Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Dolnośląskiego

Spośród 99 705 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe we wrześniu 2021 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 uzyskało 2801 firm z województwa dolnośląskiego. Analiza została przeprowadzona na podstawie najświeższych, wiarygodnych danych za lata 2018-2019 z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez dwanaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 200 tysięcy przedsiębiorstw.

W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu oszacował w bardzo uproszczony sposób wartość rynkową firm w październiku 2020 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wykorzystał podstawowe wskaźniki: C/Z i C/Wk. Ten pierwszy w październiku 2020 r. był wyjątkowo wysoki, wyniósł 42,2, co podbijało wartość firm wykazujących zyski.

Uproszczona metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył ranking Brylanty Polskiej Gospodarki 2020. Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2020 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Oferta handlowa jest przedstawiona poniżej rankingu.

Prosimy nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2020, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki


Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Województwa Dolnośląskiego
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r. w mln zł
1 KGHM POLSKA MIEDŹ S.A. Lubin 34814,3
2 RONAL – POLSKA Sp. z o.o. Wałbrzych 4989,8
3 Norimp Bako Poland Sp. z o.o. Wrocław 4988,6
4 SITECH Sp. z o.o. Polkowice 4843
5 Develia S.A. Wrocław 4152,2
6 Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne JELFA S.A. Jelenia Góra 3962,3
7 Volkswagen Motor Polska Sp. z o.o. Polkowice 3831,3
8 Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. S.K. Wrocław 3814,5
9 GKN Driveline Polska Sp. z o.o. Oleśnica 3504,3
10 Essity Operations Poland Sp. z o.o. Oława 3411,7
11 Kraków Zielony Złocień Sp. z o.o. Wrocław 2804
12 Tauron Ekoenergia Sp. z o.o. Jelenia Góra 2785,7
13 Europejski Fundusz Leasingowy S.A. Wrocław 2588,5
14 PCC ROKITA S.A. Brzeg Dolny 2572,7
15 3m Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 2443,2
16 AMREST Sp. z o.o. Wrocław 2097,1
17 Pfleiderer Polska Sp. z o.o. Wrocław 1705,5
18 Politechnika Wrocławska Wrocław 1699,7
19 UPM RAFLATAC Sp. z o.o. Kobierzyce 1677,8
20 IBM Global Services Delivery Centre Polska Sp. z o.o. Wrocław 1643,2
21 TEN SQUARE GAMES S.A. Wrocław 1619,7
22 Volvo Polska Sp. z o.o. Wrocław 1582,3
23 Triada-Dom Wachowiak Śliwiak sp.j. Trzebnica 1551,9
24 Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o. Świdnica 1532,5
25 Archicom S.A. Wrocław 1527
26 Multifinance Expert Sp. z o.o. Wrocław 1463,2
27 Danfoss Power Solutions Sp. z o.o. Wrocław 1346,7
28 Betard Sp. z o.o. Długołęka 1336
29 JELENIA PLAST Sp. z o.o. Jelenia Góra 1330,6
30 DEICHMANN – OBUWIE Sp. z o.o. Wrocław 1326,5
31 Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu Wrocław 1325,9
32 Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j. Goszcz 1313
33 S&I Poland Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 1299,2
34 HUTMEN S.A. Wrocław 1297,8
35 RECO POLSKA PRODUKCJA Sp. z o.o. Wrocław 1281,2
36 Wabco Polska Sp. z o.o. Wrocław 1274,2
37 Selena FM S.A. Wrocław 1267,2
38 Lokum Holding 1 Sp. z o.o. Wrocław 1260,6
39 LiveChat Software S.A. Wrocław 1244,9
40 3M Poland Manufacturing Sp. z o.o. Wrocław 1229,5
41 CCC Shoes & Bags Sp. z o.o. Polkowice 1227,5
42 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Wrocław 1205,2
43 Vibracoustic Polska Sp. z o.o. Komorniki 1196,3
44 Vantage Development S.A. Wrocław 1194,3
45 Citronex i Sp. z o.o. Zgorzelec 1178,8
46 Lc Corp Invest XVII Sp. z o.o. Projekt 22 sp.k. Wrocław 1131,6
47 Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA S.A. Wrocław 1121,1
48 Bombardier Transportation Polska Sp. z o.o. Wrocław 1074,5
49 Sil-Pro Bloczki Silikatowe Sp. z o.o. Oława 1055,9
50 REKORD Hale Namiotowe Sp. z o.o. Wrocław 1031,9
51 EFL Finance S.A. Wrocław 998,9
52 Dr. Schumacher Sp. z o.o. Lubań 994,8
53 AB S.A. Magnice 983,3
54 Utc Aerospace Systems Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 974,8
55 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 2 S.K. Wrocław 950,9
56 Farmacol Serwis S.A. S.K.A. Wrocław 950,2
57 Faurecia Wałbrzych S.A. Wałbrzych 944,8
58 TOYA S.A. Wrocław 941,8
59 Lc Corp Invest XV Sp. z o.o. S.K. Wrocław 912,7
60 Lokum Deweloper S.A. Wrocław 912,3
61 VIESSMANN TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o. Legnica 899
62 LEGRAND Polska Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 897,1
63 TAURON NOWE TECHNOLOGIE S.A. Wrocław 856,3
64 Sanbet Fabryka Betonu Wiesława, Stefan Piotrowscy sp.j. Ślęza 802
65 Fortum Network Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 796,2
66 Lc Corp Invest X Sp. z o.o. Wrocław 792,7
67 Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o. Radomierz 791,8
68 Rafin Developer Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 789,2
69 Codetwo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jelenia Góra 787,9
70 Sto2 Sp. z o.o. Wrocław 784,1
71 Urtica Sp. z o.o. Wrocław 783,2
72 Bny Mellon (Poland) Sp. z o.o. Wrocław 743,1
73 Hörmann Legnica Sp. z o.o. Osła 730,1
74 Koelner Rawlplug IP Sp. z o.o. Wrocław 727,1
75 Industrial Division Sp. z o.o. Wrocław 725,6
76 TARCZYŃSKI S.A. Trzebnica 719,7
77 Tristone Flowtech Poland Sp. z o.o. Wałbrzych 714,4
78 Expert Ubezpieczenia 1 Sp. z o.o. Wrocław 706
79 Akademia Wojsk Lądowych Imienia Generała Tadeusza Kościuszki Wrocław 704,7
80 Track Tec Construction Sp. z o.o. Wrocław 682,8
81 LG Electronics Wrocław Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 680,6
82 Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Waś Józef i Leszek Waś, sp.j. Godzikowice 674,8
83 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Mój Dom S.A. Wrocław 671,7
84 PCC EXOL S.A. Brzeg Dolny 661,3
85 PPG DECO Polska Sp. z o.o. Wrocław 660,4
86 Rawlplug S.A. Wrocław 655,3
87 GLOBALLOGIC POLAND sp. z o.o. Wrocław 650,8
88 Port Lotniczy Wrocław S.A. Wrocław 650,2
89 Idea Getin Leasing S.A. Wrocław 627,5
90 McCAIN POLAND Sp. z o.o. Chociwel 623,5
91 CeDo Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 623,1
92 VIESSMANN Sp. z o.o. Wrocław 617,7
93 Tauron Obsługa Klienta Sp. z o.o. Wrocław 611,1
94 Uniwersytet Wrocławski Wrocław 598,1
95 PGS Software S.A. Wrocław 597,7
96 Invest – Park Sp. z o.o. Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Wałbrzych 597,2
97 VITA POLYMERS POLAND Sp. z o.o. Brzeg Dolny 582,6
98 Stepan Polska Sp. z o.o. Brzeg Dolny 575,9
99 Voss Automotive Polska Sp. z o.o. Legnickie Pole 573,6
100 Lc Corp Invest XII Sp. z o.o. Wrocław 570,7
101 Schumacher Packaging Sp. z o.o. Krępice 569
102 Gerresheimer Bolesławiec S.A. Bolesławiec 567,7
103 Uniwersytet Medyczny Im.Piastów Śląskich we Wrocławiu Wrocław 564,2
104 TIM S.A. Wrocław 553
105 ATM Grupa S.A. Bielany Wrocławskie 552,9
106 Newco Immo PL 2 GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce Wrocław 539,7
107 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 11 S.K. Wrocław 538,9
108 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 9 S.K. Wrocław 538,2
109 KGHM Metraco S.A. Legnica 532,6
110 Fanuc Polska Sp. z o.o. Wrocław 521
111 Borowskie Kopalnie Granitu i Piaskowca – SKALIMEX Sp. z o.o. S.K. Kostrza 515,2
112 Steripack Medical Poland Sp. z o.o. Łęg 504,1
113 Przedsiębiorstwo Produkcji Ogrodniczej Siechnice Sp. z o.o. Siechnice 502
114 Kopalnie Surowców Skalnych w Bartnicy Sp. z o.o. Bartnica 486
115 Atlas Ward Polska Sp. z o.o. Wrocław 479,3
116 Leoni Kabel Polska Sp. z o.o. Wierzbice 477,1
117 Wrocławska Akademia Kulinarna Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 476
118 Selena Industrial Technologies Sp. z o.o. Dzierżoniów 471,3
119 WAGO ELWAG Sp. z o.o. Wrocław 470,1
120 Dijo Holding S.A. Zabrodzie 468,5
121 BIMS PLUS FHH Sp. z o.o. Dolny Śląsk S.K. Stanowice 467,3
122 ITALMETAL Sp. z o.o. Łęg 460,2
123 Unit4 Polska Sp. z o.o. Wrocław 455,9
124 Dijo Baking Sp. z o.o. Zabrodzie 454
125 FEERUM S.A. Chojnów 447
126 Shin Sung Engineering Co., Ltd. Oddział w Polsce Wrocław 446,2
127 Markrol Sp. z o.o. Wrocław 436,4
128 ETO Magnetic Sp. z o.o. Wrocław 436,4
129 Joysonquin Automotive Systems Polska Sp. z o.o. Wałbrzych 435,8
130 Toyota Boshoku Poland Sp. z o.o. Nowogrodziec 434,6
131 Vorwerk Polska Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 433,7
132 C.L.A. – Invest Sp. z o.o. Wrocław 430,2
133 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 10 S.K. Wrocław 429,1
134 Trans.Eu Group S.A. Wysoka 426,5
135 BADER POLSKA Sp. z o.o. Bolesławiec 425,9
136 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 6 sp.k. Wrocław 423,8
137 Multilayer Pipe Company Sp. z o.o. Strzelin 418,3
138 Jelcz Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 417,5
139 Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Legnica 410,1
140 BOSCH REXROTH Sp. z o.o. Wrocław 408,5
141 Wepa Piechowice Sp. z o.o. Piechowice 407,2
142 Cejs Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 406,7
143 ENDRESS + HAUSER POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 404,8
144 Sanbet Nieruchomości Sp. z o.o. Sp.K. Ślęza 402,5
145 Credit Agricole Service Sp. z o.o. Wrocław 400,4
146 BAUMIT Sp. z o.o. Wrocław 399,1
147 IS – POLSKA Sp. z o.o. Jawor 399,1
148 LINCOLN ELECTRIC BESTER sp. z o.o. Bielawa 396,5
149 KACZMARSKI GROUP sp. j. Wrocław 395,4
150 Jot-Ł Sp. z o.o. Wrocław 390,4
151 KOMPOZYTY Sp. z o.o. Stanowice 390,4
152 Grupa Familijna Sp. z o.o. sp.k. Kuźnica Czeszycka 386,6
153 CCC Factory Sp. z o.o. Polkowice 385,8
154 Przedsiębiorstwo Produkcji Farmaceutycznej HASCO – LEK S.A. Wrocław 383,2
155 Daicel Safety Systems Europe Sp. z o.o. Żarów 378,7
156 Wrocławskie Centrum Inwestycyjne Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 378,5
157 Arcelormittal Syców Sp. z o.o. Wioska 371,5
158 Oleofarm Sp. z o.o. Wrocław 371,2
159 Archicom Nieruchomości 2 Sp. z o.o. Wrocław 365
160 IMPEL S.A. Wrocław 354,1
161 SELENA S.A. Wrocław 346
162 Ultimo S.A. Wrocław 344,9
163 Warszawa Przyokopowa Sp. z o.o. Wrocław 341,7
164 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu Wrocław 336,2
165 Wezi – TEC Sp. z o.o. Legnica 334,2
166 Bodex Sp. z o.o. S.K. Wrocław 331,5
167 FORTUM POWER AND HEAT POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 329,5
168 Elica Group Polska Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 321,7
169 Dopak Sp. z o.o. Wrocław 320
170 TRUDO sp. z o.o. Wrocław 314,8
171 Qubus Hotel System S.A. Wrocław 312,8
172 MERIDA Sp. z o.o. Wrocław 311,7
173 Clinico Medical Sp. z o.o. Błonie 310
174 ACTIV PACHOLCZYK TOMASZ Wrocław 309,5
175 Marketco Sp. z o.o. Wrocław 304,8
176 Kancelaria Prawna Raven P. Krupa sp.k. Wrocław 303,7
177 Besser Poland Sp. z o.o. Wrocław 303,7
178 Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o. Wrocław 296,7
179 Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A. Wolibórz 294,8
180 Zakłady Rolne Siecieborowice Sp. z o.o. Oława 293,5
181 Kaps Investment Sp. z o.o. Wrocław 293,5
182 Archicom Nieruchomości 3 Sp. z o.o. Wrocław 293,2
183 OSI Poland Foodworks Sp. z o.o. Chróścina 293,2
184 M + M INWESTYN sp. z o.o. sp.k. Wrocław 292,8
185 Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o. Sobótka 291,2
186 Stanley Fastening Systems Poland Sp. z o.o. Wrocław 291,2
187 LC Corp Invest V III Sp. z o.o. Wrocław 290,9
188 Mirosław Wróbel – Sp. z o.o. Wrocław 289,4
189 Piekarnia Hert Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 286,8
190 Kancelaria Prawna K. Buczek i Wspólnicy sp.k. Wrocław 286
191 Winkelmann Sp. z o.o. Legnica 283,4
192 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Abet – Sp. z o.o. Wrocław 281,6
193 Gotec Polska Sp. z o.o. Komorniki 277,3
194 SSAB Poland Sp. z o.o. Żórawina 276,1
195 Votum S.A. Wrocław 276
196 Centrala Techniczna Eltech Sp. z o.o. Świdnica 274,6
197 Tece Industrial Sp. z o.o. Pęcz 274
198 Mineral Polska Sp. z o.o. Czarny Bór 272,6
199 NSK Steering Systems Europe (Polska) Sp. z o.o. Wałbrzych 271,4
200 BPX S.A. Wrocław 269,5
201 UNIRUBBER Sp. z o.o. Węgliniec 268,9
202 Audiofon Sp. z o.o. S.K. Wrocław 268,7
203 Helikon – Tex Sp. z o.o. Wrocław 266,3
204 Wrocławskie Zakłady Zielarskie HERBAPOL S.A. Wrocław 264,2
205 Joynext Sp. z o.o. Siemianice 262,9
206 Orion PU Sp. z o.o. Dzierżoniów 262,1
207 Felgenhauer Mining Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 261,8
208 BESTA Im. Stanisława Tomków Sp. z o.o. S.K. Wrocław 261,1
209 Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKA S.A. Lubin 258,6
210 Bayleg Andrzej Woźnica i Wspólnicy sp.j. Ziemnice 257,2
211 ORDIPOL Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 256,5
212 Tropicoco Sp. z o.o. Wrocław 251,5
213 Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze VICTORIA S.A. Wałbrzych 251,2
214 Uniwersytecki Szpital Kliniczny Im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu Wrocław 250,9
215 Davita Sp. z o.o. Wrocław 250,9
216 Guillin Polska Sp. z o.o. Oleśnica 248
217 SONEL S.A. Świdnica 245,9
218 Crem Sp. z o.o. Wrocław 244,8
219 Telforceone S.A. Wrocław 244,3
220 Kopalnia i Zakład Przeróbczy Piasków Szklarskich Osiecznica Sp. z o.o. Osiecznica 242,9
221 Sika Automotive Złotoryja Sp. z o.o. Złotoryja 242,6
222 ELDISY POLSKA sp. z o.o. Komorniki 241
223 Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o. Legnica 240,4
224 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Dach Bud Sp. z o.o. Wrocław 239,9
225 Joh. Clouth Composite Technology Sp. z o.o. Kamienna Góra 238,9
226 Carefleet S.A. Wrocław 238,8
227 KWS LOCHOW POLSKA Sp. z o.o. Kondratowice 238,7
228 Advatech Sp. z o.o. Wrocław 238,1
229 Schilsner Industry Group Sp. z o.o. Wrocław 237,2
230 Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o. Świebodzice 235,8
231 Art Building Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 233,3
232 KFD Sp. z o.o. Wróblowice 232,2
233 Esv S.A. Siechnice 230,9
234 Lapp Kabel Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 230,7
235 Womak Holding S.A. Wrocław 229,4
236 MCNS Polyurethanes Europe Sp. z o.o. Dzierżoniów 229,3
237 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 225,3
238 Würth Elektronik Polska Sp. z o.o. Wrocław 225,2
239 Desim Sp. z o.o. sp.k. Polkowice 223,7
240 DWS Draexlmaier Wyposażenie Wnętrz Samochodowych Sp. z o.o. Jelenia Góra 223,3
241 GAŁA MEBLE Sp. z o.o. Twardogóra 223,2
242 VOESTALPINE ROTEC Sp. z o.o. Komorniki 222,7
243 Adama Manufacturing Poland S.A. Brzeg Dolny 222,6
244 Saatbau Polska Sp. z o.o. Środa Śląska 219,1
245 Harting Polska Sp. z o.o. Wrocław 216,4
246 AKS Precision Ball Polska Sp. z o.o. Żarów 216
247 Soley Areca Sp. z o.o. Sp. k. Sulików 215,9
248 Legrand Polska Factory Service Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 214,3
249 Hasco TM Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 213,8
250 Mondelez International Rd&Q Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 213,7
251 LOWARA VOGEL POLSKA Sp. z o.o. Strzelin 213,5
252 Angel River Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 208
253 Wrobud Sp. z o.o. Wrocław 207,6
254 Gruntinwest 2 Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 207,6
255 Wagony Świdnica Sp. z o.o. Świdnica 207,1
256 Mine Master Sp. z o.o. Złotoryja 206,9
257 Przedsiębiorstwo Budowlane Arkop Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 206,3
258 Radiotechnika Marketing Sp. z o.o. Pietrzykowice 205,3
259 ATM System Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 203,7
260 CDA S.A. Wrocław 203,2
261 Militaria.Pl Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 202,5
262 Zakłady Chemiczne ZŁOTNIKI S.A. Wrocław 202,3
263 Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu Wrocław 201,9
264 Stangl Technik Polska Sp. z o.o. Świdnica 200,2
265 Aircom Automotive Sp. z o.o. sp.k. Pietrzykowice 199,5
266 Exence S.A. Bielany Wrocławskie 199,5
267 Sanden Manufacturing Poland Sp. z o.o. Polkowice 199,4
268 Ensila Group Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 199
269 It Invest Sp. z o.o. Wrocław 198,2
270 Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o. Głogów 198,1
271 Descont Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 197,6
272 Dkr Holding Sp. z o.o. – Property – sp.k. Wrocław 197,1
273 Ccig Group Sp. z o.o. Wrocław 196,6
274 CREDIN POLSKA Sp. z o.o. Sobótka 194,9
275 Pro-Tra Building Sp. z o.o. Wrocław 194,8
276 Pro Ascobloc Sp. z o.o. Syców 194,3
277 BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 192,8
278 Pd Investment S.A. Wrocław 192,3
279 JZO S.A. Jelenia Góra 190,9
280 OSADKOWSKI – CEBULSKI Sp. z o.o. Legnica 190,1
281 Novatisplus Sp. z o.o. S.K. Wrocław 189,1
282 EPP Sp. z o.o. Łęg 188,5
283 Felgenhauer Material Handling Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 188,4
284 Ready Bathroom Sp. z o.o. Bolesławiec 188,2
285 Selena Marketing International Sp. z o.o. Wrocław 188,2
286 Lubatex Sp. z o.o. Lubawka 187,3
287 Inwestpolska – SM Sp. z o.o. Wrocław 186,9
288 LECHTOM Tomasz Sikociński Świdnica 186,7
289 RAVET Sp. z o.o. Wrocław 186,4
290 Invent Sp. z o.o. Wrocław 185,6
291 Otto Work Force Central Europe Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 185
292 Eneris Ekologiczne Centrum Utylizacji Sp. z o.o. Rusko 184,7
293 Green Day Sp. z o.o. Wrocław 181,9
294 PMPoland S.A. Jelenia Góra 181,2
295 DELAVAL OPERATIONS Sp. z o.o. Wrocław 181,1
296 Przedsiębiorstwo Wodno Melioracyjne w Ząbkowicach Śląskich Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 179,7
297 GETIN FLEET S.A. Wrocław 179
298 Dolnośląski Fundusz Rozwoju Sp. z o.o. Wrocław 179
299 DKR Invest S.A. Wrocław 178
300 HMT Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. & Co. S.K. Komorniki 177,3
301 Acana Polska Sp. z o.o. S.K. Jelcz-Laskowice 176,4
302 MONDI BZWP Sp. z o.o. Bystrzyca Kłodzka 174,3
303 Kerzen Ryszard Orlicki S.K. Dzikowiec 174
304 Hospital Service Company Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 173,9
305 Kopalnia Surowców Mineralnych Byczeń sp.j. Kazimierz Rupiński i Ireneusz Machynia Byczeń 173,9
306 M&H Sp. z o.o. Wrocław 173,5
307 Gall-Icm, M. i I. Majcher, sp.j. Legnica 173,3
308 Savi Sp. z o.o. S.K. Oborniki Śląskie 172,7
309 EFL SERVICE S.A. Wrocław 172,1
310 Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A. w Niechlowie Niechlów 170,5
311 PCE Polska Sp. z o.o. Dzierżoniów 170,2
312 Osiedle Malownicze Sp. z o.o. S.K. Wrocław 168,3
313 US PHARMACIA Sp. z o.o. Wrocław 168,2
314 Simoldes Plasticos Polska Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 167,6
315 E-Moto Sp. z o.o. Wrocław 167,3
316 LG Chem Poland Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 166,6
317 EKDOM Sp. z o.o. S.K. Brzezina 166,3
318 Van Graaf Gmbh sp.k. Wrocław 166,1
319 Rafin Sp. z o.o. Wrocław 165,5
320 Kotar Sp. z o.o. Wołów 164,5
321 Tamir – Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sp. z o.o. Bystrzyca Kłodzka 162,8
322 Masterform Sp. z o.o. Świebodzice 162,2
323 Instytut Mechaniki Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 162,1
324 Mckinsey Knowledge Center Poland Sp. z o.o. Wrocław 161,9
325 Dolby Poland Sp. z o.o. Wrocław 161,3
326 Katpol Wajcowicz i Wspólnicy sp.j. Lubin 161,2
327 Zakład Techniki Ochrony Środowiska Foleko Sp. z o.o. Świdnica 159,5
328 Hydrosolar Sp. z o.o. Dolny Śląsk Spółka Komandytowa Wrocław 159,3
329 Auto Group Polska i Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 158,5
330 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Wrocław 158,3
331 Przedsiębiorstwo Inwestycji Mieszkaniowych Sp. z o.o. sp.k. Kiełczów 157
