Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Branży Budowlanej

Spośród 99 705 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w październiku 2021 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 uzyskało 3481 firm branży budowlanej. Analiza została przeprowadzona na podstawie najświeższych, wiarygodnych danych za lata 2018-2019 z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., prowadzi Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki od 2008 r. Przez dwanaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 200 tysięcy przedsiębiorstw.

W rankingu poniżej są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Instytutu Europejskiego Biznesu oszacował w bardzo uproszczony sposób wartość rynkową firm w październiku 2020 przez porównanie ich wyników do wycen spółek akcyjnych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Wykorzystał podstawowe wskaźniki: C/Z i C/Wk. Ten pierwszy w październiku 2020 r. był wyjątkowo wysoki, wyniósł 42,2, co podbijało wartość firm wykazujących zyski.

Uproszczona metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, opisana jest poniżej rankingu.

Na tej podstawie Instytutu Europejskiego Biznesu stworzył ranking Brylanty Polskiej Gospodarki 2020. Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 publicznie na wszystkich nośnikach.

Płatne są logo Brylant Polskiej Gospodarki 2020 oraz dyplomy i statuetki dla wyróżnionych firm i ich pracowników. Oferta handlowa jest przedstawiona poniżej rankingu.

Prosimy nie kopiować z Internetu dla celów marketingowych wizerunku Brylant Polskiej Gospodarki 2020, gdyż zdjęcia chronione są prawami autorskimi.

Statuetka Brylant Polskiej Gospodarki


Brylanty Polskiej Gospodarki 2020 Branży Budowlanej
Lp. Nazwa firmy Siedziba Wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r. w mln zł
1 Industrial Polish Services Sp. z o.o. Szczecin 5778,1
2 STRABAG Sp. z o.o. Pruszków 4543,1
3 Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Investel Sp. z o.o. Białe Błota 2825,1
4 Play 3GNS Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 2780,6
5 Bon Milewscy Sp. z o.o. Warszawa 2407
6 Arche S.A. Warszawa 2329,6
7 Cavatina GW Sp. z o.o. Kraków 2083
8 GOLDBECK Sp. z o.o. Komorniki 1983,9
9 Victoria Dom S.A. Warszawa 1973
10 Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus Warszawa 1945,6
11 STRUS DEVELOPMENT sp. z o.o. Warszawa 1945,6
12 DEPENBROCK POLSKA Sp. z o.o. S.K. Komorniki 1733
13 Invest Komfort S.A. S.K. Gdynia 1540,3
14 Cavatina Sp. z o.o. Kraków 1440,4
15 Ema Studio Sp. z o.o. Warszawa 1377,9
16 S&I Poland Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 1299,2
17 Warszawskie Przedsiębiorstwo Geodezyjne S.A. Warszawa 1017,1
18 Fuste Polska Sp. z o.o. Warszawa 936,2
19 WARBUD S.A. Warszawa 851
20 Multiserwis Sp. z o.o. Krapkowice 800,1
21 COMMERCECON Sp. z o.o. S.K. Konstantynów Łódzki 768
22 Elektro-Klim Sp. z o.o. S.K. Strumiany 741,5
23 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Jedynka S.A. Szczecin 741,1
24 INPRO S.A. Gdańsk 714,9
25 Euroklimat Sp. z o.o. Suchy Las 681,4
26 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Mój Dom S.A. Wrocław 671,7
27 Energoprojekt – Warszawa S. A. Warszawa 640,7
28 Hydro-Marko Sp. z o.o. S.K. Jarocin 636,8
29 Sgi Sp. z o.o. Warszawa 633,4
30 UNIBEP S.A. Bielsk Podlaski 633,4
31 Zarmen Sp. z o.o. Warszawa 615,1
32 Danwood S.A. Bielsk Podlaski 613,6
33 General Electric Company Polska Sp. z o.o. Warszawa 594,2
34 Priknauber Sp. z o.o. sp.k. Legionowo 593,9
35 Dekpol S.A. Pinczyn 588,3
36 ELFEKO S.A. Gdynia 584,1
37 EBF Development Sp. z o.o. S.K. Zielona Góra 574,2
38 Budnex Deweloper Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 566
39 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego i Kolejowego Sp. z o.o. Zielonka 555,8
40 Electrum Sp. z o.o. Białystok 555,2
41 MTM-Consulting Tadeusz Mazek Kalisz 545,1
42 Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. S.K. Sosnowiec 538,6
43 Instal Kraków S.A. Kraków 533,6
44 SIEMASZKO Zakład Budowlany Lesław Siemaszko Szczecin 519,4
45 Przedsiębiorstwo Budowlano – Melioracyjne Tolos Piotr Walczak i Wspólnicy sp.k. Żory 519,2
46 CFE POLSKA Sp. z o.o. Warszawa 519,2
47 KANWOD Wiesław Tarczyński Węglew 509,4
48 Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Sosnowiec 507,5
49 KONE Sp. z o.o. Warszawa 504,6
50 Dom-Bud M.Szaflarski sp.j. Kraków 497,7
51 ELEKTRO-KLIM Przemysław Wawrzyńczyk Strumiany 468,3
52 Krakowskie Zakłady Automatyki S.A. Kraków 464,7
53 Fabet – Konstrukcje Sp. z o.o. Kielce 464,5
54 Real – Construct Sp. z o.o. Kraków 459,1
55 Daldehog Poland Sp. z o.o. Sękocin Nowy 456,9
56 Termoizolacja i Antykorozja TERBUD Bogdan Jonkwisz Płock 448,9
57 Shin Sung Engineering Co., Ltd. Oddział w Polsce Wrocław 446,2
58 ALSTAL Grupa Budowlana Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 438,3
59 ZSRG Sp. z o.o. Żory 437,6
60 1 ZAKŁAD BUDOWLANY RAFAŁ SZYMCZAK 2 ZAKŁAD BUDOWLANY SZYMCZAK Gniezno 432,7
61 Semeko Budownictwo Sp. z o.o. Gdynia 428,4
62 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 6 sp.k. Wrocław 423,8
63 Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji Inwestycji Arkady Sp. z o.o. Inowrocław 421,5
64 BRASSCO HVAC BESLOTEN VENNOOTSCHAP sp.k. Warszawa 418,9
65 Mostostal Zabrze S.A. Gliwice 412
66 Markbud Przedsiębiorstwo Remontowe Usługi-Handel Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 409,7
67 JAKON Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 406,8
68 Przedsiębiorstwo Budowlane Ambit Sp. z o.o. Leszno 405,5
69 Wodkan-Grzenkowicz Sp. z o.o. Kartuzy 390,6
70 Walbet A.D.K. Walkowiak sp.j. Miejska Górka 387,6
71 Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych TERMATEX Sp. z o.o. Suchedniów 383,6
72 Hymon Sp. z o.o. Tarnów 381
73 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Meliorex Sp. z o.o. Szkocja 377,7
74 DOMAR Kazimierz Domaracki Tatów 377,2
75 Rogowski Development Nova Sp. z o.o. Dwójka sp.k. Białystok 366,7
76 Ruukki Polska Sp. z o.o. Żyrardów 363,5
77 Zakład Budowlano-Remontowy BUDREM Sp. z o.o. S.K. Ostrów Wielkopolski 359,3
78 Wadoma Sp. z o.o. sp.k. Nowy Sącz 354,3
79 DEFOR S.A. Śrem 353,8
80 Warbud SA., SKE Support Services GmbH Matoc Poland 1 sp.j. Warszawa 351,4
81 Ndi Sp. z o.o. Sopot 345,1
82 Zok Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 343,6
83 Mercor S.A. Gdańsk 343
84 Firma Handlowo-Usługowa Instbud Stanisław Boguta S.J. Nieznanowice 342,3
85 Kb Pomorze Sp. z o.o. Gdańsk 337,7
86 Gülermak Sp. z o.o. Warszawa 328,4
87 Gm Sprinkler 2 Sp. z o.o. S.K. Warszawa 327,9
88 DES Henryk Dowgier Anna Dowgier sp.j. Kraków 327
89 Enea Oświetlenie Sp. z o.o. Szczecin 321,8
90 Przedsiębiorstwo Dombud Sp. z o.o. w Odolanowie Odolanów 320,5
91 Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych i Transportowych Cechini Stanisław i Józef Cechini – sp.j. Krynica-Zdrój 305,5
92 INŻYNIERIA RZESZÓW S.A. Rzeszów 299,9
93 Indmont Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 297,8
94 ZPS Sp. z o.o. Warszawa 297,4
95 Murapol Projekt Sp. z o.o. 3 S.K. Bielsko-Biała 296,8
96 CONSTRUCTA PLUS Sp. z o.o. S.K. Poznań 296,5
97 Piltza Kg Group Sp. z o.o. S.J. Kraków 296,1
98 Atlantis-Deweloper Sp. z o.o. Opole sp.k. Opole 293,9
99 M + M INWESTYN sp. z o.o. sp.k. Wrocław 292,8
100 Kome Polska Sp. z o.o. Warszawa 292
101 Dürr Poland Sp. z o.o. Radom 290,2
102 Jezierski Business Park sp.j. Radzymin 289,9
103 Agrobex Sp. z o.o. Poznań 289,6
104 Holding Kg Group Sp. z o.o. sp.j. Kraków 289,2
105 ELMO S.A. Żelków-Kolonia 288,9
106 TERLAN Sp. z o.o. Poznań 286,3
107 Jaz-Bud II Sp. z o.o. S.K. Białystok 284,9
108 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Inkop Sp. z o.o. Kraków 284,7
109 Firma Inter – Bud – Pol Jarosław Szczepanek Ostrołęka 284
110 Ataner Sp. z o.o. Poznań 282,7
111 Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane IPB Sp. z o.o. Iława 281,9
112 FLUOR S.A. Gliwice 277,4
113 Prime Construction Sp. z o.o. Szczecin 276,9
114 ELECTROGRUP PL Sp. z o.o. Warszawa 275,6
115 Adamietz Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 273,9
116 Kabaty Investments Tesco (Polska) Sp. z o.o. sp.k. w likwidacji Kraków 272,2
117 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe ORION Edward Leńczuk Lublin 269,4
118 Invest House Plus Sp. z o.o. sp.k. Poznań 268
119 Antinus Sp. z o.o. Skierniewice 264,9
120 MIRBUD S.A. Skierniewice 264,5
121 Centrum Wynajmu Nieruchomości Sp. z o.o. Krotoszyn 262,5
122 Alfa-Bet Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 262,2
123 Piomar Sp. z o.o. S.K. Kraków 261,3
124 Bin – Biuro Inżynierskie Sp. z o.o. Białe Błota 261,2
125 Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń PeBeKA S.A. Lubin 258,6
126 Besta Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Rzeszów 258
127 Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Bielsko-Biała 257,8
128 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Kombinat Budowlany Sp. z o.o. Białystok 257
129 Meron Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 256,5
130 Przedsiębiorstwo Budowlane Calbud Sp. z o.o. Szczecin 253,9
131 Orion Investment S.A. Kraków 252,7
132 REKMA Sp. z o.o. Brzezie 250,5
