Brylanty Polskiej Gospodarki 2021 Transportu i Spedycji

Spośród 94 855 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w grudniu 2022r. zbadał Instytut Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2021 uzyskały 1454 firmy transportu i spedycji. Analiza została przeprowadzona na podstawie najświeższych, wiarygodnych danych za lata 2019-2020 z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytut Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez czternaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 200 tysięcy przedsiębiorstw.

Przedstawiamy ranking firm według oszacowanej wartości rynkowej (metodologia opisana jest poniżej rankingu). Jeżeli oszacowana wartość rynkowa wyniosła w marcu 2021 r. więcej niż 10 mln zł przedsiębiorstwo uzyskało tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2021.

Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2021 publicznie na wszystkich nośnikach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykorzystaniem wizerunku statuetki lub logo konkursu w celach marketingowych, otrzymaniem certyfikatu, statuetki podczas kongresu lub drogą pocztową – zapraszamy do kontaktu. Oferta handlowa dostępna jest na portalu EuropejskaFirma.pl (link do oferty).

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki

W rankingu poniżej przedstawione są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób analogiczny do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z  i C/WK. Metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, dokładniej opisana jest poniżej rankingu.

Brylanty Polskiej Gospodarki 2021 Transportu i Spedycji
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w marcu 2021 r. w milionach zł
1 Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A. Warszawa 9 830
2 Pern S.A. Płock 9 441
3 Inpost Paczkomaty Sp. z o.o. Kraków 7 896
4 Raben Logistics Polska Sp. z o.o. Robakowo 4 873
5 Dct Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 3 984
6 DPD Polska Sp. z o.o. Warszawa 3 660
7 System Gazociągów Tranzytowych Europol Gaz S.A. Warszawa 2 817
8 GATX Rail Poland Sp. z o.o. Warszawa 2 226
9 General Logistics Systems Poland Sp. z o.o. Głuchowo 1 958
10 Zarząd Morskich Portów Szczecin i Świnoujście S.A. Szczecin 1 561
11 Lufthansa Cargo S.A. Oddział w Polsce Warszawa 1 488
12 Fresh Logistics Polska Sp. z o.o. Robakowo 1 471
13 Emirates (Rządowa Spółka Handlowa) Oddział w Polsce Warszawa 1 260
14 UPS Polska Sp. z o.o. Warszawa 1 222
15 Inpost Sp. z o.o. Kraków 1 095
16 Lotos Kolej Sp. z o.o. Gdańsk 1 037
17 Scandinavian Airlines System Denmark-Norway-Sweden Konsorcjum Oddział w Polsce Warszawa 1 033
18 NIJHOF – WASSINK Sp. z o.o. Kutno 980
19 Dachser Sp. z o.o. Stryków 893
20 Turk Hava Yollari S.A. Oddział w Polsce Warszawa 867
21 Pekaes Sp. z o.o. Błonie 848
22 Unity Line Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce Szczecin 827
23 SCHENKER Sp. z o.o. Warszawa 750
24 LX Pantos Poland Sp. z o.o. Warszawa 743
25 Ryanair Sun S.A. Warszawa 733
26 BALTA S.A. Gdańsk 727
27 Laude Smart Intermodal S.A. Toruń 720
28 FIEGE Sp. z o.o. Warszawa 718
29 Polregio S.A. Warszawa 681
30 Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o. Warszawa 659
31 Koleje Mazowieckie – Km Sp. z o.o. Warszawa 637
32 Jas-Fbg S.A. Katowice 634
33 Intertoll Polska Sp. z o.o. Ropuchy 625
34 Skat Transport Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 614
35 PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o. Zamość 605
36 DHL GLOBAL FORWARDING Sp. z o.o. Warszawa 602
37 BCT – BAŁTYCKI TERMINAL KONTENEROWY Sp. z o.o. Gdynia 562
38 Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny Sp. z o.o. Gdańsk 561
39 Międzynarodowy Transport Drogowy i Spedycja Olma Elżbieta Mastalerz Marek Mastalerz sp.j. Nowy Sącz 556
40 Taj sp.j. Piętka Andrzej, Piętka Halina Warszawa 535
41 SWISS INTERNATIONAL AIR LINES SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE Warszawa 525
42 Hes Gdynia Bulk Terminal Sp. z o.o. Gdynia 506
43 FM Polska Sp. z o.o. Mszczonów 486
44 Morawiec Transport Sp. z o.o. Głogówek 482
45 Fairplay Towage Polska Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 478
46 Hegelmann Transporte Sp. z o.o. Częstochowa 427
47 Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych Naftoport Sp. z o.o. Gdańsk 421
48 DHL Express (Poland) sp. z o.o. Warszawa 419
49 Maszoński Logistic Sp. z o.o. sp.k. Sulęcin 416
50 Metro Warszawskie Sp. z o.o. Warszawa 406
51 DSV ROAD Sp. z o.o. Duchnice 401
52 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Mik Piosik sp.j. Nowy Tomyśl 396
53 Polskie Koleje Linowe S.A. Zakopane 385
54 SPRINTAIR S.A. Warszawa 383
55 ROHLIG SUUS LOGISTICS S.A. Warszawa 374
56 PODLASIE S.A. Łuków 374
57 Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o. Warszawa 369
58 Nagel Polska Sp. z o.o. Komorniki 368
59 Anwil Transport Sp. z o.o. sp.k. Złotniki 360
60 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Sp. z o.o. Szczecin 357
61 CEMET S.A. Warszawa 355
62 Europrofil Sp. z o.o. Olsztynek 349
63 Marathon International Sp. z o.o. sp.k. Kostrzyn 342
64 Energa Oświetlenie Sp. z o.o. Sopot 339
65 PKP Cargo Service Sp. z o.o. Warszawa 337
66 Metro Logistics Polska Sp. z o.o. i Spółka sp.k. Warszawa 323
67 DHL Parcel Polska Sp. z o.o. Warszawa 301
68 Alta-Trans Transport-Spedycja-Logistyka Wójcik S.J. Żyraków 298
69 Polska Żegluga Morska Przedsiębiorstwo Państwowe Szczecin 295
70 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Agrostop Sp. z o.o. Terespol 289
71 Transchem Sp. z o.o. Włocławek 289
72 Metrans (Polonia) Sp. z o.o. Warszawa 280
73 Przedsiębiorstwo Finansowo Handlowo Usługowe Framar Maria Jagusiak I Franciszek Jagusiak sp.j. Kalety 278
74 Sokołów-Logistyka Sp. z o.o. Sokołów Podlaski 273
75 Freightliner Pl Sp. z o.o. Warszawa 272
76 MAGTRANS Sp. z o.o. Busko-Zdrój 269
77 Elmex Logistics Group Sp. z o.o. Jasin 261
78 Orlen Transport Sp. z o.o. Płock 257
79 BRITISH AIRWAYS PUBLICZNA SPÓŁKA AKCYJNA ODDZIAŁ W POLSCE Warszawa 255
80 Rivet Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 254
81 Erontrans Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 251
82 Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o. / Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z O.O Gdańsk 251
83 Cd Cargo Poland Sp. z o.o. Warszawa 249
84 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Łódź Sp. z o.o. Łódź 247
85 Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych KOLPREM Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 246
86 CARGO Partner Spedycja Sp. z o.o. Moszna-Parcela 244
87 Austrian Airlines S.A. Oddział w Polsce Warszawa 242
88 Rb Trans Service Bis Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 239
89 Ats Logistics Sp. z o.o. Borek Wielkopolski 234
90 Chomar Sp. z o.o. Pietrzykowice 233
91 Transannaberg Wiesiollek J.M. sp.j. Strzelce Opolskie 231
92 Hegelmann Transporte Poznań Sp. z o.o. Poznań 227
93 Gdynia Container Terminal S.A. Gdynia 225
94 Van Cargo S.A. Warszawa 225
95 Trans-Truck-Serwis Drob sp.j. Tychy 225
96 Hellmann Worldwide Logistics Polska Sp. z o.o. sp.k. Raszyn 224
97 Apport Logistyka Sp. z o.o. Ostrów-Kania 215
98 Omega Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski Sp. z o.o. Pilzno 211
99 DTS Transport Sp. z o.o. Warszawa 211
100 Cat LC Polska Sp. z o.o. Duchnice 211
101 Cargotor Sp. z o.o. Warszawa 211
102 ENTER AIR S.A. Warszawa 210
103 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Euro-Trans Sp. z o.o. Warszawa 209
104 Ali-Woj-Trans Sp. z o.o. sp.k. Suchy Las 209
105 Koimex S.A. Świebodzin 209
106 Slam Poland Sp. z o.o. Radłów 207
107 ANTON ROHR – LOGISTYKA Sp. z o.o. Poznań 205
108 Ntg Polar Road Sp. z o.o. Warszawa 203
109 PCC INTERMODAL S.A. Gdynia 203
110 Wmw Marek Pestilenz i Wojciech Pestilenz sp.j. Parszczyce 199
111 PKP Cargo Connect Sp. z o.o. Warszawa 198
112 Chemikals sp. z o.o. Braniewo 198
113 Rail Polska Sp. z o.o. Warszawa 195
114 Bednarek Transport S.J. Tomiczki 190
115 Europe Group Sp. z o.o. Prusice 189
116 REGESTA S.A. Pińczów 189
117 Transexpedition Polska Sp. z o.o. Białystok 187
118 DE ROOY POLAND Sp. z o.o. Warszawa 180
119 Arriva RP Sp. z o.o. Toruń 178
120 Batim-Transport Międzynarodowy i Spedycja Sp. z o.o. sp.k. Stary Sącz 178
121 Sastrans Nova Sp. z o.o. sp.k. Kawki 175
122 Goodcold Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 174
123 Transannaberg Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 174
124 POL-AGENT Sp. z o.o. Szczecin 173
125 Vesta Polska Sp. z o.o. Kopytów 172
126 VIA4 S.A. Mysłowice 172
127 CTL Północ Sp. z o.o. Gdynia 170
128 Janas Logistics Sp. z o.o. Skwierzyna 169
129 H.Z. TRANSPORT POLAND Sp. z o.o. Kolonia Klepaczka 167
130 Fortis Logistics Sp. z o.o. sp.k. Katowice 167
131 Wa Rtsila Polska Sp. z o.o. Gdańsk 167
132 Dirks Consumer Logistics Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce Wojkowice 163
133 Crusar Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 163
134 PBI Logistyka Sp. z o.o. Sandomierz 162
135 INTER CARGO Sp. z o.o. Katowice 160
136 Geodis Poland Sp. z o.o. Warszawa 159
137 Polski Rejestr Statków S.A. Gdańsk 158
138 Tur-Trans-Gapsa sp.j. Dzierżązna 156
139 KB Logistyka Sp. z o.o. Głogów Małopolski 154
140 Logeo Group Logistics Sp. z o.o. sp.k. Poznań 153
141 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Transportowe Trans-Plus Robert Słomka, Izabela Słomka sp.j. Tomaszów Mazowiecki 153
142 CAT POLSKA Sp. z o.o. Duchnice 152
143 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Aldo Leszek Długołęcki i Andrzej Długołęcki sp.j. Surowe 151
144 Usługi Transportowe G. Ciepliński Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 151
145 Acropol Jastrzębski Orzechowska S.J. Kalisz 151
146 Emerlog Sp. z o.o. Warszawa 148
147 MEXEM Sp. z o.o. Warszawa 148
148 Trans Logistyka Sp. z o.o. sp.k. Słubice 145
149 ACP Global Forwarding Sp. z o.o. Warszawa 144
150 Vtg Rail Logistics Polska Sp. z o.o. Chorzów 142
151 Ol-Trans Sp. z o.o. sp.k. Kruszyn 141
152 Adecon Sp. z o.o. Dębe 141
153 ZET TRANSPORT Sp. z o.o. Nowy Sącz 141
154 Euro Terminal Real Estate Sp. z o.o. Świnoujście 140
155 VGL ROAD Sp. z o.o. Gdynia 140
156 Cl Europort Sp. z o.o. Małaszewicze Duże 140
157 Anton Rohr Sp. z o.o. Transport Międzynarodowy Poznań Poznań 139
158 Vgl Sp. z o.o. Gdynia 139
159 Meiko Trans Polska Sp. z o.o. Gliwice 139
160 Omida Sea And Air S.A. Gdynia 138
161 BERTANI POLAND Sp. z o.o. Bieruń 137
162 Visline Sp. z o.o. Gdynia 136
163 Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 136
164 Polcab N. Gamoń sp.j. Rybnik 136
165 Poll – Nussbaumer Sp. z o.o. Chałupki 136
166 Wizet Transport Sp. z o.o. Łęczyca 135
167 Transport Kaczmarek Sp. z o.o. sp.k. Chełmek 135
168 Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów Pks Gdańsk-Oliwa S.A. Gdańsk 135
169 Wuż Port And Maritime Services Ltd Sp. z o.o. Gdańsk 134
170 Baltic Stevedoring Company Sylwestrzak sp.j. Szczecin 130
171 Solidaris Sp. z o.o. Dzielawy 129
172 Drozda Transport & Logistics S.A. Nowiny Wielkie 129
