Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Śląskiego

Spośród 99 705 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe we wrześniu 2021 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 uzyskało 4310 firm z województwa śląskiego. Analiza została przeprowadzona na podstawie najświeższych, wiarygodnych danych za lata 2018-2019 z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez dwanaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 200 tysięcy przedsiębiorstw.

W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu oszacował w bardzo uproszczony sposób wartość rynkową firm w październiku 2020 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wykorzystał podstawowe wskaźniki: C/Z i C/Wk. Ten pierwszy w październiku 2020 r. był wyjątkowo wysoki, wyniósł 42,2, co podbijało wartość firm wykazujących zyski.

Uproszczona metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył ranking Brylanty Polskiej Gospodarki 2020. Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2020 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Oferta handlowa jest przedstawiona poniżej rankingu.

Prosimy nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2020, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki


Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Śląskiego
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r. w mln zł
1 Jastrzębska Spółka Węglowa S.A. Jastrzębie-Zdrój 10131,2
2 Tokai Cobex Polska Sp. z o.o. Racibórz 8086,7
3 GRUPA ŻYWIEC S.A. Żywiec 7169,5
4 AZ Asset S.A. Katowice 6514,2
5 Brembo Poland Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 6268,3
6 FCA Poland S.A. Bielsko-Biała 6078,4
7 GÓRNOŚLĄSKO ZAGŁĘBIOWSKA METROPOLIA Katowice 5740,2
8 Saint-Gobain Innovative Materials Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 5152,1
9 Juroszek Investments Sp. z o.o. Cieszyn 5115
10 NGK Ceramics Polska Sp. z o.o. Gliwice 4783,2
11 JSW Koks S.A. Zabrze 4575,4
12 CMC Poland Sp. z o.o. Zawiercie 4570,3
13 FAMUR S.A. Katowice 3909,2
14 Hutchinson Poland Sp. z o.o. Żywiec 3836,9
15 Agata S.A. Katowice 3549,4
16 ALUPROF S.A. Bielsko-Biała 3529,8
17 Eaton Automotive Systems Sp. z o.o. Bielsko-Biała 3308,9
18 Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o. Tychy 3250,2
19 Opel Manufacturing Poland Sp. z o.o. Gliwice 3117,9
20 ŻYWIEC-ZDRÓJ S.A. Cięcina 2803,1
21 TDJ S.A. Katowice 2786,5
22 ATAL S.A. Cieszyn 2705,8
23 STS S.A. Katowice 2597,9
24 AVIO POLSKA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 2555,5
25 Mokate Sp. z o.o. Żory 2285,7
26 Saint – Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. Gliwice 2205
27 Guardian Częstochowa Sp. z o.o. Częstochowa 2194,1
28 CEZ Chorzów S.A. Chorzów 2145,3
29 TAMEH POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 2013,9
30 Tenneco Silesia Sp. z o.o. Stanowice 1991,3
31 Alpla – Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o. Żywiec 1953,6
32 Valeo Electric And Electronic Systems Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 1915,4
33 Tenneco Automotive Polska Sp. z o.o. Rybnik 1903,9
34 Cooper Standard Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 1873,9
35 FCA Powertrain Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 1865,7
36 Politechnika Śląska Gliwice 1790,2
37 Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z o.o. Katowice 1789,5
38 STALEXPORT Autostrada Małopolska S.A. Mysłowice 1738,3
39 Ppg Cieszyn S.A. Cieszyn 1633,8
40 Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. Cieszyn 1633,7
41 Press Glass S.A. Nowa Wieś 1574,2
42 Suport Sp. z o.o. S.K. Katowice 1543,9
43 Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o. Sosnowiec 1510
44 Auto Partner S.A. Bieruń 1493,9
45 EKO-OKNA S.A. Kornice 1491,1
46 Engie Zielona Energia Sp. z o.o. Katowice 1459,5
47 Huta Cynku MIASTECZKO ŚLĄSKIE S.A. Miasteczko Śląskie 1459,3
48 Farmacol S.A. Katowice 1382,5
49 KENO Sp. z o.o. Gliwice 1382,4
50 Purmo Group Poland Sp. z o.o. Rybnik 1346,4
51 Magna Formpol Sp. z o.o. Tychy 1346
52 Tauron Sprzedaż GZE Sp. z o.o. Gliwice 1324,5
53 Kost-Bet Sp. z o.o. S.K. Miedźno 1218,7
54 ALUPOL Packaging S.A. Tychy 1198,6
55 KLINGSPOR Sp. z o.o. Bielsko-Biała 1165,1
56 Uniwersytet Śląski Katowice 1138,2
57 FICOMIRRORS POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 1096,2
58 Sest – Luve – Polska Sp. z o.o. Gliwice 1096
59 Stoelzle Częstochowa Sp. z o.o. Częstochowa 1068,4
60 Jastrzębskie Zakłady Remontowe Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 1065,9
61 PRYMAT Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 1044,1
62 Hegelmann Transporte Sp. z o.o. Częstochowa 1037,6
63 Gkz Sp. z o.o. Żory 1023,6
64 TAURON Ciepło Sp. z o.o. Katowice 997,9
65 NIFCO Korea Poland Sp. z o.o. Żory 981,6
66 Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o. Gliwice 970,2
67 Mj Investments Sp. z o.o. Katowice 966,4
68 Moris Sp. z o.o. Chorzów 966,1
69 MWS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tychy 932,7
70 MAKITA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 922
71 DP Metal Processing Sp. z o.o. Tychy 889,2
72 Paccor Polska Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 886,6
73 Voestalpine Steel Service Center Polska Sp. z o.o. Tychy 886,5
74 Mapei Polska Sp. z o.o. Gliwice 864,5
75 KONTAKT SIMON S. A. Czechowice-Dziedzice 859,9
76 Mangata Holding S.A. Bielsko-Biała 833,5
77 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DEMAR Marek Dewódzki Mstów 833,3
78 Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A. Katowice 824
79 Instanta Sp. z o.o. Żory 812,1
80 Ekoland Sp. z o.o. Tychy 807,5
81 BIOAGRA – OIL S.A. Tychy 772,8
82 MANULI HYDRAULICS POLSKA S. A. Mysłowice 768,8
83 ALSTOM KONSTAL S.A. Chorzów 755,3
84 Elplast Europe Sp. z o.o. Żory 737,9
85 Stokson sp.j. Henryk Stokłosa i Wspólnicy Chorzów 736
86 Lentex S.A. Lubliniec 733,1
87 Scanfil Poland Sp. z o.o. Mysłowice 729,3
88 WĘGLOKOKS KRAJ Sp. z o.o. Piekary Śląskie 712,9
89 Petek Sp. z o.o. S.K. Zabrze 683
90 Shiloh Industries Sp. z o.o. Bielsko-Biała 682
91 Zmb Capital Sp. z o.o. Ustroń 680,1
92 Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A. Katowice 671,9
93 Prezero Recycling Południe Sp. z o.o. Knurów 667
94 Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. Katowice 661,8
95 ELGÓR+HANSEN S.A. Chorzów 642,6
96 Neoprofil sp.j. Rafał Herzyk, Adam Prokop Bielsko-Biała 641,7
97 Ejot Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Ciasna 629,2
98 Capek – Sp. z o.o. Skrzyszów 628,2
99 Moto-Profil Sp. z o.o. Chorzów 627,3
100 Kuźnia Polska S.A. Skoczów 623,2
101 Zakład Wyrobów Metalowych STRUMET Sp. z o.o. Strumień 618,8
102 Martes Sport Sp. z o.o. Bielsko-Biała 600,8
103 Betplay International Sp. z o.o. Katowice 600,3
104 Kamsoft S.A. Katowice 579,2
105 URSA Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 575,7
106 Norma Polska sp. z o.o. Sławniów 575,2
107 Grammer Automotive Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 571,7
108 BITRON POLAND Sp. z o.o. Sosnowiec 568,9
109 Iguana Group Sp. z o.o. Bielsko-Biała 565,6
110 Ti Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 563,1
111 Saint-Gobain Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 558,6
112 Marelli Bielsko-Biała Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 556,9
113 LAMBERTZ Polonia Sp. z o.o. Ruda Śląska 556,5
114 Lys Fusion Poland Sp. z o.o. Istebna 554,5
115 ALUFORM Sp. z o.o. Tychy 554
116 American Heart of Poland S.A. Ustroń 545,4
117 NEMAK POLAND Sp. z o.o. Bielsko-Biała 544,6
118 Karol Kania i Synowie Sp. z o.o. Piasek 541,2
119 Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. S.K. Sosnowiec 538,6
120 Rosomak S.A. Siemianowice Śląskie 535,7
121 CTL MACZKI BÓR S.A. Sosnowiec 534,1
122 Górnośląskie Towarzystwo Lotnicze S.A. Katowice 533,6
123 ZAKŁAD PRODUKCJI SPRZĘTU OŚWIETLENIOWEGO ROSA STANISŁAW ROSA Tychy 533,2
124 Davis Poland Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 532,7
125 Partner S.A. Bielsko-Biała 530,6
126 Garbarnia Szczakowa S.A. Jaworzno 530,3
127 Timken-Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 529,2
128 Ma Polska S.A. Tychy 528,9
129 ORZEŁ BIAŁY S.A. Piekary Śląskie 527,5
130 Konsorcjum Stali S.A. Zawiercie 525,5
131 Przedsiębiorstwo Budowlano – Melioracyjne Tolos Piotr Walczak i Wspólnicy sp.k. Żory 519,2
132 MECALUX Sp. z o.o. Gliwice 514,2
133 Mdm Nt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 513,2
134 Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sosnowiec 507,5
135 DREWBET Grzyb – Kotynia – Rogaczewski S.J. Kłobuck 502,2
136 Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Katowice 496,5
137 BMZ Poland Sp. z o.o. Gliwice 491,9
138 Minova Ekochem S.A. Siemianowice Śląskie 489,8
139 Sokpol Sp. z o.o. Myszków 484,9
140 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Nik-Pol Sp. z o.o. Ruda Śląska 479,7
141 Kiepurex sp.j. A.,P.,P.Kiepurowie Wapiennik 475,8
142 POLMOTORS Sp. z o.o. Mazańcowice 473,1
143 Cognor Holding S.A. Poraj 472,5
144 Autoneum Poland Sp. z o.o. Katowice 464
145 LEIBER – POLAND Sp. z o.o. Ruda Śląska 462,5
146 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bieruniu Bieruń 462,2
147 Optirem Sp. z o.o. I Spółka – Spółka Komandytowa Katowice 457,7
148 Lotos Terminale S.A. Czechowice-Dziedzice 457,3
149 Farmacol Serwis S.A. Katowice 454,7
150 Optopol Technology Sp. z o.o. Zawiercie 449,2
151 X-Kom Sp. z o.o. Częstochowa 447
152 Politechnika Częstochowska Częstochowa 445,4
153 Katowicka Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. Katowice 441,4
154 ZSRG Sp. z o.o. Żory 437,6
155 Eniq Sp. z o.o. Katowice 431,6
156 Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o. Tychy 431,2
157 PPH Temar Sp. z o.o. sp.k. Katowice 430,8
158 DAGMA Sp. z o.o. Katowice 430,2
159 LEAR CORPORATION POLAND II Sp. z o.o. Tychy 428,8
160 JAS – FBG S.A. Katowice 425,9
161 BECKER – WARKOP Sp. z o.o. Świerklany 425,7
162 Classen Floor Systems Sp. z o.o. Zwonowice 423,4
163 MaXgear Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bieruń 416,1
164 Jbg-2 Sp. z o.o. Warszowice 415,1
165 Mostostal Zabrze S.A. Gliwice 412
166 Sobik Zakład Produkcyjny Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 410,1
167 Markbud Przedsiębiorstwo Remontowe Usługi-Handel Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 409,7
168 Tanquid Polska Sp. z o.o. Radzionków 402,3
169 Atal Construction Sp. z o.o. Cieszyn 402
170 Hemarpol Trade Sp. z o.o. sp.k. Katowice 399,1
171 H.B.Crab sp.j., Stacja Paliw Zając Adam, Bąk Paweł, Piestrak Krzysztof Rybnik 397,7
172 Alba Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 393,3
173 VITKOVICE MILMET S.A. Sosnowiec 391,1
174 Auto-Boss Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 388
175 Lotos Biopaliwa Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 386,9
176 PROMONT Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Montażowe Budownictwa Tychy 386,6
177 Lilen Sp. z o.o. Czaniec 386,2
178 Paneltech Sp. z o.o. Chorzów 381,6
179 Nefrolux Lucjan Sobieraj,Wojciech Kamiński sp.j. Siemianowice Śląskie 374,1
180 Chemet S.A. Tarnowskie Góry 373,9
181 Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o. Gliwice 370,1
182 Marelli Aftermarket Poland Sp. z o.o. Katowice 369,2
183 Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji Bosmal Sp. z o.o. Bielsko-Biała 368,6
184 Polmos Bielsko-Biała S.A. Bielsko-Biała 368,5
185 AIUT Sp. z o.o. Gliwice 365,3
186 Vg-Orth Polska Sp. z o.o. Jaworzno 363,5
187 Huhtamaki Foodservice Poland Sp. z o.o. Czeladź 360,9
188 Aqua S.A. Bielsko-Biała 360
189 NITROERG S.A. Bieruń 359,9
190 Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. Tychy 359,7
191 Gtb Invest Sp. z o.o. S.K. Katowice 359,1
192 Nexx Sp. z o.o. sp.k. Goczałkowice-Zdrój 358,4
193 Cross Bud S.A. Bielsko-Biała 357,5
194 PATENTUS S.A. Pszczyna 352,7
195 WKRĘT-MET Sp. z o.o. S.K. Kuźnica Kiedrzyńska 351,3
196 Hager Polo Produkcja Sp. z o.o. Tychy 350,9
197 Invado Sp. z o.o. Dzielna 350,3
198 Hewalex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Czechowice-Dziedzice 345
199 Arcelormittal Service Group Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 344,2
200 Zok Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 343,6
201 Budpol Sp. z o.o. Częstochowa 343,4
202 KŁOS Sp. z o.o. S.K. Zabrze 341,9
203 Danish Farming Consultants Sp. z o.o. Gliwice 340,1
204 Cofinco-Poland Sp. z o.o. Katowice 339,9
205 Greif Poland Sp. z o.o. Rybnik 339,8
206 HYDAC Sp. z o.o. Mikołów 339,1
207 Lightnet Sp. z o.o. Kobiernice 338,6
208 Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Katowice 332
209 MULTIFORM Dariusz Krywult Bielsko-Biała 330,8
210 STALPROFIL S.A. Dąbrowa Górnicza 330,6
211 Cognor S.A. Poraj 329
212 Hucz Sp. z o.o. sp.k. Boronów 328,5
213 Firma Handlowo Usługowo Produkcyjna Patucha i Jagiełło sp.j. Jaworzno 327,6
214 Arkadiusz Mika Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe DOMAX Boronów 327,5
215 Stalexport Autostrady S.A. Mysłowice 326,7
216 Przedsiębiorstwo Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki CARBOAUTOMATYKA S.A. Tychy 326,6
217 TEKSID IRON POLAND Sp. z o.o. Skoczów 326,5
218 Top-Thimm Opakowania Sp. z o.o. Sp.k. Tychy 323,2
219 Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych KOLPREM Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 321,6
220 Instalbud Janosz Sp. z o.o. Pszczyna 320,3
221 Protor Sp. z o.o. S.K. Zabrze 317,4
222 Ludwig Czekolada Sp. z o.o. Skoczów 316,3
223 Fabryka Plastików Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 315,5
224 Arcelormittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o. Katowice 315,1
225 P.U.H. Nobiles 2 S.C. Zawisza Adam, Gorzawska Anna, Czebotar Grzegorz Tychy 310,6
226 Przedsiębiorstwo Usług Wodociągowych HKW Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 310,4
227 Primeore Trading (Polska) Sp. z o.o. Katowice 310,3
228 Proma Poland Sp. z o.o. Tychy 309,6
229 Indyk-Śląsk Sp. z o.o. Wieszowa 309,5
230 Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych DAMEL S.A. Dąbrowa Górnicza 308,2
231 High Technology Machines Sp. z o.o. Gliwice 306,9
232 Martex Sp. z o.o. Rybnik 306
233 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Węglohut sp.j. Ewa Hoppe-Polak, Grzegorz Polak Rybnik 305,2
234 PHU CORA Adam Sikora Piekary Śląskie 303,6
235 Mateco Podesty Ruchome Sp. z o.o. Tychy 303
236 Spółdzielnia Mieszkaniowa Sarni Stok w Bielsku-Białej Bielsko-Biała 302,6
237 Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o. Gliwice 301,8
238 Polskie Mięso i Wędliny Łukosz Sp. z o.o. Chybie 300,2
239 Thermosilesia Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 300
240 Firma Handlowo-Usługowa SOBIK Leszek Sobik Bielsko-Biała 299,5
241 Przedsiębiorstwo Budowy Dróg Drogopol-Zw Sp. z o.o. Katowice 298,9
242 ASK POLAND Sp. z o.o. Bielsko-Biała 298,5
243 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe SIGMA-LI S.J. Wiejacha Goleszów 297,9
244 Murapol Projekt Sp. z o.o. 3 S.K. Bielsko-Biała 296,8
245 Hotele Diament S.A. Gliwice 296,2
246 Novichem Sp. z o.o. Chorzów 294
247 Adamex Baby Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 293,2
248 BIMS Plus FHH Sp. z o.o. Górny Śląsk S.K. Przyszowice 293
249 Extral Sp. z o.o. Żory 290,8
250 Nitrex Metal Sp. z o.o. Sosnowiec 288,8
251 Farby Kabe Polska Sp. z o.o. Katowice 288,1
252 USTRONIANKA Sp. z o.o. Ustroń 287,8
253 Thyssenkrupp Materials Processing Europe Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 285,8
254 Electropoli Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 284,7
255 ERG Bieruń Folie Sp. z o.o. Bieruń 284,6
256 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach Katowice 283,5
257 Kanlux S.A. Radzionków 283,5
258 Farlo M. Grudzka sp.j. Jastrzębie-Zdrój 283,3
259 KONSHURT Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 282,9
260 Conexio Sp. z o.o. sp.k. Katowice 282,2
261 Sia Severstal Distribution (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Sosnowiec 280,5
262 Emix sp.j. Torbus Tychy 280,3
263 Sopra Steria Polska Sp. z o.o. Katowice 280
264 Wawrzaszek ISS Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 278,7
265 Liebherr – Polska Sp. z o.o. Ruda Śląska 278
266 FLUOR S.A. Gliwice 277,4
267 Instal Sp. z o.o. Świętochłowice 275,5
268 PLASTIC OMNIUM AUTO EXTERIORS Sp. z o.o. Gliwice 274,2
269 DSI Schaum Chemie Sp. z o.o. Mikołów 273,8
270 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Larix Sp. z o.o. Lubliniec 271,1
271 TIM S.A. Bielsko-Biała 269,7
272 APERAM STAINLESS SERVICES & SOLUTIONS POLAND Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 268,9
273 Fronius Polska Sp. z o.o. Gliwice 267,2
274 Makar Bakalie Sp. z o.o. S.K. Katowice 266,6
275 Wesob Sp. z o.o. Strumień 266,2
276 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Rybnik 266,1
277 Zakłady Tłuszczowe Bielmar Sp. z o.o. Bielsko-Biała 263,9
278 Infinite Dreams Sp. z o.o. Gliwice 263,8
279 3W Dystrybucja Budowlana S.A. Ruda Śląska 263,8
280 ALBA Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 263,4
281 PPG Industries Poland Sp. z o.o. Gliwice 263,4
282 Flightscope Sp. z o.o. Żernica 261,4
283 Sokpol Holding Sp. z o.o. Myszków 261,2
284 Fabryki Sprzętu i Narzędzi Górniczych Grupa Kapitałowa FASING S.A. Katowice 260,8
285 Jiffy Packaging Sp. z o.o. Gliwice 259,6
286 Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Bielsko-Biała 257,8
287 Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Bocar Sp. z o.o. Korwinów 257,2
288 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Promus Ruda Śląska Sp. z o.o. Ruda Śląska 257,1
289 SEWS – CABIND POLAND Sp. z o.o. Żywiec 256,1
290 SISTEMA POLAND Sp. z o.o. Tychy 254,6
291 FINAL S.A. Dąbrowa Górnicza 254,5
292 Karwala Sp. z o.o. S.K. Szarlejka 254
293 Link Mobility Poland Sp. z o.o. Gliwice 253,1
294 TGS Przemysław Stoń Ruda Śląska 252,8
295 Zakłady Chemiczne RUDNIKI S.A. Rudniki 252,4
296 Mega – Met Polska Sp. z o.o. Sp.K. Łazy 249,7
297 BOLIX S.A. Żywiec 249,6
298 Gekoplast S.A. Krupski Młyn 248,2
299 Mas Sp. z o.o. Mikołów 247,5
300 CGR Polska Sp. z o.o. Częstochowa 246,3
301 Przedsiebiorstwo Hydromel Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 245,8
302 Arsanit Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 242,8
303 Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. Bielsko-Biała 241,9
304 Incobex Sp. z o.o. Bielsko-Biała 240,2
305 HALDEX S.A. Katowice 239,6
306 PRO – Cars Group Sp. z o.o. Tychy 239,4
307 PH ALFA – ELEKTRO Sp. z o.o. Katowice 237,6
308 Integra Malirz, Zwierzycki sp. j. Gliwice 237
309 PPI Chrobok S.A. Bojszowy 236,6
310 Exchange Exg Sp. z o.o. Exchange Group S.K. Częstochowa 234,2
311 Makarony Babuni Ryszard Kaczorowski Rudniki 232,3
312 DOMBUD S.A. Przedsiębiorstwo Budowlane Katowice 232,1
313 3S S.A. Katowice 231,8
314 Sosnowieckie Wodociągi S.A. Sosnowiec 231,1
315 Manuli Hydraulics Manufacturing Sp. z o.o. Mysłowice 230,9
316 Wala Sp. z o.o. Wilkowice 230,3
317 Pureko Sp. z o.o. Myszków 229
318 Seoyon E-Hwa Automotive Poland Sp. z o.o. Bażanowice 225,7
319 Zakład Elektronicznej Techniki Obliczeniowej w Katowicach Sp. z o.o. Katowice 225,5
320 Galeria Galena Sp. z o.o. Gliwice 225,2
321 SFW Energia Sp. z o.o. Gliwice 224,9
322 Walcownia Metali DZIEDZICE S.A. Czechowice-Dziedzice 224,7
323 MOKATE S.A. Ustroń 223,4
324 ABAKON Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 223,2
325 Schneider Electric Transformers Poland Sp. z o.o. Mikołów 222,8
326 AUTOROBOT STREFA Sp. z o.o. Gliwice 219,5
327 Multi – Form II Sp. z o.o. Tychy 219,2
328 Murapol Projekt Sp. z o.o. Deweloper sp.k. Bielsko-Biała 218,4
329 Spółdzielcza Agrofirma Szczekociny Szczekociny 217,6
330 OEM Energy Sp. z o.o. Chorzów 217,3
331 HAGER POLO Sp. z o.o. Tychy 217,1
332 Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodnej i Rekultywacji S.A. Jastrzębie-Zdrój 216,6
333 Eltek Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 215,8
334 HYDROTECH S.A. Rybnik 215,4
335 Elkol Sp. z o.o. Bytom 214,2
336 Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j. Żywiec 213,9
337 Rytm-L Sp. z o.o. Tychy 213,5
338 Metal Service Center Sp. z o.o. Zabrze 213,3
339 Zakład Konstrukcji Spawanych Łabędy Sp. z o.o. Gliwice 213,2
340 PPUH GAL Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 212,8
341 Adac-Lewar Sp. z o.o. Przystajń 212,3
342 Nieruchomości Aib Sp. z o.o. S.K. Knurów 212,1
343 Salus International Sp. z o.o. Katowice 211,9
344 Górnicze Zakłady Dolomitowe S.A. Siewierz 211,3
345 GPP Business Park S.A. Katowice 210,8
346 Śląsko – Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. Katowice 210,1
347 De Pronobel Sp. z o.o. S.K. Gliwice 210
348 Pzom Strach Sp. z o.o. sp.k. Konopiska 209,4
349 Icb Pharma Tomasz Świętosławski,Paweł Świętosławski sp.j. Jaworzno 209
350 Zakłady Produkcyjne B-D S.A. Zawiercie 207,7
351 STALMAG Sp. z o.o. Ruda Śląska 207,6
352 Fincon Sp. z o.o. Tychy 206,8
353 Katowickie Wodociągi S.A. Katowice 206
354 Clarios Poland Sp. z o.o. Katowice 205,9
355 Pulverit Polska Sp. z o.o. Tychy 205,8
356 Argus Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 205,7
357 Etisoft Sp. z o.o. Gliwice 204,8
358 SARPI Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 203,4
359 Adatex Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 203,3
360 Wagner-Service Sp. z o.o. sp.k. Świętochłowice 202,6
361 Enka Ślosarczyk O. sp.j. Zabrze 202,4
362 Famur Finance Sp. z o.o. Katowice 201,8
363 Zakład Robót Inżynieryjnych Henryk Chrobok i Hubert Chrobok sp.j. Nowe Bojszowy 201,6
364 NKT S.A. Warszowice 201,6
365 Heraeus Electro-Nite Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 201,2
366 SL Poland Sp. z o.o. Żory 201
367 ZAKŁAD TECHNICZNO HANDLOWO USŁUGOWY TECHPOL BOGUSŁAW TREPKA Zawiercie 200,3
368 ENERSYS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 199,1
369 Lenze Polska Sp. z o.o. Katowice 198,9
370 Agropak sp.j. Brzeziński i Wspólnicy Jaworzno 198,6
371 Kolsatpol Sp. z o.o. Bielsko-Biała 198,5
372 QL Controls Sp. z o.o., Sp.K. Kobielice 198,3
373 Centralne Laboratorium Pomiarowo-Badawcze Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 198,2
374 Cdr Sp. z o.o. sp.k. Żory 197,9
375 Schade Polska Międzynarodowy Transport i Spedycja Sp. z o.o. Będzin 197,7
376 Fruktus Agros Nova Sp. z o.o. S.K. Wąsosz Dolny 197,1
377 MP SOLAR GROUP Sp. z o.o. Ruda Śląska 196,5
378 Celma Indukta S.A. Cieszyn 196,3
379 Elplast + Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 195,9
380 Odlewnia Zawiercie S.A. Zawiercie 195,9
381 Knauf Jaworzno III Sp. z o.o. Jaworzno 195,7
382 Inelo Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 194,8
383 Sobreko Sp. z o.o. Sobuczyna 194,7
384 Firma Produkcyjno Usługowo Handlowa Kamil Kamil Gawliński Import-Eksport Sp. z o.o. Cięcina 194,6
385 Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Katowice 194,6
386 Wegar Sp. z o.o. S.K. Wodzisław Śląski 194,5
387 Olek Motocykle Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 194,1
388 DROG – BUD Sp. z o.o. Lubojenka 193,3
389 Euro-Med Sp. z o.o. Tychy 192,8
390 Hydro Znphs Sp. z o.o. Bielsko-Biała 191,4
391 Zarys International Group Sp. z o.o. S.K. Zabrze 191,3
392 Czanieckie Makarony Sp. z o.o. Czaniec 191,1
393 HUF POLSKA Sp. z o.o. Tychy 190,7
394 Betamed S.A. Katowice 190,1
395 Trakt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 189,7
396 Batna Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 189,4
397 ELEKTROMETAL S.A. Cieszyn 188,9
398 HILTON FOODS LTD Sp. z o.o. Tychy 188,9
399 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Atut Sp. z o.o. Katowice 188,8
400 Silesia Invest Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 188,4
401 Promus Katowice Sp. z o.o. Sosnowiec 186,6
402 BULTEN Polska S.A. Bielsko-Biała 186,1
403 RESTYL Sp. z o.o. Ruda Śląska 184,3
404 Alan Systems Sp. z o.o. S.K. Rybnik 184,2
405 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ZOF – STAL WOJCIECH WÓJCIK Tychy 183,4
406 IZOBLOK S.A. Chorzów 183,3
407 INTER TURBO sp. z o.o. sp.k. Nakło Śląskie 183,3
408 Formed Sp. z o.o., Spółka Komandytowa Żywiec 182,7
409 Gst Automotive Safety Poland Sp. z o.o. w likwidacji Częstochowa 182,7
410 Jastrzębski Zakład Wodociągów i Kanalizacji S.A. Jastrzębie-Zdrój 182
411 Johnson Electric Poland Sp. z o.o. Będzin 181,5
412 Outokumpu Distribution Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 181,4
413 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Intercor Sp. z o.o. Zawiercie 181,3
414 Ungarex Sp. z o.o. sp.k. Katowice 180,9
415 Rectus Polska Sp. z o.o. Gumna 180,5
416 Elektrometal Sp. z o.o. S.K. Jasienica 180,5
417 ETP S.A. Katowice 180,4
418 Biuro Handlowe Ruda Sp. z o.o. S.K. Katowice 180
419 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gliwice 179,7
420 Man-Trans Sp. z o.o.,sp.k. Tychy 179,2
421 Kopalnia Dolomitu Rek Sp. z o.o. sp.k. Tychy 179,2
422 Magmaris Magdalena Peciak Dariusz Peciak sp.j. Tarnowskie Góry 179,1
423 Górnośląska Agencja Przedsiębiorczości i Rozwoju Sp. z o.o. Gliwice 179
424 Tesko Steel Sp. z o.o. Rybnik 178,5
425 Delta Trans Transporte Sp. z o.o. Świętochłowice 178,3
426 ESOX AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA KRZYSZTOF WÓJCIK Łodygowice 177,6
427 Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa OSKARD Tychy 177,6
428 SPM Poland Sp. z o.o. Tychy 176,6
429 Sigma Group DK Sp. z o.o. S.K. Katowice 176,3
430 Nowodworski sp.j. Częstochowa 176
431 Główny Instytut Górnictwa Katowice 176
432 Pitney Bowes Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 175,6
433 Produkcja Elementów Złącznych Connector sp.j. Marek Kociok, Wojciech Konieczko Bytom 175
434 P.P.H.U. Wanda Bogusław Maziarz Rybnik 173,8
435 Vtg Rail Logistics Polska Sp. z o.o. Chorzów 172,9
436 OPA-ROW Sp. z o.o. Rybnik 172,6
437 Z.S.E. OSPEL S.A. Wierbka 172,5
438 Malowany Dworek Sp. z o.o. Bielsko-Biała 171,6
439 Wodpol Sp. z o.o. Żywiec 170,6
440 MERAWEX Sp. z o.o. Gliwice 170,4
441 BIMARO Sp. z o.o. Cieszyn 170,1
442 Drukarnia Dimograf Sp. z o.o. Bielsko-Biała 170
443 Dewro Wróbel sp.j. Bestwinka 170
444 Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKATOR Dąbrowa Górnicza 169,3
445 Wrazidło Sp. z o.o. Sumina 168,4
446 M -Logistic Sp. z o.o. Tychy 168,2
447 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A. Sosnowiec 168,1
448 Pietrzak B. B. Beata Pietrzak Bogdan Pietrzak S.J. Katowice 168,1
449 HL Display Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 167,4
450 FORCH-POLSKA Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 166,6
451 Synergia Południe Sp. z o.o. sp.k. Katowice 166,2
452 INPOL-PAPIER Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 166,1
453 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Semex Fertacz, Huszno sp.j. Częstochowa 166,1
454 PragmaGO S.A. Katowice 165,2
455 AUTO-FORM Sp. z o.o. i Wspólnik S.K. Sosnowiec 164,8
456 DREWBET – S.J. Elżbieta i Dariusz Rogaczewscy, Jolanta i Zbigniew Grzybowie Lipie 164,5
457 Grupa Taurus Sp. z o.o. S.K. Chorzów 164,5
458 Veolia Południe Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 163,6
459 Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. Częstochowa 163
460 San Development Sp. z o.o. Gliwice 162,7
461 Meiko Trans Polska Sp. z o.o. Gliwice 162,1
462 Tamir sp.j. T. i M. Kuśnierz Pszczyna 161,9
463 Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Gliwice 161,8
464 JSW IT Systems Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 161,8
465 Qt Swiss Engineering Sp. z o.o. Gliwice 161,7
466 Sila Poland Sp. z o.o. Częstochowa 161,1
467 Corona Serwis Sp. z o.o. S.K. Katowice 160,9
468 Frank-Cars Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 159,6
469 Way2web Sp. z o.o. sp.k. Myszków 159,4
470 Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów S.A. Gliwice 159,3
471 Action Poland Sp. z o.o. Katowice 159,2
472 Dalkia Polska Energia S.A. Katowice 158,9
473 PTS PAMTRANS HENRYK KRZYŻANOWSKI Rybnik 158,8
474 Zakład Usługowo-Handlowy MIXPOL Łodygowice 158,4
475 Marco Sp. z o.o. Gliwice 158,2
476 Pamar Sp. z o.o. S.K. Pszczyna 158
477 Bozzetto Polska Sp. z o.o. Zabrze 157,5
478 Włodar Wiesław Włodarczyk sp.j. Częstochowa 157,5
479 Clyde Bergemann Polska sp. z o.o. Tychy 157,5
480 NICROMET Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bestwinka 157,4
481 ID Logistics Polska S.A. Katowice 157,2
482 Konko S.A. Mysłowice 156,4
483 MCS Sp. z o.o. Żory 156
484 Roux Center Sp. z o.o. S.K. Katowice 155,4
485 Bogusław Zwierzchowski Centralny Ośrodek Szkoleń Tezaurus Chorzów 155,1
486 CZ DWTZ Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 155,1
487 Aristar Sp. z o.o. S.K. Katowice 154,8
488 METALFER POLONIA Sp. z o.o. Bielsko-Biała 154,5
489 EthosEnergy Poland S.A. Lubliniec 154,4
490 INTER CARGO Sp. z o.o. Katowice 154,2
491 NMC Polska Sp. z o.o. Zabrze 154,2
492 Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. Tarnowskie Góry 154
493 SMT Scharf Polska Sp. z o.o. Tychy 153,9
494 Advertise Group Sp. z o.o. Sp.K. Gliwice 152,9
495 Ctc Sp. z o.o. Ruda Śląska 152,6
496 Wapps Sp. z o.o. S.K. Chorzów 152,5
497 Przedsiębiorstwo Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o. Gliwice 152,2
498 Hydromirex Sp. z o.o. S.K. Poraj 152,1
499 Eloros Sp. z o.o. Chorzów 152,1
500 Propoint Sp. z o.o. S.K. Gliwice 151,1
501 Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Im. Jana Długosza w Częstochowie Częstochowa 151,1
502 Martin Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zawiercie 150,8
503 Librus Sp. z o.o. sp.k. Katowice 150,5
504 Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy Gacmet Pelagia Gacka, Gizela Gacka S.J. Miedary 150,4
505 Lubo Tech Sp. z o.o. S.K. Pyskowice 150
506 Alfa Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 149,6
507 Budtor Bestwina Sp. z o.o. sp.k. Bestwina 149,4
508 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 148,9
509 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Pionex Piotr Gabryś Bielsko-Biała 148,6
510 PPUH Henryk Kowalczyk Dziewki 148,3
511 Zakład Odmetanowania Kopalń Zok II Sp. z o.o. Rybnik 148,3
512 ECOL Sp. z o.o. Rybnik 147,9
513 Pasze Bios Rafał Głowa sp.j. Kochanowice 147,8
514 Oriens Bijou Sp. z o.o. Katowice 147,6
515 P.U.H.P. Inst-Gaz M.Kasztelan, J.Nawracała, S.Jałowiecki sp.j. Jaskrów 147,3
516 Demarko Sp. z o.o. S.K. Świętochłowice 147,2
517 PPUH TRANSCOM Sp. z o.o. Katowice 147,1
518 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Aro Karoń sp.j. Częstochowa 147
519 Trans-Truck-Serwis Drob sp.j. Tychy 146,4
520 Zelkot – Brzezina, Urzynicok sp.j. Nowy Dwór 146,3
521 Bruk Sp. z o.o. Czyżowice 146,1
522 Aleksandria Sp. z o.o. sp.k. Aleksandria Pierwsza 145,5
523 DELTA Zbigniew Różycki Katowice 144,8
524 Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Cen-Rat Sp. z o.o. Bytom 144,7
525 Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej ALBA Sp. z o.o. Chorzów 144,4
