Frigotrans 1 Ilias Pliatsikas sp.j. to Gepard Biznesu 2019

Frigotrans 1 Ilias Pliatsikas sp.j.  we Wrzosowie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XIV edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2019 na podstawie danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Spółka rozwija się bowiem dynamicznie – średnia z dynamik przychodów ze sprzedaży i zysku netto w latach 2016-2017 wyniosła w jej przypadku 30,9 proc. To przyniosło jej tytuł Gepard Biznesu 2019.

Firmę prezentuje jej właściciel Ilias Pliatsikas.

Szanowni Państwo !

Chcielibyśmy zaproponować Państwu nasze usługi w zakresie transportu spedycji międzynarodowej.

Jesteśmy POLSKO-GRECKĄ firmą spedycyjno-transportową. Na rynku greckim działamy od 1984 roku, natomiast w Polsce od 1994 roku. Główna siedziba firmy znajduje się we Wrzosowej koło Częstochowy. Natomiast oddziały w Warszawie oraz w Thessalonikach w Grecji. Dysponujemy zestawami ciężarowymi (ciągniki siodłowe z naczepami typu chłodnia oraz naczepy typu firanka) oraz samochodami dostawczymi do 3,5t. Nasze maksymalne możliwości załadunkowe to 20-21 ton w przypadku naczep chłodni oraz 23-24 ton w przypadku naczep plandekowych. W obu zakresach są to 33 euro palety.

Specjalizujemy się w przewozie towarów całopojazdowych chłodniczych (w temeraturze kontrolowanej) jak i plandekowych. Naszym atutem jest stała linia drobnicowa na linii Polska-Grecja, Grecja-Polska.

Posiadamy największe doświadczenie w obsłudze transportowo – spedycyjnej oraz drobnicowej na powyższej trasie.

Obsługujemy także takie kraje jak : Słowacja, Węgry, Czechy, Serbia, Bułgaria i Macedonia.

Nasze usługi stanowią gwarancję najwyższej jakości oraz terminowości. Wycena oraz dobór usługi robiony przez Nasz Zespół jest dla każdego klienta indywidualny co pozwala mu zoptymalizować koszty. Od wielu lat współpracujemy z zaufanymi przewoźnikami na terenie Polski i Grecji.

Wszystkie usługi realizowane przez Naszą Firmę objęte są ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej spedytora (OCS) oraz przewoźnika (OCP).

Mamy nadzieję, że nasza oferta okazała się dla Państwa atrakcyjna. Chętnie spotkamy się w celu szczegółowego omówienia tematu, który Państwa interesuje.

Liczymy na nawiązanie długoterminowej , owocnej współpracy opartej na partnerstwie i zrozumieniu.

Z poważaniem

Ilias Pliatsikas

Ilias Pliatsikas (pierwszy z lewej) z zespołem