173 Pharmalink Sp. z o.o. Łódź 128
174 Trend Projekt Sp. z o.o. sp.k. Mokry Dwór 127
175 Dartom Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 127
176 P.P.H.U. Zadroga W.Zadroga, G.Zadroga sp.j. Ostrów Mazowiecka 126
177 Panalpina Polska Sp. z o.o. Wrocław 125
178 Transmar Lilla i Marcin Ungier sp.j. Deszczno 125
179 Natrix Sp. z o.o. Szumowo 124
180 Zarząd Morskiego Portu Police Sp. z o.o. Police 123
181 Colian Logistic Sp. z o.o. Opatówek 122
182 Rhenus Port Logistics Sp. z o.o. Warszawa 122
183 Oocl (Poland) Limited Sp. z o.o. Gdynia 122
184 ATC Cargo S.A. Gdynia 122
185 PUH WŁODZIMIERZ S.A. Trzebinia 121
186 Spedimex Sp. z o.o. Sosnowiec 120
187 Dalubo Kędzierscy sp.j. Piski 118
188 Robi Robert Olszewski Sp. z o.o. sp.k. Kwidzyn 117
189 Euro Finannce Sp. z o.o. Piła 116
190 Firma Handlowo Usługowa Północ Południe Kazimierz Łącki, Krzysztof Stabrawa sp.j. Muchówka 116
191 Styropianex Transport Sp. z o.o. Sp.K. Stare Miasto 115
192 Cargo Express Sp. z o.o. Chełm 114
193 Bus Marco Polo Wratislavia 1992 Sp. z o.o. Wrocław 113
194 BALTCHEM S.A. Zakłady Chemiczne w Szczecinie Szczecin 113
195 DELTA TRANS LOGISTIK Sp. z o.o. Świętochłowice 113
196 Apis Logistyka Transport Spedycja Sp. z o.o. sp.k. Gryżyna 113
197 Agromex Wojciech i Jacek Fraszka sp.j. Marzenin 113
198 Duhabex Sp. z o.o. Trzebinia 112
199 Spedycja Polska Spedcont Sp. z o.o. Łódź 112
200 Boekestijn Transport Sp. z o.o. Pniewy 112
201 Warszawska Kolej Dojazdowa Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 112
202 Enterprise Logistics Sp. z o.o. S.K.A. Stargard 111
203 Zasada Trans – Spedition Sp. z o.o. S.J. Brzesko 110
204 Wis W.Dzik, S.Dzik sp.j. Iława 110
205 Antrans Bis Anna Pacia sp.j. Jeżówka 109
206 Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. Gdańsk 109
207 Ruta sp.j. Mińsk Mazowiecki 109
208 ECCO RAIL Sp. z o.o. Katowice 108
209 Skytaxi Sp. z o.o. Dobrzeń Wielki 108
210 ADAMPOL S.A. Zaścianki 108
211 Szczecin Bulk Terminal Sp. z o.o. Szczecin 107
212 Abretix Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 107
213 Euroterminal Sławków Sp. z o.o. Sławków 107
214 CMA CGM Polska Sp. z o.o. Gdynia 106
215 Benski Sp. z o.o. sp.k. Solarnia 106
216 Grupa Niekotrans-Nova Sp. z o.o. sp.k. Nieborowice 105
217 Sachs Trans International Sp. z o.o. Radlin 105
218 PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o. Gdynia 105
219 Pks International Cargo S.A. w Opolu Opole 104
220 Jastrzębska Spółka Kolejowa Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 104
221 Tft Logistic Sp. z o.o. sp.k. Kalisz 104
222 F&T Logistics Sp. z o.o. Gdynia 104
223 Expeditors Polska Sp. z o.o. Warszawa 103
224 Transsped Sp. z o.o. sp.k. Malawa 102
225 Hoffmann Transport Sp. z o.o. Janikowo 102
226 Pordzik sp.j. Dolna 102
227 Stork Sp. z o.o. sp.k. Grębocin 101
228 Ntg Ebrex Polska Sp. z o.o. Kalisz 101
229 Dakpol Sp. z o.o. Wolsztyn 101
230 Młot sp.j., Bożena i Henryk Młot Ostrowik 99
231 Schavemaker Invest Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 99
232 Pol-Mare Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 99
233 Tramwaje Śląskie S.A. Chorzów 99
234 Cat Mosolf Polska Sp. z o.o. Ciemno-Gnojna 98
235 Przedsiębiorstwo Przewozowe Podkarpackiej Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. Rzeszów 97
236 Dubai Aviation Corporation Korporacja Oddział w Polsce Warszawa 97
237 TB Logistics Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 97
238 Phenix Sp. z o.o. Sępólno Krajeńskie 97
239 YUSEN LOGISTICS (POLSKA) Sp. z o.o. Warszawa 96
240 Rentrans Cargo Sp. z o.o. Szczecin 96
241 Wolter Koops International Logistics Sp. z o.o. Komorniki 96
242 Db Cargo Spedkol Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 95
243 Palbor-Service Sp. z o.o. sp.k. Wyszków 95
244 Intergem Sp. z o.o. Warszawa 95
245 INTRA S.A. Iłowa 95
246 Orlen Aviation Sp. z o.o. Warszawa 94
247 Lokofracht Sp. z o.o. sp.k. Katowice 94
248 Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki sp.j. Sławków 94
249 Unilever Poland Services Sp. z o.o. Warszawa 93
250 Master Ski Over Europe Sp. z o.o. sp.k. Tylicz 93
251 Anel Mitoraj Andrzej i Mitoraj Elżbieta sp.j. Skalmierzyce 93
252 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sprint Florian Jagodziński, Dariusz Tietz sp.j. Jastrzębie-Zdrój 93
253 Przedsiębiorstwo Transportowo-Handlowe Transhand Sp. z o.o. Słubice 92
254 Kuźnia-Trans Sp. z o.o. Katowice 92
255 Transprzęt Sp. z o.o. sp.k. Zabłotce 92
256 Delta Trans Transporte Sp. z o.o. Świętochłowice 92
257 Transport Gapiński Sp. z o.o. sp.k. Wągrowiec 91
258 JSW Logistics Sp. z o.o. Katowice 91
259 Karpiel Sp. z o.o. Kąty 91
260 Robano Sp. z o.o. sp.k. Józefów 90
261 Intertrans – Sp. z o.o. Łódź 90
262 Arcturus Sp. z o.o. Szczecin 89
263 Retos Transport Lampel Czapka sp.j. Skoczów 89
264 Nostrada Pl Sp. z o.o. Warszawa 88
265 Winterpol Sp. z o.o. Zieleniec 88
266 A&Z Transport – Logistyka Sp. z o.o. Stęszew 88
267 Trans Polonia S.A. Tczew 88
268 Logistic Evex Sp. z o.o. Turek 87
269 Erontrans – Agencja Celna Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 86
270 Sobex Sobota sp.j. Trzebicz 86
271 Adar Sp. z o.o. Elbląg 86
272 CEMET SERWIS Sp. z o.o. Małogoszcz 86
273 Latis Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 86
274 Piomar Sp. z o.o. Opole 86
275 Chapman Freeborn Airchartering – Sp. z o.o. Warszawa 85
276 Soboń Sp. z o.o. sp.k. Łopuszno 85
277 Arka-Trans Sp. z o.o. sp.k. Poznań 84
278 Krismar Sp. z o.o. Tomaszów Lubelski 84
279 Janiszewski Thermotransport Sp. z o.o. Glincz 84
280 Huber Sp. z o.o. sp.k. Jaworzno 84
281 Amg Liquids Arkadiusz Półgrabski, Mariusz Miszta S.J. Nowy Staw 84
282 Przedsiębiorstwo Dokrumex Sp. z o.o. Szczecin 83
283 Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. Tychy 83
284 Uni – Logistics Sp. z o.o. Gdynia 82
285 Galan Logistics Sp. z o.o. Kobylanka 82
286 Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Czesław i Artur Mierzwa sp.j. Wawrzeńczyce 81
287 Masłowski International Transport Group Sp. z o.o. sp.k. Żdżary 81
288 Liner J. Krywko sp.k. Twardogóra 81
289 STS Centrum Dystrybucji Samochodów Sp. z o.o. Jasin 81
290 Witrans Izak Wenerski sp.j. Grodzisk Mazowiecki 81
291 Ambro Transport Sp. z o.o. Przykona 81
292 Etihad Airways PJSC S.A. Oddział w Polsce Warszawa 80
293 Bernarda Konieczna Robert Konieczny Silo Trans sp.j. Gubin 80
294 Arc Europe Polska Sp. z o.o. Poznań 80
295 VOS LOGISTICS POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 80
296 Almar Transport Spedycja Sp. z o.o. Gostyń 80
297 Oświetlenie Uliczne i Drogowe Sp. z o.o. Kalisz 80
298 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bukowscy Sp. z o.o. Wiecanowo 80
299 Usługi Transportowe Marcin Chrabałowski Sp. z o.o. Warszawa 79
300 Dtw Logistics Sp. z o.o. sp.k. Kopytów 79
301 Firma Handlowo-Usługowa Bingo G.Popiołek sp.j. Kraśnik 78
302 S & P Services Sp. z o.o. S.K.A. Gdynia 78
303 Rola-Trans T.Gadomski, J.Gadomski sp.j. Przasnysz 78
304 Rusak Business Services Sp. z o.o. Warszawa 78
305 Koleje Dolnośląskie S.A. Legnica 77
306 Sneik Kamiński i Synowie sp.j. Radom 77
307 B.P. Transports Sp. z o.o. Lublin 77
308 Profisped Andatrans Sp. z o.o. sp.k. Siedlce 77
309 Aw Transport & Logistics Gmbh Sp. z o.o. Iwno 77
310 Euro24 Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 76
311 Omega Transport Sp. z o.o. Poraj 76
312 Ff Fracht Sp. z o.o. Ostrów Mazowiecka 75
313 Gepa Logistics Sp. z o.o. sp.k. Kórnik 75
314 Śląskie Centrum Logistyki S.A. Gliwice 75
315 Ski&Sun Sp. z o.o. sp.j. Kraków 74
316 Botrans Sp. z o.o. Kościerzyna 74
317 Procem Sp. z o.o. Warszawa 74
318 Abc Czepczyński Sp. z o.o. sp.k. Międzychód 74
319 Kołoczek I.T.S. sp.j. Bełsznica 73
320 Wimak sp.j. Borkowscy, Zdanowski Stare Opole 73
321 Trans-Man Dkg Mancewicz sp.j. Sochonie 73
322 It – Logistics Sp. z o.o. Gdynia 73
323 Rubintrans Sp. z o.o. sp.k. Sochaczew 73
324 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Rawa sp.j. Stare Glinki 72
325 Ltm Express Sp. z o.o. Janki 72
326 Albatros Sp. z o.o. Przemyśl 72
327 Girpoltrans Sp. z o.o. Komorniki 72
328 BCUBE Sp. z o.o. Sosnowiec 72
329 An-Mar Bluj Tandos Sp. z o.o. sp.k. Komorów 71
330 Agmat J. Szczech S. J. Jabłonowo Pomorskie 71
331 Przedsiębiorstwo Transportowo – Handlowe Francepol Sp. z o.o. Zielona Góra 71
332 Trans East West Sp. z o.o. Warszawa 71
333 Artano Sp. z o.o. Rypin 71
334 Worldtrans Sp. z o.o. Złotkowo 70
335 Deliver Sp. z o.o. Białystok 70
336 Stalko-Przybysz i Wspólnicy sp.j. Zielonka 70
337 Air Canada (S.A.) Oddział w Polsce Warszawa 70
338 Verocargo Sp. z o.o. S.J. Gliwice 70
339 Iberia Lineas Aereas De Espana Sociedad Anonima Operadora (S.A.) Oddział w Polsce Warszawa 69
340 Royal Transport&Spedition Szczepaniak sp.k. Leszno 69
341 Magnat Net Sp. z o.o. SP.K. Ostrów Wielkopolski 69
342 Piasta sp.k. Wójcin 68
343 Sprintbox Sp. z o.o. Wrocław 68
344 Carbotrans Sp. z o.o. Wilcza 68
345 OIA GLOBAL Sp. z o.o. Poznań 67
346 SAFE SHIPPING Sp. z o.o. Gdynia 67
347 Point Of View Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 67
348 Wowix Sp. z o.o. sp.k. Zagorzyn 66
349 Nosta Logistik Sp. z o.o. Sopot 66
350 Omida S.A. Gdańsk 66
351 Ot Port Świnoujście S.A. Świnoujście 66
352 Kamtrans Sp. z o.o. sp.k. Ciechanów 66
353 UC Transports Polska Sp. z o.o. Kolonia Klepaczka 66
354 Zet Logistic Sp. z o.o. Nowy Sącz 65
355 Bart-Trans Sp. z o.o. sp.k. Nowa Wieś 65
356 Kolanko Transport Sp. z o.o. sp.k. Borkowo 65
357 Koleje Śląskie Sp. z o.o. Katowice 64
358 Transgór S.A. Mysłowice 64
359 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. Olsztyn 64
360 Garex Logistics Sp. z o.o. Pleszew 64
361 Aldo Sp. z o.o. sp.k. Olsztyn 63
362 Quality Trans Kwiecień sp.j. Pińczów 63
363 VML S.A. Poznań 63
364 Gako Transport Sp. z o.o. sp.k. Kraków 63
365 Stacja Paliw Karp sp.j. Suwałki 63
366 H & S Transport Sp. z o.o. Pruszków 63
367 Dedal Sp. z o.o. sp.k. Dzierżoniów 62
368 Alexas Sp. z o.o., sp.k. Laski 62
369 Kucera Logistics Group Sp. z o.o. sp.k. Wioska 62
370 Winner Spedition Polska Sp. z o.o. Nowe Skalmierzyce 62
371 Transtone Logistics Sp. z o.o. sp.k. Sulechów 62
372 Nordsped Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 62
373 Transbud Plus Sp. z o.o. Uniszki Zawadzkie 61
374 Kułton Transport Sp. z o.o. sp.k. Czekanów 61
375 Virtus Logistics Sp. z o.o. Gdynia 61
376 Mtb Sp. z o.o. Sulechów 61
377 Spedman Global Logistics Sp. z o.o. Gdynia 61
378 Tels Polska Sp. z o.o. Warszawa 61
379 Izobud – K. Pola J. Sekler S.J. Łąki Kozielskie 61
380 Konkret Ciesielski & Ciesielski sp.j. Wichowo 61
381 Smart Jet International Sp. z o.o. Bydgoszcz 61
382 Fast Shipment Sp. z o.o. Warszawa 60
383 ABS Bonifer Polska Sp. z o.o. Brzeg 60
384 Ukraine International Airlines (Prywatna S.A.) Oddział w Polsce Warszawa 60
385 Gerlach Sp. z o.o. Dąbrowa 60
386 Pryzmat Walery Sulewski, Mirosław Sulewski sp.k. Hrubieszów 60
387 Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Tracom Sp. z o.o. Mrągowo 60
388 Prymus Szumacher, Wieczorek sp.j. Gongolina 60
