Efektywne Firmy 2020 Województwa Pomorskiego

Spośród 85 187 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w marcu 2021 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Efektywna Firma 2020 uzyskały 3544 firmy z województwa pomorskiego, bo stosunek zysku netto do przychodów ze sprzedaży i zrównanych z nimi wyniósł w nich minimum 5 proc.
Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Efektywna Firma od 2008 r. Przez dwanaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 100 tysięcy przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w Polsce.

Przedstawiamy ranking efektywnych firm według stosunku zysku netto do przychodów ze sprzedaży i zrównanych z nimi.

Do analizy zostały wybrane te firmy, które w 2018 miały minimum 100 tys. złotych przychodów netto, wykazały zysk netto powyżej 1 tys. zł, a wartość ich kapitału własnego była wyższa niż 1 tys. zł.

Instytutu Europejskiego Biznesu policzył stosunek zysku netto do przychodów.

Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył rankingi najbardziej efektywnych firm w Polsce – Efektywne Firmy 2020.

Firmy wymienione w poniższym rankingu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Efektywna Firma 2020 publicznie na wszystkich nośnikach.

Instytutu Europejskiego Biznesu policzył też w uproszczony sposób ich wartość rynkową na koniec października 2020 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Metodologia liczenia wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Statuetka Efektywna Firma 2020

Płatne są logo Efektywna Firma 2020 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Prosimy więc nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku statuetki Efektywna Firma, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

 


