Brylanty Polskiej Gospodarki 2021 Branży Budowlanej

Spośród 92 667 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe we wrześniu 2022r. zbadał Instytut Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2021 uzyskało 2966 firm branży budowlanej. Analiza została przeprowadzona na podstawie najświeższych, wiarygodnych danych za lata 2019-2020 z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytut Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez czternaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 200 tysięcy przedsiębiorstw.

Przedstawiamy ranking firm według oszacowanej wartości rynkowej (metodologia opisana jest poniżej rankingu). Jeżeli oszacowana wartość rynkowa wyniosła w marcu 2021 r. więcej niż 10 mln zł przedsiębiorstwo uzyskało tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2021.

Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2021 publicznie na wszystkich nośnikach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykorzystaniem wizerunku statuetki lub logo konkursu w celach marketingowych, otrzymaniem certyfikatu, statuetki podczas kongresu lub drogą pocztową – zapraszamy do kontaktu. Oferta handlowa dostępna jest na portalu EuropejskaFirma.pl (link do oferty).

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki

W rankingu poniżej przedstawione są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób analogiczny do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z  i C/WK. Metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, dokładniej opisana jest poniżej rankingu.

Brylanty Polskiej Gospodarki 2021 Branży Budowlanej
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w marcu 2021 r. w milionach zł
1 Gll Hana Private Real Estate Wrocław Sp. z o.o. Warszawa 2 717
2 Dantex Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 2 290
3 Gll Hana Private Real Estate Poznań Sp. z o.o. Warszawa 2 097
4 Cavatina GW Sp. z o.o. Kraków 1 785
5 Depenbrock Polska Sp. z o.o. sp.k. Komorniki 1 753
6 Centrum Zana Holding Sp. z o.o. Sp.K. Lublin 1 666
7 GOLDBECK Sp. z o.o. Komorniki 1 451
8 INPRO S.A. Gdańsk 1 143
9 Murapol Projekt Sp. z o.o. 3 S.J. Bielsko-Biała 1 130
10 Fuste Polska Sp. z o.o. Warszawa 1 088
11 ERBUD S.A. Warszawa 1 061
12 Arche S.A. Warszawa 1 054
13 Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. sp.k. Sosnowiec 999
14 Milart Developer Sp. z o.o. – sp.k. Wrocław 989
15 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Mój Dom S.A. Wrocław 885
16 Budnex Deweloper Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 804
17 Dom-Bud M.Szaflarski sp.j. Kraków 789
18 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Meliorex Sp. z o.o. Szkocja 754
19 Przedsiębiorstwo Budowlane Arkop Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 731
20 Zarmen Sp. z o.o. Warszawa 678
21 SCHINDLER POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 643
22 OZE Capital S.A. Iława 606
23 Romgos Gwiazdowscy Sp. z o.o. Jarocin 580
24 Ndi S.A. Sopot 575
25 S&I Poland Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 571
26 Fabet – Konstrukcje Sp. z o.o. Kielce 569
27 KONE Sp. z o.o. Warszawa 542
28 Prime Construction Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 542
29 Dekpol S.A. Pinczyn 539
30 Adamietz Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 536
31 Przedsiębiorstwo AGAT S.A. Koluszki 513
32 Electrum Sp. z o.o. Białystok 508
33 Hymon Sp. z o.o. Tarnów 502
34 MIRBUD S.A. Skierniewice 500
35 Instal Kraków S.A. Kraków 499
36 Zab-Bud Sp. z o.o. Warszawa 497
37 CFE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 493
38 Multiserwis Sp. z o.o. Krapkowice 490
39 Krakowskie Zakłady Automatyki S.A. Kraków 485
40 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A. Skawina 480
41 Naftoremont Naftobudowa Sp. z o.o. Płock 467
42 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Ekobud Sp. z o.o. Ostróda 461
43 SKANSKA S.A. Warszawa 457
44 WARBUD S.A. Warszawa 446
45 Grupa Profbud Sp. z o.o. Warszawa 443
46 Trakcja System Sp. z o.o. Wrocław 439
47 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Dach Bud Sp. z o.o. Wrocław 438
48 Kb Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 430
49 Sgi Sp. z o.o. Warszawa 428
50 Przedsiębiorstwo Budowlano-Melioracyjne Tolos Piotr Walczak i Wspólnicy sp.k. Żory 420
51 Semeko Budownictwo Sp. z o.o. Gdynia 419
52 Firma Handlowo-Usługowa Instbud Stanisław Boguta S.J. Nieznanowice 404
53 UNIBEP S.A. Bielsk Podlaski 402
54 Alstal Grupa Budowlana Sp. z o.o. sp.k. Bydgoszcz 394
55 Jms Sp. z o.o. Toruń 391
56 INŻYNIERIA RZESZÓW S.A. Rzeszów 387
57 Przedsiębiorstwo Budownictwa i Obrotu Towarowego Fronton Sp. z o.o. Kraków 380
58 Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Bielsko-Biała 375
59 Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sosnowiec 374
60 DEFOR S.A. Śrem 372
61 Piomar Fuksa sp.k. Kraków 370
62 ZSRG Sp. z o.o. Żory 365
63 Wadoma Sp. z o.o. sp.k. Nowy Sącz 356
64 Durham 2 Sp. z o.o. Warszawa 353
65 Ims Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Kraków 353
66 PGNiG Technologie S.A. Krosno 352
67 Real – Construct Sp. z o.o. Kraków 349
68 Ebf Development Elżbieta i Leszek Jarząbek S.J. Zielona Góra 348
69 Mercor S.A. Gdańsk 345
70 Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A. Łódź 344
71 Piltza Kg Group Sp. z o.o. S.J. Kraków 340
72 Hydro-Marko Sp. z o.o. sp.k. Jarocin 331
73 Geofizyka Toruń S.A. Toruń 327
74 Ruukki Polska Sp. z o.o. Żyrardów 325
75 Euroklimat Sp. z o.o. Suchy Las 314
76 Ghelamco Poland Sp. z o.o. Warszawa 314
77 Conecta Plus Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 313
78 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Kombinat Budowlany Sp. z o.o. Białystok 313
79 Pres Gamma Sp. z o.o. sp.k. Toruń 307
80 Llentab Sp. z o.o. Gdańsk 300
81 Besta Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Rzeszów 292
82 Przedsiębiorstwo Budowlane Dombud S.A. Katowice 290
83 Gülermak Sp. z o.o. Warszawa 288
84 Trasko Invest Sp. z o.o. Ostrzeszów 286
85 Markbud Przedsiębiorstwo Remontowe Usługi-Handel Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 286
86 KTI Poland S.A. Płock 283
87 Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych Eko – Wod Sp. z o.o. Świdnica 283
88 Brassco Hvac Besloten Vennootschap sp.k. Warszawa 282
89 Cjr Polska Sp. z o.o. Warszawa 281
90 E.ON Foton Sp. z o.o. Warszawa 278
91 P.B. Inbud Bielsko Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 274
92 Polonez Plus Sp. z o.o. Warszawa 272
93 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Budinż Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 272
94 Murapol Wola House Sp. z o.o. Bielsko-Biała 271
95 Suchocki sp.j. Chwaszczyno 270
96 REKMA Sp. z o.o. Brzezie 269
97 Zok Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 269
98 Warbud SA., SKE Support Services GmbH Matoc Poland 1 sp.j. Warszawa 268
99 Centrum Wynajmu Nieruchomości Sp. z o.o. Krotoszyn 265
100 Erbet Sp. z o.o. Nowy Sącz 264
101 Mostostal Puławy S.A. Puławy 263
102 Skip Group Żwawiak sp.j. Poznań 263
103 Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKA S.A. Lubin 262
104 FLUOR S.A. Gliwice 260
105 TERLAN Sp. z o.o. Poznań 257
106 Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane IPB Sp. z o.o. Iława 256
107 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Marzyński Sp. z o.o. sp.k. Jarocin 254
108 Daldehog Poland Sp. z o.o. Sękocin Nowy 252
109 Artinstal Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Sp. z o.o. sp.k. Pogórze 251
110 Consteel Sp. z o.o. Warszawa 250
111 AWM Budownictwo S.A. Wrocław 249
112 Enea Oświetlenie Sp. z o.o. Szczecin 246
113 Proeko Zarządzamy Energią Sp. z o.o. sp.k. Poznań 246
114 Lepiko Developer Sp. z o.o. sp.k. Skórzewo 245
115 Madej-Bud Sp. z o.o. sp.k. Łódź 243
116 Antinus Sp. z o.o. Skierniewice 243
117 Silver Mountain Resort Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 243
118 JAKON Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 241
119 Expres-Konkurent Sp. z o.o. sp.k. Kraków 232
120 Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych i Transportowych Cechini Stanisław i Józef Cechini – sp.j. Krynica-Zdrój 232
121 Polimex Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Siedlce 229
122 Gk-Elektro Sp. z o.o. Czerwonak 228
123 Agrobex Sp. z o.o. Poznań 228
124 Silta Sp. z o.o. Pruszków 228
125 ARBET Investment Group Sp. z o.o. Olsztyn 226
126 Ataner Sp. z o.o. Poznań 226
127 Konstans Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 225
128 Real Leszno Sp. z o.o. sp.k. Leszno 225
129 Kome Polska Sp. z o.o. Warszawa 224
130 Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o. Warszawa 224
131 Grupa Taurus Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 222
132 Net Sp. z o.o. District Cooling sp.k. Sokołów 222
133 Stangl Technik Polska Sp. z o.o. Świdnica 222
134 PROINS S.A. Kraków 219
135 BARC WARSZAWA S.A. Warszawa 218
136 Meron Tadeusz Meronk sp.k. Gdańsk 218
137 Totalbud S.A. Warszawa 218
138 Baudziedzic Sp. z o.o. sp.k. Głogów Małopolski 218
139 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Inkop Sp. z o.o. Kraków 217
140 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o. Warszawa 217
141 Indmont Sp. z o.o. sp.k. Kraków 216
142 Podium Construction Sp. z o.o. sp.k. Kraków 215
143 Przedsiębiorstwo Dombud Sp. z o.o. w Odolanowie Odolanów 215
144 Zakład Robót Budowlanych TEELDOM Sp. z o.o. S.J. Poznań 215
145 Agmet Sp. z o.o. Warszawa 213
146 Dürr Poland Sp. z o.o. Radom 212
147 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Jedynka S.A. Szczecin 212
148 OTIS Sp. z o.o. Warszawa 211
149 PROCHEM S.A. Warszawa 209
150 Pri Knauber sp.k. Legionowo 209
151 MOSTOSTAL Kraków S.A. Kraków 205
152 Przedsiębiorstwo Budowlane Ambit Sp. z o.o. Leszno 205
153 Dkm-Laskowscy sp.j. Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego, Melioracji, Kanalizacji i Robót Drogowych Kobyłka 203
154 M4wind Nowicki Petters sp.k. Szczecin 203
155 Ekokanwod Czyszczoń i Półtorak sp.j. Nowy Korczyn 203
156 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o. Zielonka 202
157 Re – Bau Sp. z o.o. Kraków 201
158 Technobud Nowy Sącz Sp. z o.o. Sp.k. Nowy Sącz 200
159 Murapol Projekt Sp. z o.o. 1 S.J. Bielsko-Biała 197
160 Przedsiębiorstwo Budowlane Budomont Sp. z o.o. Rzeszów 195
161 Przedsiębiorstwo Budowlane Calbud Sp. z o.o. Szczecin 193
162 Flexipower Group Sp. z o.o. sp.k. Kudrowice 193
163 Aarsleff Biz Sp. z o.o. Świnoujście 193
164 Coral W. Perkowski, J. Perkowski sp.j. Choroszcz 192
165 Walbet A.D.K. Walkowiak sp.j. Miejska Górka 192
166 IMB Asymetria Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. Kraków 191
167 Kum Young Eng Polska Sp. z o.o. Wrocław 190
168 GM Sprinkler 2 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 190
169 E=R=G Polska Sp. z o.o. Sp.k. Poznań 189
170 Robyg Wpb Sp. z o.o. Wrocław 188
171 Kabarpol7 Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 186
172 ELFEKO S.A. Gdynia 186
173 Technik Polska Sp. z o.o. Płock 185
174 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Trojan Sp. z o.o. Zabrze 184
175 Gfm Rusztowania K. Sitek, M. Warszawski, J. Sitek S.J. Grabów nad Prosną 183
176 Przedsiębiorstwo Tynkbud-1 Sp. z o.o. Warszawa 182
177 Mazowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Płock 182
178 Impact Clean Power Technology S.A. Warszawa 179
179 Enprom Sp. z o.o. Warszawa 179
180 GPEC Serwis Sp. z o.o. Gdańsk 178
181 Eco-Team Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 177
182 Kalter Sp. z o.o. Białystok 177
183 Elektrotermia Sp. z o.o. sp.k. Kraków 176
184 Pro-Naft II Sp. z o.o. Krosno 176
185 Ekocentrum Wrocławski Ośrodek Usług Ekologicznych Sp. z o.o. Wrocław 175
186 Apricot Capital Group Sp. z o.o. Warszawa 174
187 Elmen Sp. z o.o. Rogowiec 172
188 Reesco Sp. z o.o. Warszawa 172
189 Hra Architekci Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 171
190 Elwoz Eco Sp. z o.o. Sierakowice 171
191 Tree Capital Sp. z o.o. Wola Gołkowska 171
192 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Budownictwa Łucz-Bud Sp. z o.o. Radom 170
193 Wartico Invest Sp. z o.o. Warszawa 170
194 Strabag Pfs Sp. z o.o. Pruszków 169
195 4 Eco Sp. z o.o. Kielce 169
196 Menard Sp. z o.o. Warszawa 169
197 Bombardier Transportation (Rail Engineering) Polska Sp. z o.o. Warszawa 168
198 Sao Architecture Sp. z o.o. Kraków 168
199 BUDOMATEX S.A. Siedlce 168
200 Instal Bud Pecyna Sp. z o.o. Żelechlinek 166
201 Zakład Usług Wodno-Melioracyjnych i Rekultywacji S.J. Mieczysław Siemaszek, Antoni Gancarz Sandomierz 166
202 Projekt-Solartechnik Group Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 165
203 Przedsiębiorstwo Budowlane Elin Sp. z o.o. Wrocław 165
204 SPEC BAU POLSKA Sp. z o.o. Brzezinka 165
205 Mromont Sp. z o.o. sp.k. Oborniki 164
206 Technet Invest Sp. z o.o. sp.k. Wisła 163
207 Przedsiębiorstwo Budowlane Usługowo-Handlowe Zeliaś sp.j. Tarnów 163
208 Cr Remarketing Sp. z o.o. sp.k. Radłów 163
209 Suntrans Sp. z o.o. sp.k. Przeworsk 163
210 Hartbex Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Rzeszów 162
211 Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Gliwice 162
212 DROBUD S.A. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Golina 162
213 ZICOM NEXT Sp. z o.o. Tarnów 161
214 Lugra Sp. z o.o. Warszawa 159
215 Eurostone Group Sp. z o.o. sp.k. Toruń 159
216 Wtórbet Sp. z o.o. Bielsko-Biała 159
217 SPIE ELBUD Gdańsk S.A. Gdańsk 158
218 Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. Białystok 158
219 Mewo S.A. Straszyn 158
220 Tequm Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Kraków 158
221 Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga Sp. z o.o. Białystok 157
222 Fibrenet Group Sp. z o.o. Sosnowiec 156
223 Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego i Melioracji Sp. z o.o. Legnica 155
224 INFINE Sp. z o.o. S.K. Warszawa 154
225 Consbud Sp. z o.o. Chyliczki 154
226 Strażak Piotr Żmuda, Robert Jabłoński sp.j. Warszawa 154
227 Allcon Budownictwo Sp. z o.o. Gdynia 154
228 Invest House Plus Sp. z o.o. sp.k. Koziegłowy 153
229 Novmar Sp. z o.o. Kraków 153
230 Enso – Orłowski, Szymczak sp.j. Szczecin 153
231 TKT Engineering Sp. z o.o. Warszawa 153
232 Przedsiębiorstwo SOLGRUD Sp. z o.o. Grudziądz 152
233 Firma Budowlana Antczak Marek Sp. z o.o. Kalisz 152
234 EKOLAN S.A. Sopot 152
235 Insta L-Bud Plus Sp. z o.o. Warszawa 152
236 Osiedle Malownicze Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 151
237 Projekt Jantar Piotr Pałdyna Valerio D’Amico sp.j. Elbląg 151
238 Condite 1 Sp. z o.o. Kielce 151
239 Jack – Bud Polska Sp. z o.o. sp.k. Poznań 150
240 Apartamenty Jagiellońskie Sp. z o.o. Białystok 148
241 Eko Prime Inwestycje Sp. z o.o. Żelechlinek 148
242 Man-Trans Małek i Wspólnicy sp.k. Tychy 148
243 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Broker Sp. z o.o. Starogard Gdański 147
244 Uniserv S.A. Katowice 146
245 Instac Sp. z o.o. Stara Iwiczna 146
246 Eleks – Janusz Kosiorek sp.j. Warszawa 143
247 Ggt Solutions S.A. Studzienice 143
248 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Gór-Pis sp.j. Paweł Góral i Wspólnicy Ząbki 142
249 Net Sp. z o.o. Smart Grid sp.k. Sokołów 142
250 Husar Budownictwo Inżynieryjne S.A. Włocławek 141
251 Ndi Sopot S.A. Sopot 141
252 Osiedle Marywilska Sp. z o.o. Warszawa 140
253 Charbud Development Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 139
254 Atem-Polska Sp. z o.o. Gdynia 139
255 Przedsiębiorstwo Budowlane Kokoszki Sp. z o.o. Gdynia 138
256 Dworek Polski Sp. J. Koziński Jacek, Rybak Grzegorz Zalesie Górne 138
257 Adservco Group Sp. z o.o. Kraków 138
258 Jakon – Jan Konieczny Wojciech Jakubowski – sp.j. Tarnowo Podgórne 136
259 Atlantis-Deweloper Sp. z o.o. Opole sp.k. Opole 136
260 SBB Energy S.A. Opole 135
261 Sławbud sp.j. S.Gałązka, A.Gałązka Ostrów Mazowiecka 134
262 MPL Technology Katowice Sp. z o.o. Katowice 134
263 Pruszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Pruszków 134
264 Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Piotrowski Sp. z o.o. Poznań 133
265 Ilf Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. Warszawa 133
266 M&J Bud Invest Pl I. Siadul sp.k. Kielce 131
267 Bogdan Duplaga Instalatorstwo Sp. z o.o. Racławówka 131
268 Rapid Sp. z o.o. Olkusz 130
269 Semeko Grupa Inwestycyjna S.A. Gdynia 130
270 Art Building Piotr Grochocki Michał Łukowicz sp.k. Wrocław 130
271 ELMO S.A. Żelków-Kolonia 130
272 Murapol Projekt Sp. z o.o. Deweloper S.J. Bielsko-Biała 129
273 BART Sp. z o.o. Sosnowiec 129
274 ZRUG Sp. z o.o. Poznań 129
275 Ampar Bis Ryszard Więcławski, Sylwester Szczęsny S.J. Warszawa 128
276 Marine Design Sp. z o.o. & Offshore Engineering sp.k. Szczecin 128
277 Luans Sp. z o.o. Żory 128
278 Tarbau Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 128
279 Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Chemobudowa Kraków S.A. Kraków 127
280 Instach Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 127
281 Wójcik – Ventilation S.A. Warszawa 127
282 Multimon Polska Sp. z o.o. Żary 127
283 Finetech Construction Sp. z o.o. Warszawa 127
284 Inwestbud Baranowski, Radziejewski sp.j. Łomża 125
285 Mgbuilding Group Sp. z o.o. Kielce 125
286 LOTOS LAB Sp. z o.o. Gdańsk 125
287 M3 Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Zdzisław i Leszek Skorupka sp.j. Siedlce 125
288 Ozenergia Sp. z o.o. Zielona Góra 124
289 Temex Sp. z o.o. sp.k. Zakliczyn 124
290 Vortex Energy Polska Sp. z o.o. Szczecin 124
291 Cermont Sp. z o.o. Wola Krzysztoporska 124
292 Rogowski Invest sp.k. Białystok 123
293 Otis Development Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 123
294 PM GROUP POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 123
295 Universum-I Sp. z o.o. sp.k. Kielce 123
296 Elektromontaż Wschód Sp. z o.o. Łyski 122
297 Opal Sp. z o.o. sp.k. Grodzisk Wielkopolski 122
298 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Gomibud Sp. z o.o. Borek Szlachecki 121
299 Przedsiębiorstwo Inżynierii Budowlanej Kopacki Sp. z o.o. Poznań 121
300 Elektro Masters Sp. z o.o. sp.k. Kraków 121
301 Bds Budownictwo Sp. z o.o. Łódź 120
302 Tetris Poland Sp. z o.o. Warszawa 120
303 Instal-Nika Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 120
304 Przedsiębiorstwo Budowlane i Usług Technicznych Granit Sp. z o.o. Brzesko 120
305 Zakład Techniki Ochrony Środowiska Foleko Sp. z o.o. Świdnica 120
306 Wod-Przem Sp. z o.o. sp.k. Toruń 119
307 Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Energoterm Sp. z o.o. Toruń 118
308 Domex Sp. z o.o. Rzeszów 118
309 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. sp.k. Poznań 118
310 GÓRCZYN Spółdzielnia Mieszkaniowa Gorzów Wielkopolski 117
311 Terkan Sp. z o.o. sp.k. Chełmża 117
312 Pbo Śląsk Sp. z o.o. Sosnowiec 116
313 Przedsiębiorstwo Budowlane DA-SA Piotr Czyżewski, Dariusz Sanojca S.J. Zielona Góra 116
314 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Budnex Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 116
315 Pro-Bud Janusz Pawłowski i Wspólnicy. sp.j. Legnica 116
316 Wojt – Bud Sp. z o.o. Kraków 115
317 Włodar Developer Wiesław Włodarczyk sp.j. Częstochowa 115
318 Auto Design Olszewski, Skornóg, Kwiatkowski S.J. Bielsko-Biała 115
319 Agrobex Sp. z o.o. Radosna sp.k. Poznań 114
320 Thermbau Polska Sp. z o.o. sp.k. Piła 114
321 Trend Projekt Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 114
322 Tergon Sp. z o.o. Sp.K. Kielce 113
323 Komunikacyjne Zakłady Automatyki Trans-Tel Sp. z o.o. Pobiedziska 113
324 Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. Opole 112
325 Constructa Plus Sp. z o.o. sp.k. Poznań 112
326 Recult Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 111
327 Nakar Sp. z o.o. sp.k. Drawsko Pomorskie 111
328 Erato Energy Sp. z o.o. Warszawa 111
329 Alsecco – Nowa Cukrownia Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 111
330 Refsystem Sp. z o.o. Grudziądz 111
331 BET BUD Transport Sp. z o.o. Gdańsk 110
332 ElektriMont Sp. z o.o. Kraków 110
333 Dom Ełcki Morusiewicz sp.j. Ełk 109
334 Krot Invest 2 Kr Inżynieria Sp. z o.o. sp.k. Krotoszyn 109
335 TESGAS S.A. Dąbrowa 109
336 Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 108
337 Merrid Controls Sp. z o.o. Łódź 108
338 Global Sub-Tel Sp. z o.o. sp.k. Kozie Laski 108
339 Telmax E.R.Gliszczyńscy sp.j. Człuchów 108
340 Melbud S.A. Grudziądz 107
341 Roeslein & Associates Poland Sp. z o.o. Dębno 107
342 Orlex Invest Sp. z o.o. Sp.K. Gościcino 107
343 Agro-Projects Export Sp. z o.o. sp.k. Pianowo 107
344 Ibg Instalbud Sp. z o.o. Rzeszów 107
345 Telekom Data Sp. z o.o. Zakrzewo 106
346 Mggp S.A. Tarnów 106
347 Gascontrol Polska Sp. z o.o. Suszec 106
348 Hidrofilt Sp. z o.o. Gliwice 106
349 Res Energy Bgw Sp. z o.o. sp.k. Olsztyn 105
350 M&H Sp. z o.o. Wrocław 105
351 Usługi Dla Górnictwa Sp. z o.o. Częstochowa 105
352 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sanitex Sp. z o.o. Chełm 105
353 Fonbud S.A. – sp.k. Wrocław 104
354 P&P Sp. z o.o. Orle 104
355 Eko House Sp. z o.o. sp.k. Chojnice 104
356 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 104
357 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego – Sp. z o.o. Zielona Góra 103
358 Enea Serwis Sp. z o.o. Gronówko 103
359 BIPROMET S.A. Katowice 102
360 Mazel S.A. Nowa Sól 102
361 Inter Construction Warszawa Dve Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 102
362 Des Henryk Dowgier Anna Dowgier sp.k. Kraków 101
363 MANSTEL Bednarczyk, Słowik, Wiącek S.J. Maniowy 101
364 ARCADIS Sp. z o.o. Warszawa 101
365 Zakład Odmetanowania Kopalń Zok II Sp. z o.o. Rybnik 101
366 Decoroom Sp. z o.o. Warszawa 100
367 Exyte Central Europe Sp. z o.o. Oddział w Polsce Gdańsk 100
368 M&J Bud Invest Eu M. Siadul sp.k. Kielce 100
369 Termotech Sp. z o.o. Piła 100
370 Żagiel Dom Sp. z o.o. Lublin 100
371 Sanix – Tur Development Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 100
372 WUPRINŻ S.A. Poznań 99
373 Przedsiębiorstwo Instalacyjno Budowlane Bodex J. K. Bordulak sp.j. Głogów 99
374 Promost Consulting Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 99
375 2 Sun Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 99
376 Werbau Sp. z o.o. sp.k. Suchy Las 99
377 Mostostal Zabrze Realizacje Przemysłowe S.A. Gliwice 99
378 Amw Sinevia Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 98
379 Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Ate Sp. z o.o. Zbąszyń 98
380 Edach Sp. z o.o. sp.k. Jakubowice Konińskie-Kolonia 98
381 Complex-Bud Sp. z o.o. Szczucin 98
382 Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne Budomax Biały, Kuźniar sp.j. Rzeszów 98
383 Goa-Invest, S.A. (S.A.) Oddział w Polsce Warszawa 97
384 IDH Development S.A. Warszawa 97
385 Kalla Sp. z o.o. Katowice 96
386 Fuego Investments Sp. z o.o. sp.k. Poznań 96