332 Infosys Consulting Sp. z o.o. Wrocław 156,3
333 Rosiek & Rosiek S.J. Krzysztof i Przemysław Rosiek Syców 155,9
334 Nowy Ląd S.A. Lwówek Śląski 155,7
335 Global 2016 Sp. z o.o. S.K. Wrocław 155,7
336 T1 Construction Sp. z o.o. Wrocław 155,4
337 GEOTRANS S.A. Wrocław 155,3
338 METALIS POLSKA Sp. z o.o. Dzierżoniów 154,6
339 Aro Tubi Components Poland Sp. z o.o. Wrocław 153,9
340 Rolpek 2 Sp. z o.o. Strzegom 152,2
341 Filtration Group Sp. z o.o. Wrocław 151,9
342 Infrakol Sp. z o.o. S.K. Jawor 151,6
343 Global Point Sp. z o.o. S.K. Biskupice Podgórne 151,5
344 Wratislavia – Biodiesel S.A. Wrocław 151,5
345 Sudety – Lift Sp. z o.o. Szklarska Poręba 150,6
346 Food For Nation Sp. z o.o. S.K. Wrocław 149,7
347 PERFECTA Sp. z o.o. S.K. Łany 149,5
348 Pge Ekoserwis Sp. z o.o. Wrocław 149,4
349 Polskie Pomidory S.A. Zgorzelec 149
350 PCC Apakor Sp. z o.o. Brzeg Dolny 148,5
351 Asp Capital Sp. z o.o. Wrocław 147,9
352 CITRONEX MOP Sp. z o.o. S.K. Zgorzelec 145,2
353 Matex Sp. z o.o. Jelenia Góra 143,5
354 Protector Sp. z o.o. Wrocław 143,2
355 Totalmoney.Pl Sp. z o.o. Wrocław 142,1
356 Libra Sp. z o.o. Dzierżoniów 141,5
357 Santander Consumer Multirent Sp. z o.o. Wrocław 140,9
358 Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A. Wrocław 140,7
359 SF – FILTER Sp. z o.o. Lubin 139,4
360 Phoenix Contact Sp. z o.o. Wrocław 139,1
361 Epore S.A. Bogatynia 139
362 Neoidea Sp. z o.o. Wrocław 138,3
363 ALWRO S. A. Zakłady Odlewnicze Wrocław 137,8
364 Jucha Beton Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 137,6
365 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław-Południe Wrocław 137,1
366 Tako Media Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 136,9
367 Energia Polska Sp. z o.o. Wrocław 136,7
368 Atom Deweloper Sp. z o.o. Wrocław 136,5
369 Tp Reflex Polska Sp. z o.o. Żarów 136,4
370 Eurologis Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 134,5
371 Global Cosmed Group S.A. Jawor 133,7
372 Kalibra Sp. z o.o. Kamienna Góra 133,5
373 Domodi Sp. z o.o. Wrocław 133,3
374 Interferie Medical Spa Sp. z o.o. Legnica 132,8
375 Firma Transportowa Mirko S C Bolesławiec 132,5
376 JG Immobilien Sp. z o.o. Jelenia Góra 132,3
377 Rena Polska Sp. z o.o. Wykroty 131,7
378 P.P. Somet sp.j. J.P.M. Sobkowiak Sułów 131,6
379 Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Im. Prof. Dr Hab. Tadeusza dorobisza we Wrocławiu Wrocław 131,4
380 Verpa Folie Sp. z o.o. Krępice 130,8
381 Boxmet Medical Sp. z o.o. Piskorzów 130,3
382 SKY Tower S.A. Wrocław 130
383 Kobierzyckie Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o. Kobierzyce 129,8
384 Sigolabels – Marek Dokupil i Wspólnicy sp.j. Tyniec Mały 129,4
385 Usługi Ogólnobudowlane Osiński i Syn Arkadiusz Osiński, Tadeusz Wojciech Osiński, Tadeusz Osiński S.J. Strzelin 129
386 Hologram Industries Polska Sp. z o.o. Wrocław 128,9
387 Firma PCH PAPANAUM CHRISTOS Zgorzelec 128,8
388 Dobrygowski Sp. z o.o. Lubin 128,1
389 EY Global Services (Poland) Sp. z o.o. Wrocław 128,1
390 AMC Sp. z o.o. S.K. Wrocław 127,7
391 DOZAMEL Sp. z o.o. Dolnośląskie Zakłady Usługowo Produkcyjne Wrocław 127,2
392 EBS INK-JET SYSTEMS POLAND Sp. z o.o. Wrocław 126,5
393 Hauck Heat Treatment Sp. z o.o. Dzierżoniów 126,5
394 Haras Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Wrocław 125,7
395 Vulcan Sp. z o.o. Wrocław 125,1
396 Hewlett Packard Enterprise Global Business Center Sp. z o.o. Wrocław 125
397 LC Corp Invest XV Sp. z o.o. Projekt 6 Spółka Komandytowa Wrocław 124,9
398 Mitek Industries Polska Sp. z o.o. Legnica 124,2
399 AVENGA IT PROFESSIONALS sp. z o.o. Wrocław 124
400 Korff Isolmatic Sp. z o.o. Sobótka 123,5
401 Adsystem Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 123,3
402 Archicom Marina 5 Sp. z o.o. Wrocław 123,3
403 Meinert Sp. z o.o. Jelenia Góra 122,9
404 ZETKAMA Sp. z o.o. Ścinawka Średnia 122,7
405 Lakfam Jerzy Zakrzewski, Artur Zakrzewski, sp.j. Kowary 122,6
406 3M Service Center Emea Sp. z o.o. Wrocław 122,2
407 Delta Business Service Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 122,1
408 P.B.P.Sp. z o.o. Wrocław 121,9
409 Mobile Climate Control Sp. z o.o. Oława 121,7
410 Aep Rybicki, Zawada sp.j. Zębowice 120,7
411 Ośrodek Medycyny Paliatywnej i Hospicyjnej Będkowo Sp. z o.o. S.K. Będkowo 120,7
412 ESV Serwis Sp. z o.o. Wrocław 120,6
413 NAWARA-SERWIS S.C. Marzena i Rafał Nawara Trzebień 120,4
414 GF Corp Sp. z o.o. S.K. Wrocław 120,2
415 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. WITELONA w Legnicy Legnica 120,1
416 XTG Sp. Z.O.O Wrocław 120
417 Bad Element Polska Sp. z o.o. Rakowice Małe 119,6
418 Air-Com Pneumatyka Automatyka Sp. z o.o. sp.k. Długołęka 118,8
419 Zaopatrzenie Rolnictwa Andrzej Termena Jelcz-Laskowice 118,6
420 Eberspächer Climate Control Systems Sp. z o.o. Godzikowice 118,5
421 Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych A.Łebek i Wspólnicy Sp. Komandytowa Wrocław 118
422 Goldfinch Investments Bis Sp. z o.o. Zgorzelec 118
423 Winterpol Sp. z o.o. Zieleniec 117,5
424 Wyższa Szkoła Bankowa z siedzibą we Wrocławiu Wrocław 117,3
425 Novoferm Door Sp. z o.o. Wykroty 117,1
426 AWM Budownictwo S.A. Wrocław 116,9
427 ASCLEPIOS S.A. Wrocław 116,7
428 Topus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 116,5
429 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe PUSZMAN- MEBLE Magdalena Puszman-Kornak Syców 116,5
430 Profine Polska Sp. z o.o. Wrocław 115,8
431 DSA Investment S.A. Wrocław 115,7
432 SAVI TECHNOLOGIE Sp. z o.o. S.K. Psary 115,2
433 Supra Brokers S.A. Wrocław 115,1
434 Transpiach Kopalnia Kruszywa Wiesława, Stefan Piotrowscy sp.j. Zachowice 114,9
435 Centrum Tmt , Tadeusz Kwiędacz, Tomasz Kwiędacz- sp.j. Dzierżoniów 114,9
436 Wassyl Sp. z o.o. S.K. Wrocław 114,9
437 ICG INVEST Sp. z o.o. Wrocław 114,8
438 Pronos Sp. z o.o. Wrocław 114,1
439 Exkol Przedsiębiorstwo Budownictwa Kolejowego i Usług Handlowych sp.j. Wojciech Szawłowski i Spółka Wrocław 114
440 Karkonoski System Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o. Bukowiec 113,9
441 Agro-Krzepice Sp. z o.o. Siecieborowice 113,9
442 Termet S.A. Świebodzice 113,5
443 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Głogowie Sp. z o.o. Głogów 113,3
444 Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych Eko – Wod Sp. z o.o. Świdnica 112,5
445 Kobus – Organizacja i Zarządzanie Sp. z o.o. Wrocław 112,5
446 Synexus Polska Sp. z o.o. Wrocław 112,1
447 Voltex Sp. z o.o. Lubin 111,9
448 Tradetrans Combi Sp. z o.o. Wrocław 111,8
449 Stelweld Sp. z o.o. Miłoszyce 111,5
450 BROEN POLAND Sp. z o.o. Dzierżoniów 109,8
451 Imn Sp. z o.o. Wrocław 109,5
452 Europejskie Centra Handlowe Sp. z o.o. Legnica 109,5
453 Archicom Fin Sp. z o.o. Wrocław 108,8
454 Häfele Polska Sp. z o.o. Mirków 108,7
455 Almagna Sp. z o.o. Wrocław 108,6
456 Eltur-Serwis Sp. z o.o. Bogatynia 108,6
457 Elko-Bis Systemy Odgromowe Sp. z o.o. Wrocław 107,2
458 Towarzystwo Eksploatacji Surowców Mineralnych Sp. z o.o. S.K. Dzierżoniów 107,2
459 DORFNER MINERALS POLSKA sp. z o.o. Legnica 106,6
460 Route A4 Sp. z o.o. S.K. Zgorzelec 106,6
461 Sikla Polska Sp. z o.o. Jelenia Góra 106,6
462 Ropa Polska Sp. z o.o. Błonie 106,3
463 Qiagen Business Services Sp. z o.o. Wrocław 106,1
464 Callstack.Io Sp. z o.o. Wrocław 106,1
465 Ampere Polska Sp. z o.o. Wrocław 105,9
466 Transmar Pal Mar Sp. z o.o. S.K. Wrocław 105,6
467 PM GROUP POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 105,4
468 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kopalnia Ogorzelec Sp. z o.o. Kamienna Góra 105,4
469 Log-Tech Konstrukcje Sp. z o.o. S.K. Syców 105,2
470 P.H.U. Za-Bel Władysław Zapotoczny Kamieniec Ząbkowicki 105
471 LŁ Sp. z o.o. S.K. Byków 104,5
472 Impwar Sp. z o.o. Rzeszotary 104,4
473 Grupa Łapaj Sp. z o.o. S.K. Kudowa-Zdrój 104,4
474 Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno – Spożywczego S.A. Wrocław 104,4
475 PROTEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych i Elektroenergetycznych Wrocław 103,9
476 Deviniti Sp. z o.o. Wrocław 103,4
477 Kras-Dom Sp. z o.o. Sp.K. Bolesławiec 103,3
478 Softserve Poland Sp. z o.o. Wrocław 103,2
479 Mazur S.J. Wrocław 102,9
480 Eko-Kolor Sp. z o.o. sp.k. Chojnów 102,9
481 AMPER B Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 102,7
482 Interferie S.A. Legnica 102,5
483 Prouvé Sp. z o.o. S.K. Wrocław 102,5
484 AB Bechcicki Sp. z o.o. Wrocław 102
485 SURMIN KAOLIN S.A. Kopalnie Surowców Mineralnych Nowogrodziec 102
486 Peter Lacke Polska Sp. z o.o. Święta Katarzyna 101,7
487 Lider Pożyczki Gotówkowe Sp. z o.o. Jelenia Góra 101,4
488 A3B sp. z o.o. Długołęka 101,3
489 ABM Zgorzelec i Sp. z o.o. sp.k. Jędrzychowice 101,1
490 Archicom Sp. z o.o. – Realizacja Inwestycji – sp.k. Wrocław 100,8
491 Fortum Network Płock Sp. z o.o. Wrocław 100,7
492 Martex sp.j. Stanisław Furtak i S-Ka Zębowice 100,4
493 Spółdzielnia Stw w Bolesławcu Bolesławiec 100,2
494 Jeleniogórskie Kopalnie Surowców Mineralnych Lipiński S.J. Jelenia Góra 99,7
495 Przedsiębiorstwo Górniczo- Produkcyjne Bazalt S.A. w Wilkowie Wilków 99,6
496 Domax Oława Sp. z o.o. sp.k. Oława 99,6
497 PHU EDEN Marek Baraniecki Lubin 98,9
498 Nedcon Silesia Sp. z o.o. Wrocław 98,8
499 Materialise S.A. Bielany Wrocławskie 98,7
500 BR International Consulting Services Poland Sp. z o.o. Wrocław 98,6
501 Altrans Koczerski I, Kobierecki Z., Miloch A., Sarzyński P. sp.j. Oleśnica 98,2
502 Econ Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 97,8
503 Manuli Ekobal Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 97,7
504 ASG Stanley Sp. z o.o. Wrocław 97,5
505 Cynk – Mal S.A. Legnica 97,2
506 Qair Energy Services Polska Sp. z o.o. Wrocław 97
507 RGB Elektronika Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 97
508 JPM Holding S.A. Wrocław 97
509 IOW SERVICE Sp. z o.o. Kochlice 96,9
510 Sellpro Sp. z o.o. Wrocław 96,9
511 Black Point S.A. Bielany Wrocławskie 96,5
512 WROCŁAWSKI PARK WODNY S.A. Wrocław 96,4
513 Fermy Trzody Pol-Ferm Sp. z o.o. Łosice 96,1
514 Przedsiębiorstwo Budowlano – Konserwatorskie CASTELLUM Sp. z o.o. Wrocław 96
515 Przedsiębiorstwo SIMET S.A. Jelenia Góra 95,9
516 Best Meble sp.j. T.Kluska, D.Kluska, P.Kluska, A.Kluska Syców 95,9
517 Wtc Sp. z o.o. Długołęka 95,6
518 Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne Medicus Sp. z o.o. Lubin 95,4
519 Wabco Polska Sprzedaż Sp. z o.o. Wrocław 95,2
520 Wiko One Sp. z o.o. Wrocław 95,1
521 Horeca Service Sp. z o.o. Wrocław 95
522 FATRO POLSKA Sp. z o.o. Kobierzyce 94,9
523 Papier-Mettler Polska Sp. z o.o. Wrocław 94,9
524 Beso Sp. z o.o. Brzeg Dolny 94,6
525 Fbserwis Dolny Śląsk Sp. z o.o. Ścinawka Dolna 94,3
526 Telka S.A. Spalice 94,2
527 SHOKO sp. z o.o. sp.k. Wrocław 94,2
528 MCA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 94,1
529 Z.Polański, T.Iwanicki, M.Lajter Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Pil – Bud sp.j. Chobienia 94,1
530 PD S.A. Żeromskiego S.K.A. w likwidacji Wrocław 93,9
531 Cda Polska Sp. z o.o. S.K. Wrocław 93,8
532 Robot 1 B. Orzechowska i Z. Gryglewicz sp.j. Wrocław 93,8
533 Greenlan Fiber Sp. z o.o. sp.k. Sobótka 93,6
534 Certus Investment Sp. z o.o. Wrocław 93,6
535 Elektroniczne Systemy Sprzedaży Sp. z o.o. Wrocław 93,5
536 Inmed-Karczewscy Sp. z o.o. S.K. Krępice 93,2
537 Lena Wilków Sp. z o.o. Nowy Kościół 93,2
538 Matejko & Wesoły Biuro Projektowe Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 93,2
539 Jatax Sp. z o.o. Kłodzko 93,1
540 Dolnośląski Park Innowacji i Nauki S.A. Wrocław 92,9
541 Connectors Poland Sp. z o.o. Dzierżoniów 92,6
542 Archicom Nieruchomości Residential Sp. z o.o. Wrocław 92,5
543 Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy – Sp.K. Środa Śląska 92,5
544 Devco Sp. z o.o. Wrocław 92
545 Fabryka Naczyń Kamionkowych Manufaktura sp.j. Smoleński & Zwierz Bolesławiec 91,7
546 Astra Sp. z o.o. Wrocław 91,3
547 GER – POL – AGRAR Sp. z o.o. Kiełczów 91,3
548 KUŹNIA JAWOR S.A. Jawor 91,2
549 Metalcom Sp. z o.o. Wrocław 90,6
550 Uldo Polska Sp. z o.o. & Co sp.k. Wrocław 90,3
551 Siili Solutions Sp. z o.o. Wrocław 90,3
552 Samwha Poland Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 90
553 Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 89,9
554 Spółdzielnia Mieszkaniowa NOWY DWÓR Wrocław 89,8
555 LOG – TECH Urządzenia Dla Logistyki i Przemysłu Sp. z o.o. Syców 89,7
556 Firma Rokom Roboty Ogólnobudowlane i Renowacja Obiektów Zabytkowych H.G.I. Komorowscy sp.j. Kamienna Góra 89,7
557 Wam Polska Sp. z o.o. Kruszyn 89,6
558 Yagi Poland Factory Sp. z o.o. Żarów 89,5
559 Invest Group DI Sp. z o.o. Wrocław 89,4
560 AGROMET ZEHS Lubań S.A. Lubań 89,4
561 RAUSCHERT Sp. z o.o. S.K. Mysłakowice 89,3
562 Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji w Bolesławcu Sp. z o.o. Bolesławiec 89
563 Bakata Design Aleksandra Lampka Skowrońska S. J. Wrocław 88,9
564 Rigaku Polska Sp. z o.o. Wrocław 88,9
565 C + P Systemy Meblowe Sp. z o.o. Legnica 88,8
566 Posco – Pwpc Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 88,8
567 NBC Sp. z o.o. Wrocław 88,8
568 PHU Piotr Sopoliński Twardogóra 88,6
569 R&R GRANITY A. Rogóż i Wspólnicy S.J. Strzegom 88,6
570 Poplawska Group Sp. z o.o. sp.k. Wilczyce 88,4
571 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Przyszłość w Starych Bogaczowicach Stare Bogaczowice 88,3
572 2P Poland Sp. z o.o. Godzikowice 88,3
573 Kosikowski & Kresky Sp. z o.o. Lubań 88
574 MH Solutions Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 88
575 Multisun Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 88
576 Divante S.A. Wrocław 87,5
577 THOMAS PRAEFAB WROCŁAW sp. z o.o. Wrocław 87,4
578 Armacell Poland Sp. z o.o. Środa Śląska 87,3
579 Amma Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 87,1
580 Ultranet Sp. z o.o. Wrocław 86,7
581 Ups Global Business Services Polska Sp. z o.o. Wrocław 86
582 Tekstylia Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Grochowski Robert Brzozowski Łukasz sp.j. Nadolice Wielkie 85,9
583 Przedsiębiorstwo Produkcyjne, Usługowo – Handlowe Geomaster Sp. z o.o. Jelenia Góra 85,9
584 VD Sp. z o.o. Mieszkania XVIII S.K. Wrocław 85,7
585 Wessel-Werk Sp. z o.o. Jaszkowa Dolna 85,7
586 Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ziębice Sp. z o.o. Ziębice 85,5
587 Farmacol Inwestycje II Sp. z o.o. Wrocław 85,3
588 Rst Sp. z o.o. sp.k. Świdnica 85,3
589 Nadodrze Spółdzielnia Mieszkaniowa w Głogowie Głogów 85,2
590 Uzin Polska Produkty Budowlane Sp. z o.o. Legnica 85,2
591 Tear Sp. z o.o. S.K. Wrocław 84,8
592 Tece Sp. z o.o. Strzelin 84,7
593 Zaberd S.A. Wrocław 84,5
594 Gispartner Sp. z o.o. Wrocław 84,5
595 K2 Storage Systems Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 84,3
596 Daldehog Intl Sp. z o.o. Wrocław 84,3
597 Spółdzielnia Mieszkaniowa Elektrociepłownik Wrocław 84,2
598 Poliamid Plastics S.C. Kłodzko 84,2
599 Kom – Med Sp. z o.o. Komorowice 84,1
600 Extradom.Pl Sp. z o.o. Wrocław 84,1
601 Codecoup Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 84,1
602 Scandi Home II Sp. z o.o. S.K. Wrocław 83,6
603 Sax Development Sp. z o.o. Wrocław 83,4
604 WRO OFFICE sp. z o.o. I WSPÓLNICY sp. j. Wrocław 83,2
605 Ortie Capital Investment S.A. Wrocław 83,1
606 SCHURHOLZ POLSKA Sp. z o.o. Komorniki 82,8
607 Osadkowski S.A. Bierutów 82,8
608 Sulzer Mixpac Poland Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 82,7
609 Domino Polska Sp. z o.o. S.K. Dzierżoniów 82,7
610 Otis Investment Sp. z o.o. Wrocław 82,5
611 Krause Sp. z o.o. Świdnica 82,5
612 Maxam Polska Sp. z o.o. Duninów 82,2
613 Bdr Thermea Poland Sp. z o.o. Wrocław 82
614 J.Chodacki, A.Misztal, Medica sp.j. Lubin 81,8
615 Biuro Projektowo – Handlowe Klimatech sp.j. Faustyn, Rafał, Robert Czajgucki Wrocław 81,7
616 ELMAR sp. z o.o. Trzebnica 81,7
617 Dom Partner Sp. z o.o. S.K. Wrocław 81,5
618 Galwanizer Sp. z o.o. Dzierżoniów 81,3
619 Rotom Polska Sp. z o.o. Komorniki 81,1
620 Ksj Development Sp. z o.o. sp.k. Jelenia Góra 81,1
621 Schavemaker Invest Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 80,9
622 Abretix Sp. z o.o. S.K. Wrocław 80,7
623 Tevema Automotive Sp. z o.o. Kudowa-Zdrój 80,7
624 Supra Inwest S.A. Wrocław 80,6
625 M – Bud Sp. z o.o. sp.k. Pieszyce 80,6
626 Enitra Sp. z o.o. Wałbrzych 80,4
627 Pro-Bud Janusz Pawłowski i Wspólnicy. sp.j. Legnica 80,3
628 Karpacz Ski Arena Sp. z o.o. Karpacz 80,1
629 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Dachy z Blachy Olichwer i Wspólnicy sp.j. Marcinkowice 79,9
630 Smulders Polska Sp. z o.o. Chocianów 79,6
631 Bim Project 2 Sp. z o.o. S.K. Wrocław 79,5
632 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Lubinie Lubin 79,4
633 Euro-Darmal Sp. z o.o. Kamienna Góra 79,3
634 Artefakt Sp. z o.o. S.K. Wrocław 79,2
635 MTM LOGISTICS MARCIN ŚLIWIŃSKI Wrocław 79,1
636 Sprintbox Sp. z o.o. Wrocław 78,6
637 Poland Smelting Technologies POLST Sp. z o.o. Wałbrzych 78,6
638 Alfa i Omega Sp. z o.o. sp.k. Głogów 78,4
639 Sys-Term Sp. z o.o. S.K. Wrocław 78,4
640 Sato Polska Sp. z o.o. Wrocław 78,2
641 Archicom Rw Sp. z o.o. Wrocław 78,1
642 Spectrum Development Sp. z o.o. Wrocław 78,1
643 Aner Stal Sp. z o.o. S.K. Wrocław 78,1
644 Specjalistyczne Centrum Medyczne Im. Św. Jana Pawła II S.A. Polanica-Zdrój 78
645 Bekpol Sp. z o.o. Wałbrzych 77,8
646 HCS 2 Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 77,6
647 Fiuka Polska Sp. z o.o. Środa Śląska 77,5
648 Einhell Polska Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 77,5
649 Aka Szczerbiccy sp.j. Wrocław 77,4
650 Brylant sp.j. Grzegorz i Tomasz Szuba Karpacz 77,2
651 NAWROT Sp. z o.o. Długołęka 77,2
652 Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o. Głogów 77,2
653 Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Dzierżoniów 76,9
654 Kancelaria Prawna HTP Puniewska Waszczyńska S.K. Wrocław 76,9
655 Sped Malaga Edward, Malaga Renata sp. j. Wrocław 76,8
656 Kmm Elektro Sp. z o.o. Wrocław 76,5
657 ZEHNDER Group Bolesławiec – Sp. z o.o. Bolesławiec 76,5
658 Olesiński i Wspólnicy S.K. Wrocław 75,9
659 Hranipex Sp. z o.o. Złotniki 75,6
660 Cshark Sp. z o.o. Wrocław 75,4
661 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu Wrocław 75,3
662 Abet – Pawlak sp.j. Siechnice 75
663 Bfm-Bth Sp. z o.o. S.K. Legnica 74,9
664 Duet Henryk Kędzia sp.j. Moszyce 74,9
665 Nettle S.A. Wrocław 74,9
666 Hanza Poland Sp. z o.o. Brzeg Dolny 74,8
667 Pebek Sp. z o.o. Świdnica 74,7
668 Fabryka Aparatury Pomiarowej Pafal S.A. Świdnica 74,6
669 Chemeko-System Sp. z o.o. Zakład Zagospodarowania Odpadów Wrocław 74,2
670 Archicom Development Sp. z o.o. Wrocław 74
671 A. Kustra, E.Trybuchowska,T. Dunikowski sp.k. Wrocław 73,7
672 Transgraniczne Centrum Medyczne Świeradów Zdrój – Liberec – Görlitz Sp. z o.o. Świeradów-Zdrój 73,3
673 Media Choice Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 73,2
674 Venusti Bulanda sp.k. Wrocław 73,2
675 Budownictwo Osiedle Rodzinne Sp. z o.o. S.K. Iwiny 73,2
676 SI-Consulting Sp. z o.o. Wrocław 72,9
677 Tiga – Cynk Sp. z o.o. Legnica 72,6
678 Toscom Development Sp. z o.o. Polaka 1 S.K. Wrocław 72,6
679 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Remetex Andrzej Ludwikowski Bogumiła Ludwikowska sp.j. Dzierżoniów 72,6
680 Centrum Budowlane Sirbud – Daniel Sip, Dorota Barańska sp.j. Wałbrzych 72,6
681 Zakłady Mięsne Niebieszczańscy sp.j. Proszówka 72,6
682 Falkomed – Fal, Kowalczykowski, Kowalczykowski sp.j. Wrocław 72,5
683 Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A. Legnica 72,5
684 Silesian Grain Sp. z o.o. Ziębice 72,3
685 Kaczmarski Inkasso Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 72,2
686 Pekrol Kazimierz Zemankiewicz, Marek Cichocki sp.j. Siedlęcin 72