389 Zgierskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Markab Sp. z o.o. Zgierz 60
390 Stacja Narciarska Małe Ciche Sp. z o.o. Małe Ciche 60
391 Onesta Sp. z o.o. Jaktorów-Kolonia 60
392 Kaseven Sp. z o.o. Katowice 60
393 AP Logistics Sp. z o.o. Gdynia 60
394 Czarna Góra S.A. Sienna 60
395 Aseco Container Services Sp. z o.o. Gdynia 60
396 TIRSPED Sp. z o.o. Warszawa 59
397 Verhoeven Logistics Poland Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 59
398 Paganini Tsl Sp. z o.o. Nawojowa Góra 59
399 Przedsiębiorstwo Martrans Sp. z o.o. sp.k. Szamocin 59
400 Veles Company Sp. z o.o. Kraków 59
401 Jit Logistik Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 59
402 Suwała Transport Logistic Sp. z o.o. sp.k. Humniska 59
403 Trans Południe Sp. z o.o. Podgrodzie 59
404 Thermo Transit Poland Sp. z o.o. Barlinek 58
405 J&M Group Sp. z o.o. sp.k. Tomaszów Mazowiecki 58
406 Formeco Sp. z o.o. sp.k. Orzesze 58
407 Uber Poland Sp. z o.o. Warszawa 58
408 Skrzypczyk – Trans Pl Sp. z o.o. sp.k. Szymiszów 58
409 Zakład Inżynierii Kolejowej Sp. z o.o. Sandomierz 58
410 Targor – Truck Sp. z o.o. Rzekuń 57
411 Dartrans Sp. z o.o. sp.k. Biskupice 57
412 Eko-Trans Kowaluk K. Brzózka M. sp.j. Wełecz 57
413 Air Baltic Corporation S.A. Oddział Opacz Kolonia Opacz-Kolonia 56
414 Pepsico Logistyka Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 56
415 Tranzyt Jan Nowak sp.j. Opole 56
416 Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. Gliwice 56
417 Hsf Logistics Polska Sp. z o.o. Szubin 56
418 Aw Logistics Sp. z o.o. Iwno 56
419 Shipco Transport Sp. z o.o. Gdynia 56
420 Dębicki Sp. z o.o. sp.k. Komorniki 55
421 Cl Nord S.A. Uproszczona Oddział w Polsce Tomaszów Mazowiecki 55
422 Amax Sp. z o.o. sp.k. Oświęcim 55
423 Codognotto Polska Sp. z o.o. Łódź 55
424 IFB International Freightbridge (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 55
425 Weslog Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 54
426 Fuh Tas Marek, Grażyna, Angelika Frączkiewicz sp.j. Korytów A 54
427 Baltramp Ship Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 54
428 R-Bag Poland Sp. z o.o. Warszawa 54
429 CTK Logistics S.A. Konin 54
430 Logistic Solutions Group Sp. z o.o. Wrocław 54
431 Konig-Trans Spedition Sp. z o.o. Szczecin 54
432 Automotive Logistics Polska Sp. z o.o. Mazańcowice 54
433 Szalkowski sp.j. Miejska Górka 54
434 Karpacz Ski Arena Sp. z o.o. Karpacz 53
435 Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka S.A. Krynica-Zdrój 53
436 Hopi Pl Poland Sp. z o.o. Warszawa 53
437 Bap Polska Sp. z o.o. Gdynia 53
438 Walter Schmidt Cement Polska Sp. z o.o. Wrocław 53
439 Czorsztyn-Ski Sp. z o.o. Kluszkowce 53
440 Marway Europe Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 53
441 BR International Consulting Services Poland Sp. z o.o. Wrocław 53
442 Abakus Logistics Sp. z o.o. Warszawa 52
443 Gran Sp. z o.o. Głobino 52
444 Sawa Logistics Sp. z o.o. Warszawa 52
445 Greencarrier Freight Services Poland Sp. z o.o. Warszawa 52
446 Armir Logistyka Sp. z o.o. Ruda Śląska 52
447 Stępnicki sp.j. Łuków 52
448 Nts Wajnert sp.j. Międzybórz 52
449 Havi Logistics Sp. z o.o. Warszawa 52
450 Ilog Baltic Sp. z o.o. Szczecin 52
451 Euroconsol S.A. Warszawa 52
452 Silva sp.j. Grzegorz Składanowski Tomasz Sendrowski Olsztyn 52
453 Andaro International Transport Sp. z o.o. Łozienica 52
454 Damco Poland Sp. z o.o. Mszczonów 51
455 Morado Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 51
456 Multilog Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 51
457 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Der – Trans Mariusz Derlatka, Lidia Derlatka, Łukasz Derlatka – sp.j. w Świebodzinie Świebodzin 51
458 Mazowiecki Transport Międzynarodowy Sp. z o.o. Wyszków 51
459 Terminale Przeładunkowe Sławków-Medyka Sp. z o.o. Sławków 51
460 Lt Silo Sp. z o.o. Warszawa 51
461 Ambro Logistics Sp. z o.o. Przykona 50
462 Miratrans Sp. z o.o. Sierpów 50
463 Pcc Autochem Sp. z o.o. Brzeg Dolny 50
464 Arres Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 50
465 Sanmar Sp. z o.o. Poznań 50
466 Anasped Poland Sp. z o.o. Olsztyn 50
467 Konig Freight Logistics Sp. z o.o. Szczecin 50
468 Tpu Transport i Logistyka Sp. z o.o. sp.k. Pikutkowo 50
469 Navigar Trans Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 49
470 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bracia Olbrich sp.j. Ruda Śląska 49
471 Pwr Trans Sp. z o.o. sp.k. Gniezno 49
472 Transterra Polska Sp. z o.o. Warszawa 49
473 Sped Partner Sp. z o.o. Leszcze 49
474 Pastrans Sp. z o.o. Kąpiele Wielkie 49
475 Asotra Polska Sp. z o.o. Będzin 49
476 Lz Apolinary Lazar, Marcin Lazar sp.j. Zendek 49
477 Via Cargo S.A. Warszawa 49
478 Meest Polska Sp. z o.o. Dębica 48
479 Savino Del Bene Poland Sp. z o.o. Gdynia 48
480 Transplanner Sp. z o.o. Banino 48
481 HERMESPOL Sp. z o.o. Kleszczewo 48
482 Jastim Sp. z o.o. Warszawa 48
483 Pio-Mar-Trans Sp. z o.o. sp.k. Bogdanowo 48
484 Forever Logistics Kubiak sp.j. Łódź 48
485 Friday Szczygielski sp.j. Warszawa 48
486 Orlen Koltrans S.A. Płock 48
487 Navcom Systems Sp. z o.o. sp.k. Świdnik 48
488 Nowa Trans Sp. z o.o. Zabrze 48
489 Zakład Usługowo-Handlowy Bogdan Burian Sp. z o.o. Jaworze 48
490 Faro Sp. z o.o. sp.k. Górki Małe 48
491 Roleks Sp. z o.o. Siedlce 48
492 Dastim – Dariusz, Sławomir, Aleksander Kęska sp.j. Słopnice 47
493 Gds Green Delta Shipping Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 47
494 Fenedi Logistics Sp. z o.o. Siechnice 47
495 Transduna Transport Sp. z o.o. Warszawa 46
496 Tsl Oleszak sp.j. Poznań 46
497 Mikołajczyk & Wielgus Transport Spedycja Sp.j. Potęgowo 46
498 Szczecin-Pilot Sp. z o.o. Szczecin 46
499 Mirex Transport Sp. z o.o. sp.k. Skawina 46
500 Elżbieta Szczepańska sp.k. Oleśnica 46
501 Jager Sp. z o.o. sp.k. Henryków 46
502 Transforwarding International Sp. z o.o. Raszyn 46
503 Macsped Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 46
504 Nippon Express (Deutschland) Gmbh Spółka Ograniczoną Odpowiedzialnością Oddział w Polsce Warszawa 46
505 Daltrans Henryk Dalaszyński sp.j. Kościan 46
506 Apcoa Parking Polska Sp. z o.o. Warszawa 46
507 Padro Logistics Sp. z o.o. sp.k. Pogorzyce 46
508 Im Solutions Sp. z o.o. Gdynia 45
509 Allekurier Sp. z o.o. Kraków 45
510 Ludwig Sp. z o.o. sp.k. Mikołów 45
511 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Unicem Sp. z o.o. Chełm 45
512 Speedmail Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 45
513 Rhenus Delivery Services Sp. z o.o. Warszawa 45
514 Lester Sp. z o.o. sp.k. Święciechowa 45
515 L-Trans Logistics Sp. z o.o. sp.k. Krzykawka 45
516 Euro Service Sp. z o.o. Bis sp.k. Działdowo 45
517 Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 44
518 Huta Katowice Zakład Transportu Samochodowego Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 44
519 VGL CUSTOMS AGENCY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Gdynia 44
520 Bunasta Sp. z o.o. Świecko 44
521 Biuro Usług Spedycyjnych BUS Jacek Chyla, Marek Chyla sp.j. Warszawa 44
522 Arka Sp. z o.o. Woskrzenice Duże 44
523 Trans-Drog M. Pomarański, D. Mamrot sp.j. Wałbrzych 44
524 HD Trans Textil Sp. z o.o. Poczesna 44
525 Done Deliveries Misiek i Wspólnicy sp.j. Andrychów 44
526 Terwer Logistic Sp. z o.o. sp.k. Świdnica 44
527 LINK Sp. z o.o. Wiązowna 44
528 Ciech Cargo Sp. z o.o. Inowrocław 44
529 Bluegrace Solutions Sp. z o.o. Warszawa 44
530 Rt Trans Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 44
531 Eljot Sp. z o.o. Rzepin 43
532 Lsp Group Sp. z o.o. Warszawa 43
533 Mtd Woźniak sp.j. Ruda Śląska 43
534 Marszal Logistyka Sp. z o.o. sp.k. Zawroty 43
535 Ev Cargo Global Forwarding Sp. z o.o. Warszawa 43
536 Promet Cargo Sp. z o.o. Kunowice 43
537 Rst Logistics Sp. z o.o. Tychy 42
538 Internal Eu Sp. z o.o. Wrocław 42
539 Ts – Transport Service – Sp. z o.o. Gdynia 42
540 Roltrans Kwj Czerep sp.j. Mońki 42
541 Spil-Trans Marcin Spiliszewski i Agnieszka Knioła S.J. Piła 42
542 Loja Poland Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 42
543 Supertrans Sp. z o.o. Karczew 42
544 Spiditrans Sp. z o.o. Janowice 42
545 Bach-Tir-Trans Robert Bachorski, Iwona Bachorska S.J. Kopanica 42
546 Cometto – Z.Ciszewski i W.Ciszewski sp.j. Wolice 41
547 Ramaro Logistic Sp. z o.o. Łódź 41
548 Tevex Logistics Spółka z o.o. Grodzisk Wielkopolski 41
549 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Ritex Sp. z o.o. Sp.K. Gniewomierz 41
550 TVM Transport Sp. z o.o. Studzienice 41
551 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 41
552 Sten Sp. z o.o. sp.k. Żukowo 41
553 Wiktorowicz sp.j. Strzegom 41
554 Gtvbus Polska Sp. z o.o. Walce 40
555 Connect Logistics Sp. z o.o. sp.k. Kraków 40
556 Expleo Sp. z o.o. sp.k. Białystok 40
557 Ran Logistics Sp. z o.o. sp.k. Rakoniewice 40
558 Infirst Sp. z o.o. Białobrzegi 40
559 Dss Polska Sp. z o.o. Kraków 40
560 Imperial Transport Sp. z o.o. Swarzędz 40
561 Wiskol 1 Sp. z o.o. Nowiny 40
562 NIETEN SERWIS CELNY Sp. z o.o. S.K. Warszawa 39
563 Autoinvest Group Sp. z o.o. sp.k. Nowy Świat 39
564 Al Trans Sp. z o.o. – sp.k. Bielsko-Biała 39
565 TSL Sp. z o.o. Lublin 39
566 Glob Truck M.Jamka, E. Jamka sp.j. Ostrołęka 39
567 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hitor Sp. z o.o. sp.k. Toruń 39
568 Epo-Trans Logistic S.A. Tychy 39
569 Galileo Logistic Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 39
570 Pol-Buss Sp. z o.o. sp.k. Poznań 39
571 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Grodzisku Mazowieckim Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 39
572 Trans – Elkom Sp. z o.o. Swarzędz 39
573 Reverto II A. Bartosik sp.j. Głogów 39
574 Elbo Logistyka Sp. z o.o. Wieprz 39
575 Uniweg Sp. z o.o. Poznań 39
576 Krotrans Logistics Sp. z o.o. Tychy 39
577 Hwasung Corporation Sp. z o.o. Cieszyn 39
578 Polkad Transport&Forwarding Sp. z o.o. sp.k. Katowice 39
579 LKW Transport Gruba sp.j. Reda 38
580 Marpol Transport Sp. z o.o. Warszawa 38
581 Bomar Sp. z o.o. Siedlin 38
582 Global Trans Sp. z o.o. Goleniów 38
583 Bispol TSL Sp. z o.o. Łańcut 38
584 Alegre Logistic Sp. z o.o. sp.k. Malbork 38
585 Ecu Worldwide Polska Sp. z o.o. Gdynia 38
586 Agencja Celna Terminus S.J. Białystok 38
587 Atp-Logistics sp.j. Piotr Bugaj, Wojciech Młynarczyk Warszawa 38
588 Anika-Trans – Krzysztof Strzała, Anna Strzała – sp.j. Sokołów Podlaski 37
589 Malicki Transport Sp. z o.o. Witobel 37
590 Promex Logistics Sp. z o.o. sp.k. Sochaczew 37
591 Direx Sp. z o.o. Sulejówek 37
592 Bp Group Poland Sp. z o.o. sp.k. Stara Gadka 37
593 Pol-Speed Sp. z o.o. sp.k. Skrzynki 37
594 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Sp. z o.o. w Kielcach Kielce 37
595 Firma Transportowa Suwała Sp. z o.o. Humniska 37
596 Jaqbs Sp. z o.o. sp.k. Lublin 37
597 Unibaltic Sp. z o.o. Szczecin 37
598 Stacja Narciarska Suche Sp. z o.o. Suche 37
599 PMT Linie Kolejowe Sp. z o.o. Owczary 37
600 P.U.H. Kips sp.j. – Przemysław Borek, Kinga Borek-Wilczyńska Wyszków 37
601 Cardan Logistics Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 37