Efektywne Firmy 2020 Województwa Pomorskiego
Lp. Nazwa firma Siedziba Średni stosunek zysku netto do przychodów w latach 2018 i 2019 r. w proc. Wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r. w tys. zł
1 Polskie Towarzystwo Ekonomiczne Oddział w Gdańsku Sopot 2500,7 186651
2 Remontowa Holding S.A. Gdańsk 2152,7 1078570,3
3 Baltis Investment S.A. Gdynia 2149,7 899145,5
4 NAVIMOR INTERNATIONAL Sp. z o.o. Sopot 2135,2 649110,8
5 Jap Sp. z o.o. Gdańsk 1588 144768,1
6 Altana Sp. z o.o. Gdańsk 1389,1 1967,7
7 Bohanza Sp. z o.o. w likwidacji Gdańsk 1374,9 224591,8
8 Futurum Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 1124,8 228956,7
9 Vinci Energies Polska Sp. z o.o. Gdynia 1032,1 13985,9
10 Batory Investments Sp. z o.o. Gdynia 966,2 163210,8
11 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Lęborku w likwidacji Lębork 869,5 59292,8
12 Chmara S.A. Sopot 721,1 191400,2
13 Towarzystwo Rolnicze Rekowo w Rekowie Górnym Sp. z o.o. Rekowo Górne 583,2 3828,2
14 Profit Pomorze Sp. z o.o. sp.k. Rotmanka 576,3 5189,8
15 Invest AL Piekarnia-Cukiernia Sp. z o.o. S.K. Karwia 562,1 222084,6
16 Zjedz Mnie Sp. z o.o. Gdańsk 453 4017,7
17 Bl Holdings Sp. z o.o. Stare Pole 443,8 16401,4
18 Anna Rogowska S.K.A. Sopot 410,9 38201,6
19 Majkowski – Bau Inwestycje Sp. z o.o. Kościerzyna 403,1 18710,6
20 Torus Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 351 2584846,1
21 Handel i Usługi Rolnicze – Sp. z o.o. Karznica 344,3 5583,2
22 Elbes Sp. z o.o. Gdynia 318,1 5422,1
23 Przedsiębiorstwo Produkcyjne UNIBUD Sp. z o.o. Wielki Klincz 317 484729,4
24 Gdyńska Spółdzielnia Ogrodniczo Pszczelarska w likwidacji Gdynia 304,2 88570,6
25 VVG Arenz Sp. z o.o. Człuchów 285,3 27312,9
26 Aligo Alfa Sp. z o.o. Tczew 248,7 6038,9
27 G Investments Sp. z o.o. Gdańsk 238,1 15322,1
28 Spółdzielnia Mieszkaniowa Błękitna Fala Gdańsk 217,8 10225,1
29 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przylesie Sopot 210,3 8090
30 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Prabutach Prabuty 204,6 20129
31 Fanex Trade Sp. z o.o. Reda 198,5 7680,4
32 Zakład Usług Inżynierskich Eldro-Fl Sp. z o.o. Żukowo 193,2 83981,7
33 Śląska Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 189,2 11166,7
34 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Modex Sp. z o.o. Kwidzyn 186,6 60587,6
35 Victoria Residence Sp. z o.o. Gdynia 179,5 2896,4
36 RWS Investment Group Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 156,2 24115,5
37 Bednar Sp. z o.o. Gdańsk 147,8 7782
38 Brabank Sp. z o.o. Sp.K. Gdynia 141,3 28944,4
39 Black Pearls VC S.A. Gdańsk 139,8 16639,4
40 Dioryt Sp. z o.o. Skórcz 124,4 114417
41 Architekton Gda Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 123,8 12220,9
42 Kram Kapitał Sp. z o.o. Dzierzgoń 123,1 30793,5
43 Top-Land Two Sp. z o.o. Gdańsk 122,8 6076,6
44 Iglo Fresh Inwest Bistro Sp. z o.o. Skórcz 117,2 8175,5
45 SF Dental Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 115,2 269615,2
46 At-Port Sp. z o.o. Kowale 110,6 85718,9
47 Farm – Uście Sp. z o.o. Gdańsk 108,8 3364
48 Ndi Apartamenty Sp. z o.o. Sopot 103,9 18347,4
49 Klocek Sp. z o.o. Gdynia 103,1 64181,3
50 Mb1 Sp. z o.o. Gdańsk 102,5 14297,5
51 Invest Metal Sp. z o.o. Gdynia 101,1 4577
52 Gdańsk Transport Company S.A. Sopot 100,2 6367149,4
53 REN Ventures Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 99,7 4154,3
54 Feniks Zakład Produkcji Mebli Sp. z o.o. sp.k. Wolny Dwór 99,4 5611,5
55 Instytut Wdrożeń Technicznych Intech Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 99 5374,3
56 Witków Sp. z o.o. Witków 98,2 13266,3
57 Snupido Sp. z o.o. Gdańsk 97,7 7716,8
58 Adviser Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 97,6 10855,5
59 Talent Investment S.A. Gdańsk 97,4 24211,4
60 Intercorp Media Sp. z o.o. sp.k. Włynkówko 94,7 199860,8
61 Baryapps Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 94,6 6804,4
62 Euro Farm Dwa Sp. z o.o. Wyczechy 94 12041,2
63 Bilbanking Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 93,4 3369,9
64 Seargin R Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 92,6 120347,2
65 TM Nord S.J. Gdańsk 92,6 54399,9
66 Pawel Liszewski Limited sp.k. Gdynia 92,3 16393,8
67 Tiger Invest Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 91,5 70853,6
68 Jmh Michael Hrakovsky S.K. Gdynia 90,3 18799,9
69 Styl – Wood Węgierka Sp. z o.o. Czersk 89,8 5792,1
70 Grupa Doradczo-Audytorska Polska Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 89,7 16759,2
71 Trigon International Sp. z o.o. S.K. Gdynia 89,6 45147,3
72 Angielska Grobla Górski Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 89,4 271988,9
73 100sw Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 88,5 35186,6
74 Pomorskie Stowarzyszenie Rozwoju Maximus Gdańsk 88 6969,5
75 Mahalo Media Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 86,1 175587,4
76 ASEKURACJA Sp. z o.o. Sopot 85,8 920943,1
77 Bcs Sp. z o.o. Sopot 84,9 6909,5
78 Blue Activ Sp. z o.o. Gdańsk 84,8 2415,2
79 M&M Sp. z o.o. Gdańsk 84,6 23262,6
80 Eksus Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 84,5 10282,8
81 Art Hotel Gdańsk Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 84,4 19334,1
82 Maszrol Bis Sp. z o.o. Siwiałka 84 3706,2
83 Telewizja Kablowa Brodnica Sp. z o.o. Gdynia 83,6 2633,6
84 Ekolan Inwestycje Sp. z o.o. Anp sp.k. Gdynia 83,2 2466
85 Zrzeszenie Rybaków Morskich – Organizacja Producentów Władysławowo 81,8 6678,2
86 Archider Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 81,8 2732,8
87 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowa w Kulicach Kulice 81,7 12732,2
88 Instytut Prawniczy Sp. z o.o. Gdańsk 80,6 3138
89 Prostal Włodzimierz Werochowski, Rafał Pankau sp.j. Gdańsk 80,5 38180,1
90 Navimor Inter – Trade Sp. z o.o. NT Sp.K. Sopot 80,4 5549,3
91 Lucap IG 2 Sp. z o.o. Gdańsk 80,4 2166,3
92 Fabryka Projektów Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 79,7 3979
93 Hk Consulting Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 79,6 3223
94 Digiconsult Sp. z o.o. S.K. Rumia 79,2 8028
95 VGL Group Sp. z o.o. Gdynia 79 273841,7
96 Olivia 4 S.A. Gdańsk 78,8 314145,4
97 Centrum Konsultingowo – Projektowe Dexbud Sp. z o.o. Gdańsk 78,6 6123,3
98 Vm Media Sp. z o.o. Gdańsk 78,4 3296
99 Sirius Investments Sp. z o.o. Gdańsk 78,4 299950,9
100 Gospodarstwo Rolne w Szałwinku Sp. z o.o. Szałwinek 77,9 15320,6
101 Easy Serv Sp. z o.o. sp.k. Bolszewo 77,7 3808,5
102 PHU MART S.A. Bytów 77,5 50582,2
103 Amgs Group Sp. z o.o. Gdańsk 76,2 2191,3
104 Altro-Marine Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 76 17478,5
105 J-Home S.A. Gdańsk 73,8 394351,8
106 Conexion Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 73,8 13839,8
107 LP Chmielna Sp. z o.o. Gdańsk 73,3 21200,1
108 Admit Consultancy Sp. z o.o. I Wspólnik Spółka Komandytowa Sopot 73,1 23121,7
109 Bl Inwestycje Sp. z o.o. Stare Pole 73,1 16714,4
110 Klm Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 73 18524,5
111 Safe – Invest Sp. z o.o. Sopot 72,4 12291,4
112 Marek Paliświat Consulting Spółka Komandytowo – Akcyjna Sopot 72,3 6252,6
113 Spółdzielczy Instytut Naukowy G. Bierecki sp.j. Sopot 72 147477,2
114 Arforce Hr Sp. z o.o. sp.k. Sopot 71,9 7153,4
115 Hasco-Service&Consulting Sp. z o.o. Kępice 71,8 34259,6
116 Causa Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 71,7 8137,5
117 Rajska Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 71,4 7875,5
118 TNS Design Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 71 76090,5
119 Fundacja Jeppesena Gdańsk 70,3 3188,3
120 Persante Sp. z o.o. Gdańsk 69,9 2652,8
121 Mp 59 Grzegorz Bierecki, Andrzej Sosnowski sp.j. Gdynia 69,7 21260,6
122 Security System Sp. z o.o. Gdańsk 69,4 2739,4
123 K2 Solutions Gdańsk 69,3 4371
124 Force Sp. z o.o. Kartuzy 69,2 37795,2
125 Security Serwis Sp. z o.o. Gdańsk 69 2770,7
126 Inevi Sp. z o.o. Gdynia 68,9 1742,2
127 Aparo Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 68,7 9386,6
128 Pro Alex Sp. z o.o. sp.k. Sopot 68,4 64605
129 Wira Monitoring Sp. z o.o. Małkowo 68,4 2890,2
130 Feniks Sp. z o.o. Jastrzębia Góra 68,2 11968,1
131 PORT CONSULTANTS Jacek Parysek i Paweł Parysek S.J. Gdynia 68,1 113169,1
132 Kancelaria Radców Prawnych Kozikowski Kaszewski i Wspólnicy sp.k. Gdańsk 67,7 22258,3
133 Dyplomus Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 67,5 9553
134 Security Patrol Sp. z o.o. Gdańsk 67,1 2375,2
135 Security Ochrona Sp. z o.o. Gdańsk 66,9 2752,2
136 Wira Serwis Sp. z o.o. Małkowo 66,9 1831,3
137 Resolutions Sp. z o.o. Sopot 66,7 38905,5
138 ASAF Sp. z o.o. S.K. Gdynia 66,4 4097,4
139 Legalis Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Komar-Komarowscy, Piotrowska, Sulima, Felska-Pela i Partnerzy Sopot 66,3 44442,5
140 Petro Centrum Sp. z o.o. Trąbki Wielkie 66 6192,1
141 Nivalis Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 65,6 4100,7
142 Arktos Sp. z o.o. Gdańsk 65 10463,5
143 A4business Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 65 5323,6
144 Wira Patrol Sp. z o.o. Małkowo 64,8 3043,3
145 Mersus Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 64,8 4917,7
146 Ekosys Sp. z o.o. Gdańsk 64,1 7285,7
147 Cleanroom Technika Pomiarów Pomieszczeń Czystych Sp. z o.o. S.K. Radogoszcz 63,9 71625
148 Telecom+ Sp. z o.o. Gdańsk 63,2 5669
149 Muttini Sp. z o.o. Sopot 63,1 3329,7
150 CCS Sp. z o.o. S.K. Gdynia 63,1 4608,3
151 Ewa Kawa i Wspólnicy sp.k. Gdynia 63,1 5465,1
152 Awatus Sp. z o.o. Sopot 63,1 3599,5
153 Karol Dunst Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kartuzy 62,8 10620,8
154 Trend Projekt Sp. z o.o. S.K. Mokry Dwór 62,7 91536
155 Activ Invest Sp. z o.o. Pszczółki 62,7 19154,8
156 ANGUS S.A. Gdańsk 62,3 10891
157 Spartez Sp. z o.o. Gdańsk 61,9 2377,3
158 Wejher Park Sp. z o.o. Starogard Gdański 61,6 3661,7
159 Ulterm Sp. z o.o. Gdynia 61,5 4990,4
160 Biuro Projektów Hydro-Eko Sp. z o.o. S.K. Gdynia 61,4 7680,9
161 Perfection Sp. z o.o. Rumia 61,2 9296,1
162 Future Point Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 61,1 4134,6
163 Sepir Investments Sp. z o.o. Lublewo Gdańskie 61 5655,8
164 Swiss Credit Support Sp. z o.o. Gdańsk 61 57174
165 C1 Marketing Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 60,9 220194,2
166 Finittech Sp. z o.o. Gdańsk 60,8 4253,1
167 TM Laguna Fabryka Okuć Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 60,6 81730,7
168 Radix Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 60,6 92244,4
169 Sysone Sp. z o.o. S.K. Gdynia 60,1 33247,1
170 Avil Logistics Sp. z o.o. Gdańsk 60,1 11328,8
171 Mw Agro Sp. z o.o. Małe Walichnowy 59,9 4442,1
172 Practice Group Sp. z o.o. S.K.A. Pruszcz Gdański 59,5 6698,2
173 Abvik Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 59,4 6532,7
174 Bruchpol Sp. z o.o. S.K. Pączewo 59,3 43140,8
175 Aspida Comms Uzdrowski sp.k. Gdynia 59,2 23688,5
176 Budros Apartamenty Sp. z o.o. Gdańsk 58,6 7911,7
177 Mairim Sequel Sp. z o.o. Gdynia 58,5 9144,6
178 Krajowa Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-Kredytowa Sopot 58,3 558611,7
179 Baltictech Gdynia 58,3 2515
180 Epf Alchemia Sp. z o.o. Gdańsk 58,1 271663,9
181 Nordmedic Sp. z o.o. S.K. Gardna Wielka 57,9 2538,2
182 Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Stankiewicz sp.k. Gdynia 57,9 8620,6
183 Bestdekarz Sp. z o.o. Gdańsk 57,3 3610,2
184 Plichta sp.j. Wejherowo 57 181631,2
185 Online Venture Sp. z o.o. Gdańsk 56,8 35928,5
186 Sztuka Domu Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 56,6 3700,3
187 Dwór Oliwski Sp. z o.o. w upadłości Gdańsk 56,6 15961,4
188 Nextincity Sp. z o.o. Słupsk 56,5 1121,1
189 WOLNOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Gnojewo 56,4 30567,6
190 Jamir S.A. Sopot 56,3 19595,7
191 P. Sut Radca Prawny – Spółka Komandytowa Gdańsk 56,2 4138,3
192 Pomorskie Centrum Edukacji Sp. z o.o. Przodkowo 56 5266,8
193 RW Dekret Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. S.K. Gdynia 55,9 41820,7
194 Aquanord Sp. z o.o. Somonino 55,8 36190,6
195 Ksebek Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 55,7 54338,2
196 Laboratorium Farmaceutyczne Labofarm Sp. z o.o. sp.k. Starogard Gdański 55,6 3230,8
197 Grande Capital Sp. z o.o. Gdańsk 55,5 2744,1
198 Kancelaria Rachunkowa P&D Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 55,4 10260
199 Arenda Grzegorz Bierecki, Andrzej Sosnowski sp.j. Gdynia 55,4 45069,5
200 Agro Włodarski Sp. z o.o. Przechlewo 55,3 2930
201 Jra Sp. z o.o. Tychnowy 55 2939,4
202 Stowarzyszenie Velvet Spoon Gdańsk 55 3751,8
203 Security Monitoring Sp. z o.o. Gdańsk 54,8 2988,7
204 Łużycka Plus Investment Sp. z o.o. Gdynia 54,8 93840,7
205 Pro Basilica Gedanensis Gdańsk 54,8 2030,7
206 Bytowskie Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o. Bytów 54,7 2096,1
207 Legis Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 54,5 30598,9
208 Bet-Bud Kruszywa Sp. z o.o. Wiślinka 54,3 24607,1
209 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo Czarnylas 54,1 47834,4
210 Kwartał S Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 54 17078
211 Tarifa Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 53,6 1438,6
212 Archeo-Detekt Sp. z o.o. Żukowo 53,6 3405,6
213 MDI Invest Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 53,5 8324,7
214 Marina Kusznierewicz Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 53,4 7665,7
215 Mapeciaki Sp. z o.o. Sucharskiego sp.k. Wejherowo 53,4 10976,6
216 Rws Center Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 53,3 9795,3
217 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe, Eksport Import Habex Sp. z o.o. Ługi 53,1 1922,6
218 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna AGROMEL Warcz 53 7161,3
219 Project Evolution Sp. z o.o. Gdańsk 53 2748,1
220 Kristal Marin Sp. z o.o. Gdańsk 52,9 14299,6
221 Inwestycje Sp. z o.o. Człuchów 52,4 44831,4
222 Globaleco Dotacje Sp. z o.o. Gdynia 52,2 2254,8
223 Agro-Jasna Sp. z o.o. Jasna 52 19248,7
224 Central Trade Union Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 51,8 12474
225 Enyo Sp. z o.o. S.K. Lębork 51,6 13533,3
226 Hope AP Sp. z o.o. Starogard Gdański 51,4 30783,1
227 Ship.Zim Sp. z o.o. S.K. Kartuzy 51,4 3281,7
228 Remontowa Offshore Solutions Sp. z o.o. Gdańsk 51,3 39265,5
229 Pinob Sp. z o.o. Gdańsk 51,3 3582,6
230 Mm Inwestycje Sp. z o.o. Gdańsk 51,3 46117,9
231 Maxiecu Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 51,2 29681,4
232 Bolt Sp. z o.o. Sopot 51,1 5157
233 Refrigas Sp. z o.o. sp.k. Kwidzyn 51,1 95399,4
234 Platynowa Sp. z o.o. Nicponia 51,1 1727
235 OOCL Poland Limited Sp. z o.o. Gdynia 50,9 99293,3
236 Vitom Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 50,9 5032
237 Rent Expert Sp. z o.o. Gdańsk 50,7 3916,5
238 Altosun Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 50,7 33181,6
239 Oelrich Inwestycje Sp. z o.o. Więckowy 50,6 946,5
240 Fes Instalacje Sp. z o.o. Gdańsk 50,6 56599,9
241 Wejher Steel Sp. z o.o. Wejherowo 50,6 4636,6
242 Nip-Pl Sp. z o.o. Gdańsk 50,5 5189
243 Biuro Studiów Proekologicznych Ekometria Sp. z o.o. Gdańsk 50,5 717,2
244 Artus-Bud – Solar – Technik Sp. z o.o. Kolonia 50,4 7757
245 Kaszubski Fundusz Przedsiębiorczości S.A. Kartuzy 50,2 6382,6
246 Spółdzielnia Pracy Rękodzieła Ludowego i Artystycznego Rękodzieło Artystyczne w Gdyni w likwidacji Gdynia 50,2 1666,9
247 Marwid Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 50,2 16828,5
248 Aval-Consult Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Ostrowska, Szychowski, Krawczyk, Korpusik, Grzechowiak i Partnerzy sp.p. Gdańsk 50,1 56086,2
249 VGL CUSTOMS AGENCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Gdynia 50,1 59454,1
250 Regionalne Centrum Wolontariatu w Gdańsku Gdańsk 50,1 2258,7
251 Jeka Investments Sp. z o.o. Gdynia 50 20386,3
252 Silco Sp. z o.o. Gdańsk 49,9 4210
253 Viking Energy sp.j. Marianna Mazur, Marek Dawidowski Słupsk 49,6 43304,1
254 Vasko Sp. z o.o. Gdańsk 49,6 2179
255 Cloud Planet S. A. Gdańsk 49,4 85024,7
256 Łużycka Park Investment Sp. z o.o. Gdynia 49,3 171148,2
257 Solace Sp. z o.o. Gdańsk 49,2 33176
258 Polskie Towarzystwo Terapii Dialektyczno-Behawioralnej (Ptdbt) Gdańsk 49,2 3309,8
259 Xenon Sp. z o.o. Gdynia 49,2 4194,3
260 Osari Sp. z o.o. S.K. Sopot 49,1 2255,3
261 Ccs Sp. z o.o. Gdynia 49,1 3865,9
262 Initia Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 49 6398,2
263 Przedsiębiorstwo Budowlane Signum Development Sp. z o.o. Straszyn 48,8 11055,4
264 Harat Sp. z o.o. Miastko 48,7 2524
265 Columbus Marine Services Sp. z o.o. S.K. Gdynia 48,7 11452,7
266 Ewkm Sp. z o.o. 2 sp.k. Chojnice 48,6 10072,3
267 Pomorskie Centrum Termomodernizacji Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa 48,5 4381,8
268 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Bbap-Electrics sp.j. Adam Bladowski Piotr Bobrowicz Pogórze 48,5 13111,4
269 Misiewicz, Mosek i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych Gdańsk 48,5 70278,2
270 Arion Shipping Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 48,4 21161,5
271 Szubarga Building Group Sp. z o.o. Sopot 48,3 40712,4
272 ODDK Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 48,3 256529,3
273 ELFEKO INWESTYCJE Feil, Piwko S.J. Gdynia 48,2 56881
274 DOSCHEM Sp. z o.o. Rekcin 48,1 12195,7
275 Agro-Max Sp. z o.o. Sycewice 47,9 20056,3
276 Hdp Real Estate Sp. z o.o. S.K. Malbork 47,9 4120,1
277 Eam Service Sp. z o.o. Gdańsk 47,9 10817,4
278 Archventure Sp. z o.o. Pogórze 47,8 3158,2
279 Techno Marine Sp. z o.o. Sp.K. Malbork 47,5 199293,3
280 Wira Ochrona Sp. z o.o. Małkowo 47,4 1959,8
281 Nord Security Group Sp. z o.o. Gdańsk 47,4 14917,8
282 Batory Property Sp. z o.o. S.K. Gdynia 47,3 45862,2
283 Newlog Sp. z o.o. Gdańsk 47,2 1473
284 CCR Sp. z o.o. S.K. Rumia 47,1 11494,8
285 Nowoczesne Technologie Obróbki Skrawaniem Sp. z o.o. Władysławowo 47,1 2649,4
286 Gotkowicz, Kosmus, Kuczyński i Partnerzy – Adwokaci Gdańsk 47,1 69522,6
287 Drotaru Polska Sp. z o.o. Gdańsk 47 13457,3
288 Piret Sp. z o.o. Gdańsk 46,8 3753,6
289 Studio 1:1 Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 46,8 69213,3
290 Akademicki Klub Morski Gdańsk Gdańsk 46,7 2731,2
291 Baltic Timber Sp. z o.o. Lębork 46,5 1578,6
292 Vacu Activ Sp. z o.o. Bolesławice 46,5 60077,3
293 Polgrop Sp. z o.o. Sopot 46,4 2937,6
294 Recevis Sp. z o.o. S.K. Strzelino 46,4 7417,8
295 Interactivo Sp. z o.o. Gdańsk 46,3 17887
296 Interactive Investors Group Sp. z o.o. Gdańsk 46,3 9063,1
297 Johnnybros Sp. z o.o. Gdańsk 46,1 151489,9
298 Broker MS Nieruchomości Sp. z o.o. S.K. Starogard Gdański 46 48539,4
299 Baltic Nvocc Sp. z o.o. Gdynia 45,9 2765,6
300 Labelpoland.Com Szkolenia Sp. z o.o. S.K. Sopot 45,8 2119,6
301 Sietom Inwestycje Sp. z o.o. Gdańsk 45,8 25410,4
302 Global Propulsion Service Sp. z o.o. S.K. Trutnowy 45,6 65250,1
303 Mk Holdco Sp. z o.o. Słupsk 45,5 2659,5
304 Portjastar Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 45,5 42966,7
305 Proeco One Sp. z o.o. Gdańsk 45,4 5555,4
306 Margab Kuczyńscy Sp. z o.o. sp.k. Reda 45,3 4183,2
307 Messis Corleonis Sp. z o.o. sp.k. Rumia 45,2 34960,9
308 Miller, Canfield, W. Babicki A. Chełchowski i Wspólnicy S.K. Gdynia 45,1 245540,3
309 Glass-Serwis Sp. z o.o. Zblewo 45 33431,1
310 Meron Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 44,9 256458
311 Perfect Services Sp. z o.o. Pszczółki 44,9 2901,1
312 Pomorska Kancelaria Rachunkowo-Podatkowa Sp. z o.o. Wygoda 44,8 1723,8
313 Pk Sp. z o.o. Chojnice 44,7 51603,5
314 Matland Sp. z o.o. Miłocin 44,6 86723,8
315 Efficient Insurance Solutions Sp. z o.o. Sopot 44,6 427349,8
316 Topnet Sp. z o.o. S.K. Sopot 44,5 1026,7
317 Biuro Rachunkowe Solver Sp. z o.o. Gdańsk 44,4 1944,6
318 Biuro Rachunkowe Artemiza Sp. z o.o. Żukowo 44,3 2403,2
319 Norma ADD Sp. z o.o. S.K. Gdynia 44,3 1823,3
320 Ast Group Sp. z o.o. Karwieńskie Błoto Pierwsze 44,3 109328,3
321 Kg Profit Sp. z o.o. Tczew 44,3 27671,8
322 Eller Sp. z o.o. Gdynia 44,1 1986,8
323 Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe Człuchów Sp. z o.o. Nieżywięć 44 16059,4
324 Fit Office Sp. z o.o. Otomin 43,9 21522,3
325 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Abapol Gospodarstwo Rolno- Przemysłowe Bińcze Sp. z o.o. Kijno 43,7 24378
326 B&B Energy Sp. z o.o. Sopot 43,7 2213,3
327 Axes Raczyński i Łastowski sp.j. Gdańsk 43,7 5003,9
328 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Argon-Spaw sp.j. L.Rygasiewicz i S-Ka w likwidacji Gdańsk 43,6 9794,4
329 Trak-Pol Sp. z o.o. Morzeszczyn 43,6 4356,5
330 Usługi Turystyczne Fank Sp. z o.o. Łeba 43,6 7113
331 Tk Bud Sp. z o.o. Gdynia 43,6 3978,2
332 Tarifa Services Sp. z o.o. S.K. z siedzibąw Gdańsku Gdańsk 43,6 1838,2
333 TSE Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 43,5 15331,9
334 Gloria Project Sp. z o.o. Gdańsk 43,5 1461,1
335 Auto-Sport Sp. z o.o. S.K. Cieszenie 43,4 36701,7
336 Tecumseh Europe Sales & Logistics SAS (S.A.) Oddział w Polsce Rumia 43,2 12859,6
337 Eko-Omni Bis Sp. z o.o. Gdańsk 43,2 5424,5
338 Edoradca Sp. z o.o. sp.k. Tczew 43 92695,4
339 Next Credit Sp. z o.o. w likwidacji Gdynia 42,9 3761,6
340 Invest Pel Sp. z o.o. Sopot 42,9 3921
341 Zmysłoteka Sp. z o.o. Gdańsk 42,9 1315,3
342 Inwestycje Ł.Jakobschy i Wspólnicy – sp.j. Gdańsk 42,8 16976,2
343 Biuro Projektów i Doradztwa Technicznego Projekt Sp. z o.o. Sopot 42,7 1399,1
344 Stowarzyszenie Magnum Kwidzyn 42,7 6095,5
345 Idoneum Sp. z o.o. S.K. Gdynia 42,6 25206,4
346 Sealab Sp. z o.o. Gdynia 42,5 28611,3
347 Medializer Ltd sp.k. Gdynia 42,5 10645,5
348 Eson Sp. z o.o. S.K. Gdynia 42,5 4840,7
349 Eko-Clean Tavik Sp. z o.o. Gdańsk 42,4 5885
350 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jedność w Jeldzinie Jeldzino 42,4 10307
351 Seahome Sp. z o.o. Gdynia 42,3 3353
352 D P Sp. z o.o. Nowa Wieś Lęborska 42,3 4269,3
353 Acer-Bud Sp. z o.o. Gdańsk 42,2 2825,1
354 Makurat Ubezpieczenia Sp. z o.o. Pępowo 42,2 4431,7
355 Mettel Management Sp. z o.o. Bytów 42 8617,5
356 Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem w Lęborku Lębork 41,8 10836,8
357 Kickstartx M. Szczerba i Wspólnicy sp.j. Człuchów 41,7 3498,8
358 Icas Poland Sp. z o.o. Gdańsk 41,6 6649,2
359 Nieruchomości Henryk Gawin i Wspólnicy sp.j. Gdańsk 41,3 8699
360 Iustrius Sp. z o.o. Gdańsk 41,3 1652,2
361 Laguna Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 41,3 23712,6
362 Drogado Sp. z o.o. Gdańsk 41,1 3276
363 Mapeciaki Sp. z o.o. Dąbka sp.k. Wejherowo 41,1 13648,2
364 Hegam Sp. z o.o. S.K. Leźno 41 6877,7
365 Kfi Sp. z o.o. Rumia 40,9 9664,4
366 Norbert Kiuber Ltd Sp. z o.o. Tczew 40,8 5001,6
367 Querco Property Sp. z o.o. Gdańsk 40,8 15863,7
368 Krj Inwestycje Sp. z o.o. Rumia 40,8 796,9
369 Valencia Sp. z o.o. Sopot 40,8 2187,6
370 Artur 1 Sp. z o.o. Gdańsk 40,7 9770,4
371 United European Investment Establishment 2 Sp. z o.o. Gdynia 40,7 21660,7
372 Komin Sp. z o.o. Gdańsk 40,6 14646
373 Aviatur Sp. z o.o. Przodkowo 40,5 834
374 Labelpoland.com Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sopot 40,5 12981,4
375 Mawo Invest Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 40,4 12128,9
376 MBG Sp. z o.o. Gdańsk 40,4 7864,9
377 Panat Sp. z o.o. S.K. Pogórze 40,4 9625,3
378 Air-Net Data Sp. z o.o. Miszewo 40,4 1949,5
379 Centrum Edukacji Novum Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 40,3 9781,7
380 Pkl Finance Sp. z o.o. Straszyn 40,3 3770,4
381 Progress Marketing Sp. z o.o. Wejherowo 40,3 2305
382 Terra Mare Investment Sp. z o.o. Gdynia 40,2 4799,9
383 Forever Entertainment S.A. Gdynia 40,2 144778,2
384 Hussar It Sp. z o.o. sp.k. w likwidacji Gdańsk 40,1 6393,4
385 Tre-Bud Sp. z o.o. sp.k. Pruszcz Gdański 40,1 1186,9
386 Burzak Okoń I Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych Spółka Komandytowa Gdynia 40 16394,6
387 Sonniger Polska Sp. z o.o. Gdynia 40 2831,3
388 Rachmar Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 40 9948,2
389 Polmet Sp. z o.o. Starogard Gdański 40 11217,1
390 Impact Poland Sp. z o.o. Gdańsk 39,9 788,7
391 Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Głuchowski Siemiątkowski Zwara i Partnerzy Sopot 39,9 146512,1
392 Przychodnia Rogowscy Sp. z o.o. Tczew 39,8 1605,4
393 Kamex Service Sp. z o.o. Tczew 39,7 15869,3
394 Merkop Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 39,6 144233,2
395 Diverger Polska Sp. z o.o. Gdańsk 39,5 6730,9
396 Faros Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 39,5 24077
397 DMP Invest Sp. z o.o. Gdańsk 39,4 8759,1
398 Brinkpol Sp. z o.o. Topole 39,4 17579,6
399 Fundacja Geotechnika w Budownictwie i Ochronie Środowiska Gdańsk 39,4 2560,8
400 Ewfe – G.S. Sp. z o.o. Gdańsk 39,3 1585,6
401 Twierdza Sp. z o.o. Gdańsk 39,2 1324,1
402 Halwork Sp. z o.o. Gdynia 39,2 1943,4
403 Energy Profit Sp. z o.o. S.K. Gdynia 39,2 15816,1
404 Nowak Lease Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 39,2 19965,5
405 Gostan Sp. z o.o. Gdańsk 39,2 3311,4
406 Osiedle Zielone Kazimierz Kotłowski sp.j. Gdynia 39,1 20076,2
407 Torendi Sp. z o.o. Przodkowo 39,1 23015,7
408 Geomatics Sp. z o.o. Gdańsk 39,1 3682,9
409 Blitz Sp. z o.o. Gdańsk 39 1198
410 Port Północny Logistyka Sp. z o.o. Gdańsk 39 7121,2
411 Batory Giżycko Sp. z o.o. Gdynia 39 27328,4
412 Pracownia Inżynierska Creator Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 38,9 10071
413 G.T. Sp. z o.o. Gdańsk 38,7 7548,9
414 Magnes Sp. z o.o. Tupadły 38,6 37607
415 MERITUM SERVICES ICB S.A. Gdańsk 38,6 35576,2
416 Expert F Sp. z o.o. Gdynia 38,6 8105,3
417 Trefl Toys Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sopot 38,5 45362,1
418 Eventplug Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 38,4 8118,9
419 Zemar Dorota Jaroń, Marcin Jaroń sp.j. Załęże 38,4 24167,6
420 Vt Real Estate Sp. z o.o. Łęgowo 38,4 24804,5
421 Offshore Research, Development And Training Centre Poland Sp. z o.o. Sopot 38,3 11068,6
422 Endoskopia Sp. z o.o. Sopot 38,3 6071,5
423 Villa Teddy Bear Sp. z o.o. Gdańsk 38,3 8749,4
424 Ako Sp. z o.o. Kościerzyna 38,3 1908,8
425 Ruda Tadeusz Sosnowski, Krzysztof Szeląg sp.j. Prabuty 38,2 32118,4
426 PPW Promex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 38,1 7613
427 Impress Towarzystwo Inwestycyjne Investing Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 38 45506
428 Eurostyle707 Sp. z o.o. Gdańsk 38 8936,8
429 Presto Sp. z o.o. Bielkówko 38 34832,3
430 Evita Sp. z o.o. Gdańsk 38 1060,6
431 Biuro Techniczno Inwestycyjne ZET Sp. z o.o. Gdańsk 38 3385,6
432 Jedliński, Bierecki i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów sp.k. Gdynia 37,9 102469,7
433 Svd Service Sp. z o.o. Gdynia 37,9 6013,2
434 Mr Dom Sp. z o.o. Gdynia 37,8 24299,4
435 Drukarnia Nowator Sp. z o.o. Gdynia 37,7 2144,4
436 Dl Energia Sp. z o.o. sp.k. Wałdowo 37,6 25009,5
437 Prolen Sp. z o.o. Roztoka 37,6 5060,8
438 Gemini Polska Sp. z o.o. Gdańsk 37,6 1064901,3
439 Spirit Sp. z o.o. Gdańsk 37,6 2931,9
440 Eco Resources Sp. z o.o. Cierznie 37,5 6857,3
441 Przedsiębiorstwo Rolno-Handlowe Zajączkowo – Sp. z o.o. Zajączkowo 37,5 16039
442 Towarzystwo Inwestycyjne Inwest Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Starogard Gdański 37,5 9492,4
443 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nasz Dom – Starowiejska Gdynia 37,4 4174,8
444 A.M.A. Usługi Sp. z o.o. Tczew 37,3 49480
445 Wega Realty Sp. z o.o. Gniew 37,2 1633,3
446 Polskie Towarzystwo Inwestycyjne Nasza Ziemia Sp. z o.o. Sopot 37,2 6087
447 Modulescaff Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 37,2 4374,8
448 Loko Sp. z o.o. S.K. Sopot 37 8829,3
449 Personel Profit Sp. z o.o. Gdańsk 37 7283,4
450 Bastion-Bj Sp. z o.o. Gdańsk 37 1206,3
451 Baltictest Sp. z o.o. S.K. Gdynia 36,9 39763,6
452 Kancelaria Radców Prawnych Trowski i Wspólnicy sp.k. w likwidacji Gdańsk 36,9 1111,1
453 Bilbanking Sp. z o.o. Gdańsk 36,9 1686,5
454 Tfb Sako Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 36,8 15440,5
455 Licentia Medica Sp. z o.o. Tczew 36,7 17744,4
456 Metrix Ab Sp. z o.o. Tczew 36,7 1730,2
457 Myhillar.Com Sp. z o.o. Straszyn 36,7 2348,3
458 Grupa Doradczo-Inwestycyjna Konsultant Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 36,7 22638,4
459 Skanuj.To Sp. z o.o. Gdańsk 36,6 5200,7
460 Gospodarstwo Rolne w Bronnie Sp. z o.o. Bronno 36,6 8534,9
461 PPHU Bracia Nowak Sp. z o.o. Silno 36,6 4537,5
462 Gasten S.A. Gdynia 36,4 1392,5
463 RR Media Sp. z o.o. Gdynia 36,4 11233,6
464 Beta Agro Sp. z o.o. Dzierżążno 36,4 23216,3
465 Kuros Tax Advisors Accountants Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 36,3 8388
466 Bracknell Polska Sp. z o.o. Gdynia 36,3 3301,5
467 Sopockie Stowarzyszenie Sportowe Automobilklub Orski Sopot 36,3 1399,6
468 Audytorium Biegli Rewidenci Grabowski, Pigoń sp.p. Gdańsk 36,3 29035,2
469 Mmb Drives Sp. z o.o. Gdańsk 36,2 84573,1
470 C.Olsen Agri Sp. z o.o. Gdańsk 36,2 4266,1
471 Firma Budowlano-Drogowa Rubikon Sp. z o.o. Gdańsk 36 17981,1
472 Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Krecik C. Cebela, R. Żywiecka sp.j. Gdańsk 36 22680,3
473 Studio Wydawniczo – Graficzne Dualart Sp. z o.o. Gdańsk 35,9 6582,6
474 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Starnet Sp. z o.o. Kobylnica 35,8 19260,2
475 FUME Sp. z o.o. – Sp.K. Gdańsk 35,8 19384,1
476 4fh2 Sp. z o.o. Wejherowo 35,7 3915,8
477 Kms Sp. z o.o. Tuchom 35,7 5915,4
478 Hotel Klif Jk Inwest-Hel Sp. z o.o. sp.k. Chłapowo 35,7 21317,2
479 KMA Sp. z o.o. S.K. Sopot 35,6 22724,9
480 Autoserv Sp. z o.o. Banino 35,6 2216,1
481 Mozaika Kultury Sp. z o.o. Sopot 35,6 3200,8
482 Gospodarstwo Rolne Zielony Bałtyk Sp. z o.o. Potęgowo 35,3 3259,6
483 Prim Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 35,3 22885,6
484 Baltic Post Terminal Sp. z o.o. Gdańsk 35,3 3784,4
485 Wybrzeże Spółdzielnia Budowlano – Mieszkaniowa Gdańsk 35,3 20845,1
486 Nixor Sp. z o.o. sp.k. Kowale 35,2 7147,8
