Gepardy Biznesu

Doradcy ELTECH pomagają wdrażać i obniżać koszty produkcji

Bez inteligentnych i kreatywnych ludzi nie będzie sukcesu. To przecież ludzie są najważniejsi – zwłaszcza w firmie handlowej, która opiera się na budowaniu trwałych relacji i na zaufaniu klienta. Ale należy pamiętać, że sukces rodzi się powoli i jest również zasługą strategii, a nie tylko ciężkiej pracy ludzi,  mówi Stanisław Paleczny, Prezes Centrali Technicznej ELTECH Sp. z o.o. w Świdnicy.

Stanisław Paleczny, Prezes Centrali Technicznej ELTECH Sp. z o.o. w Świdnicy :

Od 24 lat kierujemy się przekonaniem, że tylko najlepsi w swojej specjalności mogą kształtować standardy i wyznaczać nowe kierunki działania. Dlatego też szczególnie dbamy o wysoki poziom merytoryczny naszej pracy, kompleksowość i szybkość działania, kulturę współpracy oraz wspieranie klienta w formie wieloletniej obsługi. Dzięki temu staliśmy się krajowym liderem wśród dystrybutorów profesjonalnych narzędzi i maszyn.

Image

Proponowane przez nas wyroby charakteryzuje najwyższy poziom technicznego zaawansowania przy zachowaniu konkurencyjności cenowej. Warto podkreślić, że nie jesteśmy typową firmą handlową, gdyż nie ograniczamy się wyłącznie do sprzedaży narzędzi. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów pomagamy w projektowaniu całościowych procesów technologicznych. Przede wszystkim koncentrujemy się na dostarczaniu klientom skutecznych i kompleksowych rozwiązań technicznych, oferując specjalistyczną pomoc inżynierów. Nasi doradcy nie tylko zaproponują i przetestują optymalne rozwiązanie, ale również pomogą je wdrożyć, doradzą jak obniżyć koszty produkcji i jednocześnie uzyskać jak największą efektywność.

Powyższe elementy decydują o wyborze naszej firmy, jako partnera kompleksowo obsługującego czołowych klientów przemysłowych, co stanowi pośrednie źródło sukcesu na dość trudnym i wymagającym rynku profesjonalnych narzędzi w Polsce.

Centrala Techniczna Eltech Sp. z o.o. w Świdnicy została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013.