Efektywna FirmaInstytut

Firma TeleCompGROUP Sp. z o.o. to klaster innowacyjności w branży teleinformatyki

 TeleCompGROUP Sp. z o.o.  od  ponad 20 lat realizuje zadania dla operatorów telekomunikacyjnych i internetowych w oparciu o nowe technologie dużych przepływności danych. Budowała światłowodowe sieci kratowe i centra dostępowe, poprawiając możliwość świadczenia usług i przeskakując kolejne technologie.

Obecnie firma realizuje serwerownie i DataCenter w projektach pod klucz. Realizuje projekty monitorowania rozległych sieci DWDM, IPTV i innych. Przeprowadza audyty bezpieczeństwa sieci i zabezpieczenia.

W ofercie ma system zabezpieczeń pomieszczeń przed podsłuchem. Jej zainteresowanie nowymi technologiami sprawiło, że uruchomiła projekt badawczo rozwojowy na światłowodach nowej generacji i posiada pierwsze zgłoszenia patentowe na rozwiązaniach dla sieci przesyłowych o dużych ilościach danych.

Telecompgroup Sp. z o.o. Spółka Komandytowa została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Efektywna Firma 2017  na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Więcej informacji o firmie pod adresem  www.telecompgroup.pl