Efektywne Firmy 2020 Województwa Opolskiego

Spośród 99 705 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe we wrześniu 2021 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Efektywna Firma 2020 uzyskało 1111 firm z województwa opolskiego, bo stosunek zysku netto do przychodów ze sprzedaży i zrównanych z nimi wyniósł w nich minimum 5 proc.
Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Efektywna Firma od 2008 r. Przez trzynaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 200 tysięcy przedsiębiorstw i kilkuset banków działających w Polsce.

Przedstawiamy ranking efektywnych firm według stosunku zysku netto do przychodów ze sprzedaży i zrównanych z nimi.

Do analizy zostały wybrane te firmy, które w 2018 miały minimum 100 tys. Złotych przychodów netto, wykazały zysk netto powyżej 1 tys. Zł, a wartość ich kapitału własnego była wyższa niż 1 tys. Zł.

Instytutu Europejskiego Biznesu policzył stosunek zysku netto do przychodów.

Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył rankingi najbardziej efektywnych firm w Polsce – Efektywne Firmy 2020.

Firmy wymienione w poniższym rankingu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Efektywna Firma 2020 publicznie na wszystkich nośnikach.

Instytutu Europejskiego Biznesu policzył też w uproszczony sposób ich wartość rynkową na koniec października 2020 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Metodologia liczenia wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Statuetka Efektywna Firma 2020

Płatne są logo Efektywna Firma 2020 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Prosimy więc nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku statuetki Efektywna Firma, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

 


Efektywne Firmy 2020 Województwa Opolskiego
Lp. Nazwa firma Siedziba Średni stosunek zysku netto do przychodów w latach 2018 i 2019 r. w proc. Wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r. w tys. Zł
1 Profes Spółdzielnia Socjalna Kluczbork 3782,2 35272,8
2 Jarkrys Sp. z o.o. Kamień Śląski 3679,2 5431,3
3 Fundacja Nowa Przestrzeń Sztuki Opole 3158,3 6781,3
4 T 5 Sp. z o.o. Lewin Brzeski 1442 9320,9
5 Kirsch Consulting Sp. z o.o. Gogolin 716,7 2060,9
6 Agramax Jarosław Mróz Tomasz Gadecki sp.j. Niemodlin 676,6 2898,5
7 Selekta Invest Sp. z o.o. Niemodlin 480,3 1575,7
8 Rollico Rolling Components Sp. z o.o. Dobrodzień 454,2 866,3
9 ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA Kałków 357,3 2118,1
10 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Lubska 352 152362,3
11 Polgrunt Sp. z o.o. Chorula 253,4 63194,6
12 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Łubniany Brynica 216,2 3392,3
13 Ochrona Op Sp. z o.o. Opole 166,7 317,7
14 STOWARZYSZENIE RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ Gorzów Śląski 166,7 23,4
15 Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej Plon II Sp. z o.o. Woskowice Małe 151,5 94643,7
16 Ochotnicza Straż Pożarna Nowa Wieś Głubczycka 131,6 954,7
17 Hapman Europe Sp. z o.o. Opole 128,1 741
18 Agro Traiding Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 110,6 3422,2
19 Mexoplast Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 109,4 1682,2
20 Popioły Przemysłowe Sp. z o.o. Opole 107 4031,4
21 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Stare Siołkowice 96,1 7581,7
22 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Nowakach Nowaki 95,1 10417
23 STOWARZYSZENIE LEKARZY WETERYNARII GLOBALWET Dobrodzień 94,1 9199,6
24 Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej Plon Sp. z o.o. Woskowice Małe 90,4 68418,7
25 Unima Energia Sp. z o.o. Opole 88,9 310,8
26 Stowarzyszenie Kobylice Kędzierzyn-Koźle 87,5 66,8
27 Biuro Obrachunkowe i Doradztwa Podatkowego Knopp Józef Sp. z o.o. Opole 87,5 191,1
28 Glob Team Sp. z o.o. Sp.K. Namysłów 87,4 38034,2
29 Dotex sp.j. Marek Dołmat, Jadwiga Domanowska Nysa 86,9 1779,6
30 Fundacja Pracownia Społeczna Opole 86,8 449
31 Kancelaria Prawna Lesta Radca Prawny Michał Mandrykowski sp.k. Opole 86,3 653,9
32 Towarzystwo Społecznych Działań Na Rzecz Dzieci i Młodzieży Razem w Przyszłość Namysłów 84,7 1587,4
33 SYK – BUD PB Sp. z o.o. Paczków 83,9 1414,2
34 Mjna Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 81,8 2760,7
35 Epp_bud Sp. z o.o. Opole 80,1 2266,2
36 Doorn Sp. z o.o. Krapkowice 79,8 63641,2
37 Towarzystwo Przyjaciół Opolskiego Ogrodu Zoologicznego Opole 77,1 1179,2
38 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Kolnowice Kolnowice 76,8 38676,5
39 K2biznes Sp. z o.o. Opole 76,3 9087,3
40 Donhof Sp. z o.o. Brożec 75 134,7
41 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Głuszynie Głuszyna 74,6 16444,6
42 Iper Sp. z o.o. Krasiejów 72,6 40152,6
43 Biuro Realizacji Szkoleń Służb Ochrony Sp. z o.o. Ozimek 72,3 4444,2
44 Esbrand 2 Sp. z o.o. Jełowa 71,3 85643,9
45 FUNDACJA LLAMERADA Dębowiec 71 371,8
46 Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej Nowpol Sp. z o.o. Nowa Wieś Mała 69,9 14881,9
47 FUNDACJA ANDER Brzeg 69,4 50007
48 STOWARZYSZENIE MIŁOŚNIKÓW WYCHOWANIA POPRZEZ SPORT I REKREACJĘ KOKSOWNIK Zdzieszowice 69,4 63,8
49 Property Mpw Sp. z o.o. Namysłów 69,2 4322,3
50 Silbermann Sp. z o.o. sp.k. Opole 68,8 6093,5
51 Myway Training Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 68,8 355,7
52 Instytut Trwałego Rozwoju Opole 68,6 1444,2
53 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w likwidacji Paczków 68,5 22295,1
54 Chemia – Bomar Sp. z o.o. Chróścina 65,9 5261,3
55 Alog Inwestycje Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 64,6 155
56 A.J.A. – Sp. z o.o. Magnuszowice 63,3 1067,4
57 Asset Management-Klonex Spv 1 Sp. z o.o. Opole 63,3 27599,8
58 Klonex-VCS Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sp. z o. o. S. J. Opole 63 44013,5
59 Vuurin Sp. z o.o. Kluczbork 62,9 21627,1
60 R.E. Agricola Sp. z o.o. S.K. Kędzierzyn-Koźle 62,7 5297,5
61 Insurance Fire Sp. z o.o. S.K. Kędzierzyn-Koźle 62,5 9719,5
62 Salome – Rakowski, Rzewuski sp.j. Opole 62,4 1508,4
63 JL Connect Sp. z o.o. Olesno 61,1 4314,4
64 Emx Sp. z o.o. Kluczbork 60,9 395,6
65 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Regulicach Regulice 60,2 39503,9
66 Meblosoft Sp. z o.o. Krapkowice 59,9 3797,8
67 PRIMED sp. z o.o. sp.k. Baborów 59,5 15743,7
68 GMTG Sp. z o.o. S.K. Źlinice 59,4 89482,8
69 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Markotowie Dużym Markotów Duży 59,4 9244,3
70 POLSKIE STOWARZYSZENIE WYKONAWCÓW IZOLACJI PRZEMYSŁOWYCH Krapkowice 59,3 2077,6
71 B-Max Sp. z o.o. Opole 59,2 7938,8
72 Wewire Poland Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 59,2 820
73 Deasy Sp. z o.o. Opole 58,7 2222,5
74 Roben Automotive Sp. z o.o. S.K. Równe 58,6 22341,6
75 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krzyżowicach Krzyżowice 58,3 21043,6
76 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Chrzelicach Chrzelice 57,6 51555,6
77 Moc Media Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 57,1 1607,3
78 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Tarem Sp. z o.o. Opole 57,1 6453,4
79 Najpol-Druk Sp. z o.o. Brzeg 57 126
80 Frsc Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 56,4 2662,3
81 4growth Sp. z o.o. Opole 56,3 90,3
82 Zakłady Produkcyjno-Usługowe Domena Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 56,2 4895,4
83 Avama Sp. z o.o. Borki Małe 55,7 4660,2
84 It Connect Sp. z o.o. Dobrodzień 55,4 7261,2
85 Ann-Pol Inwestycje 6 Sp. z o.o. Opole 53,8 1972,2
86 Stuff P.V Sp. z o.o. Opole 53,6 6452,3
87 Migra J. Mirek, J. Grabowski, M. Berliński sp.j. Trzeboszowice 53,4 95792,1
88 Gospodarstwo Rolne Europlon Sp. z o.o. Wierzbnik 53,1 400,4
89 Ann-Pol Inwestycje 10 – Sp. z o.o. Opole 52,6 1653
90 Biuro Rachunkowe NET Sp. z o.o. sp.k. Opole 52,3 9303,8
91 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Przylesiu Przylesie 52 38048,5
92 Przedsiębiorstwo Usługowe Tewal Sp. z o.o. Opole 52 934
93 Kirsch Services Sp. z o.o. sp.k. Gogolin 51,6 44635,8
94 Prosper Sp. z o.o. Zawadzkie 51,4 1473,1
95 Galileo Sp. z o.o. Opole 51,4 364,6
96 Agroplon Sp. z o.o. Głuszyna 51 5224
97 NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ PORADNIA OKULISTYCZNA MONIKA DALACH sp.k. Opole 50,8 3549,5
98 Profex Elektronik Sp. z o.o. S.K. Opole 50,8 119340,5
99 Pnb Sp. z o.o. Kamienna Góra 50,7 18284,6
100 PHU Widex Sp. z o.o. sp.k. Namysłów 50,6 7676,8
101 Epj Proj – Tech Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 50,2 1853,4
102 Makrus Sp. z o.o. Krapkowice 50 89,8
103 Coroflex Poland Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 50 233,7
104 Alsecco Trade Sp. z o.o. sp.k. Nysa 49,9 57017,6
105 Emarges Sp. z o.o. Opole 49,5 515,7
106 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Piotrówka Jemielnica 49,1 4026,4
107 Tb Sp. z o.o. Otmuchów 49 422,5
