o.o.Gdańsk1381506
2605Damar Sp. z o.o.Toruń1382393
2606Skylar Group Sp. z o.o.Warszawa1381030
2607Hydrochem Sp. z o.o.Kruszyn Krajeński13716275
2608Pdd Polski Dystrybutor Dentystyczny Sp. z o.o.Gdańsk1376935
2609Hoof Design Sp. z o.o.Poznań13729006
2610Spółka Aptek Polskich Sp. z o.o.Łódź1373971
2611Toruńskie Wielobranżowe Towarzystwo Lemix Sp. z o.o.Warszawa1378804
2612Przedsiębiorstwo Instalacji Ciepłowniczych Term-Ic Sp. z o.o.Chełm1371029
2613Peva Polska Sp. z o.o.Sosnowiec1371371
2614Gorner Sp. z o.o.Lublin1371203
2615Stacja Paliw Gozana Wiesław Godlewski, Janusz Zakrzewski, Ryszard Napiórkowski sp.j.Maków Mazowiecki1376738
2616Wam sp.j. W.Szymańska, A.Chudzicka, M.FitSosnowiec1371524
2617Helen Sp. z o.o. (Dawniej: Helen Helena Paszkiewicz-Kortas, Ryszard Paszkiewicz s.c.)Bydgoszcz137866
2618Abo Bołoszko Sp. z o.o. sp.k.Gronowo Górne13797931
2619Sheng Xiang Sp. z o.o.Wólka Kosowska1374329
2620Ats-Systemy Informatyczne Sp. z o.o.Szczecin137990
2621Centrum Druku Am Stachura sp.k.Kraków137100093
2622Energy Plus Sp. z o.o.Warszawa1361122
2623Pj Serwis Sp. z o.o.Warszawa136607
2624Wracam Do Zdrowia 11 Sp. z o.o.Starogard Gdański1364373
2625Atlas Poland Sp. z o.o.Rumia13641377
2626Dgj Sp. z o.o. sp.k.Katowice1361681
2627Madam Vogue Sp. z o.o.Łódź136700
2628Quality Pack Sp. z o.o.Wojkowice13619854
2629Unitów Sp. z o.o.Siedlce1364003
2630Defi Sp. z o.o.Trzebinia1363961
2631Ewpa Sp. z o.o.Komorniki13640905
2632Khap Sp. z o.o.Warszawa1361096
2633Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaZbąszyń1366872
2634Unicom International Barański sp.k.Tychy13618650
2635Holmed Sp. z o.o.Rumia1363772
2636Apus Trade Sp. z o.o.Warszawa1362795
2637Kraton Polymers North East Europe Sp. z o.o.Warszawa13640804
2638Reo Amos Sp. z o.o.Bielsko-Biała1363221
2639Ocm Karol Stępek Grzegorz Smoła Sp. z o.o.Niepołomice1361696
2640Glass Industry Shop Sp. z o.o.Orzesze1369544
2641Si Guo Sp. z o.o.Wólka Kosowska135972
2642Bake In Sp. z o.o.Warszawa135111
2643Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Martyna Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza1351140
2644Action Poland Sp. z o.o.Katowice135318729
2645Exim Pharma Sp. z o.o.Warszawa13518517
2646Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe-Mieczysław Szczepański sp.j.Oława1359765
2647Lustan Sp. z o.o.Rąbień13524765
2648Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Ges Sp. z o.o.Bidziny1353277
2649Lsa Solution Sp. z o.o.Warszawa1353908
2650Seecom Polska Robert Geisler Dariusz Baksalary S.K.Poznań13545760
2651R.M.P Sp. z o.o.Antoniów13540390
2652Krume Owczarz sp.j.Bielsko-Biała13553281
2653Bełchatówdis Sp. z o.o.Bełchatów13525249
2654Blue Sun Investments Poland Sp. z o.o.Komorniki13518003
2655Rail-Mil Sp. z o.o.Warszawa134929737
2656Warchem Sp. z o.o.Warszawa1345012
2657Kryptom Sp. z o.o.Otwock1342003
2658Hurtico24 Sp. z o.o.Wrocław1344459
2659Karina Sp. z o.o.Bielsk Podlaski1341666
2660JK Energia Surowce Energetyczne Sp. z o.o.Chełm1341660
2661Zaręba Paliwa Sp. z o.o.Jabłonna1349258
2662Led Labs Sp. z o.o.Kraków13443113
2663Dino Oil Sp. z o.o.Krotoszyn1347784
2664Multitplast Sp. z o.o.Bieliny1341764
2665Neomatic Sp. z o.o.Warszawa1343073
2666Syntak Sp. z o.o.Poznań13442224
2667Eddi Complex Sp. z o.o. sp.k.Kęty13443284
2668Garronex Izabela Błasiak sp.k.Czaniec1347184
2669Intelsteel Sp. z o.o. sp.k.Kraków13495969
2670Omega Sp. z o.o.Rybnik134601
2671Gr4 Sp. z o.o.Tychy1349183
2672Mercury Hm Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała13324054
2673Zawieja Sp. z o.o.Szczecin13395966
2674Wega Sp. z o.o.Knurów13316507
2675Conexx Sp. z o.o.Myszków13388606
2676Apteka Małgorzata S.J.Bielsko-Biała1336042
2677Centrum Tanich Leków i Chojnacki Sp. J.Kraków13316252
2678Mieszko-Farm Sp. z o.o.Mieszkowice1331665
2679Przedsiębiorstwo Samres Erg Sp. z o.o. w StrzyżowieStrzyżów1331932
2680Nova Pg Sp. z o.o.Kraków1332290
2681Qi Yu Sp. z o.o.Wólka Kosowska133617
2682Kamex Sp. z o.o.Mielec133649
2683PPHU MULTIMEX Sp. z o. o.Koluszki1337976
2684F.H.U. K2lpartner Sp. z o.o.Warszawa133844
2685Konsorcjum Przemysłowe Polska Sp. z o.o.Legnica1331035
26862g4 Telekomunikacja Sp. z o.o.Stalowa Wola1333854
2687Synergia Pro Sp. z o.o.Wrocław13334164
2688Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w SłubicachSłubice13311142
2689Kondor Sp. z o.o.Łódź133148525
2690Polantak Dystrybucja Sp. z o.o.Jabłonowo133521
2691Smartsort Company Sp. z o.o. sp.k.Poznań1339056
2692BELSAN Sp. z o.o.Warszawa13312271
2693Orbi Eco Sp. z o.o.Opole1327784
2694Ben Gour Tembel – R M International Managing And Marketing Sp. z o.o.Poznań1322047
2695APILA Sp. z o.o.Suchy Las13234127
2696GFC Complex Solutions Sp. z o.o.Wrocław1326229
2697Mk Systems Sp. z o.o.Lublin1328928
2698Taktech Sp. z o.o.Białystok132224
2699Torrel Sp. z o.o. sp.k.Nowy Sącz13214502
2700Polgabo – Invest Sp. z o.o.Warszawa13216873
2701Zakmed Sp. z o.o. sp.k.Wałbrzych13216358
2702Mmt Sp. z o.o.Toruń13213431
2703IS Tools Sp. z o.o.Wrocław132544
2704El-Bo Paliwa Sp. z o.o.Pabierowice13213354
2705Nilsan Sp. z o.o.Warszawa1322973
2706Firma Handlowa K A B I S Bożena KędzioraŁuszczów Pierwszy13277825
2707Sw Armatura Sp. z o.o.Warszowice13243653
2708Feihe Sp. z o.o.Jaworzno132622
2709Milfarm Sp. z o.o.Ząbki13213772
2710Kepland Polska Sp. z o.o.Warszawa1324467
2711PRYZMAT – SZCZECIN Sp. z o.o.Szczecin1321655
2712Baby & Travel Sp. z o.o.Wrocław13286614
2713Ravex Group Sp. z o.o.Sękocin Nowy13220733
2714Hermes R.M. Sp. z o.o.Międzyrzec Podlaski131965
2715Kliweko Biuro Techniczno-Handlowe Sp. z o.o.Kraków13181915
2716Geopix Sp. z o.o.Warszawa1312521
2717Domitech P. Janiszewski T. Wąż sp.k.Bydgoszcz131151185
2718BEKO S.A.Warszawa131948641
2719Monitoruj24 Sp. z o.o.Ząbki1312859
2720Radomix sp.j. Hurtownia Papieru Bracia RadomscySzarlejka13122646
2721Helpa Sp. z o.o.Henryków-Urocze1308275
2722Phormy Sp. z o.o.Bochnia1301529
2723Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm-Warszawa S.A.Katowice130309762
2724Ewestal Sp. z o.o.Kraków1306057
2725Tempo E.K. Kaźmierczak Handlowo-Usługowa sp.j.Widziszewo13045298
2726Eickemeyer – Veterinary Technology For Life Sp. z o.o.Warszawa13013172
2727WPT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa1304238
2728Windmöller & Hölscher Polska Sp. z o.o.Warszawa13010453
2729Emco Polska Sp. z o.o.Warszawa1301125
2730Aea Technique Sp. z o.o.Gliwice130161
2731Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaŁukta1303331
2732Robosfera Sp. z o.o.Wasilków13010704
2733Ran – Sigma Sp. z o.o.Wałbrzych13039453
2734Alfa-Med Sp. z o.o.Sieradz1301144
2735Sefko Buszta sp.k.Palikówka13091175
2736Shun Yang Sp. z o.o.Siedlce130276
2737Siburtech Sp. z o.o.Warszawa130373
2738Gifty Sp. z o.o.Bydgoszcz1301148
2739Ciret Sp. z o.o.Straszyn12914098
2740Halper Sp. z o.o. w likwidacjiSzczecin129207
2741Qleta Sp. z o.o.Gdańsk1294373
2742Games4you Tomasz Mantykiewicz sp.k.Sosnowiec12914368
2743Ineon Olszowiak sp.k.Ostrów Wielkopolski12962543
2744Tradepro Sp. z o.o.Warszawa1296660
2745DW Oil Polska Sp. z o.o.Manie12922211
2746Li-Mar Sp. z o.o.Stargard1293672
2747Transborder Sp. z o.o.Warszawa129354
2748Pokazy Pirotechniczne Strzelec Sp. z o.o.Łódź1291517
2749Spółka Węglowa Tepal sp.j. Tadeusz ŻabskiWałbrzych1297804
2750Youtrendy Sp. z o.o.Warszawa1296523
2751William’S E-Commerce Sp. z o.o.Radzymin12912597
2752Hypegroup Sp. z o.o.Warszawa12910535
2753Eurosped Paliwa Sp. z o.o. sp.k.Bytom12920822
2754Dramix Sp. z o.o.Warszawa1291312
2755Jorinco Sp. z o.o.Września12913704
2756Kwiatowa 2 Sp. z o.o.Przygodzice1293049
2757Alltech – sp.j. Zdzisław Pająk, Artur PająkPłock12819121
2758ROSCO POLSKA Sp. z o.o.Kraków12814322
2759Etyland Sp. z o.o.Warszawa12812790
2760Farmia Sp. z o.o. sp.k.Wołomin12811734
2761Eco Club Professional Sp. z o.o.Kowale1283463
2762Adley Sp. z o.o.Lublin128727
2763Spółdzielna Samopomoc Jasienica – JaworzeJasienica12828307
2764Paso Polska Sp. z o.o. sp.k.Sierosław12836474
2765Dj Farmacja Sp. z o.o.Konin12810047
2766Biuro Handlowo Techniczne Animal Trade Sp. z o.o.Warszawa12811625
2767Cms Sp. z o.o.Szczecin1282543
2768Sueno Sp. z o.o.Lipków12814425
2769Orest Polska Sp. z o.o.Pruszków128583
2770Inwestab Sp. z o.o.Chojnice1284402
2771Novi Sp. z o.o.Warszawa1287048
2772Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kubala Sp. z o.o.Wrocław127148
2773Centrum Bis Sp. z o.o.Lublin127867
2774Donella Sp. z o.o.Wólka Kosowska1271483
2775Zuhip – Sp. z o.o.Olszówka12722802
2776PGU Sp. z o.o.Brzeźno1271947
2777P4h Sp. z o.o.Koszalin1278361
2778LIN Polska Sp. z o.o.Warszawa12728603
2779Safari Sp. z o.o. sp.k.Żabia Wola12727885
2780Kromes Sp. z o.o.Stary Sącz1274578
2781Sanit – Serwis Sp. z o.o.Gliwice12713119
2782Omnis Sp. z o.o.Luzino127160
2783Pbs Polska Sp. z o.o.Poznań12713928
2784Mdp Polska Its Sp. z o.o.Warszawa12720028
2785Nf Investments Sp. z o.o.Wronki127411
2786Centrum Ogrodnicze Ostaszewo Sp. z o.o.Ostaszewo12711536
2787E-R2 Sp. z o.o. S.K.A.Suchy Las127620579
2788Spin Master Poland Sp. z o.o.Warszawa12619565
2789Fomann Sp. z o.o.Kraków1264299
2790Expondo Polska Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra126486623
2791Wapolchem Sp. z o.o.Piaseczno1261741
2792Kobra Sp. z o.o.Głuchołazy12612422
2793Lucky Star Polska Sp. z o.o.Łódź12676007
2794Jami-Pak Sp. z o.o.Chotów1263104
2795Astralia Sp. z o.o.Libiąż12610509
2796Rocday Sp. z o.o.Gdańsk1263912
2797Sellbee S.A.Pieńsk1266290
2798Invente Sp. z o.o.Żory1265997
2799Voyageur Sp. z o.o.Ostrołęka1262618
2800Tadar Sp. z o.o. sp.k.Jasin126168054
2801Future World Sp. z o.o. sp.k.Wrocław12680650
2802Glg Group Sp. z o.o.Gnojnik1265293
2803Baltic-Trade Paliwa Sp. z o.o.Sopot12619992
2804Estgen Sp. z o.o.Warszawa12626050
2805Tiberius Poland Sp. z o.o.Kraków1263797
2806Naswoim Sp. z o.o.Fabianów1263347
2807Avena Eka Sp. z o.o.Brodnica1266089
2808Advertix Sp. z o.o.Warszawa12611172
2809Unikreator Sp. z o.o.Białystok12578
2810Galactic Halo Sp. z o.o.Kraków1253501
2811Medest Duo Sp. z o.o. sp.k.Kutno12549095
2812Pnn Pharmaceuticals Sp. z o.o. sp.k.Przeźmierowo1252566
2813Wnm Group S.A.Warszawa1257169
2814Shuyao Sp. z o.o.Wólka Kosowska1251218
2815Bonzo – Service Sp. z o.o.Chorzów1254029
2816Duolux Medical Sp. z o.o.Poznań1252699
2817Tonermax M. Biegalewski sp.k.Warszawa12516568
2818Przedsiębiorstwo Erg sp.j. Edward Łącki i WspólnicyBytów12522865
2819Abl&E-Jasco Polska Sp. z o.o.Kraków12512779
2820Universal East Sp. z o.o.Biała Podlaska125430
28213Move Sp. z o.o.Warszawa125969
2822JOLPETROL Sp. z o.o.Szamotuły1254680
2823Edinos Sp. z o.o.Warszawa12539126
2824Exmet Sp. z o.o. sp.k.Łódź12514967
2825Gzh Sp. z o.o.Wólka Kosowska124386
2826Trzy Ziarna Sp. z o.o.Libiąż1243611
2827Romulus Sp. z o.o.Kraków1243776
2828Poltek Sp. z o.o.Warszawa1241299
2829Vecom Polska Sp. z o.o.Zagnańsk1242438
2830Norimpex Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra12439790
2831Soban Sp. z o.o.Pawłowice1241173
2832Auroland Sp. z o.o.Bytom12439246
28334 Hoem Sp. z o.o.Koszalin12416077
2834Gomuła sp.j. Tadeusz Gomuła, Mariusz GomułaJózefów12470382
2835D-Tex Sp. z o.o.Wieluń12465784
2836Batna Sp. z o.o. S.K.Częstochowa124462632
2837Erg-Chemical Sp. z o.o.Pustków-Osiedle1247048
2838Nebraska Sp. z o.o.Wieliczka12428706
2839Agrohandel sp.j. A.Plecety, I.PlecetyLegnica12429060
2840Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe MIX Urszula i Zdzisław Broda sp.j.Żory12427406
2841Score Sp. z o.o.Bartąg1241975
2842Vivaldi Meble Sp. z o.o. sp.k.Krosno12470277
2843Tricorp Sp. z o.o.Piaseczno1249144
2844Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Pol – Mag sp.j. Grzegorz Durkiewicz i Mirosław DurkiewiczGrodziec12410878
2845Baltic Bearing Company Sp. z o.o.Warszawa12312308
2846Montavis Sp. z o.o.Nowy Wiec1231532
2847Metal Skup Sprzedaż Sp. z o.o.Warszawa1231459
2848PS Medicament Sp. z o.o.Sztutowo1231022
2849Pl Market Sp. z o.o.Wrocław1231419
2850Anmar Met Sp. z o.o. sp.k.Kłobuck12360115
2851Omega Rusztowania Sp. z o.o.Kolbuszowa1232059
2852T & Nv Sp. z o.o.Wólka Kosowska123258
2853Korim Sp. z o.o.Karolewo12314508
2854Hades Jan Kozieł Piotr Chwedczuk sp.j.Ząbki1234984
2855Liberty Distribution Sp. z o.o.Łódź12396128
2856Grupa Siwulski Sp. z o.o. sp.j.Naszacowice1236014
2857Libram Sp. z o.o.Lubin1238449
2858Azarex Flota Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra1238536
2859Zosia Sp. z o.o.Wólka Kosowska123687
2860Raba Sp. z o.o.Konin12311342
2861Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami Odzysk Sp. z o.o.Białystok1236929
2862Long Cheng Sp. z o.o.Wólka Kosowska1232065
2863Maciej Kubicki i Grzegorz Stawski Agro-Mig sp. j.Turek1239565
2864Carbon Activated Sp. z o.o.Gdańsk1225521
2865World Of Flowers Sp. z o.o.Warszawa1221433
2866Clevermet Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój12219696
2867Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w ElbląguElbląg1225601
2868Monolit Sp. z o.o.Rzegnowo1223496
2869Dermatrade Sp. z o.o.Bielsko-Biała12257145
2870Green Eco Center Sp. z o.o.Kraków1221487
2871Petrorad Sp. z o.o.Warszawa12210814
2872Your Holding Sp. z o.o.Zakrzów12240703
2873Paker Sp. z o.o.Warszawa1227371
2874Division B-2 Sp. z o.o. sp.k.Baranowo12212308
2875Hurtownia Jola Sp. z o.o.Pruszcz Gdański1229377
2876E.M.M.Polska Sp. z o.o.Katowice1224465
2877Medireh Sp. z o.o.Rzeszów1224444
2878Broers Sp. z o.o.Katowice12224023
2879PHU Mago Sp. z o.o. sp.j.Gdynia12222503
2880Grupa 8 Sp. z o.o. sp.k.Toruń1215393
2881Iberapol Sp. z o.o.Warszawa1211190
2882Pgf Zachód Sp. z o.o. sp.k.Szczecin12181269
2883CSG S.A.Kraków121224092
2884Micromex Sp. z o.o.Łódź1214299
2885Drewmax Plus Sp. z o.o.Katowice1213276
2886FPC Polska Sp. z o.o.Przeźmierowo12146332
2887Net Convertis Sp. z o.o.Poznań1211007
2888Topvac Sp. z o.o.Zamysłowo12121116
2889A.V. Saldature Sp. z o.o.Łódź1215154
2890Oxford-Papirus Sp. z o.o.Warszawa1215393
2891Floko Andrzej i Jolanta Marczyk sp.k.Wrocław12157003
2892Savit Sp. z o.o.Kraków1214018
2893Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Agriteam Sp. z o.o.Trląg1215653
2894Neptun Ship Service Ltd. Sp. z o.o.Gdynia1217511
2895LS5 Sp. z o.o. sp.k.Płock12145415
2896Hand-Prod Diagnostyka Sp. z o.o.Kraków12157452
2897Nux Sp. z o.o.Gliwice1213966
2898WM Brands Sp. z o.o.Warszawa12133838
2899Muro Sp. z o.o.Mroków121863
2900Salon Fabryczny Sp. z o.o.Nowogard12115429
2901Grupa Biuro-Land Sp. z o.o. sp.k.Jaworzno12126335
2902Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Wysokiem MazowieckiemWysokie Mazowieckie120605
2903RJK Trade Sp. z o.o. sp.k.Gdynia1203906
2904PETRO Sp. z o.o.Mełgiew1202410
2905Ocean-Tech Sp. z o.o.Chwaszczyno12038566
2906Veles Agro Sp. z o.o.Warszawa1207469
2907Fedo Sp. z o.o.Słupca1202259
2908E-Products Sp. z o.o.Piła Kościelecka1204393
2909Vixio Sp. z o.o.Warszawa120106
2910Red Med Poland Sp. z o.o.Chorzów1201986
2911Mi Store Sp. z o.o.Warszawa1204150
2912Tofivet Sp. z o.o.Józefów12011735
2913Profkon Sp. z o.o.Warszawa1201048
2914Oil-Gaz Group Sp. z o.o.Zdziersk12021413
2915Eldom – Sp. z o.o.Katowice12034377
2916An Binh_pl Sp. z o.o.Warszawa1194247
2917Veriom Sp. z o.o.Wrocław11918893
2918Emaj Sp. z o.o. S.K.Kraków1197607
2919Dostawca Bhp Sp. z o.o.Toruń119881
2920Vegan Stock Sp. z o.o.Szaflary11915142
2921Terminal Portowy Elbląg Sp. z o.o.Elbląg11910344
2922Euroactive Sp. z o.o.Warszawa1191111
2923Milant’Ex Sp. z o.o.Warszawa1193326
2924Algis Animals Sp. z o.o.Warszawa1199561
2925Maria – Pharm Sp. z o.o.Pszczyna11912059
2926Daikin Airconditioning Poland Sp. z o.o.Warszawa11970710
2927Euro-Tech Plus Sp. z o.o.Siekierzyce11926629
2928Ceres Sp. z o.o.Wrocław1195235
2929Stalmax 2 Sp. z o.o. sp.k.Gostynin11953493
2930Softcorp Sp. z o.o.Sułkowice1191011
2931Demet Sp. z o.o.Dębica1191921
2932Biodiamond Sp. z o.o.Stary Drzewicz119239
2933Folium Sp. z o.o.Potrzanowo119976
2934Market Bhp Sp. z o.o.Inowrocław11840578
2935Przedsiębiorstwo Marketingowo-Usługowo-Handlowe Mmak Sp. z o.o.Lubin118888
2936Loba-Wakol Polska Sp. z o.o.Macierzysz11820240
2937Rwhunt Sp. z o.o.Kluczbork1181041
2938Aurum Sj Zakrzewscy sp.k.Krasnystaw11814774
2939J-W Sp. z o.o.Starogard Gdański1187311
2940Ekod Sp. z o.o. sp.k.Gdynia11840572
2941Impilo.Pro Sp. z o.o.Opole1181915
2942FAU Sp. z o.o.Rzgów1181346
2943Pro Media Plus Sp. z o.o. sp.k. S.K.A.Poznań11828143
2944Medifides Sp. z o.o.Warszawa1181695
2945Zbadajsie Sp. z o.o.Nysa1184375
2946Fishing-Mart Sp. z o.o.Bielsko-Biała11817983
2947Rolmar Trade Sp. z o.o.Płock118210807
2948Azuno Sp. z o.o.Lublin118808
2949Sfera Gsm Sp. z o.o.Ostrołęka118489
2950Apteka Radosna Tychmanowicz sp.j.Warszawa11711672
2951Przedsiębiorstwo Handlowe S.K. Sp. z o.o.Pruszcz Gdański1176651
2952Belter Group Sp. z o.o.Mrocza1175892
2953Polimer Projekt Sp. z o.o.Poznań11748220
2954Poltair Sp. z o.o.Warszawa117742
2955Tempur Sealy Polska Sp. z o.o.Wrocław11731567
2956Markslojd Sp. z o.o.Dąbrowa11712672
2957Intertrade Sp. z o.o.Kraków11763216
2958Samtel Sp. z o.o. sp.k.Tarnobrzeg11736962
2959Technometal Sp. z o.o.Mikołów1174101
2960CENEGA S.A.Warszawa117259712
2961Zhuo Yue Sp. z o.o.Kozery117464
2962Biuro Inżynierii Drogowej Drotest Józef Judycki, Jacek Alenowicz sp.j.Nowy Tuchom11711855
2963Medi System Sp. z o.o.Wrocław117494
2964POL-POWER Sp. z o.o.Komorniki117166909
2965KOH-I-NOOR HARDTMUTH POLSKA Sp. z o.o.Harbutowice11717679
2966Trade And Consult Europe Sp. z o.o.Jerzykowo1173060
2967Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Lubmax Sp. z o.o.Tomaszowice11711621
2968Salpharma Sp. z o.o.Warszawa1172244
2969Amg Armatura Sp. z o.o.Bytom11715918
2970MEYBA Sp. z o.o.Barłomino11713748
2971Interweiss Sp. z o.o.Kowalówka11722902
2972Kosmed Sp. z o.o.Kielce11712674
2973Procter & Gamble Health Poland Sp. z o.o.Warszawa117718493
2974Maszyny Budowlane Cłapa Sp. z o.o. sp.k.Wieruszów11711533
2975R – Kom Sp. z o.o.Warszawa1173927
2976Ravanson Ltd Sp. z o.o.Płońsk11723332
2977Flow-Valves Sp. z o.o.Kruszyn Krajeński11718581
2978Janot Sp. z o.o.Kraków1165427
2979Egzotic-Room Sp. z o.o.Plewiska116394
2980TDM Electronics S.A.Rembertów116163977
2981Röhm Gmbh Sp. z o.o. Oddział w PolsceWarszawa11636754
2982C-Tec Solutions Sp. z o.o.Suchy Las116302
2983Angama Sp. z o.o.Warszawa1162721
2984Tic Częstochowa Sp. z o.o.Częstochowa116647
2985123 Rs Sp. z o.o.Jelenia Góra1166847
2986Emaga Sp. z o.o.Warszawa1161610
2987Nomios Poland Sp. z o.o.Warszawa116158486
2988Muti Moda Sp. z o.o.Łódź11615293
2989Kompania GSR Sp. z o.o. sp.j.Masłomiąca11616318
2990Przedsiębiorstwo Handlowe Gecon Sp. z o.o.Micigózd11617913
2991Fresh Mobile Concepts Sp. z o.o.Piaseczno11626326
2992Maga-Biotal Sp. z o.o.Gliwice1169055
2993Pj Trade Sp. z o.o.Lidzbark Warmiński1169044
2994Savio Group Sp. z o.o.Warszawa11634592
2995Omega Handel Sp. z o.o. sp.k.Świebodzin116236454
2996Flatworld Trading Sp. z o.o.Wólka Kosowska1161036
2997Metler.Pl M. Kurowska sp.j.Warszawa11645502
2998Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w BrzeszczachBrzeszcze1163156
2999BCSPL Sp. z o.o.Poznań1161494
3000Alterson Polska Sp. z o.o.Warszawa1169691
3001Berfin & Atlantik Sp. z o.o.Wola Mrokowska11514710
3002Suntree Sp. z o.o.Nowa Wieś1151516
3003Zakład Gazu Bezprzewodowego Sp. z o.o.Brzesko115404
3004T-Care Sp. z o.o.Warszawa11517664
3005Olicon Sp. z o.o.Gdańsk11517872
3006KOMA NORD Sp. z o.o.Gdynia11539884
3007Amcor Europe Sp. z o.o.Warszawa11520172
3008Hydrosolar Sp. z o.o. Warszawa sp.k.Sękocin Nowy11569847
3009Dometic Poland Sp. z o.o.Warszawa11540209
3010Marcova Biznes Sp. z o.o.Warszawa115103357
3011H 500 Sp. z o.o. P1 sp.k.Warszawa11534158
3012Harpyie Sp. z o.o. sp.k.Narost1154587
3013Metkom Grędysa Sp. z o.o.Rzeszów1155458
3014Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Andex Sp. z o.o.Bielsko-Biała1152582
3015Nowostyl 3 Herma – Sordyl sp.j.Wieprz11518086
3016Spolex Pak Sp. z o.o.Warszawa1156358
3017Time Of Life Sp. z o.o.Wólka Kosowska1157299
3018Expert w Biurze Sp. z o.o.Zabrze1152685
3019Griffon Safes Sp. z o.o.Warszawa1152383
3020D&P Home Sp. z o.o.Dobrodzień11413114
3021TAMARK S.A.Kartoszyno11435081
3022Amp Source Siulczyńscy sp.k.Częstochowa11455315
3023R-Pas Sp. z o.o.Gostynin1144385
3024Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w BukowskuBukowsko1143669
3025Aenet.Pl K.Dymarczyk, D.Łuszcz S.J.Częstochowa11420528
3026Buesch Technologie Polska Sp. z o.o.Warszawa1147012
3027Ewpol Automatyka Przemysłowa Paweł, Ewa Weretko sp.j.Wrocław1147574
3028Xylem Water Solutions Polska Sp. z o.o.Warszawa114102433
3029Jdjp Sp. z o.o.Piastów1143313
3030International Partner Papiernik sp.j.Kraków1145535
3031Apteka Lek Sp. z o.o.Suchedniów11411419
3032Ivel Electronics Sp. z o.o.Częstochowa114918
3033Timago International Group Sp. z o.o. i Spółka- sp.k.Bielsko-Biała114107765
3034Steel Wechta Sp. z o.o. S.J.Słupca11418108
3035Klink International Sp. z o.o.Olsztyn11452359
3036Ladd Sp. z o.o.Piaseczno1147749
3037Georg Sp. z o.o.Smardzów113565
3038Drewno Plus R. Sokołowski sp.k.Radom1132082
3039Crop Agro Sp. z o.o.Osielsko11317542
3040Dovera Sp. z o.o.Chełm1135095
3041Pegas Oil Sp. z o.o.Ławy1133422
3042Rad-Pol Sp. z o.o.Pruszków11328913
3043Anew Sp. z o.o.Papowo Toruńskie1132463
3044Isc Sp. z o.o.Jarosław1132746
3045Dafis Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza1135490
3046Kawowe Cuda Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki1133787
3047Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.Żywiec113482720
3048Satreco Sp. z o.o.Warszawa1132626
3049Galicja J. Pelc, A. Sidor sp.j.Leżajsk1134509
3050Mak-Truck Sp. z o.o.Skarżysko-Kamienna1136265
3051Servodata Elektronik Sp. z o.o.Lublin11319964
3052Med4me Sp. z o.o.Warszawa1131950
3053’Cudim Sp. z o.o.Łódź1131305
3054Lead Investments Sp. z o.o.Poznań11311471
3055Green&Joy Cash And Carry Gdańsk Sp. z o.o.Gdańsk11315759
3056EFEKT SPÓŁKA Z O.O.Myszyniec1132545
3057Ingristar Sp. z o.o.Weremowice1131814
3058Supervita Sp. z o.o.Łódź1131101
3059Firma Produkcyjno Handlowa Kawo Sp. z o.o.Tarnów1133119
3060Medix Sławomir Szwed sp.k.Warszawa11279027
3061Padwa Sp. z o.o.Strzelce Opolskie11214752
3062Johns Manville Polska Sp. z o.o.Kraków1121875
3063SAMTEX Sp. z o.o.Łódź1121549
3064Perfect Group Sp. z o.o.Warszawa112490
3065Pol – Sver Sp. z o.o.Warszawa11262509
3066Electrics Sp. z o.o.Płock1121209
3067B & C Sp. z o.o.Przemyśl112332
3068Medex Sznyterman sp.k.Kraków11220383
3069Handlosfera.Pl Sp. z o.o.Gutkowo11220162
3070Sila Sp. z o.o.Pińczów11210182
3071Betta Sp. z o.o.Ciemne11211351
3072Premium Ltd Sp. z o.o.Łęczyca11229782
3073Kufner Polska Sp. z o.o.Starowa Góra11238527
3074GDC Sp. z o.o.Szczecin1122342
3075Eticod Sp. z o.o.Katowice11286527
3076Snm Sp. z o.o.Bielsko-Biała11111508
3077Masno Sp. z o.o.Wrocław1111013
3078Hartpak Sp. z o.o.Aleksandrów Kujawski1111700
3079Dermo24 Anna Strączek-Bąk, Przemysław Bąk sp.j.Zabierzów11124197
3080Plastband Polska Sp. z o.o.Katowice111992
3081A-Parts Rudziejewska sp.k.Warszawa11110473
3082Media Alert Sp. z o.o.Warszawa1111135
30834hifi Sp. z o.o.Gliwice1113201
3084Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaNisko1113278
3085Axpro Concept Sp. z o.o.Jelenia Góra11114701
3086Eco-Inwest Sp. z o.o.Katowice1113726
3087Rodan Sp. z o.o.Ostróda11113385
3088Arctus ZOO Sp. z o.o.Lublin1112724
3089Power Factory Sp. z o.o.Legnica11111342
3090CBM Technology Sp. z o.o.Niepruszewo11123774
3091KT Medical Sp. z o.o.Warszawa1111780
3092Greenpal Sp. z o.o.Kielce1112802
3093Willcare Group Sp. z o.o.Wysogotowo11115894
3094Weyou Sp. z o.o.Plewiska11122806
3095Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Żuchliński – G.A.P. Żuchlińscy – sp.j.Gdynia11161734
3096Just Simply Dressed Sp. z o.o.Grudziądz1101027
3097Addsoft Sp. z o.o.Toruń110930
3098STL Sp. z o.o.Biała Podlaska1109426
3099Kicks-Sport Sp. z o.o.Poznań11016893
3100Lubfarm S.A.Lublin11061350
3101Eurobatt Sp. z o.o. sp.k.Janki11046374
3102Bumix Bis Sp. z o.o.Częstochowa1104037
3103Tison Sp. z o.o.Jabłonowo110940
3104Polirat Sp. z o.o.Zamość1102648
3105Złom-Pol Artur Zaboklicki, Izabela Zaboklicka S.J.Dobre11014541
3106Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w ŻaganiuŻagań1102559
3107Packland Sp. z o.o.Warszawa11014490
3108Gamelin Sp. z o.o.Katowice110835
3109Belpol Sp. z o.o.Białystok110396
3110Vin-Info Sp. z o.o.Katowice1102019
3111Bertz Medical Sp. z o.o. sp.k.Komorniki11044153
3112Lena Sp. z o.o.Wąbrzeźno1101573
3113Hap Armatura Grupa Sbs Sp. z o.o.Lublin10938133
3114Ecovend Sp. z o.o.Wrocław10933048
3115Ekodetal Sp. z o.o.Warszawa1093915
3116S.I.C. Sp. z o.o.Łódź109511217
3117Elektryk Jerzy Stajszczyk sp.k.Namysłów1091085
3118Zielonysklep.Pl J.P. Przybył sp.j.Wrocław10919764
3119Caro Led Technology Sp. z o.o.Pomiechówek1091296
3120Ran-Dickmar Sp. z o.o.Tarnobrzeg10913170
3121Wb Fashion Group Sp. z o.o.Józefów1097285
3122IBF GRAPHICA SPÓŁKA AKCYJNAPoznań10993652
3123Agra-Oil Sp. z o.o.Łódź1096852
3124Apteka Pharmakon Zuzanna Kobza – Charciarek Sp. z o.o.Nowe Miasto nad Wartą1092171
3125Rafstal Inox Sp. z o.o.Piekary Śląskie1098049
3126Vix Automation Sp. z o.o.Katowice1094187
3127MWS Sp. z o.o.Zabrze10917737
3128FMT Tooling Systems Sp. z o.o.Komorowice1095944
3129El-Nino Sp. z o.o.Redecz Wielki-Parcele1091611
3130Rol – Pol Sp. z o.o.Białystok1091842
3131E-Pokupki Sp. z o.o.Biała Podlaska1093320
3132Uus Auto Sp. z o.o.Okopy-Kolonia1092487
3133Nicat Com Sp. z o.o.Warszawa1096215
3134Warter Sp. z o.o.Warszawa10911388
3135JMA Trade Sp. z o.o.Wola Lubecka109203
3136Trojak Plus Sp. z o.o.Ruda Śląska1085027
3137Biuromax Sp. z o.o.Solec10842025
3138Danew Andrzej Gapiński – Jan Sulkowski sp.j.Mochowo1081382
3139Fistal Polska Sp. z o.o.Świerklaniec1081999
3140Silesian Gaz Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie10819343
3141Firmbreast Sp. z o.o.Sulejówek108338
3142Mindray Medical Poland Sp. z o.o.Warszawa10817288
3143Sharley Agro Sp. z o.o.Warszawa1083117
3144Lł Sp. z o.o.Byków1082218
3145Ecodeco Import Sp. z o.o.Wojciechów-Kolonia Piąta1085265
31463Z Sp. z o.o.Piekary Śląskie10811618
3147Monolith Sp. z o.o. sp.k.Przeźmierowo1088023
3148Netplant Sp. z o.o.Opole1083401
3149Andra Sp. z o.o.Warszawa10858061
3150Di-Zet Sp. z o.o. sp.k.Warszawa10826658
3151Delta Electronics (Poland) Sp. z o.o.Warszawa1086041
3152Gotel Sp. z o.o.Porosły-Kolonia10886568
3153Novamat Sp. z o.o.Wrocław10810215
3154Bega Polska Sp. z o.o.Warszawa1082325
3155Arion Sp. z o.o.Kielce1083197
3156Partner Sp. z o.o.Rutki-Kossaki1086727
3157Plomar Sp. z o.o.Miedziana Góra1081675
3158Dynamic Biogas Sp. z o.o. sp.k.Poznań10730463
3159Enverde Sp. z o.o.Poznań1073582
3160Ldt Sp. z o.o.Mikołów1075091
3161Moodo Urban Fashion Mode – Szyszko sp.k.Gdańsk10746195
3162Activa Polska Sp. z o.o.Jawor1076371
3163Inter-Naft Sp. z o.o. sp.k.Pszczyna1072627
3164Maad Sp. z o.o.Częstochowa10727987
3165Unitor Sp. z o.o.Jastrzębniki107918
3166Bochemie Pl Sp. z o.o.Katowice1074300
3167Pti Group Sp. z o.o.Wrocław107288
3168Motrex Sp. z o.o.Warszawa10716379
3169Przedsiębiorstwo Odzieżowe Korczak Sp. z o.o.Łask10723665
3170Greenfield Sp. z o.o.Szczecin1079141
3171Romax Rp Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1077946
3172Dobre Centrum Ogrodnicze Sp. z o.o.Brzesko1076838
3173Luxecasting Poland Bodtech Sp. z o.o.Wodzisław Śląski10746621
3174Mesonica Sp. z o.o.Kraków1062842
3175Advisor Sp. z o.o. sp.k.Poznań10621299
3176KAKADO Sp. z o.o.Będzin1066087
3177Ellipse-Tronic Sp. z o.o.Warszawa1062064
3178Najs Sp. z o.o.Grzegorzew1061081
3179TMCG International Sp. z o.o. sp.k.Warszawa10626758
3180Pmc Green Poland Sp. z o.o.Gdańsk1065372
3181MB Mobile Sp. z o.o.Warszawa1068364
3182Pomarańcza Sp. z o.o.Piastów1062228
3183Phonema Sp. z o.o. sp.k.Krosno1067540
3184Pharmacy Group Sp. z o.o.Gostyń1066505
3185Polit-Elektronik Sp. z o.o. sp.k.Warszawa106242690
3186Born86 Sp. z o.o.Kluczbork106801
3187Nordbike Sp. z o.o.Rybnik1064606
3188Eppendorf Poland Sp. z o.o.Warszawa106116273
3189Bauer Group Polska Sp. z o.o.Jasionka10663039
3190Kok Z.Kozak, M.Kozak. sp.j.Olsztyn1067897
3191Elite Pharm Sp. z o.o.Rybnik1069812
3192Smartt Sp. z o.o.Kobielice10654047
3193ZIMET Sp. z o.o.Jadwisin1062122
3194Escal Sp. z o.o. sp.k.Kiełpino10634796
3195Spilliaert Sp. z o.o.Obłaczkowo1063475
3196Croma Pharma Sp. z o.o.Warszawa10519129
3197INNAR Królak S.J.Siedlce1055838
3198FEI – Long INT. Sp. z o.o.Warszawa1058731
3199Firma Markowski Sp. z o.o. sp.k.Gostyń10535300
3200Roma Tex Sp. z o.o.Rzgów105407
3201Techrail A.Orłowski sp.j.Warszawa105238626
3202Hamza Poland Sp. z o.o.Łódź105441
3203Ogród Pod Wierzbami Sp. z o.o. sp.k.Szczecin1051317
3204Amado A.Kurasz, J.Kurasz sp.j.Koszalin1058693
3205Elektrodom Urszula Bicka, Marek Bicki, Jacek Bicki i Małgorzata Bicka- sp.j.Lublin1057446
3206Warter Aviation Sp. z o.o.Płock1051737
3207Jubiler Monika Sp. z o.o. sp.k.Czernikowo10513274
3208Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. sp.j.Wrocław1058158832
3209Beckman Coulter Polska Sp. z o.o.Warszawa10535387
3210Novpac Sp. z o.o.Sopot1052822
3211Piastowska Miller sp.j.Bydgoszcz1056281
3212Skowbud Sp. z o.o. sp.k.Staszów10542260
3213Ddm Surowce Sp. z o.o. sp.k.Grodzisk Wielkopolski10527716
3214Kontri Sp. z o.o.Białystok105154048
3215Ampol – Merol Sp. z o.o.Wąbrzeźno105384206
3216Limeks Sp. z o.o. sp.k.Łódź1052089
3217Rer Sp. z o.o.Oświęcim105436
3218Irtech Sp. z o.o.Kraków1048482
3219Trumedico PL Sp. z o.o. sp.k.Aleksandrów Łódzki10432267
3220Europejski Fundusz Medyczny S.A.Wrocław10424090
3221Aksonet Sp. z o.o.Poznań1042026
3222Innoperform Polska Sp. z o.o. sp.k.Niemcz1042747
3223Wilk International – Poland Sp. z o.o.Strzegom1042869
3224Doorhan Trade Sp. z o.o.Czerwonak1041823
3225Zakład Transportowo-Spedycyjno-Handlowy Translok sp.j. Czechowski i WspólnicyŁask1042756
3226Anndora Sp. z o.o.Warszawa104554
3227Biogenet Sp. z o.o.Józefów10424332
3228Rolmaster Sp. z o.o. S.K.A.Poznań1042881
3229Wirex sp.j. Jerzy, Jan WirekBędzin10476673
3230Headwear Pl Sp. z o.o. – sp.j.Pułtusk10450895
3231Govi Sp. z o.o.Skarżysko-Kamienna1041835
3232Reto Mb Pro Sp. z o.o. sp.k.Sielinko10411419
3233Anch Analizy Chemiczne Sp. z o.o.Warszawa1044137
3234Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaWielopole Skrzyńskie104537
3235Gadeko Sp. z o.o.Góra Kalwaria1048330
3236Prolech Sp. z o.o.Stary Puznów10382117
3237Konkret Sp. z o.o.Radom10317824
3238Brestia Sp. z o.o.Kraków10313839
3239Wirexim Sp. z o.o.Jarogniewice10313493
3240KENO Sp. z o.o.Gliwice1032371983
3241CPEN Sp. z o.o.Powroźnik1032265
3242Tulipano Sp. z o.o.Wólka Kosowska103291
3243Selprima Sp. z o.o.Warszawa1034603
3244Parktel Sp. z o.o.Wrocław103100697
3245Colway J. Zych, N. Zych sp.j.Koleczkowo103101605
3246Komo Sp. z o.o.Zawiercie10316637
3247LDP Group Sp. z o.o. sp.k.Warszawa10397836
3248Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Usługowo- Handlowe Stars Sp. z o.o.Turek1035734
3249Rafał Szarzała Centrum Produkcyjno-Handlowe SzarpolSieradz103301747
3250Wodmiar Wiśniewscy Sp.J.Olsztyn1035825
3251Kodano S.A.Kraków10339764
3252Gulik Sp. z o.o.Płochocin1033201
3253Ups Technology – Pl Sp. z o.o.Cieszyn1031898
3254Pegaz PH Sp. z o.o.Lublin1029673
3255Platon Sp. z o.o.Macierzysz102102413
3256Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Radzyniu PodlaskimRadzyń Podlaski1022437
3257Bargo Sp. z o.o.Dziekanów Polski10225487
3258Agriterra Mirosław i Urszula Smolarek sp.j.Lisów1023937
3259Pigwa Sp. z o.o.Nysa10214892
3260Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Haro Sp. z o.o.Ustroń102122
3261MESSER POLSKA Sp. z o.o.Chorzów102228074
3262Bricoman Polska Sp. z o.o.Warszawa102322003
3263Lagmet Sp. z o.o.Sosnowiec1025813
3264JAN – ART Sp. z o.o.Rychtal10219568
3265Bizserver Sp. z o.o.Kraków1022535
3266C-Aim Sp. z o.o.Warszawa1027559
3267Stacja Paliw Szejk Sp. z o.o.Strachocin1028427
3268Conrad Jacobson Polska Sp. z o.o.Szczecin102378
3269Maszt Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski10222297
3270Benzol-Oil Sp. z o.o.Ostrołęka10219355
3271Merkury Truck Sp. z o.o.Zgorzelec102324
3272PCPKM.COM Sp. z o.o.Lipowa1022423
3273Profine Polska Sp. z o.o.Wrocław102262963
3274Mu-1 Sp. z o.o.Wrocław1011304
32754m M.Zięciak, J.Gałęska, P.Gałęski, R.Rabęda sp.j.Krosno Odrzańskie101137539
3276Pryzmat Sp. z o.o. sp.k.Wrocław10130042
3277Mad Components Sp. z o.o.Warszawa101633
3278DEHN POLSKA Sp. z o.o.Warszawa10146583
3279JWB Sp. z o.o.Kraków101941