387 Przedsiębiorstwo Budowlane Kuncer Sp. z o.o. Koszalin 96
388 Mikoś-Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Kraków 95
389 Hra Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 95
390 Mprojekt Polska Sp. z o.o. Warszawa 95
391 Copco Plus Sp. z o.o. Imielin 95
392 Bkc-Invest Bartosz Cichorek Tomasz Cichorek sp.j. Wasilków 94
393 Pracownia Projektowania i Usług Inwestycyjnych Alfa Sp. z o.o. III sp.k. Legnica 94
394 Savi Sp. z o.o. sp.k. Oborniki Śląskie 94
395 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe SANEL Zaniewicz sp.j. Bełchatów 94
396 REMZAP Sp. z o.o. Puławy 94
397 F.B.I. TASBUD S.A. Warszawa 94
398 IDS Energetyka Sp. z o.o. Warszawa 93
399 Jp Development Sp. z o.o. Augustówka sp.k. Warszawa 93
400 OK – Construction Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Gogolin 93
401 Mas-Bud Stawarczyk sp.j. Olsztyn 93
402 Mostostal Płock S.A. Płock 93
403 Rzedsiębiorstwo Usług Budowlanych BROSTER Marek Brodecki & Mirosław Stec – S.J. Janikowo 93
404 Przedsiębiorstwo EL-IN Sp. z o.o. Skierniewice 93
405 PTB Nickel Sp. z o.o. Jelonek 93
406 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Górnicze Row-Jas Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 92
407 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego KARTEL S.A. Jędrzejów 92
408 Elektromont Sp. z o.o. sp.k. Tarnowskie Góry 92
409 Przedsiębiorstwo Budowlane Budirem Lucjan Macek, Ewa Żurek sp.j. Sosnowiec 92
410 Instal Warszawa S.A. Warszawa 92
411 Agrobex Sp. z o.o. Swarzędz sp.k. Poznań 92
412 Daldehog Intl Sp. z o.o. Wrocław 91
413 Alchem Dariusz Igielski, Paweł Chlewicki sp.j. Świecie 91
414 Rem Energy Sp. z o.o. Bielsko-Biała 91
415 JML Serwis Sp. z o.o. S.K. Brzeźniak 90
416 Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych TERMATEX Sp. z o.o. Ostojów 90
417 Skorbud – Zygmunt Skorupiński i Wspólnicy – sp.j. Bydgoszcz 90
418 OPEX S.A. Opole 90
419 Buma Contractor 1 Sp. z o.o. Kraków 90
420 Hydro-Instal Tadeusz Sieruta, Beata Sieruta sp.j. Ostrołęka 89
421 PPUH TRANSCOM Sp. z o.o. Katowice 89
422 Janaszek Electric Sp. z o.o. Warszawa 89
423 ISL – Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. Kraków 89
424 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ebud Przemysłówka Sp. z o.o. Bydgoszcz 89
425 Inwestgrupa Pro Dom Sp. z o.o. Wrocław 88
426 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego PEDBUD Sp. z o.o. sp.k. Gutkowo 88
427 Winthrop Engineering & Contracting Private Company Limited By Shares Oddział w Polsce Sp. z o.o. Warszawa 88
428 LAMBDA S.A. Łódź 88
429 DEMOCO Poland Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 88
430 Systeq Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 87
431 Aluco System Sp. z o.o. Kielce 87
432 Ntb Wykonawstwo Sławomir Zając sp.j. Skawina 87
433 Biproraf Sp. z o.o. Gdańsk 87
434 Sub – Tel Sp. z o.o. Kozie Laski 87
435 MTM Budownictwo Sp. z o.o. Tarnów 87
436 Technika Marcin Olek, Rafał Musiałkowski sp.j. Kraków 87
437 A.W. Klima Sp. z o.o. – sp.k. Rumia 87
438 Minsbud Sp. z o.o. sp.k. Marki 86
439 TBV S.J. W. Dzioba, P. Bielecki Warszawa 86
440 Triobud Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 86
441 A-Z Bud Sp. z o.o. sp.k. Lubliniec 86
442 Sanitex Sp. z o.o. Tryńcza 85
443 Elektromonter Sp. z o.o. sp.k. Łódź 85
444 In-Tech Rusztowania Sp. z o.o. Świdwin 85
445 Km Building Sp. z o.o. sp.j. Poznań 85
446 Impuls Contractor Sp. z o.o. sp.k. Kraków 85
447 M&J Bud Invest Ms T. Siadul sp.k. Kielce 84
448 Bud-Rem L. Dziurleja sp.j. Police 84
449 Armanski Sp. z o.o. sp.k. Opole 84
450 Antwerpia Sp. z o.o. Warszawa 84
451 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Zagospodarowania Terenów Zielonych Budrox Sp. z o.o. Gostynin 84
452 Mostostal Zabrze S.A. Gliwice 83
453 Tapi Przedsiębiorstwo Instalacyjne Sp. z o.o. Gdańsk 83
454 Gepol Development Oze Sp. z o.o. Zgorzelec 83
455 Idea PV Sp. z o.o. Dobieszów 83
456 Polbud-Pomorze Sp. z o.o. Łącko 83
457 Pagma-Bud Sp. z o.o. Łódź 83
458 B.B.K. Polska Sp. z o.o. Szlachtowa 83
459 Tdm Projekt Sp. z o.o. Kraków 83
460 Euro Partner II Sp. z o.o. sp.k. Nowy Dwór Mazowiecki 83
461 Przedsiębiorstwo Budowlane Jot-Gie-Wu Sp. z o.o. sp.k. Kraków 83
462 Uni-Form Sp. z o.o. sp.k. Łódź 83
463 Budowa Więckowski Sp. z o.o. sp.k. Zgierz 83
464 Elektromontaż- Lublin Sp. z o.o. Lublin 82
465 ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. Rzeszów 82
466 Termika – Sp. z o.o. Gdańsk 82
467 Budokop Sp. z o.o. sp.k. Elbląg 82
468 Przemysłówka Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Holding Sp. z o.o. Olsztyn 82
469 Rega M.H. Gajdel sp.j. Węgorzyce 82
470 Bud-An M. Cieślak i Wspólnicy sp.j. Kalisz 82
471 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Otech Sp. z o.o. Gorlice 81
472 Przedsiębiorstwo PREBEX Sp. z o.o. Wrocław 81
473 Przedsiębiorstwo Budowlane CIROKO Sp. z o.o. Szczecin 81
474 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gut-Wierchowy Sp. z o.o. Poronin 81
475 Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Kielce 81
476 Cobouw Polska Sp. z o.o. Łódź 81
477 Interhall Sp. z o.o. Katowice 81
478 Zw Investment Zbigniew i Mariusz Wilk sp.j. Piotrków Trybunalski 80
479 Urba Project Management Sp. z o.o. Kraków 80
480 Kfb Acoustics Sp. z o.o. Wrocław 80
481 M – Bud Sp. z o.o. sp.k. Pieszyce 80
482 Przeds Usług Specjalistycznych MVB Sylwester Krzywiec S.J. Szczecin 80
483 Pvge Fotowoltaika Sp. z o.o. Tarnów 79
484 Firma Budowlana Majerczak sp.j. Radwanowice 79
485 PHU Stanieczko Sp. z o.o. sp.k. Tychy 79
486 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Machnik Sp. z o.o. Mochnaczka Wyżna 78
487 Murapol Projekt Sp. z o.o. Garbarnia sp.j. Bielsko-Biała 78
488 Elmiko Sp. z o.o. Mikołów 78
489 For2 Sp. z o.o. Poznań 78
490 Progreg Infracity Sp. z o.o. Pabianice 78
491 Usługi Ogólnobudowlane Osiński i Syn Arkadiusz Osiński, Tadeusz Wojciech Osiński, Tadeusz Osiński S.J. Strzelin 78
492 Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowo – Handlowe Bud – Mar L. Boguń M. Bukowski SP.J. Łódź 78
493 ZIB Hołda Sp. z o.o. Kraków 78
494 Bin – Biuro Inżynierskie Sp. z o.o. Białe Błota 78
495 Podkarpacka Spółka Deweloperska Sp. z o.o. sp.k. Kraków 77
496 Fhu Multi Projekt Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 77
497 Joka Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 77
498 Przedsiębiorstwo Budowlano-Projektowe Bud-Projekt Szymański i Książkiewicz sp.j. Koszalin 77
499 Gsg Industria Sp. z o.o. Szczecin 77
500 Ita Sp. z o.o. sp.k. Skórzewo 77
501 Przedsiębiorstwo Wiertniczo-Inżynieryjne Hydrowiert Sp. z o.o. Osiek 77
502 Ekonomiczny Dom Łukasz Jagliński I Wspólnicy S.J. Toruń 77
503 D & H Termobud Sp. z o.o. Olsztyn 77
504 Aleksander Kurek i Franciszek Starowicz – Przedsiębiorstwo Remontowo – Montażowe FERCO S.J. Skawina 77
505 Cas Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 77
506 P2 Prestige Pm Sp. z o.o. sp.k. Piaseczno 77
507 Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego Hydros Tadeusz Kulesza, Adam Kulesza sp.j. Białystok 76
508 Firma Reklamowa Emo Neon J. Żurawski, T. Morawiec, M. Krawczyk sp.j. Częstochowa 76
509 Malbud Sp. z o.o. Łupice 76
510 Przedsiębiorstwo Budowy Elektrowni i Przemysłu Beton-Stal Ostrołęka Sp. z o.o. Ostrołęka 76
511 Stalprzem Sp. z o.o. Stalowa Wola 76
512 BUDAMEX S. J. P P U H Białystok 76
513 Elstuk Sp. z o.o. Kielce 76
514 Artico Sp. z o.o. Warszawa 76
515 NOMA 2 Sp. z o.o. Katowice 75
516 Instalbud E.Gałek i Partnerzy sp.j. Lubycza Królewska 75
517 Tbm Systems Sp. z o.o. sp.k. Grzybno 75
518 Rttechnik Zach Gmbh sp.k. Poznań 75
519 St Twarowscy sp.j. Zaścianki 74
520 CKTIS S.A. Płock 74
521 Lapis Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 74
522 Windbud Sp. z o.o. Jacewo 74
523 CZYŻYNY Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 74
524 P.K.Tele Jacek Paprota, Dariusz Kulikowski Sp.J. Warszawa 74
525 Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa Efekt Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 74
526 Trans – Met Chodkiewicz, Lipiński sp.j. Mińsk Mazowiecki 74
527 B2 Studio Sp. z o.o. sp.k. Kraków 74
528 Safe Invest Sp. z o.o. Warszawa 74
529 Horizont Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 74
530 Ultranet Sp. z o.o. Wrocław 74
531 Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego Elbud w Katowicach Sp. z o.o. Katowice 73
532 Evap-Dry i Wspólnicy Sp. z o.o. Stok Lacki-Folwark 73
533 Zuw Urbex Sp. z o.o. Lubin 73
534 Ms Projekt Sp. z o.o. Leopoldów 73
535 Developer Wasilewski Sp. z o.o. sp.k. Ełk 73
536 Alplan Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 73
537 Przedsiębiorstwo Budowlane Modular Sp. z o.o. Żywiec 73
538 Geokart-International Sp. z o.o. Rzeszów 72
539 Arenella Sp. z o.o. Kielce 72
540 JT S.A. Warszawa 72
541 Pasta Sp. z o.o. Poznań 72
542 Ols Sp. z o.o. sp.k. Lubliniec 71
543 Baltic Wind Sp.J. Marianna Mazur, Marek Dawidowski Słupsk 71
544 H&P Montaże & Serwis Sp. z o.o. – sp.k. Gorzów Wielkopolski 71
545 Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Technicznych Inex Sp. z o.o. Gdańsk 71
546 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zagrodniki Łódź 71
547 ZMI Wójcik S.J. Dobrków 71
548 Roux Center Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 71
549 Tyskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tychy 71
550 Spec-Rem S.A. Płock 71
551 RAWBUD – RAWICZ Sp. z o.o. Masłowo 70
552 Atm Inwestycje Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 70
553 Murapol Projekt Sp. z o.o. Nowe Winogrady sp.j. Bielsko-Biała 70
554 Romont Sp. z o.o. sp.k. Gołocin 70
555 Dachland Sp. z o.o. Olsztyn 70
556 Kortrak Sp. z o.o. Włoszczowa 70
557 Izoserwis Sp. z o.o. Tuliszków 70
558 Hgs Consulting Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 70
559 Omnikon Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 69
560 Nowa Deweloper Sp. z o.o. Częstochowa 69
561 Arco System Sp. z o.o. Oświęcim 69
562 Nafto Sp. z o.o. Kraków 68
563 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Żyrardów Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 68
564 Zakład Instalacji Sanitarnych Mróz sp.j. Ostrołęka 68
565 Chm Dom Partner Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 68
566 Ebejot Management Sp. z o.o. sp.j. Warszawa 68
567 Art-Dom Sp. z o.o. Kołobrzeg 68
568 Ekoenergia Polska Sp. z o.o. Kielce 68
569 Handan Instalacje Sanitarne Sidoruk i Sidoruk sp.j. Stanisławowo 68
570 Hydro-Gaz Zaleszczyk sp.j. Lublin 68
571 Psg Deweloper Sp. z o.o. sp.j. Trzebnica 68
572 Pro Trt Sp. z o.o. Baszkówka 67
573 Bydgoskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Ogbud Sp. z o.o. Bydgoszcz 67
574 Maxel Automatyka i Elektryka Przemysłowa Rutka sp.j. Włocławek 67
575 Rem-Bud Comfort Sp. z o.o. sp.k. Katowice 66
576 Montex Arkadiusz Safandowski, Jerzy Górski, Roman Kuropatwiński sp.j. Unisławice 66
577 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lech Sp. z o.o. Bydgoszcz 66
578 Marad Energia Sp. z o.o. Sosnowiec 66
579 Styrpol Styrczula sp.k. Korczowa 66
580 Opolskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Opole 65
581 Przedsiębiorstwo Budowlane Sawrem Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 65
582 Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. Tarnowskie Góry 65
583 Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Emka Sp. z o.o. sp.k. Luborzyca 65
584 Energo-Komplex Piotr Kłosek, Paweł Sergiel sp.j. Sosnowiec 65
585 Gaz Media Sp. z o.o. Wołomin 65
586 Tryskacze Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 65
587 Qualitia Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 65
588 Olikol Rail Energy Sp. z o.o. sp.k. Łódź 65
589 Wiksbud Sp. z o.o. Lipno 65
590 Conway STF Sp.K. Ślęza 65
591 Infine Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Warszawa 65
592 Eko-Solar Sp. z o.o. Wszeradów 65
593 Proeko Grupa Sp. z o.o. sp.k. Skawina 65
594 Firma Menadżersko-Konsultingowa Kolmen Sp. z o.o. Lublin 65
595 ELMONT GRUPA S.A. Łyski 65
596 Baumont Invest Sp. z o.o. sp.k. Brzesko 64
597 Kami Development Sp. z o.o. Radom 64
598 Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Remo Sp. z o.o. Puławy 64
599 Zakład Remontowo-Budowlany Wiaduk Wojdyła-Kolanko sp.j. Dąbrowa Górnicza 64
600 Eds Strojny sp.j. Kołobrzeg 64
601 Hydromex Plus Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 64
602 Pre-Fabrykat Sp. z o.o. Miłków 64
603 Przedsiębiorstwo Budomex Sp. z o.o. Włocławek 64
604 Zakład Produkcyjno-Usługowy Klima-Went sp.j. M.Obrębski K.Kluska Płock 64
605 Naviga-Stal Sp. z o.o. Kiełczów 64
606 Pilamis Sp. z o.o. sp.k. Łódź 64
607 Landl Leda sp.j. Jaworzno 64
608 Taskoprojekt S.A. Poznań 64
609 Vimar T. Bartoszek W. Pędzieszczak sp.j. Warszawa 64
610 Intitek Polska Sp. z o.o. Poznań 63
611 TG1 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 63
612 Saniren Sp. z o.o. Poznań 63
613 Kompago Sp. z o.o. sp.k. Kraków 63
614 Firma Budowlana Loggia Piotr Sachajko sp.j. Gdańsk 63
615 Duran Top Sp. z o.o. Warszawa 63
616 Firma Bartosz sp.j. Bujwicki, Sobiech Białystok 63
617 Geotec Sp. z o.o. sp.k. Gorlice 62
618 Talmex Sp. z o.o. Jaworzno 62
619 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 6 S.J. Wrocław 62
620 Inst – Sanit Sp. z o.o. Kiełpin 62
621 Novmar Balice Sp. z o.o. sp.k. Balice 62
622 Energospec Instalacje Sp. z o.o. Gdańsk 62
623 Host Inwestycje 4 Hamkało i Ostafin sp.k. Kiełczów 62
624 Solgen Sp. z o.o. Kraków 62
625 Azis – Mining Service Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 62
626 Eko – Bud Banino Developer Sp. z o.o. sp.k. Banino 62
627 Abart Wykładziny E.M. Płowaś sp.j. Kraków 61
628 Process Diagnostic And Control Sp. z o.o. sp.k. Poznań 61
629 Artom Budownictwo Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 61
630 Firma Rokom Roboty Ogólnobudowlane i Renowacja Obiektów Zabytkowych H.G.I. Komorowscy sp.j. Kamienna Góra 61
631 Transbudex Mrozik sp.j. Lwówek Śląski 61
632 Dom Grande Developer Sp. z o.o. sp.k. Kozerki 61
633 Pal-Gaz Palacz Sp. z o.o. sp.k. Przyłęk 61
634 Biuro Studiów, Projektów i Realizacji Energoprojekt-Katowice S.A. w Katowicach Katowice 61
635 Prestigio – Art Morek sp.k. Przytkowice 61
636 Tysand sp.j. J.Krawczykiewicz, J. Sowiński Gdańsk 61
637 Tarcon Sp. z o.o. Tarnów 61
638 Galeriadomow.Pl Sp. z o.o. sp.k. Kraków 61
639 Oz-Bud Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Sp. z o.o. Wrocław 61
640 Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa Modehpolmo Sp. z o.o. Szczecin 60
641 Sb Complex Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 60
642 Electrotile Spółka z Ograniczoną Odpoowiedzialnością Warszawa 60
643 Sbd Invenit Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 60
644 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe El Professional Sp. z o.o. sp.k. Kębłowo 60
645 Grinn Sp. z o.o. Wrocław 60
646 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Lem – Bud Sp. z o.o. JAR sp.k. Toruń 60
647 CE Project Group Sp. z o.o. sp.k. Kraków 60
648 Zakład Usług Budowlano – Handlowych Nowbud Aleksander Nowak, Edward Bracki sp.j. Kielce 60
649 Elemont Sp. z o.o. Opole 60
650 Złote Piaski Sp. z o.o. Zielona Góra 59
651 Ventria Sp. z o.o. Łódź 59
652 MIMATECH Sp. z o.o. Warszawa 59
653 Elmontaż Sp. z o.o. Żywiec 59
654 Gazonaft Sp. z o.o. Przemyśl 59
655 Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych Insbud Sp. z o.o. Tarnów 59
656 Darbagos Sp. z o.o. sp.k. Tarnów 59
657 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Matexim Heidner i Wspólnicy sp.j. Białogard 59
658 Tah Regulacja Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 59
659 Brogan Sp. z o.o. sp.k. Chorowice 59
660 Ruben-Bau Sp. z o.o. Jelenia Góra 59
661 Saicon Sp. z o.o. Straszyn 59
662 Multiconsult Polska Sp. z o.o. Warszawa 59
663 Inter-Bud Developer Sp. z o.o. sp.k. Kraków 59
664 WMG Opole Sp. z o.o. sp.k. Opole 59
665 Proinvest Sp. z o.o. Rawicz 58
666 K.R.U.K. Technika i Energia Sp. z o.o. Poznań 58
667 Kings Group Sp. z o.o. Warszawa 58
668 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne San-System Sp. z o.o. Olecko 58
669 K3 Najdrowski sp.k. Grudziądz 58
670 Asmedica Sp. z o.o. Lublin 58
671 Dagtech Sp. z o.o. sp.k. Głogówko 58
672 Pb Baumar Sp. z o.o. sp.k. Polska Nowa Wieś 58
673 Elektromonter – Jaworzno Sp. z o.o. Jaworzno 58
674 Itrons Sp. z o.o. Kraków 58
675 AN-DAR Group Sp. z o.o. Gliwice 58
676 Forge Sp. z o.o. sp.k. Płock 58
677 Zakład Remontowo Budowlany Micro-Max Sp. z o.o. Gliwice 58
678 Polska Ceramika Ogniotrwała Serwis S.A. Żarów 57
679 Daas Polska Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 57
680 Wolf Technoprojekt Sp. z o.o. sp.k. Trzebownisko 57
681 Invest Complex Developer Sp. z o.o. sp.k. Swarzędz 57
682 Przedsiębiorstwo Usług Inżynieryjnych Megasystem Sp. z o.o. Kraków 57
683 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Trans – Mot Sp. z o.o. Bydgoszcz 57
684 Nordipol Sp. z o.o. sp.k. Banino 57
685 Metrona Polska Pomiary i Rozliczenia Sp. z o.o. Warszawa 57
686 Rawicom S.A. Łabiszyn 57
687 Vik-Bud Sp. z o.o. Łask 57
688 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Modernizacyjne Eltechma Sp. z o.o. Rzeszów 57
689 Zbjm Sp. z o.o. sp.k. Ciechanów 57
690 Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe Ntb Sp. z o.o. Skawina 57
691 Przedsiębiorstwo Budowlane Sigma Sp. z o.o. Wejherowo 57
692 Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane Rombud Sp. z o.o. Olsztyn 57
693 Tixewash Polska Danuta Alchimowicz sp.j. Góra Kalwaria 57
694 GL Steel Sp. z o.o. Warszawa 57
695 Mostostal S.A. Warszawa 56
696 ERA PV Sp. z o.o. Płochocin 56
697 G-Invest Ag Sp. z o.o. sp.k. Kraków 56
698 Tk-Instalacje1 Sp. z o.o. sp.k. Kraków 56
699 Intech Sp. z o.o. Poznań 56
700 Budofix Sp. z o.o. sp.k. Piaseczno 56
701 Zakład Robót Instalacyjno-Inżynieryjnych Sp. z o.o. Tychy 56
702 Frigo Holdings Sp. z o.o. Sochaczew 56
703 Industry Facility Installation Services Sp. z o.o. Warszawa 56
704 E.S.G. Sp. z o.o. Szczecin 56
705 Przedsiębiorstwo Instalacji i Konstrukcji Instalex M.Zieliński sp.j. Słupsk 56
706 Pp-Bud Sp. z o.o. Warszawa 55
707 Elwoz Sp. z o.o. Szklana 55
708 Dom Jaracz Sp. z o.o. sp.k. Zduńska Wola 55
709 Inżtech Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 55
710 Modzelewski & Rodek Sp. z o.o. Warszawa 55
711 Limes Sp. z o.o. Gdańsk 55
712 Agrosolar Polska Sp. z o.o. Białystok 55
713 Inare Sp. z o.o. Kraków 55
714 Dyskret Polska Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 55
715 Elbud Development Sp. z o.o. Łuków 55
716 Grupa Tws Sp. z o.o. Wrocław 55
717 Jania Investment Center Sp. z o.o. Kraków 55
718 S & I CM Poland Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 55
719 Gdańska Infrastruktura Społeczna Sp. z o.o. Gdańsk 55
720 Baywa R.E. Solar Energy Systems Gmbh Sp. z o.o. Oddział w Polsce Modlniczka 55
721 General Automatic Sp. z o.o. sp.k. Kraków 55
722 Wjap Sp. z o.o. Busko-Zdrój 55
723 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Building Bulls Sp. z o.o. Warszawa 55
724 DIL Polska Baumanagement Sp. z o.o. Warszawa 55
725 Siemaszko Sp. z o.o. Szczecin 54
726 Ziem-Bud Sp. z o.o. sp.k. Łódź 54
727 Seb-Budz Sp. z o.o. sp.k. Poznań 54
728 Wawatech – Wastewater Technology Sp. z o.o. sp.k. Piaseczno 54
729 Kaform Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 54
730 Pro-Bud S.A. Kołobrzeg 54
731 Mixbet Jasionek sp.j. Łomża 54
732 Protect Tadeusz Cisek i Wspólnicy sp.j. Warszawa 54
733 Elektrotermex Sp. z o.o. Ostrołęka 54
734 Frauscher Polska Sp. z o.o. Katowice 54
735 PHU INKO 2001 K. Łukasik, K. Kaczor, J. Majewski S.J. Nowy Sącz 54
736 Smp Projektanci Sp. z o.o. sp.k. Poznań 54
737 Stanex Sp. z o.o. sp.k. Biała Niżna 54
738 Fereira Sp. z o.o. Warszawa 54
739 Cholbud Sp. z o.o. sp.k. Kamionki 53
740 Zelbo Szczytno Gołąb sp.j. Szczytno 53
741 Przedsiębiorstwo Robót Melioracyjnych i Ochrony Środowiska Ekomel Sp. z o.o. Chojnice 53
742 Engie Ec Serwis Sp. z o.o. Słupsk 53
743 Murapol Projekt 59 Sp. z o.o. Bielsko-Biała 53
744 Amwin Sp. z o.o. sp.k. Września 53
745 Wlc Inżynierowie Sp. z o.o. sp.k. Kraków 53
746 Eneko Polska Sp. z o.o. sp.k. Gorzyce 53
747 Ag System Sp. z o.o. Kraków 53
748 Schwander Polska Sp. z o.o. sp.k. Stadła 53
749 Abex Media Sp. z o.o. sp.k. Goczałkowice-Zdrój 53
750 Opgk Rzeszów S.A. Rzeszów 53
751 Unipam Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 53
752 Tekobud Sp. z o.o. sp.k. Płock 53
753 EKOINSTAL Sp. z o.o. Sucha Beskidzka 52
754 Dobre Domy Flak & Abramowicz Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 52
755 Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. Częstochowa 52
756 F.K.R. Elektroenergetyka Sp. z o.o. Szczecin 52
757 ETP S.A. Katowice 52
758 As-Went Sp. z o.o. sp.k. Bydgoszcz 52
759 Mpp Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 52
760 AWE Sp. z o.o. S.K. Warszawa 52
761 Stalmontaż sp.j. Stanisław Berak i Grzegorz Pasek Młodocin Większy 52
762 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Budmex Sp. z o.o. Nowy Sącz 52
763 Klimors Sp. z o.o., sp.k. Kozy 52
764 BUD – AR Sp. z o.o. Gniezno 52
765 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe w Świętochłowicach Bytom 52
766 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Inżynieria S.A. Dąbrowa Górnicza 52
767 IMCE Sp. z o.o. & Co. sp.k. Szczecin 52
768 TFK 1 Sp. z o.o. Warszawa 52
769 Budomax Cg Sp. z o.o. S.J. Kraków 51
770 Tensar Polska Sp. z o.o. Warszawa 51
771 Pg Budowa Sp. z o.o. sp.k. Rogowiec 51
772 Sbp Kraków Sp. z o.o. sp.k. Kraków 51
773 Solartech By Maybatt Sp. z o.o. Warszawa 51
774 Przedsiębiorstwo Budowlane Budomax Inwestycje Sp. z o.o. sp.k. Kraków 51
775 Elwoz Energia Sp. z o.o. Szklana 51
776 Ersbet Sp. z o.o. Nowy Sącz 50
777 Jasta Plus Sp. z o.o. sp.k. Żary 50
778 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Mark-Bud Sp. z o.o. Białystok 50
779 Tarcon Invest Sp. z o.o. sp.k. Tarnów 50
780 Izomar – Polref Sp. z o.o. Warszawa 50
781 Elipsoida Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 50
782 Przedsiębiorstwo Realizacji Budownictwa Holdimex Sp. z o.o. Katowice 50
783 Graz Gruszka Andrzej, Gruszka Zbigniew sp.j. Szczecin 50
784 Js Budownictwo Sp. z o.o. Lublin 50
785 Vmp Sp. z o.o. Warszawa 50
786 Zrib D.Y.K.O.W.S.K.I. Sp. z o.o. Szczecin 50
787 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Budomont-7 Sp. z o.o. Ruda Śląska 50
788 Ij Luxury Design Sp. z o.o. Gdańsk 50
789 Invest Bud Sp. z o.o. Płock 50
790 Capnor Poland Sp. z o.o. Kraków 50
791 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Monterskich Budownictwa Primbud Sp. z o.o. Nisko 50
792 Flize Gres Sp. z o.o. sp.k. Sitna Góra 50
793 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Centrum Sp. z o.o. Gdańsk 49
794 Domyidachy Sp. z o.o. Żelków-Kolonia 49
795 Planco Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Blizne Łaszczyńskiego 49
796 Polservice Geo Sp. z o.o. Warszawa 49
