Gepardy Biznesu

DataConsult z Krakowa stawia na badania i rozwój

Wielkim atutem firmy jest własny Dział Badawczo-Rozwojowy od lat współpracujący w zakresie logistyki wewnętrznej, badań przemysłowych i rozwojowych z uczelniami wyższymi i instytutami badawczo-rozwojowymi.  Daje to udoskonalanie i rozwój produktów oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników firmy, mówi Ryszard Pytel, Prezes Zarządu DataConsult Sp. z o.o. w Krakowie.

Ryszard Pytel, Prezes Zarządu Dataconsult Sp. z o.o. w Krakowie:Misją firmy DataConsult Sp. z o.o. jest dostarczanie wydajnych, nowoczesnych systemów informatycznych, zaspokajających indywidualne potrzeby biznesowe naszych Partnerów.
Firma specjalizuje się w produkcji i wdrożeniach zaawansowanych systemów zarządzania magazynami wysokiego składowania WMS (Warehouse Management System) oraz systemów wspierających zarządzanie procesami produkcyjnymi MES (Manufacturing Execution System).

Image
Obecnie z systemów firmy korzysta ponad 140 przedsiębiorstw różnych branż, m.in.: budowlanej, medycznej, odzieżowo-włókienniczej, chemicznej, elektryczno-technicznej, motoryzacyjnej, papierniczo-biurowej, spożywczej.
DataConsult to firma, której trzon stanowią wysoko wykwalifikowani specjaliści od wielu lat zajmujący się analizami biznesowymi, informatyką, logistyką, produkcją oraz projektowaniem i wdrażaniem systemów zaawansowanego zarządzania zasobami przedsiębiorstw.
Wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają na wsparcie naszych Partnerów na wszystkich etapach inwestycji, od analizy potrzeb biznesowych i technicznych po wdrożenie odpowiedniego rozwiązania i jego utrzymanie.Wielkim atutem firmy jest własny Dział Badawczo-Rozwojowy od lat współpracujący w zakresie logistyki wewnętrznej, badań przemysłowych i rozwojowych z uczelniami wyższymi i instytutami badawczo-rozwojowymi, m.in. Akademią Górniczo-Hutniczą, Politechniką Lubelską, Instytutem Logistyki i Magazynowania. Prace Działu Badawczo-Rozwojowego pozwalają na ciągłe udoskonalanie i rozwój produktów oraz podnoszenie kwalifikacji pracowników firmy.

Firma DataConsult oraz jej produkty zostały wielokrotnie wyróżnione w konkursach prowadzonych przez niezależne instytucje: Gepardy Biznesu 2013, Regionalny Lider Innowacji i Rozwoju – Innowacyjny Produkt – ExpertWMS® oraz Dynamicznie rozwijająca się firma; Złoty Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, Certyfikat ISO 9001:2008, Przedsiębiorstwo Fair Play, Rzetelna Firma.
Zapraszamy na stronę www.dataconsult.pl

DataConsult Sp. z o.o. w Krakowie została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2013.