3280Akubat System Sp. z o.o. sp.k.Poznań10112174
3281LA Rose Sp. z o.o.Łódź1017843
3282PHU TED Sp. z o.o. sp.k.Wejherowo1018084
3283Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Aso Opatówek Sp. z o.o.Tłokinia Kościelna10111395
3284Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kiedrostal Sp. z o.o.Poznań1012176
3285C Only Sp. z o.o.Jaworzno1012419
3286Ecotech Sp. z o.o.Kraków1014556
3287DOE Sp. z o.o.Gdynia10117330
3288Wasbruk ,Sochoń Arkadiusz ,Sochoń Witold sp.j.Stare Pieścirogi10147482
3289Starosta Sp. z o.o.Radzyń1004240
3290Max Kosmetyki Sp. z o.o.Oława100507
3291PSB Aura Sp. z o.o. sp.k.Rypin10024761
3292Skaap Sp. z o.o. sp.k.Siemianowice Śląskie1007820
3293Lulu Blue Sp. z o.o.Liszki1007727
3294Investtech Group Sp. z o.o.Toruń1004514
3295Label Mars sp.j.Kraków1004933
3296Lunatec Sp. z o.o.Piaseczno1005140
3297Oromed Szymanek sp.k.Poznań10081449
3298Cedar Sp. z o.o.Warszawa10032289
3299Zaratex Sp. z o.o.Janki1004228
3300Stacje Paliw Lampa Sp. z o.o.Jawornik10054724
3301Style Group Polska S.A.Warszawa1003924
3302Firma Inżyniersko-Handlowa Conbest – Sp. z o.o.Kraków10035830
3303Pakprint International Sp. z o.o.Katowice1004277
3304Artis Agro Sp. z o.o.Barczewo1006090
3305Adex Sp. z o.o.Warszawa10012311
3306Meks Trade Sp. z o.o.Łomianki Dolne100259
3307Przedsiębiorstwo Usługowo-Wielobranżowe G & J Sp. z o.o.Rzeszów1001604
3308Aba Sport Jakub Bladowski sp.k.Staniszewo10017350
3309Euroland Sp. z o.o.Białogard1009073
3310Rebel Skin Sp. z o.o.Katowice1001544
3311Bracia Maliszewscy Sp. z o.o.Promna10022425
33124valve Systems Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle1005847
3313Technotron – Metal Polska Sp. z o.o.Cieszyn1006755
3314Europejska II Sp. z o.o.Czeladź1007339
3315Polmet Sp. z o.o.Kłodzko998436
3316Green Supplements Sp. z o.o.Kraków9951039
3317Alltech Sp. z o.o.Wrocław996275
3318Textilglas Polska Sp. z o.o.Opole996820
3319Europejskie Centrum Handlu Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice994087
3320Brikson Group Sp. z o.o.Kraków9910938
3321Saw-Trak Zdyb sp.k.Kraków99128241
3322Estores Group Sp. z o.o.Warszawa991348
3323Amp Lighting Sp. z o.o.Starachowice997522
3324PPHU Kajman Jan Karpiel – sp.j.Nowy Sącz9913085
3325Trans Mark Sp. z o.o.Poznań99765
3326Atlantic Marine Sp. z o.o. sp.k.Augustów9987976
3327Azelis Poland Sp. z o.o.Poznań99189669
3328Społem Siemianowicka Spółdzielnia Spożywców w Siemianowicach Śl.Siemianowice Śląskie993561
3329Cezal Sp. z o.o.Białystok9912277
3330Sanly Sp. z o.o.Wólka Kosowska991296
3331CSL Behring Sp. z o.o.Warszawa99127681
3332Najtaniej w Mieście Sp. z o.o.Święciechowa995494
3333Przedsiebiorstwo Handlowo-Usługowe Vector Sp. z o.o.Katowice9917164
3334Trendpoint Sp. z o.o.Warszawa9925228
3335Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Agro Sp. z o.o.Busko-Zdrój9949881
3336MVK Khanchandani sp.j.Sękocin Nowy9960445
3337Bal Teluria Polska Sp. z o.o.Bielsko-Biała9910412
3338Petro Mazowsze Sp. z o.o.Wola Szydłowska9910869
3339Wt Koncept Sp. z o.o.Częstochowa992628
3340K.P. Vita Sp. z o.o.Siedlce994575
3341Ren Yi Sp. z o.o.Wólka Kosowska991236
3342Grupa Vebo Sp. z o.o.Zimnowoda991011
3343Impilo Sp. z o.o. sp.k.Będzin9923014
3344Supermarket Gursz Sp. z o.o.Międzychód991767
3345Żeglarz Sp. z o.o.Chybie988683
3346Tom Polska Sp. z o.o.Kalisz982202
3347Tp-Link Polska Sp. z o.o.Duchnice98504932
3348LDM POLSKA Sp. z o.o.Katowice9816166
3349At – Outlet Biedroń Szecówka sp.k.Częstochowa98136218
3350Szlifmar Sp. z o.o.Nowe Miasto Lubawskie9830018
3351Tradebay Sp. z o.o.Wrocław98583
3352Mdb Sp. z o.o.Szczecin989917
3353Glasstrade Sp. z o.o.Warszawa9814692
3354Maxi Zoo Polska Sp. z o.o.Warszawa9889591
3355Pall Poland Sp. z o.o.Warszawa98186889
3356Reisser-Pol Sp. z o.o.Poznań983879
3357Hellogreen Zbigniew Wnuk i Wspólnicy sp.j.Gdańsk9832924
3358Sunward Polska Sp. z o.o.Warszawa9812303
3359Firma Handlowa Technotronik A. Lesień i S-Ka sp. j.Pabianice9831255
3360Fernity Sp. z o.o. sp.k.Warszawa986604
3361Moddedzone Eu Sp. z o.o.Rzeszów981029
3362Extradach Sp. z o.o.Szczecin982554
3363Mgb Group Sp. z o.o.Katowice985312
3364Quest Food Sp. z o.o.Kostrzyn9822517
3365Rub Poland Sp. z o.o.Warszawa984020
3366Grupa Ba Sp. z o.o.Suwałki982184
3367Axonmed Sp. z o.o.Mikołów982378
3368Alfa Kroszel sp.j.Wilcze9868717
3369Aqua-Gas Sp. z o.o.Lublin9812900
3370Firma Handlowa KATPOL K. Chwałek i T. Chwałek S.J.Szczucin9816700
3371Solvin Sp. z o.o.Katowice98296
3372For-Pak Fornalscy sp.j.Morawica9722357
3373Futuro Sp. z o.o.Warszawa979196
3374DR. WEIGERT POLSKA Sp. z o.o.Warszawa9716817
3375Salmon Sp. z o.o.Pułtusk975575
3376Grupa Topex Sp. z o.o. sp.k.Warszawa97740725
3377Delko Otto Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski9737073
3378Burboil Sp. z o.o.Strzelin975963
3379Marinet Sp. z o.o.Gdynia975130
3380Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Algra-Król, sp.j.Bydgoszcz979555
3381Kares Paliwa Sp. z o.o.Warszawa973877
3382Xcomp Sp. z o.o. sp.k.Szczecin9786941
3383Rebelianci Sp. z o.o.Zielona Góra971170
3384Veriti Sp. z o.o.Warszawa972174
3385Fastenal Europe Sp. z o.o.Psary9780788
3386Kraśnickie Centrum Stali Sp. z o.o.Kraśnik975779
3387TOYKA POLAND Sp. z o.o.Warszawa974223
3388Wood Connect Sp. z o.o.Nowy Ochędzyn9715318
3389Sawa-Tank P.Krzywonos sp.k.Sonina9620075
3390Perfect Partner Bis Sp. z o.o.Środa Wielkopolska966238
3391Azmet Radom Dryja, Stępień sp.j.Radom96273106
3392Mald Sp. z o.o.Kochcice96760
3393Ondo Sp. z o.o.Kraków9633122
3394Kandefer Sp. z o.o.Równe9620479
3395Apriva Sp. z o.o. sp.k.Poznań9623307
3396Care Med Sp. z o.o.Częstochowa96632
3397Tomsystem Sp. z o.o.Rzeszów9643952
33982m Hoang Sp. z o.o.Wólka Kosowska961856
3399Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w TyczynieTyczyn961544
3400Jaden Sp. z o.o.Warszawa969867
3401X-Ray Protect Sp. z o.o.Wrocław961519
34022mca & Gt Sp. z o.o.Wólka Kosowska9616258
3403Elterm-Grupa Sbs Sp. z o.o.Chełmno963098
3404Purac Polska Sp. z o.o.Warszawa9610652
3405Sumax Elektronarzędzia Suszycki sp.j.Wrocław9692631
3406Anrol Sp. z o.o.Warszawa96104228
3407P.O.G. Sp. z o.o.Szczecin9611752
3408Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Eurochem Bgd Sp. z o.o.Tarnów96588
3409Tradex Systems Sp. z o.o.Warszawa968171
3410Ads Systems Katowice Sp. z o.o.Katowice962827
3411Sprint Bakoniuk sp.j.Białystok9643442
3412Inobe Sp. z o.o.Warszawa966920
3413Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Roltex Sp. z o.o.Krasnystaw968033
3414Selectpro Sp. z o.o.Skrzypkowo964875
3415Dexion Polska Sp. z o.o.Warszawa9634381
3416Cakko Tekstil Sp. z o.o.Wólka Kosowska963169
3417Hyperpharm Dorota Regosz sp.j.Szemud9638724
3418Farmasi Poland Sp. z o.o.Józefów965084
3419ROPLA ELEKTRONIK Sp. z o.o.Wrocław9618752
3420Landis + Gyr Sp. z o.o.Warszawa9562759
3421Agro -Farm Piotrowscy sp.j.Poryte955767
3422P.W. Pak-Dar Dariusz Żyła, Paweł Żyła sp.j.Konin9510517
3423Rolmat Błaszkiewicz sp.j.Szpetal Górny956676
34244ride Sp. z o.o.Katowice952170
3425Bamax Poland Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle955816
3426Rokad Paweł Dyjak sp.k.Białebłoto-Stara Wieś9517724
3427PK – Eurobud Sp. z o.o.Przemyśl952451
3428Oversys Europe Sp. z o.o.Katowice95401
34294 Masters Sp. z o.o.Lublin953377
3430Eko-Rol Sp. z o.o.Pruszcz Gdański951182
3431Stacja Paliw Krysztopik M. Krzysztopik K. sp.j.Dąbrowa Białostocka9524846
3432Cmtm Sp. z o.o. sp.k.Piaseczno9552586
3433AHT Sp. z o.o.Szczecin952004
3434E100 International Trade Sp. z o.o.Warszawa95239521
3435Gr-7 Sp. z o.o.Zmyślanka954701
3436Multilek Sp. z o.o.Kielce9518779
3437Esmalglass-Itaca Sp. z o.o.Warszawa9511990
3438LECH FABRICS Sp. z o.o. S.K.Kostrzyn95389586
3439Pixonet Sp. z o.o.Katowice949085
3440Elmax Sp. z o.o. sp.k.Lublin9415631
3441Eastern Trade Center Sp. z o.o.Żagań948205
3442Silbet Sp. z o.o.Wrocław94111537
3443Duo Sp. z o.o.Świętochłowice9418015
3444Orlicki Design Sp. z o.o.Warszawa949958
3445Jasmin Sp. z o.o.Warszawa9418995
3446R-Foll Sp. z o.o.Łuczyce9437770
3447Raypath International Sp. z o.o. sp.k.Rząska9496509
3448Refimex Sp. z o.o.Lubliniec9413206
3449Ceramika Witoń J. Witoń sp.j.Opole946496
3450Bematex Sp. z o.o.Warszawa941631
3451Hertz Fitness B2b Sp. z o.o.Bielsko-Biała941935
3452Mac – Met Ciemniejewski sp.j.Jarocin9411448
3453Olihemp Sp. z o.o.Łańcut94407
3454Biegosfera Sp. z o.o.Gliwice945639
3455Uniwerstal Sp. z o.o. sp.k.Białystok948750
3456Neonn Przyborowska sp.k.Lublin9415389
3457Pasieka Sp. z o.o.Toruń9416335
3458Transfarm Sp. z o.o.Warszawa942866
3459Dietherm Spółka AkcjnaWarszawa948777
34604kraft Sp. z o.o.Poznań94659550
3461Gunter Grossmann Polska Sp. z o.o.Warszawa9445468
3462PHU Maja II Sp. z o.o.Poznań9418487
3463Luxprom Sp. z o.o.Warszawa94207
3464Mega-Kolor Sp. z o.o.Stargard941034
3465Farmacja-Konsulting Sp. z o.o.Warszawa934051
3466Ampar-Silesia Sp. z o.o.Tychy9312718
3467Publiczny Zaklad Opieki Zdrowotnej w RadoszycachRadoszyce9312279
3468Clinus Sp. z o.o.Starogard Gdański934012
3469Albis Mazur Sp. z o.o.Kalisz9331528
3470Faporro Group Sp. z o.o.Sławno93551
3471ACERINOX POLSKA Sp. z o.o.Warszawa93125874
3472Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w UlanieUlan-Majorat93925
3473Kompania Kroju Sp. z o.o.Warszawa93864
3474Dystrybucja Paliw Sp. z o.o.Czatkowy934080
3475Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Jasiek A.A. Jaśkowscy sp.j.Niedrzwica Duża9314119
3476Skan Trading Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza93292
3477Apteka Rodzinna Sp. z o.o.Nowy Targ9314695
3478Lenard sp.j.Puławy934295
34791Stal.Pl Sp. z o.o.Szczecin931255
3480Tss Sp. z o.o.Kraków9310883
3481SEGA Stanisław Gabruk S.J.Łosiów933558
3482Ika Albrecht S.K.A.Plewiska9356747
3483Dedra-Exim Sp. z o.o.Pruszków93299217
3484Maxi Wawrzkiewicz Sp. z o.o.Bytom93115993
3485Olpo Group Sp. z o.o.Warszawa932077
3486Ep Invest Sp. z o.o.Kraków939806
3487Agropunkt-Zator sp.j. Łukasz Mynarski, Magdalena MynarskaStara Wieś9310767
3488Neomed Polska Sp. z o.o. sp.k.Szymanów9353222
3489Organic Polska Sp. z o.o.Lublin932752
3490Pro-Wellness Jurczyk, Abu El Ella, Cyran, Szpak sp.j.Katowice9379123
3491Matbor Sp. z o.o.Sosnowiec93638
3492Adabet24 Sp. z o.o. sp.k.Kępno9215286
3493Vitaprodukt Sp. z o.o.Kraków929197
3494ADOX Sp. z o.o.Antoninów927740
3495Adtv Sp. z o.o.Warszawa9255174
3496Elitech Polska Sp. z o.o.Józefosław9226852
3497Glab Sp. z o.o.Wólka Kosowska92601
3498Dunlop Conveyor Belting Polska Spółka z o.o.Mikołów929671
3499Corso B.Fundamenska J.Fundamenski sp.j.Bydgoszcz928747
3500Top-Oil Sp. z o.o.Sochocin923195
3501MALVIK – POL Sp. z o.o. w KielcachKielce923791
3502Gobi – Gorczyński i Wspólnicy sp.j.Wyszków9226595
3503Bdg Group Sp. z o.o. sp.k.Bydgoszcz9218902
3504Amita Health Care Polska Sp. z o.o.Warszawa9214887
3505Inter Impex Sp. z o.o.Kraków922620
3506sp.j. Remis- Malinowski i WspólnicyBiałystok926145
3507Arpem Energia Sp. z o.o.Węgorzewo921303
3508Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Tamir Mirosława Jasińska , Bogusław Młotkowski sp.j.Brzeziny929429
3509Prewenta Sp. z o.o.Mikołów9276601
3510Interfor Fórmanowicz sp.j.Brodnica9234847
3511RADIKA TEXTILE Sp. z o.o.Janki922104
3512Specjalistyczna Hurtownia Medyczna Rexomed Sp. z o.o.Szczecin925048
3513Spółdzielnia Rzemieślnicza w NysieNysa92414
3514I4 Mobile Sp. z o.o. – sp.k.Białystok9219597
3515Opti-Pharm Sp. z o.o.Wrocław927932
3516P.H.U. Mirex Mirosław Cichecki, Zbigniew Cichecki sp.j.Celestynów929650
3517Grupa Orion Sp. z o.o.Katowice9116150
3518New Medica Sp. z o.o.Warszawa916003
3519Tora – Zajdel II Sp. z o.o.Świdnica9116340
3520Heart On Fire Sp. z o.o.Warszawa912243
3521Protekol Sp. z o.o.Warszawa91551
3522Interopal Sp. z o.o.Wojnowice913100
3523Maszyny Rolnicze Suchy sp.j.Krapkowice9111429
3524H41 Sp. z o.o.Warszawa91378
3525Einstal East Sp. z o.o.Mikołów9118331
3526Ars Oil Sp. z o.o.Tuliszków911323
3527Reanimacja Rowerowa Sp. z o.o.Tarnów911988
3528Ipharm Sp. z o.o.Żywiec911269
3529Likano Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski9111816
3530Tsc Sp. z o.o.Warszawa91307108
3531Grupa Aptek Promocyjnych Sp. z o.o.Michałowice9126577
3532Lama Sp. z o.o.Kraków91583
3533Mwv Poland Sp. z o.o.Warszawa9134362
3534Oze Green Solutions Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki91805
3535Valoris Sp. z o.o. sp.k.Warszawa9118662
3536Alma Sp. z o.o.Nowy Dwór Mazowiecki912695
3537Aseo Paper Sp. z o.o.Tarnowskie Góry917553
3538Pakt Sp. z o.o.Wałbrzych9127160
3539Giełda Okęcie Sp. z o.o.Warszawa915132
3540Marwelo Sp. z o.o.Tuszyn9124733
3541Direct Parts Sp. z o.o.Kraków917292
3542Refsystem Sp. z o.o.Grudziądz90110894
3543Tonatuszu.Pl Sp. z o.o.Warszawa9012468
3544Anwei Sp. z o.o.Staszów90458
3545Leobert Sp. z o.o. sp.k.Nisko90165819
3546Rol-Mat Halina Matuszak, Anna Skorupińska sp.j.Nowa Wieś909573
3547Rondo Sp. z o.o.Włodawa903874
3548Grupa Inwestor Sp. z o.o.Bilczyce909272
3549Yuan Sheng Sp. z o.o.Wólka Kosowska90735
3550PPHU Oktan Miodek Andrzej, Miodek Małgorzata sp.j.Łódź9011849
3551Invest Sp. z o.o.Ropczyce90257301
3552R19 P. Zalewski D. Szymczak M. Helman K. Szymczak sp.k.Warszawa9020270
3553Kadorna Sp. z o.o. Sp.K.Macierzysz9010538
3554Super Dudek.Pl Sp. z o.o.Koszalin905311
3555Sara Fashion Sp. z o.o.Warszawa909239
3556Giga Logistic Ltd sp.k.Straszków901301
3557Agrobard A.Skronik, D.Tyczyński sp.j.Oblas9043405
3558Agawa Sp. z o.o.Kraków904420
3559Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm Kraków S.A.Kraków90170464
3560FHUP Ogród I Dom Sutkowscy S.J.Choszczówka Stojecka9026669
3561Apteka Prywatna Mgr Farm. Maria Kucharska-Pitala, Leonard Pitala sp.j.Kraków9012232
3562Condor Polska Sp. z o.o.Luboń9010776
3563Icod.Pl Sp. z o.o.Bielsko-Biała9011705
3564Bmt Sp. z o.o.Szczecin903183
3565Infortes Sp. z o.o.Wrocław904188
3566Nelfarma Sp. z o.o.Czeladź902820
3567Grupa Krawczyk Sp. z o.o.Proszówki903464
3568Ocean.Com Sp. z o.o. sp.k.Rędziny9051144
3569Metal Lab Witold Gajdek, Adam Pęczar sp.j.Rzeszów905626
3570Plasticore Sp. z o.o.Dobromierz901113
3571WEISHAUPT POLSKA Sp. z o.o.Warszawa9059714
3572Lars Europe Sp. z o.o.Czyżowice901044
3573Greenex Sp. z o.o.Warszawa892223
3574Opieka i Zdrowie Sp. z o.o.Trzebinia891004
3575IVM Chemicals Sp. z o.o.Warszawa8959249
3576Vitaco Sp. z o.o.Warszawa8917885
3577HORUS Sp. z o.o. Innowacyjne Materiały PrzemysłoweSolec Kujawski8937043
3578Hettich Polska Sp. z o.o.Lusowo8941526
3579Lusar Pajda sp.k.Warszawa897770
3580Keenetic Sp. z o.o.Warszawa894885
3581Mirero Sp. z o.o.Dzierżoniów8924040
3582GMS Studio Sp. z o.o. sp.k.Dobroń8911507
3583Szunke Sp. z o.o.Szczecin8924754
3584Witmalu Sp. z o.o.Warszawa897029
3585Mado Sp. z o.o.Łódź892965
3586Dalya Gold Sp. z o.o.Wrocław898513
3587Kik Sp. z o.o. sp.k.Białystok8980525
3588Tad-Met Teresa Ostrowska, Tadeusz Ostrowski, Jarosław Ostrowski sp.j.Kościerzyna894422
3589Brandline Group Sp. z o.o.Poznań89208355
3590POLCOTEX Sp. z o.o.Warszawa8910108
3591Na Haku Sp. z o.o.Wieluń896432
3592Grupa E Sp. z o.o.Tychy8936165
3593Dorel Bumci Sp. z o.o.Kraków89263
3594Clever Frame Sp. z o.o.Wrocław8975141
3595Rent Sp. z o.o.Bielsko-Biała881881
3596Kemichal Polska Sp. z o.o.Radomsko8812499
3597Duolife S.A.Więckowice88243839
3598Solution Baby Care Sp. z o.o.Warszawa8886754
3599Axan Retail Sp. z o.o.Bielany-Żyłaki881266
3600Hurtownia Dary Natury Józef AngielczykKoryciny8857226
3601Dolnośląska Korporacja Handlowa S.A.Wrocław8814744
3602Prodoo Sp. z o.o. sp.k.Opole8825955
3603Tjt Żak i Spółka. S.K.A.Bielsko-Biała8866293
3604DLF Sp. z o.o.Gdynia88810743
3605Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaDrawsko Pomorskie88710
3606PPHU FITOCHEM Mirosław i Zbigniew Kowalewscy S.J.Janikowo8813701
3607Primeris Sp. z o.o.Warszawa8812049
3608PGB-POLSKA Sp. z o.o.Zabrze8894880
3609K&M Firma Handlowa Sp. z o.o.Dobra883229
3610MBA System Sp. z o.o.Warszawa8840570
3611Segromet Sp. z o.o.Sokołów Podlaski8844236
3612Gs Darłowo Sp. z o.o.Darłowo887414
3613Porto K.Wnuczek,A.Wnuczek sp.j.Lublin8818605
3614Novacode Tech Sp. z o.o. sp.k.Kruszyn Krajeński88735
3615Remat Cichoń sp.j.Wojkowice881980
3616Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Wik -Tor Sp. z o.o.Poznań884395
3617R.D.M. Marketing Poland Sp. z o.o.Warszawa8833695
3618Tradexpert Sp. z o.o.Poznań88628
3619Petrokan Polska Sp. z o.o.Włocławek8818227
3620MZ Company Sp. z o.o.Pisarzowice88434
3621Itp Sp. Z O.O. Sp. z o.o.Warszawa88895
3622Inedita Sp. z o.o.Gryfice885068
3623Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Koplex – Sp. z o.o.Kielce88688
3624Agripak Sp. z o.o. sp.k.Stary Drzewicz8860091
3625Hurtownie Elektryczne Kopel Sp. z o.o.Toruń87123797
3626Melisa KM Target Sp. z o.o. i Wspólnicy sp. j.Stare Miasto873505
3627Gardeco Sp. z o.o.Kraków8718706
3628Bylicki Sp. z o.o. sp.k.Ostrów Wielkopolski8754893
3629Ph Wimar Sp. z o.o.Sosnowiec879155
3630Pro Store Sp. z o.o.Gdańsk871126
3631Akademia Architektury – Sp. z o.o.Łódź872628
3632Konsorcjum Stali S.A.Zawiercie871089437
3633Animalab Sp. z o.o.Poznań8711348
3634August Invest Sp. z o.o.Warszawa8738
3635Bolte Sp. z o.o. sp.k.Lublin8754321
3636Pianpol Tex Sp. z o.o.Łomża8731515
3637Mds Sp. z o.o.Główczyce8730788
3638Veber Sp. z o.o.Szczecin877833
3639Asea Sp. z o.o.Kozery873744
3640ELPIE Sp. z o.o.Lublin8737197
3641Olse Sp. z o.o.Szczecin873523
3642First Polska Sp. z o.o. sp.k.Wrocław8731014
3643MS Group Sp. z o.o.Zaczernie877430
3644INCOM GROUP S.A.Wrocław8776182
3645Prosperous Sp. z o.o.Wólka Kosowska879846
3646Ar-Stan Kowalski, Ćwikliński sp.j.Grodzisk Mazowiecki879577
3647Dabex – Kraków Sp. z o.o.Kraków8710285
3648Safic – Alcan Polska Sp. z o.o.Warszawa8619160
3649M. S. Noweta – Stefan Noweta – Monika Noweta – sp.j.Błaszki868394
3650Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eka Sp. z o.o.Suszec8612678
3651El Toro Bobrowski Blatkiewicz sp.j.Stargard8615743
3652Lider Hurt Sp. z o.o. sp.k.Starachowice8661806
3653Aptecom Sp. z o.o.Koszalin862505
3654Audio Center Poland Sp. z o.o. sp.k.Kraków8663419
3655Mdm Komputery Szymczak sp.j.Ostrów Wielkopolski8676092
3656ABSS Sp. z o.o.Pleszew86127
3657Gopc Chorązka sp.k.Mielec862395
3658Portugalski Świat Sp. z o.o.Warszawa86804
3659Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaPrzystajń861411
3660Machinery Construction Service Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski862105
3661Mbb Marta Baszak-Sękowska sp.k.Wrocław863592
3662Ecotest Sp. z o.o.Przemyśl86392
3663Metmesh Sp. z o.o.Większyce8629777
3664Aktywne Życie Sp. z o.o.Mikołów86733
3665Rozlewnia Gazu Płynnego Gosposia-Gaz Beata Koligat Grażyna Skowrońska S.J.Straszków863721
3666Procima Sp. z o.o.Warszawa8618036
3667Eurotek Sp. z o.o.Łódź862554
3668Folres Sp. z o.o.Rzeszów868170
3669Primax Sp. z o.o.Mielec864846
3670TNJ Sp. z o.o.Góra8622509
3671Techmet Centrum Budowlane Sp. z o.o.Bytom865734
3672Apteka Nowa Sp. z o.o.Słubice8616341
3673Sensi Hemp Sp. z o.o.Rzeszów865816
3674Blumena Sp. z o.o.Poznań8613550
3675Sukces Zamocowania Sp. z o.o.Sosnowiec8610773
3676Globax Sp. z o.o. sp.k.Poznań8633544
3677Yoko Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza869755
3678Lafira Sp. z o.o.Wólka Kosowska863799
3679H.G. Sp. z o.o.Wólka Kosowska862385
3680PTM Kujawy Sp. z o.o.Kruszyn Krajeński8619227
3681Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Stal-Ex sp.j. – Paweł Walczak i Jolanta WalczakKalisz8545707
3682Agronom Berries Sp. z o.o.Zienki8524223
3683Al-An Group Sp. z o.o.Warszawa851817
3684Abix Sp. z o.o.Olkusz856676
3685Supros Agro Sp. z o.o.Bakałarzewo8515435
3686Fmt Poland Sp. z o.o.Gdynia851147
3687Hydrochem Sp. z o.o. sp.k.Kruszyn Krajeński8514350
3688Perchem Sp. z o.o.Bydgoszcz8510791
3689Mirabelka Sp. z o.o.Siedlce857992
3690Apteka Południowa Sp. z o.o.Nysa852745
3691ROLSERWIS S.A. PHPPłock8561680
3692Marecki Sp. z o.o. sp.k.Maków Podhalański8559928
3693Ceramika Group Sp. z o.o.Poznań8531191
3694Gam Sp. z o.o.Toruń858406
3695Nova Cosmetic Sp. z o.o.Katowice851805
3696Green Solutions Polska Sp. z o.o.Józefów851598
3697Darymex Group Sp. z o.o.Brzeszcze8544197
3698Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Gamanah Sp. z o.o.Mrowino851321
3699Loti Sp. z o.o.Łomża8532833
3700Elektrotechnika Mors Sp. z o.o.Gdynia8519881
3701Mawcom Sp. z o.o.Jarosław8513497
3702Zając Stanisław, Chabuz Mariusz, Treter Zbigniew sp.j. BigmarSkroniów857331
3703Aseem Sp. z o.o.Radom85522
3704Gigabyte Technology Poland Sp. z o.o.Wrocław851033
3705Stepe System Sp. z o.o.Lisowice856327
3706Marinex International Sp. z o.o.Łódź8536487
3707Honch Sp. z o.o.Warszawa85886
3708Global Metal Sp. z o.o.Warszawa8514988
3709Mersen Polska Sp. z o.o.Kraków858908
3710Clinical Spine Sp. z o.o.Domasław8515497
3711Q4you.Pl Sp. z o.o.Warszawa853252
3712Marbo B i M Denert sp.j.Kalinowo8527046
3713Hpcc Herkules Pc Components sp. z o.o. sp.k.Łódź852533
3714Petro-San Sp. z o.o.Sanok843509
3715PETRO-NAFT Sp. z o.o.Płońsk8410907
3716Arka Sp. z o.o.Nysa843341
3717Biovigen Sp. z o.o.Tymienice845711
3718Powerstone Sp. z o.o.Poznań8451581
3719Robinson Europe S.A.Bielsko-Biała8427614
3720Silco Sp. z o.o.Gdańsk845209
3721Pol-Energo17 Sp. z o.o.Rzeszów84806
3722Firma Moto M. Włodowska, M. Walczak Sp.J.Choszczno847086
3723Toral Sp. z o.o. sp.k.Gostyń8411422
3724PPHU Rolbud Sp. z o.o. sp.k.Ciechanów8415145
3725Recycleo Sp. z o.o. sp.k.Chojne842411
3726Dom-Rol Agrotechnika Sp. z o.o. sp.k.Ludwikowo847379
3727Gwp.Pl Sp. z o.o.Sopot841243
3728Multifarm Sp. z o.o.Opole841916
3729Sanlab J. Kaczorek, M. Bińczak sp.j.Warszawa8433840
3730Sato Sp. z o.o.Stary Sącz849286
3731Petra Sp. z o.o.Prudnik844550
3732Belbest Sp. z o.o.Wólka Kosowska842827
3733Siro – Poland Sp. z o.o.Radom8413764
3734Pistons Sp. z o.o.Rzeszów844276
3735Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w WolsztynieWolsztyn842777
3736Centrum Paliw i Rozpuszczalników Sp. z o.o.Sokołowo8420637
3737Pvg Piotr Mizerakowski sp.k.Szczecin8470631
3738EM Food & Pharma Ventures Sp. z o.o.Wiry841998
3739Instalator Sp. z o.o. sp.k.Krosno8441585
3740PPUH FORPŁYT S.J.Warszawa8453879
3741Mondex Anna i Jerzy Affek sp.j.Olsztyn8472670
3742Snailmed Polska Sp. z o.o.Sosnowiec84410
3743Set – UP Poland Sp. z o.o.Wrocław842909
3744Livanova Poland Sp. z o.o.Warszawa8444120
3745Medidea Sp. z o.o.Garcz842522
3746Mortics Sp. z o.o.Warszawa84677
3747Mpl Energy Sp. z o.o.Zabrze8431172
3748Ado-Med Sp. z o.o.Świętochłowice8415588
3749Qraś Sp. z o.o.Bydgoszcz835144
3750Ldrm Sp. z o.o.Sułkowice832803
3751Ig Handel Sp. z o.o.Warszawa833400
3752Spółdzielnia Pracy Transportowo-Motoryzacyjna w WągrowcuWągrowiec83725
3753S.H.L Sp. z o.o.Turek833362
3754Mobiwear Sp. z o.o.Szczecin836261
3755Ardoris Polska Sp. z o.o.Tychy8313664
3756Wola Sp. z o.o.Wola Uhruska832102
3757Amis Sp. z o.o.Lublin832076
3758Znatury Sp. z o.o.Katowice831190
3759Optima-Druk Sp. z o.o.Rzeszów831604
3760Mop Serwis Sp. z o.o.Kwidzyn8316299
3761Muratore Sp. z o.o.Katowice831809
3762Berling S.A.Warszawa83149773
3763Miles Sp. z o.o.Sosnowiec8327626
3764Komfin Sp. z o.o.Konstancin-Jeziorna833361
3765Gotowe Domy Sp. z o.o.Szczecin832687
3766Mall – Farm Sp. z o.o.Lipsko835012
3767Waster Sp. z o.o.Toruń8364235
3768Pebos Polska Sp. z o.o.Poznań832102
3769Prological Group Sp. z o.o.Poznań832077
3770Kwadron Sp. z o.o. sp.k.Kraków831146823
3771Przedsiębiorstwo Handlowe Powermat Tadeusz Bijak, Monika Bijak, Krystian Bijak sp.j.Zawiercie83187376
3772Hilark Sp. z o.o.Masłomiąca831410
3773Inox-Plus Sp. z o.o.Sosnowiec8310312
3774Malis B.Machoński sp.k.Wysogotowo83108875
3775Vollmer Polska Sp. z o.o.Zabrze8330933
3776Arcturus Bunker Sp. z o.o.Szczecin8382090
3777Sunnen Polska Sp. z o.o.Warszawa8322038
3778Eurasia Telecom Sp. z o.o.Kraków838747
3779Przedsiębiorstwo Handlowe Tagmet Polska Sp. z o.o.Lubicz Dolny834633
3780Jaga Polska Sp. z o.o.Warszawa8318760
3781Remex Sp. z o.o.Wola8322836
3782E-Cosmo Sp. z o.o.Wrocław82636
3783ASK Sp. z o.o.Lublin8217414
3784Eti Sp. z o.o. sp.k.Skórzewo8293428
3785Ridex Sp. z o.o. sp.k.Poznań8233554
3786Cncart Sp. z o.o.Racibórz821175
3787Glassbaubles Sp. z o.o.Przemyśl823710
3788Fuyo Elva Sp. z o.o.Kozery821013
3789Euromat sp.j. Parcej Jerzy Chwalińska Julia i MałgorzataNiemodlin8272126
3790Panaceum KM-Target Sp. z o.o. i Wspólnicy S.J.Konin82188
3791Hortorus Bartosiewicz S.K.A.Warszawa8264309
3792Patron-Bis – Sp. z o.o.Kraków825230
3793Medicor-Pol Zakład Techniki Medycznej Sp. z o.o.Łódź823571
3794Dystrybutor Gazu Propan – Butan (Logo Firmy Już Gaz) Ryszard KaniewskiWierzbie8236496
3795Limitedbuy Sp. z o.o. sp.k.Tychy8256483
3796Medicare-Galenica Sp. z o.o.Mysłowice82104324
3797Schima Sp. z o.o.Wrocław829904
3798Kubota S.A.Łódź823132
3799Carbo-Steel Sp. z o.o.Mikołów825999
3800Urbanfarm Polska Sp. z o.o.Lubcza824258
3801M.D. Sp. z o.o.Katowice82751
3802PERUGIA Sp. z o.o.Gryfino8210636
3803Eurotradex Group Sp. z o.o.Nowy Sącz8212698
3804Yi Fan Sp. z o.o.Dzierżoniów82978
3805Afore Polska Sp. z o.o.Gorlice8280334
3806Stalbro Sp. z o.o.Targowisko8218401
3807Hurtownia Mirmar Marcin Kopacki, Hurtownia Mirmar Sp. z o.o. sp.j.Łódź8242156
3808Esperanza sp.j. PoterekOżarów Mazowiecki82388390
3809Atip Sp. z o.o.Halinów8212805
3810Społem Powszechna Spółdzielnia SpożywcówTurek8211264
3811Komtur Care Sp. z o.o.Warszawa8210025
3812Misterm Plus Sp. z o.o. sp.k.Kraków8225583
3813Pipe-Line Sp. z o.o.Lipka828246
3814PMT Sp. z o.o.Kraków8210715
3815Amgravity Sp. z o.o. sp.k.Tarnów816914
3816Beautypol Sp. z o.o.Mikołów811121
3817Opakowaniamax Sp. z o.o.Krzyszkowice816064
3818Mtl Consulting Sp. z o.o.Częstochowa811064
3819Konstruktor Sp. z o.o.Gniezno8175311
3820Fachman Gmk Sp. z o.o. sp.k.Poznań813581
3821Domino International Sp. z o.o.Kobylnica812912
3822Prosperia Poland Sp. z o.o.Warszawa811102
3823Ispot Poland Sp. z o.o.Warszawa81137571
3824Sato Europe Gesellschaft Mit Beschränkter Haftung Oddział w PolsceWrocław8117468
3825Arcelormittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o.Katowice81659437
3826Vive Sp. z o.o.Rybnik812139
3827Bonito.Pl Sp. z o.o.Modlniczka81127439
3828Arvex Grobelny Sp. z o.o.Kraków8162752
3829Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaŻyrzyn81672
3830Krzysztof Oettingen SINOMAKraków8195011
3831Cosmo Group Sp. z o.o. sp.k.Poznań81707323
3832Impag Chemicals Poland Sp. z o.o.Warszawa8150395
3833Ps Lift Sp. z o.o.Racot8112347
3834Mark-Rol Marek Piniarski sp.j.Bydgoszcz8115327
3835Cadcam Trade Sp. z o.o.Kraków81263
3836Art. In Vertigo Dystrybucja Sp. z o.o. S.K.Poznań812754
3837Lalima Sp. z o.o.Strzegom8112074
3838SCANVET POLAND Sp. z o.o.Gniezno8111543
3839Active Company Olsztyn Sp. z o.o.Olsztyn812987
3840Grupa Eltron Sp. z o.o.Łapy8184433
3841Migael Sp. z o.o.Łojew8144031
3842Miss Glory Sp. z o.o.Łódź8157
3843Dierre Poznań Sp. z o.o.Poznań813107
3844Green Port Team Sp. z o.o.Warszawa812577
3845Nglab Sp. z o.o.Warszawa8112656
3846Kontusz Sp. z o.o.Kościan8120918
3847Zaopatrzenie Ogrodnicze Kozana & Matusiak sp.j.Sieradz8145744
3848Zakład Odzysku Surowców Madrohut Sp. z o.o.Kraków814751
3849Heverc Sp. z o.o.Łysomice811748
3850Komex A. Szadowiak sp.j.Łódź813314
3851FARMEXIM Sp. z o.o.Wrocław8124945
3852International Cleaning Services Polska Z. Kotłowski, H. Kotłowska Sp.J.Mosty8159976
3853Sopocki Dom Aukcyjny Sp. z o.o.Sopot8131228
3854Trend Tj Sp. z o.o.Opole8129173
3855Konimpex Chemicals Sp. z o.o.Konin8158334
3856Midas Group Sp. z o.o. sp.k.Rzeplin8153724
3857Elko Polska Sp. z o.o.Bielany Wrocławskie813101
3858Signity Sp. z o.o.Warszawa8136121
3859Aurex Lpg Sp. z o.o.Kolonia Mrokowska81126875
3860Komputer 3000 Sp. z o.o.Biała Podlaska814866
3861Mcqueen Sp. z o.o.Wólka Kosowska801008
3862Jako-Hurt Sp. z o.o.Oława8017001
3863Venco Sh Sp. z o.o. sp.k.Tarnowskie Góry809312
3864Latola Sp. z o.o.Warszawa80932
38654Mm Sp. z o.o.Gdańsk80245
3866Gigaserwer Sp. z o.o.Świątniki Górne802122
3867Merserwis Sp. z o.o. sp.k.Warszawa8026794
3868Inter Sicherheits Service Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski80107376
3869Centrum Techniki Rolniczej Sp. z o.o.Środa Wielkopolska802075
3870Apteka Królewiecka Sp. z o.o.Braniewo802663
3871Industrial Plant Limited Sp. z o.o. Oddział W PolsceGorzów Wielkopolski808331
3872Apteka Pod Gwiazdą Janusz Lorfing sp.j.Leżajsk805161
3873NZ Techno Sp. z o.o.Warszawa8016217
3874Jackowski Sp. z o.o.Chomęcice8015289
3875Fenix Horse Sp. z o.o.Baranowo807131
3876Abras S.A.Stargard807372
3877Gabar Paliwa Sp. z o.o.Wrocki803615
3878Bio Tech Sp. z o.o. sp.k.Kraków806748
3879Sander System Sp. z o.o. sp.k.Kraków8018648
3880Glovex Sp. z o.o.Warszawa805938
3881Calfert Sp. z o.o.Warszawa803719
3882Miro Sp. z o.o.Warszawa8034891
3883Kopier Sp. z o.o.Warszawa806827
3884Group-On-Vet Sp. z o.o.Ludwinów8021702
38853 Emki Sp. z o.o.Warszawa797156
3886Zakład Produktów Naftowych Sp. z o.o.Rypin795212
3887Sy Led Lighting Europe Sp. z o.o.Bielsko-Biała791038
3888Hapis Sp. z o.o.Szczytno794680
3889New Tech Elements Sp. z o.o.Toruń7912648
3890Inter Szyk J. Kozikowski S.J.Gdańsk7928091
3891Firma Handlowo Usługowa Vimar Sp. z o.o.Krasne7916453
3892Baza Maszynowa Danex D. Krajewski, J. Siwik. sp.j.Rogienice Wielkie79155021
3893Info – Global Marek Dąbrowski, Dariusz Śron sp.j.Ostrów Wielkopolski7947863
3894Z Kopytem Sp. z o.o.Sopot791282
3895Sjs Sp. z o.o. sp.k.Tarnowo Podgórne792622
3896Pro4it Sp. z o.o. sp.k.Zborowskie7910490
3897Center-Mebel Sp. z o.o. sp.k.Łomża79110916
3898Cintamani Poland S.J.Piaseczno7954059
3899Antyki Koneser Sp. z o.o.Chorzów7912897
3900Kejt Sp. z o.o.Radom799644
3901Hti Bp Sp. z o.o. Północ sp.k.Gdańsk7936679
3902El Dorado Dystrybucja Sp. z o.o.Wrocław792058
3903Autobroker Group Sp. z o.o.Szczecin79968
3904Xpress Sp. z o.o.Wrocław798565
3905Panaceum Sp. z o.o.Szczecin791221
3906Semateo Sp. z o.o.Leszno791527
3907MK Komi Sp. z o.o.Gliwice7914183
3908Intermax Sp. z o.o. sp.k.Grudziądz79245145
3909Opes Group Sp. z o.o.Długołęka799717
3910Majster – Chorążakowie sp.j.Leszno794745
3911Collection World Sp. z o.o.Wólka Kosowska793157
3912Vipro Group Sp. z o.o. sp.k.Kielce7931381
3913Apteka Prywatna AVENA Marzena MalinowskaPłock79116638
3914Galon Pietraszkiewicz Sp. z o.o.Wysokie7918900
3915Oldtimerled Sp. z o.o.Wieruszów791701
3916Modern Technology Spółka z Ograniczoną OdpowiedzialnmościąZamość79399
3917Nowa Gildia Sp. z o.o.Dąbrowa Zielona791895
3918Dom Dekor S.A.Kalisz791785
3919Gloster Sp. z o.o.Ruda Śląska792153
3920El – Drut Winding Wires Sp. z o.o. sp.k.Wieleń7999975
3921Taftec Sp. z o.o.Świebodzin7910079
3922TEKNOS Sp. z o.o.Warszawa79174079
3923Grupa Tom-Drew Sp. z o.o. sp.k.Dobre79170191
3924Salutis Sp. z o.o.Lublin787929
3925Sibi Sp. z o.o.Tomaszów Lubelski789536
3926Vega Sp. z o.o.Mikołów782267
3927Moca Sp. z o.o.Łochowo784864
3928Mediaeste Sp. z o.o.Warszawa78496
3929CHL Logistik Sp. z o.o.Świecko7840019
3930Sotpol Sp. z o.o.Wólka Kosowska78206
3931Firma Handlowa Grzesik Sp. z o.o.Malbork7823670
3932Askato Sp. z o.o. sp.k.Poznań7827091
3933Hong Shun Sp. z o.o.Wólka Kosowska781272
3934Acord Sp. z o.o.Biała Podlaska78676
3935Ajp Sp. z o.o. sp.k.Brzegi783577
3936Wegafarm Plucińscy sp.k.Gryfice78108490
3937Tomra Sorting Sp. z o.o.Katowice7827533
3938Młynapiek Sp. z o.o.Gołubie785156
3939Hurtownia Farmaceutyczna Medifarm Sp. z o.o.Tychy7819145
3940Nikk Mole Polska Sp. z o.o.Sławno789507
3941Zakład Techniki Medycznej Tech-Med Sp. z o.o.Bydgoszcz7855397
3942Aldo Leszek Długołęcki i Andrzej Długołęcki S.K.A.Surowe78151182
3943Hortmasz Sp. z o.o.Strobów7844180
3944Ozon Design Sp. z o.o.Warszawa783835
3945Dal Sp. z o.o.Wólka Kosowska78844
3946Elbud Partner Sp. z o.o.Wyszków7812311
3947Bonwit Sp. z o.o.Grójec7823189
3948Future Media Sp. z o.o.Warszawa787349
3949Multifarm Opolskie Apteki Sp. z o.o.Opole781067
3950NICO POLSKA Sp. z o.o.Modlnica7886896
3951Actim S.A.Pruszków7816943
3952Ebro Trade Sp. z o.o.Warszawa7852219
3953Waks Sp. z o.o.Rybnik787918
3954Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp. z o.o.Kraków78360257
3955COMECO S.A.Płock784724
3956Żyleta Sp. z o.o.Warszawa782608
3957Uwg Sp. z o.o.Wrocław7861
3958NORD NAPĘDY Sp. z o.o.Zakrzów7833957
3959Everun Polska Sp. z o.o.Warszawa7823501
3960Happy Meble Sp. z o.o.Niemcz77677
3961Bluebyte Sp. z o.o.Banino7718367
3962Vantage Polska Sp. z o.o.Gdynia774441
3963Luxpharm Sp. z o.o.Połczyn-Zdrój778198
3964Polcan Sp. z o.o. S.K.A.Ożarów Mazowiecki7778735
3965”Euroterm Techniki Klejenia Sp. z o.o.Solec Kujawski7762709