526 WC Serwis Sp. z o.o. sp.k. Zabrze 143,8
527 FARYŚ KRYSTYNA EXPRESOKNA Siemianowice Śląskie 143,6
528 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa Jastrzębie-Zdrój 143,3
529 Techniflex Sp. z o.o. Ruda Śląska 143,3
530 Ekamedica Sp. z o.o. S.K. Kozy 143,3
531 Diehl Metering Sp. z o.o. Bażanowice 142,7
532 Nalco Polska Sp. z o.o. Tychy 142,5
533 Akademia Techniczno – Humanistyczna w Bielsku – Białej Bielsko-Biała 142,5
534 Mauser Poland Sp. z o.o. Gliwice 142,2
535 Metrocars Sp. z o.o. S.K. Rybnik 141,9
536 Hydrostal Sp. z o.o. Dankowice 141,7
537 Zaw sp.j. Caban, Zając Bielsko-Biała 141,5
538 Rehegoo Music Group Sp. z o.o. Bielsko-Biała 140,8
539 Nortech In Sp. z o.o. S.K. Jaworzno 140,6
540 Leadec Sp. z o.o. Gliwice 140,5
541 Asotra Polska Sp. z o.o. Będzin 140,2
542 Lumiko Trade Sp. z o.o. sp.k. Sosnowiec 139,9
543 HICS Sp. z o.o. Tychy 139,8
544 Marketing Krystian Gdowka, Artur Ostręga sp.j. Gliwice 139,8
545 Emtel Śliwa sp.k. Zabrze 139,6
546 Plastimex Sp. z o.o. Psary 139,4
547 Holding KW Sp. z o.o. Katowice 139,2
548 Poltech Werk Sp. z o.o. sp.k. Tarnowskie Góry 139,1
549 Karen Dariusz Czerniak sp.j. Racibórz 138,9
550 Cafe+Co Delikomat Sp. z o.o. Bielsko-Biała 138,8
551 Fh Karolina S.C. Justyna Dydak, Jarosław Dydak Woźniki 138,8
552 P.B. INBUD Bielsko Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 138,6
553 Aneks Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jaworzno 137,3
554 Laska Technika Przemysłowa Sp. z o.o. Tychy 137,1
555 Przedsiębiorstwobudowlane Anbud Sp. z o.o. Będzin 136,9
556 Rawona Jolanta Piórko, Rafał Piórko sp.j. Pszczyna 136,8
557 CNP Centrum Nakładania Powłok Leszek Rak Myszków 136,8
558 Rosinski Sp. z o.o. Bielsko-Biała 136,8
559 Beumer Group Poland Sp. z o.o. Gliwice 136,6
560 Śrubena Unia Sp. z o.o. Żywiec 136,4
561 JSW Szkolenie i Górnictwo Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 135,8
562 ARTINSTAL Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Sp. z o.o. S.K. Pogórze 135,7
563 Shk Holding Sp. z o.o. Knurów 135,6
564 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe K.Orzełek,K.Markisz sp.j. Kleśniska 135,2
565 Apator Mining Sp. z o.o. Katowice 135,2
566 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Górnicze Row-Jas Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 134,9
567 W A M sp. z o.o. Katowice 134,6
568 Grupa Cargo Sp. z o.o. S.K. Jaworzno 134,5
569 Firma OAZA Jan Świerczek Rybarzowice 134,5
570 JKM Trade Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 134,2
571 Nowak-Mosty Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 133,7
572 Prosperpro Sp. z o.o. Rybarzowice 133,3
573 PIAST Spółdzielnia Mieszkaniowa Katowice 133
574 Ista Shared Services Polska Sp. z o.o. Gliwice 132,9
575 Wega-Mikołów Sp. z o.o. S.K. Mikołów 132,7
576 Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszyw Mineralnych i Lekkich Sp. z o.o. Gliwice 132,7
577 Borkomet Sp. z o.o. S.K. Szczekociny 132,7
578 EURO – LOCKS Sp. z o.o. Ruda Śląska 132,7
579 Wafelek Supermarkety Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 132,5
580 Coig S.A. Katowice 132
581 Grupa Drogopol Sp. z o.o. Katowice 131,8
582 Inter Deventer Sp. z o.o. Sosnowiec 131,4
583 Arpex Sp. z o.o. Gliwice 130,9
584 DABIS BUDOWNICTWO sp. z o.o. sp.k. Katowice 130,6
585 Wojnarowscy Sp. z o.o. Katowice 130,4
586 Zamel Sp. z o.o. Pszczyna 130,4
587 DIE TECH Sp. z o.o. Tychy 130,4
588 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sprint Florian Jagodziński, Dariusz Tietz sp.j. Jastrzębie-Zdrój 129,6
589 Kj Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Chorzów 129,4
590 Firma Handlowa ROLNIK S.J. Mikołów 129,2
591 Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Zabrze 128,5
592 BGH Polska Sp. z o.o. Katowice 128
593 Technika Chłodzenia Sp. z o.o. Zabrze 127,3
594 Itpunkt Sp. z o.o. Ruda Śląska 127,2
595 Trade & Trans Expert Czaicki i Czaicki sp.j. Sławków 126,5
596 Millenium Inwestycje Sp. z o.o. Katowice 126,3
597 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Auto Gazda Michał Gazda Pszczyna 126,2
598 PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE CZĘSTOBUD DAMIAN ŚWIĄCIK Częstochowa 126,2
599 Carbospec M. Jaśniok sp.j. Paniówki 125,8
600 Almi Polska Sp. z o.o. Tychy 125,7
601 STAŃCZYK ILONA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GRETASPORT Dąbrowa Górnicza 125,6
602 Chiron Polska Sp. z o.o. Paniówki 125,3
603 Hydrosolar Sp. z o.o. Górny Śląsk S.K. Żory 124,7
604 Ksk Sp. z o.o. Ruda Śląska 124,7
605 Mid Ocean Brands Polska Sp. z o.o. Ruda Śląska 124,2
606 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Komobex-Inel Sp. z o.o. Częstochowa 123
607 JWW Invest S.A. Katowice 122,9
608 Zakłady Mięsne H.A.M. Cichoń i Wspólnicy S.J. Radzionków 122,6
609 Zakład Mechaniki Przemysłowej Zamep Sp. z o.o. Gliwice 122,5
610 Zakład Produkcji Spożywczej Jamar Szczepaniak sp.j. Albertów 121,7
611 E-Commerce Partners Sp. z o.o. Częstochowa 121,4
612 Universal-Stal Sp. z o.o. Gliwice 121,3
613 Alumero Metal Components Sp. z o.o. Chorzów 120,9
614 Franciszkańskie Sp. z o.o. Katowice 120,9
615 Arco Paweł Nagły, Jacek Dudak sp.j. Katowice 120,8
616 Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego Katowice 120,7
617 Nexter Color-System Sp. z o.o. Mikołów 120,5
618 Murapol Projekt Sp. z o.o. 2 S.J. Bielsko-Biała 120,3
619 Cornaglia Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 119,5
620 BATERPOL S.A. Katowice 119,4
621 Centrum Szkoleniowo-Doradcze Dr Kurnicki sp.k. Zabrze 119,2
622 Farmacol Inwestycje Sp. z o.o. Katowice 119,1
623 Faxtel Chrzanowski sp.j. Katowice 119
624 MESSER POLSKA Sp. z o.o. Chorzów 118,9
625 Zabi Sp. z o.o. Czaniec 118,7
626 Centrum Hydrauliki DOH Sp. z o.o. Bytom 118,3
627 Ideus Sp. z o.o. Chorzów 118
628 Bestland Sp. z o.o. Katowice 117,8
629 JACQUET POLSKA Sp. z o.o. Mysłowice 117,8
630 Lenz-Urządzenia Dla Elektroniki F.Gorol sp.j. Tychy 117,6
631 BSK RETURN S.A. Zawiercie 117,5
632 A-Z Bud Sp. z o.o. sp.k. Lubliniec 117,4
633 Poltech Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 117,4
634 Pro Sp. z o.o. Bielsko-Biała 117,4
635 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Roxy D.Piszczek, E.Piszczek sp.j. Gierałtowice 117,3
636 Browar Zamkowy Sp. z o.o. Racibórz 116,7
637 KOPALNIA SUROWCÓW SKALNYCH WISŁA S.A. Wisła 116,6
638 BCUBE Sp. z o.o. Sosnowiec 115,8
639 Firma Produkcyjno-Handlowa Multipak sp.j. T.Iwanicki, Z.Legierski i Wspólnicy Palowice 115,6
640 Cvgs Sp. z o.o. sp.k. Tychy 115,4
641 Auto-Trans Asfalty Sp. z o.o. Gierałtowice 114,9
642 Przedsiębiorstwo Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 114,6
643 Murapol Projekt Sp. z o.o. 15 S.K. Bielsko-Biała 114
644 JP Food Ingredients Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 113,9
645 Auto Design Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 113,8
646 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Żory Sp. z o.o. Żory 113,7
647 Zakład Mięsny ZYGMUNT Zygmunt Muznerowski Kamyk 113,5
648 Delta Plus Polska Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 113,4
649 Poll – Nussbaumer Sp. z o.o. Chałupki 113,3
650 P.A.T. Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 113,2
651 Zakład Mechaniczny Rozkop Jaromin Eugeniusz i Wspólnicy sp.j. Imielin 113,2
652 HELIMED Diagnostic Imaging Sp. z o.o. S.K. Katowice 113,2
653 Czajka – Auto Sp. z o.o. Bytom 113
654 CONTEYOR POLAND Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 113
655 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 113
656 Sastrans Nova Sp. z o.o. S.K. Kawki 112,9
657 Machine Tools International Sp. z o.o. Rybnik 112,7
658 Eurocolor Sp. z o.o. Pyskowice 112,3
659 SPYRA-PRIMO POLAND Sp. z o.o. Mikołów 112,2
660 Wirplast Więcek S.J. Babienica 112,1
661 Bielbet Sp. z o.o. S.K. Czechowice-Dziedzice 112
662 AFRISO Sp. z o.o. Szałsza 111,7
663 Auto Centrum Gliwice Lellek Group Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 111,3
664 Pas Katowice Sp. z o.o. Imielin 111,2
665 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Stollido Lidia i Stanisław Kulejewscy sp.j. Panki 111
666 Polcab N. Gamoń sp.j. Rybnik 111
667 Zakład Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o. Mikołów 110,9
668 Przedsiębiorstwo Handlowe Powermat Tadeusz Bijak, Monika Bijak, Krystian Bijak sp.j. Zawiercie 110,8
669 Diagnostyka Sp. z o. o. S. K. Częstochowa Częstochowa 110,4
670 Transport Międzynarodowy i Krajowy Tomasz Dzida Sp. z o.o. Pszczyna 110,3
671 Salony Fachowiec Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 110
672 Rector – Polska Sp. z o.o. Fugasówka 109,7
673 GT Poland Sp. z o.o. Skoczów 109,1
674 Orbitvu Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 108,8
675 Green Field Sp. z o.o. S.K. Mazańcowice 108,7
676 Tradea Sp. z o.o. Częstochowa 108,6
677 Invest Park Hajduki S.A. Chorzów 108,6
678 Sartech – M.Sarna i P.Jelonek sp.j. Jaworzno 108,4
679 Zok – Tech Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 108,2
680 Zakład Produkcji Ciepła Żory Sp. z o.o. Żory 108,2
681 Bytomski Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. Zabrze 108,1
682 ECCO RAIL Sp. z o.o. Katowice 107,9
683 PROFIL NR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Wojkowice 107,8
684 AUMA Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 107,8
685 S.I.A.P. Sp. z o.o. Gliwice 107,5
686 Silesian Pharma Sp. z o.o. Katowice 107,5
687 Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A. Bytom 107,5
688 Macro Molds Polska Sp. z o.o. Tychy 106,9
689 Bielskie Zakłady Obuwia Befado S.A. Bielsko-Biała 106,6
690 Zakład Stolarsko-Tartaczny Ryszard Winecki i Wspólnicy sp.j. Puszczew 106,5
691 Unimet Automotive Sp. z o.o. S.K. Tychy 106,4
692 PASSEROTTI Sp. z o.o. Bielsko-Biała 106,2
693 Lokofracht Sp. z o.o. S.K. Katowice 106,1
694 Farmateka Sp. z o.o. Katowice 106,1
695 Fud-Men Jarosław Fudała, Lucjan Fudała, Leszek Fudała, Marta Fudała, sp.j. Jaworzno 106,1
696 Jelux Polska Sp. z o.o. Żory 106,1
697 Mcd Electronics Sp. z o.o. Żywiec 105,9
698 Vds Czmyr Kowalik sp.k. Świętochłowice 105,5
699 Reha-Bed Sp. z o.o. Czeladź 105,4
700 SAG Sp. z o.o. Katowice 105,3
701 Tandem Sp. z o.o. Będzin 105,2
702 Zakład Konstrukcji Spawanych Ferrum S.A. Katowice 104,9
703 Wulkan S.A. Częstochowa 104,7
704 SUTCO POLSKA sp. z o.o. Katowice 104,6
705 Stal-Bud Sp. z o.o. Skoczów 104,4
706 Takoni Sp. z o.o. Bielsko-Biała 104,2
707 Profi M Tec Psg Silesia Sp. z o.o. sp.k. Jankowice 104,1
708 EICKHOFF POLONIA Ltd Sp. z o.o. Katowice 104,1
709 Zakłady Tworzyw Sztucznych Izo-Erg Sp. z o.o. Gliwice 103,7
710 Larix, Janusz Pieła – Spółka Jawna Bielsko-Biała 103,5
711 Sanit-Trans Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 103,4
712 Bodycote Polska Sp. z o.o. Częstochowa 103,4
713 Tritem Sp. z o.o. sp.k. Katowice 103,4
714 PERSPEKTYWA Międzyzakładowa Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Ruda Śląska 103,1
715 Auto-Gazda Sp. z o.o. S.k. Pszczyna 103
716 Firma Reklamowa Emo Neon J. Żurawski, T. Morawiec, M. Krawczyk sp.j. Częstochowa 102,9
717 BERTANI POLAND Sp. z o.o. Bieruń 102,8
718 Enel-Pc Sp. z o.o. Przyszowice 102,4
719 Grupa Drewhome Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 102,4
720 ARCHIDOC S.A. Chorzów 102,1
721 Tech-Trading Sp. z o.o. Chorzów 102
722 Norma Group Distribution Polska Sp. z o.o. Sławniów 101,8
723 Eco – Team Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 101,8
724 Future Processing S.A. Gliwice 101,7
725 Inter-Car Silesia Sp. z o.o. Ruda Śląska 101,6
726 Śląska Fabryka Okien Kns Krzysztof Mędrala Norbert Cyran sp.j. Wodzisław Śląski 101,5
727 Hydromex Plus Sp. z o.o. S.k. Częstochowa 101,4
728 Comef Sp. z o.o. S.K. Katowice 101,4
729 Modena M.A. Tokarski sp.j. Bielsko-Biała 101,1
730 Zakłady Mięsne Józan Anna Kaczorowska Rzeniszów 101,1
731 Browary Restauracyjne Sp. z o.o. Mysłowice 101
732 Henglein Gmbh Polska Sp. z o.o. Katowice 100,9
733 Łakoć Sp. z o.o. Bielsko-Biała 100,8
734 FOX FITTINGS sp. z o.o. sp.k. Wilamowice 100,8
735 Firma Jurex Irene Jurek Tarnowskie Góry 100,6
736 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Folmag Sp. z o.o. S.K. Mysłowice 100,5
737 Renoplast Sp. z o.o. Żywiec 100,5
738 Amw Clover Sp. z o.o. S.K. Ożarowice 100,5
739 Remontex Grzegorz Piechaczek, Krystian Janulek, Michał Janulek sp.j. Rybnik 100,4
740 Kalla Sp. z o.o. Katowice 100
741 Uniserv S.A. Katowice 99,7
742 T – Media Polska Sp. z o.o. Lubliniec 99,4
743 Snap Outdoor Sp. z o.o. Zabrze 99,2
744 Synchrogop Marek Ciesielski sp.j. Katowice 99,2
745 Pm Construction Sp. z o.o. sp.k. Katowice 99,1
746 Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Chorzów 99
747 ENGAS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 98,8
748 INDOS S.A. Chorzów 98,7
749 Ols Sp. z o.o. sp.k. Lubliniec 98,3
750 Tactica Pharmaceuticals Sp. z o.o. Gliwice 98,3
751 Gardenia Group Sp. z o.o. sp.k. Pszczyna 98,3
752 Chwołka Piotr Artech Rybnik 98,1
753 PW Metkom Sp. z o.o. Sp.K. Warszowice 98
754 Rentel M. Bernaś P. Krzanowski sp.j. Zawiercie 97,8
755 KOTŁOMONTAŻ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Montażowe Siemianowice Śląskie 97,8
756 Tauron Ubezpieczenia Sp. z o.o. Katowice 97,7
757 Centrum Transferu Technologii Emag Sp. z o.o. Katowice 97,2
758 Maksimum Sp. z o.o. Inwestum S.K.A. Ruda Śląska 97
759 Esab Polska Sp. z o.o. Katowice 96,9
760 Marbach Polska Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 96,8
761 Vbcp Asset Management R.Witek sp.j. Katowice 96,7
762 Sikora -.Ac.- Sp. z o.o. Mikołów 96,3
763 Dom-Styr Z.Igies i Wspólnicy sp.j. Jaworzno 96,2
764 Fortis Logistics Sp. z o.o. S.K. Katowice 96,2
765 Novo S.A. Tychy 96,1
766 Dehak Sp. z o.o. sp.k. Katowice 96,1
767 Fis-Sst Sp. z o.o. Gliwice 96
768 Zakład Produkcyjny Aparatury Elektrycznej Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 95,9
769 Grafe Polska Sp. z o.o. Lubliniec 95,8
770 TK Tomasz Krywult Częstochowa 95,7
771 Eltel Katowice Sp. z o.o. S.K. Katowice 95,6
772 MK DACH SYSTEM Sp. z o.o. Gliwice 95,5
773 WĘGLOKOKS ENERGIA sp. z o.o. Katowice 95,5
774 Mentor Graphics Polska Sp. z o.o. Katowice 95,2
775 Aquaren Sp. z o.o. S.K. Bytom 95,1
776 Rodeon Sp. z o.o. sp.k. Katowice 94,7
777 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Dombud Sp. z o.o. Będzin 94,7
778 Westerberg Sp. z o.o. Jaworzno 94,6
779 Saga Poland Sp. z o.o. Łaziska Górne 94,4
780 Iscar-Poland sp. z o.o. Katowice 94,2
781 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Zawiercie 94,2
782 Elektroline S.A. Oddział W Polsce Częstochowa 94,2
783 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Promag Sp. z o.o. Żelisławice 94,2
784 Cortina Poland Sp. z o.o. S.K. Katowice 94,1
785 Appl Sp. z o.o. w likwidacji Dąbrowa Górnicza 94
786 Racksystem Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 94
787 Włodar Trade Wiesław Włodarczyk sp.j. Częstochowa 93,9
788 Bodeko Hotele Sp. z o.o. Wisła 93,8
789 A3 Producent Flag M. Szymura, M. Szymura sp.j. Gliwice 93,7
790 Mostostal Zabrze Biprohut S.A. Gliwice 93,6
791 Medservice Pro Bis Sp. z o.o. S.K. Katowice 93,6
792 Przedsiębiorstwo Usług Technicznych i Handlowych Polcarbo sp.j. Ryskalok & S-Ka Jaworzno 93,5
793 Prevac Sp. z o.o. Rogów 92,8
794 Trans-Krusz Sp. z o.o. sp.k. Pszczyna 92,7
795 DSS RECYKLING Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 92,5
796 Eko M.Golik, J.Konsek, A.Serwotka sp.j. Rybnik 92,3
797 BUD Sp. z o.o. Przeds. Usług Górniczych i Budowlanych Częstochowa 92,3
798 Firma Legierski sp.j. Legierski Leszek, Legierski Zdzisław Istebna 92,2
799 OASIS EAST Sp. z o.o. Gliwice 92,1
800 FHU WEKTOR MIROSŁAW BRYCH Żory 91,9
801 Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej Dąbrowa Górnicza 91,9
802 PRYMUS S.A. Tychy 91,6
803 Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego Elbud w Katowicach Sp. z o.o. Katowice 91,3
804 Radiatym Sp. z o.o. Gliwice 91,2
805 H.Z. TRANSPORT POLAND Sp. z o.o. Kolonia Klepaczka 91,1
806 DPM Industry Sp. z o.o. Gasenergy sp.k. Bytom 91,1
807 Alas Utex Sp. z o.o. Tworków 91
808 Ekoenergia Silesia S.A. Katowice 90,9
809 Stal-Systems S.A. Siemianowice Śląskie 90,9
810 MAXCOM S.A. Tychy 90,9
811 Zomax Sp. z o.o. sp.k. Poraj 90,6
812 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Sigro II Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 90,6
813 CADesigner Engineering Sp. z o.o. Katowice 90,6
814 Mtl Asco Sp. z o.o. Pyskowice 90,6
815 FRUTINA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Katowice 90,3
816 Armedical Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 90,3
817 Tramwaje Śląskie S.A. Chorzów 90,3
818 Symbiotics Sp. z o.o. Bielsko-Biała 90,3
819 Zakład Wierceń, Kotwienia i Usług Górniczych BPW Sp. z o.o. Zabrze 90,2
820 Jgk Inwestycje J. Kulawik, G. Kulawik S.J. Gliwice 90,1
821 Sobczyk Sokpol Dystrybucja S.K. Myszków 90,1
822 Pbo Śląsk Sp. z o.o. Sosnowiec 89,9
823 Spółdzielnia Mieszkaniowa Górnik Katowice 89,9
824 Iturri Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 89,7
825 Aib Sp. z o.o. sp.k. Knurów 89,6
826 STRZECHA Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielsko-Biała 89,6
827 Cornelius Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 89,6
828 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego S.A. Częstochowa 89,4
829 Umakow Polska Sp. z o.o. Zabrze 89,4
830 Lontex Sp. z o.o. S.K. Czechowice-Dziedzice 89,4
831 Procarbon Sp. z o.o. sp.k. Bytom 89,3
832 Instal Cymorek sp.j. Pierściec 89,3
833 Trytyt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 89,3
834 Dworkowa.Pl Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 89,1
835 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przełom Mikołów 89
836 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Eko-Montex Sp. z o.o. Mikołów 89
837 Eko-Light Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 88,9
838 Althea Polska Sp. z o.o. Mikołów 88,8
839 Gonar S.A. Katowice 88,7
840 Karbon 2 Sp. z o.o. Katowice 88,4
841 Brainhub Sp. z o.o. Gliwice 88,3
842 Zakład Masarski Więcek sp.j. Dariusz i Klaudiusz Więcek Psary 88,3
843 Multon Sp. z o.o. Koniecpol 88,1
844 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Omega Łukasz Sosnowski Bogusław Stempień, S.J. Szczekociny 87,9
845 Plan 40 Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 87,8
846 Beprinż Strefa Sp. z o.o. Zabrze 87,7
847 Trepko Aseptic Sp. z o.o. Świerklany 87,6
848 Gascontrol Polska Sp. z o.o. Suszec 87,3
849 Kennametal Sp. z o.o. Żory 87,3
850 SCHUTZ POLSKA Sp. z o.o. Żory 87,2
851 Ms Trademarks Sp. z o.o. Bielsko-Biała 87,2
852 Bud-Expert Sp. z o.o. Knurów 87
853 Epione Sp. z o.o. Katowice 87
854 Industrie Maurizio Peruzzo Polowat Sp. z o.o. Bielsko-Biała 86,9
855 BAJORLAND Ireneusz Bajor w spadku Wancerzów 86,9
856 Jarad Recycling Technology Sp. z o.o. Smolnica 86,9
857 Vlassenroot Polska Sp. z o.o. Gliwice 86,8
858 Granulat-Chmielarz sp.j. Częstochowa 86,8
859 Euroterminal Sławków Sp. z o.o. Sławków 86,8
860 Feniks Kareł i Wspólnik sp.j. Zabrze 86,6
861 Przedsiębiorstwo Ranal Sp. z o.o. Rudniki 86,5
862 Sosnowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Sosnowiec 86,2
863 Ampq Pro Sp. z o.o. sp.k. Biery 86,1
864 Mesco sp. z o.o. Bytom 86
865 Metalpol Węgierska Górka Sp. z o.o. Węgierska Górka 85,5
866 PPH TEKLA KRZYSZTOF TEKLA Strumień 85,5
867 Fenzi Polska Sp. z o.o. Jaworzno 85,3
868 Firma Handlowa MASZ Dariusz Malinowski Gliwice 85,2
869 GTX HANEX PLASTIC Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 85,1
870 AGC Bytom Sp. z o.o. Bytom 84,8
871 SUNEX S.A. Racibórz 84,8
872 Boxpol Bochenek S.J. Dąbrowa Górnicza 84,8
873 Jak Szkło Żogała sp.j. Goczałkowice-Zdrój 84,6
874 Da Gama Sp. z o.o. Lubliniec 84,6
875 Amister Sp. z o.o. S.K. Piekary Śląskie 84,4
876 Luans Sp. z o.o. Żory 84,3
877 Viva Inwestycje Sp. z o.o. Pyskowice 84,2
878 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Imb-Podbeskidzie Sp. z o.o. Skoczów 84,2
879 Denso Thermal Systems Polska Sp. z o.o. Tychy 84,1
880 MOJ S.A. Katowice 84,1
881 Megaplot J.Wójcicki, M.Jagła sp.j. Sosnowiec 84
882 Fabryka Reduktorów i Motoreduktorów BEFARED S.A. Bielsko-Biała 84
883 Blumen Becker Polska Sp. z o.o. Katowice 83,9
884 Beskidzkie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Bielsko-Biała 83,9
885 KOSPAN Sp. z o.o. S.K. Ciasna 83,6
886 Odlewnia Żeliwa Simiński-Ordon Sp. z o.o. S.K. Zawodzie 83,4
887 Rudex – J. Rudek, M. Rudek sp.j. Częstochowa 83,4
888 Vitroszlif Sp. z o.o. Częstochowa 83,3
889 RM Gastro Polska Sp. z o.o. Ustroń 83,3
890 Galfa OT Polska Sp. z o.o. Kaniów 83,2
891 Spółdzielnia Mieszkaniowa WSPÓLNOTA Będzin 83,1
892 Fundacja Unia Bracka Ruda Śląska 83
893 Rekord SI Sp. z o.o. Bielsko-Biała 82,6
894 Rybnicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Rybnik 82,3
895 I2 Analytical Limited sp. z o.o. Oddział w Polsce Ruda Śląska 82,3
896 HANDLOBUD Sp. z o.o. S.K. Wodzisław Śląski 82,1
897 Murrelektronik Sp. z o.o. Katowice 81,9
898 Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 81,9
899 ESAB Sp. z o.o. Katowice 81,9
900 Drewnostyl Sp. z o.o. Skoczów 81,5
901 Zakład Cukierniczy Michaś A.Szymczyk, K.Chojnacka-Szymczyk sp.j. Częstochowa 81,4
902 BOWIM S.A. Sosnowiec 81,3
903 Iso Software Systems Polska Sp. z o.o. Częstochowa 81,3
904 Emt-Systems Sp. z o.o. Gliwice 81,2
905 Beskidzkie Fabryki Mebli Sp. z o.o. Bielsko-Biała 81,1
906 RCU Ubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k. Świętochłowice 81,1
907 Centrumelektroniki Arkadiusz Wlazłowski i Rafał Wlazłowski sp.j. Tarnowskie Góry 81,1
908 SGT S.A. Gliwice 81
909 Ams Metal Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 81
910 Eccowood Sp. z o.o. Katowice 81
911 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Hańderek sp.j. Buczkowice 81
912 Shi Fw Energia Fakop Sp. z o.o. Sosnowiec 81
913 Beskidzka Spółdzielnia Ogrodnicza Bielsko-Biała 80,9
914 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Beskid Plus Roman Tyrna, Janusz Cybuch, Bartosz Tyrna sp.j. Cieszyn 80,9
915 Odlewnia Kutno Sp. z o.o. Łaziska Górne 80,8
916 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe ROAN Częstochowa 80,8
917 NOMA 2 Sp. z o.o. Katowice 80,8
918 Nobud Sp. z o.o. Sosnowiec 80,8
919 Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach sp.j. Zabrze 80,8
920 Dtr Vms Poland Sp. z o.o. Częstochowa 80,5
921 Heavy Industry Maintenance Sp. z o.o. S.K. Chorzów 80,5
922 POLSKA SIEĆ HANDLOWA LIVIO S.A. Jastrzębie-Zdrój 80,4
923 Dpm Industry Sp. z o.o. sp.k. Bytom 80,4
924 Rolling – Robotics Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 80,2
925 Lucta Polska Sp. z o.o. Katowice 80,2
926 Grupa CZH S.A. Katowice 80,1
927 LB Therm Sp. z o.o. Mazańcowice 80
928 Ramsay sp. z o.o. Katowice 80
929 Nowrem Group Sp. z o.o. sp.k. Jaworzno 79,9
930 EP Coal Trading Polska S.A. Czechowice-Dziedzice 79,8
931 Kucza sp.j. Rybnik 79,8
932 Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Luiza Zabrze 79,8
933 Sar Recykling Sp. z o.o. Katowice 79,7
934 Mapro Polska S.A. Częstochowa 79,6
935 Neko Energia Sp. z o.o. sp.k. Rybnik 79,5
936 Bwf Orwat Poland Sp. z o.o. Mysłowice 79,3
937 Euvic Sp. z o.o. Gliwice 79,2
938 Naprzód Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 79,2
939 Honesta Inkaso Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 79,2
940 Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Katowice 79,2
941 Edicta Capital Polska Sp. z o.o. Katowice 79,2
942 Zarząd Budynków Miejskich i Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gliwice 79,2
943 Koleje Śląskie Sp. z o.o. Katowice 79
944 KOREA FUEL-TECH POLAND Sp. z o.o. Zabrze 79
945 Ocrk Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 78,9
946 MPL POWER ELEKTRO Sp. z o.o. Zabrze 78,8
947 Thorlinings Sp. z o.o. S.K. Przyszowice 78,7
948 Kubala Sp. z o.o. Ustroń 78,7
949 Chem Trans Logistic Haldex S.A. Sosnowiec 78,4
950 Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A. Katowice 78,3
951 Prointegra S.A. Katowice 78,2
952 PAKS’D Sp. z o. o. Tychy 78,2
953 Casp System Sp. z o.o. Jaworzno 78,1
954 Hotel Klimczok Sp. z o.o. Szczyrk 78
955 EXG Group Sp. z o.o. EXG Capital S.K. Częstochowa 77,7
956 Nga Hr Sp. z o.o. Katowice 77,2
957 Mad-Mobil sp.j. D. Oszek, M. Gawałek, A. Oszek Rybnik 77,2
958 Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Goleszowie Goleszów 77,2
959 Maco Polska Sp. z o.o. Gliwice 77
960 Krotrans Logistics Sp. z o.o. Tychy 77
961 J.B.R. Rogowiec sp.j. Bielsko-Biała 76,9
962 Andromeda Sp. z o.o. Częstochowa 76,7
963 Steinzeug – Keramo Sp. z o.o. Piekary Śląskie 76,7
964 Racontrols Sp. z o.o. Katowice 76,6
965 Econ Trader Sp. z o.o. Wojkowice 76,6
966 ZEKON Sp. z o.o. Ruda Śląska 76,5
967 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Drogpol Sp. z o.o. Poraj 76,4
968 Ekomex-Pilśniak Sp. z o.o. sp.k. Panki 76,3
969 Transbed Sp. z o.o. Pyrzowice 76,1
970 Improdex Sp. z o.o. S.K. Czechowice-Dziedzice 75,8
971 Grupa Niekotrans – Nova Sp. z o.o. sp.k. Nieborowice 75,7
972 Konsek Janusz, Konsek Ewa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Konsek Sp. J. Żory 75,7
973 Arw Baltic Sp. z o.o. Sosnowiec 75,5
974 Neotherm Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 75,3
975 JY Poland Sp. z o.o. Skoczów 75,2
976 Gliwickie Zakłady Urządzeń Technicznych GZUT S.A. Gliwice 75,2
977 Kubara Sp. z o.o. Częstochowa 75,1
978 ORNO-POLSKA Sp. z o.o. Gliwice 75,1
979 TADEUSZ SZROMEK ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY Orzesze 75,1
980 Technet Invest Sp. z o.o. S.K. Wisła 74,8
981 Lasertec S.A. Tychy 74,8
982 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ARAD Wołczyk, Szpak S.J. Katowice 74,7
983 Retos Transport Lampel Czapka sp.j. Skoczów 74,6
984 Klimas Sp. z o.o. Kuźnica Kiedrzyńska 74,6
985 Oczyszczalnia Ścieków Warta S.A. Częstochowa 74,5
986 Siemag Tecberg Polska Sp. z o.o. Katowice 74,5
987 Promienne.Pl Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 74,2
988 Zarząd Budynków Miejskich II Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gliwice 74
989 SEWERA POLSKA CHEMIA Ireneusz Wolak Katowice 74
990 PUH SZUPEX Dystrybucja Farmaceutyczna Jan Szupina, Piotr Szupina S.J. Żywiec 73,9
991 Iks 2 Mucha sp.j. Mikołów 73,9
992 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piekarach Śląskich Piekary Śląskie 73,9
993 Firma Produkcyjno-Handlowa M & A Mateusz Michnik, Adam Michnik sp.j. Kończyce Wielkie 73,8
994 PPHU WĘGLO-STAL Waldemar Biskupek Gliwice 73,6
995 Spółdzielnia Mieszkaniowa PÓŁNOC Częstochowa 73,5
996 SM Hydro Sp. z o.o. Sp.K. Katowice 73,4
997 Chorzowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Chorzów 73,3
998 Elmiko Sp. z o.o. Mikołów 73,3
999 Elmax-Hurt Żywicki sp.j. Tychy 73,1
1000 Telvis Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Sp. z o.o. Katowice 73
1001 Bielski Park Technologiczny Lotnictwa, Przedsiębiorczości i Innowacji Sp. z o.o. Kaniów 72,8
1002 Tdj Equity VI Sp. z o.o. Katowice 72,7
1003 Market Budowlany Format Sp. z o.o. Zawiercie 72,7
1004 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Bytom 72,5
1005 Jkk Pro-Moto Sp. z o.o. S.K. Katowice 72,4
1006 Glutenfree24 Sp. z o.o. sp.k. Katowice 72,3
1007 PGO S.A. Estate S.K.A. Katowice 72,2
1008 Browar Zamkowy Cieszyn Sp. z o.o. Cieszyn 72,1
1009 Adanex – Sp. z o.o. Radlin 72
1010 Garmory Sp. z o.o. Sp.K. Katowice 71,9
1011 Bramster Sp. z o.o. sp.k. Nakło Śląskie 71,9
1012 Ferox-Energy-Systems Sp. z o.o. Katowice 71,8
1013 Spółdzielnia Mieszkaniowa Załęska Hałda Katowice 71,8
1014 ELBAR – KATOWICE Sp. z o.o. Katowice 71,8
1015 For Light Jarosław Klicki, Małgorzata Klicka s.c. Bytom 71,6
1016 MAAG Polska Sp. z o.o. S.K. Zabrze 71,6
1017 Eprus Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 71,5
1018 Jawo Sp. z o.o. Częstochowa 71,2
1019 Auto-Zięba Sp. z o.o. Katowice 71
1020 Techniki Lakiernicze Sołtysiak S.J. Bieruń 70,9
1021 Special Works Sp. z o.o. sp.k. Sosnowiec 70,8
1022 TST ECO Sp. z o.o. S.K. Mikołów 70,7
1023 Wtórbet Sp. z o.o. Bielsko-Biała 70,7
1024 SYLWIA GORZOLKA Tarnowskie Góry 70,7
1025 Piekarnia Ciastkarnia Jasiek sp.j. Marian i Ewa Jasiek Pszczyna 70,6
1026 Wodociągi Jaworzno Sp. z o.o. Jaworzno 70,6
1027 Z&Z Motoart Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Marian Zdziebło & Krzysztof Zawodniak sp.j. Sosnowiec 70,5
1028 Tech-Pol Sp. z o.o. Rydułtowy 70,5
1029 P.T.H.U. Matuszek S.J. Wodzisław Śląski 70,5
1030 WPBK Tunnelling Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 70,3
1031 Hydrokrak Sp. z o.o. Bielsko-Biała 70,3
1032 Benski Sp. z o.o. sp.k. Solarnia 70,1
1033 Grupa Szymbud Sp. z o.o. sp.k. Kłomnice 70,1
1034 Nzoz Euromedic Kliniki Specjalistyczne S.A. Katowice 70
1035 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Budomont-7 Sp. z o.o. Ruda Śląska 70
1036 PUMAR Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 70
1037 Azis – Mining Service Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 69,9
1038 Centrum Handlowe Stara Kablownia Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 69,8
1039 REMONTEX R. ŚLIWA, K. ŚLIWA S.J. Siemianowice Śląskie 69,6
1040 Drogomax Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 69,6
1041 Huhtamaki Foodservice Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 69,5
1042 ESA S.R.O. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Gliwice 69,5
1043 PONAR Sp. z o.o. Żywiec 69,4
1044 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Piekarach Śląskich Sp. z o.o. Piekary Śląskie 69,3
1045 Agro Wodzisław Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 69,2
1046 Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. z o.o. Tychy 68,8
1047 Reflex 2 K.Nowak sp.j. Świętochłowice 68,8
1048 Code Concept Sp. z o.o. Gliwice 68,7
1049 Plaston – P Sp. z o.o. Chorzów 68,7
1050 Jerzy Musialik Zakład Odlewniczy Metali Nieżelaznych PRESS Lgota-Nadwarcie 68,6
1051 ALINOX Sp. z o.o. Mysłowice 68,5
1052 Szpital Zakonu Bonifratrów w Katowicach Sp. z o.o. Katowice 68,4
1053 Rak And Roll sp.j. Rybnik 68,3
1054 Kolejowe Zakłady Automatyki S.A. Katowice 68,3
1055 Dynamic Technologies Polska Sp. z o.o. Czerwionka-Leszczyny 68,1
1056 Zrem-Bud Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 68,1
1057 Multi Polymers Sp. z o.o. S.K. Lędziny 68
1058 Talmex Sp. z o.o. Jaworzno 67,8
1059 Haso Sp. z o.o. S.K. Tychy 67,7
1060 Abex Media Sp. z o.o. sp.k. Goczałkowice-Zdrój 67,7
1061 EJMAX sp. z o.o. Katowice 67,7
1062 HYDRO-TECH-SORT Sp. z o.o. Gliwice 67,6
1063 Przedsiębiorstwo Usług Naukowo-Technicznych Pro Novum Sp. z o.o. Katowice 67,5
1064 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Martech-Plus Marcin Mistarz sp.j. Ruda Śląska 67,5
1065 Klimasystem Filtry Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 67,5
1066 Nexans Polska Sp. z o.o. Racibórz 67,4
1067 Exira Gamma Knife Sp. z o.o. Katowice 67,3
1068 Mb Eko S.A. Sosnowiec 67,3
1069 Kłos M. Kurzyca sp.j. Katowice 67,2
1070 Aster Re Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 67,1
