Fabryka Domów Mobilnych i Szkieletowych Lark Leisure Homes Sp. z o.o. to Worldwide Company 2022

Fabryka Domów Mobilnych i Szkieletowych Lark Leisure Homes Sp. z o.o. w Darłowie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Worldwide Company 2022.

Eksportowała w 2021 r. do 15 krajów, dzięki czemu uzyskało tytuł Worldwide Company 2022.

To jeden z największych producentów domów mobilnych i modułowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Przez ponad pięć lat założyciele firmy badali najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne dostępne w Europie. Przez wnikliwą analizę zoptymalizowali parametry i funkcjonalność domów mobilnych. Podeszli do tematu zupełnie na nowo, tworząc unikalne i wyjątkowo trwałe projekty. Sztab wysokiej klasy specjalistów firmy opatentował kilkanaście nowych rozwiązań, które do tej pory nie były stosowane w domach mobilnych, co w efekcie przełożyło się na wyjątkową wytrzymałość i komfort użytkowania. Projektanci i architekci firmy wprowadzili nową jakość do tego rodzaju wypoczynku. Dom wyprodukowany przez firmę z pewnością będzie cieszył swojego nowego właściciela wygodą i trwałością, a indywidualna konfiguracja pozwoli mu poczuć się “jak u siebie w domu”.

Firma dołożyła starań, aby zaoferować klientom produkty trwalsze i bardziej nowoczesne od tych, dostępnych na rynku. Jako pierwsza stworzyła domy mobilne odporne na wilgoć oraz zmienne warunki atmosferyczne, stosując w nich innowacyjny system wentylowanych ścian.

Wszystkie produkowane przez firmę modele dostępne są w 5 długościach (8, 9, 10, 11, 12 metrów) i szerokościach między 3,7 – 4 metry. Wnętrza domów są w pełni wyposażone i umeblowane. Materiały, z których je wykonano, są odporne na zabrudzenia (zwłaszcza podczas pobytu rodzin z dziećmi), jednocześnie zachowujące najwyższe standardy ekologiczne. Dzięki różnorodności wykończenia, odbiorcami jej produktów mogą być zarówno firmy prowadzące campingi, ośrodki wypoczynkowe, pensjonaty, jak i również osoby prywatne, poszukujące nowoczesnego domu na działkę rekreacyjną.

Więcej informacji o firmie pod adresem: larkfactory.com/