3966Marcopol Sp. z o.o. Producent ŚrubChwaszczyno77304013
3967Sterbios Sp. z o.o.Warszawa7755203
3968Smarex Sp. z o.o.Warszawa776293
3969Polnix Marek, Piotr, Paweł Kurkierewicz sp.j.Warszawa77199141
3970GK Cosmetics Sp. z o.o. sp.k.Przeźmierowo779436
3971Medfarm Sp. z o.o.Tczew775866
3972Apteka Panakeja Czesław Stasicki sp.k.Sanok772465
3973Max-Mięs Sp. z o.o.Wola Niemiecka778650
3974Domal G.Ozga, L.Szubert sp.j.Gdańsk7711093
3975Gut Media Sp. z o.o.Szczecin7718416
3976Monshell S.R.O. (Sp. z o.o.) Oddział w PolsceKęsowo77455
3977Romario Roman Sowiński, Maria Sowińska sp.j.Czempiń777120
3978PROMINENT DOZOTECHNIKA Sp. z o.o.Mirków7715320
3979Komplex Sp. z o.o.Wrocław77679
3980Apteka Przy Alfie Sp. z o.o.Brwinów771045
3981Gpi Europe Sp. z o.o.Olsztyn7728097
3982Doster Wielkopolska Iwona Ostałowska sp.k.Szamotuły773067
3983Firma Handlowo-Usługowa Blu sp.j. Urszula i Leszek BereśTrzebownisko773075
3984Tecezet Sp. z o.o.Puławy772334
3985Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa Promyk w SułoszowejSułoszowa772968
3986Centrum Elektroniki Stosowanej Ces Sp. z o.o.Podłęże7786100
3987Ewimar Sp. z o.o.Warszawa773084
3988Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Elektrometal Krawczyk, Wilk, Zwolińscy sp.j.Zabrze7767769
3989Fapro Zawadka, Zdanowicz sp. j.Radom7719056
3990Forward Agnieszka Zahor-Wojtaś sp.j.Rokitno771931
3991Aeromax 2014 Sp. z o.o.Lublin77991
3992Delta Tadeusz Mucha i Wspólnicy sp.j.Dębica7713117
3993B Line Sp. z o.o. sp.k.Poznań7785146
3994Medseven Sp. z o.o.Osielsko77156112
3995Kościelec Sp. z o.o.Kościelec771096
3996Jamicon D.Leszczyński S.K.A.Katowice7787940
3997Lumaro Sp. z o.o.Podrzecze775842
3998Epufloor Sp. z o.o.Łódź7637341
3999Inventeq Textile Sp. z o.o. sp.k.Pabianice7611702
4000Szczecińskie Przedsiębiorstwo Handlowe Elmet w Goleniowie Sp. z o.o.Goleniów765012
4001Da Plastics Sp. z o.o.Toruń765691
4002Alfa Hryciuk sp.k.Warszawa761521
4003STABOS Sp. z o.o.Szczecin7624498
4004Mbx Sp. z o.o.Lublin764286
4005Agro Patent Sp. z o.o.Radymno7613458
4006Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaStryków76773
4007Hisoa Sp. z o.o.Wólka Kosowska761392
4008Intersocks Sp. z o.o.Warszawa7671205
4009PTS Ciesielski, Szczeciński Sp.J.Mława7610085
4010Eltcrac System Sp. z o.o.Kraków7617842
4011Tank Rom Sp. z o.o. sp.k.Roztoka7612435
4012Tankcar Sp. z o.o.Waleńczów76594
4013Intertrading Systems Technology Sp. z o.o.Warszawa7619568
4014Pol-Dom He Sp. z o.o.Głogoczów767982
4015D&D Sp. z o.o.Lubicz Górny76154
4016Tree IT Sp. z o.o.Kościelna Wieś7613381
4017Ariston Polska Sp. z o.o.Kraków76112137
4018Albox Sp. z o.o.Gliwice7620906
4019Nasza Zielarnia Sp. z o.o.Piastów76537
4020Prasmet Bis Granczewski i Spółka sp.j.Radziejów761887
4021Keratronik Sp. z o.o.Warszawa7623082
4022Elpeak Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie7610897
4023Wigell Sp. z o.o.Warszawa7610876
4024Amical Sp. z o.o.Chełmiec769626
4025SPOŁEM PSSGrudziądz765411
4026Obsługa Techniczna Firm Sp. z o.o.Nowy Targ768396
4027Di Wang Sp. z o.o.Warszawa76487
4028Zpuh Wiko Sp. z o.o.Chełm Śląski766543
4029Pro-Select Sp. z o.o.Murowana Goślina7663335
4030Eko-Gaz Sp. z o.o.Brzeziny7617495
4031AGROLAND Sp. z o.o.Warszawa7611106
4032Varia Sp. z o.o.Kraków7629378
4033Pupsik Sp. z o.o.Kielce761450
4034INGRAM MICRO Sp. z o.o.Warszawa76430853
4035Sensonics Sp. z o.o.Cieszyn767221
4036Śrubtex Sp. z o.o.Dębica7613133
4037COMAD Sp. z o.o.Szczecin76189211
4038Medicus Tyś – Zasępa i Wspólnicy sp.j.Olsztyn7615164
4039Tg Instalacje Sp. z o.o.Dąbrowa7653570
4040Sportplus.Pl Sp. z o.o.Myślenice7617896
4041Handlowa Spółdzielnia GorzkówNowy Sącz764958
4042Janpol Jan Kurdziel i Stanisław Kurdziel sp.j.Łężyny753685
4043Foodlines Sp. z o.o.Lesznowola753420
4044Ads Systems Kwiek sp.k.Wrocław7533996
4045Packopack Sp. z o.o.Sosnowiec7515602
4046Ksm Alliance Sp. z o.o.Józefosław751185
4047Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAL S.A. – WrocławWrocław75105725
4048Aideco Sp. z o.o.Warszawa751793
4049Sputnik T. Pastwa sp.k.Starogard Gdański7584431
4050Häfele Polska Sp. z o.o.Długołęka75211251
4051Spaceone Spc Sp. z o.o. sp.k.Wrocław752602
4052Datacone Sp. z o.o.Bielsko-Biała752038
4053Agropol Kowalczyk Sp. z o.o.Zakrzewo752982
4054EDMON Sp. z o.o.Słupca7516303
4055Perforator Mikrotunelowanie Sp. z o.o. sp.k.Piekary Śląskie753405
4056Art. Foundation Sp. z o.o.Poznań758213
4057Bilmex-Tank Sp. z o.o. sp.k.Głogoczów7599994
4058Tfci Sp. z o.o.Końskie751253
4059Atex Sp. z o.o.Rumia755281
4060Kapiri Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski7517025
4061STANPOL IMPEX Stróżyk JanuszSwarzędz7564554
4062Ekamant-Polska Sp. z o.o.Poznań7513734
4063Orbico Sp. z o.o.Warszawa75781212
4064Rawa Sp. z o.o.Warszawa757255
4065Mako – Polska Sp. z o.o.Kraków7524300
4066Safona Sp. z o.o.Giżycko755199
4067Bm Slam Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski7510235
4068Mg Steel Sp. z o.o.Stalowa Wola751159
4069Comel Sp. z o.o.Gdynia752197
4070Trshoes Sp. z o.o.Częstochowa757404
4071Apteka Na Suraskiej Marek Morusiewicz sp.k.Białystok755290
4072Ewa-Rose Sp. z o.o.Wólka Kosowska751269
4073Jia Yong Sp. z o.o.Wólka Kosowska751052
4074Przedsiębiorstwo Handlowe Chudak sp.j.Śmigiel7586047
4075L&P Sp. z o.o. sp.k.Serby7518346
4076Cytogen – Polska Sp. z o.o.Zgierz758428
4077Verbatim Sp. z o.o. Oddział W PolsceWarszawa75587
4078Hektor sp.j. J.Cieciura, P.Michałkiewicz, P.WiśniewskiToruń7544031
4079Codeo Eastern Europe Sp. z o.o.Warszawa7518822
4080Sattrans Eu Sp. z o.o.Rzeszów743926
4081Rolmix-Mieczysław Głuchowski, Tadeusz Kicko, Krzysztof Rumik sp.j.Łosice7420905
4082Pwmd Sp. z o.o.Mysłowice74893
4083Paweł Kalita Tech-Ekspert PołudnieNisko7424129
4084Przedsiębiorstwo Tworzyw Sztucznych Nova Sp. z o.o.Rabka-Zdrój749482
4085Admira Sp. z o.o.Łódź741470
4086Grupa Open Sp. z o.o.Wrocław7415813
4087Śmigielski Technika Kuchenna S. J.Poznań7413306
4088Sklepy Karolant Sp. z o.o.Besko743192
4089Poldom – Sp. z o.o.Józefosław744151
4090Syngenta Polska Sp. z o.o.Warszawa74257980
4091Vip Consulting Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów7420883
4092Chemiohurt Sp. z o.o. sp.k.Konstantynów Łódzki7456675
4093Przedsiębiorstwo Rema Sp. z o.o.Brzeziny741728
4094Macz Sp. z o.o.Warszawa742044
4095Brico Sp. z o.o.Rybnik7411157
4096Shiv Textile Sp. z o.o.Rzgów7491
4097Apteka Św. Barbary Mgr Farm. Lucjan Matera Sp. z o.o.Gierałtowice748470
4098Lbb – Papier Sp. z o.o.Iłża7442021
4099Społem Powszechna Spółdzielnia SpożywcówSławno744998
4100Marol Bis Sp. z o.o.Wiaderno7428571
4101Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w BestwinieBestwina743866
4102Adron Sp. z o.o.Zawiercie741322
4103Uniko Sp. z o.o.Wólka Kosowska742303
4104Wagi Gajewski Sp. z o.o.Poznań7419331
4105Coverit Sp. z o.o. sp.k.Łódź744744
4106Relax-Med Sp. z o.o.Rybnik7413356
4107Bemar Sp. z o.o. sp.k.Bydgoszcz7459373
4108Piotr Jędrzejczak RokusInowrocław7465322
4109Inter-Chem Poznań Sp. z o.o.Poznań741247
4110Wellness Sp. z o.o.Warszawa744986
4111Jako Polska Sp. z o.o.Świdnica744268
4112123drukuj.Pl Sp. z o.o.Żerniki Wrocławskie7438295
4113Manitu Solar Pl Sp. z o.o.Warszawa7443905
4114Fronius Polska Sp. z o.o.Gliwice74403240
4115JANEX Sp. z o.o.Koszalin7410633
4116GM Steel Sp. z o.o.Kraśnik7430988
4117Studiotech Poland Sp. z o.o.Warszawa73115500
4118Euroimmun Polska Sp. z o.o.Wrocław73119202
4119Kombit Plus Sp. z o.o. sp.k.Poznań7380331
4120Larix Lublin Sp. z o.o.Lublin73188
4121Polonus Sp. z o.o.Niepołomice737580
4122SCHUTZ POLSKA Sp. z o.o.Żory73165486
4123Papirus M.Górecki, A.Nowicki, J.Karyś sp.j.Częstochowa737870
4124Seta Hali Europa Sp. z o.o.Pyskowice739950
4125Uni-Mebel Skarbińscy Sp. z o.o. sp.k.Słupca7310704
4126Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Im. Franciszka WąchałyKamienica735166
4127Tiway Sp. z o.o.Wieliczka738577
4128Firma Handlowa Rafał SzumilasBusko-Zdrój7345295
4129It Trade Sp. z o.o.Warszawa7312531
4130Nektar Sp. z o.o.Puck738980
4131Labis Sp. z o.o. sp.k.Warszawa733739
4132Wechta S Teel Sp. z o.o.Słupca7344843
4133Phup Azot Grzegorz Szydłowski, Andrzej Caban, Agnieszka Urbańczyk – sp.j.Ujazd734019
4134Mpm Maria Kokoczka i Mirosław Prucnal sp.j.Jasło7337824
4135Art-Moto-Servis Józef i Krystyna Michałek sp.j.Batorz Pierwszy7311191
4136Dd Fashion Group Sp. z o.o.Kraków731307
4137Misico Sp. z o.o. sp.k.Łódź73156451
4138Delkar Sp. z o.o.Zgórsko731453
4139Markon Sp. z o.o.Dąbrowa733592
4140Krysiak Sp. z o.o.Baranowo7371242
4141Hydrosolar Sp. z o.o. Centrum sp.k.Łódź734964
4142Falcon Paliwa Sp. z o.o.Chojnów735370
4143Euronova Polska Sp. z o.o.Konojady7342799
4144Milano Pesca Sp. z o.o.Warszawa731918
4145Soloman Sp. z o.o.Warszawa731497
4146Marco Polo Ltd Sp. z o.o.Częstochowa739141
4147Aglomer Sp. z o.o.Toruń7323167
4148Gerpol Sp. z o.o.Warszawa7322360
4149Sonologistic Sp. z o.o. sp.k.Zamość7313720
4150Glen Sp. z o.o.Kraków737668
4151Stoły MKM Sp. z o.o.Kraków73220
4152Apteka Selenium Sp. z o.o.Krapkowice721397
4153Multi Eko Sp. z o.o.Lublin726737
4154Europa Fashion Sp. z o.o.Wólka Kosowska723038
4155Jana Sp. z o.o.Szczecin72668
4156Ledatel Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.Nowy Konik72172071
4157Framaz Sp. z o.o.Zabrze722770
4158AMII Sp. z o.o.Łódź7257337
4159Karambola Sp. z o.o.Pleszew7215668
4160D – R – O Sp. z o.o. sp.k.Macierzysz72120065
4161Przemysław Adamowicz AgrotexKostry7277980
4162Fujifilm Europe GmbH (Sp. z o.o.) Oddział w PolsceWarszawa72169712
4163Pawełek Sp. z o.o.Spychowo725809
4164OZAP Polska Sp. z o.o.Wrocław729236
4165Fh Jacek Sp. z o.o. sp.k.Opoczno72105361
4166Motogo Wojciech Żyła sp.k.Tenczynek723115
4167Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Malnaft Sp. z o.o.Malbork726284
4168Mateko Sp. z o.o.Michałów-Grabina724555
4169Qubiaco Sp. z o.o.Olkusz72340
4170Pcc Polska T. Jarmuszczak sp.j.Wrocław7240116
4171Favi Sp. z o.o. sp.k.Krosno7220933
4172Mkaj Skorupa Sp. z o.o.Łódź7241483
4173Jorapol Beata Woźnicka, Zbigniew Woźnicki sp.k.Płońsk7295460
4174K&R Design Maciej Karbownik i Wspólnicy sp.k.Warszawa7225003
4175Sest Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle72253
4176Wiso Poland Sp. z o.o.Kwidzyn72459
4177Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rajski Ogród sp.j. Tomasz Patora, Ewa PeikertSzczecin7243116
4178Enerdar Sp. z o.o.Poznań725379
4179Maibang Poland Sp. z o.o.Klęczany722290
4180Bagras sp.j. Grażyna PawłowskaSzczecin726012
4181Firma Handlowa Fachowiec K. Kaczmarek Ł. Stachowski sp.j.Tarnowo Podgórne7232593
4182Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Maxbud D.Siedlaczek, A.Siedlaczek, M.Siedlaczek sp.j.Rybnik7212562
4183Schröder Polska Sp. z o.o.Łódź72591
4184Rojok Angel Sp. z o.o.Jabłonowo721458
4185Salon Led Sp. z o.o.Tyczyn718858
4186Kemi Sp. z o.o.Ozorków711772
4187Kornix Sp. z o.o.Skarszewy7172556
4188Wsl Sp. z o.o.Świętochłowice718191
4189Power Oil S.A.Grajewo716092
4190Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Itax Sp. z o.o.Bydgoszcz711717
4191Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w WałbrzychuWałbrzych718201
4192Yu Xiao Sp. z o.o.Siedlce71315
4193Digital – Center Sp. z o.o.Złotniki714793
4194Stacja Paliw Stelmach sp.j.Złotów719597
4195Bao Ngoc Sp. z o.o.Wólka Kosowska711856
4196HELIKON Meble Biurowe S.A.Warszawa7112537
4197STRIMA Sp. z o.o.Swadzim7192813
4198ECW Europe Sp. z o.o.Warszawa719116
4199Agrosimex Sp. z o.o.Goliany71739048
4200Eko Market 7 Sp. z o.o.Konstancin-Jeziorna7157683
4201Unifood And Wine Sp. z o.o.Warszawa7117089
4202JMP Group Sp. z o.o.Warszawa711029
4203Van-Cam.Pl Sp. z o.o.Wólka Kosowska71211
4204Normatek Chemia Techniczna Sp. z o.o.Częstochowa715145
4205Eko Komes Sp. z o.o.Kolnik711651
4206Vemag Polska Sp. z o.o.Warszawa7187286
4207Tech 1 Polska Sp. z o.o.Dachowa713289
4208Agro-Jumal Sp. z o.o.Sieradz7185066
4209Dental Implant Academy Sp. z o.o.Rzeszów711111
4210Eurobenz Sp. z o.o. sp.k.Tarnobrzeg717898
4211Radziowi Sp. z o.o.Brzozów7131884
4212Platinum R.E.M Sp. z o.o.Szczecin712017
4213Apteka Prywatna-Mgr Farm.Danuta Sochacka Sp. z o.o.Sędziszów Małopolski71718
4214P.B.W.C. Sp. z o.o.Potrzanowo71229182
4215Narzędziowiec24 Sp. z o.o.Piekary712111
4216Borneo Sp. z o.o.Zielona Góra7111831
4217Euroscalemed Sp. z o.o.Łódź7139992
4218Morek Sp. z o.o.Warszawa712203
4219Dst Polska Sp. z o.o.Grudziądz713356
4220Annstal Sp. z o.o.Konin716665
4221Mana Medical Sp. z o.o.Warszawa713609
4222K & P Firma Handlowa Sp. z o.o.Skawina711574
4223Meblostyl Sp. z o.o.Wrocław7029221
4224Viterra Polska Sp. z o.o.Gdańsk70819158
4225Mw-Dom Sp. z o.o.Pruszków702541
4226Spółdzielnia Obsługi Rolnictwa FarmerStrzałkowo70920
4227Woom Central Europe Sp. z o.o.Warszawa70118
4228Aroma Bm Sp. z o.o.Sosnowiec7011017
4229Exacta Sp. z o.o.Warszawa701324
4230Saniwell Sp. z o.o.Kraków701326
4231Father And Son Sp. z o.o.Poznań701152
4232Aquapharm Sp. z o.o. sp.k.Bezrzecze7033055
4233Glob Trade Sp. z o.o.Kłobuck707969
4234Vega Plus Sp. z o.o.Poznań7036058
4235BEA Sp. z o.o.Ząbki707402
4236Hurtownia Yournewstyle.Pl Sp. z o.o.Chudów701655
4237Pixelbox Sp. z o.o.Chorzów701936
4238Firma Handlowo-Usługowa Bdm Rybczak sp.j.Mielec705136
4239Leifheit Polska Sp. z o.o.Warszawa7019460
4240Marian Janiszek i Wspólnicy sp.j. Mar-RomDobrut7025200
4241Detal Publima Katarzyna Jóźwik – Lichota sp.k.Ostrowiec Świętokrzyski7037744
4242Akb Sp. z o.o.Warszawa7014498
4243Hiacynt Sp. z o.o.Warszawa702548
4244Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Fortrans Sp. z o.o.Dębica702575
4245Panaceum Sp. z o.o.Goleniów702327
4246Aptel Adam Pawlak sp.j.Białystok7062694
4247AVERY DENNISON POLSKA Sp. z o.o.Moszna-Parcela70213930
4248Montres Sp. z o.o.Grudziądz70356
4249Slawex Sp. z o.o.Włodawa708178
4250Marco Systemy Budowlane Sp. z o.o.Żary708767
4251Lhg Sp. z o.o.Warszawa7011942
4252R & S Capelli Sp. z o.o.Bielsko-Biała702168
4253Roba Metals Polska Sp. z o.o.Stanowice7034944
4254Arpis Optical Sp. z o.o.Lublin701846
4255Kobe Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk709270
4256Turoil Sp. z o.o.Węgorzyno704298
4257Naftatrans Sp. z o.o.Kępina7027369
4258Solumus Sp. z o.o.Płock7095551
4259Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Węglobud W.Zawrocka, B.Zawrocki, P.Zawrocki sp.j.Budzisław Kościelny6912831
4260Bottcher Polska Sp. z o.o.Błonie6927578
4261Enverde Sp. z o.o. sp.k.Poznań6915290
4262Airpress Polska Sp. z o.o.Przeźmierowo69158587
4263Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Spiż G.Wawrzak C.Wawrzak sp.j.Częstochowa69165975
4264Temak Sp. z o.o.Kraków692569
4265Helpa Sp. z o.o. sp.k.Henryków-Urocze6915929
4266Nununnu Sp. z o.o.Wólka Kosowska698534
4267Przedsiębiorstwo Handlowe LUIZA J. Baj i M. Kielak S.J.Pruszyn-Pieńki6931734
4268Ascom Electronic Poland Sp. z o.o.Jerzykowo692620
4269Tip-Top Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski6914340
4270Naad Sp. z o.o.Pogórze691851
4271EP – Farm Konopka – Jóźwiak, Mokros sp.j.Łódź6938323
4272Megamarket S.A.Chmielów6989210
4273Dab Pumps Poland Sp. z o.o.Warszawa6917937
4274Sevroll-System Sp. z o.o.Warszawa69290077
4275Bravo L Polska Sp. z o.o.Rzgów6910656
4276Płytki – Net – Bud Sp. z o.o.Leszno69552
4277Cieciera Btc Sp. z o.o.Warszawa693592
4278Lena Nhi Sp. z o.o.Wólka Kosowska691146
4279Pagro Sp. z o.o.Chełm694575
4280N-Wax Sp. z o.o.Planta6917481
4281Farrago Sp. z o.o. sp.k.Warszawa694662
4282Savicki 1976 Sp. z o.o.Zielona Góra6993096
4283Relaks Sp. z o.o.Łowicz696693
4284Gayane Sp. z o.o.Żakowice691678
4285Beauty Brokers Sp. z o.o.Poznań6962073
4286Globex Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski6912655
4287Złom – Biała Sp. z o.o.Rzeszów6949436
4288Inergia Sp. z o.o.Lublin6942871
4289Donmet – Europe Sp. z o.o.Tychy681657
4290Hurtinstal Sp. z o.o.Bieruń686874
4291Balzen-Plast Maria Balejko,Zenon Balejko sp.j.Katowice6831712
42922 Kp Company Sp. z o.o.Adamów68414
4293Raan Lighting Solutions Sp. z o.o.Toruń6820325
4294Free Polska Sp. z o.o.Kraków68162790
4295East Trade Group Sp. z o.o.Rzeszów6822416
4296Polstal sp.j. Mariusz Słabosz, Arkadiusz KrawiecSosnowiec68109108
4297Prosave.Pl Sp. z o.o.Warszawa6870121
4298Etermo-Inwest M. Kurkiewicz-Klęk, P. Purzyński, G. Klęk sp.j.Gliwice6832925
4299Tabak Grupa Sp. z o.o.Kalisz6836808
4300Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaBiała Rawska682873
4301Farmax Sp. z o.o.Łódź6812086
4302Active Profit Sp. z o.o.Olsztyn681788
4303Łss Sp. z o.o.Łódź681623
4304Mazbit Sp. z o.o.Brzesko68433
4305Lico Sp. z o.o. sp.k.Tarnowskie Góry6823546
4306Benmar Sp. z o.o.Białystok6839429
4307Firma Denix Sp. z o.o. sp.k.Dzierżoniów6874159
4308Łysoń Sp. z o.o.Sułkowice6811299
4309Centrum Ogrodnicze Rol-Pest Sp. z o.o.Żołędowo6813087
4310Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Centrotek Urszula Jóźwiak-Mroczkowska, Piotr Jóźwiak, Bogdan Orłowski sp.j.Łódź688752
4311Sentrilo Sp. z o.o.Wrocław681804
4312Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w JońcuJoniec681827
4313Aikom Investments Agata Kołakowska sp.k.Warszawa689739
4314Anacot Sp. z o.o.Nowe Trzepowo687121
4315Magra Plus Zdunek i Spółka S.J.Warszawa684107
4316Roko R i R Kowalscy sp.j.Dobra6838440
4317Gravit Sp. z o.o. sp.k.Lublin68143872
4318Ravi Sp. z o.o.Brzeźnica68299146
4319Grafit Silesia Sp. z o.o.Sosnowiec6842669
4320Pgd Polska Sp. z o.o.Poznań68127733
4321Magnum Polska Sp. z o.o.Kielce6832414
4322Lab-Jot Ltd. Sp. z o.o.Warszawa671188
4323Gordost Sp. z o.o.Łódź673821
4324Higma Service Sp. z o.o.Opole6716566
4325Lsp Software Sp. z o.o.Szczecin671520
4326Fairbox Sp. z o.o.Poznań6715444
4327Polpak Poland Sp. z o.o.Warszawa6732030
4328Furnimat Sp. z o.o.Lidzbark Warmiński671093
4329Laktiserv Sp. z o.o.Dobrzewino675728
4330Prianto Polska Sp. z o.o.Warszawa6710716
4331Apteki Miejskie Sp. z o.o.Bieruń676468
4332Pateh – Jan Petryna sp. j.Warszawa6721610
4333Pasionlife Sp. z o.o.Pierściec671599
4334Gf Corp Sp. z o.o. sp.k.Wrocław67205136
4335Cosmoss Europe Sp. z o.o.Warszawa67483
4336Trade-Group.Pl Sp. z o.o.Poznań67468
4337ID Point Polska Sp. z o.o.Ząbkowice Śląskie676379
4338Multi-Agent Eko-Silesia Sp. z o.o.Ruda Śląska6713820
4339Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaSieniawa674808
4340Argo A & G Sp. z o.o.Stojadła6788908
4341Grupa Finansowa Kapitał Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój671331
4342Nomeno Sp. z o.o. sp.k.Warszawa6719025
4343Howe Pl Sp. z o.o.Poznań671506
4344Corteva Agriscience Poland Sp. z o.o.Warszawa67192400
4345Trezo Sp. z o.o.Sosnowiec673377
4346Apteka Pod Gwiazdą I Sp. z o.o.Leżajsk677480
4347Egida It Solutions Sp. z o.o.Warszawa67455007
4348Orno Group Sp. z o.o.Gliwice67124233
4349Copa-Data Polska Sp. z o.o.Kraków6710450
4350Mazurskie Centrum Myśliwskie Sp. z o.o.Giżycko672861
4351Trade Way Sp. z o.o.Kielce671749
4352Plastics Group Sp. z o.o.Warszawa67111372
4353Vitalux Sp. z o.o.Krotoszyn674967
4354GCE Sp. z o.o.Warszawa6725632
4355Silesia Music Center Sp. z o.o.Kęty6722312
4356Punkt Apteczny Arnika M.Rybner sp.j.Urle672681
4357Hazbi Sp. z o.o.Łowicz6724713
4358Taulatex-Sp. z o.o.Łódź6633885
4359Hong-Yen Sp. z o.o.Łódź662601
4360Przedsiębiorstwo Produkcji i Handlu Zagranicznego Zoolog Jarosław Danek,Roman Myrdzio sp.j.Wrocław6624495
4361Toka Sp. z o.o.Będzin661430
4362Blue Star Sp. z o.o.Wola Zaradzyńska662469
4363Fashion Shopping Sp. z o.o.Wólka Kosowska661594
4364Reet T.Zwoliński i Wspólnicy sp.j.Konstancin-Jeziorna666387
4365Psb Budulec Sp. z o.o.Myszków6627317
4366Monamoon Sp. z o.o.Warszawa661012
4367Regnum Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle664917
4368Roland Meinl Musikinstrumente Gmbh&Co. Kg. Sp.K. Oddział W PolsceLubartów6644297
4369K.M. Sp. z o.o. sp.k.Opalenica661379
4370TM Meble Sp. z o.o.Bielsko-Biała665941
4371Gf Energia Sp. z o.o. sp.k.Szczecin6617840
4372Netm Sp. z o.o.Bydgoszcz667766
4373Silver Monkey Sp. z o.o.Warszawa667565
4374Elmar Sp. z o.o.Trzebnica66138334
4375Tramet – 2 Sp. z o.o. S.K.Kielce6610198
4376Omnicorp Mucek sp.k.Kraków6642913
4377Mjna Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle663699
4378Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farbex Sp. z o.o.Kościerzyna668684
4379Truskawkowa Sp. z o.o.Zielona Góra662727
4380Exoil Paliwa Sp. z o.o. – sp.k.Chełm6689807
4381Contra Sp. z o.o.Cieszyn665147
4382Comac International Sp. z o.o.Warszawa6627619
4383Bershka Polska Sp. z o.o.Warszawa66621658
4384Syntec Sp. z o.o.Chełm661891
4385Indasto Sp. z o.o.Puszczykowo661006
4386Ctm Sp. z o.o.Mikołów669070
4387Paper Planet Sp. z o.o.Siedlce663456
4388Int Technics Sp. z o.o.Tarnów6697513
4389Simbhp Sp. z o.o.Słupsk6648018
4390Lexxit Mebel Sp. z o.o. sp.k.Słocin6669899
4391Kurita Polska Sp. z o.o.Katowice6680438
4392Gram Sadeccy sp.j.Płock66210980
4393Polska Special Steel Sp. z o.o.Pruszcz Gdański669933
4394Camdivision Sp. z o.o.Błonie6621369
4395Centroblach Sp. z o.o.Pruszcz Gdański663057
4396Tibus Sp. z o.o.Leszno661208
4397Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Cagro-Tank Cieśla Marian, Cieśla Maria – sp.j.Radzionków663909
4398Krolex K.L. Kozak sp.k.Pcim6624481
4399Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o.Warszawa6623048
4400Fonte Sp. z o.o.Bielsko-Biała661397
4401E-Kiosk S.A.Warszawa6658792
4402Berolina Polska Sp. z o.o.Warszawa664270
4403Texarm Sp. z o.o.Swarzędz6610498
4404Nbs 2 Sp. z o.o.Słubice6630298
4405Roll Steel Sp. z o.o.Poznań6612906
4406Romeko Marine Sp. z o.o.Gdańsk652345
4407Cp Trade Tarnów Sp. z o.o.Tarnów6513447
4408Spinex – Stępniak sp.j.Warszawa6525788
4409Sylwia Hd Sp. z o.o.Pszczyna654312
4410Material Handling Experts Murawski i Wspólnicy sp.k.Sulejówek6511812
44113 Cam Sp. z o.o.Rzeszów65211
4412Outstanders Sp. z o.o.Opole651057
4413Kanex Sp. z o.o.Kleosin65100493
4414Dom Bianco Sp. z o.o.Raszyn657374
4415Premium Food Selection Sp. z o.o.Katowice65111
4416Emtech.Co Sp. z o.o.Poznań658114
4417Rolchem Sp. z o.o.Wyczechy6514061
4418ECTA Polska Sp. z o.o.Krzyżowniki654608
4419Midas Pharma Polska Sp. z o.o.Warszawa6553688
4420Witospol Tarnów Szwiec S.K.A.Wola Rzędzińska651305
4421Straw Horses Sp. z o.o.Katowice65734
4422Guangzhou Createch Group Polska Spółka z Ogranicznoną OdpowiedzialnościąWarszawa65317
4423IGH Sp. z o.o. sp.k.Różyniec6569005
4424Prado Transport Sp. z o.o.Gniezno651706
4425Hafner Pomagier – Trzebuchowscy Sp. z o.o.Toruń6586826
4426Nowa Panacea Sp. z o.o. S.J.Łódź654643
4427Geoline Sp. z o.o.Zabrze654256
4428Prywatne Przedsiębiorstwo Handlowe Stampol sp.j. L i K StankiewiczOpole Lubelskie6524027
4429Ledovo Sp. z o.o.Pszczyna654401
4430Termeco Tchórzewscy sp.j.Lublin6512835
4431Rovema Polska Sp. z o.o.Warszawa6513986
4432Metro-Plast Paweł Klimas, Anna Andruszkiewicz sp.j.Nysa65193422
4433TRESKO S.J.Trzebinia6525779
4434Mr Fish Poland Sp. z o.o.Warszawa651011
4435Antykwariat i Księgarnia Tezeusz Sp. z o.o.Kasinka Mała6514256
4436Faro Sp. z o.o.Głogów6510602
4437THM Group Sp. z o.o.Rzeszów6543537
4438Brotherstore Sp. z o.o.Warszawa65954
4439Hurtowa Sp. z o.o. S.K.A.Łódź659651
4440Nenufar sp.j. Krześniak WicharyZabrze6535219
4441Grupa Konsultingowo-Inżynieryjna Kompleks S.A.Wałbrzych6537531
4442Panacea Sp. z o.o.Białystok654061
4443Pharmed Sp. z o.o.Szczecin6524894
4444Digito Sp. z o.o.Grudziądz6518733
4445Mi-Project Sp. z o.o.Koszalin651316
4446Ktb Pompy i Armatura Sp. z o.o.Poznań6519627
4447Alsen Sp. z o.o.Chorzów653119
4448Firma Handlowa Kwasek sp.j.Sandomierz6535920
4449Towarzystwo Gospodarcze SAMBOR S.A.Tczew6556641
4450Dvdmax.Pl Sp. z o.o.Konin6544432
4451Mazurmed Sp. z o.o.Rzeszów641157
4452Oberalp Polska Sp. z o.o.Kraków6430333
4453Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w StaszowieStaszów641664
4454M&T Maszyny i Technologie Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle645753
4455Fresenius Medical Care Polska – S.A.Poznań64868674
4456CIECH S.A.Warszawa643596644
4457Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w SkaryszewieSkaryszew64915
4458Kardo Service Sp. z o.o.Katowice641055
4459Inter-Vax Sp. z o.o.Żnin6441952
4460Top Garment Sp. z o.o.Warszawa643009
4461Mpi Polska Sp. z o.o.Bydgoszcz642939
4462Beiks Machulski sp.j.Kraśnik6430124
4463Altrafo Polska Sp. z o.o.Poznań6412103
4464Geotronics Dystrybucja Sp. z o.o.Kraków6438952
4465Hbt-Vuong Minh Hoang sp.k.Katowice642090
4466Forbox Sp. z o.o. sp.k.Toruń6426811
4467Eurowet Sp. z o.o.Kościelna Wieś6412332
4468Storio Sp. z o.o. sp.k.Wieliczka6448093
4469Megi Sp. z o.o.Warszawa6428250
4470Expand24.Pl Sp. z o.o.Stary Widzim64674
4471Aseptic Sp. z o.o. sp.k.Kraków6416912
4472Gk Stal Sp. z o.o.Rogówko6433724
4473BIZERBA POLSKA Sp. z o.o.Lublin6466975
4474Apteka Centrum Muskała sp.j.Połczyn-Zdrój6446862
4475Threesome Sp. z o.o.Wrocław641923
4476Timex-Pol Phu- sp.j.Andrychów6418775
4477LOGAN Sp. z o.o.Kraków6433732
4478Polimex.Net Sp. z o.o. -sp.k.Łódź6477036
4479Łepkowski Goryca sp.k.Skawina6417428
4480DES Sp. z o.o.Warszawa646761
4481Wrona Sp. z o.o.Jelcz-Laskowice6415165
4482Skynet Sp. z o.o. sp.k.Wrocław6411123
4483SKINPOL Sp. z o.o.Lublin6413976
4484Paparazzi Fashion Sp. z o.o.Korwinów6428092
4485Tente Sp. z o.o.Czerwonak6463031
4486Supersound Sp. z o.o.Warszawa645399
4487Tenex Sp. z o.o.Puchały6431967
4488Azc Sp. z o.o.Gdańsk638105
4489Meblex A.Zimoląg sp.k.Rzeszów6315221
4490Stage Source S.A.Warszawa634169
4491Sportline Sp. z o.o. sp.k.Kartuzy633297
4492Studio Galwanotechniki Sp. z o.o.Poznań631970
4493Jetpack24 Sp. z o.o.Warszawa632650
4494Rol-Brat S. i W. Załęscy sp.j.Żabin Karniewski636836
4495Foxi Sp. z o.o.Paniówki633918
4496Sek-Pol Osija sp.j.Kielce6322970
4497Bit-Technologies Piotr Tomczyk,Dariusz Biernat,Maciej Permus sp.j.Katowice6310040
4498Samopomoc Produkcyjno – Handlowa Sp. z o.o.Horyniec-Zdrój63373
4499Melitta Poland Sp. z o.o.Warszawa636876
4500Skoczek Sp. z o.o.Bielsko-Biała631858
45014iq Group Sp. z o.o.Iława63123454
4502Solaris Sp. z o.o.Morąg635108
4503P.P.H. GUM-ART Sp. z o. o.Izdebnik631394
4504ALTHA PL Sp. z o.o.Radom634568
4505Epa Marine Sp. z o.o.Szczecin639846
4506Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mastertrans Paszkowski i Spółka – S.J.Okonek6310949
4507Raytech Sp. z o.o.Kraków6317471
4508Rivo Company Sp. z o.o.Kraków63364
4509Sas Sp. z o.o.Częstochowa632678
4510Ewebart Sp. z o.o.Olsztyn631224
4511Rosmedica Sp. z o.o.Swarzędz6315354
4512Team Sp. z o.o.Tomaszów Lubelski634699
4513Chomik M.Świeży S.J.Gdów63203601
4514Eltech-Service Sp. z o.o.Tarnów632949
4515Durostal Sp. z o.o.Lubicz Dolny634286
4516Komplex Sp. z o.o. Sp.K.Wrocław6320944
4517Investments Partners Sp. z o.o.Warszawa635328
4518Biuro Plus Krosno Sp. z o.o.Krosno631368
4519Forest Group Polska Sp. z o.o.Warszawa6337234
4520Konigin Sp. z o.o.Gliwice635777
4521Sportech Sp. z o.o.Poznań6319123
4522Wortel Sp. z o.o.Warszawa6316575
4523Libra Poland Sp. z o.o.Warszawa6328747
4524Plurimo Sp. z o.o.Stanisławice63101525
4525NTT SYSTEM S.A.Zakręt63217402
4526Service-Cnc Sp. z o.o.Kamienna Góra633125
4527Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jaworski Sp. z o.o.Szpetal Górny6320242
4528DPD Sp. z o.o.Warszawa63110
4529ADDWOOD Sp. z o.o.Toruń638631
4530PW LUB-VET Trzeszczkowski S.J.Gorzów Wielkopolski6316421
4531Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hand Sp. z o.o.Kozy638802
4532Linc Polska Sp. z o.o.Poznań6318705
4533Amio Sp. z o.o.Zabrze6362209
4534Sünkel C.U.E. Sp. z o.o.Brójce63104765
4535Partner Rybczyk sp.k.Sękowa6212321
4536SYSTEMAIR S.A.Łazy6245743
4537Mylab Sp. z o.o.Sulejówek6213031
4538Orno-Logistic Sp. z o.o.Gliwice6290258
4539Tuloko Sp. z o.o.Józefów621484
4540Sesderma Sp. z o.o.Warszawa6285645
4541MERIDA Sp. z o.o.Wrocław62535879
4542Dd Trade Sp. z o.o.Łomża62627
4543Hoggar Sp. z o.o.Warszawa626097
4544Entika Sp. z o.o.Łódź622751
4545Idesin M. Siwek sp.j.Kielce6254876
4546Metpol – Recykling Sp. z o.o.Opole628671
4547Polwent Sp. z o.o.Olsztyn624904
4548Megaurwis Sp. z o.o.Świdnica628212
4549Tres Sp. z o.o.Szczecin6219188
4550Dobra Firma Sp. z o.o. sp.k.Warszawa622912
4551Telmo Sp. z o.o.Bełchatów621774
4552Im Consult Sp. z o.o.Rzeszów6212973
4553YVS Sp. z o.o.Stary Dzików621798
4554Farmia Partner sp.j. Iwona i Piotr MianowscyWołomin628572
4555Susina Sp. z o.o.Wólka Kosowska6211657
4556Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w DębicyDębica626112
4557Aces Sp. z o.o.Gdynia6210208
4558Futuro Sp. z o.o.Bochnia623232
45594cv Mobile Sp. z o.o. sp.k.Warszawa6290526
4560Garden – Space Sp. z o.o.Oświęcim6274714
4561Abz Investment Sp. z o.o.Małomice622750
4562Pan Xia Sp. z o.o.Kozery62484
4563Cotton-Tex Sp. z o.o.Łódź628743
4564Med Tim Sp. z o.o.Warszawa621783
4565Core – Tel Polska Sp. z o.o.Warszawa62812
4566Goden Sp. z o.o.Warszawa62134
4567Gambella Sp. z o.o.Piekary Śląskie6222170
4568Tnij Tanio.Pl Z.Szychowski sp.j.Kościerzyna623187
4569Platformapacjenta.Pl Sp. z o.o.Łódź623694
4570AIRCON Sp. z o.o.Marki6246397
4571Hadepol Sp. z o.o.Rypin6213687
4572Madoro Sp. z o.o.Chełm622423
4573Przedsiębiorstwo Handlowe AMA Sp. z o.o.Warszawa6222960
4574Astra Group Sp. z o.o.Gdańsk623271
4575App Sp. z o.o.Września62209131
4576Petroman Paliwa Sp. z o.o.Lubraniec-Parcele6217523
4577A&K Traders Sp. z o.o. sp.j.Wałcz6227582
4578Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe Standard Sp. z o.o.Lublin62676658
4579Rol-Handel Sp. z o.o.Upałty Małe61632
4580Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaJedlicze61764
4581Poltechpack Sp. z o.o.Olsztyn6112349
4582Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaMyślenice613849
4583Żuk-Pol Sp. z o.o.Wrocław61635
4584Ramm M. Głogowska i Wspólnicy sp.j.Włynkówko613310
4585Transoil Trade Sp. z o.o.Chudów6113488
4586Ares R.E. Wawrowscy – sp.j.Warszawa6150871
4587Hydrotecc – Ang Sp. z o.o.Warszawa6114133
4588Parkan Sp. z o.o.Przeworsk616607
4589Linea Trade Import-Export Sp. z o.o.Zabrze6155467
4590Bäko Polska Sp. z o.o.Wrocław614779
4591Orient Fashion Sp. z o.o.Pabianice6122444
4592Multon Sp. z o.o.Koniecpol61153472
4593Ab Sport Sp. z o.o.Warszawa61749
4594Nevtrend Sp. z o.o.Warszawa613731
4595Apchem Patrycja Bartosz – Kędzior, Adam Kędzior S.J.Wolanów6114697
4596Hartmann Professional Sp. z o.o.Bydgoszcz611947
4597Meditech X-Ray Sp. z o.o.Komorniki6119519
4598Kapias sp.j.Goczałkowice-Zdrój6127466
4599Sedona Joanna Jędrzejczak i Wspólnicy sp.j.Poznań619874
4600Pollux Packaging Sp. z o.o. sp.k.Leszno6152883
4601Poal Sp. z o.o.Lubartów614767
4602AIO Sp. z o.o.Warszawa61307
4603Vero G. Gniadek, I. Gniadek-Chwała, M. Skałka sp.j.Kraków6110543
4604Grafel Sp. z o.o.Młodowice611716
4605Przedsiębiorstwo Multi Sp. z o.o. sp.k.Opole613978
4606DOSTER Sp. z o.o.Kobiór6125499
4607Jardmeble Romanowski i Wspólnicy sp.k.Świdwin6134137
4608Resto Quality Sp. z o.o.Kraków618304
4609Tanie Smartfony Sp. z o.o. sp.k.Poznań614177
4610Pol-Finanse Sp. z o.o.Święta Katarzyna61532
4611Rubi Polska Sp. z o.o.Zamienie61107260
4612Ilsco Sp. z o.o.Łódź616831
4613Kreator Sp. z o.o.Białystok612692
4614Maszyny – Polskie.Pl Sp. z o.o.Toruń6121869
4615Rc Technika Sp. z o.o.Kraków614683
4616Misso Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski612588
4617Xemex Sp. z o.o.Warszawa612120
4618Dragon Supplies International Sp. z o.o.Gdynia611993
4619Siti-Pol Sp. z o.o.Milejowice6141787
4620Irbis Pro Sp. z o.o.Warszawa615238
4621Max Kowalewscy i Omilian sp.j.Ełk6124243
4622Euro-Hel Sp. z o.o.Czarnylas60101465
4623Rescue Sp. z o.o.Wysoka602207
4624Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w ŁochowieŁochów601629
4625Navimor Inter-Trade Sp. z o.o. sp.k.Sopot606183
4626Bro Investments Sp. z o.o.Dębno607089
4627Potreba Sp. z o.o.Kraków60781
4628CWS Powder Coatings Sp. z o.o.Niepruszewo607803
4629Me M08 Sp. z o.o.Złotów6066524
4630Mapko Sp. z o.o.Wieliczka601952
4631Impra Sp. z o.o.Środa Wielkopolska6020512
4632Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska ŻarkiŻarki604980
4633Nicedeal.Eu Sp. z o.o.Szczecin60326
4634Mcpolska.Pl Sp. z o.o. sp.k.Swadzim6082258
4635Rochel Polska Sp. z o.o.Radomyśl Wielki6011053
4636Integrity Partners Sp. z o.o.Warszawa6062168
4637Powers Partner Sp. z o.o.Czapury60823
4638Forever Poland Sp. z o.o.Warszawa602157
4639River Elżbieta Kłósek, Iwona Kędzior sp.j.Tuchów6011421
4640Vip S.D. Pikul sp.j.Lubicz Górny6015874
4641Get Gierzyński sp.j.Płock609206
4642Rego L.Pocheć sp.j.Kraków6045616
4643Cermax sp.j. R.Kun, J.BełczykRadom6086586