1071 DGK Instal Sp. z o.o. Chorzów 67,1
1072 Badaj.To Sp. z o.o. Zabrze 67,1
1073 Wawrosz sp.j. Bielsko-Biała 67,1
1074 Kołoczek I. T. S. sp.k. Bełsznica 67
1075 Candy Floss Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 67
1076 ZIAD BIELSKO – BIAŁA S.A. Bielsko-Biała 66,9
1077 Usługi Informatyczne Szansa Sp. z o.o. Bielsko-Biała 66,9
1078 Algas Sp. z o.o. sp.k. Sosnowiec 66,8
1079 FLEXIDER POLAND Sp. z o.o. Bieruń 66,8
1080 Oriontec Sp. z o.o. sp.k. Mazańcowice 66,7
1081 Energo-Komplex Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 66,7
1082 Krono-Plast Januszka sp.j. Kłobuck 66,7
1083 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Prodrex Sp. z o.o. Rudołtowice 66,6
1084 Nexans Power Accessories Poland Sp. z o.o. Racibórz 66,6
1085 Eco Trade Sp. z o.o. Gliwice 66,5
1086 Centrum Badawczo-Rozwojowe Glokor Sp. z o.o. Gliwice 66,3
1087 Mt-Eco Sp. z o.o. Imielin 66,3
1088 Uniflora Sp. z o.o. Częstochowa 66,2
1089 Omega Transport Sp. z o.o. Poraj 66,2
1090 Przedsiębiorstwo Budowlane Budirem Lucjan Macek, Ewa Żurek sp.j. Sosnowiec 66,2
1091 Huta Katowice Zakład Transportu Samochodowego Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 66,1
1092 Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego Wod Bud Sp. z o.o. S.K. Mazańcowice 66,1
1093 Copco Plus Sp. z o.o. Imielin 66
1094 Paulinka sp.j. M.K.T.R.Handzlik Kozy 66
1095 New Construction Concept Sp. z o.o. sp.k. Katowice 66
1096 Rudzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Ruda Śląska 65,9
1097 Akson Sp. z o.o. S.K. Katowice 65,9
1098 TPL Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 65,9
1099 VIXX Sp. z o.o. sp.k. Orzesze 65,8
1100 Kwe AB Energy Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 65,7
1101 Polmak Piotr Krawczyński,Leszek Malczewski sp.j. Częstochowa 65,7
1102 Artel Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 65,7
1103 Horyzont sp.j. Arkadiusz Burdzik Mikołów 65,7
1104 Dospel Sp. z o.o. Częstochowa 65,6
1105 Mbb Capital Sp. z o.o. Rybnik 65,5
1106 Export Pack Polska Sp. z o.o. & Co. sp.k. Zabrze 65,5
1107 Castolin Sp. z o.o. Gliwice 65,4
1108 BART Sp. z o.o. Sosnowiec 65,2
1109 Kas-Bud Katowice Sp. z o.o. Katowice 65,2
1110 Kolektor Weltech Sp. z o.o. Mysłowice 65
1111 Vtm Holding Sp. z o.o. Pszczyna 64,9
1112 Mostostal Zabrze Realizacje Przemysłowe S.A. Gliwice 64,9
1113 MEDICOM Sp. z o.o. Zabrze 64,9
1114 Seifert Polska Sp. z o.o. Mysłowice 64,9
1115 Wtg Holding Sp. z o.o. Najdziszów 64,6
1116 Urządzenia i Konstrukcje S.A. Żory 64,5
1117 Górbud Sp. z o.o. Mikołów 64,5
1118 BMP Sp. z o.o. sp.k. Racibórz 64,4
1119 Marrodent Sp. z o.o. Bielsko-Biała 64,3
1120 Spółdzielnia Mieszkaniowa Silesia Katowice 64,3
1121 Frigipol Sp. z o.o. Częstochowa 64,3
1122 Anepol Harciarek sp.j. Dąbrowa Górnicza 64,3
1123 Aas Recruitment Sp. z o.o. Częstochowa 64,2
1124 Astar Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 64,2
1125 Zakład Zaopatrzenia Technicznego ARMA-POMP Grzegorz Marzec Zabrze 64,2
1126 JKK Moto Sp. z o.o. Katowice 64,2
1127 Odrzańskie Ogrody Sp. z o.o. Gliwice 64,1
1128 Konsorcjum Mięsne Okrasa. Grupa Południe Sp. z o.o. Pilica 64,1
1129 Śląska Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. Katowice 64
1130 SERTOP Sp. z o.o. Tychy 64
1131 Kar-Tel Sp. z o.o. S.K. Gliwice 64
1132 Cft Polska Sp. z o.o. Tychy 64
1133 GP Eco Sp. z o.o. Racibórz 64
1134 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Drewmor sp.j. Waldemar Moryń Rafał Moryń Częstochowa 63,9
1135 IBC Service Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Ustroń 63,8
1136 Karpacka Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielsko-Biała 63,8
1137 Ajinomoto Jawo Sp. z o.o. Częstochowa 63,7
1138 Mechanic System Sp. z o.o. Dziewki 63,7
1139 Energy – Mont Sp. z o.o. Żarki-Letnisko 63,6
1140 Pulire Sp. z o.o. Katowice 63,5
1141 Meta International Sp. z o.o. Szczyrk 63,5
1142 Linter Tour S.A. Istebna 63,4
1143 Cukiernia Bajka Baszczyńska i Baszczyński sp.j. Górki Wielkie 63,4
1144 Petek i Wspólnicy Sp. z o.o. S.K. Zabrze 63,3
1145 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Komers – Mag H.Jarczok, K.Moc – sp.j. Międzyrzecze Dolne 63,2
1146 Champland Sp. z o.o. sp.k. Mikołów 63,2
1147 Selleo Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 63,1
1148 Siemianowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Siemianowice Śląskie 63,1
1149 Bako Sport G. Baran, R. Koziołek sp.j. Dąbrowa Górnicza 63
1150 Polmarkus Sp. z o.o. Pyskowice 63
1151 Blowtherm Polska Sp. z o.o. Piekary Śląskie 63
1152 Jastrzębska Spółka Kolejowa Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 62,9
1153 Vitech Sp. z o.o. Jankowice 62,8
1154 Nsteel Sp. z o.o. Myszków 62,8
1155 Rpm Ph Sp. z o.o. Lubliniec 62,7
1156 Global Work Sp. z o.o. Zabrze 62,7
1157 Infinet Sp. z o.o. Bielsko-Biała 62,6
1158 Autorobotics Sp. z o.o. Racibórz 62,6
1159 VERTEX S.A. Czechowice-Dziedzice 62,5
1160 CORAX Sp. z o.o. Częstochowa 62,4
1161 As Vending Sp. z o.o. sp.k. Żory 62,4
1162 Lokatorsko – Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Knurów 62,3
1163 Dms Sp. z o.o. Rybnik 62,2
1164 Wektor Sp. z o.o. Bielsko-Biała 62,2
1165 Alto Computers M.Borowiak, R.Wróbel sp.j. Zabrze 62,1
1166 Ekowent sp.j. M. Płaczek, R. Dziech Bielsko-Biała 62,1
1167 Naar Technik Polska Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 62
1168 Czwarta Apteka Zdrowit Sp. z o.o. Piekary Śląskie 62
1169 Ottimo Systems Sp. z o.o. S.K.A. Lubliniec 62
1170 Przedsiębiorstwo Produkcyjne Adamus Jerzy Adamus, Agata i Rafał Dobija sp.j. Meszna 61,8
1171 Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Tor Sp. z o.o. Mysłowice 61,8
1172 Cyganek sp.j. Skoczów 61,7
1173 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Katowice 61,7
1174 EMKA Polska Sp. z o.o. Mysłowice 61,6
1175 Metar Sp. z o.o. Gliwice 61,6
1176 Universal Energy Sp. z o.o. Mysłowice 61,5
1177 G & A Development Sp. z o.o. Ruda Śląska 61,4
1178 NEOMET Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 61,4
1179 Frank-Cars Sp. z o.o. Częstochowa 61,4
1180 Vattenfall IT Services Poland Sp. z o.o. Gliwice 61,3
1181 Energo-Eko-System Sp. z o.o. Katowice 61,3
1182 Works 11 Sp. z o.o. Katowice 61,3
1183 Wuwer Sp. z o.o. Ruda Śląska 60,9
1184 DGP Security Partner Sp. z o.o. Katowice 60,8
1185 Hermes Reply Polska Sp. z o.o. Katowice 60,7
1186 Aluron Sp. z o.o. Zawiercie 60,7
1187 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Tychy 60,7
1188 Mirai Motors Sp. z o.o. S.K. Zabrze 60,6
1189 TERUMO BCT POLSKA Sp. z o.o. Katowice 60,5
1190 Wieland Industry Sp. z o.o. Zabrze 60,5
1191 Kamex II Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 60,2
1192 Eurobud Asfalty Sp. z o.o. Mysłowice 60,2
1193 Częstochowska Spółdzielnia Mieszkaniowa NASZA PRACA Częstochowa 60,2
1194 Firma Produkcyjno Handlowa Mikea II Krzysztof Mikosza Dominik Mikosza S.J. Tychy 60,1
1195 Komplido Sp. z o.o. Katowice 59,9
1196 Drewnopark Sp. z o.o. S.K. Skoczów 59,9
1197 AMTRA Sp. z o.o. Sosnowiec 59,9
1198 Efekt T.Makuch M.Mitas M.Monastyrski sp.j. Tychy 59,8
1199 Rur-Dan Marian, Danuta Misztal i Synowie sp.j. Częstochowa 59,8
1200 Fabryka Domów Spomet S.A. Bielsko-Biała 59,8
1201 Komsta Okna i Drzwi S.A. Pyskowice 59,8
1202 Aesseal Polska Sp. z o.o. Mazańcowice 59,8
1203 Zakład Usługowy Rosa Sp. z o.o. Tychy 59,7
1204 Infomex Sp. z o.o. Żywiec 59,7
1205 Zakład Wytwórczy Urządzeń Gazowniczych Intergaz Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 59,7
1206 Tradevision Poland Sp. z o.o. S.K. Tychy 59,7
1207 BERG HOLDING S.A. Katowice 59,6
1208 Rowis System sp.j. M.Siemiński i St.Wilk Będzin 59,6
1209 Ruland Engineering&Consulting Sp. z o.o. Tychy 59,6
1210 Budoserwis Z.U.H. Sp. z o.o. Chorzów 59,4
1211 Łubinowa Sp. z o.o. sp.k. Katowice 59,4
1212 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Zlem Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 59,4
1213 Murapol Jaśkowa Dolina Sp. z o.o. Bielsko-Biała 59,4
1214 Przedsiębiorstwo Robót Górniczych Mysłowice-Rema Sp. z o.o. S.K. Mysłowice 59,4
1215 Maxima Trade Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 59,4
1216 Asten Group Sp. z o.o. Częstochowa 59,3
1217 PM Partners Dariusz Duch S.K. Mysłowice 59,2
1218 Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach S.A. Tychy 59,1
1219 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Alfa Sosnowscy sp.j. Nowa Wieś 59,1
1220 Novum-Servis Sp. z o.o. Zabrze 59
1221 Bitum Sp. z o.o. Lipie Śląskie 58,9
1222 Primus Sp. z o.o. Brudzowice 58,9
1223 Rafbol BRW S.J. Żernica 58,8
1224 Samodzielna Pracownia Diagnostyki Obrazowej Tomograf Sp. z o.o. Tychy 58,7
1225 Marku Dental Krawczyk sp.j. Częstochowa 58,7
1226 Ekoinstal Holding Sp. z o.o. S.K. Katowice 58,7
1227 SEVITEL Sp. z o.o. Katowice 58,7
1228 TRADEX MICHAŁ GĄSIOROWSKI KUTYŁA Jaworzno 58,7
1229 Etat-Hr Sp. z o.o. S.K. Rybnik 58,6
1230 Przedsiębiorstwo Świadczeń Zdrowotnych i Promocji Zdrowia ELVITA – JAWORZNO III Sp. z o.o. Jaworzno 58,6
1231 Sante Clinic Sp. z o.o. sp.k. Sosnowiec 58,5
1232 CMI Polska Sp. z o.o. Myszków 58,5
1233 Laerdal Medical Poland Sp. z o.o. Katowice 58,4
1234 DROGMOL sp. z o.o. sp.k. Pyrzowice 58,4
1235 Eurobolt Industry Sp. z o.o. , sp.k. Bielsko-Biała 58,3
1236 Veolya Sp. z o.o. Zabrze 58,3
1237 Pw Pasek sp.j. Będzin 58,2
1238 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Kbi Sp. z o.o. Katowice 58,2
1239 PWP Katowice Sp. z o.o. Mysłowice 58,2
1240 Investment Partner Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 58,2
1241 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ofi K.A. Michaliszyn sp.j. Dąbrowa Górnicza 58,2
1242 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 58
1243 Office4u sp.j. M.Kubiczek, R.Kałuża Bielsko-Biała 58
1244 Retos Czapka sp.j. Skoczów 58
1245 Euro-Centrum S.A. Katowice 57,9
1246 Carbomech Sp. z o.o. Ruda Śląska 57,8
1247 Korlab Laboratoria Medyczne Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 57,8
1248 Protech Motors Industrial Services Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 57,7
1249 Novi Dystrybucja Sp. z o.o. S.K. Pszczyna 57,7
1250 Fortus Fortune Europe Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 57,7
1251 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hydrobud Sp. z o.o. Chorzów 57,6
1252 METALWELD FIPROM POLSKA Sp. z o.o. Sosnowiec 57,4
1253 Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Projprzem S.A. Gliwice 57,4
1254 Printline Grzegorz Sobczyński, Krzysztof Rajkowski, Wojciech Wolski sp.j. Częstochowa 57,2
1255 Glimat Sp. z o.o. Gliwice 57,2
1256 Wmb Drogbud Sp. z o.o. Lubojenka 57,1
1257 Airtificial Intelligent Robots Poland Sp. z o.o. Tychy 57
1258 Gemed Elias sp.j. Chorzów 57
1259 Firma Handlowa Towarzystwo Węglowe Sp. z o.o. Jaworzno 56,9
1260 Max-Invest Sp. z o.o. Sosnowiec 56,9
1261 Instytut Zdrowia Medicall Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 56,8
1262 3Soft S.A. Katowice 56,8
1263 Adamex Grupa Sp. z o.o. sp.k. Międzyświeć 56,8
1264 Gestin Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 56,7
1265 Elsil sp.j. Andrzej Błaszczyk Marcin Stępień Siemianowice Śląskie 56,7
1266 Jacek Bara Zakład Rzeźniczo – Wędliniarski Boguchwałowice 56,6
1267 MISTAL Sp. z o.o. Katowice 56,6
1268 Weiss sp.k. Chorzów 56,5
1269 KERN-LIEBERS POLAND Sp. z o.o. Sp.K. Myszków 56,3
1270 Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa NASZ DOM Ruda Śląska 56,3
1271 Bruk S.A. Lisów 56,3
1272 Egzotech Sp. z o.o. Gliwice 56,3
1273 ELQ S.A. Częstochowa 56,2
1274 Bronowscy Czernichów Sp. z o.o. S.K. Czernichów 56,2
1275 Na Rondzie Dorota Strzeżyk, Roman Strzeżyk sp.j. Żory 56,2
1276 Direkta A. Pęciak S. Supernak sp.j. Częstochowa 56,1
1277 B.H.Podbeskidzie Środki Ochrony Pracy Sp. z o.o. S.K. Czechowice-Dziedzice 56,1
1278 Murapol Projekt Sp. z o.o. Garbarnia sp.j. Bielsko-Biała 56
1279 Wiko Klebetechnik Sp. z o.o. Częstochowa 56
1280 Filigran S.A. Herby 56
1281 PPHU BIEGAŃSCY sp. j. Ruda Śląska 55,9
1282 Laser-Atl Anna Lech, Tomasz Lech sp.j. Częstochowa 55,9
1283 Jamicon D.Leszczyński sp.j. Katowice 55,8
1284 Elmax Żywicki Sp. z o.o. Tychy 55,8
1285 Zisco S.A. Katowice 55,8
1286 FDP Sp. z o.o. Katowice 55,8
1287 S Plastic Sp. z o.o. Studzienice 55,7
1288 CANTONI MOTOR S.A. Cieszyn 55,7
1289 Eurotherm Poland Sp. z o.o. Tychy 55,7
1290 Hansen Electric Polska Sp. z o.o. Tychy 55,7
1291 Elmontaż Sp. z o.o. Żywiec 55,6
1292 Perfect Level Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 55,5
1293 Browar Na Jurze – Ewa Piątek sp.j. Zawiercie 55,5
1294 Tresso Sp. z o.o. sp.k. Ruda Śląska 55,4
1295 Esl Gaming Polska Sp. z o.o. Katowice 55,4
1296 LP Bud Sp. z o.o. S.K. Herby 55,3
1297 Eltec Global Electric Sp. z o.o. Jaworzno 55,3
1298 Nowa S.A. Sosnowiec 55,2
1299 Technical Sealing System Poland Sp. z o.o. Czeladź 55,2
1300 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Agro-Mas Sp. z o.o. Sierakowice 55,2
1301 Fabryka Czapek i Kapeluszy Kaszkiet Grajcar i Szmidla sp.j. Częstochowa 55,2
1302 Vulture 5 Sp. z o.o. Bis sp.j. Katowice 55,1
1303 Simtech Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. S.K. Gliwice 55,1
1304 EDYTA LOSKA Drogomyśl 55
1305 Zakład Produkcyjno-Handlowy Jawo Czerwiński, Dziembor sp.j. Częstochowa 55
1306 Index Biuro Podróży Sp. z o.o. sp.k. Katowice 54,9
1307 Zakłady Mechaniczne GLIMAG S.A. Gliwice 54,8
1308 Budownictwo Kamiński Sp. z o.o. S.K. Gliwice 54,8
1309 Prefabed Sp. z o.o. Bielsko-Biała 54,8
1310 Eko-Wtór Sp. z o.o. Wilamowice 54,8
1311 Callida Sp. z o.o. Częstochowa 54,7
1312 Rzeźnictwo Wędliniarstwo S C Woźniczka Antoni Woźniczka Maria Woźniczka Fojcik Ewa Rybnik 54,6
1313 Hwasung Corporation Sp. z o.o. Cieszyn 54,6
1314 Proof-Tech Sp. z o.o. Szałsza 54,6
1315 Węglo Smyk Sp. z o.o. S.K. Mysłowice 54,6
1316 ART-MARK Sp. z o.o. S.K. Żywiec 54,5
1317 Radex-Stal Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 54,4
1318 Pawar Sp. z o.o. sp.k. Rybnik 54,4
1319 Przedsiębiorstwo Prefabet-Łagisza S.A. Będzin 54,4
1320 Matbex Sp. z o.o. Rybnik 54,3
1321 Zannini Poland Sp. z o.o. Czeladź 54,3
1322 Druga Apteka Zdrowit Sp. z o.o. Piekary Śląskie 54,3
1323 Korczyk Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 54,2
1324 TRAFTA Sp. z o.o. Myszków 54,2
1325 PB Jaekel-Bud-Tech Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 54,2
1326 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Krzanowice Krzanowice 54,1
1327 Termglas Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 54,1
1328 Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa Zabrze 54,1
1329 Polstal sp.j. Mariusz Słabosz, Arkadiusz Krawiec Sosnowiec 53,9
1330 Adp Popiołek Adwokaci i Radcowie Prawni sp.p. Katowice 53,9
1331 Milimex S.A. Siemianowice Śląskie 53,9
1332 Firma Handlowa Pik sp.j. Hubert i Krystyna Piksa Świerklany 53,8
1333 Erion Sp. z o.o. Bystra 53,8
1334 Test Systemy Uszczelniające J.,W.Okularczyk M.,M.Stępień sp.j. Częstochowa 53,8
1335 Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa Bytom 53,7
1336 Przedsiębiorstwo Farb Przemysłowych Prochem Sp. z o.o. Kłomnice 53,6
1337 Antra Sp. z o.o. Ruda Śląska 53,6
1338 Kancelaria Radców Prawnych Jga Ginckaj, Morawiec, Olszewski, Stankiewicz sp.p. Katowice 53,5
1339 Efen Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 53,5
1340 Azot Sp. z o.o. Jaworzno 53,5
1341 HUTNIK Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Częstochowa 53,5
1342 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Socar Sp. z o.o. S.K. Żarki-Letnisko 53,4
1343 Thermal Ceramics Polska Sp. z o.o. Gliwice 53,3
1344 Muzeum Zamkowe Pszczyna 53,1
1345 Farmacol ITB Sp. z o.o. Katowice 53,1
1346 GSU S.A. Gliwice 53,1
1347 Eq Systemtechnology Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 53
1348 Dąbrowscy Sp. z o.o. Zabrze 53
1349 Roll sp.j. J. Post, D. Mulka Bielsko-Biała 52,9
1350 Media Sp. z o.o. Katowice 52,8
1351 Beskidzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielsko-Biała 52,6
1352 Maxi Wawrzkiewicz i Wawrzkiewicz S.J. Bytom 52,6
1353 Plurimo Sp. z o.o. Stanisławice 52,5
1354 Terminale Przeładunkowe Sławków-Medyka Sp. z o.o. Sławków 52,5
1355 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Rolnictwa CHEMPEST S.A. Racibórz 52,5
1356 Przedsiębiorstwo Finansowo Handlowo Usługowe Framar Maria Jagusiak I Franciszek Jagusiak sp.j. Kalety 52,4
1357 Elektromonter – Jaworzno Sp. z o.o. Jaworzno 52,4
1358 DIGITREE GROUP S.A. Rybnik 52,3
1359 EHN S.A. Jankowice 52,3
1360 Andersen Tax&Legal Srokosz i Wspólnicy sp.k. Katowice 52,2
1361 Whitepress Sp. z o.o. Bielsko-Biała 52,2
1362 Red App Sp. z o.o. Pszów 52,2
1363 Spółdzielnia Mieszkaniowa HUTNIK Sosnowiec 52,2
1364 Biznes Invest Sp. z o.o. Katowice 52,1
1365 Energowent sp.j. A.Blachut, A.Malkusz, A.Świstek Zabrze 52,1
1366 Etqa Sp. z o.o. Częstochowa 52,1
1367 Armada Bytom Sp. z o.o. Bytom 52,1
1368 Lakma Sp. z o.o. Cieszyn 52
1369 EXG Investments S.A. Częstochowa 52
1370 Atma Sp. z o.o. Pszczyna 52
1371 Siltor Sp. z o.o. S.K. Tychy 51,9
1372 II-Inwestycje CL S.A. Katowice 51,9
1373 Fabryka Obrabiarek Rafamet S.A. Kuźnia Raciborska 51,8
1374 Devel-Bud Sp. z o.o. – sp.k. Cieszyn 51,8
1375 GALTEX S.A. Poraj 51,8
1376 Timago International Group Sp. z o.o. i Spółka – Sp. Komandytowa Bielsko-Biała 51,8
1377 Zwukso Sp. z o.o. sp.k. Siemianowice Śląskie 51,7
1378 Euro-Cart Sp. z o.o. Częstochowa 51,5
1379 Dr N.Med.Teresa Fryda Laboratorium Medyczne Sp. z o.o. Katowice 51,5
1380 Prez-Met Sp. z o.o. S.K. Romanów 51,5
1381 Murapol Projekt Sp. z o.o. 14 S.K. Bielsko-Biała 51,5
1382 Gmp Trasporti Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 51,5
1383 Roof Sp. z o.o. Katowice 51,4
1384 EL-SYSTEM Sp. z o.o. S.K. Zawiercie 51,4
1385 Marcin Łytek APM 2 Sp.K. Katowice 51,3
1386 Mmcité4 Sp. z o.o. Bielsko-Biała 51,3
1387 A4 Office Sp. z o.o. Katowice 51,3
1388 Polmag Sp. z o.o. PPH Katowice 51,3
1389 CARTONPLAST POLSKA Sp. z o.o. Mysłowice 51,3
1390 Van Leeuwen Distribution Poland Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 51,3
1391 Firma Handlowo Usługowa Banasik sp.j. Sosnowiec 51,2
1392 Farm Center Jargan – Szklorz S.J. Sosnowiec 51,2
1393 Eurofins GSC Poland Sp. z o.o. Katowice 51,1
1394 Isko Sp. z o.o. Grupa Sbs Jastrzębie-Zdrój 51,1
1395 Eco-Stal Sp. z o.o. Katowice 51,1
1396 Marar Sp. z o.o. Gliwice 51,1
1397 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowoczesna Racibórz 51,1
1398 LNG – Silesia Sp. z o.o. Katowice 51
1399 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Maxtop A. Malasiewicz, J. Maleta, R. Maleta S.J. Sławków 51
1400 Elprosys Sp. z o.o. Gliwice 51
1401 Pewag Polska Sp. z o.o. Buczkowice 51
1402 Cosmo J.Brzyski,J.Stępień sp.j. Siemianowice Śląskie 51
1403 Świerkot Sp. z o.o. Studzionka 50,9
1404 Weindich sp.j. Chorzów 50,8
1405 Śląski Rynek Hurtowy Obroki Sp. z o.o. Katowice 50,8
1406 Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. Gliwice 50,8
1407 ENERGOPOMIAR Sp. z o.o. Zakłady Pomiarowo – Badawcze Energetyki Gliwice 50,8
1408 Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Jastrzębiu Zdroju Jastrzębie-Zdrój 50,8
1409 Zrd Sp. z o.o. sp.k. Radzionków 50,7
1410 G I A Sp. z o.o. Sp.K. Lędziny 50,6
1411 Eco – World Plastics Recycling Sp. z o.o. sp.k. Masłońskie 50,5
1412 Parkland Inwestycje B.G. Ciepiela sp.j. Częstochowa 50,4
1413 Zakład Produkcji Cukierniczej Cymes Jerzy Klecha, Witold Klecha sp.j. Kłobuck 50,4
1414 Geobid Sp. z o.o. Katowice 50,3
1415 Biuro Studiów, Projektów i Realizacji ENERGOPROJEKT – KATOWICE S.A. w Katowicach Katowice 50,3
1416 Dogma Sp. z o.o. Tychy 50,3
1417 Muchaauto Sp. z o.o. sp.k. Mikołów 50,3
1418 Projekt D16 Sp. z o.o. Katowice 50,3
1419 Basco 1 B. Pęczkowski i Wspólnicy sp.j. Bieruń 50,3
1420 Wiarus Gunia Marta, Gunia Leszek i Wspólnicy S.J. Bielsko-Biała 50,2
1421 KSM Zeman Sp. z o.o. Pszczyna 50,1
1422 TGD Management Sp. z o.o. S.K. Zabrze 50,1
1423 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Jedność Częstochowa 50,1
1424 POL-EKO-APARATURA S.J. A. Polok-Kowalska, S. Kowalski Wodzisław Śląski 50,1
1425 Enco Sp. z o.o. Rybnik 50,1
1426 Ptm Construction Sp. z o.o. Katowice 50,1
1427 Stomatologia Sypień Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 50
1428 Rail Rent Service Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 50
1429 Bud-Bet Andrzej Kopiec, Bogdan Grychnik sp.j. Wodzisław Śląski 50
1430 STOWARZYSZENIE OPIEKI HOSPICYJNEJ ZIEMI CZĘSTOCHOWSKIEJ Częstochowa 50
1431 Askom Sp. z o.o. Gliwice 49,9
1432 Nova-Bud Sp. z o.o. Piekary Śląskie 49,9
1433 LAKMA STREFA Sp. z o.o. Warszowice 49,9
1434 Ecom Sp. z o.o. Katowice 49,9
1435 Pancerpol Galewski,Trzopek sp.j. Dąbrowa Górnicza 49,9
1436 Metatech Sp. z o.o. Orzesze 49,7
1437 Linea-Trans Sp. z o.o. Cieszyn 49,6
1438 Artmar Itl Sp. z o.o. S.K. Wrzosowa 49,6
1439 Śląskie Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. Katowice 49,6
1440 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Prodrex-Poland Sp. z o.o. Rudołtowice 49,6
1441 Dabi S.Budny, M.Budny S.J. Czechowice-Dziedzice 49,5
1442 Hemar Family Sp. z o.o. sp.k. Wola Hankowska 49,4
1443 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe James Sp. z o.o. Bielsko-Biała 49,4
1444 Jm Elektronik Sp. z o.o. Gliwice 49,4
1445 SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ INSTYTUT METALURGII ŻELAZA IM STANISŁAWA STASZICA Gliwice 49,4
1446 Dka Logistics Sp. z o.o. Katowice 49,3
1447 Arche Consulting Sp. z o.o. S.K. Katowice 49,3
1448 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Wader-Woźniak Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 49,2
1449 Kaform Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 49,2
1450 TRIBAG S.A. Siewierz 49,2
1451 A-G Sp. z o.o. S.K. Skoczów 49,2
1452 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bracia Olbrich S.J. Ruda Śląska 49,1
1453 Pulire Group Sp. z o.o. Katowice 49
1454 Korczyk Plus Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 49
1455 Novum-Med Sp. z o.o. S.K. Lubomia 49
1456 Stan-Szkło Bis Sp. z o.o. S.K. Piekary Śląskie 48,9
1457 Fina Sp. z o.o. Woźniki 48,9
1458 Przedsiębiorstwo Produkcji Mebli Metalowych Medros Sp. z o.o. Kobielice 48,8
1459 Widlatex Sp. z o.o. Katowice 48,8
1460 Zakłady Mechaniczne Wiromet S.A. Mikołów 48,8
1461 HMSTEEL Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 48,8
1462 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Remont 4 Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 48,8
1463 Siro – Bielsko Sp. z o.o. Bielsko-Biała 48,7
1464 PHU CARBOTEX sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 48,7
1465 Gór – Karbo Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 48,6
1466 ITIB Poland Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 48,6
1467 Galwah Sp. z o.o. S.K. Herby 48,5
1468 TRANSPOLAND Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Spedycyjno – Transportowe Skoczów 48,5
1469 Włókniarz Częstochowa S.A. Częstochowa 48,4
1470 Jgk J.Kulawik, G.Kulawik sp.j. Gliwice 48,4
1471 Spółdzielnia Mieszkaniowa Pawłowice Pawłowice 48,4
1472 Auto Gaz Czech sp.j. Cieszyn 48,4
1473 Tank Petrol Sp. z o.o. sp.k. Kobiór 48,3
1474 Klimors Sp. z o.o., S.K. Kozy 48,3
1475 Trend Lisowska sp. j. Częstochowa 48,2
1476 Associated Medical Clinical Science Services Sp. z o.o. Ruda Śląska 48,2
1477 Grafmet HT Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 48,2
1478 Metalcon Marek Cieliński, Stanisław Paruzel i Wspólnicy Sp. J. Gliwice 48,1
1479 Ab-Development Sp. z o.o. Gliwice 48,1
1480 PSS SPOŁEM Katowice 48,1
1481 Gobor Sp. z o.o. Boronów 48
1482 MDJ Electronic Sp. z o.o. Mikołów 48
1483 Zakład Piekarniczo – Cukierniczy B.M. Michalscy sp.j. Katowice 48
1484 Budosprzęt Sp. z o.o. Bytom 48
1485 Anro Firma Poligraficzno-Handlowa Sp. z o.o. Zawiercie 47,9
1486 HERKULES Sp. z o.o. Rydułtowy 47,9
1487 Stowarzyszenie E- Południe Bytom 47,9
1488 Roman Borczyk Klinika Implantologii i Stomatologii Estetycznej sp.j. Katowice 47,8
1489 Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. z o.o. Lędziny 47,8
1490 Colop Polska Sp. z o.o. Bytom 47,8
1491 PGB-POLSKA Sp. z o.o. Zabrze 47,7
1492 SUBOPOL Sp. z o.o. Łaziska Górne 47,7
1493 Grupa Efekt Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 47,6
1494 TEL – MET Sp. z o.o. Katowice 47,6
1495 Voltar System Sp. z o.o. Tychy 47,5
1496 Ivia S.A. Katowice 47,5
1497 Falkon G.Sokół i S-Ka – sp.j. Sosnowiec 47,4
1498 Landl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jaworzno 47,4
1499 P.P.H.U. Maciej Grot Sp. z o.o. Sosnowiec 47,4
1500 Eksplo-Tech Sp. z o.o. Suszec 47,4
1501 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Bytom 47,4
1502 Ebz Automation – Engineering Sp. z o.o. Gliwice 47,3
1503 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Promień w Ogrodzonej Ogrodzona 47,3
1504 Nadwozia-Partner S.A. Sosnowiec 47,3
1505 KAJA – Budownictwo Modułowe Bogdan Bańczyk Mikołów 47,3
1506 Dorel Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 47,3
1507 Trans Project Klimczyk sp.j. Mikołów 47,3
1508 Polski Beton Sp. z o.o. sp.k. Katowice 47,3
1509 Skyrise.Tech Sp. z o.o. sp.k. Katowice 47,2
1510 Galeria Wodzisław Karuzela Sp. z o.o. Rybnik 47,2
1511 BIPROMET S.A. Katowice 47,2
1512 Medicare-Galenica Sp. z o.o. Mysłowice 47,2
1513 Prescott Service Sp. z o.o. Katowice 47,1
1514 Baflo Strzałkowski Sp. z o.o. sp.k. Sosnowiec 47,1
1515 Trendi Marek Wawrzyczek sp.j. Kończyce Wielkie 47,1
1516 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Banimex Sp. z o.o. Będzin 47,1
1517 Libet 2000 Sp. z o.o. Żory 47,1
1518 Lemar Electric Sp. z o.o. Mysłowice 47,1
1519 Ritpol Spyrzyński sp.j. Psary 47,1
1520 Armex Sp. z o.o. Rybnik 47,1
1521 DROSOL Krzysztof Puz i Wspólnicy S.J. Będzin 47
1522 Kapadora Sp. z o.o. Żory 47
1523 JAS – MOS Spółdzielnia Mieszkaniowa Jastrzębie-Zdrój 46,9
1524 Plaut Consulting Polska Sp. z o.o. Gliwice 46,8
1525 Techgór Sp. z o.o. Suszec 46,7
1526 John Crane Poland Sp. z o.o. Buczkowice 46,7
1527 Tandem – Truck Sp. z o.o. Katowice 46,7
1528 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Klaudia Sp. z o.o. sp.k. Ustroń 46,6
1529 Eurokadra Sp. z o.o. Zabrze 46,5
1530 Mesa Inżynierowie i Architekci Sp. z o.o. sp.k. Bytom 46,5
1531 Carbo Energia Włosik & Wasilewski S.J. Mikołów 46,5
1532 Hl Distribution Center Europe Sp. z o.o. Kleszczów 46,4
1533 Eko-Trans A.Rafalik, J.Rafalik, A.Budziński sp.j. Jastrzębie-Zdrój 46,4
1534 Anteo Poland Sp. z o.o. Sp.K. Ruda Śląska 46,4
1535 Delta Plus Polska Serwis Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 46,3
1536 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gemark Sp. z o.o. Katowice 46,2
1537 Enitec Sp. z o.o. Katowice 46,2
1538 Adegis Sp. z o.o. S.K. Wodzisław Śląski 46,2
1539 Man-Trans Sp. z o.o. Tychy 46,1
1540 GEO GLOBE POLSKA Sp. z o.o. S.K Mikołów 46,1
1541 Mikaku Sp. z o.o. Kościelec 46,1
1542 Dora-Food Sp. z o.o. S.K. Chorzów 46
1543 Rem-Bud Comfort Sp. z o.o. sp.k. Katowice 46
1544 KONSTRUKCJE ŻYWIEC JERZY OBROCKI MACIEJ OBROCKI sp. j. Żywiec 46
1545 Biowęgiel Sp. z o.o. Katowice 46
1546 Sisfin Poland Sp. z o.o. Zabrze 45,9
1547 Zakład Usługowo – Handlowy Zmirob Rolnik, Ząbek sp.j. Tychy 45,8
1548 Erbis sp.j. Piotr Słociński, Ewa Bąk Koziegłowy 45,8
1549 Farmpartner Sp. z o.o. S.K. Zabrze 45,8
1550 3S Data Center S.A. Katowice 45,7
1551 Wodociągi Ziemi Cieszyńskiej Sp. z o.o. Ustroń 45,7
1552 Przedsiębiorstwo Handlowe Tara Jolanta i Artur Olak sp.j. Częstochowa 45,6
1553 Pakon Kwiatkowski i Spółka – sp.j. Racibórz 45,6
1554 D. Cyran, R. Sasiak i Wspólnicy Spółka Komandytowa Katowice 45,5
1555 Flora Bis Sp. z o.o. Krzepice 45,5
1556 Ocynkowania Pokój Sp. z o.o. Ruda Śląska 45,5
1557 Drabpol S.J. Mykanów 45,4
1558 Zakład Rzeźniczo – Wędliniarski Ernestyn Janeta Lubomia 45,4
1559 Epo-Trans Logistic S.A. Tychy 45,4
1560 PRIMO PROFILE Sp. z o.o. Żory 45,3
1561 Agencja Ochrony Osób i Mienia Garda Sp. z o.o. Sosnowiec 45,2
1562 Ecosteel Sp. z o.o. PPU Zawiercie 45,2
1563 Kurita Polska Sp. z o.o. Katowice 45,2
1564 Megis Sp. z o.o. Sp.K. Częstochowa 45,2
1565 Hotele Diament S.A. i Wspólnik Sp.k. Zabrze 45,2
1566 Tyskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tychy 45,1
1567 Stako-Stanisław Kowalczyk i Katarzyna Kowalczyk sp.j. Kłobuck 45,1
1568 Akwos Michał Bogusz i Artur Pękała sp.j. Żory 44,9
1569 Valmet Automation Sp. z o.o. Gliwice 44,8
1570 Hermon Sp. z o.o. Racibórz 44,7
1571 Zakład Usług Budowlano-Montażowych Budomont Mgr Anna Lotko- Habdas, Mgr Danuta Lotko sp.j. Bielsko-Biała 44,7
1572 Polskie Biuro Podróży Primapol Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 44,7
1573 Altra M.Jamrozik, K.Kościuk, J.Urbańczyk sp.j. Katowice 44,7
1574 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Rudzie Śląskiej Ruda Śląska 44,7
1575 Management Company S.A. Katowice 44,6
1576 ZETA PRO OFFICE S.A. Chorzów 44,5
1577 Dako Job Center Sp. z o.o. sp.k. w likwidacji Gliwice 44,5
1578 Konstrukcje Żywiec Sp. z o.o. Węgierska Górka 44,5
1579 Sw Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 44,5
1580 SAMODZIELNY PUBLICZNY SZPITAL KLINICZNY IM ANDRZEJA MIELĘCKIEGO ŚLĄSKIEGO UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO W KATOWICACH Katowice 44,5
1581 Abex Technologie Sp. z o.o. Goczałkowice-Zdrój 44,4
1582 Polkad Transport&Forwarding Sp. z o.o. sp.k. Katowice 44,4
1583 Kwadrat Sp. z o.o. Zabrze 44,4
1584 Ameplus Sp. z o.o. Gliwice 44,3
1585 Safer J.Sbeczka G.Sbeczka sp.j. Tworków 44,3
1586 Vacat Sp. z o.o. Rybnik 44,3
1587 M – Tech Poland Sp. z o.o. Zabrze 44,3
1588 Atepaa Sp. z o.o. Bielsko-Biała 44,2
1589 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Termokop Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 44,2
1590 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Edmir-Pol J. i M. Hutnik sp.j. Chorzów 44,2
1591 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe Dumat J.B. Dudek sp.j. Mysłowice 44,1
1592 Kata Sp. z o.o. S.K. Tychy 44,1
1593 Biuro Ochrony Scorpion Sp. z o.o. Katowice 44,1
1594 Pbmh Modern-Bud Sp. z o.o. S.K. Starokrzepice 44,1
1595 Śląskie Centrum Naukowo-Technologiczne Przemysłu Lotniczego Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 44
1596 Chrześcijańska Fundacja Życie i Misja Ustroń 44
1597 Fabrykawentylatorów Fawent S.A. Chełm Śląski 44
1598 Hauser Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 44
1599 Wilga Sp. z o.o. Częstochowa 43,9
1600 Bs Sojka i Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych sp.k. Chorzów 43,9
1601 Hurtownia Instalacyjna Inmet Zębik i Wspólnicy sp.j. Cieszyn 43,9
1602 Prosat Fojcik S.J. Racibórz 43,9
1603 Intex Group Sp. z o.o. Sosnowiec 43,9
1604 MPL Technology Katowice Sp. z o.o. Katowice 43,9
1605 Lumatech Sp. z o.o. Mikołów 43,9
1606 Control Project Sp. z o.o. S.K. Katowice 43,9
1607 Regulus-System Wójcik sp.j. Bielsko-Biała 43,8
1608 Wiarus-Bis Haręża D., Rydzik E., Pakieła A. sp.j. Mazańcowice 43,8
1609 Wobis Maszyny Budowlane Sp. z o.o. S.K. Zabrze 43,8
