DSV nowym najemcą w kompleksie Łużycka Office Park w Gdyni

DSV wynajęła biuro w kompleksie Łużycka Office Park w Gdyni – zajmie ponad 600m2 w budynku B gdyńskiego biurowca.

DSV to duńska firma transportowo-logistyczna, która oferuje globalne usługi transportu drogowego, lotniczego, morskiego i kolejowego. Spółki należące do grupy DSV plasują się w pierwszej piątce największych i najbardziej rentownych firm w branży TSL w Polsce. Dzięki krajowej oraz światowej sieci oferują swoim klientom bezpośrednie połączenia oraz obsługę magazynową na sześciu kontynentach w ramach kompletnego łańcucha dostaw.

– Cieszę się z podpisania nowej umowy najmu z międzynarodową firmą, która jest liderem w swojej branży. Warto podkreślić, że to kolejna umowa najmu podpisana w ostatnim czasie. Niedawno na przedłużenie współpracy zdecydowały się firmy AXN a wcześniej Finastra. Myślę, że takie zainteresowanie naszym parkiem biurowym pokazuje, że Łużycka Office Park niezmiennie spełnia najwyższe standardy zarówno pod względem jakości wykonania, zarządzania, jak i lokalizacji nie tylko dla dotychczasowych, ale i nowych Najemców – mówi Sergiusz Gniadecki, Prezes SGPM, spółki zarządzającej Łużycka Office Park.

– Trójmiasto z roku na rok umacnia swoją pozycję na biznesowej mapie świata. W ostatnich latach coraz więcej firm z branży transportowej i logistycznej znajduje tu przestrzeń do prowadzenia działalności, co przekłada się na rosnącą liczbę wybitnych specjalistów. Zależało nam na zapewnieniu naszym pracownikom dogodnej lokalizacji i komfortowych warunków pracy, ale też na odpowiedniej certyfikacji środowiskowej budynku oraz na dobrej obsłudze nieruchomości, dlatego postanowiliśmy wynająć przestrzeń biurową w kompleksie Łużycka Office Park – mówi Anna Wolańska-James z DSV Air & Sea Sp. z o.o.

Łużycka Office Park to oddany do użytkowania w 2010 r. kompleks biurowy klasy A, którego łączna powierzchnia najmu wynosi ponad 22,6 tys. m2. Oprócz DSV Air&Sea Sp. z o. o., swoje biura mają tu m.in. AXN Poland, NORDEA, Santander, Finastra, WNS Global Services, Salt Ship Design, Allcon, Ulstein i VShip.

SGPM Sp. z o.o. została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XIII edycji Konkursu Efektywna Firma 2020.

#europejskafirma #instytuteuropejskiegobiznesu #wyróżnieniadlafirm #efektywnafirma #JerzyKrajewski