Gepardy Biznesu

Garbarni Szczakowa wśród liderów przemysłu skórzanego

Dzięki przeprowadzeniu niezbędnych zmian w infrastrukturze przemysłowej oraz szybkiej modernizacji parku maszynowego nasz zakład należy obecnie do grona najlepszych w branży. Dalekosiężna polityka inwestycyjna przyczyniła się do rozwoju naszej firmy”, mówi Piotr Wrona, Prezesa Zarządu Garbarni Szczakowa SA w Jaworznie.

Piotr Wrona, Prezesa Zarządu Garbarni Szczakowa SA w Jaworznie:

„Garbarnia Szczakowa” SA rozpoczęła działalność w 1998 roku. Powstała na bazie państwowego przedsiębiorstwa Zakład Garbarski Szczakowa. Dzięki przeprowadzeniu niezbędnych zmian w infrastrukturze przemysłowej oraz szybkiej modernizacji parku maszynowego zakład należy obecnie do grona najlepszych w branży. Dalekosiężna polityka inwestycyjna przyczyniła się do rozwoju „Garbarni Szczakowa” SA i zajęcia przez nią miejsca wśród liderów przemysłu skórzanego w Polsce.

Image
Piotr Wrona, Prezesa Zarządu Garbarni Szczakowa SA w Jaworznie
Oferujemy produkty wytworzone w oparciu o wyselekcjonowany surowiec, dobrą i sprawdzoną technologię oraz wysoki standard  produktów chemicznych uznanych firm polskich i zagranicznych, co decyduje o uzyskaniu wysokiej jakości produktu finalnego.
Stale dbamy o to, by podążać za najnowszymi trendami w modzie, odwiedzamy regularnie targi we Włoszech i innych krajach. Wprowadzamy do swojej produkcji nowe, modne skóry zgodnie z aktualnie preferowanymi wzorami. Najważniejszymi wartościami  dla nas  są  dbałość o człowieka i pełny profesjonalizm wobec klienta.

Wdrożony System Zarządzania Jakością ISO 9001 oraz System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001 umożliwia nam współpracę z firmami realizującymi kontrakty rządowe na obuwie dla służb mundurowych w kraju i za granicą. Przez skuteczne zarządzanie jesteśmy konkurencyjni na rynku polskim i zagranicznym, a bardzo nowoczesny park maszynowy z pełną automatyzacją procesów oraz doświadczona kadra pracownicza pozwalają na produkcję wysokiej jakości skór. Gwarantujemy szeroki wachlarz skór  na obuwie męskie, damskie, w tym wysoko specjalistycznych np. dla przemysłu samochodowego, służb mundurowych i na obuwie dziecięce.

Garbarnia posiada wiele wyróżnień i nagród między innymi za wprowadzenie innowacyjnych produktów bezchromowych – przyjaznych środowisku.

Garbarnia Szczakowa SA w Jaworznie została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013.