487 Card 2000 Sp. z o.o. Gdańsk 35,1 15997,6
488 Essec Sp. z o.o. Gdańsk 35,1 2154,7
489 Inventive Logic Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 35,1 51550,3
490 Euroef Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 35 2167,2
491 Pation Sp. z o.o. Gdańsk 35 2318,9
492 Matmarine Sp. z o.o. sp.k. Lubowidz 35 12620,4
493 Baltico Sp. z o.o. Słupsk 34,9 25723,3
494 Jota Agro Sp. z o.o. Dzierżążno 34,9 5902,7
495 Stowarzyszenie Grupa Onkologiczna Europy Środkowo Wschodniej Gdańsk 34,9 1627,9
496 Spółka Rolna Dretyń Sp. z o.o. Dretyń 34,8 54189
497 Exelen Sp. z o.o. S.K. Dobrzewino 34,7 16579
498 Asklepios – Sp. z o.o. Gdańsk 34,7 10470,3
499 Casper-Tur Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 34,7 1405,7
500 Practice Group Sp. z o.o. Solo S.K.A. Pruszcz Gdański 34,7 13206,6
501 Kancelaria Rachunkowo Finansowa Jk Sp. z o.o. Kartuzy 34,7 1100,5
502 Smartdoor Sp. z o.o. Gdańsk 34,5 1342,4
503 Polfracht Sp. z o.o. Gdynia 34,4 39975,9
504 Energo-Eko Sp. z o.o. Tczew 34,4 25988,1
505 Vimex Center Sp. z o.o. Gdańsk 34,3 24263
506 Piwna47 Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 34,2 43440,7
507 Gevel Sp. z o.o. 1 Pomorska sp.k. Gdynia 34,1 1124,3
508 Igielski Ochrona Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 34 17628,8
509 Bufor 9 Sp. z o.o. Otomin 34 321,7
510 Rtclab Sp. z o.o. Gdańsk 33,9 13209,8
511 G&G Grzenkowicz S.J. Chmielno 33,8 2007,4
512 Informacje Bezpieczne Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 33,7 5901,7
513 R.M.Renoma Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 33,7 1183
514 Remedia Sp. z o.o. Władysławowo 33,7 23597,8
515 Ga Finanse Sp. z o.o. Gdynia 33,7 5436,1
516 Golden Water Sp. z o.o. Gdynia 33,7 4290,2
517 Sozotech Sp. z o.o. Wejherowo 33,7 1536,7
518 Basic Solution Sp. z o.o. Gdańsk 33,6 1499,2
519 Beta Invest Sp. z o.o. S.K.A. Gdańsk 33,6 9865,9
520 Nordkol Perony Sp. z o.o. Gdynia 33,6 5965,1
521 Tagtog Sp. z o.o. Gdańsk 33,5 3264,2
522 Astra – Technologia Betonu Sp. z o.o. Straszyn 33,5 17076,1
523 Maxima Kustusz, Kyrcz sp.j. Gdańsk 33,5 103513,2
524 Pake Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Wejherowo 33,5 16820,6
525 2 Sun Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 33,4 46760
526 KIM Sp. z o.o. sp.k. Sopot 33,4 94821
527 Wibo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kartuzy 33,4 926811,4
528 Ship Service Polska Sp. z o.o. Gdańsk 33,4 75549,6
529 Dzieci Probier Leasing Sp. z o.o. sp.k. Kowale 33,2 37793,2
530 Jew Wej Sp. z o.o. Gdańsk 33,2 2677,4
531 Watkowice Sp. z o.o. Watkowice Małe 33,2 25448,2
532 DCT GDAŃSK S.A. Gdańsk 33,1 4491200
533 Mercurius Brokers Sp. z o.o. Gdynia 33,1 5650,5
534 O.B.M. Sp. z o.o. Malbork 33,1 2203
535 Tierren Sp. z o.o. Gdańsk 33 5417
536 Stefship Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 33 10107,8
537 Park Handlowy Pruszcz Gdański Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 33 18102,5
538 Adrent Sp. z o.o. Gdańsk 33 23013,9
539 Trójmiejskie Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 32,9 11059,4
540 Lazurowe Sp. z o.o. Gdańsk 32,8 8514
541 Domo Plus Żochowski S. J. Straszyn 32,8 7604,3
542 Hotel Mikołajki Sp. z o.o. Gdańsk 32,7 76005,3
543 Nextgen-Tech.Pl Sp. z o.o. Gdańsk 32,7 14138,4
544 Nowotna Farma Wiatrowa Sp. z o.o. Gdańsk 32,7 773944,1
545 Sekam Sp. z o.o. Kobylnica 32,6 29062,7
546 Acel Office Sp. z o.o. Gdańsk 32,5 12818,4
547 Intertoll Polska Sp. z o.o. Pelplin 32,5 736660,6
548 Flewo – Pol Sp. z o.o. Stegna 32,5 63117,2
549 Eco Point Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 32,5 65613,4
550 Cerko Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 32,4 57284,6
551 Hotel Alga Sp. z o.o. Ustka 32,4 1526
552 Domo A.Żochowski sp.j. Straszyn 32,3 21293,5
553 Idea Icon Petrykowski sp.k. Gdynia 32,2 2145,2
554 Jazo Sp. z o.o. Kwidzyn 32,2 1013,7
555 Saska Bis Sp. z o.o. Gdańsk 32,2 178,4
556 Silver Investment Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 32,1 41445,8
557 Bajeczne Przedszkola Sp. z o.o. Gdańsk 32,1 3518,4
558 Tojan Sp. z o.o. Lubań 32,1 22808,8
559 Maremix Sp. z o.o. Narkowy 32,1 28935,4
560 Wdb Sp. z o.o. Rumia 32 11781,6
561 Steel Welding Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 32 23904
562 Przewierty Sp. z o.o. Gdynia 31,9 14646,6
563 Geoservice Sp. z o.o. Słupsk 31,9 5232,2
564 Pik Sp. z o.o. Gdańsk 31,8 726
565 H&S Construction Sp. z o.o. Sopot 31,8 48642,8
566 Proart Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 31,8 8284,9
567 Spółdzielnia Mieszkaniowa Leśna w Czarnej Wodzie Czarna Woda 31,8 1676,8
568 Arma-Tech Sp. z o.o. Borkowo 31,8 2706,7
569 Poseyix Development Sp. z o.o. Gdańsk 31,7 3385,6
570 Ponsago Sp. z o.o. sp.k. Grzybno 31,7 8099,5
571 Z 27 Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 31,7 20122,4
572 Ekolan Inwestycje Sp. z o.o. Sigma sp.k. Gdynia 31,7 585,6
573 Nordik Partner Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 31,6 9772,6
574 Bautec Sp. z o.o. S.K.A. Gdańsk 31,6 1577,4
575 Olena Clean House Sp. z o.o. Gdynia 31,5 13176
576 Globaleco Projekty Sp. z o.o. Otomin 31,5 1924,1
577 Dom Moich Marzeń Sp. z o.o. sp.k. Lębork 31,4 53019,8
578 Jakusz Spacetech Sp. z o.o. Szymbark 31,4 45286,4
579 Betel Investment Sp. z o.o. Słupsk 31,4 12683,8
580 Usługi Archiwalne Sp. z o.o. Prokowo 31,4 2601,8
581 Ośrodek Badawczo – Rozwojowy Przemysłu Produktów Drzewnych Sp. z o.o. Czarna Woda 31,4 2092,4
582 Ad 1990 Sp. z o.o. Sopot 31,4 69208,1
583 Profitum Invest Sp. z o.o. Gdynia 31,3 3964,5
584 Bread Sp. z o.o. Małkowo 31,3 2024,3
585 Tm United Sp. z o.o. Gdynia 31,3 2057,8
586 Nh Fitness Sp. z o.o. Borkowo 31,2 8455,1
587 J&P Audyt Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. Sopot 31,2 5816,2
588 Anbud-Export Sp. z o.o. Władysławowo 31,2 2561
589 Centrum Zdrowia Psychicznego Joanna Maciejewska-Sova Renata Rzeszotarska-Wichorowska sp.p. Lekarzy Gdynia 31,2 5007,5
590 Centrum Zdrowia Psychicznego Optimmed Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 31,2 23191,4
591 Polska Izba Handlu Zagranicznego Certyfikacja Sp. z o.o. Gdynia 31,1 12921,6
592 Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A. Gdynia 31,1 1708474
593 Kancelaria Prawna Cyman i Wspólnicy sp.k. Gdańsk 31,1 2741,1
594 Multibezpiecznie Bis Sp. z o.o. Gdynia 31,1 3681,5
595 H & Z Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 31 8674,2
596 Magmad Sp. z o.o. Gowino 31 1191,8
597 Teleadreson.Com Sp. z o.o. Gdańsk 31 2048,2
598 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Rado Sp. z o.o. Głobino 30,9 2833,2
599 Jaruga Design Sp. z o.o. Gdańsk 30,8 25217,4
600 Handel i Minerały Nowak Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 30,8 42187,1
601 B8 Sp. z o.o. Gdańsk 30,7 1653,3
602 Pracownia Aspiro Sp. z o.o. Gdynia 30,7 830,4
603 Global Invest Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 30,6 18554,4
604 Hydrolab Sp. z o.o. Sp.K. Straszyn 30,6 30637,6
605 Sim Architekci Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 30,5 41843,4
606 Decka & Decka Sp. z o.o. Pelplin 30,4 10026
607 K2 Dystrybucje Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 30,4 88800,9
608 Forma Marianna Mazur Marek Dawidowski sp.j. Słupsk 30,4 8121,4
609 Rolpol – Sp. z o.o. Zajączkowo 30,3 11006,9
610 Welldone Sp. z o.o. Gdańsk 30,3 4545,6
611 Ogólnopolskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gdańsk 30,2 45538,7
612 Rezydent Administracja Nieruchomościami Sp. z o.o. Gdańsk 30,2 2935,6
613 RWS Propertus Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 30,1 16117,8
614 Wira System Sp. z o.o. Małkowo 30,1 986,6
615 Ctrl Flota Sp. z o.o. Sopot 30,1 12621,1
616 Mannaz Sp. z o.o. Gdańsk 30 10220,4
617 Attyka Sp. z o.o. Gdańsk 30 4949,1
618 Pro – Bilans J.K. Sp. z o.o. Gdynia 30 7398,5
619 Tech-System Group Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 30 9901,1
620 NAFTOPORT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych Gdańsk 29,9 773849,4
621 Robs Assembly Sp. z o.o. sp.k. Tczew 29,9 28061,9
622 Medyk Roman Gaik S.J. Jantar 29,9 64575,7
623 Eventus Sp. z o.o. S.K. Chojnice 29,8 8537,4
624 Icbm Polska Sp. z o.o. Gdańsk 29,8 2365
625 Norda Łebcz Sp. z o.o. Luzino 29,7 8320,9
626 Jasna – Pol Sp. z o.o. Jasna 29,7 100144,7
627 Bodo – Trans Ltd Sp. z o.o. Gdynia 29,7 3899,3
628 Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. Gdańsk 29,7 1646072,9
629 Gdynia 8 Sp. z o.o. Gdańsk 29,7 46944,5
630 Modul Interior Services Sp. z o.o. Kwidzyn 29,7 11252,9
631 Panov&Co Sp. z o.o. Gdańsk 29,6 1153,5
632 Par Bakuła sp.j. Gdańsk 29,6 219505,3
633 Navart Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 29,5 19778,4
634 Bik Brokers Sp. z o.o. Gdańsk 29,4 56570,5
635 Garnizon Sp. z o.o. Gdańsk 29,4 77877,3
636 Stepkon Sp. z o.o. Reda 29,4 1405,1
637 Hk Asset Management Sp. z o.o. Gdańsk 29,4 1440,2
638 Kb Invest Sp. z o.o. Gdańsk 29,4 7763,9
639 Północna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o. Malbork 29,4 3942,1
640 Texo Invest Sp. z o.o. S.K. Rumia 29,3 65533,8
641 Cukiernia – Piekarnia B & M Wenta sp.j. Lębork 29,3 80234,8
642 Greencomm Development Sp. z o.o. Gdynia 29,3 27404,9
643 Jtt Sp. z o.o. Rumia 29,2 11436,8
644 Grupa Yang Architekci Sp. z o.o. sp.k. Kwidzyn 29,2 5030
645 Leszczynowa 6 Office Sp. z o.o. Gdańsk 29,2 5410,3
646 Słowiński Park Narodowy Smołdzino 29,2 45530,7
647 AMGS Group Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 29,2 75776,4
648 Ram Invest II Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 29,2 15047,8
649 Wind And Water Sp. z o.o. Krzemienica 29,1 32998,1
650 Up System Sp. z o.o. Gdynia 29,1 7886,7
651 Krajowe Centrum Handlu i Dystrybucji Sp. z o.o. Gdańsk 29,1 5102,7
652 Kancelaria Prawna Domański i Wspólnicy sp.k. Gdańsk 29,1 8903,7
653 Techmarine Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 29,1 69674,3
654 Amo Sp. z o.o. Gdańsk 29 3339,4
655 Future Północ Sp. z o.o. Starogard Gdański 28,9 55613,7
656 Stowarzyszenie Rowerover Sopot 28,9 5727,8
657 Vinsen Sp. z o.o. Gdynia 28,9 1554,7
658 Bielpol-Bud Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 28,9 8317,1
659 Investments Apion Sp. z o.o. sp.k. Słupsk 28,8 183,7
660 Apro Budownictwo Sp. z o.o. Lublewo Gdańskie 28,8 29486,5
661 Satel Sp. z o.o. Gdańsk 28,8 1018851,5
662 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Puck 28,8 12634,6
663 Pirxon Software Sp. z o.o. Gdańsk 28,8 9461,8
664 Avalia Sp. z o.o. Sopot 28,7 57927,7
665 Zielke Sp. z o.o. Buszkowy 28,7 14366,6
666 Marinko Sp. z o.o. Gdańsk 28,7 17963,9
667 RWS Verus Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 28,7 14879,7
668 Profitum Wealth Management Sp. z o.o. Gdynia 28,6 13033,3
669 Tekom Investments Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 28,6 12695,9
670 Via Medica Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 28,6 30963,1
671 Fundacja Odnaleźć Orła Gdynia 28,5 1029,8
672 Taskteams Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 28,5 60369,6
673 Edukacja 3.0 Sp. z o.o. Gdynia 28,5 1101,6
674 Krzyżagórska Łoboda i Partnerzy Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Gdańsk 28,5 32752,5
675 Qwantum – Systemy Zarządzania Sp. z o.o. Sopot 28,4 19862,8
676 Partner Wilk Sp. z o.o. Chojnice 28,4 3478,2
677 Portal Apartamenty Sp. z o.o. Gdańsk 28,3 9727,9
678 Deck – Dry Polska Sp. z o.o. Gdańsk 28,3 78096,6
679 Zatoka Sp. z o.o. S.K.A. Starogard Gdański 28,3 161976,9
680 Vectra Toruń Sp. z o.o. Gdynia 28,2 83807,5
681 Wejher Park Sp. z o.o. S.K. Wejherowo 28,2 10273,2
682 Bl Info Polska Sp. z o.o. w likwidacji Gdańsk 28,2 3729,8
683 Limes Sp. z o.o. Gdańsk 28,2 66423,4
684 E.K.A. Sp. z o.o. Gdynia 28,2 1567,8
685 Submet Sp. z o.o. Tczew 28,1 51779,5
686 Bituminium Sp. z o.o. Linia 28,1 168233,4
687 Macar Sp. z o.o. Topole 28 11659,6
688 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo Lichnowy 28 34762
689 Promotor-JP Ponikowscy S.J. Gdańsk 27,9 19392,2
690 Nazca Tutam Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 27,9 913,3
691 Koma Ps Sp. z o.o. Gdynia 27,9 35667,4
692 Techmed Lidziński, Pawłowski, Kandefer sp.j. Kobylnica 27,9 49360,6
693 Awaz-Ab Origine Sp. z o.o. Gdańsk 27,9 14738,1
694 Megadex Expo Sp. z o.o. Gdynia 27,8 47691,5
695 Mg Schweisstechnik Sp. z o.o. sp.k. Strzebielino 27,8 17081,6
696 Unitest Marine Simulators Sp. z o.o. Gdynia 27,7 33789,7
697 Euro-Klima Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 27,6 29243,4
698 Biuro Usług Księgowych Finans-Buk – Sp. z o.o. Wejherowo 27,6 1268,8
699 Eskorter Sp. z o.o. Pępowo 27,6 2851,1
700 Telkros Sp. z o.o. Gdańsk 27,5 8547,6
701 Fairplay Towage Polska Sp. z o.o. S.K. Gdynia 27,4 588488,3
702 Wwglass Sp. z o.o. Gościcino 27,4 3661
703 Kamiry Sp. z o.o. Gdynia 27,4 2907,8
704 Tkacka 9 Sp. z o.o. Gdynia 27,4 5970,5
705 Eco-Mar Sp. z o.o. Grzybno 27,4 1711,6
706 Villa Baltica Sp. z o.o. S.K. Sopot 27,4 111980
707 Weldtech Industry Service Sp. z o.o. Gdynia 27,4 47223
708 Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości Pomorza Środkowego w Słupsku Słupsk 27,4 1620,4
709 Sterso Sp. z o.o. Tczew 27,4 509,6
710 Systemy Zabezpieczeń Technicznych Meritum Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 27,3 9741,8
711 RTB Developer Sp. z o.o. Gdańsk 27,3 110850,4
712 Rezydencja Wintera Sp. z o.o. Gdynia 27,3 62968
713 Gold – Fitness & Gym Sp. z o.o. Kwidzyn 27,2 4019,1
714 Gdańska Kancelaria Doradztwa Podatkowego Izabela Szymańska i Wspólnicy Spółka Komandytowa Gdańsk 27,2 8090,7
715 USW Sp. z o.o. Czaple 27,2 1862
716 Frontier C/B Systems Sp. z o.o. Gdańsk 27,2 19594,8
717 Kamena C.D. Sp. z o.o. Gdynia 27,2 31927,8
718 Eurisol Polska Sp. z o.o. Gdynia 27,1 8721,8
719 PPH Has – Rokadex – Haro Sp. z o.o. Stegna 27,1 20413,4
720 3City Invest Sp. z o.o. S.K. Gdynia 27,1 34050,7
721 Greenlan Sp. z o.o. Gdynia 27,1 1311,5
722 C – JOB Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 27,1 2769,7
723 Bluebyte Sp. z o.o. Banino 27 17646,7
724 Rakoczyoffice Sp. z o.o. Gdańsk 27 4030,4
725 Zakład Robót Antykorozyjnych I Termoizolacyjnych Itaco Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 27 8613,6
726 Emel Engineering Sp. z o.o. Gdynia 27 1421,4
727 Mcs Energy Sp. z o.o. Słupsk 26,9 1742
728 Bratna Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnoiścią Wejherowo 26,9 4441
729 Coltex Rogala sp.j. Gdańsk 26,9 88080,3
730 Allcon Osiedla 2 Sp. z o.o. Gdynia 26,9 16923,8
731 Remus T.Studziński, M.Ciesiółka sp.j. Sopot 26,9 41063,7
732 Stangiel Sp. z o.o. Kowale 26,9 4343,6
733 Omex Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 26,9 1823,5
734 Bejami Sp. z o.o. Tczew 26,9 5155,4
735 Ubt Sp. z o.o. Gdynia 26,8 1689,1
736 Zakład Naprawy Środków Transportu-Roman Polak, Marian Wolbrecht, Cezary Żbik, sp.j. Tczew 26,8 38424,7
737 Sogro Sp. z o.o. Człuchów 26,8 1147,9
738 Femax Sp. z o.o. Gdańsk 26,8 908,8
739 Gaskopol Sp. z o.o. Mosty 26,7 12182,9
740 Gostomski Sp. z o.o. Papiernia 26,7 839,5
741 Property Facility Sp. z o.o. Tczew 26,7 948,5
742 Skai Invest Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 26,7 3204,1
743 BMC Invest Sp. z o.o. 5 S.K. Gdańsk 26,6 15907,9
744 Narzędzia Sp. z o.o. Gdańsk 26,6 89973,5
745 Tyszkiewicz Nieruchomości Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 26,6 26834,5
746 Accounting Sp. z o.o. Sopot 26,5 3005,8
747 Assempol Sp. z o.o. Tczew 26,5 3208,1
748 Polfracht Agencja Żeglugowa Sp. z o.o. Gdynia 26,5 21948,8
749 Partner Sp. z o.o. Gdynia 26,5 658,2
750 Bryksaexpert Sp. z o.o. Gdańsk 26,5 5307,6
751 Prochimia Surfaces Sp. z o.o. Gdynia 26,4 7206
752 Union Invest Spółka z Ograniczoną Odpowiedzilanością Lipusz 26,4 17698,3
753 Brandscope Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 26,4 8664,4
754 North Electric Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 26,4 13697,3
755 Przedsiębiorstwo Rekom Sp. z o.o. Gdańsk 26,4 19993,6
756 Esentra Sp. z o.o. Gdynia 26,4 23438,7
757 Kancelaria Radców Prawnych Aleksandra Gibuła i Wspólnicy sp.k. Słupsk 26,3 3108,9
758 Zappio Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 26,3 3439,5
759 Inter Play Kamil Kwietniak S.K. Sopot 26,3 25476,7
760 Plm Investment Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 26,3 1917,3
761 Immo Park Sp. z o.o. Gdańsk 26,3 22352,6
762 Development Design Sp. z o.o. Słupsk 26,2 7323,6
763 B4B Sp. z o.o. S.K. Sopot 26,2 4699,1
764 Bernatek Architekci Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 26,2 9495,4
765 Lps Service Sp. z o.o. Gdańsk 26,2 3137,8
766 Rina Poland Sp. z o.o. Gdańsk 26,1 38062,1
767 A&A Concierge Sp. z o.o. Gdańsk 26,1 4798,9
768 Przedsiębiorstwo Instalacji i Konstrukcji Instalex M.Zieliński sp.j. Słupsk 26,1 62227,2
769 Efekt 72 Sp. z o.o. Gdynia 26,1 2327,2
770 Akademia Hanza Sp. z o.o. Gdańsk 26 2573,4
771 Biuro Usług Finansowych Sp. z o.o. Gdynia 26 1050,1
772 Matbet Sp. z o.o. Słupsk 26 190265,7
773 Bay 7 Osiedle Maciejka Sp. z o.o. Gdynia 25,9 61909,4
774 Supply Technologies Pln Sp. z o.o. Gdynia 25,9 13263,8
775 Sfinx Sp. z o.o. Słupsk 25,9 1667,9
776 Edu-Lider Sp. z o.o. Rumia 25,9 1332,7
777 As-Pres Sp. z o.o. Kancelaria Rachunkowa Sowa sp.k. Sopot 25,8 3338,6
778 Gospodarstwo Nasienne – Sp. z o.o. Wierzchowo-Dworzec 25,8 9890
779 Żuławska Przygoda Pszczółki 25,8 1346,4
780 Klub Biało-Zielone Ladies Gdańsk Gdańsk 25,8 988,4
781 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Depo Sp. z o.o. Gdańsk 25,8 149001,3
782 MS Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. Koleczkowo 25,7 17766,8
783 Topq Bucior Bukowski sp.j. Gdańsk 25,7 78668,2
784 Zafer Taahhut Insaat Ve Ticaret Anonim Sirketi S.A. Oddziałw Polsce Słupsk 25,7 165687,1
785 Eye District Sp. z o.o. Otomin 25,7 4819,6
786 Polska Sieć Windykacji Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 25,7 19268,2
787 Impladent MDC Sp. z o.o. Sp.K. Kowale 25,7 73815,5
788 B8 Sp. z o.o. Baltic S.K.A. Gdańsk 25,7 2352185,8
789 Proma Lech, Koriat, Kiełbasiński sp.j. Gdynia 25,7 78310,3
790 Przedsiębiorstwo Rolne Malwa Export-Import Sp. z o.o. Tralewo 25,7 18238
791 Zakład Usług Informatycznych Z.Koza Spółka Komandytowa Sztum 25,6 17149,9
792 Eltel Adam i Krzysztof Górzyńscy sp.j. Rychnowy 25,6 55114,5
793 Al Ponte Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzailnością S.K. Gdańsk 25,6 39304,3
794 Agencja Eventowa IKA Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 25,6 53762,4
795 Psia Góra Sp. z o.o. Chojnice 25,5 5003,2
796 BB Expedit Sp. z o.o. S.K. Gdynia 25,5 21695,8
797 Jonex Sp. z o.o. Gdańsk 25,5 1730,7
798 Emera Sp. z o.o. Gdańsk 25,5 500,3
799 Actum Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 25,5 14085,9
800 Zakłady Produkcyjno-Usługowe Zapro Sp. z o.o. Kowale 25,5 2287,6
801 Perfumcity Sp. z o.o. Gdańsk 25,5 1492,9
802 Met-Service Sp. z o.o. Gdańsk 25,5 22522,2
803 Gospodarstwo Rolne Łan Sp. z o.o. Wielogłowy 25,4 26428,5
804 Torfowisko Biały Bór Sp. z o.o. Gościcino 25,4 34902,5
805 Renbud Sp. z o.o. Linia 25,4 42817,9
806 Albatros Sp. z o.o. Władysławowo 25,4 10589,8
807 Mado Systemy Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 25,4 129322
808 Panaceum – Sp. z o.o. Rumia 25,4 27066,4
809 Indigo Europe Sp. z o.o. Gdynia 25,3 2394,4
810 Drawex Sp. z o.o. sp.k. Małkowo 25,3 68970,7
811 Stocznia Cesarska Management Sp. z o.o. Gdańsk 25,2 16947
812 Handsoncode Sp. z o.o. Gdynia 25,2 31758,2
813 Grahen Sp. z o.o. Demlin 25,2 13247,2
814 Be Innovative Group Sp. z o.o. Rumia 25,2 1951,2
815 Zakład Usługowo-Produkcyjny Ergom Sp. z o.o. Szemud 25,2 127017,2
816 Dokument Plus Sp. z o.o. Gdynia 25,2 1102,4
817 ROGER Sp. z o.o. S.K. Gościszewo 25,2 121243,8
818 Elektrownia Wiatrowa Eco-Energy – Sp. z o.o. Karczemka Gardkowska 25,2 8097,6
819 Suwrem Sp. z o.o. Kamień 25,2 18077,1
820 Nikel Sp. z o.o. Ręboszewo 25,2 4913,7
821 VM Media Sp. z o.o. – VM Care Spółka Komandytowa Gdańsk 25,1 37152,6
822 Damtech Sp. z o.o. Gdańsk 25,1 3427,4
823 Euro Farm Sp. z o.o. Wyczechy 25,1 55617,3
824 Pakom Sp. z o.o. Chwaszczyno 25,1 54183,7
825 Dom-Bud Inwestycje Sp. z o.o. Wejherowo 24,9 8617,7
826 Scandinavian Steel Products Sp. z o.o. Gdynia 24,9 26137,3
827 Euro-Hs Sp. z o.o. Grzybno 24,9 1762,7
828 Przedsiębiorstwo Remontowo-Usługowe Nawirem Henryk Kinder, Józef Ormańczyk sp.j. Gdańsk 24,8 13529,1
829 Spartez Sp. z o.o. sp. k. Gdańsk 24,8 211609,2
830 Costa Project Sp. z o.o. S.K. Gdynia 24,8 15114,1
831 AHL 7 Sp. z o.o. Sopot 24,8 605,1
832 Jakusz Sp. z o.o. Kościerzyna 24,8 195611,8
833 Prywatna Szkoła w Redzie Sp. z o.o. Reda 24,7 5758,8
834 Wydawnictwo Prasowe Edytor Sp. z o.o. Gdańsk 24,7 1579,9
835 Mooyoo Meble Sp. z o.o. Gdynia 24,7 5801,2
836 Seaproject Sp. z o.o. Gdynia 24,7 7724,3
837 Awis Handel Sp. z o.o. S.K. Borzytuchom 24,7 89105,3
838 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Eko sp.j. B.Brzęczek Z.Wójcik Gdynia 24,6 59458,5
839 Actuna Sp. z o.o. Kartuzy 24,6 1018,8
840 Edelweiss Industries Sp. z o.o. Gdynia 24,6 29785,4
841 Cargocar Polska Sp. z o.o. Kusowo 24,5 8990,3
842 Biuro Techniczne Tuscher Sp. z o.o. Gdańsk 24,5 2645,4
843 Van Den Blocke.Pl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bąkowo 24,5 36776
844 Planets Pride Polska Sp. z o.o. Gdańsk 24,5 1822,6
845 Amma R. Kozak, A. Siwczyński sp.j. Gdańsk 24,5 110693,2
846 O’Chikara- M. Kwiatkowski i D. Kowalski sp.j. Gdańsk 24,4 14776,2
847 Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o. Bąkowo 24,4 43153,4
848 Mikron J.V. Sp. z o.o. Starogard Gdański 24,4 15642,1
849 Konwer Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 24,4 57241,5
850 Asis Partner Sp. z o.o. Słupsk 24,4 2240
851 Proelco Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 24,4 18407,5
852 Rohde Investments Sp. z o.o. Gdańsk 24,4 4479,6
853 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Eko-Powiśle Sp. z o.o. Nowa Wieś 24,3 9222,4
854 Rodom Sp. z o.o. Wejherowo 24,3 1717,1
855 Wikęd Sp. z o.o. Luzino 24,3 3048,5
856 Celsped Sp. z o.o. Gdynia 24,3 17087,9
857 Salus Sp. z o.o. Chojnice 24,3 31552,3
858 D-Tech Sp. z o.o. Rumia 24,3 4995,7
859 Nomos Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Rekcin 24,3 50470,5
860 Jupiter Shipping Services Sp. z o.o. Gdynia 24,2 12044,9
861 Zcs Polska Sp. z o.o. Sopot 24,2 840,8
862 Remkon Sp. z o.o. Kwidzyn 24,2 1791,1
863 Gpg Sp. z o.o. Gdynia 24,2 1426,6
864 Itrader.Pl Sp. z o.o. Gdańsk 24,2 2288,7
865 Zdrojewscy Sp. z o.o. S.K. Stężyca 24,2 189848,1
866 Rotor S.J. Przedsiębiorstwo Handlowe Paweł Hapaniuk & Leszek Glaza Wejherowo 24,2 6287,4
867 Akomex Sp. z o.o. Starogard Gdański 24,1 460975,6
868 Mm-Tech Sp. z o.o. Gdańsk 24,1 11888,7
869 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Techmal Sp. z o.o. Gdańsk 24 5008,1
870 4IB Sp. z o.o. Gdańsk 24 37234,4
871 Biuro Rachunkowe Mt Sp. z o.o. Sztum 24 3194,9
872 Vrest Sp. z o.o. Gdańsk 24 9205,1
873 Stabilizator Maszyny Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 24 76086,2
874 Kaminski, Krotofil Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 24 106231,6
875 Ptu Elmal Jan Pawełek sp.j. Gdańsk 23,9 14948,8
876 Długosz Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 23,9 130970,1
877 Kavex Sp. z o.o. Żelkowo 23,9 1680,2
878 Metodolog.Pl Konrad Hryniewicz Sp. z o.o. Gdynia 23,9 1451,1
879 Dekpol Serwis Sp. z o.o. sp.k. Pinczyn 23,9 33021,6
880 Aqua – Plaza Sp. z o.o. Gdańsk 23,8 2524,3
881 DPP Grupa Sp. z o.o. sp.k. Kwidzyn 23,8 3037,8
882 Welding Technology Sp. z o.o. Wejherowo 23,8 3397,7
883 Vestdavit Sp. z o.o. w likwidacji Gdańsk 23,8 1575,7
884 Home-Deweloper Sp. z o.o. S.K. Wejherowo 23,8 18311,1
885 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Foxana Sp. z o.o. Sopot 23,8 1169,7
886 Bes-Blum Environmental Services Sp. z o.o. Gdańsk 23,8 21871
887 Tracta Investments S.A. Gdańsk 23,7 10652,8
888 Q Technic Sp. z o.o. Pelplin 23,7 10242,2
889 Emmerson Evaluation North Sp. z o.o. sp.k. Sopot 23,7 7918,8
890 Techna Sp. z o.o. Gdynia 23,7 11227,2
891 Polish Connection Sp. z o.o. Gdynia 23,7 14831,8
892 Dg Sp. z o.o. Gdynia 23,6 16780,4
893 Dm Logistics Sp. z o.o. Kwidzyn 23,6 601,5
894 Mat – Bud Mosty Sp. z o.o. S.K. Dzierzgoń 23,6 35077,6
895 Dds Poland Sp. Z O.O. sp.k. Gdańsk 23,6 25604,1
896 Kj Automobil Sp. z o.o. Kowale 23,6 20901,3
897 Ekagro Kruszywa Sp. z o.o. Krępa Słupska 23,6 3343,5
898 Kartpartner Sp. z o.o. Gdynia 23,6 2803,9
899 Order Serwis Sp. z o.o. Gdańsk 23,5 4059,8
900 Amar i Maj Sp. z o.o. sp.k. Kolbudy 23,5 84546,2
901 Firma Budowlana Efak Andrzej Kotecki, Edmund Figurski sp.j. Gdańsk 23,5 30017,6
902 Felix Infra Sp. z o.o. Trade sp.k. Gdańsk 23,5 21538,9
903 Fundacja Żyć Bezpiecznie Gdańsk 23,4 1884,1
904 Sporol Sp. z o.o. Koszwały 23,4 11801
905 Kabarpol7 Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 23,4 157295
906 Lk Broker Sp. z o.o. Gdańsk 23,4 1161,2
907 Secespol Technology Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański 23,4 1405,7
908 Consteel Services Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 23,3 17628,6
909 Ex Novo Sp. z o.o. Sopot 23,3 1791,6
910 Wolne Miasto Sp. z o.o. Gdańsk 23,3 20677,6
911 Grupa Producentów Rolnych Solanum Sp. z o.o. Rumsko 23,3 676,3
912 Rato Industrial Solutions Sp. z o.o. S.K. Rumia 23,3 53276,8
913 GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A. Gdynia 23,3 1219342,9
914 JON Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 23,1 12640,4
915 Asm Grand Sp. z o.o. Gdańsk 23,1 6955
916 Pm Nieruchomości Sp. z o.o. Sopot 23,1 6718,6
917 FSG Audytorium Biegli Rewidenci Grabowski, Pigoń spółka partnerska Gdańsk 23,1 6168,5
918 Coming Home Sp. z o.o. Gdańsk 23,1 8471,2
919 Net-Tax Sp. z o.o. Juszkowo 23,1 631,3
920 GCH Property Sp. z o.o. Gdynia 23 27933,3
921 Msm Contract Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 23 4157,1
922 Proftape Sp. z o.o. Gdynia 23 1143
923 Immobilus Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 23 19821,2
924 Słupskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Słupsk 23 35313,6
925 El-Pro Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 23 16017,1
926 Biotrans Sp. z o.o. w likwidacji Wysoka 23 19263,6
927 Leca Polska Sp. z o.o. Gniew 23 380372,4
928 Pomorskie Centrum Technologiczno Badawcze Sp. z o.o. Gdynia 22,9 7684,6
929 Spółka Doradców Podatkowych Hagaw Gawrychowska i Wspólnicy sp.k. Gdańsk 22,9 5965,3
930 Wama Proj Sp. z o.o. Sopot 22,9 4769,4
931 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im.1-Go Maja Kłodawa 22,8 3582,9
932 Vista Audytorzy, Księgowi I Doradcy Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 22,8 7560,9
933 Cid Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 22,8 9500,5
934 Odan Odejewski Sp. z o.o. Chojnice 22,8 8400,6
935 Ger Sp. z o.o. Gdynia 22,8 814,3
936 Abacosun G. Cichocka sp.j. Gdynia 22,7 24018
937 Nexum Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. Sopot 22,7 4782,6
938 Exito Sp. z o.o. Gdańsk 22,7 477,4
939 S & P Services Sp. z o.o. S.K.A. Gdynia 22,7 46105,9
940 Milan Sp. z o.o. Gdańsk 22,7 3743,3
941 Przedsiębiorstwo Wielofunkcyjne Horn Sp. z o.o. Gdynia 22,7 3883,2
942 Wellfinance Sp. z o.o. Gdynia 22,7 326,9
943 Firma Handlowa Kolanko sp.j. Marek Papierski Janusz Skawiński Chwaszczyno 22,7 31626,7
944 Asist Sp. z o.o. Starogard Gdański 22,7 232985,2
945 Elomatic Sp. z o.o. Gdańsk 22,7 80973,2
946 Biotec Lasers Polska Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 22,6 41065,9
947 Fakt Dystrybucja Sp. z o.o. Gdynia 22,6 16860
948 Gostar Tools Sp. z o.o. S.K. Szczerbięcin 22,6 5125,4
949 Galeria Neptun Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Starogard Gdański 22,5 162095,3
950 Langset Services Poland Sp. z o.o. Gdynia 22,5 3336,6
951 Ajtech Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 22,5 14924,8
952 Gonito Sp. z o.o. Gdynia 22,5 9558,9
953 Tkmatik Sp. z o.o. Gdańsk 22,5 14185,4
954 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Nauta Turbo Sp. z o.o. Gdynia 22,5 34313,8
955 Ośrodek Badania Bilansów i Analiz Ekonomicznych Partner Sp. z o.o. Gdańsk 22,5 3081,6
956 Apla Amerykańskie Technologie Sitodruku Edwin Kuffel sp.j. Sopot 22,5 55619,8
957 Materbud Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 22,4 204969,5
958 Gospodarstwo Siejnik Sp. z o.o. Tczew 22,4 73956,7
959 WIKĘD Sp. z o.o. S.K. Luzino 22,4 1080705,7
960 Dmp Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 22,4 55055,4
961 2P Solution Sp. z o.o. Gdańsk 22,4 28707,4
962 Port Północny Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunkowo Składowe Gdańsk 22,4 835047,8
963 Mador Sp. z o.o. Gdynia 22,4 2775,3
964 Summit Polska S.A. Gdańsk 22,4 14660,9
965 Wysoccy Sp. z o.o. Gdańsk 22,3 620,1
966 Opti 4 Sp. z o.o. Gdańsk 22,3 1949
967 Gospodarstwo Rolne Waplewo Sp. z o.o. Jasna 22,3 2497
968 Biuro Rachunkowe Ires Sp. z o.o. Gdańsk 22,3 3448,1
969 Rymipol Sp. z o.o. Kożyczkowo 22,3 10109
970 Żuławska Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w likwidacji Nowy Dwór Gdański 22,3 13301,7
971 Gfm.Info.Pl Sp. z o.o. Gdańsk 22,2 4294
972 Trend Projekt Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 22,2 52675,8
973 Zakład Handlowo-Usługowy AGA Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 22,2 16684
974 Pomorska Izba Rzemieślnicza Małych i Średnich Przedsiębiorstw Gdańsk 22 18376,9
975 Maritime Services Poland Sp. z o.o. Gdańsk 22 9236,3
976 Klub Sportowy Kociewska Akademia Koszykówki Starogard Gdański 22 425,5
977 Ndi Development Sp. z o.o. Sopot 22 18795,4
978 Elis Textile Service Sp. z o.o. Żukowo 22 1062813,7
979 Baltic Consulting Group Spółka z Ograniczoną Gdynia 22 3004
980 MR Projekt II Sp. z o.o. Gdańsk 22 4671
981 Profobet Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 22 21958,5
982 Herold Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 21,9 3585
983 Electro Ship Service & Production Sp. z o.o. Gdańsk 21,9 29541,9