1610 Zph Zab – Bud Sp. z o.o. sp.k. Zabrze 43,8
1611 Twój Dom Sp. z o.o. Żywiec 43,8
1612 Zeman Hdf Sp. z o.o. Świętochłowice 43,7
1613 Velo Sp. z o.o. Gliwice 43,7
1614 Bemar Sp. z o.o. Gliwice 43,7
1615 Termo Profil Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 43,7
1616 Fundacja Wspierania Edukacji i Sportu X Factor Częstochowa 43,6
1617 Przedsiębiorstwo Euro-Kas S.A. Katowice 43,6
1618 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Minec Sp. z o.o. Świętochłowice 43,6
1619 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe w Świętochłowicach Bytom 43,6
1620 Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla Zabrze 43,5
1621 Gomix Sp. z o.o. Bielsko-Biała 43,5
1622 Eksploatacja Dźwignic Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 43,4
1623 Admitex Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 43,4
1624 Serwis Separatorów i Kanalizacji Eko-Jura Sneka sp.k. Herby 43,4
1625 Signify Poland Bielsko Sp. z o.o. Bielsko-Biała 43,4
1626 Cream Serwis Sp. z o.o. Katowice 43,3
1627 Centrum Medyczne Zjednoczenia sp.j. Urovita Sp. z o.o. i Wspólnicy Chorzów 43,3
1628 Medicus Maurycy Jakubiec Urszula Jakubiec sp.j. Żywiec 43,3
1629 Kaba Property Sp. z o.o. sp.k. Międzyrzecze Górne 43,3
1630 Dental Centrum – Stomatologia, Medycyna Estetyczna, Kosmetologia Sp. z o.o. sp.k. Mysłowice 43,3
1631 In Farm Jargan – Szklorz Sp.J. Sosnowiec 43,2
1632 On Time Ubezpieczenia S.A. Ruda Śląska 43,2
1633 Rudolf Budny Rafał Budny Renata Budny Polszlif sp.j. Rudzica 43,2
1634 Inergis S.A. Częstochowa 43,1
1635 Baby Design Group Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poczesna 43,1
1636 AQUA-SYSTEM Sp. z o.o. Bielsko-Biała 43
1637 Jwm Energia Sp. z o.o. Katowice 43
1638 Konfederacja Związków Zawodowych Górnictwa w Polsce Katowice 43
1639 Przedsiębiorstwo Nexter Sp. z o.o. Przyszowice 43
1640 Zakład Robót Górniczych GÓRREM Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 42,9
1641 Timber Bolek i Gryczman sp.j. Cieszyn 42,9
1642 Fitness Club 24 Sp. z o.o. Bielsko-Biała 42,9
1643 Zakład Elektronicznych Urządzeń Pomiarowych Pozyton Sp. z o.o. Częstochowa 42,9
1644 Muzeum Śląskie Katowice 42,9
1645 Viasani Group Sp. z o.o. Katowice 42,8
1646 Kiesow Polska Sp. z o.o. Zabrze 42,8
1647 Zakład Handlowo-Usługowy IWONA Tomasz Kotynia S.K.A. Popów 42,8
1648 Ażur Małgorzata i Mirosław Miś sp.j. Bestwinka 42,8
1649 International Visa Service Sp. z o.o. S.K. Katowice 42,8
1650 Unistar Sp. z o.o. Pyskowice 42,7
1651 Abraservice Polska Sp. z o.o. Gliwice 42,7
1652 Pw Invest-Bud Sp. z o.o. Żory 42,7
1653 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Farmaceutycznego Cefarm – Szczecin S.A. S.K.A. Katowice 42,7
1654 Kuka Cee Gmbh Sp. z o.o. Oddział w Polsce Tychy 42,6
1655 DEMETRIX Sp. z o.o. S.K. Piekary Śląskie 42,6
1656 Masarnia Borowe J. B. Pluta sp.j. Borowe 42,5
1657 Aksel Sp. z o.o. Rybnik 42,4
1658 Nitrogen Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 42,4
1659 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Żorach Żory 42,4
1660 Gebar Sp. z o.o. S.K. Siemianowice Śląskie 42,4
1661 Enckel Sp. z o.o. Częstochowa 42,4
1662 Fortress Invest Sp. z o.o. Katowice 42,4
1663 Przedsiębiorstwo Miejskie MZUM. Pl S.A. Dąbrowa Górnicza 42,3
1664 Marbet Wil Sp. z o.o. Gliwice 42,3
1665 Odlewnia Cema-Mystal Sp. z o.o. Myszków 42,3
1666 Infra-Bud Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 42,2
1667 Polting S.A. Gliwice 42,2
1668 Thomas sp.j. Tomasz Sztejnwald Gliwice 42,2
1669 Detal Yard Polska Sp. z o.o. sp.k. Jaworzno 42,2
1670 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Semako Sp. z o.o. Łany Wielkie 42,2
1671 Firma Art Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 42,1
1672 Sanimex 1 Sp. z o.o. S.K. Gliwice 42
1673 5d Sp. z o.o. Katowice 42
1674 Wojewódzka Spółdzielnia Ogrodniczo-Pszczelarska Częstochowa 42
1675 Tktex Sp. z o.o. Częstochowa 41,9
1676 Awd Interior sp.j., B. Rajewska i S-Ka Bielsko-Biała 41,9
1677 Simtec Sp. z o.o. Katowice 41,8
1678 D13 Wm Projekt Sp. z o.o. S.K. Katowice 41,8
1679 Portal Games Sp. z o.o. Knurów 41,8
1680 Ślusarstwo Józef Niemiec Sp. z o.o. S.K. Goleszów 41,7
1681 Gtb Metropolis Sp. z o.o. Katowice 41,7
1682 Transgór S.A. Mysłowice 41,7
1683 Jamax Piotr Jastrzębski, Tomasz Świątek sp.j. Bielsko-Biała 41,7
1684 Damo Ubezpieczenia Sp. z o.o. Katowice 41,6
1685 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zawiercie Zawiercie 41,6
1686 Dentica 24 Sp. z o.o. Racibórz 41,6
1687 Dpmtech Sp. z o.o. Rybnik 41,6
1688 Piekarnia-Cukiernia Łubowski Sp. z o.o. S.K. Lubliniec 41,6
1689 J.T.C. S.A. Będzin 41,6
1690 Firma SMALCO Marianna Jarosz Goczałkowice-Zdrój 41,6
1691 Murapol Projekt 59 Sp. z o.o. Bielsko-Biała 41,5
1692 Automex Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 41,4
1693 Przedsiębiorstwo Modernizacji Technicznych Multicon Sp. z o.o. Gliwice 41,4
1694 Zakład Remontowo-Budowlany Wiaduk Wojdyła-Kolanko sp.j. Dąbrowa Górnicza 41,4
1695 Śląskie Centrum Logistyki S.A. Gliwice 41,4
1696 Regionalny Fundusz Gospodarczy S.A. Częstochowa 41,4
1697 Instytut Immunomedica Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 41,4
1698 Maranello Motors Sp. z o.o. Katowice 41,4
1699 SILS CENTRE GLIWICE sp. z o.o. Gliwice 41,3
1700 Międzygminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 41,3
1701 Sajdsystem Sp. z o.o. S.K. Katowice 41,3
1702 Baltimpex Telecom Group S.A. Katowice 41,3
1703 Firma Mik-Stal Sp. z o.o. S.K. Łojki 41,3
1704 Pesmetal Sp. z o.o. Mysłowice 41,2
1705 Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe RAKON w Raciborzu Racibórz 41,2
1706 Agrobakal A.Curyło, E.Szczotka sp.j. Pyskowice 41,1
1707 Skytech Products Sp. z o.o. Gliwice 41,1
1708 Orange Logistics Sp. z o.o. Katowice 41,1
1709 Sil4 – Biuro Inżynierskie Sp. z o.o. sp.k. Zawiercie 41,1
1710 Infarmex Jargan-Szklorz S.J. Sosnowiec 41
1711 Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A. Cieszyn 41
1712 Ivel Electronics Sp. z o.o. Sp.K. Częstochowa 41
1713 Silesia Oil Sp. z o.o. Łaziska Górne 40,9
1714 Bumet Januszka, Nocoń sp.j. Kłobuck 40,8
1715 Profil-Met sp.j. Jasiński,Leiter Ruda Śląska 40,8
1716 Grang Sp. z o.o. Zawiercie 40,8
1717 Mariusz Grzelczak, Dariusz Zuber S.J., Przedsiębiorstwo Handlowe DAR-POL-STAL Tarnowskie Góry 40,7
1718 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA SIELEC Sosnowiec 40,7
1719 Pierwsza Śląska Grupa Sp. z o.o. Bielsko-Biała 40,7
1720 Amio Sp. z o.o. Zabrze 40,7
1721 INTERPLAST PLASTIC PRODUCTS Sp. z o.o. Bytom 40,7
1722 Take Sp. z o.o. S.K. Katowice 40,7
1723 Marani Sp. z o.o. Zabrze 40,6
1724 Fud-Men Sp. z o.o. sp.k. Jaworzno 40,6
1725 Śląskie Centrum Chorób Serca w Zabrzu Zabrze 40,6
1726 JSU Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 40,6
1727 Knauf Service Sp. z o.o. Jaworzno 40,6
1728 Wzd Sp. z o.o. Pszczyna 40,6
1729 Sigma – Bi Jacek Zamłyński sp.j. Bytom 40,6
1730 Andrzej Paszenda Zupil S.J. Rybnik 40,5
1731 Global Post Box’S Service Sp. z o.o. Tychy 40,4
1732 Zakład Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Best-Pest Małgorzata Świętosławska, Jacek Świętosławski sp.j. Jaworzno 40,4
1733 Select-Style Sp. z o.o. Ruda Śląska 40,4
1734 Lubar S.A. Rybnik 40,3
1735 Awax-Plast Sp. z o.o. Żory 40,3
1736 EDU BEARS sp. z o.o. sp.k. Gliwice 40,3
1737 Fundacja Ochrony Zdrowia i Pomocy Społecznej w Jastrzębiu Zdroju Jastrzębie-Zdrój 40,2
1738 Nowak Transport Benedykt Nowak Radzionków 40,2
1739 Pro-Car Katowice Sp. z o.o. Construction S.K. Katowice 40,2
1740 Hadex Development Sp. z o.o. sp.k. Jastrzębie-Zdrój 40,1
1741 Probet S.A. Katowice 40,1
1742 Pralnia Wod-Chem Mandryk sp.j. Częstochowa 40,1
1743 Tilmart Słowikowscy & Kosiór sp.j. Zarzecze 40,1
1744 Stawowy Sp. z o.o. Bielsko-Biała 40,1
1745 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Telpol sp.j. Adam Kleszcz, Bożena Kleszcz Zawiercie 40
1746 MIFAMA OPA CARBO Sp. z o.o. Tychy 40
1747 City Car Sp. z o.o. Gliwice 40
1748 Marhan Sp. z o.o. Kobiernice 40
1749 Apteka Na Górnym Borze Michał Konior i Wspólnicy sp.j. Jaworze 40
1750 XDEEP Sp. z o.o. Sp.K. Góra 39,9
1751 Quattro Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Praszczyki 39,9
1752 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Trojan Sp. z o.o. Zabrze 39,9
1753 PACK-CENTER Kołodziej i Wspólnicy S.J. Katowice 39,9
1754 Procosmed Sp. z o.o. Sp.K. Świętochłowice 39,9
1755 NORDFLAM Sp. z o.o. S.K. Cieszyn 39,9
1756 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Rysiek sp.j. – S.Pokwap, B.Pokwap Żelisławice 39,8
1757 Wład-Trans Logistics Sp. z o.o. sp.k. Łaziska Górne 39,8
1758 Novum Stone Expert Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 39,8
1759 Pro-Wellness Jurczyk, Abu El Ella, Cyran, Szpak sp.j. Katowice 39,8
1760 Spółdzielnia Rolnicza Smugi Kopiec 39,8
1761 Zakład Mechaniczny BUMAR MIKULCZYCE S.A. Zabrze 39,8
1762 Ośrodek Leczniczo-Rehabilitacyjny Pałac Kamieniec Sp. z o.o. Kamieniec 39,8
1763 Promet Sp. z o.o. Rybnik 39,8
1764 Zett Biuro Rachunkowe Sp. z o.o. S.K. Pszczyna 39,8
1765 Südpack Kłobuck Sp. z o.o. Kłobuck 39,8
1766 Spółdzielnia Mieszkaniowa Orłowiec Rydułtowy 39,8
1767 Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach Katowice 39,7
1768 ETA Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 39,7
1769 Pol Invest Group Sp. z o.o. Sosnowiec 39,7
1770 Mx Norm Sp. z o.o. Tychy 39,7
1771 AGRO-SUR Sp. z o.o. i Wspólnicy S. K. Rogoźnik 39,6
1772 Big Car J. i W. Krawczyk sp.j. Zabrze 39,6
1773 SOBIERAJ WŁODZIMIERZ SOB POL PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE SOBIERAJ WŁODZIMIERZ NAZWA SKRÓCONA SOB POL P W Siemianowice Śląskie 39,5
1774 Śląskie Centrum Reumatologii, Rehabilitacji i Zapobiegania Niepełnosprawności Im. Gen. Jerzego Ziętka w Ustroniu Sp. z o.o. Ustroń 39,5
1775 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zwycięstwo w Jasienicy Jasienica 39,5
1776 Budowlanka Marek Słowik sp.j. Żywiec 39,5
1777 Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Metalurgii Żelaza Im. Stanisława Staszica Gliwice 39,4
1778 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Komobex-Inel Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 39,4
1779 Constantia ColorCap Sp. z o.o. Jejkowice 39,3
1780 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Kornicy Kornice 39,3
1781 Heisslufttechnik Flocke Sp. z o.o. Katowice 39,3
1782 Lz Apolinary Lazar, Marcin Lazar sp.j. Zendek 39,3
1783 Spółdzielnia Mieszkaniowa ROW Wodzisław Śląski 39,3
1784 AMUN Sp. z o.o. Wydawnictwo Artystów Malujących Ustami i Nogami Racibórz 39,3
1785 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Eskulap M.Furyk, J.Matłosz sp.j. Gliwice 39,2
1786 Spółdzielnia Pokój Bielsko-Biała 39,2
1787 Dabex Sp. z o.o. Zawiercie 39,2
1788 Dorado Chłodnie Sp. z o.o. Bielsko-Biała 39,2
1789 Zowner FS Sp. z o.o. Wisła 39,1
1790 Macarthur-Etisoft Sp. z o.o. Gliwice 39,1
1791 MDJ Koniaków Sp. z o.o. S.K. Koniaków 39,1
1792 Promot – Zakłady Metalowe Sp. z o.o. Cieszyn 39,1
1793 Przedsiębiorstwo Stor Sp. z o.o. Mikołów 39
1794 Ulex Hygien Quality Packaging Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 39
1795 Pharmacon Partner Sp. z o.o. S.K. Żory 39
1796 Ekenerghia Sp. z o.o. Likwidacji Katowice 39
1797 GRM Silesia Sp. z o.o. Chorzów 38,9
1798 Ekofol Bugaj sp.j. Bieruń 38,8
1799 Centrum Specjalistycznych Usług Technicznych Spetech Sp. z o.o. Bielsko-Biała 38,8
1800 Lams Sp. z o.o. S.K. Tychy 38,7
1801 CM MTM CEE Sp. z o.o. S.K. Wola 38,7
1802 Rabat Detal Sp. z o.o. Katowice 38,7
1803 Bomatur sp.j. Bogusław i Danuta Matlak Czechowice-Dziedzice 38,6
1804 Gregor Grzegorz Barczyński sp.j. Częstochowa 38,6
1805 Spółka Mieszkaniowa Kamionka Sp. z o.o. Zabrze 38,5
1806 KG Industry Sp. z o.o., S.K. Goleszów 38,5
1807 Oman Sp. z o.o. Racibórz 38,5
1808 Fabryka Żarówek Helios Sp. z o.o. Katowice 38,4
1809 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo Usługowe Golik, Pażuch, Fortunka, Pytlarz Agjat sp.j. Szczekociny 38,4
1810 Talis Polska Sp. z o.o. Świętochłowice 38,4
1811 Mecalac Polska Sp. z o.o. Łaziska Górne 38,4
1812 Traffic Services Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 38,4
1813 Piekarnia Cukiernia Bindrich Sp. z o.o. Świętochłowice 38,4
1814 Mostal Sp. z o.o. S.K. Krzyżowice 38,3
1815 Spółdzielnia Mieszkaniowa Górnik Jaworzno 38,3
1816 Olbet Sp. z o.o. S.K. Łękawica 38,3
1817 Szpital Miejski w Tychach Sp. z o.o. Tychy 38,3
1818 Bio – Ekos Sp. z o.o. S.K. Nowe Chechło 38,3
1819 Imeka Sp. z o.o. S.K. Jaworzno 38,3
1820 Rytm Trade Sp. z o.o. Tychy 38,3
1821 Viola.Kobiela sp.j. Ruda Śląska 38,2
1822 Inter-Plast Z. Bodziachowska – Kluza sp.j. Częstochowa 38,2
1823 Canea.pl Sp. z o.o. Ogrodzona 38,1
1824 Soflab Technology Sp. z o.o. Katowice 38,1
1825 EL – ZAK Sp. z o.o. Sp.K. Bieruń 38
1826 Thermo Systems Sp. z o.o. Katowice 38
1827 Sego Sp. z o.o. Rybnik 38
1828 Alians Gwóźdź & Dziedzic sp.j. Katowice 38
1829 WOMIR-SPA Sp. z o.o Rzeniszów 38
1830 Progress Pharm Mariusz Sierka, Mieczysław Stępień sp.j. Sosnowiec 38
1831 Siltruck Sp. z o.o. Skoczów 37,9
1832 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Chemia Katowice S.A. Katowice 37,9
1833 Wodociągi Siemianowickie Aquasprint Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 37,9
1834 Przedsiębiorstwo Nasienne Księży Las Sp. z o.o. Księży Las 37,9
1835 Sanen Sp. z o.o. sp.k. Sosnowiec 37,8
1836 Lm Technic Sp. z o.o. sp.k. Jastrzębie-Zdrój 37,8
1837 PHU DAGAS GRZEGORZ KAJCA Sosnowiec 37,8
1838 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Drim Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 37,8
1839 Firma Handlowo-Produkcyjna Goldegs J.Baydak A.Rybak sp.j. Częstochowa 37,8
1840 Mbj Investment Sp. z o.o. Zawiercie 37,7
1841 DÖLLKEN Sp. z o.o. Sosnowiec 37,7
1842 Inżbud Tt Sp. z o.o. Rybnik 37,7
1843 TOPCON POLSKA Sp. z o.o. Siewierz 37,6
1844 Przedsiębiorstwo Energetyczne Megawat Sp. z o.o. Gliwice 37,6
1845 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Leczenia Zimnem Magdalena Grodzka sp.j. Ruda Śląska 37,5
1846 Przedsiębiorstwo Projektowo-Instalacyjne VRG Sp. z o.o. S.K. Jaworzno 37,5
1847 Hubertus Design Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 37,5
1848 Vein Żyła sp.j. Jankowice 37,4
1849 Olmet Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tarnowskie Góry 37,4
1850 Przedsiębiorstwo Gresan Sp. z o.o. S.K. Ustroń 37,4
1851 Rollico Rolling Components Sp. z o.o. sp.k. Lubliniec 37,3
1852 Sls Sp. z o.o. Żory 37,3
1853 Kontur Polska Sp. z o.o. S.K. Czechowice-Dziedzice 37,3
1854 Instech Sp. z o.o. S.K. Zabrze 37,3
1855 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anmar Sp. z o.o. S.K. Tychy 37,2
1856 Sumitomo (Shi) Demag Plastics Machinery Polska Sp. z o.o. Częstochowa 37,2
1857 ECO CONSULTING QUALITY STANDARDS sp. z o.o. Iskrzyczyn 37,2
1858 RESONICA POŁETEK I WSPÓLNICY sp. j. Siemianowice Śląskie 37,2
1859 P.A. Nova Invest 1 Sp. z o.o. Gliwice 37,2
1860 CEZ Produkty Energetyczne Polska Sp. z o.o. Chorzów 37,1
1861 Jan Trochimczyk i S-ka Linea Trade Import-Export S.J. Zabrze 37,1
1862 Mixbud Kontrakty Sp. z o.o. Ruda Śląska 37,1
1863 Polimet S.Kij sp.j. Bielsko-Biała 37,1
1864 Montomet Sp. z o.o. Zawiercie 37
1865 Gamma Plus Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 37
1866 Przeds. Remontowo-Budowlane A.Piaskowski i Spółka Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 36,9
1867 Eurotrex Sp. z o.o. Biskupice 36,8
1868 Lewiatan Śląsk Sp. z o.o. Sosnowiec 36,8
1869 AD Astra Sp. z o.o. Świętochłowice 36,8
1870 Lord Poland Tabacco Andrzej Buda Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 36,8
1871 Lepsod Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 36,7
1872 DARPIN Sp. z o.o. S.K.A. Gliwice 36,7
1873 Śląskie Towarzystwo Wiertnicze Dalbis Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 36,7
1874 Centralna Jargan – Szklorz S.J. Sosnowiec 36,7
1875 Tradepol Sp. z o.o. Turza 36,7
1876 Zakład Instalacji Sanitarnych i Robót Inżynieryjnych Sanel Sp. z o.o. Ruda Śląska 36,6
1877 Agencja Reklamy Fux Sp. z o.o. Gliwice 36,6
1878 CARBONEX Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 36,6
1879 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Profit Ryszard Kentzer, Andrzej Czarnota sp.j. Gliwice 36,6
1880 Eurofins Obikś Polska Sp. z o.o. Katowice 36,6
1881 Verocargo Sp. z o.o. S.K. Gliwice 36,6
1882 Centrum Innowacji i Wdrożeń Bio-Inwest Sp. z o.o. Tychy 36,5
1883 Puchałka Sp. z o.o. Pszczyna 36,5
1884 Bielska Fabryka Dźwigów Befard Sp. z o.o. Bielsko-Biała 36,5
1885 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Kreg Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 36,5
1886 MP Project Invest Sp. z o.o. Katowice 36,4
1887 Mirum Poland Sp. z o.o. Chorzów 36,4
1888 Proweld Sp. z o.o. S.K. Gliwice 36,4
1889 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Hallo Fadom Gustaw Staniek i Stefan Wach sp.j. Tychy 36,4
1890 COSMO Sp. z o.o. Kobiernice 36,3
1891 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe IPB Sp. z o.o. Zabrze 36,3
1892 Magboss Sp. z o.o. Economy S.K. Chałupki 36,3
1893 Polygen Sp. z o.o. Gliwice 36,2
1894 Wopak Kozieł, Jurczyk S.J. Kobiernice 36,2
1895 Polskie Radio – Regionalna Rozgłośnia w Katowicach RADIO KATOWICE S.A. Katowice 36,2
1896 Proinvest Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 36,2
1897 Drukarnia Piga. Pl Sp. z o.o. Tychy 36,2
1898 EP Cargo Polska S.A. Czechowice-Dziedzice 36,1
1899 Constel Sp. z o.o. Katowice 36,1
1900 Rex – Pol Sp. z o.o. Chorzów 36
1901 Primus-Farm Frączek&Wypiór sp.j. Brudzowice 35,8
1902 Zakład Produkcyjno-Handlowy Aga-Holtex sp.j. Agata Holcman- Kos, Waldemar Kos Czechowice-Dziedzice 35,8
1903 Leon Telekom Sp. z o.o. S.K. Rybnik 35,8
1904 Centrum Handlowe Domus 2 Sp. z o.o. S.K. Jastrzębie-Zdrój 35,8
1905 Centrum Medyczne św. Łukasza Sp. z o.o. Częstochowa 35,8
1906 GĄSKA ADAM KRONODOM 2 Pszczyna 35,8
1907 A8 Sp. z o.o. Katowice 35,8
1908 Ostrowski Sp. z o.o. Książenice 35,7
1909 Zakłady Mięsne Haga Plus Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 35,7
1910 Voxel Inwestycje Sp. z o.o. Katowice 35,7
1911 E&C Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 35,7
1912 Przedsiębiorstwo Eko-Bud Sp. z o.o. Żory 35,7
1913 Zalchem Chemia Gospodarcza Andrzej Zalski, Dorota Adamus, Daniel Zalski, Anna Werk sp.j. Zwierzyniec Pierwszy 35,7
1914 Karo Elektro Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 35,7
1915 Eko-Star Muszyński S.J. Grodzisko 35,7
1916 Wodociągi Raciborskie Sp. z o.o. Racibórz 35,7
1917 Adam Ośrodek Rehabilitacyjno Wypoczynkowy Chabrzyk i Wspólnicy sp.j. Szczyrk 35,7
1918 Handlog Sp. z o.o. S.K. Czeladź 35,6
1919 Mirola Miszka sp. j. Orzesze 35,6
1920 Aurum Sp. z o.o. Chemicals Sp.K. Katowice 35,6
1921 PLIMET PIOTR MAZIK Kłobuck 35,6
1922 Imdc Sp. z o.o. Sosnowiec 35,6
1923 Carbon S.A. Mysłowice 35,6
1924 Efekt-Automatyka Sp. z o.o. Ruda Śląska 35,5
1925 Eliko Mońka sp.j. Konopiska 35,5
1926 Newag Inteco DS S.A. Gliwice 35,5
1927 Rmi Invest Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 35,4
1928 Kompania Narzędziowa Hermes Sp. z o.o. Bielsko-Biała 35,4
1929 Hireright Poland Sp. z o.o. Katowice 35,4
1930 Cs Poland Centrum-Sport Sp. z o.o. Brenna 35,4
1931 Eticod Sp. z o.o. Katowice 35,4
1932 Ekosun Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 35,4
1933 Mysłowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Mysłowice 35,4
1934 Blockhaus Sp. z o.o. Łaziska Górne 35,3
1935 Dazn Media Poland Sp. z o.o. Katowice 35,3
1936 Mosty Katowice Sp. z o.o. Katowice 35,3
1937 RPM S.A. Lubliniec 35,3
1938 Gh Invest Sp. z o.o. Racibórz 35,3
1939 ELGO Sp. z o.o. S.K. Mazańcowice 35,2
1940 Kabeltech Sp. z o.o. sp.k. Katowice 35,2
1941 Pol-Bruk Sp. z o.o. Poczesna 35,2
1942 Dltech Sp. z o.o. Mysłowice 35,2
1943 Quicko Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 35,1
1944 ZOWER Sp. z o.o. Rybnik 35,1
1945 Moretto East Europe Sp. z o.o. Częstochowa 35,1
1946 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Elektrometal Krawczyk, Wilk, Zwolińscy sp.j. Zabrze 35
1947 Medimart Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 35
1948 Sundoor Sp. z o.o. S.K. Chorzów 35
1949 Plus Logistics Sp. z o.o. S.K. Radzionków 35
1950 Prewenta Sp. z o.o. Mikołów 35
1951 Kll Adam Litner, Artur Litner sp.j. Bielsko-Biała 35
1952 PROBET Sp. z o.o. Chorzów 35
1953 Zakład Masarski Seget sp.j. Lubomia 35
1954 Silesia Asfalty Sp. z o.o. Gliwice 34,9
1955 Zem Łabędy Sp. z o.o. Gliwice 34,9
1956 A 21 Sp. z o.o. Żory 34,8
1957 REFLEX – POLSKA Sp. z o.o. Ruda Śląska 34,8
1958 MECHANIKA MASZYN KUDER A KLUZ sp. j. Tarnowskie Góry 34,8
1959 HALANTEX sp. z o.o. Przyszowice 34,8
1960 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Harpex Sp. z o.o. Bytom 34,7
1961 IFM Electronic Sp. z o.o. Katowice 34,6
1962 Wirex sp.j. Jerzy, Jan Wirek Będzin 34,6
1963 HYDRO-INSTAL Zakład Instalacji Sanitarnych Homa – Homa S.J. Mazańcowice 34,6
1964 Zakład Inżynierii Ruchu – W.Sylwestrzak i Spółka sp.j. Bytom 34,6
1965 Spółdzielnia Mieszkaniowa Miechowice Bytom 34,6
1966 International Technology & Transfer GmbH Sp. z o.o. Rudno 34,6
1967 ARMIR Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 34,5
1968 Klk Consulting Sp. z o.o. sp.k. Katowice 34,5
1969 MJ GROUP sp. z o.o. Katowice 34,4
1970 Laboratorium Spawalnicze Gamma-Montex Sp. z o.o. Częstochowa 34,4
1971 Remondis Tarnowskie Góry Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 34,4
1972 Ds-T Sp. z o.o. Bielsko-Biała 34,4
1973 Prb Monolit Sp. z o.o. Czeladź 34,4
1974 Przedsiębiorstwo-Handlowo-Usługowe Euro Sp. z o.o. Bytom 34,3
1975 Toplift Sp. z o.o. sp.k. Katowice 34,3
1976 Kbk Beata i Krzysztof Kubiak sp.j. Częstochowa 34,3
1977 Savaauto Adam Latośkiewicz Rybnik 34,3
1978 Job Center Mega-Invest Poland Sp. z o.o. Bytom 34,3
1979 Ulter-Sport Sp. z o.o. Węgierska Górka 34,3
1980 Zakład Pracy Chronionej Megan Bania Zielińska sp.j. Gliwice 34,2
1981 Tectocom Sp. z o.o. Katowice 34,2
1982 Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o. Tychy 34,2
1983 Amidel Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 34,1
1984 Mako – IP Sp. z o.o. Jaskrów 34,1
1985 Mario International Technology & Service Sp. z o.o. Gliwice 34,1
1986 BŁYSK Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 34
1987 Dombud Beton Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 34
1988 Senetic Global Services Sp. z o.o. Katowice 34
1989 Termospec Sp. z o.o. Żory 33,9
1990 Kunzman Sp. z o.o. S.K. Mikołów 33,9
1991 Infonet Projekt S.A. Bielsko-Biała 33,8
1992 W-Z Sp. z o.o. Gliwice 33,8
1993 Gong Sp. z o.o. Gliwice 33,7
1994 Yakudo Plus Sp. z o.o. Goczałkowice-Zdrój 33,7
1995 Ekobud Glinica Sp. z o.o. sp.k. Glinica 33,7
1996 INTRAVI Sp. z o.o. S.K. Żywiec 33,7
1997 Foxberg Sp. z o.o. Częstochowa 33,7
1998 Firma Handlowo-Usługowa Wyleżałek i Wyleżałek sp.j. Marek i Jarosław Wyleżałek Siemianowice Śląskie 33,5
1999 Elmax-Gliwice sp.j. Pietkiewicz, Jurczak Gliwice 33,5
2000 ELMAX GLIWICE sp. j. PIETKIEWICZ JURCZAK Gliwice 33,5
2001 Żwir-Prom sp.j. Drzyzga i Wspólnicy Glinica 33,5
2002 Manuli Fluiconnecto Sp. z o.o. Mysłowice 33,5
2003 Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarek Tarnowskie Góry 33,4
2004 Firma Handlowa Anna Sieracka, Cygan i Wspólnicy sp.j. Częstochowa 33,4
2005 Flow Control Sp. z o.o. Wyry 33,4
2006 FORTINO Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 33,4
2007 Kawido Sp. z o.o. sp.k. w likwidacji Ruda Śląska 33,4
2008 Polting Foam Sp. z o.o. Gliwice 33,4
2009 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Anmar Sp. z o.o. S.J. Tychy 33,3
2010 Aikon Distribution Sp. z o.o. S.K. Bytom 33,3
2011 Auro Sp. z o.o. Gliwice 33,2
2012 MIREX sp. z o.o. Bielsko-Biała 33,2
2013 CZECHOWICKA SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA Czechowice-Dziedzice 33,2
2014 Śląskie Centrum Mario Car Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tychy 33,2
2015 Flagowa Kraina Sp. z o.o. Skrzyszów 33,2
2016 Usługi Dla Górnictwa Sp. z o.o. Częstochowa 33,1
2017 Joan Elektronic Sp. z o.o. Piekary Śląskie 33,1
2018 24 Centrum Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 33,1
2019 Kbz Żuradzka & Wspólnicy Adwokaci i Radcy Prawni sp.k. Katowice 33,1
2020 Ipg Photonics Sp. z o.o. Gliwice 33
2021 Fpuh Mokate Sp. z o.o. Ustroń 33
2022 WEKTOR GOSPODARKA ODPADAMI sp. z o.o. sp.k. Katowice 32,9
2023 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Gemark Sp. z o.o. Sp.K. Katowice 32,9
2024 Ribbon Systems Poland Sp. z o.o. Gliwice 32,9
2025 Heatex Gałązka, Mazurkiewicz sp.j. Tarnowskie Góry 32,8
2026 Bartex Kluza sp.j. Częstochowa 32,8
2027 Auto Salon Margo – Szczotok sp.j. Rybnik 32,8
2028 Adwokaci i Radcowie Prawni Spółka Komandytowa Izabella Żyglicka i Wspólnicy Katowice 32,8
2029 Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego Katowice 32,8
2030 Nowodvorski II Sp. z o.o. Częstochowa 32,8
2031 Przedsiębiorstwo Handlowe Ewmar – Ness Sp. z o.o. Sosnowiec 32,7
2032 JSB -TUR Sp. z o.o. Skoczów 32,7
2033 TRI – MAR Sp. z o.o. S.K. Świętochłowice 32,7
2034 Allergopharma – Nexter Sp. z o.o. Przyszowice 32,6
2035 MostmarPal Sp. z o.o. Zarzecze 32,6
2036 Pb Serwis Poland Sp. z o.o. Pszczyna 32,5
2037 Smart Plus Sp. z o.o. Tychy 32,5
2038 Von Schaewen Polska Sp. z o.o. Świętochłowice 32,5
2039 Nausa Sp. z o.o. Częstochowa 32,5
2040 Limitedbuy Sp. z o.o. sp.k. Tychy 32,5
2041 Consonni Sp. z o.o. S.K. Kamyk 32,5
2042 CB Tetris Sp. z o.o. S.K. Katowice 32,4
2043 Top Pharm Jargan-Szklorz sp.j. Sosnowiec 32,4
2044 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Knurów 32,4
2045 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Żywcu Sp. z o.o. Żywiec 32,3
2046 Tritex Investment Sp. z o.o. Piekary Śląskie 32,3
2047 Zakład Przetwórstwa Mięsnego TOMASZNY S.C. Gerard Tomaszny, Adam Tomaszny, Aleksandra Machnik Wodzisław Śląski 32,3
2048 Przedsiębiorstwo Realizacji Budownictwa Holdimex Sp. z o.o. Katowice 32,3
2049 Janmet Sp. z o.o. S.K. Strumień 32,2
2050 Bellator Maszyny Budowlane Sp. z o.o. Ruda Śląska 32,2
2051 Technologie Ndt Sp. z o.o. Zabrze 32,2
2052 Zdt-Glimag Sp. z o.o. Mikołów 32,1
2053 Elpros Ys Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 32,1
2054 Anga Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o. Kozy 32,1
2055 Ecomal Poland Sp. z o.o. Gliwice 32,1
2056 Eco-Bis Sp. z o.o. Lipie Śląskie 32,1
2057 ARH+ Sp. z o.o. Katowice 32,1
2058 Zakład Urządzeń Lakierniczych i Budownictwa Technicznego Tech-Mal Sp. z o.o. Częstochowa 32,1
2059 Marcina Park Sp. z o.o. Katowice 32
2060 Conexx Sp. z o.o. Myszków 32
2061 Cromo-Stal Sp. z o.o. Katowice 32
2062 Centrum Zaopatrzenia Budowlanego HADEX Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 31,9
2063 P.H.U. Tompress Tomasz Demidow, Renata Podsiadło – Demidow sp.j. Czeladź 31,9
2064 PM – Strefa Sp. z o.o. Bielsko-Biała 31,9
2065 Miebach Consulting Sp. z o.o. Gliwice 31,8
2066 St Truck Sp. z o.o. Radlin 31,8
2067 Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji W Czechowicach – Dziedzicach Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 31,8
2068 Zakłady Usługowe EZT S.A. Sosnowiec 31,8
2069 F-Bud Sp. z o.o. sp.k. Wodzisław Śląski 31,8
2070 Crynoline Sp. z o.o. Katowice 31,7
2071 Klimczak Sp. z o.o. Wrzosowa 31,7
2072 Farma 2 Sp. z o.o. Tychy 31,6
2073 Dom100eu Sp. z o.o. S.K. Gliwice 31,6
2074 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Radex Sp. z o.o. Bielsko-Biała 31,6
2075 Spółdzielnia Mieszkaniowa Imieniem Ignacego Jana Paderewskiego Katowice 31,6
2076 Alfafiber Sp. z o.o. Częstochowa 31,6
2077 Planetfan Sp. z o.o. sp.k. Imielin 31,6
2078 Torkol Sp. z o.o. Tychy 31,6
2079 Cadence Design Systems Gazdasági Szolgátató Korlátolt Felelősségű Társaság (Sp. z o.o.) Oddziałw Polsce Katowice 31,6
2080 B-Project Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 31,6
2081 FABUD Wytwórnia Konstrukcji Betonowych S.A. Siemianowice Śląskie 31,5
2082 Golec Fabryka Sp. z o.o.-sp.k. Milówka 31,4
2083 Grupa Producentów Rolnych Bakss Sp. z o.o. Sosnowiec 31,4
2084 Instal-Tradex Sp. z o.o. Pszczyna 31,4
2085 Mixpol Czyżowice Sp. z o.o. S.K. Czyżowice 31,4
2086 Polspaw Sawiccy sp.j. Krzepice 31,4
2087 Studio Format Bis Sp. z o.o. S.K. Bytom 31,4
2088 EKO-PROFIL Sp. z o.o. S.K. Katowice 31,3
2089 Stekla Investment S.K.A. Bielsko-Biała 31,3
2090 Bs Polska M. Sasiak S.K. Katowice 31,3
2091 ASC PAWEŁ FILIPEK Jasienica 31,3
2092 ENERGOAPARATURA S.A. Katowice 31,3
2093 Kozbud Group Sp. z o.o. Chorzów 31,2
2094 Tec Engineering Sp. z o.o. S.K. Wodzisław Śląski 31,2
2095 Gazelo Sp. z o.o. Częstochowa 31,2
2096 Libra Sp. z o.o. Bielsko-Biała 31,2
2097 Bomar Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 31,2
2098 Spółdzielnia Mieszkaniowa przy Politechnice Śląskiej Gliwice 31,2
2099 Wytwórnia Pasz Błotnica Sp. z o.o. Jaworze 31,1
2100 Eko-Tech Sp. z o.o. S.K. Kalety 31,1
2101 FFT Sp. z o.o. Mysłowice 31,1
2102 Nanochem Sp. z o.o. Sosnowiec 31,1
2103 Hurtownia Kwiatów Róża Sp. z o.o. Goczałkowice-Zdrój 31,1
2104 Przychodnia Lekarska Szombierki Sp. z o.o. Bytom 31,1
2105 Intercraft Sp. z o.o. Piasek 31
2106 Hurtownia Farmaceutyczna Mgr Farm.J.Bieńkowski sp.j. Częstochowa 31
2107 ABUS Crane Systems Polska sp. z o.o. Gliwice 31
2108 Arcelormittal Commercial Long Polska Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 31
2109 Chemoform Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 30,9
2110 Chemeko Sp. z o.o. Gliwice 30,9
2111 Zakłady Produkcji Spożywczej Ambi, M.Karkut i Wspólnicy sp.j. Bytom 30,9
2112 Klima-Bytom sp.j. Jarosław Szczerba Rafał Szczerba Bytom 30,8
2113 Dawid Mularski Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Strada Nazwa Skrócona: P.W. Strada Pyrzowice 30,8
2114 STRADA sp. z o.o. Pyrzowice 30,8
2115 LEKCITO Sp. z o.o. Rybnik 30,8
2116 Neotherm System Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 30,8
2117 Inis Sp. z o.o. Rybnik 30,8
2118 Ramp Trade Sp. z o.o. Mysłowice 30,8
2119 Progresja S.A. Katowice 30,8
2120 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Akwa J. Biskup, S. Owczarek sp.j. Zabrze 30,8
2121 Grupa Etna Sp. z o.o. S.K.A. Tarnowskie Góry 30,7
2122 Perfekt-Developer Sp. z o.o. Świętochłowice 30,7
2123 Hotel Zimnik Sp. z o.o. sp.k. Lipowa 30,7
2124 Galeria Kluczbork Sp. z o.o. Gliwice 30,7
2125 Nowa Trans Sp. z o.o. Zabrze 30,7
2126 Agricomm sp.j. Tarnowskie Góry 30,6
2127 PREUSS PIPE REHABILITATION POLSKA sp. z o.o. Mikołów 30,6
2128 Hennlich Sp. z o.o. Knurów 30,6
2129 Przedsiębiorstwo SAVPOL Sp. z o.o. S.K. Gliwice 30,6
2130 4Workers Sp. z o.o. Poraj 30,6
2131 Janus Sp. z o.o. Sosnowiec 30,6
2132 Port Sp. z o.o. Żywiec 30,6
2133 Ren-Car Sp. z o.o. Rybnik 30,6
2134 Przedsiębiorstwo Budowlane Hb-Unibud S.A. Czechowice-Dziedzice 30,5
2135 Opus Macha-Nawrat i S-Ka sp.j. Gliwice 30,5
2136 Ptwp Event Center Sp. z o.o. Katowice 30,5
2137 OPA Bytom Sp. z o.o. Bytom 30,5
2138 Mikropal Sp. z o.o. Katowice 30,5