687 Zwick Roell Polska Sp. z o.o. S.K. Wrocław 71,8
688 Item Polska Sp. z o.o. Wrocław 71,6
689 Fonbud S.A. Sp.K. Wrocław 71,4
690 Osadkowski Holding Sp. z o.o. Bierutów 71,2
691 Frankonia Poland Sp. z o.o. Dzierżoniów 71,2
692 Pronar Narzędzia i Zabudowy Sp. z o.o. S.K. Gajków 71,2
693 Przedsiębiorstwo Budowlane Dombud Sp. z o.o. sp.k. Oława 71,1
694 Świdnickie Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o. Świdnica 71
695 Weremczuk Holding Sp. z o.o. Wrocław 70,8
696 Ekocentrum – Wrocławski Ośrodek Usług Ekologicznych Sp. z o.o. Wrocław 70,8
697 PMT Linie Kolejowe Sp. z o.o. Owczary 70,8
698 Firma Usługowo Handlowa BEA Piotr Borowy Zgorzelec 70,4
699 ARM Finanse Rent Management Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 70,3
700 Pueblo – Jacek Charkowski, Paweł Wiśniewski sp.j. Wrocław 70,2
701 MŁYNPOL Adam Gołębiowski, Roman Wołoszczak i Wspólnicy – S.J. Gromadka 70,2
702 SSE Polska sp. z o.o. Rogów Sobócki 70,1
703 Pajk Sp. z o.o. Legnica 70,1
704 Menmark Sp. z o.o. S.K. Lubin 69,7
705 Wałbrzyskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Wałbrzych 69,7
706 Milart Sp. z o.o. Wrocław 69,7
707 Centrum Medyczne Karpacz S.A. Karpacz 69,5
708 Softlog Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 69,4
709 Ig1 Developer Sp. z o.o. Wrocław 69,4
710 Zakład Robót Instalacyjnych Instalbud J. Pankiewicz L.Lewicki sp.j. Legnica 69,2
711 ZŁOM TRANS A R WACŁAW sp. j. Bartoszów 68,9
712 Sanha Polska Sp. z o.o. Legnica 68,7
713 Eko-Rados Grupa Producentów Rolnych Sp. z o.o. Radzowice 68,7
714 Yujin Technology Poland Sp. z o.o. Pietrzykowice 68,6
715 Prodim Sp. z o.o. Karwiany 68,3
716 Rotomat Sp. z o.o. Wrocław 68,2
717 Kancelaria Prawna Hyperion Gałek & Wspólnicy sp.k. Siechnice 68,1
718 BJ HOT COMPANY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA Wrocław 68,1
719 Corrugated Board Sp. z o.o. Polkowice 68
720 Przedsiębiorstwo Budowlane Budotex Sp. z o.o. Wrocław 68
721 Heiche Polska Sp. z o.o. Stanowice 67,9
722 Color – Press Sp. z o.o. Biestrzyków 67,8
723 Bel – Pol Sp. z o.o. Świdnica 67,7
724 MMC Hardmetal Poland Sp. z o.o. Wrocław 67,6
725 EPI Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 67,5
726 CEPA Sp. z o.o. Mirków 67,5
727 Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Drogmost Sp. z o.o. w Kłodzku Kłodzko 67,4
728 Auto Salon Świtoń-Paczkowski H.Świtoń, H. i E.Paczkowscy sp.j. Lubin 67,3
729 ISO TRADE Mateusz Lasota Legnica 67,2
730 Ignerhome Sp. z o.o. sp.k. Świdnica 66,9
731 Dirks Consumer Logistics Gmbh Sp. z o.o. Oddział W Polsce Wojkowice 66,5
732 EuroPharma Alliance Sp. z o.o. Rzeplin 66,4
733 PCG Deweloper Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 66,3
734 DEKRA CERTIFICATION Sp. z o.o. Wrocław 66,3
735 Consorte-Sr Sp. z o.o. Wrocław 66,2
736 GRAND Sp. z o.o. S.K. Głogów 66,2
737 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Smak – Grzegorz Dorosz i Bronisław Dorosz sp.j. Cieszków 65,9
738 Korbank S.A. Wrocław 65,8
739 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. Gromkowskiego Wrocław 65,7
740 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Popowice Wrocław 65,5
741 Ecobike Sp. z o.o. Wrocław 65,4
742 Kfb Acoustics Sp. z o.o. Wrocław 65,1
743 Wimad sp.j. Dutkiewicz Majkut Winiarski Wrocław 64,9
744 Sombin Stanisław Tyrała Sp. J. Jelenia Góra 64,7
745 Ruben-Bau Sp. z o.o. Jelenia Góra 64,5
746 Fortum Network Częstochowa Sp. z o.o. Wrocław 64,4
747 Optosoft Sp. z o.o. Wrocław 64,2
748 GRZEŚ W. Szymczak S.J. Syców 64,1
749 Firma ML Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 64,1
750 Telnet Sp. z o.o. S.K. Bielany Wrocławskie 64
751 Rodis Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 64
752 Walter Schmidt Cement Polska Sp. z o.o. Wrocław 63,9
753 Elpol Sp. z o.o. S.K. Wrocław 63,9
754 Web Innovative Software Sp. z o.o. Wrocław 63,6
755 Eco Invest – Bud Sp. z o.o. S.K. Wrocław 63,6
756 Tapipol-Witold Rzeźnik sp.j. Wrocław 63,6
757 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Przyszłość w Wieśnicy Wieśnica 63,5
758 Agropecuaria Silesia Sp. z o.o. Białków 63,4
759 FIM Polska Sp. z o.o. Komorniki 63,3
760 Xl Catlin Services Se Spółka Europejska Oddział w Polsce Wrocław 63,3
761 Cermag Sp. z o.o. Wrocław 63,3
762 GAZELA CICHY ANDRZEJ Wilkszyn 63,3
763 Elsur Sp. z o.o. Legnica 63,2
764 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wrocław Fabryczna Wrocław 62,8
765 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Bzm Cieśla sp.j. Kraśnik Dolny 62,7
766 TBS Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kamienna Góra 62,6
767 Przedsiębiorstwo Ams Sp. z o.o. Jagodnik 62,6
768 Agencja Finansowa Grosz Sp. z o.o. Wrocław 62,5
769 Interchemol S.A. Oborniki Śląskie 62,5
770 Aalberts Surface Technologies Sp. z o.o. Dzierżoniów 62,4
771 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 62,4
772 Langmedia Sp. z o.o. Wrocław 62,3
773 PROCOM System S.A. Wrocław 62,2
774 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe i Handlowe Metrol sp.j. W. Klimczuk Kamieniec Ząbkowicki 62,2
775 Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Meliobud Sp. z o.o. Nowogrodziec 62,1
776 Partec System Sp. z o.o. Gajków 62
777 Euroimmun Polska Sp. z o.o. Wrocław 62
778 NOVOSTRAT Sp. z o.o. Olszyna 61,8
779 Objectivity Sp. z o.o. Wrocław 61,8
780 Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A. Wrocław 61,7
781 Savi Sp. z o.o. Oborniki Śląskie 61,6
782 KOMSA POLSKA sp. z o.o. Wrocław 61,3
783 Techspring Sp. z o.o. Bielawa 61,1
784 Przedsiębiorstwo Rolniczo-Usługowe Rolet Sp. z o.o. Sędzice 60,7
785 Ergobud – Sp. z o.o. Oleśnica 60,7
786 Cte Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 60,6
787 Optima Holding S.A. Wrocław 60,6
788 Zakład Produkcji Opakowań Jan Legeń Jawor 60,5
789 Przedsiębiorstwo Inżynierii Wodnej i Ochrony Środowiska Sp. z o.o. Oleśnica 60,5
790 Dolnośląskie Młyny S.A. Udanin 60,4
791 Archicom Nieruchomości Sp. z o.o. Wrocław 60,2
792 Crusar Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 60,2
793 MERCUS LOGISTYKA Sp. z o.o. Polkowice 60,2
794 W. Buczyński S.J. Świeradów-Zdrój 60,1
795 Reset2 Oprogramowanie Sp. z o.o. S.K. Wrocław 59,9
796 Eckert Automatyka Spawalnicza Sp. z o.o. Legnica 59,9
797 Better Software Group S.A. Wrocław 59,9
798 Cargo Express Sp. z o.o. Chełm 59,8
799 Mhm Wp Sp. z o.o. Milicz 59,6
800 Quality Expert Sp. z o.o. S.K. Żmigród 59,5
801 CREATOR Sp. z o.o. Wrocław 59,5
802 Firma Wielobranżowa Jodko Schiewe Sp. J. Świdnica 59,4
803 Drob-Fish P.H. Lucyna i Zenon Wilczyńscy sp.j. Suchy Dwór 59,3
804 Green Park KTC Development Sp. z o.o. S.K. Świebodzice 59,3
805 Womak Alfa Sp. z o.o. Wrocław 59,1
806 Dkr Holding Sp. z o.o. Wrocław 59,1
807 Varimed Sp. z o.o. Wrocław 59,1
808 Agro-Farm Sp. z o.o. Pisarzowice 59,1
809 Przedsiębiorstwo Budowlane SAWREM Sp. z o.o. S.K. Wrocław 59
810 Venta-Technology Sp. z o.o. Karwiany 59
811 ADEO SCREEN Sp. z o.o. Złotoryja 58,7
812 Empol S.A. Źródła 58,7
813 Spółdzielnia Mieszkaniowa Biskupin Wrocław 58,7
814 Tom-Instal Sp. z o.o. Wrocław 58,5
815 Impel Business Solutions Sp. z o.o. Wrocław 58,3
816 SOPP Packaging Sp. z o.o. Kamienna Góra 58,3
817 Zakład Ogólnobudowlany Remeco R. Waszczuk, T. Waszczuk sp.j. Wilków 58,3
818 Teletorium Sp. z o.o. Wrocław 58,2
819 Wanda Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 58,2
820 Kigema Sp. z o.o. Wrocław 58,1
821 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Stara Kamienica 58,1
822 Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAL S.A. – Wrocław Wrocław 57,9
823 DOLMED Dolnośląskie Centrum Medyczne S.A. Wrocław 57,9
824 PS&MS sp. z o.o. Polkowice 57,8
825 M.Ostrowski sp.j. Wrocław 57,8
826 TH – Beton Sp. z o.o. Wrocław 57,7
827 Port 2010, A. Hödel, R.Zarzecki sp.j. Żarska Wieś 57,7
828 SpyroSoft S.A. Wrocław 57,2
829 Mybenefit Sp. z o.o. Wrocław 57,1
830 Van Stev Sp. z o.o. S.K. Wrocław 57
831 Mobilcar Sp. z o.o. S.K. Dobrzeń 57
832 Chassis Brakes International Poland Sp. z o.o. Wrocław 57
833 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Oławie Oława 56,9
834 RKB Sp. z o.o. Wrocław 56,9
835 Vaks S.A. Wrocław 56,7
836 Metikam Sp. z o.o. sp.k. Żarów 56,6
837 DOFAMA THIES Sp. z o.o. Kamienna Góra 56,6
838 Multiagencja Conditor Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 56,6
839 Dagtech Sp. z o.o. S.K. Głogówko 56,4
840 Elżbieta Korczak Przedsiębiorstwo Handlu i Usług HALA STRZEGOMSKA Zakład Pracy Chronionej Wrocław 56,4
841 Pagaz Sp. z o.o. Krzeszów 56,3
842 Trapeze Poland Sp. z o.o. Wrocław 56,2
843 Kazet Sp. z o.o. Głogów 56,2
844 Mactronic Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 56,1
845 EPA Green Sp. z o.o. Wrocław 56
846 Szlif Glass Urszula Szurek i Piotr Szurek sp.j. Pieńsk 55,6
847 Progressive Agata Szurlej Wrocław 55,6
848 Formsoft Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 55,4
849 Framelogic Services Sp. z o.o. S.K. Wrocław 55,3
850 Ecoworks Sp. z o.o. Boguszów-Gorce 55,2
851 Producencka Centrala Farmaceutyczna Procefar Sp. z o.o. Wrocław 55,2
852 Funke Polska Sp. z o.o. Prusy 55,2
853 Spin Elektronik Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 55,1
854 Elpower Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 55,1
855 AMATEC POLSKA Sp. z o.o. Radwanice 55,1
856 Transcash.Eu S.A. Wrocław 55
857 DLM Sp. z o.o. Suchy Dwór 54,9
858 Firma Drobiarska Sp. z o.o. Strzegom 54,9
859 Stalko Sp. z o.o. S.K. Wrocław 54,8
860 Zakład Gospodarowania Odpadami Gać Sp. z o.o. Gać 54,7
861 Wrobud – Zabytki Sp. z o.o. Wrocław 54,6
862 Rwgw Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 54,5
863 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno – Górniczych P.R.I.G. sp.j. Adam Wójcik Lubin 54,5
864 Ct Polska Sp. z o.o. Święta Katarzyna 54,5
865 Arkana Cosmetics Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 54,4
866 KORPO Sp. z o.o. Jawor 54,4
867 B&B Andrzej Bachmiński Jan Bobek sp.j. Wrocław 54,4
868 NEONET S.A. Wrocław 54,3
869 Buehnen Polska Sp. z o.o. Wrocław 54,2
870 Womak Gamma Sp. z o.o. Wrocław 54,1
871 Dobre Domy Flak & Abramowicz Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 54,1
872 Huras-Konstrukcja i Budowa Maszyn Specjalnych Sp. z o.o. Nowa Wieś Legnicka 54
873 Automatec Sp. z o.o. Lubań 53,9
874 Targpiast Sp. z o.o. Wrocław 53,9
875 Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa Jelenia Góra 53,8
876 Dijo Sweet Sp. z o.o. Zabrodzie 53,7
877 Parktel Sp. z o.o. Wrocław 53,2
878 Bikkoplast Sp. z o.o. Wrocław 53,2
879 Ewinit Services Sp. z o.o. Wrocław 53
880 Caldo-Izolacja Materiały Techniki Cieplnej Zachód Sp. z o.o. Wrocław 52,8
881 Petro – Lawa Sp. z o.o. Dębno 52,8
882 PPM Innowacje Sp. z o.o. S.K. Wrocław 52,7
883 Dolfamex Sp. z o.o. Jelenia Góra 52,7
884 Brados sp.j. T.Grzesiak, P.Pawlak, K.Kuchciński Zabrodzie 52,7
885 Gaia Sp. z o.o. Świdnica 52,4
886 Spółdzielnia Mieszkaniowa PODZAMCZE Wałbrzych 52,4
887 Reverto II Sp. z o.o. Głogów 52
888 Firma Usługowo-Handlowa Marek Borowy Wałbrzych 51,9
889 Moda Wrocław S.A. Wrocław 51,8
890 KONMET P.M. Gadzina S.C. Jelenia Góra 51,7
891 Instal-Service Pl Sp. z o.o. sp.k. Jelenia Góra 51,7
892 Fundacja Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu Wrocław 51,6
893 T-BULL S.A. Wrocław 51,6
894 Metalowiec Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 51,5
895 Silbet Sp. z o.o. Wrocław 51,5
896 Firma Architektoniczno Budowlana Restauracji Zabytków Architekton Leszek Peljan, Leszek Link sp.j. Głogów 51,4
897 Hemmersbach GmbH & CO.KG Spółka Komandytowa Oddział w Polsce Kobierzyce 51,3
898 Marek Sadek Globgranit II Pieszyce 51,2
899 Vratislavia Lex Kancelaria Prawna Woźnica i Wspólnicy sp.k. Wrocław 51
900 Ara Pneumatik. L.T.M. Kościelniak. sp.j. Wrocław 51
901 Promatic Sp. z o.o. Jelenia Góra 51
902 Robot-Serwis D.Majorkowski B.Gołda sp.j. Wrocław 50,7
903 Kantor Cent Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 50,7
904 Ascobloc Sp. z o.o. Syców 50,6
905 Fago Sp. z o.o. Dzierżoniów 50,5
906 KŁODZKODIS Sp. z o.o. Kłodzko 50,5
907 OPTIDENT S.J. Małgorzata Foubert, Dariusz Stój Wrocław 50,5
908 Mi Dan Sp. z o.o. Wrocław 50,4
909 Krajewski Konstrukcje Sp. z o.o. S.K. Wrocław 50,3
910 PSG Deweloper Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Trzebnica 50,2
911 Magnezyty Grochów S.A. Grochowa 50,2
912 Guenther Polska Sp. z o.o. Długołęka 50,1
913 Camping Plus Sp. z o.o. Wrocław 50,1
914 BERRANG POLSKA sp. z o.o. Pietrzykowice 50
915 DYNACON sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 50
916 Sun Project Sp. z o.o. Jelenia Góra 49,9
917 23 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo – Rehabilitacyjny – Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W Lądku Zdroju Lądek-Zdrój 49,9
918 RockChem Sp. z o.o. S.K. Smolec 49,9
919 Baumabrick Sp. z o.o. Wrocław 49,8
920 Gethero Sp. z o.o. Wrocław 49,7
921 Ms Team Sp. z o.o. Jawor 49,7
922 BTLB Bitumex Sp. z o.o. S.K. Jędrzychowice 49,6
923 Terwer Logistic Sp. z o.o. S.K. Świdnica 49,6
924 Custo Pol S.A. Wykroty 49,5
925 Hoffman A.D. Sp. z o.o. Wrocław 49,5
926 Kancelaria Dudziński i Wspólnicy sp.k. Wrocław 49,5
927 PRO4people Sp. z o.o. Wrocław 49,4
928 KSSP Kuryło Sudolski Szrek Sp.K. Wrocław 49,4
929 Ifirma S.A. Wrocław 49,3
930 ARS Medica Sp. z o.o. Wrocław 49,3
931 Raj International Sp. z o.o. S.K. Wrocław 49,1
932 Conway Stf Sp. z o.o. sp.k. Ślęza 49,1
933 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Klimatyzacji Hydropol-Dekor Ryszard Reniewski i Krzysztof Pietrek sp.j. Wrocław 49,1
934 Gama Dubanowicz sp.j. Oleśnica 49
935 Nopper Sp. z o.o. sp.k. Święta Katarzyna 48,9
936 Gloria Funeral Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 48,9
937 Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Południe we Wrocławiu Wrocław 48,8
938 Kryszczuk Sp. z o.o. S.K. Chojnów 48,8
939 Phm Sp. z o.o. Wrocław 48,8
940 Salus Centrum Medyczne Sp. z o.o. Kłodzko 48,7
941 Alrod Sp. z o.o. Wińsko 48,7
942 Firma Denix Sp. z o.o. sp.k. Dzierżoniów 48,7
943 Sodibo Sp. z o.o. Dzierżoniów 48,6
944 Boxmet Ltd. Sp. z o.o. Piskorzów 48,4
945 EL – SAN – BUD Adam Jaskuła i Wspólnicy Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 48,4
946 A-Z Trans Service Sp. z o.o. S.K. Głoska 48,2
947 Sumax Elektronarzędzia Sp. z o.o. S.K. Wrocław 48,2
948 Recult Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 48,2
949 Ekopartner Recykling Sp. z o.o. Lubin 48,2
950 Pij sp.j. M. Pierzchała, T. Jabłoński Wrocław 48,1
951 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Art-Zbyt sp.j. Andrzej Wojtyczka, Bogdan Michalak Milicz 48,1
952 Lech-Pol Invest Company Sp. z o.o. S.K. Syców 48,1
953 BRUGMAN Fabryka Grzejników Sp. z o.o. Legnica 48
954 Kopareczka Sp. z o.o. Żmigród 48
955 Chomar Invest Sp. z o.o. S.K. Pietrzykowice 47,8
956 CAPRICORN S.A. Świebodzice 47,7
957 Sente Sp. z o.o. S.K. (Dawniej Sente-Systemy Informatyczne- Sp. z o.o. ) Wrocław 47,7
958 NAVIGA – STAL Sp. z o.o. Kiełczów 47,6
959 Asc Invest Sp. z o.o. Świebodzice 47,6
960 Itb Sp. z o.o. S.K. Wrocław 47,6
961 Unitem Sp. z o.o. Wrocław 47,6
962 Wedco Polska Sp. z o.o. Oleśnica 47,6
963 FUNDACJA WROCŁAWSKIE HOSPICJUM DLA DZIECI Wrocław 47,5
964 Nawitel Wrocław Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielany Wrocławskie 47,5
965 Unity S.A. Wrocław 47,3
966 Technopomiar Sp. z o.o. Wrocław 47,1
967 KEA Sp. z o.o. Invest S.K. Wrocław 47,1
968 Ponar Lubań Sp. z o.o. Lubań 47
969 Coronel Sp. z o.o. Gniechowice 47
970 Nomtek Sp. z o.o. Wrocław 47
971 Orion Znakowanie Towarów Sp. z o.o. Iwiny 46,9
972 Aptitude Software (Poland) Sp. z o.o. Wrocław 46,9
973 MIGAPOL sp. z o.o. Wałbrzych 46,9
974 Chomar Sp. z o.o. Pietrzykowice 46,8
975 Tekton Sp. z o.o. Wrocław 46,8
976 Control System S.J. Błonie 46,8
977 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Sp. z o.o. Legnica 46,7
978 Micro Solutions Sp. z o.o. S.K. Wrocław 46,7
979 Rapmet Sp. z o.o. Kłodzko 46,7
980 EcoEnergy Sp. z o.o. S.K. Wrocław 46,6
981 Neo Montec Sp. z o.o. Lubin 46,6
982 KATARZYNA STĘPCZAK KPM Długołęka 46,5
983 Agencja Rozwoju Regionalnego ARLEG S.A. Legnica 46,5
984 Przedsiębiorstwo Budowlane Alfa-Dach Sp. z o.o. Wrocław 46,5
985 Kancelaria Signi S.A. Wrocław 46,4
986 Bmeters Polska Sp. z o.o. Psary 46,3
987 Axxiome Polska Sp. z o.o. Wrocław 46,1
988 Jednostka Certyfikacyjna Sp. z o.o. S.K. Wrocław 46,1
989 DIP Draexlmaier Engineering Polska Sp. z o.o. Jelenia Góra 46,1
990 Cri – Val Polska Sp. z o.o. Łęg 46
991 Aurum Sp. z o.o. S.K. Wrocław 45,8
992 Pri-Bazalt Rekultywacja Sp. z o.o. Rębiszów 45,8
993 ZIELEŃ-PLAN Zbigniew Wolański Bolesławiec 45,8
994 Bechtle Direct Polska Sp. z o.o. Wrocław 45,7
995 Cermag Construction Sp. z o.o. Wrocław 45,7
996 Flovac Polska Sp. z o.o. Wrocław 45,7
997 Eko-Tech Przedsiębiorstwo Projektowo – Usługowe A. Mierzwa i W. Kurpaski sp.j. Wrocław 45,6
998 Wojdyła-Inwestycje Sp. z o.o. Wrocław 45,4
999 Stowarzyszenie Rekreacyjno-Sportowe Delphinus Sport Promotion Wrocław 45,4
1000 Żelimet J.Urbanek i S-Ka sp.j. Twardogóra 45,4
1001 Tah Regulacja Sp. z o.o. S.K. Wrocław 45,3
1002 Haas Group International Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 45,2
1003 Deerfos Europe Sp. z o.o. Błonie 45,2
1004 Tws Gb Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 45,2
1005 Top Market Saller Sp. z o.o. Wrocław 45,2
1006 4 Op Sp. z o.o. Legnica 45,1
1007 Wytwórnia Wód Mineralnych Mineral Marek Duda, Augustyn Maślanka sp.j. Zakład Pracy Chronionej Gorzanów 45
1008 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Głogów 45
1009 Pre-Fabrykat Sp. z o.o. Miłków 44,9
1010 Agencja Rozwoju Regionalnego Agroreg S.A. w Nowej Rudzie Nowa Ruda 44,9
1011 BINOTTO POLSKA Sp. z o.o. Oleśnica 44,8
1012 Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowo-Handlowe Sulisławice Sp. z o.o. Sulisławice 44,8
1013 Integart Sp. z o.o. Błonie 44,8
1014 Intec Sp. z o.o. Zakład Automatyki Przemysłowej Długołęka 44,8
1015 Clearcode S.A. Wrocław 44,7
1016 Claudie Design Sp. z o.o. S.K. Oborniki Śląskie 44,7
1017 Komahold Sp. z o.o. Kudowa-Zdrój 44,6
1018 Spes City Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 44,6
1019 Logistic Solutions Group Sp. z o.o. Wrocław 44,6
1020 Kopalnia Łupka Szarogłazowego Alchemix Surowce Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 44,5
1021 Igoma Sp. z o.o. Gorzesław 44,5
1022 Radoxim – Sp. z o.o. Grębocice 44,4
1023 PHU Domagała sp.j. Wojkowice 44,4
1024 Zakład Produkcyjno-Handlowo-Usługowy Hurtownia Leków Weterynaryjnych Mgs Włodzimierz Małyszko, Mirosława Małyszko, Zbigniew Gajos, Iwona Gajos, Krzysztof Ślęczek, Jowita Urbaniak – Ślęczek sp.j. Gniechowice 44,4
1025 Bonifraterskie Centrum Zdrowia Sp. z o.o. Wrocław 44,3
1026 Sopp Polska Sp. z o.o. Kamienna Góra 44,3
1027 Cermag Invest Sp. z o.o. Wrocław 44,2
1028 Sanswiss Polska Sp. z o.o. Wałbrzych 44,2
1029 Sofomo Sp. z o.o. Wrocław 44,2
1030 Yoon Group Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 44,1
1031 Dorex Kantory Kędzia Podrażka sp.j. Wrocław 44,1
1032 ELEKTRO-PARTNER Izabela Opioła, Grzegorz Opioła S.J. Ząbkowice Śląskie 44
1033 Hicron Sp. z o.o. Wrocław 44
1034 Energo Kontrol Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 43,9
1035 Piekarnia – Kupczyk Andrzej Kupczyk i Marta Kupczyk sp.j. Chojnów 43,8
1036 I.T.R. Poland Sp. z o.o. Wrocław 43,7
1037 MATFIL Sp. z o.o. S.K. Koźmin 43,7
1038 Henry Kruse Nieruchomości Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 43,6
1039 Akrom Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 43,6
1040 Budromos J.T. Bieńkowscy sp.j. Legnica 43,5
1041 Brookvent Polska Sp. z o.o. Trzebnica 43,5
1042 KMB Grupa Sp. z o.o. S.K. Wrocław 43,5
1043 Spółdzielnia Mieszkaniowa Bielawa 43,3
1044 ZAKPOL Piotr Zakonek Oława 43,3
1045 Salvum Lab Sp. z o.o. S.K. Janowice Wielkie 43,2