602 Międzynarodowy Transport Drogowy Jerzaktrans Sp. z o.o. sp.k. Gorzewo 37
603 All Perfect Sp. z o.o. Paszyn 37
604 Segin Sp. z o.o. sp.k. Koszalin 36
605 Polonia Logistyka Sp. z o.o. Myszków 36
606 Paass Logistyka Sp. z o.o. Bolesławiec 36
607 Globe Air Cargo Sp. z o.o. Warszawa 36
608 H. Verdijk Int.Transport Sp. z o.o. Łozienica 36
609 Kml Sp. z o.o. Dołuje 36
610 A.T. Trading Sp. z o.o. Zamość 36
611 Ck Logistics Sp. z o.o. Kielce 36
612 Mtd Mariusz Dziura sp.j. Olewin 36
613 Forpol Workforce Sp. z o.o. Ergonomica sp.k. Poznań 36
614 Loxx Sp. z o.o. Warszawa 36
615 Partnerspol Group Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 35
616 Miśtransport i Spedycja sp.j. Tarnów 35
617 M&M Spedition Sp. z o.o. Rembertów 35
618 Domo-Best Sp. z o.o. sp.k. Nowy Tomyśl 35
619 Zakład Usług Komunikacyjnych Rokbus Sp. z o.o. Rostworowo 35
620 Esa S.R.O. – Sp. z o.o. Oddział w Polsce Gliwice 35
621 Globeck Sp. z o.o. Wilkowice 35
622 Dakar-Trans S. Rugała Sp. z o.o. sp.k. Katowice 35
623 Gmp Trasporti Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 35
624 Alfa Forwarding LTD Sp. z o.o. Gdynia 35
625 Firma Handlowo-Usługowa Truck – Józef Pruś, Robert Pruś, Marcin Pruś sp.j. Dworzysko 35
626 Eurotrans Sp. z o.o. Małaszewicze Duże 34
627 Debettrans Lebioda Sp. z o.o. sp.k. Modła Królewska 34
628 Alfa Sped Sp. z o.o. S.K.A. Kraków 34
629 Elkor Polska Sp. z o.o. sp.k. Kleszczewo 34
630 Interfjord Poland S.A. Kraków 34
631 LCL Spedition Sp. z o.o. Zielona Góra 34
632 Ramzes Sp. z o.o. Ustka 34
633 NUPI Sp. z o.o. Kraków 34
634 Amplus Logistic Sp. z o.o. Prandocin-Iły 34
635 Pt Trans Sp. z o.o. sp.k. Róża 34
636 Mdj Koniaków Sp. z o.o. sp.k. Koniaków 34
637 Convoy Logistics Platform Sp. z o.o. Niepołomice 34
638 Bagat Sp. z o.o. Białystok 34
639 Logistic Network Log-Net Sp. z o.o. Pruszków 34
640 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Nordtechnik Sp. z o.o. Sopot 34
641 Madex Trade Sp. z o.o. Wrocław 34
642 Trans-Petro-Color Sp. z o.o. Piaseczno 34
643 Harenda-Wyciągi Sp. z o.o. Zakopane 34
644 Euro-Trans sp.j. Danuta i Stanisław Początek Lecka 34
645 Kontur Polska Sp. z o.o. sp.k. Czechowice-Dziedzice 33
646 Bodex RSL Sp. z o.o. Zabrze 33
647 DB Logistic Sp. z o.o. Sośnicowice 33
648 El-Zak Sp. z o.o. sp.k. Bieruń 33
649 Mag-Ma Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 33
650 Nartorama Sp. z o.o. Duszniki-Zdrój 33
651 Interpaper Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 33
652 Skarna Sp. z o.o. Warszawa 33
653 Promex Team Company Sp. z o.o. sp.k. Sochaczew 33
654 Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o. Gdańsk 33
655 Eu-Trans Sp. z o.o. Włosienica 33
656 Nijman / Zeetank International Transport Sp.z o.o Sandomierz 33
657 Pakos Transport Sp. z o.o. Żabice 33
658 Ms Logistics Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 33
659 Dirks Service Krosno Sp. z o.o. Wojkowice 33
660 Betrans Sp. z o.o. Kalisko 33
661 Lorenc Logistic Polska Sp. z o.o. Włocławek 32
662 Sdm Logistic Piotr Musiałek Sebastian Musiałek S.J. Radom 32
663 Big Car J. i W. Krawczyk sp.j. Zabrze 32
664 DLS-Trans Ltd Sp. z o.o. Gdynia 32
665 P&D Kurier Sp. z o.o. Warszawa 32
666 Im Caganowscy Sp. z o.o. Posada 32
667 Bedmet Sp. z o.o. sp.k. Opole 32
668 A. Hartrodt (Polska) Sp. z o.o. Szczecin 32
669 JF Hillebrand Poland Sp. z o.o. Gdynia 32
670 Stefar Phu Sp. z o.o. sp.k. Czerniec 32
671 J&M Kamińscy sp.j. Nur 32
672 Goodspeed Sp. z o.o. Warszawa 32
673 Grabo-Trans Sp. z o.o. Czeladź 32
674 Totalsped Sp. z o.o. sp.k. Mierzyn 32
675 BAGS Sadoch & Gąsior Sp.J. Dobre 32
676 Bollore Logistics Poland Sp. z o.o. Gdynia 31
677 A-Z Trans Service Sp. z o.o. sp.k. Głoska 31
678 Twardzik – sp.j. Katowice 31
679 Beweship Polska Sp. z o.o. Gdynia 31
680 M&M Idealogistics Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 31
681 Transbud-Katowice Sp. z o.o. Katowice 31
682 Jtc Transport Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 31
683 Inter TP Sp. z o.o. S.K.A. Tczew 31
684 Sadi Polska – Agencja Celna Sp. z o.o. Bielsko-Biała 31
685 Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe Transpoland Sp. z o.o. Skoczów 31
686 Elsen-Logistyka Sp. z o.o. sp.k. Gorzów Wielkopolski 31
687 Orzeł Sp. z o.o. Powodowo 31
688 Cargofruit Sp. z o.o. Gdańsk 31
689 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Trans-Man Małgorzata Bojar Krzysztof Bojar sp.j. Sitaniec-Wolica 31
690 Z Trans Sp. z o.o. Krotoszyn 31
691 Spedycja Pomorze B. Ziemba, R. Sadecki sp.j. Miastko 31
692 Polfrost Terminal Sp. z o.o. Siedlisko 30
693 Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne Wak – Trans Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 30
694 Wmw Sp. z o.o. Rybarzowice 30
695 BLG Autoterminal Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 30
696 Bałtycka Baza Masowa Sp. z o.o. Gdynia 30
697 Eimskip Poland Sp. z o.o. Gdynia 30
698 Auto-Merc Sp. z o.o. Lipie 30
699 Arra Group Sp. z o.o. sp.k. Głogów 30
700 Transport Ciężarowy i Spedycja Dakaz Trans Sp. z o.o. sp.k. Kwilcz 30
701 Sea-Logistics Sp. z o.o. Suchy Dwór 30
702 Peko Spedycja Międzynarodowa W. Jankowski, P. Stachura sp.j. Gdańsk 30
703 Przedsiębiorstwo Transportowe Erro-Trans Rogala sp.j. Florianów 30
704 Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o. Poznań 29
705 Liquid Trans Sp. z o.o. Słubice 29
706 Kambar Sp. z o.o. sp.k. Toruń 29
707 Neko Sp. z o.o. sp.k. Miastko 29
708 Pds Logistics Sp. z o.o. Solec 29
709 Elpo Logistic Sp. z o.o. sp.k. Poznań 29
710 PDP Logistics S.J. M. Piwoni, M. Potapczuk Biała Podlaska 29
711 Mar-Koks Krasowski, Szewczyk sp.j. Zielonka 29
712 Dworczak Logistics Sp. z o.o. Niesłabin 29
713 Spedycja Pawbud Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 29
714 Futura Cargo Sp. z o.o. Warszawa 29
715 Amar Sp. z o.o. Pszów 29
716 Litwiński Transport – Sprzęt – Budownictwo Sp. z o.o. Tęgoborze 29
717 Michtrans Sp. z o.o. Szczecin 29
718 Express Logistic Sp. z o.o. Warszawa 29
719 Polwit Group Sp. z o.o. sp.k. Rakoniewice 29
720 Cebula Transport Sp. z o.o. sp.k. Opole 29
721 Euro-Car Sp. z o.o. sp.k. Łagoszów Wielki 29
722 Aguana Sp. z o.o. sp.k. Giżyce 28
723 Dn Spedition Team Sp. z o.o. sp.k. Pomiechówek 28
724 Usługowy Przewóz Osób Kochspol Świerżewski Sykała S.J. Żuklin 28
725 Uniq Logistic Sp. z o.o. sp.j. Łódź 28
726 Transglob Sp. z o.o. sp.k. Zborczyce 28
727 Frigo Tyburscy S.J. Maków Mazowiecki 28
728 Mikasa S-Ton Sp. z o.o. sp.k. Szczejkowice 28
729 Global Trans Sp. z o.o. sp.k. Łozienica 28
730 More-Trans Renata Mosiewicz, Dawid Miarka S.J. Koszalin 28
731 Dartomeks Lichnerowicz sp.j. Rudno 28
732 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Grotrans B & B Groeger sp.j. Łany 28
733 Envio Group Poland Sp. z o.o. sp.k. Bydgoszcz 28
734 Agro Brokers Transport Sp. z o.o. S.K. Wrocław 28
735 Czarna Góra Koziniec Sp. z o.o. Czarna Góra 28
736 Hmm Agency (Poland) Sp. z o.o. Gdynia 28
737 Transport-Spedycja Firma Skar sp.j. Krystyna Milewska, Renata Firlik Jasieniec 28
738 Art-Sped Spedycja Międzynarodowa – Zbigniew Szymaniak sp.k. Plewiska 28
739 Nowaki Transport Roman Nowak i Wspólnicy sp.j. Żelisławice 28
740 Empower Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 28
741 Porjot Pordzik sp.j. Strzelce Opolskie 28
742 Gtv Transport Sp. z o.o. sp.k. Ozimek 28
743 Glb Trans Sp. z o.o. sp.k. Emilianów 28
744 Ultimate Consolidation Services Sp. z o.o. Gdynia 28
745 Bes-Blum Environmental Services Sp. z o.o. Gdańsk 27
746 LTE Polska Sp. z o.o. Gdynia 27
747 Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o. Kołobrzeg 27
748 Trans-Pol Polska Sp. z o.o. sp.k. Ryczywół 27
749 Przedsiębiorstwo Robót Torowych Torrems Sp. z o.o. Brody Małe 27
750 TRANSGAZ S.A. Zalesie 27
751 Lew-Trans Sp. z o.o. sp.k. Cekanowo 27
752 Bukowski & Michalik Sp. z o.o. Zabrze 27
753 Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ost Sped Sp. z o.o. Gądki 27
754 UNITED LOGISTICS Sp. z o.o. Janowiec 27
755 Hart Logistics Sp. z o.o. sp.k. Poznań 27
756 Koleje Wielkopolskie Sp. z o.o. Poznań 27
757 Polfracht Sp. z o.o. Gdynia 27
758 Transport – Spedycja Głowacki – sp.j. Mleczków 27
759 Dst Transport & Logistics Sp. z o.o. Mietków 27
760 B.W.A Bis Piotr Rozwora, Mariusz Niemczewski sp.j. Środa Wielkopolska 27
761 Emspol Sp. z o.o. Łubowo 27
762 AMC Aviation Sp. z o.o. Warszawa 27
763 Plus Logistics Sp. z o.o. sp.k. Radzionków 27
764 PHU Mańk Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 27
765 Dirks Polska Sp. z o.o. Wojkowice 26
766 Vos Logistics Bulk International S.A. Warszawa 26
767 Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. Łódź 26
768 Global Motion Sp. z o.o. Kraków 26
769 I.C.E. Transport Poland Sp. z o.o. Gdynia 26
770 Van Der Wal Polska Sp. z o.o. Gniezno 26
771 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy i Dariusz Bednarek sp.j. Turek 26
772 Cargo Polska Group Sp. z o.o. sp.k. Leszno 26
773 Przedsiębiorstwo Transportowe Mazury w Ełku Sp. z o.o. Ełk 26
774 Krak Master Sp. z o.o. sp.k. Kraków 26
775 Borpol D. Zieliński M. Andryjanko sp.j. Tadzin 26
776 Holz-Trans Sp. z o.o. Bielsko 26
777 Trust Logistics Sp. z o.o. Pabianice 26
778 S&M Logistic Z.Gulcz i M.Nawrocki sp.j. Poznań 26
779 Sped-Farb Banaś, Panz sp.j. Lubzina 26
780 Anwi Sp. z o.o. Korytów A 26
781 Nordic Frigo Sp. z o.o. Glincz 26
782 Przedsiębiorstwo Spedycyjno-Transportowe Spedex Sp. z o.o. Stobno 26
783 Real Logistics Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 26
784 Ajt Sp. z o.o. sp.k. Długa Kościelna 26
785 Cosco Shipping Lines (Poland) Sp. z o.o. Gdynia 26
786 ARCESE POLSKA Sp. z o.o. Będzin 26
787 Log – Way – Solution Sp. z o.o. Janikowo 26
788 Baltic Shipping Agency Ltd Sp. z o.o. Gdynia 26
789 Jan-Sped Sp. z o.o. Trzebnica 26
790 Kociuk Logistic Sp. z o.o. Biała Podlaska 26
791 Dąb Pol Logistics Group Sp. z o.o. sp.k. Zygmuntowo 25
792 Grzybicki sp.j. Turza Mała 25
793 Bfi Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 25
794 IPS Express Sp. z o.o. Dębica 25
795 Sudety Lift Sp. z o.o. Szklarska Poręba 25
796 Bielski Park Technologiczny Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji Sp. z o.o. Kaniów 25
797 Razar Sp. z o.o. S.K.A. Rudawica 25
798 Ptm Wyszyński sp.j. Wyszków 25
799 Rapido Express Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 25
800 IGS Schreiner Polska Sp. z o.o. Nadarzyn 25
801 Marco Sp. z o.o. Goleniów 25
802 Piro-Trans Załuga sp.j. Stara Wieś 25
803 Arion Shipping Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 25
804 Nova Kurcz, Maduzia S.J. Jasło 25
805 Coltrans Sp. z o.o. Klaudyn 25
806 Mb4you Sp. z o.o. Trzebinia 25
807 PORT CONSULTANTS Jacek Parysek i Paweł Parysek S.J. Gdynia 25
808 Kozaryn Sp. z o.o. sp.k. Różanki 25
809 Przeds. Komunikacji Samochodowej Łęczyca Sp. z o.o. Łęczyca 25
810 Hollex Transport sp.j. Sławomir Wójcik Artur Wójcik Uniszowice 25
811 Nowak Development Sp. z o.o. Gniezno 25
812 Renmar Sp. z o.o. Pszczyna 25
813 Zammler Polska Sp. z o.o. Pruszków 25
814 El-Trans S.A. Radzymin 25
815 Lng Best Partner Sp. z o.o. Karlino 25