4644MPZPOL Sp. z o.o.Warszawa601031
4645Ekoawal Sp. z o.o.Błądzikowo605485
4646Inomed Polska Sp. z o.o.Rokitnica6029241
4647Trendtrade 2 Sp. z o.o.Częstochowa6019641
4648Dworska 7 Sp. z o.o.Katowice602088
4649Herona Sp. z o.o.Szprotawa606067
4650Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Profil Maciej Jurecki i Spółka – sp.j.Kielce603480
4651Centrum Rowerowe Sp. z o.o.Olsztyn602120
4652Mikomax Sp. z o.o.Łódź60959
4653Przedsiębiorstwo Handlowe Vigrid Strachota-Gorzycki sp.j.Świętochłowice609770
4654Cp Trade Katowice Sp. z o.o.Katowice6014119
4655Roleko Sp. z o.o.Błażowa606009
4656Wiesheu Polska sp. z o.o.Warszawa6047246
4657Zawisza Czarny Sp. z o.o. sp.k.Łódź6044979
4658Ital Gold & Ital Silver Sp. z o.o.Warszawa602357
4659Kospan Sp. z o.o.Ciasna603698
4660Overlord Sp. z o.o. sp.k.Kiełczów602955
4661Wracam Do Zdrowia 6 Sp. z o.o.Czersk602820
4662Lira Sp. z o.o.Ustronie Morskie601888
4663E G K Sp. z o.o.Oleśnica601228
4664Cloudfresh Polska Sp. z o.o.Kraków602164
4665Konar Meble Sp. z o.o.Gdańsk60848
4666Central Fluidsystems Sp. z o.o.Warszawa604317
4667Nefal.TV Sp. z o.o.Warszawa605965
4668Techsource Sp. z o.o.Legionowo6030711
4669Hairstore Sp. z o.o. sp.k.Szczecin6041080
4670Mentel MZ Sp. z o.o.Bielsko-Biała60629
4671Fx-Music Group Filipowicz sp.j.Zamość6016157
4672Mistal Accessories Sp. z o.o.Świdnica6060138
4673AMS Pharma Sp. z o.o.Białystok59837
4674Stefańczyk Sp.J.Łódź5985254
4675Przedsiębiorstwo Produkcyjno -Handlowo-Usługowe Vega-Meble Zawistowscy sp.j.Księżyno5915785
4676Point Sp. z o.o.Warszawa5973607
4677JW Nowik S.J.Łomża593324
4678Hardleo Sp. z o.o.Mysłowice59851
4679Perceptron Sp. z o.o.Kraków5924965
4680Hml Sp. z o.o.Nowa Sól592779
4681Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Petro-Venta Dyzio Marek, Chodyna Grzegorz sp.j.Warszawa5926199
4682Nkk System Sp. z o.o.Kraków5911653
4683Towarzystwo Gospodarcze MEBLOPOL Sp. z o.o.Poznań5978262
4684Leviatan-Poligrafia Sp. z o.o.Bielsko-Biała5940069
4685APJ Materiały Sp. z o.o.Pabianice598977
4686Basen I Sauna Sp. z o.o.Aleksandrowo596846
4687CDA S.A.Wrocław59303268
4688Semilab Sp. z o.o.Rozgarty59225
4689Konsmetal – Poltrezor sp.j. J. Kowrygo, M. KowrygoWarszawa5911345
4690Semicon Sp. z o.o.Warszawa5961128
4691Se Equipment Poland Sp. z o.o.Cegielnia599036
4692Multioutlet Sp. z o.o.Świnoujście5913433
4693AJ Produkty Sp. z o.o.Redzikowo595853
4694Akyga Europe Sp. z o.o.Suchy Dwór597525
4695Blue Solution Sp. z o.o.Warszawa5931536
4696Gres sp.j. Ewa SłotwińskaŁódź5922695
4697Is Navi Torr Sp. z o.o.Rokietnica5910972
4698Glantier Sp. z o.o.Oława5923050
4699World Pharm Jargan – Szklorz S.J.Sosnowiec5918339
4700Anticor Sp. z o.o.Wieliczka5988507
4701Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Amper Sp. z o.o.Radom5926265
4702Zil Sp. z o.o.Kraków594298
4703Launch Polska Sp. z o.o.Bydgoszcz5911097
4704Drzazga Akcesoria Meblowe Sp. z o.o.Wrocław599629
4705Timanni Sp. z o.o.Wólka Kosowska592441
4706Orfeusz Sp. z o.o.Namysłów595832
4707Yi Er Da Sp. z o.o.Wólka Kosowska59246
4708Cdm Sp. z o.o.Ksawerów5951114
4709Flormet Sp. z o.o.Włocławek5920021
4710Elixir Sp. z o.o.Stargard594713
4711Roka Spółka z Ograniczoną OdpowieddzialnościąKielce595055
4712Alstar Centrum Komputerowe Sp. z o.o.Góra Kalwaria594193
4713Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutyczno-Weterynaryjnego Centrowet Sp. z o.o.Białystok5980880
4714Transport Gosia Sp. z o.o. Oskar sp.k.Tarnowskie Góry594193
4715Firma Handlowa Gal-Chem Sp. z o.o.Kraków5913242
4716Home Gallery Sp. z o.o.Warszawa5911486
4717Marchesini Group Polska Sp. z o.o.Warszawa5945483
4718Mistama.Com Sp. z o.o.Kielce5966911
4719Rak D.Suszczak i Wspólnicy sp.j.Pruszcz Gdański5812845
4720Linaise Huang sp.k.Mroków5826408
4721Blueberryoil Sp. z o.o.Poznań5876
4722Avia-Trade Sp. z o.o.Mielec586247
4723Movino T. Lewandowski sp.k.Łódź5863424
4724Wan Xing Sp. z o.o.Wólka Kosowska58834
4725Hurtel Sp. z o.o.Zielona Góra5890826
4726Koh-I-Noor Polska Sp. z o.o.Jaworzno582303
4727Elvip Sp. z o.o.Świebodzice581734
4728Przedsiębiorstwo Doradztwa Technicznego Geomor-Technik Sp. z o.o.Szczecin586507
4729Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w BisztynkuBisztynek58238
4730Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Florexpol Sp. z o.o.Warszawa588972
4731Wide Investments Kałandyk Kornecki sp.j.Wola Morawicka5849625
4732KBT Polska Sp. z o.o.Warszawa5863655
4733NOVUS Polska Sp. z o.o.Warszawa5811391
4734JMS Sports Sp. z o.o.Łódź5810963
4735Gminna Spółdzielnia Handlowo-Produkcyjna w BłażowejBłażowa582552
4736Stomil Sanok Dystrybucja Sp. z o.o.Bogucin5834723
4737Julia24.Pl Sp. z o.o.Kraków58837
4738Sariv Sp. z o.o.Legnica5811389
4739Grupa LEW S.A.Częstochowa5834108
4740Fundacja Nazaruk & PłoszkaTurek58209
4741Kiesel Poland Sp. z o.o.Piekary Śląskie5863566
4742Cospack Sp. z o.o.Bydgoszcz584084
4743Firma Handlowa Cieśla Market sp.j.Chojnów5833155
4744H&B Expert Sp. z o.o.Będzin581173
4745Baucom Trade & Services Sp. z o.o.Poznań5822429
4746Street Hype Sp. z o.o.Warszawa583036
4747Beecoos Sp. z o.o.Opole583476
4748Puh Al-An Stacja Paliw Wrochna sp.j.Brok5816925
4749Plus Digital Sp. z o.o.Bydgoszcz585465
4750Euro-Elektro Polska Sp. z o.o. sp.k.Czeladź5815204
4751CEMAROL Sp. z o.o.Kobylnica5817608
4752Olkop Sp. z o.o.Frydrychowo58170145
4753Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska DobrońDobroń584808
4754Dpmsolid Limited sp.k.Kowanówko5857361
4755Falco Investments Sp. z o.o.Krapkowice581321
4756Koma-Oil Z.Komendarek, M.Komendarek, A.Malczenko sp.j.Sochaczew589273
4757Bravilor Bonamat Sp. z o.o.Białystok5857110
4758SEPTODONT POLSKA Sp. z o.o.Warszawa587120
4759Centrumelektroniki Arkadiusz Wlazłowski i Rafał Wlazłowski sp.j.Tarnowskie Góry58137679
4760Zm Holding Sp. z o.o.Warszawa5816675
4761Car Body Solution Sp. z o.o.Kawęczynek58104
4762Cdr Sp. z o.o. sp.k.Żory58273031
4763Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Kwat-Pol Sp. z o.o.Wolbórz58817
4764Ortikon A.Rzymowski i R.Wasilik sp.j.Lublin583932
4765Mobipol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jerzy Kruczek Antoni Kalina sp.j.Wrocław5824645
4766Vena Sp. z o.o.Wrocław581581
4767Zielone Czyste Sp. z o.o.Warszawa582574
4768Kenay A.Grzegorek I Wspólnicy Sp.J.Kalisz5741390
4769Mm System Sp. z o.o.Elbląg572112
4770Libra Sp. z o.o.Bielsko-Biała5750886
4771Etpol Ziętal sp.j.Wancerzów576692
4772Grabów Sp. z o.o.Grabów571240
4773Came Poland Sp. z o.o.Marki57159105
4774Empire Pharma Sp. z o.o.Radzymin5760897
4775Saunopol Maciejewski – Grupa Sbs S.K.A.Łódź5773291
4776Sodeco Group Polska Sp. z o.o.Kalisz571410
4777Royal Properties & Co Sp. z o.o.Kraków576434
4778Tk Dent Sp. z o.o.Łódź572589
4779Creative-Fashion Sp. z o.o.Warszawa575093
4780Wiesiołek Sp. z o.o. sp.k.Piotrków Trybunalski5718274
4781Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Komponent sp.j. Sławomir Noszczyk, Michał NoszczykZabierzów5713263
4782Maphond Hondra Marek i Paweł sp.j.Płońsk577312
4783Domowe Sanatorium Zimnoch, sp.j.Wasilków5795743
4784Xing Ping Sp. z o.o.Wólka Kosowska57536
4785Tims Eu Sp. z o.o.Ustroń571927
4786Przemysław Ilków-Gołąb i Spółka Ilkow sp.j.Łozina5716244
4787Firma Usługowo-Handlowa Tanc sp.j. M. Kasprzak, D. KasprzakWaleńczów5710608
4788EL-DAR Sp. z o.o.Radom573375
4789Abena Polska Sp. z o.o.Łozienica57139727
4790Expo – Service Sp. z o.o.Warszawa5726178
4791Studio Forma 96 – Będkowski, Urbaniak sp.j.Poznań5758399
4792Delta Optical Sp. z o.o. sp.k.Nowe Osiny57475720
4793Konekt – Bis Chrabąszcz sp.j.Piekoszów5754090
4794T- Matic Ełk Sp. z o.o.Ełk571679
4795Imtrex Zbigniew, Barbara Stankiewicz sp.j.Gliwice574122
4796Remila Sp. z o.o.Kwidzyn5712674
4797Dreszczyk i Wspólnicy sp.j.Poznań5720623
4798Przedsiębiorstwo Handlowe Somir Sp. z o.o.Wieniec575324
4799Ecoplast Sp. z o.o.Tarchały Wielkie5718681
4800Inostalex Zogłowek sp.k.Bytom5718404
4801Arko Sp. z o.o.Warszawa578706
4802Kalena Polska Sp. z o.o. sp.k.Michałowice-Wieś5720392
4803Dealer Sprzętu Komunalno-Rolniczego Sp. z o.o.Wieluń573660
4804Sepharma Sp. z o.o.Warszawa571383
4805Fhu Warszowscy Sp. z o.o.Biernatki572663
4806Steel And Constructions Sp. z o.o.Warszawa576100
4807Halmar Sp. z o.o.Stalowa Wola57260959
4808Towarzystwo Handlu Zagranicznego Incorsa Sp. z o.o.Warszawa5721815
4809Komserwis Sp. z o.o.Białystok573770
4810Easy Way Sp. z o.o.Warszawa572989
4811Brevi Sp. z o.o.Barlinek5616796
4812Anin Sokołowscy sp.j.Kleosin5612862
4813AMB Polska Sp. z o.o.Czekanów5627297
4814Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KRAM Sp. z o.o.Suwałki5649539
4815Kash Krzysztof Kaszyński S.J.Toruń5612433
4816BUDMAT Bogdan WięcekPłock561018446
4817Lohmann Polska Sp. z o.o.Gdynia5659763
4818Alistan-Agro Sp. z o.o.Warszawa5616531
4819Celebrita Sp. z o.o.Warszawa562108
4820Atrium Centrum Ploterowe Sp. z o.o.Opole5672372
4821Vidicon Sp. z o.o.Wrocław564802
4822Europell Group Sp. z o.o.Gdańsk5616103
4823Naturalna Medycyna Sp. z o.o.Wilkanowo569724
4824VISHAY SEMICONDUCTOR GMBH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ ODDZIAŁ W POLSCEWarszawa56748
4825Tankpol – B. i R. Mosio sp.j.Szczucin56330285
4826Rtm Opakowania Sp. z o.o.Rożno-Parcele562635
4827Art – Met Sp. z o.o.Janowiec Wielkopolski563368
4828Koopman International Polska Sp. z o.o.Komorniki5624433
4829Anmaro Sp. z o.o.Rzeszów564224
4830Lucta Polska Sp. z o.o.Katowice56120812
4831Paweł Niżnik i Wspólnicy sp.j.Warszawa5662347
4832Budmater Sp. z o.o.Opole562385
4833Invest Medical Sp. z o.o.Wola Batorska562063
4834Medimart Sp. z o.o. sp.k.Częstochowa5647747
4835Allnex Netherlands Besloten Vennootschap Sp. z o.o. Oddział w PolsceŁódź561935
4836Kosmoprof Sp. z o.o.Szałe563550
4837Kandi Adam Cylwik sp.k.Białystok5622957
4838Konsbud Hi-Fi Sp. z o.o.Stara Iwiczna5636237
4839Lexari Sp. z o.o.Łódź56193912
4840Elbis Sp. z o.o.Bielsko-Biała5636616
4841Smoke Solution Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski565144
4842Auto-Benz Stacja Paliw Suchecki i Wspólnicy sp.j.Ostrołęka5610716
4843Asko-Tech Sp. z o.o.Szczecin5617239
4844Em&C Sp. z o.o.Kozery564894
4845KM Office Sp. z o.o.Gdańsk562513
4846NCAB Group Polska Sp. z o.o.Piaseczno5615759
4847Flos Pharma Sp. z o.o.Wrocław56148
4848Erato Sp. z o.o.Goleniów568747
4849Energia Gaz Andrzej Kot i Wspólnicy S.K.Rybnik565064
4850Haftex Sp. z o.o.Krubin5611726
4851AGROMEP S.A.Kościan5621421
4852Milton Trade Sp. z o.o.Chełm56613
4853Firma Otto U.I L.Otto sp.j.Lublin5615188
4854Optyka Oxys sp.j. P.Gołębiowski, M.KulasBędzin5640119
4855ABAKOSTEEL S.C. Adam Dobrzewiński & Robert ManiakLębork56189909
4856Power Cell Sp. z o.o.Częstochowa56998
4857Omega Group Sp. z o.o.Białystok562031
4858Doroz Sp. z o.o.Pińczów563547
4859Miejska Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w LubaczowieLubaczów561869
4860Viavi Solutions Sp. z o.o.Warszawa551445
4861Iqdent Sp. z o.o.Łódź557307
4862Bradas Group Sp. z o.o.Olesno55526643
4863Retail Partner Polska Sp. z o.o. sp.k.Poznań5513915
4864Apfarm Sp. z o.o. 2 sp.k.Kraków556186
4865Traker24.Eu Sp. z o.o.Złotoryja555332
4866Agro-Sieć Sp. z o.o.Chełmno5542244
4867Fiorentini Polska Sp. z o.o.Poznań5541872
4868Basta Hurt Sp. z o.o.Drużyna554098
4869Stacja Paliw Leśna Polana Świąder sp.j.Mielec554604
4870Apeiron Ht Sp. z o.o.Poznań55115
4871Eko-Natura Adam Morawski i Jarosław Kotarski sp.j.Opole5517300
4872Themar Import-Eksport Sp. z o.o.Opacz-Kolonia5515558
4873Biuromix-Center Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle55935
4874Guo Yan Yan Sp. z o.o.Wólka Kosowska551831
4875Prestige Invest Sp. z o.o.Gdynia553350
4876Krupińscy Pompy Sp. z o.o.Kraków559085
4877Ama Marek Prowadzisz, Antoni Wiligalski sp.j.Łubianka5519474
4878Concept Decoration Sp. z o.o.Wrocław55438
4879Unim Sp. z o.o.Racibórz551550
4880Noweko Sp. z o.o.Bielsko-Biała552819
4881Stacja Paliw Dom-Kal S.J. Marian Dobaczewski i LechkalińskiSłubice5511408
4882Exoflora Sp. z o.o.Łódź557293
4883Otto Bock Polska Sp. z o.o.Poznań5522052
4884Takrys – Plus Sp. z o.o.Oborniki551000
4885Marku Dental Krawczyk sp.j.Częstochowa5599997
4886Karima – Bis M. Karoń, K. Karoń sp.j.Prząsław5518972
4887Emico Sp. z o.o.Warszawa555259
4888Polpharm Sp. z o.o.Bojano55540
4889Ico Sp. z o.o. sp.k.Mokronos Górny5527582
4890Matulowie Sp. z o.o.Aleksandrów Kujawski553840
4891Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowo – Produkcyjne Zemar Sp. z o.o.Międzyrzecz557454
4892Inwest-Agro Sp. z o.o.Tereszyn552726
4893Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pol-Złom Sp. z o.o.Nowa Wieś5538870
4894Stivjan Sp. z o.o.Mysłowice556030
4895GTD Tank Grządkowski Tomaszewski Dejneka sp.j.Chełm5520852
4896Saima Service Poland Sp. z o.o.Kozakowice Górne55466
4897Consteel Electronics Sp. z o.o. sp.k.Gdynia557322
4898Apteka Tormedia Sp. z o.o.Łódź555479
4899Hotelpartner24 Sp. z o.o. sp.k.Stawiguda552134
4900Aida Sp. z o.o.Białystok55285970
4901Boster Sp. z o.o.Krasnystaw551411
4902Vitera Polska Sp. z o.o.Suwałki551075
4903Awexim Sp. z o.o.Warszawa557080
4904Rdj Sp. z o.o.Zielonczyn554189
4905Bioliquids Polska Sp. z o.o.Piła5526716
4906Tonato Sp. z o.o.Katowice5528578
4907Petrojet Sp. z o.o.Kieszek55167303
4908Vygon Polska Sp. z o.o.Warszawa5520296
4909Baszta Sp. z o.o.Polkowice5510964
4910Jbs Beauty Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk5589913
4911Dom Sp. z o.o. sp.k.Nidzica5531398
4912Markat Sp. z o.o.Brody54127730
4913D&H Poland Sp. z o.o.Wólka Kosowska542083
4914Convatec Polska Sp. z o.o.Warszawa5462603
4915Abplanalp Sp. z o.o.Warszawa54193726
4916Mtex Sp. z o.o. sp.k.Olszowa5481476
4917Destchem Sp. z o.o.Warszawa5444221
4918J.P. Technik Sp. z o.o.Koszalin54634
4919Kabis Sp. z o.o.Warszawa548013
4920Jawel-Centrum Sp. z o.o.Jaworzno5422690
4921Delikatesy Król i Sp. z o.o. sp.k.Gorlice549398
4922Stormer Sp. z o.o.Bielsk Podlaski544882
4923Tisner Sp. z o.o.Warszawa542540
4924Mhg Sp. z o.o.Katowice548865
4925Makowscy sp.j.Podlas5432070
4926Amilis Sp. z o.o.Warszawa5427295
4927Dalprint Sp. z o.o. sp.k.Komorniki5415832
4928Sako-Expo Techtextilplast Henryk Sakowski sp.j.Aleksandria5472240
4929Mk Fashion Sp. z o.o.Wólka Kosowska54196
4930Studio Król Sp. z o.o.Tychy543458
4931Valmet Flow Control Sp. z o.o.Warszawa545328
4932Alfa Laval Polska Sp. z o.o.Warszawa54120236
4933Ejmar Sp. z o.o.Błonie545170
4934Devisioner Sp. z o.o.Warszawa547317
4935Top-Tel Sp. z o.o. sp.k.Przeźmierowo54824
4936Świstowski Sp. z o.o.Toruń5415703
4937Grupa Uchacz sp.k.Podłopień5499491
4938Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm-Szczecin S.A.Szczecin54212199
4939Esovio Sp. z o.o.Kraków542299
4940Estetyczna Grupa Sp. z o.o.Warszawa5422426
4941Ampq Pro Sp. z o.o. sp.k.Biery54108417
4942Swisotec Poland Sp. z o.o.Warszawa5417391
4943Polish Baltic Company Phz N.Kuzniecow, K.Smoleń sp.j.Gdańsk5431999
4944Grupa Blackbird Sp. z o.o. sp.k.Nowy Sącz543024
4945Linsa Sp. z o.o.Kraków5411027
4946Active Bike Sp. z o.o.Warszawa544726
4947Gilead Sciences Poland Sp. z o.o.Warszawa54261362
4948Innovapharm Polska Sp. z o.o.Warszawa5429760
4949PH Bocian 2 Sp. z o.o.Kielce5427931
4950F.H.U. Emir M. Janicka, E. Jewiarz, I. Jewiarz sp.j. 28-130 Stopnica Ul. Dr. Piotrowskiego 26Stopnica548376
4951Anmoro Sp. z o.o.Wola Zaradzyńska543047
4952Marant Polska Sp. z o.o.Gdańsk546508
4953Pro-Design Sp. z o.o.Lubliniec545515
49541. Apteka Codzienna Agnieszka Stelmach 2. Agnieszka Stelmach Wspólnik Spółki Cywilnej For Ap S.C.Jędrzejów5441593
4955Fei Xiang Trade Sp. z o.o.Warszawa541071
4956WK – MED Rybnik Sp. z o.o.Kraków549782
4957Equirria Sp. z o.o.Katowice547463
4958Pro – Organika Sp. z o.o.Warszawa545196
4959MERCUS LOGISTYKA Sp. z o.o.Polkowice5493696
4960Chemie Pharmacie Poland CPP Sp. z o.o.Warszawa541546
4961Ensta Wykonawstwo Sp. z o.o. sp.k.Myszków5424921
4962Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń Sp. z o.o. sp.k.Sułkowice54285933
4963Locstar Sp. z o.o.Szczecin5312287
4964Sanico Electronics Polska Sp. z o.o.Marki53310117
4965Wuber Sp. z o.o.Rzeszów538159
4966Ftz Sp. z o.o.Bochnia534700
4967Apteka Przy Starym Kościele Sp. z o.o.Mikołów531121
4968Zakład Techniki Cieplnej I Chłodniczej Klima Sp. z o.o.Łomianki5371931
4969UBI Link Sp. z o.o.Wągrowiec5318917
4970Els Elektrotechnika Sp. z o.o. sp.k.Dzierżoniów5353048
4971Diagnosis S.A.Białystok53191270
4972Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Rutmax Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki535853
4973Delikatesy Centrum R.W.Blicharczyk, M.W.Jucha sp.j.Warzyce537821
4974Apteka Laboratorium Pharmacos Im. J. H. Kowalczewskiego Sp. z o.o.Słubice53497
4975Polska Grupa Partner Sp. z o.o.Warszawa534611
4976Holtex – Energoserwis M. J. Drobnik sp.j.Stara Gadka5321212
4977Feniks sp.j. T.Niewczas, M.Rosłaniec, W.GołębiewskiKochów5329373
4978Farmizmar Sp. z o.o. Sp.J.Łódź532247
4979Koperniak Sp. z o.o.Rabka-Zdrój533624
4980Auto-Eko-Gaz Maciejkowicz Elżbieta, Gancarczyk Iwona Gancarczyk Władysław – sp.j.Mysłowice5341530
4981Gtv Poland S.A.Pruszków53610623
4982Mpc Meble Sp. z o.o.Wrocław536476
4983Ieko Sp. z o.o.Wągrowiec537525
4984Szczecinbes T Sp. z o.o.Szczecin536970
4985Horizon Technologies Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski5327322
4986Fire-Max Sp. z o.o.Warszawa5379327
4987Adpla Sp. z o.o.Gronowo Górne532441
4988Griffin Group S.A.Warszawa53899
4989Vintex Sp. z o.o.Warszawa53577
4990Boterm Sp. z o.o.Burchardztwo5331162
4991Strefa Tenisa Sp. z o.o. sp.k.Warszawa5373991
4992Idealny Dach Janecki sp.j.Skórzewo5313359
4993Systherm Chłodnictwo i Klimatyzacja Sp. z o.o.Poznań5331165
4994Futuri Sp. z o.o.Rybnik53605
4995Kaem Sp. z o.o. sp.k.Baranowo53463199
4996Jakob Gerhardt Sp. z o.o.Gdańsk533949
4997Metalkom Sp. z o.o.Kryspinów5331023
4998Interlex Sp. z o.o.Kraków537719
4999Agro-Serwis Ds Sp. z o.o. sp.k.Warszawa5320922
5000LN Steel Polska Sp. z o.o.Bielsko-Biała536792
5001Chde Polska S.A.Rzeszów5380444
5002Zing S.A.Warszawa5362132
5003Chabin Sp.J.Łódź5326939
5004Spółdzielnia Produkcyjno-Handlowa Samopomoc ChłopskaKolbudy5325249
5005Ls Medical Devices Sp. z o.o.Warszawa533433
5006CMJ Frąckowiak S.J.Plewiska5319483
5007Bona Medica Sp. z o.o.Łódź53562
5008Higiena Serwis Katarzyna Pietrzyk Bilewicz sp. j.Warszawa5319779
5009Santint (Poland) Sp. z o.o.Warszawa5338923
5010Surimet E. Tankiewicz, W. Biegańska, M. Biegański sp.j.Grudziądz5345765
5011Hurtostal Wyroby Metalowe i Metale Kolorowe Sp. z o.o.Bydgoszcz5371205
5012ARMATECH Sp. z o.o.Warszawa5317992
5013Eltech-Poz Sp. z o.o.Bytkowo5312133
5014Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Agrocomaster Sp. z o.o.Tarnowskie Góry53502
5015Agro-Sand Sp. z o.o.Wysiadłów531528
5016Pari Company Sp. z o.o.Kielce533862
5017Amstor Group Sp. z o.o.Warszawa531020
5018Studio Gt Sp. z o.o. sp.j.Łódź5315366
5019Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe A/B/C Bogdan Serafin, Piotr Graca sp.j.Bielsko-Biała5332901
5020Ghp Poland Sp. z o.o.Gliwice534095
5021Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w KamionceKamionka53709
5022Neotex Sp. z o.o.Dębno5211212
5023Kokos Frymus i Zuckerman sp.j.Jaroszyn5244389
5024PGD Sp. z o.o.Warszawa5232033
5025Apteka Pod Białym Orłem Tomasz Stworzewicz, Jerzy Stworzewicz, Mateusz Stworzewicz, Łukasz Stworzewicz sp.j.Andrychów524571
5026Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe i Produkcyjne Trans – Bud Sp. z o.o.Włoszczowa524546
5027Presto Sp. z o.o.Legionowo521483
5028Tomir Sp. z o.o.Radomsko5214227
5029Ecotex-Poland Bis Sp. z o.o.Żagań523645
5030FLINT Group Polska Sp. z o.o.Konstantynów Łódzki52471321
5031Przedsiębiorstwo Przemysłowo Handlowe Alkor Jacek Wołk i Jerzy Szott sp.j.Przemyśl52199647
5032Mativ Sp. z o.o.Katowice524138
5033Agro – Man Sp. z o.o.Michalcza524433
5034Eastern Chem Group Sp. z o.o.Szczecin5212477
5035Womi Sp. z o.o.Pilchowice522437
5036WIMAR WM Sp. z o.o.Lublin5279984
5037Trade LAB Sp. z o.o. Sp.K.Warszawa5217330
5038Led-Pol Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała5246697
5039Emer Steel Sp. z o.o.Płock5212489
5040Centrum Sp. z o.o.Stryków521623
5041Benson Sp. z o.o.Szprotawa523504
5042Polkard Sp. z o.o.Olsztyn528816
5043Data Professional Grzegorz Wrona sp.k.Wieliczka5216742
5044Lovely Han Sp. z o.o.Wólka Kosowska5210579
5045GD Europe Sp. z o.o.Skierniewice523754
5046Qualt Sp. z o.o.Gdańsk523265
5047Olimpiasupersport Sp. z o.o. S.J.Bydgoszcz5214034
5048Be Shaping The Future Sp. z o.o.Warszawa52116680
5049Olgros Sp. z o.o. sp.k.Siedlce5220093
5050Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Modest Sp. z o.o.Łódź526471
5051Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Metrol Sp. z o.o.Lublin52938
5052BIT Solutions Sp. z o.o.Warszawa524521
5053Secora Containers Sp. z o.o.Bydgoszcz522062
5054Alfa Market Budowlany Sp. z o.o.Brzeg5220896
5055Firma Handlowa DOMAX – SERAFIN Sp.J.Kraków527080
5056Syntis Sp. z o.o.Grabówka5224814
5057Estiva Sp. z o.o.Kielce525309
5058CALVADOS Sp. z o.o.Brodnica5212941
5059Bp Service Center Norbert i Ewa Stronkowscy sp.j.Bełchatów522604
5060Grupa Zed Sp. z o.o.Zabrze5217137
5061Consorte-Sr Sp. z o.o.Wrocław52108367
5062Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Semex Fertacz, Huszno sp.j.Częstochowa52248235
5063Mazur S.J.Wrocław52174267
5064Nova Bis Sp. z o.o.Radom521598
5065Partner Sp. z o.o.Świdnica523569
5066U.P. Synteza Sp. z o.o.Rzeszów524424
5067Varimex-Valves Poland Sp. z o.o.Warszawa52894
5068Itwares Sp. z o.o.Warszawa523548
5069Brimarex Sp. z o.o.Poznań527885
5070Pw Max Sp. z o.o.Spychowo525896
5071Karmat Group Sp. z o.o.Mikołów529599
5072Tecnosteel Sp. z o.o.Radomsko523000
5073Patis Sp. z o.o.Warszawa524126
5074Carzuu Sp. z o.o.Warszawa527365
5075Plastco Poland Sp. z o.o.Kraków521573
5076Chemagro – Sp. z o.o.Ełk52325
5077Solis Polska Sp. z o.o.Rawa Mazowiecka5214315
5078Idc Eco Sp. z o.o.Górka52276
5079Eterna Sprzedaż Sp. z o.o.Wrocław52631
5080Mbm Sp. z o.o.Grudziądz521662
5081Aquaclean Poland Sp. z o.o.Warszawa5125697
5082Wanlebo Sp. z o.o.Kozery51955
5083C.D.K. Polska Sp. z o.o.Kraków513948
5084Abj Trade Sp. z o.o. sp.k.Łódź517205
5085EXXO Sp. z o.o.Gdańsk5115407
5086CFI World S.A.Robakowo5134820
5087Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Apiprod Sp. z o.o.Łódź51711
5088Imapak Sp. z o.o.Łódź513648
5089Partydeco Sp. z o.o. sp.k.Szczecin51227444
5090Gminna Spółdzielnia w GajewieGajewo518466
5091Msp It Sp. z o.o.Katowice511847
5092Victus-Emak Sp. z o.o.Poznań5136818
5093Labo Baza Balcerek i Wspólnicy sp.j.Suchy Las5117301
5094Albaw – Olszewscy – sp.j.Andrychów515742
5095Hadwao Nanotechnologia Sp. z o.o.Wołomin51732
5096Najmilsza Sp. z o.o.Białystok51436
5097Hartmann Polska Sp. z o.o. S.K.Poznań5149734
5098Pk Components Sp. z o.o. sp.k.Warszawa5145351
5099Danpol Paliwa Sp. z o.o.Biłgoraj511726
5100Spedbud Roman Falkowski, Ireneusz Wojciechowski sp.j.Inowrocław5113476
5101M2concept Sp. z o.o.Bytom513103
5102Refpol Sp. z o.o.Grobia511015
5103Torell Technology Sp. z o.o.Sopot514925
5104Bielmat Sp. z o.o.Bielsko-Biała512184
5105Export Import Trade Sp. z o.o.Białystok511551
5106Hicopy Gdańsk Grzegorz Wojtkiewicz sp.k.Gdańsk519320
5107Lumatech Sp. z o.o.Mikołów5172032
5108Galicja Sp. z o.o.Brzeźnica51293075
5109Ywg Polska Sp. z o.o.Warszawa511559
5110Dotal Sp. z o.o.Kostrzyn nad Odrą5131752
5111Global Cosmed Group S.A.Jawor51202454
5112Deluxmoda Sp. z o.o.Wólka Kosowska511798
5113Inter Global Sp. z o.o.Rybarzowice5114752
5114POLTRONIC S.A.Wrocław5123076
5115Farmacja Rodzinna Sp. z o.o.Grudziądz519506
5116Kgk Trade Sp. z o.o. sp.k.Kraków5197024
5117Apteka Jantarowa Magdalena Rosseger sp.j.Wrocław5116884
5118LVD-POLSKA Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle518988
5119MWM Machinery Sp. z o.o.Trzcianka51983
5120Spółdzielnia Handlowo Produkcyjna w TrawnikachTrawniki511235
5121Emet-Impex S.A.Katowice5185329
5122Luberon Sp. z o.o.Kołobrzeg518988
5123Speedcar Oil Sp. z o.o.Lidzbark5135616
5124Urshel International Polska Sp. z o.o.Moczydłów5117179
5125Spektrometria Sp. z o.o.Warszawa5028154
5126Thermosilesia Sp. z o.o. sp.k.Ruda Śląska50435481
5127Agro-Terreco Polska Sp. z o.o.Starkówiec Piątkowski505529
5128Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Instalbud Jarosław Rusin, Jarosław Bogusz, Artur Bogusz sp.j.Trzebinia5015996
5129Hua&Yi Sp. z o.o.Wólka Kosowska50489
5130Adverti Sp. z o.o. sp.k.Łódź5024674
5131Aqua-Instal P. Mazurek K. Oleszkiewicz Sp. z o.o.Iława5061951
5132Abdul-Paliwa Sp. z o.o.Gierałcice507434
5133Aparatus Aparaty Słuchowe Harmony-Consulting Sp. z o.o. sp.k.Poznań503923
5134V Gaz Sp. z o.o. sp.k.Bochnia505837
5135Przedsiębiorstwo Handlowo – Produkcyjne ICC Neskor Sp. z o.o.Warszawa501203
5136Hs-Trade Sp. z o.o. sp.k.Poznań5031001
5137Ardo Oil Sp. z o.o.Warszawa502595
5138Fago Sp. z o.o.Szczytno5029763
5139Uniwar Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój506880
5140Prestige Parfums Spiesz i Spiesz sp.j.Kęty5010349
5141Delko Esta Sp. z o.o.Stargard5025601
5142Live Moda Sp. z o.o.Raszyn501562
5143Apteopharm Sp. z o.o. sp.k.Bezrzecze5028513
5144Yarro International Sp. z o.o.Szczecin5019590
5145Fibre Konzept Sp. z o.o.Szczecinek5036810
5146WWS Sp. z o.o. sp.k.Warszawa5019076
5147Wexim Sp. z o.o.Dębica502447
5148Somlabs Sp. z o.o.Legionowo5080
5149Colorstab Sp. z o.o.Poznań5035345
51503sta Sp. z o.o.Białystok501007
5151Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Arma Sp. z o.o.Szubin50961
5152Chłodnia Frampol Sp. z o.o.Gdynia505962
5153Pepperl+fuchs Sp. z o.o.Warszawa5015601
51542n-Everpol Sp. z o.o.Warszawa50215473
5155Troco Sp. z o.o.Stróża502765
5156Termapol Technika Grzewcza i Sanitarna Włodzimierz Galach i Paweł Galach sp.j.Tomaszów Mazowiecki5064484
5157Paroma Sp. z o.o.Tarnowskie Góry50882
5158Artparty Sp. z o.o.Wólka Kosowska501242
5159Apitech Sp. z o.o.Brodnica5011534
5160Pompax Sp. z o.o.Kłoda509038
5161Primi Bis Sp. z o.o.Lidzbark Warmiński5092325
5162BIOMERIEUX POLSKA Sp. z o.o.Warszawa50113744
5163Anioil Sp. z o.o.Ełk505206
5164Esse Sp. z o.o.Łódź503216
5165K.Białkowski, W.Ryło sp.j. Agro-Chem Centrum Ogrodniczo RolneRadom5010567
5166Top-Agro Sp. z o.o.Łagów5016470
5167Prouvé Sp. z o.o. sp.k.Wrocław50141537
5168Hydrobud-Przeworsk Sp. z o.o.Przeworsk5029020
5169Azan Sp. z o.o.Skierniewice5011667
5170Efar W.Narożny, E.Pukacka-Mruk sp.j.Poznań5051592
5171Rozetka Sp. z o.o.Warszawa505926
5172Global Trade Sp. z o.o. sp.k.Grudziądz5011406
5173Electro Vision Sp. z o.o.Oleśnica5010687
5174Roll Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.Bielsko-Biała4938722
5175Olimpijska W. A. C. Stańczak S. J.Łódź498400
5176Mebest Sp. z o.o.Poznań497957
5177KF Domena Sp. z o.o.Katowice491728
5178C.Witt Dental Sp. z o.o.Warszawa4927948
5179Mix-Bud Bis E i D Miśta Sp. z o.o.Serock4910182
5180JEAN MUELLER POLSKA Sp. z o.o.Warszawa4945985
5181Jar – Tom Tomasz Laskowski, Jarosław Petecki sp.j.Świdnica4922046
5182Ramiz Sp. z o.o.Kraków494008
5183Megaset Sp. z o.o.Piekary Śląskie497856
5184Papaya Janina Papaj i Wspólnicy sp.j.Grójec4931327
5185K&K Wholesale Sp. z o.o.Radom4910267
5186Neokem Polska Sp. z o.o.Warszawa497769
5187Garmin Polska Sp. z o.o.Warszawa49113049
5188Blue Daisy Sp. z o.o.Warszawa49666
5189Eversea Sp. z o.o.Gdynia492691
5190Juwal M.M. Kaczorowscy sp.j.Konstantynów Łódzki4910109
5191Pass+co Sp. z o.o.Wrocław497024
5192Pozzani Polska Sp. z o.o.Toruń4958136
5193Ralph Lauren Poland Sp. z o.o.Warszawa491669
5194Telkas Sp. z o.o.Kielce49531
5195Mimo Group Sp. z o.o.Częstochowa492260
5196Eskulap Balicki Ślusarczyk sp.j.Czernichów4923276
5197REST Herbeć sp.k.Syców4911558
5198Eos Logistic Sp. z o.o.Starachowice491924
5199Magboss Sp. z o.o. Economy sp.k.Chałupki4947979
5200Logan Sp. z o.o.Turek4910826
5201Keyser & Mackay Polska Sp. z o.o.Łódź4918384
5202Blackenergy Sp. z o.o.Katowice4910925
5203Bebio Sp. z o.o.Warszawa49117921
5204Gminna Spółdzielnia SierakówSieraków495904
5205Apteka Eskulap Sp. z o.o.Maków Mazowiecki493997
5206Total Market Sp. z o.o.Warszawa49147025
5207Czemarol Papugowie Sp. z o.o.Zbylitowska Góra497737
5208Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Solo-Kolos Sp. z o.o.Częstochowa4914198
5209Ruta Sp. z o.o.Wodzisław Śląski4944431
5210Alfa i Omega Sp. z o.o. sp.k.Głogów49107931
5211MIEDZIK Sp. z o.o.Szczecin499636
5212Bäcker Polska Sp. z o.o.Lubliniec4913897
5213Pan Panda Sp. z o.o.Warszawa491651
5214Militaria.Pl Sp. z o.o. sp.k.Wrocław49299109
5215Jm-Apteki Szyndlarewicz Januchowski sp.j.Kamień Pomorski4924273
5216Link Integrator Sp. z o.o.Gdańsk496121
5217Drt Sp. z o.o.Wrocław492780
5218Televes Polska Sp. z o.o.Wrocław498944
5219Fibresco – Sp. z o.o.Łódź492458
5220Castolin Sp. z o.o.Gliwice49115803
5221Impall Rozwandowicz Bocheński sp.k.Łódź49247701
5222Meddent Sp. z o.o. sp.k.Kraków492727
5223Favet Sp. z o.o.Morąg4915998
5224Biokom Sp. z o.o. sp.k.Janki4970629
5225Decolan Sp. z o.o.Gdańsk496874
522671media.Pl S.A.Wrocław4941876
5227Elektromaniacy.Pl Sp. z o.o.Toruń492310
5228Przedsiębiorstwo AGROMA Sp. z o.o.Koszalin4924002
5229Elmark sp.j. JędrzejewskaOlsztyn4956784
5230Contractors Sp. z o.o.Gdańsk49618
5231Mamas Majcher Matoga sp.j.Kraków4911926
5232Palaro Sp. z o.o.Rydułtowy4922187
5233Spol-Produkcja Sp. z o.o.Śrem4912963
5234Purbo Sp. z o.o. sp.k.Adamowo497790
5235Lundbeck Poland sp. z o.o.Warszawa4920680
5236Alfa One Sp. z o.o.Sierakowo495287
5237F.H. Delikatesy sp.j.Przodkowo4910171
5238Ragil Sp. z o.o.Rogoźnik4826180
5239CELPA IMPEX S.A.Łambinowice481043
5240Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Krezam Sp. z o.o.Zamość48674
5241Kaza Design Sp. z o.o.Żywiec481855
5242Gudel Sp. z o.o.Bielsko-Biała4827733
5243AMI Polska – Sp. z o.o.Łódź482717
5244Biomar Diagnostyka Sp. z o.o.Gliwice485662
5245Inpol-Krak Sp. z o.o. sp.k.Kraków4873580
5246Starfol Sp. z o.o.Słupsk48771
5247Grudnik Sp. z o.o.Kraków48130522
5248Zakład Handlowy Mik sp.j. Michał i Adrian SzwedzińscyLubliniec489762
5249Ogrodowo Sp. z o.o.Przeźmierowo481642
5250Doko Sp. z o.o.Brodnica4839979
5251Apteka Pharmavita Sp. z o.o.Kłodawa484535
5252Airroxy Sp. z o.o.Przyszowice4813398
5253Honeychem Sp. z o.o.Warszawa48315
5254UNIESTAL Sp. z o.o.Kielce484353
5255Krakman P. Kiepura, K. Michalik sp.k.Kraków48255741
5256Integris Medical Polska Sp. z o.o.Poznań481993
5257Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Ela-Kb Sp. z o.o.Husów483382
5258ATA CO. Sp. z o.o.Żernica485905
5259CHEMIX Sp. z o.o.Siedlce488316
5260Metso Outotec Poland Sp. z o.o.Katowice4810209
5261Sanmet Sp. z o.o. sp.k.Łomża4820720
5262Arste Sp. z o.o.Warszawa481110
5263V-Commerce Marketing Sp. z o.o.Warszawa48172
5264Chemirol Piekary Sp. z o.o.Piekary4819990
5265Auto-Color Witkowscy sp.j.Piekary Śląskie4811806
5266New Euro Distribution Sp. z o.o.Katowice483439
5267Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Hal-Ko Korzeniowski sp.j.Koluszki486570
5268Paro Sp. z o.o.Kraków4811274
5269ITA Support Sp. z o.o.Chorzów489073
5270Centrum Handlowe Adams Łotoccy sp.j.Żary4825932
5271FERRO S.A.Skawina481285690
5272Hauser Polska Sp. z o.o.Bielsko-Biała4845460
5273Scott Sportech Poland Sp. z o.o.Otwock4830476
5274Kolbud Sp. z o.o.Myślęcinek4837269
5275Ledlum Sp. z o.o.Kutno488731
5276Mongird Sp. z o.o.Gdańsk4825654
5277Olkop Bis Sp. z o.o.Golub-Dobrzyń4839686
5278Kedrion Biopharma GmbH (Sp. z o.o.) Oddział w PolsceWarszawa4879429
5279Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w RajczyRajcza4810984
5280G2A PL Sp. z o.o.Warszawa4850622
5281Unirol Parts Sp. z o.o. sp.k.Borek Wielkopolski4854921
5282Apt – Agora Sp. z o.o.Warszawa486692
5283Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskawtokarniTokarnia483864
5284RS Auto Sp. z o.o.Kielce486094
5285Hortimex Sp. z o.o.Konin4843459
5286Azan Sp. z o.o. sp.k.Radom48538575
5287Św. Kosmy i Damiana Sp. z o.o.Wrocław4818731
5288Marecki – Strefa Płyt Sp. z o.o.Maków Podhalański4838732
5289Erpix Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów4840276
5290Alfako Sp. z o.o.Kłecko4839190
5291Czachorowski Polska Sp. z o.o.Czaple481080
5292Adr Group Sp. z o.o.Szamotuły4828586
5293Pol-Strawa Sp. z o.o.Katowice487268
5294DAKAR S. W. Szewczenko S.J.Ignatki4821598
5295A&S Sp. z o.o.Wschowa4843493
5296Witan Mariusz Przybycień Sp. z o.o.Gliwice481235
5297Mester Sp. z o.o.Łódź481111
5298Artfarm Prolek Sp. z o.o. sp.j.Tarnów4722434
5299D3 Sp. z o.o.Łódź471556
5300Gemini Sp. z o.o.Wejherowo4717879