133 Przedsiębiorstwo Budowlane DA-SA Piotr Czyżewski, Dariusz Sanojca S.J. Zielona Góra 249,8
134 Jms Sp. z o.o. Toruń 243,9
135 Uniwersum-I Sp. z o.o. sp.k. Kielce 243,4
136 Hartbex Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Rzeszów 243,1
137 Komunikacyjne Zakłady Automatyki TRANS – TEL Sp. z o.o. Pobiedziska 241,8
138 Firma Budowlana Anna-Bud Sp. z o.o. Warszawa 240,9
139 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Dach Bud Sp. z o.o. Wrocław 239,9
140 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Ekobud Sp. z o.o. Ostróda 237,4
141 GPEC Serwis Sp. z o.o. Gdańsk 236,7
142 PPI Chrobok S.A. Bojszowy 236,6
143 Mromont Sp. z o.o. S.K. Oborniki 236,3
144 IDS Energetyka Sp. z o.o. Warszawa 235,1
145 Llentab Sp. z o.o. Gdańsk 235
146 Art Building Sp. z o.o. Sp.K. Wrocław 233,3
147 DOMBUD S.A. Przedsiębiorstwo Budowlane Katowice 232,1
148 Warbud-Porr Szpital Kraków Prokocim S.C. Warszawa 231,6
149 Trasko – Inwest Sp. z o.o. Ostrzeszów 231,1
150 Enprom Sp. z o.o. Warszawa 229,2
151 Eleks – Janusz Kosiorek sp.j. Warszawa 229
152 Przedsiębiorstwo Budowlane Budomont Sp. z o.o. Rzeszów 226,5
153 Real Leszno Sp. z o.o. S.K. Leszno 226,2
154 ABAKON Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 223,2
155 Womar Sp. z o.o. sp.k. Kraków 219,9
156 Multi – Form II Sp. z o.o. Tychy 219,2
157 Murapol Projekt Sp. z o.o. Deweloper sp.k. Bielsko-Biała 218,4
158 Jakon Nowa Sp. z o.o. sp.k. Tarnowo Podgórne 216,8
159 M4wind Sp. z o.o. S.K. Szczecin 216,5
160 Mal-Bud-1 Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 216,2
161 INSTAL-FILTER Przemysłowe Systemy Ochrony Powietrza S.A. Kościan 215,6
162 Jack Bud Polska Sp. z o.o. S.K. Poznań 215,5
163 Cube Sp. z o.o. Bydgoszcz 214,8
164 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Diag-Most Sp. z o.o. Warszawa 211,2
165 Śląsko – Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Sp. z o.o. Katowice 210,1
166 Tree Capital Sp. z o.o. Wola Gołkowska 209,2
167 Przedsiębiorstwo Budowlane Arkop Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 206,3
168 BAUDZIEDZIC Sp. z o.o. S.K. Rudna Mała 206,2
169 Mikoś-Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Kraków 205,9
170 IMS Budownictwo Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 205,8
171 M3 Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Zdzisław i Leszek Skorupka sp.j. Siedlce 205,1
172 PTB Tranzyt Kraśniewska Irena Konin 202,4
173 Zakład Robót Inżynieryjnych Henryk Chrobok i Hubert Chrobok sp.j. Nowe Bojszowy 201,6
174 Stangl Technik Polska Sp. z o.o. Świdnica 200,2
175 R/S Budownictwo Robert Skrzypkowski Białystok 199,5
176 Proeko Zarządzamy Energią Sp. z o.o. S.K. Poznań 199,2
177 Ensila Group Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 199
178 Jw Consulting Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 198,8
179 CHEMTECH Krzysztof Januszkiewicz Warszawa 197,5
180 Rex-Bud Budownictwo Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Łódź 197,3
181 ZAB-BUD Andrzej Zaboklicki Warszawa 197,1
182 Budner Sp. z o.o. Warszawa 196,9
183 BLEJKAN S.A. Szczecin 196,4
184 Prywatne Przedsiębiorstwo ELWOZ Kazimierz Woźniak Szklana 195,3
185 Mggp S.A. Tarnów 190,6
186 Przedsiębiorstwo Budowlane Kokoszki Sp. z o.o. Gdańsk 190,4
187 Wójcik Ventilation S.A. Warszawa 190,2
188 Trakt Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Katowice 189,7
189 RSJ House Sp. z o.o. S.K. Legionowo 188,5
190 Naftoremont Naftobudowa Sp. z o.o. Płock 187,9
191 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Gomibud Sp. z o.o. Borek Szlachecki 187,1
192 Erbet Sp. z o.o. Nowy Sącz 186,5
193 BUDOMATEX S.A. Siedlce 184,3
194 Firma Budowlana Antczak Marek Sp. z o.o. Kalisz 183,6
195 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o. Warszawa 182,3
196 ZAKŁAD BUDOWNICTWA KOLEJOWEGO RADOM PAWEŁ CZUPRYN Radom 182
197 Robyg City Apartments 2 Sp. z o.o. Warszawa 180,9
198 Wegner Sp. z o.o. sp.k. Poznań 180,9
199 ETP S.A. Katowice 180,4
200 Przedsiębiorstwo Wodno Melioracyjne w Ząbkowicach Śląskich Sp. z o.o. Ząbkowice Śląskie 179,7
201 Man-Trans Sp. z o.o.,sp.k. Tychy 179,2
202 SPIE ELBUD Gdańsk S.A. Gdańsk 177,8
203 Neo – Świat Rajmund Węgrzynek, Paweł Brodzik sp.j. Warszawa 176,5
204 INFINE Sp. z o.o. S.K. Warszawa 176,3
205 Horizont Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 175,7
206 Lugra Sp. z o.o. Warszawa 175,1
207 ARBET Investment Group Sp. z o.o. Olsztyn 174,3
208 GE Infrastruktura Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 173,9
209 M&H Sp. z o.o. Wrocław 173,5
210 Trans – Met Chodkiewicz, Lipiński sp.j. Mińsk Mazowiecki 173,3
211 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Broker Sp. z o.o. Starogard Gdański 173,2
212 Polonez Plus Sp. z o.o. Warszawa 173,1
213 OTIS Sp. z o.o. Warszawa 173
214 Savi Sp. z o.o. S.K. Oborniki Śląskie 172,7
215 Fadesa Polnord Polska Sp. z o.o. Warszawa 172,1
216 Geofizyka Toruń S.A. Toruń 171,5
217 Consteel Sp. z o.o. Warszawa 171,4
218 Wodpol Sp. z o.o. Żywiec 170,6
219 Menard Sp. z o.o. Warszawa 169,5
220 MOSTOSTAL Kraków S.A. Kraków 168,5
221 ORLEX Danuta Gębarowska Wejherowo 167,9
222 Grupa Profbud Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 167,1
223 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Żyrardów Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 166,6
224 GFM RUSZTOWANIA K SITEK M WARSZAWSKI J SITEK sp. j. Grabów nad Prosną 166,4
225 Zafer Taahhut Insaat Ve Ticaret Anonim Sirketi S.A. Oddziałw Polsce Słupsk 165,7
226 ELIN Arkadiusz Miszkiewicz Kędzierzyn-Koźle 165
227 IMB Asymetria Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp.K. Kraków 164,6
228 Grupa Taurus Sp. z o.o. S.K. Chorzów 164,5
229 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Budnex Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 163,3
230 Kompleksowa Obsługa Budownictwa Kobnext Sp. z o.o. Częstochowa 163
231 Artrys Projekt Sp. z o.o. S.K. Opacz-Kolonia 162,5
232 Silta Sp. z o.o. Pruszków 162,2
233 Mostostal Zabrze Gliwickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A. Gliwice 161,8
234 Skip Group Żwawiak sp.j. Poznań 161,7
235 Enginova Sp. z o.o. Kutno 161,7
236 Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Kraków S.K. Kraków 160,9
237 E5 Sp. z o.o. sp.k. Gostynin 160,6
238 Poko-Al Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 160,2
239 PHU GRA-MAR JOANNA MALINOWSKA Kowalewo Pomorskie 160
240 Zakład Techniki Ochrony Środowiska Foleko Sp. z o.o. Świdnica 159,5
241 Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Wrocław 158,3
242 Pamar Sp. z o.o. S.K. Pszczyna 158
243 Kabarpol7 Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 157,3
244 Przedsiębiorstwo Inwestycji Mieszkaniowych Sp. z o.o. sp.k. Kiełczów 157
245 Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Energoterm Sp. z o.o. Toruń 156,8
246 Nolan Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Warszawa 156,3
247 Linaria Sp. z o.o. Warszawa 155,8
248 T1 Construction Sp. z o.o. Wrocław 155,4
249 Re – Bau Sp. z o.o. Kraków 154,9
250 Zakład Robót Ogólnobudowlanych Stanisław Repiński Kościerzyna 154,2
251 Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A. Tarnowskie Góry 154
252 Rzedsiębiorstwo Usług Budowlanych BROSTER Marek Brodecki & Mirosław Stec – S.J. Janikowo 153,2
253 Instal-Nika Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 153,2
254 Asbud Sp. z o.o. sp.k. Gronów 152,6
255 Dkm-Laskowscy sp.j. Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego, Melioracji, Kanalizacji i Robót Drogowych Kobyłka 152,2
256 Hydromirex Sp. z o.o. S.K. Poraj 152,1
257 Sanitex Sp. z o.o. Tryńcza 152,1
258 ALSECCO – NOWA CUKROWNIA Sp. z o.o. S.K. Szczecin 152,1
259 Izomar – Polref Sp. z o.o. Warszawa 151,6
260 Strabag Pfs Polska Sp. z o.o. Pruszków 151,2
261 PAL – GAZ Palacz Sp. z o.o. S.K. Przyłęk 148,4
262 Zakład Odmetanowania Kopalń Zok II Sp. z o.o. Rybnik 148,3
263 TKT Engineering Sp. z o.o. Warszawa 148,2
264 EURO PARTNER II Sp. z o.o. S.K. Nowy Dwór Mazowiecki 148,1
265 Telmax E.R.Gliszczyńscy sp.j. Człuchów 147,6
266 Ventus R. Dłużewski i J. Michalak sp.j. Piotrków Trybunalski 147,6
267 P.U.H.P. Inst-Gaz M.Kasztelan, J.Nawracała, S.Jałowiecki sp.j. Jaskrów 147,3
268 PPUH TRANSCOM Sp. z o.o. Katowice 147,1
269 Klimat Solec Sp. z o.o. Solec Kujawski 147
270 Modzelewski & Rodek Sp. z o.o. Warszawa 146,8
271 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Budownictwa Łucz-Bud Sp. z o.o. Radom 146,6
272 Mewo S.A. Straszyn 145,2
273 Adservco Group Sp. z o.o. Kraków 144,5
274 RAWBUD – RAWICZ Sp. z o.o. Masłowo 144,5
275 SOLTEC sp. z o.o. sp.k. Warszawa 144
276 Grupa Azoty Polskie Konsorcjum Chemiczne Sp. z o.o. Tarnów 143,8
277 Protector Sp. z o.o. Wrocław 143,2
278 Conecta Plus Sp. z o.o. S.K. Warszawa 142,5
279 Firma PROBUD Jarosław Dąbrowski Radomsko 142,2
280 Cube Construction Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 142,2
281 Edach Sp. z o.o. S.K. Jakubowice Konińskie-Kolonia 141,2
282 Osiedle Innova Sp. z o.o. Warszawa 140,8
283 PROINS S.A. Kraków 140,6
284 Semeko Grupa Inwestycyjna S.A. Gdynia 140,1
285 Eurostone Group Sp. z o.o. sp.k. Toruń 139,7
286 AKROBUD Sp. z o.o. S.K. Słubica A 139,6
287 Spie Building Solutions Sp. z o.o. Warszawa 139,4
