Centrum Edukacyjne Lepszy Start wyróżnione tytułem Gepard Biznesu 2020

Centrum Edukacyjne Lepszy Start sp. z o.o. to firma rodzinna założona przez małżeństwo Malwinę Muskałę (z zawodu filologa polskiego) i Marcina Matuszaka (z zawodu historyka). Misją firmy jest udzielanie profesjonalnej pomocy edukacyjnej zarówno przy pisaniu i poprawianiu tekstów naukowych, jak i pomocy polegającej na udzielaniu „na żywo” lub zdalnie korepetycji uczniom szkół podstawowych i ponadpodstawowych.

Misja firmy zawiera się w dwóch hasłach, które towarzyszą nam w życiu: „każdy zasługuje na lepszy start” oraz „tylko wiedza trwa wiecznie”, stąd symbol nieskończoności, który również widoczny jest w logo firmy.

 

Firma Centrum Edukacyjne Lepszy Start zajmuje się pisaniem prac wzorcowych (esejów, prac licencjackich, magisterskich, doktorskich, prac zaliczeniowych itp.), udzielaniem korepetycji z takich przedmiotów, jak matematyka, historia czy język polski oraz przygotowywaniem do testów dla uczniów szkoły podstawowej i ponadpodstawowej.

Malwinę Muskałę i Marcina Matuszaka, właściciele Centrum Edukacyjne Lepszy Start sp. z o.o.

Statystyki mówią same za siebie, podkreślają właściciele firmy. Mówią:

Przez 5,5 roku naszej działalności:

  • napisaliśmy około 1644 mniejszych i większych prac;
  • napisaliśmy około 30 tys. stron;
  • uszczęśliwiliśmy około 535 klientów (z których część została naszymi stałymi klientami), a liczba niezadowolonych klientów wyniosła ZERO!;

Ponadto Marcin ma na swoim koncie około 1200 godzin korepetycji rocznie.

Natomiast w 2020 roku:

  • napisaliśmy 495 mniejszych i większych prac;
  • napisaliśmy około 5,5 tysiąca stron;
  • uszczęśliwiliśmy około 90 klientów;
  • przeprowadziliśmy również około 1450 godzin korepetycji.

W 2019 roku zostaliśmy również laureatami Orłów w kategorii kształcenie (I miejsce w powiecie oraz I miejsce w województwie podkarpackim). W 2021 roku otrzymaliśmy tytuł Gepardy Biznesu 2020 Województwa Podkarpackiego. Znaleźliśmy się na miejscu 403 na ponad 1700 możliwych z uwagi na wyjątkowo dynamiczny rozwój.

Więcej o firmie pod adresem: http://lepszystart.org