1046 Instal – Konsorcjum Sp. z o.o. Wrocław 43,1
1047 Kpszw S.A. sp.k. Wrocław 43
1048 Ig Design Group Sp. z o.o. Jędrzychowice 42,9
1049 Gerpol Instalacje Sp. z o.o. S.K. Mokronos Dolny 42,9
1050 Firma Gwarant – Tomczyk sp.j. Głogów 42,9
1051 Megaserwis Sp. z o.o. Bogatynia 42,8
1052 VERMEIREN POLSKA Sp. z o.o. Trzebnica 42,8
1053 Trakcja System Sp. z o.o. Wrocław 42,7
1054 Franc – Textil Sp. z o.o. Żarów 42,7
1055 Orford Sp. z o.o. Oleśnica 42,7
1056 Ryanair Labs Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 42,7
1057 Autocam Poland Sp. z o.o. Kamienna Góra 42,7
1058 Partner Medica Sp. z o.o. Legnica 42,6
1059 Omega Buildings Sp. z o.o. B S.K. Smolec 42,5
1060 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Postęp Budzicz 42,5
1061 INSS – POL Sp. z o.o. Wrocław 42,5
1062 Nartorama Sp. z o.o. Duszniki-Zdrój 42,5
1063 Eltron Sp. z o.o. S.K. Wrocław 42,4
1064 DTA Investment Sp. z o.o. S.K. Smolec 42,4
1065 Qiagen Polska Sp. z o.o. Wrocław 42,2
1066 Spółdzielnia Mieszkaniowa Górnik w Wałbrzychu Wałbrzych 42,1
1067 Apc Konstrukcje Sp. z o.o. Wrocław 42,1
1068 Trans-Drog M. Pomarański, D. Mamrot sp.j. Wałbrzych 42,1
1069 Karkonoski Park Narodowy z Siedzibą w Jeleniej Górze Jelenia Góra 42,1
1070 RMA – POLSKA Sp. z o.o. Chojnów 42
1071 Pcc Autochem Sp. z o.o. Brzeg Dolny 42
1072 Host Inwestycje 4 Sp. z o.o. S.K. Kiełczów 42
1073 O2a Polska Sp. z o.o. Stanowice 41,9
1074 Kancelaria Prawna Lexus M. Bobolewski i Spółka, S.K. Wrocław 41,9
1075 Unic Sp. z o.o. Wrocław 41,9
1076 Instytut Praktycznej Edukacji Sp. z o.o. sp.k. Gniewoszów 41,7
1077 Elbo Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 41,7
1078 TAEGUTEC Polska Sp. z o.o. Wrocław 41,7
1079 Altona Investments Sp. z o.o. Wrocław 41,6
1080 Ludus Sp. z o.o. Bobrów 41,6
1081 DOMINIUM ŁOMNICA FUNDACJA ROZWOJU KRAJOBRAZU KULTUROWEGO Łomnica 41,4
1082 Świdnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Świdnicy Sp. z o.o. Świdnica 41,4
1083 Widex Regional Operation Center Emea Sp. z o.o. Wrocław 41,4
1084 Bartek Candles Małgorzata i Janusz Bryłkowscy sp.j. Bystrzyca 41,3
1085 Pneumat System Sp. z o.o. Wrocław 41,3
1086 Eco Ekologiczne Centrum Odzysku Sp. z o.o. Pieszyce 41,2
1087 Konstruktor Group Sp. z o.o. Wrocław 41,2
1088 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Grelen Grech sp.j. Polkowice 41,1
1089 Zec Service Sp. z o.o. Wrocław 41,1
1090 Augusto – Limaro Lipiński, Marszałek sp.j. Jelenia Góra 41,1
1091 Centrum Medyczne Zabobrze Magdalena Makiela – Wychota i Wspólnicy sp.j. Jelenia Góra 41,1
1092 Hoist Polska Sp. z o.o. Wrocław 41
1093 WASAMA ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE INSTALACJE SANITARNE INSTALACJE I POMIARY ELEKTRYCZNE D K Z SADLIŃSCY sp. j. Lądek-Zdrój 41
1094 Euroinvest Saller Sp. z o.o. Wrocław 40,9
1095 Modern Food Sp. z o.o. S.K. Wrocław 40,9
1096 POLMOZBYT – JELCZ S.A. Przedsiębiorstwo Obrotu Samochodami i Częściami Zamiennymi Jelcz-Laskowice 40,8
1097 Atrium Park KTC Development Sp. z o.o. S.K. Świebodzice 40,8
1098 Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o. Wrocław 40,7
1099 Baby &Travel Sp. z o.o. Wrocław 40,7
1100 Egeria Development Sp. z o.o. Wrocław 40,7
1101 Eko Drewno A.Nowak sp.j. Kryniczno 40,6
1102 Sawa Sp. z o.o. S.K. Wrocław 40,6
1103 Smart Work Sp. z o.o. Świdnica 40,6
1104 PPHU AGROL Sp. z o.o. Bobolice 40,6
1105 TCM Polska Tool Consulting & Managment Sp. z o.o. Polkowice 40,5
1106 Nitro Chemical Sp. z o.o. Wrocław 40,5
1107 Eltor Sp. z o.o. S.K. Lubań 40,5
1108 Ewax Ewa i Jacek Duniec sp.j. Wrocław 40,4
1109 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świebodzicach Świebodzice 40,4
1110 Curaden Polska Sp. z o.o. Wrocław 40,4
1111 Wistal Czesław Wojtyla i Wspólnicy – sp.j. Świdnica 40,4
1112 Midas Max Sp. z o.o. sp.k. Rzeplin 40,3
1113 A+V Sp. z o.o. Wrocław 40,3
1114 SIMONA POLSKA Sp. z o.o. Wojkowice 40,3
1115 Roha Group Sp. z o.o. Wrocław 40,3
1116 Bnm – Sp. z o.o. Wrocław 40,2
1117 C&M Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 40,1
1118 ELS Elektrotechnika Sp. z o.o. S.K. Bielawa 40,1
1119 Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Przeworno Sp. z o.o. Przeworno 40
1120 Quest – Dystrybucja Sp. z o.o. Wrocław 40
1121 Szostak Smb S.J. Trzebnica 39,9
1122 Midam Sp. z o.o. S.K. Wrocław 39,9
1123 Save The World Real Estates Sp. z o.o. Wrocław 39,7
1124 Marten Sp. z o.o. sp.k. Kondratowice 39,7
1125 Fega – Poland Sp. z o.o. Wrocław 39,7
1126 Top-Pharma Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 39,6
1127 Bürkle Sp. z o.o. Rakowice Małe 39,6
1128 Publishers Revenue Optimization Sp. z o.o. Wrocław 39,5
1129 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 5 sp.k. Wrocław 39,5
1130 Elektromont-Gamma Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych Zgorzelec 39,5
1131 Zamek Książ w Wałbrzychu Sp. z o.o. Wałbrzych 39,4
1132 Tam Polska Sp. z o.o. Wrocław 39,4
1133 Korona sp.j. A. Konefał W. Mazurek W. Leszczak Kłodzko 39,4
1134 SUPRA LEX sp. z o.o. Wrocław 39,3
1135 Arra Group Sp. z o.o. S.K. Głogów 39,2
1136 SpyroSoft Solutions S.A. Wrocław 39,2
1137 AUXILIA S.A. Wrocław 39,2
1138 Bestkebab Sp. z o.o. Lisowice 39,2
1139 Wiktorowicz sp.j. Strzegom 39,1
1140 Lofft Construction Sp. z o.o. S.K. Wrocław 39
1141 Rdk Projekt Sp. z o.o. Wrocław 39
1142 HORTICO S.A. Wrocław 39
1143 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Energetyk Wrocław 39
1144 CSS Corp Sp. z o.o. Wrocław 38,8
1145 Strzegomskie Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. Strzegom 38,7
1146 MULLER Jelcz-Laskowice Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 38,7
1147 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Comex Sp. z o.o. Wrocław 38,7
1148 Triplex Sp. z o.o. S.K. Wrocław 38,7
1149 Regess Sp. z o.o. Jelenia Góra 38,7
1150 Eilfix Polska sp.j. Łagowska Taulitz Wrocław 38,6
1151 Europharm Sp. z o.o. Wałbrzych 38,6
1152 Dap Polska Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 38,6
1153 Mtmkol Automatyka Sp. z o.o. Wrocław 38,5
1154 Carina Silicones Sp. z o.o. Siechnice 38,5
1155 Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o. w Kowarach Kowary 38,4
1156 Tox Pressotechnik Sp. z o.o. Wrocław 38,4
1157 MAL CLEAN sp. z o.o. sp.k. Sulisławice 38,4
1158 Orkan Sp. z o.o. Nowa Ruda 38,4
1159 Żłobki i Przedszkola Elfiki Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 38,4
1160 Kollamat Sp. z o.o. Wrocław 38,3
1161 O.P.S.O. Sp. z o.o. Jelenia Góra 38,3
1162 Fastenal Europe Sp. z o.o. Psary 38,2
1163 Topacz Investments Sp. z o.o. Ślęza 38,1
1164 Karkonoska Państwowa Szkoła Wyższa Jelenia Góra 38,1
1165 Nutmar Sp. z o.o. S.K. Żarów 38,1
1166 Rolnicze Przędsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Sp. z o.o. Łojowice 38
1167 Black Bridge Sp. z o.o.twelve sp.k. Wrocław 38
1168 Isocert Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 37,8
1169 Klaro Sp. z o.o. S.K. Jeżów Sudecki 37,8
1170 Mistal Accessories Monika Głuszek, Michał Głuszek, sp.j. Świdnica 37,8
1171 Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg i Mostów -Sp. z o.o. Wołów 37,8
1172 Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o. Kamieniec Ząbkowicki 37,7
1173 Lubmed Sp. z o.o. Lubin 37,7
1174 Nord Electronics Solutions Sp. z o.o. Wrocław 37,6
1175 Eurocare Sp. z o.o. sp.k. Głogów 37,6
1176 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Promed Sp. z o.o. Jelenia Góra 37,5
1177 Kea Ibb Sp. z o.o. Wrocław 37,5
1178 Steinblau Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 37,5
1179 Schüle Polska Sp. z o.o. Świebodzice 37,5
1180 GODEL BETON Sp. z o.o. Wrocław 37,4
1181 Jordahl & Pfeifer Technika Budowlana Sp. z o.o. Krępice 37,4
1182 Narzędzia Skrawające Tools – Sp. z o.o. Siechnice 37,4
1183 Industrie Maurizio Peruzzo Comfort Sp. z o.o. Świdnica 37,4
1184 Kancelaria Prawna G. Bobrowski i Wspólnicy sp.k. Wrocław 37,4
1185 Europe Distribution Group Sp. z o.o. Kryniczno 37,3
1186 Spółdzielnia Mieszkaniowa Osada Wrocław 37,3
1187 TRAVELPLANET.PL S.A. Wrocław 37,3
1188 INCOM GROUP S.A. Wrocław 37,3
1189 Uniblok Sp. z o.o. S.K. Wrocław 37,2
1190 Elektros Sp. z o.o. Spółka Komandytowa PPUH Bolesławiec 37,2
1191 Iteratec Sp. z o.o. Wrocław 37,1
1192 Anter System Polska Sp. z o.o. Wrocław 37,1
1193 Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej Trzebnica Ergo Sp. z o.o. Trzebnica 37,1
1194 Guotai – Huarong (Poland) Sp. z o.o. Wrocław 37,1
1195 Riskman Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 37
1196 Centrum Hiperbaryczne, Falkomed, Kocwa, sp.j. Wrocław 37
1197 INWESTROL IZ Sp. z o.o. Rolnicze Zakłady Produkcyjno – Doświadczalne Żórawina 37
1198 Get Home Developer Sp. z o.o. S.K. Wrocław 36,9
1199 Poltechnik Sp. z o.o. sp.k. Miękinia 36,9
1200 Runoland Sp. z o.o. – sp.j. Góra 36,8
1201 Zrzutka.Pl Sp. z o.o. Wrocław 36,8
1202 Alsa A.A. Strach sp.j. Legnica 36,8
1203 Dom Samochodowy Germaz Sp. z o.o. Wrocław 36,8
1204 Rawa Polska Sp. z o.o. S.K. Świdnica 36,7
1205 Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o. Lubin 36,7
1206 HTI BP Sp. z o.o. Śląsk S.K. Stanowice 36,7
1207 Apartamenty Szklarska Sp. z o.o. S.K. Szklarska Poręba 36,6
1208 Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Angelusa Silesiusa Wałbrzych 36,6
1209 Meta Sp. z o.o. sp.k. Olszany 36,6
1210 Urban Design & Malerei Sp. z o.o. Wrocław 36,6
1211 Uzzi A. Wiśniowska-Isko, A. Cieślak sp.j. Wrocław 36,6
1212 Kempf Zakład Budowy Pojazdów Samochodowych Sp. z o.o. Kowary 36,5
1213 Dromosttor Polska Sp. z o.o. sp.k. Mojesz 36,5
1214 Kermi Sp. z o.o. Wrocław 36,5
1215 Magnus Alicja Franczyk Sławomir Franczyk sp.j. Wrocław 36,4
1216 Grupa Pos – Bet Sp. z o.o. Wrocław 36,4
1217 Lc Corp Invest XV Sp. z o.o. Investments S.K.A. Wrocław 36,4
1218 Kastell Systemy Szczotek Przemysłowych J. Poschlod, P. Maj Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 36,3
1219 Lege Artis – C. Daniłowicz i G. Daniłowicz sp.j. Wrocław 36,3
1220 Play Cool Zombie Sport Games Sp. z o.o. Wrocław 36,2
1221 Centrum Badawczo-Rozwojowe Novasome Sp. z o.o. Wrocław 36,2
1222 Akbik Sp. z o.o. Wrocław 36,2
1223 Dijo Investment Sp. z o.o. S.K. Zabrodzie 36,1
1224 RGB Sp. z o.o. S.K. Wrocław 36,1
1225 J W Services Sp. z o.o. Wrocław 36
1226 Zakład Usługowo-Serwisowy Labmatic Sp. z o.o. Brzeg Dolny 36
1227 R.B. Development Sp. z o.o. Polkowice 35,9
1228 Njob Sp. z o.o. Środa Śląska 35,8
1229 Minova-Ksante Sp. z o.o. Polkowice 35,8
1230 Kancelaria Prawna Creditexpress Inkasso Olearska & Piekarczyk Radcowie Prawni sp.p. sp.k. Wrocław 35,8
1231 Przedsiębiorstwo Transportowe Handlu Wewnętrznego Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 35,8
1232 Bollhoff Technika Łączenia Sp. z o.o. Wrocław 35,8
1233 Objectivity IT Solutions Sp. z o.o. Wrocław 35,7
1234 Polskie Centrum Dachowe Sp. z o.o. Wrocław 35,7
1235 Gospodarstwo Rolne Przedsiębiorstwo Usługowo Wykonawcze Solidex Sp. z o.o. Kunice 35,7
1236 Melikom Sp. z o.o. Lubin 35,6
1237 Elektromontaż Energetyka Sp. z o.o. Wrocław 35,6
1238 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubaniu Lubań 35,6
1239 Zuw Urbex Sp. z o.o. Lubin 35,5
1240 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Etoll sp.j. Janusz Tatarski, Zbigniew Tatarski, Adam Jaworski Strzelin 35,5
1241 Przedsiębiorstwo Utylizacji Odpadów Sp. z o.o. Świdnica 35,5
1242 Grupa Hotelarsko-Gastronomiczna Sp. z o.o. sp.k. Kąty Wrocławskie 35,5
1243 Logmag Sp. z o.o. SK. Wrocław 35,4
1244 Clever Frame Sp. z o.o. Wrocław 35,4
1245 Wrocławskie Eventy Sp. z o.o. Wrocław 35,4
1246 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Vitbis Sp. z o.o. Złotoryja 35,3
1247 Czarna Góra S.A. Stronie Śląskie 35,3
1248 Ecoms Consulting Sp. z o.o. Wrocław 35,2
1249 PPH WADEX S. A. Wrocław 35,2
1250 The Knights Of Unity Sp. z o.o. Wrocław 35,1
1251 Perge Sp. z o.o. Stawiec 35
1252 Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa SAMOPOMOC CHŁOPSKA Trzebnica 34,9
1253 Simpleav Sp. z o.o. Wrocław 34,8
1254 Fundacja Wodna Służba Ratownicza Wrocław 34,8
1255 AUTOMATYKA – MIEDŹ Sp. z o.o. Głogów 34,8
1256 EUROPEJSKIE CENTRUM REMARKETINGU sp. z o.o. Komorniki 34,8
1257 DSS Operator S.A. Wrocław 34,7
1258 Europejskie Biuro Ochrony Finansów Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 34,7
1259 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko – Własnościowa Odra Oława 34,6
1260 Procobot Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 34,6
1261 Emka Inwest Sp. z o.o. Wrocław 34,6
1262 Ferdinand Gross Polska Sp. z o.o. Wrocław 34,5
1263 Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Wałbrzychu Wałbrzych 34,4
1264 Microair Sp. z o.o. Świdnica 34,2
1265 Collibra Polska Sp. z o.o. Wrocław 34,2
1266 DOLNOŚLĄSKIE WODNE OCHOTNICZE POGOTOWIE RATUNKOWE WE WROCŁAWIU Wrocław 34,2
1267 Spółdzielnia Mieszkaniowa Zacisze w Oleśnicy Oleśnica 33,9
1268 PPG Global Business Services Poland Sp. z o.o. Wrocław 33,8
1269 Azpiaran Polska Sp. z o.o. Wojkowice 33,7
1270 Merck Business Solutions Europe Sp. z o.o. Wrocław 33,7
1271 CM International S.A. Wilczyce 33,7
1272 Alkan Sp. z o.o. S.K. Wrocław 33,7
1273 Toyota & Lexus Centrum Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 33,7
1274 Przychodnia Specjalistyczna Regina i Walenty Śliwa sp.j. Wałbrzych 33,6
1275 Auto Klimat Sp. z o.o. Wrocław 33,6
1276 Apteka Wratislavia Dorota Marcinkowska, Jacek Macikowski sp.j. Wrocław 33,6
1277 Nadax Sp. z o.o. Wrocław 33,6
1278 DIKO POLSKA – Automatyka Przemysłowa Sp. z o.o. Krępice 33,6
1279 Fluidra Polska Sp. z o.o. Wrocław 33,5
1280 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Dolina Baryczy – Sp. z o.o. Milicz 33,5
1281 Stanbud Sp. z o.o. Trzebieszowice 33,5
1282 Inwestgrupa Pro Dom Sp. z o.o. Wrocław 33,5
1283 Synergy Medical Company Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 33,5
1284 EBV Elektronik Sp. z o.o. Wrocław 33,4
1285 Profil 77 Sp. z o.o. Lutynia 33,4
1286 B2b It Sp. z o.o. Magnice 33,4
1287 Piast Business Service Sp. z o.o. Legnica 33,4
1288 Fortunato S.A. Wrocław 33,3
1289 Ritex Logistics Sp. z o.o. Gniewomierz 33,3
1290 Vidis S.A. Bielany Wrocławskie 33,2
1291 Solanus Sp. z o.o. S.K. Wysoka 33,2
1292 Auto – Kram Janusz Roman, Jacek Optołowicz, Grzegorz Roman sp.j. Wrocław 33,2
1293 Amiva Sp. z o.o. S.K. Wrocław 33,2
1294 Expresspharm Sp. z o.o. S.K. Wrocław 33,2
1295 Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych HYDROPOL – DEKOR Sp. z o.o. Wrocław 33,1
1296 Doktor Leks Sp. z o.o. Wrocław 33,1
1297 Zakład Oczyszczania Miasta Sp. z o.o. Świdnica 33,1
1298 Eppo Sp. z o.o. Wrocław 33,1
1299 Spółdzielnia Mieszkaniowa Kuźniki Wrocław 33,1
1300 Diam Poland Sp. z o.o. Dobroszyce 33
1301 BW Hotel Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 33
1302 Stefan Berezowska, Myśliwiec, Szumski sp.j. Środa Śląska 33
1303 Kordas Sp. z o.o. sp.k. Srebrna Góra 32,9
1304 PHU Komunalnik – Sp. z o.o. Wrocław 32,8
1305 RADIO WROCŁAW S.A. Polskie Radio – Regionalna Rozgłośnia Wrocław 32,7
1306 Tiny Dragon Adventure Games Sp. z o.o. Wrocław 32,7
1307 BALLUFF Sp. z o.o. Wrocław 32,7
1308 F.E.K. Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 32,6
1309 Volvo Construction Equipment Poland Sp. z o.o. Wrocław 32,6
1310 APP Industriel – Trade Sp. z o.o. Lubań 32,5
1311 GEORG UTZ Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 32,5
1312 Vetlab Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 32,5
1313 Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Bolesława Krzywoustego Wrocław 32,5
1314 T.El. Poland Sp. z o.o. Wrocław 32,4
1315 INSERT S.A. Wrocław 32,3
1316 Gpk-Suez Głogów Sp. z o.o. Głogów 32,3
1317 Trak Sp. z o.o. Kamienna Góra 32,3
1318 Gospodarstwo Rolne Zbożopakt Sp. z o.o. Bełcz Mały 32,2
1319 JARO S.A. Jaroszów 32,2
1320 Dirks Polska Sp. z o.o. Wojkowice 32,2
1321 Cgas Controls Sp. z o.o. Wrocław 32,1
1322 Tempo S.A. Wrocław 32,1
1323 Leanforge Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 32,1
1324 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rupex 2 sp.j. Renata Płońska, Dariusz Płoński Boguszów-Gorce 32
1325 B&T Hurtownia Zoologiczna Sp. z o.o. Miękinia 32
1326 C.F. Real Estate Sp. z o.o. Wrocław 31,9
1327 Italfresco Dowgier i Wspólnicy Spółka Komandytowa Tyniec Mały 31,9
1328 NEO LED S C J KOŚCIOŁEK W OŻÓG Wrocław 31,9
1329 Turbojulita Sp. z o.o. S.K. Wrocław 31,9
1330 Waldemar Doliński, Marian Syposz, Robert Syposz Sydo sp.j. Wrocław 31,8
1331 Promotor Sp. z o.o. Wałbrzych 31,8
1332 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Pomel Sp. z o.o. Lubin 31,8
1333 CAST SPÓŁKA AKCYJNA Świebodzice 31,8
1334 Rega-Bud Sp. z o.o. Wrocław 31,8
1335 PW CENTROSTAL – WROCŁAW S.A. Wrocław 31,8
1336 Omega Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Sp. z o.o. Głogów 31,6
1337 European Food Company Sp. z o.o. Wrocław 31,5
1338 Sprecher Automation Polska Sp. z o.o. Świdnica 31,5
1339 Tomala sp.j. Bystrzyca Kłodzka 31,5
1340 Future World Sp. z o.o. S.K. Wrocław 31,4
1341 Ultima Sp. z o.o. Jelenia Góra 31,4
1342 Przedsiębiorstwo-Handlowo-Usługowo-Przetwórcze Metal Plast Sp. z o.o. sp.k. Świebodzice 31,4
1343 Matplast Sp. z o.o. Nowa Ruda 31,4
1344 Fox Heap Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 31,3
1345 Tht Produkcja Opakowań Przemysłowych Sp. z o.o. Świdnica 31,3
1346 Tooploox Sp. z o.o. Wrocław 31,3
1347 Pysense Sp. z o.o. Wrocław 31,2
1348 Poland Workforce Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 31,1
1349 Biała Woda Sp. z o.o. Sienna 31
1350 Ditzinger Sp. z o.o. Wrocław 31
1351 Centrum Technologii Proekologicznych Sp. z o.o. S.K. Wrocław 30,9
1352 Dex-Pol Wróblowie, sp.j. Lubin 30,9
1353 Maru Sp. z o.o. Wrocław 30,9
1354 Msm Materiały Budowlane Miciak, Studziański sp.j. Wrocław 30,9
1355 Veganet Sp. z o.o. w likwidacji Wrocław 30,8
1356 HACH LANGE Sp. z o.o. Wrocław 30,8
1357 Solteq Poland Sp. z o.o. Wrocław 30,8
1358 REXER Sp. z o.o. S.K. Wrocław 30,8
1359 Cuprum-Med Sp. z o.o. Lubin 30,8
1360 Rolnix Sp. z o.o. Wąwolnica 30,7
1361 Iglica Nieruchomości Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 30,6
1362 Blue House Zastępstwo Inwestycyjne Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Wrocław 30,6
1363 Erico Poland Sp. z o.o. Dzierżoniów 30,6
1364 Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa Sp. z o.o. – Grupa Pgu Świeradów-Zdrój 30,5
1365 Kegger Sp. z o.o. Wrocław 30,5
1366 Kruk Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. Wrocław 30,5
1367 Exclusive Dom Development A. Pustuła sp.j. Wrocław 30,5
1368 Chmara – Lipianin sp.j. Nowa Ruda 30,5
1369 Netcable Sp. z o.o. sp.k. Legnica 30,4
1370 PAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA W GŁOGOWIE Głogów 30,3
1371 BMC Craft Ibmt Sp. z o.o. S.K. Błonie 30,3
1372 Santander Consumer Finanse Sp. z o.o. Wrocław 30,3
1373 Merx Group Sp. z o.o. S.K. Wrocław 30,3
1374 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Lubinpex Sp. z o.o. Lubin 30,2
1375 GUT BUDOWNICTWO Sp. z o.o. Wrocław 30,2
1376 71media.Pl S.A. Wrocław 30,1
1377 Infortes Sp. z o.o. S.K. Wrocław 30,1
1378 Stahlbau Automotive Sp. z o.o. Chojnów 30
1379 Cloos Welding Products Sp. z o.o. Krępice 30
1380 Iungo Sp. z o.o. sp.k. Kuropatnik 29,8
1381 Trans-Cargo Group Sp. z o.o. sp.k. Oleśnica 29,8
1382 Tur Poland Sp. z o.o. Wrocław 29,8
1383 Kofax Poland Sp. z o.o. Wrocław 29,8
1384 KGHM Cuprum Sp. z o.o. – Centrum Badawczo-Rozwojowe Wrocław 29,8
1385 Bonasoft Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 29,7
1386 MT Project Sp. z o.o. S.K. Wrocław 29,7
1387 Ceramika Artystyczna Spółdzielnia Rękodzieła Arystycznego w Bolesławcu Bolesławiec 29,6
1388 Gadget Master Sp. z o.o. sp.k. Smolec 29,6
1389 Sendero Kania, Lubaszka, Michalski i Wspólnicy sp.k. Wrocław 29,6
1390 WOLFTEN Sp. z o.o. Wrocław 29,5