530113P Sp. z o.o.Wrocław474248
5302GG Plast Technology G. Nowak sp.k.Środa Wielkopolska4742774
5303Havel Composites Pl Sp. z o.o.Cieszyn475018
5304Eland Stelmachowscy sp.j.Starowa Góra4732524
5305Zasilanie.Com Sp. z o.o. sp.k.Sopot476262
5306Arbatech Sp. z o.o.Dąbrowa471803
5307Apteki Polskie Sp. z o.o.Serock478942
5308Fabryka Maszyn XCMG-Europa Sp. z o.o.Warszawa476544
5309’Metro’ Andrzej Lipka i Wspólnicy sp.j.Łazy47270321
5310Probev Sp. z o.o.Warszawa4711289
5311BRB Central Eastern Europe Sp. z o.o.Kraków4725626
5312Pestar Sp. z o.o.Starogard Gdański4720983
5313FPHU JUREK Jerzy LamchŻarki4728705
5314Wielkopolska Technika Narzędziowa Sterpol Sp. z o.o.Piła475483
5315HENDI Polska sp. z o.o.Robakowo47101203
5316JTR Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała476813
5317Bakmor Sp. z o.o.Kalisz472292
5318HAUBITZ – POLSKA Sp. z o.o.Mirosławice4732193
5319Malibu Pc R. Bujalski, W. Dejer i R. Maciak sp.j.Warszawa47110445
5320Agencja Anticorr Wrocław Sp. z o.o.Wrocław475654
5321Britom Sp. z o.o.Dębica4711853
5322Zx Sp. z o.o.Jabłonowo47426
5323Jp-Mar Sp. z o.o.Warszawa47263
5324PMC Hydraulika Sp. z o.o.Rosówek47161535
5325Euduco Kbc Group Sp. z o.o. sp.k.Przemyśl4764900
5326Terminal Strzałkowo Sp. z o.o.Strzałkowo4716884
5327Przedsiębiorstwo Handlowe Levent sp.j. Jerzy Kudyński, Ewa Piasna – KudyńskaPalędzie472410
5328Techspeed Bendkowski, Mazur sp.j.Katowice4721809
5329Agro-Mal Jan Pokrywka i Wspólnicy sp.j.Lubaczów4720898
5330Natural Pharmaceuticals Sp. z o.o.Warszawa47168441
5331Aneks Sp. z o.o.Białystok47357
5332Omi Sp. z o.o.Białystok471346
5333Mobicom Sp. z o.o.Szczecin472603
5334Rolpol Sp. z o.o.Radom472687
5335Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska WilkołazieWilkołaz Pierwszy472062
5336Bolf Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra4755190
5337Vigo Katowice sp.j. Tomasz Palica,Szymon GorysKatowice472335
5338Komfortowe Podłogi Sp. z o.o. sp.k.Olsztyn473976
5339Trendy Świata Sp. z o.o.Długołęka474138
5340Wykor Sp. z o.o.Łączkowice4720487
5341Teoxane Polska Sp. z o.o.Warszawa4716099
5342HAO RI ZI Sp. z o.o.Wólka Kosowska47454
5343BK Tech Sp. z o.o.Poznań471347
5344Chomik Sp. z o.o.Gdów478352
5345Instalnet Szabat, Rydzewski sp.j.Kraśnik4715460
5346Firma BEHRENDT – Grupa SBS Marian BehrendtBrodnica47158062
5347Duc Tung Sp. z o.o.Wólka Kosowska472509
5348Armasan Szymon Michalski sp.k.Strzałkowo4718812
5349BOZZ Sp. z o.o.Wola Zaradzyńska471618
5350Szczecinbest Sp. z o.o. Sp.K.Szczecin478996
5351Lidermetal Sp. z o.o.Łódź464990
5352Praxis Łódź Pilecka i Petlak sp.j.Łódź4630246
5353Auto-Port Brzezimierz PHU R. Kaczor J. Kaczor sp.j.Brzezimierz4611673
5354J-S Sp. z o.o.Sosnowiec4611858
5355REKOIL Sp. z o.o.Malinowo46935
5356C-L Sp. z o.o.Redzikowo4644491
5357Jawor J. Garncarek, M. Barchiewicz, W. Strzelecki S.J.Jaworek4629503
5358ILLUMINO Sp. z o.o.Częstochowa464361
5359Bogmalex Sp. z o.o.Rybnik46196
5360PHU Piotr KowalaRakoniewice4692718
5361Shimano Polska Sp. z o.o.Żerniki46373771
5362Braitrim Deutschland Sp. z o.o. Oddział w PolscePoznań4643669
5363Izolbud Sp. z o.o. sp.k.Rawa Mazowiecka4612289
5364Kreski sp.j. Piotr Gałecki Łukasz GałeckiWarszawa46109512
5365Paribus Sp. z o.o.Łódź46458
5366Baltic Polska-Pomorze Sp. z o.o. sp.k.Gdynia469240
5367Tyranik Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Eksport-Import Marek Jakubik i Sp. sp.j.Krapkowice4621833
5368Madir Plus Sp. z o.o.Trzebinia46850
5369Robot-Serwis D.Majorkowski B.Gołda sp.j.Wrocław4670753
5370Delta sp.j. Jankowski Pluciński ZawadaPleszew4639675
5371Stacja Paliw w Tryńczy Zbigniew Świętoniowski Sp. z o.o.Białobrzegi465215
5372Aten Poland Sp. z o.o.Warszawa463001
5373Passion Sp. z o.o.Wschowa46812
5374Zielone Miasto Robert Smoliński sp.k.Mława4692197
5375Pet Supplies Polska Sp. z o.o.Warszawa469837
5376Hydro Eugeniusz & Arkadiusz Dobroń Sp. z o.o.Leszno4611376
5377Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Super Trade Sp. z o.o.Olkusz46548
5378Beauty Pro Sp. z o.o.Rzgów46764
5379Grupa Stefaniuk Sp. z o.o.Łosice4629089
5380Antek Duo Sp. z o.o.Kraków461975
5381Matic S.A.Warszawa4640663
5382Warfarm Bydgoszcz Sp. z o.o.Warszawa466791
5383Czech-Oil Sp. z o.o.Dąbrówka Wielka4633662
5384Viento Sp. z o.o.Jaworzno4614069
5385Medica Sp. z o.o.Morzyczyn461064
5386Raf-Tel Sp. z o.o.Rzeszów46302
5387Fart sp.j. Sławomir Kotyński, Jarosław LaskowskiBiałystok4620201
5388Elektrotech Stanecki sp.j.Kalisz4632706
5389Prosan Sp. z o.o.Zamość4614368
5390E-Dywany 24 Sp. z o.o.Poznań46859
5391CDDP Sp. z o.o.Opole462298
5392Romgaz Rs Sp. z o.o. sp.k.Konarzynki4661053
5393Arkadia Sp. z o.o.Białystok4649485
5394Mkm Investment Sp. z o.o.Świnoujście46797
5395Servier Polska Services Sp. z o.o.Warszawa46269245
5396Owl International Sp. z o.o.Warszawa4621879
5397Ceramika Primus Sp. z o.o.Radom465597
5398Miejska Spółdzielnia Zaopatrzenia i ZbytuKłobuck463980
5399Bdb Sp. z o.o.Trzcianka463725
5400Instal Euro 2000 Sp. z o.o.Łomianki46821
5401PPH Trans Kabel Europe Sp. z o.o.Kalisz463314
5402Izba Technicznej Ochrony Mienia Euroalarm sp.j. Małgorzata i Waldemar KulikBydgoszcz4610642
5403Bioevolution Sp. z o.o. S.K.Warszawa4615745
5404H & Z Sp. z o.o.Raszyn461278
5405Amp sp.j. Agnieszka i Piotr WielgusZakliczyn4661989
5406Firma Produkcyjno – Handlowo – Usługowa Grako Tadeusz Kowalski, Henryk Litwicki sp.k.Koszelew4619617
5407Apteka Na Górnym Borze Michał Konior i Wspólnicy sp.j.Jaworze4659159
5408Dipol Gołaszewski, Gwizdała, Waśniowski sp.j.Kraków46117964
5409Buza Sp. z o.o.Tczew4615297
5410Purolite Sp. z o.o.Gdynia4566289
5411Souvre Sp. z o.o. sp.k.Inowrocław4584736
5412BRJ Sp. z o.o.Warszawa456441
5413Agencja Inwestycyjno – Handlowa B&B Sp. z o.o.Bydgoszcz451599
5414Impression Sp. z o.o.Warszawa45513
5415Twój Słuch Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski45160
5416Peter Brands Sp. z o.o.Katowice451763
5417COMPACT Sp. z o.o.Dobrzewino4531706
5418Elmar Plus Sp. z o.o.Kolbuszowa4519626
5419Pipe Solutions Sp. z o.o.Toruń452710
5420Awex Rafał Stanuch sp.k.Masłomiąca4556005
5421Sun – Day Sp. z o.o. sp.k.Warszawa4598043
5422Spółdzielnia Handlowo-Produkcyjna w OlsztynkuOlsztynek458993
5423Avnet EM Sp. z o.o.Warszawa4547093
5424Metal Technics Polska Sp. z o.o. sp.k.Warszawa45111808
5425Trenpol Sp. z o.o.Kozery451882
5426Artim Sp. z o.o.Opole4522584
5427At Sp. z o.o.Kraków451586
5428SPES Bp Sp. z o.o.Legionowo455178
5429Przedsiębiorstwo Handlowe Agrochemik Kazimierz Cholewski, Elżbieta Cholewska sp.j.Pułtusk4520412
5430Delis Sp. z o.o.Rybnik4510997
5431Krak-Tar Sp. z o.o.Tarnów4548537
5432SMJ Sport Sp. z o.o.Warszawa4516719
5433Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Prymus-Agd Wiesława i Jan Ślażyńscy sp.j.Kowalanka4579113
5434BRUGG Systemy Rurowe Sp. z o.o.Płochocin4523027
5435Technica Group Sp. z o.o. sp.k.Ochaby Małe4540569
5436Saga – Gaz Sp. z o.o.Kutno4515608
5437Lux-Pal Sp. z o.o.Katowice45474
5438Termofloor Sp. z o.o. sp.k.Bydgoszcz451060
5439Olmar Tools Sp. z o.o.Włoszczowa4516559
5440Westa Sp. z o.o.Lublin451276
5441Agromasz Serwis Sp. z o.o.Domaradz458176
5442Halma Wołek sp.j.Rybna4539173
5443Mgm Pharma Sp. z o.o. sp.j.Łódź45108939
5444SFS Group Sp. z o.o.Poznań4543936
5445Trade Development Fund Sp. z o.o.Wrocław45163
5446Murgrabia Sp. z o.o. sp.k.Szczecin4541587
5447Hellada Sp. z o.o.Wyszków4534099
5448Agro Chłopecki Sp. z o.o.Czernikowo4563334
5449Centro-Chem Sp. z o.o. sp.k.Turka45370895
5450Wialan Langer i Wiatr sp.j.Tarnów45357764
5451Paragliding.Pl Sp. z o.o.Mysłakowice452166
5452NaturalCrop Poland Sp. z o.o.Warszawa4520747
5453Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mar-Jola Bi M. i T. Widerlik – Sp. z o.o.Bychawa4567128
5454Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w RaciborzuRacibórz451326
5455Prokmet Sp. z o.o.Koszalin4530612
5456Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe E.P. Juśkiewicz sp.j.Szczaworyż458157
5457Euro Net Sp. z o.o.Warszawa455674443
5458Ad Sp. z o.o.Płock454731
5459BIMEX Anna Rogozińska, Grażyna Nowak S.J.Września4525570
5460Gtm Process Valves Sp. z o.o.Komorniki4528112
5461Colgate-Palmolive (Poland) Sp. z o.o.Warszawa45450710
5462Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Jumar Sp. z o.o.Międzyrzecz458726
5463Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w ŁomżyŁomża4513431
5464Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa SAMOPOMOC CHŁOPSKATrzebnica4556355
5465Sprzedaż Paliw Płynnych Mo & Ja Anna Mocek, Zbigniew Jagodzik sp.j.Strzyżewice4517587
5466Granat Sp. z o.o.Nowa Sól4510636
5467Horien Medical Sp. z o.o.Solec Kujawski459059
5468Me Investments Sp. z o.o. sp.k.Warszawa454890
5469EXCELLENT S.A.Podłęże45306514
5470Firma Handlowo-Produkcyjna Wołoch – Artykuły Spożywcze Jan WołochMiechów4510134
5471Apis Farmacja Sp. z o.o.Łącko4532687
5472Lumiverso Sp. z o.o. sp.k.Wrocław4516831
5473Ideas 4u Sp. z o.o.Gdynia45256
5474BEST PRODUCTS Sp. z o.o.Poznań451733
5475Akmont E. Dziwoki, K. Dziwoki sp.j.Opole455716
5476Fibrolan Pl Sp. z o.o.Warszawa451049
5477Rmhildebrandt Sp. z o.o. sp.k.Brodnica4486365
5478Jmglobal Sp. z o.o. sp.k.Częstochowa443188
5479Kma Group Sp. z o.o. sp.k.Gorzów Wielkopolski4484566
5480Magistr Sp. z o.o.Kraków44333
5481Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w MorąguMorąg446700
5482Comercial Quimica Masso S.A. Oddział w PolsceWarszawa4432147
5483Valvulas Arco Sp. z o.o.Kraków4432611
5484Beanpol Sp. z o.o.Hostynne-Kolonia442739
5485Partner Store Sp. z o.o.Wrocław442852
5486Mta Trading Sp. z o.o.Strumień441646
5487Prosat Fojcik S.J.Racibórz4461109
5488Centrum Tanich Leków Chojnacki sp.j.Kraków446046
5489Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w KoprzywnicyKoprzywnica44776
5490ALPHA DAN Janusz Chilewski Sp.J.Bydgoszcz4410933
5491Jwb Sp. z o.o.Sopot4437388
5492Interfach 2 Magierek i Osowscy sp.j.Radom4463864
5493Mps-Mechanik Sp. z o.o.Katowice443565
5494Desa Unicum S.A.Warszawa44280684
5495El-Bis Sp. z o.o.Racibórz4413614
5496A S Technika Sp. z o.o.Wrocław449905
5497Awk Kozioł sp.k.Smolec4423711
5498Interior Exclusive Sp. z o.o.Katowice445916
5499Eximplus II Sp. z o.o.Rzeszów442271
5500Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Agrar Sp. z o.o.Września446540
5501Christianus Sp. z o.o.Kozy446542
5502Nanotech Diamond Poland Sp. z o.o.Warszawa4416784
5503Rem Elbląg Sp. z o.o.Elbląg4417090
5504Olivia Polska Szemet sp.k.Jawor448425
5505Wb Tank Sp. z o.o.Udorpie447019
5506Armedical Sp. z o.o. sp.k.Dąbrowa Górnicza44134188
5507Centrum Motoryzacji P.Czyżycki sp.j.Gnojnik44178904
5508Wilsonart Polska Trading Sp. z o.o.Warszawa4410896
5509Lek Pharm A. Opalińska sp.k.Sokołów Podlaski443311
5510Hurtownia Elektryczna Sonar Jerzy Dziosa, Zbigniew Janca – sp.k.Wejherowo442969
5511Orle Mont – Bud Sp. z o.o.Gniezno4432191
5512Cnc Software Polska Zintegrowane Systemy Cad Cam Sp. z o.o.Toruń441617
5513Expert Bud Sp. z o.o.Książ Wielkopolski4410836
5514Euro Jeans Max Sp. z o.o.Limanowa441110
5515JUKO Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski4423112
5516Senju Poland Sp. z o.o.Warszawa445290
5517Tiger Coatings Poland Sp. z o.o.Stara Iwiczna4451192
5518Ab Plast Sp. z o.o.Szczecin441437
5519Firma Tank sp.j. W.Konczalski M.KonczalskiToruń44118352
5520Dressler Dublin Sp. z o.o.Ożarów Mazowiecki44361447
5521Demos Trade Sp. z o.o.Katowice4424221
5522Sfg Ttk Sp. z o.o. sp.k.Gliwice449359
5523Stradivarius Polska Sp. z o.o.Warszawa44524837
55243line.Pl Sp. z o.o.Kraków445167
5525Alan Telekomunikacja Sp. z o.o.Jawczyce449576
5526Skorpion L. Niemiec, I. Laszuk sp.j.Białystok445952
5527Amagro Sp. z o.o.Warszawa447893
5528Tkm Industry Katarzyna Rybkowska, Janusz Rybkowski sp.j.Plewiska4411924
5529Duos Pharm Sp. z o.o. sp.k.Przyszowice449791
5530Medoplus Sp. z o.o. sp.k.Łódź445405
5531Dolpima Sp. z o.o.Kielce4419964
5532Apteka Słoneczna Sp. z o.o.Koronowo434788
5533Feed Serwis Polska Sp. z o.o.Opole434041
5534Aran Sp. z o.o. w WyszkowieWyszków432294
5535Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Szczytniki z Siedzibą w RadliczycachRadliczyce432300
5536Dalpo Poland Sp. z o.o. Trading sp.k.Poznań43231539
5537Kazak Poland Sp. z o.o.Bielsko-Biała432957
5538Bagspol Sp. z o.o.Potulice432988
5539Allnet Sp. z o.o. sp.k.Bełk4317873
5540IMPEX Sp. z o.o.Gdańsk434331
5541Carega Sp. z o.o.Lubliniec438630
5542FAAC POLSKA Sp. z o.o.Warszawa43133267
5543Integart Sp. z o.o.Błonie4369288
5544Npsport Sp. z o.o.Mikołów43597
5545Helios Strategia Polska Sp. z o.o.Oleśnica43890
5546Met-Gal Sp. z o.o.Rzeszotary4339770
5547Acana Polska Sp. z o.o. sp.k.Jelcz-Laskowice43252000
5548E. I T. Budzowscy sp.j.Warszawa4373707
5549Stacja Paliw Anex-Oil sp.j. Anna i Paweł GumieniukŁęczna431470
5550Noblelink Sp. z o.o. sp.k.Tychy431473
5551Papyrus Sp. z o.o.Warszawa4344083
5552Partnerska Stacja Paliw Bp Bożenna Miller i Zygmunt Miller sp.j.Kętrzyn4315077
5553Graph-Pack Sp. z o.o.Września439151
5554GOK REGLER UND ARMATUREN POLSKA Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski4317088
5555Hen Medical Sp. z o.o.Zabrze434827
5556Pro-Rock Av System Sp. z o.o.Zielona Góra43511
5557Przeds. Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.Białystok4310786
5558Bart Sp. z o.o.Słupno4382665
5559Studio Format Bis Sp. z o.o. sp.j.Bytom4335531
5560Drop Clinic Sp. z o.o.Kraków43156
5561F-Elektro Sp. z o.o. sp.k.Roczyny4366664
5562Stacja Paliw Jt J.Szapiaczan T.Kłys sp.j.Koszalin4319520
5563White Dreams Sp. z o.o.Mława431448
5564INNERGO SYSTEMS Sp. z o.o.Warszawa4375220
5565ESE Sp. z o.o.Warszawa4366903
5566Pgg Maszyny Budowlane Sp. z o.o.Złotkowo431232
5567Volt Polska Sp. z o.o.Sopot4378044
5568Secondgrade.Pl Sp. z o.o.Mańkowo43828
5569Rad-Pol Sp. z o.o.Brzesko431317
5570Hsh Chemie Sp. z o.o.Warszawa4396046
5571Sonda W. Makowski i Wspólnicy sp.j.Tarnowo Podgórne436724
5572Adprime Sp. z o.o.Warszawa4315410
5573A Hurt-Market Sp. z o.o.Mielec4395708
5574Kbk Instal Grupa Sbs Sp. z o.o. sp.k.Sowlany4312395
5575Hurtownia Artykułów Elektrotechnicznych Elektra Jan Bieniek, Marcin Bieniek sp.j.Zabrze4322092
5576Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hurtpol Sp. z o.o.Katowice435337
5577Canon Polska Sp. z o.o.Warszawa43240637
5578Medicor Duo Sp. z o.o.Pabianice432138
5579Ilumini Sp. z o.o.Warszawa4322930
5580Falcon Sp. z o.o.Konin43219
5581Granos Group Sp. z o.o.Zielona Góra439003
5582Orland Sp. z o.o.Częstochowa436636
5583North Invest Sp. z o.o.Koszalin431314
5584Torin Drive Poland Sp. z o.o.Tarnów436306
5585Góralmet Sp. z o.o.Czchów4375621
5586M.P.-Polska Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza432029
5587Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Bielsku PodlaskimBielsk Podlaski4314870
5588Ekoagri Sp. z o.o.Grabówka437023
5589Vaco Retail Sp. z o.o.Wrocław4317395
5590Roem Sp. z o.o.Świdnik4335119
5591Amber Bogusława Kobierecka, Robert Kobierecki sp.j.Giżyce4237275
5592Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Solfum Sp. z o.o.Rąbień AB4244221
5593Duet Net Sp. z o.o.Kraków423227
5594Miranet Sp. z o.o.Medyka42381
5595Ventia Sp. z o.o.Raszyn4261974
5596Fama Sp. z o.o.Pabianice423548
5597Rafcom Rafał ZiółkowskiReguły4260725
5598As Vending Sp. z o.o.Żory423895
5599Ars Dental Sp. z o.o.Warszawa427323
5600Bergmen Sp. z o.o.Skawina4273572
5601Kampex Sp. z o.o.Warszawa424177
5602Komtur Polska Sp. z o.o.Warszawa42256794
5603Luxury Distribution Sp. z o.o.Warszawa422332
5604Niwex Plus Sp. z o.o.Jarosław4275787
5605Transpetrol-Bis Sp. z o.o.Salnia4245552
5606Amix sp.k. Konik BietkałFasty42209007
5607Drapieżnik Sp. z o.o. sp.k.Białystok4237483
5608Bemko Sp. z o.o.Jawczyce4250593
5609Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaDubiecko421657
5610Detalia Sp. z o.o.Konstancin-Jeziorna4245993
5611AER Poland Sp. z o.o.Lipe421613
5612Scp Sp. z o.o.Bieruń424195
5613Mptech Sp. z o.o.Warszawa42142650
5614PPH Ecoverso Sp. z o.o.Gdańsk422012
5615Dr Sp. z o.o.Sokołów Małopolski4220093
5616Sklepy Avita Sp. z o.o.Kraków422803
5617Air Energy Group Sp. z o.o.Pszczyna426102
5618Waktim Spółka z Ograniczoną OdpowiedzailnościąLublin421459
5619Przedsiębiorstwo Handlowe Rebis E. i E. Baranowscy sp.j.Słupsk4218929
5620Wod-Kan Czernecki, Olszówka, Białkowski sp.j.Tarnów4220035
5621Getinge Polska Sp. z o.o.Warszawa4258316
5622Radzymińska Spółdzielnia HandlowaRadzymin422580
5623Kim-Art Sp. z o.o. sp.k.Warszawa4213243
5624Ecovarm Sp. z o.o.Pierzchnica4214620
5625Dobry Lek Sp. z o.o. sp.k.Poddębice4218419
5626Nycz Intertrade Sp. z o.o.Kraków4264110
5627Resser Sp. z o.o.Warszawa423328
5628Gałązka sp.j.Stojadła4234854
5629Centrum Dr Seidla – Bernard Sp. z o.o.Warszawa422476
5630Sema-Print Sp. z o.o.Kraków42102884
5631Interroll Polska Sp. z o.o.Warszawa42152580
5632Icam Sp. z o.o.Rudna Mała4220046
5633Bosky.Pl Sp. z o.o. sp.k.Kielce4235604
5634Przedsiębiorstwo Budowlane Ardom Sp. z o.o.Krynica-Zdrój421397
5635Flk Sp. z o.o.Bydgoszcz4210743
5636Ametysta Sp. z o.o.Bolesławiec425789
5637Stacja Paliw Galon Woźniak, Jarzyna, Urbaniak sp.j.Jarocin4210819
5638Pharma Premium Sp. z o.o.Świdnica422163
5639Kpm Analytics Sp. z o.o.Warszawa4211512
5640Lambud Sp. z o.o. sp.k.Białystok4284244
5641Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bms sp.j. Z. BieleckiKwidzyn4225651
5642Pb Technik Sp. z o.o.Warszawa4234433
5643Beker Energy Sp. z o.o.Łódź42486
5644Meattech Polska Sp. z o.o.Parkosz421489
5645Herbs&Hydro Spółka z Ograniczoną OdpwoeidzialnościąKatowice421290
5646Bartimex Sp. z o.o.Dąbrowa Tarnowska427133
5647Apteka Na Rynku Sp. z o.o.Sławków422901
5648System 7 Security Sp. z o.o.Bielsko-Biała412067
5649Figon Sp. z o.o.Warszawa412145
5650Pharma Consulting Sp. z o.o.Szczecin411323
5651Tgl – Sp. z o.o.Lublin4111146
5652Igla Trade Sp. z o.o.Kraków414152
5653Proterm Barczewski, Kaczmarek, Kłos sp.j.Bydgoszcz4121047
5654Haemo Sp. z o.o.Imielin4121711
5655Meble Best Sp. z o.o.Czerwonak4116689
5656Reiter Polska Sp. z o.o.Warszawa414498
5657Apteka Św.Łukasza Sp. z o.o.Konstancin-Jeziorna416375
5658Chemiashop Sp. z o.o.Poznań415940
5659AMG Vision Sp. z o.o.Rajszew413325
5660Medan sp.j., Pawlak i S-KaBydgoszcz4154854
5661Rt-Vision Sp. z o.o.Mierzyn411252
5662Suntar Sp. z o.o.Tarnów41166133
5663ARVATO POLSKA Sp. z o.o.Warszawa41732060
5664Firma Handlowa Saks sp.j. Richert Mirosław i S-KaPruszcz Gdański4155059
5665Landmann Polska Sp. z o.o.Jawor4129868
5666Glk Abrasive Sp. z o.o. sp.k.Warszawa4125443
5667Playmobil Polska Sp. z o.o.Poznań4119756
5668Jomiro Sp. z o.o.Kępno4172626
5669Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Tomar sp.j. Lewandowski M. Lewandowska E. Lewandowski T.Lublin4112376
5670Farmar Kozak sp.j.Bielsko-Biała4121974
5671Globalsport Trading Sp. z o.o. S.K.A.Częstochowa414106
5672Dommar Grupa Sbs Sp. z o.o. sp.k.Jarocin4133534
5673Ntt Technology Sp. z o.o.Zakręt4110695
5674Hectronic Polska Sp. z o.o.Częstochowa4113490
5675Mci Agt Sp. z o.o.Plewiska412029
5676Ti-Ma Sp. z o.o.Gdańsk414604
5677Jiang Shi Sp. z o.o.Wólka Kosowska411625
5678Tres Sp. z o.o.Opole4116891
5679Technologie Formowania Metali Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice4125933
5680Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Insbud Jerzy Filipczak i Marian Zardzewiały- sp.j.Kwidzyn4110790
5681Els Polska Sp. z o.o.Dzierżoniów419403
5682Nestro Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sp. z o.o.Stare Olesno4146051
5683Program Systemy Komputerowe S.J.Konin4138918
5684Jwg sp.j. Byczkowska i S-KaWrocław4120855
5685Tamadar i Sp. z o.o.Warszawa416228
5686Elemes Sp. z o.o.Nowy Sącz411210
5687Intertoys Sp. z o.o. sp.k.Poznań4125833
5688Hurtowe Centrum Spawalnicze Heft Grzegorz Świderski, Ewa Świderska sp.j.Warszawa4126105
5689Kamar Sp. z o.o. sp.k.Wyrzysk4131680
5690Techmlek L.Mitura J.Drągowski sp.j.Pałecznica-Kolonia4151288
5691Metfrez Sp. z o.o. sp.k.Łódź411126
5692Yasheng Sp. z o.o.Wólka Kosowska413996
5693Masko Technology Sp. z o.o.Kuźnia Nieborowska41879
5694Łazienkaplus.pl S.A.Żerniki41193438
5695Firma Handlowo – Usługowa Wojteks Sp. z o.o.Świątniki411189
5696Przedsiębiorstwo Handlowe Sabo Sp. z o.o. sp.k.Suwałki4136670
5697Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o.Łódź4187561
5698Apteneo Plus Sp. z o.o. sp.j.Gidle415289
5699Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Prima Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski416407
5700The Charging Company Sp. z o.o.Warszawa41315
5701Dnt Sp. z o.o.Grudziądz4114425
5702Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Intrat M.J.Kierzenkowscy sp.j.Brzozie4136166
5703Towe Sp. z o.o.Mrągowo4114382
5704Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Handlowe Varia Sp. z o.o.Poznań412811
5705Faxpol Andrzej Iwanowicz Sp. z o.o.Warszawa414991
5706Erda Sp. z o.o.Zielona Góra414306
5707JG Apteki Sp. z o.o.Pogorzela4011458
5708Gadget Master Sp. z o.o. sp.k.Smolec4037743
5709Huntsman (Poland) Sp. z o.o.Warszawa409475
5710Samo Zdrowie Anita Gawrewicz Sp.j.Lidzbark Warmiński4013160
5711Tropic Sp. z o.o. sp.k.Koczargi Nowe4057323
5712Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne APEXIM S.A.Łódź4082663
5713Komet Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów4018365
5714Z.P.H.U. Korona Sp. z o.o.Biłgoraj4021116
5715MARANTEC POLSKA Sp. z o.o.Konarzewo403275
5716Andmar A.Habrat, M.Wojtowicz sp.j.Krosno4042339
5717Biuroland Systemy Sp. z o.o.Wejherowo401678
5718Sedan Sp. z o.o.Nowe Miasto Lubawskie409912
5719Agro-Mar Sp. z o.o.Toruń401676
5720M.Market Sp. z o.o.Warszawa407385
5721Garden Parts Sp. z o.o.Warszawa4055846
5722Korona JV Sp. z o.o.Warszawa4038989
5723Voiter Sp. z o.o.Poznań4044039
5724Bhb Węglostal Sp. z o.o.Szymanowo403878
5725J.S.Stachurscy Stacja Paliw i Usługi Motoryzacyjne sp.j. w PotworowiePotworów4013319
5726Guess Poland Sp. z o.o.Warszawa4050952
5727Deco Sp. z o.o.Kalisz4020338
5728Apg Co. W. Kisielewski, J.Kierdelewicz sp.j.Białystok4043224
5729Novli Sp. z o.o.Warszawa409094
5730Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda w ZgierzuZgierz406400
5731Zevis Sp. z o.o.Wólka Kosowska401530
5732Ip Polska Sp. z o.o.Łódź408073
5733Glover Sp. z o.o. sp.k.Kraków4038757
5734Zalvita Sp. z o.o.Warszawa4018684
5735Apteka Remedium Sp. z o.o.Sławno402603
5736Nks Group Sp. z o.o.Bydgoszcz4010805
5737TK Biotech Sp. z o.o.Warszawa4054741
5738Colormarket Sp. z o.o.Warszawa401843
5739Net-S M.Chmielewski, J.Chmielewska sp.j.Rumia406443
5740Mosca Direct Poland Sp. z o.o.Warszawa4022410
5741Agromarket Jaryszki Sp. z o.o.Zamość407226
5742Kankan Sp. z o.o.Bukowno4013683
5743Bazexim Sp. z o.o.Łódź406293
5744Texit Sp. z o.o.Wisła405625
5745Infinity M Sp. z o.o.Bielsko-Biała402633
5746CTS Technology Sp. z o.o.Tychy4010585
5747JIT Services Sp. z o.o. sp.k.Gdynia4064949
5748Dino Polska S.A.Krotoszyn409243750
5749Benox B. Kaszubowski sp.j.Kamień4043292
5750Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Trans – West Gmbh Sp. z o.o.Środa Wielkopolska406445
5751Krimark Solutions Sp. z o.o.Warszawa4033829
5752Kamdo Kamila Borowska sp.k.Bydgoszcz407069
5753Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Aat Renkar Sp. z o.o.Kraków407055
5754Sportsdirect.Com Poland Sp. z o.o.Poznań4037232
5755Przedsiębiorstwo Handlowe Kogex Sp. z o.o.Wrocław407397
5756Bmg Sp. z o.o.Gdynia4015558
5757Sonte Poland Sp. z o.o.Bielsko-Biała405649
5758Love Life Sp. z o.o.Jabłonowo405647
5759Redconst Sp. z o.o.Skrzyszów40380
5760Adler – Polska Sp. z o.o.Kraków4039281
5761Herr-Holz Sp. z o.o.Chudów4010574
5762Breve Sp. z o.o.Zielona Góra4025707
5763Kapsułka KM Target Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.j.Konin405293
5764Firma Masa Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle4022903
5765Clay Materials Sp. z o.o.Mikstat-Pustkowie40119
5766Daro Lublin Sp. z o.o.Lublin4020738
5767Weldtech Sp. z o.o.Legnica404010
5768Infusion.Pl A. Banaszkiewicz sp.k.Warszawa4057114
5769Chemitech Sp. z o.o.Kraków4044013
5770Złomostal Renata i Zbigniew Puzio sp.j.Koszalin4025552
5771Creator-Comm Sp. z o.o.Warszawa404379
5772Sanofi-Aventis Sp. z o.o.Warszawa402336603
5773Ex-Con Polska Sp. z o.o.Wrocław402578
5774Agro Service Sp. z o.o.Dobra404604
5775Lm Farmacja Choma sp.j.Sokołów Podlaski4031638
5776Mag – Krak Sp. z o.o.Kraków40437525
5777BUD – EL Sp. z o.o.Kraków392289
5778Apteka Aronia Motyl-Pikuła, Pikuła sp.j.Mstów3913588
5779Printed Circuit Board Technology Sp. z o.o.Elbląg3921520
5780De Soto Sp. z o.o.Warszawa394746
5781Tehpromtrade Sp. z o.o.Warszawa39961
5782Jacol Sp. z o.o.Modła Królewska3922682
5783Svoger Sp. z o.o.Wodzisław Śląski391306
5784Top Ten Sp. z o.o.Olsztyn3910890
5785Labelland Sp. z o.o.Warszawa397381
5786Atagor Sp. z o.o.Trzebinia3920416
5787Eko-Farmacja Sp. z o.o.Ełk391565
5788Thing4you Tomasz AdamowiczRadzymin3962262
5789Dts Sp. z o.o. sp.k.Kraków3911922
5790Gripple Sp. z o.o.Warszawa3923020
5791Karen Dariusz Czerniak sp.j.Racibórz39182775
5792Seclock Polska Sp. z o.o.Orzesze39359
5793Troja Sp. z o.o.Rumia396905
5794Dez Logistics Sp. z o.o.Gdynia391591
5795HAGER POLO Sp. z o.o.Tychy39310928
5796Achtelik II Montaż i Dystrybucja Sp. z o.o.Chełm Śląski395644
5797AMTRA Sp. z o.o.Sosnowiec3983529
5798Anmak Dystrybucja Ciupryk, Sygnarowicz sp.j.Wojnicz392556
5799Arenys Sp. z o.o.Wschowa3922872
5800Ekomtb Sp. z o.o.Brwinów392561
5801Amico .Com.Pl Sp. z o.o.Pińczów3979
5802Beauty Gallery Sp. z o.o. sp.k.Łódź39203303
5803Polscrub Sp. z o.o.Kochanowice397893
5804Ab Logic Sp. z o.o.Smolice396219
5805Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w MilówceMilówka396285
5806MK Projekt Sp. z o.o.Dąbrowa Białostocka39974
5807Gamabik Malec Chorobik Gawęda sp.j.Kraków39154992
5808Frezpol-Serwis Sp. z o.o.Siedlce392815
5809Multimedia Intelligent Products Bartnicki, Sawicki sp.j.Warszawa3927824
5810Dywanpol Sp. z o.o.Doboszowice3912661
5811Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Omega Tomasz Laszuk sp.k.Płock3987755
5812Elwi Sp. z o.o. Sp.K.Koszalin3917696
5813Schweitzer Chemie Polska Sp. z o.o.Katowice392344
5814PHU Triada Sp. z o.o. sp.k.Suchy Las3920583
5815Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Drewit B.W. Wąsowicz sp.j.Kraków3919618
5816Optifarma Sp. z o.o. sp.k.Sokołów39391395
5817Datamobi Sp. z o.o.Warszawa391677
5818Trirent Sp. z o.o.Warszawa39959
5819Explonaft Sp. z o.o.Warszawa3916186
5820Wi-Ba-Lak Sp. z o.o.Wysogotowo3910368
5821Ikp Sp. z o.o.Nowy Sącz39552
5822Laboderm Sp. z o.o.Bojano391565
5823ERB Sp. z o.o. sp.k.Wasilków395198
5824Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Logis – Sp. z o.o.Kielce3910494
5825Transimpex M. Kondracka, C. Kondracki sp.j.Sokołów Podlaski3935165
5826Darvas Sp. z o.o.Łagów396608
5827Utech Maszyny i Urządzenia Techniczne Jarosław Koenig sp.k.Opole3949867
5828Dabex-Bydgoszcz Sp. z o.o.Bydgoszcz392412
5829Izipak Sp. z o.o. sp.k.Chwaszczyno3938846
5830Madam Grace Sp. z o.o.Łódź39627
5831Ibcol Sp. z o.o.Warszawa39232028
5832Roltoma Sp. z o.o.Sokoły39686
5833Adsa Sp. z o.o.Jelcz-Laskowice391396
5834Hurtownia Artchem Sikora & Lang sp.j.Ustroń3927554
5835Dawimax Sp. z o.o.Gdańsk3912767
5836Fungi – Chem Sp. z o.o. sp.k.Kościan3914103
5837Bulk Trading Polska Sp. z o.o.Chorzów391640
5838Emultimax Damian ChwiejczakZamość3998222
5839NETMARKET Sp. z o.o.Warszawa393241
5840Konwer Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk3975720
5841Metrohm Polska Sp. z o.o.Opacz-Kolonia3940841
5842Automatic Systems Engineering Sp. z o.o.Gdańsk3939340
5843Tech Sp. z o.o.Warszawa393349
5844Sharp Electronics (Europe) GmbH Sp. z o.o. Oddział w PolsceWarszawa3926757
5845Mtm sp.j. Jędrusik, OgorzałekStróże397150
5846Hovet – Zbigniew Siwiec, Piotr Dardziński sp.j.Lubartów3963907
5847A&S Sowa Sp. z o.o.Łężany394572
5848Ekoinstal Holding Sp. z o.o. sp.k.Katowice3986507
5849Granmar Sp. z o.o.Borowa Góra39610
5850Baltifarm Sp. z o.o.Lublin396964
5851Domkove Sp. z o.o.Warszawa391712
5852Polski Lek – Dystrybucja Sp. z o.o.Wadowice39120661
5853FELONA Sp. z o.o.Kępno3922767
5854Petrol-Hurt Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice381427
5855Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaRuda Maleniecka382798
5856Omega Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sp. z o.o.Głogów3848763
5857Start Riding Sp. z o.o. sp.k.Kraków3810437
5858Clarumled Sp. z o.o.Poznań3812902
5859Dragos Enterprise Sp. z o.o.Częstochowa38541
5860Iron Tools Sp. z o.o.Jelenia Góra382967
5861Pamiątkowa 1998 Sp. z o.o. sp.k.Poznań388372
5862Vershold Poland Sp. z o.o.Warszawa38258188
5863Bawa Sp. z o.o.Wysogotowo3846212
5864Przedsiębiorstwo Hurtowo-Detaliczne Książnica Polska Sp. z o.o.Olsztyn3811374
5865Fulmarket Sp. z o.o.Mszana Dolna3840688
5866Domus Adam Chromik i Wspólnicy sp.j.Czechowice-Dziedzice3814812
5867AB Market Sp. z o.o.Paczków383013
5868Na Skarpie Łukasik sp.j.Bielsko-Biała3812933
5869Valkor Technologie Grzewcze Sp. z o.o. sp.k.Poznań3812147
5870Kameleon.Pro Sp. z o.o.Kalwaria Zebrzydowska3837478
5871Oflo Sp. z o.o.Poznań387567
5872Bettas Sp. z o.o.Cieszyn3890
5873Ducato Sp. z o.o.Jelenia Góra384092
5874PH VABANK Sp. z o.o.Elbląg386093
5875Asmex Sp. z o.o.Swarzędz382030
5876Famex Jastrzębscy sp.j.Radom389811
5877Mkk Sp. z o.o.Golub-Dobrzyń386153
5878All – Trade Sp. z o.o.Łódź38697
5879Klar Sp. z o.o.Zielona Góra387037
5880Cognosco Sp. z o.o.Warszawa385950
5881G. Poland Sp. z o.o.Warszawa3824752
5882Topfarm S.J.Luboń3833034
5883Kme Sp. z o.o.Bogucin3817789
5884Stalco Sp. z o.o. S.K.A.Skawina38505213
5885Op Invest Sp. z o.o.Bochnia386503
5886Emt Group Sp. z o.o.Barczewo38526
5887Przedsiębiorstwo Rolmech Sp. z o.o.Płońsk3846735
5888Seton K. Cichocki, R.Matusiewicz sp.j.Nowa Wieś Ełcka3868012
5889Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Inagri Sp. z o.o.Sieradz3884171
5890Wiko Sp. z o.o.Białystok3821035
5891Barbatus Trade Sp. z o.o.Poznań381686
5892TIM S.A.Wrocław38735949
5893King Zoo Sp. z o.o.Lublin385246
5894Omb Group Sp. z o.o.Łódź38947
5895Oase Sp. z o.o.Warszawa3847564
5896TJX Poland Sp. z o.o.Warszawa381062978
5897Water Point Sp. z o.o.Warszawa38736
5898Cefor Sp. z o.o.Płock381050
5899Litus Sp. z o.o.Poznań3810980
5900Livioon Polska Sp. z o.o. sp.k.Modlniczka3832981
5901Agencja Amk Krzyżanowski sp.j.Poznań3817104
5902Packman Sp. z o.o.Łajski389052
5903PGC Polska Grupa Ceramiczna Sp. z o.o.Łódź3872774
5904Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w KościerzynieKościerzyna386161
5905Spółdzielnia BrennaBrenna3820906
5906Forma Sp. z o.o.Warszawa3853240
5907Linexim-Tk Sp. z o.o.Łódź3819687
5908Stacja Benzynowa Pami A. Pawłowicz sp.j.Połęcze3834688
5909Memopharm Sp. z o.o.Kobylnica3813409
5910Desa S.A.Warszawa38275264
5911Przedsiębiorstwo Prod.Handl.Usług. Gałkowski SzymonRakoniewice38124792
5912British Steel Poland Sp. z o.o.Warszawa38386
5913Wandeks Sp. z o.o.Kobiernice3812091
5914Lubmedical Sp. z o.o. Sp.K.Lublin3811347
5915Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w ŚlesinieŚlesin3811944
5916Fortus Wotzka sp.k.Katowice3879241
5917E-Commerce Partners Sp. z o.o.Częstochowa38151054
5918Krak – MIX Sp. z o.o.Kraków388368
5919Max-Rol , Lech, Pogorzelski sp.j.Jeżewo Stare3828654
5920Orteo Sp. z o.o.Kraków3821937
5921Altmetal Liszka sp.k.Jasło384068
5922Cer-Point Sp. z o.o.Wrocław3814111
5923SSAB Poland Sp. z o.o.Żórawina38435598
5924Polska Grupa Elektryczna Forum-Rondo Sp. z o.o.Morszków3825043
5925Tomix Sp. z o.o. sp.k.Szczecin3810070
5926Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe ,,Melisa Magdalena KwiecieńŁańcut3847512
5927AFRISO Sp. z o.o.Szałsza38154459
5928Vermont Sp. z o.o.Łódź386314
5929Rs Holding Sp. z o.o.Rzeszów37328
5930Skaw-Oil Sp. z o.o.Skawina3713729
5931Betkom Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra3718888
5932Alta Sp. z o.o.Siedlce37239
5933Janar Bis Sp. z o.o.Kościelniki Dolne3710739
5934Mig Zabilscy sp.j.Nysa375722
5935Apteka Arnica H.Zalega,I.Brych-Zalega sp.j.Wałbrzych3711202
5936Perfectplus Sp. z o.o. sp.k.Wrocław375758
5937Tomkol Kołodziej i Wspólnicy – sp.j.Kęty3711126
5938R-Gol Marcin Radziwon sp.k.Górka3762251
5939Zdrowe Ceny Sp. z o.o.Niepołomice3760977
5940Carwex Sp. z o.o.Nowe Grocholice3787
5941Darel Ltd Sp. z o.o.Warszawa3739775
5942Cryoprofil S.A.Warszawa3712842
5943Rivetta Sp. z o.o.Lubaczów372946
5944Sangrey Sp. z o.o.Kwidzyn372536
5945Sailovnia Sp. z o.o.Gdynia372570
5946Cnx Rydzińska, Zimnowodzka sp.k.Warszawa37130795