288 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Budinż Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 138,8
289 P.B. INBUD Bielsko Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 138,6
290 PKB Inwest Budowa Sp. z o.o. S.K. Ząbki 138
291 Ventria Sp. z o.o. Łódź 138
292 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Gór-Pis sp.j. Paweł Góral i Wspólnicy Ząbki 137,7
293 Eko Energetyka i Ciepłownictwo Sp. z o.o. Ostrołęka 137,3
294 ADMA Zakład Remontowo Budowlany Staszów 137,2
295 Przedsiębiorstwobudowlane Anbud Sp. z o.o. Będzin 136,9
296 Mp-Projekt Inżynieria Ruchu Sp. z o.o. S.K. Marki 136,8
297 Sanix – Tur Development Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 136,1
298 Romgos Gwiazdowscy Sp. z o.o. Jarocin 136
299 ARTINSTAL Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Sp. z o.o. S.K. Pogórze 135,7
300 Technika Marcin Olek, Rafał Musiałkowski sp.j. Kraków 135,4
301 Gw Sprinkler Sp. z o.o. Warszawa 135,4
302 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Górnicze Row-Jas Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 134,9
303 Instach Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 134,4
304 Joka Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 133,5
305 Wega-Mikołów Sp. z o.o. S.K. Mikołów 132,7
306 Orlex Invest Sp. z o.o. Sp.K. Gościcino 132
307 Wsparcie Grupa Tauron Sp. z o.o. Tarnów 131,7
308 Ilf Consulting Engineers Polska Sp. z o.o. Warszawa 130,8
309 Przedsiębiorstwo Budowlane Perfect Sp. z o.o. Bilcza 130,7
310 Elmen Sp. z o.o. Rogowiec 130,4
311 Agmet Sp. z o.o. Warszawa 129,6
312 NEXBAU Sp. z o.o. S.K. Karpicko 129,6
313 Kj Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Chorzów 129,4
314 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych S.J. Nisko 129,3
315 Fhu Multi Projekt Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 129,2
316 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Drabent Maria Drabent i Jacek Drabent sp.j. Białystok 129,1
317 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 129
318 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych Kraków S.A. Skawina 129
319 Usługi Ogólnobudowlane Osiński i Syn Arkadiusz Osiński, Tadeusz Wojciech Osiński, Tadeusz Osiński S.J. Strzelin 129
320 Inżtech Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 128,3
321 Arteo Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Warszawa 128,1
322 Finetech Construction Sp. z o.o. Warszawa 127,9
323 Firma Handlowo Usługowa Wanta Piotr Zębol Jordanów 127,7
324 Energy System Toruń Sp. z o.o. Toruń 127,3
325 Technika Chłodzenia Sp. z o.o. Zabrze 127,3
326 BUDAMEX S. J. P P U H Białystok 126,9
327 F.B.I. TASBUD S.A. Warszawa 126,6
328 A.W. Klima Sp. z o.o. S.K. Rumia 126,4
329 Tequm Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Kraków 126,2
330 Ampar Bis Ryszard Więcławski, Sylwester Szczęsny sp.j. Warszawa 126,2
331 PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE CZĘSTOBUD DAMIAN ŚWIĄCIK Częstochowa 126,2
332 Centrum Zana Holding Sp. z o.o. Sp.K. Lublin 126
333 Stalprzem Sp. z o.o. Stalowa Wola 125,6
334 STAŃCZYK ILONA PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GRETASPORT Dąbrowa Górnicza 125,6
335 Kambud Inwestycje Sp. z o.o. – Spółka Komandytowa Mława 125,1
336 K.R.U.K. Technika i Energia Sp. z o.o. Poznań 124,7
337 DUROBEX GRZEGORZ MACIOROWSKI Grajewo 124,2
338 ZRUG Sp. z o.o. Poznań 124,1
339 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Marzyński Sp. z o.o. S.K. Jarocin 124
340 Elbud Sp. z o.o. S.K. Łuków 123,4
341 As-Went Sp. z o.o. sp.k. Bydgoszcz 123,3
342 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Komobex-Inel Sp. z o.o. Częstochowa 123
343 Domex Sp. z o.o. Rzeszów 122,8
344 ElektriMont Sp. z o.o. Kraków 122,3
345 Werbau Sp. z o.o. sp.k. Suchy Las 122
346 P.B.P.Sp. z o.o. Wrocław 121,9
347 Cermont Sp. z o.o. Wola Krzysztoporska 121,8
348 Posadzki Przemysłowe – Polska Sp. z o.o. Kokotów 121,6
349 Jakon – Jan Konieczny Wojciech Jakubowski – sp.j. Tarnowo Podgórne 121,1
350 PIL-BUILDING Sp. z o.o. Piła 120,4
351 Murapol Projekt Sp. z o.o. 2 S.J. Bielsko-Biała 120,3
352 Minsbud Sp. z o.o. sp.k. Marki 120,2
353 Aleksander Kurek i Franciszek Starowicz – Przedsiębiorstwo Remontowo – Montażowe FERCO S.J. Skawina 120
354 GÓRCZYN Spółdzielnia Mieszkaniowa Gorzów Wielkopolski 119,4
355 WATERSYSTEM Sp. z o.o. S.K. Zakręt 119,3
356 Izodach Sp. z o.o. S.K. Proszówki 119,3
357 Bunscha Megapolis Sp. z o.o. sp.k. Kraków 119
358 Coral W. Perkowski, J. Perkowski sp.j. Choroszcz 118,8
359 KROT INVEST 2 KR INŻYNIERIA Sp. z o.o. S.K. Krotoszyn 118,7
360 ROS-ZAK Chłodnictwo – Klimatyzacja Sp. z o.o. S.K. Solec Kujawski 118,2
361 Ntb Inwestycje Sp. z o.o. Wykonawstwo S.K. Skawina 118,2
362 Taskoprojekt S.A. Poznań 118,1
363 A-Z Bud Sp. z o.o. sp.k. Lubliniec 117,4
364 THERMBAU POLSKA Sp. z o.o. S.K. Piła 117,3
365 AWM Budownictwo S.A. Wrocław 116,9
366 Przedsiębiorstwo Budownictwa i Obrotu Towarowego Fronton Sp. z o.o. Kraków 116,7
367 Hra Architekci Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 116,7
368 Elwoz Eco Sp. z o.o. Sierakowice 116,5
369 Quadrum Sp. z o.o. Kraków 116,3
370 Transformation Sp. z o.o. S.K. Warszawa 116,3
371 REMZAP Sp. z o.o. Puławy 116,3
372 Akor Sp. z o.o. Opacz Mała 115,7
373 Termika – Sp. z o.o. Gdańsk 114,7
374 Pro – Naft Sp. z o.o. sp.k. Krosno 114,5
375 Elektromontaż- Lublin Sp. z o.o. Lublin 114,5
376 Przedsiębiorstwo Budowlane Usługowo-Handlowe Zeliaś sp.j. Tarnów 114,2
377 Murapol Projekt Sp. z o.o. 15 S.K. Bielsko-Biała 114
378 Akro Development Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 113,8
379 Auto Design Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 113,8
380 Firma Bartosz sp.j. Bujwicki, Sobiech Białystok 112,9
381 Uni-Form Sp. z o.o. sp.k. Łódź 112,6
382 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Machnik Sp. z o.o. Mochnaczka Wyżna 112,6
383 Przedsiębiorstwo Robót Wodnych i Ekologicznych Eko – Wod Sp. z o.o. Świdnica 112,5
384 Aarsleff Biz Sp. z o.o. Świnoujście 112,4
385 Villa Baltica Sp. z o.o. S.K. Sopot 112
386 Multimon Polska Sp. z o.o. Żary 112
387 Rodźko Dewelopment Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 111,6
388 Grupa Unimax S.A. Kielce 111,5
389 Premont – Włocławek Białobrzewski, Kasprzak sp.j. Włocławek 111,2
390 Instal Bud Pecyna Sp. z o.o. Żelechlinek 111
391 Przedsiębiorstwo Budowlane Domos Sp. z o.o. S.K. Poznań 110,5
392 Totalbud S.A. Warszawa 110,4
393 Tele Haus Polska Sp. z o.o. Gądki 110,2
394 Hra Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 110,2
395 Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Chemobudowa Kraków S.A. Kraków 109,9
396 Lift Rzeszów Windy i Schody Ruchome Jan Kruczek i Wspólnicy sp.j. Rzeszów 109,7
397 Elemont Sp. z o.o. Opole 109
398 Elektromonter Z. i A. Gawałko sp.j. Ciechanów 109
399 Baumont Invest Sp. z o.o. sp.k. Brzesko 108,9
400 J-C Services Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 108,8
401 Przedsiębiorstwo Tynkbud-1 Sp. z o.o. Warszawa 108,8
402 Bytomski Zakład Usług Górniczych Sp. z o.o. Zabrze 108,1
403 HONEYWELL Sp. z o.o. Warszawa 108,1
404 Ekokanwod Czyszczoń i Półtorak sp.j. Nowy Korczyn 107,7
405 Przedsiębiorstwo SOLGRUD Sp. z o.o. Grudziądz 107,1
406 M2t Sp. z o.o. sp.k. Złotniki 107
407 Gl Work Sp. z o.o. Marki 106,8
408 Vik-Bud Sp. z o.o. S.K. Łask 106,7
409 PU Jarex Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 106,5
410 Lepiko Developer Sp. z o.o. sp.k. Skórzewo 106,1
411 ARKADA Sp. z o.o. Towarzystwo Budowlane Świnoujście 105,8
412 CR Remarketing Sp. z o.o. S.K. Radłów 105,6
413 PM GROUP POLSKA Sp. z o.o. Wrocław 105,4
414 Allcon Budownictwo Sp. z o.o. Gdynia 105,4
415 ENERGOPOL – WARSZAWA S.A. Warszawa 105,1
416 Omnikon Sp. z o.o. Łódź 104,8
417 Net Sp. z o.o. District Cooling S.K. Sokołów 104,7
418 Wod – Przem Sp. z o.o. S.K. Toruń 104,6
419 CZAN Sp. z o.o. i S.K. Garwolin 104,4
420 Arcus Technologie Sp. z o.o. Celestynów 104
421 PROTEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych i Elektroenergetycznych Wrocław 103,9
422 Tetris Poland Sp. z o.o. Warszawa 103,4
423 Wojt – Bud Sp. z o.o. Kraków 103
424 Firma Reklamowa Emo Neon J. Żurawski, T. Morawiec, M. Krawczyk sp.j. Częstochowa 102,9
425 Zakład Usług Budowlano – Handlowych Nowbud Aleksander Nowak, Edward Bracki sp.j. Kielce 102,8
426 Rttechnik Zach Gmbh sp.k. Poznań 102,8
427 Przedsiębiorstwo Budowlane i Usług Technicznych Granit Sp. z o.o. Brzesko 102,5
428 CAS Sp. z o.o. S.K. Warszawa 102,5
429 Profbud Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 102,4
430 Eurobud Grupa Sp. z o.o. Bystrowice 102,4
431 PPHU PAINPOL SYLWESTER DROŻDŻ Dębica 102,4
432 Grupa Drewhome Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 102,4
433 Sławbud sp.j. S.Gałązka, A.Gałązka Ostrów Mazowiecka 102,4
434 Eco – Team Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 101,8
435 Mwe Sp. z o.o. Warszawa 101,7
436 Systeq Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 101,5
437 Polbud-Pomorze Sp. z o.o. Łącko 101,5
438 Hydromex Plus Sp. z o.o. S.k. Częstochowa 101,4
439 Sanito Sp. z o.o. Warszawa 101,2
440 B & W Usługi Ogólnobudowlane Bożena Dzidkowska Pruszcz Gdański 101,1
441 Zakład Inżynieryjno-Budowlany Sp. z o.o. S.K. Zgierz 100,7