816 Ntg Ebrex Transport Sp. z o.o. Kalisz 24
817 Oksel-Lesko Sp. z o.o. Lesko 24
818 Mainfreight Poland Sp. z o.o. Konotopa 24
819 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Rzeszowie S.A. Trzebownisko 24
820 Michl Polska Sp. z o.o. Katowice 24
821 Pc Logistic Sp. z o.o. Nagawczyna 24
822 Scantek Ltd sp. z o.o. Wrocław 24
823 Bertschi Intermodal Plock Sp. z o.o. Płock 24
824 Spedycja Oka Czesław i Ryszarda Altamer sp.j. Świerczów 24
825 POLSTEAM Frachtowanie Sp. z o.o. Szczecin 24
826 Magemar Polska Sp. z o.o. Szczecin 24
827 Britannia Logistics Sp. z o.o. Koninko 24
828 M&W Spedition Sp. z o.o. sp.k. Oborniki 24
829 Don Trucking Sp. z o.o. Bydgoszcz 24
830 Mlt Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 24
831 Peter-Star Sp. z o.o. i Spółka – sp.k. Szydłowiec 24
832 Abakus Sp. z o.o. Gdynia 24
833 Nowa Logistic Sp. z o.o. Zduńska Wola 24
834 Tab Logistic Barbara Paś, Anita Żywno sp.j. Dobczyce 24
835 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bydgoszczy Sp. z o.o. Bydgoszcz 24
836 3cargo Spółka z Ograniczoną Odpowedzialnością sp.k. Czechowice-Dziedzice 24
837 Ktl Sp. z o.o. Warszawa 24
838 Tak Logistics Sp. z o.o. Białystok 24
839 Międzygminne Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Subbus Sp. z o.o. Nowa Sól 24
840 Nauka Jazdy Mordzak Sp. z o.o. Głogów 24
841 Prima Transport Łastowscy sp.j. Szczecin 24
842 Kviatek Sp. z o.o. Stare Bielice 24
843 Lot Crew Sp. z o.o. Warszawa 24
844 Mardo Sp. z o.o. sp.k. Bytów 24
845 St Logistic Sp. z o.o. Trzcianka 24
846 Fast Baltic Sp. z o.o. Szczecin 24
847 Spedycja Logis Sp. z o.o. Warszawa 24
848 P&S Logistyka Sp. z o.o. Poznań 24
849 Intex Group Sp. z o.o. Sosnowiec 23
850 Kasina-Ski Sp. z o.o. Kasina Wielka 23
851 Firma Transportowa Oliwer Sp. z o.o. Kolonia Poczesna 23
852 Stacja Narciarska Tylicz Sp. z o.o. Tylicz 23
853 Profit-Opole Sp. z o.o. Opole 23
854 Stelonex-Góreccy sp.j. Sosnowiec 23
855 4line Józefiak sp.j. Pysząca 23
856 Cross System Sp. z o.o. Szczecin 23
857 Primer Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o. Gdynia 23
858 Plus Perfect Grzemski Kląskała sp.k. Gniezno 23
859 Green Logistic Sp. z o.o. Cieszyn 23
860 Supply Sp. z o.o. Żabieniec 23
861 Waldrom Usługi Transportowe Rzeszutek sp.j. Mielec 23
862 F L Polska Sp. z o.o. Szczecin 23
863 Intrans Logistics Sp. z o.o. sp.k. Kórnik 23
864 Transduna Sp. z o.o. Warszawa 23
865 Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowe Dom-Trans Mariusz Lis sp.j. Straszęcin 23
866 Speed Oil sp.j. Bogdan Gonet Marek Gonet, Artur Buczek, Bogdan Toropolski, Waldemar Cebula Korczyna 23
867 Trans-Kachel Sp. z o.o. Sławno 22
868 Lew Transport Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 22
869 BRW Trans Sp. z o.o. Biłgoraj 22
870 Pb Logistic Sp. z o.o. Gdańsk 22
871 Cargosun Sp. z o.o. sp.k. Niepruszewo 22
872 Firma Transportowo-Przewozowa Trans Bieszczady Jan Stanisz,Krzysztof Szepiczak,Józef Chrunik sp.j. Cergowa 22
873 Icelogistic Sp. z o.o. Nowy Sącz 22
874 Bulk Cargo – Port Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 22
875 Transyacht Makowscy sp.j. Olecko 22
876 West-Trans Sp. z o.o. Białogard 22
877 Rex Transport Sp. z o.o. Zwardoń 22
878 Niar Trans Sp. z o.o. Częstochowa 22
879 Glob Trans Group Sp. z o.o. Zabierzów 22
880 PHU Jubo-Trans Jerzy Halczuk, Bogdan Halczuk sp.j. Jasień 22
881 Firma Handlowo Usługowa Waldek Pałys sp.j. Pawłów Trzebnicki 22
882 Marwik Bis Sp. z o.o. sp.k. Wieprz 22
883 Miejski Zakład Komunikacji W Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 22
884 SWBP Sp. z o.o. Sopot 22
885 Itrans Konowalski, Śmiech sp.j. Ostrów Wielkopolski 22
886 Tempo Tp Sp. z o.o. S.K.A. Tczew 22
887 Tag – Spezialtransporte & Projektlogistik Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 22
888 Cansped Sp. z o.o. Lublin 22
889 POSEIDON FRACHTCONTOR JUNGE Sp. z o.o. Szczecin 22
890 DSV Air & Sea Poland Sp. z o.o. Duchnice 22
891 M&M Company Sp. z o.o. Tarczyn 22
892 Expertoo International Poland Sp. z o.o. Rzeszów 22
893 Trans-Kamil Sp. z o.o. Brzeziny 22
894 Michalak Trans Sp. z o.o. Stary Sącz 22
895 Logic Sp. z o.o. Zbąszyń 22
896 Mac-Trans Sp. z o.o. sp.k. Poznań 22
897 Baton Transport Sp. z o.o. Żagań 22
898 Ad Transport Sp. z o.o. sp.k. Nysa 22
899 Zineq Transport Sp. z o.o. sp.k. Nowiny Wielkie 22
900 Makar Sp. z o.o. Łuków 22
901 Novo Logistics Sp. z o.o. Poznań 22
902 TRANSCO – POLSKA Sp. z o.o. Baranowo 22
903 Mass – Trans Sp. z o.o. sp.k. Świerczyniec 22
904 Inter-Truck Sp. z o.o. Ozorków 22
905 Helena Transport-Spedycja H.J. Burek sp.j. Gościcino 21
906 Wm Logistic W.Winnowicz M.Głogowski sp.j. Gorzów Wielkopolski 21
907 Lebopoll Logistics Sp. z o.o. Sośnicowice 21
908 Wi-Trans Sp. z o.o. sp.k. Gryfice 21
909 Tomek sp.j., Tomasz Szczecina i Wspólnicy Nowy Sącz 21
910 S.T.I. Polska Sp. z o.o. Warszawa 21
911 UPS SCS (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 21
912 GAC (POLAND) Sp. z o.o. Szczecin 21
913 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Butra Sp. z o.o. Sopot 21
914 Erontrans S.J. Henryk i Karin Eron Pruszcz Gdański 21
915 Ocean Professional Logistics Sp. z o.o. Gdynia 21
916 Port Gdański Eksploatacja S.A. Gdańsk 21
917 Litwiński Transport sp.j. Drzymałowo 21
918 Glob-Trans Itis Sp. z o.o. sp.k. Tarnów 21
919 Wielton-Logistic Sp. z o.o. Wieluń 21
920 M. Preymesser Logistyka Sp. z o.o. Gliwice 21
921 A2B Online Polska Sp. z o.o. Długołęka 21
922 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Zebra Zaczkowska- Cytowska Edyta, Zaczkowski Władysław, Cytowski Hubert sp.j. Sochaczew 21
923 Plus Logistics Soremski & Jaskólski sp.j. Radzionków 21
924 Skowroński Logistic Sp. z o.o. Suchorzew 21
925 City – Line 2 Sp. z o.o. Chorzów 21
926 Usługi-Handel Gol-Trans Paweł i Zbigniew Dańczak sp.j. Rudna 21
927 Prado Transport i Spedycja Sp. z o.o. sp.k. Mikołów 21
928 Trans Ng Sanok Sp. z o.o. Sanok 21
929 Kotrans Sp. z o.o. S.K. Mostkowo 21
930 S.S.S. Line Sp. z o.o. Biała Podlaska 21
931 Indiggo Sp. z o.o. Siedlce 21
932 Delphia Pisarska-Klinkosz, Klinkosz i Zagarów sp.j. Gdynia 21
933 Polger Logistics Sp. z o.o. sp.k. Tarnowskie Góry 21
934 AMG Chemicals S.A. Malbork 21
935 Feltrans Felczak sp.k. Sochaczew 21
936 Polbilding Sp. z o.o. Warszawa 21
937 Alkaro Team Logistics Sp. z o.o. Błonie 21
938 Przedsiębiorstwo Transportowe Poltrans A. Rucińska, A. Grąbczewski sp.j. Ujrzanów 21
939 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Transkom Sp. z o.o. Koziegłowy 20
940 Transrem Sp. z o.o. Gdańsk 20
941 Mtt Sp. z o.o. Gdańsk 20
942 Gama Marek Hinc sp.j. Straszyn 20
943 Rotrans Cybinka Sp. z o.o. sp.k. Cybinka 20
944 Pactra International Poland Sp. z o.o. Warszawa 20
945 Gaber Sp. z o.o. Warszawa 20
946 Top-Trans Sp. z o.o. Warszawa 20
947 Petram – Trans Sp. z o.o. Dębica 20
948 Bama Logistics Sp. z o.o. Kozłów 20
949 Atu Logistic Sp. z o.o. sp.k. Kraków 20
950 Jaro – Trans sp.j. Damian Jarocki, Dominik Jarocki Dankowice 20
951 Zm Wyszyński sp.j. Wyszków 20
952 Trans-Kay, Zel Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 20
953 Mikhtrans Sp. z o.o. Warszawa 20
954 Taurus Sp. z o.o. Płock 20
955 Zpuh Koma Bis Sp. z o.o. Krosno Odrzańskie 20
956 Marlep Trans Sp. z o.o. Kościerzyna 20
957 Integral Logistics Sp. z o.o. Warszawa 20
958 Transpol sp.j. Jerzy Polak & Paweł Polak Wyszków 20
959 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Strzelcach Opolskich S.A. Strzelce Opolskie 20
960 A.M. Transport Marek Pajda, Andrzej Jackowicz sp.j. Mińsk Mazowiecki 20
961 Jarych International Transport sp.j. Baranów 20
962 Mark sp.j. Małgorzata Rubersz, Maciej Rubersz Agencja Celna, Transport, Spedycja, Skład Celny Łódź 20
963 Tiger Star & Sławek sp.k. Łojki 20
964 Arka Sp. z o.o. sp.k. Woskrzenice Duże 20
965 Transbud-Sanok Elżbieta i Dariusz Rogus sp.j. Sanok 20
966 Kornet Sp. z o.o. Zamość 20
967 Finestim Sp. z o.o. Grabowo 20
968 Firma Transportowo Spedycyjna Jawi – Trans E. Małysa i W. Małysa sp.j. Radziszów 20
969 Ag-Trans Sp. z o.o. sp.j. Niemiry 20
970 Beskidzka Koniczynka Sp. z o.o. Bielsko-Biała 20
971 CRAISS LOGISTYKA Sp. z o.o. Jasin 20
972 Kupiec S.A. Tarnów 20
973 Polar Freight Logistics Sp. z o.o. Szczecin 20
974 Jukada Transport Sp. z o.o. Gdańsk 20
975 Tdk Transport Sp. z o.o. Skiereszewo 20
976 Bolteo Trans Sp. z o.o. sp.k. Jabłonowo Pomorskie 20
977 Fercam Polska Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 20
978 Polfracht Agencja Żeglugowa Sp. z o.o. Gdynia 20
979 Kazauto.Pl Sp. z o.o. Szczecin 20
980 Tankexpert Sp. z o.o. sp.k. Klonówiec 20
981 Zamojskie Towarzystwo Transportowe Sp. z o.o. Zamość 20
982 Trans-Cargo Group Sp. z o.o. sp.k. Oleśnica 20
983 Mts-Transport Sp. z o.o. sp.k. Wolsztyn 19
984 Mitrans Plus Sp. z o.o. Drużyna 19
985 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Trans-Man Sp. z o.o. Kraków 19
986 Atg Sp. z o.o. sp.k. Bydgoszcz 19
987 Cargo Expert Group Sp. z o.o. sp.k. Nowy Tomyśl 19
988 4tess Group Sp. z o.o. sp.k. Sopot 19
989 Goman Małgorzata Nawrot, Mirosław Pawluk i Arkadiusz Nawrot sp.j. Szprotawa 19
990 Fide-Trans Ożóg sp.j. Gdynia 19
991 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Trans-Bis Sp. z o.o. Chylin 19
992 M&M Air Sea Cargo S.A. Warszawa 19
993 Koordynator Sp. z o.o. Krzyżowniki 19
994 Gs-Trans Sp. z o.o. Stare Babice 19
995 Jtp Transport Sp. z o.o. sp.k. Potęgowo 19
996 Atl-Sped Sp. z o.o. sp.k. Skórzewo 19
997 Przedsiębiorstwo Transportowe Chem-Ex Sp. z o.o. Gliwice 19
998 Railtrans Poland Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 19
999 Kociuk Logistics Sp. z o.o. Biała Podlaska 19
1000 Nexus sp.j. Bojar i Kaminiarz Gryfice 19
1001 Speed Sp. z o.o. Gdynia 19
1002 Seget Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 19
1003 Hansped Transport i Spedycja A.Hanusiak sp.j. Katowice 19
1004 Żarczyński Transport Sp. z o.o. Jelenia Góra 19
1005 Xl Logistics M.Małek, B.Małek sp.j. Częstochowa 19
1006 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Chojnice Sp. z o.o. Brusy 19
1007 Usługi Transportowe Sam Sp. z o.o. sp.k. Podmokle Wielkie 19
1008 Bustrans Sp. z o.o. Wawrów 19
1009 Nautiqus Sp. z o.o. Gdynia 19
1010 Spedlog Sp. z o.o. Skarżysko-Kamienna 19
1011 Góral – Trans Sp. z o.o. sp.k. Kraków 19
1012 Fdm Logistics & Transport Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 19
1013 J Marcus Sp. z o.o. Kraków 19
1014 Przedsiębiorstwo Transportowo Spedycyjne A & B Sp. z o.o. Jasiona 19
1015 Simple Way Sp. z o.o. sp.k. Międzychód 18
1016 Hr Polska Sp. z o.o. sp.k. Bydgoszcz 18
1017 Tj Logistic Transport Jabłoński sp.k. Chodzież 18
1018 Portrezerwa Sp. z o.o. Gdańsk 18
1019 HERMES Sp. z o.o. Gdynia 18
1020 Silva Ls Sp. z o.o. Mielec 18
1021 Spedcom Logistic Sp. z o.o. Kraków 18
1022 Evveloci Sp. z o.o. Kraków 18
1023 Carbotrans Sp. z o.o. Zabrze 18
1024 Aga-Trans A.M. Maliszewscy Sp. z o.o. Sępów 18
1025 Steel Trans Logistic Sp. z o.o. Katowice 18
1026 Lokotrain S.R.O., Oddział w Polsce Katowice 18
1027 Pan Express Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 18
1028 TSL Silesia Sp. z o.o. Bytom 18