5947Tabo Kuzimski Sp. z o.o. sp.k.Rawa Mazowiecka3784972
5948Urban Polska Sp. z o.o.Żary3765096
5949Naftpol Anna Zwiewka Arkadiusz Zwiewka S.J.Stopka3755277
5950Hydro Centrum D. K. Koperscy, M. Mastalerz sp.j.Mińsk Mazowiecki3737049
5951Entire M Sp. z o.o.Wrocław37317372
5952Apteka Pod Aniołem Sp. z o.o.Piława Górna372889
5953Olmet Rynowieccy sp.j.Ostrów Wielkopolski3711935
5954Emma Sp. z o.o.Pruszcz Gdański379594
5955Archimedes Sp. z o.o.Toruń3785108
5956Traderia Sp. z o.o.Gdynia375469
5957Redford & Grant Białecki i Kałdan sp.k.Warszawa3761916
5958Axxonsoft Polska Sp. z o.o.Kraków3722397
5959Hacop Technika Grzewcza D.D. Jabłońscy sp.j.Toruń374235
5960Elbis Max Sp. z o.o. sp.k.Lublin378999
5961Tan-Trang Sp. z o.o.Wólka Kosowska37681
5962Medacco Sp. z o.o.Jędrzejów3710927
5963Szlachetna Sp. z o.o.Łódź378454
5964Dolnośląska Grupa Apteczna S.A.Bieruń3733454
5965Aprila Sp. z o.o. sp.k.Kraków3715217
5966Ast Maszoński S.J.Sulęcin3736256
5967Skateplus Sp. z o.o.Warszawa372050
5968Capital Sp. z o.o.Warszawa374708
5969Nettle S.A.Wrocław3787484
5970HOBBS Sp. z o.o.Warszawa37129116
5971Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Grass Marta Łozińska sp.j.Zabierzów3714087
5972Oriontec Sp. z o.o. sp.k.Mazańcowice3776884
5973Merkury – Akcesoria Meblowe Sp. z o.o.Nowy Targ378458
5974Flavon Group Polska Sp. z o.o.Kraków3747002
5975Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Wimpel S.J. Mirosław Wielocha I Mateusz WielochaSyców376228
5976Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Zbistal Franciszek i Zbigniew Wojtyla sp.j.Ząbkowice Śląskie3711833
5977Softpoint Sp. z o.o.Warszawa371216
5978Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Roltex Siedliszcze Sp. z o.o.Siedliszcze372978
5979Nalinge Sp. z o.o.Jabłonowo372715
5980Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne Rolchem Alojzy Lesiak, Brunon Nowok sp.j.Ćwiklice3715596
5981Hymet Trading Sp. z o.o.Warszawa371615
5982Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Metalika Sp. z o.o.Częstochowa37567
5983Meritum Olszowy sp.j.Toruń376687
5984Ropa Polska Sp. z o.o.Błonie37145558
5985Jurgen Armack Sp. z o.o.Piła3718108
5986Farmacja Warszawa Maou sp.j.Warszawa371043
5987Life Care Gl + Sp. z o.o.Gorlice3718281
5988Gt Group Tomaszek Sp. z o.o.Łańcut37486947
5989Walabi Sp. z o.o. sp.k.Toruń379874
5990Eco And More Sp. z o.o.Warszawa3729727
5991Jowat Polska Sp. z o.o. sp.k.Sady37157363
5992Mtm- Shop Sp. z o.o.Wólka Kosowska371792
5993Idea Icon Petrykowski sp.k.Gdynia372553
5994Altaria Solutions Sp. z o.o.Warszawa3730736
5995Kwd Ryt Sp. z o.o. S.K.A.Lublin372795
5996Mfp Biznes Sp. z o.o.Luboń371439
5997Z-Power Sp. z o.o. sp.k.Łódź368838
5998Felder Group Polska Sp. z o.o.Żory3629739
5999Vantage Polska Sp. z o.o. sp.k.Gdynia3622004
6000Centralbud Hurtownia Instalacyjna – Grupa Sbs Sp. z o.o.Bydgoszcz36146561
6001Farmed E. Bukiewicz sp.j.Warszawa366491
6002Norsteel Sp. z o.o.Świdnica3611678
6003Wal-Mar Sp. z o.o.Brzeg Dolny3631283
60044ride Sp. z o.o. sp.k.Katowice3633044
6005Biuro Handlowe Krokowicz Sp. z o.o.Poznań3623070
6006Hemarpol Bogaccy Sp. z o.o.Kalety3626052
6007Mawi-Pol Sp. z o.o.Leśna36966
6008Zms Systemy Magazynowe Sp. z o.o.Krobia3641205
6009Virum Sp. z o.o.Wągrowiec3645934
6010Master Coating Polska Sp. z o.o.Piaski364816
6011PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWE „LEGS” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAleksandrów Łódzki36378062
6012Śląskie Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Atut Sp. z o.o.Cieszyn364242
6013Kol-Mar Sp. z o.o. sp.k.Leszno3617610
6014Elżbieta Bartos Firma Handlowo UsługowaPiekoszów3699524
6015Sylgab Sp. z o.o.Szczyrk364146
6016Look-Sfera Sp. z o.o.Łuków366104
6017Abc Floor Sp. z o.o.Toruń362767
6018Begerman Sp. z o.o.Katowice367464
6019P.P.U.H. Ko-Ma Surowce Wtórne Sp. z o.o.Opole361036
6020Antex S.J. Janina Hudaszek, Antoni HudaszekLubycza Królewska3618725
6021Car – Line Małgorzata Lasik sp.j.Wrocław3632561
6022Dolce Vita Belardinelli Sp. z o.o.Warszawa361298
6023Ju Fu Sp. z o.o.Wólka Kosowska36382
6024Flora Sp. z o.o.Praszka36121825
6025Jb Sp. z o.o.Warszawa3614553
6026Chemsol Sp. z o.o.Bydgoszcz3618099
6027Nozar Narzędzia Diamentowe Sp. z o.o.Kraków368589
6028Kaliber Sp. z o.o.Warszawa36115300
6029NEO Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski3658700
6030Ventis Sp. z o.o. sp.k.Pajęczno3612962
6031Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w LiszkachLiszki361458
6032Talem Sp. z o.o.Świecie3616487
6033Anka Sp. z o.o.Bydgoszcz362792
6034Aster System Sp. z o.o.Częstochowa365771
6035Ernesto Sp. z o.o.Dębno365960
6036Aw-Narzędzia Walenty Androsiuk sp.k.Białystok36248976
6037Hydroland Chorobik Gawęda Malec Wojtycza sp.j.Jawornik36207008
6038Sappi Europe (Polska) Sp. z o.o.Warszawa3621125
6039Przedsiębiorstwo Handlowe Koba-M Władysław MichalczykBrzesko368549
6040Extrafeed Sp. z o.o.Nowogrodziec361632
6041Bober-Pharm Sp. z o.o.Łopuszno3614362
6042Budorex Joint Venture Sp. z o.o.Bielsko-Biała361592
6043Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Jamar Janusz Walocha i Spółka sp.j.Kielce3619582
6044By Click Sp. z o.o.Kraków36367
6045Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w KamieniuKamień362832
6046Dajar Sp. z o.o.Koszalin36496102
6047Torimpex-Trade Sp. z o.o.Toruń3655056
6048Vorwerk Polska Sp. z o.o. sp.k.Wrocław36451587
6049MPL POWER ELEKTRO Sp. z o.o.Zabrze36109180
6050Biogajamed Sp. z o.o.Radom362283
6051Essity Poland Sp. z o.o.Warszawa361228085
6052Soraj Sp. z o.o.Mława362641
6053Proakces Krzysztof Tomczuk, Norbert Maksalon sp.j.Jabłonna3637445
6054Spółdzielnia Transportu Wiejskiego w BrzozowieBrzozów362759
6055Floraland Sp. z o.o. sp.k.Stanisławów Pierwszy3685136
6056Wri Sp. z o.o.Koziegłowy3689777
6057Firma Handlowa Wójcik Sp. z o.o.Kraków363958
6058Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wuzet W. Wiśniewski A. Zielony sp.j.Zawiercie3622064
6059Nevo Projekt Sp. z o.o. sp.k.Opole368232
6060Naomimi Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki368531
6061Keil Art Sp. z o.o.Warszawa3631731
6062Connect Distribution Sp. z o.o.Warszawa369759
6063Firma Wójcik M.Wójcik, St.Wójcik sp.j.Lublin3622917
6064Apt Tarczyn Sp. z o.o.Tarczyn364082
6065PID Polska Sp. z o.o.Warszawa3656271
6066ECOPHARMA Sp. z o.o.Kraków364350
6067Dobopack Trading Sp. z o.o.Warszawa362015
6068Pikselomania Sp. z o.o.Mszana363297
6069Rejonowa Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKARaszyn3633146
6070Sens.Us Polska Sp. z o.o.Zielona Góra3613746
6071Azorinhome A&M Sp. z o.o.Wólka Rokicka-Kolonia356263
6072Pferd Vsm sp. z o.o.Kostrzyn3524151
6073Eco Service Sp. z o.o.Kobierzyce354096
6074Op Handel Sp. z o.o.Starachowice351311
6075Matix Sp. z o.o.Częstochowa3532329
6076Hawa S.A.Gniezno35100297
6077ABA Medica S.A.Poznań352861
6078H2O Sp. z o.o.Warszawa353031
6079Apteki Gdańskie Sp. z o.o.Wejherowo357613
6080Technika Chłodzenia Spółka z Ograniczną OdpowiedzialnościąZabrze35161915
6081Amza Sp. z o.o. sp.k.Psarskie356506
6082Image Recording Solutions Sp. z o.o.Warszawa356947
6083Bolton Polska Sp. z o.o.Warszawa3539187
6084Equimed Hołda, Lenk, Trembecki sp.j.Kraków3564734
6085Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Mega+ Andrzej Popkowski i Wspólnicy sp.j.Świdnica3511836
6086Baltrade Sp. z o.o.Gdańsk35112247
6087Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Grodzisku Wlkp.Grodzisk Wielkopolski351074
6088Lak Tech Sp. z o.o. sp.j.Warszawa3518100
6089Dosis Sp. z o.o.Łódź3512884
6090Omega Sp. z o.o.Warszawa357281
6091Fafa Sp. z o.o.Bielsko-Biała352416
6092PUH Celka Sp. z o.o.Zielona Góra3553
6093Budorex-Air Sp. z o.o.Bielsko-Biała358855
6094PH CONKRET Sp. z o.o.Biała Podlaska3519777
6095Birkefeld Stein Sp. z o.o.Toruń351297
6096Tong Tai Sp. z o.o.Wólka Kosowska3513146
6097Vera Poland Sp. z o.o.Wólka Kosowska352306
6098Hair Partners Sp. z o.o.Warszawa3511496
6099No Name Office Sp. z o.o.Kraków353731
6100Retail Group Sp. z o.o.Wólka Kosowska352706
6101Rais-Tools Sp. z o.o.Poznań353557
6102Della Sp.J. Stanisław Gumieniuk-Henryk KowalakŁuszczów Pierwszy3514020
6103Electronic Arts Polska Sp. z o.o.Warszawa35129779
6104Lemar E. Czyża, P. Bieleń sp.j.Olsztyn3555803
6105Apteka – Danuta Biegacz sp.j.Pacanów3524005
6106Olivit Sp. z o.o.Poznań3528798
6107Raca I Wspólnicy S.J.Złotów3518314
6108Transbud Group Sp. z o.o. sp.k.Windyki3556326
6109Moton Sp. z o.o.Warszawa351387
6110Kymona Sp. z o.o.Łódź35481
6111Handel Materiałami Sypkimi i Opałowymi sp.j. Agnieszka GolonkaMysłowice3518728
6112Viggen Sp. z o.o. sp.k.Warszawa351584
6113Hurtownia Artykułów Metalowych Metal-Mix Sp. z o.o.Pilzno351626
6114Radmax Sp. z o.o.Dziwie353135
6115RETTENMAIER POLSKA Sp. z o.o.Warszawa35220517
6116Eljor Sp. z o.o.Lubin3516882
6117Trade Mysak Group Sp. z o.o. sp.k.Poznań355125
6118Qualitium Sp. z o.o.Brzeście Nowe353256
6119Arkana Cosmetics Sp. z o.o. sp.k.Wrocław3576683
6120IPRA POLSKA Sp. z o.o.Nowy Sącz3532475
6121Hama Polska Sp. z o.o.Robakowo35327902
6122Rtd Polska Sp. z o.o.Warszawa353121
6123Hidrostal Polska Sp. z o.o.Golanki3511477
6124BIA TEX Sp. z o.o.Kraków352707
6125Cezarex Sp. z o.o.Warszawa352784
6126Atler Sp. z o.o.Piastów358041
6127Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Novexim Export-Import Sp. z o.o.Poznań3512019
6128Stacja Paliw i Transport Sp. z o.o.Nowy Tomyśl35234
6129SIMONSWERK POLSKA Sp. z o.o.Poznań352485
6130Mig Dom Handlowy, Stacja Paliw, Bar Sp. z o.o.Warszówek3512532
6131Jkk-Tech Kwiatkowski sp.j.Katowice354403
6132Vecom Chemicals Polska Sp. z o.o.Zagnańsk35180
6133Infrared Haus Sp. z o.o.Orzesze35218
6134Malaya Sp. z o.o.Racibórz3521666
6135Wadim Plast Sp. z o.o.Reguły3553588
6136Jar Turula sp.j.Lublin356346
6137Impostal Sp. z o.o.Tuczno3538071
6138Wabusch Sp. z o.o.Katowice35490
6139YARA Poland Sp. z o.o.Szczecin35273438
6140Enes Magnesy Paweł Zientek sp.k.Stare Babice3521392
6141Idalia Ludwikowscy sp.j.Radom3571098
6142Cetbud Sp. z o.o.Łukaszów355991
6143Margaz J.P.Marchelewicz sp.j.Węgrów3516908
6144Bella-Rzeszów Sp. z o.o.Rzeszów354033
6145Cambridge Diagnostics Polska Sp. z o.o.Warszawa359449
6146Gricard – Polska Sp. z o.o.Lublin355106
6147Romos Sp. z o.o.Gostyń3546700
6148Das Company Sp. z o.o.Trzebinia35135033
6149Daglesja Sp. z o.o.Wrocław351004
6150Esse Organic Poland Sp. z o.o.Wrocław34340
6151Tomasz Krawiec, Katarzyna Marzec Przedsiębiorstwo Hanlowe Partner sp. j.Radom3428542
6152Worwag Polska Sp. z o.o.Chociule341023
6153Reg Benz – MKS Sp. z o.o.Mielec345512
6154Euromobil Sp. z o.o.Paprotnia3415818
6155Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w MiędzychodzieMiędzychód341752
6156Watis Sp. z o.o.Strzałkowo34506173
6157Centrum Budownictwa i Ogrodnictwa EREM Ryszard MuszPrzemyśl3449359
6158Megaprof Sp. z o.o.Tarnów341563
6159Stanisław Pioch Stan – Drew Sp. z o.o. sp.k.Mojusz3422420
6160Global-Serwis Sp. z o.o.Piaseczno34829
6161Art-Service Okna, Drzwi, Bramy Artur Majewski i Wspólnicy sp.j.Radom3428028
6162Apteka Na Wawrzyszewie Mgr Danuta Iwańczuk sp.j.Warszawa342112
6163Cmc – Sp. z o.o.Brzesko3414955
6164Jm Elektronik Sp. z o.o.Gliwice3464701
6165Apteka Stokłosy Sp. z o.o.Warszawa343105
6166Tabapol Tarnówka S.J.Zabrze3479083
6167Polsad Sp. z o.o.Kraków34381
6168Uv Colorsystem Sp. z o.o. sp.k.Białystok343081
6169Marcus Elektrotechnika II Sp. z o.o.Dzierżoniów3417029
6170Ors Ochnik sp.j. Ogród-Rowery-SerwisLublin349038
6171Farmia Trade Sp. z o.o.Wołomin3422113
6172Lareka Larinets Sp.K.Przemyśl349293
6173Vipservice Sp. z o.o.Ząbki3417865
6174Wracam Do Zdrowia 12 Sp. z o.o.Starogard Gdański342146
6175Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaGłogówek3418230
6176Kredo-Metal Sp. z o.o.Warszawa344944
6177Wacker – Chemia Polska Sp. z o.o.Warszawa3469154
6178Biotrade Detal Sp. z o.o.Turośń Kościelna3422
6179CMB Częstochowa Sp. z o.o. i Wspólnicy, sp.k.Częstochowa344648
6180VB Traffic Sp. z o.o.Tuszów Narodowy3427813
6181Mgd Sp. z o.o.Wrocław343133
6182Skład Rolny Sp. z o.o.Warszawa344273
6183Apteka Vivax A. Kwiecień sp.j.Kraków3412870
6184Jedynak Babywelt Sp. z o.o.Namysłów346084
6185Lams A. Kontny sp.k.Tychy3451786
6186Stacja Paliw Czarnowąsy Sp. z o.o.Opole341603
6187Mdtronic Sp. z o.o. sp.k.Poznań3441306
6188AMG Elektro Sp. z o.o.Chełmno342273
6189Apoz Sp. z o.o.Białystok3438299
6190Wittchen Travel Sp. z o.o.Kiełpin34487
6191Logis Med Sp. z o.o.Kraków3492203
6192Ga-Bo Sp. z o.o.Lublin343936
6193Diam-Pol Sp. z o.o.Przerzeczyn-Zdrój3411694
6194Jucca Sp. z o.o. sp.k.Tarnowo Podgórne3476110
6195Tayama Sp. z o.o. sp.k.Katowice3416250
6196Elkom-Gaz Sp. z o.o. sp.k.Przedmość3423873
6197Korlen Sp. z o.o.Witkowo349480
6198Bio Energy Sp. z o.o. sp.k.Gryfice3441584
6199Centropack Sp. z o.o. sp.k.Łódź3439038
6200Ronomed Sp. z o.o. sp.k.Wrocław3430197
6201Interide – Sp. z o.o.Suchy Dwór343733
6202Marco Tex Sp. z o.o.Wola Zaradzyńska347686
6203Mavima Sp. z o.o.Sopot341607
6204Aw Recyclingi Polska Sp. z o.o.Łódź341220
6205Er-Stal Sp. z o.o.Toruń3412536
6206Aston Sp. z o.o.Strzelno3425562
6207Adiam Sp. z o.o.Wrocław349287
6208Ap Sp. z o.o.Białystok3428497
6209Soymax Sp. z o.o.Lublin3417187
6210Gravizz Management Sp. z o.o. sp.k.Warszawa3414466
6211Targes Sp. z o.o.Iłów345692
6212Blu Paliwa Sp. z o.o.Mszana Górna343299
6213Natur – Produkt Zdrovit Sp. z o.o.Warszawa341472086
62142 w Sp. z o.o.Łódź343592
6215Smartis Sp. z o.o.Łódź349854
6216IBA International Sp. z o.o.Łódź345645
6217Lawenda Pharmacy Sp. z o.o. sp.k.Lublin342428
6218Korina Sp. z o.o.Pogórze3416437
6219Metal-Pack Sp. z o.o.Kraków3413847
6220Toreon Sp. z o.o.Bartoszyce3414352
6221Automotive-Connectors Sp. z o.o.Gdynia341050
6222Polo Tank Pękała sp.j.Pszczyna346009
6223Firma Handlowa Soft Marta Mazur, Mariusz Mazur sp.j.Rzeszów3433678
6224Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hurt-Detal Polskie Sklepy Sp. z o.o.Mazury34112
6225Este Group Sp. z o.o.Wrocław345341
6226ATC Agro Trade Center Sp. z o.o.Bartoszyce341903
6227Elektro-Invest Hurt Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała3426536
6228RHS Sp. z o.o.Wieluń3420011
6229Apteka Vita Urszula Gzel-Samson Marek Samson sp.j.Przedbórz3413826
6230Fabel Sp. z o.o.Parczew347534
6231Apteka Portowa Sp. z o.o. sp.k.Szczecin3429373
6232Ftc Sp. z o.o.Kraków341013
6233Stacja Paliw Petsul sp.j. Peć Mirosław, Peć MałgorzataŁukowa346386
6234Joka Narzędzia Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki345139
6235Hurto-Stal Pędziwiatr Sp. z o.o.Rusiec3416295
6236Karat Salony Jubilerskie Sp. z o.o.Skierniewice333675
6237Krones Sp. z o.o.Warszawa33111123
6238Goshe Sp. z o.o.Olsztyn33109783
6239Apteka Centrum Sp. z o.o.Jelcz-Laskowice333780
6240Shim-Pol A.M.Borzymowski E.Borzymowska-Reszka, A.Reszka sp.j.Izabelin33205890
6241Golden Flame Sp. z o.o.Gogolin333822
6242Elmerk Sp. z o.o.Węgrzce331132
6243Colour Tex Sp. z o.o.Gospodarz331018
6244Zakład Handlowo Usługowo-Produkcyjny Agros Tj Jan Szwarc i Małgorzata Szwarc – Walkowiak sp.j.Subkowy339254
6245Przedsiębiorstwo Obrotu i Fabrykacji Artykułów Medycznych Pofam-Poznań Sp. z o.o.Poznań33106758
6246Boss19 Sp. z o.o.Mrągowo3313928
6247Aereco Wentylacja Sp. z o.o.Warszawa33205255
6248Mt – Pharma Sp. z o.o.Kraków338772
6249Ama Europe Sp. z o.o.Kraków3378445
6250Mk Tank Sp. z o.o.Sędziszów Małopolski335109
6251Ardetem & Zpas Sp. z o.o.Nowa Ruda332025
6252Leanflex Polska Sp. z o.o.Łódź3320485
6253Grupa Zachodnia Sp. z o.o. S.J.Sierosław33122308
6254Eko-Met Przedsiębiorstwo Handlowe Zdzisław Szewczyk – sp.j.Warszawa3321957
6255Espes Office Sp. z o.o.Opacz-Kolonia331504
6256Admar sp.j. Adam Król, Marcin KrólKrężnica Okrągła3315710
6257Rbc International Sp. z o.o.Gliwice3324926
6258Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Juszczak sp.j.Wieruszów3345490
6259Produkcyjno-Usługowa Spółdzielnia Pracy RolnikKrosno33674
6260ŻUCHOWSKI – DENTAL Sp. z o.o.Szczecin331848
6261Therma-Klim Sp. z o.o. sp.k.Wrocław3323274
6262Dhj Sp. z o.o.Wólka Kosowska33547
6263Nortour Sp. z o.o.Pasłęk338000
6264Galpak Centrum Dystrybucji Opakowań Sp. z o.o.Lublin339259
6265Przedsiębiorstwo Rolne Kost – Rol Sp. z o.o.Kostów3310374
6266Colorful Sp. z o.o.Wólka Kosowska339831
6267Bialpak Choromański, Leszczyński sp.k.Biała Podlaska33147554
6268K. i P. Kuryłek sp.j.Zielonki-Parcela3313254
6269Plt Paliwa Sp. z o.o.Parznice334098
6270La Nuova Sp. z o.o.Kraków333604
6271K&P Medical Group Sp. z o.o.Warszawa334508
6272Multa Sp. z o.o.Puck3320189
6273Ośrodek Komputerowy Infostil Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski331531
6274Asten Group Sp. z o.o.Częstochowa3381891
6275A&D Sp. z o.o.Wólka Kosowska33925
6276Saint Lazarus Sp. z o.o.Radzyń Podlaski33823
6277Design Light Sp. z o.o.Głuchołazy33144676
6278Ridet Sp. z o.o.Sucha Beskidzka3310636
6279Rk Dive Sp. z o.o.Łobez33889
6280Novo S.A.Tychy33125861
6281Tribotec Polska Sp. z o.o.Wrocław3314968
6282Vega It Sp. z o.o.Osięciny33651
6283Spółdzielnia Handlowo – Usługowa STW w OpoluOpole3311862
6284Innolight Sp. z o.o.Kraków3362
6285Emso Mochnacki Sobecki sp.k.Ożarów Mazowiecki3327538
6286Art-Mas Sp. z o.o.Szczecin33280
6287Modrzejowska Jargan – Szklorz sp.j.Sosnowiec3311354
6288Polska Grupa Weterynaryjna sp. z o.o.Łowicz3313997
6289Gryf – Med Sp. z o.o.Ustka335726
6290Stora Enso Polska Sp. z o.o.Warszawa3312906
6291Gmp Europe Sp. z o.o.Częstochowa33966
6292RAUSCHERT Sp. z o.o.Mysłakowice335443
6293Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe ADARA Sp. z o.o.Warszawa3386010
6294Silny & Salamon Sp. z o.o.Gdynia3357178
6295Agrolex Sp. z o.o.Pyrzyce33110963
6296Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Prodrex Sp. z o.o.Rudołtowice3398664
6297Cleopatra Sp. z o.o.Tarnowskie Góry337452
6298Kwitowski Paliwa Sp. z o.o.Gizałki336445
6299Artsanit Sp. z o.o.Łoś337217
6300Sławomir Olak Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowe AGRAHURT Export- ImportOsjaków3339769
6301Finclub Poland Sp. z o.o.Cieszyn339556
6302Hurt-Tel Sp. z o.o.Kostrzyn3320914
6303Amco Sp. z o.o.Olsztyn3353574
6304Avemi Sp. z o.o.Warszawa3348196
6305Spółdzielnia Kółek Rolniczych w OsiecznejOsieczna331810
6306Termika Grala, Wojciechowski Sp. z o.o.Kalisz3392342
6307Pik sp.j. Hurt – Detal K. i B. NartowiczBiałystok3338237
6308Devente Sp. z o.o.Kielce333789
6309Manitou Polska Sp. z o.o.Sękocin Stary3210502
6310Sodibo Sp. z o.o.Dzierżoniów3257410
6311Komplay Sp. z o.o.Wrocław321755
6312Duke Technika Kuchenna Sp. z o.o.Gniezno326431
6313Apm Group Sp. z o.o.Rzeszów3225111
6314ARPAPOL Sp. z o.o.Wrocław328851
6315Lely East Sp. z o.o.Lisi Ogon3220520
6316FHP-VILEDA Sp. z o.o.Warszawa32765763
6317Signal Meble Sp. z o.o. sp.k.Ostrowiec Świętokrzyski32592126
6318BG POLAND Sp. z o.o.Swarzędz324630
6319Liga Team Sp. z o.o.Wrocław322691
6320Łódźdis Sp. z o.o.Łódź3244833
6321Hurtownia Materiałów Budowlanych Sp. z o.o.Prabuty328790
6322Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Geoserv Sp. z o.o.Warszawa328337
6323Kobi Light Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów32140602
6324Efekt Plus Sp. z o.o.Bramki322387
6325ILAPAK Sp. z o.o.Kraków3217296
6326Grupa Wedu Sp. z o.o.Bielawa321060
6327KAMAI.PL Sp. z o.o.Wola Batorska322914
6328Snop Sp. z o.o.Goleniów3216458
6329Aura Giers sp.j.Szczecin3297166
63307FIT S.A.Wrocław3215023
6331Dobosz Market sp.j.Kłodzko3218832
6332Huluki Sp. z o.o.Łódź324685
6333Wam Polska Sp. z o.o.Kruszyn3280883
6334Industria Polska Sp. z o.o.Kraków3211213
6335Tubi System Sp. z o.o.Nowy Dwór Mazowiecki3215743
6336ADRILUX Polska Sp. z o.o.Warszawa32379
6337Donauchem Polska Sp. z o.o.Rokietnica32234383
6338Bassau Rawza sp.k.Prószków3250837
6339Santech Sp. z o.o.Warszawa3220776
6340Kamston Sp. z o.o.Cynków322926
6341Eko-Tank sp.j. I.J.W.P.T KiełbasaDąbrówka Tuchowska326577
6342M&M Auto Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski326581
6343Spec Instal Sp. z o.o. sp.k.Śrem3216534
6344Pomorze Sp. z o.o.Słupsk322989
6345Dispona Sp. z o.o.Przeźmierowo32259
6346WERIT POLSKA Sp. z o.o.Błonie3232191
6347Ita Tools Sp. z o.o.Kraków3254154
6348Centrum Aparatów Słuchowych 24 Sp. z o.o. sp.k.Poznań321142
6349Labro Technologie Paweł Chrząszcz i Wspólnicy sp.k.Kraków324002
6350Artemislift Polska Sp. z o.o.Ząbki326716
6351Nasza Chata Sp. z o.o.Czaniec324918
6352Dorado Żymła sp.j.Rybnik327447
6353F16 Sp. z o.o.Warszawa32272
6354Nevadent Sp. z o.o.Łódź3222924
6355Emet – Impex Bhz Sp. z o.o.Wodzisław Śląski32780
6356Pharma Poland Sp. z o.o.Gdynia3222973
6357Ogrodnik Niemirscy sp. j.Opoczno3238722
6358Art-Rafix Sp. z o.o. sp.k.Izabelin3212648
6359Brand Stores Sp. z o.o.Łaziska32807
6360Lł Sp. z o.o. sp.k.Byków32138605
6361Sialb Megis & Pagani S.J.Częstochowa323290
6362Leda Sp. z o.o.Pszczyna3213149
6363Sts-Berg Sp. z o.o.Nowy Sącz3237878
6364Commercial Parts Solution Sp. z o.o.Gdynia328072
6365SUN CHEMICAL Sp. z o.o.Marki32467247
6366Rejonowa Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa Samopomoc Chłopska w GarwolinieGarwolin322350
6367Technar Mikołów Sp. z o.o. sp.k.Mikołów3222465
6368Instal-Bud sp.j. P. Kawka, B. Spustek, R. MojakMajdan Wielki3211816
6369Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Agromix Sp. z o.o.Rojęczyn32180031
6370Alpol Sp. z o.o.Katowice3225603
6371Lp Systems Sp. z o.o.Warszawa328432
6372Grupa Marox Sp. z o.o. Sp.K.Oświęcim328413
6373Nasza Era Sp. z o.o.Warszawa32873
6374K & L Lucky Sp. z o.o.Wólka Kosowska32805
6375Jsd Polska Sp. z o.o.Warszawa32106261
6376123 Sp. z o.o.Kraków325213
6377ANEKS Sp. z o.o.Poznań3211976
6378Przedsiębiorstwo Armakon Sp. z o.o.Konin324682
6379Profus Sp. z o.o.Warszawa321875
6380Hifi Filter Polska Sp. z o.o.Siestrzeń32180696
6381Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Drewmet W. Pajda sp.k.Mogilany3254282
6382Handlowo Produkcyjna Spółdzielnia Pracy Samopomoc Chłopska w Nowym TarguNowy Targ325467
6383Prandelli Polska Sp. z o.o.Gdańsk3232550
6384Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Art-Chem Bogdan Widacki, Wojciech Zalewski, sp.j.Bydgoszcz3212241
6385Agrochemik Zbigniew Kącki, Marta Kącka Sp. J.Bochnia3222316
6386Vincent Sp. z o.o.Gdańsk32138045
6387Meduza Sylwia Rychlik, Mariusz Rychlik sp.j.Szczecin3257943
6388Gryt Dariusz, Adamus Andrzej – sp.j. Salony Meblowe MebluxAndrychów3219875
6389Mkj Systemy Zabezpieczeń Sp. z o.o.Gdańsk3228452
6390Basco 2 Sp. z o.o. sp.k.Mielec32162570
6391Sonia Company Sp. z o.o.Wólka Kosowska32581
6392Apteka Im.J.Wejhera Sp. z o.o.Gdańsk315032
6393Ideus Sp. z o.o.Chorzów31144388
6394Wispak Sp. z o.o.Dzierżoniów3120104
6395Spax Polska Sp. z o.o.Wieliczka3129352
6396Eurohyp Finanz Sp. z o.o.Cedynia31137200
6397Firma Handlowa Drewno Sp. z o.o.Łódź3148058
6398Proteuss Sp. z o.o.Nowy Sącz314848
6399Elektro Handel Centrum Sp. z o.o. sp.k.Plewiska3136369
6400Ika Kalisiak i Groszek sp.j.Michałów-Reginów3117160
6401Magnisale Sp. z o.o.Warszawa31116232
6402Esco – Polska Sp. z o.o.Warszawa3131966
6403Plus-Delikatesy Klemens Rydzewski sp.k.Ełk313945
6404Apteka Capsula Sp. z o.o.Józefów nad Wisłą311644
6405Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Lemir Mirosław Gawryluk i Inni sp.j.Zaścianki3118551
6406Jacobi Carbons Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski3124101
6407Rolmet sp.j. Piotr Kurkowski i SpółkaGryfino317797
6408Max Baum Sp. z o.o.Warszawa316363
6409Market Eden Iwanowska, Najda sp.j.Zambrów3127243
6410Tabox Sp. z o.o.Kraków314262
6411Miss Majesty Sp. z o.o.Łódź311856
6412Margaret Sp. z o.o.Kraków315606
6413Homag Polska Sp. z o.o.Środa Wielkopolska31484464
6414Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe MIX Iwona i Andrzej Turowscy sp.j.Krosno319614
6415Hansen – Dental Polen Sp. z o.o.Łódź315298
6416Domos Rybczyńscy S.J.Kielce319253
6417Hydropath Sp. z o.o.Tychy314251
6418Apteka Flora M. Cieciura, J. Cieciura S.J.Tomaszów Mazowiecki3110450
6419Pilar-Tech sp.j. T.Krzysztofek K.LorancKraków3122359
6420Doschem Sp. z o.o. sp.k.Rekcin315033
6421Trans-Kol Paliwa Sp. z o.o.Koło3172604
6422Intermal-Opakowania sp.j. Marcin Malewski, Ewelina MalewskaSosnowiec3115471
6423Firma Handlowo-Usługowa Wyleżałek i Wyleżałek sp.j. Marek i Jarosław WyleżałekSiemianowice Śląskie3139058
6424Lemming Sp. z o.o.Rzeszów315396
6425Apteka Pod Złotą Wagą – D.J.Banasiak sp.j.Słupca3121822
6426Amra Sp. z o.o.Bydgoszcz3120600
6427Prywatne Przedsębiorstwo Górnoślaskie Lak Sp. z o.o.Tychy3110733
6428Art-Bud T.Wykpisz i K.Wykpisz sp.j.Koło3119767
6429Penny – Dobroszyce Sp. z o.o.Dobroszyce317884
6430Calamo Sp. z o.o.Ryki3114886
6431Apteka Piastowska Magdalena Spólnicka sp.j.Radomsko316475
6432Zacisze S.A.Warszawa31154122
6433Pol-Petrol Sp. z o.o.Polaki316610
6434Oraf Sp. z o.o.Rawa Mazowiecka3126736
6435Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Semiramida Sp. z o.o.Kielce315493
6436AXIN Sp. z o.o.Świerkówki3110583
6437Vag-Tec (Pl) Sp. z o.o.Zielona Góra311634
6438Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w KopanicyKopanica313371
6439Chem-Gaz Sp. z o.o.Warszawa3194881
6440Cs Kompozyty Sp. z o.o.Szczecin3114915
6441Forte-Vita Sp. z o.o.Łódź314092
6442Deva Poland Sp. z o.o.Cieszyn3118633
6443Machaon Sp. z o.o.Kraków314642
6444Radioautomatyka Sp. z o.o.Konstancin-Jeziorna317650
6445Trigar Sp. z o.o.Poznań3124653
6446Kjm Integracja Sp. z o.o.Olsztyn311738
6447Flesz Sp. z o.o.Warszawa3121381
6448Goodin Sp. z o.o.Warszawa312517
6449PPHU DORMAX Dorota PawłowskaWarszawa3171883
6450Frioarte Principal Sp. z o.o.Warszawa3138496
6451Mrówka Łęczna Sp. z o.o.Łęczna3119129
6452Yamako Mariusz Kostrzewa Jacek Konieczny S.K.A.Legionowo3168154
6453Pohon Sp. z o.o.Daszewice31657
6454Rossi Polska Sp. z o.o.Wrocław3111283
6455Eljacht Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk3145846
6456Top Pharm Jargan-Szklorz sp.j.Sosnowiec3139704
6457Igus Sp. z o.o.Warszawa31107019
6458Eptimo S.A.Warszawa3149127
6459Mercateo Polska Sp. z o.o.Kraków31999
6460Excellent Profile Grzybczyk, Rogoda, Szczepocki, Ziębicki sp.j.Kraków31176209
6461Firma Handlowo – Usługowa Rolnik Wojciech i Maciej Makowscy sp.j.Opatkowice3117259
6462Dymek Sp. z o.o. sp.k.Ogrodzieniec3110328
6463Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaNarewka311397
6464Profarm Ps Sp. z o.o.Stara Iwiczna3159128
6465Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w OlsztynieOlsztyn3143648
6466M&G Partners Sp. z o.o.Pruszcz Gdański31265
6467Plech I Zięba Sp. z o.o.Końskie3121213
6468Plast – Met Systemy Ogrodzeniowe Śląsk Sp. z o.o. – sp.k.Trzebnica313654
6469Bella Moda Sp. z o.o.Warszawa31436
6470Euro-Trade Sp. z o.o. sp.k.Kraków3153468
6471Hph Group Sp. z o.o.Wrocław31406
6472Stah.Pl Sp. z o.o.Toruń31949
6473Prohaccp Sp. z o.o.Kielce3192156
6474Nu Air Polska Sp. z o.o.Warszawa3144780
6475Zamojska Grupa Producentów Rolnych Sp. z o.o.Zamość312886
6476Apteka Przy Kościele Sp. z o.o.Szamotuły3119093
6477Ceetal-Pol Sp. z o.o.Gdynia301437
6478KT Inox Sp. z o.o.Kielce3012299
6479DKV Euro Service Polska Sp. z o.o.Warszawa307254
6480PPHU El-Kag Zelek i Wspólnicy sp.j.Kraków3099298
6481Indira Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie307416
6482Kmb Polska – Marek Dzięgiel sp.k.Ligota Zamecka3025593
6483Suerte Woronowicz i Wspólnicy sp.j.Pruszowice3016852
6484Komplex-Torus Sp. z o.o.Warszawa3027833
6485Forcepol Sp. z o.o.Warszawa3016060
6486Meritum Tomasz Cieślak, Filip Cieślak sp.j.Łódź3037112
6487ALEKSANDRA BŁAŻEK Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe AKCES PPH AKCESKępno3047422
6488Straschu Elektro – Dystrybucja Sp. z o.o.Gdańsk3014035
6489Farlek Sp. z o.o.Tarnów30614
6490Dom Handowy Panda Góźdź Wojtczak sp.j.Września304816
64911 ST Grzegórska Sp. z o.o.Przemyśl30671
6492Farmakon D.A.J.J. Szafrańscy sp.j.Warszawa305450
6493Mw Ideas Sp. z o.o.Poznań301222
6494Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w PępowiePępowo304901
6495Eko – Oil Sp. z o.o. sp.k.Sieradz3079499
6496Voltea Poland Sp. z o.o. sp.k.Lisi Ogon3020258
6497DELL Sp. z o.o.Warszawa30495966
6498Aero-Medika Sp. z o.o.Warszawa3040720
6499Effiki Sp. z o.o. sp.k.Siemiatycze307649
6500Sky Pharma Sukiennik S.J.Warszawa3027154
6501Sat-Team Sp. z o.o. sp.k.Ruda Śląska3010184
6502Kraft Land Sp. z o.o.Bielsko-Biała301711
6503Intimex Sp. z o.o. sp.k.Warszawa3062096
6504TOYA S.A.Wrocław301082773
6505Wi-Kom-Tex Sp. z o.o.Jaworzno30766
6506Kombo Sp. z o.o.Świebodzice308594
6507Grast & Mtb Sp. z o.o.Piaseczno305806
6508Tradevision Poland Sp. z o.o. sp.k.Tychy3073233
6509MED – INTERPLAST Sp. z o.o.Białystok3054858
6510Bioagris Sp. z o.o. sp.k.Warszawa3058820
6511Firma Piekarz sp.j.Warszawa3033868
6512Petrix Sp. z o.o.Wąwał3032336
6513Worldcare Service Sp. z o.o. sp.k.Wrocław302684
6514Miller Farmacja Sp. z o.o.Bydgoszcz302295
6515Zdzisław Bonkowski A B C – Zdzisław BonkowskiKościerzyna30103411
6516Progressmed Sp. z o.o.Warszawa302571
6517Stamats Sp. z o.o.Toruń3013523
6518Toptel. Pl Wołkowicz sp.k.Kraków30131603
6519Elkem Silicones Poland Sp. z o.o.Warszawa3054666
6520Abs sp.j. E.Cz. Bińczyk, A.R. ŚwitalscySzubin306013
6521Stalbart Sp. z o.o. sp.k.Kraków301041
6522PHU Wakam Głowala i Wspólnicy sp.j.Bystrzejowice Pierwsze3012724
6523Minoti Sp. z o.o.Warszawa30306
6524Przedsiębiorstwo Remontowo-Handlowe Bobrek sp.j. J.Małek, B.MaciantyDąbrowa Górnicza3036083
6525Basco 1 B. Pęczkowski i Wspólnicy sp.j.Bieruń3065831
6526Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Zenit Sp. z o.o.Warszawa3022967
6527Przedsiębiorstwo Produkcyjno, Usługowe i Handlowe Omega sp.j. Rychter, TwardzickiŚwidnica3038779
6528Rk-Wentylacja Sp. z o.o.Dąbrówka Wielka304723
6529Surchem Sp. z o.o.Łódź3069875
6530Electro 5 Sp. z o.o. sp.k.Kraków3037590
6531AUTO – WIS Sp. z o.o.Janów305060
6532TALEX S.A.Poznań3094177
6533SIS Company Sp. z o.o.Warszawa3023092
6534Emantic Sp. z o.o.Warszawa3019435
6535Scubatech Sp. z o.o.Mierzyn3016871
6536ARTYKUŁY ŚCIERNE UTRATA BIS Sp. z o.o.Nadarzyn305731
6537Muric Textil Sp. z o.o.Wola Zaradzyńska303059
6538Syno Sp. z o.o.Szczodre3014979
6539Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Eskulap Sp. z o.o.Kraków3027124
6540Eltrex Sp. z o.o., sp.k.Goleszów3024108
6541Vann Raffaello Sp. z o.o.Tarnawka30385
6542Bp Service Center Mariola Fudali-Kuc, Marek Kuc sp.j.Piekary Śląskie301823
6543Primus Sp. z o.o.Koszalin30399
6544Marcinkowscy Sp. z o.o. sp.k.Warszawa3015824
6545Zjm Sp. z o.o.Pszczółki30638
6546Italiano Vero Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski301835
6547Bonari Sp. z o.o.Warszawa3025466
6548B2B Partner Sp. z o.o.Kraków3024060
6549Agat – J.A. Kowalewscy i A.B. Adamowicz – sp.j.Lidzbark Warmiński3062839
6550Tema 2 Sp. z o.o.Warszawa3021437
6551Rodium L i J Kotwica S. J.Kraków3010667
6552Apotex Sp. z o.o.Otmuchów304086
6553Thermotech Polska Sp. z o.o.Macierzysz30808
6554Ivel Electronics Sp. z o.o. Sp.K.Częstochowa3040563
6555Lack Service D.Miszuda, A.Nowicz sp.j.Piekary Śląskie3012424
6556Aqua Lab A.Sierzputowski i Wspólnicy sp.j.Warszawa3056604
6557HVAC Automation Systems Sp. z o.o.Tarnów30409
6558Tamatu Sp. z o.o.Warszawa302287
6559Chis Contact Sp. z o.o.Kraków30522
6560Ulex Hqp Sp. z o.o.Bielsko-Biała3053538
6561Termitech A.Kondraciuk sp.j.Białystok3030011
6562Graw Sp. z o.o.Ozorków306103
6563Kim Kuźma sp.j.Jarosław3069795
6564Bino Computers S. Bobek, B. Bielak, S. Bara sp.j.Wrząsowice309505
6565San-Kow sp.j. Kowalski Tadeusz Sławomir Kowalska Grażyna Hurt-Detal Artykuły HydrauliczneŻelechów30149166
6566Nexans Power Accessories Poland Sp. z o.o.Racibórz3084218
6567Unified Solutions Sp. z o.o.Warszawa3018533
6568Passa Sp. z o.o. – sp.k.Łańcut3011964
6569Jazgot Jan Krzywdzik sp.k.Łąka30127044
6570Agrolmet Sp. z o.o. sp.k.Gniewkowo3060958
6571Mak sp.j. KarpińscyWrocław3028639
6572Unimet Józef Jemioła, Jacek Jemioła sp.j.Rzeszów3084309
6573Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w GarwolinieGarwolin291994
6574OSG Poland Sp. z o.o.Halinów2912746
6575Wadam Sp. z o.o. sp.k.Kryspinów2912333
6576Tap – Systemy Alarmowe Sp. z o.o.Poznań2921949
6577Rescrap Sp. z o.o. – sp.k.Rudna Wielka29307
6578Przedsiębiorstwo Konsultingowo – Wydawniczo – Gospodarcze Conpress Sp. z o.o.Sulęcin29812
6579Jaffa Sp. z o.o.Wrocław295577
6580Wieland Śląskie Metale Sp. z o.o.Warszawa2932608
6581Metal Tech Sp. z o.o.Łódź291482
6582Mapen S.J. Paweł Oksieńczuk, Mariusz JóźwikBiałystok2916855
6583PROCAM POLSKA Sp. z o.o.Gdańsk29662330
