AktualnościGepardy BiznesuInstytutKlubŚwiatowa Firma

Flint Tech Gepardem Biznesu i Światową Firmą Worldwide Company 2021

Gdańska firma Flint Tech, zajmująca się dostarczaniem rozwiązań w ramach technologii VR/AR/MR została wyróżniona Instytut Europejskiego Biznesu w XVI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2021 i IX edycji Konkursu Światowa Firma Worldwide Company 2021 na podstawie danych finansowych.

Flint Tech rozwija się niezwykle dynamicznie – średnia z dynamik przychodów i zysku netto w latach 2019-2020 wyniosła 75,2 proc. To dzięki temu Flint Tech uzyskał tytuł Geparda Biznesu 2021. Tytuł Światowa Firma Worldwide Company 2021 został przyznany firmie za eksport do 3 krajów w 2020 roku.

Flint Tech jest częścią grupy Flint, która powstała w wyniku wyodrębniania się różnych projektów realizowanych przez Spółkę. Flint Tech jest odpowiedzialny za aplikacje VR i AR oraz rozwiązania szkoleniowe, a niedawno powstałe Flint Systems i Flint Arts zajmują się odpowiednio symulatorami VR dla przemysłu i grami komputerowymi.

Do tej pory Flint dostarczał rozwiązania dla klientów takich jak Santander, Land Rover, Browning, czy Centrum Nowych Kompetencji w Porcie Gdańsk.

 

Więcej o firmie pod adresem: https://www.flint.tech/