108 Sztuka Leczenia Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 48,9 1583,8
109 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Smardach Górnych Z/S w Unieszowie Unieszów 48,8 16886,6
110 APN Sp. z o.o. S.K. Opole 48,5 17842,1
111 Arena Rw Sp. z o.o. S.K. Strzelce Opolskie 48,2 2872,5
112 Ann-Pol Inwestycje 5 – Sp. z o.o. Opole 48,2 1706,3
113 Euro-Bet Sp. z o.o. Opole 48,1 16251,2
114 K2biznes Sp. z o.o. S.K. Opole 47,9 18659,6
115 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Starowice 47,3 38601,8
116 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Wojsławiu Wojsław 47,1 51647,1
117 Mexal Sp. z o.o. Makowice 46,6 309,2
118 Direct Group Sp. z o.o. sp.k. Myślina 46,2 26731,2
119 Spółdzielcze Gospodarstwo Rodzinne Bliszczyce 46 9863,6
120 Rm Wektor Sp. z o.o. sp.k. Opole 45,8 20496
121 Eurohome Sp. z o.o. S.K. Walce 45,6 31057
122 Riwiera Sp. z o.o. Sp.K. Otmuchów 45,2 4549,9
123 Ald Sp. z o.o. Opole 45,1 2734,7
124 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Boguszyce 45,1 2184,5
125 Thomas – Koziarski Consulting sp.j. Opole 45,1 82348
126 ARNACO D NIKLAS sp. j. Opole 44,9 886
127 Ann-Pol Inwestycje 3 – Sp. z o.o. Opole 44,9 2160,6
128 MDM Sp. z o.o. AB Sp.K. Nysa 44,6 16449,2
129 Expert International Recruitment Sp. z o.o. Opole 44,5 10408,4
130 Fundacja Pro Homine Opole 44,5 1122,4
131 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Łowkowicach Łowkowice 44,3 17762,7
132 Pbp Usługi Doradcze Jarosław Mohr S.K. Kowale 44,2 2803,7
133 Crown Consulting Sp. z o.o. Opole 44,1 2315,2
134 Jagral Sp. z o.o. Smarchowice Śląskie 43,7 10862,6
135 Flex People Sp. z o.o. Opole 43,6 373
136 Gospodarstwo Rolne Ciężkowice Sp. z o.o. Ciężkowice 43,4 33263,6
137 Lxpro Gmbh Sp. z o.o. Oddział w Polsce Masów 43,2 261242,8
138 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Nowym Świętowie Nowy Świętów 43 36709,3
139 Space Records Sp. z o.o. S.K. Lipki 43 6587,4
140 Trinea Sp. z o.o. Ligota Zamecka 42,7 6274,1
141 Ir-Pol Przeds. Agrotechniczne Sp. z o.o. Żłobizna 42,5 8862
142 Nevo Projekt Sp. z o.o. sp.k. Opole 42,5 6269,8
143 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Grodkowie Grodków 42,3 14527,7
144 Hafrox Sp. z o.o. S.K.A. Opole 42,1 5926,3
145 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Gierałcicach Gierałcice 42,1 40969,8
146 It Rods Sp. z o.o. Opole 42 1249,2
147 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jaśkowice 42 11130,6
148 Drukarnia Greenhouse Sp. z o.o. Kietrz 42 1115,2
149 Ann-Pol Inwestycje 4 – Sp. z o.o. Opole 42 1039,4
150 Iqarch Sp. z o.o. Opole 41,9 319,7
151 Spółdzielnia Produkcji Rolnej Wierzbnik 41,9 31492,7
152 Janus Trans Sp. z o.o. Opole 41,7 45,3
153 Przedsiębiorstwo Rolno-Handlowo-Usługowe Lesrol Sp. z o.o. Leśniczówka 41,6 25896,4
154 K & w Sp. z o.o. Merkury Opole Deweloper sp.k. Opole 41,3 14585,6
155 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Sułkowie Sułków 41,2 26646,7
156 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowa Wieś Głubczycka 41,1 2008,9
157 Pro Invest II Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 40,6 1099,1
158 Metal Concept Polska Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 40,3 28208,3
159 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Chróścielowie Chróścielów 40,3 27173,1
160 Farma Fotowoltaiczna Lipno Sp. z o.o. Piotrowa 40 1534,8
161 Kancelaria Rachunkowa J & J Sp. z o.o. S.K. Nysa 40 6189,2
162 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Pretorius Sp. z o.o. Opole 39,8 523
163 Aga- Agro Ślązak Szpara S.J. Łukowice Brzeskie 39,4 19469,6
164 Euro-Mar Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Opole 39,3 32115,3
165 Agro – Tymon Sp. z o.o. Nowa Wieś Mała 39,3 16679,5
166 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kietlicach Kietlice 39,2 15194,8
167 Mak Organic Sp. z o.o. Kochłowice 38,7 3688,8
168 Geo Nieruchomości Sp. z o.o. Chorula 38,7 1035,2
169 Transsystem Sp. z o.o. S.K. Boguszyce 38,7 48688,2
170 Ryszard Wójcik Prywatne Biuro Podróży Sindbad Opole 38,7 372494
171 Biuro Rachunkowe A. Babska & Wspólnicy Sp. z o.o. Opole 38,6 4524,1
172 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Wydrowice 38,5 118042,4
173 Workforce Sp. z o.o. Opole 38,5 21924,3
174 Opawska Sp. z o.o. Opole 38,3 9035,5
175 Assopet Sp. z o.o. Opole 37,8 2889,6
176 Yacht Bau Sp. z o.o. S.K. Komprachcice 37,8 27235,6
177 Presmet Sp. z o.o. Grodków 37,7 14222,2
178 ICS24 Sp. z o.o. S.K. Namysłów 37,6 9997,2
179 Ann-Pol Inwestycje 7 – Sp. z o.o. Opole 37,5 1300,3
180 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Prusinowicach Prusinowice 37,4 11996
181 Mspbiuro Sp. z o.o. Opole 37,4 110,9
182 Agra Glapiński sp.j. Opole 37,3 6607,4
183 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kuniowie Kuniów 37 5823,1
184 MPM PPP Sp. z o.o. Namysłów 36,7 9128
185 Stylbruk Adrian Bieniek, Renata Bieniek S.J. Wawrzyńcowice 36,4 285503,1
186 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Klisino 36,3 16599,4
187 Mexal Sp. z o.o. S.K. Makowice 36,3 19666,1
188 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Jaszowie Jaszów 36,3 8794,2
189 Aquel Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 36,1 67,9
190 Marko Mat Sp. z o.o. Opole 36 9975,5
191 Stowarzyszenie Park Przemysłowy Metalchem Opole 35,7 2886,8
192 Ann-Pol Inwestycje 8 – Sp. z o.o. Opole 35,6 1891,6
193 Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Merkury Adam i Artur Żurakowscy sp.j. Prudnik 35,6 27693,9
194 CL Sp. z o.o. Brzeg 35,5 15650,6
195 Karol Szała S.K. Głogówek 35,4 1274,2
196 Multicare Sp. z o.o. Nysa 35,3 1771,2
197 Polecu-Management Sp. z o.o. Tarnów Opolski 35,2 2556,9
198 Comfort Credit Sp. z o.o. Opole 35,1 1628,4
199 Pro Consilio Sp. z o.o. Grodków 35 2154,1
200 Lellek Financial Services Sp. z o.o. Opole 35 131,6
201 Tewi Sp. z o.o. S.K. Rozwadza 34,9 19001,7
202 Langer Energie Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 34,9 4943
203 Spółdzielnia Produkcji Rolnej w Bodzanowie Bodzanów 34,8 39739,6
204 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rostkowice Rostkowice 34,7 25050,5
205 Shiftme Sp. z o.o. Tarnów Opolski 34,6 500,1
206 Dkam Sp. z o.o. Nowy Las 34,4 2473
207 Rolnicza Spółdzielnia Producyjna w Jaryszowie Jaryszów 34,4 4913
208 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kubicach Kubice 34,2 17032,2
209 Magna Real Estate Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 34 19853,4
210 Sequra Cu – Niemczal sp.k. Opole 33,9 3104
211 Roldam Sp. z o.o. Zalesie Śląskie 33,6 47009,1
212 Mkw Development Sp. z o.o. Narok 33,5 198,8
213 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Jankowicach Wielkich Jankowice Wielkie 33,3 23,8
214 Agrousługi – Jack Sp. z o.o. Chróścina 33 2208,8
215 Zakład Technologii Wysokoenergetycznych Explomet Gałka, Szulc sp.j. Opole 33 94108,1
216 Unima Energia Sp. z o.o. S.K. Opole 33 14908,8
217 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Lubrzy Lubrza 32,9 21324,3
218 Ann-Pol Inwestycje 9 – Sp. z o.o. Opole 32,7 1778
219 Biuro Rachunkowe System Sp. z o.o. Zdzieszowice 32,6 1117,9
220 KLUB ŻEGLARSKI NYSA Głębinów 32,6 1392
221 Zieleń Miejska Sp. z o.o. Opole 32,5 12590,3
222 Sdh Za Odrą Sp. z o.o. Opole 32,4 16782
223 Kaskada Sp. z o.o. Opole 32,1 6528,5
224 Grupa APN Sp. z o.o. sp.k. Opole 31,9 191667,3
225 CRK-Managment Sp. z o.o. Olesno 31,9 4382,6
226 ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA W ŚCINAWIE NYSKIEJ Ścinawa Nyska 31,4 17279,3
227 Strato Minis Studio Sp. z o.o. Opole 31,4 1743
228 Optimas Sp. z o.o. Opole 31,2 197,4
229 Opolskie Zrzeszenie Przewoźników Drogowych w Opolu Opole 31,1 3562,2
230 Opti-Net System Sp. z o.o. Opole 31 2160,4
231 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rudziczce Rudziczka 31 29656,4
232 Fw Koluszki Sp. z o.o. Opole 30,8 32495,5
233 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Stobrawa 30,8 15686,2
234 Bielang Sp. z o.o. sp.k. Bierdzany 30,7 32880
235 Adam -Agro Sp. z o.o. Nowa Wieś Mała 30,6 4248,2
236 Opolskie Centrum Logistyczne Sp. z o.o. Opole 30,4 60670,5
237 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Rusocinie Rusocin 30,4 30103,8
238 Neo Trade Sp. z o.o. Kępa 30,4 723,1
239 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Skarbiszów Sp. z o.o. Ptakowice 30,4 18695,7
240 Uvex Safety Polska Sp. z o.o. Większyce 30,3 1528,3
241 Mismart Sp. z o.o. Euro S.K. Namysłów 30,2 4549,3
242 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krobuszu Krobusz 30,2 24698,1
243 Idea Optica Sp. z o.o. S.K. Opole 30,2 45692,2
244 Tech-Energo Sp. z o.o. Opole 30,1 711,8
245 Murpolska Sp. z o.o. Leśniczówka 29,9 956,2
246 Gorad Sp. z o.o. Opole 29,8 39174,6
247 Promet Makowski Sp. z o.o. Zdzieszowice 29,7 1732,8
248 Pol-Las Sp. z o.o. Lasowice Małe 29,7 31762,4
249 Eightbits Sp. z o.o. Opole 29,7 4350,9
250 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Biskupowie Biskupów 29,7 16582,9