1029 Leo Group Logistics Sp. z o.o. sp.k. Sosnowiec 18
1030 B.P.Transport Przygodzka i Wspólnicy sp.j. Witowice 18
1031 Krajowe Linie Lotnicze Royal Air Maroc S.A. Oddział w Polsce Warszawa 18
1032 Goodferry Transport Sp. z o.o. Rzeszów 18
1033 Tomexo Sp. z o.o. sp.k. Stare Gulczewo 18
1034 M-Trans Speed Sp. z o.o. Złotkowo 18
1035 Artimas Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 18
1036 Baltic Trans Sp. z o.o. Suchy Dwór 18
1037 Legarto Logistic Sp. z o.o. Zielona Góra 18
1038 Przedsiębiorstwo Rekom Sp. z o.o. Gdańsk 18
1039 Radunia-Containers K.Pich & Wspólnicy sp.j. Gdynia 18
1040 Pak Serwis Pavlou sp.k. Gorzów Wielkopolski 18
1041 ALLCOM Sp. z o.o. Gdynia 18
1042 Golik Transport Sp. z o.o. sp.k. Grotniki 18
1043 Animar Sp. z o.o. Gdańsk 17
1044 Schnug Polska Sp. z o.o. Chociule 17
1045 Dts Przyjemne Przeprowadzki Sp. z o.o. Warszawa 17
1046 Cnp Transport Sp. z o.o. sp.k. Byków 17
1047 Viterra Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 17
1048 Eko-Sand Sp. z o.o. Łubienica-Superunki 17
1049 Erka Trans Sp. z o.o. Warszawa 17
1050 Lubelskie Dworce S.A. Lublin 17
1051 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bolesławcu Sp. z o.o. Bolesławiec 17
1052 Omega Spedycja i Transport Sp. z o.o. Rozpędziny 17
1053 Mays Logistic Sp. z o.o. sp.k. Roczyny 17
1054 Scandica Logistics Sp. z o.o. Białystok 17
1055 Antonisen Sp. z o.o. Krzepice 17
1056 Ntg Air & Ocean Sp. z o.o. Warszawa 17
1057 Dn Spedition Group Sp. z o.o. Warszawa 17
1058 Lech-Trans Bieniek sp.j. Witowice 17
1059 HIM Sp. z o.o. Wrocław 17
1060 Mkw Suchecki Sp. z o.o. Ostrołęka 17
1061 Woal Trans Sp. z o.o. sp.k. Rybnik 17
1062 Transfennica Polska Sp. z o.o. Gdynia 17
1063 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. Kamień Pomorski Kamień Pomorski 17
1064 Vidi Group Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 17
1065 Gosped Sp. z o.o. sp.k. Nakla 17
1066 Totus Logistic Sp. z o.o. Katowice 17
1067 Global Trade Cargo Sp. z o.o. Warszawa 17
1068 Trans-Sped Logistics Miloch sp.j. Mały Klincz 17
1069 Chenczke Logistic Sp. z o.o. Rychnów-Kolonia 17
1070 Ca Transport Sp. z o.o. Szprotawa 17
1071 Inproject Sp. z o.o. Łaziska Górne 17
1072 Folwex Sp. z o.o. Wólka-Folwark 17
1073 TS Line Sp. z o.o. Gdynia 17
1074 3JS Sp. z o.o. Warszawa 17
1075 RAP – WAY Sp. z o.o. Sulejówek 17
1076 Polska Spedycja i Transport Sp. z o.o. Nowa Sól 17
1077 Komunalne Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. Białystok 17
1078 Bari Transs Sp. z o.o. Łódź 17
1079 Lenker Sp. z o.o. Poznań 17
1080 Merc-Trans Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 17
1081 Hurtownia i Transport Cegielnia Niemodlin Sp. z o.o. sp.k. Niemodlin 17
1082 Burian Logistic Sp. z o.o. Jaworze 16
1083 M&R Logistics II Sp. z o.o. sp.k. Nowy Tomyśl 16
1084 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o. Tarnów 16
1085 4ward Wiland sp.j. Pysząca 16
1086 Usługi Transportowe i Handel Jabłoński sp.j. Laskowa 16
1087 Nowa Logistic International Sp. z o.o. sp.k. Zduńska Wola 16
1088 Transmarino Sp. z o.o. Rabka-Zdrój 16
1089 Transland Tsl Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 16
1090 Jamosz Sp. z o.o. Paszyn 16
1091 Net-Cargo Sp. z o.o. Pogórze 16
1092 Transport Towarowy Krzysztof Cichon Sp. z o.o. Głogówek 16
1093 W2 Sp. z o.o. sp.k. Nienadówka 16
1094 Linea-Trans Sp. z o.o. Cieszyn 16
1095 Spedycja Międzynarodowa Agroland Sp. z o.o. Gdynia 16
1096 Asta Logistics Sp. z o.o. Piła 16
1097 Geber Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 16
1098 Maram Group Sp. z o.o. Jawczyce 16
1099 Rolko Sp. z o.o. Konojady 16
1100 FKF Sp. z o.o. Łódź 16
1101 Maschko LTD Philipp Krawczuk sp.j. Pawlice 16
1102 Firma Transportowo-Spedycyjna A.T.Piwowarczyk Sp. z o.o. Legnica 16
1103 Gea Invest Sp. z o.o. Ślęza 16
1104 Port Logics Cargo And Container Sp. z o.o. Szczecin 16
1105 Emax-Plus Sp. z o.o. sp.k. Otorowo 16
1106 Przedsiębiorstwo Usługowe Hatrans Sp. z o.o. Łódź 16
1107 Pks Włoszczowa Sp. z o.o. Włoszczowa 16
1108 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Kutnie Sp. z o.o. Kutno 16
1109 Agromex-Trans Sp. z o.o. Lipiny 16
1110 Auto Fiko Sp. z o.o. Jaworzno 16
1111 Euro-Trans Szlubowski, Kłopotowski sp.j. Ząbki 16
1112 Glob-Trans A. Skwarek P. Wardak sp.j. Tuchowicz 16
1113 Karmat Sp. z o.o. Wrocław 16
1114 Lt-Trans Sp. z o.o. Dębowica 16
1115 K & M Logistik Sp. z o.o. Toruń 16
1116 MTW Logis Sp. z o.o. Lubań 16
1117 Nowe Kolory Sp. z o.o. Warszawa 16
1118 Ceroma Sp. z o.o. sp.k. Szczytniki 16
1119 Sqline Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 16
1120 Bst Group Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 16
1121 Alsi Express Sp. z o.o. sp.k. Suwałki 16
1122 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Izotrans Sp. z o.o. Trzemeszno 16
1123 Mglogistic Sp. z o.o. sp.k. Trzcinica 16
1124 Auto Logistyka Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 16
1125 Extrego S.A. Świlcza 16
1126 Firma Handlowo-Usługowa Romi Mirosław Rosiński, Władysław Rosiński sp.j. Słupia 16
1127 Bear-3 Sp. z o.o. Gdańsk 16
1128 Febo Logistic Sp. z o.o. Stojadła 16
1129 Kempka Sp. z o.o. Łaziska Górne 16
1130 Sn Logistics Sp Zoo sp.k. Łódź 16
1131 Rail & Sea Logistics Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 16
1132 Bial-Mich Sp. z o.o. sp.k. Sławacinek Nowy 16
1133 Hitech – Trans Sp. z o.o. Warszawa 16
1134 CSL Sp. z o.o. Szczecin 16
1135 Pekazet Sp. z o.o. sp.k. Kartuzy 15
1136 Speedline Sp. z o.o. Poznań 15
1137 Tirtur M. Turska, T. Turski sp.j. Krynica-Zdrój 15
1138 Zargood International Sp. z o.o. sp.k. Kraków 15
1139 Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. Jaworzno 15
1140 Mako Z. Macała, K. Macała sp.j. Strzelin 15
1141 M – Speed Sp. z o.o. Złotkowo 15
1142 Express Global Logistics Sp. z o.o. Warszawa 15
1143 Agrocomplex-International Sp. z o.o. Wyszków 15
1144 Euroway Truck Sp. z o.o. Białystok 15
1145 Growing Eco Sp. z o.o. Karsewo 15
1146 Va – Banque International Sp. z o.o. Słubice 15
1147 Transmeble – Poznań Sp. z o.o. Poznań 15
1148 Prodomus Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 15
1149 Wit – Trans 1 Sp. z o.o. Katowice 15
1150 Nowa Logistic Sp. z o.o. sp.k. Zduńska Wola 15
1151 Inter Centrum Sp. z o.o. Świętochłowice 15
1152 Este Logistics Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 15
1153 At-Drog Sp. z o.o. sp.k. Murowana Goślina 15
1154 Sm-Transmed Sp. z o.o. sp.k. Leszno 15
1155 Przedsiębiorstwo Sprzętowo Transportowe Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 15
1156 Silo – Trans Nowiny Sp. z o.o. Nowiny 15
1157 Phut Speed Sp. z o.o. Nowy Sącz 15
1158 Js Logistics Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15
1159 Telman sp.j. Grzegorz Nowak, Maciej Greszel Tomaszów Mazowiecki 15
1160 T & T People And Work Vratislavia Sp. z o.o. Wrocław 15
1161 Transwer Sp. z o.o. sp.k. Złotniki Kujawskie 15
1162 TRANS – EXPERT Czaicki i Czaicki S.J. Jaworzno 15
1163 Eurocolis Sp. z o.o. sp.k. Kielce 15
1164 Expolco Transped Sp. z o.o. Gdynia 15
1165 Eurotrans Sp. z o.o. Gdańsk 15
1166 ART Logistic Sp. z o.o. Łódź 15
1167 Universal Express Sp. z o.o. Warszawa 15
1168 Port Północny Logistyka Sp. z o.o. Gdańsk 15
1169 Benecar Sp. z o.o. Sobótka 15
1170 Intertransports Centre Polska Sp. z o.o. Police 15
1171 Embetim Sp. z o.o. Warszawa 15
1172 Visline Express Sp. z o.o. Sp.K. Gdynia 15
1173 Am Sped Group Sp. z o.o. Dankowo 15
1174 Meat Trans Sp. z o.o. sp.k. Białystok 15
1175 Cargo Nova Group Sp. z o.o., sp.k. Bieruń 15
1176 Agat Group Sp. z o.o. Konin 15
1177 Agmi Transport Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 15
1178 Master Tsl Sp. z o.o. sp.k. Łódź 15
1179 Gebruder Weiss Sp. z o.o. Morawica 15
1180 Freight Transport Power Sp. z o.o. Łódź 15
1181 Beskidus Sp. z o.o. Zembrzyce 15
1182 Pks Południe Sp. z o.o. Świerklaniec 15
1183 Malm Grupa Sp. z o.o. Wrocław 15
1184 B + K Agency Sp. z o.o. Sopot 15
1185 Max-Trans Logistics Paweł Woźniak sp.j. Radom 15
1186 Mibor Hds Sp. z o.o. sp.k. Rusocin 15
1187 Ygos Shipping Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 14
1188 PTO Lipnicki Sp. z o.o. sp.k. Morąg 14
1189 Gb Express Delivery Sp. z o.o. Przytoczna 14
1190 FAT Sp. z o.o. Warszawa 14
1191 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 14
1192 PHUP Motozbyt Sp. z o.o. Białystok 14
1193 Grund i Synowie Sp. z o.o. sp.k. Katowice 14
1194 Net Transport i Spedycja Sp. z o.o. Warszawa 14
1195 Przedsiębiorstwo Transportowo – Usługowe Oskar – Trans Sp. z o.o. Poznań 14
1196 RGW EXPRESS Sp. z o.o. Warszawa 14
1197 B&J Autotransport Waldemar Brzank i Robert Jaworski sp.j. Piaseczno 14
1198 Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. z siedzibą w Słupsku Słupsk 14
1199 Larmax-Trans Sp. z o.o. Łokacz Mały 14
1200 Arcona – Transport Ponadnormatywny Sp. z o.o. Częstochowa 14
1201 Transport Międzynarodowy M. Kałuża, K. Gonerko-Wites, M. Gonerko, W. Gonerko sp.k. Stargard 14
1202 Dostawca Trans Małgorzata & Krzysztof Tomczak sp.j. Świebodzice 14
1203 Viabaltic Sp. z o.o. Szczecin 14
1204 Sealand Liquids Sp. z o.o. Gdynia 14
1205 Hey – Men Sp. z o.o. Stare Bystre 14
1206 Pommerntrans Sp. z o.o. Rurzyca 14
1207 Przedsiębiorstwo Usług Transportowych Trans-Zak Sp. z o.o. Zawiercie 14
1208 Smart Logistic Sp. z o.o. sp.k. Wola Dębińska 14
1209 RUDNICCY MAGETRA Sp. z o.o. Gdańsk 14
1210 Veskez Sp. z o.o. sp.k. Piła 14
1211 Markis-Trans Sp. z o.o. Garwolin 14
1212 Max Logistic Sp. z o.o. Mikołów 14
1213 S.B.S. sp.j. Waldemar Bartkowiak, Tomasz Bartkowiak Usługi Transportowe Poznań 14
1214 Gonpol Szczepan Goncerz, Kamil Goncerz sp.j. Złożeniec 14
1215 Bbf Kujawy Sp. z o.o. Bydgoszcz 14
1216 Cargo Shipping Sp. z o.o. Szczecin 14
1217 Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Ostrołęce Ostrołęka 14
1218 Premio Cars Sp. z o.o. Poznań 14
1219 Smart Jet Sp. z o.o. Warszawa 14
1220 Max-Trans Sp. z o.o. Żywiec 14
1221 CLJ Centrum Logistyczne Sp. z o.o. sp.k. Komorniki 14
1222 Ep Cargo Trucking Pl Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 14
1223 Dots Solutions Sp. z o.o. Sosnowiec 14
1224 Transcar Jerzy Bartoszewski S.J. Marki 14
1225 Famos Sp. z o.o. Duchnice 14
1226 Mm Supply Sp. z o.o. sp.k. Łąkoć 14
1227 Furman Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14
1228 Alko – Trans Sp. z o.o. sp.k. Płock 14
1229 Rin-Bud Sp. z o.o. sp.k. Kraków 14
1230 Gomar Transport & Logistics A.Maroński sp.j. Katowice 14
1231 Kerfs Polen Sp. z o.o. Batowice 14
1232 Bernard Et Bernard Polska Sp. z o.o. Warszawa 14
1233 Loconi Intermodal S.A. Gdynia 14
1234 Acc – Logistic Sp. z o.o. Wrocław 14
1235 Tricargo Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 14
1236 Jma Transport Sp. z o.o. Reda 14
1237 Jan-Pol sp.j. Jan i Krzysztof Czapla Nowa Wieś 14
1238 Energosped Sp. z o.o. Tomaszów Lubelski 14
1239 Nika Trans Sp. z o.o. Pilchowice 14
1240 Translist Sp. z o.o. Warszawa 14
1241 Ntm2009 Sp. z o.o. Mikołajki 14
1242 Lago Logistics Sp. z o.o. Gdynia 14
1243 Lester Logistics Sp. z o.o. Kwidzyn 14
1244 WP Logistic Sp. z o.o. Łódź 13
