Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Łódzkiego

Spośród 95 219 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w czerwcu 2021 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 uzyskało 1839 firm z województwa łódzkiego. Analiza została przeprowadzona na podstawie najświeższych, wiarygodnych danych za lata 2018-2019 z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez dwanaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 100 tysięcy przedsiębiorstw.

W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu oszacował w bardzo uproszczony sposób wartość rynkową firm w październiku 2020 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wykorzystał podstawowe wskaźniki: C/Z i C/Wk. Ten pierwszy w październiku 2020 r. był wyjątkowo wysoki, wyniósł 42,2, co podbijało wartość firm wykazujących zyski.

Uproszczona metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył ranking Brylanty Polskiej Gospodarki 2020. Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2020 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Oferta handlowa jest przedstawiona poniżej rankingu.

Prosimy nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2020, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki


Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Łódzkiego
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r. w mln zł
1 Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o. Łódź 21137,8
2 Whirlpool Company Polska Sp. z o.o. Łódź 4682,9
3 Haering Polska Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 3235,4
4 PKO Leasing S.A. Łódź 3218,7
5 JTI Polska Sp. z o.o. Stary Gostków 3156,1
6 EUROGLAS Polska Sp. z o.o. Osiedle Niewiadów 2860,1
7 Aflofarm Farmacja Polska Sp. z o.o. Pabianice 2789,9
8 Veolia Energia Łódź S.A. Łódź 2293,4
9 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Przedborzu Przedbórz 2087,8
10 Atlas Sp. z o.o. Łódź 1910,3
11 Gillette Poland International Sp. z o.o. Łódź 1905,8
12 Medana Pharma S.A. Sieradz 1820,4
13 Cementownia Warta S.A. Trębaczew 1757,6
14 Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o. Łódź 1626,5
15 BEWA Sp. z o.o. Ruszczyn 1586,5
16 Hong-Yen Sp. z o.o. Łódź 1566,4
17 VEKA POLSKA Sp. z o.o. Skierniewice 1475,4
18 Sirmax Polska Sp. z o.o. Kutno 1458,9
19 Rr Donnelley Gts Poland Sp. z o.o. Łódź 1323,8
20 Pelion S.A. Łódź 1301,8
21 Sonoco Poland Packaging Services Sp. z o.o. Łódź 1286,5
22 BONPRIX Sp. z o.o. Łódź 1243,4
23 Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o. Smolice 1205,5
24 LEK S.A. Stryków 1172,7
25 Barry Callebaut Manufacturing Polska Sp. z o.o. Łódź 1156,2
26 Raw-Pol Stefański S.J. Rawa Mazowiecka 1112,7
27 Colep Polska Sp. z o.o. Kleszczów 1055,2
28 PTAK S.A. Rzgów 1032,8
29 Knauf Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 1032,2
30 Wkizb Atlas Sp. z o.o. Łódź 990
31 Lumileds Poland S.A. Pabianice 989,2
32 Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o. Ozorków 961,1
33 Progroup Board Sp. z o.o. Smolice 949,9
34 Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o. Łódź 918,3
35 Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Łódź 901,3
36 Amcor Specialty Cartons Polska Sp. z o.o. Łódź 900,6
37 Central Fund of Immovables Sp. z o.o. Łódź 856,3
38 BFF Polska S.A. Łódź 837
39 Constantia Teich Poland Sp. z o.o. Rogowiec 825,8
40 Hammermed Medical Polska Sp. z o.o. S.K. Łódź 819
41 EUROFOAM Polska Sp. z o.o. Zgierz 796,4
42 WIELTON S.A. Wieluń 792,3
43 Dachser Sp. z o.o. Sosnowiec 788,9
44 Uniwersytet Medyczny Łódź 776,7
45 Uniwersytet Łódzki Łódź 773,8
46 COMMERCECON Sp. z o.o. S.K. Konstantynów Łódzki 768
47 Union Polska Sp. z o.o. Radomsko 763,2
48 Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A. Łódź 721,4
49 HELIOS S.A. Łódź 699,3
50 Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. z o.o. Łódź 693,4
51 UMA Investments Sp. z o.o. Kutno 685,1
52 Zpow Agros Nova Sp. z o.o. S.K. Łowicz 659,1
53 DOZ S.A. DIRECT S.K. Łódź 639
54 mFinanse S.A. Łódź 635,7
55 Interprint Polska sp. z o.o. Ozorków 631,5
56 Rainbow Tours S.A. Łódź 610,6
57 Ceramika Tubądzin III Sp. z o.o. sp.k. Sieradz 595,5
58 Indigo Nails Sp. z o.o. sp.k. Łódź 590
59 Albea Poland Sp. z o.o. Łódź 553,8
60 Sempertrans Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 549,5
61 Skamex Sp. z o.o. S.K. Łódź 538,8
62 Dell Products (Poland) Sp. z o.o. Łódź 535,8
63 Lampre Polska Sp. z o.o. Kutno 516,7
64 MIKOMAX Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 510,4
65 Cortizo Sp. z o.o. Radomsko 508,9
66 Kramel Invest Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 505
67 Politechnika Łódzka Łódź 485,3
68 Tama Polska Sp. z o.o. Sieradz 485
69 PRT Radomsko Sp. z o.o. Radomsko 481,1
70 Moje Bambino Sp. z o.o. sp.k. Łódź 474,5
71 CERI International Sp. z o.o. Łódź 474,2
72 AQ Wiring Systems Sp. z o.o. Łódź 472,9
73 Sew-Eurodrive Polska Sp. z o.o. Łódź 458,8
74 Grudzeń Las Sp. z o.o. Grudzeń-Las 450,9
75 Borg Automotive Sp. z o.o. Zduńska Wola 449,4
76 NIJHOF – WASSINK Sp. z o.o. Kutno 442,5
77 Geberit Ozorków Sp. z o.o. Ozorków 407,9
78 Eko-Region Sp. z o.o. Bełchatów 404,6
79 F & F Filipowski sp.j. Pabianice 402,3
80 EKO-VIT Sp. z o.o. Łódź 398,4
81 Knauf Bauprodukte Polska Sp. z o.o. Rogowiec 380,8
82 Vandemoortele Bakery Products Polska Sp. z o.o. Łódź 367,1
83 Metalbud Sp. z o.o. Podlas 362,9
84 Cegal – Cecylia Gawlik, Kazimierz Gawlik, Artur Gawlik, Marek Gawlik – sp.j. Łódź 359,6
85 Flexipower Group Sp. z o.o. S.K. Kudrowice 351,9
86 AMZ-KUTNO S.A. Kutno 350,1
87 Wędlinka Sp. z o.o. S.K. Dobrydział 348,1
88 Salve Sp. z o.o. sp.k. Łódź 343,7
89 Roldrob S.A. Tomaszów Mazowiecki 338,5
90 FERROXCUBE POLSKA Sp. z o.o. Skierniewice 334,9
91 Zakład Włókienniczy Biliński Sp.j. Konstantynów Łódzki 330,5
92 Coko-Werk Polska Sp. z o.o. Łódź 324,7
93 ONTEX POLSKA Sp. z o.o. Radomsko 324
94 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 321,1
95 Transition Technologies PSC Sp. z o.o. Łódź 316,8
96 Zamet-Głowno Sp. z o.o. sp.k. (Dawniej: Zamet-Głowno Adam Pruski, Zdzisław Łuczak sp.j.) Głowno 315,7
97 PRIMULATOR Sp. z o.o. Łódź 311,4
98 PAUL HARTMANN POLSKA Sp. z o.o. Pabianice 310,6
99 JHM Development S.A. Skierniewice 309,3
100 Drog-Bruk A.P.Szczerek sp.j. Błaszki 304,9
101 Tomton Polska Sp. z o.o. Łódź 301
102 Aflopa Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. Pabianice 299,6
103 FLINT Group Polska Sp. z o.o. Konstantynów 292,6
104 Wytwórnia Klejów i Zapraw Budowlanych S.A. Zgierz 292,5
105 Elester-Pkp Sp. z o.o. Łódź 292,3
106 Ceramika Tubądzin Sp. z o.o. Tubądzin 290,4
107 GEALAN POLSKA Sp. z o.o. Rzgów 289,5
108 Ardagh Metal Beverage Trading Poland Sp. z o.o. Radomsko 288,4
109 Tubądzin Management Group Sp. z o.o. Cedrowice-Parcela 284,3
110 Emerson Polska Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 284,3
111 Premium Arena JTB Sp. z o.o. S.K. Łódź 279,1
112 Eco-Abc Sp. z o.o. Bełchatów 278
113 Aunde Poland Sp. z o.o. Łódź 273,4
114 KAN Sp. z o.o. Łódź 269,5
115 Intap Advanced Technology Sp. z o.o. sp.k. Bukowiec 269,1
116 Reac Poland Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 268,6
117 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe SZLACHET – STAL Waldemar I Grażyna Sendalscy S.J. Piotrków Trybunalski 267,8
118 Archicom Polska S.A. Łódź 265,7
119 Antinus Sp. z o.o. Skierniewice 264,9
120 MIRBUD S.A. Skierniewice 264,5
121 KERAKOLL POLSKA Sp. z o.o. Rzgów 264,2
122 FUJI SEAL POLAND Sp. z o.o. Kutno 261,1
123 Toya – Sp. z o.o. Łódź 259
124 P.P.H.U. BETA Kopacz Paweł Wąwał 257,8
125 P P H Legs Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 257,4
126 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Transportowe Trans-Plus Dariusz Słomka, Robert Słomka sp.j. Tomaszów Mazowiecki 252,6
127 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot J. Grot sp.j. Starowa Góra 252,1
128 VOITH TURBO Sp. z o.o. Wola Krzysztoporska 249,3
129 Cornette Underwear Sp. z o.o. S.K. Sieradz 247,1
130 Master Pharm S.A. Łódź 239,9
131 Epol Holding Sp. z o.o. Łódź 235,8
132 Fabryka Transformatorów w Żychlinie Sp. z o.o. Żychlin 235,6
133 Lamela Sp. z o.o. S.K. Łowicz 233,6
134 Madej-Bud Sp. z o.o. sp.k. Łódź 232
135 POLFARMEX S.A. Kutno 230,3
136 Mp Management Sp. z o.o. Łódź 226,3
137 Humax Poland Sp. z o.o. Bełchatów 223,6
138 Rollux Sp. z o.o. sp.k. Gorzkowice 222,9
139 Marcin Werner Vorster Chociw 221,5
140 GERLACH S.A. Drzewica 217,6
141 S.I.C. Sp. z o.o. Łódź 216,6
142 Lavinia i Sp. z o.o. S.K. Łódź 216
143 Spółdzielnia Mieszkaniowa Retkinia-Południe Łódź 215,6
144 Krotoski Sp. z o.o. sp.k. Łódź 213,9
145 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Styromax – Sukiennik Jerzy sp.j. Kolonia Łyszkowice 213,1
146 Tomaszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Biała Góra Sp. z o.o. Smardzewice 210,7
147 Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. Łódź 207,4
148 Nj Sp. z o.o. sp.k. Łódź 205,4
149 Amł – Dzianiny Joanna Szrajber, Marian Łoś sp.j. Łódź 202
150 Pestila II Sp. z o.o. sp.k. Studzianki 199,7
151 Globitell Wholesale Sp. z o.o. S.K. Łódź 199,2
152 Profilpas Polska Sp. z o.o. Kutno 198,1
153 Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Łódź 197,3
154 Kiloutou Polska Sp. z o.o. Łódź 196,4
155 Goodmills Polska Kutno Sp. z o.o. Kutno 194,8
156 Filip i S- Ka Dromader sp.j. Łódź 194,7
157 HSV Polska Sp. z o.o. Łódź 193,5
158 Megmar Logistics & Consulting Sp. z o.o. Kutno 192
159 Dolfos Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 190,6
160 Pharmapoint S.A. Łódź 189,8
161 SP Moulding Poland Sp. z o.o. Sieradz 189,3
162 Włodan Sp. z o.o. sp.k. Porszewice 189,1
163 BFF Medfinance S.A. Łódź 187,9
164 Zamet Industry Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 187,5
165 Egc Sp. z o.o. sp.j. Łódź 186,1
166 Firma SOFTEX Dariusz Michta Tomaszów Mazowiecki 184
167 Mazowieckie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt Sp. z o.o. Łowicz 182
168 Hycom S.A. Łódź 180,7
169 Nova Sp. z o.o. i Wspólnicy – Sp. Komandytowa Łódź 180,5
170 Zakład Ceramiki Budowlanej Owczary R.E.R. Stępień sp.j. Owczary 180,5
171 Centrum Elektryczne Ania Boguccy Sp. z o.o. sp.k. Wieluń 179,2
172 Pfleiderer Wieruszów Sp. z o.o. Wieruszów 179,1
173 Cws-Boco Polska Sp. z o.o. Łódź 177,2
174 Firma Transportowo Spedycyjno Handlowa Mielczarek Andrzej Zduńska Wola 176,7
175 HERCO Sp. z o.o. Cielądz 176,4
176 Hurtownia Leków Weterynaryjnych Weterpol Sp. z o.o. Gawrony 176,3
177 Gft Poland Sp. z o.o. Łódź 176,1
178 PPHU DAMAZ Zdzisław Nuszkiewicz Łódź 176
179 PPHU MARK’S Sp. z o.o. Prusak 174,8
180 Impall Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 172,9
181 Delia Cosmetics Sp. z o.o. Rzgów 172,8
182 Anita Group Sp. z o.o. S.K. Posmykowizna 172,1
183 Robinson Packaging Polska Sp. z o.o. Łódź 171,4
184 Bobst Polska Sp. z o.o. Łódź 171
185 Plastem P. Ciupa i T. Teodorczyk sp.j. Janiszewice 169,6
186 Turplast Primo Stanisław i Robert Turaj S.J. Zgierz 167,4
187 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Łódź S.K. Łódź 166,3
188 Łódź JTB Sp. z o.o. S.K. Łódź 165,7
189 Deante Antczak sp.j. Zgierz 164,7
190 Leiber Sp. z o.o. Krośniewice 163,7
191 AQUA PARK ŁÓDŹ Sp. z o.o. Łódź 163,1
192 Przedsiębiorstwo KONSPORT Mieczysław Majewski Dobków 162,1
193 NEUMO-POLSKA Sp. z o.o. Strobów 162
194 Enginova Sp. z o.o. Kutno 161,7
195 CEM-MIX Piotr Misztal Łódź 161,2
196 LS Poland Sp. z o.o. Zduńska Wola 160,5
197 BSG Sp. z o.o. Zgierz 160,3
198 Oqema Sp. z o.o. Ozorków 158,5
199 Nowa Szkoła Sp. z o.o. Łódź 156,8
200 Beauty Gallery Sp. z o.o. Łódź 156,8
201 KAN Trademark Sp. z o.o. Łódź 154,4
202 Firma Produkcyjno Handlowa Karczewski Marian Karczewski Ujazd 153
203 Browin Sp. z o.o. sp.k. Łódź 152,5
204 LSI SOFTWARE S.A. Łódź 151,7
205 FAMBUD – Jerzy Pietrzak Sp. z o.o. Skierniewice 148,9
206 Kersten Buildings Sp. z o.o. Kleszczów 147,6
207 Ventus R. Dłużewski i J. Michalak sp.j. Piotrków Trybunalski 147,6
208 INS-EL Sp. z o. o. S. K. Łódź 147,6
209 Ab Initio M. Matejczyk, C. Stańczak sp.j. Łódź 147,4
210 FMR LISICKI Janusz Lisicki Pukinin 147
211 Kilargo Sp. z o.o. Chechło Pierwsze 146,8
212 Belfor Polska Sp. z o.o. Łódź 144,5
213 Pinot Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 144,2
214 Logistic City Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 143,5
215 Firma PROBUD Jarosław Dąbrowski Radomsko 142,2
216 ZGO Aquarium Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 140,4
217 Dariusz Krasoń Łódź 140,2
218 Bugaj Sp. z o.o. Bugaj Zakrzewski 140,1
219 Wizja V Sp. z o.o. Łódź 139,8
220 Kampmann Polska Sp. z o.o. Łęczyca 138,7
221 Ventria Sp. z o.o. Łódź 138