251 Agro Julian Sp. z o.o. Nowa Wieś Mała 29,6 6401,4
252 GRUNBAU KALUZA sp. z o.o. Opole 29,6 5684,4
253 Plotserwis M. Janicki M.Mrugała sp.j. Opole 29,5 37519,1
254 HERMOS Sp. z o.o. Leśnica 29,5 7546,4
255 Kancelaria Podatkowa Anna Kłosowska Sp. z o.o. S.K. Opole 29,2 30644,4
256 Euro Silesia Sp. z o.o. Opole 29,1 15273,3
257 Smartbees Sp. z o.o. Opole 29 2804,2
258 Gastronomia Grupa Południe D. Bury, R. Bochniarz, A. Passon sp.j. Opole 29 5046,7
259 Sest Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 28,9 131,7
260 Robotechnologie Sp. z o.o. Opole 28,9 808,5
261 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna we Wroninie Wronin 28,9 21466,1
262 Transcom International S. Śleziak, W. Filipow sp.j. Paczków 28,4 35736,2
263 Silverstone Sp. z o.o. Opole 28,4 2433,3
264 K&D Sp. z o.o. Skarbimierz-Osiedle 28,2 411,4
265 Investor Nieruchomości Sp. z o.o. Opole 28,2 1812,3
266 Jasminella Sp. z o.o. Kietrz 28,2 2217,4
267 Luca Logistic Solutions Sp. z o.o. Opole 28 44855,9
268 Tewi Sp. z o.o. Rozwadza 28 156,9
269 Siprol Przedsiębiorstwo Produkcji Rolniczej Sp. z o.o. Sidzina 27,8 15825,5
270 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im.Przyjaźni Polsko-Węgierskiej Wyszków Śląski 27,7 26484
271 Gospodarstwo Rolne Ewa i Zbigniew Bednarscy sp.j. Nowa Wieś Mała 27,5 3396,8
272 Aluma Sp. z o.o. Opole 27,5 5615,5
273 Nuga Best Sp. z o.o. Opole 27,4 7920,9
274 Adan Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o. Opole 27,4 1556,8
275 Edun Korepetycje Sp. z o.o. – The Swan School sp.k. Opole 27,4 20539,2
276 Invebo Chmielowice Sp. z o.o. Opole 27,4 12625,5
277 Grunwaldzka Invest Sp. z o.o. Opole 27,3 1515,3
278 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Leśnica 27,3 10772,5
279 Mopex His Sp. z o.o. Zieleniec 27,3 10970,6
280 Vidacolor Sp. z o.o. Tułowice 27,2 90325,4
281 Guardachuva Sp. z o.o. S.K. Ligota Prószkowska 27,2 4473,6
282 Przedsiębiorstwo Produkcji Rolnej Rol-Pol Sp. z o.o. Wierzbnik 26,9 35406,9
283 ZAKŁAD PRODUKCJI ROLNEJ AGRO PROD sp. z o.o. Wierzbnik 26,9 35701,4
284 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siestrzechowicach Siestrzechowice 26,8 30567,3
285 Us-24 Sp. z o.o. Skarbimierz-Osiedle 26,8 5443,4
286 Biuro Obrachunkowe i Doradztwa Podatkowego Knopp Józef Sp. z o.o. S.K. Opole 26,7 2765,5
287 TF Job Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 26,6 17428,4
288 Halikowski Sp. z o.o. Głubczyce 26,6 1813,3
289 Air – Service A. Sebesta sp.j. Kędzierzyn-Koźle 26,5 353,5
290 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Strzeleczkach Strzeleczki 26,5 8003,9
291 Konstalmet Piosek S.J. Gąsiorowice 26,4 99051,8
292 Smart Trade Sp. z o.o. Opole 26,3 1184,1
293 Galwano – Tech Serwis Sp. z o.o. sp.k. Brzeg 26,2 7208,8
294 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Miejsce Odrzańskie 26,2 18218,6
295 TADEUSZ SELZER SELT Sun Protection Systems Opole 26,1 187375,2
296 Forbis Sp. z o.o. sp.k. Strzelce Opolskie 26,1 19720,4
297 Bagger Polska Sp. z o.o. Chróścina 26 1780,5
298 Meblosoft Sp. z o.o. S.K. Krapkowice 26 452667,1
299 Zapsoft Sp. z o.o. Opole 26 13803,2
300 Borema Sp. z o.o. Opole 26 8114,9
301 Wydruki 123 Sp. z o.o. Olesno 26 1655,7
302 Haweda Sp. z o.o. Opole 25,9 1141,9
303 Nowo Bis Sp. z o.o. Kluczbork 25,9 3369,9
304 Fagro D. Grosz A. Fałek sp.j. Krapkowice 25,9 279217,4
305 NETBAJT sp. z o.o. Jarnołtówek 25,9 360,3
306 Op-Bet Sp. z o.o. Opole 25,4 1383,7
307 Jośko, Prokopowicz i Wspólnicy Sp. z o.o. Tarnów Opolski 25,4 1806
308 Ann-Pol Inwestycje 2 Sp. z o.o. Opole 25,4 1475,3
309 Agraria Claudii Sp. z o.o. Zakrzów 25,4 12272,5
310 Cebula Transport Sp. z o.o. Opole 25,3 846,7
311 Oczyszczalnia Ścieków Praszka Sp. z o.o. Przedmość 25,3 14836,9
312 Rc Invest Sp. z o.o. Sieroniowice 25,1 1318,5
313 MDK Connect Sp. z o.o. Dobrodzień 25 1471,8
314 Mgm Fiscal Biuro Usług Księgowych Sp. z o.o. Nysa 25 482,1
315 Metmesh Sp. z o.o. Większyce 25 14929,7
316 Preda Sp. z o.o. sp.k. Opole 25 3117,4
317 Sancad Sp. z o.o. Gogolin 24,8 2284,2
318 GÓRAŻDŻE CEMENT S.A. Chorula 24,8 8388661,2
319 RPP POLSKA sp. z o.o. Opole 24,5 2197,1
320 Indu Pro Sp. z o.o. Obrowiec 24,4 7931,6
321 Zakład Rolny Gierałtowice Sp. z o.o. Gierałtowice 24,4 20318,7
322 Centrum Ratownictwa Specjalistycznego Ankar Sp. z o.o. Opole 24,2 4840,3
323 Hurt-Detal Angerman sp.j. Opole 24,2 31036,9
324 Medsal Sp. z o.o. Brzeg 24,1 3279,3
325 Modernhatch Sp. z o.o. Magnuszowice 23,9 49881,2
326 Sprinter Sp. z o.o. Opole 23,9 772,8
327 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Suchej Psinie Sucha Psina 23,9 15320,6
328 Ozimska Invest Sp. z o.o. Opole 23,9 2957,2
329 Opol-Ska Sp. z o.o. sp.k. Opole 23,8 35492,2
330 Gowrol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Rolne Kamiennik 23,7 13671,5
331 Anna Sp. z o.o. Zdzieszowice 23,7 998,7
332 Bever Sp. z o.o. Grodziec 23,7 28450,8
333 Atlantis-Deweloper Sp. z o.o. Opole sp.k. Opole 23,7 293883,5
334 Reprin Realizacje Sp. z o.o. Opole 23,7 12723,8
335 Firma Sezam Instal P. Cecuga i R. Cecuga sp.j. Opole 23,7 118275
336 E-S Sp. z o.o. Opole 23,6 589
337 Cliro Sp. z o.o. Opole 23,6 2684,7
338 Armanski Sp. z o.o. S.K. Opole 23,6 32411,6
339 Firma Masa Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 23,5 17889
340 F.I. Manta Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zawadzkie 23,5 26661,9
341 Porjot Pordzik sp.j. Strzelce Opolskie 23,5 11930,7
342 Przedsiębiorstwo Rolno-Usługowe Kłos Stasik Władysław, Kędra Teodozja, Jakus Wiesław, Zaczyk Mieczysław, Pajestka Edward sp.j. Malerzowice Małe 23,4 36340,1
343 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Prężyna 23,4 3364,1
344 Przedsiębiorstwo Produkcji i Przetwórstwa Rolno-Spożywczego Rolstart Sp. z o.o. Lasocice 23,3 18604,2
345 FUNDACJA EMS PL Opole 23,3 2454,4
346 Fabryka Pomocy Naukowych Sp. z o.o. Nysa 23,3 83551,6
347 Ruschin Touristik I Handel Sp. z o.o. Poborszów 23,1 351,5
348 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Piorunkowicach Piorunkowice 23,1 25393
349 Meltmann Sp. z o.o. Pawłowiczki 23 49103,2
350 Unitrez Elektronik L. Szmagierewski, K. Majewski, J. Dubik sp.j. Opole 23 32214,6
351 International Casting Industries,Polska Sp. z o.o. Brzeg 23 8811
352 Dewerenda Sp. z o.o. Bąków 22,9 41179,2
353 STOWARZYSZENIE NA RZECZ ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI SPOŁECZNEJ Strzelce Opolskie 22,9 166,7
354 Neurorehabilitacja Sp. z o.o. Opole 22,8 3580,4
355 Przedsiębiorstwo Usługowe W-2 Prebut Sp. z o.o. Chorula 22,7 12807,2
356 Inventum Polska Sp. z o.o. Opole 22,6 9750,9
357 Wik-Dom Plus Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 22,6 98,6
358 Jurex Sp. z o.o. Michałowice 22,5 24380,4
359 Codefusion Sp. z o.o. Opole 22,4 14113,6
360 Gefim Nieruchomości Sp. z o.o. Opole 22,4 291
361 POL – DOMY Sp. z o.o. Prószków 22,3 2680,3
362 Fruitex Sp. z o.o. Urbanowice 22,3 30326,6
363 Miga Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 22,1 12840,5
364 GLOBAL INVESTMENT sp. z o.o. Brzeg 21,9 2327
365 Żwirownia Byczyna Sp. z o.o. Skałągi 21,7 9193,7
366 Teatr Muzyczny Castello Sp. z o.o. Moszna 21,7 4424,4
367 Zakład Produkcji Rolnej Owrol Sp. z o.o. Skoroszyce 21,6 2034,9
368 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Krzywiźnie Krzywizna 21,4 7940,6
369 Stratega Sp. z o.o. Opole 21,3 1505
370 FUNDACJA FOOTBALL ACADEMY GROUP Opole 21,3 66823
371 Agro Mor Sp. z o.o. Smarchowice Śląskie 21,3 10100,5
372 Kamex Sp. z o.o. Opole 21,2 294130,1
373 OPOLSKIE TOWARZYSTWO PRZYRODNICZE Opole 21,2 110,9
374 Biuro Rachunkowe Mustang Sp. z o.o. Opole 21,2 468,5
375 Kancelaria Podatkowa Lider Sp. z o.o. Opole 21,1 55,8
376 In Facility Sp. z o.o. Dobra 21,1 32868,6
377 Verum-Rem Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 21 742,5
378 Medyk – K Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 21 1713
379 Furnika Sp. z o.o. S.K. Prudnik 20,9 337755
380 Orthomed R. Warnecki i A. Passon sp.j. Opole 20,9 6487,5
381 Power Products Polska Sp. z o.o. Opole 20,8 1142,8
382 Biuro Rachunkowe K&W Sp. z o.o. Namysłów 20,8 14263,4
383 Joker A.F. Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 20,7 745,6
384 Proheat Sp. z o.o. Zimnice Małe 20,7 1396
385 Hurtownia Gastronomiczna Sp. z o.o. Praszka 20,7 638
386 Michalec Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 20,7 6415,1
387 FOX sp. z o.o. Nysa 20,7 114
388 Palm Electronic Sp. z o.o. Ozimek 20,6 8356,5
389 Air Press Elżbieta Wanik, Bogdan Wanik sp.j. Opole 20,6 23867,7
390 Itax Usługi Dla Biznesu Sp. z o.o. Nysa 20,4 691,1
391 BPF Fiskus Biuro Podatkowe Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 20,4 1600,9
392 Przedsiębiorstwo Alremex R. Krynicki sp.j. Opole 20,3 34832,8
393 PRO – MAKS Sp. z o.o. Sp.K. Głubczyce 20,3 3231,2
394 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Bamar-Pol D. Błacha sp.j. Opole 20,3 283750,2