797 Savi System Sp. z o.o. Psary 49
798 Geocore Sp. z o.o. Kraków 49
799 Baltic Group Biełus, Kaliszewska, Kołodziejska sp.j. Szczecin 49
800 WS-DIC Sp. z o.o. Tarnobrzeg 49
801 Alumontaż Sp. z o.o. Koleczkowo 49
802 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Galia Sp. z o.o. sp.k. Kraków 49
803 Total Wind PL Sp. z o.o. Konikowo 49
804 Fugazi Sp. z o.o. Łomianki 49
805 Perfekt S.machota I R.wroński sp.j. Wola Rzędzińska 49
806 G & A Development Sp. z o.o. Ruda Śląska 49
807 Honer Górka Leszek, Górka Sławomir sp.j. Nowy Sącz 49
808 Dom100eu Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 49
809 W.P.I.P. – Mardom Sp. z o.o. Poznań 49
810 Werner Sp. z o.o. sp.k. Mosina 49
811 Błażej & Roman Usługi Dźwigiem Błażej Kasperski, Roman Kmiecik sp.j. Komorniki 49
812 Vatra Group Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 49
813 Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji ABT Sp. z o.o. Częstochowa 49
814 Procontra Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 48
815 COGIK Sp. z o.o. Warszawa 48
816 Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. z o.o. Rybnik 48
817 Pri Inżbud Andrzej Klaga sp.j. Ostrów Wielkopolski 48
818 Compudraft Tomasz Napiórkowski, Władysław Głogowski sp.j. Kraków 48
819 Firma Budowlano-Inwestycyjna TAKBUD Sp. z o.o. Kraków 48
820 Zakład Robót Inżynieryjnych Henryk Chrobok i Hubert Chrobok sp.j. Bojszowy 48
821 Ekowater Sp. z o.o. Warszawa 48
822 APS Automatyka Przemysłowa Serwis A. I E. Durańscy, Z. I M. Gmaj S.J. Pruszków 48
823 Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Energas Sp. z o.o. sp.k. Ostrołęka 48
824 Veii Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 48
825 T4B Sp. z o.o. Warszawa 48
826 Krajewski Konstrukcje Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 48
827 Elektro-Instal-Glob Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 48
828 El – Inwest Sp. z o.o. Skierniewice 48
829 Pb-Investbud Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 48
830 Budner Sp. z o.o. Warszawa 48
831 Opolski Zakład Montażowo Spawalniczy Anna Buszyńska, Anna Buszyńska sp.j. Opole 48
832 Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych PROMONTIN Sp. z o.o. Dębska Wola 47
833 Fire-Wall Sp. z o.o. sp.k. Józefów 47
834 Sat-System Sp. z o.o. Łomianki 47
835 Przedsiębiorstwo Budowlane Mir Sp. z o.o. sp.k. Modrzewie 47
836 Veolya Sp. z o.o. Bytom 47
837 Geores Sp. z o.o. Rzeszów 47
838 Zakład Budowy i Eksploatacji Urządzeń Wodociągowo-Kanalizacyjnych Sp. z o.o. Miętne 47
839 Bytomski Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. Zabrze 47
840 Btw Fleet Management Sp. z o.o. Gniezno 47
841 Pv System Sp. z o.o. Rzeszów 47
842 Asbud Sp. z o.o. sp.k. Gronów 47
843 Sawbed Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 47
844 Zakład Remontowo Budowlano Instalatorski Budo-Max sp.j. Piotr Marks, Justyna Marks Częstochowa 47
845 REMY Sp. z o.o. Głogów 46
846 Net Sp. z o.o. Water Technologies sp.k. Sokołów 46
847 Technobud Sp. z o.o. Warszawa 46
848 Tapipol-Witold Rzeźnik sp.j. Wrocław 46
849 Max-Invest Sp. z o.o. Sosnowiec 46
850 Rodeon Sp. z o.o. sp.k. Katowice 46
851 Buro Happold Polska Sp. z o.o. Warszawa 46
852 WTE Wassertechnik (Polska) Sp. z o.o. Warszawa 46
853 Szrenica Resort & Spa Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 46
854 City Lift Sp. z o.o. Warszawa 46
855 Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach sp.j. Zabrze 46
856 Eurozement Sp. z o.o. Częstochowa 46
857 Przedsiębiorstwo Budowlane JPG Sp. z o.o. Rychnów 46
858 Jaz-Bud II Sp. z o.o. sp.k. Białystok 46
859 Elbud Bełchatów Sp. z o.o. Dąbrowa Rusiecka 46
860 DAN POL Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Tychy 46
861 Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Mazur Sp. z o.o. Szczecin 45
862 Roha Group Sp. z o.o. Wrocław 45
863 Zinstal-Izol-Gaz Ferdynand Kaczor i Syn sp.k. Ruchocice 45
864 Jarmar Sp. z o.o. Wola Łącka 45
865 GEO-KAT Sp. z o.o. Warszawa 45
866 Elpator Sp. z o.o. Zaczernie 45
867 Zakład Usług Budowlano-Montażowych Budomont Mgr Anna Lotko- Habdas, Mgr Danuta Lotko sp.j. Bielsko-Biała 45
868 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Klimatyzacji Hydropol-Dekor Ryszard Reniewski i Krzysztof Pietrek sp.j. Wrocław 45
869 Akwa W. Biskup, M. Fryc sp.j. Zabrze 45
870 Gecon Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Kielce 45
871 Bio-Tech Sp. z o.o. Stanisławów Pierwszy 45
872 Electricon Sp. z o.o. Kraków 45
873 Elpower Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 45
874 Przedsiębiorstwo Gospodarki Maszynami Budownictwa Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 45
875 Robo-Kop Polska Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 45
876 SGW Budownictwo Waldemar Stelmach sp.k. Radom 45
877 Mr Rodek sp.j. Warszawa 45
878 Piwowarski Sp. z o.o. sp.k. Sękowo 45
879 Psw Sp. z o.o. Warszawa 45
880 Rido Sp. z o.o. Poznań 45
881 Delta sp.j. Krentowski, Hus Białystok 44
882 TRANSPROJEKT GDAŃSKI Sp. z o.o. Gdańsk 44
883 Elbest Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 44
884 Kls Projekt Sp. z o.o. Mielec 44
885 PITERN Sp. z o.o. Dąbrowa 44
886 Alstal Dom Sp. z o.o. sp.k. Jacewo 44
887 TOTALBUD INWESTYCJE Sp. z o.o. Warszawa 44
888 I4tech Sp. z o.o. Chorzów 44
889 Murapol Projekt Sp. z o.o. Wola sp.j. Bielsko-Biała 44
890 BSI Construction Sp. z o.o. Śrem 44
891 P.B. Probis Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 44
892 Kontra 5 W. Krajewski, W. Staneta, L. Zielenkiewicz sp.j. Ząbki 44
893 STUCCO Sp. z o.o. Dąbrowa 44
894 Przedsiębiorstwo Budowlano – Produkcyjne Łęgprzem Sp. z o.o. Kraków 44
895 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Kwidzynie Kwidzyn 44
896 Vista Constructions Sp. z o.o. Kraków 44
897 Ata-Technik Sp. z o.o. S.K.A. Budzyń 44
898 Bpe Sp. z o.o. Mikołów 44
899 Quertech Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 44
900 Budopol – Chata – M6 Żynda S.J. Suwałki 44
901 Przedsiębiorstwo Budowlane Anbud Sp. z o.o. Będzin 44
902 Labar Sp. z o.o. Gdańsk 44
903 Wodkan-Grzenkowicz Sp. z o.o. Kartuzy 44
904 Baumax Sp. z o.o. Sopot 43
905 Seaonics Polska Sp. z o.o. Gdańsk 43
906 Kz Studio Projekt Sp. z o.o. sp.k. Kraków 43
907 Rest Kowalski, Rydlichowski sp.j. Toruń 43
908 Przedsiębiorstwo Zmechanizowanych Robót Inżynieryjnych S.A. Kraków 43
909 Ros-Zak Chłodnictwo – Klimatyzacja Sp. z o.o. sp.j. Solec Kujawski 43
910 Radical System Sp. z o.o. Warszawa 43
911 Ekomel Sp. z o.o. Janów Lubelski 43
912 Joka Budownictwo Sp. z o.o. Łódź 43
913 Euro Styl Construction Sp. z o.o. Gdańsk 43
914 Przedsiębiorstwo Instalacji Elektrycznych Jankowski, Sienicki sp.j. Łomża 43
915 Volta D.J. Instalatorstwo Elektryczne Sp. z o.o. Konotopa 43
916 MEGA S.A. Gdynia 43
917 A-Projekt Sp. z o.o. Warszawa 43
918 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hydrobud Sp. z o.o. Chorzów 43
919 Std Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 43
920 C & M Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 43
921 Gorem Sp. z o.o. Gdańsk 42
922 Transmag R.S. Mularczyk sp.j. Bogucin 42
923 Zakład Usługowo – Handlowy Zmirob Rolnik, Ząbek sp.j. Tychy 42
924 Kuryłowicz & Associates Engineering Sp. z o.o. Warszawa 42
925 Prostal Włodzimierz Werochowski, Rafał Pankau sp.j. Gdańsk 42
926 Telemax Media Sp. z o.o. Wielmoża 42
927 Lonwerd Sp. z o.o. sp.k. Kłobukowice 42
928 ZDI Sp. z o.o. Zamość 42
929 Gt Projekt Sp. z o.o. & Co sp.k. Swadzim 42
930 Ntg Jarosław Gaworski sp.k. Nysa 42
931 Abex Technologie Sp. z o.o. Goczałkowice-Zdrój 42
932 Ventus Berdzik Parzelski S.J. Radom 41
933 SCANDIQ Sp. z o.o. Gdynia 41
934 Somati System Polska Sp. z o.o. sp.k. Opole 41
935 Altakop Sp. z o.o. Przemyśl 41
936 ALISMA CONSTRUCTION S.A. Warszawa 41
937 Przedsiębiorstwo Coal-Bud Sp. z o.o. Olkusz 41
938 Spółka Budowlana Inst-Mont H.Bis, M.Wolnicki sp.j. Tomaszów Mazowiecki 41
939 Mango Resort Sp. z o.o. Kraków 41
940 Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno-Projektowych Geomiar Sp. z o.o. Jarosław 41
941 Control System Engineering Sp. z o.o. sp.k. Błonie 41
942 INSS – POL Sp. z o.o. Wrocław 41
943 GCH Property Sp. z o.o. Gdynia 41
944 Fes Instalacje Sp. z o.o. Gdańsk 41
945 El-Rob Sp. z o.o. Regut 41
946 Grupa Ekoenergia Sp. z o.o. Sierakowice Prawe 41
947 Clima Komfort Adam Witkowiak, Waldemar Witkowiak sp.j. Grudziądz 41
948 Jamp Sp. z o.o. Wrocław 41
949 Dk Concept Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 40
950 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Zetpri-Eko Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 40
951 Kwk Construction Sp. z o.o. Bydgoszcz 40
952 Beprinż Strefa Sp. z o.o. Zabrze 40
953 Wojtpol T.Wojtysiak, Z.Krześniak sp.j. Kozienice 40
954 Ars Group Sp. z o.o. sp.k. Kraków 40
955 Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych Eko-Inwest S.A. Szczecin 40
956 Voessing Polska Sp. z o.o. Bydgoszcz 40
957 Grupa Filipowicz Sp. z o.o. sp.k. Kraków 40
958 Alsecco – Goleniów Sp. z o.o. Szczecin 40
959 Pro-Gaz Sp. z o.o. Warszawa 40
960 Remix-Sprzęt Kula Zieliński S.J. Jankowice 40
961 Zakład Budowlany Antczak sp.j. Drezdenko 40
962 Grem S.J. Lublin 40
963 Riser Sp. z o.o. Jaworzno 40
964 Longinus Sp. z o.o. sp.k. Kraków 40
965 ELNET Sp. z o.o. Olsztyn 40
966 Adamex Grupa Sp. z o.o. sp.k. Międzyświeć 40
967 Hadar Sp. z o.o. Łódź 40
968 Buczkowscy Sp. z o.o. Gierzwałd 40
969 Budomex Sp. z o.o. Warszawa 40
970 Torrecid Poland Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 40
971 KIR – BUD Sp. z o.o. Radom 40
972 Bds Instal Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 39
973 Zakłady Pomiarowo-Badawcze Energetyki Energopomiar Sp. z o.o. Gliwice 39
974 Przedsiębiorstwo Budowlane Witka Sp. z o.o. Olsztyn 39
975 Tigma – Bud Sp. z o.o. Sędowice 39
976 Presystem Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 39
977 Invest-Bud Sp. z o.o. Kąkolewo 39
978 Inwest Com Sp. z o.o. sp.k. Poznań 39
979 Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Przylesie Sp. z o.o. Koszalin 39
980 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Inrem Sp. z o.o. Gdańsk 39
981 Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska Ekowodrol Sp. z o.o. Koszalin 39
982 Hos- Bud Sp. z o.o. Mierzwin 39
983 Asb Construction Sp. z o.o. Limanowa 39
984 Zimmermann – Haus Sp. z o.o. sp.k. Jemielnica 39
985 Energy System Toruń Sp. z o.o. Toruń 39
986 Robs Group Logistic S.A. Tczew 39
987 Elperia Sp. z o.o. sp.k. Świecie 39
988 SKB S.A. Warszawa 39
989 ICHEMAD – PROFARB Sp. z o.o. Gliwice 39
990 Roof Sp. z o.o. Katowice 39
991 ARKADA Sp. z o.o. Towarzystwo Budowlane Świnoujście 39
992 Mako-Ip Sp. z o.o. Jaskrów 39
993 2k Serwis Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 39
994 Stalbau Sp. z o.o. sp.k. Wadowice 39
995 INTEGRA Sp. z o.o. Katowice 39
996 Fagioli Polska Sp. z o.o. Warszawa 38
997 Microair Sp. z o.o. Świdnica 38
998 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Hand-Bud Sp. z o.o. Dębica 38
999 Elstan Sp. z o.o. sp.k. Siemianowice Śląskie 38
1000 Kado Sp. z o.o. Liplas 38
1001 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Holding Sp. z o.o. Kielce 38
1002 Klimatech-Rzeszów Sp. z o.o. sp.k. Rudna Mała 38
1003 And-Ban Sp. z o.o. sp.k. Lubstówek 38
1004 C.F. Real Estate Sp. z o.o. Wrocław 38
1005 Biuro Projektów Kolejowych S.A. Lublin 38
1006 Ms Team Elektro Sp. z o.o. sp.k. Jawor 38
1007 Anc System Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 38
1008 Miku Zbigniew Merchelski, Grzegorz Merchelski sp.j. Przecław 38
1009 Rzońca S.A. Łomża 38
1010 Zakład Inżynieryjno-Budowlany Sp. z o.o. sp.k. Zgierz 38
1011 Tpenerga Sp. z o.o. Brojce 38
1012 Mw Kontrakt Sp. z o.o. sp.k. Reda 38
1013 Przedsiębiorstwo Budowlane Castor Stefaniak,Włodarczyk,Kędzia- sp.j. Hermanów 37
1014 Sib Inwestycje Sp. z o.o. Wieliczka 37
1015 Mdjz Architekci Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 37
1016 Naar Technik Polska Sp. z o.o. sp.k. Sosnowiec 37
1017 HVS Furgał Kawalec S.J. Lublin 37
1018 Elektro-Bud Sp. z o.o. Szczecin 37
1019 Instalacje Sylwester Kocik sp.k. Tarnów 37
1020 Przedsiębiorstwo Sprzętu i Transportu Em-Tech Sp. z o.o. Toruń 37
1021 Zis Świątek sp.j. Topola Mała 37
1022 Elsa Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 37
1023 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Awpol Sp. z o.o. Kielce 37
1024 Technika Instalacyjna Top – Projekt Sp. z o.o. Wrocław 37
1025 PIL-BUILDING Sp. z o.o. Piła 37
1026 Techmar Budownictwo Sp. z o.o. Warszawa 37
1027 ATM Sp. z o.o. Tarnobrzeg 37
1028 Bohle Polska Sp. z o.o. Rzezawa 37
1029 Apartment Sp. z o.o. Warszawa 37
1030 PPHU Classic Sp. z o.o. Janikowo 37
1031 Wykonawstwo Robót Wodno-Sanitarnych Bango sp.j. Sławomir Goszczycki, Zdzisław Banaszczak, Wojciech Nowicki Brochocinek 37
1032 Panorama Obiekty Sportowe Sp. z o.o. Piaseczno 37
1033 Baumont Sp. z o.o. Kraków 37
1034 Pjm Invest Sp. z o.o. sp.k. Kielce 37
1035 FADBET S.A. Białystok 37
1036 B.T.B. Inżynieria Budownictwo Instalacje Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 37
1037 Eko-Bud-Instal-Gaz Sp. z o.o. Szczecin 37
1038 Monwer Sp. z o.o. Jarocin 37
1039 Enbud Sp. z o.o. Laskowa 37
1040 Algeo Sp. z o.o. Grabownica Starzeńska 37
1041 Bekap Sp. z o.o. Gryfino 37
1042 Post Luchtkanalen Polska Sp. z o.o. Jasin 37
1043 Pg System Sp. z o.o. Opalenica 37
1044 Sahaty Sp. z o.o. Żyrardów 36
1045 Telekom Optic Sp. z o.o. Zakrzewo 36
1046 Spółdzielnia Usług Wodno-Kanalizacyjnych Produkcji Rolnej i Handlu ROLWOD Skołyszyn 36
1047 Wellma Investment Sp. z o.o. sp.k. Opole 36
1048 Kaefer S.A. Warszawa 36
1049 Geobid Sp. z o.o. Katowice 36
1050 Bauhaus Investment Sp. z o.o. Sopot 36
1051 Sikkerhet Sp. z o.o. Wrocław 36
1052 ENCO Sp. z o.o. Warszawa 36
1053 Tedex Service Sp. z o.o. Stara Iwiczna 36
1054 Przedsiębiorstwo Robót Bezwykopowych Ptaszkowscy Sp. z o.o. sp.k. Siemianowice Śląskie 36
1055 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Budagros-Bis Sp. z o.o. Koszalin 36
1056 Przedsiębiorstwo Instalacyjno Budowlane Invest Elektro Sp. z o.o. Kielce 36
1057 TBS BUDOSTAL – 3 Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kraków 36
1058 Modern – Bud Strugała sp.j. Starokrzepice 36
1059 Erbud International Sp. z o.o. Jasionka 36
1060 Proerg Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 36
1061 Eco5tech S.A. Warszawa 36
1062 El-Star M. Erbel, A. Erbel sp.j. Gdańsk 36
1063 Scala Sp. z o.o. sp.k. Poznań 36
1064 Technika Solarna Słubice Sp. z o.o. sp.k. Słubice 36
1065 Inwestycje Sp. z o.o. Człuchów 36
1066 CSI Europe Sp. z o.o. Warszawa 36
1067 Tomax Sp. z o.o. – sp.k. Tomaszów Mazowiecki 36
1068 Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Pis Sp. z o.o. sp.k. Gniezno 36
1069 Sys-Term Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 36
1070 STB Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Cięciwa 36
1071 Maat4 Sp. z o.o. Warszawa 36
1072 Damen Engineering Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 36
1073 Norconsult Sp. z o.o. Kraków 36
1074 Przedsiębiorstwo Inżynierii Lądowej Aquarius Sp. z o.o. sp.k. Białystok 35
1075 Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Włocławek 35
1076 Praska 2 Go Sp. z o.o. sp.k. Kraków 35
1077 Elmax-Gliwice sp.j. Pietkiewicz, Jurczak Gliwice 35
1078 Techniki Grzewcze i Sanitarne An-Mn Sp. z o.o. sp.k. Łódź 35
1079 Gawmar Sp. z o.o. Częstochowa 35
1080 Wasti Sp. z o.o. Krapkowice 35
1081 Przedsiębiorstwo Budowlano – Montażowe Elzambud Sp. z o.o. Elbląg 35
1082 Lofft Construction Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 35
1083 Akwos Michał Bogusz i Artur Pękała sp.j. Żory 35
1084 Bram-Bud H. Szostek ,R. Calik, K. Kulig S.J. Kraków 35
1085 Geo Sp. z o.o. Radymno 35
1086 AD Astra Sp. z o.o. Świętochłowice 35
1087 Wod – Bud Śleziak sp.j. Biecz 35
1088 Freeeco Sp. z o.o. Lublin 35
1089 Global – Energy sp. z o.o. Szczecin 35
1090 Budhaus Rm Sp. z o.o. sp.k. Rąbień AB 35
1091 Budintech Sp. z o.o. Balice 35
1092 Termo-Dek Roman Bartczak, Andrzej Markowski sp.j. Poznań 35
1093 Ksj Development Sp. z o.o. sp.k. Jelenia Góra 35
1094 Ster-Klim Execution Sp. z o.o. Kraków 35
1095 Przedsiębiorstwo Budowlane Stocki Sp. z o.o. Otwock 35
1096 Bormat Sp. z o.o. Maszewo Duże 34
1097 D.Dom Sp. z o.o. Olsztyn 34
1098 LOTOS SERWIS Sp. z o.o. Gdańsk 34
1099 Ekostar Piotr Golik, Krzysztof Buczyński sp.j. Warszawa 34
1100 Pref-Bud Inwestycje Sp. z o.o. sp.k. Mysłowice 34
1101 Akbik Sp. z o.o. Wrocław 34
1102 Kraksprzęt Sp. z o.o. sp.k. Kraków 34
1103 Emca Volt Sp. z o.o. Warszawa 34
1104 Solid – Bud Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Sp. z o.o. Warszawa 34
1105 Oze – Biomar S.A. Gdynia 34
1106 Osiedle Róż 1 Prestige PM Sp. z o.o. S.K. Warszawa 34
1107 Grupa-Projekt Sp. z o.o. Kraków 34
1108 Przedsiębiorstwo Maximus ZBH Sp. z o.o. sp.k. Siemianowice Śląskie 34
1109 Solarspot Sp. z o.o. Komorniki 34
1110 Trox Bsh Technik Polska Sp. z o.o. Stara Iwiczna 34
1111 Hydroart Gaca Sp. z o.o. Trzemeszno 34
1112 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Eko-Montex Sp. z o.o. Mikołów 34
1113 Inmax, A.Chojecki, sp.j. Warszawa 34
1114 TK Tech Sp. z o.o. Kopanka 34
1115 Przedsiębiorstwo Budowlano Usługowe Budopol Poznań Sp. z o.o. Poznań 34
1116 Zespół Budowy Domów Jednorodzinnych I Wielorodzinnych Sp. z o.o. Warszawa 34
1117 Opara Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Kielce 34
1118 Value Engineering Sp. z o.o. Warszawa 34
1119 Commercial Networks Service Tymczyszyn sp.k. Zielona Góra 34
1120 Engie Sar Sp. z o.o. Warszawa 34
1121 Wasama Roboty Ogólnobudowlane, Instalacje Sanitarne, Instalacje i Pomiary Elektryczne D.K.Z. Sadlińscy sp.j. Lądek-Zdrój 34
1122 Fibre System Sp. z o.o. Warszawa 34
1123 Patwik Barbara i Roman Oskroba sp.j. Radomyśl nad Sanem 33
1124 IDEA – INWEST Sp. z o.o. Szczecin 33
1125 J&H Kompleksowa Obsługa Budownictwa Sp. z o.o. sp.k. Poznań 33
1126 Amp Sp. z o.o. Warszawa 33
1127 Krakowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Kraków 33
1128 Orona Sp. z o.o. Kraków 33
1129 Bcs Holisz, Jaworski sp.j. Płock 33
1130 Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Jarocin 33
1131 Geopartner Inżynieria Sp. z o.o. Gdańsk 33
1132 Chmura Budownictwo Sp. z o.o. Wolbrom 33
1133 Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Meliobud Sp. z o.o. Nowogrodziec 33
1134 ZEC ENERGOSERVICE Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 33
1135 Stelmach i Partnerzy Biuro Architektoniczne Sp. z o.o. Lublin 33
1136 Asta-Bud Sp. z o.o. Piła 33
1137 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowo-Handlowe Gladpol Sp. z o.o. sp.k. Tczew 33
1138 Elektromontaż Kraków S.A. Kraków 33
1139 Inter Lers Sp. z o.o. Kłecko 33
1140 Elgra Engineering Sp. z o.o. sp.k. Inowrocław 33
1141 Przedsiębiorstwo Projektowo – Instalacyjne Vrg Sp. z o.o. sp.k. Jaworzno 33
1142 Ferrum Budownictwo Sp. z o.o. Kraków 33
1143 WOLF SYSTEM Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 33
1144 Baltic Investment Group Sp. z o.o. sp.k. Reda 33
1145 Solartime Sp. z o.o. Rzeszów 33
1146 Rdk Projekt Sp. z o.o. Wrocław 33
1147 Zakład Ogólnobudowlany Remeco R. Waszczuk, T. Waszczuk sp.j. Wilków 33
1148 Ekobox S.A. Wiśniówka 33
1149 GPW Inżynieria Sp. z o.o. Piekary Śląskie 33
1150 Przedsiębiorstwo Budowlano Montażowe Stabud-Przemysłówka Sp. z o.o. Bydgoszcz 33
1151 Przedsiębiorstwo Usług Ciepłowniczych Max-Rem Sp. z o.o. sp.k. Poznań 32
1152 A&B&T Tomasz Paszko, Bogusław Wronka sp.j. Warszawa 32
1153 Instalator Grupa Sbs Sp. z o.o. Leszno 32
1154 Daterm Sp. z o.o. Zielona Góra 32
1155 Sigma Connectivity Sp. z o.o. Warszawa 32
1156 Profilux Kot, Zając Sp.J. Kraków 32
1157 T.T.U. Urbanowicz Zdzisław Sp. z o.o. Gdańsk 32
1158 Rgb Sp. z o.o. sp.j. Wrocław 32
1159 Wentis Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 32
1160 Zakład Usług Budowlanych Budmel – Zyguła, Kapusta sp.j. Tymianka 32
1161 Artmax Sobera Sp. z o.o. sp.k. Łódź 32
1162 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Budomont-6 Sp. z o.o. Ruda Śląska 32
1163 Autostrada II Sp. z o.o. Katowice 32
1164 Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Rembud-Pbk Sp. z o.o. Iława 32
1165 Rem Bud Grzebyszak sp.j. Jarocin 32
1166 Drozd- Trans Sp. z o.o. Pieszyce 32
1167 Elwind Sp. z o.o. Bydgoszcz 32
1168 Inwentech Group Sp. z o.o. Krosno 32
1169 Lepiko Sp. z o.o. Skórzewo 32
1170 Przedsiębiorstwo Budowlane Jur-And sp.j. Jerzy Kościk Andrzej Wrona Lublin 32
1171 Euro Stahlservice Sp. z o.o. Kraków 32
1172 Grupa Viktorija Sp. z o.o. Skierniewice 32
1173 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Budopol Suwałki Hajko sp.j. Suwałki 32
1174 Eko-Tynk Sp. z o.o. Warszawa 32
1175 Optimum Projekt Sp. z o.o. Warszawa 32
1176 Swój Dom Sp. z o.o. Krosno 32
1177 Inelbud Sp. z o.o. Sp.K. Jaksice 32
1178 Libud Tech Sp. z o.o. sp.k. Jawiszowice 32
1179 PETRO WODKAN Sp. z o.o. Maszewo Duże 32
1180 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Drominex Grzegorz Rolirad i Mieczysław Rolirad sp.j. Bydgoszcz 31
1181 Weld – Gaz Sp. z o.o. Skołyszyn 31
1182 DB Projekt Sp. z o.o. Warszawa 31
1183 Mwn Trade Michał Nizel sp.k. Szczecin 31
1184 Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Kemy Sp. z o.o. Łódź 31
1185 RPM S.A. Lubliniec 31
1186 Jezierski Business Park sp.j. Radzymin 31
1187 Hydrobud Kielczyk S.J. Białystok 31
1188 Hydro-Term Bis Sp. z o.o. Warszawa 31
1189 G+p Izomont Sp. z o.o. Włocławek 31
1190 Sadyba Prestige Pm Sp. z o.o. sp.k. Piaseczno 31
1191 Grupa Maksimo Sp. z o.o. Skierniewice 31
1192 Preib Elektromeks Kuta i Wspólnicy sp.j. Dęblin 31
1193 Mk-Instalacje Sp. z o.o. sp.k. Skórzewo 31
1194 Tech Polska Sp. z o.o. Milanówek 31
1195 Stargardzkie Przedsiębiorstwo Budowlane Marbud Sp. z o.o. Stargard 31
1196 Serwis24 Agaex Sp. z o.o. sp.k. Poznań 31
1197 Przedsiębiorstwo Budowlane Janbud Sp. z o.o. Żary 31
1198 Sanitgaz CM Sp. z o.o. Lublin 31
1199 Ekoinbud Sp. z o.o. Gdańsk 31
1200 Esinvest Sp. z o.o. sp.k. Opoczno 31
1201 Ltec Sp. z o.o. Piaseczno 31
1202 Prom Sp. z o.o. Mrozów 31
1203 Rem-Bud I. Butkiewicz i Wspólnicy sp.j. Suwałki 31
1204 Dynamic-Metal Sp. z o.o. Grębocin 31
1205 Świdnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Świdnica 31
1206 Hoster Sp. z o.o. Wejherowo 31
1207 Master Emil Borys sp.j. Wysokie Mazowieckie 31
1208 Marhan Sp. z o.o. Kobiernice 31
1209 Cermag Construction Sp. z o.o. Wrocław 31
1210 Firma Budowlana KUBOT – S.J. Antoni i Małgorzata Kubot Kępno 31
1211 Marbud Powiśle Sp. z o.o. Toruń 31
1212 Wiercenie Studni Głębinowych Sp. z o.o. Gniezno 31
1213 Przedsiębiorstwo Budowlane Budomax Sp. z o.o. Kraków 31
1214 TG PLUS Sp. z o.o. Warszawa 31
1215 Pragma Sp. z o.o. Kraków 31
1216 Kw Service Sp. z o.o. sp.k. Poznań 30
1217 Tadex – Pol. Eu Sp. z o.o. Binczarowa 30
1218 Arcus Technologie Sp. z o.o. Celestynów 30
1219 Velo Property Sp. z o.o. sp.k. Kraków 30