222 Schimar Sp. z o.o. sp.k. Łódź 136,3
223 COATS POLSKA Sp. z o.o. Łódź 136
224 EDC Expert Direct Communication Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 135,6
225 KLIM-EKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Łódź 135,5
226 Joka Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 133,5
227 APATOR ELKOMTECH S.A. Łódź 133,5
228 P.H.U. MAGO – Małgorzata Gostyńska Łódź 133
229 Profilex Sp. z o.o. sp.k. Łask 132,4
230 Bestgum Polska Sp. z o.o. Rogowiec 131,4
231 Emo-Farm Sp. z o.o. Ksawerów 131,4
232 Ośrodek Badawczo – Produkcyjny Politechniki Łódzkiej ICHEM Sp. z o.o. Łódź 131
233 Elmen Sp. z o.o. Rogowiec 130,4
234 Lady Kama Anna Miszczak sp.j. Aleksandrów Łódzki 130,4
235 Mir-Kar Sp. z o.o. sp.k. Makowiska 129,8
236 Optomer Meller, Rzetelski sp.j. Łódź 129,4
237 Polska Dystrybucja Alkoholi Sp. z o.o. Wola Zaradzyńska 128,3
238 Inżtech Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 128,3
239 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Marcin Sp. z o.o. sp.k. Łódź 127,7
240 Trans Kop Mariusz Maślanka Tuszyn 126,4
241 Yamada Wentworth Tech Sp. z o.o. Lućmierz-Ośrodek 126,2
242 Emerson Sp. z o.o. S.J. Piotrków Trybunalski 125,8
243 Lexari Sp. z o.o. Łódź 124,1
244 Uds Sp. z o.o. Nowy Kawęczyn 123,5
245 Ewt Immobilien Gmbh Smolice 122,7
246 Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o. Tuszyn 122,5
247 Saturn Ceramika Sp. z o.o. Sp.k. Opoczno 122,1
248 Profilex Property Sp. z o.o. sp.k. Orchów 122
249 Cermont Sp. z o.o. Wola Krzysztoporska 121,8
250 Pabianicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Pabianice 122
251 Tinby Sp. z o.o. Stawiszcze 121,5
252 Gibo Sp. z o.o. Stawiszcze 120,3
253 SAT-FILM Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Łódź 119,8
254 NOWA LEASE Sp. z o.o. Kutno 119,6
255 Ff Marka Własna Sp. z o.o. Łódź 118,9
256 Self Company Group Sp. z o.o. sp.k. Bielawy 118
257 Przedsiębiorstwo Handlowe Agroskład sp.j. Włodzimierz Jabłoński, Jacek Kaczuba Józefin 117,8
258 A&A Marketing Sp. z o.o. Holding sp.k. Łódź 117,7
259 Men Market Nina Obałka Złoczew 116,8
260 Geplastyk Polska Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 116,3
261 Abm Jędraszek sp.j. Pabianice 116
262 Karton Polska Sp. z o.o. S.K. Wymysłów 115,8
263 Kompania Leśna Chodkiewicz, Mazurkiewicz, Petrykowski sp. j. Nowy Dwór-Parcela 115,7
264 Mccormick Shared Services Emea, LLC Sp. z o.o. Łódź 115,4
265 Bioveri Sp. z o.o. S.K. Dąbrówka Wielka 114,4
266 Mk Centrum K. Duliba, M. Myczka sp.j. Piotrków Trybunalski 114,3
267 HODOWLA ROŚLIN STRZELCE Sp. z o.o. Grupa IHAR Strzelce 114
268 Uni-Form Sp. z o.o. sp.k. Łódź 112,6
269 Centrum Pali Sp. z o.o. Kutno 111,9
270 Kuchinox Polska Sp. z o.o. sp.k. Łódź 111,4
271 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Kawiks Karol Chachulski Wincenty Chachulski sp.j. Patoki 111,1
272 Instal Bud Pecyna Sp. z o.o. Żelechlinek 111
273 Przedsiębiorstwo Budowlano Produkcyjne Trakt Bobrzak, Tecław – sp.j. Woźniaków 110,6
274 Firma Bracia Urbanek Andrzej i Jacek Urbanek sp.j. Łowicz 109,4
275 Ins-El sp.j. Paweł Zdanowski Izabela Gębicka-Zdanowska Łódź 109,3
276 MakoLab S.A. Łódź 108,6
277 Aditech Sp. z o.o. S.K. Kutno 108,4
278 Ideal Services Sp. z o.o. S.K. Łódź 108,3
279 Harman Connected Services Poland Sp. z o.o. Łódź 107,8
280 Sulimar Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 107
281 Młyn Szadek Sp. z o.o. sp.k. Szadek 107
282 Vik-Bud Sp. z o.o. S.K. Łask 106,7
283 RECTICEL Sp. z o.o. Łódź 106,6
284 Golden Rose Sp. z o.o. Łódź 105,4
285 Państwowe Przedsiębiorstwo Odzieżowe w Sieradzu Sieradz 105,1
286 Omnikon Sp. z o.o. Łódź 104,8
287 Delfarma Sp. z o.o. Łódź 104
288 InstalPlast Łask Sp. z o.o. S.K. Łódź 104
289 Immergas Polska sp. z o.o. Łódź 103,8
290 Wagran Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 103,3
291 Sonia Sp. z o.o. I Wspólnicy S.K. Starowa Góra 102,1
292 Przedsiębiorstwo Jasta Sp. z o.o. sp.k. Kamieńsk 101,7
293 Sesto Senso Klimas S.J. Czastary 101,4
294 Zakład Inżynieryjno-Budowlany Sp. z o.o. S.K. Zgierz 100,7
295 Clariant Plastics & Coatings (Polska) Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 100,7
296 Kral Sp. z o.o. Łódź 100,6
297 Wizet Transport Sp. z o.o. Łęczyca 100,2
298 Ergomat Sp. z o.o. Stawiszcze 98,8
299 MGL Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 98,1
300 Genesis Pharm Sp. z o.o. sp.k. Łódź 98,1
301 Misico Sp. z o.o. S.K. Łódź 97,7
302 Pharmalink Sp. z o.o. Łódź 97,7
303 Sawo Recykling Kazimierz Szałapski, Zbigniew Szałapski sp.j. Zgierz 97,2
304 Merrid Controls Sp. z o.o. Łódź 97,1
305 THI Sp. z o.o. S.K. Łódź 96,7
306 Leczenie w Dobrej Cenie Sp. z o.o. S.K. Łódź 96,5
307 Jan Skubisz P.P.U.B. Inkomet Radomsko 96,3
308 Corin S.J. PPHU Pabianice 96,1
309 Meble KRYSIAK Krzysztof Krysiak Strzałków 95,8
310 TWIST – POL Sp. z o.o. Kobiele Wielkie 95,5
311 Pg Budowa Sp. z o.o. sp.k. Rogowiec 95,3
312 Zenner-Poland Sp. z o.o. Łódź 95,3
313 Naturhouse Sp. z o.o. Łódź 94,4
314 East West Spinning Sp. z o.o. Łódź 94,3
315 Agencja Pracy Tymczasowej Work – Bud Serwis Sp. z o.o. Uniejów 93,9
316 Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. L. Schillera Łódź 93,5
317 Agromex Wojciech i Jacek Fraszka sp.j. Marzenin 93,2
318 Lama Lama Sp. z o.o. S.K. Wola Wężykowa 92,9
319 Sir-Druk II Sp. z o.o. sp.k. Sieradz 92,3
320 Jnt Group S.A. sp.k. Dobroń 91,6
321 Polcalc Sp. z o.o. Łódź 91,3
322 Hapam Poland Sp. z o.o. Łódź 91,2
323 Riwal Poland Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 91
324 SP Medical Sp. z o.o. Zduńska Wola 90,6
325 Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowe Hetman Sp. z o.o. Florianów 90,4
326 Hurtownia Elektrotechniczna MAPEX S.J. P. Lesz, A. Lesz Pabianice 90,4
327 Epruf S.A. Łódź 89,5
328 Hagmed Sp. z o.o. sp.k. Rawa Mazowiecka 88,5
329 Polanik Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 88
330 Bakels Polska Sp. z o.o. Łódź 88,1
331 Techmark L.Ogłoza S.Zdziechowski sp.j. Aleksandrów Łódzki 87,4
332 THERM – INSTAL Bogdan Michoń, Paweł Zubiel S.J. Łódź 86,7
333 Sunco Nieruchomości Sp. z o.o. sp.k. Łódź 86,7
334 Buszrem S.A. Piotrków Trybunalski 86,4
335 Akademia Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego Łódź 86
336 Izola Sp. z o.o. sp.k. Łódź 85,9
337 ELSAM Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 85,5
338 P.C. Cyryl Popławski, A.Popławski, P.Popławski sp.j. Łódź 85,5
339 Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o. Kolonia Osiek 85,4
340 Kikgel Sp. z o.o. Ujazd 85
341 SOMMER POLSKA Sp. z o.o. Brzeźnio 85,2
342 Scan-Partner Sp. z o.o. Rzgów 85
343 Entalpia Europe Sp. z o.o. Sieradz 84,9
344 Kraklink Parkone Sp. z o.o. S.K.A. Łódź 84,7
345 Legionów 66 Sp. z o.o. Łódź 84,4
346 Dolfos Pets Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 84,4
347 Elema – M. Mikołajczyk, G. Podsiadły sp.j. Sieradz 83,8
348 Ake-Net Tomaszewski, Wilk S.J. Pabianice 83,7
349 Scanditron Sp. z o.o. Łódź 83,6
350 P.P.H.U. KAMPOL Krzysztof Łuźniak Rusiec 83,5
351 Marilyn Sp. z o.o. S.K. Łódź 83,4
352 Port Radomsko Sp. z o.o. Radomsko 83
353 Vescom Sp. z o.o. sp.k. Łódź 82,7
354 Sonpex A i K Janeczek sp.j. Pajęczno 82,6
355 EL-MOT Józef Znojek Tuszyn 82,1
356 Flint Cps Inks Polska Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 82
357 Zakład Mechaniki Maszyn Bukpol Łagodziński sp.j. Bukowiec 82
358 Moda Club Pl Sp. z o.o. S.K. Rzgów 82
359 Mgm Pharma Sp. z o.o. S.K. Łódź 81,7
360 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych S.A. Poddębice 81
361 Chojny Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 80,9
362 Polska Woda Sp. z o.o. Ozorków 80,6
363 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa BAWEŁNA Łódź 80,5
364 Zimny Auto Sp. z o.o. Łódź 80,4
365 Bds Budownictwo Sp. z o.o. Łódź 80,3
366 COMMON S.A. Łódź 80,3
367 Clinmedica Research OMC Sp. z o.o. S.K. Skierniewice 80,3
368 Robotnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa PIONIER w Kutnie Kutno 80
369 Sunrise Medical Poland Sp. z o.o. Łódź 79,4
370 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Łodzi Łódź 79
371 Technitel Polska S.A. Zgierz 78,8
372 Winni Sp. z o.o. Skierniewice 78,5
373 Music Express K&K Jędrzejczyk S.J. Kuchary 78,4
374 Avanti – Marczyk sp.j. Łódź 78,2
375 Gabriella D.B. Krajda S.J. Łódź 78
376 Stec Sp. z o.o. S.K. Aleksandrówek 78
377 Zakład Piekarsko-Ciastkarski Dana Danuta i Ryszard Szypowscy sp.j. Ozorków 77,7
378 Sanszi Sp. z o.o. S.K. Łódź 77,7
379 HYDRA-GRUPA SBS J. KŁOS SPÓŁKA KOMANDYTOWA Łask 77,6
380 Autos Silniki Sp. z o.o. S.K. Łódź 77,3
381 Dcr Sp. z o.o. Wola Krzysztoporska 76,9
382 Łobzowska Parkone Sp. z o.o. S.K.A. Łódź 76,8
383 Energoserwis Kleszczów Sp. z o.o. Rogowiec 76,5
384 Caolin Sp. z o.o. Opoczno 76,4
385 Bluerank Sp. z o.o. Łódź 76,2
386 JBF Development Group Sp. z o.o. Łódź 75,9
387 Marinex Maria Wieteska, Grzegorz Wieteska sp.j. Kompina 75,6
388 Mawos Sp. z o.o. Łódź 75,6
389 Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Stefana Batorego Łódź 75,3
390 Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne – Łódź Sp. z o.o. Łódź 75,2
391 Przedsiębiorstwo AGAT S.A. Koluszki 74,9
392 Perlipol K.Kuśmierek, G.Derlatka, J.Benben sp.j. Bełchatów 74,9
393 Green Steel Poland Sp. z o.o. Bielawy 74,6
394 Kme Sp. z o.o. Łódź 74,4
395 Kemada Sp. z o.o. sp.k. Łódź 74,4
396 Inteve Sp. z o.o. sp.k. Łódź 74,4
397 Spółdzielnia Mieszkaniowa Teofilów w Łodzi Łódź 74,3
398 Bromex Poland Sp. z o.o. sp.k. Wola Wiązowa 74,2
399 Gambit Kutno Sp. z o.o. S.K. Kutno 74,1
400 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe STANLEY Wojciech Świetlik Rawa Mazowiecka 74
401 Jan Korkus Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Korkus Pajęczno 73,9
402 Bp Group Poland Sp. z o.o. sp.k. Stara Gadka 73,6
403 Aves Sp. z o.o. Gajewniki 73,4
404 Trans – Michor Dystrybucja Sp. z o.o. sp.k. Kutno 73,3
405 VOG POLSKA Sp. z o.o. Skierniewice 73,1
406 Global System Job Sp. z o.o. Łódź 73,1
407 Api.pl Sp. z o.o. Rąbień 72,9
408 OPTEX S.A. Opoczno 72,4
409 Auto Brzezińska Sp. z o.o. Łódź 72,3
410 MS Sp. z o.o. Łódź 72,2
411 Diaspolis Sp. z o.o. S.K. Kruszów 71,9
412 Salve Medica Sp. z o.o. sp.k. Brzeziny 71,8
413 Ikaria Sp. z o.o. sp.k. Łódź 71,6
414 Panda-Hurt Sp. z o.o. S.K. Zgierz 71,6
415 Greiner Multifoam Sp. z o.o. Ozorków 71,5
416 Globcolor Sp. z o.o. S.K. Aleksandrów Łódzki 71,3
417 PEUK S.A. Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Piotrków Trybunalski 71,1
418 Konstak Sp. z o.o. Mzurki 71,1
419 Klimeko Sp. z o.o. sp.k. Dionizów 70,8
420 Milex Meat sp. z o.o. Niesułków 70,5
421 Burchacińscy S.A. sp.k. Wieluń 69,8
422 Piotrkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Piotrkowie Trybunalskim Piotrków Trybunalski 69,8
423 Mirwal Mirosław Pryc, Waldemar Pryc sp.j. Łódź 69,7
424 Breve Tufvassons Sp. z o.o. Łódź 69,6
425 ZAGRODNIKI Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 69,5
426 Food Service Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 69,4
427 Firma Abel sp.j. Wysota Brąszewice 69,3
428 ZUGIL S.A. Wieluń 69,3
429 LAMBDA S.A. Łódź 69,3
430 Rena – Pol Sp. z o.o. S.K. Łódź 69
431 Ubojnia Zwierząt Rzeźnych Skup i Sprzedaż Export-Import Ryszard Walczak Galewice 69
432 DĄBROWA Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 68
433 Zakład Usług Komunalnych HAK Stanisław Burczyński Piotrków Trybunalski 68,1
434 EMIT S.A. Żychlin 68
435 Ramb Sp. z o.o. Piaski 67,9
436 Frubex-Bis J.Bęben, Z.Bęben i Wspólnicy sp.j. Pajęczno 67,9
437 Spedycja Polska Spedcont Sp. z o.o. Łódź 67,7
438 Koper sp.j. Pilaszków 67,6
439 Elektrogiełda Sz.Żaczkiewicz, M.Karliński sp.j. Łódź 67,6
440 Arteriae Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 67,5
441 Majami Sp. z o.o. sp.k. Bełchatów 67,5
442 Sinco Import Sp. z o.o. Spółka Komandytowo – Akcyjna Łódź 67,3
443 Gromar Sp. z o.o. Łódź 67
444 Marko-Kolor sp.j. S.Derędowski, A.Derędowska Łódź 67,2
445 Wytwórnia Zębów Sztucznych Wiedent L.Wieteska-Baron, L.Wieteski sp.j. Łódź 67,2
446 Speedmail Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 67,1
447 Elektromonter Sp. z o.o. S.K. Łódź 67,1
448 Kk Polska 2018 Sp. z o.o. Kutno 66,5
449 Enerbio Sp. z o.o. Kutno 66,4
450 Termall Sp. z o.o. Rozruch Moc Ekologia Bełchatów 66,2
451 Galvano – Partners Sp. z o.o. S.K. Łódź 66,2
452 Atest – Krzysztof Biernat i Dariusz Kobierski – sp.j. Sieradz 66,2
453 Grupa Ekoenergia Sp. z o.o. Sierakowice Prawe 66,2
454 Europochette Polska Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 66,1
455 Development And Business Consulting Gniazdowski i Partnerzy Spółka Komandytowa Łódź 65,4