395 Stalko Sp. z o.o. Opole 20,3 1433,2
396 HS BUD sp. z o.o. Opole 20 9304,5
397 Artim-Invest Sp. z o.o. Opole 20 13634,7
398 Rentmed Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 19,9 636,3
399 Backhead Strategic Counseling Sp. z o.o. Opole 19,9 17991,9
400 Centrum Meblowe Agata Sp. z o.o. Dobrodzień 19,8 5226,3
401 Koliber Sp. z o.o. Krapkowice 19,8 35046
402 Medisan Sp. z o.o. Łężce 19,8 5350,7
403 Ekad Sp. z o.o. Opole 19,7 9046,7
404 Agrousługi Roesler Sp. z o.o. Przysiecz 19,7 31992,9
405 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Mada Białecki sp.j. Byczyna 19,6 45200,2
406 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Brunach Bruny 19,6 2998,3
407 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Mesznie Meszno 19,6 17344,2
408 Columbex Sp. z o.o. S.K. Opole 19,5 15985,4
409 You Can Be Interactive Sp. z o.o. Opole 19,3 6687,1
410 Duijndam International Sp. z o.o. Opole 19,3 9731,7
411 Sim Okrzos Sp. z o.o. Opole 19,2 7115
412 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Makowicach Makowice 19,1 4563,2
413 X-Kraft Sp. z o.o. Kluczbork 19 5407,3
414 Jm Hoist Sp. z o.o. Kluczbork 19 4446,6
415 Pamas Sp. z o.o. S.K. Łubniany 19 39148,2
416 Hss Project Management Sp. z o.o. Opole 19 656,6
417 Lellek – Krystian Lellek, Andrzej Lellek – sp.j. Opole 18,8 1539,2
418 Bassau Sp. z o.o. S.K. Prószków 18,8 37483,8
419 Przedsiębiorstwo Produkcji Różnej, Handlu i Usług Imprema Sp. z o.o. Opole 18,7 7316,2
420 Investment Corp Sp. z o.o. Nysa 18,7 2075
421 Kodax Logistics Sp. z o.o. Opole 18,6 6366,6
422 Europejskie Specjalistyczne Centra Medyczne – Korfantowska Ortopedia i Rehabilitacja Kort Sp. z o.o. Korfantów 18,6 15933,5
423 POLSKI ZWIĄZEK GŁUCHYCH ODDZIAŁ OPOLSKI Opole 18,6 1320,7
424 Design Light Sp. z o.o. Głuchołazy 18,6 120448,6
425 Perfekt Kredyt Sp. z o.o. Opole 18,6 754,1
426 KAPICA Sp. z o.o. S.K. Zawadzkie 18,5 447401,1
427 Km Service Sp. z o.o. Opole 18,5 9718,1
428 Trummer Personalservice Opole Sp. z o.o. Opole 18,5 4305,3
429 AGERSOL Sp. z o.o. S.K. Kędzierzyn-Koźle 18,4 39848,7
430 Kejort Sp. z o.o. Opole 18,4 223,3
431 Abakus Industrial Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 18,4 3785,5
432 Faro Sp. z o.o. S.K. Opole 18,3 30646,8
433 Grupa Somer Sp. z o.o. Kielcza 18,3 358,4
434 Steag Energo Mineral Sp. z o.o. Opole 18,2 214523,5
435 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Wierzbnie Wierzbno 18,2 15545,3
436 Arimex Pwc Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 18,1 14250,5
437 Mw Solutions Sp. z o.o. sp.k. Opole 18,1 221,4
438 Awmed Sp. z o.o. Opole 17,8 1366
439 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Drewmax Tadeusz Sąsiadek i Wspólnicy sp.j. Kędzierzyn-Koźle 17,7 160879,6
440 Wih Sp. z o.o. Szczedrzyk 17,7 3805,8
441 Aikelo Sp. z o.o. Nysa 17,7 378,4
442 Stonex Sp. z o.o. Opole 17,7 2654,9
443 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Andrzej Proszewski Sp. z o.o. Olesno 17,6 20378,5
444 Wodgaz Arkadiusz Kosentka Aleksandra Michalska sp.j. Opole 17,5 22477,9
445 Pro-Euro Trans Sp. z o.o. Praszka 17,5 817,6
446 Iq Prisma Sp. z o.o. Opole 17,5 22281,6
447 Marchem Sp. z o.o. Skarbimierz-Osiedle 17,5 42315,9
448 Gospodarstwo Rolne Piotrowa Sp. z o.o. Piotrowa 17,4 17887,7
449 Spółdzielnia Usług Rolniczych w Cisku w likwidacji Roszowicki Las 17,4 2391,2
450 Przedsiębiorstwo Multi Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Opole 17,3 2772,9
451 Openfield Sp. z o.o. Opole 17,3 13372,9
452 Agro Tarnau Sp. z o.o. Opole 17,2 3453,2
453 Optikus Sp. z o.o. Opole 17,2 665,5
454 Meb Technical Gmbh Sp. z o.o. Oddział w Polsce Opole 17,2 22959,5
455 Spółdzielnia Rzemieślnicza Usługowo-Wytwórcza w Opolu Opole 17,2 6096,5
456 Ayol Sp. z o.o. Opole 17,1 693,1
457 Fundacja Rozwoju Śląska Opole 17,1 63958,9
458 Lesta Expert Sp. z o.o. Opole 17,1 5227,2
459 TOP FARMS Głubczyce Sp. z o.o. Głubczyce 17 387115,2
460 Red Sp. z o.o. Opole 16,9 1366,2
461 Remax Sp. z o.o. Opole 16,9 9309,8
462 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Skrzypiec Skrzypiec 16,8 49144,1
463 Meb Technical Sp. z o.o. Opole 16,8 6070,8
464 Taikitech Sp. z o.o. Opole 16,7 3106,1
465 Skamol Polska Sp. z o.o. Opole 16,7 96763,9
466 ELIN Arkadiusz Miszkiewicz Kędzierzyn-Koźle 16,7 164995,8
467 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Wilamowa 16,6 72858,1
468 Rogowska Hodowla Roślin Sp. z o.o. Dąbrówka Górna 16,6 12368,4
469 Otoria Sp. z o.o. S.K. Spórok 16,6 19729,4
470 Eko-Solar Sp. z o.o. Wszeradów 16,6 67470,3
471 Proagra Sp. z o.o. Ptakowice 16,5 7210,1
472 PSM METALLBAU sp. z o.o. sp.k. Kąty Opolskie 16,5 138121,9
473 Miw Group Sp. z o.o. sp.k. Skarbimierz Osiedle 16,3 79451,6
474 Sam-Bud-Rol Sp. z o.o. Gogolin 16,3 254,8
475 Agro – Bart Sp. z o.o. Nowa Wieś Mała 16,3 7812,6
476 P.V. PREFABET KLUCZBORK S.A. Kluczbork 16,2 358042,7
477 Plada Sp. z o.o. Chrząstowice 16,2 44099,2
478 Euro Group Sp. z o.o. sp.k. Opole 16 21677
479 AUTONOMICZNA SEKCJA PIŁKI RĘCZNEJ ZAWADZKIE Zawadzkie 16 462
480 Egmina, Infrastruktura, Energetyka Sp. z o.o. Opole 16 24036,6
481 Work Centre Sp. z o.o. Opole 16 4611,3
482 Consumer Adviser Sp. z o.o. Opole 15,9 4445,8
483 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Lubcz 15,9 3109
484 Makro Budownictwo Sp. z o.o. Opole 15,8 993,9
485 Edun Korepetycje Sp. z o.o. Franczyza sp.k. Opole 15,8 1868
486 Zakład Usług Ślusarsko-Mechanicznych Nbs K. Nowicki, M. Brzozowski sp.j. Kędzierzyn-Koźle 15,8 13978,1
487 Bradas Sp. z o.o. S.K. Olesno 15,8 352525,2
488 Troamar Sp. z o.o. Chrząstowice 15,8 231,8
489 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Grześ Sp. z o.o. Nysa 15,8 6985,5
490 Haba – Beton Johann Bartlechner Sp. z o.o. Olszowa 15,7 49560,8
491 Inwap Sp. z o.o. Brzeg 15,7 33205,6
492 Hard Beans Coffee Roasters Sp. z o.o. Opole 15,6 9795,4
493 INDUSTRIAL RECRUITMENT COMPANY sp. z o.o. Opole 15,6 3847,1
494 Sandmix Sp. z o.o. S.K. Chróścice 15,6 46269,2
495 Firma Handlowo Usługowa Auto Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 15,6 2499,4
496 Przedsiębiorstwo Rolno-Usługowe Romarol Roman Solowski i Wspólnicy sp.j. Steblów 15,6 9223,3
497 Oxy Media Sp. z o.o. Opole 15,6 547,8
498 DES MEBLE Sp. z o.o. S.K. Myślina 15,6 111755,7
499 Gaber Fg Sp. z o.o. Dobrodzień 15,6 1076,3
500 Optel – Sp. z o.o. Opole 15,5 1041,4
501 Laboratorium Analityczne Sp. z o.o. Zawadzkie 15,4 9464
502 Renovar Sp. z o.o. Wysoka 15,4 1498,9
503 Unisystem Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 15,4 10070
504 Silesia Mdtech Sp. z o.o. S.K. Opole 15,3 3244,5
505 Furniture Company Sp. z o.o. sp.k. Jaszów 15,3 18788,2
506 Gero Technik Sp. z o.o. Obrowiec 15,3 8430,6
507 Opolskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Opole 15,2 49186,3
508 Vitronic Machine Vision Polska Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 15,2 51072
509 Energoplex Sp. z o.o. Baldwinowice 15,2 3415,6
510 Opieka Dla Seniora Sp. z o.o. S.K. Czarnowąsy 15,1 15378,8
511 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Neomax Sp. z o.o. Niemodlin 15,1 10227,7
512 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Prudnik 15 15884,5
513 Butik Finansowy 24 Sp. z o.o. Opole 15 2043,7
514 Punkt Center Sp. z o.o. Opole 15 2850,6
515 Teral Sp. z o.o. Opole 14,9 5547,4
516 Wende Recyclingtech S. C. Ewa i Piotr Pantoł Kościerzyce 14,9 174257,2
517 Ofama Sp. z o.o. Opole 14,9 54837,4
518 Mobile It Sp. z o.o. S.K. Krapkowice 14,9 9500,2
519 Rtv Centrum Opole Sp. z o.o. S.K. Opole 14,8 9936
520 Kodi Tech Sp. z o.o. Kluczbork 14,8 6751,2
521 DWX Sp. z o.o. S.K. Kędzierzyn-Koźle 14,8 14846,6
522 Habina Sp. z o.o. Grodków 14,8 14551,3
523 Opolskie Centrum Zarządzania Projektami Sp. z o.o. Opole 14,8 4799
524 Sjw Sp. z o.o. S.K. Nysa 14,8 928,1
525 KAMET S.A. Reńska Wieś 14,7 163365,8
526 Przedsiębiorstwo Elektryfikacji i Technicznej Obsługi Rolnictwa Eltor- Opole Sp. z o.o. Opole 14,7 3929,1
527 Codelabs.Rocks Sp. z o.o. Opole 14,7 10234,4
528 STOWARZYSZENIE POMOCY WZAJEMNEJ BARKA Strzelce Opolskie 14,6 2828,9
529 Wajz Sp. z o.o. Opole 14,6 2304,9
530 Zbadajsie Sp. z o.o. Nysa 14,5 2256,2
531 DE SILVA HAUS S.A. Olesno 14,5 103523,6
532 Krab Sp. z o.o. Nysa 14,5 559,6
533 REKERS POLSKA Sp. z o.o. Sp.K. Olszowa 14,5 73326,5
534 Work Diwa Personalservice Polska Sp. z o.o. Prószków 14,5 5042,4
535 Global Operative Sp. z o.o. Nysa 14,3 21110,4
536 Partner Sp. z o.o. Nowa Wieś Mała 14,3 4129,2
537 Grant Sp. z o.o. Opole 14,3 1187,1
538 Spółdzielnia Mieszkaniowa Właścicieli Siedlec 14,2 123,6
539 Jaro Sp. z o.o. w likwidacji Zdzieszowice 14,1 6047,2
540 z & R Sp. z o.o. Żędowice 14,1 2564,9
541 GMFSp. z o.o. S. K. Opole 14 104364,9
542 Centrala Zaopatrzenia Rolnictwa Varsagra Sp. z o.o. Opole 14 5355,6
543 Paari Sp. z o.o. Opole 14 3072,7
544 Przemko Invest Sp. z o.o. sp.k. Bodzanowice 14 477,4