1391 Zetkama R & D Sp. z o.o. Ścinawka Średnia 29,5
1392 Koloryt Sp. z o.o. Wrocław 29,4
1393 RAMS Sp. z o.o. S.K. Bielawa 29,4
1394 Agreco Sp. z o.o. Wrocław 29,3
1395 El-Skład sp.j. W. Pałajski, M. Migatulski Dzierżoniów 29,3
1396 GRABINEX Sp. z o.o. Strzegom 29,3
1397 Pb-Investbud Sp. z o.o. S.K. Wrocław 29,3
1398 Blastech Sp. z o.o. S.K. Wrocław 29,3
1399 Termat Sp. z o.o. Środa Śląska 29,3
1400 Korbank – Media Cyfrowe Sp. z o.o. Wrocław 29,2
1401 Dedal Sp. z o.o. S.K. Dzierżoniów 29,2
1402 Impel Rental Pro Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 29,2
1403 Thermaflex Izolacji Sp. z o.o. Żarów 29,2
1404 Bel-Pol Pankiewicz, Mielniczyn sp.j. Świdnica 29,2
1405 Promenady Zita Sp. z o.o. Wrocław 29,1
1406 Robkom Sp. z o.o. Legnica 29,1
1407 Małbud Development Sp. z o.o. Jelenia Góra 29,1
1408 Firma Produkcyjno Handlowa Magnat sp.j., Marek Jarocki, Krzysztof Dąbrowski Sadkówek 29,1
1409 Hemmersbach Central Support Sp. z o.o. sp.k. Kobierzyce 29
1410 Remak Sp. z o.o. Legnica 29
1411 Lotniczy Dworzec Towarowy Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 29
1412 Flex Polska Sp. z o.o. Międzyrzecze 29
1413 Exchange.Pl Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 28,9
1414 Citodent Rodzinny sp.j. Furtak-Pobrotyn i S-Ka. Wrocław 28,9
1415 GDM CONSULT sp. z o.o. Głogów 28,9
1416 TEXSIM Spółdzielnia Inwalidów w Miliczu Milicz 28,9
1417 Scantek Ltd sp. z o.o. Wrocław 28,9
1418 KOSD Wrocław Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Nasławice 28,8
1419 Steam Sp. z o.o. Legnica 28,8
1420 Sigma It Polska Sp. z o.o. Wrocław 28,8
1421 Rasbud Sp. z o.o. sp.k. Kiełczów 28,7
1422 Materiały Budowlane PSB Osiński I Syn Sp. z o.o. S.K. Strzelin 28,7
1423 Id Lifting Sp. z o.o. sp.k. Długołęka 28,7
1424 A.T.E. Poland Sp. z o.o. Wrocław 28,7
1425 Hubell Sp. z o.o. Wałbrzych 28,7
1426 Accuromm Central Europe Sp. z o.o. Łęg 28,6
1427 Ha – Be Polska Sp. z o.o. Łozina 28,6
1428 Sycowska Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. Syców 28,5
1429 D+H Polska Sp. z o.o. Wrocław 28,5
1430 Westerwelle Pl GmbH&Co.Kg Oddział w Polsce Wysoka 28,5
1431 BETLEY sp. z o.o. Świdnica 28,5
1432 Profisol Sp. z o.o. Legnica 28,5
1433 Unimex Sp. z o.o. Wrocław 28,4
1434 Biuro Inżynierskie Convert Tomasz Sawczyn sp.j. Wrocław 28,4
1435 Nuga Wrocław Sp. z o.o. sp.k. Mirków 28,3
1436 Dataart Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 28,3
1437 Przedsiębiorstwo Budowlane Strykowski Sp. z o.o. Sp.K. Radzimów Dolny 28,2
1438 Miko Invest Sp. z o.o. S.K. Kiełczów 28,2
1439 Alvi Polska Sp. z o.o. Jelenia Góra 28,2
1440 Agro-Tak Zagrodno Bronisław Tabisz, Jacek Kozłowski sp.j. Modlikowice 28,1
1441 Gentra Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 28,1
1442 Miś & Miś Medical Sp. z o.o. Wrocław 28,1
1443 God Nearshore Se Europejska S.A. Oddział w Polsce Wrocław 28,1
1444 N.T.I. Sp. z o.o. Nowoczesne Techniki Instalacyjne Głogów 28
1445 Juice Sp. z o.o. Wrocław 28
1446 Pcd Sp. z o.o. S.K. Wrocław 28
1447 Centrum Handlowe Tgg Sp. z o.o. Wrocław 27,9
1448 Rulmeca Poland Sp. z o.o. Dzierżoniów 27,9
1449 Strongflex Sp. z o.o. Wrocław 27,9
1450 Amber-Med Sp. z o.o. Wrocław 27,8
1451 PBW INŻYNIERIA JACEK GARBACZ Wrocław 27,8
1452 MEDYCZNE ABC ANDRZEJ PRUS ALICJA PRUS sp. j. Legnica 27,8
1453 Telecommunications Operations & Service Centre (ACN) Sp. z o.o. Wrocław 27,8
1454 LBF Technika Wentylacyjna Sp. z o.o. Stara Kamienica 27,8
1455 Transcards.Eu Sp. z o.o. Wysoka 27,7
1456 DLM Tech Sp. z o.o. Wrocław 27,7
1457 Vika J.Ł. Wiśniewscy sp.j. Szczawin 27,7
1458 Agro Brokers Transport Sp. z o.o. S.K. Wrocław 27,7
1459 Perydot Przedsiębiorstwo Budowlane Budotex Sp. z o.o. S.K. Wrocław 27,7
1460 Vitruvion Sp. z o.o. Mysłakowice 27,6
1461 Butterfly Consulting Sp. z o.o. Wrocław 27,5
1462 Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych im. Włodzimierza Trzebiatowskiego PAN Wrocław 27,5
1463 Spółdzielnia Mieszkaniowa Spółdzielca Wrocław 27,5
1464 Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Strzelin 27,4
1465 Spółdzielnia Mieszkaniowa Gądów Wrocław 27,4
1466 Pollux Accountant Sp. z o.o. Świdnica 27,4
1467 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa Jelcz-Laskowice 27,4
1468 Górny – Poczynek Sp. z o.o. Lubin 27,4
1469 Bwo Konstrukcje Sp. z o.o. Lubin 27,3
1470 Agro-Land Sp. z o.o. Wrocław 27,3
1471 Odlewnia Świdnica Sp. z o.o. Świdnica 27,3
1472 TiasSp. z o.o. S.K. Wrocław 27,3
1473 Eskada Sp. z o.o. Karpacz 27,2
1474 Sinmag Sp. z o.o. sp.k. Bolesławiec 27,2
1475 Aspa S.A. Wrocław 27,2
1476 Przedsiębiorstwo Rolne Naratów Sp. z o.o. w Naratowie Naratów 27,2
1477 Victoria Building Sp. z o.o. Wrocław 27,2
1478 SAJON Sp. z o.o. S.K. Wrocław 27,1
1479 Grupa RB Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 27,1
1480 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 3 sp.k. Wrocław 27,1
1481 ZACHÓD Sp. z o.o. P P H U Polkowice 27,1
1482 ZEBRA Sp. z o.o. Dzierżoniów 27
1483 Euco Cesje Sp. z o.o. sp.k. Legnica 27
1484 Martin Electronix M. Siemaszkiewicz, A. Siemaszkiewicz sp.j. Bielawa 27
1485 Tkm Projekt Sp. z o.o. Wrocław 27
1486 Epiq Systems Poland Sp. z o.o. Wrocław 27
1487 Europrojekt Beta Saller Polbau Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 26,9
1488 BKM Serwis Sp. z o.o. Bolesławiec 26,9
1489 Therma-Klim Sp. z o.o. S.K. Wrocław 26,9
1490 Przedsiębiorstwo Vestoil Sp. z o.o. Pietrzykowice 26,9
1491 Przedsiębiorstwo Produkcyjno, Usługowe i Handlowe Omega sp.j. Rychter, Twardzicki Świdnica 26,8
1492 Ziemowit Paweł Plewka, Grzegorz Gierczak sp.j. Wrocław 26,8
1493 Technika Instalacyjna Top – Projekt Sp. z o.o. Wrocław 26,8
1494 Bwe – Polska Sp. z o.o. Świdnica 26,8
1495 4 LIVING sp. z o.o. CONSTRUCTION sp.k. Kąty Wrocławskie 26,8
1496 Control Net Sp. z o.o. Wrocław 26,8
1497 Vicotel Security Sp. z o.o. Wałbrzych 26,7
1498 Dolnośląskie Centrum Chorób Serca Im. Prof. Zbigniewa Religi Medinet Sp. z o.o. Wrocław 26,7
1499 Przedsiębiorstwo Budowlane Elin Sp. z o.o. Wrocław 26,7
1500 L.D.T. Sp. z o.o. Wrocław 26,6
1501 Geotechnologies Sp. z o.o. Wrocław 26,6
1502 MITUTOYO Polska Sp. z o.o. Wrocław 26,6
1503 WAGAT Sp. z o.o. Lubin 26,5
1504 Spółdzielnia Mieszkaniowa Stoczniowiec We Wrocławiu Wrocław 26,5
1505 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 8 sp.k. Wrocław 26,5
1506 Sirit Poland Sp. z o.o. Wrocław 26,5
1507 EUROPROFIL Sp. z o.o. Wrocław 26,4
1508 Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Kiełczów 26,4
1509 Taxat Sp. z o.o. Wrocław 26,4
1510 WSRH Sp. z o.o. Wrocław 26,4
1511 Kool Jurkiewicz i Wspólnicy sp.j. Wrocław 26,4
1512 Piekarz L.M.J. Ciarkowscy S.J. Świdnica 26,3
1513 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Ritex Sp. z o.o. Sp.K. Głogów 26,3
1514 PPUH ELEKTROS Sp. z o.o. Bolesławiec 26,3
1515 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Hydrosystem Sp. z o.o. Głogów 26,3
1516 Toyota Dobrygowski Sp. z o.o. sp.k. Lubin 26,3
1517 Wroclaw Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o. Wrocław 26,2
1518 Spółdzielnia Mieszkaniowa PIEKARY Legnica 26,2
1519 Skład Zaopatrzenia Budownictwa Akcel Plus sp.j. Lesław Chrzanowski, Krzysztof Krasicki Bolesławiec 26,2
1520 Przychodnia Miejska w Pieszycach Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Pieszyce 26,2
1521 Eurologis II Sp. z o.o. S.K. Syców 26,2
1522 Gam – Sp. z o.o. Wrocław 26,2
1523 Loombard.Pl Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 26,2
1524 Radka Polska Sp. z o.o. Błonie 26,2
1525 Społem Spółdzielnia Hurtowo-Detaliczna Tęcza Wrocław 26,1
1526 Red Embedded Consulting Sp. z o.o. Wrocław 26,1
1527 Expert Beton Sp. z o.o. Źródła 26,1
1528 Pułaski Center Sp. z o.o. Wrocław 26,1
1529 Impel Defender Sp. z o.o. Wrocław 26,1
1530 Karol Fuchs, Piotr Salamon sp.j. Wrocław 26,1
1531 EPS Sp. z o.o. Wrocław 26
1532 Wro Eu Invest Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 26
1533 Inmotion Sp. z o.o. S.K. Wrocław 26
1534 Projektmanagement Polska Sp. z o.o. Wrocław 26
1535 Mm Sp. z o.o. Wrocław 26
1536 Janówek Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe Sp. z o.o. Janówek 26
1537 Petrol Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 26
1538 Sybilski, Wesoły And Partners Construction Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 26
1539 Spółdzielnia Mieszkaniowa Bolesławianka w Bolesławcu Bolesławiec 25,9
1540 Almes Poland Sp. z o.o. Wrocław 25,9
1541 Avus Polska Worldwide Claims Service Sp. z o.o. Wrocław 25,9
1542 Laparo Sp. z o.o. Wrocław 25,9
1543 Scandinavian Stone Polska Sp. z o.o. Wrocław 25,9
1544 Unidev Sp. z o.o. S.K. Wrocław 25,9
1545 Team – Marek Pasierbski Sp. z o.o. Długołęka 25,9
1546 Kordas Sp. z o.o. Kg Spółka Komandytwa Srebrna Góra 25,9
1547 Kdm Sp. z o.o. Porajów 25,9
1548 ALUWIND Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 25,7
1549 Pramac Sp. z o.o. Wrocław 25,7
1550 Schell-Polska Sp. z o.o. Wrocław 25,7
1551 ADMI Sp. z o.o. Wrocław 25,7
1552 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 25,6
1553 Kurowski Metals Sp. z o.o. Jelenia Góra 25,6
1554 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Bas – Pol Sp. z o.o. Zębowice 25,6
1555 Gigaset Communications Polska Sp. z o.o. Wrocław 25,6
1556 ISCAS sp. z o.o. Wrocław 25,6
1557 Multimet Sp. z o.o. Przemków 25,5
1558 Pcc Polska T. Jarmuszczak sp.j. Wrocław 25,5
1559 Spółdzielcze Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne Resurs Wrocław 25,5
1560 K.T.M. Sp. z o.o. Gorzesław 25,4
1561 Zeller + Gmelin Sp. z o.o. Mirków 25,4
1562 Sigmatec Sp. z o.o. Wrocław 25,4
1563 Impel Catering Sp. z o.o. Wrocław 25,4
1564 Takto Finanse Sp. z o.o. Wrocław 25,4
1565 Bp Sp. z o.o. Wrocław 25,4
1566 Hoffman A.d. Grzegorz Banach Artur Adamczewski sp. j. Wrocław 25,4
1567 August Bruki Limited Sp.K. Wrocław 25,3
1568 Market Abc Bożena Piekarz, Władysław Piekarz sp.j. Lubin 25,3
1569 Piast Group Sp. z o.o. Legnica 25,2
1570 Leja sp.j. Wrocław 25,2
1571 Transition Technologies – Control Solutions Sp. z o.o. Wrocław 25,2
1572 Avs Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 25,2
1573 L.F. & B. Sp. z o.o. Wrocław 25,1
1574 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Wieżowiec E.J.M.T. Leśniak S.J. Ząbkowice Śląskie 25,1
1575 Drozd- Trans Sp. z o.o. Pieszyce 25,1
1576 Veolia Zachód Sp. z o.o. Wrocław 25,1
1577 Enwar Sp. z o.o. sp.k. Świebodzice 25,1
1578 Hasta Sp. z o.o. Wrocław 25,1
1579 Rolcomplex Sp. z o.o. Jelenia Góra 25
1580 Świdnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Świdnica 25
1581 Technomatik Paweł Ulfik sp.j. Witoszów Dolny 24,9
1582 Chata Karczowiska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Mysłakowice 24,9
1583 Apteka Zabobrze Aniela Makiela, Manfred Makiela, Monika Barbara Makiela sp.j. Jelenia Góra 24,9
1584 Dolmat Sp. z o.o. Oleśnica 24,9
1585 Dolnośląskie Centrum Informatyki Sp. z o.o. Wrocław 24,9
1586 Frąckowiak – Piekarnie, Cukiernie Sp. z o.o. Wałbrzych 24,8
1587 Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o. Wrocław 24,8
1588 Funsport Sp. z o.o. Wrocław 24,8
1589 TINEA sp. z o.o. Wałbrzych 24,8
1590 Dask- Pack Sp. z o. o. S. K. Wrocław 24,8
1591 Götz – Gebäudemanagement Sp. z o.o. Wrocław 24,8
1592 Msc Sp. z o.o. Żórawina 24,8
1593 Eucovipcar S.A. Legnica 24,8
1594 EFFECT SYSTEM S.A. Kamienna Góra 24,7
1595 Deutsche Plasser Bahnbaumaschinen Gmbh Oddział W Polsce Wrocław 24,7
1596 CRH Patio Sp. z o.o. Wrocław 24,6
1597 B i P W. Bala, J. Kaspura sp.j. Świdnica 24,6
1598 Domus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 24,6
1599 Kantar Media Sp. z o.o. Wrocław 24,6
1600 Alkorn Sp. z o.o. Kondratowice 24,6
1601 2a Strategy Sp. z o.o. 2 sp.k. Wrocław 24,5
1602 Multi Inwestycje Sp. z o.o. Legnica 24,5
1603 Pentapro Service Sp. z o.o. S.K. Wrocław 24,5
1604 Madu Sp. z o.o. sp.k. Suchy Dwór 24,5
1605 JG Inwestycje Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 24,5
1606 Thermopatch Polska Sp. z o.o. Wrocław 24,5
1607 AKAR PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE ANDRZEJ KARAMON Wrocław 24,5
1608 Gra-Mar Sp. z o.o. Głogów 24,5
1609 SUPROBION Sp. z o.o. S.K. Mirków 24,5
1610 Azarex Paliwa Sp. z o.o. S.K. Wrocław 24,5
1611 Hager Polonia Sp. z o.o. Wrocław 24,5
1612 BUD – MEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano – Melioracyjne Dzierżoniów 24,4
1613 Tip-Top Sp. z o.o. sp.k. Żerniki Wrocławskie 24,4
1614 Worklux Sp. z o.o. Lubin 24,4
1615 Wpw Doradztwo Prawne Grzegorz Proksa sp.k. Wrocław 24,4
1616 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Medycyny Pracy Sp. z o.o. Lubin 24,4
1617 Asset Lubczyński, Olik, Sokolik, sp.j. Wrocław 24,4
1618 Klinika Zdrowia Sp. z o.o. Żerniki Wrocławskie 24,4
1619 Zakład Poligraficzny Perfekta Starzak, Duńka S.J. Kłodzko 24,3
1620 Integra-Sofa Sp. z o.o. Kiełczów 24,3
1621 DEV POL Sp. z o.o. INVEST S.K. Wrocław 24,3
1622 Vega Car M. Chojwa, J. Kowalski sp.j. Wałbrzych 24,3
1623 Midas Group Sp. z o.o. sp.k. Rzeplin 24,3
1624 Partner Sp. z o.o. Wrocław 24,2
1625 SPEKTRUM Sp. z o.o. Wrocław 24,2
1626 Leds Polska Sp. z o.o. Wrocław 24,2
1627 PMPKonmet Sp. z o.o. Jelenia Góra 24,2
1628 Car – Line Małgorzata Lasik sp.j. Wrocław 24,2
1629 Factor Law Sp. z o.o. Wrocław 24,1
1630 Ideacare24 Sp. z o.o. sp.k. Głogów 24,1
1631 Stator Mk Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 24,1
1632 Agrar-Radakowice Sp. z o.o. Radakowice 24,1
1633 Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. z Siedzibą w Jelczu-Laskowicach Jelcz-Laskowice 24,1
1634 Eplast Sp. z o.o. Wrocław 24,1
1635 A+v Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 24
1636 Daniel Przewozy Autokarowe Sp. z o.o. Strzelin 24
1637 Sima Sp. z o.o. Wrocław 24
1638 Progress II Sp. z o.o. Legnica 24
1639 Torro Investment Sp. z o.o. Wrocław 24
1640 WERIT POLSKA Sp. z o.o. Błonie 24
1641 Psp Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 24
1642 IBD Liberty Park Sp. z o.o. S.K. Oleśnica 24
1643 Market Mrówka PSB Osiński i Syn Sp. z o.o. S.K. Strzelin 24
1644 G&S Sp. z o.o. Wrocław 24
1645 Macma Polska Sp. z o.o. Mirków 23,9
1646 Prohuman.Pl Sp. z o.o. S.K. Wrocław 23,9
1647 Agencja Ochrony Osób i Mienia K2 Sp. z o.o. Nowa Ruda 23,9
1648 Jpb Sp. z o.o. Szczodre 23,9
1649 Zakład Przetwórstwa Mięsnego Jerzy Gawrycki Bielawa 23,8
1650 Master Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 23,8
1651 Auto Futura Sp. z o.o. Wrocław 23,8
1652 Kowary Carpets Sp. z o.o. Kamienna Góra 23,8
1653 Poltrailers Centrum Naczep Sp. z o.o. S.K. Byków 23,8
1654 Wodociągi Kłodzkie Sp. z o.o. Kłodzko 23,8
1655 Lubańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Lubań 23,8
1656 Poltegor-Projekt Sp. z o.o. Wrocław 23,7
1657 Fitting Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Sp. z o.o. Wrocław 23,7
1658 Euro Asset Management Sp. z o.o. Legnica 23,7
1659 Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Komak Sp. z o.o. Ruszowice 23,7
1660 Agencja Naukowo-Techniczna SYMICO Sp. z o.o. Wrocław 23,7
1661 Digital Codes Sp. z o.o. Wrocław 23,6
1662 Semi Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 23,6
1663 Sanatoria Dolnośląskie Sp. z o.o. Sokołowsko 23,6
1664 Floko Brand Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 23,5
1665 Budrim Sp. z o.o. Kunice 23,5
1666 Hydroserwis Sp. z o.o. Wrocław 23,5
1667 INBORNMEDIA Sp. z o.o. Wrocław 23,5
1668 Elektrodan Sp. z o.o. S.K. Nowa Ruda 23,5
1669 Tank – Sp. z o.o. Kłodzko 23,4
1670 Delta Property Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 23,4
1671 Gk Sprinkler Polska Sp. z o.o. Legnica 23,4
1672 USTRONIE IV Spółdzielnia Mieszkaniowa Lubin 23,4
1673 Hi Tec Nutrition Sp. z o.o. Wrocław 23,4
1674 Cl Cargo Logistics Sp. z o.o. Łagiewniki 23,4
1675 Ronomed Sp. z o.o. S.K. Wrocław 23,4
1676 Core Services Sp. z o.o. Wrocław 23,4
1677 KENT – PAK Opakowania Sp. z o.o. Bardo 23,3
1678 Miejski Zakład Energetyki Cieplnej w Świdnicy Sp. z o.o. Świdnica 23,3
1679 Ekohigiena Aparatura Ryszard Putyra sp. j. Środa Śląska 23,3
1680 Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. Strzegom 23,3
1681 Dynamic-Seat Beata Król-Miezianko sp.j. Oleśnica 23,3
1682 Kalisz R.E. & S. Sp. z o.o. Wrocław 23,3
1683 Tako Armatura Rurociągi Sp. z o.o. Wrocław 23,3
1684 14 Avenue Sp. z o.o. Wrocław 23,2
1685 123drukuj. Pl Sp. z o.o. Żerniki Wrocławskie 23,2
1686 Ago Drogi Sp. z o.o. Golędzinów 23,2
1687 Orkan Sp. z o.o. S.K. Wilczyce 23,2
1688 Prom Sp. z o.o. Miękinia 23,2
1689 Prestige Decor Michał i Monika Makuszak sp.j. Rzeplin 23,1
1690 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Święta Katarzyna 23,1
1691 Mar – Mat Sp. z o.o. Jelenia Góra 23,1
1692 Shot Blasting Sp. z o.o. Radwanice 23,1
1693 Jaworskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. Jawor 23,1
1694 Futuro Sp. z o.o. Smolec 23,1
1695 Zah Sp. z o.o. S.K. Wrocław 23,1
1696 DELAVAL Sp. z o.o. Wrocław 23
1697 Lubawa Spółdzielnia Mieszkaniowa Lubawka 23
1698 Skomar Sp. z o.o. Bardo 22,9
1699 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Skromet – Skrodzki, Myszko, Osiedlewicz sp.j. Milejowice 22,9
1700 Kancelaria Prawna Lebek i Wspólnicy sp.k. Wrocław 22,9
1701 PPUH Saga Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 22,9
1702 POLYTECHNIK Urządzenia Ochrony Środowiska DPU Sp. z o.o. Strzegom 22,9
1703 Exclusive Worldwide Sp. z o.o. Wrocław 22,9
1704 Armada Budownictwo Sp. z o.o. Dzierżoniów 22,8
1705 Control System Engineering Sp. z o.o. S.K. Błonie 22,8
1706 Roba Metals Polska Sp. z o.o. Stanowice 22,8
1707 Pmj Structural Engineering Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 22,8
1708 Centrum Badań Jakości Sp. z o.o. Lubin 22,8
1709 AP Szczepaniak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 22,7
1710 Domino Sp. z o.o. Barcinek 22,7
1711 MGC Inwest Sp. z o.o. Lubin 22,7
1712 Dai Logistic Solution Sp. z o.o. Dzierżoniów 22,7
1713 Contra Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 22,6
1714 Sr7 Sp. z o.o. Wrocław 22,6
1715 Polski Komfort Logistic Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś Legnicka 22,6
1716 Silicon & Software Systems Polska Sp. z o.o. Wrocław 22,6
1717 Mak sp.j. Karpińscy Wrocław 22,6
1718 Alkam System Sp. z o.o. Legnica 22,6
1719 S-Lab Sp. z o.o. Mirków 22,6
1720 ATEX Sp. z o.o. Godzikowice 22,5
1721 Medica Sp. z o.o. Wrocław 22,5
1722 Fdm Logistics & Transport Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 22,5
1723 Wal-Mar Sp. z o.o. Brzeg Dolny 22,5
1724 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Dzierżoniowie Dzierżoniów 22,5
1725 Effcontrol Sp. z o.o. Mirków 22,5
1726 VICOTEL Sp. z o.o. PHU Wałbrzych 22,4
1727 World Acoustic Group S.A. Chróstnik 22,4
1728 HAUBITZ – POLSKA Sp. z o.o. Mirosławice 22,4
1729 Jamp Sp. z o.o. Wrocław 22,4
1730 REMY Sp. z o.o. Głogów 22,4
1731 STIGMA-MIKULICZ S.J. Kunice 22,3
1732 ARBET Sp. z o.o. S.K. Wrocław 22,3
1733 Blackhatkeys Sp. z o.o. Wrocław 22,3
1734 Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa w Trzebnicy Trzebnica 22,3
1735 Dunning, Kruger & Associates Sp. z o.o. Wrocław 22,3
1736 Elmine Sp. z o.o. Głogów 22,3
1737 Horizont Global DL Sp. z o.o. S.K. Wrocław 22,3
1738 Lemitor Ochrona Środowiska Sp. z o.o. S.K. Wrocław 22,3
1739 Centrum Serwisowe Błach sp.j. Małuszów 22,2
1740 Itm Group Sp. z o.o. Lubin 22,2
1741 2a Strategy Sp. z o.o. 1 sp.k. Wrocław 22,2
1742 AN – PI Sp. z o.o. Wrocław 22,1
1743 Rybacka 9 Sp. z o.o. S.K. Wrocław 22,1
1744 Słowik Sp. z o.o. Marcinkowice 22,1
1745 American – Austrian Corporation – Rainbow Sp. z o.o. Wrocław 22,1
1746 POKKER OFFICE S.J. Wrocław 22,1
1747 JSM – Instalacje Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 22,1
1748 Wektus Investments Sp. z o.o. Wrocław 22
1749 Petra Salloum, Radwan, Saleh Sp. j. Wrocław 22
1750 WLK Investment Group Sp. z o.o. Wrocław 22