1245 Welz Polska Sp. z o.o. Katowice 13
1246 Adamex-Autokary Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 13
1247 Carga Spedycja Sp. z o.o. sp.k. Wągrowiec 13
1248 Gentra Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 13
1249 Aeromax Sp. z o.o. Legnica 13
1250 Nastal Sky Sp. z o.o. Łódź 13
1251 SPT Polska Sp. z o.o. Pośrednik 13
1252 Rl Transport Sp. z o.o. Wrocław 13
1253 Mirco-Trans Sp. z o.o. Przygodzice 13
1254 Olmar Przewozy Sp. z o.o. sp.k. Gardzienice Pierwsze 13
1255 Remo & Co Sp. z o.o. Kraków 13
1256 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Myśliborzu Sp. z o.o. Myślibórz 13
1257 Pomorskie Składy Magazynowe Sp. z o.o. Gdańsk 13
1258 International Transport i Spedition Kulaszewski sp.j. Dragacz 13
1259 Livingston Poland Sp. z o.o. Bydgoszcz 13
1260 GTC Poland Sp. z o.o. Imielin 13
1261 Intercargotrans Sp. z o.o. Przemyśl 13
1262 Auto-Merc Eu Sp. z o.o. Głogów Małopolski 13
1263 Fedex Trade Networks Transport & Brokerage (Poland) Sp. z o.o. Warszawa 13
1264 Drewnex Sp. z o.o. sp.k. Mikołów 13
1265 Fanlogic Sp. z o.o. sp.k. Wałbrzych 13
1266 Raben East Sp. z o.o. Robakowo 13
1267 Pmc 68 Sp. z o.o. Biestrzynnik 13
1268 Euro-Trans Logistyka Sp. z o.o. Warszawa 13
1269 Trans System Sp. z o.o. Kalisz 13
1270 Mileinair Sp. z o.o. Warszawa 13
1271 Max Laufer Sp. z o.o. Gdynia 13
1272 Przedsięborstwo Komunikacji Samochodowej Ratrans Sp. z o.o. Radom 13
1273 Glob Trans G. Kmieć A. Tuziński i Wspólnicy sp.j. Konin 13
1274 Trans Nvx Sp. z o.o. sp.k. Domaniewek Pierwszy 13
1275 Mati – Trans Sp. z o.o. Lublin 13
1276 Agencja Celna Zefir Sp. z o.o. sp.k. Kraków 13
1277 Dynamix Logistics Sp. z o.o. sp.k. Zalasewo 13
1278 Hornet Krasowska, Turska S.J. Białystok 13
1279 Kosior Shipping Company Sp. z o.o. Szczecin 13
1280 Karex sp.j. Andrzej Olszewski i Wspólnicy Częstochowa 13
1281 Cl Cargo Logistics Sp. z o.o. Łagiewniki 13
1282 Logitra Rożdżyńska I Wspólnicy S.J. Katowice 13
1283 Van Huet Glastransport Polska Sp. z o.o. Kolonia Poczesna 13
1284 Msc Trade & Logistic Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 13
1285 Bahnoperator Polska Sp. z o.o. Małaszewicze Małe 13
1286 Trade Express Sp. z o.o. Wrocław 13
1287 Gryf Nieruchomości Sp. z o.o. Szczecin 13
1288 BENZINGER POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 13
1289 Norton D.A.A.P. Nadulny sp.j. Reguły 13
1290 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Progres Sp. z o.o. Chojna 13
1291 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Jerzy i Ewa Szyper sp.j. Warka 13
1292 Babik Sp. z o.o. Góra Kalwaria 13
1293 Dor-Cel Sp. z o.o. Warszawa 13
1294 Kraft Partner Sp. z o.o. Warszawa 13
1295 Travers Mariusz Baczewski sp.j. Mikołajki 13
1296 Freight Agency Poland Sp. z o.o. Gdynia 12
1297 Nawi-Trans Sp. z o.o. Piwniczna-Zdrój 12
1298 Mądry Transport Sp. z o.o. Janczewo 12
1299 Greenline Logistic Sp. z o.o. Łódź 12
1300 Mek-Trans Sp. z o.o. sp.k. Kraków 12
1301 Megatransport Sp. z o.o. sp.k. Płużnica 12
1302 Interlink Ltd Sp. z o.o. Gdynia 12
1303 Camaro Sp. z o.o. Szczecin 12
1304 Trans Dw Sp. z o.o. Żabia Wola 12
1305 Mp Trans Dębica sp.j. P.Pudło, E.Bachta Dębica 12
1306 Piomar Polska Sp. z o.o. Jaworzno 12
1307 Transline Polska Sp. z o.o. Zielona Góra 12
1308 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Auto Darja sp.j. Dariusz Skowroński i Wspólnicy Pleszew 12
1309 Evolog Sp. z o.o. sp.k. Zabłocie 12
1310 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Pile Piła 12
1311 M&J Speedconsulting Sp. z o.o. sp.k. Kościan 12
1312 Reno Trans Goleniowski Cabanek Sp. z o.o. Wrocław 12
1313 Trans-Ter Sp. z o.o. Olsztyn 12
1314 Max – Trans Sp. z o.o. Pawłowo 12
1315 Schultz Shipping Sp. z o.o. Gdańsk 12
1316 Flota 1 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 12
1317 Cmc Logistics Poland Sp. z o.o. Pogórze 12
1318 Spółdzielnia Transportu Wiejskiego Brzezie k. Sulechowa 12
1319 Fixcargo Logistics Sp. z o.o. Poznań 12
1320 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Siedlcach Sp. z o.o. Siedlce 12
1321 Reco-Trans Sp. z o.o. Śrem 12
1322 Aj Logistic Sp. z o.o. Kalisz 12
1323 Bimex-Polska Sp. z o.o. sp.k. Nowa Wieś 12
1324 Speed5 Sp. z o.o. sp.k. Głuchowo 12
1325 Clemente sp.j. E. Sawicz; Z. Sawicz; W. Sawicz Sokołów Podlaski 12
1326 Xl Transport Sp. z o.o. sp.k. Promno 12
1327 T & T Travel Sp. z o.o. Żywiec 12
1328 Bg-Trans Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 12
1329 Gsf Polska Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 12
1330 Molter Zakład Usług Transportowo Sprzętowych w Rudnej Małej Sp. z o.o. Rudna Mała 12
1331 AWM Group Sp. z o.o. Nowy Sącz 12
1332 Camel Sped Sp. z o.o. Chorzów 12
1333 Kigar Sp. z o.o. Goleniów 12
1334 Agropol-Potato Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 12
1335 Flor-Sped Sp. z o.o. Manasterz 12
1336 Car – Matex Sp. z o.o. Leśniakowizna 12
1337 Firma Usługowa Barczyński Sp. z o.o. Bydgoszcz 12
1338 Statim A.filip sp.k. Kraków 12
1339 Greggor Sp. z o.o. Cianowice 12
1340 Witów-Ski Sp. z o.o. Witów 12
1341 Wojtal Sp. z o.o. Siennica Nadolna 12
1342 4 Partners Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 12
1343 Dalcontrol Sp. z o.o. Gdynia 12
1344 Polish Forwarding Company Sp. z o.o. Warszawa 12
1345 Trans – Marlibo Sp. z o.o. Olkusz 12
1346 Strama Sp. z o.o. Zakopane 12
1347 Pcp Logistics Sp. z o.o. Gdynia 12
1348 Tracta Investments S.A. Gdańsk 12
1349 sp.j. Ignac – Pol Jolanta Matuszewska, Piotr Matuszewski Zgierz 12
1350 Ellmann Logistik Sp. z o.o. sp.k. Poznań 12
1351 Pst Juna Trans Sp. z o.o. Stare Oborzyska 12
1352 Przedsiębiorstwo Armatorskie Baltramp Shipping Sp. z o.o. Szczecin 12
1353 Cargo Master Sp. z o.o. Toruń 11
1354 Dystrybucja Gda Sp. z o.o. Rusocin 11
1355 Sped – Trans Sp. z o.o. Olsztyn 11
1356 Step To Work Sp. z o.o. Jarosław 11
1357 HIT TRANSPORT MIĘDZYNARODOWY, SPEDYCJA I LOGISTYKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Wolsztyn 11
1358 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Drogowe Stawoj Sp. z o.o. Gniezno 11
1359 Air Astana Akcionernoe Obschestvo S.A. Oddział w Polsce Warszawa 11
1360 Tactic Log Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11
1361 Extreme Trans Direct Sp. z o.o. sp.k. Kalisz 11
1362 AAR Polska Sp. z o.o. Łuków 11
1363 Firma Kozłowski Sp. z o.o. Łuszczewo 11
1364 Platinum Sp. z o.o. Nowy Sącz 11
1365 Przedsiębiorstwo Usług Morskich Gdańsk-Pilot Sp. z o.o. Gdańsk 11
1366 Qbiak Sp. z o.o. sp.k. Śmigiel 11
1367 Frigo Speed Gdynia Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 11
1368 Singapore Airlines Limited Oddział w Polsce Warszawa 11
1369 S-Transport Sp. z o.o. sp.k. Ropczyce 11
1370 C. HARTWIG SZCZECIN Spedytorzy Międzynarodowi Sp. z o.o. Szczecin 11
1371 Hararelwood Trans Sp. z o.o. Poznań 11
1372 H.G.Automobile Sp. z o.o. sp.k. Wielka Wieś 11
1373 Railink International Intermodal Logistics Poland Sp. z o.o. Warszawa 11
1374 ETS Group Sp. z o.o. Poznań 11
1375 Wide Bridge Forwarding Sp. z o.o. Warszawa 11
1376 Nathaniel Trans Bus Sp. z o.o. Poznań 11
1377 Coyote Logistics Uk Limited (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Wrocław 11
1378 Maxitrans Sp. z o.o. Warszawa 11
1379 Venkon Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 11
1380 P.W. Fenix Sp. z o.o. sp.k. Smolice 11
1381 Transpais Polska Sp. z o.o. Lublin 11
1382 Aquariusbus Sp. z o.o. Ruda Śląska 11
1383 L & L Trans Sp. z o.o. sp.k. Gostkowo 11
1384 Fts Sp. z o.o. sp.k. Śrem 11
1385 Karex Robert Rosiak i Wspólnicy sp.j. Turek 11
1386 Zielonogórska Komunikacja Powiatowa Sp. z o.o. Świdnica 11
1387 Speed Sp. z o.o. sp.k. Mikołów 11
1388 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Cedetrans Sp. z o.o. Zielona Góra 11
1389 Egs Sp. z o.o. Warszawa 11
1390 Leszczyńskie Centrum Logistyczne Sp. z o.o. Leszno 11
1391 Servisco Przesyłki Ekspresowe Sp. z o.o. Łyski 11
1392 Profis Sp. z o.o. sp.k. Toruń 11
1393 Miks Trans Sp. z o.o. Wasilków 11
1394 Heisterkamp Transport Sp. z o.o. Szczecin 11
1395 System Transport Sp. z o.o. Szczecin 11
1396 Fenix Sp. z o.o. Jarzyły 11
1397 Celtrans Sp. z o.o. Rumia 11
1398 Biuro Doradztwa i Pośrednictwa Ubezpieczeniowego E.C.A. Sp. z o.o. Warszawa 11
1399 Trans Konefi Sp. z o.o. Kolbuszowa Górna 11
1400 Terramar Spedycja Międzynarodowa Sp. z o.o. Gdynia 11
1401 Trans-Gp Sp. z o.o. Piła 11
1402 Getru Sp. z o.o. Niepruszewo 11
1403 MS Logistic Sp. z o.o. Biała Podlaska 11
1404 Transwab Sp. z o.o. Bystra 11
1405 Junior Logistics Sp. z o.o. Warszawa 11
1406 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Głubczycach Sp. z o.o. Głubczyce 11
1407 Merry & Ferry Sp. z o.o. sp.k. Kalisz 11
1408 Star Polska Transport Międzynarodowy Sp. z o.o. Brzeg Dolny 11
1409 Transkap International Sp. z o.o. Jerzykowo 11
1410 Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. Grudziądz 11
1411 Dan Shipping Andtrading Sp. z o.o. Szczecin 11
1412 Sky Logistics Poland Sp. z o.o. Warszawa 11
1413 Mcj Transport Sp. z o.o. Henryków 11
1414 Baltic Spedition Sp. z o.o. Ciechanów 11
1415 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Lamch sp.j. Mirosław Lamch, Stanisław Lamch Niegowa 11
1416 Grupa Transportowa Podkarpacie Sp. z o.o. Miejsce Piastowe 11
1417 Bavaria-Trans Sp. z o.o. Legnica 11
1418 Bonaventura Sp. z o.o. Goleniów 11
1419 Eda Śmigiel Sp. z o.o. Śmigiel 11
1420 GTFL Sp. z o.o. Pass 11
1421 Roland-Trans Sp. z o.o. Swarzędz 11
1422 Loker Sp. z o.o. Świebodzin 10
1423 Zakład Komunikacji Miejskiej w Ciechanowie Sp. z o.o. Ciechanów 10
1424 Butrans Sp. z o.o. Ornontowice 10
1425 Transpil-Spedition Logistics Group Sp. z o.o. sp.k. Skórka 10
1426 BM Relocation Services Bagiński I Spółka S.J. Józefosław 10
1427 Neufra Spedition Polska Sp. z o.o. Poznań 10
1428 Niko Transport Sp. z o.o. S.K. Będzin 10
1429 Wolftrans Sp. z o.o. Kolbuszowa 10
1430 Elflein Transport Sp. z o.o. Legnica 10
1431 Trans Centrum Spedycja Sp. z o.o. sp.k. Turek 10
1432 Blue Port Sp. z o.o. Poznań 10
1433 Leksmar Sp. z o.o. Biała Podlaska 10
1434 Dak Sp. z o.o. Kraków 10
1435 Sprint Sp. z o.o. Mielec 10
1436 Elmark Transport Sp. z o.o. Żychlin 10
1437 Geis Cargo International Poland Sp. z o.o. Warszawa 10
1438 Lima Sp. z o.o. Ostrowite 10
1439 Treeden Group Sp. z o.o. Lublin 10
1440 Womar Sp. z o.o. sp.k. Nisko 10
1441 KRAK SPED LTD Sp. z o.o. Kraków 10
1442 Expresslogic J.T.Czajka sp.j. Siedlce 10
1443 Pakat Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 10
1444 Bristar Sp. z o.o. Warszawa 10
1445 Hussar Logistics Sp. z o.o. Wysocko Małe 10
1446 Przedsiębiorstwo Usługowo Transportowo Handlowe Sulej Transport sp.j. Klikawa 10
1447 Tabor Tim Sp. z o.o. sp.k. Murowana Goślina 10
1448 Amm Transport Sp. z o.o. Toruń 10
1449 Chem-Line Trade Sp. z o.o. Terespol 10
1450 Milla Spółdzielnia w Lesznie Leszno 10
1451 4lc Sp. z o.o. sp.k. Michałowice 10
1452 MJ Trans Sp. z o.o. Borki-Paduchy 10
1453 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Era Sp. z o.o. Dzierżoniów 10
1454 Ab Logis Shipping Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 10