456 Firma Handlowa Gucinex Rajmund Krakowski,Paweł Poraniewski sp.j. Gucin 65,2
457 Spółka Budowlana Inst-Mont H.Bis, M.Wolnicki sp.j. Tomaszów Mazowiecki 65,2
458 Isopak Poland Sp. z o.o. Radomsko 65,1
459 TOMMARK Adamczyk, Langner, Rogozińska Sp.J. Konstantynów Łódzki 65
460 Gameta-Szpital Sp. z o.o. I Wspólnicy S.K. Rzgów 64,9
461 Trelleborg Industries Polska Sp. z o.o. Łódź 64,7
462 HTI BP Sp. z o.o. Centrum S.K. Łódź 64,6
463 MGT Marta Tataj, Andrzej Dymek S.J. Łowicz 64,5
464 Im Plus Ilona i Andrzej Soleccy S.J. Łódź 64,1
465 Ameet Sp. z o.o. Łódź 64,1
466 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Wtórmex Sp. z o.o. sp.k. Radomsko 63,7
467 Thorex Laskowscy sp.j. Łódź 63,7
468 Monnari Trade S.A. Łódź 63,3
469 Mawo Technology S.Manicki M.Wojtasik sp.j. Zduńska Wola 63,1
470 Flexijob Sp. z o.o. S.K. Wieluń 63
471 GT Polska Sp. z o.o. Łódź 63
472 Property 2MM Sp. z o.o. sp.k. Łódź 62,9
473 Knittex Sp. z o.o. sp.k. Łódź 62,7
474 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Aneta Czaplicka Łódź 62,7
475 MDH Sp. z o.o. Łódź 62,5
476 Asdirect Sp. z o.o. Łódź 61,9
477 Pixel Technology Sp. z o.o. Łódź 61,8
478 Agro-Wikt Sp. z o.o. Opoczno 61,5
479 BHS Corrugated Poland Sp. z o.o. Łódź 61,4
480 Hurtownia Rolno-Ogrodnicza Inagri Sp. z o.o. Sieradz 61
481 Zarodowa Ferma Kur Rszew -Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 61,4
482 Przetwórstwo Stali BT Sp. z o.o. S.K. Rawa Mazowiecka 61,2
483 Centrum Medyczne Ogrodowa OMC Sp. z o.o. S.K. Skierniewice 61,1
484 Jaszpol Sp. z o.o. Zgierz 61
485 Forazi Food Sp. z o.o. S.K. Łódź 60,9
486 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Farpol Sp. z o.o. Łódź 60,7
487 Zw Investment Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 60,6
488 PKP Energetyka Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o. Łódź 60,4
489 TABO Kuzimski Sp. z o.o. S.K. Rawa Mazowiecka 60,4
490 Firma MEBLART Artur Romanek Radomsko 60,4
491 Profigips Wiśnik Pecyna sp.j. Rzeczyca 60
492 Przedsiębiorstwo Handlowe Polder i Rajder Derkacz sp.j. Sieradz 60
493 Avallon Sp. z o.o. Łódź 59,8
494 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Rzeźnik Przemysław Paszkowski Jeżów 59,8
495 Fast It Sp. z o.o. sp.k. Łódź 59,7
496 Kondor Sp. z o.o. Łódź 59,5
497 Epol Estate Sp. z o.o. Łódź 59,5
498 Dekomal Kutera, Stasiłowicz, Chrobot sp.j. Łódź 59,4
499 Tpint Sp. z o.o. Zgierz 59,1
500 Mtm Stanikowie sp. j. Piotrków Trybunalski 58,9
501 Ewex – Sp. z o.o. Łódź 58,8
502 Bioeko PJ Sp. z o.o. S.K. Brodnia Dolna 58,5
503 Marbex Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 58,5
504 PGC Polska Grupa Ceramiczna Sp. z o.o. Łódź 58,5
505 Park Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Łódź 58,3
506 Fabryka Mebli Biurowych Mikomax Sp. z o.o. Łódź 58,3
507 Surchem Sp. z o.o. Łódź 58,1
508 Mejpol Handel Sp. z o.o. sp.k. Opoczno 58
509 Masarnia Krzyś Sp. z o.o. S.K. Łódź 58
510 Niwa Sp. z o.o. Niwiska Dolne 58
511 Orwak Polska Sp. z o.o. Łódź 57,9
512 MITMAR Sp. z o.o. Głowno 57,9
513 ELBIS Sp. z o.o. Rogowiec 57,8
514 Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o. Łódź 57,8
515 Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Erbedim Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 57,8
516 Esinvest Sp. z o.o. sp.k. Opoczno 57,7
517 Dylen Sp. z o.o. Łódź 57,7
518 Projekt Centrum Biznesu Łódź Sp. z o.o. Łódź 57,3
519 Forever Logistics Sp. z o.o. S.K. Łódź 57,2
520 Hrp Group Sp. z o.o. Łódź 57,1
521 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Cza -Ta Niciak Sp.J. Piotrków Trybunalski 57,1
522 Polttimo Sp. z o.o. Niedyszyna 57
523 Fh Jacek Sp. z o.o. sp.k. Opoczno 57
524 Cablex – P Sp. z o.o. Łódź 57
525 Dradura Polska Sp. z o.o. Łódź 56,9
526 Fundacja Europejskie Centrum Budo Stara Wieś 56,9
527 Biuro Obsługi Finansowej Szkół Sp. z o.o. S.K. Łódź 56,7
528 Skierniewicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Skierniewice 56,7
529 Airbus Helicopters Polska Sp. z o.o. Łódź 56,6
530 Ktl.Pl Plus Sp. z o.o. sp.k. Gorzkowice 56,4
531 sp.j. Tarpex Paweł Buczek Krzysztof Banaszek Łódź 56,4
532 BPD Property Sp. z o.o. Łódź 56,3
533 Zakład Usług Budowlanych Budmel – Zyguła, Kapusta sp.j. Tymianka 56,3
534 Global Properties Sp. z o.o. sp.k. Łódź 56,2
535 Idemia Poland R&D Sp. z o.o. Łódź 56,2
536 Spedimex Sp. z o.o. Sosnowiec 56,1
537 Przedsiębiorstwo Rolnicze Głogus Sp. z o.o. Głogowiec 56,1
538 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne APEXIM S.A. Łódź 56,1
539 SGK Sp. z o.o. S.K. Marianka 56,1
540 SANMED Sp. z o.o. Łódź 56
541 Kodrewex Sp. z o.o. Gomunice 56
542 Czarny Koń M.T.W. Skóra, M.Glewicz sp.j. Łódź 55,9
543 Zakład Konfekcjonowania Ziół Flos Elżbieta i Jan Głąb sp.j. Mokrsko 55,9
544 Mm Aluminium Sp. z o.o. S.K. Chojne 55,6
545 Oltree Sp. z o.o. sp.k. Gorzkowice 55,6
546 ORGANIKA – CAR S.A. Łódź 55,5
547 Zwoltex Sp. z o.o. Zduńska Wola 55,4
548 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Władysława Jagiełły Łódź 55,4
549 Walter Kompressortechnik Polska Sp. z o.o. S.K. Łódź 55,4
550 Agro Humański, Janiszewski sp.j. Kutno 55,4
551 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Centro-Bud K.W.M.A. Niewiarowscy sp.j. Ozorków 55,4
552 BW Logistyka Sp. z o.o. Radomsko 55,3
553 Cobouw Polska Sp. z o.o. Łódź 55,2
554 Barbara Jaksa Piątkowisko 54,9
555 Pilamis Sp. z o.o. S.K. Łódź 54,9
556 Zakład Gospodarki Wodno-Kanalizacyjnej w Tomaszowie Mazowieckim Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 54,8
557 S i A Pietrucha Sp. z o.o. Błaszki 54,7
558 Film Hotel Sp. z o.o. Łódź 54,7
559 Orfa Investment Bis Sp. z o.o. sp.j. Aleksandrów Łódzki 54,6
560 Olfarm B.F. Olejniczak sp.j. Łęczyca 54,6
561 APT Sadik Sp. z o.o. Łódź 54,6
562 Sopexim Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 54,6
563 Zakład Piekarniczo – Cukierniczy Tadeusz, Dominik i Jakub Ozdowscy S.J. Kutno 54,6
564 Landcar Sp. z o.o. sp.k. Starowa Góra 54,6
565 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o. Kutno 54,5
566 GSP Group Sp. z o.o. Łódź 54,5
567 Eko Oil Sp. z o.o. sp.k. Sieradz 54,4
568 Spółdzielnia Mieszkaniowa Retkinia-Północ Łódź 54,3
569 A Jak Apteka – Łukasiak Kaliszewska sp.j. Łódź 54,3
570 Fermium Sp. z o.o. S.K.A. Łódź 54
571 Biuro Handlowo Usługowe Orion sp.j. Paweł Cieśliński i Wspólnicy Bełchatów 53,7
572 Greg Sp. z o.o. Tawerna S.K. Łódź 53,3
573 Interoil sp.j. Kameccy – Galuba Kolonia Szczercowska 53,3
574 Sc Media Sp. z o.o. sp.k. Łódź 53,2
575 Majchrzak Transport Spedycja Logistyka Sp. z o.o. S.K. Brzeźnio 53,1
576 Poldrip Sp. z o.o. Łódź 53
577 Ebudowlanka Sp. z o.o. Dobryszyce 52,8
578 WOD – KAN Sp. z o.o. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Bełchatów 52,8
579 Stefańczyk Sp.J. Łódź 52,8
580 Elmess Metering Sp. z o.o. Zgierz 52,7
581 MOLO Sp. z o.o. Smardzewice 52,6
582 Medica Sp. z o.o. S.K. Brzeziny 52,6
583 HM Helvetia Meble Sp. z o.o. sp.k. sp.k. Wieruszów 52,5
584 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Gaik Sp. z o.o. sp.k. Niedośpielin 52,2
585 GALPAK Konrad Galas Biała Rawska 52,2
586 Mdm Firany Sp. z o.o. Łódź 52,2
587 Megamed Sp. z o.o. Bełchatów 52,2
588 Procad Budziewski, Sobociński sp.j. Koluszki 52,1
589 Erbud Industry Centrum Sp. z o.o. Łódź 51,9
590 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Grad Beata Grad, Paweł Grad S.J. Tomaszów Mazowiecki 51,7
591 Roka A.I.Kantorski Spółka Komandytowa Piotrków Trybunalski 51,7
592 Zgierska Spółdzielnia Mieszkaniowa Zgierz 51,5
593 Vesbo Poland Sp. z o.o. Łódź 51,5
594 Dermie Pharm Sp. z o.o. sp.k. Łódź 51,4
595 Wargrom Sp. z o.o. Łódź 51,3
596 Ab Frost sp.j. Królik Brąszewice 51,1
597 Silverstone Polska Sp. z o.o. Nowostawy Dolne 51
598 Uniglob Sp. z o.o. Stryków 50,8
599 Grot Sp. z o.o. Rzgów 50,8
600 Spółdzielnia Mieszkaniowa Przodownik Tomaszów Mazowiecki 50,7
601 Tom-Kor R.R.Korczowic sp.j. Widawa 50,7
602 P.P.H.U. Erjox A. Mazur & J. Mazur sp.j. Równa 50,7
603 Sieradzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Sieradz 50,6
604 Progreg Infracity Sp. z o.o. Pabianice 50,6
605 LARKBUD Sp. z o.o. Łódź 50,5
606 Bishop Holding Sp. z o.o. Łódź 50,5
607 Danzap Agro Sp. z o.o. S.K. Załusin 50,5
608 Kawu J. Kotus, A. Woźniak sp.j. Łódź 50,5
609 Sponcel Sp. z o.o. Bogumiłów 50,4
610 WPW Invest Sp. z o.o. Łódź 50,4
611 Szpital Zakonu Bonifratrów Św.Jana Bożego w Łodzi Sp. z o.o. Łódź 50,4
612 Schrag Polska Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 50,3
613 Wieluńska Spółdzielnia Mieszkaniowa Wieluń 50,3
614 Spółdzielnia Mieszkaniowa Polesie Łódź 50,1
615 Partner Center Sp. z o.o. Łódź 50
616 Budomal Estate Sp. z o.o. Ruska S.K. Łódź 49,9
617 Towarzystwo Elektrotechnologiczne Qwerty Sp. z o.o. Łódź 49,8
618 Domar Alfa Sp. z o.o. Łódź 50
619 SNS Foods Sp. z o.o. Łódź 49,4
620 Vector Poland Sp. z o.o. sp.k. Cyprianów 49,3
621 VITAMED Marcin Har Smardzewice 49,2
622 Takeda SCE Sp. z o.o. Łódź 49,2
623 BM Reflex Sp. z o. o. S. K. Łódź 49,2
624 Comitor Sp. z o.o. Łódź 49,2
625 Rc Design Sp. z o.o. Maków 49,1
626 Enjatesa Polska Sp. z o.o. Łódź 49,1
627 MCM Project Sp. z o.o. Łódź 49,1
628 Andrzejewski- Automatyzacja i Wyposażenie Produkcji Sp. z o.o. Łódź 49
629 Makalu Fashion Sp. z o.o. S.K. Łódź 48,9
630 Smolar Agencja Promocyjno Reklamowa Robert Wojkowski Łódź 48,9
631 Rock Metal Shop Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Skierniewice 48,8
632 Eurelo-Tech Sp. z o.o. sp.k. Łódź 48,7
633 Over Group Sp. z o.o. S.K. Łask 48,6
634 Gnom Sp. z o.o. Łódź 48,6
635 PL GROUP S.A. Łódź 48,5
636 Park Emerson Sp. z o.o. S.j. Piotrków Trybunalski 48,4
637 Maya Victory Sp. z o.o. Bogumiłów 48,4
638 Paso-Trading Sp. z o.o. Pabianice 48,3
639 Nieruchomości Prim Sp. z o.o. sp.k. Radomsko 48,3
640 Global Food Hygiene Sp. z o.o. S.K. Kuśnie 48,1
641 BIOGENED S.A. Łódź 48,1
642 BILPLAST S.A. Łódź 48,1
643 Widzewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Łódź 48
644 MAXI Przedsiębiorstwo-Produkcyjno-Handlowo-Usługowe W. Rumocka S.J. Łódź 47,9
645 Lucjan Przybyła Przedsiebiorstwo Przemysłu Mięsnego MARS Łubnice 48
646 Omaplast Sp. z o.o. Pożdżenice 47,4
647 System Pruszyński Sp. z o.o. Drzewica 47,3
648 Tom-Gast sp.j. Tomasz i Agnieszka Woźniak Łódź 47,2
649 Agro-Jumal Sp. z o.o. Sieradz 47,2
650 Femina Stefan Derędowski sp.j. Łódź 47
651 US Auto Sp. z o.o. S.K. Łódź 46,9
652 Rol Tol Przedsiębiorstwo Papiernicze Główka, Trela sp.j. Pabianice 46,7
653 Saunopol Maciejewski sp.j. – Grupa Sbs Łódź 46,7
654 Jota Jolanta Zientarska, Tadeusz Wilczak sp.j. Łódź 46,6
655 Budomal Development Sp. z o.o. S.K. Łódź 46,6
656 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Pabianice 46,4
657 AGRECOL Sp. z o.o. Mesznary 46,3
658 Starmeat Katowicz, Ignatowicz sp.j. Koluszki 46,3
659 Rotex Sp. z o.o. Rk sp.k. Zgierz 46,3
660 Algo Polska Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 46,3
661 Grupa Finansowa Extender Sp. z o.o. Łódź 46,2
662 Huta Szkła Feniks 2 Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 45,9
663 Spółdzielnia Transportu Wiejskiego Łódź 45,9
664 Sportroom Sp. z o.o. sp.k. Łódź 45,8
665 Macdermid Enthone Sp. z o.o. Łódź 45,7
666 STAUBLI – Łódź Sp. z o.o. Łagiewniki Nowe 45,4
667 Spółdzielnia Mieszkaniowa Radogoszcz Zachód Łódź 45,3
668 Spółdzielnia Mieszkaniowa Pojezierska Łódź 45,1
669 Betrans Sp. z o.o. Kalisko 45,1
670 Łódzki Rynek Hurtowy ZJAZDOWA S.A. Łódź 44,9
671 TRELLA & NOLTE Sp. z o.o. Łódź 45
672 Ispol-Projekt Islandzko-Polskie Biuro Projektów Energetycznych Sp. z o.o. Łódź 44,8
673 Open Logistics Sp. z o.o. S.K. Łódź 44,8
674 Sunbud Pabianice Sp. z o.o. S.K. Pabianice 44,6
675 Cynkownia Radomsko Sp. z o.o. Radomsko 44,5
676 KAMPOL – FRUIT Sp. z o.o. Biała Rawska 44,5
677 Kinekspert Bojakowski, Jankowski, Kostrzewa sp.j. Łódź 44,4
678 W-M Sp. z o.o. S.K. Łódź 44,4
679 Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Kemy Sp. z o.o. Łódź 44,1
680 PPiasta Sp. z o.o. S.K. Łubnice 44
681 Kersten Europe Sp. z o.o. Kleszczów 44
682 Genesis Szymańska sp.j. Łódź 44
683 Termapol Technika Grzewcza i Sanitarna Włodzimierz Galach i Paweł Galach sp.j. Tomaszów Mazowiecki 44
684 Novet sp.j. Kaczmarek i Wspólnicy Gospodarz 44
685 Gmsynergy Sp. z o.o.-S.K. Rzgów 44
686 Grupa Producentów Rozsad Krasoń Sp. z o.o. Piaski 43,9
687 Pabiantex Wojtas, Tomaszewski sp.j. Ksawerów 43,9
688 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokator Zduńska Wola 43,9
689 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej Widok sp.j., Maciej Pigoń, Maria Stebel Skierniewice 43,8
690 Minibrowary.Plandrzej Gałasiewicz S.K. Piotrków Trybunalski 43,7
691 Top-Plast Okna Sp. z o.o. S.K. Rogów 43,7
692 Delia Cosmetics Distribution Sp. z o.o. Rzgów 43,7