1220 Intermont Sp. z o.o. Rząska 30
1221 Lebart Bartosz Łogwiński i Wspólnik sp.j. Rakowiska 30
1222 H2optim Sp. z o.o. sp.k. Baranowo 30
1223 Soley Sp. z o.o. Balice 30
1224 Painpol Sp. z o.o. Dębica 30
1225 Pirotec Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 30
1226 Agat-Serwis Sp. z o.o. Białystok 30
1227 Eko-Mtk Sp. z o.o. Skrót Firmy: Eko-Mtk Sp. z o.o. Lub Eko-Mtk Sp. z o.o. Nadarzyn 30
1228 Bud-Pis Sp. z o.o. sp.k. Mielec 30
1229 Alians Sp. z o.o. Warszawa 30
1230 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Remont 4 Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 30
1231 Dachmur Nowosiński, Steczkowski sp.j. Jabłonna 30
1232 Wielobranżowa i Projektowa Sp. z o.o. Monat Gdańsk 30
1233 Ak Nova Sp. z o.o. Poznań 30
1234 Elektromeks Sp. z o.o. Dębówka 30
1235 A-Tynk Sp. z o.o. sp.k. Krempachy 30
1236 Hal-Mar Sp. z o.o. sp.k. Goleniów 30
1237 Transtolbud – Piekutowski Sp. z o.o. Kraków 30
1238 Link Sp. z o.o. sp.k. Poznań 30
1239 Bati-Invest Sp. z o.o. Gdańsk 30
1240 Akro Development Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 30
1241 Haskoningdhv Polska Sp. z o.o. Warszawa 30
1242 Unitrez Elektronik L. Szmagierewski, K. Majewski, J. Dubik sp.j. Opole 30
1243 Lokgaz Sp. z o.o. sp.k. Lusówko 30
1244 Asko S.A. Białystok 30
1245 Przedsiębiorstwo Euroaqua Sp. z o.o. sp.k. Poznań 30
1246 Gw Sprinkler Sp. z o.o. Warszawa 30
1247 Construction Sp. z o.o. Warszawa 30
1248 Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Konin 30
1249 Firma Ratajczyk Sp. z o.o. Huta Łukomska 30
1250 Przedsiębiorstwo Usług Energetycznych Wergon Sp. z o.o. Lipniki 30
1251 KOMANDOR – BYDGOSZCZ S.A. Bydgoszcz 30
1252 Inko Consulting Sp. z o.o. Kraków 30
1253 Przedsiębiorstwo Budowlane Kompleks – Krzysztof Króliczek i Wspólnicy sp.j. Jastrzębie-Zdrój 29
1254 Instal-Gaz Sp. z o.o. sp.k. Płock 29
1255 EMI Sp. z o.o. Dębowiec 29
1256 Rack Service Sp. z o.o. Rawicz 29
1257 TMX Project Sp. z o.o. Warszawa 29
1258 Dalanowska 24b Eksploatacja Sp. z o.o. Warszawa 29
1259 Arkop Sp. z o.o. Projekt 2 sp.k. Wrocław 29
1260 BD Group Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 29
1261 Komplexbud Sp. z o.o. sp.k. Kielce 29
1262 Eltop sp.j. Wasiniak, Piskorski, Grabowski Toruń 29
1263 ITEL Sp. z o.o. sp.k. Krotoszyn 29
1264 Domtom Plus Sp. z o.o. Łódź 29
1265 Piolen Sp. z o.o. Pruszków 29
1266 Fenix III Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 29
1267 Ub Szałata Sp. z o.o. Poznań 29
1268 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe James Sp. z o.o. Kraków 29
1269 Astronika Sp. z o.o. Warszawa 29
1270 Nature Sp. z o.o. Lipno 29
1271 AG Building Services Sp. z o.o. Warszawa 29
1272 Nkm Sp. z o.o. Kartuzy 29
1273 Energo-Eko-System Sp. z o.o. Czeladź 29
1274 Tarbau Majchrzyk, Staszewski sp.j. Tarnowskie Góry 29
1275 Janosh Sp. z o.o. sp.k. Pszczyna 29
1276 WPW Invest Sp. z o.o. Łódź 29
1277 Geomir Sp. z o.o. Węgrzce 29
1278 Mbw Sp. z o.o. Warszawa 29
1279 Irmal Sp. z o.o. sp.k. Czmoniec 29
1280 Ciepły Dom Sp. z o.o. Karnków 29
1281 Norma Bud S.A. Warszawa 29
1282 Ka1-Ma1 Sp. z o.o. Janów 29
1283 Mrozek Sp. z o.o. Warszawa 29
1284 Taylor Sp. z o.o. Dys 29
1285 Alfarex Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 29
1286 Globus Sp. z o.o. Lublin 29
1287 Produkcja Stolarki Pcv i Aluminium Małgorzata Cechini – sp.j. Muszyna 29
1288 LW Development Leszek Paczyński Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 28
1289 Ntech Group S.A. Poznań 28
1290 Volvo Construction Equipment Poland Sp. z o.o. Wrocław 28
1291 DIP Draexlmaier Engineering Polska Sp. z o.o. Jelenia Góra 28
1292 Murapol Projekt Sp. z o.o. 11 S.J. Bielsko-Biała 28
1293 Aven Gt Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 28
1294 Baume Sp. z o.o. Biała Podlaska 28
1295 4floor W. Szubińska R. Sekuła sp.k. Warszawa 28
1296 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlano-Handlowe REMBIS Sp. z o.o. Janikowo 28
1297 Kdm Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 28
1298 Eko-Kan-Gaz Sp. z o.o. Karski 28
1299 Techbau Budownictwo Sp. z o.o. Nowe Grocholice 28
1300 Renbud Sp. z o.o. Linia 28
1301 B-Project Group Sp. z o.o. Gliwice 28
1302 Aseka Sp. z o.o. sp.k. Sosnowiec 28
1303 Posadzki Przemysłowe-Polska Sp. z o.o. Kokotów 28
1304 Sd Adamek Sp. z o.o. sp.k. Topola-Osiedle 28
1305 JV Wmer Matoc Poland Sp. z o.o. Warszawa 28
1306 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe BUDROS Sp. z o.o. Gdańsk 28
1307 Alfa Izored Sp. z o.o. Reda 28
1308 Monolith Group Sp. z o.o. Koszalin 28
1309 Dmk Budownictwo Dariusz Dziuba S.J. Markowszczyzna 28
1310 Ergoferm Sp. z o.o. sp.k. Kępno 28
1311 Pan-Gaz Częstochowa S.A. Częstochowa 28
1312 Jawbud Sp. z o.o. Łódź 28
1313 Firma Budowlana Ekoinbud Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 28
1314 Proinsol Sp. z o.o. sp.k. Kraków 28
1315 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Jaxa – Pol Sp. z o.o. Poznań 28
1316 Galinvest Sp. z o.o. Warszawa 28
1317 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Bud-Bet Sp. z o.o. Wełecz 28
1318 Wulkan Pro Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 28
1319 Zistechnika Sp. z o.o. Kraków 28
1320 Sg Development Sp. z o.o. Warszawa 28
1321 Gamma Metal Lichocki, Nowicka sp.j. Rakoniewice 28
1322 Przedsiębiorstwo Budowlane Complexbud sp. z o.o. Szczecin 28
1323 Elektrobud Grudziądz Sp. z o.o. Grudziądz 28
1324 Hydro-Met Sp. z o.o. Futoma 28
1325 Major Marek Kacprzak sp.k. Łódź 28
1326 Miwi Sp. z o.o. MI sp.j. Inowrocław 28
1327 Bisprol Sp. z o.o. Warszawa 27
1328 Portal Sp. z o.o. Gdańsk 27
1329 Elbudprojekt Sp. z o.o. Baranowo 27
1330 North Budownictwo Sp. z o.o. Bis sp.k. Poznań 27
1331 Profgaz Sp. z o.o. sp.k. Tarnów 27
1332 Omega Zakład Sieci Wod. – Kan. Sp. z o.o. Kraków 27
1333 F1 Group Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 27
1334 Ameplus Sp. z o.o. Gliwice 27
1335 Amnis Energia Sp. z o.o. Warszawa 27
1336 Instom Sp. z o.o. Łódź 27
1337 MK Janura Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 27
1338 Zakład Usług Geologicznych Geotech Sp. z o.o. Rzeszów 27
1339 Ismal Sp. z o.o. Mokas 27
1340 Mp Global Sp. z o.o. Gdynia 27
1341 Wod-Kan sp.j. Jarosław Pietralik, Waldemar Ewaldt, Krzysztof Okoń Sopot 27
1342 Bau-Mix Sp. z o.o. Rzeszów 27
1343 Cegiełka Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 27
1344 Anmax Sp. z o.o. sp.k. Bełżyce 27
1345 Euromat Polska Sp. z o.o. sp.k. Oświęcim 27
1346 P.U.H. Dekorum-Bud Kontrakty Sp. z o.o. sp.k. Łódź 27
1347 Zowner FS Sp. z o.o. Wisła 27
1348 Awas-Systemy Sp. z o.o. Warszawa 27
1349 Towarzystwo Budownictwa Społecznego – Przedsiębiorstwo Mieszkaniowe – Sp. z o.o. Krosno 27
1350 Top Bud 2 Spółka z Ograniczoną Odpowedzialnością Nowy Sącz 27
1351 Spochacz Sp. z o.o. sp.k. Ruszkowo 27
1352 ITS Sp. z o.o. Koszalin 27
1353 M500 Sp. z o.o. Tarnów 27
1354 Grupa Dab Instalacje Sp. z o.o. Dwa sp.k. Warszawa 27
1355 Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD GDAŃSK S.A. Gdańsk 27
1356 Prebud-Elt Sp. z o.o. sp.k. Kraków 27
1357 Luno Group Sp. z o.o. Korzeniste 27
1358 Port Sp. z o.o. Żywiec 27
1359 Zakład Usług Remontowo – Montażowych Remak S.J. Włocławek 27
1360 Prs Polish Radome Services Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 27
1361 Oltel Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 27
1362 Omega Sp. z o.o. Sadowa 27
1363 Nad-Bud Invest Sp. z o.o. Skrzetuszewo 27
1364 Sanitex Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 27
1365 Pedrobud Sp. z o.o. S.K. Białystok 27
1366 Elbudbis Sp. z o.o. Warszawa 27
1367 M & K Zakład Sieci Sanitarnych Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 27
1368 Instech Sp. z o.o. sp.k. Zabrze 27
1369 VWV Sp. z o.o. Czarny Bór 27
1370 Zielona Energia Sp. z o.o. Kraśnik 27
1371 Przewiert Technologie Bezwykopowe Sp. z o.o. sp.k. Polkowice 26
1372 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Nasz Dom Sp. z o.o. Lublin 26
1373 Energo-Linia Maciążek sp.j. Warszawa 26
1374 Inwestycje Miejskie Sp. z o.o. Płock 26
1375 Sądeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Nowy Sącz 26
1376 Budownictwo Wodne Piotr Pruchnicki, Adam Szlosek sp.j. Stalowa Wola 26
1377 Megapolis 4 Osiedle Ozon Sp. z o.o. sp.k. Kraków 26
1378 Welit Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 26
1379 Insan Sp. z o.o. Dębina 26
1380 Kmw Engineering Sp. z o.o. Solec Kujawski 26
1381 Krak Estates Bronowice Sp. z o.o. – Stelmachów sp.k. Kraków 26
1382 Inżbud Tt Sp. z o.o. Rybnik 26
1383 Firma Budowlana Zabawa Sp. z o.o. Dębica 26
1384 Grupa Cztery Sp. z o.o. Gdynia 26
1385 Multi-Term Polska Sp. z o.o. Konin 26
1386 Ekolenergia Sp. z o.o. Zabrze 26
1387 Gh Invest Sp. z o.o. Racibórz 26
1388 Lokgaz Sp. z o.o. Lusówko 26
1389 Pig Architekci Sp. z o.o. Warszawa 26
1390 Ciepłownik Ekoinwestycje Sp. z o.o. sp.k. Plewiska 26
1391 Klimat Solec Sp. z o.o. Solec Kujawski 26
1392 Matbud Systemy Ppoż Sp. z o.o. Słocin 26
1393 Gm Invest Sp. z o.o. sp.k. Władysławowo 26
1394 Geokonstrukcja Sp. z o.o. Katowice 26
1395 Hubell Sp. z o.o. Wałbrzych 26
1396 Struxi Sp. z o.o. Opole 26
1397 Alfa Sp. z o.o. Wrocław 26
1398 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Drewa-Hydroinstal Sp. z o.o. Bolszewo 26
1399 Przedsiębiorstwo Modernizacji Technicznych Multicon Sp. z o.o. Gliwice 26
1400 SEEN TECHNOLOGIE Sp. z o.o. Warszawa 26
1401 Pa-Ko Sp. z o.o. Warszawa 26
1402 Zwar – Bud Sp. z o.o. Gdańsk 26
1403 Zakład Elektryczny Elektra Wiesław i Danuta Milczarczyk sp.j. Grudziądz 26
1404 Mk Galicja Sp. z o.o. Kraków 26
1405 Gebwell Sp. z o.o. Chwaszczyno 26
1406 Izolbud F.Nycz K.Kania sp.j. Bielsko-Biała 26
1407 Elektromontaż Energetyka Sp. z o.o. Wrocław 26
1408 Jaso Serwis Sp. z o.o. sp.k. Czaplinek 26
1409 Matex Development S.A. Wolsztyn 26
1410 Geocartis Sp. z o.o. sp.k. Poznań 26
1411 Uniblok Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 26
1412 Grupa Techplast Jarocin Sp. z o.o. Jarocin 26
1413 Aodc Sp. z o.o. Warszawa 26
1414 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Prinż Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 26
1415 Valsir Polska Sp. z o.o. Skawina 26
1416 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Rembudex Sp. z o.o. sp.k. Oborniki 26
1417 Firma Ciepłownicza Energosan M. Jaskowski sp.j. Grudziądz 25
1418 Przedsiębiorstwo Instalacyjne Unimax Sp. z o.o. Kielce 25
1419 Polttimo Sp. z o.o. Bełchatów 25
1420 Konceptor Sp. z o.o. sp.k. Leszno 25
1421 Pompbet Sp. z o.o. Domaniew 25
1422 Fides Alarm Sp. z o.o. Kraków 25
1423 Instal Cymorek sp.j. Pierściec 25
1424 Janowiec Group Sp. z o.o. S.K. Tychy 25
1425 Tensec Sp. z o.o. Szczecin 25
1426 Ałpbudprom Sp. z o.o. Ozimek 25
1427 Eudeco Sp. z o.o. Warszawa 25
1428 Tkh Technology Poland Sp. z o.o. Leszno 25
1429 Buildman Sp. z o.o. Kraków 25
1430 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe BUDIMER Sp. z o.o. Puławy 25
1431 Tom – Styl Elewacje z Klinkieru Sp. z o.o. Pruszków 25
1432 Rogowski Development Nova Sp. z o.o. Jedynka sp.k. Białystok 25
1433 Argaz R. i A. Niewiadomy sp.j. Lublin 25
1434 Zakłady Produkcyjno-Handlowe Remint Sp. z o.o. Przysieki 25
1435 Kanik Roofing Sp. z o.o. Bielsko-Biała 25
1436 Hydroinstalmet Sp. z o.o. Zabrze 25
1437 Prk 7 Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 25
1438 TARGO S.A. Gdynia 25
1439 Ps Plus Partner Sp. z o.o. Warszawa 25
1440 Zbm S.A. Warszawa 25
1441 Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych Sp. z o.o. Ciechanów 25
1442 Idom Inżynieria, Architektura i Doradztwo Sp. z o.o. Wrocław 25
1443 Elipsa E.Brodzik sp.j. Warszawa 25
1444 Laboro Plus Sp. z o.o. Warszawa 25
1445 Profobet Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 25
1446 Mast Projekt Sp. z o.o. sp.k. Płock 25
1447 Deige Sp. z o.o. Warszawa 25
1448 Pro Alex Sp. z o.o. sp.j. Sopot 25
1449 Solo Instal Sp. z o.o. Warszawa 25
1450 Bajer-Bud Anita Bajerlein-Muszyńska sp.k. Mrowino 25
1451 Minerały Sandomierz Sp. z o.o. Sandomierz 25
1452 Oles Project Sp. z o.o. sp.k. Pruszków 25
1453 Rokan Chodzież Sp. z o.o. sp.k. Chodzież 25
1454 Przedsiębiorstwo Budowlane Domos Sp. z o.o. sp.k. Poznań 25
1455 Anmar Projekt Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 25
1456 Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Przem-Bud Sp. z o.o. Sosnowiec 25
1457 Przedsiębiorstwo Budowlane DOMEX Sp. z o.o. Żuromin 25
1458 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Drabent Maria Drabent i Jacek Drabent sp.j. Białystok 25
1459 Przedsiębiorstwo Budowlane Partner Sp. z o.o. Srebrzyszcze 25
1460 Gaia Solar S.A. Łódź 24
1461 Admix Sp. z o.o. Warszawa 24
1462 Velco Radosław Silski sp.k. Skórzewo 24
1463 BAXTOM Sp. z o.o. Mława 24
1464 Zakład Instalacji Elektrycznych Zrep sp.j. Peseł Eugeniusz Wons Damian Bytom 24
1465 Studio Atrium Lelek, Godlewski sp.j. Bielsko-Biała 24
1466 GT Poland LTD. Sp. z o.o. Gdańsk 24
1467 Automix Energetyka Sp. z o.o. Gdańsk 24
1468 IBS Inwestycje Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 24
1469 Towarzystwo Budownictwa Społecznego – Bielawa Sp. z o.o. Bielawa 24
1470 New House Sp. z o.o. Marki 24
1471 Grupa Scotia Wyszogrodzka Guzowski sp.j. Płońsk 24
1472 Multi Mcg Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 24
1473 Tree Team Sp. z o.o. Łubna 24
1474 Ekowent sp.j. M. Płaczek Bielsko-Biała 24
1475 Bud-Rem sp.j. Roman Błaszczyk, Piotr Pawlaczyk Jarocin 24
1476 Ptb Nickel Technologia Sp. z o.o. Jelonek 24
1477 Artmax Sp. z o.o. Łódź 24
1478 Zisco S.A. Katowice 24
1479 Grudziądzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Grudziądz 24
1480 Eltel Adam i Krzysztof Górzyńscy sp.j. Rychnowy 24
1481 Zakład Robót Instalacyjnych Instalbud J. Pankiewicz L.Lewicki sp.j. Legnica 24
1482 Alstal Investment Sp. z o.o. sp.k. Bydgoszcz 24
1483 Mimar Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 24
1484 Prodlew Sp. z o.o. Warszawa 24
1485 Cdf Architekci Sp. z o.o. – sp.k. Poznań 24
1486 Dg Elpro Z. Durlak, K. Durlak, J. Golonka sp.j. Kraków 24
1487 TELWENT Sp. z o.o. Staniszewo 24
1488 Firma Budowlana Rem-Bud-I Bronisław Drąg sp.j. Stalowa Wola 24
1489 Aqua World Sp. z o.o. Ząbki 24
1490 Tdec Group Sp. z o.o. Skawina 24
1491 Domart Sp. z o.o. sp.k. Żukowo 24
1492 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Sanbud Sp. z o.o. Olsztyn 24
1493 Elmont Sp. z o.o. Dobrodzień 24
1494 Żyrardowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Żyrardów 24
1495 Reca Group Sp. z o.o. Choszczno 24
1496 Zakład Usług Dźwigowych Remdźwig M.Bąkowski, J.Krężoch sp.j. Gdańsk 24
1497 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kostal Sp. z o.o. Zabrze 24
1498 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Fenix Sp. z o.o. Częstochowa 24
1499 Elem Sp. z o.o. sp.k. Białystok 24
1500 Crea Budownictwo Sp. z o.o. Wrocław 24
1501 Ada-Light Sp. z o.o. Budy Kozickie 24
1502 Wyspa Solna Sp. z o.o. Kołobrzeg 24
1503 Sarakhman Sp. z o.o. Przemyśl 24
1504 Emil Plak Zbrojenia i Żelbety sp.k. Jamielnik-Kolonia 24
1505 Trans – Kop Sp. z o.o. sp.k. Wysogotowo 24
1506 Pietras Sp. z o.o. Tarnów 24
1507 39-5 Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 24
1508 Svedpol – Nieruchomości Sp. z o.o. Kielno 24
1509 Chłód Cooling Center Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 24
1510 Przedsiębiorstwoprodukcyjno-Handlowo-Usługowe Pmx Sp. z o.o. Łaziska Górne 24
1511 Zakład Budowlano-Remontowy LATER Sp. z o.o. Rymanów 24
1512 EL – SAN – BUD Adam Jaskuła i Wspólnicy Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 23
1513 Arch-Deco Sp. z o.o. Gdynia 23
1514 Is-Kwadrat Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 23
1515 Mensalota S.A. Kraków 23
1516 Massive Design Sp. z o.o. Warszawa 23
1517 AC GROUP Sp. z o.o. Kraków 23
1518 Mci Sp. z o.o. sp.k. Brzoza 23
1519 Romast Bis Sp. z o.o. Nieporęt 23
1520 Gleitbau Polska Sp. z o.o. Gliwice 23
1521 Klima-Bytom sp.j. Jarosław Szczerba Rafał Szczerba Bytom 23
1522 Przedsiębiorstwo Robót Wodno – Kanalizacyjnych Rokan Rość Dawid sp.j. Rzeszów 23
1523 Energotech Lublin Sp. z o.o. Lublin 23
1524 Zmirob Sp. z o.o. sp.k. Tychy 23
1525 Projmors Biuro Projektów Budownictwa Morskiego Sp. z o.o. Gdańsk 23
1526 Ewros Sp. z o.o. Piastów 23
1527 Hzbudinvest Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Zielona Góra 23
1528 Akmd Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 23
1529 Mp Wentylacja Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 23
1530 Alarmed Sp. z o.o. Poznań 23
1531 Event Teletechnika Sp. z o.o. sp.k. Chwaszczyno 23
1532 Mesa Inżynierowie i Architekci Sp. z o.o. sp.k. Bytom 23
1533 Zph Zab – Bud Sp. z o.o. sp.k. Zabrze 23
1534 Cadway – Automotive Sp. z o.o. Jasionka 23
1535 Zakład Techniki Sanitarnej Ekosan Sp. z o.o. Wałbrzych 23
1536 Ronenberger Polska Sp. z o.o. Miasteczko Śląskie 23
1537 Projekt Nowe Miasto Sp. z o.o. Białystok 23
1538 Yees Ltd. Oddział W Polsce Wrocław 23
1539 Hfb Sp. z o.o. Wrocław 23
1540 Konior Sp. z o.o. Warszawa 23
1541 Przedsiębiorstwo Budowlane Maxbud Abj Sp. z o.o. Wrocław 23
1542 Pp2 Sp. z o.o. Zielonka 23
1543 Przedsiębiorstwo Elektrycznych Robót Specjalistycznych ENERTEL S.A. Kielce 23
1544 Sp. z o.o. Mixbet – sp.k. Łomża 23
1545 FIB Czwordon Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 23
1546 Firma Budowlana Granit Sp. z o.o. Kartuzy 23
1547 West – Bud i Sp. z o.o. sp.k. Poznań 23
1548 Kss-Group Sp. z o.o. Gdańsk 23
1549 Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane AGAD Sp. z o.o. Toruń 23
1550 Hydro Engineering Słupianek & Sobczyński sp.j. Poznań 23
1551 TELAN A i J Stankiewicz, T i W Waszkiewicz S.J. Białystok 23
1552 Hls System Szulik sp.k. Żory 23
1553 Grande Developer Sp. z o.o. sp.k. Kozerki 23
1554 Przedsiębiorstwo Produkcyjne i Usługowe Concret Sp. z o.o. sp.k. Tychy 23
1555 Eurobaltica Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 23
1556 Beskid Media Serwis Sp. z o.o. sp.k. Kęty 23
1557 Zakład Budowlano – Instalacyjny Jarmakowicz Zapolski Sp. z o.o. Olsztyn 23
1558 Concept Sp. z o.o. Dzierżoniów 23
1559 3d Scanners Sp. z o.o. Skawina 23
1560 Bio-Energetyka Sp. z o.o. Koszalin 23
1561 Alu-Centrum W.Sudwoj sp.j. Sokołów 23
1562 Consteel Sp. z o.o. Conspace sp.k. Warszawa 23
1563 Zakład Inżynieryjno – Budowlany Niedośpiał Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 23
1564 Izoler sp.j. Stargard 23
1565 Zakład Ogólnobudowlany Mega Marian Radliński Eugeniusz Kaczyński sp.j. Stargard 23
1566 Z.Polański, T.Iwanicki, M.Lajter Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Pil – Bud sp.j. Chobienia 23
1567 Five Development Sp. z o.o. S.K. Warszawa 23
1568 Pracownia Projektowania i Usług Inwestycyjnych Alfa Sp. z o.o. i sp.k. Legnica 23
1569 Przedsiębiorstwo Projektowo-Montażowe Promont Bujak Sp. z o.o. sp.k. Bydgoszcz 23
1570 Wwaa Sp. z o.o. S.K. Warszawa 23
1571 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Atel Sp. z o.o. Szczecin 22
1572 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Polers A.Kaczmarek i S-Ka sp.j. Chojnów 22
1573 Eurorack Montage Demontage Sp. z o.o. sp.k. Lubartów 22
1574 Energotech Palica Sp. z o.o. Leszno 22
1575 Ks-Instal Sp. z o.o. Warszawa 22
1576 Temm Sp. z o.o. Lublin 22
1577 Kmm Elektro Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 22
1578 Dom Expert Sp. z o.o. Krępiec 22
1579 Przedsiębiorstwo Budowlano Produkcyjne Polprzem Sp. z o.o. Połaniec 22
1580 Kersten Europe Sp. z o.o. Kleszczów 22
1581 Przedsiębiorstwo Budowlane Spektra Sp. z o.o. Toruń 22
1582 Diw Konstrukcje Sp. z o.o. Warszawa 22
1583 Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o. Bąkowo 22
1584 Vortex Polska Management Sp. z o.o. Vortex Polska sp.k. Szczecin 22
1585 Budir System Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 22
1586 Multibud Sp. z o.o. Olsztyn 22
1587 Master Developer Sp. z o.o. Pabianice 22
1588 Gryfińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gryfino 22
1589 B. i J. Sp. z o.o. Chybie 22
1590 Centrosan-Bud Jacek Brzeski, Sławomir Wachowicz sp.j. Piaseczno 22
1591 Kompakt Sp. z o.o. Elbląg 22
1592 Mtm Nowum Sp. z o.o. Lublin 22
1593 Budo-Montaż Sp. z o.o. sp.k. Gorzów Wielkopolski 22
1594 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Artex Sp. z o.o. Koszalin 22
1595 Batiplus Polska Sp. z o.o. Warszawa 22
1596 Imupol Sp. z o.o. Lublin 22
1597 Jota Sp. z o.o. Lublin 22
1598 Hydroserwis Sp. z o.o. Wrocław 22
1599 Edes Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 22
1600 Inqubator Sp. z o.o. Warszawa 22
1601 Stamus Sp. z o.o. Częstochowa 22
1602 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Ostoja Sp. z o.o. Leszno 22
1603 Www.Klimatyzacja.Us Sp. z o.o. Kraków 22
1604 Csi – Development Sp. z o.o. Pruszków 22
1605 Energa-Operator Wykonawstwo Elektroenergetyczne Sp. z o.o. Słupsk 22
1606 TM Grupa Budowlana Sp. z o.o. Wieliczka 22
1607 Irbis Company Sp. z o.o. sp.k. Łódź 22
1608 DAL-LICKIEWICZ S.J. Warszawa 22
1609 Przedsiębiorstwo Instalacyjne Nikot M. Nikołajuk, A. Otapowicz sp.j. Białystok 22
1610 Ventus R. Dłużewski i J. Michalak sp.j. Piotrków Trybunalski 22
1611 Amiva Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 22
1612 Inwesting Sp. z o.o. Gdańsk 22
1613 Everest Sp. z o.o. sp.k. Bydgoszcz 22
1614 Klima Bud Przedsiębiorstwo Specjalistyczne A. Szymoniuk, R. Albin sp.j. Lublin 22
1615 CM – Construction Sp. z o.o. Szczecin 22
1616 Intrakt Sp. z o.o. Wrocław 22
1617 Bud – EL Instal Sp. z o.o. Gdańsk 22
1618 Hotsan Sp. z o.o. Białystok 22
1619 Merx Sp. z o.o. Warszawa 22
1620 Integral Sp. z o.o. Katowice 22
1621 Artservis Sp. z o.o. Konin 22
1622 Bud-Rem Sp. z o.o. Warszawa 22
1623 Eurostyle707 Sp. z o.o. Gdańsk 22
1624 Ensta Sp. z o.o. Myszków 22
1625 Amp Ct Sp. z o.o. sp.k. Olsztyn 22
1626 Przedsiębiorstwo Instalacyjno Budowlane Jartex A. Stefanowski, J. Stefanowski sp.j. Skierniewice 22
1627 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Inwestkeler Ltd sp. j. Racibórz 22
1628 Progis Sp. z o.o. Giżycko 22
1629 MG Żuraw Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 22
1630 Zachód Invest Sp. z o.o. Kostrzyn 22
1631 MS Construction Sp. z o.o. Warszawa 22
1632 Sun Eko Energy Sp. z o.o. Bielsko-Biała 22
1633 Tmb Maat Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 22
1634 Thermgaz Sp. z o.o. Murowana Goślina 22
1635 Abbeynord Sp. z o.o. Tarnów 22
1636 Nbq Sp. z o.o. Szczecin 22
1637 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Eko sp.j. B.Brzęczek Z.Wójcik Gdynia 22
1638 Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobex Sp. z o.o. Częstochowa 22
1639 Rbs Media Sp. z o.o. sp.k. Mielec 22
1640 Esbud Invest Sp. z o.o. Sulejówek 22
1641 Treebud Sp. z o.o. Jawornik 22
1642 Master-Bud Arturtadrała sp.j. Oświęcim 22
1643 Bud-Bau Posadzki sp.j., Ewa i Mariusz Rusztyk Rokietnica 22
1644 Pbn Sp. z o.o. sp.k. Sulejówek 22
1645 Control System Instalacje Sp. z o.o. Błonie 21