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownię gospodarczą InfoCredit

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:
1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2019-2020, 2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2020 roku, 3. Zysk netto w latach 2019 i 2020 wyższy niż 1 tys. zł. 4. Kapitał własny w latach 2019 i 2020 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej
Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób uproszczony analogicznie do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, wyliczane przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych  w marcu 2021 r. : C/Z: 34,6, C/WK: 1,05.
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z marca 2021 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w marcu 2021 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2020 r. i wskaźnika C/Z w marcu 2021 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2020 r. (sumy kapitału własnego i zysku netto w 2020 r.) i wskaźnika C/Wk w marcu 2021 r. Średnia arytmetyczna z tych dwóch wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w marcu 2021 r.

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 16 lat dokładnie przeanalizowaliśmy wyniki finansowe 200 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Przedstawione rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Konkursy organizowane przez Instytut Europejskiego Biznesu 

Każdego roku Instytut analizuje dane finansowe przedsiębiorstw w całej Polsce. W publikowanych rankingach wyróżnia firmy spełniające kryteria przyznania tytułu. 

Gepard Biznesu (od 2006 r.) – tytuł przyznawany firmom, których średnia z dynamik przychodów i zysku netto wynosi w przyjętym okresie więcej niż 10%

Brylant Polskiej Gospodarki (od 2008 r.) – tytuł przyznawany firmom, których oszacowana wartość rynkowa wynosi więcej niż 10 mln zł.

Efektywna Firma (od 2008 r.) – tytuł przyznawany firmom, których stosunek zysku netto do przychodów wynosi w przyjętym okresie więcej niż 5%

Wielki Modernizator (od 2012 r.) – tytuł przyznawany firmom, których dwuletnia amortyzacja przewyższała 2 mln zł 

Mocna Firma Godna Zaufania (od 2013 r.) – tytuł przyznawany firmom wyróżnionym równocześnie w konkursach Efektywna Firma oraz Gepard Biznesu

Światowa Firma (od 2013 r.) – tytuł przyznawany firmom eksportującym do minimum 5 krajów

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu

Łukasz Krajewski

lukasz.krajewski@europejskafirma.pl
tel. 536 303 088, (22) 77 14 200