2139 Bog-Mar Sp. z o.o., sp.k. Bielsko-Biała 30,4
2140 Metalzbyt-Hurt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 30,4
2141 Interhall Sp. z o.o. Katowice 30,4
2142 Dynamiks Sp. z o.o. Gliwice 30,4
2143 Mk Business Solutions Sp. z o.o. Katowice 30,4
2144 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe RETRUS Andrzej Długosz i Ilona Długosz Sp.J. Częstochowa 30,3
2145 Ekomax Sp. z o.o. Gliwice 30,3
2146 Alt-Energy Sp. z o.o. Zimnowoda 30,3
2147 Invenio Sp. z o.o. Tychy 30,3
2148 Ms-Progress Sp. z o.o. Rudzica 30,3
2149 Af Polska Sp. z o.o. Zabrze 30,3
2150 Spółdzielnia Mieszkaniowa Marcel Radlin 30,3
2151 Elfag – Grzywocz sp.j. Jastrzębie-Zdrój 30,3
2152 Aseka Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 30,3
2153 Polnetcom Sp. z o.o. Tychy 30,2
2154 Nt Paper Sp. z o.o. Kalety 30,2
2155 David Vasco Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 30,2
2156 Budmax-Metal Sp. z o.o. Piekary Śląskie 30,2
2157 Remondis Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 30,2
2158 Nexa Sp. z o.o. S.K. Katowice 30,2
2159 Stach Sp. z o.o. Piekary Śląskie 30,1
2160 Zte Katowice Sp. z o.o. sp.k. Siemianowice Śląskie 30,1
2161 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe And Sp. z o.o. Bytom 30,1
2162 INVESTMENT S.A. Katowice 30,1
2163 Emiter Sp. z o.o. Katowice 30,1
2164 Waga Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 30,1
2165 Efaflex Polska – Bramy Przemysłowe Szybkie Sp. z o.o. Częstochowa 30
2166 Biuro Projektów KOKSOPROJEKT Sp. z o.o. Zabrze 30
2167 Haberkorn Sp. z o.o. Skrzyszów 30
2168 Metalofaktura Sp. z o.o. Jaworzno 30
2169 AP GEOTECHNIKA sp. z o.o. sp.k. Studzienice 30
2170 Ventix Sp. z o.o. Jaworzno 29,9
2171 Spółdzielczy Zakład Zabawkarski Uniwersum Częstochowa 29,9
2172 Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Częstochowie Częstochowa 29,9
2173 Sorplex Sp. z o.o. Częstochowa 29,9
2174 Roter Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 29,9
2175 Tex Line Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 29,8
2176 NANO VO Sp. z o.o. Gliwice 29,8
2177 Home Carrier Sp. z o.o. sp.k. Tychy 29,8
2178 Eur – Med Polska Sp. z o.o. Katowice 29,7
2179 Inwestycje Polskie Sp. z o.o. Katowice 29,7
2180 Donaco Sp. z o.o. Racibórz 29,7
2181 Pohl & Pohl Sp. z o.o. Racibórz 29,6
2182 Beprinż Strefa Sp. z o.o. sp.k. Zabrze 29,6
2183 Likpol Sp. z o.o. Bytom 29,6
2184 MD INVEST GROUP Sp. z o.o. Katowice 29,6
2185 Knauf IT Services Polska Sp. z o.o. Katowice 29,6
2186 EUROTEL Sp. z o.o. Gliwice 29,6
2187 Abastran Sp. z o.o. Tychy 29,6
2188 ALTERIS S.A. Katowice 29,5
2189 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Formatex Lewandowscy sp.j. Częstochowa 29,5
2190 Anitex Sp. z o.o. Częstochowa 29,5
2191 Loja Trucks Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 29,5
2192 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Krzyżanowice 29,4
2193 SPED TRANS POLSKA Sp. z o.o. Katowice 29,4
2194 Benericetti Polska Sp. z o.o. Częstochowa 29,4
2195 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Pro sp.j., Z. Mróz, Bielsko-Biała 29,4
2196 Marat Sp. z o.o. Rybnik 29,4
2197 Ajax Sp. z o.o. Jaworzno 29,3
2198 Globo-Inves T Sp. z o.o. Opatów 29,3
2199 Przedsiębiorstwo Budowlane MOLBUD Sp. z o.o. S.K. Goczałkowice-Zdrój 29,3
2200 Schuller Eh’klar Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 29,3
2201 Instytut Techniki Górniczej KOMAG Gliwice 29,3
2202 GALIA S.A. Dąbrowa Górnicza 29,2
2203 Beskidzki Hurt Towarowy S.A. Bielsko-Biała 29,2
2204 Twardzik – sp.j. Katowice 29,2
2205 Węglokoks Kraj Serwis Sp. z o.o. Piekary Śląskie 29,2
2206 Urovita Sp. z o.o. Chorzów 29,1
2207 Computer Controls Sp. z o.o. Bielsko-Biała 29,1
2208 Computers & Control Sp. z o.o. Katowice 29,1
2209 Amar Sp. z o.o. Pszów 29,1
2210 Spółdzielnia Mieszkaniowa Parkitka Częstochowa 29,1
2211 Calderys Polska Sp. z o.o. Gliwice 29
2212 Asplant – Skotniccy sp.j. Jaworzno 29
2213 Fabryka Materacy Janpol Sp. z o.o. Orzesze 29
2214 Ulisses Sp. z o.o. S.K.A. Częstochowa 29
2215 Multi Assets Sp. z o.o. Tychy 29
2216 Ngplast Sp. z o.o. Piekary Śląskie 28,9
2217 Wingdoor Sp. z o.o. S.K. Tarnowskie Góry 28,9
2218 Gozdawa Sp. z o.o. Sosnowiec 28,9
2219 Galon Sp. z o.o. Chorzów 28,9
2220 Noma Tools Sp. z o.o. Wyry 28,9
2221 EQ System Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 28,8
2222 Hostersi Sp. z o.o. Rybnik 28,8
2223 Emilia Kristof – Firma Rodzinna Sp. z o.o. Rybnik 28,8
2224 Spółdzielnia Mieszkaniowa Nasz Dom w Bytomiu Bytom 28,8
2225 Ait Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 28,7
2226 Csw Totem Sp. z o.o. S.K. Chorzów 28,7
2227 Frauscher Polska Sp. z o.o. Katowice 28,7
2228 PPHU MEGA – TRANS Sp. z o.o. Myszków 28,7
2229 Emet-Impex S.A. Katowice 28,7
2230 MARCIN MONKOS PPHU SKORPION Lubliniec 28,7
2231 Rufinet It Sp. z o.o. sp.k. Kowale 28,6
2232 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hydraulik Sp. z o.o. S.K. Jastrzębie-Zdrój 28,6
2233 Ósma Apteka Zdrowit Sp. z o.o. Piekary Śląskie 28,6
2234 Mazur Żurawie Sp. z o.o. Katowice 28,6
2235 Cutiron Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 28,5
2236 Automotive Logistics Polska Sp. z o.o. Mazańcowice 28,5
2237 Juwena Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 28,5
2238 Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum Bytom 28,5
2239 Firma Handlowa Mueller-Janoszka, Alfred Mueller, Krzysztof Janoszka S.J. Zbrosławice 28,4
2240 Mundivie S.A. Jasienica 28,4
2241 Ślązak, Zapiór i Wspólnicy – Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.k. Katowice 28,4
2242 Olimpo Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 28,3
2243 Tjt Żak i Spółka. sp.j. Bielsko-Biała 28,3
2244 Marbach Budowa Form Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 28,3
2245 Zakład Usługowo-Handlowy sp.j. Okrzesik Kolonko Żywiec 28,3
2246 PPUH DOLOMIT S.A. Kopalnia Ząbkowice Dąbrowa Górnicza 28,2
2247 Polska Sieć Handlowa Livio Plus Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 28,2
2248 Dil Surowce Wtórne Sp. z o.o., sp.k. Bielsko-Biała 28,2
2249 ALDEC – ADT Sp. z o.o. Katowice 28,1
2250 Fuks Group Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 28,1
2251 Gamon Trucks Sp. z o.o. Rybnik 28,1
2252 PRO Familia Altera Sp. z o.o. Katowice 28,1
2253 Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Przem-Bud Sp. z o.o. Sosnowiec 28,1
2254 Wikal Plast Sp. z o.o. S.K. Chorzów 28,1
2255 Kupiec Ge-Es Sp. z o.o. Wilamowice 28,1
2256 RBC International Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 28,1
2257 Azmar M. Frys, M. Rajca sp.j. Katowice 28,1
2258 U Brzęczka Sp. z o.o. S.K. Pszczyna 28
2259 President Elektronics Poland Sp. z o.o. Częstochowa 28
2260 Dromena Sp. z o.o. Wręczyca Mała 28
2261 Wróż i Wspólnicy sp.j. Częstochowa 27,9
2262 Pmg Silesia Sp. z o.o. Katowice 27,9
2263 Dakar – Trans S. Rugała Sp. z o.o. S.K. Katowice 27,8
2264 Przedsiębiorstwo Pik J.Klimsa, M.Pająk sp.j. Mikołów 27,8
2265 Polkoks Elektronics Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 27,8
2266 Maxima Brokers Group Sp. z o.o. Częstochowa 27,8
2267 Sklepy Plusik D.J.Mirek sp.j. Bielsko-Biała 27,8
2268 Dl Invest Group XI Sp. z o.o. Katowice 27,8
2269 Jt Stal Serwis Sp. z o.o. Zabrze 27,7
2270 Cyroń Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 27,7
2271 Vidi Group Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 27,7
2272 KwangDuck Poland Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 27,7
2273 Wika Sp. z o.o. Gliwice 27,7
2274 Niedax Kleinhuis Polska sp. z o.o. Tarnowskie Góry 27,7
2275 Loja Poland Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 27,6
2276 PK Sp. z o.o. Salon Rybnik S.K. Katowice 27,6
2277 Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. Bielsko-Biała 27,6
2278 Gasso Polska Sp. z o.o. S.K. Wilamowice 27,5
2279 Solveere Sp. z o.o. Ogrodzieniec 27,5
2280 Zielonetarasy Aero Home Sp. z o.o. sp.k. Katowice 27,5
2281 Exenpl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 27,5
2282 Ruta Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 27,5
2283 Led-Pol Sp. z o. o. S. K. Bielsko-Biała 27,5
2284 Aurator Sp. z o.o. Gliwice 27,4
2285 Biuro Projektowe Sankat Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 27,4
2286 Tyszanka Sp. z o.o. sp.k. Tychy 27,4
2287 TYSZANKA KŁAPUT PLUTA sp.k. Tychy 27,4
2288 INTELLIGENT LIGHT SYSTEMS EFEKTYWNE OSZCZĘDZANIE sp. z o.o. Cieszyn 27,3
2289 Hmedia Sp. z o.o. S.K. Gliwice 27,3
2290 Wawelktfs Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 27,3
2291 Powergate Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 27,2
2292 PH Baron Sp. z o.o. sp.k. Tychy 27,2
2293 AUTO SHOŁ sp. j. R SZRAJBER K SZOMBIERSKI Sośnicowice 27,2
2294 Asat Sp. z o.o. Czeladź 27,2
2295 Pszczyńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Pszczyna 27,2
2296 Paligatech Sp. z o.o. sp.k. Świerklaniec 27,2
2297 Czeladzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Czeladź 27,2
2298 Firma Handlowo-Usługowa Profit Krystyna Ostrowska, Henryk Ostrowski, Łukasz Ostrowski sp.j. Pawonków 27,2
2299 Siltec Polska Sp. z o.o. Cieszyn 27,2
2300 Medyk Sp. z o.o. Rybnik 27,2
2301 A.M. Steel Sp. z o.o. Bielsko-Biała 27,1
2302 Alumast S.A. Wodzisław Śląski 27,1
2303 Inter-Jkz Sp. z o.o. Częstochowa 27
2304 AURES sp. z o.o. Sosnowiec 27
2305 Zmh Group Sp. z o.o. sp.k. Katowice 27
2306 Medikol Sp. z o.o. Rybnik 27
2307 RUE-RZN Sp. z o.o. Rybnik 27
2308 Jaworznickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Jaworzno 27
2309 Gosław Sport Center Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 26,9
2310 Uibs Teamwork Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 26,9
2311 Proximetry Poland Sp. z o.o. Katowice 26,9
2312 LWW Śląska Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 26,9
2313 TSL Silesia Sp. z o.o. Bytom 26,9
2314 Rednt S.A. Katowice 26,9
2315 Zakład Wyrobów Metalowych Metal-System Sp. z o.o. Myszków 26,9
2316 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Inwestkeler Ltd sp. j. Racibórz 26,9
2317 Grouptech Sp. z o.o. Sp.K. Bielsko-Biała 26,8
2318 Medikatha Sp. z o.o. Bioprime S.K. Katowice 26,8
2319 Ktkm Sp. z o.o. Racibórz 26,8
2320 URHEN sp. z o.o. Gaszowice 26,7
2321 Ambet Sp. z o.o. sp.k. Bytom 26,7
2322 Park Naukowo-Technologiczny Technopark Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 26,7
2323 Centrum Medyczne Sp. z o.o. Rybnik 26,7
2324 New Age Welding Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 26,7
2325 Polon Bodziony, Kapral Sp.J. Katowice 26,7
2326 L?emir I.Juszczyk, H.Juszczyk Sp. J. Dąbrowa Górnicza 26,6
2327 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Instal-Art sp.j. Stanisław Rudzki,Wojciech Rudzki,Alicja Rudzka,Janusz Gajewski,Alicja Gajewska Czaniec 26,6
2328 Ms Logistics Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 26,6
2329 Amg Silesia Sp. z o.o. Chorzów 26,6
2330 Dl Invest Group V Sp. z o.o. Katowice 26,6
2331 Mega Farm Jargan-Szklorz S.J. Sosnowiec 26,6
2332 Monitrans Sp. z o.o. sp.k. Katowice 26,6
2333 Przeds. Budownictwa, Modernizacji i Handlu Dekadex Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 26,6
2334 Joker Kubica, Leksowski, Mosińska sp.j. Zabrze 26,6
2335 Wmw Sp. z o.o. Rybarzowice 26,6
2336 PHU Marex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chorzów 26,5
2337 A-Zet Centrum Pompowe Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 26,5
2338 Global Coffee Group Sp. z o.o. Ustroń 26,5
2339 Turbo Tec Sp. z o.o. Jaworzno 26,5
2340 Centrum Zdrowia Sp. z o.o. Racibórz 26,5
2341 Unionstal Sp. z o.o. Katowice 26,5
2342 Arinet Sp. z o.o. Gliwice 26,5
2343 EASTCHEM Sp. z o.o. Zawiercie 26,5
2344 ESALES Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Katowice 26,4
2345 Altrend Investment Sp. z o.o. Katowice 26,4
2346 New Zinc Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 26,4
2347 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Ponięcice 26,4
2348 MTD Woźniak AS Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 26,4
2349 Przedsiębiorstwo Remontowo-Handlowe Bobrek sp.j. J.Małek, B.Macianty Dąbrowa Górnicza 26,4
2350 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Raciborzu Racibórz 26,4
2351 Regionalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Chorzów 26,4
2352 P.H.U. Szczęśniak i Bratek S.J. Sosnowiec 26,3
2353 GVG Aluminium Sp. z o.o. S.K. Rybnik 26,3
2354 NKKD sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 26,3
2355 Crux Sp.J. D. Zając, P. Wolny Katowice 26,2
2356 Power. Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 26,2
2357 Specol Sp. z o.o. Chorzów 26,2
2358 DICTADOR EUROPE Sp. z o.o. Katowice 26,2
2359 Szósta Apteka Zdrowit Sp. z o.o. Piekary Śląskie 26,2
2360 Max Apteka Sp. z o.o. Katowice 26,2
2361 Erbud Industry Południe Sp. z o.o. Będzin 26,2
2362 Gmt Sp. z o.o. Mysłowice 26,2
2363 Huber Sp. z o.o. S.K. Jaworzno 26,1
2364 Firma Kasperczyk sp.j. Będzin 26,1
2365 Twj Sp. z o.o. Żory 26
2366 Chapel Parket Polska Sp. z o.o. Racibórz 26
2367 Fundusz BPC S.A. Bielsko-Biała 26
2368 Preinstal A. Fusiński, D. Jarosz sp.j. Gliwice 26
2369 Siko Sp. z o.o. Mysłowice 26
2370 Spółdzielnia Mieszkaniowa Świętochłowice 26
2371 Siódma Apteka Zdrowit Sp. z o.o. Piekary Śląskie 26
2372 Windex Holding Sp. z o.o. Zabrze 26
2373 LVL Group Sp. z o.o. S.K. Katowice 25,9
2374 Zakład Usług Elektroenergetycznych Fonon Sp. z o.o. Częstochowa 25,9
2375 Zakład Gospodarki Odpadami S.A. Bielsko-Biała 25,9
2376 Japi-Bud Duda sp.j. Piasek 25,9
2377 Instalbudotech Sp. z o.o. S.K. Kamienica 25,9
2378 Visa Bell Sp. z o.o. Pszczyna 25,9
2379 Asco Equipment Sp. z o.o. Katowice 25,8
2380 I4tech Sp. z o.o. Chorzów 25,8
2381 Carbon Studio S.A. Chorzów 25,8
2382 Professional Service Provider Świerkot Invest Sp. z o.o. sp.k. Studzionka 25,8
2383 System – Barosz Gwimet Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 25,8
2384 Exbud Development Sp. z o.o. Poraj 25,8
2385 Szumilas At sp.j. Anna Szumilas Tadeusz Szumilas Zawiercie 25,7
2386 Famex-Bis Sp. z o.o. Cieszyn 25,7
2387 Metal-Bet Sp. z o.o. Łaziska Górne 25,7
2388 Techniplast Sp. z o.o. Skoczów 25,7
2389 Spółdzielnia Mieszkaniowa Domator w Gliwicach Gliwice 25,7
2390 Auto Dealer Sp. z o.o. Katowice 25,6
2391 Super Market Gama Bogusława Pyrek-Rączka, Jan Rączka sp.j. Buczkowice 25,6
2392 PRADO TRANSPORT I SPEDYCJA sp. z o.o. sp.k. Mikołów 25,6
2393 Zakłady Remontowe Energetyki Elko Sp. z o.o. Racibórz 25,6
2394 Salkonbud Sp. z o.o. Bielsko-Biała 25,6
2395 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Bojszowach Bojszowy 25,5
2396 Dromar Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 25,5
2397 Wenmar Budownictwo Sp. z o.o. Świnna 25,5
2398 Gardia Broker Sp. z o.o. Gliwice 25,5
2399 BDF System Sp. z o.o. Katowice 25,5
2400 Hs Outsourcing Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 25,5
2401 Setmil Sp. z o.o. Zabrze 25,5
2402 Remitent sp. z o.o. Mysłowice 25,5
2403 Radioster Sp. z o.o. Katowice 25,5
2404 Sadi Polska – Agencja Celna Sp. z o.o. Bielsko-Biała 25,5
2405 Przedsiębiorstwo Usług Transportowych Trans-Zak Sp. z o.o. Zawiercie 25,5
2406 ODLEWNIA METALI KOLOROWYCH KOWALA sp. j. Ustroń 25,5
2407 ARC-HEAT Sp. z o. o. Bytom 25,4
2408 Silesia Work Sp. z o.o. Pszów 25,4
2409 Janusz Kosica Sp. z o.o. Bielsko-Biała 25,4
2410 Technica Group Sp. z o.o. S.K. Ochaby Małe 25,3
2411 Joker-Herby Firma Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Sp. z o.o. Herby 25,3
2412 Anga-Serwis Sp. z o.o. Kozy 25,3
2413 Waps-Kart Sp. z o.o. sp.k. Bytom 25,3
2414 Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlo w O-Usługo we Elite L Sp. z o.o. Katowice 25,3
2415 Europejskie Technologie Górnicze Sp. z o.o. Sławków 25,3
2416 Lenko S.A. Wilkowice 25,2
2417 Agencja Ratingowa Bs Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 25,2
2418 Mototechnika Józef Zborowski sp.j. Jasienica 25,2
2419 Bracka Park Sp. z o.o. Katowice 25,1
2420 Hoger Mb Sp. z o.o. Lubliniec 25,1
2421 Mdj Sp. z o.o. Gliwice 25,1
2422 FP Instruments Sp. z o.o. Gliwice 25,1
2423 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Spa-Met sp.j. Sylwia Skrzypiciel,Radosław Skrzypiciel Podzamcze 25,1
2424 Zakłady Mięsne Berger Irena i Bonifacy Berger sp.j. Rydułtowy 25,1
2425 CHIMIMECA POLSKA Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 25
2426 Zakład Remontowo Budowlany Micro-Max Sp. z o.o. Gliwice 25
2427 POLLENA – SAVONA Sp. z o.o. Katowickie Zakłady Chemii Gospodarczej Katowice 25
2428 Pietrzak Sp. z o.o. Katowice 25
2429 Prestige Investments Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 25
2430 BENDAM PUCHAŁKA sp.k. Goczałkowice-Zdrój 25
2431 Keller Sp. z o.o. Gliwice 25
2432 Osiedle Paryskie Sp. z o.o. S.K. Zabrze 24,9
2433 DEKORDOM sp. z o.o. Pyskowice 24,9
2434 Centrum Projektowo-Szkoleniowe Sp. z o.o. Bytom 24,9
2435 R.D.F. Entertainment Sp. z o.o. Bielsko-Biała 24,9
2436 Terawat Serwis Sp. z o.o. Bytom 24,9
2437 Wenga Sp. z o.o. Katowice 24,9
2438 Feronos Sp. z o.o. Częstochowa 24,9
2439 Zakład Budowlano-Montażowy Probud Sp. z o.o. Żywiec 24,9
2440 Certech Sp. z o.o. Wilamowice 24,9
2441 Grupa E Sp. z o.o. Tychy 24,9
2442 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zagórze Sosnowiec 24,8
2443 Best-Eko Sp. z o.o. Żory 24,8
2444 OPTIBELT POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 24,8
2445 Honasco-Polska Sp. z o.o. Kłobuck 24,8
2446 STOWARZYSZENIE PRZYJACIÓŁ CHORYCH HOSPICJUM W GLIWICACH Gliwice 24,8
2447 ARMAX Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 24,8
2448 Contractor WMB Sp. z o.o. Częstochowa 24,8
2449 Glob Sp. z o.o. Fabryka Narzędzi Bielsko-Biała 24,8
2450 Belfood Sp. z o.o. Katowice 24,8
2451 Centrum Przedsiębiorczości Polonia Sp. z o.o. sp.k. Mikołów 24,8
2452 Ekonorm Pro Sp. z o.o. sp.k. Katowice 24,8
2453 Kopalnia Imielin Sp. z o.o. Imielin 24,7
2454 Invest DM Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 24,7
2455 ŚRODULA Spółdzielnia Mieszkaniowa Sosnowiec 24,7
2456 Smakosz Sp. z o.o. Ustroń 24,7
2457 ZDT Top Poręba Sp. z o.o. S.K. Poręba 24,7
2458 Backerei Dahlhoff Polonia Sp. z o.o. Katowice 24,7
2459 Zakład Dostaw Nośników Energetycznych Sp. z o.o. Rybnik 24,6
2460 K P B Intra Polska Sp. z o.o. Tychy 24,6
2461 Przedsiębiorstwo Budowlane Modular Sp. z o.o. Żywiec 24,6
2462 Spółdzielnia Mieszkaniowa Jagiellonka Sosnowiec 24,6
2463 Zmirob Sp. z o.o. sp.k. Tychy 24,6
2464 Muller – Die Lila Logistik Polska Sp. z o.o. Gliwice 24,6
2465 Kragum Sp. z o.o. Sosnowiec 24,6
2466 EMI Sp. z o.o. Dębowiec 24,5
2467 K.I.G. Konsorcjum Inwestycji Gospodarczych Sp. z o.o. Katowice 24,5
2468 Aviomechanika Sp. z o.o. Kozy 24,5
2469 Smartt Sp. z o.o. Kobielice 24,5
2470 Studio Atrium Lelek, Godlewski sp.j. Bielsko-Biała 24,5
2471 WEGAR J., K. Węglarz – S.J. Wodzisław Śląski 24,5
2472 Pivexin Technology Sp. z o.o. Babice 24,5
2473 Polska Grupa Zakupowa Kupiec Sp. z o.o. Żory 24,5
2474 Mokrosz Sp. z o.o. Racibórz 24,5
2475 Emmepi Polska Sp. z o.o. sp.k. Katowice 24,5
2476 Bonotex sp.j. Małgorzata Borótko, Kazimierz Nosal Jaworze 24,5
2477 PORTWEST Polska Sp. z o.o. Czeladź 24,4
2478 Al Trans Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 24,4
2479 PP Group Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 24,4
2480 Rs Logistics S.Rożeński, M.Sitarz sp.j. Chorzów 24,4
2481 Provema Sp. z o.o. Katowice 24,4
2482 Nosag Polska Sp. z o.o. Tychy 24,3
2483 Saturn Eko Sp. z o.o. Orzesze 24,3
2484 Euro Quality Sp. z o.o. S.K. Katowice 24,3
2485 GH Cranes Sp. z o.o. Kłobuck 24,2
2486 P.A. Nova Parki Handlowe Bis Sp. z o.o. Gliwice 24,2
2487 Mmb System Sp. z o.o. Częstochowa 24,2
2488 Texa Poland Sp. z o.o. Mysłowice 24,2
2489 TERMO KLIMA MK sp. z o.o. sp. j. Katowice 24,1
2490 Ceramo Sp. z o.o. Gliwice 24,1
2491 Tom-Sanit Sp. z o.o. Zabrze 24,1
2492 Śląskie Centrum Recyklingu Sp. z o.o. Gliwice 24,1
2493 Faktoria AB Sp. z o.o. Golasowice 24
2494 Jbb International Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 24
2495 Fruktuz Sp. z o.o. Wąsosz Dolny 24
2496 Anmar Met Sp. z o.o. sp.k. Kłobuck 23,9
2497 Instad Sp. z o.o. Rybnik 23,9
2498 Rail & Sea Logistics Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 23,9
2499 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adamex Kp Sp. z o.o. Bielsko-Biała 23,9
2500 Pmd Sp. z o.o. Piekary Śląskie 23,9
2501 Dombud Mintex Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 23,9
2502 Weilandt Elektronik Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 23,9
2503 Firma Antończyk sp.j. Jastrzębie-Zdrój 23,9
2504 Klimek – TFP Sp. z o.o. sp.k. S.K.A. Częstochowa 23,8
2505 Paparazzi Fashion Sp. z o.o. Korwinów 23,8
2506 Delta Immobiliare S.R.L.(Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Katowice 23,8
2507 Akpe Group Sp. z o.o. Katowice 23,8
2508 Best Now Sp. z o.o. Bielsko-Biała 23,8
2509 POWEN S.A. Zabrze 23,8
2510 Inter?Co Sp. z o.o. Smolnica 23,8
2511 Simplex sp. z o.o. Mikołów 23,7
2512 Konior Firma Projektowo Budowlana sp.j. Katowice 23,7
2513 Przedsiębiorstwo Bilt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 23,7
2514 EFD Induction Sp. z o.o. Gliwice 23,7
2515 Kobiela Teresa Czecho-Max P.H.U. Czechowice-Dziedzice 23,7
2516 Rbc International Sp. z o.o. Gliwice 23,7
2517 Hurtownia Artchem Sikora & Lang sp.j. Ustroń 23,7
2518 PPHU Pestanpol Stanisław Dunat, Paweł Piecuch sp.j. Biery 23,7
2519 PTWP-Online Sp. z o.o. Katowice 23,7
2520 Max sp.j. Majchrzak Racibórz 23,6
2521 Musiorski Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 23,6
2522 Firma Beata Sp. z o.o. Częstochowa 23,6
2523 Jumpworld Sp. z o.o. S.K. Katowice 23,6
2524 Enter BPO Sp. z o.o. S.K. Gliwice 23,5
2525 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Rybnik 23,5
2526 Gros Sp. z o.o. Rybnik 23,5
2527 Pol-Lab Sp. z o.o. sp.k. Wilkowice 23,5
2528 Jawi Przedsiębiorstwo Usług Detektywistycznych I Ochrony Mienia Sp. z o.o. Tychy 23,5
2529 STOWARZYSZENIE EBI ASSOCIATION Jastrzębie-Zdrój 23,5
2530 Enizo Sp. z o.o. Katowice 23,5
2531 Amp Source Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 23,5
2532 Maria Ziębińska, Stanisław Ziębiński Ice Mastry sp.j. Czaniec 23,5
2533 Roll Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o. Bielsko-Biała 23,4
2534 Areus Sp. z o.o. Gliwice 23,4
2535 Spółdzielnia Mieszkaniowa Hutnik . Zawiercie 23,4
2536 Auto-Eko-Gaz Maciejkowicz Elżbieta, Gancarczyk Iwona Gancarczyk Władysław – sp.j. Mysłowice 23,4
2537 Centrum Rehabilitacji Sp. z o.o. Chorzów 23,4
2538 Flota Logistic Bis Sp. z o.o. sp.k. Tychy 23,3
2539 Complex Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 23,3
2540 Klinica 2000 K. Mróz sp.j. Katowice 23,3
2541 Biuro Perfekt Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 23,3
2542 SZERWAL 2014 sp. z o.o. Bielsko-Biała 23,3
2543 Dymek Sp. z o.o. S.K. Ogrodzieniec 23,3
2544 El-Mar Sp. z o.o. Lubliniec 23,3
2545 Stim Sp. z o.o. sp.k. Bytom 23,3
2546 Apteki Sieciowe Rp Sp. z o.o. S.K. Chorzów 23,3
2547 Protech Sp. z o.o. Paniówki 23,3
2548 Elipsa Sp. z o.o. Gliwice 23,3
2549 Sneyton Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 23,3
2550 Balviten Sp. z o.o. Katowice 23,3
2551 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Marcus Marek Bartoszek Myszków 23,3
2552 Aga Kompozyty Sp. z o.o. S.K. Pisarzowice 23,2
2553 Atria Med Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 23,2
2554 Szpital Świętego Łukasza S.A. Bielsko-Biała 23,2
2555 Wats Piasecki i Wspólnicy sp.j. Mysłowice 23,2
2556 Intex Sp. z o.o. Gliwice 23,2
2557 Zakład Mięsny Rajcza Ewa, Józef i Jacek Barcik sp.j. Rajcza 23,2
2558 EL-SIGMA Sp. z o.o. Katowice 23,2
2559 FP Atid Sp. z o.o. Sp.K. Ruda Śląska 23,2
2560 Nowy Roździeń Sp. z o.o. sp.k. Katowice 23,2
2561 Stal-Hart Sp. z o.o. Bujaków 23,2
2562 Profis24 Sp. z o.o. Katowice 23,2
2563 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Budomont-6 Sp. z o.o. Ruda Śląska 23,1
2564 I-Cona Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Siemianowice Śląskie 23,1
2565 B.T.B. – Inżynieria Budownictwo Instalacje Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 23,1
2566 Chemokor Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 23,1
2567 HMK Sp. z o.o. Pszczyna 23,1
2568 POLBET S.A. Katowice 23,1
2569 Hocs International Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 23,1
2570 Semix Sp. z o.o. Krzanowice 23
2571 Stanmot Sp. z o.o. Poczesna 23
2572 Proweld Woronecka Sp.K. Częstochowa 23
2573 Nieruchomości-Cis Strefa Sp. z o.o. sp.k. Tychy 23
2574 Savepol Poliuretany Sp. z o.o. S.K. Kalety 23
2575 Polma Sp. z o.o. Częstochowa 22,9
2576 Art Invest Sp. z o.o. Pszczyna 22,9
2577 Centrum Pediatrii Im.Jana Pawła II w Sosnowcu Sp. z o.o. Sosnowiec 22,9
2578 Kadja Sp. z o.o. Zawiercie 22,9
2579 R.M.P Sp. z o.o. Antoniów 22,9
2580 Biuro Handlowe Per-Med Ryszard, Jarosław i Przemysław Ziora sp.j. Skoczów 22,9
2581 Puk Katowice Sp. z o.o. Katowice 22,9
2582 Przedsiębiorstwo Mięsne Hanna i Tomasz Wilczek sp.j. Cieszyn 22,9
2583 Auto Keller Sp. z o.o. Gliwice 22,9
2584 REWITAL SERWIS sp. z o.o. Katowice 22,8
2585 Jcommerce Sp. z o.o. Katowice 22,8
2586 Elbis Sp. z o.o. Bielsko-Biała 22,8
2587 Rudsped Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 22,8
2588 Zakład Meblowy Fornit Marek Pieczara Jaworzno 22,8
2589 Mercedes Martruck Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. Bielsko-Biała 22,8
2590 Intex Sp. z o.o. Katowice 22,8
2591 ITALMEC Sp. z o.o. Katowice 22,8
2592 Mtj Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 22,8
2593 Giebel Sp. z o.o. Ornontowice 22,8
2594 Gyncentrum Clinic Sp. z o.o. Katowice 22,7
2595 Mostostal Będzin Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo – Budowlane Będzin 22,7
2596 Agropunkt – Stara Wieś sp.j. Mateusz Mynarski Stanisław Mynarski Stara Wieś 22,7
2597 Pflege Work Center Sp. z o.o. sp.k. Ruda Śląska 22,7
2598 Puls-Med Sp. z o.o. Katowice 22,7
2599 Apteka Centrum Sp. z o.o. Zawiercie 22,7
2600 Przeds. Tramp S.J. Przyszowice 22,7
2601 Straag Sp. z o.o. Będzin 22,6
2602 Kefebe-Management Sp. z o.o. Katowice 22,6
2603 Votana Sp. z o.o. Katowice 22,6
2604 Halfar sp.j. Jarosław I Sylwester Halfar Wodzisław Śląski 22,6
2605 Matix Sp. z o.o. Częstochowa 22,6
2606 Urban-Metal Sp. z o.o. Rachowice 22,6
2607 Przedsiębiorstwo Handlowe Medox Lepiarz Jarosław,Lepiarz Alicja- sp.j. Jaworzno 22,5
2608 Elektronika Maszyny Montaż Automatyka – Ośrodek Pomiarów Sp. z o.o. Cieszyn 22,5
2609 Profis Group Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 22,5
2610 Glass Produkt Sp. z o.o. Pyskowice 22,5
2611 Strażak Mikołów Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Mikołów 22,5
2612 CWCC.CON Sp. z o.o. sp.k. Katowice 22,5
2613 Polonia Logistyka Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Myszków 22,5
2614 All – Instal Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 22,5
2615 Myszkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Myszków 22,5
2616 Przedsiębiorstwo Produkcyjne i Usługowe Concret Sp. z o.o. S.K. Tychy 22,4
2617 Zarząd Budynków Mieszkaniowych-Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Zabrze 22,4
2618 No-El sp.j. Ryszard Nowak, Barbara Musiałek Katowice 22,4
2619 Scarlett Sp. z o.o. Bielsko-Biała 22,4
2620 G&L Technologies S.R.O. (Sp. z o.o.) Oddział W Polsce Chorzów 22,4
2621 UTM. Expert Sp. z o.o. S.K. Zabrze 22,4
2622 NSJ Sp. z o.o. Mikołów 22,4
2623 Jan-Pol sp.j. Jan i Krzysztof Czapla Nowa Wieś 22,4
2624 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Częstochowa – Rząsawa Częstochowa 22,3
2625 Metal Union Sp. z o.o. Częstochowa 22,3
2626 Brasco Integrator Sp. z o.o. Sp.K. Zabrze 22,3
2627 Pamacolor Sp. z o.o. S.K. Katowice 22,3
2628 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Emeres-Produkt Ryszard Malman, Jan Orzechowski sp.j. Sosnowiec 22,3
2629 Aco-Tec Adam Litner, Artur Litner sp.j. Bielsko-Biała 22,3
2630 MG Wires Sp. z o.o. S.K. Chybie 22,3
2631 ACE Instal Sp. z o.o. Katowice 22,2
2632 My Center S.A. Gliwice 22,2
2633 Serwis System Eugeniusz Słowik Sp.K. Chorzów 22,2
2634 Rodox Sp. z o.o. Tychy 22,2
2635 Energokontrakt Sp. z o.o. Bytom 22,2
2636 TWIST sp. z o.o. Rybnik 22,2
2637 PPHU STAMAR Włodarczyk i Wspólnicy S.J. Nowa Wieś 22,2
2638 Uzdrowiskowy Instytut Zdrowia Ustroń Sp. z o.o. Ustroń 22,2
2639 GRUPA SATERNUS S.A. Chorzów 22,1
2640 Hurtownia Opon Misztal sp.j. Świętochłowice 22,1
2641 Luna Polska Sp. z o.o. Katowice 22,1
2642 Taxor M. Rubiszewski sp.j. Żywiec 22,1
2643 Plafor Sp. z o.o. Kobiernice 22,1
2644 CEGELEC Sp. z o.o. Katowice 22
2645 European Steel Group Sp. z o.o. Katowice 22
2646 Inter Silesia Sp. z o.o. S.K. Dąbrowa Górnicza 22
2647 Provel Sp. z o.o. Gruszewnia 22
2648 Leviatan-Poligrafia Sp. z o.o. Bielsko-Biała 22
2649 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Adw Sp. z o.o. Wyry 22
2650 Zpuh Centrochem Kotuła sp.j. Tarnowskie Góry 22
2651 MAŁGORZATA POLAK PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE WENTA Sosnowiec 22
2652 Transbud – Wulkan Sp. z o.o. Będzin 22
2653 INOXA Sp. z o.o. Jaworzno 22
2654 Moto Wektor Sp. z o.o. Bielsko-Biała 22
2655 Best Pharm Jargan – Szklorz sp.j. Sosnowiec 21,9
2656 Prodesk Sp. z o.o. Żory 21,9
2657 Nbit Jarosław Jenczmionka Sp. z o.o. Gliwice 21,9
2658 Elwatt Sp. z o.o. Kozy 21,9
2659 Grupa Kmk Sp. z o.o. Katowice 21,9
2660 Spółdzielnia Mieszkaniowa ŚRÓDMIEŚCIE Gliwice 21,9
2661 KR CENTER Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 21,9
2662 GERMATEL S C GRZEGORZ HILLA ŁUKASZ CHMIELEWSKI Zabrze 21,9
2663 Mostostal Będzin Import Export Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 21,8
2664 Flexin Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21,8
2665 Enerlink Sp. z o.o. Katowice 21,8
2666 Instytut Podstaw Inżynierii Środowiska Polskiej Akademii Nauk Zabrze 21,8
2667 Fortis Pharmaceuticals Sp. z o.o. S.K. Katowice 21,8
2668 Spółdzielnia Mieszkaniowa Ads Sośnica Gliwice 21,8
2669 Spółka Usług Górniczych Sp. z o.o. Jaworzno 21,8
2670 Amv Bundza sp.k. Mikołów 21,8
2671 Pro Produkcja Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21,8
2672 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Częstochowie Sp. z o.o. Częstochowa 21,7
2673 Lonwerd Sp. z o.o. sp.k. Kłobukowice 21,7
2674 Low & Bonar Poland Sp. z o.o. Sosnowiec 21,7
2675 Irex.G.Czarniecki,W.Ilkiewicz.sp.j. Bielsko-Biała 21,7
2676 J.B.P. Polska Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 21,7
2677 Z + M Service Sp. z o.o. Cieszyn 21,7
2678 Polcargo-Gliwice Sp. z o.o. Gliwice 21,7
2679 Jastrzębskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 21,7
2680 Serwis-Rozwój Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach Katowice 21,7
2681 AMERI-POL TRADING Ltd. Sp. z o.o. Katowice 21,7
2682 Edokumenty Sp. z o.o. Bytom 21,7
2683 DL Invest Group Sp. z o.o. Katowice 21,6
2684 Bm Aqua Sp. z o.o. sp.k. Będzin 21,6
2685 Hansped Transport i Spedycja A.Hanusiak sp.j. Katowice 21,6
2686 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Pszczyna Sp. z o.o. Jankowice 21,6