1646 Zakład Usług Elektroenergetycznych Fonon Sp. z o.o. Częstochowa 21
1647 Kubatura Sp. z o.o. sp.k. Białystok 21
1648 M & M Pro – Inwest Sp. z o.o. sp.k. Stary Sącz 21
1649 Wind Service Dystrybucja Sp. z o.o. Warszawa 21
1650 Erzet-Podłogi Jarosław Zajączkowski sp.j. Bielsko-Biała 21
1651 Kruder Budownictwo Sp. z o.o. Białystok 21
1652 Bazukastudio Sp. z o.o. sp.k. Kraków 21
1653 GLOBAL-MSI Sp. z o.o. Kraków 21
1654 Level Przedsiębiorstwo Geodezyjno-Projektowe Sp. z o.o. Siedlce 21
1655 Instytut Budownictwa Sp. z o.o. Wysoka 21
1656 Spółka Mieszkaniowa Kamionka Sp. z o.o. Zabrze 21
1657 T4b Budownictwo Sp. z o.o. Warszawa 21
1658 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. Michorzewo 21
1659 Eco-Solution Sp. z o.o. Mikołów 21
1660 Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Pekum Sp. z o.o. Olsztyn 21
1661 Maxima Sp. z o.o. sp.k. Krosno 21
1662 Atstal Sprinkler Sp. z o.o. sp.k. Kraków 21
1663 HMS Sp. z o.o. sp.k. Tczew 21
1664 PONT-PROJEKT Sp. z o.o. Gdańsk 21
1665 Wrogeo M. Jędrzejczak S.J. Wrocław 21
1666 Arkom Sp. z o.o. Słupsk 21
1667 The Park Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 21
1668 Faktor Krasicki Sp. z o.o. sp.k. Bielany Wrocławskie 21
1669 Nexus Nowe Technologie Wrocław S.A. Wrocław 21
1670 Budren Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 21
1671 Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Projprzem S.A. Gliwice 21
1672 Inwest – Dom Sp. z o.o. Ostrzeszów 21
1673 Truck-Trans Mieczysław Anioł, Sylwester Jówko sp.j. Trzcinisko 21
1674 Ingeo – Sp. z o.o. Gdańsk 21
1675 Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o. Wrocław 21
1676 ICS Industrial Combustion Systems S.A. Poznań 21
1677 Ventix Sp. z o.o. Jaworzno 21
1678 Velaris Sp. z o.o. Warszawa 21
1679 Hansa-Invest Sp. z o.o. Konin 21
1680 Afry Poland Sp. z o.o. Łódź 21
1681 ECM Energia S.A. Warszawa 21
1682 Expertnadzory Sp. z o.o. sp.k. Strzelin 21
1683 Piuk i Gaweł – Ceramika Sp. z o.o. Węglówka 21
1684 MBM Solar Sp. z o.o. sp.k. Poznań 21
1685 Przedsiebiorstwo Budownictwa Energetycznego ELBUD Poznań S.A. Plewiska 21
1686 Hirsch International Polska Sp. z o.o. Jelenia Góra 21
1687 Kor-Pol Invest Sp. z o.o. Bydgoszcz 21
1688 Mi Dan Sp. z o.o. Wrocław 21
1689 Eco-Marine Sp. z o.o. Lublewo Gdańskie 21
1690 A&W Dach Sp. z o.o. Chełmża 21
1691 Boma Invest Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21
1692 Complex Projekt Sp. z o.o. Biuro Projektowo – Konsultingowe Katowice 21
1693 Tejado Sp. z o.o. sp.k. Świdnica 21
1694 Pimin Sp. z o.o. sp.k. Kraków 21
1695 Lir Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Borkowo 21
1696 Clima Hit Sp. z o.o. sp.k. Płock 21
1697 Monrem T.M. Wiciejewski sp.k. Poznań 21
1698 Elomatic Sp. z o.o. Gdańsk 21
1699 Clima Komfort Sp. z o.o. Grudziądz 21
1700 Zis Olsztyn Sp. z o.o. Jonkowo 21
1701 Elnet Sp. z o.o. Warszawa 21
1702 Ipme Sp. z o.o. sp.k. Dychów 21
1703 Przedsiębiorstwo Instalacyjne INSTAL TORUŃ Sp.J. Z. Balcer, K. Żelazny Toruń 21
1704 Bobrowski Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 21
1705 Idom Opole Sp. z o.o. sp.k. Opole 21
1706 DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. Sady 21
1707 Eleo – Development Andrzej Bieńczak i Wspólnicy Sp.J. Brzozów 21
1708 M-Bud Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 21
1709 SMG Śląsk Sp. z o.o. Będzin 21
1710 Sani Plus Sp. z o.o. Kielce 21
1711 Stanex Sp. z o.o. Biała Niżna 21
1712 Fachowiec Ł. Karczewski Sz. Barlak sp.j. Łowicz 21
1713 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Izolbud Sp. z o.o. Warszawa 21
1714 Hexacon Sp. z o.o. Wołomin 21
1715 Inpronaft Sanok S.A. Sanok 21
1716 Baumatech Sp. z o.o. Wrocław 21
1717 Krisbud Sp. z o.o. sp.k. Kraków 21
1718 Instalacje Sp. z o.o. Białystok 21
1719 Mokrosz Sp. z o.o. Racibórz 21
1720 Firma Inżynierska Arcus Sp. z o.o. sp.k. Kraków 21
1721 Parster Sp. z o.o. Parczew 21
1722 Energetyk Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 21
1723 EBD Development Sp. z o.o. Kalety 21
1724 J.S. Hamilton Quality Services Sp. z o.o. Gdynia 21
1725 Stalbudom Sp. z o.o. Warszawa 21
1726 Dachspezialisten Sp. z o.o. Nieciecz 20
1727 Bil Sp. z o.o. Opole 20
1728 Bisek Lng Dystrybucja Sp. z o.o. Kostomłoty 20
1729 Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o. Mikołów 20
1730 Wih Sp. z o.o. Szczedrzyk 20
1731 Nawitel Sp. z o.o. sp.k. Bielany Wrocławskie 20
1732 Cool Pro Sp. z o.o. sp.k. Ząbki 20
1733 Zielonetarasy Maślisz Home sp.k. Katowice 20
1734 Verkatto Sp. z o.o. Opoczno 20
1735 Geoprzem Sp. z o.o. sp.k. Skawina 20
1736 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Klima-Went Sp. z o.o. Lublin 20
1737 ADM Elektrik Sp. z o.o. Konin 20
1738 Tf Projekt Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 20
1739 Nikla Sp. z o.o. sp.k. Marcyporęba 20
1740 Gk Sprinkler Polska Sp. z o.o. Legnica 20
1741 Zakład Usług Górniczych Szyb-Mont Sp. z o.o. Przyszowice 20
1742 Forteka Sp. z o.o. sp.k. Kraków 20
1743 Gramar Sp. z o.o. Lubliniec 20
1744 Investrade Sp. z o.o. sp.k. Lublin 20
1745 Profil Technologie Gazowe Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 20
1746 Signal Consulting Scn Sp. z o.o. sp.k. Poznań 20
1747 Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Promex Sp. z o.o. Golub-Dobrzyń 20
1748 IREX – GAZ Sp. z o.o. Chorzów 20
1749 MPK Budownictwo Sp. z o.o. Falenty Nowe 20
1750 Marine Design Sp. z o.o. Szczecin 20
1751 Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane Probud Sp. z o.o. Przemyśl 20
1752 Olkuskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Olkusz 20
1753 Firma Handlowo-Usługowa Texo Sp. z o.o. sp.k. Gotkowice 20
1754 Simplic Sp. z o.o. Kraków 20
1755 Kuźma Senior Sp. z o.o. sp.k. Solec 20
1756 Soiltech Fundamenty Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 20
1757 Zakład Budowlany – Dzida i Zaręba – sp.j. Lębork 20
1758 Ptu Elmal Jan Pawełek sp.j. Gdańsk 20
1759 Pvpc Invest Sp. z o.o. sp.k. Suwałki 20
1760 GMT Saldo Sp. z o.o. Kraków 20
1761 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Pro-Met H.Kobusiński i Wspólnicy sp.j. Koźmin Wielkopolski 20
1762 Lotus Sp. z o.o. Koleczkowo 20
1763 Mpgk Sp. z o.o. Wągrowiec 20
1764 Ateco Systemy Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 20
1765 Mobypower Sp. z o.o. Warszawa 20
1766 Kdi Sp. z o.o. Szczecin 20
1767 Zakład Obsługi Holdingu Zoh Sp. z o.o. Włocławek 20
1768 Step Floor Sp. z o.o. Lublin 20
1769 G.P.K. Construction Sp. z o.o. Szczerców 20
1770 Hydrobudowa Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 20
1771 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anna Anna Kaczyńska Ireneusz Kaczyński sp.j. Zambrów 20
1772 Karbon Sp. z o.o. Katowice 20
1773 An-Elec Sp. z o.o. Gdynia 20
1774 Renoflor Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 20
1775 Kapeo Polska Sp. z o.o. Mściszewice 20
1776 Uruchomienia.Eu Sp. z o.o. Łódź 20
1777 Przedsiębiorstwo Budowlane Wodkan Sp. z o.o. Bydgoszcz 20
1778 Ku V-Axx Sp. z o.o. Ściborzyce Małe 20
1779 T.L.S. – Transport & Logistik & Stahlbau Sp. z o.o. Warszawa 20
1780 Fb-Jelcz Sp. z o.o. Chwaszczyno 20
1781 At System Sp. z o.o. sp.k. Głogów 20
1782 IDE Projekt Sp. z o.o. Toruń 20
1783 Saacke Polska Sp. z o.o. Wrocław 20
1784 Rosea Sp. z o.o. Wrocław 20
1785 EKBUD Sp. z o.o. Lublin 20
1786 Roben Automotive Sp. z o.o. sp.k. Równe 20
1787 K – Bro Krzysztof Brokos Sp. z o.o. Brodnica 20
1788 Effcontrol Sp. z o.o. Mirków 20
1789 El-Gab Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 20
1790 Linaria Sp. z o.o. Warszawa 20
1791 Ledox Kociucki sp.j. Wilkowice 20
1792 Geotest Sp. z o.o. Warszawa 20
1793 April Investment Sp. z o.o. Kraków 20
1794 F&K Consulting Engineers Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 20
1795 Peranek Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 20
1796 WS Wind Park IV Sp. z o.o. Warszawa 19
1797 PBM Południe S.A. Warszawa 19
1798 Lineos Usługi Przemysłowe A.Lwowska sp.j. Poznań 19
1799 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Komobex-Inel Sp. z o.o. Częstochowa 19
1800 Igis Sp. z o.o. sp.k. Brusy 19
1801 Teklim P. Janowski, P. Młoźniak sp.j. Warszawa 19
1802 Nm-D Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 19
1803 Industria Project Sp. z o.o. Gdańsk 19
1804 Towarzystwo Inwestycyjne Construction Sp. z o.o. Gdańsk 19
1805 Wuprohyd Sp. z o.o. Gdynia 19
1806 Biuro Usług Inwestycyjnych Ciechański & Haładaj sp.j. Łódź 19
1807 ZUK Sp. z o.o. Glincz 19
1808 Centrum Zaopatrzenia Energetyki Eltast Sp. z o.o. Radom 19
1809 Angel Construction Sp. z o.o. sp.k. Kraków 19
1810 Translog Systems Sp. z o.o. Warszawa 19
1811 Zakład Techniczno-Budowlany Polkam Sp. z o.o. Włocławek 19
1812 Elektro-Cal Sp. z o.o. Zajączkowo 19
1813 Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych HYDROPOL – DEKOR Sp. z o.o. Wrocław 19
1814 Monterbau Sp. z o.o. Poznań 19
1815 Dmd Modular Sp. z o.o. Skawina 19
1816 Piąta Pora Roku Sp. z o.o. sp.k. Płoty 19
1817 Proof-Tech Inwest Sp. z o.o. sp.k. Szałsza 19
1818 Bem-Bud Sp. z o.o. Wrocław 19
1819 Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska i Melioracji PIOMEL S.A. Piotrków Trybunalski 19
1820 Newtech Modułowe Instalacje Sp. z o.o. Szczecin 19
1821 Financing & Manufacturing & Know-How Sp. z o.o. Krasków 19
1822 Gc-System Sp. z o.o. Zielonki 19
1823 Wibud Sp. z o.o. Wrocław 19
1824 Aqua Processer Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 19
1825 Latergrupa Architekci Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 19
1826 Proweld Woronecka Sp.K. Częstochowa 19
1827 Radpro Sp. z o.o. sp.k. Siedlisko 19
1828 Instad Sp. z o.o. Rybnik 19
1829 Ion Architekci Sp. z o.o. 2 sp.k. Kraków 19
1830 Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Bud-Tech Sp. z o.o. Toruń 19
1831 Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o. Rzeszów 19
1832 Hpc Polgeol S.A. Warszawa 19
1833 Imbridus Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 19
1834 Top Sport Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 19
1835 Energo-Volt Sp. z o.o. Lublin 19
1836 Invest Complex Beta Sp. z o.o. Długa sp.k. Swarzędz 19
1837 Przedsiębiorstwo Budowlane Hb-Unibud S.A. Czechowice-Dziedzice 19
1838 Intechnic Sp. z o.o. Brzesko 19
1839 Craftco Energy Sp. z o.o. Nysa 19
1840 Idiada Automotive Technology, S.A. (S.A.) Oddział w Polsce Poznań 19
1841 Wiese Telecom Sp. z o.o. Zabród 19
1842 Zakład Instalacji Sanitarnych i Elektrycznych Zis-1 sp.j. Tadeusz Kłudczyński, Roman Chrobociński Płock 19
1843 Wipen Sp. z o.o. Poznań 19
1844 Renobud i Sp. z o.o. Jelenia Góra 19
1845 Loma Sp. z o.o. sp.k. Olsztyn 19
1846 Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Robert Moskała Sp. z o.o. Branice 19
1847 Partner-Group Sp. z o.o. Lublin 19
1848 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe – Gryf Sp. z o.o. Wałbrzych 19
1849 Gollwitzer Polska Sp. z o.o. Cesarzowice 19
1850 Skars Sp. z o.o. Wrocław 19
1851 Komex Time Sp. z o.o. Warszawa 19
1852 Atd-Serwis -Systemy Budowlane Sp. z o.o. Sp. z o.o. Jasna 19
1853 BMT Klimatyzacja Sp. z o.o. Bydgoszcz 19
1854 Rets Sp. z o.o. Warszawa 19
1855 El-Kol Sp. z o.o. sp.k. Łódź 19
1856 Baza Sp. z o.o. Toruń 19
1857 Elektro-Bud Pro Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 19
1858 ART-MAR A.Bielak, M.Makowski S.J. Lublin 19
1859 Przedsiębiorstwo Budowlane Narloch Sp. z o.o. Kościerzyna 19
1860 Fire Stop Serwis Sp. z o.o. Szczecin 19
1861 Centrum Projektowo-Szkoleniowe Sp. z o.o. Zbrosławice 19
1862 Resan Sp. z o.o. Rzeszów 19
1863 Tlenergetyka Sp. z o.o. Łomża 19
1864 Hts Sp. z o.o. Rzeszów 19
1865 Tita Sp. z o.o. Oborniki Śląskie 19
1866 Elbląskie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o. Elbląg 19
1867 Chemorex Sp. z o.o. Warszawa 19
1868 Enizo Sp. z o.o. Katowice 19
1869 Ltec Technologie Sp. z o.o. Piaseczno 19
1870 Zrb Korem Kazimierz Koc sp.j. Jeżowe 19
1871 Villa Baltica Sp. z o.o. sp.k. Sopot 19
1872 Vita Park Wierzchnicki Zagórski sp.j. Mińsk Mazowiecki 19
1873 Zielona Firma Sp. z o.o. Kraków 19
1874 Fit Park Sp. z o.o. – sp.k. Toruń 19
1875 Dj Development Sp. z o.o. Koszalin 19
1876 Rembud Sp. z o.o. Przasnysz 19
1877 Hirsch Warsaw Sp. z o.o. Warszawa 18
1878 Leonis Deko Sp. z o.o. Oława 18
1879 Aquaren Sp. z o.o. sp.k. Bytom 18
1880 Glass Space Sp. z o.o. Warszawa 18
1881 Polaro Group Sp. z o.o. Rzeszów 18
1882 Mbi Sp. z o.o. Sierakowice 18
1883 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Zamościu Zamość 18
1884 Posadzki Rutecki Sp. z o.o. Baranów 18
1885 REN-MAT Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 18
1886 Pre Elkom Sp. z o.o. Olesno 18
1887 Juvenes – Projekt Sp. z o.o. Warszawa 18
1888 Stambud Sp. z o.o. Modlnica 18
1889 Sunergo Sp. z o.o. Poznań 18
1890 Firma Dardom Żakiewicz S.J. Augustów 18
1891 Klimaltech Sp. z o.o. Dobieżyn 18
1892 Biuro Projektów M.Rygowska i K.Siliński sp.k. Golina 18
1893 Instalbud – Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 18
1894 Monting Sp. z o.o. Warszawa 18
1895 Commercium World Contract Carpet Sp. z o.o. Katowice 18
1896 Votum Green House Sp. z o.o. Wrocław 18
1897 Przedsiębiorstwo Inwestycji Komunalnych Jerzy i Patryk Dzwonek sp.j. Płock 18
1898 APP-Projekt S.A. Warszawa 18
1899 Sj Landpro Sp. z o.o. sp.k. Głodowo 18
1900 Aga-Bauservice Sp. z o.o. Kraków 18
1901 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Infra-Bud Sp. z o.o. Bydgoszcz 18
1902 Ventor Energi Sp. z o.o. Dębica 18
1903 Energokontrakt Sp. z o.o. Bytom 18
1904 G2j Sp. z o.o. sp.k. Kraków 18
1905 Apin Sp. z o.o. sp.k. Wyszków 18
1906 Eltor Sp. z o.o. sp.k. Lubań 18
1907 Remont-Ex Sp. z o.o. Rybnik 18
1908 Ibd-Gw Sp. z o.o. sp.k. Brzeg 18
1909 Kamp Sp. z o.o. Mikstat 18
1910 Mal-Pol Sp. z o.o. Siedlce 18
1911 Kran-Suw Sp. z o.o. Dobrzeń Wielki 18
1912 Stalkone – Sp. z o.o. Gdynia 18
1913 Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Usługowe Rol-Baz-Pal Jędrzejczak, Józwiak, Kamiński, Łyskawiński sp.j. Sierszew 18
1914 Sqd Alliance Sp. z o.o. Pszczyna 18
1915 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Inmel Sp. z o.o. Poznań 18
1916 Hydromaks Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe W. Socha A. Kostur S.J. Jarosław 18
1917 Interkorr Sp. z o.o. Kraków 18
1918 Przedsiębiorstwo Budowlane Dermex Sp. z o.o. Chełmek 18
1919 CELBUD – PRZEMYSŁÓWKA Przeds. Budownictwa Przemysłowego Sp. z o.o. Kwidzyn 18
1920 Pbm Sułkowscy sp.j. Limanowa 18
1921 Stawecki Holding Sp. z o.o. Sp.K. Kielce 18
1922 Wamametal-Konstrukcje Sp. z o.o. Nasielsk 18
1923 Dek-Pol Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe D. Bienias, T. Żabierek sp.j. Jelenia Góra 18
1924 Mosty Katowice Sp. z o.o. Katowice 18
1925 Ekonorm Pro Sp. z o.o. sp.k. Katowice 18
1926 Pegaz90 Sp. z o.o. Mogilno 18
1927 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sezup Clima Sp. z o.o. Piła 18
1928 Instel Sp. z o.o. Zielona Góra 18
1929 Vmg Polska Sp. z o.o. Warszawa 18
1930 Termika Service Sp. z o.o. Gdańsk 18
1931 Rugan Sp. z o.o. Warszawa 18
1932 Montex Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 18
1933 Pbkr – Export Sp. z o.o. Częstochowa 18
1934 Julis Sp. z o.o. Płońsk 18
1935 Elbudrem Józef Jarząbkowski i Andrzej Jarząbkowski – sp.j. Gdańsk 18
1936 Pracownia Projektowa Archikar Architekt Adam Karkusiewicz Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 18
1937 Centralne Biuro Konstrukcji Kotłów S.A. Tarnowskie Góry 18
1938 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Raba Dyczkowski i Spółka Sp. z o.o. Myślenice 18
1939 Tremend Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 18
1940 Inwest Cw Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 18
1941 Masterm Gw Sp. z o.o. sp.k. Tarnowo Podgórne 18
1942 Lk Inwest Sp. z o.o. Wrocław 18
1943 Akjg Telekom Sp. z o.o. sp.k. Bydgoszcz 18
1944 Db Construct Sp. z o.o. Łódź 18
1945 TAMEX OBIEKTY SPORTOWE S.A. Warszawa 18
1946 Garde Łoziński – sp.k. Wrocław 18
1947 Mwm Development Sp. z o.o. sp.k. Kraków 18
1948 Przedsiębiorstwo Usługowo Remontowe Ekom Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 18
1949 Centro Sp. z o.o. Mikołów 18
1950 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Prim Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 18
1951 Jaruga Design Sp. z o.o. Gdańsk 17
1952 Kenez Sp. z o.o. Włocławek 17
1953 Kozbud Group Sp. z o.o. Chorzów 17
1954 Jenbacher Sp. z o.o. Warszawa 17
1955 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Adma -Bis sp.j. Józef Adamczyk, Stanisław Adamczyk Staszów 17
1956 Heatex Gałązka, Mazurkiewicz sp.j. Tarnowskie Góry 17
1957 Rosmosis-Wawrzyniak Group Sp. z o.o. sp.k. Perzyce 17
1958 Geo-Eko Sp. z o.o. Sanok 17
1959 Matbud sp.j. J. Zarański, A. Zarańska, M. Pyrcak Piątnica Poduchowna 17
1960 Artbor Sp. z o.o. Warszawa 17
1961 Akustyk Mont Sp. z o.o. Gdańsk 17
1962 Energy Solutions Sp. z o.o. Tarnów 17
1963 Dren Sp. z o.o. Recz 17
1964 Stimo Sp. z o.o. Krosno 17
1965 2K – Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Modlnica 17
1966 Eltram Sp. z o.o. Kraków 17
1967 Kik Sp. z o.o. sp.k. Ostrzeszów 17
1968 Sun Crew Sp. z o.o. Brodnica 17
1969 Firma Realizacyjna Bazet Sp. z o.o. sp.k. Pawłowice 17
1970 Chimide Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
1971 Exall D. Sobieszczańska, T. Wapiński, J. Skawiński sp.j. Rzeszów 17
1972 NOWATOR Sp. z o.o. Spytkowice 17
1973 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Harpex Sp. z o.o. Bytom 17
1974 Mellon Architekci Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 17
1975 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Chem – Montaż Sp. z o.o. Brzeg Dolny 17
1976 Przedsiębiorstwo Budowlane Krol Sp. z o.o. sp.k. Kłodawa 17
1977 Przedsiębiorstwo Budowlane Walaszkowski Sp. z o.o. Leszno 17
1978 Amel Sp. z o.o. Góra 17
1979 Argaz Sp. z o.o. Górzykowo 17
1980 Elwatt Sp. z o.o. Kozy 17
1981 Amf Konstrukcje Budowlane Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 17
1982 Ekodomplus Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 17
1983 Tczewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tczew 17
1984 LEHMANN + PARTNER POLSKA Sp. z o.o. Konin 17
1985 Mgb Pompy Instalacje Sp. z o.o. Gdańsk 17
1986 Orionbud Sp. z o.o. Szczecin 17
1987 Pola Sp. z o.o. Stasin 17
1988 DR DEVELOPER Sp. z o.o. Wrocław 17
1989 Js Consult Sp. z o.o. Mysłowice 17
1990 Hvdc Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 17
1991 Better Build Construction Sp. z o.o. Warszawa 17
1992 Aldrog Sp. z o.o. Poznań 17
1993 Dadworkinfo Sp. z o.o. Poznań 17
1994 EK Group Sp. z o.o. Konin 17
1995 Krajowe Centrum Doradztwa Energetycznego Sp. z o.o. Bielsko-Biała 17
1996 Rexer Sp. z o.o. Wrocław 17
1997 Tombud Sp. z o.o. – sp.k. Przedsiębiorstwo Budowlane Toruń 17
1998 Arbud-Nieruchomości Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 17
1999 Zakład Usług Technicznych Energetyki Cieplnej Zutec Sp. z o.o. Radom 17
2000 Clima-Partners Apart Sp. z o.o. Pilchowo 17
2001 As Warsztat Sp. z o.o. Zielona Góra 17
2002 Tom – Sanit Sp. z o.o. Zabrze 17
2003 Boni Net Sp. z o.o. Bogufałów 17
2004 Edag Engineering Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
2005 Podar Sp. z o.o. Ostróda 17
2006 Seven Invest Sp. z o.o. Chwaszczyno 17
2007 PPUH ELEKTROMONT Leszek Gorol S.J. Woźniki 17
2008 GALADOM S.A. Lublin 17
2009 Q-Install Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 17
2010 Terminus III Sp. z o.o. Przeds. Budowlane Kraków 17
2011 Archiplan Studio Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 17
2012 Przedsiębiorstwo Budowlane Budopol Sp. z o.o. Jaskrów 17
2013 Marsen Global Sp. z o.o. Niepołomice 17
2014 HSP Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 17
2015 Correcto Sp. z o.o. sp.k. Koszalin 17
2016 Bobrowiecka Sp. z o.o. Warszawa 17
2017 Bocianowscy Sp. z o.o. Rokiciny Podhalańskie 17
2018 Procad Budziewski, Sobociński sp.j. Koluszki 17
2019 Arinet Sp. z o.o. Gliwice 17
2020 Mades Sp. z o.o. Grudziądz 17
2021 Olh II Sp. z o.o. 4 S.K.A. Warszawa 17
2022 Hb Dom Sp. z o.o. Gdynia 17
2023 TBP Interprojekt Sp. z o.o. Łódź 17
2024 Przedsiębiorstwo Produkcyjne, Handlowe i Usługowe Dombud Sp. z o.o. Biała Podlaska 17
2025 Techgaz Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 17
2026 Wimar Sp. z o.o. Koronowo 17
2027 Atlantis – Deweloper Sp. z o.o. Servis sp.k. Opole 17
2028 QXM Sp. z o.o. Piła 17
2029 Agrobex Sp. z o.o. Przeźmierowo Rynkowa sp.k. Poznań 17
2030 Koltech Infra Sp. z o.o. Katowice 17
2031 Md Inwestbud Sp. z o.o. Dobra 17
2032 IB Systems Sp. z o.o. Poznań 17
2033 Rdl Hydraulics Sp. z o.o. Miszewko 17
2034 Wix Wodkan Sp. z o.o. Mirosław 17
2035 Przedsiębiorstwo Wodno Melioracyjne w Ząbkowicach Śląskich Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 17
2036 PN Technika Grzewcza Sp. z o.o. Kościerzyna 17
2037 Paxbud Invest Sp. z o.o. Bogdanowo 17
2038 Termoprojekt Sp. z o.o. Ruda Śląska 17
2039 Insap Sp. z o.o. Kraków 17
2040 Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska Aisa Sp. z o.o. sp.k. Poznań 17
2041 AQUA-SYSTEM Sp. z o.o. Bielsko-Biała 17
2042 Swaroga Kołomański sp.k. Kielce 17
2043 Sig-Mont-Rm Sp. z o.o. Katowice 17
2044 Rollmex Sp. z o.o. Gdynia 17
2045 Ultrim Sp. z o.o. Warszawa 17
2046 Ennpro Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 17
2047 Bdm Sp. z o.o. Wąchock 17
2048 Termer-Mcm Sp. z o.o. Bełchatów 17
2049 Sdb Agro-Eko Sp. z o.o. Karpicko 17
2050 Investkan Sp. z o.o. Bydgoszcz 17
2051 Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Projektowania i Obsługi Inwestycyjnej Ciepłotech K. Sawicz, W. Adamczuk, K. Adamczuk sp.j. Chełm 17
2052 Lentas Sp. z o.o. Gdańsk 17
2053 Spółdzielnia Mieszkaniowa Chrobry Nakło nad Notecią 17
2054 Techlab A.Ostrzyżek, B.Chmielowski sp.j. Warszawa 16
2055 Savi Technologie Sp. z o.o. sp.k. Psary 16
2056 Proffico Sp. z o.o. Warszawa 16
2057 White-Tech Sp. z o.o. Szczecin 16
2058 Regionalna Agencja Poszanowania Energii Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 16
2059 Sajdsystem Sp. z o.o. sp.k. Katowice 16
2060 FORTINO Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 16
2061 Salva Center Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 16
2062 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Prinż Cieszyn Sp. z o.o. Cieszyn 16
2063 Przewierty Sp. z o.o. Gdynia 16
2064 EUROPEL Sp. z o.o. Korczyna 16
2065 Bros Control Sp. z o.o. Gdańsk 16
2066 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Darwo D. Napierała, W. Kowalczak sp.j. Oborniki 16
2067 Maraf Sp. z o.o. Zgierz 16
2068 Castinni Sp. z o.o. Warszawa 16
2069 Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Krecik C. Cebela, R. Żywiecka sp.j. Gdańsk 16
2070 Skorut Systemy Solarne Sp. z o.o. Myślenice 16
2071 Witkowski Sp. z o.o. Pruszków 16
2072 Grupa Budowlana Complex Sp. z o.o. sp.k. Wieliczka 16
2073 Trzop Architekci Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 16
2074 Asw – Technik Sp. z o.o. sp.k. Wrocanka 16