442 Elektr Otermex Sp. z o.o. Ostrołęka 100,5
443 P&P Sp. z o.o. Orle 100,5
444 TESGAS S.A. Dąbrowa 100,1
445 Kalla Sp. z o.o. Katowice 100
446 Przedsiębiorstwo Inżynierii Budowlanej Kopacki Sp. z o.o. Poznań 100
447 Siemaszko Sp. z o.o. Szczecin 100
448 Hydro-Instal Tadeusz Sieruta, Beata Sieruta sp.j. Ostrołęka 99,8
449 Przeds Usług Specjalistycznych MVB Sylwester Krzywiec S.J. Szczecin 99,7
450 Uniserv S.A. Katowice 99,7
451 Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Trans Ziem Zbigniew Jasiewicz Kraków 99,4
452 Wulkan Pro Sp. z o.o. S.K. Warszawa 99,3
453 D & H Termobud Sp. z o.o. Olsztyn 99
454 Marine Design Sp. z o.o. & Offshore Engineering S.K. Szczecin 98,9
455 Enprom Hvl Sp. z o.o. Warszawa 98,8
456 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego KARTEL S.A. Jędrzejów 98,7
457 Alstal Investment Sp. z o.o. sp.k. Bydgoszcz 98,6
458 Ols Sp. z o.o. sp.k. Lubliniec 98,3
459 Przedsiębiorstwo Budowlane Kuncer Sp. z o.o. Koszalin 98,1
460 Ibg Instalbud Sp. z o.o. Rzeszów 97,8
461 Energo-Trans-Met sp.j. W.Ćwiek i Wspólnicy Przykona 97,5
462 PROCHEM S.A. Warszawa 97,3
463 Espes Sp. z o.o. Opacz-Kolonia 97,2
464 Merrid Controls Sp. z o.o. Łódź 97,1
465 Edes Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 96,9
466 IMCE Sp. z o.o. & Co. sp.k. Szczecin 96,5
467 Jan Skubisz P.P.U.B. Inkomet Radomsko 96,3
468 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Pormat Mirosław Kapusta, Monika Gałuszka sp.j. Kraków 96,2
469 Inst – Sanit Sp. z o.o. Kiełpin 96
470 Przedsiębiorstwo Budowlano – Konserwatorskie CASTELLUM Sp. z o.o. Wrocław 96
471 MK DACH SYSTEM Sp. z o.o. Gliwice 95,5
472 Pg Budowa Sp. z o.o. sp.k. Rogowiec 95,3
473 Aquaren Sp. z o.o. S.K. Bytom 95,1
474 TERKAN sp. z o.o. sp.k. Chełmża 94,7
475 Rodeon Sp. z o.o. sp.k. Katowice 94,7
476 Tixewash Polska Danuta Alchimowicz sp.j. Góra Kalwaria 94,6
477 2K Serwis Sp. z o.o. S.K. Warszawa 94,5
478 Meritum Grupa Budowlana Sp. z o.o. sp.k. Kraków 94,2
479 Z.Polański, T.Iwanicki, M.Lajter Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Pil – Bud sp.j. Chobienia 94,1
480 Firma Ekosystem Sp. z o.o. Węgrzce 93,9
481 Pro – Urba Invest Sp. z o.o. Warszawa 93,8
482 Urba Sp. z o.o. Kraków 93,7
483 Mostostal Zabrze Biprohut S.A. Gliwice 93,6
484 Jasta Plus Sp. z o.o. sp.k. Żary 93,5
485 Racis Development Sp. z o.o. Suwałki 93,4
486 Matejko & Wesoły Biuro Projektowe Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 93,2
487 Jatax Sp. z o.o. Kłodzko 93,1
488 Insta L-Bud Plus Sp. z o.o. Warszawa 92,7
489 Res Energy Bgw Sp. z o.o. S.K. Olsztyn 92,6
490 BUD Sp. z o.o. Przeds. Usług Górniczych i Budowlanych Częstochowa 92,3
491 Ghelamco Poland Sp. z o.o. Warszawa 91,9
492 JML Serwis Sp. z o.o. S.K. Brzeźniak 91,9
493 Arco System Sp. z o.o. Oświęcim 91,9
494 Stalbau Sp. z o.o. sp.k. Wadowice 91,8
495 Triobud Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 91,7
496 P H U B PIOTR PAWLICA Drelów 91,7
497 Fibre System Sp. z o.o. Warszawa 91,6
498 Litus Invest Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 91,5
499 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pubr Sp. z o.o. Bydgoszcz 91,3
500 Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego Elbud w Katowicach Sp. z o.o. Katowice 91,3
501 Tbs Małopolska Sp. z o.o. Kraków 91,2
502 BAMIX Sp. z o.o. S.K. Warszawa 90,7
503 Praska 2 Go Sp. z o.o. S.K. Kraków 90,7
504 CADesigner Engineering Sp. z o.o. Katowice 90,6
505 Przedsiębiorstwo Budowlane Szeliga Sp. zo.o. Białystok 90,6
506 Inwestbud Baranowski, Radziejewski sp.j. Łomża 90,4
507 Pbo Śląsk Sp. z o.o. Sosnowiec 89,9
508 Firma Rokom Roboty Ogólnobudowlane i Renowacja Obiektów Zabytkowych H.G.I. Komorowscy sp.j. Kamienna Góra 89,7
509 Instal Cymorek sp.j. Pierściec 89,3
510 Ekoprojekt Sp. z o.o. Warszawa 89,2
511 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Eko-Montex Sp. z o.o. Mikołów 89
512 Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Przemysłowej Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 88,5
513 Elektromontaż Wschód Sp. z o.o. Łyski 88,2
514 EKOLAN S.A. Sopot 88,1
515 Multisun Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 88
516 Towarzystwo Inwestycyjne BTA Sp. z o.o. Warszawa 87,8
517 Beprinż Strefa Sp. z o.o. Zabrze 87,7
518 Gascontrol Polska Sp. z o.o. Suszec 87,3
519 Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. Białystok 87,3
520 Complex-Bud Sp. z o.o. Szczucin 87,2
521 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Modernizacyjne Eltechma Sp. z o.o. Rzeszów 87,2
522 Pall – Poland Sp. z o.o. Warszawa 87
523 Net Sp. z o.o. Smart Grid S.K. Sokołów 86,7
524 AJ PROFIBUD Sp. z o.o., S.K. Chmielnik 86,7
525 Safe Invest Sp. z o.o. Warszawa 86,7
526 Ultranet Sp. z o.o. Wrocław 86,7
527 Zakład Resocjalizacji Osadzonych Sp. z o.o. Poznań 86,6
528 Constructo Sp. z o.o. sp.k. Rogówko 86,4
529 M&J Bud Invest Sp. z o.o. Ms sp.k. Kielce 86,3
530 Pbm Budispaw sp.j. M. Czerwiński, M. Dolna-Mróz Warszawa 86
531 ABM Construction Sp. z o.o. Raszyn 85,9
532 Villa Development V.D. Management Sp. z o.o. S.K. Mińsk Mazowiecki 85,2
533 Algeo Sp. z o.o. Grabownica Starzeńska 85,1
534 Pri Inżbud Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 85,1
535 Zmi Wójcik S.J. Dobrków 84,7
536 K2 Storage Systems Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 84,3
537 Luans Sp. z o.o. Żory 84,3
538 Daldehog Intl Sp. z o.o. Wrocław 84,3
539 Fire – Wall Sp. z o.o. sp.k. Józefów 84,2
540 MARCIN TRZCIŃSKI DOHAL Kraków 84,1
541 Zakład Usług Inżynierskich Eldro-Fl Sp. z o.o. Żukowo 84
542 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Awpol Sp. z o.o. Kielce 83,8
543 Inter Construction Warszawa DVE Sp. z o.o. S.K. Warszawa 83,7
544 Kalter Sp. z o.o. Białystok 83,7
545 Enbud Sp. z o.o. Laskowa 83,6
546 FIRMA BUDOWLANO MONTAŻOWA BORYS JANUSZ BORYS Dębica 83,5
547 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe i Handlowe Agrobex Sp. z o.o. Szamotuły S.K. Poznań 83,1
548 Impuls Contractor Sp. z o.o. sp.k. Kraków 83,1
549 PAWEŁ ROCHOWSKI P U H AMPRO Radomsko 83
550 Arka Bud Sp. z o.o. Dąbrówka 83
551 Mostostal S.A. Warszawa 82,8
552 Wykonawstwo Robót Wodno-Sanitarnych Bango sp.j. Sławomir Goszczycki, Zdzisław Banaszczak, Wojciech Nowicki Brochocinek 82,8
553 Montex Arkadiusz Safandowski, Jerzy Górski, Roman Kuropatwiński sp.j. Unisławice 82,7
554 IDH Development S.A. Warszawa 82,5
555 Bau – Technik Sp. z o.o. sp.k. Poznań 82,1
556 Furmanek Renewal Sp. z o.o. S.K.A. Daleszyce 82,1
557 EL-MOT Józef Znojek Tuszyn 82,1
558 Sof Dębniki Development Sp. z o.o. Warszawa 81,9
559 Tree Team Sp. z o.o. Łubna 81,9
560 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Hand-Bud Sp. z o.o. Dębica 81,7
561 Termo-Dek Roman Bartczak, Andrzej Markowski sp.j. Poznań 81,4
562 Dalm Sp. z o.o. sp.k. Białystok 81,1
563 Ksj Development Sp. z o.o. sp.k. Jelenia Góra 81,1
564 Elomatic Sp. z o.o. Gdańsk 81
565 Novmar Sp. z o.o. Kraków 80,9
566 Cs-Bud Chyła Sikorski sp.j. Ługwałd 80,9
567 NOMA 2 Sp. z o.o. Katowice 80,8
568 Euro-Inwest Projekt Grzegorz Engler, Tomasz Lach sp.j. Zabrze 80,8
569 Osiedle Róż 1 Prestige PM Sp. z o.o. S.K. Warszawa 80,7
570 Agrobaza Sp. z o.o. S.K. Mielec 80,7
571 M – Bud Sp. z o.o. sp.k. Pieszyce 80,6
572 Przedsiębiorstwo Budowlano-Instalacyjne Budomax Biały, Kuźniar sp.j. Rzeszów 80,4
573 Bds Budownictwo Sp. z o.o. Łódź 80,3
574 Pro-Bud Janusz Pawłowski i Wspólnicy. sp.j. Legnica 80,3
575 Technobud Nowy Sącz Sp. z o.o. Sp.k. Nowy Sącz 80,2
576 Nowrem Group Sp. z o.o. sp.k. Jaworzno 79,9
577 Handan Instalacje Sanitarne Sidoruk i Sidoruk sp.j. Stanisławowo 79,8
578 GLIF PPUH Grodzisk Mazowiecki 79,7
579 Neko Energia Sp. z o.o. sp.k. Rybnik 79,5
580 MIMATECH Sp. z o.o. Warszawa 79,3
581 Budmix Sp. z o.o. Wąsoskie Holendry 79,2
582 Malbud Sp. z o.o. Łupice 79,1
583 Budotermika Sp. z o.o. sp.k. Busko-Zdrój 78,9
584 Wartico Invest Sp. z o.o. Warszawa 78,9
585 Instalbud E.Gałek i Partnerzy sp.j. Lubycza Królewska 78,7
586 Zakład Techniczno-Budowlany Polbau Sp. z o.o. Opole 78,6
587 Sys-Term Sp. z o.o. S.K. Wrocław 78,4
588 EXPRES-KONKURENT Sp. z o. o. S.K. Kraków 78,3
589 Telekom Data Sp. z o.o. Zakrzewo 78,3
590 Inelbud Sp. z o.o. Sp.K. Jaksice 78
591 FIRMA BUDOWLANA DOLMAR JASIŃSKI GRZEGORZ Ruziec 77,9
592 SBB Energy S.A. Opole 77,8
593 Rajbud Development Sp. z o.o. Poznań 77,8
594 Biuro Projektów M.Rygowska i K.Siliński sp.k. Golina 77,7
595 PLE Development Sp. z o.o. Warszawa 77,7
596 Cjr Polska Sp. z o.o. Warszawa 77,6
597 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Mark-Bud Sp. z o.o. Białystok 77,5
598 IDEA – INWEST Sp. z o.o. Szczecin 77,4
599 Tech-Mont Engineering Z. Brzeziński E. Sochacki sp.j. Włocławek 77,3
600 Rawicom Sp. z o.o. Sp.K. Łabiszyn 77,2
601 Tectum Group Sp. z o.o. Piastów 77,1
602 Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska Ekowodrol Sp. z o.o. Koszalin 77,1
603 Tarczyn Centrum Tanga Sp. z o.o. S.K. Tarczyn 76,9
604 Zakład Robót Budowlanych TEELDOM Sp. z o.o. S.J. Poznań 76,7
605 Firma Menadżersko-Konsultingowa Kolmen Sp. z o.o. Lublin 76,5
606 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG HYDROTECHNICZNYCH RUSIECKI ADAM RUSIECKI Szczecin 76,5
607 Kmm Elektro Sp. z o.o. Wrocław 76,5
608 Całus Sp. z o.o. Sp.K. Boruja Nowa 76,5
