Flux Medical Sp. z o.o. to Brylant Polskiej Gospodarki, Efektywna Firma, Gepard Biznesu i Mocna Firma Godna Zaufania 2021

Flux Medical Sp. z o.o. w Boguniewie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w XVI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2021, XIV edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2021, XIV edycji Konkursu Efektywna Firma 2021 i IX edycji Konkursu Mocna Firma 2021 na podstawie danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Spółka rozwija się bowiem dynamicznie – średnia z dynamik przychodów i zysku netto w latach 2019-2020 wyniosła w jej przypadku 108,5 proc. To przyniosło jej tytuł Gepard Biznesu 2021.

Działa też efektywnie – średni stosunek zysku netto do przychodów w latach 2019 i 2020 r. osiągnął poziom 8 proc. To dało jej tytuł Efektywna Firma 2021. A razem zapewniło jej tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2021.

Wartość rynkowa przedsiębiorstwa w marcu 2021 r. została w sposób uproszczony oszacowana przez Instytut Europejskiego Biznesu na 34,2 mln zł, co dało mu tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2021.

Flux Medical to firma z bogatym doświadczeniem zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Od wielu lat z sukcesami buduje nową jakość w medycynie. Wykwalifikowana kadra inżynierów i techników oferuje rozwiązania osłonowe dla diagnostyki obrazowej – klatki Faradaya, osłony antyradiacyjne ołowiowe oraz osłony do pomieszczeń z urządzeniami o wysokich energiach takich jak bunkry radioterapii. Jej produkty to przedsięwzięcia kompleksowe zaczynające się od wyceny przez projekt i dobór odpowiednich osłon, instalację i usługi serwisowe. Dostarcza również do pracowni z rezonansem magnetycznym (MRI) wyposażenie niemagnetyczne – od prostych produktów przez urządzenia mogące pracować w tym specjalistycznym środowisku.

 

Więcej informacji o firmie pod adresem: http://flux-medical.pl