545 Bardusch – Polska Sp. z o.o. Prudnik 14 124547
546 Loma Laboratorium Medyczne Sp. z o.o. Olesno 13,9 35870,7
547 STOWARZYSZENIE NA RZECZ POMOCY OSOBOM NIEPEŁNOSPRAWNYM SIEDLISKO Staniszcze Wielkie 13,9 4637,3
548 Auran Sp. z o.o. Góra Świętej Anny 13,9 47789,6
549 Stop Sp. z o.o. Opole 13,8 468
550 Opolkan Service Sp. z o.o. S.K. Krapkowice 13,8 6280,4
551 Eko-Palter Sp. z o.o. Szydłowiec Śląski 13,8 1756,9
552 Silesian Consulting Group Sp. z o.o. Brzeg 13,8 1588,1
553 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hexon Sp. z o.o. Opole 13,7 712,6
554 Promo-Bud Sp. z o.o. Opole 13,7 1585,4
555 Pestokil Sp. z o.o. Brzeg 13,7 6371,3
556 Elgra W.E Kubik sp.j. Opole 13,6 26238,9
557 ZYX Music Sp. z o.o. Niwnica 13,6 1155,8
558 NBC Lease Sp. z o.o. Opole 13,6 1300
559 Bor-Wiert Sp. z o.o. Namysłów 13,6 35682
560 ICA Opole Sp. z o.o. S.K. Opole 13,6 14435,1
561 Euro-Dom Sp. z o.o. Opole 13,5 128,3
562 Senicare24 Sp. z o.o. Zieleniec 13,5 713,9
563 Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Starpol Sp. z o.o. Konradów 13,5 16515,6
564 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Has Sp. z o.o. Zielina 13,5 113,3
565 Luk-Mel Sp. z o.o. Karłowice 13,4 2064,5
566 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Amekur Sp. z o.o. Brzeg 13,4 3529,1
567 Ośrodek Badawczo Rozwojowy Nubis-P Sp. z o.o. Rozterk 13,3 288,7
568 Demont Derkowski i Spółka, sp.j. Praszka 13,3 10193,6
569 Fadome Sp. z o.o. S.K. Złotniki 13,3 215186,1
570 Silezja Plus Sp. z o.o. Olesno 13,3 6119,1
571 Alsecco Invest Sp. z o.o. Nysa 13,2 65246,9
572 RM WEKTOR sp. z o.o. Opole 13,1 8863,9
573 Karo Sp. z o.o. Opole 13,1 3392,7
574 Wisen Sp. z o.o. Olesno 13,1 31521,2
575 Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A. Opole 13,1 713847,7
576 Ecoluk Sp. z o.o. Nysa 13 3679,9
577 Fruitex Consolidated Sp. z o.o. Urbanowice 13 36364,1
578 Oz Pharma Sp. z o.o. Opole 13 1297,1
579 Esteve – Dwd Polska Sp. z o.o. Zagwiździe 13 25628,1
580 Technidom Sp. z o.o. Opole 12,9 2048,8
581 S2m Sp. z o.o. Reńska Wieś 12,9 8137,6
582 Mdtech Sp. z o.o. S.K. Opole 12,9 1779,6
583 Ravel Lab Sp. z o.o. Ligota Tułowicka 12,9 2502,3
584 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Głogówek 12,8 13178,3
585 Sips Aluminium Kozijnen Sp. z o.o. Gogolin 12,8 14944,6
586 Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości Związek Pracodawców Brzeg 12,8 311,2
587 Galaskór Sp. z o.o. Nysa 12,7 25254,4
588 Afortest Sp. z o.o. Łąka Prudnicka 12,7 4608,9
589 Sled Dogs Snowskates Polska Sp. z o.o. Opole 12,7 571,4
590 Aspöck Systems Polska Sp. z o.o. Praszka 12,7 83811,7
591 Vitra Arnold Zdzuj, Paweł Zdzuj sp.j. Prószków 12,7 40846,7
592 Praxi-Dent Sp. z o.o. Opole 12,7 5524,4
593 Mawi Warzywa Sp. z o.o. Dzielów 12,6 9939,3
594 Schwung Home Sp. z o.o. Namysłów 12,6 12445,5
595 Wamar Nieruchomości Sp. z o.o. Namysłów 12,5 1473,8
596 Nyski Ośrodek Onkologii Onkovit Sp. z o.o. Nysa 12,5 6992,4
597 Elsab Sp. z o.o. Niemodlin 12,5 23559,6
598 Mega Service Sp. z o.o. Opole 12,5 12433,3
599 Izotechnika Sp. z o.o. Krapkowice 12,4 17737
600 Pol-Swed Sp. z o.o. Opole 12,4 296
601 Jptm Sp. z o.o. S.K. Nysa 12,4 20318
602 Stowarzyszenie Hawi Racing Team Opole 12,4 128,3
603 Stauro Sp. z o.o. Dobrodzień 12,4 4754,1
604 Karton – Pack sp.j. Zakład Produkcji Opakowań Jakub Szyrwiński, Antoni Kaciuba, Bogdan Pniewski Michałowice 12,4 51891,9
605 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Anmar Sp. z o.o. S.K. Opole 12,3 10786,1
606 Komfort System Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 12,3 2264,9
607 J&P Sp. z o.o. Opole 12,3 697,5
608 Greensolutions Sp. z o.o. Głubczyce 12,2 210,4
609 Karpiński Prawdziwe Lody sp.j. Opole 12,2 30059
610 Kancelaria Prawno – Podatkowa Saldo Sp. z o.o. Nysa 12,2 1524,1
611 Samodzielny Publiczny Zakład Opiekuńczo-Leczniczy Im. Królowej Karoli Dobrodzień 12,2 10856,4
612 ZND CE Sp. z o.o. Opole 12,2 109854,4
613 Vasco Doors Sp. z o.o. Nysa 12,2 59427,9
614 George & Company Sp. z o.o. Opole 12,2 8328,5
615 Energy Technika Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 12,1 14107,5
616 Andrzej Wieczorek, Aleksandra Pęcherska-Wieczorek – Witaminka sp.j. Opole 12,1 17705,8
617 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Eurodom Sp. z o.o. Stare Siołkowice 12,1 3811,3
618 Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A. Tarnów Opolski 12 1156971,4
619 Lacrems Properties Sp. z o.o. Opole 12 4920,1
620 Holland IT Sp. z o.o. Prószków 12 2130,8
621 Accesto Sp. z o.o. Opole 12 11557,8
622 Mtrading Polska Sp. z o.o. Nysa 12 462,7
623 Pordzik sp.j. Dolna 12 54980,1
624 Exlabesa Extrusion Opole Sp. z o.o. Tułowice 11,9 196403,7
625 Elkom-Gaz Sp. z o.o. Przedmość 11,9 181,5
626 Przedsiębiorstwo Rolno-Usługowo-Handlowe Bukorol Sp. z o.o. Bukowie 11,9 7638,5
627 Seba Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Opole 11,9 80277,7
628 Remost Sp. z o.o. S.K. Olesno 11,9 77564,1
629 Firma J.D.E Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 11,8 10382,2
630 Walwi-Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Valor Sp. z o.o. i Spółka sp.j. Opole 11,8 4119,2
631 Gminny Zespół Lecznictwa Otwartego Kietrz 11,8 12419,2
632 HVOF – Technika Sp. z o.o. Brzeg 11,7 5921,4
633 Ecb Polska Sp. z o.o. Opole 11,7 1808,5
634 GMINA GŁOGÓWEK Głogówek 11,7 149363,9
635 Rehamedica Sp. z o.o. Opole 11,7 4150,4
636 Opieka Prawna Piast Sp. z o.o. Opole 11,7 498,3
637 J&J Hemera Sp. z o.o. Opole 11,7 2807,1
638 Limes Sp. z o.o. S.K. Opole 11,6 1673,6
639 Aqvador Sp. z o.o. Dębska Kuźnia 11,6 686,1
640 Nyspol Sp. z o.o. Łambinowice 11,6 2020,7
641 Stalówka Sp. z o.o. Opole 11,6 4210,8
642 El-Med Sp. z o.o. Otmuchów 11,5 9917,9
643 Meinhart Company Sp. z o.o. Chocianowice 11,5 1479,9
644 Prodpol-Inwest Sp. z o.o. Opole 11,5 2016,9
645 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jamar Sp. z o.o. Lubsza 11,5 286,7
646 Somati System Polska Sp. z o.o. S.K. Opole 11,5 19953,1
647 Ekotex Sp. z o.o. Kowalowice 11,5 20125,4
648 Klonex – VCS Sp. z o.o. P U H Opole 11,5 325841,4
649 Hydro – Truck Opole Sp. z o.o. Chorula 11,5 11431,9
650 Tirex Sp. z o.o. Zawadzkie 11,4 2877,6
651 Sagi-Q Sp. z o.o. Strobice 11,4 959,8
652 CTC CLATRONIC Sp. z o.o. Opole 11,4 117242,2
653 Naturallia Sp. z o.o. Brzeg 11,4 15309,8
654 Mag Tec Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 11,4 36447,7
655 Dewon Sp. z o.o. Jarnołtówek 11,4 46660,2
656 Investbud Partners Sp. z o.o. Brzeg 11,3 16102,2
657 P.P.H.U. Rynmet Sionkowscy Sp.J. Reńska Wieś 11,3 16131,2
658 ANC-AD-Elektrotechnik Sp. z o.o., S.K. Wierzch 11,2 16150,1
659 Kolejowe Przedsiębiorstwo Remontowo-Produkcyjne Kolmech Sp. z o.o. Dziergowice 11,2 23694,6
660 Samiro Best Wind Sp. z o.o. Łącznik 11,2 663,8
661 ZWIĄZEK PRACODAWCÓW DZIERŻAWCÓW I WŁAŚCICIELI ROLNYCH W OPOLU Opole 11,2 758,6
662 Weno Sp. z o.o. Technika Zamocowań Spółka Komandytowa Większyce 11,2 5775,8
663 Tona Services Sp. z o.o. Nysa 11,1 771,2
664 Six Sp. z o.o. Brzeg 11,1 1913,5
665 Przedsiębiorstwo Usługowe Opus Sp. z o.o. Opole 11 11157,2
666 Wotim Sp. z o.o. sp.k. Kowale 11 14286,4
667 M.P.M Sp. z o.o. sp.k. Grabin 11 30842,1
668 Struxi Sp. z o.o. Opole 11 67629
669 PH Polsab Spółka Komandytowa Opole 11 46590,9
670 Orpol Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 11 9917,7
671 Apc-Back Europ Polska Sp. z o.o. Opole 11 5509,9
672 Exeptis Sp. z o.o. Opole 11 821
673 V-Zag Sp. z o.o. Gogolin 11 2855,5
674 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. Brzeg 11 133833,8
675 Biokrap Sp. z o.o. Krapkowice 11 16960,1
676 Bohemica Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 11 90,2
677 Keyart Sp. z o.o. Opole 10,9 245,4
678 4enjoy Sp. z o.o. Nysa 10,9 2404,3
679 Crk-Managment Sp. z o.o. S.K. Olesno 10,9 48284,6
680 Tefa Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 10,9 1361,3
681 Imw Rachunkowość Doradztwo Biznesowe Sp. z o.o. Ozimek 10,8 3490,4
682 Biuro Geodezyjne-Geopol-Gm Sp. z o.o. Zawadzkie 10,8 946,9
683 TRINEA Sp. z o.o. S.K. Ligota Zamecka 10,8 69385,1
684 Technodrew Polska Wyposażenie Wnętrz Sp. z o.o. Zawadzkie 10,8 54039,8
685 Truck-Center A Sp. z o.o. Antoniów 10,7 4733,5
686 Przedsiębiorstwo Produkcyjne Agro-Tim Sp. z o.o. Brzezina 10,7 24332,1
687 Rachunkowość-Audyt-Finanse Bilans – Sp. z o.o. Opole 10,7 2677,9
688 Vinch Grupa Pz Sp. z o.o. Krapkowice 10,7 29589,5
689 Pm Sp. z o.o. Krapkowice 10,7 8332,3
690 BAIER Sp. z o.o. Jasiona 10,7 22235,5
691 Zeta Projekt Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 10,6 742,9
692 N Z O Z Medicus Sp. z o.o. Paczków 10,6 7629,5
693 Data Optics Poland Sp. z o.o. Opole 10,6 24491,7
694 Jedynak Babywelt Sp. z o.o. Namysłów 10,6 4651
695 Neton S.A. Nysa 10,6 1658,5
696 Ośrodek Rehabilitacji i Odnowy Biologicznej Doni Cor Sp. z o.o. Brzeg 10,6 14407,4
697 Poltv Multimedia Sp. z o.o. Opole 10,6 30076,8
698 Bmgroup Sp. z o.o. Namysłów 10,6 722,9