609 Kik Sp. z o.o. S.K. Ostrzeszów 76,2
610 Wielobranżowa i Projektowa Sp. z o.o. Monat Gdańsk 76,1
611 Stabilizator Maszyny Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 76,1
612 Elstuk Sp. z o.o. Kielce 76
613 Wiksbud Sp. z o.o. Lipno 76
614 Wojtpol T.Wojtysiak, Z.Krześniak sp.j. Kozienice 75,9
615 North Budownictwo Sp. z o.o. Bis S.K. Poznań 75,8
616 Konsek Janusz, Konsek Ewa Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Konsek Sp. J. Żory 75,7
617 JRW Fundamenty Sp. z o.o. S.K. Kraków 75,5
618 Zakład Instalacji Sanitarnych Mróz sp.j. Ostrołęka 75,4
619 TADEUSZ SZROMEK ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY Orzesze 75,1
620 INWEST LIM Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 75,1
621 Przedsiębiorstwo AGAT S.A. Koluszki 74,9
622 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Wolimex Eugeniusz Wojak Limanowa 74,9
623 Technet Invest Sp. z o.o. S.K. Wisła 74,8
624 Patwik Barbara i Roman Oskroba sp.j. Radomyśl nad Sanem 74,8
625 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlano-Handlowe REMBIS Sp. z o.o. Janikowo 74,7
626 Spec-Rem S.A. Płock 74,6
627 Abc Apartamenty sp.j. Galewski I Kasprowicz Piła 74,4
628 Kemada Sp. z o.o. sp.k. Łódź 74,4
629 Inteve Sp. z o.o. sp.k. Łódź 74,4
630 Firma Budowlana Majerczak sp.j. Radwanowice 74,3
631 Prodlew Sp. z o.o. Warszawa 74,2
632 Przedsiębiorstwo Budowy Elektrowni i Przemysłu Beton-Stal Ostrołęka Sp. z o.o. Ostrołęka 74,2
633 Przedsiębiorstwo Usług Ciepłowniczych Max-Rem Sp. z o.o. sp.k. Poznań 74,1
634 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Sanbud Sp. z o.o. Olsztyn 74
635 Elpator Sp. z o.o. Zaczernie 73,9
636 Vortex Polska Management Sp. z o.o. Vortex Polska sp.k. Szczecin 73,9
637 PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE A Z BUD ZBIGNIEW FRĄK Radom 73,7
638 Creo Sp. z o.o. Rzeszów 73,4
639 WUPRINŻ S.A. Poznań 73,3
640 Elmiko Sp. z o.o. Mikołów 73,3
641 Kls Projekt Sp. z o.o. Mielec 73,2
642 ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A. Rzeszów 72,7
643 Mw Kontrakt Sp. z o.o. sp.k. Reda 72,5
644 Przedsiębiorstwo Budowlano-Projektowe Bud-Projekt Szymański i Książkiewicz sp.j. Koszalin 72,5
645 Zakład Usługowo Handlowy Instalatorstwo i Artykuły Elektryczne Wiśniewski Nidzica Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 72,5
646 Budimex Budownictwo Sp. z o.o. Warszawa 72,4
647 Abart Wykładziny E.M. Płowaś sp.j. Kraków 72,3
648 Podar Sp. z o.o. Ostróda 72,2
649 Fit Park Sp. z o.o. S.K. Toruń 72,2
650 Przedsiębiorstwo Budowlane West Sp. z o.o. Chełmce 72
651 Norma Bud S.A. Warszawa 71,9
652 An-Elec Sp. z o.o. Gdynia 71,7
653 Akropol Konstrukcje Sp. z o.o. Luboń 71,7
654 Przedsiębiorstwo Transportowo Budowlane Krystian Szczepański sp.k. Przemyśl 71,6
655 Fonbud S.A. Sp.K. Wrocław 71,4
656 SD Adamek Sp. z o.o. S.K. Topola-Osiedle 71,4
657 B.B.K. Polska Sp. z o.o. Szlachtowa 71,4
658 Bkc-Invest Bartosz Cichorek Tomasz Cichorek sp.j. Wasilków 71,3
659 Pbm Sułkowscy sp.j. Limanowa 71,3
660 Inter – Bud Systemy Elewacyjne Sp. z o.o. Kraków 71
661 Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Kielce S.K. Kielce 70,9
662 Ekocentrum – Wrocławski Ośrodek Usług Ekologicznych Sp. z o.o. Wrocław 70,8
663 Wtórbet Sp. z o.o. Bielsko-Biała 70,7
664 BDS Instal Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 70,7
665 Cholbud Sp. z o.o. sp.k. Kamionki 70,2
666 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Budomont-7 Sp. z o.o. Ruda Śląska 70
667 SB Complex Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 70
668 Azis – Mining Service Sp. z o.o. Wodzisław Śląski 69,9
669 Geotec Sp. z o.o. sp.k. Gorlice 69,9
670 Milart Sp. z o.o. Wrocław 69,7
671 Ig1 Developer Sp. z o.o. Wrocław 69,4
672 Krakowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Kraków 69,4
673 LAMBDA S.A. Łódź 69,3
674 Łunibud sp.j. Łuniewski Warszawa 69,3
675 Romast Bis Sp. z o.o. Nieporęt 69,2
676 Zakład Robót Instalacyjnych Instalbud J. Pankiewicz L.Lewicki sp.j. Legnica 69,2
677 SKB S.A. Warszawa 69,2
678 Five Development Sp. z o.o. S.K. Warszawa 69
679 T.L.S. – Transport & Logistik & Stahlbau Sp. z o.o. Warszawa 69
680 Przedsiębiorstwo Instalacyjne Unimax Sp. z o.o. Kielce 68,8
681 Novmar Balice Sp. z o.o. S.K. Balice 68,3
682 Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe Ntb Sp. z o.o. Skawina 68,3
683 Karo – Bud Sp. z o.o. S.K. Szczecin 68,3
684 Inox Instal Sp. z o.o. S.K. Brzesko 68,2
685 Engie Ec Serwis Sp. z o.o. Słupsk 68,1
686 Talmex Sp. z o.o. Jaworzno 67,8
687 Monrem T. M. Wiciejewski S.K. Poznań 67,8
688 Struxi Sp. z o.o. Opole 67,6
689 Noraco Sp. z o.o. Warszawa 67,6
690 Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Piotrowski Sp. z o.o. Poznań 67,6
691 Eko-Solar Sp. z o.o. Wszeradów 67,5
692 St Twarowscy sp.j. Zaścianki 67,3
693 Elektromonter Sp. z o.o. S.K. Łódź 67,1
694 Gazonaft Sp. z o.o. Przemyśl 67
695 BARC WARSZAWA S.A. Warszawa 66,9
696 Rapid Sp. z o.o. Olkusz 66,7
697 Energo-Komplex Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 66,7
698 Corfus Sp. z o.o. Swarzędz 66,7
699 Katowice Q Hotel Sp. z o.o. S.K. Kraków 66,5
700 Limes Sp. z o.o. Gdańsk 66,4
701 PCG Deweloper Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 66,3
702 Mt-Eco Sp. z o.o. Imielin 66,3
703 Termall Sp. z o.o. Rozruch Moc Ekologia Bełchatów 66,2
704 Siga-Tech Sp. z o.o. S.K. Maszków 66,2
705 Instytut Energii Sp. z o.o. Barczewo 66,2
706 Rega M.H. Gajdel sp.j. Węgorzyce 66,2
707 Przedsiębiorstwo Budowlane Budirem Lucjan Macek, Ewa Żurek sp.j. Sosnowiec 66,2
708 Area-Term Sp. z o.o. Spółka Komandytowa. Czarnochowice 66,2
709 Grupa Ekoenergia Sp. z o.o. Sierakowice Prawe 66,2
710 Copco Plus Sp. z o.o. Imielin 66
711 JÓZEF MICHÓR FIRMA USŁUGOWO HANDLOWO TRANSPORTOWA KOP TRANS Wilczyce 66
712 Alchem Dariusz Igielski, Paweł Chlewicki sp.j. Świecie 65,9
713 Antwerpia Sp. z o.o. Warszawa 65,9
714 Przedsiębiorstwo Gospodarki Maszynami Budownictwa Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 65,9
715 Nakar Kurlit Sp.J. Drawsko Pomorskie 65,8
716 Elmo Elektro Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 65,7
717 Balkar Technology Sp. z o.o. Staszów 65,7
718 Przedsiębiorstwo Robót Melioracyjnych i Ochrony Środowiska Ekomel Sp. z o.o. Chojnice 65,6
719 Gleeds Polska Sp. z o.o. Warszawa 65,3
720 Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych BAZA Sp. z o.o. S.K. Toruń 65,3
721 BART Sp. z o.o. Sosnowiec 65,2
722 Spółka Budowlana Inst-Mont H.Bis, M.Wolnicki sp.j. Tomaszów Mazowiecki 65,2
723 MPK Budownictwo Sp. z o.o. Falenty Nowe 65,1
724 Kfb Acoustics Sp. z o.o. Wrocław 65,1
725 Opgk Rzeszów S.A. Rzeszów 64,9
726 Mostostal Zabrze Realizacje Przemysłowe S.A. Gliwice 64,9
727 PHU INKO 2001 K. Łukasik, K. Kaczor, J. Majewski S.J. Nowy Sącz 64,8
728 Laboro Plus Sp. z o.o. Warszawa 64,7
729 ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY AGGH S C ARKADIUSZ GROMUŁ GRZEGORZ HLEBOWICZ Olsztyn 64,7
730 Gispro Sp. z o.o. Szczecin 64,7
731 Pro Alex Sp. z o.o. sp.k. Sopot 64,6
732 Ruben-Bau Sp. z o.o. Jelenia Góra 64,5
733 Scala Sp. z o.o. sp.k. Poznań 64,5
734 BAXTOM Sp. z o.o. Mława 64,5
735 J.M.Inwest Sp. z o.o. Warszawa 64,4
736 Biproraf Sp. z o.o. Gdańsk 64,4
737 Zeg Zakład Elektryczny Sp. z o.o. Gryfice 64,2
738 Enso – Orłowski, Szymczak sp.j. Szczecin 64,2
739 Firma ML Sp. z o.o. S.K. Bolesławiec 64,1
740 PB Baumar Sp. z o.o. S.K. Polska Nowa Wieś 64,1
741 EUROPEL Sp. z o.o. Korczyna 64,1
742 Telnet Sp. z o.o. S.K. Bielany Wrocławskie 64
743 GT Projekt Sp. z o.o. & Spółka Komandytowa Tarnowo Podgórne 63,9
744 Eco Invest – Bud Sp. z o.o. S.K. Wrocław 63,6
745 Tapipol-Witold Rzeźnik sp.j. Wrocław 63,6
746 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Building Bulls Sp. z o.o. Warszawa 63,4
747 ZUET ENERGIA sp. z o.o. Płock 63,3
748 Elsur Sp. z o.o. Legnica 63,2
749 Bako Sport G. Baran, R. Koziołek sp.j. Dąbrowa Górnicza 63
750 Eds Strojny sp.j. Kołobrzeg 63
751 Buczkowscy Sp. z o.o. Gierzwałd 62,9
752 Solartime Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 62,9
753 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe LEM-BUD – Sp. z o.o. Toruń 62,9
754 Piąta Pora Roku Sp. z o.o. sp.k. Płoty 62,9
755 Radius Projekt Budowa Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 62,9
756 Duramex Sp. z o.o. Borkowo 62,8
757 Link Sp. z o.o. Poznań 62,7
758 Kyotec Polska Sp. z o.o. Warszawa 62,6
759 TBS Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kamienna Góra 62,6
760 Bogdan Duplaga Instalatorstwo Sp. z o.o. Racławówka 62,5
761 KAŹMIERCZAK PRZEDSIĘBIORSTWO ROBÓT INSTALACYJNO INŻYNIERYJNYCH ZBIGNIEW KAŹMIERCZAK Kosów 62,4
762 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Szopińscy Sp. z o.o. Chojnice 62,4
763 Przedsiębiorstwo Instalacji i Konstrukcji Instalex M.Zieliński sp.j. Słupsk 62,2
764 PROCOM System S.A. Wrocław 62,2
765 Ekowent sp.j. M. Płaczek, R. Dziech Bielsko-Biała 62,1
766 Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Meliobud Sp. z o.o. Nowogrodziec 62,1
767 Aodc Sp. z o.o. Warszawa 62
768 Kapeo Sp. z o.o. Mściszewice 62
769 Naar Technik Polska Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 62
770 Apply Capnor Poland Sp. z o.o. Kraków 62