1751 Grupa Konsultingowo-Inżynieryjna Kompleks S.A. Wałbrzych 22
1752 Eskulap Sp. z o.o. Kamienna Góra 22
1753 Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Inter – Technik Spółka Z Ograniczoną Odpo Wiedzialnością S. K. Zgorzelec 21,9
1754 Ditex Sp. z o.o. Dobroszyce 21,9
1755 Dobre Drzwi Sp. z o.o. S.K. Byków 21,9
1756 Lifter Polska Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 21,9
1757 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Przełom Pastuchów 21,9
1758 Kampol Logistyka Sp. z o.o. Źródła 21,9
1759 Roleks Sp. z o.o. sp.k. Sobótka 21,9
1760 Intercolor Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 21,8
1761 DPS Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 21,8
1762 Potoczni Sp. z o.o. Żarów 21,8
1763 Fenedi Logistics Sp. z o.o. Siechnice 21,8
1764 Apteka Pod Paprocią Sp. z o.o. S.K. Strzelin 21,8
1765 Automatic Solution Sp. z o.o. S.K. Marcinowice 21,8
1766 Hosch Techniki Transportowe Polska Sp. z o.o. Wrocław 21,7
1767 Pcc Sp. z o.o. Wrocław 21,7
1768 Techno Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Jan Ziomek Sp.J. Wrocław 21,7
1769 Teleste Sp. z o.o. Wrocław 21,7
1770 Kopos Elektro PI Sp. z o.o. Wrocław 21,7
1771 Centrum Produkcji Reklamowej S.A. Wrocław 21,7
1772 Firma Handlowo – Usługowa Trol Wiesław Boduszek – Leszek Lubowicz sp.j. Jedlina-Zdrój 21,7
1773 Autoart Jaremko Sp. z o.o. Wrocław 21,6
1774 Empirica S.A. Wrocław 21,6
1775 Citronex Trans Logistic Sp. z o.o. Zgorzelec 21,6
1776 Zespół Usług Medycznych Medyk Sp. z o.o. Świdnica 21,5
1777 Dcag Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 21,5
1778 RE- WO Auto Serwis Sp. z o.o. Lubin 21,5
1779 Gamet Sp. z o.o. Wrocław 21,5
1780 Bcs Building Cleaning Services Polska Sp. z o.o., Wrocław 21,5
1781 Buwar Sp. z o.o. Legnica 21,5
1782 Arbiter S.A. Wrocław 21,5
1783 Promenady Epsilon Sp. z o.o. Wrocław 21,5
1784 Brokers Union Sp. z o.o. Wrocław 21,4
1785 VASCO TECH Sp. z o.o. S.K. Świebodzice 21,4
1786 Galess Andrzej Lepak-Przybyłowicz i Wspólnicy sp.j. Bystrzyca Górna 21,4
1787 W2 Enterprise Investment Sp. z o.o. Wrocław 21,4
1788 Grupa Finansowa Expert Sp. z o.o. Wrocław 21,4
1789 JOULE POLSKA sp. z o.o. Wrocław 21,3
1790 Active Hotel Sp. z o.o. Wrocław 21,3
1791 Dworzysko R. Tomaszewski I Synowie Sp. z o.o. Szczawno-Zdrój 21,3
1792 Pracownia Projektowania I Usług Inwestycyjnych Alfa Sp. z o.o. S.K. Legnica 21,3
1793 Reiner Polska Sp. z o.o. Błonie 21,3
1794 Framelogic Sp. z o.o. Wrocław 21,3
1795 Selena Labs Sp. z o.o. Dzierżoniów 21,3
1796 Olaf Sp. z o.o. Trzebnica 21,3
1797 Hilten Sp. z o.o.-Ślężna Park-S.K. Wrocław 21,2
1798 Batex Sp. z o.o. Świdnica 21,2
1799 Black Bridge Sp. z o.o. Nowy Alexanderhaus S.K. Wrocław 21,2
1800 Botanika Farm Sp. z o.o. Sp. z o.o. Oława 21,2
1801 Przedsiębiorstwo Budowlane Filar Sp. z o.o. Wrocław 21,2
1802 Przychodnia Lekarska Fonsvitae Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 21,1
1803 Area Cooling Solutions Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 21,1
1804 Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocławski Dom Wrocław 21,1
1805 Taja Krawczyszyn – Kabza sp.j. Żmigród 21,1
1806 DB Energy S.A. Wrocław 21,1
1807 MB ELIX Sp. z o.o. S.K. Wrocław 21,1
1808 Sjenitex sp.j., Kamieniarstwo Roman Słociński Jacek Słociński Bielawa 21,1
1809 Spółdzielnia Mieszkaniowa Komunalnik Wrocław 21
1810 Medfemina Sp. z o.o. S.K. Wrocław 21
1811 Wiśniewski-Abm Sp. z o.o. S.K. Bystrzyca Kłodzka 21
1812 Construction & Education Services Sp. z o.o. Wrocław 21
1813 BIEG PIASTÓW Szklarska Poręba 21
1814 Bobs Invest Sp. z o.o. Wrocław 21
1815 Żelmet Sp. z o.o. Dzierżoniów 20,9
1816 Megateam Promotion Sp. z o.o. Wrocław 20,9
1817 Unionalpha S.P.A. Oddział w Polsce Łęg 20,9
1818 DREBSZOK – DREWPOL Sp. z o.o. Wysoka 20,9
1819 PRODUS S.A. Wrocław 20,9
1820 E.C.B. Sp. z o.o. Zgorzelec 20,9
1821 Kim Sp. z o.o. Wrocław 20,9
1822 Fresenius Kabi Business Services Sp. z o.o. Wrocław 20,9
1823 Rabbit Sp. z o.o. Wrocław 20,9
1824 Pro Digital Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 20,8
1825 Hea Sp. z o.o. Wrocław 20,8
1826 Lena Serwis Sp. z o.o. Nowy Kościół 20,8
1827 POL – LEAN Sp. z o.o. Łosice 20,8
1828 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Wojska Polskiego w Jugowej Jugowa 20,8
1829 Kipp Polska Sp. z o.o. Wrocław 20,7
1830 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Evry Sp. z o.o. Lubin 20,7
1831 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Elstar Sp. z o.o. sp.k. Długołęka 20,6
1832 Kancelaria Prawna – Wiśniewski & Kłapsa sp.k. Wrocław 20,6
1833 Serto Sp. z o.o. Wrocław 20,6
1834 Grafen Polska Sp. z o.o. Wrocław 20,6
1835 Thamnos Investment Sp. z o.o. Świebodzice 20,6
1836 Piekarnictwo Dworok sp.j. Legnica 20,6
1837 Varmex Sp. z o.o. Wrocław 20,6
1838 Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe P.K. Serwis P. Kawałek i P. Majgier sp.j. Wrocław 20,6
1839 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Świdnicy Świdnica 20,6
1840 Atm Inwestycje Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 20,5
1841 CS Projekt Sp. z o.o. S.K. Wrocław 20,5
1842 ZETO – ŚWIDNICA Sp. z o.o. Świdnica 20,5
1843 Materiały Budowlane Km-Tani Dom Karbowniczak, Michalik – sp.j. Oleśnica 20,4
1844 Lugubra Sp. z o.o. Środa Śląska 20,4
1845 Diag Mech Sp. z o.o. Wrocław 20,4
1846 IE Investments Sp. z o.o. Wrocław 20,4
1847 Dom.Developer Wrocław Sp. z o.o. Gamma sp.k. Wrocław 20,4
1848 Gerz Construction Poland Sp. z o.o. Wrocław 20,4
1849 Team-Plast Sp. z o.o. Stradomia Wierzchnia 20,4
1850 Hirsch International Polska Sp. z o.o. Jelenia Góra 20,4
1851 Jeltek Group Sp. z o.o. sp.k. Wałbrzych 20,3
1852 Prosperity Building Partner Sp. z o.o. Wrocław 20,3
1853 Dermmedica Sp. z o.o. Wrocław 20,3
1854 Opstalent Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 20,3
1855 Tae Sung Poland Sp. z o.o. Pietrzykowice 20,2
1856 Placoma Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 20,2
1857 Edra Urban & Partner Sp. z o.o. Wrocław 20,1
1858 Wrocławskie EYE Laser Center Sp. z o.o. Wrocław 20,1
1859 Cztery B Sp. z o.o. Wrocław 20,1
1860 Kancelaria Prawna Żydek Pliszka Korcik sp.k. Wrocław 20,1
1861 Rom Immo Sp. z o.o. Oleśnica 20,1
1862 Artweb – Media Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 20,1
1863 Astra Bis Sp. z o.o. Wrocław 20,1
1864 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Siekierzycach w likwidacji Siekierzyce 20
1865 Przedsiębiorstwo Produkcyjne Ms Sp. z o.o. Makowice 20
1866 Digison Polska Sp. z o.o. Wrocław 20
1867 INTERNET UNION S.A. Wrocław 20
1868 POLSKIE SUROWCE SKALNE sp. z o.o. GRUPA BUDOWLANA Bielany Wrocławskie 20
1869 Gold And Currency Sp. z o.o. S.K. Wrocław 20
1870 Nasze Pasaże S.A. Wrocław 20
1871 Gb Sp. z o.o. Wrocław 20
1872 Frelin Sp. z o.o. Wrocław 20
1873 Legisbud Sp. z o.o. S.K.A. Wrocław 19,9
1874 PCC IT S.A. Brzeg Dolny 19,9
1875 Silesia Dental Sp. z o.o. S.K. Komorniki 19,9
1876 Kamieniarstwo-Zatyka Sp. z o.o. Zimnik 19,9
1877 WTB System Sp. z o.o. S.K. Wrocław 19,9
1878 Teknoware Poland Sp. z o.o. Siechnice 19,8
1879 Aksses Group Sp. z o.o. Wrocław 19,8
1880 ZUPBADURA Sp. z o.o. S.K. Świdnica 19,8
1881 Bio-Kosmetyka Sp. z o.o. Wrocław 19,8
1882 Klimar – M.Klityński, N.Klityński sp.j. Suchy Dwór 19,8
1883 ADS Systems Sp. z o.o. S.K. Wrocław 19,7
1884 Jarexs Plus Sp. z o.o. Legnica 19,7
1885 PPH K.A.M. Sp. z o.o. Nowa 19,7
1886 Ristern Sp. z o.o. Rzeszotary 19,7
1887 FIRMA BARABAŚ Sp. z o.o. Lubin 19,7
1888 Elbi-Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 19,6
1889 Prim Serv Sp. z o.o. Zgorzelec 19,6
1890 Polska Ceramika Ogniotrwała Serwis S.A. Żarów 19,6
1891 Normazet Sp. z o.o. S.K. Wrocław 19,6
1892 Yaskawa Polska Sp. z o.o. Wrocław 19,6
1893 Weran Sp. z o.o. Wrocław 19,5
1894 Euro Finance Sp. z o.o. S.K. Wrocław 19,5
1895 Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne Węgry Węgry 19,5
1896 Keim Farby Mineralne Sp. z o.o. Wrocław 19,5
1897 Alfa-System Sp. z o.o. Wrocław 19,5
1898 Lasv It Polska Sp. z o.o. Pisarzowice 19,5
1899 Budinpol Sp. z o.o. Wrocław 19,4
1900 Energobest Sp. z o.o. Miłków 19,4
1901 Toczpol Construction Group Sp. z o.o. Ścinawa 19,4
1902 Presscom Sp. z o.o. Wrocław 19,4
1903 Ocean Fish A. i S. Kaczmarek, P. Rozmiarek S.J. Ruszowice 19,4
1904 Sklep Spożywczo-Przemysłowy Smak sp.j. Edward Dudek, Natalia Dudek Szklarska Poręba 19,3
1905 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Ekomont Bis Sp. z o.o. Wrocław 19,3
1906 Landmann Polska Sp. z o.o. Jawor 19,3
1907 M&I Rostocki Sp. z o.o. Wrocław 19,3
1908 Hedro Farms Polska Sp. z o.o. Sadków 19,3
1909 Novum Finance Sp. z o.o. Wrocław 19,3
1910 EACTIVE WIEMYJAK KLISZCZAK sp.k. Święta Katarzyna 19,3
1911 Citodent Centrum Stomatologiczne sp.j. Furtak-Pobrotyn i S – Ka Oława 19,2
1912 Restful Stays Sp. z o.o. Wrocław 19,2
1913 Efficon Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 19,2
1914 Manhattan-Meble R.Szczygielski K.Zaskórski sp.j. Wrocław 19,2
1915 Poco Properties Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 19,2
1916 Feniks Sp. z o.o. Chocianów 19,2
1917 Art – Pol Sp. z o.o. Wrocław 19,2
1918 Mp Corp 2 Sp. z o.o. Wrocław 19,2
1919 Spółdzielnia Mieszkaniowa Cuprum w Polkowicach Polkowice 19,2
1920 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Zgorzelcu Zgorzelec 19,1
1921 Dash Dot Creations Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 19,1
1922 Mesilo Engineering Sp. z o.o. S.K. Wrocław 19,1
1923 OVERSEAS CONSULTANTS INC sp. z o.o. sp.k. Wrocław 19,1
1924 Perigrup Sp. z o.o. Wrocław 19,1
1925 Gb Sp. z o.o. Chojnów 19,1
1926 Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 19
1927 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Polmozbyt – Głogów Sp. z o.o. Głogów 19
1928 Iptor Poland Sp. z o.o. Wrocław 19
1929 Transbrokers.EU Sp. z o.o. Wysoka 19
1930 Awartech A. Chmielewska, A. Petyniak sp.j. Kiełczów 19
1931 Compan – IT S.K. Jelenia Góra 19
1932 Isys Automation Ltd K.Smereczyński i D.Smereczyńska-Collard S.J. Wrocław 19
1933 Faktor Krasicki Sp. z o.o. sp.k. Bielany Wrocławskie 19
1934 Galaxy Sp. z o.o. Wrocław 19
1935 Djamedia Sp. z o.o. Piotrowice-Osiedle 19
1936 Zakład Techniki Odlewniczej Promet Sp. z o.o. Wałbrzych 18,9
1937 SGK Projekt Sp. z o.o. S.K. Wrocław 18,9
1938 Kancelaria Prawna Via Lex L. Szcześniak I Wspólnicy S.K. Wrocław 18,9
1939 Woodl Sp. z o.o. Wrocław 18,9
1940 T&R Bioeko Sp. z o.o. Wrocław 18,9
1941 Jamedia Sp. z o.o. Wrocław 18,9
1942 Idipsum Sp. z o.o. Wrocław 18,9
1943 Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o. Wałbrzych 18,9
1944 Budownictwo PSB Osiński I Syn Sp. z o.o. S.K. Strzelin 18,9
1945 Technika Klimatyzacyjna i Grzewcza Sp. z o.o. S.K. Wrocław 18,9
1946 MK Engineering Sp. z o.o. Legnica 18,8
1947 Posadzki Przemysłowe Bromax Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 18,8
1948 Włoszczyński Sanitary Technology Sp. z o.o. Brzezina 18,8
1949 Firma Handlowa Cieśla Market sp.j. Chojnów 18,8
1950 More Eco Mpr Sp. z o.o. S.K. Wrocław 18,8
1951 POLANKA Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 18,8
1952 Metroplan Polska Sp. z o.o. Wrocław 18,7
1953 Integart Invest IBMT Sp. z o.o. sp.k. Błonie 18,7
1954 Kriosystem Sp. z o.o. Wrocław 18,7
1955 Beskid-Autobusy Sp. z o.o. S.K. Długołęka 18,7
1956 Investagro Sp. z o.o. Imbramowice 18,7
1957 Internet Designers Sp. z o.o. Wrocław 18,6
1958 Dolsin Dolnośląska Spółdzielnia Niewidomych Dolsin Wrocław 18,6
1959 Eclipse Poland Limited Sp. z o.o. Wrocław 18,6
1960 Tezap sp.j. I.T. Jurgiewicz Dzierżoniów 18,6
1961 Velena Sp. z o.o. Brzeg Dolny 18,6
1962 W&K Industriemontage Sp. z o.o. Lubin 18,5
1963 BIZ Konsulting Sp. z o.o. S.K. Dobrzykowice 18,5
1964 Aktiw Sp. z o.o. Gostków 18,5
1965 Eukana A.Aluk-Rowiński, P. Matijczak sp.j. Legnica 18,5
1966 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Śródmieście – Biały Kamień Sp. z o.o. Wałbrzych 18,5
1967 LAS POL sp. z o.o. Wrocław 18,5
1968 Inprint Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 18,5
1969 Jwj Sp. z o.o. Wrocław 18,5
1970 Cytra Sp. z o.o. Świdnica 18,4
1971 Drum Sp. z o.o. Bielawa 18,4
1972 Doral sp.j. Piotr Chmielewski, Robert Kalinowski, Jerzy Sierakowski Kłodzko 18,4
1973 Gaz Petrol – Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 18,4
1974 Spółdzielnia Mieszkaniowa Inwestor Lubin 18,4
1975 Mx3 Sp. z o.o. Wrocław 18,4
1976 Olczyk Sp. z o.o. Wrocław 18,4
1977 Centrum Meblarstwa Sp. z o.o. Świdnica 18,3
1978 Pasol-Paco Sp. z o.o. Świdnica 18,3
1979 Maxim Delikatesy Mazurowski Jarosław, Mazurowska Renata sp.j. Lubin 18,3
1980 Zakład Produkcyjno-Handlowy Eleks Sp. z o.o. Głogów 18,3
1981 Remondis Legnica Sp. z o.o. Kunice 18,3
1982 Pryzmat Sp. z o.o. Wrocław 18,3
1983 Lisboa Sp. z o.o. Oborniki Śląskie 18,3
1984 Towarzystwo Budownictwa Społecznego – Bielawa Sp. z o.o. Bielawa 18,3
1985 Voit Center Sp. z o.o. Wrocław 18,2
1986 Art-Dom Developer Sp. z o.o. Jelenia Góra 18,2
1987 Surfland Sp. z o.o. S.K. Wrocław 18,2
1988 Xd Plus Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 18,2
1989 Vaco Sp. z o.o. Wrocław 18,2
1990 Comes Sp. z o.o. Wrocław 18,2
1991 METERTEST Sp. z o.o. Świdnica 18,2
1992 VEII Sp. z o.o. S.K. Wrocław 18,2
1993 Sparta-Bud Sp. z o.o. Jelenia Góra 18,2
1994 Md Inwestbud Sp. z o.o. Dobroszyce 18,2
1995 Bierutowska Spółdzielnia Niewidomych Biersin Bierutów 18,2
1996 Maker-Bud Sp. z o.o. Wrocław 18,1
1997 Arkop Sp. z o.o. Wrocław 18,1
1998 Travel & Visage Sp. z o.o. Wrocław 18,1
1999 K.S. Nieruchomości Sp. z o.o. Wrocław 18,1
2000 FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA HELENA KLAUDIUSZ HELENA I JAN WRONKA sp. j. Okmiany 18,1
2001 Grobau Sp. z o.o. Oława 18,1
2002 Kancelaria Prawnicza Koziński Rosicki i Wspólnicy Sp.K. Wrocław 18,1
2003 Euco Cesje Sp. z o.o. Legnica 18,1
2004 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe – Gryf Sp. z o.o. Wałbrzych 18,1
2005 Boda Logistyka Sp. z o.o. S.K. Wrocław 18
2006 Polska Kancelaria Brokerska Sp. z o.o. Wrocław 17,9
2007 Ultiglobal Sp. z o.o. Górzyce 17,9
2008 Ponik Sp. z o.o. Wrocław 17,9
2009 Transaco Sp. z o.o. S.K. Dzierżoniów 17,8
2010 EUROMED sp. z o.o. Wrocław 17,8
2011 Malowanielinii.Pl Sp. z o.o. Wrocław 17,8
2012 Spedycja Leo24 Sp. z o.o. S.K. Wysoka 17,8
2013 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA BUDOWLANI Wrocław 17,8
2014 Przedsiębiorstwo Robót Górniczo – Montażowych Polkowice Sp. z o.o. Polkowice 17,8
2015 Pol-Aba Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 17,8
2016 Invest Ultranet Sp. z o.o. S.J. Wrocław 17,8
2017 Bateko Sp. z o.o. Wrocław 17,8
2018 Spa Systemy Pomiarowo – Analityczne Sp. z o.o. Wrocław 17,7
2019 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Radpol Sp. z o.o. Wrocław 17,7
2020 Stabil Serwis Sp. z o.o. Wrocław 17,7
2021 Firgang Sp. z o.o. sp.k. Ziębice 17,7
2022 SBM Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 17,7
2023 Eco Jelenia Góra Sp. z o.o. Jelenia Góra 17,7
2024 Tophoe Polska Sp. z o.o. Wrocław 17,7
2025 Przychodnia Zabobrze Sp. z o.o. Jelenia Góra 17,6
2026 Pietrzykowscy sp.j. Jelenia Góra 17,6
2027 Kemex Sp. z o.o. Wrocław 17,6
2028 Moto-Leg Sp. z o.o. Legnica 17,5
2029 Womak Delta Sp. z o.o. Wrocław 17,5
2030 Doliński Watch Service Sp. z o.o. S.K. Wrocław 17,5
2031 Agrol – L. Cz. Szczurek, P. Stelmach – sp.j. Nowa Ruda 17,5
2032 Biogaz Agri Sp. z o.o. Łosice 17,5
2033 Jp Weber Investment Advisory Sp. z o.o. Wrocław 17,5
2034 Keyence International (Belgium) NV/SA S.A. Oddział W Polsce Bielany Wrocławskie 17,5
2035 10X Sp. z o.o. Miłoszyce 17,5
2036 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sp. z o.o. Łagoszów Mały 17,5
2037 Hydro – Tech Sp. z o.o. Nowogrodziec 17,5
2038 Fingo Sp. z o.o. Wrocław 17,4
2039 Frech Tools Poland Sp. z o.o. Bielawa 17,4
2040 Przedsiębiorstwo Handlowe Mars sp.j. Halina i Wojciech Potoczak Kamienna Góra 17,4
2041 KER3MR GORIACZKO JOPP sp. j. Nadolice Wielkie 17,4
2042 FUNDACJA VOTUM Wrocław 17,4
2043 Gravotech Sp. z o.o. Wrocław 17,4
2044 Remondis Polkowice Sp. z o.o. Polkowice 17,4
2045 Ewa – Med Sp. z o.o. Oława 17,4
2046 Apteka Pod Złotą Wagą Dorota Przybylska, Alicja Rosińska sp.j. Milicz 17,4
2047 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna im. Tadeusza Kościuszki w Tomkowicach Tomkowice 17,3
2048 Tż Sp. z o.o. Wrocław 17,3
2049 Alfaterm Sp. z o.o. sp.k. Świdnica 17,3
2050 Pro Concept Sp. z o.o. Wrocław 17,3
2051 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Stalco Sp. z o.o. Wrocław 17,3
2052 Apteka Królewska Elżbieta Mnitowska, Małgorzata Hajduk, Krzysztof Mnitowski, Kazimierz Hajduk sp.j. Z/S w Strzegomiu Strzegom 17,3
2053 Garde Łoziński S. K. Wrocław 17,2
2054 Awk Sp. z o.o. sp.k. Smolec 17,2
2055 Hurtownia Materiałów Budowlanych Mat – Budex I. Kucharska S. Wolff sp.j. Głogów 17,2
2056 Isys Sp. z o.o. Raków 17,2
2057 Tlc Inwest Sp. z o.o. sp.k. Szklary Górne 17,2
2058 Nomar Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 17,2
2059 Dolnośląskie Linie Autobusowe Sp. z o.o. Wrocław 17,2
2060 D-M-T Wrocław Sp. z o.o. S.K. Wrocław 17,1
2061 T.B-Bud Sp. z o.o. Wrocław 17,1
2062 TOP – FARM Sp. z o.o. Księginice Wielkie 17,1
2063 2cs Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 17,1
2064 Locus Sp. z o.o. S.K. Wrocław 17,1
2065 GM Roads Polska Sp. z o.o. Cieśle 17
2066 Winkler Polska Sp. z o.o. Oława 17
2067 Drina Sp. z o.o. Wrocław 17
2068 Spółdzielnia Mieszkaniowa Szarotka Kamienna Góra 17
2069 Econ Sp. z o.o. Wrocław 17
2070 Spółdzielnia Inwalidów Elektromet Dzierżoniów 17
2071 Astat-Metal Stalowe Konstrukcje Przemysłowe Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Legnica 17
2072 Bud-Team Sp. z o.o. Wojcieszów 17
2073 Dagtech Sp. z o.o. Kotla 17
2074 At System Sp. z o.o. sp.k. Głogów 16,9
2075 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Jedność w Grochowiskach Grochowiska 16,9
2076 Verso Nieruchomości Sp. z o.o. Wrocław 16,9
2077 Awsm Systems Sp. z o.o. Wrocław 16,9
2078 Hekato Electronics Sp. z o.o. Wrocław 16,9
2079 Fun – Fit II Sp. z o.o. Wrocław 16,8
2080 Fores Sp. z o.o. Karpacz 16,8
2081 Spółdzielnia Mieszkaniowa Pod Jaworami Wrocław 16,8
2082 Maus Electronics Sp. z o.o. Żerniki Wrocławskie 16,8
2083 Isands Sp. z o.o. Jelenia Góra 16,8
2084 Dudix Sp. z o.o. Błonie 16,8
2085 Pruszyński P.G. Sp. z o.o. Nowa Wieś Wrocławska 16,8
2086 Atar Sp. z o.o. Wrocław 16,8
2087 Nucleus Med Sp. z o.o. S.K. Wrocław 16,8
2088 A’Vista sp.j. Leszek Mider, Zbigniew Mider Wrocław 16,8
2089 Przedsiębiorstwo Obrotu Artykułami Rolnymi sp.j. Anna i Mieczysław Kłak Złotoryja 16,8
2090 Delta-Mar Sp. z o.o. Wrocław 16,8
2091 TIWA Sp. z o.o. Wrocław 16,8
2092 Hewea Sp. z o.o. Byków 16,7
2093 Chiorino Świdnica Sp. z o.o. Świdnica 16,7
2094 MIRUMEE SOFTWARE sp. z o.o. sp.k. Wrocław 16,7
2095 Textil Bolesławiec Sp. z o.o. Trzebień 16,7
2096 First Polska Sp. z o.o. S.K. Wrocław 16,7
2097 Qba Sp. z o.o. Legnica 16,7
2098 Eco Scala Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kłodzko 16,7
2099 FUNDACJA HOMO PERFECTUS Wrocław 16,7
2100 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kłodzku Kłodzko 16,7
2101 Stomatologiczne Centrum Transferu Technologii Sp. z o.o. Wrocław 16,7
2102 Real Logistics Sp. z o.o. S.K. Wrocław 16,7
2103 Atd Software Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 16,6
2104 Sotech Sp. z o.o. Bielawa 16,6
2105 Gillagro Sp. z o.o. Targoszyn 16,6
2106 Sendero Sp. z o.o. Wrocław 16,6
2107 Hubis Dystrybucje Budowlane Sp. z o.o. sp.k. Kąty Wrocławskie 16,5
2108 Caussade Nasiona Polska Sp. z o.o. Strzelin 16,5
2109 Domex Mariusz Cichoński Sp. z o.o. Chojnów 16,5
2110 Nad Baryczą Sp. z o.o. Kamień Górowski 16,5
2111 Windmöller Polska Sp. z o.o. Wrocław 16,5