984 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Capital Sp. z o.o. Gdańsk 21,9 25869,9
985 Ukrbalt Sp. z o.o. Gdańsk 21,9 1016,1
986 Wako Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 21,8 2692,1
987 Auto-Hak Sp. z o.o. Słupsk 21,8 191453,6
988 Fundacja Historyczna Gryf Żukowo 21,8 5529,2
989 Baltic Sea Logistics – Sp. z o.o. Gdynia 21,8 18251,1
990 Spółdzielnia Mieszkaniowa Fundament w Gdyni Gdynia 21,8 5643,4
991 A1 Sorter Sp. z o.o. Topole 21,8 22383,7
992 Sadowa Sp. z o.o. Gdańsk 21,8 90862,2
993 Baltic Fish Piotr Chmiel, Arkadiusz Walkowicz sp.j. Duninowo 21,8 11227,1
994 Activus International Development Sp. z o.o. Gdańsk 21,7 5989,3
995 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Czynszówka Sp. z o.o. Gdynia 21,7 67415,1
996 Portal Sp. z o.o. Gdańsk 21,7 6279,4
997 Ostrowski-Pilachowski sp.j. Gdynia 21,7 189934,4
998 Vacans Sp. z o.o. Gdańsk 21,7 1747
999 Słoneczne Wzgórza Sp. z o.o. Gdańsk 21,7 65710,5
1000 Hotel Opera Sp. z o.o. Sopot 21,7 5959,5
1001 Nil Sp. z o.o. Gdańsk 21,7 14740,5
1002 Atom Service Krzysztof Gondek sp.j. Gdynia 21,6 12486,4
1003 Fundacja – Instytut Wspomagania Rozwoju Dziecka Gdańsk 21,6 31047,9
1004 Frigo Speed Gdynia Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 21,6 12311,3
1005 Sid Sp. z o.o. Gdynia 21,6 1932,1
1006 Aba Budynki Sp. z o.o. Borkowo 21,5 1605,7
1007 DS Development Sp. z o.o. S.K. Kosakowo 21,5 174251
1008 Top-Design Chwaszczyno Chudzyński, Stupnicki sp.j. Chwaszczyno 21,5 37771,5
1009 Gamma Sp. z o.o. Tczew 21,5 759,8
1010 Technical Ship Management Sp. z o.o. Gdańsk 21,5 14361,2
1011 Firma Produkcyjno – Handlowa Art-Metal Jolanta Dobrodziej, Grzegorz Dobrodziej sp.j. Łapino Kartuskie 21,4 37079,4
1012 Vard Engineering Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 21,4 20249
1013 Hotel Niedźwiadek Sp. z o.o. Gdańsk 21,4 30105,5
1014 Investpol Sp. z o.o. Łapino 21,4 3729,9
1015 Przedszkole i Żłobek Bocianowo Sp. z o.o. S.K. Żukowo 21,4 13974,9
1016 Oniko – Expert Sp. z o.o. Gdańsk 21,3 2440
1017 Arogo Sp. z o.o. Gdańsk 21,3 469,7
1018 Ad Inwestycja Sp. z o.o. Gdynia 21,3 760
1019 Zaczytani Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 21,3 13662,4
1020 Pebex-6 Sp. z o.o. Gdynia 21,2 3241,5
1021 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Thor Sp. z o.o. Gdynia 21,2 9047
1022 Nordic Services Sp. z o.o. Gdańsk 21,2 40478,8
1023 Constans Sp. z o.o. Gdynia 21,2 954,9
1024 APAC Sp. z o.o. S.K. Kowale 21,2 14480,6
1025 Nordipol Sp. z o.o. S.K. Banino 21,2 59641,5
1026 Enovum Sp. z o.o. Gdańsk 21,2 3070,3
1027 Origami Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 21,2 17299,7
1028 Baltic Rest Sp. z o.o. Chłapowo 21,2 12181,6
1029 Cafe Aperitif Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 21,2 73843,2
1030 Amazing Polska Sp. z o.o. Potęgowo 21,1 8298
1031 Gevel Sp. z o.o. 1 Wielkopolska S.K. Gdynia 21,1 964,7
1032 Astemi Sp. z o.o. Gdynia 21,1 28320,2
1033 Agrosec Polska Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 21,1 4368,4
1034 Optimus – System Choromańscy sp.j. Gdynia 21,1 22583
1035 Verto-Audit Sp. z o.o. Gdańsk 21,1 10317,5
1036 Krajowa Izba Producentów Ryb Ustka 21,1 35822,8
1037 Prime Rental Sp. z o.o. Gdańsk 21 15540,7
1038 Przedsiębiorstwo Turystyczno-Handlowe Kąpielisko Morskie Sopot Sp. z o.o. Sopot 21 49124,2
1039 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sam Sp. z o.o. Tczew 21 7443,9
1040 Gregor Plus Sp. z o.o. Starogard Gdański 21 3932,4
1041 Electrical Marine Solutions Sp. z o.o. Gdańsk 21 10636,6
1042 C&G Food Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 21 2277,4
1043 Certigo Sp. z o.o. S.K. Gdynia 21 17454,2
1044 Stowarzyszenie Maratonu Solidarność Gdańsk 20,9 5803,6
1045 Proenser Chylińska Sp. z o.o. Kwidzyn 20,9 4182,3
1046 Palladium Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 20,9 5083,6
1047 J.S. Hamilton Quality Services Sp. z o.o. Gdynia 20,9 25444,5
1048 Industria Structure Sp. z o.o. Gdańsk 20,9 21482,4
1049 Usługi Podatkowo-Rachunkowe i Badania Bilansów Perfekt Sp. z o.o. Ustka 20,9 1353,3
1050 Anielska Księgarnia Sp. z o.o. Rumia 20,8 1530,7
1051 Seguria Sp. z o.o. Starogard Gdański 20,8 3937,4
1052 Przedsiębiorstwo Turystyczne Pomorze Sp. z o.o. Charzykowy 20,8 8715,6
1053 Heveliusa 11 Sp. z o.o. Gdańsk 20,8 36190,1
1054 St-Design Sp. z o.o. Gdynia 20,8 516,5
1055 Milo Investments Sp. z o.o. Gdynia 20,7 8176,3
1056 Convess Sp. z o.o. S.K. Gdynia 20,7 24757,7
1057 Świętego Ducha Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 20,7 14418,6
1058 Marola Sp. z o.o. Słupsk 20,7 4416,4
1059 Metropolis Polmetro Sp. z o.o. sp.k. Jastarnia 20,7 27109,2
1060 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zdrowy Checz Sp. z o.o. Linia 20,6 9572,6
1061 Euro Capital Sp. z o.o. Gdynia 20,6 9215,5
1062 Aveko Sp. z o.o. Łężyce 20,6 55256,4
1063 Immogdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 20,6 81726,4
1064 Kancelarie Doradców Prawnych i Inwestycyjnych Fact Sp. z o.o. Starogard Gdański 20,5 1521,3
1065 Pg Construction Sp. z o.o. Wejherowo 20,5 5814,4
1066 Faster Transport Sp. z o.o. Gdynia 20,5 1863,3
1067 Euro Styl S.A. Gdańsk 20,5 1299762,3
1068 Przychodnia Lekarska Nowy Chełm Sp. z o.o. Gdańsk 20,5 83105,8
1069 Marcin Merchel Adwokacka Spółka Komandytowo-Akcyjna Gdynia 20,5 907,9
1070 Htc-System Sp. z o.o. Gdańsk 20,5 13468,1
1071 Sineo Sp. z o.o. Gdańsk 20,5 205,8
1072 Fibra Sp. z o.o. sp.k. Chwaszczyno 20,4 3586,1
1073 OMP Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 20,4 3434,5
1074 Arka Corporation Sp. z o.o. Gdańsk 20,4 1371,6
1075 Loper Poland Sp. z o.o. Sopot 20,4 15012,2
1076 Pracownia Projektowa MID Sp. z o.o. Gdańsk 20,4 5839,8
1077 Zyta Sp. z o.o. Szprudowo 20,4 4990,5
1078 Ateco Systemy Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 20,4 14858,7
1079 Em Invent Sp. z o.o. Gdańsk 20,4 3872,8
1080 Gdańska Sportowa Szkoła z Przedszkolem Sp. z o.o. Gdańsk 20,3 13686,3
1081 Sonniger Polska Sp. z o.o. S.K. Gdynia 20,3 134563
1082 Zwar – Bud Sp. z o.o. Gdańsk 20,3 37115
1083 Gsg Akademia Rozwoju Sp. z o.o. Gdańsk 20,3 5840,4
1084 Prefabet Osława Dąbrowa S.A. Osława-Dąbrowa 20,2 413887,4
1085 Merkury Polska Sp. z o.o. Sp.K. Sopot 20,2 25026,5
1086 Biuro Rachunkowe Mtr Sp. z o.o. Gdańsk 20,2 488,9
1087 Uniwersum Klk Sp. z o.o. Gdańsk 20,1 441,1
1088 Digital Audio Sp. z o.o. Gdynia 20,1 7524,4
1089 GAL Stanisław Chamski Spółka Komandytowa Gdańsk 20,1 8806,7
1090 Klj Sp. z o.o. Rudno 20,1 11201,1
1091 Eaton Automotive Components Sp. z o.o. Tczew 20,1 2278141,6
1092 Royal-Baltic M.W.Burzyńscy sp.j. Ustka 20,1 38614,9
1093 Kancelaria Radcy Prawnego Rybszleger sp.k. Gdynia 20,1 11418,8
1094 021 Group Sp. z o.o. Gdańsk 20,1 3581,4
1095 Akces Klinika Budowlana Sp. z o.o. Gdańsk 20 2442,8
1096 Multisystem Sp. z o.o. Dzierzgoń 20 3040
1097 Kropek Sp. z o.o. S.K. Zblewo 20 126377,1
1098 Gbg Gołębiewski Sp. z o.o. Starogard Gdański 20 1501,2
1099 Argopompy Sp. z o.o. Borkowo 20 15049,3
1100 Omiten Sp. z o.o. Machowinko 20 373,7
1101 Ubezpieczenia Plus Sp. z o.o. Gdańsk 20 14313,4
1102 Gdańskie Ratownictwo Wodne Gdańsk 19,9 1193,1
1103 Montex Shipyard Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 19,9 531895,8
1104 Iq Pl Sp. z o.o. Gdańsk 19,9 36595
1105 Pol-Mare Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 19,9 113167
1106 Altana Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 19,9 16924
1107 International Paper Cellulose Fibers (Poland) Sp. z o.o. Gdańsk 19,9 2452874,7
1108 Majka Reinhardt Sp. z o.o. Glincz 19,9 29063,6
1109 Totum Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 19,9 12581,6
1110 Hotel Gdański Sp. z o.o. Gdańsk 19,9 18085,4
1111 Budmix-3 Sp. z o.o. Gdańsk 19,8 18370
1112 Techtransbalt Sp. z o.o. Gdańsk 19,8 3927,3
1113 Rent Inwest Pętla Świętokrzyska Sp. z o.o. Skórcz 19,8 6486,4
1114 Banger Sp. z o.o. Łęgowo 19,8 24693,2
1115 Rs Controls Sp. z o.o. Lublewo Gdańskie 19,8 17628,1
1116 Blue Land Sp. z o.o. Gdynia 19,8 16588,8
1117 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Instal Sp. z o.o. Nieżychowice 19,8 16611,8
1118 Active Park Sp. z o.o. Sopot 19,7 7960,8
1119 Stricta R. Szypuliński sp.j. Gdańsk 19,7 2710,5
1120 Seweryn Sp. z o.o. Słupsk 19,7 4664,9
1121 Automix Energetyka Sp. z o.o. Gdańsk 19,7 32857,4
1122 Flowcad Poland Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 19,7 5318,9
1123 Alfa Investment Sp. z o.o. S.K.A. Gdańsk 19,7 26046,7
1124 Paweł-Bud Sp. z o.o. Gdańsk 19,7 1314,9
1125 Zakład Usług Dźwigowych Remdźwig M.Bąkowski, J.Krężoch sp.j. Gdańsk 19,7 20766,3
1126 Kopman Sp. z o.o. Subkowy 19,7 4485,2
1127 Alfa Agencja Celna Sp. z o.o. Gdynia 19,6 1310,3
1128 Linkk Poland Sp. z o.o. Gdynia 19,6 395,7
1129 Skyres Sp. z o.o. Wiślinka 19,6 6930,7
1130 ALFRED H. Knight Poland Sp. z o.o. Gdańsk 19,6 12588,9
1131 Modent Sp. z o.o. S.K. Kwidzyn 19,6 12806,8
1132 NS Kangaz Sp. z o.o. Gdańsk 19,6 23840,1
1133 Sailovnia Sp. z o.o. Gdynia 19,6 2015,6
1134 Pomorska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Słupsk 19,6 18707,7
1135 Mr Inwestycje Sp. z o.o. Gdynia 19,6 791,1
1136 Bmc Invest Sp. z o.o. Gdańsk 19,6 989
1137 Duramex Sp. z o.o. Borkowo 19,5 62768,8
1138 Manufaktura Mojej Mamy Sp. z o.o. sp.k. Kolbudy 19,5 23267,4
1139 Trineo Sp. z o.o. Gdynia 19,5 11178,6
1140 Certus-Serwis Sp. z o.o. Gdynia 19,5 1450,5
1141 Bau – Form Sp. z o.o. Budownictwo S.K. Przodkowo 19,5 7669,8
1142 HJR Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 19,5 17239,6
1143 MK Market S.A. Tczew 19,5 2514,1
1144 Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Unibud Sp. z o.o. Wielki Klincz 19,5 299738,3
1145 DIGITEX Sp. z o.o. S.K. Sopot 19,5 48728,2
1146 Liczi Sp. z o.o. Gdańsk 19,5 592,1
1147 Biuro Doradztwa Gospodarczego Hm Sp. z o.o. Rumia 19,5 16906,1
1148 Mac House Group Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 19,4 18624,4
1149 Mar-Yard Ltd. Sp. z o.o. Gdańsk 19,4 12203,9
1150 Demps Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 19,4 31927,1
1151 Orplast Sp. z o.o. S.K. Sopot 19,4 543344,9
1152 Poszukiwacze Przygód Pająk Kochanowski sp.j. Gdańsk 19,4 57505
1153 Agencja Ochrony Osób i Mienia Grom Sp. z o.o. Gdańsk 19,4 11435,5
1154 Procorr Sp. z o.o. Gdańsk 19,3 666,5
1155 Scd Ltd. Sp. z o.o. Gdynia 19,3 420,5
1156 Mbi Sp. z o.o. Sierakowice 19,3 11363,4
1157 Internetum Polska Sp. z o.o. Gdynia 19,3 3280,6
1158 Properia Sp. z o.o. Gdynia 19,3 794,8
1159 Livra Sp. z o.o. Gdańsk 19,3 1462,7
1160 Dental Sense Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 19,3 73834,7
1161 Novissime Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 19,3 12952,5
1162 Steel Protection Poland Sp. z o.o. Gdynia 19,3 3499,2
1163 ORLEX Danuta Gębarowska Wejherowo 19,3 167924,2
1164 Jb-Bau Sp. z o.o. Wejherowo 19,3 3658,1
1165 Avena Sycewice Sp. z o.o. Sycewice 19,3 50981,3
1166 Sulitech Sp. z o.o. S.K. Kolbudy 19,2 20614,4
1167 Elmet Pg Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 19,2 2593,8
1168 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Aqua-Port Infrastruktura Techniczna Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku Gdańsk 19,2 1861,8
1169 Wobet Sp. z o.o. Kartuzy 19,2 1099,7
1170 Mgk Construction Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 19,2 50994,8
1171 Chłodnie Helskie Sp. z o.o. Hel 19,2 1066,3
1172 Szuflada Księgowych Sp. z o.o. Banino 19,1 948,9
1173 Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. Gdańsk 19,1 1285817
1174 Wodkan-Grzenkowicz Sp. z o.o. Kartuzy 19,1 390592
1175 Ace Forwarding Sp. z o.o. Gdańsk 19 6139,4
1176 Pomerania Trading Sp. z o.o. Gdańsk 19 3655,8
1177 S+c Sp. z o.o. sp.k. Starogard Gdański 19 38086,8
1178 S T F Sp. z o.o. Chojnice 19 34816,3
1179 Sempre Pizza Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 19 64157,5
1180 Ecotone – Goc, Iliszko, Meissner sp.j. Sopot 19 12731,7
1181 Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gdańsk 19 144719,4
1182 Man Energy Solutions Poland Sp. z o.o. Gdańsk 19 19125,5
1183 Otik Sp. z o.o. Gdynia 18,9 20887,7
1184 Agencja Ochrony Osób i Mienia Grupa Grom Sp. z o.o. Gdańsk 18,9 32782,5
1185 Centrum Bhp Sp. z o.o. Kartuzy 18,9 777,2
1186 SPUTNIK Tomasz Pastwa Starogard Gdański 18,9 231450
1187 GT Poland LTD. Sp. z o.o. Gdańsk 18,9 29247,6
1188 European Finance & Trade Corporation S.A. Gdańsk 18,9 10244,5
1189 Budimal Sp. z o.o. Chojnice 18,8 855
1190 Fca Sp. z o.o. Gdynia 18,8 2733,4
1191 Pronaw Sp. z o.o. Gdańsk 18,8 21980,4
1192 Sunglobal Sp. z o.o. S.K. Gdynia 18,8 4112,7
1193 MICROSERV Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Gdynia 18,8 20437
1194 Duraj sp.j. Przywidz 18,8 39434
1195 Visline Express Sp. z o.o. Gdynia 18,8 4982,2
1196 Zrzeszenie Producentów Owoców i Warzyw Jagoda Grzymisław 18,8 5122,6
1197 Food Service Compact Polska Sp. z o.o. Kaliska 18,7 2512,4
1198 CBMAX Sp. z o.o. Sp.K. Władysławowo 18,7 173692
1199 Damor Serwis Sp. z o.o. Kosakowo 18,7 25124,5
1200 Firma Handlowa Saks sp.j. Richert Mirosław i S-Ka Pruszcz Gdański 18,7 41917,8
1201 Solidplast Sp. z o.o. Kartuzy 18,7 17676,3
1202 2-Fast Sp. z o.o. Gdańsk 18,7 3079,2
1203 I-Trends Sp. z o.o. Gdynia 18,7 2747,9
1204 Bota Technik Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 18,7 132032,2
1205 Klara Sp. z o.o. Reda 18,7 5402,5
1206 Fortune Sp. z o.o. Cieszymowo 18,6 141082,5
1207 Mjb M.Mierzejewska, T.J.Brzezińscy sp.j. Nicponia 18,6 117556,3
1208 Exposite Polska Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 18,6 74764,1
1209 Kancelaria Prawna Bikbr Sp. z o.o. Gdynia 18,6 287
1210 Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Technicznych Inex Sp. z o.o. Gdańsk 18,6 47398,7
1211 Barag Sp. z o.o. Gdynia 18,6 2580
1212 Power Hydraulics Sp. z o.o. Gdańsk 18,5 7009,6
1213 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zdrowie-Med Sp. z o.o. Rotmanka 18,5 5858,5
1214 Technozbyt – Witan sp.j. Gdańsk 18,5 63339,2
1215 2mgroup Komunikacja Biznesowa Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 18,5 10442,1
1216 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Mirex K. i H. Mirek sp.j. Człuchów 18,5 39423,8
1217 Vigo Sp. z o.o. Gdańsk 18,5 16025,5
1218 Vips Concierge Sp. z o.o. Gdańsk 18,5 551
1219 Ams Group Sp. z o.o. Gdynia 18,5 14052
1220 Progress S.A. Gdynia 18,5 3039,2
1221 INBET Sp. z o.o. Kolbudy 18,4 135202,5
1222 Pro-Biz Sp. z o.o. Tczew 18,4 2734,9
1223 Invest Line Sp. z o.o. Gdańsk 18,4 7329,7
1224 M & W Invest Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 18,4 17884,1
1225 Centrum Medyczne Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 18,4 43968
1226 Hartog Sp. z o.o. Stegna 18,4 22103,4
1227 Dacar Polska Sp. z o.o. Kobylnica 18,4 1810,9
1228 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agora 2 Sp. z o.o. S.K. Lębork 18,4 8977,6
1229 Cumulus Sp. z o.o. Gdynia 18,3 17991,6
1230 Texim Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 18,3 11100,8
1231 Biuro Analiz Ekologicznych Vert Sp. z o.o. Gdańsk 18,3 1479,2
1232 Effective Sp. z o.o. Gdańsk 18,3 2039,8
1233 Intentio Group Sp. z o.o. Łeba 18,3 622,8
1234 Exito Sp. z o.o. S.K. Pelplin 18,3 11916,5
1235 Damet – Dańko, Jaksina sp.j. Tuchom 18,3 55094,9
1236 ZDZISŁAW BONKOWSKI A B C – Zdzisław Bonkowski Kościerzyna 18,3 71626,4
1237 CMA CGM Polska Sp. z o.o. Gdynia 18,3 146631,6
1238 Ppk Progress Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 18,3 2301,5
1239 Bak Broker Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. Sopot 18,2 1640,2
1240 Sad-Sped J. Karwowski, P. Nowicki, K. Ślęzak sp.j. Gdańsk 18,2 2336,8
1241 Prywatne Przedsiębiorstwo ELWOZ Kazimierz Woźniak Szklana 18,2 195304
1242 H-D Sp. z o.o. Garcz 18,2 420,3
1243 Dom Seniora Dworek Sp. z o.o. Dąbie 18,2 16326,6
1244 PORT SERVICE Sp. z o.o. Gdańsk 18,2 145171,3
1245 Subiekt Plus Sp. z o.o. Gdańsk 18,2 367,2
1246 Mana Spa Sp. z o.o. Gdynia 18,2 2750
1247 Lanit Sp. z o.o. Juszkowo 18,1 5207
1248 Engie Ec Serwis Sp. z o.o. Słupsk 18,1 68118
1249 INPRO S.A. Gdańsk 18,1 714942,2
1250 Business Consulting Enterprise Sp. z o.o. Gdańsk 18,1 12843,4
1251 Korporacja Budowlana A i B Sp. z o.o. Rumia 18,1 1463,8
1252 Pro Internet Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 18,1 11790,9
1253 Reklama Pomorska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 18,1 6275,7
1254 M&M Sp. z o.o. Kwidzyn 18,1 4821,4
1255 Ecovario Sp. z o.o. Miastko 18,1 3449,8
1256 Lasertechnika Sp. z o.o. S.K. Borzytuchom 18 120582,4
1257 Service Trading Marine LTD PUH AMEX Sp. z o.o. Gdańsk 18 45198
1258 Info Projekt Sp. z o.o. Gdańsk 18 43624,7
1259 Pat-Med Sp. z o.o. Gdańsk 18 409,8
1260 Kartcenter Sp. z o.o. Gdańsk 18 16406
1261 Indusco Sp. z o.o. S.K. Straszyn 17,9 85036
1262 Nordvik Krzysztof Wróbel i Synowie sp.j. Reda 17,9 16148,6
1263 Eur Oecoexpert Sp. z o.o. Kościerzyna 17,9 683
1264 Ex Lege Sp. z o.o. Wejherowo 17,9 1340,1
1265 Unipiek M. Kwaśniak Spółka Komandytowa Kwidzyn 17,9 32058,3
1266 Piko Polska Sp. z o.o. Gdynia 17,9 3807,8
1267 Certus Zkb Sp. z o.o. Gdańsk 17,9 16778,1
1268 Reno Team Polska Sp. z o.o. Gdańsk 17,9 220,5
1269 Centrum Magazynowe Hutnicza Sp. z o.o. Gdynia 17,9 14832,2
1270 Havyard Design And Engineering Poland Sp. z o.o. Sopot 17,8 25489,9
1271 Enadis Sp. z o.o. Gdynia 17,8 838
1272 Dimundi Sp. z o.o. Gdańsk 17,8 1781,1
1273 Eves Projects Sp. z o.o. Lębork 17,8 13267,8
1274 Gastro House Sp. z o.o. S.K. Sopot 17,8 5119,9
1275 Gildia Gdańska S.A. Gdańsk 17,8 12891
1276 Pb Eko Sp. z o.o. Gdańsk 17,8 40246,3
1277 Amber Apple Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 17,7 26787,3
1278 Activ Yachts Sp. z o.o. Błotnik 17,7 8399,7
1279 Pmc Green Poland Sp. z o.o. Gdańsk 17,7 2854,4
1280 Flavourtec Sp. z o.o. Gdańsk 17,7 52650,8
1281 Pctruck.Pl Sp. z o.o. S.K. Wejherowo 17,7 104506,7
1282 Modul Soft Spółka z Ograniczoną Odpoiwedzialnością Malbork 17,7 2342,3
1283 Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 17,6 104729,7
1284 Inveno Investments Sp. z o.o. Gdynia 17,6 4922,2
1285 Taxa Sp. z o.o. Gdańsk 17,6 938,9
1286 Jamel Interactive Sp. z o.o. sp.j. Gdańsk 17,6 8934,7
1287 Infranova Centrum Infrastruktury i Technologii Sp. z o.o. Słupsk 17,6 694,5
1288 Kinna Production – Sp. z o.o. Gdańsk 17,6 604,8
1289 Przedsiębiorstwo Tencom-Pol Kazimierz Łangowski Sp. z o.o. S.K. Kaliska Kościerskie 17,6 23835,4
1290 Steinhart Sp. z o.o. Gdańsk 17,6 1738
1291 Studio Visage Sp. z o.o. Kwidzyn 17,6 482,4
1292 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Bytowie Bytów 17,6 2583,3
1293 Mgk Construction Service Sp. z o.o. sp.k. Nowy Dwór Gdański 17,5 22141,9
1294 Koeco Sp. z o.o. Gdańsk 17,5 7989,9
1295 Nova Sp. z o.o. Kościerzyna 17,5 16847,5
1296 Wenzel Marine Poland Sp. z o.o. Gdańsk 17,5 4470,9
1297 Locuss 8 Million Sp. z o.o. Gdynia 17,5 7699,1
1298 Baltic Pro Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 17,5 7564,8
1299 Pomorski Regionalny Fundusz Poręczeń Kredytowych Sp. z o.o. Gdańsk 17,5 18172,6
1300 Empire – Aven Sp. z o.o. Skarszewy 17,5 4809,7
1301 Systemy Oceny Wiarygodności Analiz Medycznych Sowa-Med Sp. z o.o. Gdańsk 17,5 16737,2
1302 Hotel FALTOM Tomasz Falkowski Rumia 17,4 94245
1303 Kaizen Group Sp. z o.o. Gdańsk 17,4 1196,8
1304 Family Partners Sp. z o.o. sp.k. Przodkowo 17,4 21999,4
1305 Omega 34 T.A.K. Szweda, E.Hering sp.j. Gdynia 17,4 44524,6
1306 Premium Finanse Sp. z o.o. Gdańsk 17,4 162,5
1307 Szydłowski Sp. z o.o. Gdańsk 17,3 2458,9
1308 SMI Poland Sp. z o.o. Kwidzyn 17,3 273748,6
1309 Bobrowski Sp. z o.o. Gdańsk 17,3 9313,7
1310 Kesz Rozliczenia Sp. z o.o. Tczew 17,3 1473,6
1311 Martship Sp. z o.o. Work Access sp.k. Gdańsk 17,3 21434,5
1312 P P U Komnino Sp. z o. o. Komnino 17,3 101670,6
1313 A4 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chojnice 17,3 157,7
1314 Dzierżążno Agro Sp. z o.o. Dzierżążno 17,3 9919,5
1315 Celbud Sp. z o.o. Kobylnica 17,3 1816,1
1316 British International School Pl Sp. z o.o. Gdańsk 17,3 30794
1317 Sześć Dębów Sp. z o.o. Prusewo 17,3 3193,9
1318 Sunreef Yachts Charter Sp. z o.o. Gdańsk 17,3 4637,6
1319 Riverdi Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 17,3 50761,8
1320 Arforce Hr Sp. z o.o. Sopot 17,2 338,8
1321 Eur Consulting Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 17,2 16195,2
1322 Czarnym Drukiem Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 17,2 4620
1323 Morskie Kruszywa Naturalne Sp. z o.o. Gdańsk 17,2 25228,5
1324 Janpol Sp. z o.o. Gdańsk 17,2 2880,3
1325 Swissmed Nieruchomości Sp. z o.o. Gdańsk 17,2 30009,3
1326 Avent Sp. z o.o. Gdańsk 17,2 7563,8
1327 Agencja-Reklamy.Pl Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 17,2 2654,9
1328 Marea Sp. z o.o. Gdynia 17,2 14695,3
1329 Tristar Technology Sp. z o.o. Gdańsk 17,1 11993,7
1330 Konstbau Sp. z o.o. Gdańsk 17,1 47720
1331 Wiki Consulting Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 17,1 6343,5
1332 Mag-Ma Sp. z o.o. S.K. Gdynia 17,1 35913
1333 Telmax E.R.Gliszczyńscy sp.j. Człuchów 17,1 147609,2
1334 Eurodom Remont Sp. z o.o. Gdańsk 17,1 473,7
1335 D&D Invest Sp. z o.o. Bolszewo 17,1 10960,6
1336 P-System Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 17,1 18470,2
1337 Przedsiębiorstwo Delta Sp. z o.o. Gdynia 17 6778,1
1338 Restormann Sp. z o.o. S.K. Gdynia 17 4808,8
1339 Topnet Sp. z o.o. Sopot 17 2253,4
1340 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Drewa-Hydroinstal Sp. z o.o. Bolszewo 17 57915,1
1341 Ponte Ferrum Sp. z o.o. Gdańsk 17 12845,7
1342 Platinum Property Sp. z o.o. Estate Serwis sp.k. Sopot 17 2015,3
1343 Przedsiębiorstwo Usług Ogrodniczych Malwa Sp. z o.o. Chwaszczyno 17 16626,8
1344 Invest Komfort S.A. S.K. Gdynia 17 1540308,3
1345 Langowski Logistics Sp. z o.o. Gdynia 17 496
1346 Ratajczak Nieruchomości Sp. z o.o. Gdańsk 17 4339,2
1347 Lubrow Brothers Sp. z o.o. Wejherowo 17 380,6
1348 Mvh Sp. z o.o. Izbica 17 3917,3
1349 Banglob Sp. z o.o. Gdynia 17 26186,7
1350 Alfa Żurańscy Sp. z o.o. S.K. Kartuzy 17 5393,3
1351 Bm Property Sp. z o.o. Sopot 17 2140,4
1352 Eu-Consult Sp. z o.o. Gdańsk 16,9 15216,5
1353 Optembau Sp. z o.o. Gdańsk 16,9 28357,8
1354 Prestige Decor Sp. z o.o. S.K. Gdynia 16,9 3649
1355 Cech Rzemiosł Różnych Im. Płk Jana Kilińskiego w Słupsku Słupsk 16,9 2910,6
1356 Ggs Sp. z o.o. Gdynia 16,9 729,3
1357 PANTAREI S.A. Powszechne Zakłady Magazynowe i Transportwe Gdynia 16,9 5984,1
1358 PBH Jumar Sp. z o.o. sp.k. Pruszcz Gdański 16,9 15650,2
1359 Abes Sp. z o.o. Leźno 16,9 13690,4
1360 Activa AP Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 16,8 208255,7
1361 Metal Link Sp. z o.o. Kartoszyno 16,8 4723
1362 Dentx Centrum Zdrowego Uśmiechu Sp. z o.o. sp.k. Wejherowo 16,8 8482,2
1363 Namori Sp. z o.o. Gdańsk 16,8 3410,1
1364 Mono Fenster Sp. z o.o. Słupsk 16,8 909
1365 Lokatorsko-Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Osowa w Gdańsku- Osowie Gdańsk 16,8 6545,2
1366 Biomedical Solutions.Pl Sp. z o.o. Gdynia 16,7 939
1367 Alter Investment S.A. Gdańsk 16,7 34364,1
1368 Tommasch Sp. z o.o. Gdynia 16,7 3545,2
1369 Engine Sp. z o.o. Sopot 16,7 5761,3
1370 Bright Inventions Sp. z o.o. Gdańsk 16,7 15808,8
1371 Lewar Sp. z o.o. S.K. Sopot 16,7 1057,4
1372 Troja Sp. z o.o. Rumia 16,7 4437,1
1373 Multiwork Poland Sp. z o.o. Gdańsk 16,6 899,7
1374 Twoje Księgi Sp. z o.o. Gdańsk 16,6 894,8
1375 Mfuture Group Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 16,6 1954,1
1376 Nasze 4 Kąty Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 16,6 3168,5
1377 Żwirownia Chojnice Sp. z o.o. Charzykowy 16,6 9024
1378 MS Sp. z o.o. Straszyn 16,6 41392,2
1379 Mebs Sp. z o.o. sp.k. Stara Maszyna 16,6 394,8
1380 Sea Power Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 16,6 11785,3
1381 Eurowind Poland Sp. z o.o. Gdańsk 16,6 14410
1382 Fastlift Sp. z o.o. Gdańsk 16,6 10716,2
1383 Ad Rem Sp. z o.o. Chojnice 16,5 5602,6
1384 Creo Sp. z o.o. sp.k. Bąkowo 16,5 14966,4
1385 Moderhouse Sp. z o.o. Gdańsk 16,5 1425,8
1386 Pb Forbau Sp. z o.o. Gdańsk 16,5 505
1387 Mobiletis Sp. z o.o. Słupsk 16,5 2786,1
1388 Investmed Sp. z o.o. Gdańsk 16,5 4927,3
1389 Torakochirurgia Gdańska Gdańsk 16,5 4858,4
1390 Nord Basters Sp. z o.o. Nowa Wieś Malborska 16,5 1805,8
1391 Upside Property Sp. z o.o. Gdańsk 16,5 48708,5
1392 Kancelaria Prawna Michał Skrzyński sp.k. Gdynia 16,5 1060,3
1393 PAN DRAGON Sp. z o.o. Gdańsk 16,5 111340,7
1394 Invest Klima Krzysztof Diakowski sp.k. Gdynia 16,5 25218,5
1395 Fg Agri Sp. z o.o. Sycewice 16,5 2703,3
1396 Ttitc Sp. z o.o. Gdańsk 16,5 22587,9
1397 Stowarzyszenie Centrum Usług Przyplażowych z siedzibą w Stegnie Stegna 16,4 970,8
1398 Skat Truck Sp. z o.o. Gdańsk 16,4 6733,3
1399 Litus Invest Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 16,4 91469,1
1400 Nord Auto – Service Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 16,4 9832
1401 Modu Hale Sp. z o.o. Gdańsk 16,4 3364
1402 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stalkor Sp. z o.o. w Kwidzynie Kwidzyn 16,4 3638
1403 Dan-Instal Sp. z o.o. Ręboszewo 16,4 4119,3
1404 Leasing Polski Sp. z o.o. Gdańsk 16,4 514769,8
1405 Skarbowi Doradcy Sp. z o.o. Gdańsk 16,4 2117,9
1406 MDD Sp. z o.o. Gdańsk 16,4 4458,6
1407 Gotia Sp. z o.o. sp.k. Mechelinki 16,3 408,8
1408 TPS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 16,3 10607,1
1409 European Projects Group Sp. z o.o. Gdańsk 16,3 4724,4
1410 Stesar Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 16,3 55117,8
1411 Volt Sp. z o.o. Gościcino 16,3 3867,4
1412 WODOCIĄGI USTKA Sp. z o.o. Ustka 16,3 61026,5
1413 Forcars Sp. z o.o. Sąborze 16,3 6489,1
1414 Stowarzyszenie Koło Polarne Bytów 16,3 288,9
1415 Przedsiębiorstwo Budowlano Handlowe Halmak Sp. z o.o. Staniszewo 16,2 9689,2
1416 Grupa Narzędziowa Solid Sp. z o.o. S.K. Rusocin 16,2 43277,7
1417 Piekarnia Janca sp.j. Smołdzino 16,2 96355,8
1418 It-Friends Sp. z o.o. Gdańsk 16,2 1868,6
1419 Gąsiewski Podniesiński Roman i Wspólnicy sp.k. Gdańsk 16,2 1200,8
1420 Ntsystem Sp. z o.o. Gdańsk 16,2 8537,9
1421 Irga Sp. z o.o. Gdańsk 16,2 1849
1422 Db Star Sp. z o.o. Kąty Rybackie 16,2 10767,8
1423 Sirblu Sp. z o.o. Kowale 16,2 3229,7
1424 Bik Serwis Sp. z o.o. Gdańsk 16,2 94130,8
1425 Elszyk Sp. z o.o. Gdańsk 16,2 31241,4
1426 Przedszkole Niepubliczne Horyzoncik Sp. z o.o. Borkowo 16,2 3506
1427 WUŻ Port And Maritime Services Ltd. Sp. z o.o. Gdańsk 16,1 273164,7
1428 Motoweteran Sp. z o.o. Luzino 16,1 376,9
1429 Naviga Krzysztof Makowski Sp. z o.o. Gdynia 16,1 24490,5
1430 Weldmetal Sp. z o.o. Gdańsk 16,1 1650,1
1431 Dawimax Sp. z o.o. Gdańsk 16,1 11472,4
1432 Eversea Sp. z o.o. Gdynia 16 3258,7
1433 Piast Sp. z o.o. Słupsk 16 8711,2
1434 Przychodnia Rogowscy Sp. z o.o. sp.k. Tczew 16 54649,9
1435 Wowbox Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 16 11378,2
1436 Biuro Projektów Atut Sp. z o.o. Gdynia 16 1031,4
1437 Super-Planet Sp. z o.o. Borkowo 16 762,1
1438 Cech Stolarzy i Pokrewnych Rzemiosł Gdańsk 16 489,3
1439 Kapeo Sp. z o.o. Mściszewice 16 62015,2
1440 Stacja24 Sp. z o.o. Starzyno 16 4144,1
1441 Hanse Sp. z o.o. Rumia 16 7355,3
1442 Manaja Sp. z o.o. Gdynia 16 7521,2
1443 Prime The Talk Sp. z o.o. S.K.A. Gdynia 16 3393,7
1444 Creo Sp. z o.o. Bąkowo 16 2205,6
1445 Tachoinfo Sp. z o.o. Rumia 16 9063,7
1446 Mistral Chojnice Sp. z o.o. Chojnice 16 10703
1447 Easit Sp. z o.o. Sopot 15,9 4690,5
1448 Sec Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 15,9 12194,1
1449 Parlament – Tomasz Bożyczko, Tomasz Czerwiński, Mariusz Kaliszczak, Piotr Zboiński -sp.j. Gdańsk 15,9 36418,9
1450 FLOREX Sp. z o.o. ZAKŁAD URZĄDZANIA I KONSERWACJI ZIELENI Słupsk 15,9 2155
1451 Meritum Sp. z o.o. Gdańsk 15,9 1531,1
1452 Hptech Sp. z o.o. Gdańsk 15,9 49108,6
1453 Zasilanie.Com Sp. z o.o. Spółka Komadytowa Sopot 15,9 4924,2
1454 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Domex K.Rychłowska, H.Konefał sp.j. Malbork 15,9 15621,3
1455 Get IT Dan Sp. z o.o. Gdynia 15,9 13303,8
1456 Budkon Sp. z o.o. Gdańsk 15,9 99373,8
1457 Hotel Sopot Sp. z o.o. S.K. Sopot 15,9 64528,8
1458 Watchout Sp. z o.o. S.K. Wróblewo 15,9 688,3
1459 Sono-Expert Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 15,8 4563
1460 4 PIK Sp. z o.o. Gdańsk 15,8 5776,2
1461 Orlex Invest Sp. z o.o. Sp.K. Gościcino 15,8 131978,2
1462 LIR Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Borkowo 15,8 18285,9
1463 Pmi Technika Grzewcza Sp. z o.o. Kartuzy 15,8 4615,2
1464 Dg Sp. z o.o. Cieplewo 15,8 46588,9
1465 MAG Fotografia Sp. z o.o. Kartuzy 15,8 530,7
1466 Zespół Basenów Rekreacyjnych w Redzie Sp. z o.o. Gdynia 15,8 69031,7
1467 A&L Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 15,8 275,4
1468 Przedsiębiorstwo Hotele Sp. z o.o. Kwidzyn 15,8 11001,6
1469 Wastelog Sp. z o.o. Gdańsk 15,8 3293,3
1470 Bartboats Sp. z o.o. Chojnice 15,8 1832,6
1471 Samoseo Sp. z o.o. Gdańsk 15,7 6556,9
1472 Fast Data Sp. z o.o. Gdynia 15,7 6396
1473 Swederm Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 15,7 37504
1474 B4b Sp. z o.o. Sopot 15,7 8621,6
1475 Doradca Sp. z o.o. Kwidzyn 15,7 452,5
1476 Baltim Sp. z o.o. Gdańsk 15,7 3527,7
1477 Multinor Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 15,7 6482,2
1478 Intema Sp. z o.o. Gdańsk 15,7 6281,2
1479 Bufab Poland Sp. z o.o. Gdańsk 15,7 246748,2
1480 Tanais Sp. z o.o. Gdańsk 15,7 240
1481 Hotel Gdańsk Brovarnia Sp. z o.o. Sopot 15,7 80187
1482 Eco Plan S.A. Słupsk 15,7 71783,3
1483 Norwood Sp. z o.o. Łęgowo 15,7 251424,8
1484 Lęborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Lębork 15,6 14033,8
1485 Wasmer Polska Sp. z o.o. Chwaszczyno 15,6 8667
1486 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bud-San Sp. z o.o. Gdańsk 15,6 686,8
1487 Grupa Egea Sp. z o.o. Gdańsk 15,6 1452,6
1488 Proturb Sp. z o.o. Gdańsk 15,6 1517,1
1489 Dg Finance Sp. z o.o. Gdynia 15,6 531,8
1490 Zakład Remontowo-Budowlany Sp. z o.o. S.K. Nicponia 15,6 47546,5
1491 Baltic Clinic Sp. z o.o. Gdynia 15,6 9096,9
1492 Logisfera Nova Sp. z o.o. Sopot 15,6 41819,5