693 Elbud Bełchatów Sp. z o.o. Dąbrowa Rusiecka 43,7
694 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Gal – Mal Wieluń Sp. z o.o. Opojowice 43,6
695 ARIADNA S.A. Fabryka Nici Łódź 43,6
696 LBP Manufacturing Poland Sp. z o.o. Łódź 43,6
697 Paben Kaczorowscy sp.j. Łódź 44
698 Biurpap J.M.G. Figińscy sp.j. Łódź 43,5
699 Dormet Sp. z o.o. sp.k. Zgierz 43
700 Top-2 Fabryka Chusteczek Marcin Garncarek, Paweł Kramarz, Stanisław Sołtysiak, Janusz Walędziak sp.j. Łódź 43,4
701 B&P Real Estate Sp. z o.o. Łódź 43,3
702 Przedsiębiorstwo Handlowe Polsirhurt Borys Tadeusz Borys Jerzy sp.j. Sieradz 43,3
703 Private Label Tissue Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 43,3
704 Lukor Sp. z o.o. Rogowiec 43,1
705 Artmax Sp. z o.o. Łódź 43,1
706 Rafnet Rafał Łukasik Łowicz 43
707 Sako-Expo Techtextilplast Henryk Sakowski sp.j. Aleksandria 43
708 Pietrucha New Energy Sp. z o.o. Błaszki 43
709 Spółdzielnia Mieszkaniowa ZARZEW Łódź 42,9
710 Leitz-Polska Sp. z o.o. Radomsko 42,9
711 Pellet Energy Sp. z o.o. Błaszki 42,8
712 M33 Sp. z o.o. sp.k. Łódź 42,8
713 Topaz Olszański sp.j. Łódź 42,6
714 PARTNER LOGISTIC Sp. z o.o. Wolbórz 42,6
715 ACS Solutions Poland Sp. z o.o. Łódź 42,3
716 Rawskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 42,2
717 Mecalit Polska Sp. z o.o. Łódź 42,2
718 M-Drog Sp. z o.o. Domaniew 42,2
719 Ozdan sp.j. Oziembło i Wspólnicy Marianów 42,2
720 Łódzka Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 42
721 Instom Sp. z o.o. Łódź 42
722 Eko-Kompleks Jerzy Fidrysiak, Jolanta Budzińska sp.j. Rzgów 41,9
723 Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowo – Handlowe Bud – Mar L. Boguń M. Bukowski SP.J. Łódź 41,8
724 Sea Development Sp. z o.o. Kutno 41,7
725 Kwedax Sp. z o.o. Łódź 41,7
726 ORSA – MOTO Sp. z o.o. Ozorków 41,6
727 Przedsiębiorstwo Handlowe Alufinish Polska Sp. z o.o. S.K. Łódź 41,6
728 Retkińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Botanik w Łodzi Łódź 41,5
729 Polimex.net Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 41,5
730 Verdent Machines Sp. z o.o. Łódź 41,5
731 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zdrowie w Działoszynie Sp. z o.o. S.K. Działoszyn 41,4
732 Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Zgierzu Sp. z o.o. Zgierz 41,3
733 Przedsiębiorstwo Budowlane Elbudplast Marcjanek i Wspólnicy-sp.j. Łódź 41,2
734 NEST – Sp. z o.o. Łódź 41,2
735 WnD Sp. z o.o. Rąbień 41,1
736 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo- Usługowe Demeter Góra Czesław Ostrowski Robert sp.j. Kamieńsk 41,1
737 Sanitech Project Sp. z o.o. Łódź 40,9
738 El – Inwest Sp. z o.o. Skierniewice 40,9
739 Schraner Polska Sp. z o.o. Łęczyca 41
740 FILTER SERVICE Sp. z o.o. Zgierz 40,8
741 SESTO Sp. z o.o. Łódź 40,8
742 JUMI Sp. z o.o. S.K. Pabianice 40,7
743 Insights Poland Sp. z o.o. Łódź 40,7
744 Ezbud Sp. z o.o. S.K. Tomaszów Mazowiecki 40,5
745 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe SANEL Zaniewicz sp.j. Bełchatów 40,4
746 Zakład Mięsny Anna Lipińska Wilkucice Duże 40,4
747 Plast Sp. z o.o. Łódź 40,4
748 Spółdzielnia Handlowo-Usługowa Samopomoc w Łodzi Łódź 40,4
749 Pol – Intech Towarzystwo Przemysłowo – Handlowe Sp. z o.o. Łódź 40,3
750 Radomszczańska Spółdzielnia Mieszkaniowa Radomsko 40,2
751 Inventiva Biomedical And Research Sp. z o.o. Tuszyn 40,2
752 Pionier-Meble Łubnice Sp. z o.o. Łubnice 40,1
753 Łaska Spółdzielnia Mieszkaniowa Łask 40
754 Koliber sp.j. Cholewińscy, Ciszek Zgierz 40
755 Art Pharma Kwiatkowski Gabrysiak sp.j. Konstantynów Łódzki 39,9
756 P.P.H.U. KAM-POL Import-Export Piotr Furmański Biała Rawska 39,8
757 Rekeep Polska S.A. Łódź 39,7
758 EMS Elektro Metall Spezialprodukte Polska Sp. z o.o. Ozorków 39,7
759 Spółdzielnia Mieszkaniowa im. Juliusza Słowackiego Piotrków Trybunalski 39,7
760 Pruszyński-Kalużny Sp. z o.o. Rzgów 39,6
761 Cordis Logistic Sp. z o.o. sp.k. Radomsko 39,6
762 Vigo-Ortho Polska Sp. z o.o. Łódź 39,5
763 Piekarstwo-Cukiernictwo Jaś i Małgosia Romanowscy sp.j. Łódź 39,4
764 Metalex J. Pilarski, Zb. Dąbrowski, M. Pilarska, G. Jeż-sp.j. Antoniew 39,4
765 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych- Markbud Sp. z o.o. Poddębice 39,3
766 Centra Medyczne Medyceusz Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 39,2
767 Tech Solutions Sp. z o.o. Łódź 39,2
768 Firma Medica K. Błachowicz sp.j. Radomsko 39,2
769 Magrol Tomasz Magdziak, Maciej Magdziak sp.j. Kazimierzew 39,2
770 Dar-Pol sp.j. Renata Woźniak, Dariusz Woźniak Tomaszów Mazowiecki 39,1
771 Joka Budownictwo Sp. z o.o. Łódź 39,1
772 Hexeline Sp. z o.o. S.K. Łódź 39
773 Dom Jaracz Sp. z o.o. sp.k. Zduńska Wola 39
774 Mat-Poż – Irena Matusiak, Ireneusz Matusiak S.J. Rzgów 38,9
775 Generiks Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 38,9
776 Jaszpol K.Jaroszewicz H.Szpruch-sp.j. Zgierz 38,9
777 NEKS Sp. z o.o. Dąbrówka Wielka 38,8
778 Przedsiębiorstwo Budowlane Castor Stefaniak,Włodarczyk,Kędzia- sp.j. Hermanów 38,8
779 Future Adventure Construction Sp. z o.o. Skierniewice 38,6
780 Syguła sp.j. Stanisław Syguła, Marcin Syguła, Adam Syguła, Wiesława Syguła Łódź 38,6
781 Airstal Sp. z o.o. Koluszki 38,5
782 ZIEM-BUD Sp. z o.o. S.K. Łódź 38,3
783 Spółdzielnia Mieszkaniowa OGNIWO Łódź 38,3
784 Zakłady Chemiczne ORGANIKA S.A. Łódź 38,2
785 Rolmix Mirosław Gwóźdź Wolbórz 38
786 Artsezon sp.j. Dariusz Słodkowicz, Tomasz Stafijowski Siomki 38,1
787 Wodociągi i Kanalizacja-Zgierz Sp. z o.o. Zgierz 38
788 Olikol Rail Energy Sp. z o.o. S.K. Łódź 37,9
789 Medical Magnus Sp. z o.o. Łódź 37,9
790 AROMATIC POLSKA Sp. z o.o. Łódź 37,9
791 Zakłady Mięsne PAMSO S.A. Pabianice 37,7
792 Sjokolade Sp. z o.o. sp.k. Łódź 37,7
793 Fabryka Zamków Błyskawicznych Persyl S.Peryt-Atak S.J. Łódź 37,5
794 Deloitte Digital BPO Sp. z o.o. Łódź 37,3
795 Rokicki i Łukasiak sp.j. Łódź 37,2
796 Agencja Handlowo-Usługowo-Produkcyjna Evimex Sp. z o.o. Dąbrowa 37,2
797 Firma Handlowa Drewno Sp. z o.o. Łódź 37,1
798 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bursiak Sp. z o.o. Łódź 37,1
799 Winkler Innovation Group Sp. z o.o. sp.k. Łódź 37
800 Medeor Sp. z o.o. S.K. Łódź 37
801 Konsorcjum Projektowo – Wykonawcze Ekobudowa Sp. z o.o. Bełchatów 37
802 Ice-Full Dystrybucja Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 37
803 An – Farb Zdzisław Nuszkiewicz, Maciej Nuszkiewicz sp.j. Łódź 36,9
804 Firma Zaopatrzenia Korner Sp. z o.o. Strzałków 36,9
805 I.V.M. Daum Sp. z o.o. sp.k. Bełchatów 36,8
806 Ermin Sp. z o.o. Łódź 36,8
807 Wodomierze Sp. z o.o. Sieradz 36,8
808 Deloitte Digital Sp. z o.o. Łódź 36,6
809 Syma-Med Sp. z o.o. S.K. Łódź 36,6
810 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Juszczak sp.j. Wieruszów 36,6
811 Dor – Przem Sp. z o.o. S.K. Jeżów 36,6
812 K.F.D. ARCHITEKT S.J. Łódź 36
813 Euroleki GK Sp. z o.o. sp.k. Łódź 36,5
814 Logistyka Paliwa i Energia Sp. z o.o. Zduńska Wola 36,5
815 Iwona Sp. z o.o. S.K. Rąbień AB 36,4
816 Tomaszowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 36,3
817 Hydro-Masz Sp. z o.o. S.K. Zapole 36,3
818 Cassioli Polska Sp. z o.o. Łódź 36,2
819 Tulbud J.Tulin, E.Paszkowska sp.j. Bełchatów 36,1
820 Concept Development Sp. z o.o. S.K. Kutno 36,1
821 Podwysocki sp.j. Łódź 35,9
822 Scarabeus Group Sp. z o.o. Łódź 36
823 Sierant Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 35,8
824 Matpol sp.j. Anna Stachlewska Maciej Stachlewski Lutomiersk 35,8
825 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 35,8
826 Applex Sp. z o.o. Sadkowice 35,7
827 Pulp-Tec Sp. z o.o. sp.k. Łódź 35,6
828 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Bełchatowie Bełchatów 35,5
829 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Istra Kacprzyk sp.j. Głuchów 35,5
830 Pawo-Men Sp. z o.o. S.K. Pabianice 35,5
831 Energomontaż – Północ – Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 35,4
832 Makpol Polska Sp. z o.o. sp.k. Łódź 35,3
833 Ogrodnik Niemirscy sp. j. Opoczno 35,3
834 Jawbud Sp. z o.o. Łódź 35,2
835 Milpol sp.j. Łukasz Spętany Sieradz 35,2
836 Capital Partner Sp. z o.o. sp.k. Łódź 35
837 Polifarb Łódź Sp. z o.o. Łódź 34,9
838 Sygnium K i A Lisińscy T.Kaczmarek M.Machnicka sp.j. Łódź 34,8
839 Medical Partner Sp. z o.o. S.K. Łódź 34,8
840 K+L Biuro Handlowe Polska Sp. z o.o. Łódź 34,7
841 Abx Sp. z o.o. Łódź 34,7
842 Artmax Sobera Sp. z o.o. sp.k. Łódź 34,7
843 On Off Media.Com.Pl Sp. z o.o. S.K. Łódź 34,6
844 Łowicka Spółdzielnia Mieszkaniowa Łowicz 35
845 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Agros-Wrońscy Sp. z o.o. Strzelce Wielkie 34,6
846 Hanmar Sp. z o.o. Jadwinin 34,6
847 Stoltronic Sp. z o.o. sp.k. Łódź 34,6
848 Trading Solutions Sp. z o.o. Łódź 34,6
849 Monterex Sp. z o.o. Pabianice 34,5
850 Grupa Maksimo Sp. z o.o. Skierniewice 34,4
851 Mtm Centrum Sp. z o.o. Niechcice 34,2
852 Agraf Sp. z o.o. Łódź 34,2
853 TESAM Sp. z o.o. Wąwał 34,1
854 Sanell Sp. z o.o. sp.k. Łódź 34
855 ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA ZBOŻOWEGO JAKPOL JAKUB WOŹNY Świny 34,1
856 Maraf Sp. z o.o. Zgierz 34
857 Raków S.J. Raków Duży 33,9
858 Paweł Cendrowicz, Wojciech Janas sp.j. – Pawotex Łódź 33,9
859 Haftina Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 33,8
860 LRC Poland Sp. z o.o. Łódź 33,8
861 Stacja Paliw-Handel Stanisław Simiński Drużbice-Kolonia 33,6
862 Rid Radosław Kapiczyński, Daniel Kapiczyński sp.j. Widawa 33,5
863 Inex Drukarnia Sp. z o.o. sp.k. Łódź 33,5
864 BKT SYSTEM Sp. z o.o. Łódź 33,5
865 Kompan Sp. z o.o. Wieluń 33,4
866 Alfa-Zeta Sp. z o.o. Łódź 33,4
867 Instytut Ogrodnictwa Skierniewice 33,4
868 Przedsiębiorstwo Jasta Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 33,3
869 Trans-Technik Poland Sp. z o.o. Wieluń 33,3
870 Afry Poland Sp. z o.o. Łódź 33,3
871 Lucky Star Polska Sp. z o.o. Łódź 33,2
872 Spółdzielnia Mieszkaniowaw Aleksandrowie Łódzkim Aleksandrów Łódzki 33,2
873 Olgran Sp. z o.o. S.K. Łubna-Jakusy 33,2
874 Medyk Sp. z o.o. S.K. Wieluń 33,2
875 Fabryka Mebli Drewnopol Sp. z o.o. Pabianice 33,2
876 Investpremium Sp. z o.o. S.K. Łódź 33
877 Marvel Sp. z o.o. Łódź 33
878 Impression Sp. z o.o. S.K. Łódź 32,9
879 Epj Sp. z o.o. S.K. Niwiska Dolne 32,9
880 Flash Tech Sp. z o.o. sp.k. Łódź 32,7
881 Bogusław Sobolewski Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Epione sp.k. Łódź 33
882 Zakład Piekarsko Cukierniczy Piekarenka A.W.Wawrzyniak sp.j. Łódź 33
883 Stolwit Meble Sp. z o.o. S.K. Polesie 32,6
884 Jmp-Tech Sp. z o.o. Bełchatów 33
885 Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska i Melioracji Ekomel S.A. Poddębice 32,5
886 Firma Chemis W. Arent, S. Stusio, J. Arent, M. Stusio sp.j. Żdżary 32,5
887 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Solfum Sp. z o.o. Rąbień AB 32,5
888 Eksa Sp. z o.o. Łódź 32,4
889 Edentex Sp. z o.o. Łódź 32
890 Ph Sopexim Anna Sopek, Sławomir Sopek i Adam Sopek – sp.j. Aleksandrów Łódzki 32,2
891 Centroodlew Krzysztof Badowski sp.j. Łódź 32
892 Spółdzielnia Mieszkaniowa Czerwony Rynek Łódź 32,1
893 Serwis Wyrobów Preizolowanych Tomasz Filipiak Sp. z o.o. Łódź 32,1
894 Centrum Medyczne – Szpital Świętej Rodziny Sp. z o.o. Łódź 32
895 Automatyka Spawalnictwo Serwis Sp. z o.o. Łódź 32
896 Electronics Box Magierski, Majewski, Magierski sp.j. Łódź 31,9
897 Vista Poland Sp. z o.o. Krobanów 31,8
898 Firma Handlowo-Usługowa LT Produkty Naftowe Andrzej Trzciński i Jacek Trzciński S.J. Łask 31,8
899 Centrum Logistyki I Marketingu Sp. z o.o. S.K. Łódź 31,8
900 Honeywell Safety Products Polska Sp. z o.o. Łódź 31,7
901 RAMP Sp. z o.o. Łódź 31,7
902 Ikoma Wieluń 2 Sp. z o.o. Spała 31,7
903 Invest-Rol Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialanością Czarnocin 31,7
904 Łódźdis Sp. z o.o. Łódź 31,6
905 Przedsiębiorstwo Instalacyjno Budowlane Jartex A. Stefanowski, J. Stefanowski sp.j. Skierniewice 31,5
906 Spółdzielnia Mieszkaniowa Karolew w Łodzi Łódź 31,5
907 Bratex Sp. z o.o. Wieruszów 31,4
908 Flexidea Sp. z o.o. Łódź 31,3
909 P.U.H. Dekorum-Bud Kontrakty Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 31,2
910 Glass Sp. z o.o. Zgierz 31,2
911 AMII Sp. z o.o. Łódź 31,1
912 Centropack Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 31,1
913 Carbo – Z. Krupski, M. Wróblewski sp.j. Strzałków 31
914 Jamad Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Łódź 31
915 Chemipack-Sp. z o.o. Łowicz 30,9
916 Gom Owczarek sp.j. Gomunice 30,8
917 B.J.O.Robert Surówka sp.k. Piotrków Trybunalski 30,7
918 Auto Nomia Sp. z o.o. sp.k. Kutno 30,7
919 Tartak Witkowscy sp.j. Rychłowice 30,6
920 Solana Polska Sp. z o.o. Zduny 30,6