771 STANISŁAW BORSKI PRZEDSIĘBIORSTWO INSTALACYJNO BUDOWLANE B O R S K I Gdynia 61,9
772 Mag-Mar Sp. z o.o. Białystok 61,8
773 CZYŻYNY Spółdzielnia Mieszkaniowa Kraków 61,8
774 Chemar Rurociągi Sp. z o.o. Kielce 61,7
775 Savi Sp. z o.o. Oborniki Śląskie 61,6
776 Anc System Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 61,6
777 G & A Development Sp. z o.o. Ruda Śląska 61,4
778 Piuk i Gaweł – Ceramika Sp. z o.o. Węglówka 61,3
779 Energo-Eko-System Sp. z o.o. Katowice 61,3
780 Przedsiębiorstwo Budowlane Budomal Słowik, Subalski, Zięba sp.j. Koszalin 61,3
781 Kaefer S.A. Warszawa 61,2
782 BUDOKOP WOJCIECH SUKOW Elbląg 61,2
783 GERBUD GERARD OCHOCIŃSKI Płock 61,2
784 D&J Technology Poland Sp. z o.o. Kielce 61,1
785 Bio-Tech Sp. z o.o. Stanisławów Pierwszy 61
786 Solartime Sp. z o.o. Rzeszów 61
787 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Budmont Smykla, Krzyżelewski, Szymańska sp.j. Świecie 60,9
788 M & J Bud Invest Sp. z o.o. PL sp.k. Kielce 60,8
789 Marpol Sp. z o.o. S.K. Sulechów 60,8
790 Zw Investment Sp. z o.o. S.K. Piotrków Trybunalski 60,6
791 AWE Sp. z o.o. S.K. Warszawa 60,5
792 Przemysłówka Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Holding Sp. z o.o. Olsztyn 60,4
793 Daas Polska Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 60,4
794 Radomskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Administrator Sp. z o.o. Radom 60,3
795 Js Budownictwo Sp. z o.o. Lublin 59,8
796 Fabryka Domów Spomet S.A. Bielsko-Biała 59,8
797 Nordipol Sp. z o.o. S.K. Banino 59,6
798 Quality Expert Sp. z o.o. S.K. Żmigród 59,5
799 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Eko sp.j. B.Brzęczek Z.Wójcik Gdynia 59,5
800 Murapol Jaśkowa Dolina Sp. z o.o. Bielsko-Biała 59,4
801 WW Building Poland Sp. z o.o. Grybów 59,3
802 TEMEX sp. z o.o. sp.k. Zakliczyn 59,3
803 INTER-BUD DEVELOPER Sp. z o.o. S.K. Kraków 59,2
804 LOTOS LAB Sp. z o.o. Gdańsk 59,1
805 Przedsiębiorstwo Budowlane SAWREM Sp. z o.o. S.K. Wrocław 59
806 Przedsiębiorstwo Remontowo – Budowlane TERMOCHEM Sp. z o.o. Puławy 59
807 Venta-Technology Sp. z o.o. Karwiany 59
808 DM Building Sp. z o.o. Warszawa 58,9
809 Etat-Hr Sp. z o.o. S.K. Rybnik 58,6
810 Dworek Polski Sp. J. Koziński Jacek, Rybak Grzegorz Zalesie Górne 58,6
811 Instal-Gaz Sp. z o.o. sp.k. Płock 58,5
812 Wolf Technoprojekt Sp. z o.o. sp.k. Trzebownisko 58,4
813 Friwen Sp. z o.o. S.K. Warszawa 58,4
814 Zakład Ogólnobudowlany Remeco R. Waszczuk, T. Waszczuk sp.j. Wilków 58,3
815 Veolya Sp. z o.o. Zabrze 58,3
816 Global Trakk Sp. z o.o. sp.k. Kije 58,1
817 Przedsiębiorstwo Budownictwa Mieszkaniowego Śródmieście Andrzej Biruk, Lech Jerzy Pilecki, sp.j. Białystok 58,1
818 Rinkon Sp. z o.o. Płock 58
819 Krakdźwig Sp. z o.o. Kraków 58
820 Robyg Słoneczna Morena Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 57,9
821 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Drewa-Hydroinstal Sp. z o.o. Bolszewo 57,9
822 Work Invest Bud Sp. z o.o. sp.k. Poznań 57,8
823 Esinvest Sp. z o.o. sp.k. Opoczno 57,7
824 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Hydrobud Sp. z o.o. Chorzów 57,6
825 Gridnet Sp. z o.o. S.K. Warszawa 57,5
826 BUD – AR Sp. z o.o. Gniezno 57,4
827 Gliwickie Biuro Projektów Budownictwa Przemysłowego Projprzem S.A. Gliwice 57,4
828 Eastwave Building Company Sp. z o.o. Warszawa 57,3
829 Polttimo Sp. z o.o. Niedyszyna 57
830 Max-Invest Sp. z o.o. Sosnowiec 56,9
831 Konstroj Sp. z o.o. Warszawa 56,8
832 Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego Hydros Tadeusz Kulesza, Adam Kulesza sp.j. Białystok 56,8
833 Adamex Grupa Sp. z o.o. sp.k. Międzyświeć 56,8
834 7r Logistic Silesia Sp. z o.o. Kraków 56,7
835 Vaks S.A. Wrocław 56,7
836 Fes Instalacje Sp. z o.o. Gdańsk 56,6
837 Aluco System Sp. z o.o. Kielce 56,5
838 ELEKTROPAKS sp. z o.o. Łuszczów-Kolonia 56,5
839 GLOBAL-MSI Sp. z o.o. Kraków 56,5
840 Przedsiębiorstwo Robót Zmechanizowanych Budostal 8 S.A. Trzebinia 56,4
841 Dagtech Sp. z o.o. S.K. Głogówko 56,4
842 Zachód Invest Sp. z o.o. Kostrzyn 56,3
843 Schwander Polska Sp. z o.o. S.K. Stadła 56,3
844 Zakład Usług Budowlanych Budmel – Zyguła, Kapusta sp.j. Tymianka 56,3
845 FS Nieruchomości S. A. Lublin 56,3
846 Akcept Polska Sp. z o.o. S.K. Szczecin 56,2
847 ENCO Sp. z o.o. Warszawa 56,1
848 Kompago Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 56,1
849 Refsystem Sp. z o.o. Grudziądz 56,1
850 Kaema Sp. z o.o. Lublin 56
851 Murapol Projekt Sp. z o.o. Garbarnia sp.j. Bielsko-Biała 56
852 Przedsiębiorstwo Budowlane Jur-And sp.j. Jerzy Kościk Andrzej Wrona Lublin 56
853 Przedsiębiorstwo Budomex Sp. z o.o. Włocławek 55,9
854 Elmax Żywicki Sp. z o.o. Tychy 55,8
855 Zisco S.A. Katowice 55,8
856 BSI Construction Sp. z o.o. Śrem 55,8
857 Elmontaż Sp. z o.o. Żywiec 55,6
858 Izodom Sp. z o.o. sp.k. Nawojowa 55,4
859 Presystem Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 55,4
860 P.K.Tele Jacek Paprota, Dariusz Kulikowski Sp.J. Warszawa 55,3
861 Boccard Polska Sp. z o.o. Michałowice 55,3
862 Eltec Global Electric Sp. z o.o. Jaworzno 55,3
863 Cobouw Polska Sp. z o.o. Łódź 55,2
864 Eltel Adam i Krzysztof Górzyńscy sp.j. Rychnowy 55,1
865 Elpower Sp. z o.o. Kąty Wrocławskie 55,1
866 Chłód Cooling Center Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 55
867 General Automatic Sp. z o.o. S.K. Kraków 55
868 Polservice Geo Sp. z o.o. Warszawa 55
869 Jimmy Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 54,9
870 Barbara Jaksa Piątkowisko 54,9
871 Pilamis Sp. z o.o. S.K. Łódź 54,9
872 Hoster Sp. z o.o. Wejherowo 54,8
873 TARGO S.A. Gdynia 54,7
874 Termotech Sp. z o.o. Piła 54,6
875 Eltop sp.j. Wasiniak, Piskorski, Grabowski Toruń 54,6
876 MDP Engineering Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 54,5
877 Rwgw Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 54,5
878 OPEX S.A. Opole 54,5
879 Inwest Cw Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 54,4
880 Dachland Sp. z o.o. Olsztyn 54,4
881 Pjm Invest Sp. z o.o. sp.k. Kielce 54,4
882 Art-Dom Sp. z o.o. Kołobrzeg 54,4
883 Ozenergia Sp. z o.o. Zielona Góra 54,4
884 Expert Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Kraków 54,3
885 Ksebek Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 54,3
886 Ventus Berdzik Parzelski S.J. Radom 54,3
887 MANSTEL Bednarczyk, Słowik, Wiącek S.J. Maniowy 54,2
888 PB Jaekel-Bud-Tech Sp. z o.o. sp.k. Chorzów 54,2
889 Dobre Domy Flak & Abramowicz Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 54,1
890 Neostar Sp. z o.o. Warszawa 54
891 Werner Sp. z o.o. S.K. Mosina 53,9
892 Milimex S.A. Siemianowice Śląskie 53,9
893 Erion Sp. z o.o. Bystra 53,8
894 Elipsoida Sp. z o.o. S.K. Warszawa 53,7
895 Przedsiębiorstwo Remontowo-Montażowe Remo Sp. z o.o. Puławy 53,5
896 Nextnet Śmietanko & Pietruszewski sp.j. Warszawa 53,5
897 Energotech Lublin Sp. z o.o. Lublin 53,4
898 Slx Sp. z o.o. Komorniki 52,9
899 Ebudowlanka Sp. z o.o. Dobryszyce 52,8
900 Trend Projekt Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 52,7
901 Zibet Sp. z o.o. Myślenice 52,6
902 MAKBUD S C EWA JĘDRYCHOWICZ MIROSŁAW KLIMEK Grodzisk Mazowiecki 52,5
903 Ars Group Sp. z o.o. S.K. Kraków 52,5
904 ZIB Hołda Sp. z o.o. Kraków 52,4
905 Elektromonter – Jaworzno Sp. z o.o. Jaworzno 52,4
906 Zakład Usług Budowlanych BAU GIPS Grzegorz Lebda Nowy Sącz 52,4
907 Kraksprzęt Sp. z o.o. S.K. z siedzibą w Krakowie Kraków 52,3
908 H2optim Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Baranowo 52,3
909 Przedsiębiorstwo Budowlane Dermex Sp. z o.o. Chełmek 52,3
910 Procad Budziewski, Sobociński sp.j. Koluszki 52,1
911 Vimar T. Bartoszek W. Pędzieszczak sp.j. Warszawa 52
912 Reverto II Sp. z o.o. Głogów 52
913 Atma Sp. z o.o. Pszczyna 52
914 Perfect Building Renovations Sp. z o.o. S.K. Leszno 51,9
915 Budopol – Chata – M6 Żynda S.J. Suwałki 51,8
916 Financing & Manufacturing & Know-How Sp. z o.o. Krasków 51,7
917 PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG INWESTYCYJNYCH ANDRZEJ DZIENISZEWSKI Iława 51,6
918 Tarcon Invest Sp. z o.o. S.K. Tarnów 51,6
919 Murapol Projekt Sp. z o.o. 14 S.K. Bielsko-Biała 51,5
920 Hydroterm Sp. z o.o. Michałówka 51,5
921 Roof Sp. z o.o. Katowice 51,4
922 Biuro Projektów Gospodarki Wodnej i Ściekowej Biprowod – Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 51,4
923 Inplus Energetyka Sp. z o.o. Olsztyn 51,4
924 EL-SYSTEM Sp. z o.o. S.K. Zawiercie 51,4
925 SGW Budownictwo Waldemar Stelmach sp.k. Radom 51,3
926 Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane AGAD Sp. z o.o. Toruń 51,3
927 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Centrum Sp. z o.o. Gdańsk 51,3
928 Investmax Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 51,2
929 Mixbet PP Sp. z o.o. sp.k. Łomża 51,2
930 JT S.A. Warszawa 51,2
931 Velco Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 51,1
932 Colian Developer Sp. z o.o. S.K. Kalisz 51
933 ELMONT GRUPA S.A. Łyski 51
934 Zakład Techniki Cieplnej I Chłodniczej Klima Sp. z o.o. Łomianki 50,9
935 Admix Geoterm Instal Sp. z o.o. sp.k. (Dawniej Admix Gti Sp. z o.o. ) Warszawa 50,9
936 Jutom Sp. z o.o. S.K. Blizne Łaszczyńskiego 50,9
937 ARCADIS Sp. z o.o. Warszawa 50,8
938 Edag Engineering Polska Sp. z o.o. Warszawa 50,8
939 Progreg Infracity Sp. z o.o. Pabianice 50,6