1493 Ab Logis Shipping Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 15,6 8928,7
1494 Viva Sp. z o.o. Gdańsk 15,6 11458,5
1495 Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Dromos Sp. z o.o. Kartuzy 15,6 211191,1
1496 Ambra Sp. z o.o. w likwidacji Gdańsk 15,5 17254,1
1497 Murphysoft Sp. z o.o. Gdańsk 15,5 2019
1498 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Agro-Piaski Eksport-Import Sp. z o.o. Piaski Sztumskie 15,5 14357,2
1499 Żwirownia Pręgowo Sp. z o.o. sp.k. Ostróżki 15,5 17716,6
1500 Stadent-Nova Dentis Robert Stablewski sp.k. Gdańsk 15,5 1947,7
1501 Gineks Sp. z o.o. sp.k. Stara Huta 15,5 1882,7
1502 Seri Bis sp. z o.o. Gdańsk 15,5 182,3
1503 A.B.C. Family Med Sp. z o.o. Sopot 15,5 19331,5
1504 Finansa Sp. z o.o. Gdańsk 15,5 3828,6
1505 Fundacja Sportu i Rekreacji Edwarda Hodury Sopot 15,5 404,8
1506 Biuro Finansów i Rachunkowości HINZ – Sp. z o.o. Kościerzyna 15,5 2068,8
1507 AIC S.A. Gdynia 15,5 678176,1
1508 Naad Sp. z o.o. Pogórze 15,5 1577,8
1509 Sun Supply Sp. z o.o. Rumia 15,5 5075,5
1510 Acesoft Sp. z o.o. Sopot 15,5 671,6
1511 Xelerit Sp. z o.o. Gdańsk 15,5 910,5
1512 ETM Poland Sp. z o.o. Straszyn 15,4 4173,8
1513 Avena Invest Sp. z o.o. Sycewice 15,4 2644,2
1514 Puck Euro Complex Sp. z o.o. S.K. Gdynia 15,4 2623,5
1515 Fb Maximus Sp. z o.o. Gdynia 15,4 3011,7
1516 BCE Polska Sp. z o.o. Prabuty 15,4 5579
1517 Chojnicka Spółdzielnia Socjalna Chojnice 15,4 19889,8
1518 CSA Sp. z o.o. Stężyca 15,4 91949,4
1519 GALEON Sp. z o.o. S.K. Straszyn 15,4 1678773,7
1520 GR Inspection Sp. z o.o. Gdańsk 15,4 15171,5
1521 Dabew Sp. z o.o. S.K. Świątkowo 15,4 68376,7
1522 Bonamed Sp. z o.o. Jarcewo 15,4 26355,2
1523 NFM Production Sp. z o.o. Lębork 15,4 428825,7
1524 Allcon Osiedla Mieszkania Sp. z o.o. Gdynia 15,4 20126,3
1525 Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Budowlane Perspektywa Sp. z o.o. Słupsk 15,3 4321,9
1526 Auto-Części J.J.Łajca i K.Łajca sp.j. Nowy Dwór Gdański 15,3 4176,6
1527 Guo&Wang Sp. z o.o. Gdańsk 15,3 5039,4
1528 Ij Luxury Design Sp. z o.o. Gdańsk 15,3 1048,7
1529 Bol – Trans Sp. z o.o. S.K. Rybaki 15,3 41358,5
1530 Centrum Opieki Medycznej Extra-Med Sp. z o.o. Gdynia 15,3 5696,2
1531 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych TEST Sp. z o.o. Gdańsk 15,3 28277,1
1532 Ackurat Ornplast Sp. z o.o. Gdańsk 15,3 24244,6
1533 Nordmedic Sp. z o.o. Gardna Wielka 15,3 33989,8
1534 Iso Konsulting Sp. z o.o. Kolbudy 15,2 4073,1
1535 Gdynia Container Terminal S.A. Gdynia 15,2 327349,2
1536 Media Support Group Sp. z o.o. Gdynia 15,2 2696,8
1537 Igloport Sp. z o.o. Gdynia 15,2 27944,5
1538 Tygiel Sp. z o.o. Gdynia 15,2 1866,3
1539 Zakład Komunikacji Miejskiej w Lęborku Sp. z o.o. Lębork 15,2 1046,1
1540 Centrum Stomatologiczne Grunwaldzka Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 15,2 20057,3
1541 Bau-Form Sp. z o.o. S.K. Przodkowo 15,2 47904,1
1542 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Abar sp.j. Ryszard Bronk – Andrzej Reuter Nowa Wieś Lęborska 15,2 22768,2
1543 Hertrans Sp. z o.o. Gdynia 15,2 920,2
1544 Golden Trade Sp. z o.o. Piece 15,2 10087,5
1545 Heiztechnik Sp. z o.o. S.K. Skarszewy 15,2 157200,2
1546 Karafka Sp. z o.o. Gdynia 15,2 891,5
1547 Mip Pharma Polska Sp. z o.o. Gdańsk 15,2 193872,3
1548 D2 RT Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 15,2 12561,4
1549 Hubinsoff Sp. z o.o. Gdynia 15,2 2648
1550 Partnex Szarejko sp.j. Gdańsk 15,2 122823,5
1551 Alkemie Group Sp. z o.o. S.K. Gdynia 15,2 18662,3
1552 WM Invest Bud Sp. z o.o. S.K.A. Gdańsk 15,1 9531,7
1553 Lisi Sp. z o.o. Gdynia 15,1 1299,2
1554 EZHOUSE Sp. z o.o. Gdańsk 15,1 1760,4
1555 Przeds. Robót Portowych Doker Sp. z o.o. Gdynia 15,1 15066,1
1556 Euro – Weld J. Wenerski – M. Wenerski sp.j. Pszczółki 15,1 186466,7
1557 Megamini Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 15,1 46626,6
1558 CSM Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 15,1 5959,4
1559 Tenistal Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 15,1 36588,4
1560 FEDERAL-MOGUL BIMET S.A. Gdańsk 15,1 1436874,7
1561 Wik Group Sp. z o.o. Rumia 15,1 3306,6
1562 LUX Candele Spółdzielnia Socjalna Malachin 15,1 3300
1563 Darles – Santerm Sp. z o.o. Gdańsk 15,1 8966,2
1564 Milenium Investment Sp. z o.o. Gdynia 15,1 2744,2
1565 Ecoama Sp. z o.o. Stare Miasto 15,1 2669,7
1566 Wt Bonsai Sp. z o.o. Gdańsk 15,1 27551,8
1567 Mol Sp. z o.o. Gdynia 15,1 15558,8
1568 Dawmat Sp. z o.o. Mezowo 15,1 1899,5
1569 DC Nowak Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 15 84666,3
1570 Polrentcar Sp. z o.o. Gdańsk 15 1567,1
1571 3strefa Sp. z o.o. w likwidacji Gdynia 15 215,9
1572 Bass Invest Sp. z o.o. Różyny 15 860,5
1573 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medicenter Sp. z o.o. Kościerzyna 15 13358,2
1574 Tax Port Sp. z o.o. Gdańsk 15 473,9
1575 Adro Adam Rymarski, Jolanta Darznik sp.j. Rumia 15 46536,2
1576 Lekarze Specjaliści Sp. z o.o. Gdańsk 15 1483,8
1577 Estemedis Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 15 2444,7
1578 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Stary Chełm Sp. z o.o. Gdańsk 15 5518,5
1579 Hetez Sp. z o.o. S.K. Gdynia 15 8920,2
1580 Drypol Sp. z o.o. S.K. Gdynia 15 10326,5
1581 Gospodarstwo Rolne Gurcz Sp. z o.o. Gurcz 15 15290,8
1582 Mido Sp. z o.o. Czaple 15 13473,9
1583 Kadar Sp. z o.o. Gdańsk 14,9 3135,6
1584 Bmc Invest 4 Sp. z o.o. Gdańsk 14,9 680,9
1585 Drażel Sp. z o.o. Tczew 14,9 7719,4
1586 Litvinov sp.k. Starogard Gdański 14,9 886,7
1587 Gdańska Fabryka Okien Sp. z o.o. Gdańsk 14,9 57083,3
1588 Emigrant Sp. z o.o. Gdańsk 14,9 1087
1589 Rws Rental Park Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 14,9 25139,9
1590 Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. Gdańsk 14,8 756097,3
1591 Gros Kapitał Invest Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 14,8 34973,5
1592 Partner – Duo Sp. z o.o. Lębork 14,8 844,2
1593 Grupa Spektrum Sp. z o.o. Gdańsk 14,8 2608
1594 Browar Amber Sp. z o.o. S.K. Bielkówko 14,8 139622,4
1595 Stowarzyszenie Kupców i Przedsiębiorców Polskich Bałtyk Słupsk 14,8 6678,3
1596 A Q U Ablend Sp. z o.o. Polska S.K. Gdańsk 14,8 4509,6
1597 Norbquest Sp. z o.o. Tczew 14,8 2379,9
1598 Terbibud Sp. z o.o. Gdańsk 14,8 12008,2
1599 Verico Experts, Sp. z o.o. Gdynia 14,8 716,5
1600 Maciej Pudełko Budownictwo Sp. z o.o. Gdańsk 14,7 15660,5
1601 Adviser Armknecht i Partnerzy Radcowie Prawni Sp.K. Gdynia 14,7 1058,4
1602 Pro-Bruk Sp. z o.o. Banino 14,7 6076,8
1603 Gospodarstwo Rolne Rędzina Sp. z o.o. Wieszyno 14,7 21397,7
1604 Paw Sp. z o.o. Miszewko 14,7 34685,4
1605 Skybuild Sp. z o.o. Gdynia 14,7 10780,1
1606 Moebius Sp. z o.o. Gdańsk 14,7 12464,3
1607 EKOLAN S.A. Sopot 14,7 88126,7
1608 Lono Developmen Sp. z o.o. Gdańsk 14,6 1867,5
1609 Malborska Fabryka Obrabiarek PEMAL S.A. Malbork 14,6 20797,4
1610 Anmar-Display Design Sp. z o.o. Gdynia 14,6 20347,6
1611 Romed Sp. z o.o. Jantar 14,6 87069,9
1612 Pixlab Sp. z o.o. Gdynia 14,6 2672
1613 BCT – BAŁTYCKI TERMINAL KONTENEROWY Sp. z o.o. Gdynia 14,6 541918,6
1614 Stowarzyszenie Twórczego Rozwoju Dynamo Gdańsk 14,5 21817,2
1615 Albus Sp. z o.o. Rumia 14,5 31132,2
1616 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Polipack sp.j. Irena Więckowska i Katarzyna Kolmetz Gościcino 14,5 197266,2
1617 VTS Plant Sp. z o.o. Gdańsk 14,5 314631,4
1618 Eurobud Chajewscy sp.j. Starogard Gdański 14,5 535114,7
1619 Sakor Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tczew 14,5 2650,2
1620 Cleanair Sp. z o.o. Miszewko 14,5 15530,2
1621 Kegar Sp. z o.o. Kępice 14,5 118703,3
1622 Kancelaria Brokerska Gdynia S.A. Gdynia 14,5 2722,3
1623 Oval Sp. z o.o. Malbork 14,5 441,2
1624 Adviser Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 14,5 703,3
1625 Defto Sp. z o.o. Gdańsk 14,5 6734,1
1626 Maraba Sp. z o.o. Gdynia 14,4 3858,4
1627 Aqm Lab Polska Sp. z o.o. Bojano 14,4 2157
1628 Nordamar Sp. z o.o. S.K. Gdynia 14,4 25561,9
1629 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Pogórze Sp. z o.o. Gdynia 14,4 20385,6
1630 Hat.Pl Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 14,4 5930,7
1631 Kancelaria Farmaceutyczna Sp. z o.o. Gdańsk 14,4 1453,5
1632 Wejherowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego – Sp. z o.o. Wejherowo 14,4 16518,2
1633 Profos Wentylacja Sp. z o.o. S.K. Kościerzyna 14,3 14474,7
1634 Nail Systems International Eastern Europe Sp. z o.o. Gdańsk 14,3 6380,3
1635 Wn – Ma Sp. z o.o. Reda 14,3 1220,2
1636 Oleś Sp. z o.o. Kowale 14,3 2362
1637 Kancelaria Detektywistyczna Sp. z o.o. Prokowo 14,3 736
1638 Bea Sp. z o.o. Gdańsk 14,3 669,3
1639 Sumabud Zakład Usług Inwestycyjnych Roman Małkiewicz S.J. Słupsk 14,3 25821,5
1640 Rychert Sp. z o.o. Kiełpino 14,3 1245,7
1641 Aguas Limpias Sp. z o.o. Bożepole Wielkie 14,3 15973,4
1642 Awaken Planet Sp. z o.o. Gdynia 14,3 1486
1643 Tco Trading Company sp.j. Wiesława Ryznar-Wojak i Spółka Rokocin 14,3 51570,7
1644 Usługi Samochodowe Grupa Janisz S.A. S.K. Pruszcz Gdański 14,3 34257,9
1645 Przedsiębiorstwo Usługowe Agis Sp. z o.o. Ustka 14,3 953,4
1646 Erontrans S.J. Henryk i Karin Eron Pruszcz Gdański 14,3 44045
1647 Neofin Sp. z o.o. S.K. Gdynia 14,2 5915,8
1648 Oltox Sp. z o.o. Słupsk 14,2 1842,5
1649 Vecoline Sp. z o.o. Starogard Gdański 14,2 8872,8
1650 Hotel Continental Sp. z o.o. Krynica Morska 14,2 15007,1
1651 Niepubliczne Przedszkole Promyczek Sp. z o.o. Żukowo 14,2 7363,8
1652 Alfa Instalacje Sp. z o.o. Kobylnica 14,2 25723,5
1653 Fundacja Ucho Gdynia 14,1 521,5
1654 Olvido Inc Sp. z o.o. Wejherowo 14,1 5866,1
1655 Mk Elektronik Krzysztof Grudzień, Honorata Kołomyjska sp.j. Gdańsk 14,1 8004,4
1656 Zdrowy Smyk Sp. z o.o. Gdynia 14,1 447,8
1657 Mr Delta Sp. z o.o. Gdańsk 14,1 217,3
1658 Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o. Gdańsk 14,1 54640,6
1659 Biuro Obsługi Inwestycji Inwest-Wybrzeże Sp. z o.o. Gdynia 14,1 2914,6
1660 Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Draco Lesiński sp.j. Gdańsk 14,1 21886,7
1661 ISN Sp. z o.o. Sopot 14,1 12874,1
1662 Pracownia Projektowa Budownictwa Hydrotechnicznego Aquaprojekt – Sp. z o.o. Gdańsk 14,1 3688
1663 Tent Logistyka Sp. z o.o. Sopot 14,1 5998
1664 Ampis Projekt Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 14 1265,1
1665 Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych S.A. Gdańsk 14 3470,9
1666 Tecwill Polska Sp. z o.o. Gdańsk 14 4929
1667 Zakład Oczyszczania Miasta Zom Klawkowo Sp. z o.o. S.K. Klawkowo 14 13016,4
1668 OPTILUM Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 14 63186,5
1669 Granero Sp. z o.o. Łęgowo 14 3282,4
1670 Planbet Sp. z o.o. Gdańsk 14 11430,3
1671 Domart Sp. z o.o. S.K. Żukowo 14 17953,1
1672 Pw Energie Odnawialne Sp. z o.o. Poraj 14 3791,5
1673 Jaga Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 14 8052,2
1674 Zakład Wydobywczy Kruszywo Sp. z o.o. Gdynia 14 12171,3
1675 Jubiler Sp. z o.o. Słupsk 14 1493,3
1676 Stamico Sp. z o.o. Gdańsk 14 1839,5
1677 Biuro Handlowe Megamini Sp. z o.o. Gdańsk 14 3668,6
1678 Galport Sp. z o.o. sp.k. Sopot 13,9 46613,4
1679 Mawi Sp. z o.o. S.K. Reda 13,9 2237,1
1680 Synergia 99 Sp. z o.o. Gdańsk 13,9 44199,1
1681 Lubrow Brothers Sp. z o.o. sp.k. Wejherowo 13,9 2579
1682 Techmeco Home Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 13,9 15918,7
1683 Aksis Hurtownia Sprzętu Medycznego Ignaciuk Spigarski sp.j. Gdańsk 13,9 19106,6
1684 Regalux Wózki Widłowe Sp. z o.o. sp.k. Topole 13,9 15875
1685 Viskar Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 13,9 8614,7
1686 Algeco Polska Sp. z o.o. Gdańsk 13,9 469069
1687 M.M. Service Sp. z o.o. Gdańsk 13,9 3862,5
1688 Purolite Sp. z o.o. Gdynia 13,9 49613,6
1689 Energa – Operator S.A. Gdańsk 13,9 13745984,8
1690 Navigo Services Sp. z o.o. Gdańsk 13,9 18250,4
1691 PR Media Group Sp. z o.o. Gdańsk 13,9 1784,1
1692 Stan Sp. z o.o. Borowo 13,9 1740
1693 Porters Sp. z o.o. sp.k. Słupsk 13,9 3424
1694 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tramad – Sp. z o.o. Gdańsk 13,9 1774,6
1695 Biuro Projektowo-Inżynierskie PIN Koncept Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 13,9 775,8
1696 SMT Shipmanagement And Transport Gdynia Ltd Sp. z o.o. Sopot 13,8 4230,3
1697 Andreko Logistics Sp. z o.o. Rumia 13,8 11295,1
1698 Vantage Polska Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 13,8 16972,3
1699 Clc Logistic Sp. z o.o. Bąkowo 13,8 7991,2
1700 Dowan Sp. z o.o. Gdańsk 13,8 993,5
1701 Dental Medics Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 13,8 6901,9
1702 Zakład Produkcji Krzeseł Stołów Mebli PHU Neumann Sp. z o.o. Osiek 13,8 3086,4
1703 Embud Sp. z o.o. Jagatowo 13,8 1793,9
1704 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Nowiny Sp. z o.o. Nowiny 13,8 12301,4
1705 Przedsiębiorstwo Usługowe Abraham Sp. z o.o. Rumia 13,8 3575,9
1706 Balance Partner Sp. z o.o. Gdynia 13,8 1310,7
1707 Manhattan Kazimierz I Godolewa Sikorscy S.J. ZPH Chojnice 13,8 19243,7
1708 Design And Business Sp. z o.o. Sopot 13,8 15212,9
1709 Nadmorskie Elektrownie Wiatrowe Darżyno Sp. z o.o. Gdańsk 13,8 95967,1
1710 Radiologica Pomorze Sp. z o.o. Rumia 13,8 21357,8
1711 Fit-Med. Sp. z o.o. Wejherowo 13,7 3612,6
1712 Fik Finanse i Księgowość Sp. z o.o. Gdynia 13,7 1684,9
1713 Tk Medica Sp. z o.o. Starogard Gdański 13,7 31193,3
1714 Epcido Sp. z o.o. Gdańsk 13,7 13775,6
1715 Zakład Zieleni i Dróg Acer sp.j. – J.Kapuściński, E.Duffek Borkowo 13,7 18659,5
1716 Spółdzielnia Mieszkaniowa Skwer Gdynia 13,7 3120,8
1717 Dock-Pol Sp. z o.o. Gdańsk 13,7 44334,1
1718 Wyspa Medycyny Przyjaznej Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 13,7 2784,9
1719 El-Mark Sp. z o.o. Wejherowo 13,7 6430,5
1720 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Dsk Sp. z o.o. Gdańsk 13,7 3488,7
1721 Skagen Elektryka i Budownictwo Sp. z o.o. Gdańsk 13,7 7593,5
1722 Nawrocki Clinic Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 13,7 13753,2
1723 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Centrum Sp. z o.o. Gdańsk 13,7 51258,4
1724 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Żuchliński – G.A.P. Żuchlińscy – sp.j. Gdynia 13,7 29064,5
1725 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Limet Sp. z o.o. Straszyn 13,7 1917,9
1726 Eboost Sp. z o.o. Gdańsk 13,7 507,2
1727 Promus Sp. z o.o. Gdańsk 13,6 12744
1728 Expertsender Sp. z o.o. Gdynia 13,6 63798,5
1729 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Sopockie Centrum Fizykoterapii i Rehabilitacji Sp. z o.o. Sopot 13,6 3788,8
1730 Opieka Specjalistyczna Sp. z o.o. Gdynia 13,6 1294,9
1731 Bvt Components Sp. z o.o. Żukowo 13,6 124864,2
1732 Livisto Sp. z o.o. Gdynia 13,6 113235,9
1733 AM Construm Sp. z o.o. Gdańsk 13,6 13504,9
1734 Sumpto Sp. z o.o. Gdynia 13,6 2530,8
1735 Mój Dom Sp. z o.o. Wejherowo 13,6 1245,9
1736 Pat – Kominiarz Sp. z o.o. Kiełpino 13,5 4825,5
1737 Sea Power Sp. z o.o. Residence S.K. Jastrzębia Góra 13,5 3638
1738 Firma Budowlana Polcone Sp. z o.o. Malbork 13,5 892,1
1739 Kruszywa Pomorze Sp. z o.o. Chmielno 13,5 1998,5
1740 Meblotechnika Sp. z o.o. sp.k. Kleszczewo 13,5 6580,2
1741 A.W. Klima Sp. z o.o. S.K. Rumia 13,5 126397,1
1742 JTK Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 13,5 6522
1743 Dendrolab Sp. z o.o. Gdańsk 13,5 8871,3
1744 Royal Residence Sp. z o.o. Gdańsk 13,4 2469,5
1745 P.P.H.U. AS KOMIS AGD, RTV Tomasz Duma, Robert Ciepłucha S.C. Gdańsk 13,4 83477,3
1746 Melbud Talaśka Sp. z o.o. Semlin 13,4 275,5
1747 Bondap Sp. z o.o. Gdańsk 13,4 3054
1748 NST Polska Sp. z o.o. Gdynia 13,4 21116,2
1749 Postea Sp. z o.o. Malbork 13,4 1345,6
1750 Sunerzha Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 13,4 6189,2
1751 Honesta Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 13,4 12791,2
1752 Balt Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 13,4 7047,7
1753 Escal Sp. z o.o. Kartuzy 13,4 1670,9
1754 Artpol Koc, Szymański sp.j. Gdańsk 13,4 15605,8
1755 Elbudrem S.J. Gdańsk 13,4 40699,3
1756 Baltic Diving Solutions Sp. z o.o. Rumia 13,4 19815
1757 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Łebieniu Łebień 13,4 1497,6
1758 Arkun Sp. z o.o. Pierwoszyno 13,4 4807,2
1759 Cardiopace Sp. z o.o. Sopot 13,4 11963,8
1760 Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział w Gdańsku Gdańsk 13,4 1234,4
1761 Skanditek Polska Sp. z o.o. Rumia 13,4 640
1762 Smiles Architekci Uśmiechu Sp. z o.o. Sopot 13,4 1133,4
1763 Kapitan Theo Erfeling Sp. z o.o. Stężyca 13,3 4651
1764 Perfekt Sp. z o.o. Malbork 13,3 3524,8
1765 BST Brokers Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 13,3 2454,6
1766 Chojnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Chojnice 13,3 13795,6
1767 Biuro Rachunkowe Rk Sp. z o.o. Starogard Gdański 13,3 4887,7
1768 Przedsiębiorstwo Handlowo Turystyczne Lemax – Tour Sp. z o.o. Stegna 13,3 35903,3
1769 Semeko Budownictwo Sp. z o.o. Gdynia 13,3 428419,3
1770 Fm Auto Sp. z o.o. Gdańsk 13,3 7539,6
1771 OKE Poland Sp. z o.o. Gdańsk 13,3 33939,5
1772 Paragraf Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Luzino 13,3 1506,9
1773 Ramzes Sp. z o.o. Ustka 13,3 18149,3
1774 Geopartner Inżynieria Sp. z o.o. Gdańsk 13,2 46428,7
1775 Agro Weights Sp. z o.o. Gdynia 13,2 696,5
1776 Stowarzyszenie Kucharzy Polskich Gdańsk 13,2 783,2
1777 DP Pelagic Sp. z o.o. Gdynia 13,2 6474,3
1778 Performance Group Poland Sp. z o.o. Rumia 13,2 1583,1
1779 Zenith Sp. z o.o. Sopot 13,2 6588,8
1780 Famil Sp. z o.o. Starogard Gdański 13,2 464,8
1781 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szopińscy Sp. z o.o. Chojnice 13,2 62385,3
1782 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Motława Sp. z o.o. Gdańsk 13,2 105080,1
1783 Gospodarstwo Rolne Gosprol Sp. z o.o. Krzyżanowo 13,2 24357,6
1784 Euro Hale Sp. z o.o. Gowino 13,2 12887,9
1785 Fidus Finanse Sp. z o.o. Gdynia 13,2 6717
1786 Kaszubskie Przedsiębiorstwo Budowlane Radunia Sp. z o.o. Gdańsk 13,2 854,6
1787 Przedsiębiorstwo Comal Sp. z o.o. Gdańsk 13,2 72304,3
1788 Auto-Akces Sp. z o.o. Gdańsk 13,2 5528
1789 Extra Sieć Sp. z o.o. Kartuzy 13,2 1399,5
1790 Tai Work Invest Sp. z o.o. Gdańsk 13,2 15432,4
1791 Silco Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 13,1 38342,3
1792 Foton Oze Sp. z o.o. Słupsk 13,1 1556,5
1793 IPRO7 Sp. z o.o. Gdańsk 13,1 7004,8
1794 Insteltech Sp. z o.o. sp.k. Kosakowo 13,1 6000,8
1795 Fermentum Mobile Sp. z o.o. Gdańsk 13,1 1149,6
1796 Krat-Met Dariusz, Przemysław i Helena Szymaniuk sp.j. Kobylnica 13,1 297666,6
1797 Progres Sp. z o.o. Rzeczenica 13,1 3612,8
1798 AC Taurus Sp. z o.o. Pogórze 13,1 3788,3
1799 Proges Sp. z o.o. Gdynia 13,1 1038,4
1800 Brzozak Nieruchomości Sp. z o.o. Gdynia 13,1 3001,6
1801 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap Sp. z o.o. Przechlewo 13,1 3963,2
1802 Aluminium Plus i Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 13 42091
1803 Kono Stal Servis Sp. z o.o. Gdańsk 13 14001,9
1804 Przedsiębiorstwo Uslugowe Gaś-Poż Sp. z o.o. Rumia 13 7638,2
1805 Hoster Sp. z o.o. Wejherowo 13 54815,4
1806 Przychodnia Baltimed Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 13 21788,2
1807 Vortex Sp. z o.o. Gdańsk 13 9188,7
1808 Value Sp. z o.o. Gdynia 13 1777
1809 Re Management Sp. z o.o. Sopot 13 1314,4
1810 Softolio Sp. z o.o. Gdynia 13 1383,2
1811 Miejskie Przedsiębiorstwo Zieleni Sp. z o.o. Słupsk 13 6163,9
1812 Techtronic Sp. z o.o. Gdynia 13 10506
1813 CNC-Projekt Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 13 36342,2
1814 GRASO Zenon Sobiecki Starogard Gdański 12,9 221348,3
1815 Traver Sp. z o.o. Borowo 12,9 540,4
1816 DS Lex K. Zięba sp.k. Gdańsk 12,9 2105,5
1817 Energomasz Sp. z o.o. Gdańsk 12,9 7266,6
1818 Amech Ramlo sp.k. Gdańsk 12,9 547,1
1819 Wwglass Sp. z o.o. S.K. Gościcino 12,9 52101,7
1820 Tokary Golf Sp. z o.o. Przodkowo 12,9 1095,3
1821 Bernhard Schulte Shipmanagement Poland Sp. z o.o. Gdynia 12,9 16866,2
1822 Amper Gdańsk Sp. z o.o. Straszyn 12,9 1283,4
1823 Maxtrans i Wspólnicy Sp. z o.o. Lichnowy 12,9 2402,1
1824 Euro Dent C.S. Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 12,9 35665,9
1825 Gospodarstwo Rolne Ferma Suchorze Sp. z o.o. Suchorze 12,9 92269,6
1826 Szmit, Danecki Wydawnictwo w Podwórku sp.j. Gdańsk 12,9 657,3
1827 Tradycyjna Sp. z o.o. Reda 12,9 17367,9
1828 Projmors Biuro Projektów Budownictwa Morskiego Sp. z o.o. Gdańsk 12,9 32373,2
1829 Pom – Agro Sp. z o.o. Lębork 12,9 745,7
1830 Apator Telemetria Sp. z o.o. Słupsk 12,9 112354
1831 TAN-VIET International S.A. Łęgowo 12,8 456574,3
1832 Sulmin Borkowski Sp. z o.o. sp.k. Kawle Dolne 12,8 72309,9
1833 Nordwood Sp. z o.o. Gdynia 12,8 22024,2
1834 Zakład Budowlany – Dzida i Zaręba – sp.j. Lębork 12,8 21468,9
1835 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELGRUNT Marian Mielewczyk Gdynia 12,8 41732,9
1836 Open Seas Ltd. Sp. z o.o. Gdańsk 12,8 1075,9
1837 Content Collective Sp. z o.o. Gdańsk 12,8 393
1838 Beditom-Z.Bednarczyk sp.j. Gdynia 12,8 34574,4
1839 Como Polska Sp. z o.o. Sopot 12,8 21744,7
1840 TAK – REM Sp. z o.o. Gdańsk 12,8 23459
1841 Jabłoniowy Dworek Kociewie Sp. z o.o. Malenin 12,8 1110,4
1842 Mar-Trans Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 12,8 2428,3
1843 Family Service Polen Sp. z o.o. Bytów 12,8 10446,1
1844 Mkdent Sp. z o.o. Gdańsk 12,8 274,8
1845 Banqsoft Sp. z o.o. Gdańsk 12,7 33226,8
1846 Hdf Service Sp. z o.o. Gdynia 12,7 10636,7
1847 Veroni Sp. z o.o. Czersk 12,7 13099,9
1848 Eskulap Sp. z o.o. Chojnice 12,7 17780,2
1849 Mj Logistics Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 12,7 5521,7
1850 Cireco Sp. z o.o. Gdynia 12,7 420,9
1851 Mosty Gdynia Sp. z o.o. S.K. Gdynia 12,7 2652,9
1852 Marine Way Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 12,7 2818,6
1853 Kamir Sp. z o.o. Słupsk 12,7 59849,4
1854 Sobol Health Center S.K.A. Sopot 12,7 7383,6
1855 Business Investment Trust Sp. z o.o. Gdynia 12,7 5477,9
1856 Polan Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Gdańsk-Wieniec Sp. z o.o. Gdańsk 12,7 15566,8
1857 Net Logic Sp. z o.o. Gdynia 12,7 5844,3
1858 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej – Przychodnia Mickiewicza Sp. z o.o. Gdańsk 12,7 18421,9
1859 Marine Center Sp. z o.o. Gdańsk 12,7 3794,5
1860 Danzige Pflege Sp. z o.o. Gdańsk 12,7 15366,9
1861 Małe Morze Sp. z o.o. Władysławowo 12,7 7507,2
1862 Anko Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 12,6 821,8
1863 Compax Sp. z o.o. sp.k. Kartuzy 12,6 520,5
1864 Personal Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 12,6 11882,6
1865 Mikrokasa S.A. Gdynia 12,6 93957,8
1866 Quatro Invest Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 12,6 1891,1
1867 Wielobranżowa i Projektowa Sp. z o.o. Monat Gdańsk 12,6 76131,1
1868 Alte Sp. z o.o. Chojnice 12,6 12640,5
1869 Mavima Sp. z o.o. Sopot 12,6 1308,2
1870 CTL Północ Sp. z o.o. Gdynia 12,6 198403,5
1871 Verto-Audit Plus Sp. z o.o. Gdańsk 12,6 693,8
1872 LIBOR J.Lica Sp.J. Reda 12,6 3068
1873 VM Media Sp. z o.o. VM Group Sp. Komandytowa Gdańsk 12,6 99657,6
1874 Akta Archiwa Sp. z o.o. Gdańsk 12,6 2018,4
1875 Columbus Invest Sp. z o.o. sp.k. Ustka 12,6 14055,9
1876 Arthome Project Sp. z o.o. Gdynia 12,5 820,3
1877 JG – Marine Sp. z o.o. Sopot 12,5 5064,7
1878 Wydawnictwo Inwestor Sp. z o.o. Tczew 12,5 8489,6
1879 Bronisław Gwiździel Transport Krajowy i Międzynarodowy Chojnice 12,5 69096,4
1880 Hotel Lubicz Sp. z o.o. Ustka 12,5 23869,5
1881 Salus Sp. z o.o. Kościerzyna 12,5 5320,9
1882 Aquarius Sp. z o.o. Gdynia 12,5 7341
1883 Green Service Sp. z o.o. Sopot 12,4 10770,1
1884 Szpada Sp. z o.o. Wejherowo 12,4 699,8
1885 Sagitta Sp. z o.o. Gdańsk 12,4 5105,8
1886 Dominata Sp. z o.o. Gdańsk 12,4 652
1887 Centrum Medycyny Pracy Zakład Leczniczo-Profilaktyczny Sp. z o.o. Kwidzyn 12,4 13715,7
1888 Basileus Księgowość Sp. z o.o. Gdańsk 12,4 1021,4
1889 Logipoint Polska Sp. z o.o. Gdańsk 12,4 2113,5
1890 Centrum Innowacji Stb Sp. z o.o. sp.k. Tczew 12,4 15823,2
1891 LST Sp. z o.o. Sopot 12,4 59039,3
1892 Metrix Metal Sp. z o.o. Tczew 12,4 92979,7
1893 Capital Part 2 Sp. z o.o. Gdańsk 12,3 4433,5
1894 Gospodarstwo Rolne Czed Sp. z o.o. Stary Targ 12,3 11202
1895 SPEDRAPID Sp. z o.o. Gdynia 12,3 12295,9
1896 Marine Service Repair And Construction Sp. z o.o. Różyny 12,3 39589,2
1897 Flügger Poland Sp. z o.o. Gdańsk 12,3 401216,8
1898 Gospodarstwo Rolne Czerwieniec Sp. z o.o. Koszwały 12,3 3247,7
1899 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tur Sp. z o.o. Czersk 12,3 1369,2
1900 Estimet Sp. z o.o. Miechucino 12,3 27686,7
1901 Exflo Sp. z o.o. Gdynia 12,3 7689,3
1902 DLF Sp. z o.o. Gdynia 12,3 437456,3
1903 Mg Cars Sp. z o.o. Gdańsk 12,3 230,8
1904 Pure Black Sp. z o.o. Gdańsk 12,3 2286,3
1905 Christmas Tree Sp. z o.o. Luzino 12,3 1740,5
1906 Idego Group Sp. z o.o. Gdynia 12,2 19622,3
1907 Grupa Opti Sp. z o.o. Gdańsk 12,2 1655,2
1908 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agrimpol Sp. z o.o. Mosty 12,2 589,7
1909 THC Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 12,2 43471,7
1910 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Cormed Sp. z o.o. Wejherowo 12,2 5985,3
1911 Centrum Stomatologiczne Estetica Sp. z o.o. Gdańsk 12,2 1148,4
1912 Elkom-Bud Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 12,2 6267,4
1913 Wod-Kan sp.j. Jarosław Pietralik, Waldemar Ewaldt, Krzysztof Okoń Sopot 12,2 2556,6
1914 Dekpol Inwestycje Sp. z o.o. Development sp.k. Pinczyn 12,2 28799,9
1915 Hp-Investment Sp. z o.o. Malbork 12,2 591,3
1916 AP-Pol Andrzej Pastuszka S.J. Pruszcz Gdański 12,1 22562,6
1917 Artma Sp. z o.o. Rumia 12,1 683,5
1918 Plichta Sp. z o.o. Wejherowo 12,1 13658,4
1919 Eurogaz Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 12,1 83769,1
1920 P. H. U. PIASTPOL J. L. ŁANGOWSKI SZYPRYT SPÓŁKA JAWNA Chojnice 12,1 21366,6
1921 ACRYLEX S.J. Ewa Rychert i Piotr Rychert Goręczyno 12,1 59907,2
1922 Procorr Sp. z o.o. Spólka Komandytowa Gdańsk 12 4134,1
1923 Merapar Technologies Sp. z o.o. Gdańsk 12 4312,8
1924 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Budgar Sp. z o.o. Reda 12 2751,2
1925 Z Kopytem Sp. z o.o. Sopot 12 592
1926 Volt Polska Sp. z o.o. Sopot 12 59512,6
1927 Wakacje. Pl S.A. Gdańsk 12 215977,8
1928 GPEC Serwis Sp. z o.o. Gdańsk 12 236713,2
1929 Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Gdańsk 12 1394005,7
1930 Przedsiębiorstwo Handlowe Biedronka Wiesława Klimas, Krzysztof Klimas, Tomasz Klimas sp.j. Gdańsk 12 16882,3
1931 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Transfer Niedzielski sp.j. Skarszewy 12 26173,3
1932 Garda Investment Sp. z o.o. S.K. Gdynia 12 2827
1933 Munters Sp. z o.o. Oddział w Polsce Gdańsk 12 16307,3
1934 Radex Sp. z o.o. Gdańsk 12 508,5
1935 Jechna Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 12 535,5
1936 Mg-Instal Instalatorstwo Elektryczne Holding Sp. z o.o. Gdynia 12 4054,9
1937 Softgent Sp. z o.o. Gdańsk 12 25463,5
1938 Serwis Pomorskie Eugeniusz Słowik sp.k. Sopot 11,9 3778,3
1939 Kesseleco Sp. z o.o. Pinczyn 11,9 816,2
1940 Radmor S.A. Gdynia 11,9 254166
1941 Haka Resources Sp. z o.o. Gdynia 11,9 627,8
1942 Pika Inwestor Sp. z o.o. Gdańsk 11,9 6023,9
1943 Lenap Hale Sp. z o.o. Gowino 11,9 13927,8
1944 Rachan Sp. z o.o. Chojnice 11,9 1414,3
1945 Plata Sp. z o.o. Gdynia 11,9 2494,8
1946 Mltb Sp. z o.o. Gdańsk 11,9 421,3
1947 Weinhaus Jakob Gerhardt-Polonia Sp. z o.o. Gdańsk 11,9 20420,2
1948 Chłodnia Frampol Sp. z o.o. Gdynia 11,9 3968,1
1949 Eurowax Sp. z o.o. Gdańsk 11,9 14118,1
1950 POLHOZ Sp. z o.o. Szymankowo 11,8 192774,3
1951 Lex Secure 24H Opieka Prawna Komar-Komarowski S.K. Sopot 11,8 5009,8
1952 Gran Sp. z o.o. Głobino 11,8 58388,7
1953 NRF POLAND Sp. z o.o. Gdańsk 11,8 354873,1
1954 Przedsiębiorstwo Usługowo-Wytwórcze Elektronika Sp. z o.o. Słupsk 11,8 19072,2
1955 Klub Żeglarski Klipper Sp. z o.o. Gdańsk 11,8 10066,2
1956 DG Inwest Sp. z o.o. sp.k. Wejherowo 11,8 5256,6
1957 Mercenarius Sp. z o.o. S.K. Gdynia 11,8 238
1958 Przystań Sp. z o.o. Dębki 11,8 10073,2
1959 Munckgrab Sp. z o.o. Gdynia 11,8 1443,5
1960 Bobow Sp. z o.o. Koczała 11,8 2402,1
1961 Print Vision Sp. z o.o. Rychnowy 11,8 2386,7
1962 Gillmet Sp. z o.o. Starogard Gdański 11,8 71741,1
1963 Eleship Electrical Design & Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 11,8 9571,8
1964 Majewscy3m.Pl Sp. z o.o. Kolbudy 11,8 788,3
1965 Odis Sp. z o.o. Gdańsk 11,8 56,8
1966 Garden E – Commerce Sp. z o.o. Reda 11,8 7847,6
1967 White Solutions Sp. z o.o. Gdynia 11,8 390,1
1968 Syntonia Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 11,8 2585,6
1969 Ecohouse Sp. z o.o. Invest S.K. Miszewo 11,8 23537,5
1970 PPG COATINGS POLAND Sp. z o.o. Gdynia 11,8 32355,7
1971 Promari Sp. z o.o. Sopot 11,8 2017,4
1972 Spektrum Sp. z o.o. Słupsk 11,7 168,5
1973 Tubis Sp. z o.o. Gdańsk 11,7 592,8
1974 Oda Poland Sp. z o.o. Gdańsk 11,7 4213,4
1975 Webfield Sp. z o.o. Gdańsk 11,7 8008,3
1976 Anga Sp. z o.o. Gdańsk 11,7 47356,7
1977 Mat Doradcy Sp. z o.o. Bojano 11,7 315,4
1978 Izipak Sp. z o.o. Chwaszczyno 11,7 1703,1
1979 Twin Media Sp. z o.o. Bytów 11,7 4351,3
1980 ORFIX Polska Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11,7 25423,2
1981 Deneco Sp. z o.o. Gdańsk 11,7 4760,7
1982 Image Silver Sp. z o.o. Sp.K. Gdańsk 11,7 17750,9
1983 Sen Control Ltd Sp. z o.o. Pogórze 11,7 5743,2
1984 Przedsiębiorstwo Usługowe Clean-Bud sp.j. Jarosław Romanowski, Hanna Romanowska Gdynia 11,7 62639,4
1985 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agora-2 Sp. z o.o. Lębork 11,7 1284,1
1986 Bartex – Sp. z o.o. Gdańsk 11,7 779,2
1987 Uzdrowisko Ustka Sp. z o.o. Ustka 11,7 204703,4
1988 Fimann Sp. z o.o. Gdańsk 11,7 1638,8
1989 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Morena Sp. z o.o. Gdańsk 11,7 50796,7
1990 BET BUD Transport Sp. z o.o. Gdańsk 11,7 31728,3
1991 Mansolutions Sp. z o.o. Gdańsk 11,7 11290
1992 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Cotlat – Sp. z o.o. Gdańsk 11,6 6210,2