6584Wojnarowscy Sp. z o.o.Katowice29171685
6585Milso Sp. z o.o.Warszawa293359
6586Tarragona Sp. z o.o.Zduńska Wola2922675
6587Tamar D. Marchwicki, T. Marchwicki, K. Marchwicki – sp.j.Września2923059
6588DELAVAL Sp. z o.o.Wrocław2928068
6589Mgr Farm Sp. z o.o. sp.k.Ciechanów2924219
6590Omnigena Michał Kochanowski i Wspólnicy sp.j.Święcice29428058
6591Zhengda International Import-Export Sp. z o.o.Wólka Kosowska296094
6592Kogal Polska Sp. z o.o.Katowice292025
6593Venture Sp. z o.o.Wrocław294210
6594Blumed Sp. z o.o.Wrocław291428
6595United Vision Sp. z o.o.Ostrzeszów2950249
6596Radmin sp.j. Wilczyńscy i MąkosaRadom2962189
6597Świat Prasy S.A.Warszawa29160588
6598Vertiv Poland Sp. z o.o.Warszawa2940762
6599Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe i Obrotu Surowcami Wtórnymi Karol Agnieszka Ligęza, Jacek Ligęza – sp.j.Pęplino2968384
6600Tousek Polska Sp. z o.o.Mikołów297447
6601Polthera Klaus Ebner, Agata Kowalczyk sp.j.Bielsko-Biała299102
6602AMUN Sp. z o.o. Wydawnictwo Artystów Malujących Ustami i NogamiRacibórz2951968
6603Wetrok Polska S.A.Warszawa299994
6604Vidis S.A.Bielany Wrocławskie2943173
6605SOLCHEM Sp. z o.o.Bydgoszcz2935377
6606IFM Electronic Sp. z o.o.Katowice2945710
6607Mapenso Sp. z o.o.Rumia293749
6608Matpol sp.j. Anna Stachlewska Maciej StachlewskiLutomiersk2950400
6609Apteka Pod Świerkami Sp. z o.o.Rudniki295879
6610Globex Głuszek i Wspólnicy sp.j.Gorzów Wielkopolski2930038
6611Eglo Polska Sp. z o.o.Warszawa2962340
6612Gdd Sp. z o.o. sp.k.Warszawa2926929
6613Praxis Technika Oświetleniowa Sp. z o.o.Gdynia2910282
6614One Moment Pakowski sp.j.Brwinów298214
6615Elka Pieterman Polska Sp. z o.o.Kraków2914006
6616Struers Sp. z o.o. Oddział w PolsceKraków296476
6617Pacific Sun Sp. z o.o.Góra291428
6618Stacja Paliw-Deptuła sp.j.Kadzidło2939956
6619Przedsiębiorstwo Budownictwa i Handlu Unipol Sp. z o.o.Częstochowa296085
6620Oceanic S.A.Sopot29473662
6621Zakład Handlu Produktami Naftowymi Leszek Kruk, Grzegorz Kwiatkowski sp.j.Ozorków295851
6622Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Luku Sp. z o.o.Ząbki2910323
6623Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Rehabmed Sp. z o.o.Opole294983
6624Kjrb Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski296532
6625Kraszewscy S.J.Radziejów294947
6626Tramco Sp. z o.o.Wolskie2982029
6627Ardom Pawelscy sp.j.Zbąszyń2938809
6628Sukces Technology Group – Dziemiańczuk sp.j.Wasilków29194206
6629Bewe Tools Polska Sp. z o.o.Katowice294268
6630Flexa Isolations Sp. z o.o.Kraków29904
6631Przedsiębiorstwo Handlowe Jan-Dan Sp. z o.o.Kostomłoty291424
6632MPT PIK Grzegorz Kasprowicz, Piotr Kasprowicz, Błażej Pawłowski sp.j.Września2989606
6633Wilomark Sp. z o.o.Bydgoszcz29431
6634Infinity Line Sp. z o.o.Babice2942184
6635Optima-Farma Sp. z o.o.Mikstat293753
6636Arkadia Sp. z o. o.Zielona Góra2915949
6637Logisystem Sp. z o.o.Poznań292446
6638Aramir Sp. z o.o.Pleszew2917517
6639Handlowo-Produkcyjna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaTwardogóra29725
6640Aja-Alkon Sp. z o.o. sp.k.Chojnice296060
6641Polska Grupa Grzewcza Sp. z o.o.Łódź299305
6642Burgo Eastern Europe Sp. z o.o.Warszawa2930425
6643Architect Support Sp. z o.o.Warszawa291412
6644Andorii DB Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk293481
6645Link Sp. z o.o.Warszawa296777
6646Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elektro – Hurt Aleksander Winter Sp. z o.o.Gniezno2998800
6647Solei Sp. z o.o.Bolesławiec2912954
6648Kołobrzegdis Sp. z o.o.Poznań2916179
6649Primus-Farm Frączek&Wypiór sp.j.Brudzowice2946643
6650Handel Opałem i Paliwami Mierzwińscy sp.j.Wysokie Mazowieckie2916176
6651Alma A.Orgoński sp.j.Łomazy294097
6652Masz-Ciąg Sp. z o.o.Wolsztyn294661
6653BIURO STYL Sp. z o.o.Poznań2916080
6654Hermes Zalech sp.j.Mirosław29117850
6655Gasso Polska Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała2934919
6656A.T.H. Hernik A. Hernik, T. Hernik sp.j.Radom2929701
6657Składy Opału Czajka Sp. z o.o.Syrynia2911943
6658Spółdzielnia Agromel w WolborzuWolbórz291009
6659Techmiks Sp. z o.o.Bydgoszcz2910584
6660Hafrox Sp. z o.o. S.K.A.Opole296623
6661P.P.U.H. Supron 1 sp.j. Zenon Piasny, Zygmunt CzarnotaOlkusz2949021
6662Heisslufttechnik Flocke Sp. z o.o.Katowice2952549
6663Saba sp.j. J.Rój i S.KierepkaBiłgoraj291727
6664LEROY-MERLIN POLSKA Sp. z o.o.Warszawa286631382
6665Mecalac Polska Sp. z o.o.Łaziska Górne2850417
6666Ap Service Sp. z o.o.Teresin281811
6667Toskania Sp. z o.o.Piekary Śląskie2812701
6668Elektra Hurtownia Sp. z o.o.Stargard288647
6669SPOLEX Sp. z o.o.Warszawa2845454
6670Sundoor Ławecki sp.k.Chorzów2843813
6671Arba Sp. z o.o.Choszczno2819447
6672Dreams Group Sp. z o.o.Warszawa288840
6673Ryszard Nowak Sp. z o.o.Janikowo2826633
6674Firma Handlowa Elektryk Sp. z o.o.Sosnowiec286057
6675Hurtownia Wentylacyjna Pefra Sp. z o.o.Wrocław2810050
6676PH ALFA – ELEKTRO Sp. z o.o.Katowice28319058
6677Schachermayer Polska Sp. z o.o.Kryspinów2866653
6678ALK – Abelló Sp. z o.o.Kraków2818470
6679Jamrożek sp.j.Kielce2836999
6680Agros Rp Sp. z o.o.Kraków28736
6681Kosta Kłósek, Kędzior sp.j.Tuchów2833042
6682Edyta LoskaDrogomyśl2867330
6683ALFA Sp. z o.o.Rzeszów282330
6684Mpower-Bhp Sp. z o.o.Kraków28683
6685Spawalnictwo Automatyka Zaopatrzenie – Welding Sp. z o.o. sp.k.Poznań285824
6686Test-Therm Sp. z o.o.Kraków2813831
6687Profit In Sp. z o.o.Józefosław28706
6688Krystynka Drabik sp.j.Myślenice2838719
6689Bottonova Sp. z o.o.Wrocław285685
6690Skofarm Sp. z o.o.Skarżysko-Kamienna288186
6691Eura-Tech Sp. z o.o.Wejherowo2847830
6692Ceny Dla Ciebie Sp. z o.o.Stary Sącz287335
66933M POLAND Sp. z o.o.Kajetany28518913
6694ELTECH Hurtownia Materiałów Elektrycznych R. Jastrzębski, I. Ziomek S.J.Radom2829524
6695Arto Management Service Sp. z o.o.Tarnów28509
6696TPI Sp. z o.o.Warszawa2893189
6697Hurtownia Techniczna Kamet Sp. z o.o. w GrodkowieGrodków282463
6698Róża&Bez Sp. z o.o.Białystok28377
6699Medicus Sp. z o.o.Lublin281259
6700Totalenergies Marketing Polska Sp. z o.o.Warszawa281135729
6701Hurtowet Pawlisiak, Haława sp.j.Święciechowa2848784
6702Szpila Sp. z o.o.Sienna287051
6703Wtdc Sp. z o.o.Łazy284303
6704Deke Polska Sp. z o.o.Kraków282414
6705Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w ŻelechowieŻelechów284273
6706Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Eskulap M.Furyk, J.Matłosz sp.j.Gliwice2848254
6707Fabryka IT Sp. z o.o.Jelenia Góra282540
6708E Plus M Sp. z o.o.Łoziska28195398
6709Hititgroup M. Wyrwas, P. Łabuńko sp.j.Wrocław2817762
6710Tg Instalacje Sp. z o.o.Warszawa2874388
6711K&K Sp. z o.o.Chrzanów286340
6712ETM Poland Sp. z o.o.Straszyn283975
6713EU – Omega Sp. z o.o.Sanok287905
6714Rosco Steel Sp. z o.o.Rzeszów2832725
6715Bollhoff Technika Łączenia Sp. z o.o.Wrocław2846220
6716Fram sp.j. Edward NowakMikołów2814362
6717Patrick Marine Sp. z o.o.Warszawa2818439
6718Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Kargo Karwowscy sp.j.Łomża2825573
6719Klimar Sp. z o.o.Rudna Mała2815061
6720Bgj System Sp. z o.o.Wygoda281651
6721NICE – POLSKA Sp. z o.o.Pruszków28270835
6722Instalsan-Bud Sp. z o.o.Stara Wieś285033
6723Swedmar Sp. z o.o.Strzebielino282196
6724Heco Sp. z o.o.Pruszków284836
6725Luxtom Sp. z o.o.Białystok281113
6726Paulinka Sp. z o.o.Kozy2880864
6727Flores Sp. z o.o.Namysłów287507
6728Markit.pl Sp. z o.o.Warszawa2832744
6729Billmed Sp. z o.o.Warszawa2846930
6730Maxx10group Sp. z o.o.Łazy28119537
6731Pysense Sp. z o.o.Wrocław288209
6732Smeg Polska Sp. z o.o.Warszawa2810982
6733Dynamic Ht Sp. z o.o.Łozina287960
6734Apteka Starowiejska sp.j. Stefan Wolniewicz Filip Wolniewicz Ewa Wolniewicz Kamila WolniewiczRumia2838191
6735Bio-Kosmetyka Sp. z o.o.Wrocław2822544
6736Comec Polska Sp. z o.o.Pabianice2815335
6737Neo Sp. z o.o.Brwinów285929
6738PUH Skar Karwowska sp.j.Jasice2819387
6739A. Stodolak J. Klon MAGNETO Sp.J.Czyżowice2814772
6740Kolbenz Sierzputowski Stacja Paliw sp.j. Joanna i Piotr KołomyjscyŁomża2819833
6741Apteka Milenium Sp. z o.o.Brzesko286360
6742Bracka 18 Sp. z o.o.Warszawa281693
6743Amper Gdańsk Sp. z o.o.Straszyn281366
6744Jmp Sp. z o.o.Białystok2875236
6745Folres-Bis sp.j. Czesław i Elżbieta KalisztanRzeszów2827921
6746Anchema Sp. z o.o. S.K.Łęczyca2827471
6747Zamir Sp. z o.o.Siedlce2832899
6748Extra-Bike Sp. z o.o.Ryki28274
6749Elkora Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki285669
6750Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Chemirol Sp. z o.o.Mogilno283867971
6751Connector.Pl Sp. z o.o. sp.k.Niepruszewo28247883
6752Osprzęt Roma Dudzińska Sp. z o.o.Poznań281915
6753ETA Enclosures Sp. z o.o.Września285918
6754Alfaco Polska Sp. z o.o.Wrocław28205663
6755Krak Data Sp. z o.o.Kraków28420
6756Mateus Sp. z o.o.Ząbki2885710
6757Syntex Sp. z o.o.Lubliniec28584
6758Apteka Królewska Elżbieta Mnitowska, Małgorzata Hajduk, Krzysztof Mnitowski, Kazimierz Hajduk sp.j. Z/S w StrzegomiuStrzegom2820611
6759Roth Polska Sp. z o.o.Zielona Góra284260
6760Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Skamer – Acm Sp. z o.o.Tarnów2721461
6761Market 2 Jtr Sp. z o.o. sp.k.Łodygowice2713375
6762J – Max Sp. z o.o.Szczecin27748
6763Farmer Raniś – Zmyślony sp.j.Fabianów27127985
6764Enzo Vape City Sp. z o.o.Białogard2714031
6765Darexim Sp. z o.o. sp.k.Tuszyn2719865
6766Eurocomm Pl Sp. z o.o.Katowice2715116
6767Segry Sp. z o.o.Kętrzyn2722158
6768Vipstar- Sp. z o.o.Siedlce2721081
6769Przedsiębiorstwo Handlowo – Transportowe Bobryk Krzysztof Sp. z o.o.Szczecin2733940
6770Przedsiębiorstwo Obrotu Wyrobami Hutniczymi Stalimport Marcinkowski i Wspólnicy sp.j.Lipno2717596
6771HBZ MEBLE Sp. z o.o.Komorniki27205129
6772Claymore Sp. z o.o. sp.j.Komorniki2723897
6773Hurtownia Wielobranżowa Drapus Agnieszka Drapus, Wiesława Drapus sp.j.Bolesławiec273905
6774A.B. Berren – Handlowy Sp. z o.o.Michałowice2786291
6775Makdar Maciej Krzemień Dariusz Ekiert sp.j.Krosno2710073
6776De’ Longhi Polska Sp. z o.o.Warszawa27280202
6777Mi Hoan Sp. z o.o.Wólka Kosowska27321
6778JTP Chemicals Sp. z o.o.Wrocław276638
6779Vetlines Sp. z o.o. sp.k.Janikowo2713608
6780Most Sp. z o. o.Lublin275405
6781Korol Sp. z o.o.Pruszcz Gdański2720774
6782SKAQ Sp. z o.o. sp.k.Radom279439
6783Stacja Paliw Maxim Wróbel sp.j.Alwernia273678
6784Wiarus-Bis Haręża D., Rydzik E., Pakieła A. sp.j.Mazańcowice2755370
6785Change Of Scandinavia Retail Poland Sp. z o.o.Łódź2712539
6786Translot Trade Sp. z o.o.Radom2748768
6787Outlet Eurocomfort Sp. z o.o.Leszno279688
6788Profit Łukasz Ostrowski sp.j.Pawonków2728729
6789Grabscy sp.j.Lublin2721243
6790Flstech Sp. z o.o.Tarnowskie Góry2715348
6791Kendrolab Sp. z o.o.Warszawa2716230
6792Fest Sp. z o.o.Olsztyn2734040
6793Danila Sp. z o.o.Głuchołazy276868
6794Novaparts Sp. z o.o.Świdnica271050
6795Grasdorf Sp. z o.o.Krapkowice2728125
6796Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Niciejewscy sp.j.Karolewo2717499
6797Hurtownia Gastronomiczna Sp. z o.o.Praszka27872
6798Panel-Styl Kalinowski, Mucha sp.j.Białystok2715781
6799Mazuria Sp. z o.o.Galiny2715750
6800Elzap Elektrotechnika Sp. z o.o.Piława Górna274421
6801A.S. Inter Silesia Sp. z o.o.Katowice2752400
6802Intersonex Sp. z o.o.Stanisławowo2711297
6803Gabriel Chemie Polska Sp. z o.o.Łódź2737265
6804Statsoft Polska Sp. z o.o.Kraków2735068
6805Malec-Pompy Sp. z o.o. sp.k.Siepraw2745843
6806Telsat Sp. z o.o.Łódź275074
6807Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaSzubin272226
6808D. P. Color Sp. z o.o.Warszawa272464
6809Adam Czekaj Firma Handlowo Usługowa Admet Adam i Teresa CzekajMniszów2732267
6810Jawal & M.R.Z. Murawiec S.J.Mrocza2755620
6811Tiross Polska Sp. z o.o.Sękocin Stary2733423
6812Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe JAREKS Wiesław FajtekKościerzyna2796742
6813Aquablend Sp. z o.o. Polska sp.k.Gdańsk275608
6814Vagner Sp. z o.o.Zielona Góra2739179
6815Ultimar Sp. z o.o.Kraków271927
6816Ep Resources Pl S.A.Czechowice-Dziedzice27102076
6817Dyson Sp. z o.o.Warszawa2734927
6818Avg Sp. z o.o.Zabrze27852
6819Petro-Hurt Sp. z o.o.Kwilcz27168
6820Przedsiębiorstwo Pal – Bud Pawlak sp.j.Ozorków279740
6821Emalco Enamelware Sp. z o.o.Siedlce277199
6822B&L International Sp. z o.o.Warszawa2723803
6823Przedsiębiorstwo-Handlowo-Usługowe Euro Sp. z o.o.Bytom2741803
6824Rudolf Chemie Polska Sp. z o.o.Łódź2713795
6825Loyal Sp. z o.o.Łódź271164
6826La Maison D’Orient Société Á Responsabilité Limitée (Sp. z o.o.) Oddział w PolsceKolbuszowa Dolna273856
6827Erbe Polska Sp. z o.o.Warszawa2745816
6828Niebo Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.j.Legnica275183
6829VOGELSANG Sp. z o.o.Rzeplin279264
6830Tinos Sp. z o.o.Września2717121
6831Przedsiębiorstwo Handlowo-Importowe Pamar sp.j. Łyszczek Mariusz, Łyszczek MirosławaBielsko-Biała2712565
6832Togo Sp. z o.o.Złocieniec2716646
6833Krosbi Sp. z o.o.Sokółka278839
6834Brat.Pl Sp. z o.o. sp.k.Rabka-Zdrój2752086
6835Oqema Sp. z o.o.Ozorków27195187
6836Marciech Sp. z o.o. sp.k.Poznań273876
6837Chemia-Rzeszów Przedsiębiorstwo Handlu Chemikaliami Sp. z o.o.Rzeszów2710548
6838Digipress Sp. z o.o.Kraków275732
6839POLPAK Sp. z o.o.Warszawa2744851
6840Morawiec Paliwa Sp. z o.o.Głogówek2713290
6841GSK SERVICES Sp. z o.o.Poznań27676592
6842Alta-Sieć Handlowa Sp. z o.o.Brzozów2755475
6843Sommer Polska Sp. z o.o.Pruszków2714955
6844ITECH Sp. z o.o.Kielce27550
6845Kost Kościelnicki Stefaniak sp.j.Częstochowa2721370
6846Farmed Sabina Sielicka i Wspólnicy sp.j.Morąg2734412
6847Amica Handel i Marketing Sp. z o.o.Poznań27859418
6848Jes – Comex Sp. z o.o.Warszawa274907
6849Galon Dąbrowski sp.j.Wasilków2710147
6850Kigali Sp. z o.o.Bełżyce279683
6851Mps Piotr P. Sycz Sp. z o.o.Mierczyce274924
6852Net-Sklep Sp. z o.o.Rawa Mazowiecka275356
6853Pro Office Sp. z o.o.Katowice27920
6854Perfobud Sp. z o.o. sp.k.Warszawa2729657
6855Jgo J.Oleksy G.Oleksy sp.j.Brzezna2727391
6856Pasada Sp. z o.o.Jeżów Sudecki27785
6857Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Cito Sp. z o.o.Poznań279253
6858Jmb Design Sp. z o.o.Reda278840
6859Op Technika Sp. z o.o.Przeźmierowo27352
6860S & Q Sp. z o.o.Raszyn271114
6861Signal Sp. z o.o. sp.k.Ostrowiec Świętokrzyski2719797
6862Holmar Sp. z o.o. sp.k.Czarna Wieś2714244
6863Hafen Marcin Kizeweter sp.k.Siedlce2620038
6864Z.Danaj,T.Łukaszczyk, Z.Romanów, H.Serwa Pal-Trans sp.j.Chodzież268619
6865Gofishing 4success Sp. z o.o. sp.k.Stare Babice264740
6866Bee & Honey Sp. z o.o.Klecza Dolna2615373
6867Noxan Sp. z o.o.Poznań2625657
6868Przedsiębiorstwo El 12 Sp. z o.o.Opole2640480
6869Ci-Computer Instal Sp. z o.o.Wałbrzych268074
6870Colombo Sp. z o.o.Białogard2615612
6871IES-Pl Sp. z o.o.Kraków263904
6872Agro-Motors Sp. z o.o.Wyskoki26521
6873Delart Ochnik sp.k.Lublin2612025
6874Plazanet Sp. z o.o.Poznań2611427
6875Zakład Handlowo-Usługowy Ana Jerzy Rzechuła, Mariusz Rzechuła, Anna Izabela Wasiulewska sp.j.Szczecin269278
6876P.U.H. Nel – Tech J. Dutka, J. Baran, M. Piętka – sp.j.Nowy Sącz2664128
6877Int Global Hub Sp. z o.o.Łódź266208
6878Fox Sp. z o.o.Warszawa2611114
6879Textilo Group Sp. z o.o.Katowice269801
6880Awmet Wolniewicz sp.j.Chrzanów Duży2693067
6881Medes Sp. z o.o.Rypin2624229
6882Integrated Solutions Sp. z o.o.Warszawa26411340
6883Apteka Marzeń Sp. z o.o.Rybnik268190
6884Elgo Sp. z o.o. sp.j.Mazańcowice2642072
6885Postigon Sp. z o.o.Szczecin265965
6886Fugo Group Sp. z o.o.Stara Iwiczna262269
6887Supertape Polska Sp. z o.o.Wysogotowo26123583
6888X-Kom Services Sp. z o.o.Warszawa2651276
6889Nipro Medical Poland Sp. z o.o.Warszawa2651352
6890Emul-King Sp. z o.o. sp.k.Ruda Śląska261477
6891Rik Kołoczek sp.j.Bielsko-Biała264895
6892Szumisie Sp. z o.o.Jamno2611908
6893Seka Group Sp. z o.o.Lubin266115
6894Pro-Tech Technika Grzewcza Sp. z o.o.Zamość264833
6895Granat Sp. z o.o.Kraków26876
6896Radunix Gromniak sp.j.Szczecin266993
6897Vital Centrum Sp. z o.o.Lublin2619264
6898Gabrielle Sp. z o.o. sp.k.Czechowice-Dziedzice265877
6899Elprosys Sp. z o.o.Gliwice2673366
6900Toryss Sp. z o.o.Chełm261374
6901Esales i Wspólnicy Sp. z o.o.Katowice2634770
6902Grospol Sp. z o.o.Ząbki26100670
6903Zuma Line Sp. z o.o.Katowice2639784
6904CERTUS Sp. z o.o.Tarnów26364
6905Sigma Sp. z o.o.Opole2617926
6906Best Total Sp. z o.o.Nowy Dwór26758
6907VEROSTAL Sp. z o.o.Jaworzno262461
6908Odyssey Sp. z o.o.Toruń2655110
6909Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Polgard Sp. z o.o.Rokitno Szlacheckie264964
6910Centrum Techniki Narzędziowej Elektromet Zalewa sp.j.Chełm2610471
6911Gols Plus Sp. z o.o.Poznań2615104
6912Green Infrastruktura Sp. z o.o.Łomazy2613953
6913Multi-Krusz Sp. z o.o.Wałbrzych261626
6914Hayama Sp. z o.o.Warszawa261206
6915Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe L.K.R. Nowakowscy sp.j.Żyrardów2639885
6916Olgros Sp. z o.o.Siedlce26218
69174mc Sp. z o.o.Rąbień262376
6918Firma Handlowo-Usługowa Wilkołaziak Jacek SerwinekWilkołaz Trzeci2679286
6919Przedsiębiorstwo Novax Sp. z o.o.Bydgoszcz261115
6920Carnamedica Sp. z o.o.Warszawa2627067
6921PHU Martex Sp. z o.o.Iława26448
6922Autotech Sp. z o.o.Władysławowo262337
6923Actual Weavers Incorporation Sp. z o.o.Piaseczno264527
6924PROBIS Sp. z o.o.Bielsko-Biała2619896
6925Greenlite Media Sp. z o.o.Warszawa266605
6926Millenium Farmacja Sp. z o.o.Wrocław264359
6927Walex Sp. z o.o.Elbląg26177
6928Midiafarm Sp. z o.o.Leżajsk261961
6929Enaretos Sp. z o.o.Warszawa264866
6930Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Arkon Czesław i Krystyna Sobaniak sp.j.Przemków269741
6931Anb Sp. z o.o. sp.k.Warszawa2640078
6932Mgm Soft Sp. z o.o.Suwałki26402
6933Agromex Krystochowicz sp.j.Kurzętnik2640589
6934PHU Pod Orłem Miller sp.j.Koronowo262186
6935Agricola-Lublin Sp. z o.o.Ciecierzyn2656018
6936Standom Sp. z o.o.Wrocław266742
6937Nowatermia Nowak sp.k.Włocławek2610550
6938Pro Sp. z o.o.Bielsko-Biała26137541
6939EDMASZ Edward Nowacki Sp.J.Wysokie Mazowieckie2628681
6940Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Hydraulik Kazimierz Konat, Renata Konat sp.j. Grupa SbsTuchola26151182
6941WOLF – TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o.Komorów2619405
6942Biuronet Sp. z o.o.Kraków26274
6943PETROFER-POLSKA Sp. z o.o.Nowiny2644551
6944TMG Sp. z o.o.Milanówek267448
6945Rzemiosło Sp. z o.o.Radom265314
6946Madras Sp. z o.o.Koło262724
6947Elkon Elżbieta Szunke Sp. z o.o.Szczecin2628603
6948Wracam Do Zdrowia 7 Sp. z o.o.Czersk2615499
6949Dc Nowak Sp. z o.o. sp.j.Gdańsk2697308
6950Kral Polska Sp. z o.o.Katowice261245
6951Merkator – sp.j. A.M. BubikGliwice2664023
6952Chem-Glas Sp. z o.o. sp.k.Skiereszewo26116726
6953Wamex Sp. z o.o.Warszawa2628160
6954Biurpap J.M.G. Figińscy sp.j.Łódź2661527
6955Bws Polimer Sp. z o.o.Kraków263662
6956Aptekaria Sp. z o.o.Warszawa26721
6957Astrum Mbm Sp. z o.o. sp.k.Białystok2614031
6958Travel Free Poland Sp. z o.o.Kostrzyn nad Odrą2688907
6959Power Electric Sp. z o.o.Jaworze2611401
6960Schell-Polska Sp. z o.o.Wrocław2631635
6961Transcom International S. Śleziak, W. Filipow sp.j.Paczków2539836
6962Firma Handlowo – Usługowa Iskierka Borek sp.j.Lubań258046
6963Firma Barbara Barbara Łbik Sp. z o.o.Deszczno2513258
6964Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaNiwiska25445
6965Hegemonia Sp. z o.o.Gdańsk2597
6966Saas Distribution Sp. z o.o.Kraków253957
6967Bamal Polska Group Sp. z o.o. sp.k.Krościenko2569206
6968Nowotomyski Dom Handlowy Pawelec Sp. J.Nowy Tomyśl2519653
6969Peng Da Sp. z o.o.Wólka Kosowska251062
6970BIESTERFELD POLSKA Sp. z o.o.Warszawa25155307
6971Apteki Popiół sp.j.Rakoniewice259244
6972Aglo Dwa Sp. z o.o.Łomianki251635
6973Handel Paliwami A. A. Marszałek sp.j.Dobrzeń Wielki257269
6974Drew-Farb Tomasz Buława, Danuta Piasecka S.J.Myślenice2523902
6975Xingshunfa Sp. z o.o.Warszawa25932
6976Pro-Comp.Pl Sp. z o.o.Włocławek25776
6977Designer Plus Tomasz Wojciuszkiewicz sp.k.Zielona Góra252391
6978Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o.Warszawa2556960
6979Projekcja Sp. z o.o.Wrocław258301
6980Bud – Went Mieczysław Filipiak Sp. z o.o.Biskupice2525145
6981Mar Andrzejewski sp.j.Łódź2532217
6982Valk Welding Pl Sp. z o.o.Katowice25929
6983Microsens Sp. z o.o.Wrocław258199
6984Kryp-Met Sp. z o.o. sp.k.Krypy2514591
6985Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm-Kielce S.A.Kielce2572112
6986Lechar Sp. z o.o.Warszawa2521483
6987Przy Rynku Joanna Żarnowska S.J.Włocławek2522230
6988Petromex Sp. z o.o.Komprachcice2534390
6989Kolorowe Baloniki Sp. z o.o.Otrębusy253088
6990Vaderstad Sp. z o.o.Pniewy2561045
6991Hydrosolar Sp. z o.o. Małopolska sp.k.Modlniczka25429849
6992Tdk Polska Sp. z o.o.Warszawa259186
6993Centrowent Sp. z o.o.Piła255445
6994Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym Agroma Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski2526601
6995Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w WieruszowieWieruszów252090
6996Coalmex Sp. z o.o.Krosno2516353
6997Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sir-Ha Sp. z o.o.Sieradz256627
6998Kwant Hurtownie Elektryczne Sp. z o.o.Ostrołęka25130242
6999Eagleburgmann Poland Sp. z o.o.Warszawa25135398
7000Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w TeresinieTeresin255614
7001Firma Zdrowie Sp. z o.o.Bytom254852
7002Biofarm – Hurt Sp. z o.o.Poznań2513278
7003Asset Lubczyński, Sokolik sp.j.Wrocław2527210
7004Vitafarma 2007 Sp. z o.o.Warszawa255780
7005Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Agro-Tank Skołożyńska-Marcinkiewicz Agnieszka sp.j.Marki2512478
7006Apteka Remedium Bamed Sp. z o.o. sp. j.Łódź251723
7007Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Gazda Sp. z o.o.Siedlce256566
7008Snap Outdoor Sp. z o.o.Gliwice25105439
7009Lobos Sp. z o.o.Lubliniec2511917
7010Adam Sp. z o.o.Rumia251846
7011Protor Merkury Sp. z o.o.Radom2515152
7012Skup I Sprzedaż Makulatury Eko – Mak Góra Sławomir – Wojtalak Jacek S.J.Słonawy2534525
7013Ardagh Metal Packaging Trading Poland Sp. z o.o.Warszawa25329671
7014Rzeszówdis Sp. z o.o.Rzeszów25117613
7015Agrosusz Sp. z o.o.Nipkowie256506
7016Chatka Zdrowia Sp. z o.o.Warszawa251013
7017Watkem Sp. z o.o.Rzeszów2565701
7018Zoria Zacharias sp.j.Kraków259743
7019Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w MiedznieMiedzna251293
7020FROG MS DELKO Sp. z o.o.Kraków2560927
7021Jackpol Sp. z o.o.Wolany257338
7022Unitube Sp. z o.o.Zawadzkie2550240
7023Tex Company Sp. z o.o.Tarnowskie Góry2516209
7024Dat-Schaub Polska Sp. z o.o.Suchy Las25292410
7025Smart Direction Sp. z o.o.Wrocław2513959
7026Skalar – Knieć Zbigniew sp.k.Lublin257040
7027Adlers Group Sp. z o.o.Warszawa252698
7028Voestalpine High Performance Metals Polska Sp. z o.o.Dziekanów Polski2591952
7029Najtańsza Apteka w Mieście Jargan – Szklorz S.J.Sosnowiec2532494
7030Togo Sp. z o.o.Straszyn253306
7031PerkinElmer Polska Sp. z o.o.Kraków2569987
7032Sokół Sp. z o.o.Nowe Grobice255176
7033BLUM POLSKA Sp. z o.o.Jasin251233765
7034Przedsiębiorstwo Handlowe Kas Jacek Kasperski Sp. J.Gdynia258814
7035Wodan A.M.T. Zdeb sp.j.Lublin2517342
7036Hielectro Sp. z o.o.Marki2566
7037Firma Handlowa Katarzyna i Mariusz Czosnyka sp.j.Łęg Tarnowski2512234
7038Agrimasz Sp. z o.o.Fiszewo2537062
7039OMRON ELECTRONICS Sp. z o.o.Warszawa2539330
7040Husty M.Styczeń, J.Hupert sp.j.Kraków2573880
7041Tradycyjna Chińska Medycyna Poland Sp. z o.o.Częstochowa252694
7042Sinco Import Sp. z o.o. S.K.A.Łódź2577152
7043Wabtec Poland Sp. z o.o.Warszawa2528369
7044System Data Sp. z o.o.Mielec2510094
7045WFD Group Sp. z o.o.Warszawa25747
7046Biuro Handlowe Per-Med Ryszard, Jarosław i Przemysław Ziora sp.j.Skoczów2528990
7047BARENTZ Sp. z o.o.Warszawa25166247
7048Przedsiębiorstwo Konsultingowo-Usługowe Parabellum Sp. z o.o.Sulejówek259004
7049Rol-Bud W.Pietraszczyk sp.j.Rzgów257537
7050Zlatkoimpex Sp. z o.o.Żory25703
7051Protec Ingredia Polska Sp. z o.o.Warszawa2510162
7052Power Paweł Gorczyca sp.j.Kraków254116
7053Becker Polska Sp. z o.o.Pianowo2520841
7054Estate Opakowania Sp. z o.o.Międzyrzecze Górne257845
7055Paleta A.Sobol-Gulbinowicz S.K.A.Kobylanka2527767
7056Aqua-Rol Sp. z o.o.Ksawerów258910
7057Bananza Sp. z o.o.Warszawa251946
7058Oventrop Sp. z o.o.Bronisze2513951
7059Linna Sp. z o.o.Jaworzno251866
7060Rokicki i Łukasiak sp.j.Łódź2544303
7061Agromasz Kruszona, Popielarski, Ratajczak, Lemański sp.j.Koziegłowy254905
7062Bramidan A/S S.A. Oddział w PolsceKraków2523423
7063Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Perkoz Spółka z Graniczoną OdpowiedzialnościąBrodnica2553117
7064Creativa Sp. z o.o. Sp.K.Białystok2567958
7065Permed Export Sp. z o.o. sp.k.Skoczów257345
7066Artfarm Apteka Sp. z o.o.Tarnów2516318
7067Argol Sp. z o.o.Jasienica247949
7068K.B.-Plast Kałoska Bogusława Sp. z o.o.Otwock2415815
7069Zakład Techniki Odlewniczej Promet Sp. z o.o.Wałbrzych2422409
7070Ads Professional Sp. z o.o.Podolszyn Nowy247269
7071Iso Sp. z o.o.Bydgoszcz242064
7072Everton Solution Sp. z o.o.Kraków242532
7073Henryk Chwaliński-Zenon Purc Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Henzen sp.j. w LublinieLublin247666
7074Przedsiębiorstwo Schemat Marczak, Lewiński-sp.j.Sieradz2433622
7075Santis Płocicki sp.j.Chwaszczyno2426053
7076LUBFARM Sp. z o.o.Zielona Góra248264
7077Angel Poland Sp. z o.o.Wólka Kosowska244214
7078General Hemp Marketing Sp. z o.o.Mysłowice2420643
7079Jb Investments Sp. z o.o.Warszawa2457592
7080Dessar Sp. z o.o.Sadlinki24559
7081Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.Jaktorów24435116
7082Cbt Polska Sp. z o.o.Bydgoszcz243496
7083Souvre Polska Sp. z o.o.Inowrocław2444871
7084Intercoop Poland Sp. z o.o.Tychy24376
7085Kanlux S.A.Radzionków24342987
7086Bamar-Pol Sp. z o.o.Opole24321183
7087Polman, A. Cellary, E. Wysoczańska, M. Cellary, sp.j.Michałowice2432250
7088Darri Apteki Max Sp. z o.o. sp.j.Tychy2443033
7089Novofarm Sp. z o.o.Łódź248241
7090Global Concepts 2000 Polska Sp. z o.o.Szczecin2480084
7091Gildia Kozicki sp.j.Marki2452465
7092Brookvent Polska Sp. z o.o.Trzebnica2445406
7093KONIG STAHL Sp. z o.o.Warszawa24112430
7094AKE Polska Sp. z o.o.Wieruszów2418638
7095Przedsiębiorstwo Handlowe WDF Fijołek Sp. J.Gubin2432169
7096Komponenty Do Bram Sp. z o.o.Łódź245471
7097Printex K. Mirowski sp.k.Warszawa249988
7098Instalsan E.M.Kalisz sp.j.Warszawa2413595
7099Ogrofol Sp. z o.o.Włoszakowice243756
7100Audio Klan Janusz Prządka sp.j.Warszawa24383691
7101Life Technologies Polska Sp. z o.o.Warszawa2464235
7102Sdk Sp. z o.o. sp.k.Łódź2416640
7103Lunapera Sp. z o.o.Czaniec24557
7104Ferrum Sp. z o.o.Kalisz24614
7105Akasz Sp. z o.o.Jawor247977
7106Brita Polska Sp. z o.o.Ołtarzew24121581
7107Kreatywni Aktywni Sp. z o.o.Toruń24299
7108Maximus Solaria Sp. z o.o.Gdańsk2432295
7109Chenczke Energy Sp. z o.o.Łaszków2415586
7110Mac-Benz Maciej i Barbara Kłaczkiewicz sp.j.Szamotuły2444424
7111Paluszek M i P Piotr Paluch sp.k.Toruń2449040
7112Przedsiębiorstwo Handlowe Novum 4, Wójs i Wspólnicy Sp. z o.o.Gnojnik2419213
7113Taba Sp. z o.o.Stare Miasto2432596
7114Intercom_Plus Sp. z o.o. sp.k.Warszawa245770
7115Pako Lorente Sp. z o.o.Gospodarz24133468
7116Jarmag Sp. z o.o.Lublin24100062
7117ZLZ Sp. z o.o.Piaseczno24759
7118BFT Polska Sp. z o.o.Zielonka2419086
7119Evk Sp. z o.o.Biestrzynnik248393
7120Lek Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle243303
7121Iwoniczanka Sp. z o.o.Rzeszów241556
7122Firma Handlowa Walor A.Nowak, W.Fryc sp.j.Kolbuszowa2433099
7123J&M Bracia Małkiewicz sp.k.Zielona Góra2422652
7124Hydraulika Siłowa Skraw – Met Dystrybucja Sp. z o.o.Solec Kujawski2414132
7125Barmix Sp. z o.o.Katowice24903
7126Roboty Cnc Sp. z o.o. sp.k.Poznań24552
7127Diather Petrusewicz sp.k.Gdańsk2473233
7128Atrasys Sp. z o.o.Gdańsk242819
7129Arexim Packaging Sp. z o.o.Warszawa2410103
7130Azarex Paliwa Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra2431610
7131Icl Polska Sp. z o.o.Warszawa2450236
7132Petrol Sp. z o.o.Kąty Wrocławskie2436746
7133John Deere Polska Sp. z o.o.Tarnowo Podgórne24643060
7134Italmatch Polska Sp. z o.o.Chorzów245217
7135FLORADA Sp. z o.o.Zielonka24115573
7136Zygmunt i Witold Bibrzycki sp.j.Oświęcim2426522
7137Polaqua Group A.A. Szymko sp.j.Poznań2424976
7138Home Image Sp. z o.o.Ostrołęka244675
7139P.S. Trading Stolker Peter, sp.j.Ołtarzew24137329
7140Olaf Sp. z o.o.Trzebnica2427283
7141Evolution Brand Sp. z o.o. sp.k.Zabrze2413734
7142Wb-Fashion Moda Sp. z o.o.Konstancin-Jeziorna241210
7143HTI BP Sp. z o.o. ZACHÓD S.K.Poznań2456021
7144Brinet Sp. z o.o. sp.k.Poznań2420757
7145Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o.Wrocław2442449
7146Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Hemist Henryk Konstanty, Mirosław Zych, Stanisław Konstanty sp.j.Gnojnik2459664
7147Brymorex Sp. z o.o.Radom24377
7148Grimme Polska Sp. z o.o.Żabikowo246358
7149Premium Lighting Sp. z o.o.Sosnowiec24434
7150DUPONT POLAND Sp. z o.o.Warszawa24122475
7151Hai-Fashion Sp. z o.o.Wólka Kosowska241000
7152Hildegarda Sp. z o.o.Kraków244469
7153Wrw s.c. Jucha ,Urbanek,BlicharczykZręcin2454858
7154Olympia Med Professional Sp. z o.o.Warszawa2411496
7155Stalpol R.Rozyn,J.Olszowy sp.j.Lublin2434837
7156Mr Tank-Oil Sp. z o. o. S. K.Warszawa247577
7157Technika Zastosowań Napędów Tezana Sp. z o.o.Stare Babice2464629
7158AGROPEX Sobkowicz I Sobkowicz S.J.Lublin2418106
7159H.B.Crab sp.j., Stacja Paliw Zając Adam, Bąk Paweł, Piestrak KrzysztofRybnik24487953
7160Centrum Tanich Leków Knapik i Spółka sp.j.Myszków2423408
7161Aces Projekt Sp. z o.o.Pabianice24518
7162Butsklep Sp. z o.o.Warszawa247361
7163Zaopatrzenie Rolnictwa Anex Sp. z o.o.Wielichowo247162
7164Zakład Przerobu Złomu Czyżykowski Stec sp.j.Toruń2422542
7165Merck Life Science Sp. z o.o.Poznań2471508
7166Lisboa Sp. z o.o.Oborniki Śląskie2321044
7167Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.Wilamowice2334587
7168Impol-1 F.Szafrański sp.j.Warszawa23106323
7169Wojam Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki2317345
7170Europlus Monika Mikoda-Nowakowska sp.k.Zawiercie231930
7171Nowam Sp. z o.o.Golina23966
71722Find Grzeszkiewicz S.K.A.Łódź231036
7173Ceramika Outlet Sp. z o.o.Warszawa232161
7174Kram Firma Handlowo Usługowa Janina Płatek, Jarosław Płatek, Tomasz Płatek, Adam Zalewski S.J.Nidzica237161
7175Ags Sp. z o.o.Warszawa2310726
7176Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe BIL-ZEL Andrzej, Stefania Bilscy i Anna Cichoń Sp.J.Budziszewice2316433
7177Moza Sp. z o.o.Lublin23422
7178Feitejie Sp. z o.o.Łódź23173
7179Pharmacopola Trybuchowscy sp.k.Resko2323059
7180Astro Sp. z o.o.Lubań2311402
7181Edusense S.A.Lublin2324619
7182Elhurt Plus Sp. z o.o. sp.k.Osieczany2328111
7183Uponor Sp. z o.o.Warszawa2335108
7184Polvis Narzędzia Sp. z o.o. sp.k.Warszawa233492
7185Firma Handlowo-Usługowa Turkus Jolanta Wielgusiak, Jan Zieliński sp.j.Mścice236239
7186Racksystem Sp. z o.o.Bielsko-Biała23985
7187Aboca Polska Sp. z o.o.Katowice2368461
7188Phup Gniezno Szeszycki sp.k.Gniezno23332656
7189Leadpol Sp. z o.o.Chełm236172
7190Beauty System Sp. z o.o.Wrocław238169
7191Investech Sp. z o.o.Warszawa231705
7192Energy Partners Sp. z o.o.Zakrzewo2312891
7193Proftape Sp. z o.o.Puck231113
7194Ipea Polska Sp. z o.o.Łódź238869
7195Transhandrol Marek Kiełb sp.j.Padew Narodowa23160534
7196Liteximp Sp. z o.o.Prostki23152593
7197Firma Handlowa Bis Jarosław Woźniak, Marek Modrzejewski sp.k.Chodecz2338587
7198Społem Chełm Sp. z o.o.Chełm2320973
7199Edvac Sp. z o.o.Raszyn2310631
7200Dajami Sp. z o.o. sp.k.Kraków2315009
7201Pretoris Sp. z o.o.Zduńska Wola2315029
7202Kang Ning Sp. z o.o.Jaworzno23481
7203Inwestel Sp. z o.o.Warszawa2366003
7204Pueblo – Jacek Charkowski, Paweł Wiśniewski sp.k.Wrocław2378350
7205I-Med M. Pacer – sp.j.Suchy Dwór2329161
7206Hightype Sp. z o.o.Wrocław231231
7207Salus Sp. z o.o.Ruda Śląska238425
7208Recynk Sp. z o.o.Pielgrzymka235217
7209BEAPHAR POLSKA Sp. z o.o.Reda235477
7210Ampacet Polska Dystrybucja Sp. z o.o.Warszawa2341659
7211Benetsleep Sp. z o.o. sp.k.Wrocław232394
7212Farma Centrum Sp. z o.o.Koszalin238358
721312 Chairs Sp. z o.o.Poznań231487
7214El-Skład sp.j. W. Pałajski, M. MigatulskiDzierżoniów2332529
7215Bobst Polska Sp. z o.o.Łódź23181885
7216Sportstech Brands Pl Sp. z o.o.Warszawa232085
7217Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mada Kosiec i Wspólnicy Sp.K.Warszawa2365228
7218Carrefour Polska Sp. z o.o.Warszawa233555554
7219Efez Sp. z o.o.Rawicz2320912
7220Zakład Usługowo-Handlowy sp.j. Okrzesik KolonkoŻywiec2332010