921 III Milenium Sp. z o.o. S.K. Łódź 30,5
922 Z Pieca Rodem Sp. z o.o. Łódź 30,5
923 Systema Polska Sp. z o.o. Zduńska Wola 30,5
924 BOSAL POLSKA Sp. z o.o. Łódź 30,5
925 Jkm Invest Sp. z o.o. Łódź 30,4
926 Firma Budowlana Alan Sp. z o.o. Łódź 30
927 Meritum Tomasz Cieślak, Filip Cieślak sp.j. Łódź 30,3
928 Uniq Logistic Sp. z o.o. sp.j. Łódź 30,3
929 Miratrans Sp. z o.o. Sierpów 30,3
930 MORATEX Instytut Technologii Bezpieczeństwa Łódź 30,2
931 Grano – System Sp. z o.o. Sp.K. Przedbórz 30,1
932 Wats Sp. z o.o. Gałków Mały 30,1
933 Oxyline Sp. z o.o. Pabianice 30,1
934 Cedrus Sp. z o.o. sp.k. Brzeziny 30,1
935 Alamak Sp. z o.o. S.K. Łódź 30
936 Ekopal Sp. z o.o. Rząśnia 29,9
937 Artcem Tępiński i Wspólnicy sp.j. Łódź 29,9
938 Beauty In Sp. z o.o. Press sp.k. Łódź 29,8
939 Giełda Ogrodnicza Sp. z o.o. Łódź 29,8
940 Ap-Logic Sp. z o.o. Zduńska Wola 29,8
941 Nasza Łazienka – Błaszczyk, Efiszow sp.j. Łódź 29,8
942 Food Garden Sp. z o.o. Łódź 29,7
943 Barry Callebaut SSC Europe Sp. z o.o. Łódź 29,7
944 Celo Polska Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 29,6
945 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zduńskiej Woli Sp. z o.o. Zduńska Wola 29,6
946 Manor House – Sp. z o.o. Radomsko 29,6
947 Gabriel – Chemie Polska Sp. z o.o. Łódź 29,6
948 Barry Callebaut Polska Sp. z o.o. Łódź 29,6
949 Rolnicza Spóldzielnia Produkcyjna w Sulmierzycach Sulmierzyce 29,6
950 Aspol Bis Sp. z o.o. S.K. Dobrzelin 29,5
951 Bialski Owoc Sp. z o.o. Biała Rawska 29,4
952 EPC Projekt S.A. Piotrków Trybunalski 29,4
953 Emeko Tomecki I Płaczek sp.j. Łódź 29,3
954 Ekołowiczanka Sp. z o.o. Łowicz 29,2
955 Bełchatowska Spółdzielnia Mieszkaniowa Bełchatów 29,2
956 Fortech Serwis Sp. z o.o. S.K. Kraszew 29,2
957 Intercam Studios Poland Sp. z o.o. S.K. Łódź 29,2
958 DP Systems Sp. z o.o. S.K. Łódź 29,1
959 Fr Sp. z o.o. Łódź 29
960 Globitel Sp. z o.o. Łódź 29
961 TRANS-MER S. J. A. i S. Kaczmarek Glinnik 29
962 Mz Forma Marciniak i Wspólnicy sp.j. Łódź 28,9
963 Przedsiębiorstwo Innowacyjno – Produkcyjne Inkom Sp. z o.o. Bełchatów 28,9
964 Texware I. Gocek sp.j. Starowa Góra 28,9
965 Sławomir Olak Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Handlowe AGRAHURT Export- Import Osjaków 28,9
966 Amarantos Sp. z o.o. Zgierz 28,8
967 Gameta-Szpital B.Modzelewska-Radwan sp.j. Rzgów 28,8
968 Cl Alsace S.A. Uproszczona Oddział w Polsce Tomaszów Mazowiecki 28,8
969 DS Inwest Sp. z o.o. S.K. Wieruszów 28,8
970 Zawisza Czarny Sp. z o.o. S.K. Łódź 28,7
971 Reganta Szlascy sp.j. Łódź 28,7
972 K&K Sp. z o.o. Pabianice 28,6
973 Kemkolor Sp. z o.o. S.K. Łódź 28,4
974 Drukarnia Oltom Sp. z o.o. S.K. Łódź 28,4
975 Amerykanka Struktura Sp. z o.o. S.K. Rusiec 28,4
976 Cdm Sp. z o.o. Ksawerów 28,4
977 Stalatube Sp. z o.o. Sosnowiec-Pieńki 28,3
978 Wydawnicza Park Sp. z o.o. S.K. Łódź 28,2
979 Przedsiębiorstwo Budowlano Inżynieryjne MAVEX Marek Michalski Kutno 28,2
980 White Solution Sp. z o.o. sp.k. Łódź 28,2
981 Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Pabianice 28,1
982 Pregel-Polska Sp. z o.o. Rzgów 28
983 Daicon Sp. z o.o. sp.k. Łódź 28,1
984 Chemiohurt Sp. z o.o. S.K. Konstantynów Łódzki 28
985 Przedsiębiorstwo Prexer Sp. z o.o. Łódź 28
986 MEX Polska S.A. Łódź 28
987 LOZAMET Sp. z o.o. Łódzkie Zakłady Metalowe Łódź 27,9
988 Alrec Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 27,9
989 Sky Company Sp. z o.o. Łódź 27,9
990 Mebin Andrzej Binkowski Stobiecko Szlacheckie 27,8
991 Bild Presse Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 27,8
992 Certools sp.j. Cefam Sp. z o.o. sp.k., Mkhan Sp. z o.o. sp.k. Pabianice 27,8
993 Medycyna Grabieniec Sp. z o.o. Łódź 27,8
994 Jtb Sp. z o.o. Dobroń 27,8
995 Budhaus RM Sp. z o.o. S.K. Rąbień AB 27,7
996 Iberys Sp. z o.o. S.K. Łowicz 27,7
997 Netprof Sp. z o.o. S.K. Łódź 27,7
998 Hortmasz Sp. z o.o. Strobów 27,7
999 MOTYL S.J. Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw Rokiciny-Kolonia 27,7
1000 Instal Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 27,6
1001 Elbest Security Sp. z o.o. Bełchatów 27,6
1002 Zakład Przemysłowo-Handlowo-Usługowy Szron M. i D. Klepczyńscy sp.j. Łódź 27,5
1003 Bauma Sp. z o.o. S.K. Sulejów 27,5
1004 D – Tex Sp. z o.o. Wieluń 27,5
1005 PLASTIFLORA Sp. z o.o. S.K. Łódź 27,5
1006 PHU Basia Barbara i Krzysztof Tuzin sp.j. Łódź 27,5
1007 TRI – TEX Bis Sp. z o.o. Sp.K. Wola Zaradzyńska 27,4
1008 M-Line Sp. z o.o. Sopel 27,4
1009 Makromed Sp. z o.o. S.K. Łódź 27,3
1010 Ordom R. Karasiński i Wspólnicy sp.j. Łódź 27,3
1011 Medax Sp. z o.o. Kruszów 27,3
1012 Teba Sp. z o.o. S.K. Natolin 27,3
1013 Łucznik – Lockpol Sp. z o.o. Łódź 27,2
1014 Przedsiębiorstwo Schemat Marczak, Lewiński-sp.j. Sieradz 27,2
1015 Zakład Robót Sanitarnych Sanator Sp. z o.o. Rąbień 27,1
1016 Star Oil Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 27,1
1017 Hydron – Unipress Sp. z o.o. Łódź 27,1
1018 Novamed.Pl Sp. z o.o. S.K.A. Łódź 27,1
1019 Niver Sp. z o.o. Łódź 27
1020 Firma Taro Roman Grudziński sp.j. Tymienice 27
1021 PHU EUROPOL Łukasz Szwed Grębenice 27
1022 Nexone Sp. z o.o. sp.k. Łódź 27
1023 Falcon Medical Polska Sp. z o.o. Łódź 26,9
1024 Michtrans Sp. z o.o. Szczecin 26,9
1025 Victus Mielczarek i Kowalska sp.j. Działoszyn 26,9
1026 Limat Sp. z o.o. Kuźnica Zagrzebska-Kolonia 26,9
1027 Internity Łódź Sp. z o.o. S.K. Łódź 26,9
1028 Natural – Sławomir Walczak, Maria Antoniewska – Banach – sp.j. Łódź 26,8
1029 Nk MIX Sp. z o.o. Głowno S.K.A. Głowno 26,8
1030 Modern Business Polska II Sp. z o.o. Łódź 26,8
1031 Taberg Sp. z o.o. Wieluń 26,8
1032 APO Sp. z o.o. Łódź 26,7
1033 Conress Sp. z o.o. S.K. Sieradz 26,7
1034 Next Project Sp. z o.o. S.K. Łódź 26,7
1035 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Kutnie Kutno 26,6
1036 Lecznica Weterynaryjna w Zdunach Golan, Gasik, Kubica sp.j. Zduny 26,6
1037 Cleaner Sp. z o.o. Łódź 26,6
1038 Centrostal Łódź S.A. Łódź 26,5
1039 Fpw Sp. z o.o. S.K. Dobroń 26,5
1040 Gip Sp. z o.o. Łódź 26,5
1041 Kornah Sp. z o.o. Pabianice 26,5
1042 NIBCO Sp. z o.o. Łódź 26,4
1043 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Brzeziny 26,4
1044 Mar Andrzejewski sp.j. Łódź 26,4
1045 PRYM FASHION POLSKA Sp. z o.o. Łódź 26,4
1046 Artmax Sobera Gz Sp. z o.o. sp.k. Łódź 26,4
1047 Faktory Sp. z o.o. Łódź 26,4
1048 Perfect Way Popiński i Wspólnicy Sp. z o.o. S.K. Opoczno 26,3
1049 Novartum T.Kaczmarek. A.Aksamit.,M. Machnicka sp.j. Łódź 26,2
1050 Volokno Eu Sp. z o.o. sp.k. Łódź 26,2
1051 Przedsiębiorstwo Dombud Feja sp.j. Koluszki 26,1
1052 Apteka Verbena M. Niewiadomska i Spółka sp.j. Rawa Mazowiecka 26,1
1053 Aniflex Głowacka Wojtaszek sp.j. Tomaszów Mazowiecki 26
1054 Peira Sp. z o.o. S.K. Łódź 26
1055 Hydro-Tech Beta Sp. z o.o. Pabianice 25,9
1056 Real Development Group Sp. z o.o. sp.k. Łódź 25,9
1057 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Łęczycy Sp. z o.o. Łęczyca 25,9
1058 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Zetpri-Rembud Sp. z o.o. Łódź 26
1059 Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska i Melioracji PIOMEL S.A. Piotrków Trybunalski 25,8
1060 Zemat Technology Group Sp. z o.o. Łódź 25,8
1061 KA-MED Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 25,8
1062 Biomol-Med Sp. z o.o. Łódź 25,7
1063 MOBILEX Sp. z o.o. Łódź 25,7
1064 Technologie Galwaniczne Sp. z o.o. Łódź 25,6
1065 Mgbud Construction Sp. z o.o. Łódź 25,6
1066 Magnetix Lamination Sp. z o.o. sp.k. Łódź 25,6
1067 Marcom Sp. z o.o. S.K. Łódź 25,6
1068 Arttime Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 25,6
1069 Eltech Łódź Sp. z o.o. sp.k. Łódź 25,6
1070 Związek Zawodowy Kierowców i Motorniczych Komunikacji Miejskiej w Łodzi Łódź 25,6
1071 Dom Handlowy Agro Góra, Urbanek sp.j. Łódź 25,5
1072 ZIPPER Sp. z o.o. S.K. Łódź 25,5
1073 Stawoz Inżynieria Pożarowa Sp. z o.o. S.K. Łódź 25,5
1074 Med-Kol Sp. z o.o. Koluszki 25,5
1075 Budo Art Renowacje Sp. z o.o. sp.k. Łódź 25,5
1076 Domco Grzegorzewska i S-Ka sp.j. Konstantynów Łódzki 25,5
1077 Spółdzielnia Mieszkaniowa RADOGOSZCZ – WSCHÓD Łódź 25,5
1078 Interprasa B. Soja sp.j. Łódź 25,4
1079 W&K Trading Company Sp. z o.o. Kutno 25,4
1080 ABAK SYSTEM Sp. z o.o. Łódź 25,3
1081 Rco Sp. z o.o. Radomsko 25,3
1082 Logistic City Sp. z o.o. III S.K. Piotrków Trybunalski 25,3
1083 Bimex Banachowski sp.j. Zduńska Wola 25,3
1084 Pabianicka Fabryka Narzędzi PAFANA S.A. Pabianice 25,3
1085 JHM 2 Sp. z o.o. Skierniewice 25,1
1086 3D Pro Sp. z o.o. Łódź 25
1087 Kon-Wit Plus Zajkiewicz, Kwiatkowski i Wspólnicy sp.j. Ksawerów 25
1088 Mardom-Sp. z o.o. Łódź 25
1089 Queen Development Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 24,9
1090 Gelpol Sp. z o.o. Łódź 24,8
1091 Polmecanic Group Sp. z o.o. Skomlin 24,8
1092 Budovia Sp. z o.o. S.K. Łódź 24,8
1093 GLB Trans Sp. z o.o. S.K. Emilianów 24,8
1094 MEX Master Sp. z o.o. Łódź 24,7
1095 N.R. Sp. z o.o. Łódź 24,7
1096 Idea Technik Sp. z o.o. Sieradz 24,6
1097 Bifix Wojciech Piasecki sp.j. Górki Małe 24,6
1098 Torrecid Poland Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 24,6
1099 Wanship Sp. z o.o. Łódź 24,5
1100 MARTEL Dorota Grela ZPCH PPHU Sieradz 24,5
1101 VOLTER GROUP Sp. z o.o. Zgierz 24,5
1102 Agro-Top S.Kotowicz sp.j. Łódź 24,5
1103 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Skierniewicach Skierniewice 24
1104 Art Plast Sp. z o.o. Rzgów 24,5
1105 HTD Polska Sp. z o.o. Łódź 24,4
1106 Netuno Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 24,4
1107 Anma Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 24,4
1108 Jocker Factory Jaszczura sp.j. Łódź 24,3
1109 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Opocznie Opoczno 24,3
1110 Anchema Sp. z o.o. S.K. Łęczyca 24,3
1111 Lubasz I Wspólnicy Kancelaria Radców Prawnych S.K. Łódź 24,2
1112 Bomaz Marcinkowski i Wspólnicy sp.j. Zduńska Wola 24,1
1113 Data Next Sp. z o.o. Łódź 24,1
1114 Nivela Sp. z o.o. Ławy 24,1
1115 Zaopatrzenie Ogrodnicze Kozana & Matusiak sp.j. Sieradz 24,1
1116 Kultowy Browar Staropolski Sp. z o.o. Zduńska Wola 24,1
1117 Iwona Pellets Sp. z o.o. Rąbień AB 24
1118 Glasslift Sp. z o.o. Zgierz 24
1119 ZGODA Spółdzielnia Inwalidów Konstantynów Łódzki 24
1120 Artfol Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 24
1121 Kancelaria Inter Partes Cieślak i Włodarczyk Spółka Komandytowa Łódź 23,9
1122 Przeds. Komunikacji Samochodowej Łęczyca Sp. z o.o. Łęczyca 23,8
1123 ART Logistic Sp. z o.o. Łódź 23,7
1124 Alfa Arte Sp. z o.o. S.K. Łódź 23,7
1125 Grupa Wiatr Sp. z o.o. S.K. Biała Rawska 23,6
1126 Spółdzielnia Inwestycji i Budownictwa w Łowiczu Łowicz 23,6
1127 Atlas Sztuki Łódź 24
1128 Bobrek Sp. z o.o. Klęk 23,5
1129 Erstar Sp. z o.o. sp.k. Łódź 23,5
1130 Verdent Sp. z o.o. Łódź 23,5
1131 LAMBERTI POLSKA Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 23,4
1132 Greg Sp. z o.o. Galicja S.K. Łódź 23,4
1133 Bjor Andrzej Gałasiewicz S.K. Piotrków Trybunalski 23,4
1134 Meblomir Sp. z o.o. Wieruszów 23,3
1135 Provit Sp. z o.o. Kutno 23,3
1136 Iris Telecommunication Poland Sp. z o.o. Łódź 23,3
1137 Firma Handlowa Fruktus R. Dziuba,M.Dziuba sp.j. Skierniewice 23,3
1138 Implamed Sp. z o.o. S.K. Łódź 23,3
1139 Zeltech S.A. Łódź 23,2
1140 Witamina Sp. z o.o. Grupa Producentów Owoców Biała Rządowa 23,1
1141 Pf Investments Sp. z o.o. S.K.A. Łódź 23,1
1142 MCHT Sp. z o.o. Szczecin 23,1
1143 Odlewnia Silum Sp. z o.o. Opojowice 23,1
1144 Igdp Sp. z o.o. Piątkowisko 23
1145 Phu Ekotrans Grzegorz Krawiec Piotrków Trybunalski 23
1146 Praxis Łódź Pilecka i Petlak sp.j. Łódź 23
1147 Olimpus Investment Sp. z o.o. Łódź 23
1148 Borghi Polska Sp. z o.o. Łódź 22,9
1149 PARTNER Sp. z o.o. S.K. Dąbrówka Wielka 22,9
1150 Oskar Farma Sp. z o.o. S.K. Łódź 22,9
1151 Polimedica Centrum Badań,Profilaktyki i Leczenia Sp. z o.o. S.K. Łódź 22,9
1152 G.P.K. Construction Sp. z o.o. Szczerców 22,9
1153 Intertrans – Sp. z o.o. Łódź 22,9
1154 DP System sp. z o.o. Łódź 22,8
1155 Andar Wierciński sp.j. Łódź 22,8
1156 Grupa Brokerska Quantum Sp. z o.o. Łódź 22,8
1157 Gorsenia Sp. z o.o. Łódź 22,7
1158 GBT Polska Sp. z o.o. Rogowiec 22,7
1159 Spółdzielnia Mieszkaniowa Piaski Łódź 22,6
1160 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Vester Sp. z o.o. sp.k. Kutno 22,6
1161 Pakos Sp. z o.o. Opoczno 22,6
1162 Grupa Handlowa Primus Sp. z o.o. Łódź 22,5
1163 IMTRONIC S.J. Łódź 22,5
1164 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Sieradz 22,5
1165 ERG Sp. z o.o. S.K. Łódź 22,5
1166 Spółdzielnia Mieszkaniowa Doły-Marysińska Łódź 22
1167 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Wart-Milk Sieradz 22,4
1168 Bryza Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 22,3