2687 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Lepszy Byt Pawonków 21,6
2688 Bazylia 4U Sp. z o.o. S.K. Katowice 21,6
2689 Elhand Transformatory Sp. z o.o. Lubliniec 21,5
2690 ALTIS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21,5
2691 Centrum Medyczne Tommed Sp. z o.o. Katowice 21,5
2692 Nomax Trading Sp. z o.o. Piekary Śląskie 21,5
2693 Hybryd Sp. z o.o. Pyskowice 21,5
2694 Ergo Plus Polska Sp. z o.o. Miasteczko Śląskie 21,5
2695 Indra Jargan – Szklorz sp.j. Sosnowiec 21,5
2696 LINTER S.A. Katowice 21,4
2697 Mikołowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Mikołów 21,4
2698 Jacpol Sp. z o.o. Mysłowice 21,4
2699 Przedsiębiorstwo Elektroprofit Sp. z o.o. sp.k. Siemianowice Śląskie 21,4
2700 Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych I Bytowych Sp. z o.o. Gliwice 21,4
2701 Instytut Gospodarki Nieruchomościami Katowice 21,4
2702 Sundoor Tech Sp. z o.o. Chorzów 21,4
2703 Auto-Centrum Sikora Sp. z o.o. Mikołów 21,4
2704 ARCESE POLSKA Sp. z o.o. Będzin 21,3
2705 Jang Sp. z o.o. Rybnik 21,3
2706 Piekarnia Max Grażyna Makselon sp.j. Poniszowice 21,3
2707 Osiedle Fazaniec Gtb Invest Sp. z o.o. S.K. Katowice 21,3
2708 Apiss – Invest Sp. z o.o. Katowice 21,3
2709 STEFANIA Kempski i Wspólnicy S.J. Tychy 21,3
2710 Familia Med Lekarze Brosz, Garus, Głosz, Gliklich Spółka Parnerska Przyszowice 21,3
2711 MARAD ENERGIA Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 21,3
2712 Kulinaria S.A. Tychy 21,3
2713 Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Kazimierz Zawada Sp. z o.o. Pszczyna 21,3
2714 Probet Group S.A. Chorzów 21,3
2715 Powerjobs Sp. z o.o. Katowice 21,2
2716 Wawaco Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21,2
2717 Przedsiębiorstwo Handlowe Jacek Rzońca sp.j. Dąbrowa Górnicza 21,2
2718 Bodtech Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 21,2
2719 Suez Bielsko-Biała S.A. Bielsko-Biała 21,2
2720 Przedsiębiorstwo Budowlane Mazur Sp. z o.o. S.K. Jankowice 21,2
2721 Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Drobud Sp. z o.o. Żywiec 21,2
2722 Ht&L Fitting Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21,1
2723 Jonatan III sp.j. – Szymura Piotr, Książek Wioleta Rybnik 21,1
2724 Śląska Grupa Ubezpieczeniowa Sp. z o.o. S.K. Bytom 21,1
2725 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Eska Sp. z o.o. Zabrze 21,1
2726 Capital Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Chorzów 21,1
2727 Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji ABT Sp. z o.o. Częstochowa 21,1
2728 Grafit Silesia Sp. z o.o. Sosnowiec 21,1
2729 KELVIN Sp. z o.o. Bielsko-Biała 21
2730 Steel Trans Logistic Sp. z o.o. Katowice 21
2731 Mech Serwis Sp. z o.o. Radzionków 21
2732 Żywieckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Żywiec 21
2733 Optyka Oxys sp.j. P.Gołębiowski, M.Kulas Będzin 21
2734 Ema-Brzezie Sp. z o.o. Racibórz 21
2735 Drut – Plast Biuro Handlowe Sp. z o.o. Katowice 20,9
2736 Jte Prefarch Sp. z o.o. Jaworzno 20,9
2737 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe A/B/C Bogdan Serafin, Piotr Graca sp.j. Bielsko-Biała 20,9
2738 Profish 2 Sp. z o.o. sp.k. Racibórz 20,9
2739 Renmar Sp. z o.o. Pszczyna 20,9
2740 Wipax Sp. z o.o. Świętochłowice 20,9
2741 Loma Polska Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 20,9
2742 Domo-Styl A.Kobylec, A.Kulig sp.j. Gliwice 20,9
2743 Tonato Sp. z o.o. Katowice 20,9
2744 Multipit Sp. z o.o. S.K. Gliwice 20,9
2745 Pulire Warehouse Sp. z o.o. Katowice 20,9
2746 Komin-Flex Sp. z o.o. Pszczyna 20,8
2747 Mm Cars Sp. z o.o. Katowice 20,8
2748 El – Link Serwis Sp. z o.o. Katowice 20,8
2749 Plus Logistics Soremski & Jaskólski sp.j. Radzionków 20,8
2750 Orak Sp. z o.o. Katowice 20,8
2751 Bomar Marek Kołtowski, Bogdan Sromek – sp.j. Bielsko-Biała 20,8
2752 Spółdzielnia Ogrodnicza W Katowicach Katowice 20,8
2753 Consensus Company Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 20,8
2754 Artivent Sp. z o.o. Gliwice 20,7
2755 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska NORD MED Sp. z o.o. Częstochowa 20,7
2756 Kts Import Export Gmbh Sp. z o.o. Drogomyśl 20,7
2757 Cyberlevel Sp. z o.o. Katowice 20,7
2758 Ultex – Pol Sp. z o.o. Częstochowa 20,7
2759 Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Sursys Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 20,7
2760 DEKOR Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 20,7
2761 Agencja Detektywistyczna Tatwedo Sp. z o.o. Bielsko-Biała 20,6
2762 Zakłady Badań i Atestacji Zetom Im. Prof. F.Stauba w Katowicach Sp. z o.o. Katowice 20,6
2763 Wystawa Klocków Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 20,6
2764 Cabwell Investments Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Kalety 20,6
2765 Btc Czapka sp.j. Skoczów 20,6
2766 Visolis Sp. z o.o. sp.k. Katowice 20,6
2767 CARITAS DIECEZJI GLIWICKIEJ Gliwice 20,6
2768 Agencja Promocji Redux Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 20,6
2769 Ośrodek Pielęgniarstwa Pomoc w Zdrowiu i w Chorobie Sp. z o.o. Ruda Śląska 20,6
2770 Larix 2 Piotr Brukiewicz,Michał Ligacz S.J. Katowice 20,6
2771 Wb Mureco Sp. z o.o. sp.k. Tychy 20,6
2772 Czah-Pomiar Sp. z o.o. Katowice 20,6
2773 Aldach Sp. z o.o. Szczekociny 20,5
2774 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych AA REMEDIUM Awramienko Sp.J. Pyskowice 20,5
2775 Cp-Service A.S. S.A. Oddział w Polsce Cieszyn 20,5
2776 Commled Solutions Sp. z o.o. Gliwice 20,5
2777 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Radzionków 20,5
2778 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Brodzik sp.j. Zawiercie 20,5
2779 TIO Sp. z o.o., S.K. Cieszyn 20,5
2780 SGH Sp. z o.o. Bielsko-Biała 20,5
2781 Felder Group Polska Sp. z o.o. Żory 20,5
2782 Przedsiębiorstwo Wdrażania Innowacji INWET S.A. Chorzów 20,5
2783 Cgi Sp. z o.o. Katowice 20,5
2784 Biuro Podróży Tęcza B.Dąbrowska, J.Handzlik sp.j. Bielsko-Biała 20,4
2785 Consultant Sp. z o.o. Gliwice 20,4
2786 Copos Sp. z o.o. Zabrze 20,4
2787 Doosan Babcock Energy Polska S.A. Rybnik 20,4
2788 Żwirkol Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 20,4
2789 Fedrecht Sp. z o.o. Bojszowy 20,4
2790 Sas – sp.j. Sabela i Pęciak Wodzisław Śląski 20,4
2791 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne Lekfarm Sp. z o.o. Ruda Śląska 20,3
2792 Zdrowia Smak Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 20,3
2793 Nicre Sp. z o.o. S.K. Zabrze 20,3
2794 M-Air Poland Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 20,3
2795 Pionenergia Sp. z o.o. Mikołów 20,2
2796 G.I.S. EUROPE SE Spółka Europejska Oddział w Polsce Katowice 20,2
2797 Arma Bauteile Sp. z o.o. Lubliniec 20,2
2798 Dan-Mar sp.j. Danuta Selwiet, Maria Gulińska Katowice 20,2
2799 Minkon Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 20,2
2800 Furaż sp.j. – Borkowska Marietta, Borkowski Zbigniew, Borkowski Mateusz Rybnik 20,2
2801 Redor Sp. z o.o. Bielsko-Biała 20,2
2802 Apteka Św. Łukasza Maria Janiszewska – Bociańska I Spółka – sp.j. Częstochowa 20,2
2803 Tekniska Polska Przemysłowe Systemy Transmisji Danych Sp. z o.o. Gliwice 20,1
2804 Grupa Aptek Rp Sp. z o.o. S.K. Chorzów 20,1
2805 Droś-Sawicki Sp. z o.o. sp.k. Przystajń 20,1
2806 Centrum Fotelików Sp. z o.o. sp.k. Jaworzno 20,1
2807 Dystrybucja Mięsa i Wędlin Agata Szatan Dariusz Szatan sp.j. Sosnowiec 20,1
2808 MGR Recykling Sp. z o.o. Katowice 20,1
2809 Dumat Sp. z o.o. Mysłowice 20,1
2810 Affect Sp. z o.o. Bielsko-Biała 20,1
2811 Części Tir Chlebek sp.j. Ligota 20,1
2812 MIWA Sp. z o.o. sp.k. Zabrze 20
2813 Wexler Development Sp. z o.o. Katowice 20
2814 Palian Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sp. z o.o. Tychy 20
2815 Wibo Silesia Sp. z o.o. Gliwice 20
2816 Pramet Sp. z o.o. Sosnowiec 20
2817 SPOŁEM P S S Zawiercie 20
2818 Unifet Sp. z o.o. Gliwice 20
2819 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Lecznica Dzieci i Dorosłych -Szpital Im.I.Mościckiego Sp. z o.o. Chorzów 20
2820 Firma Handlowa Pigwa J.Mucha i Wspólnicy sp.j. Katowice 20
2821 Polska Hokej Liga Sp. z o.o. Katowice 20
2822 F/X Kamińska, Cisowski sp.j. Częstochowa 20
2823 Corrado Leporatti-Poland Sp. z o.o. Katowice 19,9
2824 Ice Group Sp. z o.o. Rybnik 19,9
2825 Firma Dax Agnieszka Gębka, Zbigniew Gębka sp.j. Katowice 19,9
2826 Zakład Instalacji Budowlanych Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 19,9
2827 EBD Development Sp. z o.o. Kalety 19,9
2828 Tavrida Electric Polska Sp. z o.o. Tychy 19,9
2829 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Makowie Maków 19,8
2830 Computer Service Support – Beskidy Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19,8
2831 Czekamet Pl Sp. z o.o. S.K. Czekanów 19,8
2832 Johannson Sp. z o.o. Kuźnia Raciborska 19,8
2833 Green Logistic Sp. z o.o. Cieszyn 19,8
2834 Motomus Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 19,8
2835 Jelux Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mikołów 19,8
2836 Elco Ict Sp. z o.o. Katowice 19,8
2837 Bubała,Majer,sp.j. Katowice 19,8
2838 Przedsiębiorstwo Usługowe Tombor Celina Toman Jerzy Toman sp.j. Katowice 19,8
2839 Norman Sp. z o.o. Radzionków 19,8
2840 Millenium P.Płoskoń, K.Lasoń S.J. Katowice 19,7
2841 Autostrada II Sp. z o.o. Katowice 19,7
2842 AB-Projekt Invest Sp. z o.o. Tychy 19,7
2843 Kuźnia-Trans Sp. z o.o. Katowice 19,7
2844 IR – BUD Targosz Sp. z o.o. S.K. Las 19,7
2845 Starkam Sp. z o.o. sp.k. Katowice 19,7
2846 Uliarczyk Sp. z o.o. Rybnik 19,7
2847 KAREL 2 Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19,7
2848 Orzeszyna Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19,7
2849 Magra Wilhelm & Wspólnicy sp.j. Rybnik 19,7
2850 Poolsystem Sp. z o.o. S.K. Świętochłowice 19,7
2851 Apa Sp. z o.o. Gliwice 19,7
2852 Radio 90 Sp. z o.o. Rybnik 19,6
2853 Crede Experto Praha Sp. z o.o. Oddział Polska Katowice 19,6
2854 Zakład Wielobranżowy Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Simet Sp. z o.o. Tworóg 19,6
2855 Eltrex Sp. z o.o., S.K. Goleszów 19,6
2856 Przedsiębiorstwo Handlowe Ikbud K.Burczyk I.Mrachacz sp.j. Tarnowskie Góry 19,6
2857 Goldenpeak Sp. z o.o. Istebna 19,6
2858 Szwajcar Sp. z o.o. Mikołów 19,6
2859 Budmont Sp. z o.o. Tychy 19,6
2860 Proacct Jamróz S. K. Cieszyn 19,6
2861 Poland Optical Sp. z o.o. Cieszyn 19,6
2862 Alpol Sp. z o.o. Katowice 19,5
2863 Jm Group Sp. z o.o. Mikołów 19,5
2864 Biuro Techniczno-Handlowe Testing Sp. z o.o. Katowice 19,5
2865 Kaspersky Store Sp. z o.o. Częstochowa 19,5
2866 Filtromex Sp. z o.o. Czernica 19,5
2867 Ibexa Poland Sp. z o.o. Katowice 19,5
2868 Zespół Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława Hadyny Koszęcin 19,5
2869 Silesia Pet S.A. Dąbrowa Górnicza 19,5
2870 Sushi – DO Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 19,5
2871 Mega – Niezgoda i Sulik sp.j. Gliwice 19,5
2872 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE ECO PAL ADRIAN ŻAK Wrzosowa 19,4
2873 KONSORCJUM HANDLOWE STOFARB S.A. Chorzów 19,4
2874 Jp Instalacje Irena Patryn Jarosław Patryn sp.j. Chorzów 19,4
2875 Max-Trans Sp. z o.o. Żywiec 19,4
2876 Transimex Sp. z o.o. Gliwice 19,4
2877 Farmacja i My. E. Siwy – Kamińska S.J. Chorzów 19,4
2878 Westor Invest Sp. z o.o. w likwidacji Katowice 19,4
2879 Inestate Investments Sp. z o.o. S1 Mysłowice sp.k. Bielsko-Biała 19,3
2880 Airclean Sp. z o.o. S.K. Chorzów 19,3
2881 Andrzej Maziarz Przedsiębiorstwo Jastrzębie-Zdrój 19,3
2882 Dysten Sp. z o.o. Zabrze 19,3
2883 Millenium Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Katowice 19,3
2884 P.M. International Sp. z o.o. Katowice 19,3
2885 Elbit B.J.P. Śliwińscy, M.J. Sucharkiewicz, M.Żabicki sp.j. Czeladź 19,3
2886 Karaś Sp. z o.o. sp.k. Świętochłowice 19,3
2887 CSK Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Katowice 19,3
2888 Syrion Sp. z o.o. Żory 19,2
2889 Gudel Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19,2
2890 Metalix Sp. z o.o. Rybnik 19,2
2891 Insolutions Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 19,2
2892 Filtertech Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 19,2
2893 PREF-BUD Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Mysłowice 19,2
2894 Apteka Pod Lwem Sp. z o.o. Ruda Śląska 19,2
2895 Kolej Linowa Czantoria Sp. z o.o. Ustroń 19,2
2896 Testchem Sp. z o.o. Pszów 19,2
2897 Przedsiębiorstwo Budowlane Latusek Gj Invest Sp. z o.o. sp.k. Katowice 19,1
2898 Pszczyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Pszczyna 19,1
2899 Xcel Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Zaborze 19,1
2900 Sempre Farby Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19,1
2901 Miejska Spółka Sko-Eko Sp. z o.o. Skoczów 19,1
2902 Incobex – Elplast Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19,1
2903 Centrum Tanich Leków Knapik i Spółka sp.j. Myszków 19,1
2904 R.T.P. Paganoni Polska Sp. z o.o. Tychy 19,1
2905 Partner Nieruchomości Komercyjne Sp. z o.o. Świętochłowice 19,1
2906 Poltime Sp. z o.o. Katowice 19,1
2907 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Trex-Hal Sp. z o.o. Rybnik 19
2908 PPUH ELEKTROMONT Leszek Gorol S.J. Woźniki 19
2909 Elektro-Bud Pro Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 19
2910 Grupa KBR Sp. z o.o. sp.k. Katowice 19
2911 El Paso Sp. z o.o. Częstochowa 19
2912 Sprint – Golemo Sp. z o.o. Tychy 19
2913 Siltegro Sp. z o.o. S.K. Raszczyce 19
2914 Dom Polska Sp. z o.o. Częstochowa 19
2915 TESSA B. Puszczewicz S.J. Czeladź 19
2916 Grupa LEW S.A. Częstochowa 19
2917 Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Prointech Sp. z o.o. Chorzów 19
2918 Sponsor Plus Sp. z o.o. Bytom 19
2919 Zakład Inżynierii Ruchu-Systemy Sterowania Ruchem – W. Dumnicki i Spółka – sp.j. Bytom 19
2920 OMG Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 19
2921 Made Polska Sp. z o.o. Kolonia Klepaczka 18,9
2922 Global Water Sp. z o.o. Czeladź 18,9
2923 Firma Agros Sp. z o.o. Lubsza 18,9
2924 Desidea Sp. z o.o. Mikołów 18,9
2925 Hoger Sp. z o.o. Lubliniec 18,9
2926 Dystrybucja Imac Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 18,9
2927 S2 WM Projekt Sp. z o.o. S.K. Katowice 18,9
2928 Radiowa Agencja Reklamowa Sp. z o.o. Gliwice 18,9
2929 Kombat Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 18,9
2930 Veitsch – Radex Vertriebsgesellschaft M.B.H (sp. z o.o.) Oddział w Polsce Zabrze 18,9
2931 Kwadrat Polska Sp. z o.o. S.K. Gliwice 18,9
2932 Grisbi Sp. z o.o. Mikołów 18,8
2933 IFT Polska Sp. z o.o. Częstochowa 18,8
2934 SCAFFOLDING GROUP sp. z o.o. Katowice 18,8
2935 Chesterton International Polska Sp. z o.o. Katowice 18,8
2936 Sinmed Sp. z o.o. Przyszowice 18,8
2937 Master Pack Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 18,8
2938 Kbs Sp. z o.o. Tychy 18,8
2939 Adko Kowalczyk Adamczyk Sp.J. Będzin 18,8
2940 Lipowe Wzgórza Sp. z o.o. Lipowa 18,8
2941 Galanteria Modelarska I Odlewnicza Noram Sp. z o.o. S.K. Tarnowskie Góry 18,7
2942 Firma Handlowo-Usługowa Kotula, sp.j. Genowefa i Witold Kotula Świerklany 18,7
2943 Trade Trust Company Sp. z o.o. Katowice 18,7
2944 Inter Chem Trading Sp. z o.o. Katowice 18,7
2945 Paktor Sp. z o.o. Ruda Śląska 18,7
2946 Komplet Sp. z o.o. Pyrzowice 18,7
2947 Prb Budo-Mat Sp. z o.o. sp.k. Czeladź 18,7
2948 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zdrowie Sp. z o.o. Mysłowice 18,7
2949 4turbo Sp. z o.o. Katowice 18,7
2950 3w Investment Sp. z o.o. Ruda Śląska 18,7
2951 Ekopol Górnośląski Holding S.A. Piekary Śląskie 18,7
2952 AOW FAKTORING S.A. Częstochowa 18,7
2953 Team Prevent Poland Sp. z o.o. Pszczyna 18,7
2954 Coma-Sport Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 18,7
2955 Firma Handlowo Usługowa Milago Sp. z o.o. Chorzów 18,7
2956 STOWARZYSZENIE CAŁA NAPRZÓD Gliwice 18,7
2957 Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłobucku Kłobuck 18,7
2958 Fox Security Sp. z o.o. Katowice 18,6
2959 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjno-Hydrotechnicznego Inżbud Sztuka, Wojs sp.j. Ustroń 18,6
2960 F-Med Sp. z o.o. S.K. Czeladź 18,6
2961 Bacha Sport Sp. z o.o. Gliwice 18,6
2962 Hurtownia Artykułów Elektrotechnicznych Elektra Jan Bieniek, Marcin Bieniek sp.j. Zabrze 18,6
2963 Displaylink (Poland) Sp. z o.o. Katowice 18,6
2964 Ns Zoz Neuro-Med. Centrum Terapii Nerwic, Depresji i Uzależnień Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 18,6
2965 EKOBUD Sp. z o.o. Katowice 18,6
2966 Zj-Invest Sp. z o.o. Cieszyn 18,6
2967 Hemitech Sp. z o.o. Gliwice 18,6
2968 Negotrust Sp. z o.o. Sosnowiec 18,6
2969 MATOM TOMASZ PASAMONIK Chorzów 18,6
2970 Nenufar sp.j. Krześniak Wichary Zabrze 18,6
2971 Agencja Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. Częstochowa 18,6
2972 BM Sp. z o.o. S.K. Zabrze 18,6
2973 Rimsa Plus Sp. z o.o. Piekary Śląskie 18,6
2974 Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowo-Usługowe Pog-Tech Sp. z o.o. Gliwice 18,6
2975 NYSTAL S.A. Katowice 18,5
2976 FPHU JUREK Jerzy Lamch Żarki 18,5
2977 Boerger Polska Sp. z o.o. Gliwice 18,5
2978 Baltic Investment Ttk Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 18,5
2979 Górnośląskie Konsorcjum Handlowe Sp. z o.o. Rybnik 18,5
2980 Królmet Sp. z o.o. Zawiercie 18,5
2981 Petrobit Sp. z o.o. Katowice 18,5
2982 Berndorf Baderbau Sp. z o.o. Jaworze 18,5
2983 Anguilla Investment Sp. z o.o. Zabrze 18,5
2984 Pressure Systems S.A. Świętochłowice 18,4
2985 Rema – Pol Sp. z o.o. Piekary Śląskie 18,4
2986 Ep Centrum Finansowe Sp. z o.o. Katowice 18,4
2987 Centrum Medyczne Tommed Sp. z o.o. Prof-Med S.K. Katowice 18,4
2988 Euromedic Kliniki Specjalistyczne Sp. z o.o. Katowice 18,4
2989 RIKO Sp. z o.o. S.K. Kłobuck 18,4
2990 Development ZBH Sp. z o.o. S.K. Siemianowice Śląskie 18,4
2991 Deltaoils – Plus Sp. z o.o. Czeladź 18,4
2992 Sagan Sp. z o.o. Firma Handlowa Kłobuck 18,4
2993 Bsh Trading Partners Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 18,4
2994 Msds Legal Szczotka Szczygieł S.K. Bielsko-Biała 18,4
2995 Covina Investments Sp. z o.o. Tychy 18,4
2996 PEDMO S.A. Tychy 18,4
2997 Jst Sp. z o.o. Częstochowa 18,3
2998 Dl Invest Group III Sp. z o.o. Katowice 18,3
2999 Gazda Group Sp. z o.o. Pszczyna 18,3
3000 A Gro-W Odzisła w Sp. z o.o. sp.k. Wodzisław Śląski 18,3
3001 Nawi Solutions Sp. z o.o. sp.k. Katowice 18,3
3002 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Szpitali Miejskich Chorzów 18,3
3003 KD MEDICAL POLSKA sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 18,3
3004 Dtś S.A. Katowice 18,3
3005 Zrd i Tz Romus Jerzy Musiał,Maciej Rotyński sp.j. Katowice 18,3
3006 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Wuzet W. Wiśniewski A. Zielony S.j. Zawiercie 18,3
3007 Riser Sp. z o.o. Jaworzno 18,3
3008 Bart Serwis Sp. z o.o. Sosnowiec 18,3
3009 TD Invest Sp. z o.o. Świerklaniec 18,2
3010 APR Sp. z o.o. Katowice 18,2
3011 Romar II Firma Handlowo-Produkcyjno-Usługowa R.Bojarowicz, M.Żakowski sp.j. Gliwice 18,2
3012 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Suszec 18,2
3013 Grandpi Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 18,2
3014 Przedsiębiorstwoprodukcyjno-Handlowo-Usługowe Pmx Sp. z o.o. Łaziska Górne 18,2
3015 Koimbra Sp. z o.o. Knurów 18,2
3016 Limatherm Components Sp. z o.o. Chorzów 18,2
3017 Skład W-Handel 2 Sp. z o.o. sp.k. Katowice 18,2
3018 Instal-Mar Serwis Sp. z o.o. Pszczyna 18,2
3019 Rigit Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 18,1
3020 Farex Sp. z o.o. Mnich 18,1
3021 Rozgłośnia Radiowa Rezonans Sp. z o.o. Sosnowiec 18,1
3022 PAPROCANY Sp. z o.o. Tychy 18,1
3023 B. i J. Sp. z o.o. Chybie 18,1
3024 South Stream Gaz Sp. z o.o. S.K. Bytom 18,1
3025 Osiedle Brzoskwiniowa Sp. z o.o. Katowice 18
3026 Global Farm Jargan Szklorz S.J. Sosnowiec 18
3027 Elektro-Invest Hurt Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 18
3028 Aspekt Sp. z o.o. Radzionków 18
3029 Astar ABR Aleksander Jędrzejowski, Robert Dziendziel S. J. Bielsko-Biała 18
3030 PPH Terlecki S.J. Częstochowa 18
3031 Dl Invest Group XVI Sp. z o.o. Katowice 18
3032 Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o. Mikołów 18
3033 Carpetstone Sp. z o.o. Żywiec 18
3034 Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Cieszynie Cieszyn 18
3035 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zawada Książęca Ciechowice 18
3036 Le Mans Sp. z o.o. Przyszowice 17,9
3037 F.H.U. Tampa Sp. z o.o. Skoczów 17,9
3038 Spółdzielnia Mieszkaniowa Michał Siemianowice Śląskie 17,9
3039 Kost Kościelnicki Stefaniak sp.j. Częstochowa 17,9
3040 Hemarpol Bogaccy Sp. z o.o. Kalety 17,9
3041 Inter-Mirex Sp. z o.o. sp.k. Katowice 17,9
3042 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Żwirki i Wigury Gliwice 17,9
3043 Firma Handlowo – Usługowa MB – MI Sp. z o.o. sp.j. Brenna 17,9
3044 Raj-Pol Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 17,9
3045 Gli-Therm Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 17,9
3046 Spółdzielnia Mieszkaniowa Donata w Gliwicach Gliwice 17,9
3047 Bud Serwis sp.k. Łuków Śląski 17,9
3048 Partner Jarosław Pączyński, Władysław Puczka sp.j. Bielsko-Biała 17,8
3049 D & D Sp. z o.o. Gliwice 17,8
3050 Bekuplast S.A. Łaziska Górne 17,8
3051 Firma Handlowo-Usługowa Sanex Sp. z o.o. Katowice 17,8
3052 Infimed Sp. z o.o. Żywiec 17,8
3053 Premedia S.A. Tarnowskie Góry 17,8
3054 Atrium sp.j. M.T. Piechowicz Siemianowice Śląskie 17,8
3055 Code Horizon S.A. Katowice 17,8
3056 Abe Sp. z o.o. PHU Piekary Śląskie 17,7
3057 Śląskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 17,7
3058 Wpbk-Bis-Export Sp. z o.o. Częstochowa 17,7
3059 Hth – Novotech Sp. z o.o. Katowice 17,7
3060 Katowickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o. Katowice 17,7
3061 Itamar Group Sp. z o.o. Gliwice 17,7
3062 Albudex Kała Minkisiewicz sp.j. Częstochowa 17,7
3063 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Wod-Rem Sp. z o.o. Dankowice 17,7
3064 Greg Print Sp. z o.o. S.K. Gliwice 17,7
3065 Energokon-Plus Sp. z o.o. Sosnowiec 17,7
3066 EOP Hoka Polska Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 17,6
3067 Awax-Dia Sp. z o.o. Przyszowice 17,6
3068 Maxxinwest Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 17,6
3069 Camel Sped Sp. z o.o. Chorzów 17,6
3070 Artur Bojarski, Katarzyna Bojarska AR-TEK Ubój i Przetwórstwo Mięsa S.J. Koniecpol 17,6
3071 Inżynieria Ruchu Drogowego Sp. z o.o. Częstochowa 17,6
3072 Kosbud Sp. z o.o. Leszna Górna 17,6
3073 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Jaw II sp.j. Janusz Stachowicz Katowice 17,6
3074 Juwet Jtr Sp. z o.o. sp.k. Bystra 17,6
3075 M3. Net Sp. z o.o. S. K. Bielsko-Biała 17,5
3076 Biuro Handlowo-Doradcze J&W Sp. z o.o. Rybnik 17,5
3077 SUPERMARKET DETAL MAGDALENA MAKOWSKA Bielsko-Biała 17,5
3078 ETA Trade Bud Sp. z o.o. sp.k. Katowice 17,5
3079 BJS Invest Sp. z o.o. w likwidacji Katowice 17,5
3080 H.K. – Produkcyjny Ośrodek Maszynowy Sp. z o.o. Katowice 17,5
3081 Europlastik sp.j. Władysław Borutko, Adrian Borutko, Sylwia Gandor Bielsko-Biała 17,5
3082 Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Spawalnictwa Gliwice 17,5
3083 NCS Silesia Sp. z o.o. Częstochowa 17,5
3084 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Ryszard Ryszard Flak I Hanna Flak sp. j. Siemonia 17,5
3085 C&Z Caputa i Zając Sp. z o.o. Leśna 17,5
3086 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Matbud Sp. z o.o. Żywiec 17,5
3087 Technologie Formowania Metali Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 17,5
3088 Metalpietrzyk Sp. z o.o. Skoczów 17,5
3089 Dmont Sp. z o.o. sp.k. Świętochłowice 17,5
3090 JC Services Siemieński sp.j. Katowice 17,5
3091 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Voigt Sp. z o.o. Zabrze 17,4
3092 AWAX OKNA Sp. z o.o. Tychy 17,4
3093 Aquafit Sp. z o.o. Mysłowice 17,4
3094 MANETTI BATTILORO EAST sp. z o.o. Częstochowa 17,4
3095 Promet Sp. z o.o. Bestwina 17,4
3096 Herbud Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 17,4
3097 Centrum Sportowo-Rekreacyjne Zawodzie Sp. z o.o. Ustroń 17,4
3098 Intermop Sp. z o.o. Chorzów 17,3
3099 Dtr Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Rybnik 17,3
3100 Anw Sp. z o.o. Goczałkowice-Zdrój 17,3
3101 Ines Construction Sp. z o.o. Rybnik 17,3
3102 Spółdzielnia Mieszkaniowa Stare Gliwice Gliwice 17,3
3103 Kanik Roofing Sp. z o.o. Bielsko-Biała 17,3
3104 Etermo-Inwest M. Kurkiewicz-Klęk, P. Purzyński, G. Klęk sp.j. Gliwice 17,3
3105 Plus/Minus Sp. z o.o. Bełk 17,2
3106 Balzen-Plast Maria Balejko,Zenon Balejko sp.j. Katowice 17,2
3107 Aurum Vitae Sp. z o.o. Kalety 17,2
3108 Elstan Sp. z o.o. S.K. Siemianowice Śląskie 17,2
3109 Lamitec Composites Sp. z o.o. S.K. Jaworze 17,2
3110 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe FAZI Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 17,2
3111 Mila Sp. z o.o. Częstochowa 17,2
3112 Grupa Silesia Sp. z o.o. Bytom 17,2
3113 La Strada Sp. z o.o. S.K. Tarnowskie Góry 17,2
3114 Demos Trade Sp. z o.o. Katowice 17,2
3115 Konkret Polska Sp. z o.o. Mikołów 17,2
3116 Risk Partner Sp. z o.o. Tychy 17,2
3117 Borim Sp. z o.o. Pszczyna 17,2
3118 Data Auto Grzegorz Data, Krzysztof Data sp.j. Tychy 17,2
3119 Dawpol A.Dziwiński, K.Szyda sp.j. Częstochowa 17,2
3120 Kancelaria Ubezpieczeniowa A.Śliwa Spółka Komandytowa Zabrze 17,1
3121 CASTORI Sp. z o.o. Bytom 17,1
3122 Energo-Mar Sp. z o.o. Pszczyna 17,1
3123 For Help Sp. z o.o. Sosnowiec 17,1
3124 Wodociągi-Esox Sp. z o.o. Radlin 17,1
3125 Kennametal Produkcja Sp. z o.o. Żory 17,1
3126 Faktoria Polska Sp. z o.o. S.K. Gierałtowice 17,1
3127 G&L TECHNOLOGIES S.R.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA Katowice 17,1
3128 Agro-Hurt Gromada-Kowalczyk-Zdanowski sp.j. Czeladź 17,1
3129 Brigadon Sp. z o.o. Jaworzno 17,1
3130 Luminex sp.j. Mrożek i Wspólnicy Częstochowa 17,1
3131 Farmar Kozak sp.j. Bielsko-Biała 17,1
3132 Azot Biznes Park Sp. z o.o. Jaworzno 17,1
3133 Kosma – Farm Sp. z o.o. Tychy 17,1
3134 BIZNES MULTISERWIS sp. z o.o. Katowice 17,1
3135 Mastmax Sp. z o.o. Będzin 17
3136 Firma Handlowo-Usługowa Durest J.duda, K.restel sp.j. Krzanowice 17
3137 Verder Polska Sp. z o.o. Katowice 17
3138 Pewima Sp. z o.o. S.K. Świętochłowice 17
3139 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Metpol Wieczorek sp.j. Wilcza 17
3140 Zakład Lecznictwa Ambulatoryjnego w Sosnowcu Sosnowiec 17
3141 Metalart Sp. z o.o. Częstochowa 17
3142 Spółdzielnia Mieszkaniowa Strzecha w Lublińcu Lubliniec 17
3143 Recykling Południe Sp. z o.o. Radlin 17
3144 TUV Nord Polska Sp. z o.o. Katowice 17
3145 Kancelaria Radców Prawnych Gała i Wspólnicy sp.k. Łaziska Górne 17
3146 Ezt Serwis Sp. z o.o. Sosnowiec 17
3147 Grupa Speed Sp. z o.o. sp.k. Mikołów 16,9
3148 Stego Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 16,9
3149 Gana Food International Sp. z o.o. Chorzów 16,9
3150 SOMAR S.A. Katowice 16,9
3151 Karpińska i Wspólnicy sp.j. Imielin 16,9
3152 Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Piekary Śląskie 16,9
3153 Osada Zdrowia Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 16,9
3154 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Blamed Sp. z o.o. Blachownia 16,9
3155 ZAP Z P OTKO sp. j. Sosnowiec 16,9
3156 Spraying Systems Co sp. z o.o. Oddział w Polsce Gliwice 16,8
3157 Zzion Batory Sp. z o.o. Chorzów 16,8
3158 Torserwis Sp. z o.o. Ruda Śląska 16,8
3159 Eko-Jumir Sp. z o.o. Jaworzno 16,8
3160 Inter Color Partner Sp. z o.o. Piekary Śląskie 16,8
3161 Premium Business Partner Sp. z o.o. S.K. Katowice 16,8
3162 Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A. Jastrzębie-Zdrój 16,8
3163 Zdrowe Stawy Sp. z o.o. Tychy 16,8
3164 Klub Sportowy Silesia Miechowice Bytom 16,8
3165 Eko-Pro Sp. z o.o. Jaworzno 16,8
3166 BEZALIN S.A. Bielsko-Biała 16,8
3167 G-Top House Sp. z o.o. sp.k. Mysłowice 16,8
3168 EASY WAY sp. z o.o. Bielsko-Biała 16,8
3169 Trafeco sp.j. Artur Strug – Mirosław Łukiewski Boronów 16,7
3170 Welte Cardan Service Sp. z o.o. Mysłowice 16,7
3171 Fireup Software Sp. z o.o. Rybnik 16,7
3172 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Czerwionka-Leszczyny 16,7
3173 Bequick Sp. z o.o. Krzanowice 16,7
3174 Gomex Bhp Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 16,7
3175 Instytut Prawa Gospodarczego Sp. z o.o. Katowice 16,7
3176 Arenda sp.j. H.Sz.P.Wałach A.R.Zawada Katowice 16,7
3177 Nexus Sp. z o.o. Bytom 16,7
3178 Apteka Pod Kwiatami B. Gawlik i A. Potyka sp.j. Katowice 16,7
3179 Mtb Janusz Jasiński i Spółka sp.j. Bielsko-Biała 16,7
3180 Arcelormittal Flat Carbon Europe Oddział W Polsce Dąbrowa Górnicza 16,7
3181 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Martik sp.j. Marek Kucypera Grzegorz Klimczak Sosnowiec 16,7
3182 Yard Polska Sp. z o.o. S.K. Imielin 16,7
3183 ASP Group PL Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 16,7
3184 Forma3d Sp. z o.o. S.K. Goczałkowice-Zdrój 16,6
3185 Akademickie Centrum Stomatologii i Medycyny Specjalistycznej Sp. z o.o. Bytom 16,6
3186 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe El Spyra sp.j. Mysłowice 16,6
3187 Eko-Wtór Jakubiec Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wilkowice 16,6
3188 Fonex K.T.M. Borowscy sp.j. Częstochowa 16,6
3189 Spółdzielnia Mieszkaniowa Metalurg Częstochowa 16,6
3190 Gem Poland S.J. Grzegorz Razowski Czechowice-Dziedzice 16,6
3191 Agrol Matejka sp.j. Pawłów 16,6
3192 Archinstal Expres B. Jarkowski J. Baran sp.j. Katowice 16,6
3193 Premont Sp. z o.o. Katowice 16,6
3194 Mind Of Solutions Sp. z o.o. Częstochowa 16,6
3195 Elinteh Sp. z o.o. Jaworzno 16,6
3196 Tax Solution Sp. z o.o. Rybnik 16,5
3197 Przedsiębiorstwo Handlowe Ewant 2 A.P. Woźniak S.J. Kozy 16,5
3198 MMG Sp. z o.o. Bytom 16,5
3199 Partner Plus Nieruchomości Sp. z o.o. S.K. Jastrzębie-Zdrój 16,5
3200 Laser Machine Service Sp. z o.o. Imielin 16,5
3201 A. WEBER Sp. z o.o. Żory 16,5
3202 Rezonans Sp. z o.o. Gliwice 16,5
3203 Europet Sp. z o.o. Rybnik 16,5
3204 Notra Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 16,5
3205 CIS Sp. z o.o. sp.k. Łojki 16,5
3206 Centrum Kultury Smaku Sekwens Sp. z o.o. Racibórz 16,5
3207 F.R. Veristo Piotr Stojek, Dominik Stojek, Szymon Stojek – sp.j. Kłobuck 16,5
3208 BRAZCO MANUFACTURING Sp. z o.o. Gliwice 16,5
3209 Inn Sp. z o.o. Zabrze 16,5
3210 Robelit Sp. z o.o. Częstochowa 16,5
3211 Ultrasonografia Wieloprofilowa Pracownia Diagnostyczno-Lekarska Sp. z o.o. Zawiercie 16,4
3212 Przedsiębiorstwo Projektów Górniczych i Wierceń Geologicznych DMM Sp. z o.o. w likwidacji Czeladź 16,4
3213 Gruppo Sigel Poland Sp. z o.o. Sosnowiec 16,4
3214 Agencja Turystyczna Jan Zgajewski I Kopczyńscy S.J. Chorzów 16,4
3215 Akademia Sportu Stawiki Sp. z o.o. Sosnowiec 16,4
3216 Eco-Solution Sp. z o.o. Mikołów 16,4
3217 Metal – Market G.Kupczyńska J.Cycoń sp.j. Sosnowiec 16,4
3218 Plas.co.tech Poland Sp. z o.o. Zabrze 16,4
3219 Megahossa Sp. z o.o. S.K. Radzionków 16,4
3220 Wiper Sp. z o.o. Mikołów 16,4
3221 Logitra Rożdżyńska I Wspólnicy S.J. Katowice 16,4
3222 Firma Malejka sp.j. Mysłowice 16,4