7221Novatek Green Energy Sp. z o.o.Kraków23454141
7222Giełda Rolna Zola Ignaczak sp.j.Witonia232645
7223Baltimpex Telecom Group S.A.Katowice2356210
7224Ostrówdis Sp. z o.o.Poznań2312352
7225Serafin sp.k.Myślenice2344718
7226Petro-Hurt Sp. z o.o. sp.k.Kwilcz236963
7227Przedsiębiorstwo Handlowe Polder i Rajder Derkacz sp.j.Sieradz2375253
7228Avril Sp. z o.o.Ostrzeszów238778
7229Biurex sp.j. A. Dwórznik i WspólnikToruń2310086
7230Eurofluid Krawczyk sp.k.Kielce2348406
7231Społem Powszechna Spółdzielnia SpożywcówSzczecin2327088
7232Amad Sp. z o.o.Łomianki2320099
7233Loco Adam Sawczuk sp.j.Bydgoszcz2364805
7234Contec Service Celmerowski Lefik sp.k.Konstantynów Łódzki2318593
7235Elmonter sp.j. Sławek Pietrzyk i Marek BanasiukSokołów Podlaski2321540
7236Kmf Perfekt Sp. z o.o.Warszawa237784
7237Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Chemikolor – S.A.Łódź235380
7238Ramblas Sp. z o.o.Polanica-Zdrój235603
7239Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Sułów Z/S w DeszkowicachDeszkowice Pierwsze231385
7240Centrala Nasienna w Kielcach Sp. z o.o.Kielce2341517
7241Tele M A.M.M. Malinowskie sp.j.Pruszcz Gdański2337544
7242Ck Mediator Polska Sp. z o.o. sp.k.Warszawa2372911
7243Kerbl East Sp. z o.o.Wola Rasztowska2313874
7244Szot Sp. z o.o.Środa Wielkopolska2318447
7245Flow Technics Sp. z o.o.Złocieniec2314446
7246Ulticore Sp. z o.o.Warszawa235544
7247Roda Sp. z o.o.Dąbrówka2320904
7248Netina Sp. z o.o.Gliwice23476
7249Dejek Sp. z o.o.Konopnica2321237
7250Mixpol Czyżowice Sp. z o.o. sp.k.Czyżowice2333923
7251Texas Instruments International Trade Corporation (Sp. z o.o.) – Oddział w PolsceWarszawa234842
7252Sarantis Polska S.A.Piaseczno23590689
7253Centrum Handlowo – Usługowe Mesp Januszewski, Januszewska sp.j.Grajewo2313303
7254Eko-Elbud Gólczyński Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski237528
7255Ap 2 Sp. z o.o. sp.k.Sierakowice23116
7256Agropol Sp. z o.o. PHUBaborów2316534
7257Bisko-Dom i Ogród Sp. z o.o.Chełm234859
7258Cook Medical Sp. z o.o.Warszawa222270
7259Gemini Hütter Sp. z o.o.Wejherowo22287044
7260PASAŻ Sp. z o.o.Przeźmierowo225342
7261Interopak Jolanta Freliszka Katarzyna Rogowska Edmund Freliszka sp.j.Warszawa2210553
7262Frelin Sp. z o.o.Wrocław2213968
7263Xin Rui Sp. z o.o.Władysławów222649
7264Modo24 Group Sp. z o.o. sp.k.Gądki2238930
7265Polltex Distribution Sp. z o.o.Kraków2218425
7266Firma Usługowo-Handlowa Semaco Jerzy Skałoń, Marek Strojniak sp. j.Kraków2249381
7267Zaopatrzenie Rolnictwa Andrzej TermenaJelcz-Laskowice22143402
7268Wkk Polska sp. z o.o.Łódź2222582
7269Belmeb Sp. z o.o.Izdebnik2270981
7270Mega Delikatesy Centrum Bartosz Gradowski, Katarzyna Gradowska sp.j.Jarosław225809
7271Agrogama Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa Kuźma i Keli sp.j.Rogoźno2214499
7272Dr Medica Sp. z o.o.Lublin2234193
7273Wodmax Sp. z o.o.Olsztyn2273762
7274Ackermann Sp. z o.o.Szczecin2222351
7275TOP – Chem S.J.Kruszyn2213314
7276OLI – POL Sp. z o.o.Piaski228158
7277sp.j. Tarpex Paweł Buczek Krzysztof BanaszekŁódź2264517
7278Beapol Buszczak, Olejniczak sp.j.Buk2233335
7279Somfy Sp. z o.o.Warszawa22313648
7280Vector Solutions Sp. z o.o.Gdynia2268507
7281Artvinyl-Pol Sp. z o.o.Kalwaria Zebrzydowska2222206
7282Construsoft Sp. z o.o.Poznań2254084
7283Grupa Kn Sp. z o.o.Domaniew222488
7284Devicor Medical Poland Sp. z o.o.Kraków229612
7285Anbafarm Sp. z o.o.Wrocław224301
7286Euro Strefa Sp. z o.o.Radomsko2216435
7287Mapa Spontex Polska Sp. z o.o.Kraków2234019
7288Pronar Sp. z o.o.Płock229237
7289Wama Pharma Sp. z o.o.Chociwel222155
7290OWOPOL RUSNARCZYK & KOZA S.J.Łącko2227773
7291CP Trade Łódź Sp. z o.o.Łódź2215754
7292Zakład Usługowo-Handlowy Budoprym J.Trojanowski M.Woźnicka sp.j. w Dobrzyniu Nad WisłąDobrzyń nad Wisłą2220011
7293Air – Com Pneumatyka Automatyka Sp. z o.o. sp.k.Długołęka22132466
7294Dtb Sp. z o.o.Tczew2212172
7295Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w RadecznicyRadecznica223168
7296Ws Technik Sp. z o.o.Rakoniewice221243
7297Pasymowscy Sp. z o.o. sp.k.Wieczfnia Kościelna225070
7298Inwest – Klima M. Godlewski, E. Hankowska sp.j.Białystok2230269
7299Firma Handlowo – Usługowa Furgał Barbara, Jerzy, Michał Furgał sp.j.Szczucin2235193
7300Apteka Z Wieży Sp. z o.o.Pyrzyce222319
7301Qpharma Sp. z o.o.Warszawa2293982
7302Damo Sp. z o.o.Łowicz221242
7303Admi Sp. z o.o. sp.k.Chlebna2227709
7304Zorco R.Czopik sp.k.Ślęza228220
7305Amm Sp. z o.o. sp.k.Biała Podlaska2218371
7306Beauty Spot Sp. z o.o.Łańcut221334
7307Koenig & Bauer (Cee) Sp. z o.o.Warszawa2266803
7308Med-Orth Specjalistyczna Firma Ortopedyczna Sp. z o.o.Wrocław223314
7309Majmasz Majsterek sp.j.Łódź2216958
7310Inwater Sp. z o.o.Poznań227871
7311In Corpore Sp. z o.o.Czosnów2221159
7312Haug Chemie Polska Sp. z o.o.Milanówek2211659
7313Toto Pharma Poland Sp. z o.o.Rabka-Zdrój22866
7314Dm System G. Figlarski, S. Kędzior, J. Napruszewski sp.j.Kraków2243464
7315Malam Andrzej Malinowski i Michał Malinowski – sp.j.Lębork2220109
7316Bigda S.J.Pisz229701
7317Semitech Sp. z o.o.Bełchatów221518
7318Tatiana Trade Spółka z Ogranczoną OdpowiedzialnościąMurowana Goślina22409
7319Hurtownia Art. Elektrotechnicznych ELEKTROMAX Bączkowski E. Mocek W. S.J.Września2226003
7320Carbon S.A.Mysłowice2244335
7321Firma Handlowa Bartoszek sp.j.Jarosław2214946
7322Falcon Medical Polska Sp. z o.o.Łódź2235508
7323Silesia Universal Sport Sp. z o.o. sp.k.Tychy22326
7324Altra M.Jamrozik, K.Kościuk, J.Urbańczyk sp.j.Katowice2244640
7325BW Auto Produkt Sp. z o.o.Zławieś Mała2214217
7326Kompol Sp. z o.o.Kozerki22155838
7327Apteka Na Kazimierzu Sp. z o.o.Kraków224966
7328Medmar Sp. z o.o.Ogrodzieniec221108
7329Mzec Opał Sp. z o.o.Chojnice224774
7330Tradmatik Sp. z o.o.Gdańsk221035
7331Octema Sp. z o.o.Warszawa226400
7332Bispool Sp. z o.o.Białystok2215600
7333Green Eco Poland Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski2210273
7334Ume Trade Sp. z o.o.Warszawa22686
7335Przedsiębiorstwo Obrotu Paliwami i Artykułami Przemysłowymi Walimex W.Celiński-Mysław, R.Fejtko sp.j.Łuków2210249
7336Atmosfera Polska Sp. z o.o.Kraków2213770
7337Tradimex Ppt Sp. z o.o. sp.k.Piotrków Trybunalski223062
7338Spectra Pro Sp. z o.o.Opole227484
7339Comtex Sp. z o.o. sp.k.Lublin22152166
7340Danisco Poland Sp. z o.o.Poznań2274606
7341Mejpol Handel Sp. z o.o. sp.k.Opoczno2267468
7342PHUP CARSYSTEM – WSCHÓD Krzysztof SarnaKraśnik2272556
7343Konsorcjum Ats S. Sumiński, M. Nosek, S. Wietrzyński, sp.j.Radom2212479
7344Interchem Tech Sp. z o.o.Katowice222670
7345Apteka Pod Wagą Rafał Drapała, Anna Drapała sp.j.Kamienica Polska225744
7346Carbo Sp. z o.o. sp.k.Strzałków226899
7347WURTH POLSKA Sp. z o.o.Warszawa22345843
7348Harmony H2o Sp. z o.o.Gdynia221800
7349Marszal Sp. z o.o.Gdańsk222090
7350Styga Sp. z o.o.Kołobrzeg229580
7351Artprol Ceckowscy sp.j.Suwałki2226327
7352Aste Sp. z o.o.Kowale22141528
7353Isma Controlli Poland S.A.Warszawa2250810
7354Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w SzczytnieSzczytno223192
7355Modrzewscy sp.j.Lublin2213540
7356Metalic sp.j. JanowiakNowy Targ2231122
7357STG Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra223954
7358Żbik Sp. z o.o.Łódź223866
7359Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o.Słupia22210369
7360Dr Piktel Medic@l Systems Sp. z o.o.Białystok2217525
7361Shell Polska Sp. z o.o.Warszawa214106470
7362Gina Sp. z o.o.Koszarówka2130218
7363Eko – Vektor Sp. z o.o.Balice211128
7364REKOP II Sp. z o.o.Bydgoszcz2111300
7365Aqua-Grupa Sbs – Sp. z o.o.Zielona Góra2140583
7366Chemproha Poland Sp. z o.o.Zgierz213406
7367Ksomar Krzysztof Sobieraj sp.k.Kalisz2122657
7368Cepen Wągrowiec Sp. z o.o.Wągrowiec2117273
7369S.M. Garten Holz Export, Import, Produkcja, Handel, Usługi Sp. z o.o.Lubięcin212192
7370Lidl Sp. z o.o. sp.k.Jankowice2123965297
7371Moose Sp. z o.o.Wólka Kosowska211291
7372Alfa Watch Sp. z o.o.Katowice215554
7373Pako Bis Sp. z o.o.Warszawa211744
7374Gaz-Bud Sp. z o.o.Piastów21848
7375Sunlight sp. z o.o.Wólka Kosowska211683
7376Wittmann Battenfeld Polska Sp. z o.o.Adamowizna2170124
7377Marteen Sp. z o.o.Warszawa21834
7378Apteka Słoneczna G. Kwiecień sp.j.Kraków213774
7379Cezar Cezary Machnio i Piotr Gębka Sp. z o.o.Radom2127894
7380Cordifarm Sp. z o.o.Przemyśl2110119
7381Fabryka Sypialni Sp. z o.o.Warszawa2197029
7382JAWEX Małgorzata Kempińska S.J.Kielce2113732
7383Eurominerals Polska Sp. z o.o.Damasławek217106
7384Rudolf Budny Rafał Budny Renata Budny Polszlif sp.j.Rudzica2149967
7385Trustwave Poland Sp. z o.o.Warszawa2128644
7386Przedsiębiorstwo Kps Sp. z o.o.Poznań2152263
7387Bjm Technology Sp. z o.o.Stary Sącz2130084
7388Higienic Wojciech Maciejewski sp.k.Ulim21524
7389Libra Sofa Sp. z o.o.Wrocław213055
7390Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaSierakowice218200
7391Instalex Sp. z o.o.Wrocław211764
7392Suma Sp. z o.o. sp.k.Koszalin217974
7393Tarhed Import Eksport Szudrowicz E.H.J.T. sp.j.Piła211880
7394Ecolife Sp. z o.o.Szczecin211257
7395Double W&W Sp. z o.o.Gdańsk21843
7396Hg Polska Sp. z o.o.Łódź211141
7397Tragar Trąbka sp.j.Zebrzydowice21123284
7398Aconexim S. Śliwiński, D. Śliwińska sp.j.Warszawa2111233
7399Miami Tomasz Zawadzki Sp. z o.o.Słupsk217116
7400PEKA Sp. z o.o.Jasin21194626
7401Jj Clothing Company Sp. z o.o.Warszawa21518
7402Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe EJ Józef Janusz ZamojtukJasionówka21132882
7403Integrato Sp. z o.o.Radom21910
7404Transpetrol Szpytma sp.j.Markowa2113572
74052k Partner Sp. z o.o.Warszawa215162
7406Staleco Sp. z o.o.Kraków2122428
7407Ton Polska Sp. z o.o.Warszawa2111388
7408Apteka Na Zawadzie Sp. z o.o.Łódź218213
7409Adi Hurtownia Chemii Gospodarczej Sp. z o.o.Wysogotowo215429
7410Jarko sp.j. Anna Ziółkowska,Jarosław ZiółkowskiMalbork215183
7411Rtv Kotłowski- sp.j. Dariusz Kotłowski i Joanna KotłowskaKatowice2110486
7412Tesan PHU Andrzej Maciejowski i Wspólnicy sp.j.Świdnica213374
7413COLOPLAST Sp. z o.o.Warszawa2192480
7414Remi Expres Sp. z o.o.Hrubieszów211069
7415Pss-Kruszywa Sp. z o.o.Warszawa2177545
7416Zakład Produkcyjno – Handlowy Profar Sp. z o.o.Staniowice2127721
7417Altkom Software & Consulting Sp. z o.o.Warszawa2120058
74184scrap Sp. z o.o.Poznań213891
7419Renovo Sp. z o.o.Błądzikowo213352
7420Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Auto-Stacja Sp. z o.o.Głogów215274
7421Agro Biznes Sularz-Rudnicki sp.j.Gorzów Wielkopolski2145841
7422Armed Ort Sp. z o.o.Radom217801
7423Alarm-Tech Systemy Zabezpieczeń S.C. Andrzej Woźniak, Grzegorz ŻurawskiKraków21188344
7424Jura Poland Sp. z o.o.Warszawa21232680
7425Proauto Sp. z o.o.Mierzyn2134698
7426Ika-Kolor Mariola Szoszorowska i Spółka – sp.j.Gdańsk2126902
7427Geoproduct Sp. z o.o. sp.k.Grójec2124441
7428Afryka Sp. z o.o.Rybnik215556
7429BORREGAARD POLAND Sp. z o.o.Poznań212102
7430Hoisch Sp. z o.o.Stargard211178
7431Rywal Sp. z o.o.Nowy Tomyśl211729
7432Bikeshop Rzeszów Sp. z o.o.Rzeszów214349
7433LEGO POLSKA Sp. z o.o.Warszawa21326292
7434Gsp Ciepiela sp.j.Tarnowiec216666
7435Firmus Chartonowicz Zbigniew S.J.Izabelin2117807
7436Mas-Pol Przesmycki Leszek, Przesmycki Antoni, Przesmycka Anna, Przesmycka Janina, Łukasiak Sławomir, Łukasiak Magdalena – sp.j.Milew2121982
7437Mitsui & Co.Deutschland GmbH Sp. z o.o., Oddział w PolsceWarszawa2111519
7438Eban Sp. z o.o.Opole213458
7439Hamster Polska Sp. z o.o.Rybnik211671
7440Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Bydgoszcz sp.k.Bydgoszcz21109462
7441Pyramide Sp. z o.o.Jabłonowo212156
7442Piankaelectro Sp. z o.o.Marki2110953
7443Tmt Rowgas Sp. z o.o.Żory211474
7444Apteka Dla Zdrowia R. Błoch S.J.Łódź2113173
7445Spółdzielnia Handlowa w PieckachPiecki212625
7446Sundoor Tech Sp. z o.o.Chorzów2125097
7447Bonotex sp.j. BorótkoJaworze2129018
7448Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Robotex Edward Kowalik, Stanisław Krysiak sp.j.Częstochowa216545
7449Gaz-Jar Sp. z o.o.Płock214185
7450Retrowood Sp. z o.o.Warszawa212285
7451sp.j. T & J Tyrakowski JachnikKotlin2149386
7452Fitomed Pharma Sp. z o.o.Bieruń21635
7453Moby.Pl Sp. z o.o.Wrocław2112254
7454Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Starnet Sp. z o.o.Kobylnica2120837
7455Tekila Sp. z o.o.Ostrzeszów2117105
7456Continental Trade Sp. z o.o.Warszawa2114666
7457Ying LI Sp. z o.o.Wólka Kosowska212784
7458Ferox-Energy-Systems Sp. z o.o.Katowice2170143
7459S-Cabling Sp. z o.o.Leszno2119293
7460Food Channel Sp. z o.o. sp.k.Bydgoszcz2033694
7461Neka Sp. z o.o.Bydgoszcz202844
7462Straag Sp. z o.o.Będzin2030450
7463Kompania Dystrybucyjna Tedi Sp. z o.o. S.K.A.Nowe Piekuty20298846
7464Euroterm TGS Sp. z o.o.Przemyśl2092867
7465Intank Sp. z o.o. sp.k.Toruń2011337
7466Fhu Gasko E. Skowron, J. Gajek sp.j.Bolechowice203625
7467Dik$ Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów2014698
7468Betterstyle International Sp. z o.o.Pruszków2028852
7469REN-MAT Sp. z o.o. Sp.K.Poznań2018269
7470Luka Sp. z o.o.Katowice2017999
7471Gregoire Besson Polska Sp. z o.o.Oborniki2031318
7472Reichle & De-Massari Polska Sp. z o.o.Warszawa2042374
7473MINERALS DC Nowak Sp. z o.o. S.K.Gdańsk20100524
7474Mgr Farm. Ewa Kuczyńska sp.j.Warszawa203990
7475Fischer Polska Sp. z o.o.Kraków2088748
7476Elektro-System Hurtownia Elektrotechniczna I.Kucharski sp.k.Wągrowiec2029470
7477Ase Atex Sp. z o.o.Gdańsk205939
7478APS Import-Export Sp. z o.o.Lublin201856
7479Dobkowski Paliwa Tomasz DobkowskiAugustów2040269
7480Termo-Kan Hurtownia Instalacyjna Sp. z o.o. sp.k.Wągrowiec2030661
7481Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Górny Śląsk sp.k.Przyszowice20330626
74825 Talents Lab Sp. z o.o.Legnica20568
7483Solidus Molewska i Wspólnicy sp.j.Chodecz2024001
7484Inside Laundry Sp. z o.o.Gdańsk20715
7485Sonomedical Pluciński, Wojciechowski, Wituski sp.j.Poznań2018400
7486Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Portal Sp. z o.o.Gdańsk201745
7487Alumaster Polska Sp. z o.o.Toruń2075503
7488Rozmus Sp. z o.o.Będzin2017969
7489Apteka Eskulap D.Niewiadomska-Śliwińska i Spółka sp.j.Rawa Mazowiecka2010153
7490Iscar-Poland sp. z o.o.Katowice20123628
7491VD Skrobacz i Kwiatkowscy Sp.J.Kraków2073079
7492Jawa Radliński Szymanek sp.j.Warszawa2057229
7493AT 24 Sp. z o.o.Kraków206958
7494Firma Handlowa J&S Jadwiga i Sylwester Szerląg sp.j.Bogoniowice2025718
7495Przedsiębiorstwo Handlowe Wabi-Market Beata, Jan Wawrzyńczak sp.j.Czaplinek2014623
7496Robertech Piotr Mazur & Robert Socha S.J.Pilzno2035767
7497Media-Med Sp. z o.o.Kraków2023847
7498Klaris Sp. z o.o.Miechów2017944
7499Thermacut – Poland Sp. z o.o.Cieszyn201272
7500Hurtownia Nowa Nowaczewscy sp.j.Grójec209061
7501Wrc Sp. z o.o.Licheń Stary206411
7502Granicer Polska Sp. z o.o.Końskie204780
7503X&Y Szop Sp. z o.o.Jabłonowo20563
7504Jet-Printer Sp. z o.o. sp.k.Warszawa2022032
7505Prima -Komputery.Systemy Komputerowe Sp. z o.o.Koszalin202353
7506Computex Sp. z o.o. sp.k.Warszawa20141470
7507Forex Polska Sp. z o.o.Główna2043358
7508Profieurope Sp. z o.o.Rzeszów2010593
7509Rato Industrial Solutions Tomczyk sp.j.Rumia2061591
7510Krakowska Grupa Medyczna Sp. z o.o.Kraków206494
7511Pod Skrzydłami Piotr Skopiec i Wspólnicy sp.j.Warszawa2014090
7512DBH Polska Sp. z o.o.Warszawa205852
7513Polsmedi Sp. z o.o.Gdańsk201731
7514Tn Fashion Sp. z o.o.Wólka Kosowska203488
7515Brzoza Sp. z o.o.Oleśnica2010716
7516Logo – Tools Sp. z o.o. S.K.Puszczykowo2035943
7517BUSCH POLSKA Sp. z o.o.Nowa Wieś20127435
7518Itall Sp. z o.o.Kraków202600
7519Fitomed Sp. z o.o.Warszawa201845
7520Agro- Land Marek RóżniakŚmielin2069352
7521Private Klub Sp. z o.o.Warszawa20142
7522Nie Mów Nikomu Sp. z o.o.Kraków204408
7523Apteka Grodzka Zbigniew Zieliński sp.j.Środa Śląska206117
7524CONTRACTUS Sp. z o.o.Warszawa2013080
7525Marcopolo Invest Sp. z o.o. sp.k.Myszków2010760
7526Bezpieczny Pacjent Sp. z o.o.Warszawa205356
7527Tank Petrol Sp. z o.o. sp.k.Kobiór2055367
7528Abm Lokum Sp. z o.o. sp.k.Międzychód208021
7529Seventex Sp. z o.o.Jarosław204144
7530Tigret Sp. z o.o.Warszawa203903
7531Comepack Polska Sp. z o.o.Rybnik201482
7532Lentus Financial Services Sp. z o.o.Warszawa202324
7533Fp Consulting & Services Sp. z o.o.Zielona Góra202247
7534G-U Polska Sp. z o.o.Poznań20215817
7535Akcesoria Dla Sitodruku Ara Sp. z o.o.Trąbki2012463
7536Haupa Polska Sp. z o.o.Trzebnica2012055
7537Elastyczny Klinkier Sp. z o.o.Gdańsk2019168
7538May-Mat Sp. z o.o. sp.k.Szczepanów2064228
7539Kramer S.A.Gietrzwałd20137506
7540Jupro Taim Electric Sp. z o.o.Konin2029913
7541Krakowska Grupa Medyczna Sp. z o.o. sp.k.Kraków2060396
7542Gmp Network Sp. z o.o.Warszawa2065
7543Tyrolit Poland Sp. z o.o.Warszawa2030330
7544Florencja Dystrybucja Sp. z o.o.Lublin206753
7545QL Controls Sp. z o.o., Sp.K.Kobielice20208484
7546Mistral Polska Andrzej Kubicki sp.j.Szczecin201826
7547Jmp Consulting Sp. z o.o.Wrocław20828
7548Office Pulse Sp. z o.o. sp.k.Warszawa2041597
7549Segel Elektrik Sp. z o.o.Syców209349
7550Kobraflex Sp. z o.o.Jedlina-Zdrój20385
7551Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Gdańsk sp.k.Gdańsk20287863
7552Trade & Consult Ltd. Sp. z o.o.Stara Iwiczna2026506
7553Manuli Ekobal Sp. z o.o.Nowa Wieś Wrocławska20110720
7554Cargo-Stal Sp. z o.o. sp.k.Kraków2024738
7555Apteka BIZ Sp. z o.o.Gliwice201014
7556Sas Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra2031896
7557Max – Fliz Home Kurleto sp.k.Kraków2016639
7558Świat Rajstop Sp. z o.o.Poznań208798
7559Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Głogowie MałopolskimGłogów Małopolski204073
7560Farmacja Społeczna S.A.Białystok2055523
7561Roto Frank Okucia Budowlane Sp. z o.o.Warszawa2079965
7562Kompranet.Pl Sebastian Mróz sp.j.Pruszcz Gdański208141
7563Stalmarket Sp. z o.o.Gdynia2012912
7564Aswo Pl Pobrotyń sp.j.Koszalin2098877
7565Eurodorex Czechowscy, Zglec sp.j.Wyszków2026554
7566Omega Beata i Jacek Dziuban sp.j.Sanok1920723
7567Intex Sp. z o.o.Katowice1928076
7568Market Budowlany Format Sp. z o.o.Zawiercie1984501
7569Femko Sp. z o.o.Ustanów193104
7570Pietrzykowscy sp.j.Jelenia Góra1919465
7571Hossa Sp. z o.o.Katowice194054
7572Dziecko Expert Sp. z o.o.Świdnica191781
7573Transbep Sp. z o.o.Bartoszyce194406
7574Wizard Sp. z o.o.Sieradz193103
7575Am-Tec Engineering Sp. z o.o. sp.k.Ruda Śląska1921690
7576Pw Tylpol Zbigniew Tylicki, Marek Tylicki sp.j.Otorowo1959023
7577Lux-Motor Oil A. Nieścior sp.k.Pułtusk1925760
7578Tuba Sp. z o.o.Szamotuły1940086
7579Stacja Paliw Tarpal J.Krawczyk,J.Tyndel,J.Chrzan,A.Durbas,K.Durbas- sp.j.Łąkta Górna1948181
7580Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Pas Sp. z o.o.Rybnik1913813
7581Tankpal Sp. z o.o.Cekanowo197213
7582Dracop Sławomir Jeleń,Jarosław Kwadrans,Marek Michalec sp.j.Kraków197396
7583Metale Toruń Sp. z o.o.Toruń19130
7584Marko Stefan Markiewicz sp.j.Wrocław1913159
7585360 Payment Solutions Poland Sp. z o.o.Kraków196309
7586Comer Sp. z o.o. sp.k.Swadzim194366
7587Stacja Paliw sp.j. Władysław Węgrzyn, Danuta WęgrzynKoźmice Wielkie1919106
7588Louis Vuitton Polska Sp. z o.o.Warszawa19419287
7589Mape Sp. z o.o.Leśniakowizna192633
7590Firma Handlowa Rolbud, Robert Bachula, Ewa Bachula, sp.j.Kobylec192206
7591Medyceusz Jan Kowalik, Marcin Kowalik, sp.j.Gdańsk1921426
7592Kavka Jevelry Sp. z o.o. sp.k.Poznań199142
7593Empire Nord Groupe Sp. z o.o.Bielsko-Biała195036
7594Emporial Sp. z o.o.Łódź19252
7595Dnk Agro Sp. z o.o.Komorniki1912651
7596Medyczne Abc Andrzej Prus Alicja Prus sp.j.Legnica1931379
7597Wishbike Sp. z o.o.Wrocław19904
7598Rolpol Ołdakowscy sp.j.Szepietowo1953457
7599Markstal Sp. z o.o.Swadzim1925072
7600Arton Stusio S.J.Pabianice1921881
7601Assai Sp. z o.o.Wrocław1951678
7602An-Mar Serwis Sp. z o.o.Poznań19767
7603Eco Schulte Sp. z o.o.Janki1972993
7604Adk Commercial Sp. z o.o.Warszawa1929339
7605Hobes Polska Sp. z o.o.Katowice193631
7606VAILLANT SAUNIER DUVAL Sp. z o.o.Warszawa19197893
7607Firma Handlowa Masz Stanisława Ważna Sp.J.Rzeszów1912709
7608Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w MosinieMosina192143
7609Ari Sp. z o.o.Sieradz1910174
7610Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.Warszawa1943675
7611Cp Trade Rzeszów Sp. z o.o.Rzeszów195755
7612Womar Food Winiarski Guzik sp.k.Krosno1946061
7613Peli Products Poland Sp. z o.o.Poznań192560
7614Zbrostal Sp. z o.o. sp.k.Ujrzanów1910575
7615Papilart Sp. z o.o. sp.k.Łomianki1922639
7616Rotex – Trade Sp. z o.o.Henryszew1923562
7617Blumar Sp. z o.o.Trzciana193355
7618Lavende Sp. z o.o.Kielce194457
7619AMWAY POLSKA Sp. z o.o.Kraków19189948
7620Rafpol Sp. z o.o.Szaruty199063
7621Beckhoff Automation Sp. z o.o.Żabiniec1945157
7622Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjne Ortis Sp. z o.o.Sochaczew191795
7623Massmedica S.A.Warszawa1912972
7624Solix T&M Sepioło sp.j.Starachowice1911672
7625EMERPOL Sp. z o.o.Warszawa1917589
7626Gminna Spółdzielnia KoronowoKoronowo1928120
7627Polomod Sp. z o.o.Warszawa192964
7628Hurtownia Papiernicza ELBO Mirosław Dzikowski, Bogusława Dzikowska, Łukasz Dzikowski – S.J.Kwidzyn1911567
7629Clp Sp. z o.o.Wrocław191285
7630Bc Stal Sp. z o.o.Tychy194900
7631BONDIOLI & PAVESI Sp. z o.o.Słupsk1995167
7632Monaster Sp. z o.o.Brzeszcze195852
7633Zara Home Polska Sp. z o.o.Warszawa1950463
7634Multi – Krusz Sp. z o.o. sp.k.Wałbrzych193492
7635My Center S.A.Gliwice1926778
7636Hitexa Sp. z o.o.Rudna Mała197567
7637Petrol-Hawen J.Zmyślony sp.k.Piła1959460
7638Metalzbyt Polska Sp. z o.o.Rzeszów1920270
7639Toruńskie Zakłady Materiałów Opatrunkowych S.A.Toruń196426113
7640Laleli Fashion Group Sp. z o.o.Poznań1920151
7641Bart Sp. z o.o. sp.k.Zaścianki1919230
7642Supernova 2 Sp. z o.o.Wrocław193402
7643Lome Sp. z o.o.Brzesko1911331
7644Elmark Automatyka S.A.Warszawa19112751
7645Rivia Global Sp. z o.o.Żuków194389
7646Hurtownia Leków Weterynaryjnych Mgs Włodzimierz Małyszko i Wspólnicy sp.j.Gniechowice1951152
7647Zext Sp. z o.o.Warszawa197994
7648Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna OgniwoŁódź191359
7649Przedsiębiorstwo Handlu Chemikaliami CHEMIA Sp. z o.o.Bydgoszcz194319
7650Rader sp.j. Piotr Szettel i Piotr GałęskiPiła19110862
7651Bizera Sp. z o.o.Warszawa191881
7652GEA Farm Technologies Sp. z o.o.Bydgoszcz1938493
7653Żelimet Group Sp. z o.o.Twardogóra1948845
7654Thomas Maschinenbau TMB Sp. z o.o.Zamość192214
7655Ergosystem Sp. z o.o.Kraków191257
7656Reneta Sp. z o.o.Wieruszów194610
7657Eddar Sp. z o.o.Grodziec192519
7658Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Monika Górka i Wspólnicy sp.j.Żuromin1937349
7659Thermotechnika Sp. z o.o. S.K.Zabrze196882
7660Chemmot Ewa Kumorek sp.k.Skawina1949397
7661Verna sp. z o.o.Warszawa1911464
7662Raven Sport Sp. z o.o.Kraków1986973
7663Firma Handlowo-Usługowa 4,5 Sp. z o.o.Kraków193616
7664Netuno Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski1924574
7665Ajg Uniwersam Grabczak sp.j.Góra Puławska1983136
7666Walaszko Bhp Sp. z o.o. sp.k.Toruń1914581
7667Mkd Elektro Sp. z o.o.Warszawa19548
7668Syntec Sp. z o.o. – sp.k.Chełm1921485
7669Polska Sieć Handlowa Livio Plus Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój1930716
7670Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Perfexim Ltd Sp. z o.o. sp.k.Poznań19475281
7671Nantes Sp. z o.o.Pabianice198571
7672Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gp Grochalski-Pięt sp.j.Nysa1941202
7673Megamedia Sp. z o.o.Bielany Wrocławskie195736
7674Ziehl – Abegg Polska Sp. z o.o.Macierzysz1965243
7675Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe Rolbud Michał MichalakPleszew1942799
7676Audioteka S.A.Warszawa19114617
7677Firma Handlowo Produkcyjno Usługowa Wajm Wiesław, Janusz Malęgowscy Sp. J.Gniezno1936066
7678NSS Sp. z o.o.Warszawa19108892
7679Krzysztof Olechowski, Piotr Olechowski sp.j.Rogóżno1915895
76804u System Sp. z o.o. sp.k.Konstantynów Łódzki1920571
7681Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Tarem Sp. z o.o.Opole196789
7682Makadi Sp. z o.o.Świętochłowice189399
7683Ośrodek Informatyki w Bydgoszczy – Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.Bydgoszcz1812910
7684Myderm Laboratories Sp. z o.o.Lublin181333
7685Biuro Plus Janowscy sp.j.Toruń184381
7686Delikatesy Chili Sp. z o.o.Warszawa185544
7687Petrotech Sp. z o.o. sp.k.Ustowo1856108
7688Apteka Mandragora Lelito sp.j.Kraków185242
7689Paab Agata Piotrowska sp.k.Kraków183029
7690Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Bioekol Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski182476
7691Hpl Service Sp. z o.o.Tulce182418
7692Akces Sp. z o.o.Piła18703
7693Agrochest Sp. z o.o.Kostrzyn1858398
7694Versamed Sp. z o.o. sp.k.Białystok1819324
7695Ketmia Sp. z o.o.Plecka Dąbrowa181975
7696Nowa Elektro Sp. z o.o.Sady1883048
7697Toparma Sp. z o.o.Strzałkowo18297
7698Doz S.A. Direct sp.k.Łódź18656360
7699Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem w BiałymstokuBiałystok18276166
7700SCAWAR Sp. z o.o.Warszawa1820947
7701GROUPE SEB POLSKA Sp. z o.o.Warszawa18569487
7702GSP Group Sp. z o.o.Łódź1858980
7703Audio Plus Sp. z o.o.Łomianki1818412
7704Super Power Sp. z o.o.Pęcice185133
7705Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w StrzałkowieStrzałkowo181946
7706Hurtownia Leków Weterynaryjnych AGA-VET Piotr Kwieciński & Agata Kwiecińska S.J.Brudzew18123475
7707Firma Handlowa Mueller-Janoszka, Alfred Mueller, Krzysztof Janoszka S.J.Zbrosławice1828462
7708Thi Sp. z o.o. sp.k.Łódź18101534
7709Medsystems Sp. z o.o.Lublin1841356
7710TRANSCORN Sp. z o.o.Wilimowo184436
7711Laser Pro Sp. z o.o.Wrocław185138
7712Cuprum Hurtownia Instalacyjno-Sanitarna Śnieżko sp.k.Koszalin1857681
7713BOMAR 2 Marek Dziekan S.J.Kraków1839272
7714Krahn Chemie Polska Sp. z o.o.Poznań18115036
7715Panda J. I M. Plis S.J.Opole Lubelskie1818658
7716Würth Elektronik Polska Sp. z o.o.Wrocław18215907
7717Spokojna-Park Wróblewska sp.k.Rawicz1850866
7718Omega Meble Sp. z o.o.Wieliczka182889
7719Hydrosolar Sp. z o.o. Podkarpacie sp.k.Rzeszów18174005
7720Polmad Rzeszów Sp. z o.o.Głogów Małopolski186344
7721Noemi Sp. z o.o.Bielsko-Biała181694
7722Zielona Misja Sp. z o.o.Kielce18136
7723Sis Industry Solutions Sp. z o.o.Rzeszów181899
7724Privlab Sp. z o.o.Kąty Wrocławskie185163
7725Max-Stal M.Chaberska, W.Siwiec sp.j.Pionki1835192
7726Sobianek Sp. z o.o.Parczew18279734
7727Agrocentrum Sp. z o.o.Olszowa1881638
7728Apa Polska Sp. z o.o. sp.k.Kobylnica1894380
7729Gruppa Furniture Sp. z o.o.Warszawa181724
7730Relf Sp. z o.o.Pszczyna184835
7731Pro-Car Sp. z o.o.Kraków187755
7732Compulocks Logistic Eu Sp. z o.o.Warszawa181377
7733Navimor Oxer Sp. z o.o.Sopot1816219
7734Polpoż Sp. z o.o.Płock182902
7735Fabryka Led Sp. z o.o.Warszawa181484
7736Bartex Sp. z o.o.Chruściel18144741
7737Apteka La Vie J. Górka K. Górka sp.j.Warszawa183070
7738Pro-Wet Śnioch,Wiese – sp.j.Koszalin1879181
7739Husla Sp. z o.o.Janki186612
7740Poro Additive Sp. z o.o.Warszawa1818535
7741Vinex Fashion Sp. z o.o.Rzgów182320
7742Tom-Min Sp. z o.o.Wólka Kosowska18597
7743Amatex Sp. z o.o. Dom Handlowo-AgencyjnyŁódź1811271
7744Plankton Sp. z o.o.Warszawa183048
7745Chlordioxid Academic Polska Sp. z o.o.Wilków1815361
7746Meblo-Service Sp. z o.o.Częstochowa181110
7747Folpol-Skrobacz sp.j.Krzemienica1814912
7748Hubana Sp. z o.o. sp.k.Pustyny1810043
7749Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Uniwers Sp. z o.o.Zamość1811593
7750Przedsiębiorstwo Obrotu Artykułami Rolnymi sp.j. Anna i Mieczysław KłakZłotoryja1817973
7751Nowabud Osb Sp. z o.o.Dziemionna189757
7752Stanchem Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo ChemiczneNiemce18232671
7753PW CENTROSTAL – WROCŁAW S.A.Wrocław1841459
7754Elektra Sp. z o.o. sp.k.Poznań1873181
7755Sampol-Koszalin Sp. z o.o.Koszalin186771
7756Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Plus sp.j. Grzegorz Chotnicki, Paweł ChotnickiŁosice1816893
7757Top-Pharma Sp. z o.o. sp.k.Wrocław1842391
7758Comef Sp. z o.o.Katowice18823
7759SUPERHOBBY MARKET BUDOWLANY Sp. z o.o.Warszawa182296212
7760Secundos Sp. z o.o.Warszawa185297
7761Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Va Banque Sp. z o.o.Kruszwica18960
7762Wikal Plast Sp. z o.o. sp.k.Chorzów1826174
7763Firma Handlowo-Usługowa – Kograko Grażyna i Krzysztof Kozak, sp.j.Dębica1853919
7764Orchem – Łódź Sp. z o.o.Zgierz186939
7765Kimla Sp. z o.o.Częstochowa1820250
7766Weltor Sp. z o.o.Mikołów186347
7767Lafaktoria Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1812529
7768Agencja Inwestycyjno – Handlowa B & B Sp. z o.o. sp.k.Bydgoszcz1843375
7769Rato Sp. z o.o.Zielona Góra188890
7770Nubi Shoes Sp. z o.o.Poznań182196
7771Bamet Barbara Nowak, Robert Nowak sp.j.Środa Wielkopolska1822238
7772Volcano Europe B.V.B.A. Sp. z o.o. Oddział W PolsceWarszawa185633
7773Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konpex Sp. z o.o.Konin18868
7774Maxim Delikatesy Mazurowski Jarosław, Mazurowska Renata sp.j.Lubin1818765
7775Skład W-Handel 2 Sp. z o.o. sp.k.Katowice1820774
7776Jerzy Kulej Sp. z o.o.Kąty Wrocławskie182970
7777EMKA Polska Sp. z o.o.Mysłowice1870513
7778Łoś Z. Łagocki, B. Łagocka sp.j.Grudziądz1831684
7779Apteka Horbowy Sp. z o.o.Rokietnica181861
7780Ige Sp. z o.o.Pieszyce1815403
7781Firma Handlowo-Usługowa Czosnyka Czosnyka Maria, Czosnyka Paweł sp.j.Żabno1835699
7782VTS POLSKA Sp. z o.o.Gdańsk18153604
7783Booksale Sp. z o.o.Lubartów1810358
7784Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Markopol Sp. z o.o.Lublin184936
7785Kaliniec sp.j., Anna Wywijas Wawrzyniak, Krzysztof WawrzyniakKalisz1837751
7786Zarzeccy Drogerie Sp. z o.o.Suwałki183138
7787Buehnen Polska Sp. z o.o.Wrocław1858690
7788Sabur – Sp. z o.o.Warszawa185625
7789Elfarm Sp. z o.o.Nowy Sącz182524
7790Hude Sp. z o.o.Wólka Kosowska17243
7791Apteki Elfarm 5 Szadkowscy Sp. z o.o.Krośniewice1710000
7792LL Technology Sp. z o.o.Warszawa17183
7793Geholit Polska Sp. z o.o.Chrzanów1714177
7794Wilga Sp. z o.o.Częstochowa1749249
7795Simax Sp. z o.o.Lubsko174896
7796Mt2 Traut sp.k.Warszawa1731915
7797Przedsiębiorstwo Handlowe Robopol sp.j. Zbigniew Panek, Janusz FukKępa1731144
7798Delikatesy P.W. Wojtan S.J.Myślenice175439
7799Derya Sp. z o.o.Tychy1719835
7800Techmak Sp. z o.o.Leszno1711847
7801Tara Sp. z o.o.Grudziądz175631
7802Expresspharm Sp. z o.o. sp.k.Wrocław1736371
7803Pegas Grupa Sp. z o.o.Promna1758028
7804Sportroom Sp. z o.o. sp.k.Łódź1744746
7805Flexlean Sp. z o.o.Łomianki178385
7806LG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o.Warszawa171153152
7807Przedsiębiorstwo Badawczo – Wdrożeniowe Intra Sp. z o.o.Łódź176315
7808Batorski i Wspólnicy sp.j.Józefin1716395
7809Grupa Południe Sp. z o.o.Kraków174204
7810Ad-Pol Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski1720514
7811Stacja Paliw Tankcar Łyźniak sp.j.Waleńczów177309
7812Hegmar Sp. z o.o. (Dawniej: Hegmar , Henryk i Marek Wiśniewscy, Grzegorz Siewodnik, sp.j.)Laskowice175612
7813Gasterm Oil Sp. z o.o. sp.k.Drzewica17668
7814Apteka Dworcowa w Wejherowie Sp. z o.o.Wejherowo178291
7815Norelem Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski171515
7816Polamp Sp. z o.o. z siedzibą w GiżyckuGiżycko1770541
7817Firma Handlowa Mirpol Import-Export Mirosława Wyszyńska – sp.j.Kołobrzeg1720809
7818Scrol Sp. z o.o.Gdynia1711209
7819Dom Techniczno-Handlowy Cieślar Sp. z o.o.Gliwice1712176
7820Red Bird Sp. z o.o.Łódź1723830
7821Tatenen Sp. z o.o.Jarosław17448
7822Wiktoria Fsc Sp. z o.o.Rzeszów17628
7823Grażyna Konecka Diag- MedPruszków1722131
7824Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pale Paweł Puławski Lucyna Stępień-Puławska sp.j.Łódź1711425
7825Spółdzielnia Produkcji Rolnej Handlu i UsługDąbrówka176343
7826Glina Sklep Dla Ceramików Sp. z o.o.Wrocław17404
7827Ect Technik Gałecka I S-Ka sp.j.Warszawa1731906
7828Gminna Spółdzielnia Samopomoc ChłopskaKrzepice173224
7829Delkom Group Sp. z o.o.Gliwice172818
7830Carbo Sp. z o.o.Strzałków17448
7831Eco-Invest Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k.Gorzów Wielkopolski1711028
7832Hurtownia Leków Weterynaryjnych Weterpol Sp. z o.o.Gawrony17177717
7833BIZEA Sp. z o.o.Tomice17221764
7834MDT Wadowski sp.k.Warszawa174330
7835Tak Pharma Sp. z o.o.Warszawa1715478
7836Nest Sp. z o.o.Pietrzyków1750047
7837Wizbar Wize sp.k.Dawidy1763447
7838Imago Oleg Jakowyszczuk sp.k.Imielin174030
7839Hti Bp Sp. z o.o. Południe sp.k.Modlniczka1760748
7840WÓJTOWICZ Sp. z o.o.Warszawa175932
7841