2075 Solsum Sp. z o.o. Świniarsko 16
2076 Mirai Construction Sp. z o.o. Warszawa 16
2077 Trescon Sp. z o.o. Warszawa 16
2078 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Press S.A. Suwałki 16
2079 Jastrzębskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Daszek Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 16
2080 NDI ENERGY Sp. z o.o. Dąbrowa 16
2081 K2 Storage Systems Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 16
2082 Aos Sp. z o.o. Sp.k. Koszalin 16
2083 EKOSERWIS BP Sp. z o.o. Biała Podlaska 16
2084 Powobud Sp. z o.o. sp.k. Bydgoszcz 16
2085 Corfus Sp. z o.o. Swarzędz 16
2086 Pol-Swed Projekt Sp. z o.o. Sopot 16
2087 Laku Sp. z o.o. Łapalice 16
2088 Ductus Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 16
2089 Great Solar Sp. z o.o. Jastkowice 16
2090 Pol-Invest Sp. z o.o. sp.k. Przysieka Polska 16
2091 Świebodzińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Świebodzin 16
2092 Budonis Sp. z o.o. Kraków 16
2093 Elsett Zielone Technologie Sp. z o.o. Leszno 16
2094 Zir-W.Sylwestrzak i Spółka sp.j. Bytom 16
2095 Reshouse Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 16
2096 Drilling MS S.A. Rogóźno 16
2097 Elepaz Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 16
2098 Baspol Sp. z o.o. Warszawa 16
2099 Bartol Sp. z o.o. Słonawy 16
2100 Mobypower Service Sp. z o.o. Warszawa 16
2101 Izo-Eko Centrum Sp. z o.o. Ostrzeszów 16
2102 Firma Budowlana Skobud Sp. z o.o. Tarnobrzeg 16
2103 Ftm Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 16
2104 Montex Instalacje Sp. z o.o. Rawicz 16
2105 CMD Królak Sp. z o.o. Poznań 16
2106 Profesjonalne Biuro Usług Inżynierskich Bud-El Sp. z o.o. Gdańsk 16
2107 Dierre Północ Sp. z o.o. Gdańsk 16
2108 Hadart – Project Sp. z o.o. Gdańsk 16
2109 SAMSON Sp. z o.o. Niedomice 16
2110 Biuro Projektowo Wykonawcze Energotelprojekt Sp. z o.o. Poznań 16
2111 Airco Sp. z o.o. Lędziny 16
2112 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Geno Sp. z o.o. Sokółka 16
2113 Monter Pv Sp. z o.o. Zbylitowska Góra 16
2114 Innowacyjne Technologie Ochrony Środowiska Sp. z o.o. Łódź 16
2115 Orion Development 2 Sp. z o.o. Łódź 16
2116 Lindschulte Polska Sp. z o.o. Zielona Góra 16
2117 LMV Group Sp. z o.o. Kraków 16
2118 Deckman Sp. z o.o. Zielona Góra 16
2119 Zawbud Bis Sp. z o.o. Nowa Wieś 16
2120 Compas Sp. z o.o. Pruszków 16
2121 GP Instal Bis Sp. z o.o. Warszawa 16
2122 PROMAR Sp. z o.o. Bydgoszcz 16
2123 Sarna Architekci sp.k. Rzeszów 16
2124 Ekotechnologie Grygier Jędraszak sp.j. Suchy Las 16
2125 Przedsiębiorstwo Budowlane Inżynieria Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 16
2126 PGM POL Sp. z o.o. Nowy Sącz 16
2127 Unocom Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 16
2128 Gri-Investments Sp. z o.o. Płock 16
2129 Fiber Expert Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 16
2130 Tomiz Sp. z o.o. Konin 16
2131 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Tomex Sp. z o.o. Trzebinia 16
2132 Budom Sp. z o.o. Warszawa 16
2133 Technico Facility Engineering Sp. z o.o. Warszawa 16
2134 Fundament Service Ryszard Gnyszka Jerzy Ogorzałek sp.j. Pruszków 16
2135 Medmix L.Krawczyk, E.Szklarczyk sp.j. Profesjonalne Budownictwo Medyczne Radzymin 16
2136 Kromar Import Export Sp. z o.o. Starokrzepice 16
2137 Tekniska Polska Przemysłowe Systemy Transmisji Danych Sp. z o.o. Gliwice 16
2138 Klim-Spaw Sp. z o.o. Warszawa 16
2139 Radex Developer Sp. z o.o. sp.k. Jelenia Góra 16
2140 Rs Controls Sp. z o.o. Gdańsk 16
2141 Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Sp. z o.o. Wrocław 16
2142 Dneproteplostroj Sp. z o.o. Częstochowa 16
2143 Dombud Mintex Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 16
2144 Sunector Sp. z o.o. Świlcza 16
2145 Vysofia Sp. z o.o. Przemyśl 16
2146 Knb System Sp. z o.o. Gdynia 16
2147 Tse Polska Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 16
2148 Fotowoltaika.Biz.Pl Sp. z o.o. Chełm 16
2149 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pubr Sp. z o.o. Bydgoszcz 16
2150 Costa Project Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 16
2151 Silicon Creations Poland Sp. z o.o. Kraków 16
2152 Technology Development Group Sp. z o.o. Pokrzywnica 16
2153 Skagen Elektryka i Budownictwo Sp. z o.o. Gdańsk 16
2154 Budomart Sp. z o.o. Koszalin 16
2155 Sgk Projekt Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 16
2156 Think Project Management Sp. z o.o. Rzeszów 16
2157 Zakład Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. Myślenice 16
2158 Geobud-Wiert 2 Sp. z o.o. Kraków 16
2159 Mx3 Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 16
2160 CLEAREX Sp. z o.o. Chorzów 16
2161 Przedsiębiorstwo Budowlane Rystal – Bud Sp. z o.o. Kielce 16
2162 Jems Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 16
2163 Euro-Geo Sp. z o.o. Poznań 16
2164 Diamond-Service Sp. z o.o. Przemyśl 16
2165 Meliorant Tadeusz Zając i Spółka sp.k. Garwolin 16
2166 Bross Team Sp. z o.o. Słubice 16
2167 Sap-Apartamenty Sp. z o.o. Warszawa 16
2168 Lumen Polska Sp. z o.o. Wrocław 15
2169 Funam Sp. z o.o. Wrocław 15
2170 Perfekt Werner Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15
2171 Nowbud Sp. z o.o. Psary Małe 15
2172 CALESCO S.A. Szczecin 15
2173 On-Service Sp. z o.o. Trzebinia 15
2174 Semen-Bud Sp. z o.o. Szczecin 15
2175 Dwd Bautech Sp. z o.o. Poznań 15
2176 Rega-Bud Sp. z o.o. Wrocław 15
2177 Elsur Sp. z o.o. Legnica 15
2178 Go – Eko Sp. z o.o. Giżycko 15
2179 Zakłady Usługowe Konserwator Sp. z o.o. Częstochowa 15
2180 Gmc Development Sp. z o.o. Kraków 15
2181 Mon-Tech Sp. z o.o. Kraków 15
2182 Pp-Trade Sp. z o.o. Warszawa 15
2183 Mpm Project Sp. z o.o. sp.k. Skawina 15
2184 Platforma Filtrowentylacyjna Sp. z o.o. Toruń 15
2185 Awaz-Ab Origine Sp. z o.o. Gdańsk 15
2186 Pm Partners Sp. z o.o. Warszawa 15
2187 Ns Optima Plus Sp. z o.o. Łódź 15
2188 Eljako-Al Sp. z o.o. Legionowo 15
2189 Investa Sp. z o.o. Modlnica 15
2190 Dantex Sp. z o.o. Warszawa 15
2191 Zeman Hdf Sp. z o.o. Świętochłowice 15
2192 Archetyp.PL Projekty Domów Sp. z o.o. – sp.k. Białystok 15
2193 Activia Sp. z o.o. Gdynia 15
2194 Dtnet Sp. z o.o. Poznań 15
2195 Z – Pol Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 15
2196 Bryk Sp. z o.o. Kolbuszowa 15
2197 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 3 sp.j. Wrocław 15
2198 TB Hydro Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15
2199 Prefmontaż Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa 15
2200 Stawbud-Export Sp. z o.o. Rzeszów 15
2201 Elmax Żywicki Sp. z o.o. Tychy 15
2202 Elbud Kalisz Sp. z o.o. Kalisz 15
2203 Turpis Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 15
2204 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bialbud Stanisław Lewczuk, Czesław Niczyporuk sp.j. Biała Podlaska 15
2205 Airclean Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 15
2206 BDTS Sp. z o.o. Kraków 15
2207 Konsorcjum Projektowo-Wykonawcze Ekobudowa Sp. z o.o. Bełchatów 15
2208 Akropol Inwestycje 3 Sp. z o.o. Luboń 15
2209 Rs-System Sp. z o.o. Michałowice 15
2210 Aspa Pracownia Architektoniczna Sp. Z O.O. sp.k. Wrocław 15
2211 Depenbrock Polska Sp. z o.o. Komorniki 15
2212 Bora Wentylacje Sp. z o.o. Sopot 15
2213 Hema Sp. z o.o. Kielce 15
2214 Dromaxx Sp. z o.o. Kłodzko 15
2215 Jaksa Sp. z o.o. sp.k. Miechów 15
2216 BDZ – Automation Sp. z o.o. Gdańsk 15
2217 Ol-Bud Sp. z o.o. sp.k. Zgierz 15
2218 Wawatech-Wastewater Technology Sp. z o.o. Piaseczno 15
2219 Remax Sp. z o.o. Ozorków 15
2220 Tb Kobet Sp. z o.o. Koszalin 15
2221 ALLES COOL Sp. z o.o. Kępno 15
2222 Maruda Max-Bud sp.k. Warszawa 15
2223 Odnawialne Źródła Energii Sp. z o.o. Mszana 15
2224 Welding System Sp. z o.o. Dębnica 15
2225 4fiber Sp. z o.o. sp.k. Kraków 15
2226 Kpr Prodlew-Kraków Sp. z o.o. Kraków 15
2227 KW Tech Sp. z o.o. Zielona Góra 15
2228 Gazosystem Sp. z o.o. Stalowa Wola 15
2229 Gromgaz Sp. z o.o. Niepołomice 15
2230 Eltri Sp. z o.o. Warszawa 15
2231 ROMARK Sp. z o.o. Nowe Miasto nad Wartą 15
2232 Ces Sp. z o.o. Bełchatów 15
2233 Warmińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Lidzbark Warmiński 15
2234 G-ENERGY S.A. Warszawa 15
2235 Elektrobud Sp. z o.o. sp.k. Konin 15
2236 Głogowskie Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane S.A. Głogów 15
2237 Zakład Projektowo-Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Budokop Sp. z o.o. Mysłowice 15
2238 Trim-Tech Sp. z o.o. sp.k. Skórzewo 15
2239 Poltegor-Projekt Sp. z o.o. Wrocław 15
2240 Maker-Bud Sp. z o.o. Wrocław 15
2241 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Energy Sp. z o.o. sp.k. Starowa Góra 15
2242 Aquanord Sp. z o.o. Somonino 15
2243 Wibram Sp. z o.o. sp.k. Pruszków 15
2244 Nalbud Sp. z o.o. sp.k. Kraków 15
2245 Bimex Sp. z o.o. sp.k. Rogoźno 15
2246 Poolsystem Sp. z o.o. sp.k. Świętochłowice 15
2247 An Archi Group Sp. z o.o. Gliwice 15
2248 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Łępecki & Matuszczak Mariusz Łępecki, Krzysztof Matuszczak sp.j. Poznań 15
2249 Simconn Sp. z o.o. sp.k. Piękocin 15
2250 Hydroz Sp. z o.o. sp.k. Chocznia 15
2251 A&P Development Sp. z o.o. Warszawa 15
2252 AN-KA Sp. z o.o. Kietlów 15
2253 PM Services Poland Sp. z o.o. Szczecin 15
2254 Eco Serwis Sp. z o.o. Opole 15
2255 BUD – MEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano – Melioracyjne Dzierżoniów 15
2256 Spurek Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Kielce 15
2257 Rss Sp z o.o. sp.k. Sobolew-Kolonia 15
2258 Mysterelektro Sp. z o.o. Somonino 15
2259 Przedsiębiorstwo Gatel Sp. z o.o. Bydgoszcz 15
2260 Archifactory Sp. z o.o. sp.k. Kraków 15
2261 Zechik Sp. z o.o. Zabierzów 15
2262 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Aag-Bud Sp. z o.o. Warszawa 15
2263 Inko Sp. z o.o. Gliwice 15
2264 Electrum Service Sp. z o.o. Białystok 15
2265 Gp Energy Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 15
2266 Tek-Projekt Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 15
2267 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Grotex Sp. z o.o. Zabrze 15
2268 Nowydom Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 15
2269 Strażak Mikołów Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Mikołów 15
2270 Elsab Sp. z o.o. Niemodlin 15
2271 Aconcept Sp. z o.o. Warszawa 15
2272 Włoszczyński Sanitary Technology Sp. z o.o. Brzezina 15
2273 Art Wind Sp. z o.o. Zielona Góra 15
2274 Przedsiębiorstwo Produkcji i Montażu Urządzeń Elektrycznych Kaja Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 15
2275 Budren S.A. Świecie 15
2276 Wprb Sp. z o.o. Wrocław 15
2277 T.B-Bud Sp. z o.o. Wrocław 15
2278 WAGAT Sp. z o.o. Lubin 15
2279 Greg Architekci Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 15
2280 Fitting Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Sp. z o.o. Wrocław 15
2281 Solarpro Polska S.A. Warszawa 15
2282 Nowy Drewhome Sp. z o.o. Bielsko-Biała 15
2283 Shagway Sp. z o.o. Warszawa 15
2284 Systemy Bramowe Serwis Sp. z o.o. Grodzisk Mazowiecki 14
2285 GAS Engineering Sp. z o.o. Bytom 14
2286 Elpobud Sp. z o.o. Zawada 14
2287 Epcido Sp. z o.o. Gdańsk 14
2288 Bitermo Sp. z o.o. Szczecin 14
2289 Stalworld Sp. z o.o. sp.k. Radom 14
2290 Magnus Alicja Franczyk Sławomir Franczyk sp.j. Wrocław 14
2291 Invest Complex-2 Sp. z o.o. Warszawa 14
2292 Loker Sp. z o.o. Rumia 14
2293 MD Instalacje Sp. z o.o. Lublin 14
2294 Zakład Usług Ciepłowniczych Termix Sp. z o.o. Radom 14
2295 Certusvia Sp. z o.o. Warszawa 14
2296 Intravi Sp. z o.o. sp.k. Żywiec 14
2297 Instal Agora Kubisiak sp.j. Komorniki 14
2298 Bakobud Sp. z o.o. Tarnobrzeg 14
2299 HERMOS Sp. z o.o. Leśnica 14
2300 Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Zabezpieczeń Przeciwkorozyjnych Corrpol Sp. z o.o. Gdańsk 14
2301 Cs-Bud Chyła Sikorski sp.j. Ługwałd 14
2302 Innova Management Sp. z o.o. Warszawa 14
2303 Dach-System i Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 14
2304 P&M Group Sp. z o.o. Wrocław 14
2305 Irotech Sp. z o.o. Wrocław 14
2306 Mr Construction Sp. z o.o. Gliwice 14
2307 Kallan Sp. z o.o. Warszawa 14
2308 Technical Services International Sp. z o.o. Warszawa 14
2309 Archice Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 14
2310 Tsm Pro Sp. z o.o. sp.k. Poznań 14
2311 Zhu Gomes Gomółka sp.j. Wtórek 14
2312 Land Invest Serwis Andrzej Sznek sp.k. Warszawa 14
2313 Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych Insbud Sp. z o.o. Zgorzelec 14
2314 Electin Sp. z o.o. Pszczyna 14
2315 Zeneris Projekty S.A. Poznań 14
2316 An-Mark Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 14
2317 Art In Energy Sp. z o.o. Koluszki 14
2318 Energo-Mont Sp. z o.o. sp.k. Kraków 14
2319 Meb Technical Sp. z o.o. Opole 14
2320 Tulbud J.Tulin, E.Paszkowska sp.j. Bełchatów 14
2321 Eltec Global Electric Sp. z o.o. Jaworzno 14
2322 Climate For Technology Sp. z o.o. Warszawa 14
2323 Draftel Sp. z o.o. S.K.A. Zabrze 14
2324 Inżbud Błonie Plus Sp. z o.o. II sp.k. Pomiechówek 14
2325 Cbf Zbojna sp.k. Warszawa 14
2326 Investeko S.A. Świętochłowice 14
2327 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe S.A. Kraków 14
2328 Eurodom MSG Sp. z o.o. Wilczopole 14
2329 ELKARD Sp. z o.o. Sp.K. Toruń 14
2330 Pbm Budispaw sp.j. M. Czerwiński, M. Dolna-Mróz Warszawa 14
2331 Okna Mróz-Gudaś Sp. z o.o. – sp.k. Łódź 14
2332 Fti Group Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 14
2333 Budowlana Spółka Inżynierska P. Libront, M. Sendor S.J. Kraków 14
2334 Perfect Budownictwo Sp. z o.o. Kielce 14
2335 Przedsiębiorstwo Usługowe Borbud Sp. z o.o. Racibórz 14
2336 Electro Ship Service & Production Sp. z o.o. Gdańsk 14
2337 Gregoria Sp. z o.o. Witkowo Drugie 14
2338 Firetech Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14
2339 Posadzki Przemysłowe Bromax Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 14
2340 Ekokonsulting Sp. z o.o. Warszawa 14
2341 Geokons Sp. z o.o. Reguły 14
2342 Inpro Electric Sp. z o.o. Katowice 14
2343 Milimex S.A. Siemianowice Śląskie 14
2344 Regamex Sp. z o.o. Lubowo 14
2345 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Romex Sp. z o.o. Żyrardów 14
2346 INITEL Sp. z o.o. Opole 14
2347 MDR-Projekt Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
2348 Leantec Sp. z o.o. Poznań 14
2349 Consteel Services Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 14
2350 Termall Sp. z o.o. Rozruch Moc Ekologia Bełchatów 14
2351 Mostostal Power Development Sp. z o.o. Warszawa 14
2352 Porters Sp. z o.o. sp.k. Słupsk 14
2353 Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 14
2354 Grand Technology Sp. z o.o. sp.k. Zabierzów 14
2355 Przedsiębiorstwo Obsługi Inwestycji Inwest Sp. z o.o. Jarosław 14
2356 Vide Studio Sp. z o.o. sp.k. Kraków 14
2357 Grupa RB Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 14
2358 El-Pol Sp. z o.o. Radomsko 14
2359 Bogmar Sp. z o.o. Ostromecko 14
2360 Aniolex II Sp. z o.o. Góra Świętej Anny 14
2361 Sgb Posadzki Przemysłowe Sp. z o.o. sp.k. Gostynin 14
2362 Ggps Sp. z o.o. Lublin 14
2363 Zah Marhall S.K.A. Wrocław 14
2364 Refra Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 14
2365 Hydroinstal Sp. z o.o. Rybnik 14
2366 Pmg Silesia Sp. z o.o. Katowice 14
2367 Termo-Zedbud Sp. z o.o. Pszczyna 14
2368 Paley & Partner Montage Sp. z o.o. Poraj 14
2369 Firma Mielec Firma Budowlana Sp. z o.o. Mielec 14
2370 Smart Integration Sp. z o.o. Ełk 14
2371 Budomel Sp. z o.o. Chełm 14
2372 Rgprojekt Sp. z o.o. Kraków 14
2373 Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Market – Serwis Sp. z o.o. Koło 14
2374 DEKAREXPORT Sp. z o.o. Jaśkowice Legnickie 14
2375 Unimax Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 14
2376 Norma Katowice Sp. z o.o. sp.k. Katowice 14
2377 Przedsiębiorstwo Budowlane Invest Sp. z o.o. Kraków 14
2378 Repro Sp. z o.o. Płock 14
2379 Solar Group Sp. z o.o. Częstochowa 14
2380 Pbs Optic Sp. z o.o. sp.k. Poznań 14
2381 Akcept Polska Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 14
2382 Walmar Sp. z o.o. Lublin 14
2383 Pro – Control Sp. z o.o. Warszawa 14
2384 Szelbud Sp. z o.o. Częstochowa 14
2385 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budownictwa Warszawa – Oddział Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o. Warszawa 14
2386 Etat-Hr Sp. z o.o. sp.k. Rybnik 14
2387 Euroglater Sp. z o.o. Radom 14
2388 Plus Belinux Sp. z o.o. Łomianki 14
2389 Linetel Media Sp. z o.o. Lublin 14
2390 Windy Wipro Sp. z o.o. Kokotów 14
2391 Slx Sp. z o.o. Komorniki 14
2392 Neoenergetyka Sp. z o.o. Warszawa 14
2393 Stalbud-Konstrukcje Sp. z o.o. Kraków 14
2394 BW-INVEST Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Sp. z o.o. Skarbimierzyce 14
2395 Piotr Machalewski i Witold Świtkowski Przedsiębiorstwo Budowlano- Usługowe Wiktor sp.j. Radomsko 14
2396 Groot Ship Design Poland Sp. z o.o. Szczecin 14
2397 Dreza sp.j. Orzechówka 14
2398 Robin Investments Sp. z o.o. Rybnik 14
2399 Akpe Group Sp. z o.o. Katowice 14
2400 Natura Resort Sp. z o.o. Poznań 14
2401 Tele-Trans Sp. z o.o. Wrocław 14
2402 Profesjonal24 Sp. z o.o. Różyny 14
2403 Kol Sp. z o.o. Katowice 14
2404 Biuro Projektów Gospodarki Wodnej i Ściekowej Biprowod – Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 13
2405 El – Graf Sp. z o.o. Chojnice 13
2406 Proinvest Sp. z o.o. Opole 13
2407 Sud Architekt Polska Sp. z o.o. Warszawa 13
2408 Gaz-Technologie Sp. z o.o. Poraj 13
2409 Glassbud Construction Sp. z o.o. Kobierzyce 13
2410 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Kołacz Sp. z o.o. Góra Kalwaria 13
2411 Podkowa Sp. z o.o. Warszawa 13
2412 Montech & Insurance Group Sp. z o.o. sp.k. Bytom 13
2413 Gór – Karbo Sp. z o.o. Częstochowa 13
2414 Arthim Sp. z o.o. Warszawa 13
2415 Alprof Sp. z o.o. Gdańsk 13
2416 Serwis Partner Antoni Kita sp.k. Kraków 13
2417 Otik Sp. z o.o. Gdynia 13
2418 Loca Enterprise Sp. z o.o. Warszawa 13
2419 Bts Południe Sp. z o.o. Mikołów 13
2420 Secured Building Technology Sp. z o.o. Poznań 13
2421 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych Sp. z o.o. Orneta 13
2422 Vik-Bud Wiktorowicz sp.k. Łask 13
2423 Prosecurity Polska Sp. z o.o. Gdynia 13
2424 Tervis Sp. z o.o. Toruń 13
2425 ARD Invest Sp. z o.o. Wejherowo 13
2426 Najda Consulting Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 13
2427 Bernatek Architekci Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 13
2428 BELIT sp. z o.o. Czechy 13
2429 Zgoda Sp. z o.o. Tarnów 13
2430 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Ekomont Bis Sp. z o.o. Wrocław 13
2431 Marsala Sp. z o.o. Warszawa 13
2432 Kotas, Rauhut Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Instalacyjne Eko-Tech Sp. z o.o. Toruń 13
2433 Forpos Sp. z o.o. Warszawa 13
2434 Totalstruction Sp. z o.o. Warszawa 13
2435 Duet Sp. z o.o. PPH Łódź 13
2436 Konsorcjum Budowlano-Inwestycyjne Sp. z o.o. Warszawa 13
2437 Barlineckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Barlinku Barlinek 13
2438 Ruvi Sp. z o.o. Szczecin 13
2439 Mserwis Sp. z o.o. – Ap sp.k. Kraków 13
2440 Piomartel Sp. z o.o. Gdynia 13
2441 Chomtech.Pl Sp. z o.o. Kraków 13
2442 Mesilo Engineering Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 13
2443 All Bau Sp. z o.o. Kraków 13
2444 Prospektbud Sp. z o.o. Warszawa 13
2445 Marbud Sp. z o.o. – sp.k. Gdynia 13
2446 Ads Recykling Sp. z o.o. sp.k. Orzesze 13
2447 S.I.B.I. Sp. z o.o. Stargard 13
2448 N.V.Besix S.A. S.A. Oddział w Polsce Warszawa 13
2449 In-Exeo Sp. z o.o. Wrocław 13
2450 Projektowanie i Realizacja Obiektów Przemysłowych Alit Sp. z o.o. Kraków 13
2451 Derkon Remonty i Inwestycje Derbiszewska i Chełstowski sp.j. Szczecin 13
2452 Towarzystwo Wykonawstwa Obiektów Elektroenergetycznych El-En Andzej Krzanowski i Ryszard Wąsik sp.j. Kraków 13
2453 Dxp-Budownictwo Świątek, Wiśniowski sp.j. Gorzów Wielkopolski 13
2454 Promis P.Misiura sp.j. Kraczkowa 13
2455 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dacomet Dariusz Kaczmarek, Andrzej Spychalski sp.j. Bydgoszcz 13
2456 Ekosolar Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 13
2457 Zakład Elektryczny Elkwadro Ł.Banach, B.Flieger, R.Szulc, Ł.Waściński sp.j. Zbąszynek 13
2458 VFM Construction Sp. z o.o. Warszawa 13
2459 Przedsiębiorstwo Budowlane BAZ Sp. z o.o. Ligota Dolna 13
2460 Mp Sp. z o.o. sp.k. Kraków 13
2461 Warmia Bud Sp. z o.o. Olsztyn 13
2462 Brant Hydroizolacje Sp. z o.o. sp.k. Poznań 13
2463 BDA Sp. z o.o. Granica 13
2464 Optima Centrum Sp. z o.o. sp.k. Łódź 13
2465 SOILTECH Sp. z o.o. Gdańsk 13
2466 Globo-Invest Sp. z o.o. sp.k. Opatów 13
2467 MT Bau Sp. z o.o. Bydgoszcz 13
2468 Green Res Sp. z o.o. Dębica 13
2469 Elinteh Sp. z o.o. Jaworzno 13
2470 Bunscha Megapolis Sp. z o.o. sp.k. Kraków 13
2471 Technika Wink Sp. z o.o. Wrocław 13
2472 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Krospol Stachura sp.j. Krosno 13
2473 Eg System Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 13
2474 Tns Projekt Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 13
2475 Condensa Berliński sp.k. Warszawa 13
2476 Supracon Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 13
2477 Pold – Plast Systemy Dachowe Sp. z o.o. Kraków 13
2478 Gcps Sp. z o.o. Lublin 13
2479 Strzelecka Calbud Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 13
2480 Icom – Invest Sp. z o.o. Pabianice 13
2481 Artmax Sobera Gz Sp. z o.o. sp.k. Łódź 13
2482 Węglokoks Energia ZUT Sp. z o.o. Ruda Śląska 13
2483 PMB Energia Sp. z o.o. Kórnik 13
2484 Alcomex Sp. z o.o. Poznań 13
2485 Amabud Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. Płock 13
2486 Switch Spółka z Ograniczoną Odpowiadzialnością sp.k. Poznań 13
2487 Pro-Sun Sp. z o.o. Łódź 13
2488 Olbud Straszyn Sp. z o.o. Straszyn 13
2489 Kad Sp. z o.o. Kalisz 13
2490 Energokrzem Sp. z o.o. sp.k. Pińczów 13
2491 Abps Projekt Sp. z o.o. Gdańsk 13
2492 House Solutions Sp. z o.o. Kraków 13
2493 Rinkon Sp. z o.o. Płock 13
2494 Przedsiębiorstwo Instalacyjne Isa Sp. z o.o. Gdańsk 13
2495 Energo – Tech Sp. z o.o. Warszawa 13
2496 Black Water Energia Sp. z o.o. Gdańsk 13
2497 Bramar M.Raczyński, R.Raczyński sp.j. Radom 13
2498 Bau Sp. z o.o. Opatów 13
2499 A&R Sp. z o.o. Leżajsk 13
2500 Pol-Glass Sp. z o.o. Wołczkowo 13
2501 Promar Sp. z o.o. Konin 13
2502 Rezydencja Dąbie, WPBM Mój Dom S.A. i Temar, S.J. Wrocław 13
2503 Sigma Instalacje Sp. z o.o. Kraków 13
2504 A – Hak Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Sp. z o.o. Łódź 13
2505 Przeds. Budownictwa Telekomunikacyjnego TEKOM Sp. z o.o. Pabianice 13
2506 ZOBII Bud Sp. z o.o. sp.k. Sierpc 13
2507 Marcoll Sp. z o.o. Piekary Śląskie 13
2508 Inwestopoz Sp. z o.o. Swarzędz 13
2509 Dachmet Sp. z o.o. Grodków 13
2510 Komercyjne Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Sp. z o.o. Piotrawin 13
2511 Pk Technologie Sp. z o.o. Radom 13
2512 Horizone Studio Sp. z o.o. sp.k. Kraków 13
2513 PEC SERWIS Sp. z o.o. Siedlce 13
2514 Abita sp. z o.o. Trzcianka 13