2112 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Sim Sp. z o.o. Jelenia Góra 16,5
2113 Marek-Marek Sp. z o.o. sp.k. Żmigród 16,5
2114 Funam Sp. z o.o. Wrocław 16,4
2115 Willdo Sp. z o.o. Ślęza 16,4
2116 INTERMINGLASS Sp. z o.o. Wałbrzych 16,4
2117 Orion Next Sp. z o.o. Wrocław 16,4
2118 Target M. P. Turliński sp.j. Wałbrzych 16,4
2119 Budobratex I Inwestycje Sp. z o.o. Inwestycje sp.k. Legnica 16,4
2120 PERFEKTA Sp. z o.o. Lubań 16,4
2121 Golg Master Group Sp. z o.o. Legnica 16,4
2122 Piekarstwo sp.j. Machalski – Tomski Wrocław 16,4
2123 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Polers A.Kaczmarek i S-Ka sp.j. Chojnów 16,4
2124 WORK SERVICE INTERNATIONAL Sp. z o.o. Wrocław 16,4
2125 Pmta Sp. z o.o. Wrocław 16,4
2126 Budinpol-Alicja Stanek, Piotr Stanek sp.j. Wrocław 16,3
2127 DB Projekt i Sp. z o.o. S.K. Dzierżoniów 16,3
2128 Hotelarz Sp. z o.o. Wrocław 16,3
2129 BJM ASSETS MICHALEWICZ sp. j. Wrocław 16,3
2130 Bioestry Sp. z o.o. Góra 16,3
2131 MINDZ IT sp. z o.o. sp.k. Wrocław 16,3
2132 Pro-Rail Sp. z o.o. Wrocław 16,3
2133 Trawis Sp. z o.o. Kamienna Góra 16,3
2134 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Świdnica 16,3
2135 Fresenius Medical Care Ssc Sp. z o.o. Wrocław 16,2
2136 CNP Transport Sp. z o.o. S.K. Byków 16,2
2137 Altrad – Prymat Sp. z o.o. Świdnica 16,2
2138 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Przemiany Wszemiłowice 16,2
2139 BZWF MOTOR Sp. z o.o. Wrocław 16,2
2140 Lexbridge Groński Adwokaci i Radcowie Prawni sp.k. Wrocław 16,2
2141 D.P.I. Malachit Sp. z o.o. Siechnice S.K. Wrocław 16,2
2142 FIAB Sp. z o.o. S.K. Pietrzykowice 16,2
2143 Tespol Sp. z o.o. Wrocław 16,1
2144 Milart Sp. z o.o. Sołtysowice S.K. Wrocław 16,1
2145 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. 22 Października w Budkowie Budków 16,1
2146 Control System Instalacje Sp. z o.o. Błonie 16,1
2147 Czeka Invest Sp. z o.o. Wrocław 16,1
2148 Vetcare Group Sp. z o.o. S.K. Wrocław 16,1
2149 Saurus Grow Sp. z o.o. Wrocław 16,1
2150 Ale Sp. z o.o. sp.k. Pisarzowice 16,1
2151 Mikomax 2 – Meble Biurowe Sp. z o.o. Wrocław 16
2152 MK Janura Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 16
2153 Art-Deweloper Sp. z o.o. Wrocław 16
2154 Makart-Box Bojakowscy Stanisław Bojakowski i Małgorzata Bojakowska- Ożóg sp.j. Domaniów 16
2155 All For Injection Sp. z o.o. S.K. Pęcz 16
2156 Radimed Sp. z o.o. Legnica 16
2157 Spółdzielnia Handlowo-Usługowa Mashandel w Wałbrzychu w likwidacji Wałbrzych 16
2158 Eskulap Sp. z o.o. Kudowa-Zdrój 16
2159 Nesim Sp. z o.o. S.K. Wrocław 15,9
2160 Mikulicz Sp. z o.o. Świebodzice 15,9
2161 United Registrar Of Systems Polska Sp. z o.o. Wrocław 15,9
2162 Consulting Road Service Sp. z o.o. S.K. Wrocław 15,9
2163 Biuro Ekspertyz Procesowych Sp. z o.o. Wrocław 15,9
2164 Emaks Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlu, Usług, Wytwórczości I Szkolenia Karpacz 15,9
2165 Norbicom Sp. z o.o. sp.k. Ślęza 15,9
2166 Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych Insbud Sp. z o.o. Zgorzelec 15,9
2167 Mezart Sp. z o.o. Mirosławice 15,9
2168 WOJSKOWY INSTYTUT TECHNIKI INŻYNIERYJNEJ IM PROFESORA JÓZEFA KOSACKIEGO Wrocław 15,8
2169 Ecm Sp. z o.o. I Wspólnicy sp.k. Wrocław 15,8
2170 Hotel Sękowski Sp. z o.o. Legnica 15,8
2171 Robert Muller Sp. z o.o. Wrocław 15,8
2172 Rand Sp. z o.o. Wrocław 15,8
2173 AN-KA Sp. z o.o. Kietlów 15,8
2174 Investpol Sp. z o.o. Głogów 15,8
2175 Evolog Sp. z o.o. S.K. Zabłocie 15,8
2176 Stolbrat Sp. z o.o. Ubocze 15,8
2177 Miejska Spółdzielnia Zaopatrzenia i Zbytu Lubin 15,8
2178 Biletin Sp. z o.o. Wrocław 15,7
2179 Mbs Sp. z o.o. Wrocław 15,7
2180 Przedsiębiorstwo Drogowo-Melioracyjne Drogomel A.Skoczylas-K.Głuszko sp.j. Góra 15,7
2181 Krzycka Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 15,7
2182 Trainspeed Sp. z o.o. Łagiewniki 15,7
2183 Kancelaria Transportowa Itd-Pip Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 15,7
2184 Leonis Deko Sp. z o.o. Oława 15,7
2185 Meblostyl Sp. z o.o. Wrocław 15,7
2186 Ogrodowa sp.j. Dorota Inglot i S-Ka Wrocław 15,7
2187 Apteka Nad Kamienną sp.j. Dymitrakis Balarys, Paweł Lis Piechowice 15,7
2188 Aqua Serwis S.A. Wrocław 15,7
2189 Locus Sp. z o.o. Wrocław 15,7
2190 Huragan Sp. z o.o. Głogów 15,6
2191 Agrofoto.Pl Skowroński S.J. Wrocław 15,6
2192 Yudo Poland Sp. z o.o. Wrocław 15,6
2193 Asvending Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 15,6
2194 Geogrunt Sp. z o.o. S.K. Wrocław 15,6
2195 Neptunus Manufacturing Sp. z o.o. Wrocław 15,6
2196 Lk Inwest Sp. z o.o. Wrocław 15,6
2197 Grapepro Sp. z o.o. sp.k. Wysoka 15,6
2198 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Bystrzycy Kłodzkiej Bystrzyca Kłodzka 15,5
2199 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Ząbkowicach Śląskich Ząbkowice Śląskie 15,5
2200 Przedsiębiorstwo Kompletacji Dostaw i Remontów Maszyn Roboczych Ciężkich DOLTECH Sp. z o.o. Wrocław 15,5
2201 Avit Sp. z o.o. Strzelin 15,5
2202 Procnc Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 15,4
2203 Lindschulte Polska Sp. z o.o. Wrocław 15,4
2204 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Ceramika Artystyczna Wiza Sp. z o.o. Osiecznica 15,4
2205 Cyfroner Sp. z o.o. Wrocław 15,4
2206 Almax Logistics Sp. z o.o. Wrocław 15,4
2207 OL – BUD Development Sp. z o.o. S.K. Oława 15,4
2208 Suprim Sp. z o.o. S.K. Wrocław 15,4
2209 Transport Age Company Sp. z o.o. Wrocław 15,4
2210 Stabil Sp. z o.o. Świdnica 15,3
2211 FLORIAN Spółdzielnia Pracy Usług Kominiarskich Wrocław 15,3
2212 Adex Ap Sp. z o.o. Źródła 15,3
2213 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Piaskowa Góra Sp. z o.o. Wałbrzych 15,3
2214 Assmann Distribution Sp. z o.o. Wrocław 15,3
2215 HCS 2 Sp. z o.o. Wrocław 15,3
2216 4ert Sp. z o.o. Wrocław 15,3
2217 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Kamiennej Górze Kamienna Góra 15,3
2218 Awake Property Sp. z o.o. Błonie 15,3
2219 Pw Polex sp.j. Polek & Ługowscy Legnica 15,3
2220 Alunov Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 15,3
2221 Ihobud Sp. z o.o. S.K. Wrocław 15,2
2222 Docs4you Sp. z o.o. Wrocław 15,2
2223 Przedsiębiorstwo Rolno-Hodowlane Wolbromek Sp. z o.o. Bolków 15,2
2224 FARMEXIM Sp. z o.o. Wrocław 15,2
2225 Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Sp. z o.o. Wrocław 15,2
2226 INOVA Centrum Innowacji Technicznych Sp. z o.o. Lubin 15,2
2227 Przychodnia Na Biskupinie Sp. z o.o. Wrocław 15,2
2228 Midea Sp. z o.o. Wrocław 15,2
2229 Pbw Inżynieria Sp. z o.o. Wrocław 15,1
2230 GM Market Serwis Pl Sp. z o.o. sp.k. Kłopotów 15,1
2231 Budus – Brucknera Nasiadek i Łęgowik sp.j. Wrocław 15,1
2232 Klima Studio Serwis sp. z o.o. Wrocław 15,1
2233 Att 24 Sp. z o.o. Wrocław 15
2234 Electroinstal-Eu Sp. z o.o. Ścinawa 15
2235 Nitai Sp. z o.o. Wrocław 15
2236 Tns Projekt Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 15
2237 Sky Bowling Sp. z o.o. Sp.k. Wrocław 15
2238 VIA TECHNIKA OBRÓBKI POWIERZCHNIOWEJ Sp. z o.o. Komorniki 15
2239 Mbdom Deweloper Sp. z o.o. Wrocław 15
2240 Kulinaria Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 15
2241 Glaspo Sp. z o.o. Wrocław 15
2242 Metal Piechowice Sp. z o.o. sp.k. Piechowice 15
2243 Probudowa.Com Sp. z o.o. Wrocław 14,9
2244 Sanmar Szczytkowice Sp. z o.o. Szczytkowice 14,9
2245 Siton Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 14,9
2246 Gollwitzer Polska Sp. z o.o. Cesarzowice 14,9
2247 MM – PLUS Sp. z o.o. Wrocław 14,9
2248 Mm Cars Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 14,9
2249 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia w Sycowie Syców 14,9
2250 Wiefferink Polska Sp. z o.o. Wykroty 14,9
2251 Jm Auto Sp. z o.o. Wrocław 14,9
2252 Lovink Polska Sp. z o.o. Wykroty 14,9
2253 John Cotton Europe Sp. z o.o. Szczawno-Zdrój 14,8
2254 Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej Im. Ludwika Hirszfelda PAN we Wrocławiu Wrocław 14,8
2255 CONCRETE ENGINEERING sp. z o.o. Wrocław 14,8
2256 Kms Sp. z o.o. S.K. Wrocław 14,8
2257 Jot Be Nieruchomości Sp. z o.o. Wrocław 14,8
2258 DEUBLIN POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 14,8
2259 Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Energetyk Wrocław 14,8
2260 Jfm Sp. z o.o. Kunice 14,7
2261 Leader Logistics Sp. z o.o. Wrocław 14,7
2262 Pluss Invest Sp. z o.o. Wrocław 14,7
2263 Optomatic Sp. z o.o. Polkowice 14,7
2264 Palsgaard Polska Sp. z o.o. Kobierzyce 14,7
2265 Wispak Sp. z o.o. Dzierżoniów 14,7
2266 S & A SERVICE Sp. z o.o. Wrocław 14,7
2267 Jawro Sp. z o.o. Wrocław 14,6
2268 Synpeko Sp. z o.o. Dobrzykowice 14,6
2269 Przedsiębiorstwo Transportowo-Sprzętowe Transbud-Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 14,6
2270 Zakład Produkcyjno-Handlowy Agrol Sp. z o.o. Ślubów 14,6
2271 Fairfax Polska Sp. z o.o. Wrocław 14,6
2272 Nuga Pl Sp. z o.o. S.K. Wrocław 14,6
2273 Immod Sp. z o.o. Wrocław 14,6
2274 Temar Dom S.A. Wrocław 14,6
2275 Edukacja Sp. z o.o. Ośrodek Kształcenia i Doskonalenia Zawodowego Wrocław 14,6
2276 Magit Sp. z o.o. Wrocław 14,6
2277 Solido Invest Sp. z o.o. Wrocław 14,6
2278 Jwg sp.j. Byczkowska i S-Ka Wrocław 14,6
2279 Świat Papieru Sp. z o.o. Wrocław 14,6
2280 Przedsiębiorstwo Rolniczo-Usługowe Rolbliz Sp. z o.o. Blizocin 14,6
2281 Klinika Okulistyczna Vita-Med Sp. z o.o. Głogów 14,5
2282 SKW Biuro Projektowo – Techniczne Sp. z o.o. Zgorzelec 14,5
2283 Logicaltrust Sp. z o.o. S.K. Wrocław 14,5
2284 Auto Sudety Sp. z o.o. Wałbrzych 14,5
2285 Witamina sp.j. Janina Trzęsowska, Paweł Trzęsowski, Małgorzata Trzęsowska,Magdalena Trzęsowska-Kogut Lubań 14,5
2286 Agrohandel sp.j. A.Plecety, I.Plecety Legnica 14,5
2287 Construccion Sp. z o.o. Wrocław 14,5
2288 Sunrise Sp. z o.o. Głogów 14,4
2289 Aic Service Sp. z o.o. S.K. Wrocław 14,4
2290 Polsat Nieruchomości Sp. z o.o. Wrocław 14,4
2291 Droptica Sp. z o.o. Wrocław 14,4
2292 Hititgroup Ep Sp. z o.o. sp.j. Wrocław 14,4
2293 Top Grupa Polska Sp. z o.o. Lubin 14,4
2294 Zakład Produkcji Wyrobów Papierowych Dolpap Sp. z o.o. Chojnów 14,4
2295 Zdrowie Sp. z o.o. Roztoka 14,4
2296 Unimebel Sp. z o.o. Brzezinki 14,3
2297 Xenico Pharma Sp. z o.o. Wrocław 14,3
2298 Renewin Sp. z o.o. Gęsiniec 14,3
2299 Mobipol Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jerzy Kruczek Antoni Kalina sp.j. Wrocław 14,3
2300 Thaumatec Sp. z o.o. Wrocław 14,3
2301 Chlordioxid Academic Polska Sp. z o.o. Wilków 14,3
2302 Usługi-Handel Gol-Trans Paweł i Zbigniew Dańczak sp.j. Rudna 14,3
2303 Euro-Tax.Pl Zwrot Podatku S.A. Wrocław 14,2
2304 Otis Development Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 14,2
2305 EB Dudek Sp. z o.o. S.K. Miłoszyce 14,2
2306 Wroterm Sp. z o.o. Wrocław 14,2
2307 Hedan Sp. z o.o. Wrocław 14,2
2308 Teleraj Sp. z o.o. Świdnica 14,2
2309 Spółdzielnia Pracy Agrobud We Wrocławiu Wrocław 14,2
2310 SP AGROBUD WROCŁAW sp. z o.o. Wrocław 14,2
2311 Shot Blasting Sp. z o.o. S.K. Radwanice 14,2
2312 Convertiser Sp. z o.o. Wrocław 14,2
2313 BFZ Sp. z o.o. Bolesławiec 14,2
2314 Ran – Sigma Sp. z o.o. Wałbrzych 14,2
2315 Bfm-Bth Sp. z o.o. Legnica 14,1
2316 Organique Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 14,1
2317 Locator Sp. z o.o. Wrocław 14,1
2318 DSPOT sp. z o.o. Wrocław 14,1
2319 Efero Sp. z o.o. S.K. Wrocław 14,1
2320 Dobosz Market sp.j. Kłodzko 14,1
2321 Akwa-Terma Wrocław Sp. z o.o. S.k. Wrocław 14,1
2322 Glantier Sp. z o.o. Oława 14,1
2323 Spreadshirt Manufacturing Polska Sp. z o.o. Legnica 14,1
2324 Pharma Medica Sp. z o.o. Góra 14,1
2325 PPiHZ ZOOLOG JAROSŁAW DANEK ROMAN MYRDZIO sp. j. Wrocław 14,1
2326 Stabil Security Group Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 14,1
2327 Piekarnia Polska Sp. z o.o. Wrocław 14,1
2328 Q4net Sp. z o.o. Wrocław 14,1
2329 STOWARZYSZENIE ŚW CELESTYNA Mikoszów 14,1
2330 Perfect Team Sp. z o.o. Wrocław 14,1
2331 Matu Invest Sp. z o.o. Ubocze 14
2332 ASTA Sp. z o.o. Wrocisławice 14
2333 Centrala Farmaceutyczna Hasco-Lek Sp. z o.o. Wrocław 14
2334 Lafolia Sp. z o.o. Bierutów 14
2335 Pd Polkonbud S.A. Wrocław 14
2336 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe B. Opyrchał Sp. z o.o. Błonie 14
2337 Doti sp.j. Manufaktura, D.M. Mroczkowscy Smolec 14
2338 S & P Logistic Sp. z o.o. Wrocław 14
2339 Spółdzielnia Inwalidów Spamel Twardogóra 13,9
2340 Cb Neo Sp. z o.o. sp.j. Wrocław 13,9
2341 Proline Sp. z o.o. Mirków 13,9
2342 AMF Konstrukcje Budowlane Sp. z o.o. S.K. Wrocław 13,9
2343 Tek-Projekt Sp. z o.o. S.K. Wrocław 13,9
2344 Burke Sp. z o.o. Oleśnica 13,9
2345 Janex-Elektro Jan i Jadwiga Mieszczak sp.j. Lubin 13,9
2346 Kurowski Group Sp. z o.o. Jelenia Góra 13,9
2347 Menke Logistics Sp. z o.o. Wrocław 13,9
2348 Dolnośląskie Centrum Medycyny Profilaktycznej i Bezpieczeństwa Pracy Pro-Med Sp. z o.o. Wrocław 13,9
2349 Spółdzielnia Mieszkaniowa IM . Jana III Sobieskiego Wrocław 13,9
2350 Zespół Lecznictwa Ambulatoryjnego Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 13,9
2351 Pakt Sp. z o.o. Wałbrzych 13,9
2352 Nowe Miasto Sp. z o.o. Wałbrzych 13,9
2353 Mh Invest Sp. z o.o. S.K. Wrocław 13,9
2354 Energokabel Sp. z o.o. Świebodzice 13,8
2355 PD Work Service Sp. z o.o. Lubin 13,8
2356 Apteneo Sp. z o.o. Wrocław 13,8
2357 S7HEALTH Sp. z o.o. Wrocław 13,8
2358 Termoheat Sp. z o.o. S.K. Wrocław 13,8
2359 Kami Trans Sp. z o.o. Sobótka 13,8
2360 ŚFUP DEVELOPMENT sp. z o.o. W RESTRUKTURYZACJI Świdnica 13,8
2361 Adagri Sp. z o.o. Wrocław 13,8
2362 Expertnadzory Sp. z o.o. S.K. Strzelin 13,8
2363 Dromosttor Sp. z o.o. S.K. Mojesz 13,7
2364 Dewcon Sp. z o.o. S.K. Wrocław 13,7
2365 POLTRONIC S.A. Wrocław 13,7
2366 Multi-Concept Sp. z o.o. sp.j. Pęgów 13,7
2367 E-Moto Distribution Sp. z o.o. Wrocław 13,7
2368 Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo- Usługowe Cetus Sp. z o.o. Tomaszów Bolesławiecki 13,7
2369 ETC Architekci Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 13,7
2370 Miejski Zarząd Budynków Sp. z o.o. Wałbrzych 13,7
2371 Fritsch Polska Sp. z o.o. w likwidacji Wrocław 13,6
2372 QAD POLSKA sp. z o.o. Wrocław 13,6
2373 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Dobków Dobków 13,6
2374 Crs Service Sp. z o.o. S.K. Wrocław 13,6
2375 J.K. Sp. z o.o. Węgry 13,6
2376 Atut Sp. z o.o. Wrocław 13,6
2377 Polnoc Sp. z o.o. Wrocław 13,6
2378 Archicom Sp. z o.o. Wrocław 13,6
2379 Next Generation Engineering Poland Sp. z o.o. Wrocław 13,6
2380 Marcus Elektrotechnika Sp. z o.o. S.K. Dzierżoniów 13,5
2381 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji DELFIN Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 13,5
2382 Grupa Producencka Vodar Sp. z o.o. Wrocław 13,5
2383 United Studios Development Sp. z o.o. Wrocław 13,5
2384 CMP Holding Sp. z o.o. Wrocław 13,5
2385 Leo – Trans Sp. z o.o. S.K. Milicz 13,5
2386 Bosto-Kąty M. i J. Borowscy sp.j. Kąty Wrocławskie 13,5
2387 M – Domy Sp. z o.o. Wrocław 13,5
2388 Energoprem Spółdzielnia Mieszkaniowa Wrocław 13,5
2389 Demero M. Mrugała, D. Nosiadek sp.j. Wrocław 13,5
2390 Firma Budowlana Fobis Sp. z o.o. Lubin 13,5
2391 BNM – Service Sp. z o.o. Wrocław 13,5
2392 Lfs Sp. z o.o. Wrocław 13,5
2393 W.Marcinkowski Binneschifffahrtsgesellschaft Mbh (Sp. z o.o.) Oddział w Polsce w likwidacji Oława 13,5
2394 Remondis Dolny Śląsk Sp. z o.o. Oława 13,5
2395 B2C Poland Sp. z o.o. sp.k. Krzyżanowice 13,5
2396 Brunali Sp. z o.o. Wrocław 13,5
2397 Zona Sp. z o.o. Oława 13,5
2398 Emporo Sp. z o.o. Wrocław 13,5
2399 Ekspert Sp. z o.o. Jaszkowa Dolna 13,4
2400 Skład Budowlany Budrol Sp. z o.o. S.K. Kąty Wrocławskie 13,4
2401 Key Project Poland Sp. z o.o. S.K. Wrocław 13,4
2402 Vd Sp. z o.o. Wrocław 13,4
2403 Turpis Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 13,4
2404 Arad Sp. z o.o. S.K. Źródła 13,4
2405 Budcar G.K.Szozda sp.j. Lubań 13,4
2406 Suerte Woronowicz i Wspólnicy sp.j. Pruszowice 13,4
2407 Genuitek Software Sp. z o.o. Wrocław 13,4
2408 PHU Muller B.H.R. Muller, U. Jarosz sp.j. Kowary 13,4
2409 Browar Stu Mostów Sp. z o.o. Wrocław 13,4
2410 Keno Trade Sp. z o.o. Wrocław 13,4
2411 Jww Sp. z o.o. Wrocław 13,3
2412 Klinika Doktor Duda Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 13,3
2413 Largo House Sp. z o.o. sp.k. Kiełczów 13,3
2414 Wzrm Sp. z o.o. Wrocław 13,3
2415 Glass-Bud Construction Sp. z o.o. Wrocław 13,3
2416 Synergia Sp. z o.o. Instalacje sp.k. Wrocław 13,3
2417 NZOZ Provita J. Słobodzian, W. Słobodzian sp.k. Bolesławiec 13,3
2418 Ragu Pracownia Makaronu Ab Sp. z o.o. Wrocław 13,3
2419 Neurosys Sp. z o.o. Wrocław 13,3
2420 Comex Przedsiębiorstwo Techniki Wentylacji Klimatyzacji Ptwk Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 13,2
2421 Technika Szpitalna Sp. z o.o. Dzierżoniów 13,2
2422 Citronex Energy Sp. z o.o. sp.k. Zgorzelec 13,2
2423 Integrit S.A. Wrocław 13,2
2424 Topparts2 – Sp. z o.o. Żarów 13,1
2425 Rileta Sp. z o.o. Legnica 13,1
2426 Wkb Sp. z o.o. Wrocław 13,1
2427 Altinn Konstrukcje Sp. z o.o. Wrocław 13,1
2428 Miell Sp. z o.o. Wrocław 13,1
2429 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Punica Sp. z o.o. Nowa Ruda 13,1
2430 Speed Management Sp. z o.o. Wrocław 13,1
2431 A2 CUSTOMER CARE sp. z o.o. Wrocław 13,1
2432 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Lutomia Lutomia Górna 13,1
2433 Modernbud Sp. z o.o. Legnica 13,1
2434 Duda And Milik Sp. z o.o. Kostomłoty 13,1
2435 Biuro Doradcze Dk Sp. z o.o. S.K. Wrocław 13,1
2436 INLABS sp. z o.o. Wrocław 13,1
2437 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Politech Sp. z o.o. Świdnica 13
2438 Alfa Immobilien Sp. z o.o. Wrocław 13
2439 Ecovend Sp. z o.o. Wrocław 13
2440 Firma Motoryzacyjna Ligęza Sp. z o.o. Jelenia Góra 13
2441 Ebs Inwestycje Sp. z o.o. Wrocław 13
2442 Refra – Stal Sp. z o.o. Grochowa 13
2443 Skalnik Sp. z o.o. Wrocław 13
2444 Gaja Sp. z o.o. Wińsko 13
2445 Specjaliści Od Brudnej Roboty Sp. z o.o. Łęg 13
2446 Przedsiębiorstwo Handlowe Key Sp. z o.o. Wrocław 13
2447 Staff In Sp. z o.o. Wrocław 13
2448 Centrum Medyczne Practimed Sp. z o.o. Wrocław 13
2449 Vasco Group Sp. z o.o. Legnica 13
2450 Firma Handlowa Cdn Paweł Rurak Weronika Rurak sp.j. Jelenia Góra 13
2451 Grinn Sp. z o.o. Wrocław 13
2452 Izery Bis Sp. z o.o. Mirsk 12,9
2453 Europrofil Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 12,9
2454 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Farma – Sp. z o.o. Zębowice 12,9
2455 Nowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Lubin 12,9
2456 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Zacisze Niemcza 12,9
2457 Zomer Sp. z o.o. Skokowa 12,9
2458 Adima Sp. z o.o. Wrocław 12,9
2459 Provider Sp. z o.o. Wrocław 12,9
2460 PCG Nieruchomości Sp. z o.o. V sp.k. Wrocław 12,9
2461 Panpol Systemy Budowlane Sp. z o.o. Lubin 12,8
2462 Przewiert Technologie Bezwykopowe Sp. z o.o. S.K. Polkowice 12,8
2463 CS Company Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 12,8
2464 Seubert Sp. z o.o. S.K. Wartowice 12,8
2465 OVH Sp. z o.o. Wrocław 12,8
2466 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. Postęp w Miroszowicach Miroszowice 12,8
2467 Aj Medpoints Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 12,8
2468 Przedsiębiorstwo Handlowe Gemax Sp. z o.o. Bolesławiec 12,8
2469 Lek Consulting GmbH Oddział w Polsce Wrocław 12,8
2470 Projekt Polisa Sp. z o.o. Wrocław 12,8
2471 Teliani Valley Polska S.A. Wrocław 12,8
2472 Rondo Polska Sp. z o.o. Wołów 12,8
2473 Targil Sp. z o.o. Targoszyn 12,8
2474 Kablotech Sp. z o.o. S.K. Legnica 12,7
2475 Adwor Sp. z o.o. Lubin 12,7
2476 Koksztys Windykacja Sp. z o.o. Wrocław 12,7
2477 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kott Sp. z o.o. Oława 12,7
2478 Przedsiębiorstwo Handlowe Askot sp.j. Andrzej Skotny, Anna Skotny Wrocław 12,7
2479 Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Plon w Orsku Sp. z o.o. Orsk 12,7
2480 Optima Fleet Management Sp. z o.o. Wrocław 12,7