699 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej – Przychodnia Rodzinna Mariacka Sp. z o.o. Nysa 10,5 10331
700 Kralowetz PL Sp. z o.o. Reńska Wieś 10,5 4260,8
701 Woburg Rubber Sp. z o.o. S.K. Dobrzeń Wielki 10,5 6098,9
702 Adrel Sp. z o.o. Brzeg 10,5 7596,2
703 Kueper Polska Sp. z o.o. Kotlarnia 10,4 5355,1
704 ZZB Sp. z o.o. Opole 10,4 993,9
705 Estetica B&M Sp. z o.o. Grodków 10,4 23,4
706 Unitrez Ochrona Op Sp. z o.o. sp.k. Opole 10,4 12837,1
707 Purenergy Sp. z o.o. S.K. Kędzierzyn-Koźle 10,4 2291,1
708 Wizualizacja Sp. z o.o. Luboszyce 10,4 8780,2
709 Uvex Safety Polska Sp. z o.o. sp.k. Reńska Wieś 10,3 52768,9
710 Insbud Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 10,3 10400,4
711 Bmi Braas Sp. z o.o. Opole 10,3 477083,5
712 Euroturysta Sp. z o.o. Pokrzywna 10,3 8615,3
713 Oprawa Muzyczna Imprez Magnum Sp. z o.o. Olesno 10,3 160,9
714 Pro Media Sp. z o.o. Opole 10,3 28944
715 Camper Distribution Sp. z o.o. Opole 10,3 9564,4
716 E Sp. z o.o. Opole 10,3 22523,2
717 Mubea Automotive Poland Sp. z o.o. Zimna Wódka 10,3 1156761,4
718 Bals Polska Elektrotechnika Sp. z o.o. Brynica 10,3 17388,3
719 Hermann Rinnen Sp. z o.o. Grabówka 10,2 16046,9
720 Netecs Sp. z o.o. Stare Olesno 10,2 41793,4
721 Hbr Sp. z o.o. Opole 10,2 2108,1
722 Przedsiębiorstwo Rolne Agro-Par Sp. z o.o. Paruszowice 10,2 9879,9
723 Centrum Budowlane Erigo Cukierda S.K. Nysa 10,2 26762,7
724 Creatronic Sp. z o.o. S.K. Głuchołazy 10,1 3165,3
725 Gabag Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Lewin Brzeski 10,1 32373,6
726 Tadej Sp. z o.o. sp.k. Chróścice 10,1 44652,2
727 D&P Home Sp. z o.o. Dobrodzień 10,1 5428,9
728 Meat And Foods Sp. z o.o. Głuchołazy 10,1 2983,3
729 Krapkowickie Sieci Internetowe Sp. z o.o. Krapkowice 10,1 1646,6
730 Silspek Rubber Sp. z o.o. sp.k. Dobrzeń Wielki 10,1 64840,8
731 Rayan Cleaning Sp. z o.o. Opole 10,1 1070,8
732 Piast-Med Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 10,1 4433
733 Kancelaria Księgowa Pegaz Sp. z o.o. Opole 10 693,9
734 Eco Lux Sp. z o.o. Opole 10 246,3
735 Htech PL Sp. z o.o. Głubczyce 10 22437,1
736 Imfitex Jerzy Jarawka sp.j. Kędzierzyn-Koźle 10 61488,6
737 Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych S.A. w Niemodlinie Niemodlin 9,9 100201,6
738 Wzorbud Sp. z o.o. Ligota Dobrodzieńska 9,9 4050,8
739 Gaber FG Sp. z o.o. S.K. Dobrodzień 9,9 54518,8
740 Instal-Nord Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 9,9 7366,6
741 Handel Artykułami Przemysłowymi. Usługi Transportowe Ankas K.Getinger & A.Getinger-sp.j. Lipniki 9,8 58727,5
742 Mlekoland Sp. z o.o. Głubczyce 9,8 20488,4
743 Feed Serwis Polska Sp. z o.o. Opole 9,8 2679,1
744 Dekret Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 9,8 1536,4
745 Control Sp. z o.o. Krapkowice 9,8 13948,7
746 Sugar Babies Sp. z o.o. Nysa 9,8 557,5
747 Artystyczna Odlewnia Metali Art-Odlew Sp. z o.o. Opole 9,8 14694,6
748 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle w Świerczu Świercze 9,7 345,7
749 Creative Factory Sp. z o.o. Tułowice 9,7 9960,5
750 HURTOWNIA TECHNICZNA KAMET sp. z o.o. W GRODKOWIE Grodków 9,7 2063,5
751 Teleintegra Sp. z o.o. S.K. Opole 9,7 40905,8
752 Bobobaby Sp. z o.o. Chróścina 9,7 1098,5
753 Kran-Suw Sp. z o.o. Dobrzeń Wielki 9,7 6514,4
754 P3 Design Sp. z o.o. Dobrodzień 9,7 914
755 Przystań Spokojna w Blachowni Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 9,7 131,3
756 Bil Sp. z o.o. Opole 9,6 25234,4
757 MD Profile Sp. z o.o. Nysa 9,6 4010,6
758 Przedsiębiorstwo Produkcji Ogrodniczej Owoc Sp. z o.o. Kluczbork 9,6 9506
759 Rs Engineering Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 9,6 4856,2
760 Anderwald Sp. z o.o. sp.k. Kadłub 9,5 64732,2
761 Delta Energy Sp. z o.o. Wojciechów 9,5 718
762 Przedsiębiorstwo Rolno-Handlowe Kłos Sp. z o.o. Rychnów 9,5 31076,6
763 Medicus Sp. z o.o. Prudnik 9,4 20632,1
764 Nagaba sp. j. Krapkowice 9,4 16597,8
765 Bals Nieruchomości Sp. z o.o. Brynica 9,4 966,5
766 Saniterm J. Szała i S-Ka Centrum Handlu Techniką Grzewczą i Sanitarną sp.j. Brzeg 9,4 14712,6
767 Holland Contracting International Recruitment Polska Sp. z o.o. Prószków 9,4 5508,6
768 Pd Trakt Sp. z o.o. sp.k. Kluczbork 9,4 22460,2
769 Grodkowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Tarnów Grodkowski 9,4 27631,6
770 Agroland Sp. z o.o. Ligota 9,3 16100
771 Schwientek Transport & Logistik Sp. z o.o. Nysa 9,3 5379,2
772 MALL POLSKA Sp. z o.o. Krapkowice 9,3 37224,2
773 Cosma Poland Sp. z o.o. Ligota Dolna 9,3 10341,8
774 Prosperous Sp. z o.o. Opole 9,3 178,8
775 Smart Sp. z o.o. Opole 9,3 293,2
776 Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego Opole 9,2 15987,8
777 Fabryka Maszyn ROTOX Sp. z o.o. Zieleniec 9,2 140093,3
778 Bcf Software Sp. z o.o. Opole 9,2 9123,1
779 Bautrans Eu Sp. z o.o. Kościerzyce 9,2 1406,1
780 Raw Studio Sp. z o.o. Opole 9,2 1232,8
781 De Silva Hotels Sp. z o.o. Olesno 9,2 15365,3
782 Agro-Rzepak Sp. z o.o. Kluczbork 9,1 11147,7
783 Autoteam Szymula Sp. z o.o. Pisarzowice 9,1 443,9
784 Konsterm Sp. z o.o. Radłów 9,1 5996,5
785 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Novium Sp. z o.o. Opole 9,1 596,1
786 Arm Rom Kancelaria Prawno-Rachunkowa Sp. z o.o. Opole 9,1 3597,2
787 Górażdże Kruszywa Sp. z o.o. Chorula 9,1 538778,7
788 Elrec Sp. z o.o. S.K. Brzeg 9,1 86271,1
789 Vital Medic Sp. z o.o. Kluczbork 9,1 2701,1
790 B & K Flex Sp. z o.o. Korfantów 9 3024,7
791 Schiedel Sp. z o.o. Opole 9 139879,1
792 Agrogal Sp. z o.o. Błażejowice 9 6560,1
793 Nzoz Dom-Med Sp. z o.o. Głubczyce 9 3194,9
794 Kamet Inwestycje S.A. Reńska Wieś 8,9 7368,3
795 Verkord Sp. z o.o. S.K. Opole 8,9 36059,4
796 Onlymusic24h Sp. z o.o. Grodków 8,9 5326,7
797 Ekodeal Sp. z o.o. Opole 8,9 29015,3
798 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Eksport – Import Prodrew Ślebioda Mieczysław sp.j. Chróścina 8,9 25846,3
799 Db Cargo Spedkol Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 8,9 215267,4
800 Partner Sp. z o.o. Głuchołazy 8,9 14999,7
801 Hapadex Sp. z o.o. Opole 8,9 61,5
802 Jal Zakład Produkcyjno Usługowy A.Jasiński, L.Guz, J.Kowal sp.j. Kępa 8,8 82692
803 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Olespol Sp. z o.o. Olesno 8,8 8663,7
804 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Brzegu Sp. z o.o. Brzeg 8,8 58954,8
805 Radio Park Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 8,8 3048,8
806 Młyn Dalachów Grażyna i Stefan Kurczakowscy sp.j. Dalachów 8,8 199911,1
807 Abicor Binzel Technika Spawalnicza Sp. z o.o. Opole 8,8 31949,1
808 Tyron Sp. z o.o. Kluczbork 8,7 85141,2
809 Supreme Houses Sp. z o.o. Olesno 8,7 27408,9
810 Wag-Inwestycje Sp. z o.o. Popielów 8,7 11004,9
811 ZAKŁAD BUDOWNICTWA OGÓLNEGO DROBUD ANNA STRYCZEK JANICKA Opole 8,7 43598,9
812 Tyranik Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Eksport-Import Marek Jakubik i Sp. sp.j. Krapkowice 8,7 14007
813 Przedsiębiorstwo Handlowe Robopol sp.j. Zbigniew Panek, Janusz Fuk Kępa 8,6 28452,5
814 Spółdzielnia Mieszkaniowa Właścicieli w Idzikowicach Idzikowice 8,6 2852,2
815 Alkor Sp. z o.o. Nysa 8,6 37132,9
816 PPO Przedsiębiorstwo Państwowe Strzelce Opolskie 8,6 157127,8
817 Budmax.Eu Sp. z o.o. Nakło 8,6 8325,3
818 Broxfer Sp. z o.o. Opole 8,6 6528,1
819 Opol-Finans Sp. z o.o. Opole 8,5 49,9
820 ARBOL sp. z o.o. Opole 8,5 11994,5
821 MD Connect Sp. z o.o. Dobrodzień 8,5 5554,8
822 Drogbud-Larix Sp. z o.o. Olesno 8,5 63314,7
823 Elm-Design Sp. z o.o. Falmirowice 8,5 615,7
824 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szansa Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 8,5 495,1
825 Mtb Sp. z o.o. Krępna 8,5 44279,8
826 Brzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Brzeg 8,5 2922
827 Zakład Komunalny Sp. z o.o. Opole 8,5 134689,4
828 Auto Lellek Group Sp. z o.o. sp.k. Opole 8,5 535045,1
829 PKS International Cargo S.A. Opole 8,5 161408,1
830 Bartyla Materiały Budowlane i Pokrycia Dachowe Sp. z o.o. sp.k. Chudoba 8,4 39774,6
831 Pomocne Ręce 24 Sp. z o.o. sp.k. Krzyżowa Dolina 8,4 1509
832 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Gronowicach Gronowice 8,4 1798,1
833 Amper S.I. Sp. z o.o. Grodków 8,4 1264
834 Möhlenhoff Sp. z o.o. Schodnia 8,4 59451,1
835 Gwarant-Bis Security Sp. z o.o. Opole 8,4 22670,7
836 Astrum – Stas Elżbieta i Roman Staś sp.j. Opole 8,4 5887,6
837 Canna Trade Sp. z o.o. Opole 8,4 6089,7
838 Rola Przedsiębiorstwo Rolno-Przetwórcze Sp. z o.o. Krzyżowice 8,4 3255,6
839 Spółdzielnia Mieszkaniowa Właścicieli w Biestrzykowicach Biestrzykowice 8,3 276,1
840 Kanalizacja Gminy Kolonowskie Kgk Sp. z o.o. Kolonowskie 8,3 9305,3
841 Eco Kogeneracja Sp. z o.o. Opole 8,3 10178,4
842 Wiatreo.Pl Sp. z o.o. Opole 8,3 2631
843 LOGISTICS & TRANSPORT COMPANY sp. z o.o. Skarbimierz-Osiedle 8,3 16740
844 Euroceras Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 8,2 196730,2