3223 Centrum Innowacyjnej Profilaktyki Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 16,4
3224 Sw Armatura Sp. z o.o. Warszowice 16,4
3225 Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Świętochłowicach Sp. z o.o. Świętochłowice 16,4
3226 Apteka Pod Lwem Ryszard Rezner sp. z o.o. Rybnik 16,4
3227 Deva Poland Sp. z o.o. Cieszyn 16,3
3228 Rontok Sp. z o.o. sp.k. Goczałkowice-Zdrój 16,3
3229 Barg Laboratorium Budowlane Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 16,3
3230 Abra Wojciech Zdziebło sp.j. Żory 16,3
3231 FVZ Deli – Meat Polska Sp. z o.o. Orzesze 16,3
3232 Arcen Polska Sp. z o.o. Żory 16,3
3233 Transland TSL Sp. Z O.O. S.K. Chorzów 16,3
3234 Krywałd-Plast Sp. z o.o. Knurów 16,3
3235 Spółdzielnia Pracy Surowców Wtórnych Bytom 16,3
3236 Górnośląska Spółdzielnia Ogrodniczo-Pszczelarska w Rudzie Śląskiej Ruda Śląska 16,3
3237 Lifor Sp. z o.o. Bytom 16,3
3238 Kacper Global Sp. z o.o. Poraj 16,3
3239 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Edpol Edward i Krzysztof Gosławscy sp.j. Częstochowa 16,3
3240 Sol Investment Sp. z o.o. S.K. Hanusek 16,3
3241 Drew – Lux Sp. z o.o. S.K. Łaziska Górne 16,3
3242 Zakład Produkcyjno-Handlowy Global Andrzej Dębowski sp.j. Popów 16,3
3243 Przedsiębiorstwo Innowacyjne Spectra Sp. z o.o. Międzybrodzie Bialskie 16,2
3244 Kogutex Sp. z o.o. Żuraw 16,2
3245 Javro 2 Sp. z o.o. Katowice 16,2
3246 Piomet Sp. z o.o. sp.k. Rybnik 16,2
3247 ZARGES POLSKA Sp. z o.o. Sosnowiec 16,2
3248 Nextcom Sp. z o.o. S.K. Katowice 16,2
3249 Dbn Sp. z o.o. Mikołów 16,2
3250 Zespół Lecznictwa Otwartego Sp. z o.o. Jaworzno 16,2
3251 Atria Kłobukowski, Tomecki sp.j. Katowice 16,2
3252 Ennpro Sp. z o.o. S.K. Gliwice 16,2
3253 ZRB Tyskie Drogi Sp. z o.o. Tychy 16,2
3254 PPUH Triada Sp. z o.o. Rybnik 16,2
3255 Polimer Inno Tech Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 16,1
3256 KFG Mining Group Sp. z o.o. Wyry 16,1
3257 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Pszczyna-Brzeźce Brzeźce 16,1
3258 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Machbud sp.j. Tadeusz Machalski, Robert Machalski Częstochowa 16,1
3259 Vivasto S.A. Bytom 16,1
3260 Nika Trans Sp. z o.o. Pilchowice 16,1
3261 Ksibb.pl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 16,1
3262 NOVATECH POLSKA Sp. z o.o. Orzesze 16,1
3263 Grupa Format Sp. z o.o. S.K. Żory 16,1
3264 Przedsiębiorstwo Spółdzielcze Budoprojekt w Katowicach Katowice 16,1
3265 Tiger Star Sp. z o.o. Sp.K. Łojki 16,1
3266 Pro-Industry Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielsko-Biała 16,1
3267 STAFF SERVICE sp. z o.o. Bielsko-Biała 16,1
3268 Administrator MC Sp. z o.o. Katowice 16,1
3269 Chatteris Investments Sp. z o.o. Katowice 16
3270 Zakład Serwisu Urządzeń Klimatyzacyjnych i Medycznych Klimatech Sp. z o.o. Gliwice 16
3271 Itcomp Sp. z o.o. Zawiercie 16
3272 Cote Azur Parfum Daniel sp.j. Zabrze 16
3273 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Makra Sp. z o.o. Katowice 16
3274 Spółdzielnia Mieszkaniowa Teresa Tychy 16
3275 Elsat Sp. z o.o. Ruda Śląska 16
3276 Przedsiębiorstwo Usługowe Borbud Sp. z o.o. Racibórz 16
3277 Ridera Polska Sp. z o.o. Zabrze 16
3278 Median Polska S.A. Mysłowice 16
3279 KM2 Katarzyna Cichy sp.k. Zabrze 16
3280 Dlubal Software Sp. z o.o. Katowice 16
3281 Centrum Filtracji i Klimatyzacji KLIMA Malkiewicz i Wspólnicy S.J. Dąbrowa Górnicza 16
3282 Linter Mining Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 16
3283 Grupa Kapitałowa Andi Sp. z o.o. Katowice 16
3284 Vollmer Polska Sp. z o.o. Zabrze 15,9
3285 Europejska VII Sp. z o.o. Czeladź 15,9
3286 Śląski Fundusz Inwestycyjny Promoney Sp. z o.o. Świętochłowice 15,9
3287 Spółdzielnia Handlowa Szczyrk Buczkowice 15,9
3288 Hut-Trans Katowice Sp. z o.o. Świętochłowice 15,9
3289 VALBRUNA POLSKA Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 15,9
3290 Uni-Sport Sp. z o.o. Katowice 15,9
3291 Primo Property Sp. z o.o. Żory 15,9
3292 Kimla Sp. z o.o. Częstochowa 15,9
3293 Kwadrant Polska Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 15,9
3294 Zeusmet Sp. z o.o. S.K. Siemianowice Śląskie 15,9
3295 KRB Polska Sp. z o.o. Katowice 15,9
3296 Psb Budulec Sp. z o.o. Myszków 15,9
3297 Galileo Logistic Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 15,9
3298 Auto-Elements Maria i Adrian Sklorz sp.j. Katowice 15,9
3299 CNC KIZO Sp. z o.o. S.K. Katowice 15,9
3300 Symphony Wealth Management Sp. z o.o. Ruda Śląska 15,9
3301 KLL Systemy Informatyczne Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 15,9
3302 Arjan Janusz Posmyk i Arkadiusz Posmyk sp.j. Wąsosz 15,8
3303 Sbd Invenit Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 15,8
3304 Przedsiębiorstwo U S Ł U Gowo-Produkcyjne Montanex Sp. z o.o. Chełm Śląski 15,8
3305 Energoobsługa Kądziela,Kulpa sp.j. Pszczyna 15,8
3306 Stelonex-Góreccy sp.j. Sosnowiec 15,8
3307 Saternus Distribution Sp. z o.o. S.K. Chorzów 15,8
3308 HORN & CO POLSKA Sp. z o.o. Chorzów 15,8
3309 Kapias sp.j. Goczałkowice-Zdrój 15,8
3310 Termo-Zedbud Sp. z o.o. Pszczyna 15,8
3311 Remondis Aqua Toszek Sp. z o.o. Toszek 15,8
3312 Myjki.Com Sp. z o.o. S.K. Rędziny 15,8
3313 Jerzy Sp. z o.o. Dzięgielów 15,8
3314 Asteco Polska Sp. z o.o. Rybnik 15,8
3315 Bauplatz Sp. z o.o. Połomia 15,8
3316 Parkiet Profesional Sp. z o.o. Sosnowiec 15,8
3317 Spółdzielnia Mieszkaniowa Chemik Tarnowskie Góry 15,8
3318 Carmen Sp. z o.o. Jasienica 15,8
3319 KEBE POLAND Sp. z o.o. Częstochowa 15,8
3320 Mpl Group Antosz Sacher sp.j. Zabrze 15,7
3321 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Espri Sp. z o.o. Czeladź 15,7
3322 Olmed Sp. z o.o. Częstochowa 15,7
3323 Kl Construction Sp. z o.o. Katowice 15,7
3324 SLV-GSI Polska Sp. z o.o. Zabrze 15,7
3325 Spółdzielnia Mieszkaniowa LOKUM Sosnowiec 15,7
3326 …Domaro Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 15,7
3327 Raciborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Racibórz 15,7
3328 Maugo Poland Sp. z o.o. Wieszowa 15,7
3329 Apteka Klimczok A. Skiba i A. Kramarczyk sp.j. Bielsko-Biała 15,7
3330 Medipoz Sp. z o.o. Czerwionka-Leszczyny 15,7
3331 Abas Business Solutions Poland Sp. z o.o. Katowice 15,7
3332 HDA Work Sp. z o.o. Katowice 15,7
3333 Gmp Sp. z o.o. S.K. Pszczyna 15,7
3334 Galeria Kutno Sp. z o.o. S.K. Katowice 15,7
3335 Ensta Wykonawstwo Sp. z o.o. S.K. Myszków 15,7
3336 Connecto Sp. z o.o. Sosnowiec 15,7
3337 Ege Food Sp. z o.o. Jaskrów 15,6
3338 RKD Sp. z o.o. Łaziska Górne 15,6
3339 Red Office Sp. z o.o. Katowice 15,6
3340 Kaya Kamila Żerdzińska Spółka Komandytowa Tychy 15,6
3341 Engie Elektromontaż Sp. z o.o. Gliwice 15,6
3342 Matrix Company Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 15,6
3343 Trans – Bruk Sp. z o.o. Pyskowice 15,6
3344 Budopol Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 15,6
3345 Grupa-Am Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 15,6
3346 Centrum Medyczne- Graniczna Sp. z o.o. Katowice 15,6
3347 Przedsiębiorstwo Budowlane Sigma Tadeusz Buczek, Stanisław Rzońca sp.j. Mysłowice 15,6
3348 Budex Geosyntetyki Sp. z o.o. Pisarzowice 15,6
3349 Dom Handlowy Ikar A.C. Salich Sp. z o.o. Gliwice 15,6
3350 Firma Handlowa Tobi sp.j. Sławomir Tobiczyk Halina Tobiczyk Gogołowa 15,6
3351 B8b Sp. z o.o. Katowice 15,6
3352 Master Security Sp. z o.o. Rybnik 15,6
3353 Business Side Sp. z o.o. Kłobuck 15,6
3354 CONCORDIA 1833 Sp. z o.o. Bielsko-Biała 15,5
3355 Roman Somerlik S. K. Zebrzydowice 15,5
3356 Parafinus Sp. z o.o. Blachownia 15,5
3357 FLUKAR Sp. z o.o. Katowice 15,5
3358 Wichary Technic Sp. z o.o. Zabrze 15,5
3359 Górniczy Klub Sportowy Krupiński-Suszec Suszec 15,5
3360 Grupa Producentów Owoców i Warzyw Klimowicz Sp. z o.o. Paczyna 15,5
3361 Sara Plus Sp. z o.o. sp.k. Kolonia Poczesna 15,5
3362 Dima Sp. z o.o. Katowice 15,5
3363 PROBIS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 15,5
3364 Bipromet Ecosystem Sp. z o.o. Katowice 15,5
3365 Carbo-Graf Sp. z o.o. Racibórz 15,5
3366 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Prinż Cieszyn Sp. z o.o. Cieszyn 15,5
3367 ATID Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 15,5
3368 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. Racibórz 15,5
3369 Ciepły Dom F.U.H. Sp. z o.o. Racibórz 15,5
3370 Pośrednictwo Finansowe Kaniafinanse Sp. z o.o. sp.k. Cieszyn 15,5
3371 Sk Dom Sp. z o.o. Czyżowice 15,5
3372 Tmb Sp. z o.o. Częstochowa 15,4
3373 Spółdzielnia Brenna Brenna 15,4
3374 3j Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 15,4
3375 Lubricant Polska Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 15,4
3376 Martex Logistics Sp. z o.o. Rybnik 15,4
3377 Sajara Sp. z o.o. Katowice 15,4
3378 Inwestycje Ekochron Sp. z o.o., S.K. Ogrodzona 15,4
3379 Tradiss Piotrowski-Iwaniuk sp.j. Katowice 15,4
3380 STOWARZYSZENIE DZIEDZICTWO ŚW JANA SARKANDRA Cieszyn 15,4
3381 Marion Sp. z o.o. Bielsko-Biała 15,4
3382 Waro Sp. z o.o. Bielsko-Biała 15,4
3383 Alutrio Sp. z o.o. Sosnowiec 15,3
3384 Integra Jtr Sp. z o.o. sp.k. Żywiec 15,3
3385 Cngvitall Polska Sp. z o.o. Sosnowiec 15,3
3386 Zakład Detali Medycznych Demed Sp. z o.o. Mikołów 15,3
3387 Magurka Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 15,3
3388 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlano-Handlowe S.K.K. Sp. z o.o. w likwidacji Ustroń 15,3
3389 Bts Południe Sp. z o.o. Mikołów 15,3
3390 Jawel-Centrum Sp. z o.o. Jaworzno 15,3
3391 Ftl-Bud Sp. z o.o. Baby 15,3
3392 Persona Sp. z o.o. Knurów 15,2
3393 SKAAP Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 15,2
3394 Krisbut Sp. z o.o. sp.k. Myszków 15,2
3395 Elite Lab Sp. z o.o. S.K. Siemianowice Śląskie 15,2
3396 REICH-CK Sp. z o.o. Bytom 15,2
3397 Envirotech Sp. z o.o. Katowice 15,2
3398 Moto Sp. z o.o. Katowice 15,2
3399 TECHNAR MIKOŁÓW sp. z o.o. sp.k. Mikołów 15,2
3400 Polonia Logistyka Sp. z o.o. Myszków 15,2
3401 Elbo Logistyka Sp. z o.o. Wieprz 15,2
3402 Eversped Sp. z o.o. Sp.K. Katowice 15,2
3403 Promitel Sp. z o.o. sp.k. Katowice 15,2
3404 BUD – CERT Sp. z o.o. Zabrze 15,2
3405 Energo-Moc Wzorcownia, Sp. z o.o. Gliwice 15,2
3406 Hartmann Sp. z o.o. Świerklaniec 15,2
3407 Matbud Sp. z o.o. Będzin 15,2
3408 Gatner Technology Group Sp. z o.o. Przyszowice 15,1
3409 Sellus Sp. z o.o. Sp.K. Dąbrowa Górnicza 15,1
3410 Sar Group Sp. z o.o. Częstochowa 15,1
3411 Remstal M. i K. Siegel sp.j. Tarnowskie Góry 15,1
3412 Bomet Sp. z o.o. Sp.K. Częstochowa 15,1
3413 RUT GAZ sp. z o.o. sp.k. Kłobuck 15,1
3414 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Fenix 1 Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 15,1
3415 Indsoft Sp. z o.o. Tychy 15,1
3416 Mechabud Sp. z o.o. Pyskowice 15,1
3417 Jkm Sp. z o.o. Mikołów 15,1
3418 J.B.G. Sp. z o.o. Katowice 15,1
3419 Nedpol Truck Service Sp. z o.o. Romanów 15,1
3420 Polonus Tel Sp. z o.o. Katowice 15,1
3421 MILO-SPORT M.i E. Kwaśniewscy S.J. Dąbrowa Górnicza 15
3422 Asplant Sp. z o.o. sp.k. Jaworzno 15
3423 Km-Metal Machoń sp.j. Blachownia 15
3424 Zakład Instalacji Sanitarnych i Robót Ogólnobudowlanych Zbigniew Szydlik Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 15
3425 Stalkowent Sp. z o.o. Zabrze 15
3426 Mpl Energy Sp. z o.o. Zabrze 15
3427 Gminny Zakład Komunalny Sp. z o.o. Zbrosławice 15
3428 Motozeg – Diagnostyka Sp. z o.o. Gliwice 15
3429 Koło Basenu Sp. z o.o. Rydułtowy 15
3430 Tempish Polska Sp. z o.o. Ruda Śląska 15
3431 Rajbit sp.j. Chlebek Rajba Bystra 15
3432 Błysk Investment Group Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 15
3433 Norma Katowice Sp. z o.o. S.K. Katowice 15
3434 DOSTER Sp. z o.o. Kobiór 15
3435 Ice Gastro Sp. z o.o. Jaworzno 14,9
3436 Elco Energy Sp. z o.o. Katowice 14,9
3437 Protech Motors Industrial Services Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14,9
3438 Vero Logistics Solutions Sp. z o.o. Sosnowiec 14,9
3439 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Strzyżowice Strzyżowice 14,9
3440 Emx Sp. z o.o. Tychy 14,9
3441 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ekop Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 14,9
3442 Soning Sp. z o.o. Rybnik 14,9
3443 Spółdzielnia Mieszkaniowa Metalurg Dąbrowa Górnicza 14,9
3444 Polsoft Engineering Sp. z o.o. Katowice 14,9
3445 Aptus.Pl Sp. z o.o. sp.k. Katowice 14,9
3446 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Dabud Sp. z o.o. Chorzów 14,9
3447 TMS Poland Sp. z o.o. Chorzów 14,8
3448 Jaro – Trans sp.j. Damian Jarocki, Dominik Jarocki Dankowice 14,8
3449 Grupa Lesthezone Sp. z o.o. Chorzów 14,8
3450 Lumedekor Sp. z o.o. sp.k. Katowice 14,8
3451 Tan Work Sp. z o.o. Katowice 14,8
3452 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Igum Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14,8
3453 Energetyka Solarna Ensol Sp. z o.o. Racibórz 14,8
3454 Am Game Studios Sp. z o.o. Katowice 14,8
3455 Emprojekt Sp. z o.o. Katowice 14,8
3456 Spółdzielnia Mieszkaniowa Fenix Dąbrowa Górnicza 14,8
3457 MERIM Sp. z o.o. S.K. Brzeziny-Kolonia 14,8
3458 Stalex-Recmanik Sp. z o.o. Biery 14,8
3459 Comfortel Sp. z o.o. Tychy 14,8
3460 Idea Logistyka Sp. z o.o. S.K. Katowice 14,8
3461 Auroland Sp. z o.o. Bytom 14,8
3462 Webteam Telekomunikacja Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 14,8
3463 Wizjanet Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14,8
3464 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Remexbud Piekarski, Karolak sp.j. Dąbrowa Górnicza 14,8
3465 Market Jtr Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 14,8
3466 U Przewoźnika Sp. z o.o. S.K. Tychy 14,8
3467 Integrascreen sp. z o.o. Katowice 14,8
3468 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Zakład Diagnostyki Obrazowej Sosnowiec 14,7
3469 Niko Transport Sp. z o.o. S.K. Będzin 14,7
3470 Mw Eurobut Sp. z o.o. sp.k. Przyszowice 14,7
3471 Przedsiębiorstwo Żywiec-Perła Pękala Andrzej i Helena sp.j. Żabnica 14,7
3472 Materiały Termoizolacyjne i Ogniotrwałe Jamar Sp. z o.o. Częstochowa 14,7
3473 Evegs Sp. z o.o. Racibórz 14,7
3474 JW Budownictwo Sp. z o.o. Katowice 14,7
3475 Avimed Sp. z o.o. Piekary Śląskie 14,7
3476 Trawipol-Az Sp. z o.o. Zabrze 14,7
3477 Energocenter Sp. z o.o. Katowice 14,7
3478 Centrum Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14,7
3479 Grabo Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe i Chłodnie Składowe G.Mędrek – B.Gałuszka sp.j. Bielsko-Biała 14,7
3480 Brema Development Sp. z o.o. Katowice 14,6
3481 AMG Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 14,6
3482 Firma Realizacyjna Bazet Sp. z o.o. S.K. Pawłowice 14,6
3483 Laboratoria Badań Batory Sp. z o.o. Chorzów 14,6
3484 Aj Tools Sp. z o.o. Mikołów 14,6
3485 Promus Nieruchomości Gliniecki S.K. Ruda Śląska 14,6
3486 OL.BA. POLAND Sp. z o.o. Myszków 14,6
3487 Expres Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 14,6
3488 Steelko Sp. z o.o. S.K. Zabrze 14,6
3489 Ensta Sp. z o.o. Myszków 14,6
3490 Jaremar Sp. z o.o. S.K. Chorzów 14,6
3491 D & i Sp. z o.o. Ruda Śląska 14,6
3492 Reha-Fit Sp. z o.o. Będzin 14,6
3493 Polifarb-Market Sp. z o.o. Cieszyn 14,6
3494 Hurtownia Long Sp. z o.o. S.K. Dąbrowa Górnicza 14,6
3495 Imgn.Pro Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 14,6
3496 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Jaj-Pol Sp. z o.o. Stanowice 14,6
3497 Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Zawiercie 14,6
3498 Bagier-Kowalik, Mączka i Wspólnicy S.K. Katowice 14,6
3499 ARTECH RYBNIK Sp. z o.o. Rybnik 14,5
3500 Batech Piotr Barski Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14,5
3501 Habitat 2000 Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Rybnik 14,5
3502 Frakcja Sp. z o.o. Brenna 14,5
3503 Derya Sp. z o.o. Tychy 14,5
3504 Silesia – Gór Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 14,5
3505 Spółdzielnia Mieszkaniowa Cieszynianka w Cieszynie Cieszyn 14,5
3506 Przedsiębiorstwo Hutniczo-Odlewnicze Myszków Sp. z o.o. Myszków 14,5
3507 Ezt Sp. z o.o. Sosnowiec 14,5
3508 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Elstal E. Gruchel, J. Gruchel sp.j. Ruda Śląska 14,5
3509 Bellator24 Sp. z o.o. sp.k. Tychy 14,5
3510 Ika-Bud Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 14,5
3511 Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysło w E A Gr Omax Sp. z o.o. Racibórz 14,5
3512 Producent Łańcuchów Dolzamet Sp. z o.o. Częstochowa 14,5
3513 Robin Investments Sp. z o.o. Rybnik 14,5
3514 Zamet – Budowa Maszyn S.A. Tarnowskie Góry 14,5
3515 Odlewnia Żeliwa Terlecka-Gradoń Sp. z o.o. sp.k. Gruszewnia 14,4
3516 GG Management Sp. z o.o. Bestwina 14,4
3517 K-J-METALE Sp. z o.o. Żory 14,4
3518 Przychodnia Sikornik Sp. z o.o. Gliwice 14,4
3519 Alton Group Sp. z o.o. Poraj 14,4
3520 2brally Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 14,4
3521 Michl Polska Sp. z o.o. Katowice 14,4
3522 Ankra Sp. z o.o. Zabrze 14,4
3523 Mostostal Zabrze Konstrukcje Przemysłowe S.A. Zabrze 14,4
3524 Bsk Technika Zamocowań Sp. z o.o. Katowice 14,4
3525 Hp2 Sp. z o.o. Odchów i Hodowla Drobiu sp.k. Palowice 14,4
3526 Pro Inwest Sp. z o.o. Katowice 14,4
3527 Przedsiębiorstwo Prefabrykacji Górniczej Prefrow Sp. z o.o. Rybnik 14,4
3528 Polmark Logistic Sp. z o.o. S.K. Katowice 14,4
3529 Jarmex Adam Kasprzak sp.j. Częstochowa 14,3
3530 Fob-Decor Sp. z o.o. Turza 14,3
3531 Hmr Invest Sp. z o.o. Lędziny 14,3
3532 Pracownia Architektoniczna Czora i Czora Sp. z o.o. Katowice 14,3
3533 Lift Profil Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 14,3
3534 Hatex Ogrody Zimowe Sp. z o.o. Bytom 14,3
3535 Chemi Kam Sp. z o.o. Będzin 14,3
3536 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Mierzęcice 14,3
3537 Eldom – Sp. z o.o. Katowice 14,3
3538 Zakład Projektowania i Doradztwa Technicznego Gorprojekt Sp. z o.o. Gliwice 14,3
3539 Biuro Steward Security Grup Sp. z o.o. Chorzów 14,3
3540 Mm Cars Kościuszki Sp. z o.o. Katowice 14,3
3541 Sirio Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 14,3
3542 Kafka, Nikończuk I Wspólnicy Sp. K. Bielsko-Biała 14,3
3543 Polfendo Sp. z o.o. Mysłowice 14,3
3544 M&M Idealogistics Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 14,2
3545 RUTEX Sp. z o.o. Częstochowa 14,2
3546 PR QUEST sp. z o.o. sp.k. Katowice 14,2
3547 EDS Polska Sp. z o.o. Żory 14,2
3548 Perfection Business Group Sp. z o.o. Katowice 14,2
3549 Rubra Sp. z o.o. S.K.A. Katowice 14,2
3550 UC Transports Polska Sp. z o.o. Kolonia Klepaczka 14,2
3551 Millenium Sport Sp. z o.o. Katowice 14,2
3552 Robinson Europe S.A. Bielsko-Biała 14,2
3553 Hidrofilt Sp. z o.o. Gliwice 14,1
3554 Przedsiębiorstwo Serwisowo Projektowe Proserw-Zgoda Sp. z o.o. Świętochłowice 14,1
3555 Aldo Sp. z o.o. Puńców 14,1
3556 Sonia Draga Sp. z o.o. Katowice 14,1
3557 And Investment Sp. z o.o. Katowice 14,1
3558 Amk Glass Sp. z o.o. Sosnowiec 14
3559 Akma Sp. z o.o. Tychy 14
3560 Koga Sp. z o.o. Zamarski 14
3561 Patio-Park 1 Sp. z o.o. Katowice 14
3562 Rozmus Sp. z o.o. Sosnowiec 14
3563 B.J.G. Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 14
3564 Palaro Sp. z o.o. Rydułtowy 14
3565 Posta Sp. z o.o. Gliwice 14
3566 DECPRO sp. z o.o. Katowice 14
3567 Tolino Sp. z o.o. Katowice 14
3568 The Software House Sp. z o.o. Gliwice 14
3569 Plakat XL Sp. z o.o. sp.k. Katowice 14
3570 Grund i Synowie Sp. z o.o. S.K. Katowice 14
3571 Przychodnia Nr. 4 Sp. z o.o. Tychy 14
3572 Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa Zuzanna Tychy 14
3573 Altus Sp. z o.o. S.K. Gliwice 13,9
3574 Karmello Chocolatier Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,9
3575 Proerg Sp. z o.o. S.K. Chorzów 13,9
3576 Ntm Sp. z o.o. Gliwice 13,9
3577 Dom – Mar Sp. z o.o. S.K. Żory 13,9
3578 Stabilo Sp. z o.o. Bytom 13,9
3579 Tetenal Polska Sp. z o.o. Katowice 13,9
3580 Leocode Sp. z o.o. Katowice 13,9
3581 Unijny Ośrodek Szkolenia Kierowców Sp. z o.o. Jarząbkowice 13,9
3582 Kawon sp.j. Wiesława, Michał i Paweł Kłósek Żelisławice 13,9
3583 Ag-Rolbud Anna Wyrwol Gabriel Mateja sp.j. Radzionków 13,9
3584 Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum Sp. z o.o. Katowice 13,9
3585 Wydawnictwo Świętego Filipa Apostoła Sp. z o.o. Częstochowa 13,9
3586 Capsilon Software Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,9
3587 Klimek – Plast Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 13,9
3588 Elanstil Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 13,9
3589 Travaini Pompy Polska sp. z o.o. Katowice 13,9
3590 Wod-Chem Rental Sp. z o.o. Częstochowa 13,8
3591 Darma Sp. z o.o. Gumna 13,8
3592 Flesh – Farby Lakiery Sp. z o.o. S.K. Katowice 13,8
3593 Miles Sp. z o.o. Sosnowiec 13,8
3594 PUMECH Sp. z o.o. Bytom 13,8
3595 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wola Wola 13,8
3596 Biopolonia Sp. z o.o. S.K.A. Częstochowa 13,8
3597 Batist Medical Polska Sp. z o.o. Katowice 13,8
3598 Pottker-Polska Sp. z o.o. Piekary Śląskie 13,8
3599 Intralogic Sp. z o.o. sp.k. Tarnowskie Góry 13,8
3600 PHU EL VID sp. j. MARIAN BUDNY MICHAŁ PARYS Kalety 13,8
3601 Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ant Dar Kościjański & Oleksiak sp.j. Poraj 13,8
3602 Subpharmex Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 13,8
3603 Przedsiębiorstwo Budowlane Kompleks – Krzysztof Króliczek i Wspólnicy sp.j. Jastrzębie-Zdrój 13,8
3604 Entees Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 13,8
3605 FCA Services Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,8
3606 B-Trans Sp. z o.o. Sławków 13,8
3607 Damaskin Express Sp. z o.o. Częstochowa 13,8
3608 New Energy Cieszyn Sp. z o.o. w Restrukturyzacji Ogrodzona 13,8
3609 Przedsiębiorstwo Wenta Sp. z o.o. S.K.A. Gostyń 13,7
3610 Mlu Sp. z o.o. Katowice 13,7
3611 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Kk Kwant Sp. z o.o. Żory 13,7
3612 Cargo Sped Trans Sp. z o.o. sp.k. Radzionków 13,7
3613 Top Sport Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 13,7
3614 Enginiety Sp. z o.o. Gliwice 13,7
3615 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Promet Kazimierz Gabryś, Ewa Gabryś-Staszałek sp.j. Bestwina 13,7
3616 Euromed Przychodnia Lekarska Sp. z o.o. Częstochowa 13,7
3617 Fundacja Integracji Społecznej Feniks Częstochowa 13,7
3618 Park Pamięci Sp. z o.o. Ruda Śląska 13,7
3619 Alchipolska Sp. z o.o. Katowice 13,7
3620 Polterm Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 13,7
3621 AIM Sp. z o.o. S.K. Piekary Śląskie 13,7
3622 CDC PL Sp. z o.o. Katowice 13,7
3623 Euro – Energia S.A. Ruda Śląska 13,7
3624 Tomra Sorting Sp. z o.o. Katowice 13,6
3625 Ricotherm Sp. z o.o. Ustroń 13,6
3626 Blu Marine Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,6
3627 Spółdzielnia Mieszkaniowa Barbara Chorzów 13,6
3628 Partner Haus Sp. z o.o. Mysłowice 13,6
3629 Global Sp. z o.o. Szczyrk 13,6
3630 MGM Mining & Construction Sp. z o.o. Katowice 13,6
3631 NORFI POLSKA Sp. z o.o. Sosnowiec 13,6
3632 Luka Sp. z o.o. Katowice 13,6
3633 Industrial-Tapes-Systems Sp. z o.o. Gliwice 13,6
3634 Euroexpert Group Sp. z o.o. Katowice 13,6
3635 Grupa Orion Sp. z o.o. Katowice 13,6
3636 Devpol Sp. z o.o. Katowice 13,6
3637 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wspólnota Skoczów 13,6
3638 Edm-Stal Sp. z o.o. Bytom 13,6
3639 Install Sp. z o.o. Zawiercie 13,6
3640 Pharmix Sp. z o.o. Ruda Śląska 13,6
3641 Stowarzyszenie Kreowania Edukacji Finansowej Jaworzno 13,6
3642 San-Medical Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 13,5
3643 Tracor Sp. z o.o. Katowice 13,5
3644 Dom Techniczno-Handlowy Cieślar Sp. z o.o. Gliwice 13,5
3645 Integral Sp. z o.o. Katowice 13,5
3646 Arrow Sp. z o.o. Katowice 13,5
3647 Rafs Sp. z o.o. Bytom 13,5
3648 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Raciborzu Racibórz 13,5
3649 IMAC Sp. z o.o. Częstochowa 13,5
3650 Fachhandel Polska Sp. z o.o. Gliwice 13,5
3651 Spekom Sp. z o.o. Katowice 13,5
3652 Zmuw Engineering S.A. Sosnowiec 13,5
3653 Woal Trans Sp. z o.o. S.K. Rybnik 13,4
3654 Silesian Electronics Team Sp. z o.o. Sosnowiec 13,4
3655 HMB Greszta Sp. z o.o. S.K. Dąbrowa Górnicza 13,4
3656 Grupa Berg Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 13,4
3657 Grosley Sp. z o.o. Rzuchów 13,4
3658 Szerwal 2014 Sp. z o.o., S.K. Bielsko-Biała 13,4
3659 TAXUS ARBOR sp. z o.o. sp.k. Tychy 13,4
3660 TAMTRON S.A. Katowice 13,4
3661 PW Lemar Sp. z o.o. S.K. Siemianowice Śląskie 13,4
3662 Hlogistyka Sp. z o.o. Gliwice 13,4
3663 Łukasik i Kropka Kancelaria Prawna sp.k. Katowice 13,4
3664 Allnet Sp. z o.o. S.K. Bełk 13,4
3665 Offisio Sp. z o.o. Bytom 13,4
3666 Lotte Immobilien Sp. z o.o. Tychy 13,4
3667 Murapol Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,4
3668 Przedsiębiorstwo Gospodarcze Cross Sp. z o.o. Chorzów 13,3
3669 Solidbau Sp. z o.o. Tychy 13,3
3670 Funghi-Pol Sp. z o.o. Studzienice 13,3
3671 Hodl Sp. z o.o. sp.k. Katowice 13,3
3672 Mavex-Rekord Vasuti Jarmu Es Alkatresz Gyarto, Forgalmazo Es Ingatlanforgalmazo Korlatolt Felelossegu Tarsasag sp. z o.o. Oddział w Polsce Racibórz 13,3
3673 Adiuvat Sp. z o.o. Gliwice 13,3
3674 Ammega Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,3
3675 Europharma M.Rachtan Sp. z o.o. Katowice 13,3
3676 Zakłady Tapicersko-Meblowe Aspol Arkadiusz Magdziarz, Anna Magdziarz sp.j. Częstochowa 13,3
3677 Zielona Krowa Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 13,3
3678 Spinbud Sp. z o.o. S.K.A. Chorzów 13,3
3679 Bio Term Sp. z o.o. Wojkowice 13,3
3680 ARJA Investment Sp. z o.o. S.K. Chorzów 13,3
3681 KSC Aluminium Sp. z o.o. Mysłowice 13,3
3682 Furman Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,3
3683 Operis Sp. z o.o. Czerwionka-Leszczyny 13,3
3684 Odeon Iluminacje Sp. z o.o. Gliwice 13,3
3685 Zaz-En Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 13,3
3686 Stacja Paliw A. Chajdas i Wspólnicy S.J. Miedźno 13,3
3687 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Euro-Mix Sp. z o.o. Żory 13,2
3688 ZRE Katowice Serwis Sp. z o.o. Katowice 13,2
3689 Crw Opinion Sp. z o.o. Katowice 13,2
3690 Arret Sp. z o.o. Zabrze 13,2
3691 R.D.I. Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,2
3692 Tomhal Sp. z o.o. Zabrze 13,2
3693 Spero Contracting Sp. z o.o. Lubliniec 13,2
3694 Amb Sp. z o.o. Zabrze 13,2
3695 Fione Sp. z o.o. S.K. Racibórz 13,2
3696 Packsystem Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 13,2
3697 Maad Sp. z o.o. Częstochowa 13,2
3698 Duraj?S Wood Sp. z o.o. S.K. Wieprz 13,1
3699 Canis Majoris Development M.Kamiński i Wspólnicy S.J. Częstochowa 13,1
3700 PHU Stanieczko Sp. z o.o. S.K. Tychy 13,1
3701 Projchłod Sp. z o.o. Gliwice 13,1
3702 ENKO S.A. Gliwice 13,1
3703 Qvver Sp. z o.o. Bielsko-Biała 13,1
3704 Instytut Kształcenia Zawodowego Polonia Sp. z o.o. Mikołów 13,1
3705 Wampol Sp. z o.o. Mysłowice 13,1
3706 Budkop S.A. Mysłowice 13,1
3707 Towarzystwo Św. Pawła – Edycja Św. Pawła Częstochowa 13,1
3708 GFS Engineering Sp. z o.o. Katowice 13,1
3709 Gmin – Med Sp. z o.o. Dobieszowice 13
3710 Ekspert Południe Sp. z o.o. S.K. Międzyrzecze Górne 13
3711 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Bieńkowicach Bieńkowice 13
3712 Borgy Pl Sp. z o.o. Katowice 13
3713 Dormada Sp. z o.o. Katowice 13
3714 Arche Consulting Solutions Sp. z o.o. S.K. Katowice 13
3715 Firma Axel Orthopedic Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 13
3716 Synergia Nieruchomości B.Gruszka, A.Smagoń sp.j. Katowice 13
3717 MARMATOR MATEUSZ IWAŃSKI Bieruń 13
3718 Cyniarska Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 13
3719 Tatrapet Polska Sp. z o.o. Paniówki 12,9
3720 Er Grupa Sp. z o.o. Katowice 12,9
3721 Fiori Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 12,9
3722 Alma sp.j. St. i M.Smolorz Pszczyna 12,9
3723 QS & S Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,9
3724 H&S Steel Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 12,9
3725 C.R.S. Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,9
3726 PS Investment Sp. z o.o. Ruda Śląska 12,9
3727 Hamerlak Alicja i Henryk Hamerlak sp.j. Bielsko-Biała 12,9
3728 El-Instal Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,9
3729 MAX Logistic Sp. z o.o. Sp.K. Mikołów 12,9
3730 Shar-Pol Sp. z o.o. Gliwice 12,9
3731 SBS Investment Group Sp. z o.o. Katowice 12,9
3732 Eurorest Sp. z o.o. Katowice 12,9
3733 Best Dom Sp. z o.o. Beskidy VIII sp.k. Bielsko-Biała 12,9
3734 D4PRO Sp. z o.o. Sp.K. Knurów 12,9
3735 Endeco Sp. z o.o. Katowice 12,9
3736 Gsf Polska Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 12,9
3737 Gnom S.J. Jaworzno 12,9
3738 Gemm Putur sp.j. Częstochowa 12,9
3739 Ecco Tech Sp. z o.o. Baby 12,8
3740 Ab Personal Consulting Sp. z o.o. Częstochowa 12,8
3741 Geektech Sp. z o.o. Katowice 12,8
3742 Jobspol Sp. z o.o. sp.k. Żory 12,8
3743 Tex Company Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 12,8
3744 Fd Finance Development Sp. z o.o. Pszczyna 12,8
3745 Interaktywny Dom Sp. z o.o. Katowice 12,8
3746 Bozigórski Sp. z o.o. Chałupki 12,8
3747 Akwib Sp. z o.o. sp.k. Lipie 12,8
3748 Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Ustroniu – Sp. z o.o. Ustroń 12,8
3749 Sport Vita Sp. z o.o. Gliwice 12,8
3750 Upd Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Doradcze Sp. z o.o. Chorzów 12,8
3751 Lux-Med Sp. z o.o. Ruda Śląska 12,8
3752 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Libra J.Skoczylas T.Skoczylas sp.j. Bielsko-Biała 12,7
3753 Bloom Of Investments Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,7
3754 HBT Roltrac Sp. z o.o. S.K. Cieszyn 12,7
3755 Proof-Tech Inwest Sp. z o.o. sp.k. Szałsza 12,7
3756 Pds Inwestycje Sp. z o.o. Sosnowiec 12,7
3757 Firma Handlowo-Usługowa Mag Marcin Kierszniok i Wspólnicy sp.j. Radzionków 12,7
3758 Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o. Ruda Śląska 12,7
3759 Janowiec Group Sp. z o.o. S.K. Tychy 12,7
3760 Seventeens Sp. z o.o. Mikołów 12,7
3761 Einstal East Sp. z o.o. Mikołów 12,7
3762 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sprzętu Pożarniczego i Ochronnego Fire-System Ł.Wnuk, A.Kuźnik sp.j. Mszana 12,7
3763 Examobile S.A. Bielsko-Biała 12,7
3764 Inko Sp. z o.o. Rybnik 12,7
3765 IREX – GAZ Sp. z o.o. Chorzów 12,7
3766 Infini Systems Sp. z o.o. Katowice 12,7
3767 Endurance Sp. z o.o. Częstochowa 12,6
3768 Zakład Instalacji Elektrycznych Zrep sp.j. Peseł Eugeniusz Wons Damian Bytom 12,6
3769 Eko-System Bis Sp. z o.o. S.K. Konopiska 12,6
3770 C.M.F. Sp. z o.o. Częstochowa 12,6
3771 Nextin Sp. z o.o. Tychy 12,6
3772 Value Added Logistics sp. z o.o. Gliwice 12,6
3773 Export Pack Polska Sp. z o.o. Zabrze 12,6
3774 Burian Logistic Sp. z o.o. Jaworze 12,6
3775 Jawi Security & Cleaning Sp. z o.o. Katowice 12,6
3776 Netizens Sp. z o.o. Katowice 12,6
3777 Hr Investment Sp. z o.o. Sosnowiec 12,6
3778 Oleum Sp. z o.o. Cieszyn 12,6
3779 Printex Łapot Sp. z o.o. Żory 12,6
3780 Techweld Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 12,5
3781 Agrofit Polska Sp. z o.o. S.K. Gliwice 12,5
3782 Fedalab Sp. z o.o. Katowice 12,5
3783 Worknow Sp. z o.o. S.K. Żywiec 12,5