2515 B&T Construction Sp. z o.o. Świnoujście 13
2516 Budomont Sp. z o.o. Kościan 13
2517 Stelmach Development Sp. z o.o. Warszawa 13
2518 Pm Construction Sp. z o.o. Piaseczno 13
2519 K&K Systemy Sanitarno-Grzewcze Sp. z o.o. Przeźmierowo 13
2520 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Rambud Sp. z o.o. Rumia 13
2521 Budago Sp. z o.o. Owczary 13
2522 Budownictwo Maciejak Sp. z o.o. sp.k. Piaseczno 13
2523 Mel-Kan Sp. z o.o. Tarnów 13
2524 Loyal Sp. z o.o. Szczecin 13
2525 Szymanowski.Net Sp. z o.o. Kiełpino 13
2526 Zistan Sp. z o.o. Poznań 13
2527 Chornet Izabela i Zbigniew Tyliszczak sp.j. Zielona Góra 13
2528 Sigur Sp. z o.o. sp.k. Nowy Sącz 13
2529 Oktech Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 13
2530 JRP Budownictwo Sp. z o.o. Kraków 13
2531 Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych i Handlu Prek sp.j. A.Mazur S-Ka Kraków 13
2532 City Architekci Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 13
2533 Klimplus Sp. z o.o. Poznań 12
2534 Turkus Sp. z o.o. sp.k. Suwałki 12
2535 Elektrosys Sp. z o.o. Kalisz 12
2536 El-Wik Mariusz Kośmider sp.k. Harta 12
2537 Przedsiębiorstwo Energetyczne Elektroinstal sp.j. Józef Łaniusz i Mieczysław Greń Przeworsk 12
2538 Inwestor Hm Sp. z o.o. Warszawa 12
2539 Dmk Inżynieria Sp. z o.o. Rybnik 12
2540 Przeds. Remontowo-Budowlane Rembud Sp. z o.o. Strzyżów 12
2541 Dentino Sp. z o.o. Przemyśl 12
2542 Ecolift Sp. z o.o. Białystok 12
2543 CH & CH Sp. z o.o. Trzciniec 12
2544 Aimspid Sp. z o.o. sp.k. Malbork 12
2545 Ppsg Technologie Szklarniowe Sp. z o.o. Piotrów 12
2546 Libbud Plus Zięba sp.j. Gorlice 12
2547 Scalar Technology Sp. z o.o. Wrocław 12
2548 It Control Sp. z o.o. Masłów Pierwszy 12
2549 DPS Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 12
2550 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Aspo Witold Kieraszewicz, Grzegorz Jędrzejewski sp.j. Bydgoszcz 12
2551 Hydroterm24 Sp. z o.o. Kraków 12
2552 HYDRO-INSTAL Zakład Instalacji Sanitarnych Homa – Homa S.J. Mazańcowice 12
2553 Diwad Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 12
2554 Mosińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Mosina 12
2555 Skd-Inżynieria Sp. z o.o. sp.k. Kraków 12
2556 Etc Architekci Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 12
2557 Scaform Sp. z o.o. Poznań 12
2558 Modulor Sp. z o.o. Tarnów 12
2559 Amz Elektro Sp. z o.o. sp.k. Toruń 12
2560 Eco Synergia Sp. z o.o. Chwaszczyno 12
2561 Techniprojekt Sp. z o.o. Wolica 12
2562 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Ridex Sp. z o.o. Mrocza 12
2563 Kozbud Group Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 12
2564 Mb1 Sp. z o.o. Gdańsk 12
2565 Lechtim Sp. z o.o. sp.k. Zaborówek 12
2566 Abst Sp. z o.o. Lublin 12
2567 Ergo Ekologia Sp. z o.o. Warszawa 12
2568 Szerbud Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 12
2569 Polski Komfort Sp. z o.o. Kolonia Lesznowola 12
2570 Sun Stone International Sp. z o.o. Łódź 12
2571 Elektroserwis Wachowiak Sp. z o.o. sp.k. Mysłowice 12
2572 Michel Mont Sp. z o.o. Jelenia Góra 12
2573 Ars System Fm Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 12
2574 Kronad Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 12
2575 Geoprojekt Szczecin Sp. z o.o. Przeds. Geologiczne Geoprojekt Szczecin 12
2576 Ryma Sp. z o.o. Białystok 12
2577 Dom Pełen Energii Sp. z o.o. Poznań 12
2578 Comi.Eco Sp. z o.o. Rydzyna 12
2579 Electroinstal-Eu Sp. z o.o. Ścinawa 12
2580 AMP Partners Sp. z o.o. Starachowice 12
2581 Hydroterm Sp. z o.o. Michałówka 12
2582 Pro Geo Sp. z o.o. Wrocław 12
2583 Home4u Sp. z o.o. Poznań 12
2584 Efekt Marketing Sp. z o.o. Warszawa 12
2585 Instal Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 12
2586 Kraina Oze Sp. z o.o. Wrocław 12
2587 Skalski Budownictwo Przemysłowe Sp. z o.o. Kraków 12
2588 Ergos Sp. z o.o. Brodnica 12
2589 Przedsiębiorstwo Budowlane Kom-Bud Sp. z o.o. Brodnica 12
2590 Stradom Sp. z o.o. Kalwaria Zebrzydowska 12
2591 Afs-Pomiary Optyczne Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12
2592 Grupa 5 Architekci Sp. z o.o. Warszawa 12
2593 Perigrup Konstrukcje Sp. z o.o. Kraków 12
2594 Techbet Sp. z o.o. Lublin 12
2595 Artec Projekt Sp. z o.o. Warszawa 12
2596 Sanprod Sp. z o.o. Ostrołęka 12
2597 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych-Opole Sp. z o.o. Opole 12
2598 Biprojekt Sp. z o.o. Warszawa 12
2599 Fire Security Systems Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12
2600 U-Cont Sp. z o.o. Kraków 12
2601 Exoor Sp. z o.o. Rzeszów 12
2602 Calor Ciepłownictwo Sp. z o.o. Toruń 12
2603 Zakład Projektowania i Doradztwa Technicznego Gorprojekt Sp. z o.o. Gliwice 12
2604 Mąkos – Bud Sp. z o.o. Białystok 12
2605 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Złotnicki Sp. z o.o. Zduńska Wola 12
2606 Apro Construction Sp. z o.o. Toruń 12
2607 Automatic Solution Sp. z o.o. sp.k. Marcinowice 12
2608 Budchal Sp. z o.o. Kolno 12
2609 Hero Sp. z o.o. Kiełczówek 12
2610 Tech-Energy Sp. z o.o. Warszawa 12
2611 Biuro Projektów A-Propol Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 12
2612 Provol Sp. z o.o. sp.k. Olkusz 12
2613 Zielone Energetyczne Systemy Sp. z o.o. Kraków 12
2614 Technigas Sp. z o.o. Zgierz 12
2615 Impex Sp. z o.o. Łask 12
2616 Aifo Technic Sp. z o.o. Bochnia 12
2617 JPD Sp. z o.o. sp.k. Grudziądz 12
2618 Bruchpol Sp. z o.o. sp.k. Pączewo 12
2619 Pwrm Innowacje Sp. z o.o. Toszek 12
2620 Wol-Inwest Sp. z o.o. sp.k. Wolsztyn 12
2621 Biuro Projektów Lewicki Łatak Sp. z o.o. sp.k. Kraków 12
2622 Eko-Konsult Sp. z o.o. Gdańsk 12
2623 Sceno Kreacje Sp. z o.o. Warszawa 12
2624 Okno Dom A.Kamiński W.Romańczuk sp.j. Lublin 12
2625 Proizol Sp. z o.o. Warszawa 12
2626 Akropol Inwestycje Sp. z o.o. Luboń 12
2627 Kontin Bau Sp. z o.o. Kielce 12
2628 Ds Inwest Sp. z o.o. sp.k. Wieruszów 12
2629 Kontrakt Biuro Projektowo Konsultingowe Sp. z o.o. Gdańsk 12
2630 Comfortclima Sp. z o.o. Warszawa 12
2631 Ac Klimat Sp. z o.o., sp.k. Łódź 12
2632 Budex PL Sp. z o.o. Dąbrowa 12
2633 Primawent Sp. z o.o. Warszawa 12
2634 Lenst Sp. z o.o. Warszawa 12
2635 Vimap Sp. z o.o. Olsztyn 12
2636 A-Z Plus Sp. z o.o. Cholewiana Góra 12
2637 Td Technika Sp. z o.o. Rybnik 12
2638 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Elektromax Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 12
2639 P.H.U. BUDOMUR Sp. z o.o. Pułtusk 12
2640 Mesta Development Sp. z o.o. Wrocław 12
2641 Monterplast Sp. z o.o. Warszawa 12
2642 Infostrady Polskie Sp. z o.o. Wola Dębińska 12
2643 TK Projekt Sp. z o.o. Gliwice 12
2644 Vetter – Polska Sp. z o.o. Kraków 12
2645 Kaen Sp. z o.o. Poznań 12
2646 Ben-Bud Sp. z o.o. Żory 12
2647 Biowatt S.A. Poznań 12
2648 Pewima Sp. z o.o. sp.k. Świętochłowice 12
2649 Ekotexbud 2 Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12
2650 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kamad Spółka z Ograniczoną Odpowidzialnością Sztum 12
2651 Dawpolex Sp. z o.o. Warszawa 12
2652 Avrio Sp. z o.o. Poznań 12
2653 Yuin Sp. z o.o. Książenice 12
2654 Marabud S.J. Warszawa 12
2655 Socos Sp. z o.o. Gdańsk 12
2656 Hvac Systems Sp. z o.o. Warszawa 12
2657 Agz Sp. z o.o. Krosno 12
2658 Rampol Engineering Sp. z o.o. Rzeszów 12
2659 Geogrunt Sp. z o.o. – sp.k. Wrocław 12
2660 Geoskop Sp. z o.o. Wrocław 12
2661 Zakład Budownictwa Liniowego Telbial Sp. z o.o. Biała Podlaska 12
2662 Zakład Budownictwa Ogólnego Jan i Jarosław Leśniewscy sp.j. Łódź 12
2663 Elektromonter Z. i A. Gawałko sp.j. Ciechanów 12
2664 LV Development Sp. z o.o. Zalesie 12
2665 Pracownia Inżynierska Klotoida Sp. z o.o. sp.k. Kraków 12
2666 Bora Sp. z o.o. Sp.k. Gdynia 12
2667 Kabbud Sp. z o.o. sp.k. Toruń 12
2668 Fc Elektro Sp. z o.o. Kraków 12
2669 Ekobud Glinica Sp. z o.o. sp.k. Glinica 12
2670 R.Derda Sp. z o.o. sp.k. Słupca 12
2671 Erbud Industry Sp. z o.o. Warszawa 12
2672 Martomroof Sp. z o.o. Kleszczewo 12
2673 Budmont Sp. z o.o. Tychy 12
2674 Tkmatik Sp. z o.o. Gdańsk 12
2675 MIWA Sp. z o.o. sp.k. Zabrze 12
2676 MYZ – BUD Sp. z o.o. Lubicz Górny 12
2677 Elektro-Piodar Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 12
2678 Soko Bud Sp. z o.o. Rzeszów 12
2679 Firma Ekosystem Sp. z o.o. Węgrzce 12
2680 Molis Construction Sp. z o.o. Warszawa 12
2681 Tge Instal Sp. z o.o. sp.k. Rakszawa 12
2682 In-Kol Sp. z o.o. Kolno 12
2683 Gazrem Sp. z o.o. Łódź 12
2684 Garda Metal Works Polska Sp. z o.o. Polkowice 12
2685 Housemakers Sp. z o.o. Leszno 12
2686 PBT ZACHÓD S.A. Kostrzyn 12
2687 Coolmar Sp. z o.o. Zaścianki 12
2688 Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno Kartograficzne w Krakowie Sp. z o.o. Kraków 12
2689 Dima Sp. z o.o. Katowice 12
2690 Lumedekor Sp. z o.o. sp.k. Katowice 12
2691 Dorbud Sp. z o.o. Legionowo 12
2692 Przedsiębiorstwo Innowacyjne Innotech Sp. z o.o. Lublin 11
2693 Nieruchomości Art Sp. z o.o. sp.k. Białystok 11
2694 Hoben Sp. z o.o. sp.k. Olszowa 11
2695 PERFECT ELECTRO Sp. z o.o. Kostrzyn 11
2696 Marpoldach Sp. z o.o. Ostrów-Kania 11
2697 Darles – Santerm Sp. z o.o. Gdańsk 11
2698 Kfk Sp. z o.o. Wełna 11
2699 Spółdzielnia Mieszkaniowa Włókno Gorzów Wielkopolski 11
2700 Nomar Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 11
2701 Inwest-Rem Montaż Sp. z o.o. Warszawa 11
2702 Biuro Projektów Gospodarki Wodno-Ściekowej Hydrosan Sp. z o.o. Gliwice 11
2703 Inwestycje, Budownictwo, Handel Inwest-Complex Sp. z o.o. Gliwice 11
2704 Retail & Development Sp. z o.o. Warszawa 11
2705 Progreg Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Kraków 11
2706 Erion Sp. z o.o. Bystra 11
2707 Drog-Tech Sp. z o.o. Lublin 11
2708 GM Market Serwis Pl Sp. z o.o. sp.k. Kłopotów 11
2709 Meraeng Sp. z o.o. sp.k. Siemianowice Śląskie 11
2710 Dtm sp.j. Arleta Kuczewska, Tadeusz Olchawski Białystok 11
2711 Budoteam Sp. z o.o. Kraków 11
2712 Geowiert Rzepka Invest Sp. z o.o. Sp.K. Opole 11
2713 Inwest-Serwis Sp. z o.o. Olsztyn 11
2714 4 Bud Sp. z o.o. Białystok 11
2715 Wexel P. Mikołajewski, M. Zaporowski – sp.j. Psary Małe 11
2716 Brodnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Brodnica 11
2717 Przedsiębiorstwo Robót Energetycznych Arinstal Sp. z o.o. Słupsk 11
2718 Budowar Sp. z o.o. Warszawa 11
2719 Spr Polska Sp. z o.o. Czersk 11
2720 Ksebek Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 11
2721 Araj Realizacje Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 11
2722 Samson-Dom Sp. z o.o. Green Park sp.k. Niedomice 11
2723 Klimat Sp. z o.o. P P U Gdynia 11
2724 Domko Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo -Handlowe Sp. z o.o. Wrocław 11
2725 Amp Wrzesińska Sp. z o.o. Warszawa 11
2726 Stetbau Sp. z o.o. Szczecin 11
2727 Rudmax Sp. z o.o. Ząbki 11
2728 Prosfer Sp. z o.o. Warszawa 11
2729 PMJ Structural Engineering Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 11
2730 Paro Sp. z o.o. Kraków 11
2731 Przedsiębiorstwo Budowlane Blockpol Sp. z o.o. Wrocław 11
2732 Wri-Projekt Sp. z o.o. Ciechanów 11
2733 Piece Przemysłowe Piecobudowa – Płock Sp. z o.o. Płock 11
2734 Kavoo Invest Sp. z o.o. Poznań 11
2735 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konsmet Sp. z o.o. Kraków 11
2736 M3m Sp. z o.o. sp.k. Knybawa 11
2737 Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe Prezot Sp. z o.o. Białystok 11
2738 Soliddom Sp. z o.o. Września 11
2739 Pbu Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Sp. z o.o. Kraków 11
2740 Spółdzielnia Mieszkaniowa Turka Turka 11
2741 Walendów Park Sp. z o.o. Olsztyn 11
2742 Mt-Eco Sp. z o.o. Imielin 11
2743 Etm Makurat Sp. z o.o. Gronowo Górne 11
2744 Neo-Art Sp. z o.o. Warszawa 11
2745 Seguro Sp. z o.o. Sosnowiec 11
2746 Neoklima Sp. z o.o. Kraków 11
2747 Centrum Stolarki Budowlanej Domlux S.J. Stalowa Wola 11
2748 Antea Polska S.A. Katowice 11
2749 Anex-Bud Cichocki sp.k. Zegrze 11
2750 Telprojmont Sp. z o.o. Sępólno Krajeńskie 11
2751 Aero System Sp. z o.o. Katowice 11
2752 Grekom Sp. z o.o. Kraków 11
2753 Energy Systems Sp. z o.o. Zaborówek 11
2754 Inster Sp. z o.o. Łomianki 11
2755 Atlantis-Deweloper Sp. z o.o. Servis II sp.k. Opole 11
2756 WIME Usługi Budowlane Sp. z o.o. Rzepin 11
2757 Zakład Budowlany Hydromel – 3 Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 11
2758 Przedsiębiorstwo Usługowe AT Inwest Sp. z o.o. Jarocin 11
2759 Bomak Sp. z o.o. Chwaszczyno 11
2760 Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane Wako Bis Sp. z o.o. sp.k. Kraków 11
2761 Spółdzielnia Mieszkaniowa Grodzka Kraków 11
2762 Land Investment Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 11
2763 El-Jot Usługi Elektrotechniczne Sp. z o.o. Otwock 11
2764 Dom-Serwis Sp. z o.o. Jaworzno 11
2765 Przedsiębiorstwo Budowlane Awers Sp. z o.o. Zgłobień 11
2766 BŁYSK Sp. z o.o. Sochaczew 11
2767 Energo Full Sp. z o.o. Lecka 11
2768 RSK Polska Sp. z o.o. Warszawa 11
2769 Ciechocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Ciechocinek 11
2770 Engie Elektromontaż Sp. z o.o. Gliwice 11
2771 Kromac Sp. z o.o. Warszawa 11
2772 ISPS Sp. z o.o. Katowice 11
2773 Brogan Group Sp. z o.o. Chorowice 11
2774 Stahlconst Sp. z o.o. Wrocław 11
2775 Kaba Property Sp. z o.o. sp.k. Międzyrzecze Górne 11
2776 Kmt Sp. z o.o. Mielec 11
2777 Eltel Sp. z o.o. Poznań 11
2778 Gazobudowa Zabrze Sp. z o.o. Zabrze 11
2779 Sylwester Poławski Usługi Hydraulicznogazowe Sp. z o.o. Warszawa 11
2780 Zis Sanitex Sp. z o.o. Warszawa 11
2781 Wiewióra & Golczyk Architekci Sp. z o.o. sp.k. Żywiec 11
2782 Install Sp. z o.o. Zawiercie 11
2783 Pzn Sp. z o.o. Warszawa 11
2784 Stolbau Eko Sp. z o.o. Szczecin 11
2785 Met-Instal Sp. z o.o. Miękowo 11
2786 Jd Instal Sp. z o.o. sp.k. Poznań 11
2787 Bipromet Ecosystem Sp. z o.o. Katowice 11
2788 A.O. Spectrum Obrycki sp.j. Grajewo 11
2789 Infracon Sp. z o.o. sp.k. Poznań 11
2790 Movilo Sp. z o.o. Wrocław 11
2791 Monterex Sp. z o.o. Pabianice 11
2792 Bs4 Firma Doradczo-Inżynieryjna Sp. z o.o. sp.k. Kraków 11
2793 BDM Poznań Sp. z o.o. Poznań 11
2794 Control Project Sp. z o.o. sp.k. Katowice 11
2795 Atma Sp. z o.o. Pszczyna 11
2796 Adt Investment Sp. z o.o. Chorzów 11
2797 Hydrogop Sp. z o.o. Katowice 11
2798 PSH Sp. z o.o. Kraków 11
2799 Mitra Sp. z o.o. Wrocław 11
2800 Rbau Sp. z o.o. Wysoka 11
2801 Nautikka Resort – Nautikka Invest Sp. z o.o. sp.k. Krynica Morska 11
2802 Asm Sp. z o.o. Terespol 11
2803 Pracownia Inżynierska Creator Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 11
2804 Gck Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11
2805 Progea 4D Sp. z o.o. Kraków 11
2806 Ahr Architects Sp. z o.o. Warszawa 11
2807 Abrys Technika Sp. z o.o. Poznań 11
2808 Polska Grupa Inżynieryjna Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 11
2809 Microsystem Sp. z o.o. Sopot 11
2810 Ucees Sp. z o.o. sp.k. Kraków 11
2811 Wds Group Sp. z o.o. Opole 11
2812 Dsp Posadzki Przemysłowe Sp. z o.o. Siedliska Kolonia 11
2813 Heller Consult Sp. z o.o. Warszawa 11
2814 Anchem Sp. z o.o. Koszalin 11
2815 Stalko Sp. z o.o. Gdańsk 11
2816 Klimak Sp. z o.o. Błonie 11
2817 Usługi Budowlano -Transportowe Anko Stanisław Onak sp.j. Tarnów 11
2818 Grupa City Sp. z o.o. Katowice 11
2819 Przedsiębiorstwo Weno Sp. z o.o. sp.k. Chodzież 11
2820 Przedsiębiorstwo Budowlane Cegbud Sp. z o.o. Wolsztyn 11
2821 R – Bud Sp. z o.o. sp.k. Smolec 11
2822 Elektro – Tech Sp. z o.o. Warszawa 11
2823 Arch. P. M. Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 11
2824 Dach i Strych Sp. z o.o. Kraków 11
2825 Mechanical Systems Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11
2826 NIPPON KAIJI KYOKAI (POLAND) Sp. z o.o. Gdańsk 11
2827 Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Rembud Leon Gzyl sp.j. Poznań 11
2828 Jufarex Sp. z o.o. Pabianice 11
2829 Proqel Sp. z o.o. Gliwice 11
2830 Aprojekt Technologie Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11
2831 Ingenieurcenter Krakau Sp. z o.o. sp.k. Kraków 11
2832 Wodgaz Arkadiusz Kosentka Aleksandra Michalska sp.j. Opole 11
2833 Mserwis24 Sp. z o.o. Ostrołęka 11
2834 Volt Bau Electric Sp. z o.o. Warszawa 11
2835 Bud – Eko R. S. Szymańscy Sp.J. Toruń 11
2836 Projektex Sp. z o.o. Bełchatów 11
2837 PBUH Sitarek S.J. Białobrzegi 11
2838 Zuja Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 11
2839 Kravbild Sp. z o.o. Lublin 11
2840 Allmineral Sp. z o.o. Wrocław 11
2841 Pracownia Projektowa Ipb-Projekt Sp. z o.o. w Iławie Iława 11
2842 Spółdzielnia Pracy Konserwacji Urządzeń Przemysłowych Oborniki 11
2843 Przedsiębiorstwo Remontowo – Budowlane TERMOCHEM Sp. z o.o. Puławy 11
2844 Pb Walted Sp. z o.o. Warszawa 11
2845 J.J. Investment – Sp. z o.o. Warszawa 11
2846 Master Property Sp. z o.o. Gdynia 11
2847 Przedsiębiorstwo Odwodnienia Marek Szczygieł, Arkadiusz Walkiewicz – sp.j. Białe Błota 11
2848 Fiszer Sp. z o.o. Brodnica 11
2849 BGR Technika Sp. z o.o. sp.k. Jelonek 11
2850 MJ – BUD Sp. z o.o. Mirków 11
2851 Voss Sp. z o.o. Rokocin 11
2852 Fiberbuilding Sp. z o.o. Dąbrowa Białostocka 11
2853 Budo – Mar Sp. z o.o. Imielin 11
2854 Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe Proj-Eko Sp. z o.o. Piła 11
2855 Jang Sp. z o.o. Rybnik 11
2856 Alstal-Budownictwo Sp. z o.o. Bydgoszcz 11
2857 SAP Sp. z o.o. Nowa Wieś Wielka 11
2858 Elektro-Install Sp. z o.o. Wejherowo 11
2859 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Trans-Rem Sp. z o.o. Gliwice 11
2860 Steinmueller Babcock Montaż Sp. z o.o. Gliwice 11
2861 Projmed Sp. z o.o. Gdynia 11
2862 Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telekom Warmia -Sp. z o.o. Olsztyn 11
2863 Ener Gotechnika- Sp. z o.o. Warszawa 11
2864 Gelco Sp. z o.o. Warszawa 11
2865 Biuro Projektowo-Badawcze Dróg i Mostów Transprojekt-Warszawa – Sp. z o.o. Warszawa 11
2866 Mera Technik Sp. z o.o. Warszawa 11
2867 Kons Sp. z o.o. Białystok 11
2868 MK Inwestor Sp. z o.o. Gliwice 11
2869 Stump Franki Sp. z o.o. Warszawa 11
2870 Agat Nusret Sancak, Tran Quoc Quan sp.k. Jabłonowo 10
2871 Oknomar Sp. z o.o. Warszawa 10
2872 Energia Sp. z o.o. Biuro Projektów i Usług Inwestycyjnych Gdańsk 10
2873 Mts sp.j. T.Sternik – M.Sternik Lubartów 10
2874 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Mel-Kan Sp. z o.o. Grudziądz 10
2875 Indo Sp. z o.o. Kraków 10
2876 Rg Bud Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 10
2877 Voltar Team Sp. z o.o. Warszawa 10
2878 Sun-Pro Sp. z o.o. Gdańsk 10
2879 Lvs-Tech Sp. z o.o. Łódź 10
2880 Mw Instalacje Sp. z o.o. Strychowo 10
2881 Mwe Sp. z o.o. Warszawa 10
2882 Alex 2.0 Sp. z o.o. Kraków 10
2883 Pick Pack Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
2884 Brasco Integrator Sp. z o.o. Sp.K. Zabrze 10
2885 Dompol Sp. z o.o. Toruń 10
2886 Silexim Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 10
2887 GMT GAZ Sp. z o.o. Lublin 10
2888 Firma Handlowa Artmed J. Sienkiewicz, A. Kęsy sp.j. Tomaszów Mazowiecki 10
2889 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Dźwig-Service Sp. z o.o. Łódź 10
2890 BTH Instalacje Sp. z o.o. Kraków 10
2891 Dobry Klimat Sp. z o.o. Warszawa 10
2892 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe El Spyra sp.j. Mysłowice 10
2893 Przedsiębiorstwo Budowlane Stawal Dimke sp.j. Świnoujście 10
2894 Prudnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Prudnik 10
2895 Geovia Sp. z o.o. Warszawa 10
2896 Europrojekt Gdańsk S.A. Gdańsk 10
2897 Archi-Projekt Sp. z o.o. Lublin 10
2898 Zrug Rzeszów – Zakład Instalatorstwa Sp. z o.o. Rzeszów 10
2899 Budizol Sp. z o.o. Włocławek 10
2900 Nordwood Construction Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 10
2901 Machowicz Sp. z o.o. Ząbki 10
2902 Baltic Diving Solutions Sp. z o.o. Rumia 10
2903 Multidom Leżajsk Sp. z o.o. Leżajsk 10
2904 Eg-Maka-Bud Sp. z o.o. Olsztyn 10
2905 Electro-Croon Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
2906 Mckb Sp. z o.o. Łódź 10
2907 Romex Sp. z o.o. Brzesko 10
2908 Pinat Sp. z o.o. Kalisz 10
2909 Pmg Partner For Business Sp. z o.o. Warszawa 10
2910 B.P.Niebudek 2 Sp. z o.o. sp.k. Legnica 10
2911 Nadolles Sp. z o.o. Kraszewice 10
2912 Baublock Renovation Sp. z o.o. Kraków 10
2913 Atum Energy Sp. z o.o. Łódź 10
2914 Dm Construction Sp. z o.o. Sulejów 10
2915 Usługi Spawalnicze Spaw-Tech Polska Sp. z o.o. sp.k. Poznań 10
2916 Flontex.Eu Sp. z o.o. sp.k. Bytom 10
2917 UNIBEL Sp. z o.o. Elbląg 10
2918 F&K Group Sp. z o.o. Warszawa 10
2919 Artbix Sp. z o.o. Piotrów 10
2920 Riser.Domy Sp. z o.o. Jaworzno 10
2921 Polmar Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 10
2922 Montelczak Sp. z o.o. Gdynia 10
2923 Delta-Cad Sp. z o.o. Sanok 10
2924 Instalmaj Sp. z o.o. Gdańsk 10
2925 Aqua Seen Sp. z o.o. Warszawa 10
2926 Dgm Budowa Sp. z o.o. Puck 10
2927 Przedsiębiorstwo Budowlane Korsbud Sp. z o.o. Warszawa 10
2928 Skorpio Duda, Duszyńscy sp.j. Bełchatów 10
2929 Avit Sp. z o.o. Strzelin 10
2930 Kris-Bud Sp. z o.o. Cząstków Polski 10
2931 Portyk Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 10
2932 Cube-Techniki Rusztowaniowe Sp. z o.o. sp.k. Kartuzy 10
2933 Jmh Michael Hrakovsky sp.k. Gdynia 10
2934 Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowo-Usługowe Pog-Tech Sp. z o.o. Gliwice 10
2935 Gw Sprinkler System Sp. z o.o. Warszawa 10
2936 Connect Serwis Sp. z o.o. sp.k. Toruń 10
2937 Mdom Sp. z o.o. sp.k. Luborzyca 10
2938 Inżynieria Wielkopolska Sp. z o.o. sp.k. Poznań 10
2939 Polterm Instalacje Budynków Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 10
2940 Myszkowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Myszków 10
2941 Verdo Energy Systems Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 10
2942 Dtś S.A. Katowice 10
2943 Alginet Sp. z o.o. Humniska 10
2944 Sunsol Sp. z o.o. Gdańsk 10
2945 El-Instal Development Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 10
2946 Atelier Hoffmann Sp. z o.o. sp.k. Elbląg 10
2947 Elektryk Giżycko Sp. z o.o. Giżycko 10
2948 Mainserv Sp. z o.o. Tarnobrzeg 10
2949 Apa Pejot Studio Sp. z o.o. Warszawa 10
2950 Rheinmetall Polska Sp. z o.o. Warszawa 10
2951 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Feston Waldemar Królski sp.k. Oborniki 10
2952 Climatech Sp. z o.o. Kielce 10
2953 Ace Group Sp. z o.o. Kraków 10
2954 Osiedle Stara Cegielnia Sp. z o.o. Aleksandrów Kujawski 10
2955 G&M Architekci Sp. z o.o. Toruń 10
2956 Grupa Doradczo-Inwestycyjna Konsultant Sp. z o.o. Gdańsk 10
2957 Wkl-Projekt Sp. z o.o. sp.k. Wilkowice 10
2958 Dekada Sp. z o.o. Bartki 10
2959 Supon Bc Inwestycje Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 10
2960 Euro Schalung Polska Sp. z o.o. Częstochowa 10
2961 Tech-System Group Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 10
2962 Axtech Polska Sp. z o.o. Gdynia 10
2963 Zakład Budowlano – Produkcyjny WESTERBUD Sp. z o.o. Brodnica 10
2964 Perigrup Sp. z o.o. Wrocław 10
2965 AMG Żelbet Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 10
2966 Ppw Promex Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 10