845 Put-Gogolin Projekt Sp. z o.o. Krapkowice 8,2 361,5
846 Litar Sp. z o.o. Opole 8,2 4516,4
847 Brzeska Fabryka Pomp i Armatury Meprozet Sp. z o.o. Brzeg 8,2 28826,6
848 Marschall Kancelarie Brokerów Ubezpieczeniowych Sp. z o.o. Opole 8,1 1909,2
849 Euromat sp.j. Parcej Jerzy Chwalińska Julia i Małgorzata Niemodlin 8,1 33896,4
850 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Kopgard Sp. z o.o. Kolonowskie 8,1 7385,6
851 Centrum Biomasy Energetycznej Sp. z o.o. Krośnica 8,1 10828,4
852 Przedsiębiorstwo Materiałów Budowlanych Koder Sp. z o.o. Raszowa 8,1 138,4
853 Salix Sp. z o.o. Ligota Górna 8,1 2815,2
854 Centrum Obsługi Nieruchomości Agencja Abc-Ii Sp. z o.o. Głubczyce 8 239,9
855 Centrum Badawczo-Produkcyjne Alcor Sp. z o.o. Opole 8 14545,5
856 Piero Composites Sp. z o.o. Opole 8 98,3
857 AD Transport Sp. z o.o. S.K. Nysa 8 8513,2
858 Anna i Wojciech Lasek Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Ragtime sp.j. Opole 8 22585,3
859 Stocznia Koźle Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 7,9 19171,2
860 Intereko Sp. z o.o. Opole 7,9 22172,8
861 Pasta Food Company Sp. z o.o. Opole 7,9 231468,6
862 Asys Polska Sp. z o.o. Opole 7,9 22404,4
863 Skarbek Sp. z o.o. Opole 7,9 619,4
864 H. NIEMEYER-POLSERW Sp. z o.o. Gogolin 7,9 74098,4
865 Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o.o. Kietrz 7,9 340256,8
866 Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Rs Montstal Sp. z o.o. Opole 7,9 12485,5
867 Rv Metal Sp. z o.o. Opole 7,8 29986,2
868 Norm-Haus Sp. z o.o. S.K. Olesno 7,8 9482,9
869 Grupa MTD Sp. z o.o. Namysłów 7,8 656,4
870 Biuro Inżynierskie Atechem Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 7,8 4949,3
871 Metalex-Szyma Sp. z o.o. Komprachcice 7,8 1721,7
872 JD Sp. z o.o. sp.k. Opole 7,8 340102,8
873 Lt Production Sp. z o.o. Żelazna 7,8 2383,4
874 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych-Opole Sp. z o.o. Opole 7,8 14334,9
875 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Demal Deas-Tomala-Tomala sp.j. Gierów 7,7 17560,2
876 Deemde Sp. z o.o. Opole 7,7 600,5
877 Bedmet Sp. z o.o. S.K. Opole 7,7 38331
878 ASA Sp. z o.o. Głubczyce 7,7 68124,7
879 Evk Sp. z o.o. Biestrzynnik 7,7 7290,9
880 GP Trade Sp. z o.o. sp.k. Opole 7,7 2504,1
881 Prywatne Biuro Podróży Ottokar Sp. z o.o. Głogówek 7,7 3316,7
882 S.V.Max.Pl Sp. z o.o. Opole 7,6 178,6
883 Branda Sp. z o.o. Borki Małe 7,6 9641,8
884 Ipm Polska Sp. z o.o. Opole 7,6 806,8
885 New Vision Optica Sp. z o.o. Opole 7,6 20316,4
886 Hotel Antonio Conference Sp. z o.o. Skarbimierz-Osiedle 7,6 8981,9
887 Remei Polska Sp. z o.o. Opole 7,6 63449,5
888 PPHU LUMAR Lucjan Walkowicz Byczyna 7,5 35417,7
889 Apn Service Sp. z o.o. Boguszyce 7,5 9420,8
890 Adara Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 7,5 3240,9
891 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Budrem-Bis Sp. z o.o. Opole 7,5 2217,8
892 Giganto Polska Sp. z o.o. Opole 7,5 8511,5
893 Nerli Gruppen Poland Sp. z o.o. Kościerzyce 7,5 39255,7
894 Sialt S.A. S.K. Reńska Wieś 7,5 11563,5
895 Franz Kaminski Waggonbau – Polska Sp. z o.o. Nysa 7,5 23400,4
896 A. Berger Polska Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 7,5 191522,2
897 Mopex His Sp. z o.o. S.K. Zieleniec 7,5 83657,7
898 Lift Systems Sp. z o.o. Kluczbork 7,4 3302,8
899 OK – Construction Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Gogolin 7,4 23470,7
900 Tradycyjnie Robione Sp. z o.o. Krasiejów 7,4 596,8
901 WOJCIECH FERENC ZAKŁAD USŁUG HYDROTECHNICZNO MELIORACYJNYCH Ozimek 7,4 36501,8
902 Almat-Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Krapkowice 7,3 1171,8
903 Financing & Manufacturing & Know-How Sp. z o.o. Krasków 7,3 51658,1
904 Info-Bud Sp. z o.o. Lędziny 7,3 730,4
905 Remondis Opole Sp. z o.o. Opole 7,3 142514,9
906 Aspekt Nieruchomości Sp. z o.o. Opole 7,3 919,8
907 Salon Fryzjerski Dorota Dmp Sp. z o.o. Zdzieszowice 7,3 178
908 Novum Reasekuracja Sp. z o.o. Opole 7,3 1392,7
909 Pracownia Projektowa Mostopol Sp. z o.o. Opole 7,3 5201,8
910 Fampra Sp. z o.o. Kluczbork 7,2 1394,4
911 Mawex Sp. z o.o. Opole 7,2 9069,3
912 Pjrg Sp. z o.o. Opole 7,2 433,6
913 Przedsiębiorstwo Produkcji i Montażu Urządzeń Elektrycznych Kaja Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 7,2 36485,5
914 Dakad Sp. z o.o. Wilków 7,2 22623,1
915 Płomyczki Usługi Opiekuńcze i Edukacyjne Sp. z o.o. Opole 7,1 5222,2
916 INFRA S.A. Opole 7,1 602,2
917 Famel Sp. z o.o. Kluczbork 7,1 128660
918 Słoneczna Jesień Życia Sp. z o.o. Zwanowice 7,1 3864,2
919 Przeds. Specjalistyczne Sprzęt – Poż Irena, Krzysztof Zając S.J. Opole 7,1 33469,6
920 Media Monitor Sp. z o.o. Tułowice 7,1 134
921 Olesnotec Sp. z o.o. Wojciechów 7,1 1531,6
922 Euro-Express sp.j. Sylwia i Walter Chrząszcz Dziergowice 7,1 16087,6
923 M&T Maszyny i Technologie Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 7,1 3455,8
924 BIO-CHEM Sp. z o.o. Olszanka 7 13125,1
925 Ajer-Mont Sp. z o.o. Kluczbork 7 575,2
926 DBO Przeładunki Sp. z o.o. Niezdrowice 7 1753,1
927 Foto.Nysa Investment Sp. z o.o. Nysa 6,9 499,3
928 Wakro Sp. z o.o. Krępna 6,9 43262,2
929 Dytko Serwis Sp. z o.o. Nysa 6,9 667,5
930 Jokey Poland Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 6,9 410285
931 Gigaom Marcin Hulacki, Piotr Wosz sp.j. Opole 6,9 16254
932 Tts P&P Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 6,9 239,1
933 Optima Medycyna S.A. Opole 6,8 49415,5
934 Towarzystwo Oświatowo-Naukowe Inter-Wiedza Sp. z o.o. Opole 6,8 3746,8
935 Czora Sp. z o.o. sp.k. Opole 6,8 13325,2
936 Getso.Pl Sp. z o.o. Opole 6,8 2651,6
937 Juro – Tech Sp. z o.o. Opole 6,8 14573,7
938 Spółdzielnia Producentów Perfekt Otmice 6,8 7598,2
939 Quatrum Sp. z o.o. Opole 6,8 1785
940 Promięs Patyna Zbigniew i Danuta sp.j. Opole 6,8 5596,2
941 Przedsiębiorstwo DREMEX Lech Mularczyk Zdzieszowice 6,8 35338,4
942 Medicogen Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 6,8 1993,8
943 Intechma Sp. z o.o. Opole 6,8 2272,2
944 Transgrup Sp. z o.o. S.K. Opole 6,8 1525,2
945 Betomet Sp. z o.o. Szymonków 6,8 7688,2
946 Solanum-Group Sp. z o.o. Borki Małe 6,8 5488,7
947 Przedsiębiorstwo Produkcji, Handlu i Usług Agrovita Sp. z o.o. Kijów 6,8 6382,6
948 Radjax R. Podgórski J. Szczurkowski sp.j. Brzeg 6,7 15502,3
949 Bud-Bau Opole Sp. z o.o. Opole 6,7 11339,8
950 Nzoz Sensimed Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 6,7 6159,9
951 Robomet Sp. z o.o. Grabówka 6,7 11924,1
952 Oleskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Oleśnie Olesno 6,7 9315,2
953 Taskomont Sp. z o.o. Opole 6,7 1710,5
954 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe M&M Sp. z o.o. Stare Siołkowice 6,7 9642,3
955 Grasdorf-Koła Polska Sp. z o.o. Krapkowice 6,7 26183,6
956 Sedulus Sp. z o.o. Opole 6,6 2495,2
957 Opolcan K. Haraziński Spółka Komandytowa Opole 6,6 1195,8
958 Wodociągi i Kanalizacja Hydrokom Sp. z o.o. Kluczbork 6,6 33551,1
959 Pznt Sp. z o.o. Ozimek 6,6 75,2
960 Hotele Gorzelanny Sp. z o.o. S.K. Pokrzywna 6,6 35726,1
961 EFFECT sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 6,6 2019
962 Proebit Sp. z o.o. Olesno 6,6 114,7
963 Jarpak Zakład Produkcji Opakowań z Tektury Sp. z o.o. Paczków 6,6 132524,8
964 ATMOTERM S.A. Opole 6,6 33601,4
965 Biuro Rachunkowe Jachting Sp. z o.o. Opole 6,5 1518,7
966 Bischof + Klein Polska GmbK sp.k. Walce 6,5 504636,2
967 Digital Holding Sp. z o.o. Olesno 6,5 1692,4
968 Fakta Sp. z o.o. Opole 6,5 177,3
969 Centromed Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 6,5 1266,6
970 Ers Automation Sp. z o.o. Brzeźce 6,5 178,1
971 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Oświata w Nysie Nysa 6,4 2202,6
972 Nzb Sp. z o.o. Brzeg 6,4 3728,4
973 CHESPA KLISZE Sp. z o.o. Chorula 6,4 57099,7
974 Kaplia&An Sp. z o.o. Ozimek 6,4 702,5
975 Ubojnia A. J. K. Matejka sp.j. Opole 6,4 26972,7
976 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Szczepański Sp. z o.o. Opole 6,4 111,3
977 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Agroenergetyk Sp. z o.o. Opole 6,4 16891,6
978 Magnat Sp. z o.o. Smarchowice Wielkie 6,4 360,3
979 AŁPBUDPROM sp. z o.o. Ozimek 6,3 3588,6
980 Spółdzielnia Producentów Suche Łany Otmice 6,3 8166,5
981 Energokessel Sp. z o.o. Zakład Zespołów Energetycznych Strzelce Opolskie 6,3 8626,2
982 OK – Polska Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Gogolin 6,3 197865,6
983 Smartmage Sp. z o.o. Opole 6,3 1407,8
984 S.K.K. FARM-VET Sp. z o.o. Sp.K. Opole 6,3 6971,5
985 Kancelaria Obsługi Nieruchomości Westa Sp. z o.o. Opole 6,3 694,1
986 Mueller Group Sp. z o.o. Ligota Prószkowska 6,3 838
987 Brzeskie Centrum Handlowe Marko Zakład Pracy Chronionej Scelina Marek i Spółka sp.j. Brzeg 6,3 6452,5
988 Przedsiębiorstwo Rurbet Sp. z o.o. Opole 6,3 25388,8
989 Sit Sit Sp. z o.o. S.K. Dobrodzień 6,3 2407,6
990 Greenfond Polska Sp. z o.o. Opole 6,3 6334,4
991 Exelmedia Sp. z o.o. Opole 6,3 1436,2