1993 PGS Group Sp. z o.o. S.K. Lębork 11,6 21732,4
1994 Gospodarstwo Rolne Madrol Sp. z o.o. Ciepłe 11,6 4105,9
1995 Sodai Sp. z o.o. Tczew 11,6 4287,9
1996 Colway J. Zych, N. Zych sp.j. Koleczkowo 11,6 45584
1997 Altra Consulting Sp. z o.o. Gdańsk 11,6 179,6
1998 Adra-Tech Sp. z o.o. Bojano 11,6 4886,5
1999 Przedsiębiorstwo Dech-Pol Sp. z o.o. Gdynia 11,6 33618,2
2000 Eg Project Sp. z o.o. Gdańsk 11,6 635,5
2001 T-G Dnalop Sp. z o.o. Redzikowo 11,6 9035,6
2002 Metal Pl Sp. z o.o. Słupsk 11,6 6810,2
2003 Labar Sp. z o.o. Gdańsk 11,6 5713,2
2004 Mobihelp Sp. z o.o. Gdańsk 11,6 1099,4
2005 Piekarnia Sambor Sp. z o.o. S.K. Tczew 11,6 56062,8
2006 G1M Sp. z o.o. Gdańsk 11,5 3650,9
2007 Portowy Zakład Techniczny Sp. z o.o. Gdynia 11,5 143872,2
2008 P&L Poland Sp. z o.o. Gdynia 11,5 5167,6
2009 Build IT Up Sp. z o.o. Gdynia 11,5 2795,3
2010 Plona Consulting Sp. z o.o. Gdynia 11,5 1060,5
2011 Arka Bud Sp. z o.o. Dąbrówka 11,5 82952,4
2012 Easy Raty Sp. z o.o. Gdańsk 11,5 2009
2013 Prąd Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 11,5 65430,4
2014 Fabryka Zieleni Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11,5 10345,4
2015 Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej w Gdańsku Gdańsk 11,5 3509,6
2016 ABP Bus & Coach Sp. z o.o. S.K. Włynkówko 11,5 98017,3
2017 Macrotec Sp. z o.o. Gdańsk 11,5 24454,9
2018 Deutscher Senior Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11,5 15165,2
2019 Stowarzyszenie Mieszkańców Czymanowa Czymanowo 11,5 381,9
2020 Biall Sp. z o.o. Gdańsk 11,5 37195,6
2021 Tdf Sp. z o.o. Rudno 11,5 22586,1
2022 Record R. Nowak; M. Sawicki; M. Choszcz Sp. J. Słupsk 11,4 54200,6
2023 Good Luck Club Sp. z o.o. Gdańsk 11,4 9815,9
2024 Capitalminds Sp. z o.o. Gdynia 11,4 3656,1
2025 Wodociągi SŁUPSK Sp. z o.o. Słupsk 11,4 164107,5
2026 Sunparadise Sp. z o.o. Malbork 11,4 103242,7
2027 Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Dak Bud Sp. z o.o. Starogard Gdański 11,4 4679,9
2028 Spółdzielnia Rzemieślnicza Novena Człuchów 11,4 773,1
2029 ELPLAST Sp. z o.o. Dębogórze-Wybudowanie 11,4 3763
2030 Lentas Sp. z o.o. Gdańsk 11,4 10152,5
2031 Vitromed Sp. z o.o. Słupsk 11,4 7872,6
2032 Nord Security Sp. z o.o. Gdańsk 11,4 19642,7
2033 Lux-Pak Sp. z o.o. Starogard Gdański 11,4 22789,9
2034 GAMMA Sp. z o.o. S.K. Tczew 11,4 79161,3
2035 WOBET Sp. z o.o. S.K. Miłowo 11,3 56518,8
2036 Properline Sp. z o.o. Gdańsk 11,3 605,3
2037 Klucz.Pl – Sp. z o.o. Gdańsk 11,3 3331,6
2038 VESTK-POLAND Sp. z o.o. Starogard Gdański 11,3 5625,5
2039 Tapflo Sp. z o.o. Tczew 11,3 227613,1
2040 Biuros Sp. z o.o. Gdańsk 11,3 560,5
2041 Semeko Grupa Inwestycyjna S.A. Gdynia 11,3 140143,9
2042 Wytwórnia Wędlin Sobolski Sp. z o.o. Bolszewo 11,3 36510
2043 Allcon Osiedla Sp. z o.o. Gdynia 11,3 365622,9
2044 Getresponse Sp. z o.o. Gdańsk 11,3 213835,2
2045 Meamedica Sp. z o.o. Gdańsk 11,3 1792,8
2046 Terma Sp. z o.o. Czaple 11,3 264930,3
2047 Tmw Sp. z o.o. Gdynia 11,3 352,9
2048 Greysoft Sp. z o.o. Gdynia 11,3 488,8
2049 EMU Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 11,3 115094,3
2050 K2s4 Sp. z o.o. Gdynia 11,3 1028
2051 Jg Invest Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 11,3 2844,8
2052 Gemenii Sp. z o.o. Gdynia 11,3 870,2
2053 DINEX POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 11,3 67322,5
2054 Reparo Sp. z o.o. sp.k. Sopot 11,2 9515,5
2055 Agnat Sp. z o.o. Dąbrowa 11,2 1477,1
2056 Alfa Izored Sp. z o.o. Reda 11,2 35024,5
2057 M & T Insulations Sp. z o.o. Gdańsk 11,2 4903,2
2058 SOnac Uśnice Sp. z o.o. Uśnice 11,2 597020,2
2059 Fsl Consulting Sp. z o.o. Gdańsk 11,2 1531
2060 Euromax Sp. z o.o. Gdańsk 11,2 1232,6
2061 Sea Light Sp. z o.o. Gdańsk 11,2 4715,7
2062 Gama Sp. z o.o. Straszyn 11,2 273,9
2063 Przedsiębiorstwo Produkcyjne POLSTYR Sp. z o.o. Człuchów 11,2 165382,4
2064 Control System Software Sp. z o.o. Sopot 11,2 6059
2065 Fabryka Turas Sp. z o.o. Słupsk 11,2 92059,8
2066 Greengo-It Sp. z o.o. Gdańsk 11,2 3999,8
2067 Barg M.B. Gdańsk Sp. z o.o. Gdynia 11,2 26172,6
2068 In-West Sp. z o.o. Sopot 11,2 2380,6
2069 Vigostyn Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 11,2 1492,8
2070 Novaro Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 11,2 1161
2071 Submarine Sp. z o.o. Gdańsk 11,2 1379,1
2072 Dragonplast Sp. z o.o. Tuchom 11,2 418,2
2073 Gierusz i Wspólnicy Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. Sopot 11,2 5176,2
2074 Axes System Sp. z o.o. Gdańsk 11,1 4468,4
2075 Maobi Sp. z o.o. Gdańsk 11,1 2635,2
2076 GWR Sp. z o.o. Gdynia 11,1 2232,6
2077 Vita-Med Centrum Opieki Medycznej Sp. z o.o. Gdynia 11,1 32913
2078 Maximus.Media Sp. z o.o. Gdańsk 11,1 630,5
2079 Buda sp.j. Koteże 11,1 46651,3
2080 Fundacja Lpp Gdańsk 11,1 2088,4
2081 ELFEKO S.A. Gdynia 11,1 584144,1
2082 Przedsiębiorstwo Dróg I Zieleni W Sopocie Sp. z o.o. Sopot 11,1 26623,8
2083 Mgt – Sp. z o.o. Rogulewo 11,1 9735,8
2084 Usługi Projektowo – Wykonawcze Proj – North Sp. z o.o. Gdańsk 11,1 2710
2085 Ekofinn-Pol Sp. z o.o. Banino 11,1 107535,1
2086 Kazoku Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 11,1 2433,8
2087 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Magnet Sp. z o.o. Niestępowo 11,1 5675,8
2088 Pl-Soft Sp. z o.o. Sopot 11,1 530,3
2089 Ośrodek Innowacyjno-Wytwórczy Prima-Energia Sp. z o.o. Gdańsk 11,1 488,5
2090 Delta Pro Sp. z o.o. Gdańsk 11,1 2239,7
2091 Eko – Laser Sp. z o.o. sp.k. Bożepole Małe 11,1 66799
2092 Hurtownia Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. Prabuty 11,1 7637,7
2093 Koli Sp. z o.o. Banino 11,1 10013,8
2094 Ramco Marine Sp. z o.o. Gdynia 11 432,5
2095 Portman Lights Sp. z o.o. Gdynia 11 5106,6
2096 Simbesco Polska Sp. z o.o. Janin 11 98027,6
2097 Towarzystwo Budownictwa Społecznego-Abk Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 11 13322,4
2098 Cargo-Nordsped Sp. z o.o. Korne 11 6338,2
2099 Fancyfon S.A. Gdańsk 11 27418,4
2100 Majątek Ziemski Trutnowy – Warzywnictwo Sp. z o.o. Trutnowy 11 5325,4
2101 Kancelaria Rachunkowo-Finansowa Sp. z o.o. Kartuzy 11 315
2102 Audytor-Komp Sp. z o.o. Gdańsk 11 630,4
2103 PPU ZIELEŃ Sp. z o.o. Gdańsk 11 115072,8
2104 Hotton Hotel Sp. z o.o. Gdynia 11 19984,9
2105 Optimix Sp. z o.o. Gdańsk 11 1552,2
2106 Bracia Laird Sp. z o.o. Lisewo Malborskie 10,9 9515,5
2107 Przedsiębiorstwo Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn sp.j. Reda 10,9 32435,4
2108 Supernova International Sp. z o.o. Gdańsk 10,9 175,7
2109 Premium Apartments Sp. z o.o. Gdańsk 10,9 1431,6
2110 POLBRUK S.A. Gdańsk 10,9 1489083,9
2111 Energia Sp. z o.o. Biuro Projektów i Usług Inwestycyjnych Gdańsk 10,9 6502,2
2112 Strategia 360 Sp. z o.o. Gdańsk 10,9 15123,5
2113 Transport-System Sp. z o.o. S.K. Gdynia 10,9 10292,5
2114 Zespół Biegłych Rewidentów SALDO KREDYT Sp. z o.o. Gdynia 10,9 4789
2115 Merkury Ateliers Sp. z o.o. Gdynia 10,9 29134
2116 Ols Sp. z o.o. Gdynia 10,9 1002,6
2117 Elbro Sp. z o.o. Rumia 10,9 9003,5
2118 Olpe Sp. z o.o. Lębork 10,9 8631,9
2119 N-Service Sp. z o.o. Gdańsk 10,8 6344,9
2120 Przedsiębiorstwo Usługowe Dry Sand Sp. z o.o. Gdańsk 10,8 794,7
2121 Dobra Diagnostyka Sp. z o.o. Siemirowice 10,8 422,8
2122 VECTRA S.A. Gdynia 10,8 1972733,8
2123 Villa Zagórze Sp. z o.o. Rumia 10,8 3819,8
2124 Sopocka Grupa Marketingowa Sp. z o.o. Sopot 10,8 1469,7
2125 Skat-Pol Sp. z o.o. Słupsk 10,8 1719
2126 Energo – Plus Sp. z o.o. Różyny 10,8 1727,1
2127 Mija Software Sp. z o.o. Gdańsk 10,8 9040,9
2128 Regionalne Towarzystwo Inwestycyjne S.A. Dzierzgoń 10,8 5204,8
2129 Global Supplements Sp. z o.o. Otomin 10,8 1842,3
2130 Ygos Shipping Sp. z o.o. S.K. Gdynia 10,8 23710,7
2131 Pendulum Instruments Sp. z o.o. Banino 10,8 23690,3
2132 ELTES Sebastian Tessmar S.K. Bojano 10,7 38163,2
2133 Manibus Sp. z o.o. Gdańsk 10,7 345,4
2134 Czapiewski.Pl Sp. z o.o. S.K. Gdynia 10,7 3190,6
2135 Fundacja Garaż Historii Pępowo 10,7 1899,3
2136 Advert Sp. z o.o. Bojano 10,7 5953,7
2137 Cygnus Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 10,7 16469,1
2138 Eclisse Polska Sp. z o.o. Rokitki 10,7 47195,8
2139 Nasza Ziemia Sp. z o.o. Sopot 10,7 1213,5
2140 Imkop Sp. z o.o. Ciecholewy 10,7 10285
2141 Gospodarstwo Rybackie Liwa Sp. z o.o. Rodowo 10,7 472
2142 JMM Jan Kulczyk S.K. Gdańsk 10,7 9078,5
2143 Artepizza Sp. z o.o. Gdańsk 10,7 1620,3
2144 Globaltic Marine Sp. z o.o. Gdynia 10,7 2179,5
2145 Przedsiębiorstwo Usługowe Rodam Sp. z o.o. S.K. Wocławy 10,7 2882,3
2146 Indasa Polska Sp. z o.o. Gdańsk 10,7 63313,5
2147 Kom-Bis Sp. z o.o. Gdańsk 10,7 23403,4
2148 Bahati Rail Sp. z o.o. Gdynia 10,6 1409
2149 Maritex PHP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 10,6 151141,4
2150 Grupa Cztery Sp. z o.o. Gdynia 10,6 20131
2151 Pomorski Fundusz Pożyczkowy Sp. z o.o. Gdańsk 10,6 22125,9
2152 Spółdzielnia Socjalna Dalba Puck 10,6 4836,1
2153 Best Cars Sp. z o.o. Gdańsk 10,6 297,2
2154 Drewlan Sp. z o.o. Strzebielino 10,6 2512,6
2155 Gawronski Development Sp. z o.o. Gdynia 10,6 1468,3
2156 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Trójbet Sp. z o.o. Łebunia 10,6 24089,1
2157 Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania Ziemi Człuchowskiej Debrzno 10,6 998,2
2158 Tamit Sp. z o.o. Plus sp.k. Gdańsk 10,6 444,8
2159 Baltic Food Sp. z o.o. Gdynia 10,6 8096,4
2160 Loxy Poland Sp. z o.o. Rumia 10,5 39695,2
2161 Przedsiębiorstwo Robót Melioracyjnych i Ochrony Środowiska Ekomel Sp. z o.o. Chojnice 10,5 65615,4
2162 Bpo Champions Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 10,5 22679,7
2163 Open Europe Sp. z o.o. Gdynia 10,5 1107
2164 Trakt Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 10,5 13697,5
2165 Sigma Kr Sp. z o.o. Gdynia 10,5 784,7
2166 Techno-Tex Sp. z o.o. Tczewskie Łąki 10,5 15370,5
2167 BUDOWNICTWO-W Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 10,5 27355
2168 Dotlogic Sp. z o.o. Gdynia 10,5 1079,6
2169 Adw Solutions Sp. z o.o. Gdańsk 10,5 955,4
2170 K.T.D. Wyposażenie Obiektów Handlowych Sp. z o.o. Gdynia 10,5 53280,7
2171 Wolski Architekci Sp. z o.o. Gdynia 10,5 5279,2
2172 Adrianex Sp. z o.o. Gdynia 10,5 2289
2173 Eurobit.Pl Sp. z o.o. Tczew 10,5 1458
2174 Stokvis Tapes Polska Sp. z o.o. Kowale 10,5 167564,5
2175 Tomi Sp. z o.o. Gdynia 10,5 6317,7
2176 Przedsiębiorstwo Rolne Gros-Rol Sp. z o.o. Małe Walichnowy 10,5 10079,7
2177 Grupa Mebloteka Sp. z o.o. Sopot 10,5 5308,4
2178 Hes Gdynia Bulk Terminal Sp. z o.o. Gdynia 10,5 271205,7
2179 Ram Ram Ji Sp. z o.o. Gdynia 10,4 577,1
2180 FM Sp. z o.o. Gdynia 10,4 1965,5
2181 Bimer Sp. z o.o. Lębork 10,4 1058,1
2182 B.K. Szalunki Sp. z o.o. Miszewko 10,4 1844,2
2183 Nogen Sp. z o.o. Kobylnica 10,4 2859,3
2184 Bartex.Pl Sp. z o.o. Gdańsk 10,4 7122
2185 Security Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 10,4 48066,2
2186 Offshore Training Centre Sp. z o.o. Gdańsk 10,4 1105,4
2187 Hurtownia Best Elżbieta Kaczmaryk Henryk Kaczmaryk sp.j. Miastko 10,4 7902,7
2188 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe MAK Sp. z o.o. Gdynia 10,4 197
2189 POLMOR Sp. z o.o. Bytów 10,4 346462,2
2190 BRS Invest Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 10,4 20774,6
2191 Fb-Jelcz Sp. z o.o. Chwaszczyno 10,4 39118,9
2192 New Energy Poland Sp. z o.o. Gdańsk 10,4 2565,3
2193 Caravela Sp. z o.o. sp.k. Ustka 10,4 7703,5
2194 Nkm Sp. z o.o. Kartuzy 10,4 34838,2
2195 Sekret Sp. z o.o. Słupsk 10,4 51010,5
2196 Euro-Aster Sp. z o.o. Przyjaźń 10,4 3173,8
2197 Wspólne Przedsiębiorstwo Promex T.Ciarkowski, M.Czechowski sp.j. Pruszcz Gdański 10,4 4271,4
2198 Nord Przedsiębiorstwo Automatyki Przemysłowej Sp. z o.o. Wejherowo 10,4 7139,4
2199 Scavin Plus Sp. z o.o. sp.k. Pruszcz Gdański 10,4 750,3
2200 Przedsiębiorstwo Rolno Przemysłowe Kopytkowo Sp. z o.o. Smętowo Graniczne 10,4 19993,9
2201 INTERPLASTIC Roger Żółtowski Gdynia 10,3 81156,8
2202 Wentlux Technika Wentylacyjna Sp. z o.o. Gdynia 10,3 2841,3
2203 Polgryz Sp. z o.o. Głazica 10,3 5536,9
2204 Laptopexpert24 Sp. z o.o. Gdynia 10,3 1016,4
2205 Grupa Ubezpieczeniowa Partner Sp. z o.o. S.K. Kościerzyna 10,3 5257,9
2206 A&M Sp. z o.o. Knybawa 10,3 24734,6
2207 Biuro Rachunkowe Atut Sp. z o.o. Kartuzy 10,3 244,4
2208 Fabryka Plastików KWIDZYN Sp. z o.o. Kwidzyn 10,3 295010,2
2209 Suma Sp. z o.o. S.K. Chojnice 10,3 16509,2
2210 Przedsiębiorstwo Robót Elektroenergetycznych Spirex-Energetyka Sp. z o.o. Kowale 10,3 2432
2211 Polamedica Sp. z o.o. Bojano 10,3 8922,5
2212 Castel Sp. z o.o. Gdańsk 10,3 1639,6
2213 Vincent Sp. z o.o. Gdańsk 10,3 105328
2214 Soxo Sp. z o.o. S.K. Sopot 10,3 60544,6
2215 Petroff Team Sp. z o.o. Sztum 10,3 6848,7
2216 Protostahl Sp. z o.o. Gdańsk 10,3 3064,3
2217 Roka Budownictwo Sp. z o.o. Starogard Gdański 10,3 15987,8
2218 Aluship Service Sp. z o.o. Gdańsk 10,3 209,9
2219 Reparo Sp. z o.o. Gdańsk 10,3 3760,8
2220 Navy-San Sp. z o.o. Gdynia 10,3 2565,5
2221 Sobczak Sp. z o.o. Cierznie 10,3 849,4
2222 Northgate Logistics Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 10,3 4926,2
2223 Simplex Sp. z o.o. Słupsk 10,3 824,9
2224 Schinwelski i Lubiński Sp. z o.o. Tczew 10,3 2609,7
2225 Elipsa Sp. z o.o. Gdańsk 10,2 109,4
2226 Rewers Sp. z o.o. Gdańsk 10,2 3370,2
2227 Biotee Polska Sp. z o.o. Rzeczenica 10,2 184703,2
2228 Plexiform Display Sp. z o.o. sp.k. Sopot 10,2 12775,9
2229 Mr Nieruchomości Sp. z o.o. Gdynia 10,2 620,4
2230 Top Materace 24 Sp. z o.o. Sopot 10,2 3705,7
2231 Food Planet Sp. z o.o. Gdańsk 10,2 12314,6
2232 Infinity Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. Gdynia 10,2 788,9
2233 Fundacja Wydawnictwo Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego Gdańsk 10,2 955,1
2234 Enamor Sp. z o.o. Gdynia 10,2 94190,2
2235 Promyczek Sp. z o.o. Żukowo 10,2 876,2
2236 Spec Tec Poland Sp. z o.o. Gdańsk 10,2 4600,2
2237 Kapitan Cook Sp. z o.o. Gdynia 10,2 5049,9
2238 Interco Projects Sp. z o.o. Gdańsk 10,2 947
2239 Telbit -Teleinformatyka Sp. z o.o. Starogard Gdański 10,2 934,7
2240 Rbb Centrum Usług Księgowych Sp. z o.o. Gdańsk 10,2 1936,5
2241 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Inter Glob Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański 10,2 713,2
2242 City Apart Management Sp. z o.o. Pinczyn 10,2 27379,7
2243 Bochnar Sp. z o.o. Gdańsk 10,2 2107,7
2244 X-Ar Sp. z o.o. Kartuzy 10,2 1611,1
2245 Awa Sp. z o.o. Bolszewo 10,2 1213,1
2246 The Organs Sp. z o.o. Gdańsk 10,2 310,5
2247 1 Move Sp. z o.o. Gdańsk 10,2 8753,9
2248 Agriana Sp. z o.o. Szymankowo 10,2 40905,5
2249 Trident Sp. z o.o. Puck 10,2 3575,5
2250 Samolej ZTS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Włynkówko 10,1 28296,1
2251 Jotel Connect Sp. z o.o. Gdańsk 10,1 3186,5
2252 Largo Serwis Sp. z o.o. Banino 10,1 2916,6
2253 Przychodnia Lekarska Witomino Sp. z o.o. Gdynia 10,1 13155,2
2254 Partnerzy Inwestycje Sp. z o.o. Gdańsk 10,1 7741,1
2255 Inżtor. Adam Pokorski. Janusz Pokorski. sp.j. Gdynia 10,1 27742,9
2256 Atut Sp. z o.o. Gdynia 10,1 17845,6
2257 Gospodarstwo Rolne Wisła A Sp. z o.o. Trankwice 10,1 12325,6
2258 Inkdystrybucja Warszawa Sp. z o.o. Gdańsk 10,1 2488,6
2259 M+m Wnętrza Sp. z o.o. Gdańsk 10,1 532,1
2260 Nova Jakub Kiersnowski S.K. Słupsk 10,1 40777
2261 Polex Sp. z o.o. S.K. Tczew 10,1 405,6
2262 Gl-Soft Sp. z o.o. Widna Góra 10,1 6337,5
2263 Bestlog Sp. z o.o. sp.k. Lębork 10,1 17629,5
2264 Gdańskie Zakłady Teleelektroniczne Telkom-Telmor Sp. z o.o. Gdańsk 10,1 6835,8
2265 Opus Sp. z o.o. Chojnice 10,1 6430,5
2266 Porta Kmi Poland Sp. z o.o. w likwidacji Bolszewo 10,1 2562,5
2267 LANDZBERG S.J. Brzeźno Wielkie 10,1 42454,3
2268 New Studio Project Sp. z o.o. Gdynia 10,1 8163,4
2269 Energa Oświetlenie Sp. z o.o. Sopot 10,1 385321,2
2270 Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. Gdańsk 10,1 295896,4
2271 Przychodnia U Źródła Marii Sp. z o.o. Gdynia 10,1 24132,6
2272 Przedsiębiorstwo Robót Budowlano-Kanalizacyjnych i Hydrotechnicznych Hydrokan Sp. z o.o. Gdańsk 10,1 8362,6
2273 POL-LEVANT Linie Żeglugowe Sp. z o.o. Gdynia 10 20870,9
2274 Tejst Wingert i Wspólnicy sp.j. Gdańsk 10 18638
2275 Platanove Sp. z o.o. sp.k. Sopot 10 33488,8
2276 Przedsiębiorstwo Instalacyjno Budowlane Sanbud Sp. z o.o. Gdańsk 10 667,5
2277 Hydro Marine Sp. z o.o. Gdańsk 10 3035,4
2278 Tenslab Sp. z o.o. Laboratorium Wytrzymałościowe S.K. Gdańsk 10 9890,8
2279 Gevel Sp. z o.o. Gdynia 10 850,8
2280 Heatpex Sp. z o.o. Gdańsk 10 105110,3
2281 Lotos Petrobaltic S.A. Gdańsk 10 1298335,6
2282 Kaliop Poland Sp. z o.o. Słupsk 10 5770
2283 Nzoz Medycyna Rodzinna Sp. z o.o. Gdańsk 10 10398,8
2284 P&B Sp. z o.o. Aloe Dent Spółka Komandytowa Gdynia 10 9883,9
2285 Favourite Computer Systems Sp. z o.o. Gdańsk 9,9 2074,3
2286 Mgmedia.Eu Sp. z o.o. Gdańsk 9,9 340
2287 Pomerania Services Group Sp. z o.o. Miastko 9,9 16099,8
2288 Przedsiębiorstwo Handlowe Hamar sp.j. B. i H. Grzesiak Gdynia 9,9 43113,8
2289 Vista Audytorzy Księgowi i Doradcy – Sp. z o.o. Gdańsk 9,9 645,4
2290 Boho Beauty Sp. z o.o. Gdańsk 9,9 2133,3
2291 Evi-Med Sp. z o.o. Gdynia 9,9 23145,5
2292 Energo-Remont Sp. z o.o. Kwidzyn 9,9 43473,6
2293 Mikamed Sp. z o.o. Gdańsk 9,9 13017,5
2294 Enervert Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 9,9 40110,1
2295 BMT PRO Sp. z o.o. Straszyn 9,9 25239,5
2296 Helena Transport-Spedycja H.J. Burek sp.j. Gościcino 9,9 20722,3
2297 Pliszka Sprinkler Engineering Sp. z o.o. Gdynia 9,9 14402,8
2298 Marco Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 9,9 3057,3
2299 Biuro Rachunkowe Bożeny Świnarskiej Sp. z o.o. Gdańsk 9,9 2251,2
2300 Digital 4.0 Sp. z o.o. Gdańsk 9,9 3211
2301 Commercial Parts Solution Sp. z o.o. Gdynia 9,8 6935,9
2302 Jotel Sp. z o.o. Gdańsk 9,8 2172,7
2303 Anko Sp. z o.o. Drewnica 9,8 39301,3
2304 Pol-Cast Sp. z o.o. Gdynia 9,8 7316,5
2305 Elsik Sp. z o.o. Żukowo 9,8 16286,9
2306 Future Is Now Sp. z o.o. Wejherowo 9,8 595,1
2307 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kaszuby Sp. z o.o. Wejherowo 9,8 14855,7
2308 Nowa Energia Dystrybucja Ujeścisko Sp. z o.o. Gdańsk 9,8 435,2
2309 Lauda Audio Adamowicz sp.j. Sopot 9,8 64434,2
2310 2g Group Sp. z o.o. Gdynia 9,8 644,5
2311 Becapro Sp. z o.o. Trąbki Wielkie 9,8 2431,8
2312 Torus Gdynia Północ Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 9,8 8281,4
2313 Abm Touristic Sp. z o.o. Ustka 9,8 12069,4
2314 Dom Zdrojowy Sp. z o.o. Gdańsk 9,8 46385,6
2315 Techsolution Sp. z o.o. Gdańsk 9,8 539,1
2316 Stalbud Sp. z o.o. Kartuzy 9,8 7130,8
2317 SIM Gdynia Holding Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chwaszczyno 9,8 137377,1
2318 Nord – Import – Eksport LTD Sp. z o.o. Dziemiany 9,8 18121,7
2319 Elmarco Technika Świetlna Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 9,7 13578,8
2320 Przedsiębiorstwo Handlowe Neta S.A. Puck 9,7 6849
2321 Mspartan Sp. z o.o. Suchy Dwór 9,7 4155,6
2322 Maresteel Sp. z o.o. Gdynia 9,7 1727,5
2323 Eques Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Gdańsk 9,7 157052,9
2324 Wilmah Sp. z o.o. Człuchów 9,7 226,8
2325 Sigma Bk Sp. z o.o. sp.k. Kielno 9,7 27920,5
2326 Jt Office Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 9,7 1181,6
2327 Mh Sp. z o.o. Rakowiec 9,7 12789,1
2328 Profil-Shipyards Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 9,7 9049,3
2329 Edukacja Sp. z o.o. Gdynia 9,7 490
2330 Paracelsus Sp. z o.o. Gdynia 9,7 348,9
2331 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kamad Spółka z Ograniczoną Odpowidzialnością Sztum 9,7 11320,4
2332 Baza Narzędziowa Sp. z o.o. Kowale 9,7 5154,1
2333 Triglav Sp. z o.o. Gdańsk 9,6 4231,5
2334 Intel Technology Poland Sp. z o.o. Gdańsk 9,6 2015145,4
2335 Elmar Invest Sp. z o.o. Kielno 9,6 4164,9
2336 Lester Infrastruktura Sp. z o.o. sp.k. Kwidzyn 9,6 9090,9
2337 OMPOL Sp. z o.o. Leśnice 9,6 9110,3
2338 Kurkama Sp. z o.o. Gdańsk 9,6 3646,4
2339 Salelo Sp. z o.o. Gdańsk 9,6 2777,2
2340 Noclegi Trójmiasto Sp. z o.o. Gdańsk 9,6 225,6
2341 Aston System Sp. z o.o. Gdańsk 9,6 277,1
2342 WIHA POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 9,6 17444,3
2343 Marika Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 9,6 2720,9
2344 Prepost Consulting Sp. z o.o. Gdańsk 9,6 483,5
2345 Agro-Montaż Inwestycje Sp. z o.o. Frank 9,6 9254,6
2346 Perejra Sp. z o.o. Gdańsk 9,6 6885,2
2347 Moldrew Literski S.K.A. Trąbki Wielkie 9,6 15666,2
2348 DRUTEX S.A. Bytów 9,6 2288103,9
2349 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Reda Sp. z o.o. S.K. Reda 9,6 8026,5
2350 Villa Pascal S.Borkowski sp.j. Gdańsk 9,6 4982,9
2351 Kruszywa Polskie S.A. Wąglikowice 9,6 147411,5
2352 BONDIOLI & PAVESI Sp. z o.o. Słupsk 9,6 84467,5
2353 Kmb Poland Sp. z o.o. Gościcino 9,6 4500,2
2354 Hilan Sp. z o.o. Gdańsk 9,6 3575,6
2355 Polimor Sp. z o.o. Gdynia 9,6 348,1
2356 Energo-Port Sp. z o.o. w likwidacji Gdańsk 9,5 2338,9
2357 Jt Mebel Sp. z o.o. Kartuzy 9,5 22224,4
2358 Gdański Kantor Wydawniczy Sp. z o.o. Sulmin 9,5 327,6
2359 Wózki Widłowe Marcin Perepeczko Spółka Komandytowa Gdańsk 9,5 4008,4
2360 Torell Technology Sp. z o.o. Sopot 9,5 3943,6
2361 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Wpt Sp. z o.o. Gdańsk 9,5 4621,2
2362 Przedsiębiorstwo Teleelektroniczne Telport Sp. z o.o. Gdańsk 9,5 789,2
2363 Best Top Fun Games Sp. z o.o. w likwidacji Gdańsk 9,5 728,2
2364 Domesta Sp. z o.o. Gdańsk 9,5 186855,1
2365 Polterm Instalacje Budynków Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 9,5 16982,7
2366 Handel Arti 34 sp.j. Sławomir Kisiel Artur Rzeppa Gdańsk 9,5 17478
2367 Trend Stal Sp. z o.o. Gdynia 9,5 10577,4
2368 Dargoleza Sp. z o.o. Dargoleza 9,5 12061,8
2369 Alprof Sp. z o.o. Gdańsk 9,5 30541,4
2370 Intertoll Construction Sp. z o.o. Gdańsk 9,5 110775,2
2371 Hurtownia Papiernicza ELBO Mirosław Dzikowski, Bogusława Dzikowska, Łukasz Dzikowski – S.J. Kwidzyn 9,4 10031
2372 Spamar Sp. z o.o. Gdynia 9,4 8256,8
2373 Personal Expert Sp. z o.o. Gdańsk 9,4 4820,9
2374 MARSZAL Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 9,4 74937,9
2375 Gpec Energia Sp. z o.o. Gdańsk 9,4 21882,1
2376 Przedsiębiorstwo Budowlane Wadas Sp. z o.o. Gdańsk 9,4 626,5
2377 Fcpk Bytów Sp. z o.o. Bytów 9,4 112838
2378 Nasza Wspólnota – Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami Sp. z o.o. Gdańsk 9,4 7852
2379 VGL Distribution Services Sp. z o.o. Gdańsk 9,4 38210,4
2380 Raj Dla Myśliwego Sp. z o.o. Słupsk 9,4 9318,2
2381 Europell Group Sp. z o.o. Gdańsk 9,4 10706,2
2382 Przedsiębiorstwo Agro-Stanowo Sp. z o.o. Stanowo 9,4 14056,2
2383 Praktyka Lekarzy Rodzinnych Sp. z o.o. Przodkowo 9,4 6289,4
2384 Rai Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 9,4 46429,5
2385 TARGO S.A. Gdynia 9,4 54688
2386 Awis Sp. z o.o. Borzytuchom 9,4 31867,7
2387 Usteckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Ustka 9,4 26904,1
2388 Oświata-Lingwista Nadbałtyckie Centrum Edukacji Sp. z o.o. Gdańsk 9,3 3189,9
2389 Antykor Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Gdańsk 9,3 6912,7
2390 Drogi Pomorze Sp. z o.o. Rokitki 9,3 917,1
2391 Deltamarin Sp. z o.o. Gdańsk 9,3 37020,1
2392 4cts Sp. z o.o. Słupsk 9,3 5776,5
2393 Universal System Sp. z o.o. S.K. Kartuzy 9,3 9159,8
2394 Rolchem Sp. z o.o. Wyczechy 9,3 8857,9
2395 Kostbet Sp. z o.o. Gdańsk 9,3 57556,1
2396 An-Elec Sp. z o.o. Gdynia 9,3 71662
2397 GRAVEL Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 9,3 9992
2398 Gpec Pelplin Sp. z o.o. Pelplin 9,3 5978,1
2399 Pergopol – Bis Sp. z o.o. Gdańsk 9,3 11639,5
2400 Elita Kupców Sp. z o.o. Wejherowo 9,3 3950,8
2401 Shipco Transport Sp. z o.o. Gdynia 9,3 62666,9
2402 Inglot i Krawczyk Sp. z o.o. Gdynia 9,3 8145,7
2403 AMHIL EUROPA Sp. z o.o. Kartoszyno 9,3 140835
2404 Link Cables Sp. z o.o. Borkowo 9,3 3337,1
2405 Dragonplast Sp. z o.o. sp.k. Tuchom 9,2 17854,5
2406 Ekozuk Sp. z o.o. Wejherowo 9,2 8472,8
2407 Stark Sp. z o.o. S.K. Kartuzy 9,2 15036,2
2408 Kolwicz Sp. z o.o. Gdańsk 9,2 8994,5
2409 Antamion Sp. z o.o. Rumia 9,2 1280,4
2410 Prodom sp.j. R. Karpiński M. Wójcicki Gdynia 9,2 33047,4
2411 Instal-Ciepło Sp. z o.o. Gdynia 9,2 2725,5
2412 Dankam Sp. z o.o. Gdynia 9,2 1597,6
2413 Aura Medic Sp. z o.o. Gdynia 9,2 24122,4
2414 Trimlogic Sp. z o.o. Gdynia 9,2 11965,2
2415 Partner Systems Sp. z o.o. Człuchów 9,2 15986,8
2416 Scanwork Sp. z o.o. Gościcino 9,2 2177,4
2417 Spółka Komunalna Żukowo Sp. z o.o. Żukowo 9,2 73637,8
2418 Tk Projects Sp. z o.o. Gdynia 9,2 1236,2
2419 Assistech Sp. z o.o. Gdańsk 9,2 4874,6
2420 Taxus Sp. z o.o. Gdańsk 9,2 494,4
2421 Kg Medico Sp. z o.o. Gdańsk 9,2 665
2422 Navitest Sp. z o.o. Gdańsk 9,2 33064,8
2423 Przedsiębiorstwo Obsługi Nieruchomości PON Sp. z o.o. Gdańsk 9,2 1539,2
2424 Biuro Rachunkowe Lemat 1991 Sp. z o.o. Lębork 9,2 1421,3
2425 Versus Sp. z o.o. S. K. Gdańsk 9,2 39193,2
2426 Kolejowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Tczew 9,2 1547,4
2427 Net Pc Sp. z o.o. Gdańsk 9,2 7542,4
2428 Amex Coal Sp. z o.o. Sopot 9,2 22504,4
2429 Siodlaequipe.Pl Pomorze Sp. z o.o. Gdynia 9,2 537,7
2430 Pm Ecology Sp. z o.o. Gdynia 9,2 7349,6
2431 Topsped Sp. z o.o. Gdynia 9,1 9752,4
2432 Hotel Orle K. Podkówka M. Zdanowski sp.j. Gdańsk 9,1 27129,6
2433 Nhz Elektro Sp. z o.o. Gdańsk 9,1 2342,6
2434 Wdb Sp. z o.o. S.K. Rumia 9,1 4486,8
2435 Jet Star International Ltd Sp. z o.o. Gdańsk 9,1 25612,9
2436 Eurostandard Sp. z o.o. sp.k. Topole 9,1 26819,8
2437 Hvdc Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 9,1 19258,3
2438 J.J.DARBOVEN POLAND Sp. z o.o. Rumia 9,1 165426,8
2439 Zakład Wytwórczy Aparatów Elektrycznych Sp. z o.o. Lębork 9,1 105100,4
2440 Eurotruck Sp. z o.o. Straszyn 9,1 4821,9
2441 Pol – Supply Sp. z o.o. Gdynia 9,1 15739,9
2442 Zakłady Wielobranżowe Renoma Sp. z o.o. Sopot 9,1 38023,4
2443 Olimpia Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Sopot 9,1 36863,2
2444 Cis Primavision Łeba Sp. z o.o. Przewóz 9,1 367,3
2445 Przedsiębiorstwo Budowlane Narloch Sp. z o.o. Kościerzyna 9,1 24157,5
2446 Zahaftowani Sp. z o.o. Gdańsk 9,1 225,6
2447 Transrem Sp. z o.o. Gdańsk 9,1 25430,6
2448 B & W Partners Samochody Luksusowe Sp. z o.o. S.K. Straszyn 9,1 66206,8
2449 Mega Food Sp. z o.o. Sopot 9,1 926,4
2450 COMPACT Sp. z o.o. Dobrzewino 9,1 21351,3
2451 Tkw Sp. z o.o. Gdańsk 9,1 5143,3
2452 Bona Dea Sp. z o.o. Chojnice 9 1042,3
2453 JM Service Sp. z o.o. S.K. Sopot 9 23146,9
2454 Agencja FM Sp. z o.o. Sopot 9 790,1
2455 Dekada Sp. z o.o. Gdynia 9 920,8
2456 Internet Service Sp. z o.o. Gdańsk 9 229,8
2457 Future Company Sp. z o.o. Gdynia 9 11650,7
2458 Rdb Group Sp. z o.o. Gdańsk 9 450,9
2459 Universum – Bałtyckie Centrum Logistyczne Sp. z o.o. Gdynia 9 552,3
2460 Liluspa Sp. z o.o. Gdańsk 9 1008,3
2461 Tos Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 9 9278,6
2462 Detal Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 9 9787,7
2463 Sevensports Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 9 6749,1
2464 Mentor Sp. z o.o. Koleczkowo 9 26482,1
2465 Ppk Sp. z o.o. Kwidzyn 9 2279,8
2466 Alpha Bau Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 9 5982,8
2467 Wormar K Sp. z o.o. Kartuzy 9 145,3
2468 Westpol-Teeuwissen Pharma Sp. z o.o. Rzeczenica 9 214839,6
2469 Domino Sp. z o.o. Skarszewy 9 3106,6
2470 Horizont Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 9 175674,4
2471 Eurofins Dermscan Poland Sp. z o.o. Gdańsk 9 33364,8
2472 Pracownia Architektoniczna Kreska Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 9 53,4
2473 Blue Sp. z o.o. Sopot 9 1389
2474 Konar Meble Sp. z o.o. Lublewo Gdańskie 9 1346,8
2475 Cloud Services Sp. z o.o. Sopot 9 24997,8
2476 Odyssey Logistics Sp. z o.o. Gdańsk 8,9 9327,2
2477 Ms Ekspert Sp. z o.o. Gdańsk 8,9 8738,1
2478 Salvomed Kolumna Transportu Sanitarnego Sp. z o.o. Gdańsk 8,9 1118,4
2479 OLI Sp. z o.o. Gdańsk 8,9 264,3
2480 KBR POLAND Sp. z o.o. Kwidzyn 8,9 181746,9
2481 Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych El-System Sp. z o.o. Słupsk 8,9 18009,2
2482 Przedsiębiorstwo Budowlane Builders Sp. z o.o. Słupsk 8,9 4660,5
2483 Itcm Sp. z o.o. Gdynia 8,9 367,4
2484 Prem Development Sp. z o.o. Sp.K. Sopot 8,9 6259,9
2485 Delta Pomorze II Sp. z o.o. Gdańsk 8,9 290,7
2486 Albinos Sp. z o.o. Gdynia 8,9 21368
2487 LOTOS ASFALT Sp. z o.o. Gdańsk 8,8 4742480,7
2488 STOMAR Sp. z o.o. Gdańsk 8,8 5821,8
2489 GSC Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 8,8 30809,6
2490 Gem Sp. z o.o. Gdańsk 8,8 971,1
2491 My Capital Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 8,8 20343
2492 Toma Sp. z o.o. Nowe Skórowo 8,8 5293,9
2493 Innotechnika Sp. z o.o. Gdynia 8,8 1976,1
2494 Taurus Sea Power Sp. z o.o. Dziewięć Włók 8,8 159937,6
2495 Osuszanie24 Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 8,8 4521,3
2496 Radevelia Sp. z o.o. Gdańsk 8,8 694,7
2497 ZUK Sp. z o.o. Glincz 8,8 18731,8
2498 Pallas Sp. z o.o. Jastrzębia Góra 8,8 4609
2499 Stolarstwo Kalkowski Sp. z o.o. S.K. Subkowy 8,8 5228,1
2500 Algro Yachting Sp. z o.o. Gdańsk 8,8 3351,7
2501 Vacar Sp. z o.o. Straszyn 8,8 4576,6
2502 GST Steel Sp. z o.o. Bąkowo 8,8 25739
2503 Maripol Meble Polska Sp. z o.o. Kobylnica 8,8 289,3
2504 Navitrans-Account Sp. z o.o. Gdańsk 8,8 847,5
2505 HADEX S.A. Gdynia 8,8 28077,9
2506 Pakiet Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 8,8 68110,7
2507 Prestige24h Sp. z o.o. S.K. Sopot 8,8 21213,5
2508 Stocznia Wisła Sp. z o.o. Gdańsk 8,8 105355,1
2509 Firma Handlowa SMĘTEK Zdzisława Smętek Gdańsk 8,8 241257,3
2510 Optylio Sp. z o.o. Gdynia 8,8 338,4
2511 Media You Need Sp. z o.o. Kościerzyna 8,7 1461,9
2512 Geopartner Geomatics Sp. z o.o. Gdańsk 8,7 3703,8
2513 Axtech Polska Sp. z o.o. Gdynia 8,7 10698,1
2514 Inomed Polska Sp. z o.o. Rokitnica 8,7 17277,1
2515 Ar Strukton Sp. z o.o. Rumia 8,7 570,6
2516 Wmc Sp. z o.o. Słupsk 8,7 827
2517 Gazdom Sp. z o.o. Gdynia 8,7 15220,3
2518 GLB Sp. z o.o. sp.k. Tczew 8,7 1308,2
2519 Pierre Rene Sp. z o.o. Ustka 8,7 51325,5
2520 860 Sp. z o.o. Kartuzy 8,7 506,9