940 Transwiertel Sp. z o.o. Świdnik 50,5
941 APS Automatyka Przemysłowa Serwis A. I E. Durańscy, Z. I M. Gmaj S.J. Pruszków 50,5
942 Przedsiębiorstwo Budowlane Fest Sp. z o.o. Szczecin 50,4
943 WPW Invest Sp. z o.o. Łódź 50,4
944 Mi Dan Sp. z o.o. Wrocław 50,4
945 Symetrium Sp. z o.o. sp.k. Kraków 50,4
946 Krajewski Konstrukcje Sp. z o.o. S.K. Wrocław 50,3
947 Geobid Sp. z o.o. Katowice 50,3
948 Biuro Studiów, Projektów i Realizacji ENERGOPROJEKT – KATOWICE S.A. w Katowicach Katowice 50,3
949 Bohle Polska Sp. z o.o. Rzezawa 50,3
950 Intitek Polska Sp. z o.o. Poznań 50,3
951 PSG Deweloper Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Trzebnica 50,2
952 Zis Olsztyn Sp. z o.o. Jonkowo 50,1
953 Przedsiębiorstwo Inwestycyjno – Remontowe Przemysłu MONTOREM S.A. Kraków 50
954 ZURiP S.A. Zakład Usług Remontowych i Produkcyjnych Małogoszcz 50
955 Sun Project Sp. z o.o. Jelenia Góra 49,9
956 Ata-Technik Sp. z o.o. S.K.A. Budzyń 49,9
957 Przedsiębiorstwo Robót Wodno – Kanalizacyjnych Rokan Rość Dawid sp.j. Rzeszów 49,8
958 Ms Team Sp. z o.o. Jawor 49,7
959 Bartla Development Sp. z o.o. Kraków 49,6
960 Zakład Ogólnobudowlany Józef Urbaniak Chojnice 49,6
961 COMFORTCLIMA Grzegorz Grzenda Mińsk Mazowiecki 49,6
962 Dabi S.Budny, M.Budny S.J. Czechowice-Dziedzice 49,5
963 Optifloor Sp. z o.o.-Spółka Komandytowa Oświęcim 49,5
964 Hoffman A.D. Sp. z o.o. Wrocław 49,5
965 Przedsiębiorstwo Usługowe Prebud-Elt Sp. z o.o. sp.k. Kraków 49,5
966 Kosbud Sp. z o.o. S.K. Tarnobrzeg 49,5
967 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Krospol Stachura sp.j. Krosno 49,4
968 Zakład Robót Instalacyjno-Inżynieryjnych Hydropex Sp. z o.o. S.K. Złotów 49,4
969 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe James Sp. z o.o. Bielsko-Biała 49,4
970 Ekoenergia Polska Sp. z o.o. Kielce 49,3
971 Probon.Pl Sp. z o.o. S.K. Tarczyn 49,3
972 GRIZ POLAND sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 49,3
973 F1 Industries Sp. z o.o. sp.k. Poznań 49,3
974 DEMOCO Poland Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 49,2
975 Kaform Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 49,2
976 Opolskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Opole 49,2
977 A-G Sp. z o.o. S.K. Skoczów 49,2
978 Conway Stf Sp. z o.o. sp.k. Ślęza 49,1
979 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Klimatyzacji Hydropol-Dekor Ryszard Reniewski i Krzysztof Pietrek sp.j. Wrocław 49,1
980 Izo-Eko Centrum Sp. z o.o. Ostrzeszów 49,1
981 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Budopol Suwałki Hajko sp.j. Suwałki 48,9
982 LAPIS sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 48,9
983 Dom Investment Holding Sp. z o.o. Warszawa 48,8
984 CKTIS S.A. Płock 48,8
985 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Remont 4 Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 48,8
986 Pragma Sp. z o.o. Kraków 48,7
987 Instac Sp. z o.o. Stara Iwiczna 48,7
988 Gór – Karbo Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 48,6
989 Btw Fleet Management Sp. z o.o. Gniezno 48,6
990 Cegiełka Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 48,5
991 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Karos H. Olchowski A. Olchowska sp.j. Sędławki 48,5
992 EL – SAN – BUD Adam Jaskuła i Wspólnicy Sp. z o.o. Jelcz-Laskowice 48,4
993 Podkowa Sp. z o.o. Warszawa 48,3
994 PPUH MEL – KAN Sp. z o.o. Grudziądz 48,2
995 ISL – Innowacyjne Systemy Logistyczne Sp. z o.o. Kraków 48,2
996 Recult Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 48,2
997 Ab-Development Sp. z o.o. Gliwice 48,1
998 Lafrentz Polska Sp. z o.o. Poznań 48
999 Manitowoc Crane Group Poland Sp. z o.o. Warszawa 47,9
1000 Master Emil Borys sp.j. Wysokie Mazowieckie 47,9
1001 Olsztyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Olsztyn 47,8
1002 Posadzki Rutecki Sp. z o.o. Baranów 47,8
1003 Gw Sprinkler System Sp. z o.o. Warszawa 47,7
1004 Inmax, A.Chojecki, sp.j. Warszawa 47,7
1005 NAVIGA – STAL Sp. z o.o. Kiełczów 47,6
1006 TEL – MET Sp. z o.o. Katowice 47,6
1007 Ivia S.A. Katowice 47,5
1008 Nawitel Wrocław Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Bielany Wrocławskie 47,5
1009 BMG Group Sp. z o.o. S.K. Kostrzyn nad Odrą 47,5
1010 Landl Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Jaworzno 47,4
1011 Eksplo-Tech Sp. z o.o. Suszec 47,4
1012 Mazur Sp. z o.o. Świecie 47,4
1013 Przedsiębiorstwo Produkcji i Usług Technicznych Inex Sp. z o.o. Gdańsk 47,4
1014 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Bytom 47,4
1015 Instalacje Sylwester Kocik S.K. Tarnów 47,3
1016 Zis Mieczysław Świątek, Dominik Świątek sp.j. Topola Mała 47,2
1017 BIPROMET S.A. Katowice 47,2
1018 Eko Development Polska Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 47,1
1019 Dś Development Własne M Sp. z o.o. Wrocław sp.k. Leszno 47
1020 Transmag R.S. Mularczyk sp.j. Bogucin 46,9
1021 TOTALBUD INWESTYCJE Sp. z o.o. Warszawa 46,9
1022 Fagioli Polska Sp. z o.o. Warszawa 46,9
1023 ITA Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 46,9
1024 Ersbet Sp. z o.o. Nowy Sącz 46,9
1025 2 Sun Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 46,8
1026 Techgór Sp. z o.o. Suszec 46,7
1027 PUH GEO – SYSTEM Sp. z o.o. Warszawa 46,6
1028 Forbau Konstrukcje Sp. z o.o. Kraków 46,6
1029 Mesa Inżynierowie i Architekci Sp. z o.o. sp.k. Bytom 46,5
1030 Przedsiębiorstwo Budowlane Alfa-Dach Sp. z o.o. Wrocław 46,5
1031 Geopartner Inżynieria Sp. z o.o. Gdańsk 46,4
1032 Klimatech-Rzeszów Sp. z o.o. sp.k. Rudna Mała 46,4
1033 Elektrobud Grudziądz Sp. z o.o. Grudziądz 46,3
1034 DIP Draexlmaier Engineering Polska Sp. z o.o. Jelenia Góra 46,1
1035 Honer Górka Leszek, Górka Sławomir sp.j. Nowy Sącz 46
1036 Bram-Bud H. Szostek ,R. Calik, K. Kulig S.J. Kraków 46
1037 DIL Polska Baumanagement Sp. z o.o. Warszawa 46
1038 Rem-Bud Comfort Sp. z o.o. sp.k. Katowice 46
1039 PBM Południe S.A. Warszawa 45,9
1040 ATM Sp. z o.o. Tarnobrzeg 45,9
1041 Dekado Sp. z o.o. Września 45,9
1042 Zakład Usługowo – Handlowy Zmirob Rolnik, Ząbek sp.j. Tychy 45,8
1043 SL Service Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 45,8
1044 CADWAY AUTOMOTIVE sp. z o.o. Jasionka 45,8
1045 Smp Projektanci Sp. z o.o. S.K. Poznań 45,8
1046 Cermag Construction Sp. z o.o. Wrocław 45,7
1047 Flovac Polska Sp. z o.o. Wrocław 45,7
1048 Pasta Sp. z o.o. Poznań 45,7
1049 Sener Sp. z o.o. Warszawa 45,6
1050 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Trans – Mot Sp. z o.o. Bydgoszcz 45,6
1051 P.S.Bud Sp. z o.o. Marki 45,6
1052 PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI HANDLU I USŁUG BUDOIMPEX sp. z o.o. Straszęcin 45,6
1053 Przedsiębiorstwo Usług Energetycznych Wergon Sp. z o.o. Lipniki 45,5
1054 Firma Budowlana Rem-Bud-I Bronisław Drąg sp.j. Stalowa Wola 45,4
1055 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bmi Sp. z o.o. Otwock 45,4
1056 Tah Regulacja Sp. z o.o. S.K. Wrocław 45,3
1057 Tergon Sp. z o.o. Sp.K. Kielce 45,3
1058 Gaz Sp. z o.o. Błonie 45,3
1059 Tws Gb Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 45,2
1060 Przedsiębiorstwo Obsługi Budownictwa Efekt Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 45,2
1061 Zakład Automatyki I Telekomunikacji Sp. z o.o. Gdynia 45,2
1062 MIMAR Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 45,1
1063 ELPERIA Sp. z o.o. S.K. Świecie 45,1
1064 Tdm Projekt Sp. z o.o. sp.k. Kraków 45,1
1065 Bekap Sp. z o.o. Gryfino 44,9
1066 Pre-Fabrykat Sp. z o.o. Miłków 44,9
1067 Biuro Projektów Kolejowych S.A. Lublin 44,9
1068 Tekobud Sp. z o.o. S.K. Płock 44,9
1069 Akwos Michał Bogusz i Artur Pękała sp.j. Żory 44,9
1070 Ispol-Projekt Islandzko-Polskie Biuro Projektów Energetycznych Sp. z o.o. Łódź 44,8
1071 4Floor Sp. z o.o. S.K. Warszawa 44,8
1072 Inwestycje Sp. z o.o. Człuchów 44,8
1073 Zakład Usług Budowlano-Montażowych Budomont Mgr Anna Lotko- Habdas, Mgr Danuta Lotko sp.j. Bielsko-Biała 44,7
1074 Lebart Bartosz Łogwiński i Wspólnik sp.j. Rakowiska 44,7
1075 Proeko Grupa Spóła z Ograniczoną Odpowiedzialnością sp.k. Giebułtów 44,7
1076 Eresco Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Poznań 44,7
1077 M&J Sp. z o.o. Żary 44,6
1078 Eko-Bud-Instal-Gaz Sp. z o.o. Szczecin 44,6
1079 Osmos Sistemas Electricos S.L. Sp. z o.o. Oddział w Polsce Poznań 44,6
1080 Kopalnia Łupka Szarogłazowego Alchemix Surowce Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 44,5
1081 Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Energas Sp. z o.o. sp.k. Ostrołęka 44,5
1082 Hydrobud Kielczyk S.J. Białystok 44,5
1083 Abex Technologie Sp. z o.o. Goczałkowice-Zdrój 44,4
1084 Radoxim – Sp. z o.o. Grębocice 44,4
1085 K3 Sp. z o.o. sp.k. Grudziądz 44,4
1086 Ameplus Sp. z o.o. Gliwice 44,3
1087 Compudraft Tomasz Napiórkowski, Władysław Głogowski sp.j. Kraków 44,3
1088 Psw Sp. z o.o. Warszawa 44,2
1089 Przedsiębiorstwo Drogowo-Budowlane Kemy Sp. z o.o. Łódź 44,1
1090 Pbmh Modern-Bud Sp. z o.o. S.K. Starokrzepice 44,1
1091 Kersten Europe Sp. z o.o. Kleszczów 44
1092 Ag System Sp. z o.o. Kraków 44
1093 Stanex Sp. z o.o. S.K. Biała Niżna 44
1094 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Telka Sp. z o.o. Białystok 43,9
1095 Żagiel Dom Sp. z o.o. Lublin 43,9
1096 Pol-Swed Projekt Sp. z o.o. Sopot 43,9