3784 Omega Engineering Sp. z o.o. Mazańcowice 12,5
3785 Ład-Komplex Sp. z o.o. Rybnik 12,5
3786 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zachodnia Gliwice 12,5
3787 Lemonum Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 12,5
3788 Scapol Sp. z o.o. Częstochowa 12,5
3789 FUNDACJA MIEJ SERCE Rybnik 12,5
3790 Trendtrade 2 Sp. z o.o. Częstochowa 12,5
3791 SZAR S.A. Częstochowa 12,5
3792 Gomba Sp. z o.o. sp.k. Wisła Wielka 12,5
3793 JASTRZĘBSKI KLUB HOKEJOWY GKS JASTRZĘBIE Jastrzębie-Zdrój 12,5
3794 Alvico Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 12,5
3795 Rampex K.Termin, T.Termin sp.j. Tychy 12,5
3796 Shiji Poland Sp. z o.o. Katowice 12,5
3797 Europa 24 Sp. z o.o. Częstochowa 12,5
3798 Slovpol Wood Sp. z o.o. Lekartów 12,5
3799 Afk Instalacje Sp. z o.o. Katowice 12,5
3800 Nzoz Panaceum Sp. z o.o. Ruda Śląska 12,5
3801 CMC PUTEX Sp. z o.o. Zawiercie 12,5
3802 E-Call Polska Sp. z o.o. Ruda Śląska 12,4
3803 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Delta Sp. z o.o. Katowice 12,4
3804 Hydro-Rem Sp. z o.o. sp.k. Szczejkowice 12,4
3805 Bomet Sp. z o.o. Częstochowa 12,4
3806 Sz Invest Sp. z o.o. Sosnowiec 12,4
3807 Lubański Sp. z o.o. Porąbka 12,4
3808 Gtb Metropolis Nieruchomości Sp. z o.o. Katowice 12,4
3809 Centrum Opieki Salus Sp. z o.o. Rybnik 12,4
3810 Ibs Sp. z o.o. Gliwice 12,4
3811 Helipoland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,4
3812 3cargo Spółka z Ograniczoną Odpowedzialnością sp.k. Czechowice-Dziedzice 12,4
3813 Al-Con Sp. z o.o. Rybnik 12,4
3814 Centrum Medyczne Żwaków Sp. z o.o. Tychy 12,4
3815 Agro – Sorb Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 12,4
3816 Seguro AG Sp. z o.o. Mysłowice 12,4
3817 BESKID SPED sp. j. R MITUŚ I J KURYŁO Czechowice-Dziedzice 12,4
3818 Janeczka Sp. z o.o. S.K. Wisła 12,4
3819 Apteka Floriańska Sp. z o.o. Chorzów 12,4
3820 Czapla Sp. z o.o. Częstochowa 12,4
3821 Malaya Sp. z o.o. Racibórz 12,4
3822 Eko-Grandel Sp. z o.o. Kościelec 12,4
3823 POLBRASS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,4
3824 K-Construction Sp. z o.o. Katowice 12,4
3825 Techspeed Bendkowski, Mazur sp.j. Katowice 12,4
3826 Naster MS Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,3
3827 Przedsiębiorstwo Gumitex Sp. z o.o. Toszek 12,3
3828 Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Usług Medycznych Trauma-Dent Andrzej Partyka S.K. Pszczyna 12,3
3829 Nocon Sp. z o.o. Sosnowiec 12,3
3830 Ag Foods Sp. z o.o. Międzyrzecze Górne 12,3
3831 PPHU DOMUS Sp. z o.o. Gliwice 12,3
3832 Przesiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe DIMEX Sp. z o.o. Katowice 12,3
3833 Art-Met Narzędzia sp.j. Angelika Bystroń, Robert Łaciok Bielsko-Biała 12,3
3834 Kldiscovery Ontrack Sp. z o.o. Katowice 12,3
3835 HODOWLA RYB SŁODKOWODNYCH STAWY WIELIKĄT sp. z o.o. Grabówka 12,3
3836 Trans-Win Urszula Kruk, Wiesław Kruk sp.j. Mikołów 12,3
3837 Interpharma Sp. z o.o. Gliwice 12,3
3838 Tayama Sp. z o.o. S.K. Katowice 12,3
3839 Euro Faro Poland Sp. z o.o. Częstochowa 12,3
3840 Evolution Brand Sp. z o.o. S.K. Zabrze 12,3
3841 Megatex Auto Sp. z o.o. Imielin 12,3
3842 Drukarnia Wydruk J. i B. Baran sp.j. Katowice 12,3
3843 Insbud Spółka z Ograniczomną Odpowiedzialnością Rybnik 12,3
3844 Montec PL Sp. z o.o. Tychy 12,3
3845 Gomar Transport & Logistics A.Maroński sp.j. Katowice 12,3
3846 Kompresja Sp. z o.o. Katowice 12,3
3847 Galifruit Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 12,3
3848 Specdom Budownictwo Sp. z o.o. Miedźna 12,3
3849 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Majmex Józef Maj, Beata Maj sp.j. Częstochowa 12,3
3850 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjno-Usługowe Izol-Plast Sp. z o.o. Rogów 12,3
3851 Marlan Sp. z o.o. Bytom 12,3
3852 B.H. Idea Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 12,2
3853 Itp – System Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 12,2
3854 Mk Techbud Sp. z o.o. Syrynia 12,2
3855 K3 Telecom Sp. z o.o. Wola 12,2
3856 Gees – Krupa Roman i Joachim sp.j. Toszek 12,2
3857 Centrum Medyczne Eskulap Sp. z o.o. Racibórz 12,2
3858 Sigma Polska Sp. z o.o. Gliwice 12,2
3859 Manus sp. z o.o. Katowice 12,2
3860 Empiria Duo Sp. z o.o. S.K. Jastrzębie-Zdrój 12,2
3861 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Avicold sp.j. – Rychlik P.K.M.J., Rucka M. Cieszyn 12,2
3862 Eurokadra Fs Sp. z o.o. Zabrze 12,2
3863 Connecto Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 12,2
3864 Tomex sp.j., Tomasz Halama, Wojciech Halama Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Bielsko-Biała 12,2
3865 Pilchowickie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Pilchowice 12,2
3866 Losentech Sp. z o.o. Rybnik 12,2
3867 Insbudex sp. z o.o. Rybnik 12,2
3868 Van Huet Glastransport Polska Sp. z o.o. Kolonia Poczesna 12,2
3869 Dacavi Construction Sp. z o.o. Żory 12,2
3870 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Texbud Sp. z o.o. Rybnik 12,2
3871 Mazowsze Medi Spa Sp. z o.o. Ustroń 12,2
3872 Cheem International Sp. z o.o. Katowice 12,2
3873 Mogyi Polska Sp. z o.o. Katowice 12,2
3874 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Golik sp.j. Istebna 12,2
3875 Medico-Ząbkowice Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 12,2
3876 Szpital Wielospecjalistyczny Sp. z o.o. Gliwice 12,2
3877 Grupa Kapitałowa Parkmar Inkasso S.A. Katowice 12,2
3878 Max Elektro S.A. Katowice 12,1
3879 Nubisoft Sp. z o.o. Gliwice 12,1
3880 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Górnik Częstochowa 12,1
3881 MRW Budowa Maszyn Sp. z o.o. sp.k. Zwierzyniec Drugi 12,1
3882 Przedsiębiorstwo Robót Geologiczno – Wiertniczych Sp. z o.o. Sosnowiec 12,1
3883 Przychodnia Na Witosa Sp. z o.o. Katowice 12,1
3884 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ela Med Clinic Sp. z o.o. S.K. Gorzyce 12,1
3885 Carbotrans Sp. z o.o. Zabrze 12,1
3886 Karex sp.j. Andrzej Olszewski i Wspólnicy Częstochowa 12,1
3887 Wojewódzkie Przedsiebiorstwo Robót Drogowych S.A. Katowice 12,1
3888 Spółdzielnia Mieszkaniowa Premil Sosnowiec 12,1
3889 Proelmed Sp. z o.o. Przeds. Usług Medycznych Łaziska Górne 12,1
3890 Vitalis Cabak sp.j. Katowice 12,1
3891 Qxk Rolmetal Sp. z o.o. Sosnowiec 12,1
3892 Pbkr – Export Sp. z o.o. Częstochowa 12,1
3893 Sematech – Południe S.A. Zabrze 12,1
3894 Paint-Serwis – Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,1
3895 Gambella Sp. z o.o. Piekary Śląskie 12,1
3896 Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. Zabrze 12,1
3897 Grupa Ekoprojekt Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,1
3898 PPUH REMKOKS Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 12,1
3899 Olender Clinic Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 12,1
3900 K.A.R. Sp. z o.o. Piekary Śląskie 12,1
3901 EIP HR Sp. z o.o. Katowice 12,1
3902 Yota Sp. z o.o. Katowice 12,1
3903 Silesia Promotion Sp. z o.o. S.K. Katowice 12
3904 Draftel Sp. z o.o. S.K.A. Zabrze 12
3905 Hitin Sp. z o.o. Katowice 12
3906 Budmag Sp. z o.o. Niezdara 12
3907 Rybnet Sp. z o.o. S.K. Rybnik 12
3908 Nowiny Sp. z o.o. Rybnik 12
3909 KROSSLOGISTIC sp. z o.o. Zabrze 12
3910 Silbo Sp. z o.o. Żory 12
3911 S Mont Sp. z o.o. Katowice 12
3912 Rombor Sp. z o.o. Częstochowa 12
3913 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Myszków 12
3914 SENETIC S.A. Katowice 12
3915 Ios Sp. z o.o. Będzin 12
3916 Tak Cranes Sp. z o.o. Ruda Śląska 12
3917 Wokan Sp. z o.o. Sosnowiec 12
3918 Schinkel Sp. z o.o. Knurów 12
3919 Ośrodek Pomiarów i Automatyki S.A. Zabrze 12
3920 Oksydan Sp. z o.o. Gliwice 12
3921 Ecoplastol Sp. z o.o. Malinowice 12
3922 Jastrzębskie Zakłady Remontowe Dźwigi Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 12
3923 Centrum Klinkieru Sp. z o.o. Katowice 11,9
3924 Fundacja Edukacji i Wspomagania Rozwoju Evolver Chorzów 11,9
3925 Mirander Sp. z o.o. S.K. Katowice 11,9
3926 Chromet II Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 11,9
3927 Vatra Group Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 11,9
3928 Invest-Artbud Sp. z o.o. Sosnowiec 11,9
3929 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej BI – MED, Apteka Leśna Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 11,9
3930 Braider Sp. z o.o. Bieruń 11,9
3931 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Remix Remigiusz Kula Świerklany 11,9
3932 Rmr Modern Fashion Group Sp. z o.o. Jaworze 11,9
3933 Scrap-Metal Sp. z o.o. Sosnowiec 11,9
3934 Ga-Ma Gaz Sp. z o.o. Rybnik 11,9
3935 B.R.B. – Hydromont Sp. z o.o. Bytom 11,9
3936 Spółdzielnia Mieszkaniowa Saturn Czeladź 11,9
3937 Śląski Dom Brokerski Sp. z o.o. Świętochłowice 11,9
3938 Klinika Trychologii Sp. z o.o. Katowice 11,9
3939 Jartrans Sp. z o.o. S.K. Zabrze 11,9
3940 Mte Technologia Sp. z o.o. Orzesze 11,9
3941 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Szybex A.Ossoliński, B.Wilkosz sp.j. Częstochowa 11,9
3942 Abisal Sp. z o.o. Bytom 11,9
3943 Arte Sp. z o.o. Częstochowa 11,9
3944 Nieruchomości Jm Sp. z o.o. Częstochowa 11,9
3945 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Pas Sp. z o.o. Rybnik 11,9
3946 Airclean Sp. z o.o. Chorzów 11,9
3947 Winged IT Sp. z o.o. Katowice 11,8
3948 Przedsiębiorstwo Ocen i Inżynierii Środowiska Sozoprojekt Sp. z o.o. S.K. Katowice 11,8
3949 Pracownia Drogowa Pylon Sp. z o.o. Katowice 11,8
3950 Arkadia Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 11,8
3951 Albox Sp. z o.o. Gliwice 11,8
3952 Ever Group Sp. z o.o. Chorzów 11,8
3953 Mr Construction Sp. z o.o. Gliwice 11,8
3954 PAK INVEST sp. z o.o. Gliwice 11,8
3955 Przedsiębiorstwo Handlowe Indrax , K.Wszołek, K.Lasoń, sp.j. Zabrze 11,8
3956 Wmb Sp. z o.o. Lipie Śląskie 11,8
3957 Dld Sp. z o.o. Jaworzno 11,7
3958 Pimont Sp. z o.o. Blachownia 11,7
3959 Jastrzębskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Daszek Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 11,7
3960 INSTYTUT EDUKACJI I ROZWOJU Częstochowa 11,7
3961 Inżbud Sp. z o.o. Rybnik 11,7
3962 Group – On – Vet Sp. z o.o. Ludwinów 11,7
3963 Cam Technology Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11,7
3964 PAN – GAZ Częstochowa S.A. Częstochowa 11,7
3965 PHU MONMAR MARIUSZ BŁACH Tychy 11,7
3966 World Pharm Jargan – Szklorz S.J. Sosnowiec 11,7
3967 Janosh Sp. z o.o. S.K. Pszczyna 11,7
3968 Telkom – Projekt Sp. z o.o. Katowice 11,7
3969 Seban Sp. z o.o. Katowice 11,7
3970 Przychodnia Arnika Sp. z o.o. S.K. Zabrze 11,7
3971 A&J Partners Sp. z o.o. Bytom 11,7
3972 Senoma Sp. z o.o. Katowice 11,7
3973 Wydawnictwo Farmacom Sp. z o.o. S.K. Wodzisław Śląski 11,7
3974 JS2 Sp. z o.o. sp.k. Katowice 11,7
3975 Centrum Medyczne Hipokrates Sp. z o.o. Tychy 11,6
3976 Komet-Kom Sp. z o.o. Mikołów 11,6
3977 P.H.U. Camaro Artur Błoński, Jan Niedojad sp.j. Katowice 11,6
3978 Marpol Sp. z o.o. Wierzbie 11,6
3979 Electrical Components International Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11,6
3980 Ce Sp. z o.o. Lubliniec 11,6
3981 Las Huberta Sp. z o.o. Rudy 11,6
3982 Polger Logistics Sp. z o.o. S.K. Tarnowskie Góry 11,6
3983 Elikor Sp. z o.o. Gródczanki 11,6
3984 Prokom Construction Sp. z o.o. Sosnowiec 11,6
3985 Mifarma Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11,6
3986 Handel Materiałami Sypkimi i Opałowymi S.J. Agnieszka Golonka Mysłowice 11,6
3987 IDF Sp. z o.o. S.K. Katowice 11,6
3988 Ltj Investment Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 11,6
3989 Remondis Medison Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 11,6
3990 Remex Sp. z o.o. Tychy 11,6
3991 Air Business Sp. z o.o. Brenna 11,6
3992 SAR S.J. Bytom 11,6
3993 Bema Sp. z o.o. sp.k. Kośmidry 11,6
3994 MEW WIĘCMIERZYCE sp. z o.o. Kamienica 11,6
3995 Darmann Europe Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 11,6
3996 2bits Sp. z o.o. Katowice 11,6
3997 Complex Projekt Sp. z o.o. Biuro Projektowo – Konsultingowe Katowice 11,6
3998 Śródmiejska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Bielsku-Białej Bielsko-Biała 11,5
3999 Spółdzielnia Mieszkaniowa Sikornik Gliwice 11,5
4000 Silesia Investment Developer Group Sp. z o.o. Mysłowice 11,5
4001 Bakard Energia Sp. z o.o. Tychy 11,5
4002 Aj Invest Group Sp. z o.o. Gliwice 11,5
4003 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska Księżycowa Sp. z o.o. Częstochowa 11,5
4004 EXG Group Sp. z o.o. EXG Capital Bis S.K. Częstochowa 11,5
4005 Centrala Zbytu Węgla Węglozbyt S.A. Katowice 11,5
4006 Dabpol Sp. z o.o. S.K. Mikołów 11,5
4007 Ledger Sp. z o.o. S.K. Tychy 11,5
4008 Przedsiębiorstwo Racjonalizacji Użytkowania Paliw i Energii Energosystem Sp. z o.o. Katowice 11,5
4009 Ferrum Marketing Sp. z o.o. Katowice 11,5
4010 Kwalita Sp. z o.o. Gliwice 11,5
4011 ADBOR BOROWIECCY S.J. Kamyk 11,4
4012 Huta Sp. z o.o. S.K. Węgierska Górka 11,4
4013 Renowo Sp. z o.o. Jaworzno 11,4
4014 Niezależny Serwis Forda Bytom Nowy Dwór Sp. z o.o. S.K. Bytom 11,4
4015 Gtw Inwestycje Sp. z o.o. Podzamcze 11,4
4016 Arcoff Tomasz Rakowski Spółka Komandytowa Goleszów 11,4
4017 Laboratorium Anteo Poland Sp. z o.o. sp.k. Ruda Śląska 11,4
4018 MTM CEE Sp. z o.o. S.K. Wola 11,4
4019 3mps Sp. z o.o. Żywiec 11,4
4020 INOSTALEX Sp. z o.o. S.K. Bytom 11,4
4021 Polcar Sp. z o.o. Kolonia Poczesna 11,4
4022 Kraj Sp. z o.o. Katowice 11,4
4023 Catering24.Pl Sp. z o.o. S.K. Chorzów 11,4
4024 Klub Sportowy ROW Rybnik S.A. Rybnik 11,4
4025 Izolbud F.Nycz K.Kania sp.j. Bielsko-Biała 11,4
4026 P&R Venture Sp. z o.o. Rybnik 11,4
4027 Altis Sp. z o.o. S.K. Bytom 11,4
4028 Odlewnia Rafamet Sp. z o.o. Kuźnia Raciborska 11,4
4029 Fabmet Sp. z o.o. Bytom 11,3
4030 Spółdzielnia Turystyczno-Handlowa Pilsko Jeleśnia 11,3
4031 JM LABUS Sp. z o.o. S.K. Katowice 11,3
4032 Fach Work Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 11,3
4033 Przedsiębiorstwo Odmetanowania Kopalń Zachód Sp. z o.o. Ruda Śląska 11,3
4034 Techniserv It Sp. z o.o. w likwidacji Wisła 11,3
4035 Paryt Renobud Sp. z o.o. Ruda Śląska 11,3
4036 Arena-Bau Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11,3
4037 Hemleccy Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 11,3
4038 Mar & Montania Sp. z o.o. S.K. Szczyrk 11,3
4039 Redpal Sp. z o.o. Katowice 11,3
4040 Jagiełło i Smolarek Kancelaria Adwokacka Sp.k. Częstochowa 11,3
4041 Relt Sp. z o.o. Bytom 11,3
4042 Sanus Sp. z o.o. Częstochowa 11,3
4043 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Builder Sp. z o.o. Gliwice 11,3
4044 Admirał Sp. z o.o. Lędziny 11,3
4045 Kubara Components Sp. z o.o. Częstochowa 11,3
4046 Browar Pinta Sp. z o.o. Wieprz 11,3
4047 Orient Travel Spółka z Ograniczon Odpowiedzialnością Katowice 11,3
4048 Pracownicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Stella Tychy 11,3
4049 Mark Polska Sp. z o.o. Częstochowa 11,3
4050 Remontex – Sp. z o.o. Rybnik 11,3
4051 Rafnar Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11,2
4052 Rubor Sp. z o.o. Zakład Projektowo – Remontowy Częstochowa 11,2
4053 CALVERO Sp. z o.o. S.K. Wrzosowa 11,2
4054 Stavbau Development Sp. z o.o. Kalety 11,2
4055 Dziewiąta Apteka Zdrowit Sp. z o.o. Piekary Śląskie 11,2
4056 Remid-Plast Jarząb, Strojek, Zbrańska sp.j. Częstochowa 11,2
4057 Zakład Produkcyjno-Handlowy Wojna Sp. z o.o. Dąbrowa 11,2
4058 Polimal sp.j. A.Sanetra, J.Sanetra Czeladź 11,2
4059 Bieruńskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o. Bieruń 11,2
4060 ELCAM sp. z o.o. Świętochłowice 11,2
4061 Pol-Sana-Med Sp. z o.o. Będzin 11,2
4062 Pxp Company Sp. z o.o. Częstochowa 11,2
4063 MARKET 2 JTR sp. z o.o. sp.k. Łodygowice 11,2
4064 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Produkcyjne Rolchem Alojzy Lesiak, Brunon Nowok sp.j. Ćwiklice 11,2
4065 S&K Family Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 11,2
4066 Skała Tychy Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Tychy 11,2
4067 Carbo Asecura S.A. Pszczyna 11,2
4068 Mag – Mar Sp. z o.o. Częstochowa 11,2
4069 Ars- Med Sp. z o.o. Pszczyna 11,2
4070 Neko Energia Sp. z o.o. Rybnik 11,2
4071 Sil-Pack Sp. z o.o. Będzin 11,2
4072 Spedycja Pawbud Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 11,2
4073 Voice Sp. z o.o. Cieszyn 11,2
4074 He Wi Term Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 11,2
4075 Spółdzielnia Mieszkaniowa Gwarków Gliwice 11,2
4076 Euro Trader Sp. z o.o. Mikołów 11,2
4077 Centrum Handlowe Folwark Podlipki Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 11,2
4078 Polskie Biuro Podróży Primapol Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11,2
4079 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Bytom Bytom 11,2
4080 Impacta Sp. z o.o. Katowice 11,2
4081 Jk Box Sp. z o.o. Cieszyn 11,1
4082 PPUH Bratek Sp. z o.o. Kozy 11,1
4083 Aba Wiktorczyk Sp. z o.o. Czarków 11,1
4084 Zakład Obwodów Drukowanych Kono Nosek Jerzy, Kotula Marek, Kotula Beata, Nosek Maria sp.j. Gliwice 11,1
4085 GUT sp. z o.o. Czeladź 11,1
4086 Sadex Sp. z o.o. Rybnik 11,1
4087 Konsorcjum Prawno-Finansowe Vertus S.A. Katowice 11,1
4088 Baril Coatings Polska Ttk Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 11,1
4089 Park Kościuszki Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 11,1
4090 Budmax Ciepło Bis Sp. z o.o. Tychy 11,1
4091 Inpro Electric Sp. z o.o. Katowice 11,1
4092 Drewpol sp.j. Stanisław i Alicja Pękala Węgierska Górka 11,1
4093 Euro-Bis Sp. z o.o. Jaworzno 11,1
4094 Termoprojekt Sp. z o.o. Ruda Śląska 11,1
4095 Admar sp.j. Izabela Hampel Piotr Hampel Racibórz 11,1
4096 Ita Trade Sp. z o.o. Katowice 11,1
4097 Conclusive Engineering Sp. z o.o. Katowice 11,1
4098 TRAKT Sp. z o.o. Gliwice 11,1
4099 Piosenka Plus Sp. z o.o. Katowice 11,1
4100 KTM Weld Tomasz Mryka i Wspólnicy S.K. Ruda Śląska 11,1
4101 Puls Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 11,1
4102 Zakład Projektowo-Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Budokop Sp. z o.o. Mysłowice 11,1
4103 Budohit Sp. z o.o. Katowice 11,1
4104 Zakład Produkcyjny Tartacznictwo i Wyroby z Drewna Dawid Bryja i Wspólnicy sp.j. Ujsoły 11
4105 Venit Ewa Przybył, Dariusz Zboiński Sp. z o.o. Gliwice 11
4106 Adamar ABG Sp. z o.o. S.K. Katowice 11
4107 Movack Logistics Sp. z o.o. Katowice 11
4108 Ppe Poland Sp. z o.o. Świętochłowice 11
4109 Jawoplast sp.j. Janusz Wojtasiewicz Rudołtowice 11
4110 Softiq Sp. z o.o. Gliwice 11
4111 Intermal-Opakowania sp.j. Marcin Malewski, Ewelina Malewska Sosnowiec 11
4112 Kotal Sp. z o.o. Orzech 11
4113 Profi Credit Poland Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11
4114 Kalt And Szron Sp. z o.o. Pszów 11
4115 Rolleri Polska Sp. z o.o. S.K. Chorzów 11
4116 Ecojura Sp. z o.o. Częstochowa 11
4117 Cc Trade Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 11
4118 Fram sp.j. Edward Nowak Mikołów 11
4119 A. Stodolak J. Klon MAGNETO Sp.J. Czyżowice 11
4120 Bowling Zone Sp. z o.o. S.K. Katowice 11
4121 GAMA Sp. z o.o. Jaworzno 11
4122 Bryloownia Sp. z o.o. sp.k. Katowice 11
4123 Gedeon Sp. z o.o. Bielsko-Biała 11
4124 PPHU BRADEX sp. j. ZBIGNIEW ZAŁAWA I ADAM ZAŁAWA Szczekociny 11
4125 Polimerplast Sp. z o.o. Wysoka 11
4126 Rb Poland Sp. z o.o. Tychy 11
4127 STALEXPOL S.A. Katowice 10,9
4128 Rnb Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,9
4129 Orange Peak Sp. z o.o. Będzin 10,9
4130 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Budowlanych Jaf Sp. z o.o. Rybnik 10,9
4131 Holmar Sp. z o.o. sp.k. Czarna Wieś 10,9
4132 Cini Sp. z o.o. Czeladź 10,9
4133 Kkmt Sp. z o.o. Sosnowiec 10,9
4134 Śląskie Towarzystwo Zachęty Sztuk Pięknych Katowice 10,9
4135 Arnika Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,9
4136 Rent Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,9
4137 Dobra Apteka Sp. z o.o. Centrumtanich Leków sp.k. Koniecpol 10,9
4138 Eva Minge Design Sp. z o.o. Katowice 10,9
4139 Flstech Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 10,9
4140 Syntezis Sp. z o.o. Chorzów 10,9
4141 Inmatex Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 10,9
4142 Trabem Sp. z o.o. S.K. Mikołów 10,9
4143 Nowak – Nowak Roman, Nowak Arkadiusz sp.j. Żelisławice 10,9
4144 Polskie Maszyny Górnicze S.A. Katowice 10,8
4145 Speed Sp. z o.o. sp.k. Mikołów 10,8
4146 Badimex Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 10,8
4147 Emulan Sp. z o.o. Kolonia Poczesna 10,8
4148 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe MIX Urszula i Zdzisław Broda sp.j. Żory 10,8
4149 Energo-Puls Sp. z o.o. Zbrosławice 10,8
4150 RG Bogdanka Sp. z o.o. Chorzów 10,8
4151 Nikol-Tech Sp. z o.o. sp.k. Sosnowiec 10,8
4152 Gtl-Service Sp. z o.o. Pyrzowice 10,8
4153 Infrax Sp. z o.o. Bojszowy 10,8
4154 HH POLAND S.A. Gliwice 10,8
4155 Dotkom Sp. z o.o. Tychy 10,8
4156 Kon – Spaw Sp. z o.o. sp.k. Świętoszowice 10,8
4157 I & B Sp. z o.o. Mikołów 10,8
4158 Supracon Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 10,8
4159 Eco-Beef Sp. z o.o. Rzeniszów 10,8
4160 Korporacja Medyczna Kmk Sp. z o.o. Rybnik 10,8
4161 Net Free System Sp. z o.o. Katowice 10,8
4162 DR-TECH Sp. z o.o. Imielin 10,8
4163 Pralnia Silesia Sp. z o.o. Katowice 10,8
4164 Koma-1 Sp. z o.o. Świbie 10,8
4165 Tadeks Fertig Haus Sp. z o.o. S.K. Przystajń 10,8
4166 Geneus Polska Sp. z o.o. Kozy 10,8
4167 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Trans-Quadro Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 10,8
4168 Przedsiębiorstwo Górniczo-Budowlane i Produkcyjno-Handlowe Poch Sp. z o.o. Zabrze 10,8
4169 J.Musioł Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Marko sp.j. Wodzisław Śląski 10,8
4170 Balcer Sp. z o.o. Gliwice 10,8
4171 Mega Sport A.K. Strykowski sp.j. Bielsko-Biała 10,8
4172 Puls Sp. z o.o. Sosnowiec 10,7
4173 Endox Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,7
4174 Reamed Sp. z o.o. Tychy 10,7
4175 Quattro QF Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 10,7
4176 Aurinko Sp. z o.o. Gliwice 10,7
4177 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przy Elektrowni Rybnik Rybnik 10,7
4178 Margo Technologis Sp. z o.o. Racibórz 10,7
4179 Pf Electronic Sp. z o.o. Gliwice 10,7
4180 Recon Consulting Sp. z o.o. Chorzów 10,7
4181 Tms Design Sp. z o.o. Gołkowice 10,7
4182 Belamed Sp. z o.o. Katowice 10,7
4183 Apteka Św.Barbary Matera i Matera sp.j. Knurów 10,7
4184 Mbprojekt Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 10,7
4185 Aponte Sp. z o.o. Chorzów 10,7
4186 Centrum Opieki i Rehabilitacji Zdrowie Sp. z o.o. Częstochowa 10,7
4187 Optimum Consulting Sp. z o.o. Katowice 10,7
4188 Poli-Med Bielsko Sp. z o.o. Galena S.K. Bielsko-Biała 10,7
4189 X Deft Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 10,7
4190 Keystone Business Advisory Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,7
4191 Nejd Transport Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 10,7
4192 AMS Jaworzno Sp. z o.o. sp.k. Jaworzno 10,7
4193 ROLNICZA SPÓŁDZIELNIA PRODUKCYJNA SAD Tychy 10,7
4194 Vita Farm II Sp. z o.o. Katowice 10,7
4195 Afs-Pomiary Optyczne Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,7
4196 Grupa Zed Sp. z o.o. Zabrze 10,7
4197 G.B. GARAŻE Sp. z o.o. Częstochowa 10,6
4198 Arko Arkadiusz i Tomasz Mrozińscy sp.j. Częstochowa 10,6
4199 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Konsum Robotniczy w Cieszynie Cieszyn 10,6
4200 Apteka Św.Krzyża Zbigniew Torbus sp.j. Sosnowiec 10,6
4201 KNOR Sp. z o.o. Gliwice 10,6
4202 Grupa Dynamic Sp. z o.o. sp.k. Zawiercie 10,6
4203 Concept Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,6
4204 Nasze Zdrowie Sp. z o.o. Zabrze 10,6
4205 Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Turystycznych Sp. z o.o. Katowice 10,6
4206 Mekmed II Sp. z o.o. S.K. Katowice 10,6
4207 Zigler Polska Sp. z o.o. Jaworzno 10,6
4208 Eltrans S.J. Chorzów 10,6
4209 Ceramot Motyka, Pawlica sp.j. Buków 10,6
4210 Toxlab Sp. z o.o. Katowice 10,6
4211 Supra-Med Bielsko Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 10,5
4212 Elektrozłom Sp. z o.o. Ślemień 10,5
4213 PH PAK-OIL Sp. z o.o. Boronów 10,5
4214 Nuss Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,5
4215 Van Leeuwen Rury Sp. z o.o. Sosnowiec 10,5
4216 Vita Med Sp. z o.o. Tychy 10,5
4217 Domus Adam Chromik i Wspólnicy sp.j. Czechowice-Dziedzice 10,5
4218 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Ekobud Ganczarski, Wianecki, Marzec sp.j. Piekary Śląskie 10,5
4219 WRĘBOWA Sp. z o.o. Rybnik 10,5
4220 Tol Lech Dzierzkowski, Zbigniew Warzecha sp.j. Katowice 10,5
4221 Bogdan Pietrzak Piotr Pietrzak sp.j. Katowice 10,5
4222 Heyguys Sp. z o.o. Sosnowiec 10,5
4223 Kancelaria Prawnicza Argos Adwokat Wojciech Lubelski i Wspólnicy sp.k. Katowice 10,5
4224 P.P.H. Adamex J.Karoń, E.Kasprzyk, A.Kasprzyk sp.j. Częstochowa 10,5
4225 Szpital Zaborze Sp. z o.o. Zabrze 10,5
4226 Piastowska-Med Sp. z o.o. Częstochowa 10,5
4227 VR Technology Sp. z o.o. Gliwice 10,5
4228 Elbah II Sp. z o.o. Bytom 10,5
4229 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Sonic G.I M. Sojscy sp.j. Koziegłowy 10,4
4230 Semper Power Sp. z o.o. S.K. Krupski Młyn 10,4
4231 Arpus Sp. z o.o. Gliwice 10,4
4232 Przychodnia Rejonowa Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rudzie Śląskiej Ruda Śląska 10,4
4233 Bielbet Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 10,4
4234 Grupa Biuro-Land Sp. z o.o. sp.k. Jaworzno 10,4
4235 Drevo Haus Sp. z o.o. Jaworze 10,4
4236 MANKIEWICZ sp. j. Radzionków 10,4
4237 Nasza Przychodnia Sp. z o.o. Częstochowa 10,4
4238 Euteris Sp. z o.o. Szałsza 10,4
4239 CROCO GROUP sp. z o.o. Katowice 10,4
4240 Croco Group Sp. z o.o. Katowice 10,4
4241 Kaiser Pipes Sp. z o.o. Bytom 10,4
4242 CZ.P.B.P. PRZEMYSŁÓWKA S.A. Częstochowa 10,4
4243 KAR-BUD Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 10,4
4244 Mesago Italia Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,4
4245 Buh Blue Berry Service Sp. z o.o. S.K. Tychy 10,4
4246 Papirus Czechowice Sp. z o.o. Czechowice-Dziedzice 10,4
4247 Ciachomania Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 10,4
4248 Alwood Sp. z o.o. Sosnowiec 10,4
4249 Drogerie Polskie Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 10,4
4250 GRUPA AMB sp. z o.o. Chorzów 10,3
4251 METINVEST POLSKA Sp. z o.o. Katowice 10,3
4252 Markus Dystrybucja Sp. z o.o. Ruda Śląska 10,3
4253 Famur Institute Sp. z o.o. Katowice 10,3
4254 Pamar Sp. z o.o. Pszczyna 10,3
4255 Profinet S.A. Tychy 10,3
4256 Euro-Elektro Polska Sp. z o.o. S.K. Katowice 10,3
4257 Leda Sp. z o.o. Pszczyna 10,3
4258 Hufgard Polska Sp. z o.o. Częstochowa 10,3
4259 Zakład Produkcyjno-Handlowy Jonczyk sp.j. Koszęcin 10,3
4260 Ekolenergia Sp. z o.o. Zabrze 10,3
4261 Amber-Glass Sp. z o.o. Chorzów 10,3
4262 Spółdzielnia Mieszkaniowa Południe Sosnowiec 10,3
4263 Econnect4u Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 10,3
4264 Agape Finanse Sp. z o.o. Jaworze 10,3
4265 Tove Sp. z o.o. Katowice 10,3
4266 Slavi Sp. z o.o. S.K. Lędziny 10,3
4267 Perfekt Sp. z o.o. Rydułtowy 10,3
4268 Zakład Usług Komunalnych-Twaróg Sp. z o.o. Tworóg 10,3
4269 Filharmonia Śląska Im.Henryka Mikołaja Góreckiego w Katowicach Katowice 10,3
4270 Mandam Sp. z o.o. Gliwice 10,3
4271 Dorex sp.j. Piotr Chabzda Dąbrowa Górnicza 10,2
4272 Proxima Inwesting Sp. z o.o. Mikołów 10,2
4273 ELEKTRO OMEGA S.A. Katowice 10,2
4274 Eurofix Polska Sp. z o.o. Tychy 10,2
4275 Abies Polska Sp. z o.o. Pszów 10,2
4276 Sigit Poland Sp. z o.o. Skoczów 10,2
4277 Przychodnia Troclik Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,2
4278 ULTRA-GASTRO Jachimowski, Zawiszewski S.K. Częstochowa 10,2
4279 Dombud Rp Śląsk Sp. z o.o. Strumień 10,2
4280 Polski Serwis Floty Sp. z o.o. Katowice 10,2
4281 Businesscar-Grupa Ren Car Sp. z o.o. S.K. Rybnik 10,2
4282 Procertiv Sp. z o.o. Katowice 10,2
4283 Laser Solutions Sp. z o.o. S.K.A. Katowice 10,2
4284 Linmot Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 10,2
4285 Solar Eko Trade Sp. z o.o. Zabrzeg 10,2
4286 Lokotrain S.R.O., Oddział w Polsce Czechowice-Dziedzice 10,2
4287 Czora&Czora Inwestycje sp.j. Katowice 10,2
4288 Marciniszyn Zakład Mięsny Pniów sp.j. Pniów 10,1
4289 Cogito Sp. z o.o. Zabrze 10,1
4290 Weldpro Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 10,1
4291 Security Group Sp. z o.o. Sosnowiec 10,1
4292 Gulajski Sp. z o.o. sp.k. Kopienica 10,1
4293 WT Resources Sp. z o.o. Tychy 10,1
4294 Jenflor Bis Sp. z o.o. S.K. Świbie 10,1
4295 During Polska Sp. z o.o. Katowice 10,1
4296 Madex D&E Sp. z o.o. Zawiercie 10,1
4297 Aluwood Sp. z o.o. Katowice 10,1
4298 Strong Steel Poland Sp. z o.o. S.K. Bytom 10,1
4299 Piterparts Sp. z o.o. Jaworzno 10,1
4300 Cynkpol Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 10,1
4301 Inter Global Sp. z o.o. Rybarzowice 10,1
4302 Welding Alloys Polska Sp. z o.o. Gliwice 10,1
4303 An-Mark Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 10,1
4304 Stalpoldrew Długosz, Piekarski S.J. Bytom 10,1
4305 Raventech Sp. z o.o. S.K. Tarnowskie Góry 10,1
4306 Emis Misztal S.J. Częstochowa 10,1
4307 Meden Sp. z o.o. Gliwice 10,1
4308 Recycling Logo Group Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 10,1
4309 Magnus Sp. z o.o. Piekary Śląskie 10,1
4310 B+M Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,1


Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownie gospodarcze InfoCredit oraz Dun & Bradstreet

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:
1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2018-2019,
2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2019 roku,
3. Zysk netto w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.
4. Kapitał własny w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej
Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób bardzo uproszczony przez porównaniu do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych w październiku 2020 r.
C/Z: 42,2
C/WK: 0,77
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z października 2020 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w październiku 2020 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2019 r. i wskaźnika C/Z w październiku 2020 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2019 r. i wskaźnika C/Wk w październiku 2020 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 15 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 200 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza. Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r. Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest od 2020 r. również w Konkursie Przedsiębiorcze Miasto, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje miastom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 2 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 5 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.
Oferta handlowa

Kontrakt w sprawie oferty handlowej:
Łukasz Krajewski
lukasz.krajewski@europejskafirma.pl
tel. 536 303 088, (22) 77 14 200
#europejskafirma #instytuteuropejskiegobiznesu #brylantpolskiejgospodarki #businessbrilliant #najcenniejszefirmy