1169 Vervo Sp. z o.o. Łódź 22,3
1170 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Intermot Olejnik, Szydło, Wróblewski sp.j. Wieluń 22,3
1171 Dragon Services Sp. z o.o. Łódź 22,3
1172 Texland Tomasz Wojtalski, Ryszard Kowalski, Zygmunt Kowalski – sp.j. Aleksandrów Łódzki 22,2
1173 Wróbel i Syn sp.j. Rawa Mazowiecka 22,2
1174 QAH Sp. z o.o. sp.k. Łódź 22,2
1175 Damo Plus Sp. z o.o. S.K. Łowicz 22,2
1176 Miflex-Masz Sp. z o.o. Kutno 22,1
1177 Orzeszek Sp. z o.o. sp.k. Mogilno Duże 22,1
1178 Trans-Naft St.Szperna L.Kiełb sp.j. Studzianki 22,1
1179 Bestblok Sp. z o.o. Wieluń 22
1180 PPH Rewa Sp. z o.o. Nowy Redzeń 22
1181 Petrix Sp. z o.o. Wąwał 22
1182 ZOLUX POLSKA Sp. z o.o. Łężki 22
1183 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Termy Uniejów Sp. z o.o. w Uniejowie Uniejów 22
1184 Ns Optima Plus Sp. z o.o. Łódź 21,9
1185 Nowostal Sp. z o.o. Kanice 21,9
1186 Langeo Construction S.A. Łódź 21,9
1187 Kancelaria Prawnicza Karnowski I Wspólnik sp.k. Łódź 21,9
1188 BELIT sp. z o.o. Czechy 21,8
1189 Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 21,8
1190 Micel Sp. z o.o. Żychlin 21,8
1191 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Met-Pol Sp. z o.o. Krobanów 21,7
1192 Spółdzielnia Mieszkaniowa Sympatyczna Łódź 21,7
1193 Markab Sp. z o.o. Zgierskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Zgierz 21,7
1194 Torfan Sp. z o.o. Skierniewice 21,7
1195 Precimet H.C.E. Sp. z o.o. Łódź 21,6
1196 Domtom Plus Sp. z o.o. Łódź 21,6
1197 Buszrem Nieruchomości Sp. z o.o. Sp.K. Piotrków Trybunalski 21,6
1198 PRO-VEGA S.J. Michał Wróblewski, Michał Łukasiewicz Łowicz 21,6
1199 Heavy Holding Sp. z o.o. S.K. Łódź 21,6
1200 Rawsko-Mazowiecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Rawa Mazowiecka 22
1201 Sieć Badawcza Łukasiewicz Instytut Włókiennictwa Łódź 21,5
1202 Cdf Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 21,5
1203 Agencja Ochrony Twierdza Sp. z o.o. S.K. Łódź 21,5
1204 Mkaj Skorupa Sp. z o.o. Łódź 21,4
1205 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Kutno 21,4
1206 Lentimax Sp. z o.o. sp.k. Łódź 21,3
1207 Polski Związek Motorowy Okręgowy Zespół Działalności Gospodarczej Sp. z o.o. Łódź 21,3
1208 Usługi Stolarskie Lidia Semba i Jerzy Semba sp.j. Klatka 21,3
1209 Gust Sp. z o.o. Pajęczno 21,3
1210 Real Home Sp. z o.o. S.K. Łódź 21,2
1211 RIHO Polska Sp. z o.o. Łódź 21,1
1212 Gal-Gaz Galewice Sp. z o.o. sp.k. Galewice 21,1
1213 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Bełchatów 21,1
1214 Nowy Plan – Tech Sp. z o.o. Łódź 21,1
1215 Czech-Oil Sp. z o.o. Dąbrówka Wielka 21
1216 Manex i Sp. z o.o. Kąty Walichnowskie 20,9
1217 Master TSL Sp. z o.o. S.K. Łódź 20,9
1218 Kwazar Plastics Sp. z o.o. sp.k. Trzcianna 20,9
1219 Hugli Food Polska Sp. z o.o. Łódź 20,9
1220 Foreign Personnel Service Sp. z o.o. Łódź 20,9
1221 Trawa Rolowana Plantacja Czarnocin Sp. z o.o. Czarnocin 20,9
1222 Ramaro Logistic Sp. z o.o. Łódź 20,9
1223 Stado Ogierów w Bogusławicach Sp. z o.o. Bogusławice 20,9
1224 Stella Sp. z o.o. Łódź 20,8
1225 Univertel Sp. z o.o. S.K. Łódź 20,8
1226 Miejska Przychodnia Widzew Łódź 21
1227 Renton24 Sp. z o.o. S.K. Kalska Wola 20,8
1228 Defero Sp. z o.o. Sieradz 20,8
1229 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Plech Sp. z o.o. Wieluń 20,7
1230 Ene Sp. z o.o. Łódź 20,7
1231 S-Group Sp. z o.o. Radomsko 20,7
1232 RR Office Sp. z o.o. Łódź 20,7
1233 Firma Duledo Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 20,7
1234 POLDEM Sp. z o.o. Łódź 20,6
1235 Kruszywa Śląskie Sp. z o.o. Łódź 21
1236 A.Machudera Sp. z o.o. Łęczyca 20,5
1237 Energo-Serwis Sp. z o.o. Radomsko 20,5
1238 Zespół Opieki Zdrowotnej Łódź-Bałuty Łódź 20
1239 Eland Stelmachowscy sp.j. Starowa Góra 20,4
1240 Multitex Radosiewicz S.J. Łódź 20,4
1241 Axacom Sp. z o.o. Sieradz 20,4
1242 Pinokio Baby Fashion M.P.W. Gizińscy sp.j. Piotrków Trybunalski 20,4
1243 Trust Logistics Sp. z o.o. Pabianice 20,4
1244 Nowy Dom Sp. z o.o. sp.k. Łódź 20,4
1245 Tomplan Group Sp. z o.o. S.K. Lubochnia 20,3
1246 Correct E. Mikas, J. Mikas sp.j. Zduńska Wola 20,3
1247 Amann Sp. z o.o. Łódź 20,3
1248 Woba Sp. z o.o. S.K. Łódź 20,3
1249 WIFAMA – PREXER Sp. z o.o. Przedsiębiorswo Innowacyjno Wdrożeniowe Łódź 20,3
1250 Aad Sp. z o.o. Łódź 20,2
1251 Rem-Bud Sp. z o.o. Łowicz 20,2
1252 Spółdzielnia Mieszkaniowa Łęczycanka w Łęczycy Łęczyca 20,2
1253 Młyn Handlowy Potoccy Włodzimierz Potocki, Witold Potocki sp.j. Ostrołęka 20,2
1254 4u System Sp. z o.o. sp.k. Konstantynów Łódzki 20,2
1255 Nafcom Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 20,2
1256 Taulatex-Sp. z o.o. Łódź 20,1
1257 Pauloadriani Sp. z o.o. Łódź 20,1
1258 Rolsad A. Seliga, M. Wójciak, G. Orzeszek sp.j. Rawa Mazowiecka 20,1
1259 Epufloor Sp. z o.o. Łódź 20,1
1260 Zpihm Złotex Chojnaccy sp.j. Złoczew 20,1
1261 BŁYSK Ł. Klimek A. Kałużna S.J. Tomaszów Mazowiecki 20,1
1262 Antlerart Adrebellion Sp. z o.o. sp.k. Łódź 20
1263 Sommo Invest Sp. z o.o. sp.k. Łódź 20,1
1264 Ep-Farm Konopka-Jóźwiak, Mokros sp.j. Łódź 20
1265 Przedsiębiorstwo Robót Drogowych i Mostowych Sp. z o.o. Czartki 20,1
1266 Verbena Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 20,1
1267 Uruchomienia.Eu Sp. z o.o. Łódź 20
1268 Yavo Sp. z o.o. Bełchatów 20
1269 Wkk Polska sp. z o.o. Łódź 20
1270 Atlantyda Hł Sp. z o.o. sp.k. Konstantynów Łódzki 20
1271 Red Bird Sp. z o.o. Łódź 20
1272 P.M.T. Trading Sp. z o.o. Łódź 20
1273 Gp Energy Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 19,9
1274 St Wentylacje Sp. z o.o. S.K. Łódź 19,9
1275 Z.E. Elektromech Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 19,8
1276 Planko Sp. z o.o. sp.k. Łódź 19,7
1277 Martello Sp. z o.o. Łódź 19,7
1278 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Gibar J. Gibke S.M. Archman M. Ciarka sp.j. Łódź 19,7
1279 Agrofarm Kołaczyńscy sp.j. Łowicz 19,6
1280 Wc Serwis Łódź Sp. z o.o. Łódź 19,6
1281 Fazot S.J. Hurtownia Materiałów Przemysłowych Więtczak i Wspólnicy Gnojno 19,6
1282 PPHU D & D W.Dzwonek, Z.Dawidowicz sp.j. Piotrków Trybunalski 20
1283 Medyk – Sp. z o.o. Bełchatów 19,5
1284 Dromasz Sp. z o.o. S.K. Raków Duży 19,5
1285 NFK J. Kopa S.J. Rąbień 19,4
1286 Stamus Sp. z o.o. Radomsko 19
1287 Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych PAN Łódź 19,4
1288 Blok Bud Stanisław Krawczykowski Fabian Krawczykowski sp.j. Blok Dobryszyce 19,4
1289 OKB Sp. z o.o. Bukowiec 19,4
1290 Tor-Max Sp. z o.o. Zduńska Wola 19,3
1291 Exactus Ewa Mastalerz, Marek Wiktorowski sp.j. Łódź 19,3
1292 Art – Transit Sp. z o.o. S.K. Kwiatkowice-Kolonia 19,3
1293 Geberit Service Sp. z o.o. Łódź 19,3
1294 Oraf Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 19,2
1295 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Stępień B.S. Stępniowie sp.j. Libiszów-Kolonia 19,2
1296 Ok Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 19,2
1297 TWFM Sp. z o.o. Zgierz 19,2
1298 Enika Sp. z o.o. Łódź 19,1
1299 Domikon Sp. z o.o. Czerniewice 19,1
1300 Wnukos Sp. z o.o. Łódź 19,1
1301 Zakład Mięsny Ścibiorów Sp. z o.o. Ścibiorów 19,1
1302 Artom Budownictwo Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 19
1303 Termokor Kaefer Sp. z o.o. Rogowiec 19
1304 MEDEST DUO Sp. z o.o. S.K. Kutno 19
1305 Quality Construction Sp. z o.o. Łódź 19
1306 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Wod-Kan Sp. z o.o. Mokra Prawa 19
1307 Plast Instal Skb Sp. z o.o. S.K. Radomsko 19
1308 Art Log Sp. z o.o. Łódź 18,9
1309 Landbud Sp. z o.o. Łódź 18,9
1310 Fm Agrotrans Sp. z o.o. Dąbrowa 18,9
1311 Marol Bis Sp. z o.o. Wiaderno 18,9
1312 Marinex International Sp. z o.o. Łódź 18,9
1313 Lewor sp.j. Renata i Wojciech Wałoszek Andrespol 18,9
1314 Fiore Gernand, Biernacki i Tomas sp.j. Łódź 18,9
1315 Miejskie Sieci Cieplne w Zduńskiej Woli Sp. z o.o. Zduńska Wola 18,8
1316 JUBA Sp. z o.o. S.K. Niechcice 18,8
1317 Arton Stusio S.J. Pabianice 18,8
1318 Onyx Electronics Sp. z o.o. sp.k. Łódź 18,7
1319 Handel Zwierzętami i Płodami Rolnymi Janusz i Tomasz Głogowscy sp.j. Kuchary 18,7
1320 Torusnet Sp. z o.o. sp.k. Łódź 18,7
1321 Łódź ART Center Łódź 18,7
1322 Instytut Nauki I Techniki Stipendium Łódź 18,7
1323 PPH KEW – K. Koźmińska S.J. Łódź 18,6
1324 Ekologiczna Gospodarka Odpadami – Likwidacja i Transport Egolit Sp. z o.o. Łanięta 18,6
1325 Firma Handlowa Alma Sp. z o.o. Cienia 18,6
1326 Benefit Auto Jtb Sp. z o.o. S.K. Łódź 18,6
1327 Specgroup Sp. z o.o. Łódź 18,5
1328 Mitor Sp. z o.o. Śleszyn 18,5
1329 Spółka Przedsiębiorców i Rolników Targowiska Dolna-Ceglana w Łodzi Sp. z o.o. Łódź 18,5
1330 Atum Energy Sp. z o.o. Łódź 18,5
1331 Stalmit Murzyła K. Murzyła M. sp.j. Bełchatów 18,5
1332 Logistic City Sp. z o.o. II sp.k. Piotrków Trybunalski 18,5
1333 Suwary Tech Sp. z o.o. Pabianice 18,5
1334 GALLI POLAND Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 18,5
1335 Forsed Sp. z o.o. Borowiecko-Kolonia 18,5
1336 Magnum Metal Hdpgp Sp. z o.o. sp.k. Zduńska Wola 18,4
1337 Jss Group Sp. z o.o. sp.k. Łódź 18,4
1338 Polska Grupa Gospodarki Odpadami Ekogal-Ekopur Sp. z o.o. Zgierz 18,4
1339 Przeds. Budownictwa Telekomunikacyjnego TEKOM Sp. z o.o. Pabianice 18,4
1340 Clariant Poland Sp. z o.o. Łódź 18,2
1341 Cetech Sp. z o.o. Łódź 18,1
1342 Quality Royal Sp. z o.o. Sieradz 18,1
1343 Af-Lider J.J. Antosik sp.j. Emilia 18,1
1344 Przedsiębiorstwo Komunalne Gminy Konstantynów Łódzki Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 18,1
1345 Venga Hartzchemie Sp. z o.o. sp.j. Łódź 18,1
1346 BKP Sp. z o.o. Wieluń 18,1
1347 Przedsiębiorstwo Produkcyjne Emtech Sp. z o.o. Grudna 18,1
1348 Programer Centrum Sp. z o.o. Ksawerów 18,1
1349 Zakład Usług Inżynierskich Inrel Sp. z o.o. sp.k. Łódź 18,1
1350 Piotrkowskie Zakłady Przemysłu Sklejek Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 18,1
1351 Zouras Poland Meat Sp. z o.o. Łódź 18,1
1352 Trans Horyzont Sp. z o.o. Łódź 18
1353 Agro – Bud Gajda S.J. Dąbkowice Górne 18
1354 Duet Sp. z o.o. PPH Łódź 18
1355 Per Te Sp. z o.o. Łowicz 18
1356 Cobra Yachts Sp. z o.o. Radomsko 18
1357 Consensus Sp. z o.o. Łódź 18
1358 Sapor Textile Sp. z o.o. sp.k. Rzgów 18
1359 Artdentis Sp. z o.o. S.K. Tomaszów Mazowiecki 17,9
1360 Krucza Sp. z o.o. Łódź 17,9
1361 Makowscy sp.j. Podlas 17,9
1362 MW Inwestycja Sp. z o.o. Łódź 17,9
1363 Falkofarm Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 17,9
1364 Galmag Sp. z o.o. Łódź 17,9
1365 Tech-Pipe Sp. z o.o. Łódź 17,8
1366 Gvc Group Sp. z o.o. Łódź 17,8
1367 Bud- Trans Roboty Budowlano- Drogowe Maria Karbowiak Sieradz 17,8
1368 Libra Service Jts Sp. z o.o. Reduchów-Kolonia 17,7
1369 Kamea Sp. z o.o. Łódź 17,7
1370 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Elektryk Poński sp.j. Brzeziny 17,7
1371 Soltrade Solecki M., Solecki Ł., Kiełb M. sp.j. Tomaszów Mazowiecki 17,7
1372 Pol-System Sp. z o.o. Zduńska Wola 17,6
1373 KMK Development Sp. z o.o. S.K. Radomsko 17,6
1374 Zulam Sp. z o.o. Sp.K. Łódź 17,6
1375 Foodtankers Polska Sp. z o.o. Łódź 17,6
1376 Top Nar Narzędzia Profesjonalne L.Łęcka-Tomczyk, M.Tomczyk sp.j. Łódź 17,6
1377 Lee&Asia Sp. z o.o. Łódź 17,6
1378 Hsg Koppert sp.j. Łódź 17,6
1379 Galen sp.j. Nieśmiałek i Wspólnicy Łódź 17,6
1380 Grupowa Oczyszczalnia Ścieków Sp. z o.o. Kutno 17,5
1381 Chabin Sp.J. Łódź 17,5
1382 Zespół Europejskich Szkół Niepublicznych Sp. z o.o. Łódź 17,5
1383 Zakład Przetwórstwa Mięsnego RASKO R. Skorzycki, J. Skorzycki Sp.J. Żelechlinek 17,5
1384 Automotive Bearings Sp. z o.o. S.K. Łódź 17,4
1385 Met-Stal S.J. D. Urbański, P. Zaskórski Piotrków Trybunalski 17,4
1386 Ro-Car Sp. z o.o. S.K. Przesiadłów 17,4
1387 Tarragona Sp. z o.o. Zduńska Wola 17,4
1388 Broccoli Sp. z o.o. S.K. Bedlno-Wieś 17,4
1389 Hurtownia Spożywczo – Przemysłowa Lubax sp.j. Z.J.Luba, W.B.Antoniak Wieluń 17,3
1390 JHM 1 Sp. z o.o. Skierniewice 17,3
1391 Digital Packaging Sp. z o.o. Łódź 17,3
1392 Sicher Bautechnik Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 17,3
1393 Kobzarenko Sp. z o.o. Żłobnica 17,3
1394 Intivum Limited sp.k. Sieradz 17,2
1395 Infratel Sp. z o.o. Zgierz 17,2
1396 Przemysłowa Grupa Tekstylna Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 17,2
1397 Vaxman Group Sp. z o.o. Łódź 17
1398 Marilyn Retail Sp. z o.o. Łódź 17,1
1399 Moto-Rozpęd Sp. z o.o. S.K. Przesiadłów 17,1
1400 Leanflex Polska Sp. z o.o. Łódź 17,1
1401 Pro Solutions Łódź Sp. z o.o. Łódź 17,1
1402 Santa Sp. z o.o. Łódź 17,1
1403 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Nasz Dom w Opocznie Opoczno 17
1404 Menos Sp. z o.o. Mieleszyn 17
1405 Integral Audit Przedsiębiorstwo Audytorskie Sp. z o.o. sp.k. Łódź 17