2521 Ehealth Solutions Sp. z o.o. Gdańsk 8,7 906,1
2522 Robi Robert Olszewski Sp. z o.o. sp.k. Kwidzyn 8,7 34669,3
2523 Instytut Produktów Regionalnych Gdańsk 8,7 564,9
2524 Geopartner Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 8,7 16549,2
2525 Witaj Świecie! Sp. z o.o. Słupsk 8,7 244,2
2526 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Koszałka Jan i Stefan – sp.j. Kartuzy 8,7 25460,9
2527 Spartan Investment Sp. z o.o. Suchy Dwór 8,7 2497,1
2528 Bissoo Sp. z o.o. Gdańsk 8,7 1312,9
2529 Corian.Com.Pl Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 8,6 2458,7
2530 Gdański Klub Sportowy Gedania 1922 Gdańsk 8,6 1552,7
2531 Aga A.Abłażewicz sp.j. Pruszcz Gdański 8,6 34625,7
2532 Mm Supply Sp. z o.o. sp.k. Łąkoć 8,6 12445,1
2533 Byfal Sp. z o.o. Niezabyszewo 8,6 23003,7
2534 Bom Bom Sp. z o.o. Chojnice 8,6 2839
2535 Top-Clean Sp. z o.o. Gdynia 8,6 79,9
2536 Biuro Ubepieczeń Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 8,6 1391,4
2537 Diabeteslab Poland Sp. z o.o. Gdańsk 8,6 342,3
2538 Geostab Przedsiębiorstwo Badawcze – Sp. z o.o. Gdańsk 8,6 2365,8
2539 Arp Sp. z o.o. Sopot 8,6 12667,8
2540 Kompleksowy Serwis Drogowy Sp. z o.o. Tczew 8,6 962,7
2541 J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o. Gdynia 8,6 169943,7
2542 Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno-Porządkowych Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański 8,6 3999,8
2543 Sanhaus A. J. Ziółek sp.j. Sopot 8,6 6562,9
2544 Biuro Rachunkowe Plus-Minus Sp. z o.o. Dzierżążno 8,6 865,3
2545 O.K. Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Lębork 8,6 2324,1
2546 Radpol Display Sp. z o.o. S.K. Nowy Dwór Wejherowski 8,6 19052,8
2547 GPEC System Sp. z o.o. Gdańsk 8,6 88482,6
2548 Aquabau Sp. z o.o. Chojnice 8,6 384
2549 Budikom.Net Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 8,6 2070,7
2550 El – Pomiar Sp. z o.o. Gdańsk 8,6 3957,7
2551 IKA-KOLOR Mariola Szoszorowska i Spółka – S.J. Gdańsk 8,6 23357,2
2552 Ned-Project Sp. z o.o. Gdańsk 8,6 17699,2
2553 Ligentia Sp. z o.o. Gdynia 8,6 200500,2
2554 AMSC Laboratorium Technologii Materiałów Budowlanych Sp. z o.o. Gdynia 8,6 1389
2555 Oiler S.A. Tczew 8,6 41707,9
2556 Propertum1 Sp. z o.o. Gdańsk 8,6 2783,3
2557 Collegium Pomerania Sp. z o.o. Chojnice 8,6 482,3
2558 Związek Rewizyjny Spółdzielni Samopomoc Chłopska w Gdańsku Gdańsk 8,6 2687,8
2559 PDTEC Sp. z o.o. Gdynia 8,5 8776,8
2560 BRT Sp. z o.o. Gdańsk 8,5 7961,1
2561 Damen Engineering Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 8,5 57260,6
2562 Automa Sp. z o.o. Gdańsk 8,5 2735,4
2563 Bertrand Sp. z o.o. sp.k. Luzino 8,5 127896,1
2564 Hanzatec Sp. z o.o. Gdańsk 8,5 7058,9
2565 Nadmorskie Centrum Opieki Zdrowotnej Bursztyn Sp. z o.o. Stegna 8,5 15741,5
2566 BFS Plus Sp. z o.o. Sopot 8,5 3698,4
2567 B & W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska Pruszcz Gdański 8,5 101088,1
2568 Jc Sp. z o.o. Gdynia 8,5 12437,9
2569 Profarm Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Produkcji Farmaceutyczno – Kosmetycznej Lębork 8,5 10907,9
2570 Workbest LLC Sp. z o.o. Człuchów 8,5 1040,6
2571 Digitaled Sp. z o.o. Gdańsk 8,5 3737,5
2572 Pralnia Kroso Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 8,5 27094,7
2573 Ital-Pol Sp. z o.o. Lębork 8,5 5765,3
2574 Zakład Ogólno-Budowlany Maxbud Sp.J. Krzysztof Szychowski i S-Ka Reda 8,5 22459,8
2575 WPŻ Elbud Gdańsk Sp. z o.o. Owśnice 8,5 83272,9
2576 Verso – Brokerzy Ubezpieczeniowi Sp. z o.o. Malbork 8,5 2255,4
2577 High Wheel Software Sp. z o.o. Gdynia 8,5 1582,7
2578 D&D Truck Sp. z o.o. Rudno 8,5 643,2
2579 System Reklamy Wizualnej Sp. z o.o. Sopot 8,5 5974,9
2580 Fratria Sp. z o.o. Gdynia 8,5 77166,2
2581 PRO-ACTIV J. Niemiera S.J. Gdynia 8,5 13588,1
2582 Franklin Sp. z o.o. S.K. Szydlice 8,5 73421,3
2583 Termika – Sp. z o.o. Gdańsk 8,5 114740,2
2584 Fach-Pak Sp. z o.o. S.K. Słupsk 8,5 10041,2
2585 Jotun Polska Sp. z o.o. Kowale 8,5 29939,2
2586 Transbud – Gdańsk S.A. Gdańsk 8,4 9127,9
2587 Soldevelo Sp. z o.o. Gdynia 8,4 32100,6
2588 Homa Pompy Sp. z o.o. Zblewo 8,4 5931,6
2589 Metrox Plast Sp. z o.o. Tczew 8,4 25710
2590 Słupskie Zakłady Wyrobów Gumowych Guma Pomorska Spółdzielnia Pracy w Słupsku Głobino 8,4 8962,2
2591 Inwesting Sp. z o.o. Gdańsk 8,4 13563,8
2592 PPH REMAL Sp. z o.o. Malbork 8,4 13442,7
2593 Spółdzielnia Socjalna Pomocna Dłoń Słupsk 8,4 260,9
2594 Al Piekarnia-Cukiernia Sp. z o.o. sp.k. Karwia 8,4 223728,3
2595 PVL Invest Sp. z o.o. Sopot 8,4 3728,3
2596 Laku Sp. z o.o. Łapalice 8,4 3415,6
2597 Bud – EL Instal Sp. z o.o. Gdańsk 8,4 7525,2
2598 Pośpiech Trans Serwis Sp. z o.o. Stare Pole 8,4 7968,5
2599 Etmal Sp. z o.o. Gdynia 8,4 17367,6
2600 Hanza Hides Sp. z o.o. Gdańsk 8,4 4408,5
2601 Mat Logistic Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 8,4 5277,4
2602 Wind Pro Service Sp. z o.o. Słupsk 8,4 1785,5
2603 PEC Sp. z o.o. Pruszczańskie Przeds. Ciepłownicze Pruszcz Gdański 8,4 24533,1
2604 Trans – Tom Solutions Sp. z o.o. Gdańsk 8,4 561,1
2605 Lamadzho Sp. z o.o. Gdańsk 8,4 299,7
2606 Grand Sp. z o.o. Gdynia 8,4 11845,4
2607 International Paper – Kwidzyn Sp. z o.o. Kwidzyn 8,4 3731830,4
2608 TALEX Sp. z o.o. S.K. Borzytuchom 8,4 76934,9
2609 Denver Food Sp. z o.o. sp.k. Reda 8,3 6547,9
2610 El Time Sp. z o.o. Gdańsk 8,3 5827,8
2611 Bergon Sp. z o.o. Gdańsk 8,3 944,4
2612 Biuro Usług Viking Sp. z o.o. Gdańsk 8,3 1015,6
2613 Abatec Sp. z o.o. Słupsk 8,3 37491,3
2614 Ge Developer Sp. z o.o. S.K. Rumia 8,3 1685,7
2615 BIMS Plus FHH Sp. z o.o. Gdańsk Sp. Komandytowa Gdańsk 8,3 266947,5
2616 Silny & Salomon Sp. z o.o. Gdynia 8,3 41722
2617 PPHU GINTER Bernard Ginter Wyczechy 8,3 118566,9
2618 Alarmtech Polska Sp. z o.o. Gniew 8,3 18960,9
2619 El-Star M. Erbel, A. Erbel sp.j. Gdańsk 8,3 37233,3
2620 Latis Sp. z o.o. S.K. Gdynia 8,3 83355,8
2621 Pk Consulting Sp. z o.o. Gdynia 8,3 922,8
2622 Artnet Sp. z o.o. Gdańsk 8,3 11636,3
2623 Pinkowska Kazimiera Przychodnia Medycyny Rodzinnej Sp. z o.o. Sadlinki 8,3 650,3
2624 Dierre Północ Sp. z o.o. Gdańsk 8,3 17405,2
2625 Sukurs Sp. z o.o. Chwaszczyno 8,3 3241,7
2626 ALUCOLOR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Szwedzko – Polskie Rumia 8,3 9135,7
2627 Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. Starogard Gdański 8,3 5288588,2
2628 LS Contracting Sp. z o.o. Lębork 8,3 14060,2
2629 Marba-Sport Sp. z o.o. sp.k. Miszewko 8,2 171950,7
2630 R&R Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 8,2 13339,8
2631 Mj Sp. z o.o. Gdynia 8,2 4946
2632 TTI Poland Sp. z o.o. Górki 8,2 8411,1
2633 Sten Sp. z o.o. S.K. Żukowo 8,2 37428,2
2634 Pomorska Grupa Zarządców Nieruchomości Sp. z o.o. Gdynia 8,2 11804,6
2635 Skulos Meat Snack Sp. z o.o. Miastko 8,2 9550,1
2636 VT Development Sp. z o.o. Łęgowo 8,2 17534,8
2637 Stolarka Sp. z o.o. sp.k. Mojusz 8,2 22455,6
2638 Polska Special Steel Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 8,2 5607,5
2639 Murkam Sp. z o.o. Kawle Dolne 8,2 5285,8
2640 Spółdzielnia Socjalna Kaszubska Ostoja Kartuzy 8,2 3600,7
2641 Mastpol Sp. z o.o. S.K. Kosakowo 8,2 33676,6
2642 Swojski Smak Sp. z o.o. Gdańsk 8,2 10758,4
2643 Stowarzyszenie Pomorskie Pośredników w Obrocie Nieruchomościami Gdynia 8,2 866,9
2644 Elektro-Cal Sp. z o.o. Zajączkowo 8,2 30227,9
2645 Sgpm Sp. z o.o. Gdynia 8,1 2122,9
2646 Stal Nowicki sp.j. Gdańsk 8,1 62858,7
2647 A-Serwis Sp. z o.o. Wodnica 8,1 354,2
2648 Optykon Sp. z o.o. Tczew 8,1 14655,9
2649 Opk Consulting Sp. z o.o. Banino 8,1 209,9
2650 Aj Food Sp. z o.o. Lębork 8,1 39043,6
2651 Nge Polska Sp. z o.o. Gdańsk 8,1 19852,7
2652 Mmg Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 8,1 4422,1
2653 Aj Pharma Sp. z o.o. Sopot 8,1 1198,7
2654 Poldan Net Sp. z o.o. Słupsk 8,1 21376,8
2655 BMB Santech Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 8,1 7808,3
2656 MNW Sp. z o.o. Gdańsk 8,1 601,8
2657 U Stolema Sp. z o.o. Ostrzyce 8,1 1198,6
2658 Hoch Systemy Kominowe Sp. z o.o. S.K. Nowy Barkoczyn 8,1 42917,5
2659 Basketmania Sp. z o.o. S.K. Starogard Gdański 8,1 5026,8
2660 Tendo Jarosław Nawrot sp.j. Gdańsk 8,1 4633,2
2661 Fulinowo Sp. z o.o. Kuźnica 8,1 3946,7
2662 GOZETA Sp. z o.o. Zakład Usługowo-Produkcyjny Gdańsk 8,1 8605
2663 Med-Oral – Sp. z o.o. Rumia 8,1 12429,8
2664 Pbc Sp. z o.o. Gdynia 8,1 8163,6
2665 ARGO S.A. Gdańsk 8,1 106612,1
2666 Redpet Sp. z o.o. Reda 8,1 101,4
2667 Nauticom Technology Sp. z o.o. Gdynia 8,1 5132,6
2668 Dom-I Sp. z o.o. S.K. Gdynia 8,1 5588,2
2669 Signum Sp. z o.o. Kartuzy 8,1 2932,9
2670 Oktan – B i R Brzescy – sp.j. Miechucino 8,1 338057,2
2671 Miramar Park Sp. z o.o. Sopot 8,1 600,1
2672 Kamaro Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 8,1 96959,2
2673 C&T Marine Consultants Co Ltd Sp. z o.o. Gdynia 8 1472,2
2674 Unitherm sp.j. Jerzy Iwicki, Andrzej Piskała Gdańsk 8 20002,2
2675 R-Bud Sp. z o.o. Chojnice 8 10019,8
2676 Harmony H2o Sp. z o.o. Gdynia 8 1171,5
2677 Vexillum Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 8 735,2
2678 Scandinavian Electric Gdansk Sp. z o.o. w likwidacji Gdańsk 8 51805,6
2679 Food – Profi Sp. z o.o. Tczew 8 8302,6
2680 MBM Service Sp. z o.o. Gdańsk 8 391,6
2681 Drew-Met Sp. z o.o. Leszno 8 440,8
2682 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Auto Grama Hanna Gramatowska Starogard Gdański 8 58319,5
2683 Kompleks Wypoczynkowy Szarlota Sp. z o.o. Szarlota 8 8490,3
2684 Gsd Sp. z o.o. Słupsk 8 2809,7
2685 International Business Outsourcing Sp. z o.o. Gdańsk 8 2918,8
2686 Spółdzielnia Usługowa Żukowo Żukowo 8 1132,4
2687 Assel Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 8 184533,1
2688 TAX BIS Sp. z o.o. Gdańsk 8 1396
2689 Designzoo Sp. z o.o. Gdańsk 8 4860,6
2690 Profit Farmakon Sp. z o.o. sp.j. Lębork 8 30503,7
2691 Gmb-Hurt Sp. z o.o. Gdańsk 8 684,2
2692 Event Teletechnika Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 8 3089,8
2693 Mała Klinika Sp. z o.o. Gdańsk 8 2248,3
2694 Kancelaria Podatkowa Partnerzy i Spółka Sp. z o.o. Starogard Gdański 7,9 411,3
2695 Seaonics Polska Sp. z o.o. Gdańsk 7,9 47250,2
2696 Sportpoland.Com Sp. z o.o. Tuchom 7,9 9340
2697 Sanet J. A. Szostak Sp. j Gdańsk 7,9 57261,9
2698 Mce Sp. z o.o. Starogard Gdański 7,9 1420,8
2699 Via Plus Sp. z o.o. Chojnice 7,9 1320,4
2700 Medyceusz Jan Kowalik, Marcin Kowalik, sp.j. Gdańsk 7,9 20560,6
2701 Centrum Bielizny Wyszczuplającej Sp. z o.o. Gdynia 7,9 1166,6
2702 Piekarnia-Ciastkarnia U Karola Sp. z o.o. Gniew 7,9 14267,2
2703 Polskie Palety Sp. z o.o. Dzierzgoń 7,9 3403,9
2704 Baltic Steel Poland Sp. z o.o. Gdynia 7,9 11706,3
2705 NIPPON KAIJI KYOKAI (POLAND) Sp. z o.o. Gdańsk 7,9 4658
2706 Esm Systems Sp. z o.o. Gdynia 7,9 7535,8
2707 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nasz Dom Sp. z o.o. w likwidacji Góra 7,9 7403,9
2708 EUROTAXPOL K. Pokrzykowski, M. Rachubka S.J. Gdańsk 7,9 53994,5
2709 Wip sp.j. A. Wensławowski, P. Pstrągowski Rumia 7,9 35883,6
2710 NM-D Sp. z o.o. S.K. Gdynia 7,9 21145,5
2711 Standard Kom Sp. z o.o. Gdynia 7,9 1503,4
2712 Wilde Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 7,9 1567,7
2713 Graham z Sierakowic Buchacz sp.j. Sierakowice 7,9 11183,4
2714 PPUH COMPANY Ltd. Sp. z o.o. Lębork 7,9 21559,8
2715 Lotus Sp. z o.o. Koleczkowo 7,9 24711,8
2716 Patio Espanol Sp. z o.o. Gdańsk 7,8 7133,9
2717 Agro-Ursus Lemańczyk i Wspólnicy sp.j. Chojnice 7,8 14000
2718 Intrans Sp. z o.o. Kartuzy 7,8 3397,4
2719 Expertmobil.Pl Sp. z o.o. Sopot 7,8 3559,6
2720 Alltech Sp. z o.o. Kartoszyno 7,8 14872,1
2721 Sopocki Dom Aukcyjny Sp. z o.o. Sopot 7,8 18039,3
2722 Abaro Sp. z o.o. Gdańsk 7,8 7020
2723 Sentigo Sp. z o.o. S.K. Gdynia 7,8 13905,8
2724 Harat Sp. z o.o. S.K. Miastko 7,8 28435,2
2725 Zakłady Remontowe Fimar Sp. z o.o. Suchy Dąb 7,8 2416,5
2726 Softcom Sp. z o.o. Gdańsk 7,8 34006,9
2727 Ag Zdrowie Sp. z o.o. Sztum 7,8 3403,1
2728 Elhurt – Sp. z o.o. Gdańsk 7,8 236412,1
2729 Image Recording Solutions Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 7,8 6178,9
2730 Enterteam Sp. z o.o. Gdynia 7,8 2085,7
2731 Roxtec Poland Sp. z o.o. Gdynia 7,8 36302,8
2732 Abakus Sp. z o.o. Człuchów 7,8 2433,9
2733 Zielony Rynek Sp. z o.o. Gdańsk 7,8 4542
2734 Akademia Kształcenia Zawodowego Sp. z o.o. Gdańsk 7,8 2362,9
2735 Serwis Siodeł Sp. z o.o. Gdynia 7,8 226,5
2736 Go Piwko Sp. z o.o. S.K. Wejherowo 7,8 1323,4
2737 Bauhaus Investment Sp. z o.o. Sopot 7,8 40631,8
2738 Abell Sp. z o.o. Gdańsk 7,8 2651,4
2739 Spółdzielnia Mieszkaniowa Stare Przedmieście Gdańsk 7,8 7168,7
2740 ENGIE EC Słupsk Sp. z o.o. Słupsk 7,8 203590,7
2741 Kanad Sp. z o.o. Gdynia 7,8 5049,6
2742 Buko Sp. z o.o. Kolincz 7,8 832,9
2743 OSIEDLE MŁODYCH Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 7,8 33682,8
2744 Mobile Services Team Sp. z o.o. Gdynia 7,8 4502,6
2745 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Cypriana Kamila Norwida w Gdyni Gdynia 7,8 3437,5
2746 Corrente Sp. z o.o. Kleszczewo 7,7 855,2
2747 DELBUD 2 Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 7,7 1220,6
2748 Maximus A.Domalik sp.j. Gdańsk 7,7 25504
2749 LEANN STAŃCZYK S.A. Słupsk 7,7 191006,6
2750 Inventia Polish Technologies Sp. z o.o. Żuławka 7,7 21328
2751 Pomorskie Centrum Diagnostyki i Terapii Prenatalnej Sp. z o.o. Gdańsk 7,7 1852,2
2752 Pol Pro Sp. z o.o. Sopot 7,7 879,6
2753 Qumple Sp. z o.o. Gdańsk 7,7 365,8
2754 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Inrem Sp. z o.o. Gdańsk 7,7 23554,3
2755 EU Motors Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 7,7 12417,6
2756 Loker Sp. z o.o. Rumia 7,7 13338,5
2757 Arvensis Sp. z o.o. S.K. Słupsk 7,7 25154,9
2758 Szkło Kolor Sp. z o.o. Gdynia 7,7 2887,1
2759 PN Technika Grzewcza Sp. z o.o. Kościerzyna 7,7 11917,9
2760 Metrox – Service Sp. z o.o. Tczew 7,7 27560,2
2761 Netproces Sp. z o.o. Gdańsk 7,7 9585,5
2762 Partnerzy Nieruchomości Sp. z o.o. Gdańsk 7,7 16202,5
2763 Industria Mep Sp. z o.o. Gdańsk 7,7 3369,2
2764 Spółdzielnia Osób Prawnych Inwex Sopot 7,7 4141,2
2765 Zarząd Portu Morskiego Hel Sp. z o.o. Hel 7,7 28046,3
2766 CAFE SATI POLSKA Sp. z o.o. Kwidzyn 7,7 176993,5
2767 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Arch-Bud Sp. z o.o. Gdynia 7,7 8921,6
2768 MAT Investment Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Malbork 7,7 10982,9
2769 Su Ying Sp. z o.o. Gdynia 7,7 817
2770 Izipak Sp. z o.o. S.K. Chwaszczyno 7,7 26935,2
2771 Grosz M. Zieńkowicz S. Zieńkowicz sp.j. Gdańsk 7,7 27248,7
2772 Ravenol Polska Sp. z o.o. Starogard Gdański 7,7 54551,8
2773 MJT Serwis Sp. z o.o. Słupsk 7,7 4768,3
2774 Intech Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 7,6 15889,7
2775 Aste Sp. z o.o. Kowale 7,6 124645,6
2776 Remont Przedsiębiorstwo Zaopatrzeniowe M. Markiewicz i Wspólnicy sp.j. Słupsk 7,6 10729,1
2777 MADKOM S.A. Gdynia 7,6 6153,9
2778 Skantrade Sp. z o.o. Sopot 7,6 6275,6
2779 Polish Baltic Company Phz N.Kuzniecow, K.Smoleń sp.j. Gdańsk 7,6 24584,6
2780 Zakład Przetwórstwa Mięsnego sp.j. Jan i Irena Wnuk Lipińscy w Konarzynach Konarzyny 7,6 28413,6
2781 Poko-Al Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 7,6 160246,1
2782 PMP Transport Sp. z o.o. S.K. Gdynia 7,6 4084
2783 Dawicon Sp. z o.o. Gdynia 7,6 10802,9
2784 Kancelaria Podatkowa Anmar Sp. z o.o. Gdańsk 7,6 1089,6
2785 Dekret Sp. z o.o. Gdańsk 7,6 177,4
2786 DSV Sp. z o.o. S.K. Gdynia 7,6 74113,6
2787 MIKROSTYK S.A. Gniew 7,6 52228,9
2788 Usługi Hydrauliczno-Budowlane Gwint Sp. z o.o. Lubań 7,6 433,3
2789 Infologica Sp. z o.o. Gdynia 7,6 1135,4
2790 Biovico Sp. z o.o. Gdynia 7,6 96031,5
2791 Kapeo Kolor Sp. z o.o. Mściszewice 7,6 3095,9
2792 Imk Piping Company Sp. z o.o. Nowy Świat 7,6 16411,8
2793 Żegluga Gdańska Sp. z o.o. Gdańsk 7,6 114051,9
2794 Coldteam Sp. z o.o. Gdynia 7,6 10231
2795 Bora Wentylacje Sp. z o.o. Sopot 7,6 16434,5
2796 Magi Polska Sp. z o.o. Gdynia 7,6 465,4
2797 Hiday Sp. z o.o. Gdynia 7,6 2331,9
2798 Lokatorsko-Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrzeszcz Gdańsk 7,6 49369
2799 Skae Sp. z o.o. Kwidzyn 7,6 11201
2800 Desmart Sp. z o.o. Gdynia 7,6 4632,8
2801 Amber-Star Sp. z o.o. Gdynia 7,6 1558,5
2802 Baukrane Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 7,6 128579,6
2803 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gdynia 7,6 367726,2
2804 Youth Projects Managements Sp. z o.o. Gdańsk 7,6 2044,2
2805 Uromed Sp. z o.o. Widzino 7,6 2232,2
2806 Przedsiębiorstwo Budowlane Kokoszki Sp. z o.o. Gdańsk 7,6 190353
2807 Olibro.Pl Sp. z o.o. Tczew 7,5 113
2808 GEBWELL Sp. z o. o. Chwaszczyno 7,5 44994,2
2809 Odejewski Extreme Sp. z o.o. Sieroczyn 7,5 3246,2
2810 Marion Sp. z o.o. Gdynia 7,5 135909,8
2811 Santi Sp. z o.o. Gdynia 7,5 23866,5
2812 Unimech Sp. z o.o. Prabuty 7,5 918,6
2813 Novo-Med Sp. z o.o. Czarne 7,5 3584,3
2814 Drago Sp. z o.o. Gdańsk 7,5 31327,8
2815 Zakłady Metalowe Charbrowo Sp. z o.o. Charbrowo 7,5 5162,3
2816 Mh Marine Sp. z o.o. Gdańsk 7,5 570,9
2817 AVVS Sp. z o.o. Kartuzy 7,5 10113,7
2818 Suracon Sp. z o.o. Banino 7,5 3079,6
2819 Lnt Marine Sp. z o.o. Gdańsk 7,5 4023,2
2820 Gospodarstwo Rybackie Bytów Sp. z o.o. Bytów 7,5 13489
2821 Centrum Klinkieru Schutz – sp.j. Nowa Wieś Rzeczna 7,5 15878,9
2822 Jakob Gerhardt Sp. z o.o. Gdańsk 7,5 2427,6
2823 Browar Portowy Sp. z o.o. Gdynia 7,5 9066,9
2824 FHU MOTO-JACK II Sabinasz Piotr, Sabinasz Jacek S.J. Starogard Gdański 7,5 14395,4
2825 Eura-Tech Sp. z o.o. Wejherowo 7,5 37918,6
2826 Żurawie24 Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 7,5 21217,9
2827 Kupper Glass Sp. z o.o. sp.k. Liniewo 7,5 5684,4
2828 Martship Sp. z o.o. Gdańsk 7,5 10405,3
2829 3 Miasto Nieruchomości Sp. z o.o. Gdynia 7,5 400,6
2830 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Gdyni Gdynia 7,5 5853,4
2831 Promodigy Polska Sp. z o.o. Gdańsk 7,5 2757,9
2832 Btca Sp. z o.o. Gdańsk 7,5 3783,9
2833 FURGES Sp. z o.o. Kończewo 7,5 20342,4
2834 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Zis Sp. z o.o. Rumia 7,5 19978,2
2835 Pasaż Handlowy Żabianka Gdańsk 7,5 65,2
2836 Apteka Starowiejska sp.j. Stefan Wolniewicz Filip Wolniewicz Ewa Wolniewicz Kamila Wolniewicz Rumia 7,5 30261,9
2837 Amel Sp. z o.o. Góra 7,5 8947,5
2838 Baltic Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 7,4 119
2839 APATOR METRIX S.A. Tczew 7,4 448395,7
2840 Aksamit Global Sp. z o.o. Gdańsk 7,4 16694,3
2841 Voss Sp. z o.o. Rokocin 7,4 2803,4
2842 Sopocka Organizacja Turystyczna Sopot 7,4 539,4
2843 Mother Nature Sp. z o.o. Gdańsk 7,4 6593,6
2844 Gmf Sp. z o.o. Słupsk 7,4 919,4
2845 Pelmar Sp. z o.o. Pelplin 7,4 1443,5
2846 Viking Pl, Zabezpieczenia Przeciwpożarowe Sp. z o.o. Gdańsk 7,4 493
2847 Oceanic S.A. Sopot 7,4 365035,8
2848 Vasco Sp. z o.o. Gdynia 7,4 6595,2
2849 Tesoro Sp. z o.o. Sopot 7,4 11782
2850 Ships Service Rumia Sp. z o.o. Rumia 7,4 12916,1
2851 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Odrodzenie Człuchów 7,4 610,2
2852 Stalko Sp. z o.o. Gdańsk 7,4 18943,9
2853 Mewo S.A. Straszyn 7,4 145166,4
2854 Sanite Sp. z o.o. Gdańsk 7,4 1267,6
2855 GESTRA POLONIA Sp. z o.o. Gdańsk 7,4 36634,3
2856 Duko Sp. z o.o. Gdynia 7,4 46974,3
2857 Drpharma Sp. z o.o. Gdynia 7,4 12637,3
2858 Wektor Sp. z o.o. Gdańsk 7,4 4502
2859 Bongs Segregatory Polska Sp. z o.o. Szemud 7,3 3353,5
2860 Santis Płocicki sp.j. Chwaszczyno 7,3 22442,4
2861 Cezos Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 7,3 14773
2862 Labuda Scrap Company Sp. z o.o. Gdynia 7,3 1244,8
2863 Room Copenhagen Sp. z o.o. Słupsk 7,3 5457,2
2864 Dynatrace Sp. z o.o. Gdańsk 7,3 133509,1
2865 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Subkowach Subkowy 7,3 1169,2
2866 Benox B. Kaszubowski sp.j. Kamień 7,3 30191,7
2867 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Gastoklima Sp. z o.o. Gdańsk 7,3 9415,8
2868 Kravczyk Sp. z o.o. Gdynia 7,3 9277,6
2869 Kb Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 7,3 337695,2
2870 A&B Kancelaria Sp. z o.o. Gdańsk 7,3 590,6
2871 Ekobudex Sp. z o.o. Gdańsk 7,3 17667,1
2872 MH Automatyka Sp. z o.o. Gdańsk 7,3 53774,3
2873 PPU ROBEX Sp. z o.o. Lębork 7,3 89308,9
2874 Conection Sp. z o.o. Reda 7,3 21363,1
2875 Grupa Konekt Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 7,3 13123,5
2876 Miejskie Wodociągi Sp. z o.o. Chojnice 7,3 45975,9
2877 Prime Food Sp. z o.o. Gdańsk 7,3 5477,8
2878 Busprestige Premium Sp. z o.o. S.K. Kębłowo 7,3 22389,6
2879 Voestalpine Signaling Poland Sp. z o.o. Sopot 7,3 77725,7
2880 Podatki i Finanse Sp. z o.o. Gdańsk 7,3 748,6
2881 Mediabit Sp. z o.o. Mosty 7,3 1153,1
2882 Follett Europe Polska Sp. z o.o. Wiślina 7,3 163570,1
2883 Hurtownia Materiałów Budowlanych Mat-Bud sp.j. J.Cholewa R.Gospodarek A.Kofluk Rumia 7,2 11977,1
2884 Phonedecor Sp. z o.o. Kartuzy 7,2 8536,2
2885 Ma Trail Sp. z o.o. S.K. Lichnowy 7,2 44841,4
2886 Lignus Sp. z o.o. Gdańsk 7,2 12077,7
2887 Medica-Group Sp. z o.o. Słupsk 7,2 197,1
2888 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. Chojnice 7,2 35074,3
2889 Km System Sp. z o.o. Gdynia 7,2 1898,1
2890 Continental Goebel sp.j. Słupsk 7,2 16438,7
2891 Elita Sp. z o.o. Sztumskie Pole 7,2 195028,4
2892 Limar Sp. z o.o. Gdańsk 7,2 344,7
2893 Spikon Sp. z o.o. Gdynia 7,2 804
2894 United Car Services Sp. z o.o. Dobrzewino 7,2 511
2895 Agrosec Polska Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 7,2 42138,8
2896 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Caren Sp. z o.o. Starogard Gdański 7,2 675
2897 Delta Żuławy Sp. z o.o. Stare Pole 7,2 784,7
2898 Vector-Food Krzysztof Kaniuk i Marlena Kaniuk sp.j. Gdańsk 7,2 68217,4
2899 Europartner Marek Perzyński, Andrzej Śliwiński sp.j. Pruszcz Gdański 7,2 11589,1
2900 MEYBA Sp. z o.o. Barłomino 7,2 5497
2901 Saybolt Poland Sp. z o.o. Gdynia 7,2 12954,4
2902 Centrum Edukacyjne Technik Sp. z o.o. Słupsk 7,2 5424,4
2903 Profit4you Sp. z o.o. Gdańsk 7,2 47930,5
2904 Bratna Ig2 Sp. z o.o. Wejherowo 7,2 615,7
2905 Iso-Finanse Sp. z o.o. Gdańsk 7,2 1319,7
2906 Export-Import Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Saymon Sp. z o.o. Gdynia 7,2 172,7
2907 Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Izogaz Sp. z o.o. Kwidzyn 7,2 1609,3
2908 PAULA FISH Sławomir Gojdź S.J. Słupsk 7,2 656153,1
2909 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe TEX-2 Sp. z o.o. S.K. Kwidzyn 7,2 20499,1
2910 RC Consulting Sp. z o.o. Swarzewo 7,1 8270,4
2911 Dekarz Sp. z o.o. Somonino 7,1 1332,4
2912 Drukarnia Wejherplast Sp. z o.o. Wejherowo 7,1 14524,4
2913 Gusaco Sp. z o.o. Rumia 7,1 247,1
2914 Instytut Maszyn Przepływowych Im.Roberta Szewalskiego Polskiej Akademii Nauk Gdańsk 7,1 114392,1
2915 Dro-Bet Sp. z o.o. Chojnice 7,1 43955,7
2916 Euro Lider Group Sp. z o.o. Gdynia 7,1 158,7
2917 Add Sp. z o.o. Gdańsk 7,1 2378,3
2918 Dehoplast Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 7,1 22028,1
2919 Unisystem Sp. z o.o. Gdańsk 7,1 78624,9
2920 JBS Optima Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 7,1 9036
2921 Tram Solutions Sp. z o.o. Gdynia 7,1 2238,2
2922 Renergi Sp. z o.o. Gdańsk 7,1 769,7
2923 Entrion Polska Sp. z o.o. Gdańsk 7,1 1418,2
2924 Masar W. J. Januszewscy i J. Szyszka Sp. J. Chojnice 7,1 33230,1
2925 Maszrol Bis Sp. z o.o. sp.k. Siwiałka 7,1 89871,6
2926 Mgj – Sp. z o.o. Leśniewo 7,1 40906,2
2927 Przedsiębiorstwo Handlowe Imex Sp. z o.o. Gdynia 7,1 1377,5
2928 Bmg Sp. z o.o. Gdynia 7,1 11214,1
2929 Baumax Budownictwo Sp. z o.o. Gdańsk 7,1 9853,5
2930 Raz Dwa Trzy Sp. z o.o. Gdynia 7,1 40
2931 Wydawnictwo Pedagogiczne Operon Sp. z o.o. Gdynia 7,1 27074,1
2932 Mettap Sp. z o.o. Stare Pole 7,1 24798,1
2933 Spółdzielnia Mieszkaniowa Brzeźno Gdańsk 7,1 15355,5
2934 Polski Rejestr Statków S.A. Gdynia 7,1 112336,4
2935 Proclin Sp. z o.o. Gdańsk 7,1 1964
2936 Yes Logistics Sp. z o.o. S.K. Pruszcz Gdański 7,1 9765,1
2937 Ratherm Sp. z o.o. Żukowo 7,1 15753,1
2938 Isec-Teletech Sp. z o.o. Gdynia 7 2886,9
2939 Przedsiębiorstwo Handlowe Sibuk sp.j. Gerard Kubis i Krzysztof Kubis Puck 7 15610,7
2940 Drogmas Sp. z o.o. Gdańsk 7 6098,3
2941 PIAB POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 7 23289,2
2942 WE-MET Przedsiębiorstwo Handlowe Janusz Wenta Kamienica Królewska 7 127980,1
2943 Bres Księgowość i Podatki Sp. z o.o. Gdańsk 7 680,2
2944 Hrnest Sp. z o.o. Gdynia 7 528,8
2945 LOTOS LAB Sp. z o.o. Gdańsk 7 59121,4
2946 Autoglass-Serwis Sp. z o.o. Gdańsk 7 369,2
2947 Diagnoza i Terapia Sp. z o.o. Gdańsk 7 630,8
2948 MEDPHARMA Z. O. Z. S. A. Starogard Gdański 7 59764,4
2949 Movuto Sp. z o.o. S.K. Gdynia 7 2581,4
2950 Energooptima Sp. z o.o. Sopot 7 3035,1
2951 Lambda – Radio Przedsiębiorstwo Usług Radiokomunikacyjnych Sp. z o.o. Gdańsk 7 669,9
2952 Golden sp.j. Adam Moszoński Dariusz Sylwanowicz Malbork 7 36487,8
2953 Klimat Sp. z o.o. P P U Gdynia 7 11293,3
2954 Masterlease Sp. z o.o. Gdańsk 7 32850,2
2955 Expert Sp. z o.o. Kowale 7 4615,8
2956 Matter Electro Sp. z o.o. Sopot 7 25043,5
2957 Biuro Rachunkowe Hossa Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 7 512,6
2958 Kingdom Invest Sp. z o.o. Gdańsk 7 158,5
2959 Taranko Sp. z o.o. Gdańsk 7 107004,6
2960 Paktainer Sp. z o.o. Starogard Gdański 7 13983,2
2961 Brenbud Sp. z o.o. Gdańsk 7 3907,7
2962 Przychodnia Brzeźno Sp. z o.o. Gdańsk 7 7482,8
2963 Networked Energy Services Sp. z o.o. Gdańsk 7 20410,2
2964 Spartan S.A. Puck 7 1709,4
2965 Przedszkole i Żłobek Bocianowo Sp. z o.o. Żukowo 7 2708,2
2966 AGRO EAST EUROPE Sp. z o.o. Łupawa 6,9 14252,4
2967 Iglotech Sp. z o.o. Kwidzyn 6,9 113253
2968 Freight Agency Poland Sp. z o.o. Gdynia 6,9 28900,7
2969 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Cygusy Sp. z o.o. Szpitalna Wieś 6,9 7693,6
2970 MK Personel Sp. z o.o. Starogard Gdański 6,9 4488
2971 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Almed Sp. z o.o. Malbork 6,9 13274,4
2972 Stowarzyszenie Kupców Targowiska Gdańsk-Wrzeszcz Gdańsk 6,9 2806,2
2973 Bemakor Sp. z o.o. Gdańsk 6,9 21312,7
2974 Risk Guard Sp. z o.o. Sopot 6,9 4536,2
2975 Corleonis Sp. z o.o. S.K.A. Rumia 6,9 138662,3
2976 Zwk Mar Szall Sp. z o.o. Krokowa 6,9 4078,4
2977 Best Service Mk. Sp. z o.o. Gdynia 6,9 1485,5
2978 Spr Polska Sp. z o.o. Czersk 6,9 3688,2
2979 Invest Parkiet Sp. z o.o. Gdynia 6,9 4318,2
2980 Live Sp. z o.o. Gdańsk 6,9 32445,5
2981 Equi-Invest Katarzyna Jackiewicz-Wójcik S.K.A. Połchowo 6,9 1639,9
2982 Aquaclean Sp. z o.o. Gdańsk 6,9 4676,2
2983 Interkam Gdańsk Sp. z o.o. Łęgowo 6,9 307,9
2984 Gemini Dom Sp. z o.o. Wiślinka 6,9 862,8
2985 Proal Ltd Sp. z o.o. Wejherowo 6,9 14301,8
2986 Abiuris Sp. z o.o. Gdańsk 6,9 1474,1
2987 Meva-Pol Sp. z o.o. Gdańsk 6,9 19637,1
2988 Avaus Marketing Innovations Poland Sp. z o.o. Gdańsk 6,9 3695,4
2989 Makax Sp. z o.o. Sopot 6,9 59005,1
2990 Zakład Budowy Maszyn Zremb – Chojnice S.A. Chojnice 6,9 11146,9
2991 Gpec Starogard Sp. z o.o. Starogard Gdański 6,8 35690,9
2992 Jeppesen Poland Sp. z o.o. Gdańsk 6,8 174560,1
2993 Consteel Electronics Sp. z o.o. S.K. Gdynia 6,8 5403,5
2994 Carlsson Drewno Sp. z o.o. Żelistrzewo 6,8 12081,5
2995 Stowarzyszenie Absolwentów Wyższych Szkół Zarządzania Nasza Europa Kwidzyn 6,8 333,1
2996 Invicta Sp. z o.o. Gdańsk 6,8 105040,3
2997 Iglo Fresh II Sp. z o.o. Skórcz 6,8 1503,8
2998 Spółdzielnia Mieszkaniowa ROZSTAJE Gdańsk 6,8 48789
2999 Bora Sp. z o.o. Sp.k. Gdynia 6,8 8282,3
3000 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Diagnosis Sp. z o.o. Gdynia 6,8 2273,2
3001 WBS Sp. z o.o. sp.k. Strzebielinko 6,8 5976,8
3002 Iwom Sp. z o.o. w likwidacji Rywałd 6,8 238,4
3003 Pro-Invest Sp. z o.o. Sopot 6,8 937,6
3004 M.L. Sp. z o.o. Gdańsk 6,8 3660,1
3005 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Duet Jolanta Kucharska i Henryk Kaszuba sp.j. Człuchów 6,8 71961,2
3006 Firma Usługowo-Handlowa Dombud Pryczkowski sp.j. Łapalice 6,8 17526,1
3007 Sejlorfoks Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 6,8 944,3
3008 Meblomak Sp. z o.o. Rumia 6,8 48447,9
3009 Dz Sp. z o.o. Reda 6,8 1496,4
3010 Amazon Development Center Poland Sp. z o.o. Gdańsk 6,8 262577,1
3011 Bz Consulting Nova Sp. z o.o. Gdańsk 6,8 681
3012 Sword Sp. z o.o. S.K. Gdynia 6,8 30557,4
3013 Anker Sp. z o.o. Gdynia 6,8 9996,6
3014 Altway(Pl) Sp. z o.o. Gdańsk 6,8 1228,1
3015 Marant Polska Sp. z o.o. Gdańsk 6,8 4425,8
3016 Security+ Sp. z o.o. Gdańsk 6,8 3326,3
3017 Lucatel Nova Sp. z o.o. Gdańsk 6,8 632,6
3018 Wie-Com Sp. z o.o. Pierwoszyno 6,8 276,3
3019 Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Baza Sp. z o.o. Gdańsk 6,8 1359
3020 ROBOD S.A. Gdańsk 6,8 109553,4
3021 Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Skalpel Wejherowo 6,7 814,6
3022 Instytut Bezpieczeństwa Cyberprzestrzeni Security Legal Sp. z o.o. Słupsk 6,7 229,1
3023 Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o. Gdańsk 6,7 258963,4
3024 Przedsiębiorstwo Remontowo-Usługowo-Projektowe Hydro-Rem Sp. z o.o. Gdańsk 6,7 1830,8
3025 Flisik Toporek Sp. z o.o. sp.k. Żukowo 6,7 1132
3026 Knb System Sp. z o.o. Gdynia 6,7 22087,5
3027 Jbs Beauty Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 6,7 48957,1
3028 TKG Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 6,7 46075,6
3029 Aski-Data Polska Gesellschaft Für Datenmanagement Sp. z o.o. Gdańsk 6,7 1972,9
3030 Unison Sp. z o.o. Cieplewo 6,7 6471,7
3031 DOE Sp. z o.o. Gdynia 6,7 7294,6
3032 Apka Sp. z o.o. Warzno 6,7 161,2
3033 B.M. Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 6,7 141048,3
3034 Sima Sp. z o.o. S.K. Słupsk 6,7 20631,5
3035 Ak Construction Sp. z o.o. Kwidzyn 6,7 8001,9
3036 Hydromechanika Sp. z o.o. S.K. Piaskowiec 6,7 175366
3037 Lotos Kolej Sp. z o.o. Gdańsk 6,7 1055134,2
3038 Apteka Starowiejska sp.j. Wolniewicz i Wspólnicy Rumia 6,7 21029,8
3039 Es Style Budownictwo Sp. z o.o. Kosakowo 6,7 9212,3
3040 IBD Sp. z o.o. Mosty 6,7 1459,7
3041 IGIS Sp. z o.o. S.K. Brusy 6,7 17971,7
3042 GUM – Reda Spółdzielnia Pracy Zakłady Produkcyjno – Handlowe Reda 6,7 1425,3
3043 Centrum Maszyn CNC Sp. z o.o. Sopot 6,7 13456,4
