Efektywna FirmaGepardy BiznesuMocna Firma

CynkoMet stawia na dywersyfikację usług i produktów

W dzisiejszej turbulentnej gospodarce, w jakiej przyszło nam prowadzić działalność, stawiamy na dywersyfikację naszych usług i produktów, dlatego w najbliższych latach planujemy nowe inwestycje zarówno w produkcję maszyn rolniczych jak i usługi cynkowania ogniowego, mówi Mariusz Dąbrowski, Prezes Zarządu CynkoMet Sp. z o.o. w Czarnej Białostockiej.

Mariusz Dąbrowski, Prezes Zarządu CynkoMet Sp. z o.o. w Czarnej Białostockiej:
CynkoMet Sp. z o.o. została zarejestrowana w 2003 roku, ale nasza tradycja produkcji maszyn rolniczych (jednego z obszarów naszej  działalności) sięga 1956 roku. Jesteśmy firmą o profilu produkcyjno-usługowym. Specjalizujemy się głównie w  cynkowaniu ogniowym ( cynkownie w Czarnej Białostockiej oraz Wyszkowie). Wieloletnie doświadczenie i perfekcyjna technika czynią z nas liderów branży w obu regionach. Dodatkowo oferujemy obróbkę wiórową, spawanie konstrukcji stalowych, śrutowanie, malowanie natryskowe oraz sprzedaż własnej produkcji paneli ogrodzeniowych. Najcenniejszym wyróżnieniem, o jakie zabiegamy codziennie w swojej pracy, jest zadowolenie naszych klientów, których z roku na rok przybywa. Jako przedsiębiorstwo położone na terenie objętym programem NATURA 2000, CynkoMet cechuje uczciwa odpowiedzialność ekologiczna i wysoka dbałość o środowisko naturalne.
Image
    Wśród naszych planów na przyszłość jednym z priorytetów jest ustawiczny rozwój naszej załogi  przez szkolenia, kursy, czy też panele wyjazdowe do najlepszych firm w Polsce i zagranicą. Nie sposób w tym miejscu nie wspomnieć o realizowanej już w Wyszkowie inwestycji – linia do cynkowania z automatycznym odwirowaniem, planowany termin zakończenia  grudzień 2015 roku. Nasza nowa linia będzie jedną z najnowocześniejszych w Polsce, co pozwoli nam zwiększyć udział w rynku cynkowania ogniowego drobnych elementów, a w konsekwencji  pozytywnie wpłynie na rozwój całej Spółki. W najbliższych miesiącach planujemy również zakup kilku nowych maszyn sterowanych numerycznie, które uzupełnią nasz park maszynowy oraz niewątpliwie wpłyną na poprawę wydajności oraz jakość produkowanych wyrobów. Obserwując zmieniający się rynek maszyn rolniczych w Polsce i na świecie jesteśmy zdeterminowani do poszerzania oferty swoich wyrobów, poprawy ich jakości i funkcjonalności oraz ciągłego inwestowania w infrastrukturę produkcji maszyn rolniczych.
W dzisiejszej turbulentnej gospodarce, w jakiej przyszło nam prowadzić działalność, stawiamy na dywersyfikację naszych usług i produktów, dlatego w najbliższych latach planujemy nowe inwestycje zarówno w produkcję maszyn rolniczych jak i usługi cynkowania ogniowego.  Sukcesy jakie odnosimy na rynku są niewątpliwie zasługą wszystkich pracowników naszej firmy, którzy swoim zaangażowaniem i profesjonalizmem każdego dnia przyczyniają się do rozwoju naszej spółki.

CynkoMet Sp. z o.o. w Czarnej Białostockiej została wyróżniona w X edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2015, VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2015 oraz  III edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2015.