1406 SCORPIO Sp. z o.o. Łódź 17
1407 Amx P.Kaczorowski, R.Sabaj sp.j. Rzgów 17
1408 Instbud Sp. z o.o. Bełchatów 17
1409 Wanilia Sp. z o.o. S.K. Łódź 16,9
1410 ATOS Sp. z o.o. Łódź 16,9
1411 Keksik Krzeszewska, Lebioda sp.j. Głowno 16,9
1412 Polanik Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 16,9
1413 Bartolini Air Sp. z o.o. Łódź 16,9
1414 CGO Legal Chajdas Gawlak Owczarek sp.k. Łódź 16,9
1415 Firma Handlowa Artmed J. Sienkiewicz, A. Kęsy sp.j. Tomaszów Mazowiecki 16,8
1416 Ksd Nieruchomości Sp. z o.o. Radomsko 16,8
1417 Fachowiec Sp. z o.o. S.K. Łowicz 16,8
1418 Stowarzyszenie Innowacje i Środowisko Łódź 16,8
1419 Gg Profits Sp. z o.o. Pabianice 16,8
1420 Geotermia Poddębice Sp. z o.o. Poddębice 16,8
1421 Mckb Sp. z o.o. Łódź 16,7
1422 Olikorn-Drób Karczewscy sp.j. Łominy 16,7
1423 Tres-Med Sp. z o.o. Sieradz 16,7
1424 Zakład Obsługi Energetyki Sp. z o.o. Zgierz 16,7
1425 ROGER Sp. z o.o. Łódź 16,7
1426 Kubiak sp.j. Łódź 16,7
1427 BTC Maszyny Stolarczyk Sp. z o.o. S.K. Radomsko 16,7
1428 Salvagnini Polska Sp. z o.o. Łódź 16,7
1429 Ikoma Sp. z o.o. Spała 16,6
1430 Hornet Sp. z o.o. Łódź 16,6
1431 Auto Łódź Sp. z o.o. Łódź 16,6
1432 Klim-Eko Pielesiek sp.j. Łódź 16,6
1433 Hurtownia Tkanin Stanik Sp. z o.o. sp.k. Łódź 16,5
1434 FAMED ŁÓDŹ S.A. Fabryka Aparatury Elektromedycznej Łódź 16,5
1435 Agro – Land Sp. z o.o. Łódź 16,5
1436 R.S. Trading Lachowscy sp.j. Łódź 16,5
1437 Towarzystwo Akcyjne Telimena S.A. Łódź 16,4
1438 Pharmann Sp. z o.o. Łódź 16,4
1439 San-At Investments Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 16,4
1440 Unicorn Constructions Sp. z o.o. Łódź 16,4
1441 Nevadent Sp. z o.o. Łódź 16,3
1442 Bora Poland Sp. z o.o. Radomsko 16,3
1443 Polwet-Centrowet Sp. z o.o. Łask 16,3
1444 Chłodnia Niechcice Sp. z o.o. Niechcice 16,3
1445 Venol Motor Oil Sp. z o.o. Łódź 16,3
1446 Galmed J. Juszczak, K. Błachowicz, M. Juszczak sp.j. Zduńska Wola 16,3
1447 Hydrako Sp. z o.o. S.K. Łódź 16,2
1448 Madur Polska Sp. z o.o. Zgierz 16,2
1449 Arabra sp.j. H. i K. Wójcicka, I. Chodakowska Łódź 16,2
1450 Lennylamb Sp. z o.o. sp.k. Kłudzice 16,1
1451 Smolar Agencja Promocyjno-Reklamowa Sp. z o.o. Łódź 16,1
1452 Agro-Matt Sp. z o.o. S.K. Dłutów 16,1
1453 Driver Autoszkoła Sp. z o.o. S.K. Zgierz 16,1
1454 Hydrex Sp. z o.o. S.K. Łódź 16,1
1455 Polgen Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 16,1
1456 Adverti Sp. z o.o. S.K. Łódź 16,1
1457 Montag Sp. z o.o. Łódź 16
1458 Jobi Pphu I.j. Patalas sp.j. Łódź 16
1459 Tim Sp. z o.o. Wieluń 16
1460 DEMG Sp. z o.o. Radomsko 16
1461 Ac Klimat Sp. z o.o., S.K. Łódź 16
1462 Bu- Ka Trading E. Buchelt, M. Karpińska sp.j. Łódź 16
1463 SM 21 Energetyka Sp. z o.o. Łódź 15,9
1464 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Chorzenicach Chorzenice 15,9
1465 Trumedico Pl Sp. z o.o. S.K. Aleksandrów Łódzki 15,9
1466 Apteki Sieciowe Marketing Sp. z o.o. sp.k. Łódź 15,9
1467 Vibroson Łódź Sp. z o.o. Łódź 15,9
1468 Producent Styropianu Kolgrost J.Grochowski, K.Kolasa, Z.Kolasa sp.j. Dąbrówka Mała 15,9
1469 Firma Handlowa Technotronik A. Lesień i S-Ka sp. j. Pabianice 15,9
1470 Hantverkarpoolen Sp. z o.o. Wood Constructions S.K. Kocierzew Południowy 15,8
1471 Tomplan Sp. z o.o. Lubochnia 15,8
1472 Smart Plane Sp. z o.o. Łódź 15,8
1473 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Promed M & JB Sp. z o.o. S.K. Radomsko 15,8
1474 Global Quantum Sp. z o.o. S.K. Tomaszów Mazowiecki 15,7
1475 ZUH Wojciechowski Zdzisław Wojciechowski Sobawiny 15,7
1476 Brzezińska Spółdzielnia Mieszkaniowa Brzeziny 15,7
1477 Verkatto Sp. z o.o. Opoczno 15,7
1478 Explatforma S.A. Łódź 15,6
1479 Stacja Paliw Wieteska sp.j. Nowe Zduny 15,6
1480 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Konstalex Sp. z o.o. Radomsko 15,6
1481 Euro Strefa Sp. z o.o. Radomsko 15,6
1482 Tech-Gaz Sp. z o.o. Łódź 15,6
1483 IW Mar Plus Sp. z o.o. sp.k. Marianów Kołacki 15,6
1484 Rabionek i Wspólnicy S.J. Łódź 15,6
1485 Kartex J. Kowalczyk i Wspólnicy sp. j. Radomsko 15,6
1486 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe i Produkcyjne A i J Stępień sp.j. Bełchatów 15,5
1487 Vestil Hotel Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 15,5
1488 Atrio Development Sp. z o.o. S.K. Sieradz 15,5
1489 Kancelaria Biegłych Rewidentów Josef Welt Sp. z o.o. S.K. Łódź 15,5
1490 Sannprofi Sp. z o.o. Bukowiec 16
1491 Summit Pharma – Sukiennik sp.j. Skierniewice 15,5
1492 Zinet Sp. z o.o. S.K. Łódź 15,4
1493 A – Hak Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Sp. z o.o. Łódź 15,4
1494 Red Cash 2Art Sp. z o.o. S.K. Łódź 15,4
1495 Spółdzielnia Mieszkaniowa Żubardź Łódź 15,4
1496 Recovet Sp. z o.o. S.K. Łódź 15,3
1497 Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Głowno 15,3
1498 OSIEDLE MŁODYCH Spółdzielnia Mieszkaniowa Łódź 15,3
1499 Melissa Mikołaj Gauer sp.j. Łódź 15,3
1500 Kufner Polska Sp. z o.o. Starowa Góra 15,3
1501 Swisscolor J.J. Eckersdorf sp.j. Łódź 15,2
1502 Densa – Invest Sp. z o.o. sp.k. Łódź 15,2
1503 Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o. Łódź 15,2
1504 Icom – Invest Sp. z o.o. Pabianice 15,2
1505 Zakłady Mięsne Piekarscy sp.j. Wilkucice Duże 15,1
1506 Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o.o. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy Wieruszów 15,1
1507 Real Development 2 Sp. z o.o. Łódź 15
1508 Mark sp.j. Małgorzata Rubersz, Maciej Rubersz Agencja Celna, Transport, Spedycja, Skład Celny Łódź 15,1
1509 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi Łódź 15
1510 Zakłady Zbożowo-Młynarskie w Piotrkowie Tryb. Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 15,1
1511 Awa Janina Adamek, Lechosław Adamek sp.j. Łódź 15,1
1512 Elephant Lukić sp.j. Łódź 15
1513 Sacmi Polska Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 15
1514 Przedsiębiorstwo Komunalne w Wieruszowie S.A. Wieruszów 14,9
1515 Contec Service Sp. z o.o. S.K. Konstantynów Łódzki 14,9
1516 FMCG – Trade Sp. z o.o. Your Partner In Business S.K. Łódź 14,9
1517 DIMA Sp. z o.o. Żychlin 14,9
1518 Certus Pharma Sp. z o.o. Łódź 14,9
1519 Celther Polska Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 14,8
1520 Kaczmarek – Zakrzewski sp.j. Zduńska Wola 14,8
1521 Nosteria Sp. z o.o. Pajęczno 14,8
1522 Agemar Sp. z o.o. Zgierz 14,8
1523 Stalflex Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 14,8
1524 Techniki Grzewcze i Sanitarnean-Mn Sp. z o.o. S.K. Łódź 14,7
1525 Harris – Jet – Service Sp. z o.o. Łódź 14,7
1526 Trans-Kamil Sp. z o.o. Brzeziny 14,7
1527 Zakłady Przemysłu Filcowego FILTEX S.A. Łódź 14,7
1528 Staltech Polska Sp. z o.o. Przedbórz 14,7
1529 TBP Interprojekt Sp. z o.o. Łódź 14,7
1530 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Łódź 14,7
1531 Debiut Plus Sp. z o.o. sp.k. Łódź 14,7
1532 Solcraft Sp. z o.o. Bogdanka 14,7
1533 Centrum Medyczne Niemcewicza Sp. z o.o. S.K. Łódź 14,6
1534 Centra Serwis – Z.T.Z. Mitman sp.j. Łódź 14,6
1535 Conte Polska Sp. z o.o. Łódź 14,6
1536 Kancelaria Rachunkowo Podatkowa Sławomir Garbala sp.k. Łódź 14,6
1537 Elektrociepłownia Zduńska Wola Sp. z o.o. Zduńska Wola 14,5
1538 Print Extra Studio Graficzne Drukarnia Pospiech i Wspólnicy sp.j. Łódź 14,5
1539 Al-Pi Polonia Sp. z o.o. Stryków 14,5
1540 AKE Polska Sp. z o.o. Wieruszów 14,5
1541 Biuro Ekonomiczno – Handlowe Jan Zasada Sp. z o.o. Wieluń 14,4
1542 NEONICA POLSKA Sp. z o.o. Łódź 14,4
1543 Dobroń Jtb Sp. z o.o. S.K. Dobroń 14,4
1544 Forbiznes Accounting Sp. z o.o. S.K. Łódź 14,4
1545 Tomplast Włodzimierz Łoś Sp. z o.o. Pabianice 14,4
1546 Cewokan Sp. z o.o. Łowicz 14,3
1547 Linexim-Tk Sp. z o.o. Łódź 14,3
1548 Petecki Enterprises Sp. z o.o. Łódź 14,3
1549 Holtex – Energoserwis M. J. Drobnik sp.j. Stara Gadka 14,2
1550 Cs Investment Sp. z o.o. Łódź 14,2
1551 Galeria Konstantynów Sp. z o.o. Łódź 14,2
1552 Pro-Sun Sp. z o.o. Łódź 14,2
1553 Majmasz Majsterek sp.j. Łódź 14,2
1554 Łódzka Organizacja Turystyczna Łódź 14,1
1555 OL – BUD Sp. z o.o. S.K. Zgierz 14,1
1556 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Maxi Sp. z o.o. Łódź 14,1
1557 Zakład Poligraficzny Wiking-Graf sp.j. T. Jakubowski Łódź 14,1
1558 Dp Partner Sp. z o.o. Łódź 14,1
1559 Słoneczko sp.j. Mgr Farm. Katarzyna Gałaj, Dariusz Gałaj Zduny 14,1
1560 Gres sp.j. Ewa Słotwińska Łódź 14,1
1561 Graf Polska Sp. z o.o. Skierniewice 14,1
1562 Orient Fashion Sp. z o.o. Pabianice 14
1563 Zakład Kredowy Minerał Sp. z o.o. Trębaczew 14
1564 QBA Wrzesiński sp.k. Łódź 14
1565 Skorpio Duda, Duszyńscy sp.j. Bełchatów 14
1566 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Łódź 14
1567 RHS Sp. z o.o. Wieluń 14
1568 Binder Sp. z o.o. S.K. Wilamów-Kolonia 14
1569 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Eskulap Biała Rawska Sp. z o.o. Biała Rawska 13,9
1570 Trenkwalder & Partner Sp. z o.o. Skierniewice 14
1571 Premium Ltd Sp. z o.o. Łęczyca 13,9
1572 Hazbi Sp. z o.o. Łowicz 13,9
1573 Batorski i Wspólnicy sp.j. Józefin 13,9
1574 Seo Consulting Sp. z o.o. Łódź 13,8
1575 Rehab Enterprises Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce Łódź 14
1576 WBT XBET Sp. z o.o. Jeziorko 13,8
1577 Camfil Polska Sp. z o.o. Łódź 13,8
1578 Amster Sp. z o.o. Łódź 13,8
1579 Amz-Bis Sp. z o.o. Kutno 13,8
1580 Instytut Naukowo-Badawczy Iurismed Sp. z o.o. Independent Medical Examiners w Kutnie Kutno 13,8
1581 Panasonic Industry Poland Sp. z o.o. Łódź 13,8
1582 Ventra Clima Inwestycje Sp. z o.o. Łódź 13,8
1583 Janmil Sp. z o.o. Nowy Janów 13,8
1584 Przedsiębiorstwo Usługowe Hatrans Sp. z o.o. Łódź 13,7
1585 Pamuk Line Sp. z o.o. Wola Zaradzyńska 13,7
1586 Mmk-Inż. Sp. z o.o. Łódź 13,7
1587 Norma Sp. z o.o. Wróblew 13,7
1588 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sako Sp. z o.o. Łódź 13,7
1589 Zakład Komunalny Kleszczów Sp. z o.o. Kleszczów 13,7
1590 Mikomed Sp. z o.o. Łódź 13,7
1591 Spółdzielnia Producentów Grzybów Jadalnych Maków 13,6
1592 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Pab-Katmar Ireneusz Żynda i Wspólnicy sp.j. Pabianice 13,6
1593 System Poland Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 13,6
1594 Agencja Pracy Tymczasowej Ems Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 13,6
1595 Prowent Łódź Sp. z o.o. Łódź 13,6
1596 Taras G. i B. Wasilewscy Spółka Komandytowa Taras 13,6
1597 Ita J. Knop i Wspólnicy sp.j. Łódź 13,6
1598 Szpital Wojewódzki Im. Prymasa Kardynała Stefana Wyszynskiego w Sieradzu Sieradz 14
1599 Fundacja Łks Łódź 13,5
1600 Pretoris Sp. z o.o. Zduńska Wola 13,4
1601 Smart-Tech Sp. z o.o. Podlas 13,4
1602 Fabryka Narzędzi Specjalnych Fermot S.A. Skierniewice 13,4
1603 Jasta-Sweets Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 13,4
1604 Compact Project Sp. z o.o. S.K. Łódź 13,4
1605 Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa w Łodzi Łódź 13,3
1606 PTM Polska Sp. z o.o. Łódź 13,3
1607 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medax Sp. z o.o. Radomsko 13,3
1608 Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlanych Kielnia Łódź 13,3
1609 Liw Care Technology Sp. z o.o. Łódź 13,3
1610 Dermed Centrum Medyczne Sp. z o.o. Łódź 13,2
1611 Lear Adam i Renata Kłucjasz sp.j. Bełchatów 13,2
1612 Olmed Sp. z o.o. S.K. Łódź 13,2
1613 Spółdzielnia Pracy Armatura Łódź 13,2
1614 Biomatex Produkcja Sp. z o.o. Łódź 13,2
1615 Nowa Logistic Sp. z o.o. Zduńska Wola 13,2
1616 Exaco Sp. z o.o. Łódź 13,2
1617 Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Newpol Niewczas Ewa i Witold Biała Rawska 13,1
1618 Auto Centrum Kosicki Sp. z o.o. Łódź 13,1
1619 Oli Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 13,1
1620 Inter-Mak Sp. z o.o. sp.k. Łódź 13,1
1621 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe BIL-ZEL Andrzej, Stefania Bilscy i Anna Cichoń Sp.J. Budziszewice 13,1
1622 Euromobil Sp. z o.o. Paprotnia 13,1
1623 Wam – Trans Sp. z o.o. Gorzkowice 13,1
1624 Mardom Decor A. Biniek, R. Janecki sp.j. Łódź 13,1
1625 Państwowe Przed. Wielobranżowe Agot Łódź 13,1
1626 Nuritech Sk, S.R.O. (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce Bełchatów 13,1
1627 Jard Sp. z o.o. Sieradz 13,1
1628 Keyser & Mackay Polska Sp. z o.o. Łódź 13,1
1629 EL – PUK Produkcja, Dystrybucja i Montaż Materiałów Elektroinstalacyjnych Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 13,1
1630 Ekonit Sp. z o.o. S.K. Łódź 13
1631 Good Think Sp. z o.o. Łódź 13
1632 Cajdex Sp. z o.o. sp.k. Łódź 13
1633 Centrum Materiałów Budowlanych Batex Sp. z o.o. Łódź 13
1634 Wielton-Logistic Sp. z o.o. Wieluń 13
1635 Wykor Sp. z o.o. Łączkowice 12,9
1636 Expom Sp. z o.o. Krośniewice 12,9
1637 Zespół Biegłych Rewidentów Widok-Ii Sp. z o.o. Paprotnia 12,9