2481 Acidpol Sp. z o.o. Legnica 12,7
2482 Multimedika Sp. z o.o. S.K. Wrocław 12,7
2483 Elion Klinika Sp. z o.o. S.K. Strzelin 12,7
2484 Kopalnie i Hurtownie Granitów Skalimex-Grantin Sp. z o.o. Sobótka 12,7
2485 Jar – Tom Tomasz Laskowski, Jarosław Petecki sp.j. Świdnica 12,7
2486 Dolnet Group Sp. z o.o. Świdnica 12,7
2487 D.P.I. Malachit Sp. z o.o. Wrocław 12,7
2488 House Invest Nieruchomości Sp. z o.o. Legnica 12,7
2489 Iron Wave Sp. z o.o. Wrocław 12,7
2490 Dpnord Sp. z o.o. Jelenia Góra 12,7
2491 Spółdzielnia Mieszkaniowa Jedynka Wrocław 12,7
2492 Activepharm Labs Sp. z o.o. S.K. Legnica 12,6
2493 Top-Gym Sp. z o.o. sp.k. Siechnice 12,6
2494 Muzeum Miejskie Wrocławia Wrocław 12,6
2495 Kema E. Koba i Spółka sp.j. Wrocław 12,6
2496 PPHU IZOLMET Sp. z o.o. w Zawoni Zawonia 12,6
2497 Hydraulik Services Sp. z o.o. Wrocław 12,6
2498 Jk Invest Sp. z o.o. Wrocław 12,6
2499 Dirks Service Krosno Sp. z o.o. Wojkowice 12,6
2500 Scalar Technology Sp. z o.o. Wrocław 12,6
2501 Apteka Kłodzka Jolanta Rawska sp.j. Kłodzko 12,6
2502 Proasekuracja Sp. z o.o. Wrocław 12,6
2503 Vesper Sp. z o.o. S.K. Kowary 12,5
2504 Multigrupa Sp. z o.o. Wrocław 12,5
2505 Eco Dla Firm Sp. z o.o. Wrocław 12,5
2506 Mastermet Sp. z o.o. Wrocław 12,5
2507 Autoforte.Pl Sp. z o.o. Wałbrzych 12,5
2508 Zakład Techniki Sanitarnej Ekosan Sp. z o.o. Wałbrzych 12,5
2509 Silevia Sp. z o.o. Długołęka 12,5
2510 Mitra Sp. z o.o. Wrocław 12,5
2511 Ige Sp. z o.o. Pieszyce 12,5
2512 El-Max Sp. z o.o. Wałbrzych 12,5
2513 It Investments Sp. z o.o. Wrocław 12,5
2514 Acturis Poland Sp. z o.o. Wrocław 12,4
2515 Grupa Euromill Sp. z o.o. Wrocław 12,4
2516 Invest – Hotels Sp. z o.o. Karpacz 12,4
2517 Zakład Gospodarki i Usług Komunalnych Sp. z o.o. Lubań 12,4
2518 Spółka Agrarna – Mościsko – Sp. z o.o. Mościsko 12,4
2519 Gospodarstwo Rolne Warkocz sp.j. Z.Hałoń, W.Trojanowski, J.Matyjak Warkocz 12,4
2520 I.D. Polska Sp. z o.o. Wrocław 12,4
2521 MP CORP Sp. z o.o. Wrocław 12,4
2522 Smart Direction Sp. z o.o. Wrocław 12,4
2523 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Im. XXX- Lecia Czernica 12,4
2524 Abditus Sp. z o.o. Wrocław 12,4
2525 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Katarzyna, Jan Padewscy sp.j. Milicz 12,4
2526 Instytut Ekspertyz Toksykologicznych Sp. z o.o. Borowa 12,4
2527 Tadeusz Olejnik Sp. z o.o. Wrocław 12,4
2528 Cargo Solutions Sp. z o.o. Wrocław 12,3
2529 Tempur Sealy Polska Sp. z o.o. Wrocław 12,3
2530 Spartank Sp. z o.o. Wrocław 12,3
2531 Fancy Lubricants Sp. z o.o. S.K. Żarów 12,3
2532 HORNET Sp. z o.o. Wrocław 12,3
2533 Consiliator Sp. z o.o. Wrocław 12,3
2534 Biuro Informacji Kapitałowych Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 12,3
2535 Sułtan Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 12,3
2536 Glasrem Sp. z o.o. Boguszów-Gorce 12,3
2537 Plantag Sp. z o.o. Żmigród 12,3
2538 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Montażowe Fab : Janusz Mączka, Zygmunt Maczkowiak sp.j. Bolesławiec 12,3
2539 Mtt Sp. z o.o. Wrocław 12,3
2540 Enwar Sp. z o.o. Świebodzice 12,3
2541 Kunow Trans Sp. z o.o. Agencja Celna Jędrzychowice 12,2
2542 LOGINTRADE S.A. Wrocław 12,2
2543 Europejski Fundusz Medyczny S.A. Wrocław 12,2
2544 Lamark Sp. z o.o. Wrocław 12,2
2545 Interelcom Sp. z o.o. Wrocław 12,2
2546 Spedmen Spedycja Krajowa i Międzynarodowa J. Friczka & Z. Friczka sp.j. Głogów 12,2
2547 Polskie Pożyczki Prywatne Sp. z o.o. Wrocław 12,2
2548 Dolnośląskie Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. Wrocław 12,1
2549 Pphu Ekoprod Sp. z o.o. S.K. Koskowice 12,1
2550 Krawiecka Projekt Sp. z o.o. S.K. Wrocław 12,1
2551 Reca Plast Poland Sp. z o.o. Wrocław 12,1
2552 Dempex Consulting Sp. z o.o. S.K. Dobrzykowice 12,1
2553 Ekoceramika Sp. z o.o. Suszki 12,1
2554 In-Bud Invest Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 12,1
2555 Netcable Sp. z o.o. Legnica 12,1
2556 Invest – Inpro Sp. z o.o. Serwis sp.k. Wrocław 12,1
2557 Przedsiębiorstwo Rolnicze, Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pierwoszów Sp. z o.o. Pierwoszów 12,1
2558 Meritum Centrum Obsługi Biznesu Sp. z o.o. Oleśnica 12,1
2559 Expressmed Sp. z o.o. S.K. Jawor 12,1
2560 Crisil Irevna Poland Sp. z o.o. Wrocław 12,1
2561 Trust – Progres Sp. z o.o. Lubnów 12
2562 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Jan-Ko Sp. z o.o. Wrocław 12
2563 Markus Sajewicz Sp. z o.o. Żmigród 12
2564 Wtb System Sp. z o.o. Wrocław 12
2565 Technotools Sp. z o.o. S.K. Długołęka 12
2566 Baumatech Sp. z o.o. Wrocław 12
2567 Fbserwis Wrocław Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 12
2568 Savi System Sp. z o.o. Psary 11,9
2569 Pl Capital Group Sp. z o.o. Wrocław 11,9
2570 Columbus Poland Sp. z o.o. Wrocław 11,9
2571 Reha-Med24 Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 11,9
2572 IDEAL STANDARD Polska Sp. z o.o. Wrocław 11,9
2573 Św. Kosmy i Damiana Sp. z o.o. Wrocław 11,9
2574 Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. w Jeleniej Górze Jelenia Góra 11,9
2575 Polers sp.j. K. Makowiec i S-Ka Chojnów 11,9
2576 Quality Medical Services Sp. z o.o. Wrocław 11,9
2577 Instytut Budownictwa Sp. z o.o. Wysoka 11,9
2578 Pod Szrenicą Sp. z o.o. Szklarska Poręba 11,8
2579 Pij Sp. z o.o. Wrocław 11,8
2580 Uphotel Sp. z o.o. Jelenia Góra 11,8
2581 Gumzamet Sp. z o.o. sp.k. Jędrzychowice 11,8
2582 Specjalistyczne Sklepy Medyczne i Punkty Ortopedyczne Ulmed Sp. z o.o. Legnica 11,8
2583 Staufen.Polska Doradztwo.Akademia.Inwestycje Sp. z o.o. Wrocław 11,8
2584 Gkn Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Legnica 11,8
2585 Forum Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o. Wrocław 11,8
2586 Miedziowe Centrum Kształcenia Kadr Sp. z o.o. Lubin 11,8
2587 Marko Stefan Markiewicz sp.j. Wrocław 11,8
2588 Mserwis Sp. z o.o. S.K. Wrocław 11,8
2589 Gospodarstwo Hodowlane Uprawa Sp. z o.o. w Lubiatowie Złotoryja 11,8
2590 Naviga-Trans Sp. z o.o. Wrocław 11,8
2591 It-Dev Sp. z o.o. Wrocław 11,8
2592 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agropasz Milicz- Sławoszowice Sp. z o.o. Sławoszowice 11,7
2593 Sumel Sp. z o.o. S.K. Wrocław 11,7
2594 Przedsiębiorstwo Geoservice Sp. z o.o. Wrocław 11,7
2595 7FIT S.A. Wrocław 11,7
2596 Me & My Friends S.A. Wrocław 11,7
2597 Dominium Wrocław Sp. z o.o. S.K. Wrocław 11,7
2598 Olympus Mons Sp. z o.o. Wrocław 11,6
2599 ESTELLA Sp. z o.o. Polkowice 11,6
2600 SERWOKONTROL Sp. z o.o. Wrocław 11,6
2601 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Pro-Bike P.Omieciński, J. Przybysz sp.j. w likwidacji Jelenia Góra 11,6
2602 A2B Online Polska Sp. z o.o. Długołęka 11,6
2603 Strapmet – Sp. z o.o. Świebodzice 11,6
2604 Centrum Klimatyzacji Rafał Błotny sp.j. Wrocław 11,6
2605 Dyurash Sp. z o.o. Wrocław 11,6
2606 KORPORACJA BUDMEX sp. z o.o. Bystrzyca Kłodzka 11,6
2607 B2b Leadon Sp. z o.o. Wrocław 11,6
2608 Voltaic Logistic Sp. z o.o. Głogów 11,6
2609 Networkedassets Sp. z o.o. Wrocław 11,6
2610 Malachit Invest Sp. z o.o. Wrocław 11,6
2611 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe M&J Z. Jadczak, G. Maciejewska sp.j. Świdnica 11,5
2612 Mcfloor Sp. z o.o. Wrocław 11,5
2613 Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne w Rudnej Rudna 11,5
2614 Syno Sp. z o.o. Szczodre 11,5
2615 Witt Polska Sp. z o.o. Wrocław 11,5
2616 Wrogeo M. Jędrzejczak S.J. Wrocław 11,5
2617 Kopalnie Odkrywkowe Surowców Drogowych we Wrocławiu Sp. z o.o. Nasławice 11,5
2618 Drukarnia i – Bis Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 11,5
2619 Womak Lambda Sp. z o.o. Wrocław 11,5
2620 B24 Sp. z o.o. S.K. Wrocław 11,5
2621 Cer-Point Sp. z o.o. Wrocław 11,5
2622 Ligum Pol Sp. z o.o. Głogów 11,5
2623 AKS Invest Sp. z o.o. Wrocław 11,5
2624 Savas Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 11,5
2625 Zakład Produkcji Hamulców Unimex Sp. z o.o. Legnica 11,5
2626 Uzin Utz Polska Sp. z o.o. Legnica 11,4
2627 ATC Development Sp. z o.o. Wrocław 11,4
2628 Wytwórnia Pomp Hydraulicznych Sp. z o.o. Wrocław 11,4
2629 Splendida Sp. z o.o. Legnica 11,4
2630 Owa – Dekor Sp. z o.o. Wrocław 11,4
2631 Spółdzielnia Rolniczo – Produkcyjna Wigańcice w Wigańcicach Wigańcice 11,4
2632 Nclinic Sp. z o.o. S.K. Świdnica 11,4
2633 Fiit Consulting Sp. z o.o. Wrocław 11,4
2634 Deichmann Logistik Polska Sp. z o.o. Wrocław 11,4
2635 RM Sp. z o.o. S.K. Wrocław 11,3
2636 Kantor Wymiany Walut W. Bigda, J. Banaś sp.j. Lubań 11,3
2637 Ceba Sp. z o.o. Oleśnica 11,3
2638 S.V. Gomma Poland Sp. z o.o. Wrocław 11,3
2639 Żar – Med Sp. z o.o. Żarów 11,3
2640 Ldc Dolny Śląsk Sp. z o.o. Radwanice 11,3
2641 Tele.Net1 Sp. z o.o. S.K. Wrocław 11,3
2642 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Iglo – Renoma sp.j. Zbigniew Matys, Arkadiusz Ostrowski Legnica 11,3
2643 T&C Sp. z o.o. Strzelin 11,3
2644 Konsorcjum Firm Dystrybucyjnych Krzysztof Krzysztof Czerkawski, Dorota Lorkiewicz S.j. Wrocław 11,3
2645 Przedsiębiorstwo Piekarsko-Cukiernicze Machela Sp. z o.o. Jaszkowa Dolna 11,3
2646 Tytan Eos Sp. z o.o. Wrocław 11,2
2647 Purevent Sp. z o.o. Wrocław 11,2
2648 Npi Sp. z o.o. Szczodre 11,2
2649 Dtm Budownictwo Mieszkaniowe Sp. z o.o. sp.k. Czernica 11,2
2650 Italian Style Sp. z o.o. Wrocław 11,2
2651 Oz-Bud Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Sp. z o.o. Wrocław 11,2
2652 Infosfera Sp. z o.o. Wrocław 11,2
2653 Żarczyński Transport Sp. z o.o. Jelenia Góra 11,2
2654 Kontrans Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 11,2
2655 Lovato Electric Sp. z o.o. Błonie 11,2
2656 MOTIP DUPLI POLSKA Sp. z o.o. Pietrzykowice 11,1
2657 Wts Grupa Sp. z o.o. Wrocław 11,1
2658 1450 S.A. Ślęza 11,1
2659 Kancelaria Adwokacka Bijas sp.k. Wrocław 11,1
2660 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Instal Leszek Lewandowski sp.j. Głogów 11,1
2661 Ekologistyka Sp. z o.o. Brzeg Dolny 11,1
2662 Best Systemy Grzewcze Sp. z o.o. Świdnica 11,1
2663 Infinity Fund Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 11,1
2664 Run Transport Sp. z o.o. Wrocław 11,1
2665 Instytut Mechaniki Tools And Prototypes Sp. z o.o. Miłoszyce 11,1
2666 Re-Wo Volumis Motors Sp. z o.o. Lubin 11,1
2667 Dom – Studio Sp. z o.o. Wrocław 11,1
2668 Gdubezpieczenia Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 11,1
2669 Grupa Kapitałowa Południe-Zachód Sp. z o.o. Wrocław 11
2670 GRAJEWSCY S.J. Świebodzice 11
2671 Akademia Mistrzostwa Sportowego Rekreacji i Turystyki Im. Sławomira Szymczaka AMS Sp. z o.o. S.K. Wrocław 11
2672 Star Invest Sp. z o.o. Wrocław 11
2673 GT Immo Polska Sp. z o.o. Wykroty 11
2674 Zakłady Przemysłu Cukierniczego Śnieżka S.A. Świebodzice 11
2675 Spółdzielnia Mieszkaniowa ZAWISZÓW Świdnica 11
2676 Budus – Grupa Phmb Sp. z o.o. Wrocław 11
2677 Blockpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane Wrocław 11
2678 Zanem Sp. z o.o. z siedzibą w Polkowicach Polkowice 11
2679 Pacon Drukarnia i Producent Opakowań – Mazij S.J. Golędzinów 11
2680 Górnik Spółdzielnia Mieszkaniowa Nowa Ruda 11
2681 Agro Sp. z o.o. Księginice Wielkie 11
2682 Engram Sp. z o.o. Marciszów 10,9
2683 Bim Project 2 Sp. z o.o. Inwestycje S.K. Wrocław 10,9
2684 Mtp Sp. z o.o. Dzierżoniów 10,9
2685 Piersno Przedsiębiorstwo Rolno – Handlowo – Usługowe Sp. z o.o. Piersno 10,9
2686 Zae Sp. z o.o. Wrocław 10,9
2687 Przedsiębiorstwo Budowlane X-Bud Sp. z o.o. Dobrocin 10,9
2688 Komplex Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 10,9
2689 ALTAIR EAST sp. z o.o. Wrocław 10,9
2690 Spółdzielnia Mieszkaniowa w Nowej Rudzie Nowa Ruda 10,9
2691 Talke Polska Sp. z o.o. Wrocław 10,9
2692 TRANSPORT CIĘŻAROWY WALDEMAR GŁUSZKO Miłoszyce 10,9
2693 Kmb Sp. z o.o. Wrocław 10,9
2694 M i K Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 10,9
2695 TECHNOTEX S.A. Zakłady Tkanin Technicznych Pieszyce 10,8
2696 Strefa Aktywności Gospodarczej Sp. z o.o. Legnica 10,8
2697 Mlm Grabowski Sp. z o.o. Chełstów 10,8
2698 Haras Budownictwo Sp. z o.o. Wrocław 10,8
2699 Raven Media Sp. z o.o. Wrocław 10,8
2700 Ragen Sp. z o.o. Głogów 10,8
2701 Intero Sp. z o.o. Wrocław 10,8
2702 IIYAMA POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 10,8
2703 Zakład Produkcji Opakowań Kb Pack J.K. Bednarscy sp.j. w likwidacji Wałbrzych 10,8
2704 Haver & Boecker Polska Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 10,8
2705 Oilko Sp. z o.o. Biskupice Podgórne 10,8
2706 Astro – System Sp. z o.o. Wrocław 10,8
2707 Lastenic Laser & Electronics Sp. z o.o. Świdnica 10,8
2708 Partner Capital Group Sp. z o.o. VIII sp.k. Wrocław 10,8
2709 MR JOB AGENCJA PRACY TYMCZASOWEJ sp. z o.o. Legnica 10,7
2710 Dek – Pol Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe D. Bienias, J. Stypiński sp.j. Jelenia Góra 10,7
2711 Pro-Klima Sp. z o.o. Wrocław 10,7
2712 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Międzybórz 10,7
2713 Systemeg Net Sp. z o.o. Wrocław 10,7
2714 Kancelaria Radców Prawnych K&L Legal Granat i Wspólnicy Spółka Komandytowa Wrocław 10,7
2715 Euro – Tech Plus Sp. z o.o. Paszowice 10,7
2716 Instal Protect Sp. z o.o. Wrocław 10,7
2717 Dolnośląskie Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej Sp. z o.o. Wrocław 10,7
2718 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Obornikach Śląskich Oborniki Śląskie 10,7
2719 Dolnośląskie Inwestycje S.A. Wrocław 10,7
2720 AM Investments Sp. z o.o. Wrocław 10,7
2721 NASZ DOM Sp. z o.o. Wrocław 10,7
2722 Woodpecker.Co Sp. z o.o. Wrocław 10,7
2723 Grupa RW Sp. z o.o. Wrocław 10,7
2724 Syis Sp. z o.o. Wrocław 10,7
2725 Altom TK Instalacje Sp. z o.o. sp.k. Oleśnica 10,7
2726 Pal1 Sp. z o.o. Wrocław 10,6
2727 Apteka Jantarowa Magdalena Rosseger sp.j. Wrocław 10,6
2728 Budus – Ślężna Łaskawski i Łęgowik sp.j. Wrocław 10,6
2729 Rivascrap Sp. z o.o. S.K. Oława 10,6
2730 Fabryka Sprężyn Bonell – Bis Józef Hliwa sp.j. Olszówka 10,6
2731 Centurus Sp. z o.o. w Likdwidacji Wrocław 10,6
2732 Olima Sp. z o.o. Oleśnica 10,6
2733 LUMIVERSO Sp. z o.o. S.K. Wrocław 10,6
2734 Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Ziębicach-Sp. z o.o. Ziębice 10,6
2735 Prospect Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 10,6
2736 Studio Software Sp. z o.o. Wrocław 10,6
2737 PROGRESS CONSULTING Sp. z o.o. Wrocław 10,6
2738 Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Żarowie Sp. z o.o. Żarów 10,6
2739 Haupa Polska Sp. z o.o. Trzebnica 10,5
2740 Pgnig Termika Energetyka Rozproszona Sp. z o.o. Wrocław 10,5
2741 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Rol – Pol Sp. z o.o. Mojęcice 10,5
2742 Mundo Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o. w likwidacji Lubin 10,5
2743 Bd Group Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 10,5
2744 Geoskop Sp. z o.o. S.K. Wrocław 10,5
2745 BGC Group Sp. z o.o. Sp.k. Wrocław 10,5
2746 Dom.Developer Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 10,5
2747 Etrans Serwis Sp. z o.o. sp.k. Jawor 10,5
2748 Moby.Pl Sp. z o.o. Wrocław 10,4
2749 Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. – Grupa PGU Jelenia Góra 10,4
2750 Pal Sp. z o.o. Wrocław 10,4
2751 KOMES sp. z o.o. Wrocław 10,4
2752 DOLNOŚLĄSKA FUNDACJA ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI Wrocław 10,4
2753 House Rent Management Sp. z o.o. Wrocław 10,4
2754 Cognex Poland Sp. z o.o. Wrocław 10,4
2755 Wincool Properties Sp. z o.o. Wrocław 10,4
2756 Lenartt Sp. z o.o. Pęgów 10,4
2757 Sawa Sp. z o.o. Lubań 10,4
2758 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Rolfarm Sp. z o.o. Osiek Łużycki 10,4
2759 B&M Medyk Sp. z o.o. Przychodnia Lekarska Legnica 10,4
2760 Funsport 3 Sp. z o.o. Wrocław 10,4
2761 Top-Agro Sp. z o.o. Łagów 10,4
2762 G&G Group Sp. z o.o. Wrocław 10,4
2763 Polder Sp. z o.o. Damianowo 10,4
2764 Lest Investment International GmbH Sp. z o.o. Lubin 10,4
2765 Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Stanisława Staszica w Lubinie Lubin 10,4
2766 Opieka Inter Job Sp. z o.o. S.K. Lubin 10,3
2767 Workplus Sp. z o.o. Oleśnica 10,3
2768 Tillberg Design Poland Sp. z o.o. Wrocław 10,3
2769 Pich Energo Control Sp. z o.o. Wrocław 10,3
2770 Young Jin Mold Sp. z o.o. Pietrzykowice 10,3
2771 Atena & Hjw Sp. z o.o. Wrocław 10,3
2772 Wpw Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o. Wrocław 10,3
2773 Świdnickie Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Bystrzyca Dolna 10,3
2774 Spółdzielnia Mieszkaniowa Bogatynia 10,3
2775 Jantur-Gryfex – Sp. z o.o. Gryfów Śląski 10,3
2776 N Port Security Sp. z o.o. Wrocław 10,3
2777 Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 10,3
2778 E&C Services Sp. z o.o. Wrocław 10,3
2779 Basck Europe Sp. z o.o. Wrocław 10,3
2780 Mt Group Sp. z o.o. Marcinowice 10,2
2781 MPP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 10,2
2782 B.P.Niebudek 2 Sp. z o.o. sp.k. Legnica 10,2
2783 Increase Sp. z o.o. S.K. Wrocław 10,2
2784 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Camino – 2 Waldemar Świtoń sp.j. Świdnica 10,2
2785 Sefte Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 10,2
2786 CKI – Group Sp. z o.o. Wrocław 10,2
2787 WIELISŁAWKA Rolnicza Sp-nia Produkcyjna Sędziszowa 10,2
2788 Lumen Polska Sp. z o.o. Wrocław 10,1
2789 Schmetterling Travel Sp. z o.o. Wrocław 10,1
2790 Abc Service Sp. z o.o. Wrocław 10,1
2791 Dem-Top Sp. z o.o. Wrocław 10,1
2792 Przedsiębiorstwo Rolno-Przemysłowe Rolpisz-Sp. z o.o. Gać 10,1
2793 Hydro-Instal Infrastruktura i Drogownictwo Sp. z o.o. S.K. Bogatynia 10,1
2794 Centrum Finansowo Księgowe Ekkom Sp. z o.o. S.K. Wrocław 10,1
2795 SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W KUDOWIE ZDROJU Kudowa-Zdrój 10,1
2796 Centrum Promocji Gospodarczej Budexpo-Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 10,1
2797 Galess Sp. z o.o. Świdnica 10,1
2798 Blue Oak Advisory Sp. z o.o. Wrocław 10,1
2799 Air Technika Sp. z o.o. Wrocław 10,1
2800 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Jedność Grodziszcze 10,1
2801 Skamet Engineering Sp. z o.o. Źródła 10,1


Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownie gospodarcze InfoCredit oraz Dun & Bradstreet

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:
1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2018-2019,
2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2019 roku,
3. Zysk netto w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.
4. Kapitał własny w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej
Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób bardzo uproszczony przez porównaniu do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych w październiku 2020 r.
C/Z: 42,2
C/WK: 0,77
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z października 2020 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w październiku 2020 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2019 r. i wskaźnika C/Z w październiku 2020 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2019 r. i wskaźnika C/Wk w październiku 2020 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 15 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 200 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza. Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r. Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest od 2020 r. również w Konkursie Przedsiębiorcze Miasto, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje miastom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 2 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 5 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.
Oferta handlowa

Kontrakt w sprawie oferty handlowej:
Łukasz Krajewski
lukasz.krajewski@europejskafirma.pl
tel. 536 303 088, (22) 77 14 200
#europejskafirma #instytuteuropejskiegobiznesu #brylantpolskiejgospodarki #businessbrilliant #najcenniejszefirmy