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownię gospodarczą InfoCredit

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:
1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2019-2020, 2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2020 roku, 3. Zysk netto w latach 2019 i 2020 wyższy niż 1 tys. zł. 4. Kapitał własny w latach 2019 i 2020 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej
Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób uproszczony analogicznie do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, wyliczane przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych  w marcu 2021 r. : C/Z: 34,6, C/WK: 1,05.
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z marca 2021 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w marcu 2021 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2020 r. i wskaźnika C/Z w marcu 2021 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2020 r. (sumy kapitału własnego i zysku netto w 2020 r.) i wskaźnika C/Wk w marcu 2021 r. Średnia arytmetyczna z tych dwóch wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w marcu 2021 r.

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 16 lat dokładnie przeanalizowaliśmy wyniki finansowe 200 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Przedstawione rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Konkursy organizowane przez Instytut Europejskiego Biznesu 

Każdego roku Instytut analizuje dane finansowe przedsiębiorstw w całej Polsce. W publikowanych rankingach wyróżnia firmy spełniające kryteria przyznania tytułu. 

Gepard Biznesu (od 2006 r.) – tytuł przyznawany firmom, których średnia z dynamik przychodów i zysku netto wynosi w przyjętym okresie więcej niż 10%

Brylant Polskiej Gospodarki (od 2008 r.) – tytuł przyznawany firmom, których oszacowana wartość rynkowa wynosi więcej niż 10 mln zł.

Efektywna Firma (od 2008 r.) – tytuł przyznawany firmom, których stosunek zysku netto do przychodów wynosi w przyjętym okresie więcej niż 5%

Wielki Modernizator (od 2012 r.) – tytuł przyznawany firmom, których dwuletnia amortyzacja przewyższała 2 mln zł 

Mocna Firma Godna Zaufania (od 2013 r.) – tytuł przyznawany firmom wyróżnionym równocześnie w konkursach Efektywna Firma oraz Gepard Biznesu

Światowa Firma (od 2013 r.) – tytuł przyznawany firmom eksportującym do minimum 5 krajów

 

W razie pytań zapraszam do kontaktu

Łukasz Krajewski

lukasz.krajewski@europejskafirma.pl
tel. 536 303 088, (22) 77 14 200