1638 Piktor Szlaski i Sobczak sp.j. Łódź 12,9
1639 Spółka Handlowo-Usługowa Adrom B.R.A. Borowczyk sp.j. Żelechlinek 12,8
1640 Zakłady Artykułów Technicznych Artech Sp. z o.o. Łódź 12,8
1641 Senator Sp. z o.o. Łódź 12,8
1642 GAL-DRUK Drukarnia Krzysztof Łużyński Brzeźnio 12,8
1643 CP Trade Łódź Sp. z o.o. Łódź 12,8
1644 Gartenland – Polska Sp. z o.o. Łódź 12,8
1645 Arpi Jarosław Dłuski S.J. Łódź 12,7
1646 Centrum Informacji Biznesu Sp. z o.o. Pabianice 12,7
1647 Listonic Sp. z o.o. Łódź 12,7
1648 Rurke Sp. z o.o. Łódź 12,7
1649 Impol Auto Sp. z o.o. Łask 12,7
1650 TCP Tecnocenter Polska Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 12,7
1651 Bean Sp. z o.o. Radomsko 12,7
1652 Dom – Ter Półgrabia sp.j. Zduńska Wola 12,7
1653 Społem Spółdzielcze Domy Handlowe Central w Łodzi Łódź 12,6
1654 Change Of Scandinavia SSC Sp. z o.o. Łódź 12,6
1655 Dobry Lek Sp. z o.o. S.K. Poddębice 12,6
1656 Iwonex Sp. z o.o. S.K. Łódź 12,6
1657 Intensive Work Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 12,6
1658 Agrowit Hurtownia Dodatków Paszowych Wieczorek i Wspólnicy, sp.j. Pomarzany 12,6
1659 BUDOM A. i T. Stańczyk S.J. Kutno 12,6
1660 Kancelaria Biegłych Rewidentów Czupryniak i Wspólnicy Sp. z o.o. S.K. Łódź 12,5
1661 Greiner Real Estate Sp. z o.o. Ozorków 12,5
1662 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe Sobpol Sp.J. Sobolewscy Konopnica 12,5
1663 Huta Szkła Gospodarczego i Artystycznego Finezja Sp. z o.o. Wolbórz 12,5
1664 Abaris Sp. z o.o. Łódź 12,5
1665 Przedsiębiorstwo Budowlane Rb Poziom Sp. z o.o. Łódź 12,5
1666 Globplast Sp. z o.o. Drzewica 12,4
1667 Agroma Polsad Sp. z o.o. Kutno 12,4
1668 Chata Walichnowska Sp. z o.o. Prusak 12,4
1669 Vortex-Bud A. Mrózek. T. Strycharek. Sp. J. Bełchatów 12,4
1670 Eco Kutno Sp. z o.o. Kutno 12,4
1671 Weneto Sp. z o.o. Kutno 12,4
1672 Elmatix Sp. z o.o. Łódź 12,4
1673 Bratek Bis Sp. z o.o. Łódź 12,4
1674 Ktm Invest Sp. z o.o. Łódź 12,4
1675 38pr & Content Communication Sp. z o.o. Łódź 12
1676 Kancelaria Prawo Gospodarka Zdrowie Banaszewska Modro sp.k. Łódź 12,4
1677 PGKiM Sp. z o.o. Aleksandrów Łódzki 12,4
1678 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Żychlinie Żychlin 12,4
1679 Telenerg-Bis Energia Sp. z o.o. Łódź 12,3
1680 SDK Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 12,3
1681 Bicotone Sp. z o.o. Łódź 12,3
1682 DS Food Poland Sp. z o.o. Łódź 12,3
1683 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Łask 12,3
1684 G.W. & Crystal Fashion Włodzimierz Gronowalski S.J. Łódź 12
1685 Tower Building Sp. z o.o. Łódź 12,2
1686 Mc Art Sp. z o.o. Łódź 12,2
1687 AKSOUND Sp. z o.o. S.K. Łódź 12,2
1688 Mabudo Sp. z o.o. Zduńska Wola 12,2
1689 Sisa Polska Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 12,2
1690 Afix J. Lesiak i J. Pabich sp.j. Tuszyn 12,2
1691 Comitor Magdalena Wrońska i Jerzy Wroński sp.j. Łódź 12,2
1692 Carat Investment Sp. z o.o. Łódź 12,1
1693 Pt i Sb S.A. Łódź 12,1
1694 Centrum Teresy 100 Sp. z o.o. Łódź 12
1695 Ak Outsourcing Sp. z o.o. Łódź 12
1696 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Zgierz 12
1697 Exclusia Sp. z o.o. Zgierz 12
1698 Stacje Paliw Haczykowscy sp.j. Łowicz 12
1699 Czwórka Dąbrowska,Otomańska,Prusisz sp.j. Dobroń 11,9
1700 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Wieluń Sp. z o.o. Wieluń 11,9
1701 Bto Sp. z o.o. Łódź 11,9
1702 Blach-Pol Krzysztofik, Pałyga sp.j. Opoczno 11,9
1703 24auto Sp. z o.o. Łódź 12
1704 System – Autocentrum Sp. z o.o. Łódź 11,9
1705 Aster Polska Sp. z o.o. Łódź 11,9
1706 2care4 Poland Sp. z o.o. Pabianice 11,9
1707 Lohmann Rausher Polska Sp. z o.o. Pabianice 11,9
1708 Polskie Centrum Opieki Domowej Sp. z o.o. Łódź 11,9
1709 Apteka Dla Zdrowia R. Błoch S.J. Łódź 11,8
1710 Topfarm A.Rydz sp.j. Łódź 11,8
1711 Tmc-Group Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 11,8
1712 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zdrowie Rogów Sp. z o.o. Łódź 11,8
1713 Solis Polska Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 11,8
1714 Trent Gernand, Biernacki i Tomas sp.j. Łódź 11,8
1715 E-WORK HR COMPANY POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ Łódź 11,7
1716 Dorotea Sp. z o.o. Kutno 11,7
1717 Obsession Investment Sp. z o.o. Łódź 11,7
1718 Trenkwalder Outsourcing Poland Sp. z o.o. Skierniewice 11,7
1719 Tok – Gaz sp. z o.o. Rząśnia 11,7
1720 Torimex-Chemicals Ltd Sp. z o.o. Konstantynów Łódzki 11,7
1721 Kleszczowska Przychodnia Salus Sp. z o.o. Kleszczów 11,6
1722 Moto Centrum Zgierska 250 – Sp. z o.o. Łódź 11,6
1723 Bpm Investments Bieniek sp.j. Aleksandrów Łódzki 11,6
1724 Pp Inwestycje Sp. z o.o. Łódź 12
1725 Dalessi Polska Sp. z o.o. Zduńska Wola 11,5
1726 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Standard Rogulscy sp.j. Opoczno 11,5
1727 Alimentura Sp. z o.o. Łódź 11,5
1728 Kkm Polska Sp. z o.o. sp.k. Bełchatów 11,5
1729 Piekarnia Mikołaj Stanisław Sikorski Sp. z o.o. Łódź 11,5
1730 Arsen Nieruchomości Sp. z o.o. Grabowiec 11,5
1731 Grupa Dziesięcina Sp. z o.o. sp.k. Łódź 11,5
1732 Wiesiołek Sp. z o.o. sp.k. Piotrków Trybunalski 11,5
1733 Produkcja Chemii Budowlanej Moska sp.j. Wieruszów 11,4
1734 Inter Consult MD Sp. z o.o. S.K. Łódź 11,4
1735 Poltau Sp. z o.o. Łódź 11,4
1736 ERG Construction Sp. z o.o. Łódź 11,4
1737 Szymańscy – Piekarnictwo, Cukiernictwo; Paweł Szymański, Ewa Szymańska sp.j. Zawada 11,4
1738 Cl Nord S.A. Uproszczona Oddział w Polsce Tomaszów Mazowiecki 11,4
1739 Digitline Sp. z o.o. sp.k. Łódź 11,3
1740 WUKO Feniks Sp. z o.o. S.K. Łódź 11,3
1741 Gazrem Sp. z o.o. Łódź 11,3
1742 Specjalistyczny Zakład Tapicerstwa Komunikacyjnego – TAPS – Maciej Kowalski Łódź 11
1743 Hurto-Stal Pędziwiatr Sp. z o.o. Rusiec 11,3
1744 Projektex Sp. z o.o. Bełchatów 11,3
1745 Firma Maltom Smyk W. sp.j. Tomaszów Mazowiecki 11,3
1746 Furel Inwestycje Sp. z o.o. Łódź 11,3
1747 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Mas-Pol W.Dryzek, M.I P. Jagodzińscy sp.j. Majków Duży 11,3
1748 Hart-Tech Sp. z o.o. Łódź 11,3
1749 Eco Logistics Sp. z o.o. sp.k. Tymianka 11,3
1750 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Afix Pabich i Lesiak S.J. Tuszyn 11,2
1751 Mur-Kontrakt Sp. z o.o. Łódź 11,2
1752 Domar Real Estate 1 Sp. z o.o. Łódź 11,2
1753 Casa – Dom Sp. z o.o. Trzepnica-Kolonia 11,2
1754 1 Green Sp. z o.o. S.K. Łódź 11,2
1755 Procenter Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Rąbień 11,2
1756 Vipcleaning Sp. z o.o. Łódź 11,2
1757 El-Pol Installations Sp. z o.o. Radomsko 11,1
1758 N Z O Z Przychodnia Lekarska Eskulap Sp. z o.o. Sieradz 11,1
1759 Zakład Robót Sanitarnych Sanator-Bis Sp. z o.o. Zgierz 11,1
1760 Sertal Serafin sp.j. Łódź 11
1761 Met-Prim Sp. z o.o. Radomsko 11
1762 Kulak-Energia Sp. z o.o. Bogucice 11
1763 Polski Przemysł Mięsny Eco-Dar Group Sp. z o.o. S.K. Łódź 11
1764 Pharmauto Sp. z o.o. Łódź 11
1765 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ekomet A. Kawecki sp.j. Wróblew 11
1766 Mmer Sp. z o.o. Łask 11
1767 Ktw Elektro Sp. z o.o. Łódź 11
1768 Tomaszowska Fabryka Filców Technicznych Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 11
1769 Alfasoft Sp. z o.o. Łódź 11
1770 Eta Industry Sp. z o.o. S.K. Stare Skoszewy 11
1771 Kancelaria Podatkowo-Rachunkowa Alfa Sp. z o.o. Łódź 11
1772 Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Mieszka I Łódź 11
1773 P.D.R. Globax Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 10,9
1774 Deco Sp. z o.o. S.K. Natolin 10,9
1775 ASD J.Cegielski Spółka Komandytowa Łódź 10,9
1776 Akces Co Iwona Pajor Paweł Pajor sp.j. Andrespol 10,8
1777 Energetyka Cieplna-Sp. z o.o. Wieluń 10,8
1778 Sharda Europe Sp. z o.o. Pabianice 10,8
1779 E-Synergia Sp. z o.o. Bolesławiec 10,8
1780 Invest Construction Sp. z o.o. Łódź 10,8
1781 Ltc Sp. z o.o. Wieluń 10,8
1782 Sonova Audiological Care Polska Sp. z o.o. Łódź 10,8
1783 Ziemia Obiecana Jami Sp. z o.o. Łódź 11
1784 Apteka Vita Urszula Gzel-Samson Marek Samson sp.j. Przedbórz 10,8
1785 Ventis Sp. z o.o. S.K. Pajęczno 10,7
1786 Markon -Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 10,7
1787 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Opocznie Opoczno 10,7
1788 ANDE Sp. z o.o. BUDMAR S.K. Zgierz 10,7
1789 Mediacom Press Sp. z o.o. Łódź 10,7
1790 Remomax Sp. z o.o. sp.k. Pabianice 10,7
1791 EXPO-PLAN Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 10,7
1792 Przetwórstwo Owoców i Warzyw Wasilewski Sp. z o.o. Cielądz 10,7
1793 Allpol – Sp. z o.o. Łódź 10,6
1794 I360 Sp. z o.o. Łódź 10,6
1795 Telenerg Bis Oze Sp. z o.o. Łódź 10,6
1796 Vinove Sp. z o.o. Starowa Góra 10,6
1797 Skrzywana Factory Sp. z o.o. Łódź 10,6
1798 Komak Bis D.Kołomańska, K.Kołomański sp.j. Drzewica 10,6
1799 Sapo Precision Sp. z o.o.-S.K. Dąbrówka Wielka 10,6
1800 Fotoaparaciki Medyńscy S.J. Pabianice 10,6
1801 Magdam Sp. z o.o. Łódź 10,6
1802 Select Personal Service Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 10,5
1803 Steel Invest Sp. z o.o. Wieluń 10,5
1804 Migro – Tex Sp. z o.o. S.K. Pabianice 10,5
1805 Rudolf Chemie Polska Sp. z o.o. Łódź 10,5
1806 B1 Secure Sp. z o.o. Łódź 10,5
1807 United Road Service Sp. z o.o. Łódź 10,5
1808 Icebreakers Sp. z o.o. Łódź 10,5
1809 Rawa Mode Sp. z o.o. Rawa Mazowiecka 10,5
1810 Kancelaria Doradców Podatkowych Dorfin Przybyszewski S.K. Skierniewice 10,4
1811 Omega Śmigielscy sp.j. Łódź 10,4
1812 Stt Trading Sp. z o.o. Łódź 10,4
1813 Nfp Inwestycje Sp. z o.o. Łódź 10,4
1814 Ptak Media S.A. Rzgów 10,4
1815 Centrum Medyczne Księży Młyn Sp. z o.o. Łódź 10,4
1816 Dadaux Polska Sp. z o.o. Wieluń 10,4
1817 Finn Sp. z o.o. Wrońsko 10,3
1818 Polski Drukarz Sp. z o.o. Łódź 10,3
1819 Abj-Vision Sp. z o.o. Gałków Duży 10,3
1820 Kons – Met Gałązka Sp. z o.o. Słomków 10,3
1821 Tajska Sp. z o.o. S.K. Łódź 10,3
1822 Eris Partner – Karopol Łódź Sp. z o.o. Łódź 10,3
1823 Firefloors Sp. z o.o. S.K. Łódź 10,3
1824 Przedsiębiorstwo Usług Sprzętowych Kan-Mix Sp. z o.o. Sieradz 10,3
1825 Rewolucji25 Sp. z o.o. S.K. Łódź 10,3
1826 Arjan Sp. z o.o. sp.k. Łódź 10,3
1827 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Nowakowski Sp. z o.o. Dąbrowa 10,3
1828 Mobilems Sp. z o.o. Łódź 10,3
1829 Ł&K K.Łaszkiewicz, W.Kościan sp.j. Łask 10,3
1830 Weksel Sp. z o.o. Łódź 10,3
1831 Walko Development Sp. z o.o. Wk Sp. z o.o. S.K. Łódź 10,3
1832 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Dorota Zagajewska i Mirosław Zagajewski sp.j. Wałowice 10,2
1833 Przedsiebiorstwo Wielobranżowe Trio-Bud Mieszkalscy-Kawa S.J. Bełchatów 10,2
1834 Zakład Recyklingu Kamienia i Betonu Odpadowego Rekabet Sp. z o.o. Teolin 10,1
1835 Materiały Budowlane Sp. z o.o. Łódź 10,1
1836 TRUNET POLAND Sp. z o.o. Łódź 10,1
1837 Przedsiębiorstwo Odzieżowe Korczak Sp. z o.o. Łask 10,1
1838 Ewa-Pol Sp. z o.o. sp.k. Łódź 10,1
1839 Studio GT Sp. z o.o. S.K. Łódź 10,1


źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez Wywiadownię Handlową InfoCredit.

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:
1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2018-2019,
2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2019 roku,
3. Zysk netto w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.
4. Kapitał własny w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej
Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób bardzo uproszczony przez porównaniu do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych w październiku 2020 r.
C/Z: 42,2
C/WK: 0,77
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z października 2020 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w październiku 2020 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2019 r. i wskaźnika C/Z w październiku 2020 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2019 r. i wskaźnika C/Wk w październiku 2020 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 15 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 100 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza. Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r. Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest od 2020 r. również w Konkursie Przedsiębiorcze Miasto, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje miastom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 2 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 5 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.
Oferta handlowa

Kontrakt w sprawie oferty handlowej:
Łukasz Krajewski
lukasz.krajewski@europejskafirma.pl
tel. 536 303 088, (22) 77 14 200
#europejskafirma #instytuteuropejskiegobiznesu #brylantpolskiejgospodarki #businessbrilliant #najcenniejszefirmy