992 Bws-Technika Budowlana Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 6,2 2952,8
993 T&S Group Sp. z o.o. Opole 6,2 1353,7
994 Cerpol A. Buba sp.k. Ligota Prószkowska 6,2 14110,1
995 Księgowość Badania Finanse Atut Sp. z o.o. Prudnik 6,2 429,2
996 Netgis – Sp. z o.o. Opole 6,2 140,2
997 Klinika Nova Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 6,2 23934,8
998 A&B Sp. z o.o. S.K. Opole 6,2 12613,1
999 LEX-GO Sp. z o.o. Opole 6,2 304,8
1000 Reveal Polska Sp. z o.o. Opole 6,2 1567,2
1001 Mochnik Sp. z o.o. S.K. Opole 6,2 136045,7
1002 Peter Tech Sp. z o.o. Opole 6,1 3235,1
1003 Stol-Trak Przywara sp.j. Polska Nowa Wieś 6,1 3306,1
1004 Spółdzielnia Mieszkaniowa Właścicieli Mieszkań Chróścina 6,1 415,8
1005 AW Tech Trade Sp. z o.o. Opole 6,1 742,5
1006 Dewex Sp. z o.o. Gorzów Śląski 6,1 8313,7
1007 Magardo Sp. z o.o. S.K. Krapkowice 6,1 27270,2
1008 Secura Sp. z o.o. Zdzieszowice 6,1 1818,4
1009 Eco Ciepło Lokalne i Sp. z o.o. Opole 6,1 2639,8
1010 ZOTT – POLSKA Sp. z o.o. Opole 6,1 2117093,3
1011 Frewo Sp. z o.o. Niezdrowice 6,1 1613,1
1012 Kms Sp. z o.o. Krapkowice 6 1211
1013 Wamet.Com Sp. z o.o. Olesno 6 8929,7
1014 APAK sp. j. MARIAN WĘGRZYNOWSKI JOANNA WĘGRZYNOWSKA WRÓBEL HENRYKA WĘGRZYNOWSKA Opole 6 16507
1015 Silekol Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 6 821534
1016 Dydona – Masarskie Akcesoria i Zaopatrzenie Sp. z o.o. Osowiec 6 3325,5
1017 Zamkon Armaturen Sp. z o.o. sp.k. Kędzierzyn-Koźle 6 80579,8
1018 Jaro-Max Sp. z o.o. S.K. Murów 5,9 24294,3
1019 W T R CENTRO sp. z o.o. Głuchołazy 5,9 357,7
1020 E-Direct 24 Sp. z o.o. sp.k. Opole 5,9 2117,6
1021 J & D Nowak Sp. z o.o. Opole 5,9 1015
1022 Put-Gogolin Sp. z o.o. Krapkowice 5,9 2176,1
1023 Fart Technology Sp. z o.o. Opole 5,9 502,2
1024 Aluperfekt Sp. z o.o. Wołczyn 5,9 4527,8
1025 Spółdzielnia Producentów Silesia Otmice 5,9 6246,1
1026 Emsteel Sp. z o.o. Paczków 5,9 12673,9
1027 Vobam Sp. z o.o. Opole 5,9 463,5
1028 KEG Service Sp. z o.o. Zielęcice 5,9 10071,8
1029 Iwg Polska Sp. z o.o. Fałkowice 5,9 4686,6
1030 Transannaberg Wiesiollek J.M. sp.j. Strzelce Opolskie 5,9 93409,2
1031 Wodociągi Sp. z o.o. Głuchołazy 5,9 37715,3
1032 Top Gen Sp. z o.o. Głubczyce 5,9 13081,7
1033 Estate Sp. z o.o. Opole 5,8 1884,6
1034 Donhof Sp. z o.o. S.K. Brożec 5,8 16360,2
1035 Timing Sp. z o.o. Opole 5,8 3390,1
1036 Złom-Max Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 5,8 20120,2
1037 STALKOR Sp. z o.o. Opole 5,8 5718,4
1038 Przedsiębiorstwo Usługowo – Produkcyjne KTW Wielogórski S.J. Kędzierzyn-Koźle 5,8 2754,4
1039 Dachmet Sp. z o.o. Grodków 5,8 9444,2
1040 Metal – Mr Sp. z o.o. Chróścice 5,8 2180,7
1041 Regionalny Związek Hodowców Owiec i Kóz Opole 5,8 550,8
1042 Forbis Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 5,8 4189,1
1043 Cementownia ODRA S.A. Opole 5,7 222398,3
1044 Zakład Automatyki i Pomiarów Pomat 2 Sp. z o.o. Opole 5,7 273,6
1045 Kreon – Reklama Świetlna Sp. z o.o. Ozimek 5,7 9419,2
1046 Izobud – K. Pola J. Sekler S.J. Łąki Kozielskie 5,7 44172,2
1047 Step Records Sp. z o.o. Opole 5,7 20949,2
1048 Atb-Bud 2 Sp. z o.o. Opole 5,7 865,2
1049 Radomed – Centrum Diagnostyczne Sp. z o.o. Nysa 5,7 3959,2
1050 Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Arenda Sp. z o.o. Charbielin 5,7 31095,3
1051 Nieruchomości Nox Group Sp. z o.o. Sp. K. Opole 5,7 7766,1
1052 Tarco Sp. z o.o. Kotórz Mały 5,7 42433,5
1053 Sentrex Sp. z o.o. Gogolin 5,6 114740,6
1054 Zakład Ślusarski Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Feliks Gajos, Bolesław Dutkiewicz sp.j. Nysa 5,6 25317,6
1055 Max Plus M. Kulikowski sp.j. Krapkowice 5,6 10832,2
1056 Pro Sentium Sp. z o.o. S.K. Opole 5,6 33299,8
1057 Ventall Sp. z o.o. Gogolin 5,6 4749,6
1058 PPHU CERAMIREX sp. z o.o. Brzeg 5,6 4802,5
1059 Kancelaria Gospodarcza Trust Sp. z o.o. Dobrodzień 5,6 7055,7
1060 CHESPA – Farby Graficzne Sp. z o.o. Chorula 5,6 162590,2
1061 Ram Sp. z o.o. Opole 5,6 6218,5
1062 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Polmozbyt-Nysa Sp. z o.o. Nysa 5,6 510,1
1063 CB S.A. Chrząstowice 5,6 314567
1064 Firma Handlowo-Usługowa sp.j. Mirosław Zieliński, Artur Mroziński Otmuchów 5,6 30174,7
1065 Agro Centrum Sp. z o.o. S.K. Olesno 5,5 7972,9
1066 D.K. Bud Sp. z o.o. Namysłów 5,5 3213,9
1067 Lift Polska Sp. z o.o. Kamienna 5,5 17186,8
1068 GLOBAL COLORS POLSKA S.A. Kędzierzyn-Koźle 5,5 148416,8
1069 Zakład Przemysłu Cukierniczego Piast Sp. z o.o. Głogówek 5,5 15128,9
1070 ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ ZAW KOM sp. z o.o. Zawadzkie 5,5 22998,1
1071 PCC SYNTEZA S.A. Kędzierzyn-Koźle 5,5 165811,5
1072 Eko – Trust Systemy Chłodnicze i Wentylacyjne Sp. z o.o. Nysa 5,5 2043,6
1073 Abak Sp. z o.o. Namysłów 5,5 545,8
1074 TRANSREM Sp. z o.o. Opole 5,5 40104,7
1075 Elektromatik Sp. z o.o. Stare Olesno 5,5 3024,3
1076 STAPEL Sp. z o.o. Głogówek 5,4 6264
1077 Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Brzeg 5,4 25324,7
1078 Hurtownia i Transport Cegielnia Niemodlin Sp. z o.o. S.K. Niemodlin 5,4 21360,7
1079 Spółdzielnia Mieszkaniowa Strzelce Opolskie 5,4 39134,9
1080 Wenmont Sp. z o.o. Olesno 5,4 1590,4
1081 NTG Sp. z o.o. SP.K. Nysa 5,4 23848,8
1082 Spółdzielnia Producentów Tucz-Rol Otmice 5,4 7150,4
1083 Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Harenda Sp. z o.o. Kałków 5,4 5339,8
1084 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Alta Sp. z o.o. Brzeg 5,4 7816,7
1085 Prawo i Transport Sp. z o.o. Chróścina 5,3 494,3
1086 Diwa Personalservice Agencja Pracy Sp. z o.o. Prószków 5,3 15725,2
1087 CHESPA WYKROJNIKI Sp. z o.o. Chorula 5,3 35809
1088 Wydawnictwo Silesiana Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 5,3 1558,9
1089 Complex Sp. z o.o. Opole 5,3 5632,3
1090 Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział Pttk Ziemi Strzeleckiej Strzelce Opolskie 5,3 336,6
1091 Dresówka.Pl Sp. z o.o. sp.k. Głuchołazy 5,3 1670,3
1092 Interconnect sp.j. Nysa 5,3 23873,6
1093 Vitroterm – Murów S.A. Murów 5,3 88859,4
1094 Mhr Metallbau Sp. z o.o. Dobrzeń Wielki 5,3 4404,9
1095 Medoc Sp. z o.o. Opole 5,3 476,7
1096 Abakus Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 5,3 3615,2
1097 Przedsiębiorstwo Budowlane BAZ Sp. z o.o. Ligota Dolna 5,3 24486
1098 Opolglass Sp. z o.o. Opole 5,2 24668,4
1099 Perfect Rent A Car Sp. z o.o. S.K. Opole 5,2 15775,2
1100 Axabee Sp. z o.o. Opole 5,2 9249,6
1101 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Opolu Opole 5,2 113281,7
1102 Czemar Sp. z o.o. Wilków 5,2 11090
1103 Sunpack Sp. z o.o. Głubczyce 5,2 9712,3
1104 IFM Ecolink Sp. z o.o. Opole 5,1 201362,2
1105 Przedsiębiorstwo Informatyczne Tarkus Sp. z o.o. Opole 5,1 573,2
1106 Kratos Polska Sp. z o.o. Ozimek 5,1 31010,7
1107 Envipro Terratech Sp. z o.o. Opole 5,1 6316,4
1108 Fabryka Armatury Przemysłowej Wakmet sp.j. Kaczmarek,Krzywdziński,Wachowski,Wilczyński Bodzanów 5,1 77576,4
1109 Spółdzielnia Producentów Ziaren Zbóż i Nasion Roślin Oleistych Mc-Rol Roszkowice 5,1 7306,5
1110 Fundacja Fabryka Inspiracji.Pl Opole 5,1 45,7
1111 Erjot Hd Sp. z o.o. Niemodlin 5,1 1155,6



źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit oraz Dun & Bradstreet.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:
1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2018-2019,
2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2019 roku,
3. Zysk netto w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.
4. Kapitał własny w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej
Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób bardzo uproszczony przez porównaniu do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych w październiku 2020 r.
C/Z: 42,2
C/WK: 0,77
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z października 2020 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w październiku 2020 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2019 r. i wskaźnika C/Z w październiku 2020 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2019 r. i wskaźnika C/Wk w październiku 2020 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 15 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 200 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza. Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r. Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest od 2020 r. również w Konkursie Przedsiębiorcze Miasto, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje miastom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 2 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 5 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.
Oferta handlowa

Kontrakt w sprawie oferty handlowej:
Łukasz Krajewski
lukasz.krajewski@europejskafirma.pl
tel. 536 303 088, (22) 77 14 200
#europejskafirma #instytuteuropejskiegobiznesu #brylantpolskiejgospodarki #businessbrilliant #najcenniejszefirmy