3044 Almarina Trade Sp. z o.o. S.K. Gdynia 6,7 46791,4
3045 Gdańska Stocznia Remontowa im. J. Piłsudskiego S.A. Gdańsk 6,6 1633390,8
3046 Comex S.A. Gdańsk 6,6 37821,5
3047 Bosman Sp. z o.o. Gdynia 6,6 2768
3048 Lotos Oil Sp. z o.o. Gdańsk 6,6 888600,7
3049 Business Mind Sp. z o.o. Gdańsk 6,6 2710,6
3050 Izba Bawełny w Gdyni – Gdynia Cotton Association Gdynia 6,6 3753,1
3051 4 PIK Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 6,6 7780,1
3052 Alex Polska Sp. z o.o. Gdańsk 6,6 2429,4
3053 Im Solutions Sp. z o.o. Gdynia 6,6 20158,6
3054 Maxiem Waterjets Sp. z o.o. Gdańsk 6,6 9003,5
3055 Remex Shiprepairers Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 6,6 12209,8
3056 Audien Sp. z o.o. Gdańsk 6,6 1161,4
3057 Frankowski Coating Sp. z o.o. Rusocin 6,6 464,4
3058 Inside Laundry Sp. z o.o. Gdańsk 6,6 1372,6
3059 Malgips Realizacje Sp. z o.o. Gdańsk 6,6 974,2
3060 Klimazbyt Sp. z o.o. Gdynia 6,6 24781,2
3061 Masters Sp. z o.o. Straszyn 6,6 225529,8
3062 Mała Spółdzielnia Mieszkaniowa Przy Zakładzie Karnym w Sztumie Sztum 6,6 419,5
3063 Oslink Internet Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chojnice 6,6 904,7
3064 Astor Systems Sp. z o.o. Gdańsk 6,6 23548,7
3065 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pro-Stom Sp. z o.o. Gdańsk 6,6 296,6
3066 Bosch Centrum Agares Barbara i Jerzy Schmidt sp.j. Gdańsk 6,6 20352,2
3067 Nord Ships Group Sp. z o.o. Gdańsk 6,6 30348,5
3068 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Malmor Sp. z o.o. Gdańsk 6,6 5478,6
3069 Gdyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdynia 6,6 175731,9
3070 Steelu Sp. z o.o. Bielkówko 6,6 3252,6
3071 Opti Nieruchomości Sp. z o.o. Gdańsk 6,6 5123,9
3072 WP Invest Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 6,6 23422,8
3073 VTS LC Sp. z o.o. Gdańsk 6,6 10960,9
3074 P63 Sp. z o.o. Gdańsk 6,5 15235,7
3075 Kongsberg Maritime CM Sp. z o.o. Gniew 6,5 185520,8
3076 Vmd Polska Sp. z o.o. Kościerska Huta 6,5 3587,1
3077 Drążek Sp. z o.o. Gdynia 6,5 590,2
3078 Ensono Sp. z o.o. Gdańsk 6,5 22866,9
3079 Hejs – Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 6,5 3612,9
3080 Spółdzielnia Mieszkaniowa Suchanino Gdańsk 6,5 38685
3081 I-Med M. Pacer – sp.j. Suchy Dwór 6,5 26117,4
3082 Geosynt.Pl Sp. z o.o. Gdańsk 6,5 5804,1
3083 Labdar Sp. z o.o. S.K. Banino 6,5 7158
3084 Marpol Aleksandra Szur i Wspólnicy sp.j. Reda 6,5 16539,5
3085 Grupa Westa Sp. z o.o. Gdynia 6,5 4575,8
3086 Przychodnia Kartuska Sp. z o.o. Gdańsk 6,5 5152,1
3087 Mw Kontrakt Sp. z o.o. sp.k. Reda 6,5 72538
3088 Spółdzielnia Socjalna Pozytywka Kartuzy 6,5 741,1
3089 Promarina Management Polska Sp. z o.o. Sopot 6,5 1098,9
3090 Sterlog Polska Sp. z o.o. Gdańsk 6,5 2377,2
3091 Gpec Ekspert Sp. z o.o. Gdańsk 6,5 324,8
3092 Biuro Podróży Glob Sp. z o.o. Gdynia 6,5 313,4
3093 Kainos Software Poland Sp. z o.o. Gdańsk 6,5 73717,6
3094 Bałtycka Baza Masowa Sp. z o.o. Gdynia 6,5 16079,5
3095 Tapi Przedsiębiorstwo Instalacyjne Sp. z o.o. Gdańsk 6,4 26039,8
3096 GBG Gołębiewski Sp. z o.o. S.K. Starogard Gdański 6,4 105538,9
3097 Aldek 34-M.Witulski sp.j. Gdynia 6,4 28997
3098 Aga Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 6,4 9933,7
3099 Complex Sp. z o.o. Sopot 6,4 693,8
3100 Kapeo Laser Sp. z o.o. Kowale 6,4 9001,2
3101 Ekocel Sp. z o.o. Rekowo Górne 6,4 130741
3102 Centrum Sportowe U Jezuitów Sp. z o.o. Gdynia 6,4 7856,2
3103 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Krismont Sp. z o.o. Gdańsk 6,4 1390,2
3104 Browar Kościerzyna Sp. z o.o. S.K. Kościerzyna 6,4 9396,5
3105 Politechnika Gdańska Gdańsk 6,4 884275,6
3106 Dgm Budowa Sp. z o.o. Tupadły 6,4 8023,9
3107 Lbiotica Sp. z o.o. Sopot 6,4 74434,5
3108 Careno Sp. z o.o. Gdynia 6,4 1533,8
3109 Tcz.Pl Sp. z o.o. Tczew 6,4 214,6
3110 Omarok Sp. z o.o. Sopot 6,4 4249,2
3111 Diagnoson Sp. z o.o. Gdańsk 6,4 3605,5
3112 Bus Factory Sp. z o.o. S.K. Wejherowo 6,4 25119,6
3113 Zakład Przetwórstwa Mięsnego M.T. Bączyk Sp. z o.o. Zgierz 6,4 150,5
3114 Wojewódzki Ośrodek Informatyki Sp. z o.o. Gdańsk 6,4 3518,2
3115 Rommerts Ship Design Poland Sp. z o.o. Gdańsk 6,4 1198
3116 Service+ Sp. z o.o. Gdańsk 6,4 2800,9
3117 Agmare Sp. z o.o. Kielno 6,4 2065,5
3118 Primeline Finance Sp. z o.o. Gdańsk 6,4 566,3
3119 Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Spais Sp. z o.o. Gdańsk 6,3 556,7
3120 Nordic Frigo Sp. z o.o. Glincz 6,3 22081,3
3121 Baltic Spares Service Sp. z o.o. Gdańsk 6,3 71169,3
3122 BELL-DOM Sp. z o.o. S.K. Kolonia 6,3 33114,4
3123 Interdrex Sp. z o.o. Bieszkowice 6,3 64155,7
3124 Gdańska Organizacja Turystyczna Gdańsk 6,3 6921,1
3125 Jubitom Kazimierz Tomasiewicz Rumia 6,3 154350,9
3126 Mtt Sp. z o.o. Gdańsk 6,3 14164,3
3127 Ab Audyt Sp. z o.o. Gdynia 6,3 151,3
3128 Reklama Pomorska Sp. z o.o. Gdańsk 6,3 1018
3129 The Job Hub Sp. z o.o. Gdynia 6,3 1752,7
3130 Dom&House Sp. z o.o. S.K. Sopot 6,3 23364,9
3131 Solsquare Sp. z o.o. Rumia 6,3 1930,1
3132 Delikatesy Maciej Mroziński S.K. Sopot 6,3 26681,1
3133 Animar Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 6,3 12977,5
3134 Uni Consulting Poland Sp. z o.o. Gdynia 6,3 2315,3
3135 Potearchitekci Sp. z o.o. Gdańsk 6,3 1799,9
3136 Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno – Spożywcze S.A. Gdańsk 6,3 45271,4
3137 Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa Sopot 6,3 43045,1
3138 Mirko Sp. z o.o. Głobino 6,3 72914,9
3139 Boven Meble Sp. z o.o. Zagórki 6,3 897,8
3140 Spółdzielnia Osób Prawnych Ineksplo Sopot 6,3 6392
3141 Torell-Danuta Wingert i Wspólnicy Sp. J. Pruszcz Gdański 6,3 27690,7
3142 Levicare Sp. z o.o. Gdynia 6,3 6390,9
3143 Azuro Sp. z o.o. Malbork 6,3 29901,1
3144 Integra B.R.O.P. Sp. z o.o. Gdynia 6,3 398,8
3145 Kolanko Sp. z o.o. Grupa SBS S.K. Chwaszczyno 6,3 9714,1
3146 Biorife Sp. z o.o. S.K. Słupsk 6,3 1906,6
3147 Delta Krokowa Sp. z o.o. S.K. Krokowa 6,3 33563,5
3148 BBK S.A. Kowale 6,3 534294,1
3149 POLFARM S.A. Chwaszczyno 6,3 54195
3150 Przedsiębiorstwo Chłodniczo-Klimatyzacyjne Prorem-Agro Sp. z o.o. Gdańsk 6,3 14498,3
3151 Arnon Sp. z o.o. Wejherowo 6,3 13327,3
3152 KIM Invest Sp. z o.o. Sopot 6,3 6397,4
3153 Zakład Handlowo-Usługowy Aga Sp. z o.o. Gdańsk 6,2 6920,2
3154 Invest Komfort S.A. Gdynia 6,2 560,9
3155 Drewnobudowa Polska Sp. z o.o. Straszyn 6,2 3037,4
3156 Ultrafog Service Sp. z o.o. Tuchom 6,2 30698,8
3157 Hirston Sp. z o.o. Przodkowo 6,2 2995,8
3158 Biuro Projektowo Inżynierskie Konstruktornia Sp. z o.o. Gdańsk 6,2 1411,1
3159 Dwgroup Sp. z o.o. Gdańsk 6,2 132,8
3160 Blesa sp.j. Bil i Wspólnicy Sztum 6,2 24165,1
3161 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Koszałka Sp. z o.o. Kartuzy 6,2 197876,6
3162 Jsp Truck Sp. z o.o. Gdynia 6,2 226,1
3163 JF Hillebrand Poland Sp. z o.o. Gdynia 6,2 36083,8
3164 Medipunkt Sp. z o.o. S.K. Kwidzyn 6,2 7171,7
3165 Nck Sp. z o.o. Gdańsk 6,2 3516,3
3166 Eco-Construction Sp. z o.o. Gdańsk 6,2 246,3
3167 Celtrans Sp. z o.o. Rumia 6,2 2359,8
3168 Plasmet Czechowicz sp.j. Widzino 6,2 59279,1
3169 Subligift Sp. z o.o. Krokowa 6,2 312
3170 Gb Steel Zone Sp. z o.o. Gdańsk 6,2 324,3
3171 A – Lakiernia Sp. z o.o. Lębork 6,2 31462,5
3172 Przedsiębiorstwo Remax-Z Sp. z o.o. Gdynia 6,2 3169,2
3173 Pcp Logistics Sp. z o.o. Gdynia 6,2 11651,4
3174 ENTRA Sp. z o.o. Juszkowo 6,2 40191,8
3175 Altiga Sp. z o.o. Rumia 6,2 7653,5
3176 A&S Group Sp. z o.o. Gdańsk 6,2 59,1
3177 Asisco Sp. z o.o. Gdynia 6,2 730,7
3178 Przedsiębiorstwo Handlowe Gardenia Stanisław Greliak i Wspólnicy sp.j. Łęgowo 6,2 9231,1
3179 A J Fabryka Mebli Sp. z o.o. Redzikowo 6,2 137893,2
3180 Profil Krupa Sp. z o.o. Waplewo-Osiedle 6,2 596,9
3181 Sadowski Sp. z o.o. Gdynia 6,2 10269,2
3182 Ocus Sp. z o.o. Sopot 6,2 149,9
3183 AKU Sp. z o.o. S.K. Zajączkowo 6,2 14383,1
3184 Przedsiębiorstwo Robót Ogólnobudowlanych i Antykorozyjnych Olemer Sp. z o.o. Gdańsk 6,2 1790,2
3185 Balticply Sp. z o.o. Pawlice 6,2 27332,2
3186 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Rarytas J. i R. Markowscy sp.j. Malbork 6,2 41195,4
3187 Inpero Sp. z o.o. Góra 6,2 6881,8
3188 Apteka Orłowska E. Borowska, K. Borowski S.J. Gdynia 6,2 22568,8
3189 OLGRUM Sp. z o.o. Gdańsk 6,2 20844,1
3190 Jantar 3 Sp. z o.o. Słupsk 6,2 8331,8
3191 Ecore Sp. z o.o. Słupsk 6,2 13440,9
3192 Asmet Sp. z o.o. Czersk 6,2 36676,3
3193 Isolution Ltd Sp. z o.o. Gdańsk 6,2 445,5
3194 Porta Kmi Poland S.A. Bolszewo 6,1 802030,4
3195 Michna Sp. z o.o. sp.k. Ropuchy 6,1 44431,6
3196 Polentex Sp. z o.o. Gdańsk 6,1 4465,5
3197 Festus Sopockie Towarzystwo Winiarskie Sp. z o.o. Sopot 6,1 8816,9
3198 WESTPOL – TEEUWISSEN Sp. z o.o. Rzeczenica 6,1 437540,3
3199 Geoline Sp. z o.o. S.K. Rokitki 6,1 1179,9
3200 Pralnia Kroso Sp. z o.o. Gdynia 6,1 119
3201 Hicopy Gdańsk Grzegorz Wojtkiewicz sp.k. Gdańsk 6,1 5529
3202 Variosteel Sp. z o.o. Lębork 6,1 66080,6
3203 Przychodnia Lekarska Jasień Sp. z o.o. Gdańsk 6,1 20838,9
3204 P&P Sp. z o.o. Orle 6,1 100454,2
3205 Gdyńskie Pasaże Handlowe Sp. z o.o. Gdynia 6,1 1832,9
3206 Radiolex Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 6,1 34478,9
3207 Firma Partner Sp. z o.o. S.K. Lubiszewo Tczewskie 6,1 9454,2
3208 AMBIENT-SYSTEM Sp. z o.o. Gdańsk 6,1 52273
3209 Efis Polska Sp. z o.o. Piece 6,1 340
3210 Koksik Sp. z o.o. Gdańsk 6,1 2938,4
3211 Axis – Sp. z o.o. Gdańsk 6,1 36217,8
3212 Kompranet.Pl Sebastian Mróz sp.j. Pruszcz Gdański 6,1 8390,7
3213 Multimedia Productions Sp. z o.o. Gdańsk 6,1 1353,2
3214 Centrum Medyczne Polimed Sp. z o.o. Tczew 6,1 5098,6
3215 Kaszuby Sp. z o.o. Kościerzyna 6 3908,8
3216 Kruszywo Sp. z o.o. Linia 6 103340,2
3217 Nadmorskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Gdańsk 6 129445,5
3218 Baukrane Budownictwo Sp. z o.o. Gdańsk 6 3058,1
3219 Practice Tests Academy Sp. z o.o. Gdańsk 6 221
3220 AS-PL Sp. z o.o. Gdańsk 6 216088,9
3221 PHU SEPIX S.J. Stanisław, Daniela Sekuła Słupsk 6 11886
3222 Solemis Group Sp. z o.o. Gdynia 6 3861,8
3223 Escal Sp. z o.o. S.K. Kiełpino 6 16357,7
3224 Przedsiębiorstwo ROL-RYŻ Sp. z o.o. Gdynia 6 495383,6
3225 Paxo Pomorska Akademia Kształcenia Służb Ochrony i Doskonalenia Umiejętności Sp. z o.o. Gdańsk 6 568,3
3226 Unit Trans Sp. z o.o. Gdynia 6 2138,6
3227 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Olimpic Sp. z o.o. Gdynia 6 9678,9
3228 Dlabs Sp. z o.o. Gdańsk 6 4273,7
3229 Koga-Maris Sp. z o.o. Hel 6 18997,8
3230 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Galmex Sp. z o.o. w likwidacji Gdańsk 6 718,9
3231 Korell Sp. z o.o. S.K. Gdynia 6 8403,9
3232 Fundacja Promocji Przemysłu Okrętowego i Gospodarki Morskiej Gdańsk 6 616,8
3233 Gd.Pl Sp. z o.o. Gdynia 6 1471,4
3234 Lewinski Sp. z o.o. Strzelęcino 6 31305,6
3235 Profi-Fol Sp. z o.o. Dobra 6 610
3236 Sondex Poland Sp. z o.o. Koleczkowo 6 42620,9
3237 Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. A. Mickiewicza Sopot 6 7698,3
3238 Medical Distribution Sp. z o.o. Łapino 6 388,7
3239 Farmjug AG Sp. z o.o. Kartuzy 6 10010,2
3240 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Budownictwa Alfa Sp. z o.o. Kwidzyn 6 2378,5
3241 Lupak Sp. z o.o. Kamień 6 886,8
3242 Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjno Handlowe Megatransport Leszek Lewicki Zblewo 6 60891,1
3243 PRZYMORZE Powszechna Spółdzielnia Mieszkaniowa Gdańsk 6 205208,8
3244 Ak Property Wspólnoty Sp. z o.o. Gdańsk 6 160,2
3245 Dworek Admirał Sp. z o.o. Rumia 6 4662,1
3246 BLB Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 6 11595,6
3247 N5n Sp. z o.o. Gdynia 6 4865,8
3248 Portorico Sp. z o.o. Gdańsk 5,9 1079,8
3249 FAST S.A. Gdynia 5,9 84284,1
3250 Artseries Sp. z o.o. Gdynia 5,9 5819,8
3251 Dap Sp. z o.o. Miszewo 5,9 989,5
3252 Ocean-Tech Sp. z o.o. Chwaszczyno 5,9 14716
3253 Pod Lipami Sp. z o.o. Łęgowo 5,9 2707,7
3254 Soleos Sp. z o.o. Gdynia 5,9 8469,1
3255 Bilander Group Sp. z o.o. Gdynia 5,9 3339,9
3256 Margab Sp. z o.o. Reda 5,9 5138,7
3257 Symphony Clinical Research Sp. z o.o. Gdańsk 5,9 1485,4
3258 Techmeco Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 5,9 1006,8
3259 Irko Sp. z o.o. Gdańsk 5,9 23068,3
3260 Elmot Sp. z o.o. Kopytkowo 5,9 28447,4
3261 Eurx Sp. z o.o. Gdańsk 5,9 4446,4
3262 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Majer sp.j. Alicja Majer i Andrzej Majer Straszyn 5,9 5641,1
3263 Agencja Projektowo-Usługowa Apro Sp. z o.o. w likwidacji Gdańsk 5,9 479,5
3264 Tsl Expert Sp. z o.o. S.K. Gdynia 5,9 13107,9
3265 Intercon – Forwarding Kusz sp.j. Gdańsk 5,9 5567,3
3266 Fide-Trans Ożóg sp.j. Gdynia 5,9 13360,5
3267 Saferoad Kabex Sp. z o.o. Gdańsk 5,9 32018,5
3268 Bibus Menos Sp. z o.o. Gdańsk 5,9 189840,1
3269 Encos Sp. z o.o. Gdańsk 5,9 1712,3
3270 Spotbal Sp. z o.o. Gdańsk 5,9 1776,1
3271 Bico Sp. z o.o. Gdynia 5,9 2695,9
3272 Ppu Omega Sp. z o.o. Gdańsk 5,9 21404,2
3273 K&K PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE Krzysztof Wojtanowicz Wejherowo 5,9 101202
3274 Maskey Sp. z o.o. Tuchom 5,9 2019,8
3275 Oval Sp. z o.o. sp.k. Malbork 5,9 63453
3276 Miitoo Sp. z o.o. Sierakowice 5,9 1148,8
3277 Arkonaria Sp. z o.o. Gdańsk 5,9 2007,9
3278 Emde-Pack Sp. z o.o. S.K. Czeczewo 5,9 904,3
3279 Best Foods Polska Sp. z o.o. Sp.K. Sopot 5,9 290404,7
3280 Coffice Sp. z o.o. Gdańsk 5,9 8923,7
3281 4Tess Group Sp. z o.o. S.K. Sopot 5,9 7846,8
3282 Winsers Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 5,9 850,3
3283 Hyperpharm Dorota Regosz sp.j. Szemud 5,9 17011,4
3284 PHU Tele-Car Sp. z o.o. Wejherowo 5,9 3627,7
3285 Logintegra Sp. z o.o. Gdańsk 5,8 1842,9
3286 Elwoz Eco Sp. z o.o. Sierakowice 5,8 116465
3287 Secespol Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański 5,8 102252,3
3288 Zakład Produkcyjno-Usługowy Elba Piotr Czapiewski sp.j. Czarlin 5,8 3491,4
3289 Ectron Sp. z o.o. Gdańsk 5,8 21298,8
3290 D & H ENGINEERING POLAND Sp. z o.o. Niezabyszewo 5,8 125760,5
3291 Ums Marbalco Sp. z o.o. Sopot 5,8 1708
3292 Karub Meble i Profile Giete Sp. z o.o. Kiełpino 5,8 15960,6
3293 LAMINOPOL Sp. z o.o. Redzikowo 5,8 146950,1
3294 Adb Logistics Sp. z o.o. Gdynia 5,8 608,7
3295 Transport Ciężarowy Mariusz Kulczyk Gdańsk 5,8 15893,3
3296 Tfg Asset Management Sp. z o.o. Gdańsk 5,8 7296,2
3297 Kinsky Sp. z o.o. Pelplin 5,8 4833,7
3298 Przedsiębiorstwo-Produkcyjno Handlowe Boltex -Sp. z o.o. Różewo 5,8 410,7
3299 Proxima Sp. z o.o. Gdynia 5,8 568,2
3300 Lancet Sp. z o.o. Lębork 5,8 15634,4
3301 I.C.E. Transport Poland Sp. z o.o. Gdynia 5,8 36209,6
3302 Pekazet Sp. z o.o. S.K. Kartuzy 5,8 26894,9
3303 Tapptic Poland Sp. z o.o. Gdańsk 5,8 12722,2
3304 Retrans Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 5,8 2570,9
3305 Intech Sp. z o.o. Gdynia 5,8 809,7
3306 SOLWIT S.A. Gdańsk 5,8 57156,6
3307 Graphic Data Polska Sp. z o.o. w likwidacji Gdańsk 5,8 9424,6
3308 Stauff Polska Sp. z o.o. Miszewko 5,8 18742,7
3309 Olbud Straszyn Sp. z o.o. Straszyn 5,8 14735,3
3310 Coffee Ever Sp. z o.o. sp.k. Mareza 5,8 6956
3311 Browar 3 City Sp. z o.o. S.K. Borcz 5,8 4219,7
3312 Gma Metals Polska Sp. z o.o. Gdańsk 5,8 144,4
3313 GDA Sp. z o.o. Gdańsk 5,8 48852,8
3314 Grupa Zdunek Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 5,8 7724,7
3315 Intec Maritime Service Poland Sp. z o.o. Gdańsk 5,8 8708,2
3316 Ekod Sp. z o.o. S.K. Gdynia 5,8 15467,1
3317 Villa Kociewie Sp. z o.o. Starogard Gdański 5,8 260,8
3318 2s Meble Sp. z o.o. Czersk 5,8 2607,2
3319 Ts – Transport Service – Sp. z o.o. Gdynia 5,8 36566,8
3320 Zakład Badawczo-Wdrożeniowy Ośrodka Salmonella Immunolab Sp. z o.o. Gdańsk 5,8 1244
3321 Remontowa Marine Design & Consulting Sp. z o.o. Gdańsk 5,8 40619,1
3322 Kurt Konig Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o. Gdańsk 5,8 19736,2
3323 Energa Informatyka i Technologie Sp. z o.o. Gdańsk 5,8 214348,5
3324 Detekt Maciej Stromski Sp. z o.o. Żukowo 5,8 1263,4
3325 Witkac Sp. z o.o. Słupsk 5,7 2936,5
3326 Piomar Sp. z o.o. Gdynia 5,7 3877,2
3327 Selenit Sp. z o.o. Miszewko 5,7 1399,7
3328 Biuro Rachunkowe Janina Sp. z o.o. Tczew 5,7 476,1
3329 Spedycja Pomorze B. Ziemba, R. Sadecki sp.j. Miastko 5,7 28328,2
3330 Orion Ship Management Sp. z o.o. Gdynia 5,7 1045,1
3331 Polskiesuplementy.Pl Sp. z o.o. Bojano 5,7 584,2
3332 Hanimat Sp. z o.o. Rekowo Górne 5,7 1667,5
3333 SESCOM S.A. Gdańsk 5,7 116040,6
3334 Magnus Film Sp. z o.o. Gdańsk 5,7 808,2
3335 Zarządzanie Nieruchomościami Nova Sp. z o.o. Lębork 5,7 1489,1
3336 Spawmet Sp. z o.o. Chojnice 5,7 14618,6
3337 Victoria-Sport Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 5,7 19883
3338 Firma Handlowa – Grażyna i Sławomir Zgubińscy sp.j. Lębork 5,7 12419
3339 Przedsiębiorstwo Usługowo-Wytwórcze Orion Sp. z o.o. Somonino 5,7 2905,9
3340 Polipol Meble Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chojnice 5,7 252073,1
3341 Bluestone Poland Sp. z o.o. Gdańsk 5,7 4726,5
3342 Gdańskie Stowarzyszenie Alliance Française Gdańsk 5,7 1101,1
3343 Piekarnia Cukiernia Bernard i Jacek Jarzębińscy S.J. Kościerzyna 5,7 65699,9
3344 Tps Sp. z o.o. Gdańsk 5,7 1401,8
3345 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kaszuby Kartuzy 5,7 33533,4
3346 Pl-Soft Online Sp. z o.o. Sopot 5,7 442,4
3347 Dellner Components Sp. z o.o. Gdynia 5,7 147412,2
3348 Aircool Sp. z o.o. Chwaszczyno 5,7 18485,4
3349 Profilaktyczny Dom Zdrowia W Juracie Jurata 5,7 2242,8
3350 Tileco Sp. z o.o. Dobrzewino 5,7 1757,8
3351 Sphere Research Labs Sp. z o.o. Gdynia 5,7 796,6
3352 Icu Tech Sp. z o.o. Gdynia 5,7 285,9
3353 Abc Sp. z o.o. Gdańsk 5,7 7089,6
3354 Zibi Steel Sp. z o.o. S.K. Brusy 5,7 30225,3
3355 Daj Sp. z o.o. Sopot 5,7 1011,4
3356 A – Z BIJ Sp. z o.o. S.K. Kościerzyna 5,7 11017,9
3357 Peak Sp. z o.o. Gdańsk 5,7 744,4
3358 Trans Polonia S.A. Tczew 5,7 66746,3
3359 Babicz Sp. z o.o. S.K. Chojnice 5,7 3536,9
3360 Budrem – Rybak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Luzino 5,7 73271,6
3361 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Barbara Kurzelewscy i Niedźwiedź sp.j. Człuchów 5,6 27821,6
3362 Oltrans – Składy Budowlane Sp. z o.o. Mrzezino 5,6 14611,3
3363 Obsługa Wspólnot Mieszkaniowych J.K. Gestia Sp. z o.o. Gdańsk 5,6 1710,9
3364 Son Sp. z o.o. Słupsk 5,6 3547
3365 Komunal Express Sp. z o.o. Jankowo Gdańskie 5,6 15858,9
3366 Hestia Loss Control Sp. z o.o. Sopot 5,6 436,1
3367 Polbrok-Agencja i Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o. Gdynia 5,6 5961,5
3368 Asseco Data Systems S.A. Gdynia 5,6 505072,3
3369 Westcoasting Towage Services Sp. z o.o. Gdynia 5,6 5644,2
3370 Unisolo Sp. z o.o. Gdańsk 5,6 681,4
3371 Ecu Worldwide Polska Sp. z o.o. Gdynia 5,6 19865,5
3372 Sondex Sp. z o.o. Nowa Wieś Lęborska 5,6 37264,2
3373 Dorota & Kazik Sp. z o.o. S.K. Trzy Rzeki 5,6 37059,4
3374 Biuro Podatkowe Borzeszkowski Sp. z o.o. Starogard Gdański 5,6 1425
3375 Westpol-Teeuwissen Casings Sp. z o.o. Rzeczenica 5,6 30936,8
3376 Mediafocus Sp. z o.o. Gdańsk 5,6 5630,8
3377 Synopsys Poland Sp. z o.o. Gdańsk 5,6 27716,1
3378 Rugby Club Arka Gdynia Gdynia 5,6 1254,8
3379 Ośrodek Wczasowy Jantar Sp. z o.o. Jantar 5,6 2562,7
3380 Dm Eco Sp. z o.o. Sopot 5,6 53,8
3381 Wygodna Rata.Pl Sp. z o.o. Starogard Gdański 5,6 721,5
3382 Elastyczny Klinkier Sp. z o.o. Gdańsk 5,6 20682,6
3383 Nauczycielska Spółdzielnia Mieszkaniowa Sopot Dolny Sopot 5,6 19131,3
3384 Wave Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 5,6 273,6
3385 Activ Meble Sp. z o.o. Pszczółki 5,6 811,6
3386 Termo – Eko Sp. z o.o. Kobylnica 5,6 307,3
3387 S-Studio Sp. z o.o. Sopot 5,6 270,2
3388 Primet S.A. Sztum 5,6 16409,4
3389 Gospodarstwo Rolne Bystrze Sp. z o.o. Bystrze 5,6 5228,4
3390 Ground Sp. z o.o. Rumia 5,6 9329,6
3391 Gudowski Bros Sp. z o.o. Gdańsk 5,6 7965,2
3392 2m Finance Sp. z o.o. Gdańsk 5,6 805,1
3393 PORTAL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Sprzętowo Transportowych Gdańsk 5,6 17843,3
3394 Aseco Container Seruices Sp. z o.o. Gdynia 5,6 69664,1
3395 ACS Electro Sp. z o.o. Gdańsk 5,5 1275,7
3396 Des Art Sp. z o.o. Gdynia 5,5 6060,5
3397 Bikor Sp. z o.o. Gdańsk 5,5 2856,2
3398 EKOWIK Sp. z o.o. Międzygminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Władysławowo 5,5 50493,2
3399 Emt2 Sp. z o.o. Gdynia 5,5 50,3
3400 Proterm Plus Sp. z o.o. Chojnice 5,5 4139,4
3401 Cps – Iep Sp. z o.o. Mareza 5,5 66293,1
3402 Przedsiębiorstwo Handlowe Rebis E. i E. Baranowscy sp.j. Słupsk 5,5 13459,6
3403 Spółdzielnia Pracy Elektra Gdynia 5,5 4887
3404 Kolanko Sp. z o.o. Chwaszczyno 5,5 2107
3405 Brata Plast Sp. z o.o. Ustka 5,5 956,3
3406 Smyczx Sp. z o.o. Gdańsk 5,5 654,7
3407 Malborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Malbork 5,5 20984,7
3408 Emmco Pomorze Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 5,5 42908,7
3409 METALZBYT Sp. z o.o. Gdańsk 5,5 160013,3
3410 LKW Transport Gruba sp.j. Reda 5,5 28592,5
3411 Forsell Sp. z o.o. Gdańsk 5,5 12506,3
3412 EPG Sp. z o.o. Sopot 5,5 20575,4
3413 Pws Sp. z o.o. Gdańsk 5,5 775,1
3414 Cnc Serwis Sp. z o.o. S.K. Pomysk Mały 5,5 2626,3
3415 Primagran Sp. z o.o. Żuławki 5,5 20138,2
3416 Treader Spółka z Graniczoną Odpowiedzialnością Gdańsk 5,5 1967,3
3417 House Of Bilans Sp. z o.o. Gdynia 5,5 105,2
3418 Przedsiębiorstwo Usługowe Suponex Sp. z o.o. Gdynia 5,5 3336,5
3419 Peak Development Sp. z o.o. Rokitnica 5,5 1107,4
3420 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirex Sp. z o.o. Kobylnica 5,4 30298,9
3421 Oktan Brzeski, Grzenkowicz Sp. z o.o. Słupsk 5,4 519310,6
3422 Zakład Ogólnobudowlany Józef Urbaniak Chojnice 5,4 49594,9
3423 Centech Sp. z o.o. Gdańsk 5,4 11640,1
3424 Xgiełda Sp. z o.o. Gdynia 5,4 33364,2
3425 Euro Styl Development Sp. z o.o. Futura Park sp.k. Gdańsk 5,4 6102,6
3426 Silkroad Sp. z o.o. Orle 5,4 835,4
3427 Rotal Eco Sp. z o.o. Reda 5,4 12507,9
3428 B + K Agency Sp. z o.o. Sopot 5,4 12620
3429 Dataline Automation Support Sp. z o.o. Kwidzyn 5,4 13705,7
3430 Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych Arex Sp. z o.o. Gdynia 5,4 16889
3431 IEM Service Sp. z o.o. Starogard Gdański 5,4 2800,9
3432 T.O.K. Sp. z o.o. Gdańsk 5,4 492,2
3433 Krj Sp. z o.o. Rumia 5,4 20304,9
3434 Astron Venture Sp. z o.o. Sopot 5,4 1785,1
3435 Wings Capital Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 5,4 2230,4
3436 Sanus Sp. z o.o. Gdynia 5,4 8286,3
3437 Vogen Sp. z o.o. Gdynia 5,4 33253,6
3438 Tpi Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 5,4 430,3
3439 Sangrey Sp. z o.o. Kwidzyn 5,4 1813,3
3440 Wodociągi Miejskie Bytów Sp. z o.o. Bytów 5,4 22901,3
3441 Elit Sp. z o.o. Gdynia 5,4 9060,1
3442 Kanwas Sp. z o.o. Tczew 5,4 23821,6
3443 Ultra Atl Sp. z o.o. Gdańsk 5,4 912,2
3444 Primel Sp. z o.o. Gdańsk 5,4 1620,2
3445 EWKM Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chojnice 5,4 4145,6
3446 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Kros Sp. z o.o. Przechlewo 5,4 7875
3447 Ares Service Sp. z o.o. Gdańsk 5,4 10804,7
3448 Energospec Instalacje Sp. z o.o. Gdańsk 5,4 6668,5
3449 Sec Technologies Sp. z o.o. Gdańsk 5,4 1549,2
3450 Centrum Medyczne Świętego Łukasza Sp. z o.o. sp.k. Kiełpino 5,3 5699,6
3451 Patio Sp. z o.o. Gdańsk 5,3 179,4
3452 Scan – Nord Sp. z o.o. Gdynia 5,3 6928,1
3453 Muzeum Zamkowe w Malborku Malbork 5,3 83168,9
3454 Inny Format Sp. z o.o. Gdańsk 5,3 643,5
3455 Remstat Piotr Pochwatka, Andrzej Szcześniak sp.j. Chwaszczyno 5,3 6627,7
3456 Baltazar Kompozyty Sp. z o.o. Straszyn 5,3 150888,9
3457 Wartsila Polska Sp. z o.o. Gdańsk 5,3 77605,7
3458 Wilke Invest Sp. z o.o. Gdynia 5,3 993,4
3459 Stoltap Sp. z o.o. S.K. Warzno 5,3 4042
3460 P&H Limited Sp. z o.o. Gdańsk 5,3 252,6
3461 Firma Handlowa Bat Tadeusz Bigus, Andrzej Bigus sp.j. Sierakowice 5,3 23926,6
3462 BALTIC RESOURCING Sp. z o.o. Gdańsk 5,3 194
3463 E-Commerce-Invest Sp. z o.o. Wiślina 5,3 4356
3464 Maurisse Sp. z o.o. Gdynia 5,3 10952,6
3465 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kolejarz Słupsk 5,3 86721,8
3466 Unisoft Sp. z o.o. Gdynia 5,3 57657,1
3467 Zakład Automatyki I Telekomunikacji Sp. z o.o. Gdynia 5,3 45167,8
3468 Biuro Rachunkowe Bart Sp. z o.o. Lębork 5,3 868
3469 Niviss PHP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdynia 5,3 31894,2
3470 Seogroup Interactive S.A. Gdynia 5,3 7240,3
3471 Sonpap J. K. P. Sondej S.J. Gdańsk 5,3 18157,8
3472 Santi Odzież Robocza Sp. z o.o. Gdynia 5,3 10131,1
3473 1 Piekarnia Cukiernia Sławomir Mielnik 2 Nieruchomości Sławomir Mielnik Straszyn 5,3 50695,8
3474 Kmtb Sp. z o.o. Gdańsk 5,3 1050,3
3475 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe JAREKS Wiesław Fajtek Kościerzyna 5,3 79997,4
3476 Puckie Centrum Medyczne Sp. z o.o. S.K. Puck 5,3 22698,1
3477 Amg Liquids Arkadiusz Półgrabski, Mariusz Miszta S.J. Nowy Staw 5,3 11941
3478 AJM Sp. z o.o. Gdańsk 5,3 34986,3
3479 Bruchpol Sp. z o.o. Pączewo 5,3 455,2
3480 Maximus Trading Sp. z o.o. Sztumskie Pole 5,3 93968,9
3481 Alufenotherm Sp. z o.o. Potęgowo 5,3 4308,6
3482 Truck.Pl Sp. z o.o. Wejherowo 5,2 6024,1
3483 Ndi Property Sp. z o.o. Sopot 5,2 5763,5
3484 MARBUD Sp. z o.o. S.K. Gdynia 5,2 22171,2
3485 Wodnik Barbara I Krzysztof Ringwelscy S.J. Krojanty 5,2 63901,2
3486 Hotel Aureus Mięczkowski Spółka Komandytowa Sopot 5,2 3637,6
3487 Simplebook Sp. z o.o. Gdańsk 5,2 218,5
3488 Grupa Doradczo-Inwestycyjna Konsultant Sp. z o.o. Gdańsk 5,2 5757
3489 Spółka Lekarska Kaletnicza Sp. z o.o. Gdańsk 5,2 144,4
3490 Transplanner Sp. z o.o. Banino 5,2 84372,9
3491 Nl-Leasing Polska Sp. z o.o. Gdańsk 5,2 35185,9
3492 Stn Serwis Techniczny Nieruchomości Sp. z o.o. Gdynia 5,2 842,3
3493 A.W. Klima Sp. z o.o. Rumia 5,2 2932,3
3494 1capital Sp. z o.o. Gdynia 5,2 617,1
3495 Spółdzielnia Mieszkaniowa VII Dwór Gdańsk 5,2 28985,2
3496 Fsi Sp. z o.o. Straszyn 5,2 2340,6
3497 Presto Dystrybucja Sp. z o.o. Gdańsk 5,2 10595,9
3498 Aw-Consultants Sp. z o.o. Gdynia 5,2 624,8
3499 Eltucher Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 5,2 2662,9
3500 Hadart – Project Sp. z o.o. Gdańsk 5,2 14656,1
3501 Spółdzielnia Mieszkaniowa Karwiny Gdynia 5,2 68413
3502 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Broker Sp. z o.o. Starogard Gdański 5,2 173215,2
3503 Amberhill W.R. Sp. z o.o. Żukowo 5,2 1089
3504 Izopanel Sp. z o.o. Gdańsk 5,2 185999,6
3505 Biuro Rachunkowe Bilans Sp. z o.o. Pierwoszyno 5,2 832
3506 Jit Team Sp. z o.o. Gdynia 5,2 47164,1
3507 Sylva Sp. z o.o. Wiele 5,2 225139,8
3508 Ariga Sp. z o.o. Gdańsk 5,2 5885,6
3509 Bud M.A.T Sp. z o.o. S.K. Bielkówko 5,2 5000,6
3510 Przychodnia Aksamitna Sp. z o.o. Gdańsk 5,2 3905,3
3511 Mg Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 5,2 22482,9
3512 Fan-Jet Sp. z o.o. Gdańsk 5,2 6811,5
3513 Saska Bis Sp. z o.o. S.K. Kolbudy 5,2 20509,5
3514 Hotele Haffner Sp. z o.o. Sopot 5,2 44114,2
3515 Spedycja – Rapid Sp. z o.o. Gdynia 5,2 1611,2
3516 Lacroix Electronics Sp. z o.o. Kwidzyn 5,2 930566,6
3517 Jk Prorol Sp. z o.o. Czernin 5,2 32883,2
3518 Budger Sp. z o.o. Reda 5,2 1871,7
3519 Retesly Sp. z o.o. Gdańsk 5,2 195,3
3520 Comfort Life Opieka i Rehabilitacja Sp. z o.o. Sopot 5,2 2972,5
3521 MBT Sp. z o.o. Gdańsk 5,2 2859
3522 Bio Life Sp. z o.o. Gdynia 5,1 1458,4
3523 Water Jet Polska Sp. z o.o. Gdynia 5,1 7016,7
3524 Apteka Medpharma Sp. z o.o. Starogard Gdański 5,1 4697
3525 Przedsiębiorstwo J.A.T – Sp. z o.o. Gdańsk 5,1 20469,2
3526 Stalmarket Sp. z o.o. Gdynia 5,1 14240,3
3527 Mecon Sp. z o.o. Gdynia 5,1 13554,7
3528 APTE.PL A.T. Hinz S.J. Reda 5,1 43970,4
3529 SCHAAP – POL Sp. z o.o. Puck 5,1 170289,7
3530 Fast Shipyard Services Sp. z o.o. Gdynia 5,1 82540
3531 C & N Company Sp. z o.o. Sopot 5,1 2322,3
3532 Maico Poland Sp. z o.o. Gdańsk 5,1 10240,1
3533 Dellner Sp. z o.o. Gdynia 5,1 246767,4
3534 Pbm Saturn Sp. z o.o. Gdańsk 5,1 19276
3535 Twój Agent Sp. z o.o. Gdańsk 5,1 130,4
3536 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Szkuner I Władysławowo 5,1 5122,2
3537 PC Invest Sp. z o.o., S.K. Wejherowo 5,1 23194,8
3538 Kade Konsulting Sp. z o.o. Gdańsk 5,1 871,7
3539 Radbur Sp. z o.o. Somonino 5,1 14658,7
3540 Metsä Group Services Sp. z o.o. Gdańsk 5,1 40552,6
3541 Mona Pro Moda Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 5,1 5518,8
3542 Spółdzielnia Mieszkaniowa Odrzańska II w Gdańsku Gdańsk 5,1 895,4
3543 Entra Sp. z o.o. Usługi sp.k. Juszkowo 5,1 818,5
3544 Wracam Do Zdrowia 5 Sp. z o.o. Czersk 5,1 10305,1


źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2018-2019,

2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2019 roku,

3. Zysk netto w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.

4. Kapitał własny w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób bardzo uproszczony przez porównaniu do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych w październiku 2020 r.

C/Z: 42,2,

C/WK: 0,77

źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z października 2020 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w październiku 2020 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2019 r. i wskaźnika C/Z w październiku 2020 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2019 r. i wskaźnika C/Wk w październiku 2020 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 14 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 80 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza. Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r. Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk ? Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest od 2020 r. również w Konkursie Miasto Przyjazne Firmom, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje miastom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator Polski. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 5 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 3 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.

Oferta handlowa

Kontrakt w sprawie oferty handlowej:

Łukasz Krajewski

lukasz.krajewski@europejskafirma.pl

tel. 536 303 088, (22) 77 14 200

#europejskafirma #instytuteuropejskiegobiznesu #gepardbiznesu #businessgepard