1097 MPL Technology Katowice Sp. z o.o. Katowice 43,9
1098 Control Project Sp. z o.o. S.K. Katowice 43,9
1099 Bud Sl Service Sp. z o.o. S.K. Serock 43,8
1100 Zph Zab – Bud Sp. z o.o. sp.k. Zabrze 43,8
1101 Zeman Hdf Sp. z o.o. Świętochłowice 43,7
1102 Gk-Elektro Sp. z o.o. Czerwonak 43,7
1103 Dom Ełcki Morusiewicz sp.j. Ełk 43,7
1104 Bemar Sp. z o.o. Gliwice 43,7
1105 Derkon Remonty i Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Szczecin 43,7
1106 Elbud Bełchatów Sp. z o.o. Dąbrowa Rusiecka 43,7
1107 Hydropol Sp. z o.o. Gostynin 43,6
1108 Telekom Optic Sp. z o.o. Zakrzewo 43,6
1109 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe w Świętochłowicach Bytom 43,6
1110 G-ENERGY S.A. Warszawa 43,5
1111 Gomix Sp. z o.o. Bielsko-Biała 43,5
1112 Constravia Limited sp.k. Poznań 43,4
1113 E.S.G. Sp. z o.o. Szczecin 43,4
1114 Nbq Sp. z o.o. Szczecin 43,3
1115 Kaba Property Sp. z o.o. sp.k. Międzyrzecze Górne 43,3
1116 Invest Kielce Sp. z o.o. S.K. Kielce 43,3
1117 Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych Damar Sp. z o.o. Bąkowo 43,2
1118 Bruchpol Sp. z o.o. S.K. Pączewo 43,1
1119 Zakład Usług Remontowo – Montażowych Remak S.J. Włocławek 43,1
1120 MEGA S.A. Gdynia 43,1
1121 Inergis S.A. Częstochowa 43,1
1122 Artmax Sp. z o.o. Łódź 43,1
1123 AQUA-SYSTEM Sp. z o.o. Bielsko-Biała 43
1124 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. Zielona Góra 42,9
1125 Emerix Investments Sp. z o.o. Szczecin 42,9
1126 Renbud Sp. z o.o. Linia 42,8
1127 Klima Bud Przedsiębiorstwo Specjalistyczne A. Szymoniuk, R. Albin sp.j. Lublin 42,8
1128 Trakcja System Sp. z o.o. Wrocław 42,7
1129 Unistar Sp. z o.o. Pyskowice 42,7
1130 P2 Prestige Pm Sp. z o.o. sp.k. Piaseczno 42,7
1131 Orford Sp. z o.o. Oleśnica 42,7
1132 Pro-Bud S.A. Kołobrzeg 42,7
1133 West – Bud Sp. z o.o. sp. Komandytowa Poznań 42,6
1134 Bud – West Sp. z o.o. S.K. Toruń 42,6
1135 T4B Sp. z o.o. Warszawa 42,6
1136 Omega Buildings Sp. z o.o. B S.K. Smolec 42,5
1137 Mgbuilding Sp. z o.o. sp.k. Kielce 42,5
1138 INSS – POL Sp. z o.o. Wrocław 42,5
1139 EKSPOL KRAKÓW sp. z o.o. Kraków 42,4
1140 Process Diagnostic And Control Sp. z o.o. S.K. Poznań 42,3
1141 Hale Technologies Sp. z o.o. sp.k. Poznań 42,3
1142 Polting S.A. Gliwice 42,2
1143 Kielecka Spółdzielnia Mieszkaniowa Kielce 42,2
1144 Elbudprojekt Sp. z o.o. Baranowo 42,2
1145 Telemax Media Sp. z o.o. Wielmoża 42,2
1146 AG Żelbet Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 42,1
1147 Bin – Montaż Sp. z o.o. Białe Błota 42
1148 Instom Sp. z o.o. Łódź 42
1149 Host Inwestycje 4 Sp. z o.o. S.K. Kiełczów 42
1150 Hzbudinvest Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Zielona Góra 41,9
1151 Emca Volt Sp. z o.o. Warszawa 41,9
1152 Topmar Polska Sp. z o.o. Polny Młyn 41,9
1153 Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowo – Handlowe Bud – Mar L. Boguń M. Bukowski SP.J. Łódź 41,8
1154 Sim Architekci Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 41,8
1155 PJG Sp. z o.o. S.K. Kraków 41,8
1156 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELGRUNT Marian Mielewczyk Gdynia 41,7
1157 Amwin Sp. z o.o. sp.k. Września 41,7
1158 Fasada – Investment Sp. z o.o. Rzeszów 41,6
1159 Przedsiębiorstwo Instalacyjne INSTAL TORUŃ Sp.J. Z. Balcer, K. Żelazny Toruń 41,6
1160 Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD GDAŃSK S.A. Gdańsk 41,5
1161 Murapol Projekt 59 Sp. z o.o. Bielsko-Biała 41,5
1162 FIRMA REMONTOWO BUDOWLANA EXPRES KONKURENT BOGDAN HADAŁA Kraków 41,4
1163 Przedsiębiorstwo Modernizacji Technicznych Multicon Sp. z o.o. Gliwice 41,4
1164 Zakład Produkcyjno-Usługowy Klima-Went sp.j. M.Obrębski K.Kluska Płock 41,4
1165 Zakład Remontowo-Budowlany Wiaduk Wojdyła-Kolanko sp.j. Dąbrowa Górnicza 41,4
1166 Exall D. Sobieszczańska, T. Wapiński, J. Skawiński sp.j. Rzeszów 41,4
1167 Mprojekt Polska Sp. z o.o. Warszawa 41,3
1168 Sajdsystem Sp. z o.o. S.K. Katowice 41,3
1169 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego i Zagospodarowania Terenów Zielonych Budrox Sp. z o.o. Gostynin 41,3
1170 Dewerenda Sp. z o.o. Bąków 41,2
1171 Elbest Sp. z o.o. S.K. Warszawa 41,2
1172 Skytech Products Sp. z o.o. Gliwice 41,1
1173 Sil4 – Biuro Inżynierskie Sp. z o.o. sp.k. Zawiercie 41,1
1174 Firma Budowlana Zabawa Sp. z o.o. Dębica 41
1175 WASAMA ROBOTY OGÓLNOBUDOWLANE INSTALACJE SANITARNE INSTALACJE I POMIARY ELEKTRYCZNE D K Z SADLIŃSCY sp. j. Lądek-Zdrój 41
1176 Hydro-Gaz Zaleszczyk sp.j. Lublin 40,9
1177 Samson-Dom Sp. z o.o. Green Park S.K. Niedomice 40,9
1178 Teleintegra Sp. z o.o. S.K. Opole 40,9
1179 Sanitech Project Sp. z o.o. Łódź 40,9
1180 El – Inwest Sp. z o.o. Skierniewice 40,9
1181 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Rembudex Sp. z o.o. S.K. Oborniki 40,9
1182 Consbud Sp. z o.o. Chyliczki 40,8
1183 El-Gab Sp. z o.o. S.K. Warszawa 40,8
1184 Kortrak Sp. z o.o. Włoszczowa 40,7
1185 Szubarga Building Group Sp. z o.o. Sopot 40,7
1186 Elbudrem S.J. Gdańsk 40,7
1187 Ciepłownik Ekoinwestycje Sp. z o.o. S.K. Plewiska 40,7
1188 Bauhaus Investment Sp. z o.o. Sopot 40,6
1189 MTM Budownictwo Sp. z o.o. Tarnów 40,6
1190 Amp Sp. z o.o. Warszawa 40,6
1191 TRANSPROJEKT GDAŃSKI Sp. z o.o. Gdańsk 40,5
1192 Ship Design Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 40,5
1193 PROMIS P MISIURA sp. j. Kraczkowa 40,5
1194 Eltor Sp. z o.o. S.K. Lubań 40,5
1195 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe SANEL Zaniewicz sp.j. Bełchatów 40,4
1196 Roha Group Sp. z o.o. Wrocław 40,3
1197 Probet S.A. Katowice 40,1
1198 Spółdzielnia Usług Wodno-Kanalizacyjnych Produkcji Rolnej i Handlu ROLWOD Skołyszyn 40,1
1199 Tbv Property W. Dzioba i Wspólnicy sp.j. Warszawa 40,1
1200 Marhan Sp. z o.o. Kobiernice 40
1201 Phibor Entreprises Sas Uproszczona S.A. Oddział w Polsce Warszawa 39,9
1202 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Trojan Sp. z o.o. Zabrze 39,9
1203 Inox W.Nawrocki Z.Januszewski sp.j. Poznań 39,9
1204 Ismal Sp. z o.o. Mokas 39,8
1205 Developer Wasilewski Sp. z o.o. S.K. Ełk 39,8
1206 Pol Invest Group Sp. z o.o. Sosnowiec 39,7
1207 Firma Budowlana KUBOT – S.J. Antoni i Małgorzata Kubot Kępno 39,6
1208 Sławbud Sp. z o.o. sp.k. Kiełpin 39,5
1209 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 5 sp.k. Wrocław 39,5
1210 Climatech Sp. z o.o. Kielce 39,5
1211 Elektromont-Gamma Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych Zgorzelec 39,5
1212 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Komobex-Inel Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 39,4
1213 AMG Żelbet Sp. z o.o. Ożarów Mazowiecki 39,4
1214 Tensar Polska Sp. z o.o. Warszawa 39,2
1215 Rem-Bud I. Butkiewicz i Wspólnicy sp.j. Suwałki 39,2
1216 Mrozek Sp. z o.o. Warszawa 39,2
1217 Pp Car Rental Sp. z o.o. Poznań 39,2
1218 Fb-Jelcz Sp. z o.o. Chwaszczyno 39,1
1219 Joka Budownictwo Sp. z o.o. Łódź 39,1
1220 Zowner FS Sp. z o.o. Wisła 39,1
1221 Donimet Sp. z o.o. Holding sp.k. Warka 39,1
1222 Elgeo Sp. z o.o. S.K. Kraków 39,1
1223 Lofft Construction Sp. z o.o. S.K. Wrocław 39
1224 Dom Jaracz Sp. z o.o. sp.k. Zduńska Wola 39
1225 Ekenerghia Sp. z o.o. Likwidacji Katowice 39
1226 Rdk Projekt Sp. z o.o. Wrocław 39
1227 PETRO WODKAN Sp. z o.o. Maszewo Duże 38,9
1228 Przedsiębiorstwo Budowlane Castor Stefaniak,Włodarczyk,Kędzia- sp.j. Hermanów 38,8
1229 Kings Group Sp. z o.o. Warszawa 38,8
1230 Gdańska Infrastruktura Społeczna Sp. z o.o. Gdańsk 38,8
1231 Zakład Budowy i Eksploatacji Urządzeń Wodociągowo-Kanalizacyjnych Sp. z o.o. Miętne 38,7
1232 Regess Sp. z o.o. Jelenia Góra 38,7
1233 Alplan Sp. z o.o. S.K. Szczecin 38,6
1234 Eljako-Al Sp. z o.o. Legionowo 38,6
1235 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Drominex Grzegorz Rolirad i Mieczysław Rolirad sp.j. Bydgoszcz 38,6
1236 Proinvest Sp. z o.o. Rawicz 38,5
1237 Spółka Mieszkaniowa Kamionka Sp. z o.o. Zabrze 38,5
1238 MAL CLEAN sp. z o.o. sp.k. Sulisławice 38,4
1239 CBR 74 Sp. z o.o. sp.k. Stare Babice 38,4
1240 F&K CONSULTING ENGINEERS sp. z o.o. sp.k. Warszawa 38,3
1241 ZIEM-BUD Sp. z o.o. S.K. Łódź 38,3
1242 Produkcja Stolarki Pcv i Aluminium Małgorzata Cechini – sp.j. Muszyna 38,3
1243 Imeka Sp. z o.o. S.K. Jaworzno 38,3
1244 SMAY Serwis Michał Maj Kraków 38,2
1245 Tb Kobet Sp. z o.o. Koszalin 38,2
1246 Prostal Włodzimierz Werochowski, Rafał Pankau sp.j. Gdańsk 38,2
1247 ELTES Sebastian Tessmar S.K. Bojano 38,2
1248 Hd Construction Sp. z o.o. Szczecin 38,1
1249 Barg-Artgeo Sp. z o.o. Szczecin 38
1250 Skorbud – Zygmunt Skorupiński i Wspólnicy – sp.j. Bydgoszcz 38
1251 Baywa R.E. Solar Energy Systems Gmbh Sp. z o.o. Oddział w Polsce Modlniczka 38
1252 Olikol Rail Energy Sp. z o.o. S.K. Łódź 37,9
1253 Centrosan-Bud Jacek Brzeski, Sławomir Wachowicz sp.j. Piaseczno 37,9
1254 Industry Facility Installation Services Sp. z o.o. Warszawa 37,8
1255 Ren-Pol Sp. z o.o. S.K. Śledziejowice 37,8
1256 Sanen Sp. z o.o. sp.k. Sosnowiec 37,8
1257 Amw Sinevia Sp. z o.o. Nowy Dwór Mazowiecki 37,8
1258 Alstal Property Sp. z o.o. Jacewo 37,7
1259 Inżbud Tt Sp. z o.o. Rybnik 37,7
1260 Przedsiębiorstwo Inwestycyjno – Budowlane BTM Sp. z o.o. Poznań 37,6
1261 Sanitex Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 37,6
1262 Protect Tadeusz Cisek i Wspólnicy sp.j. Warszawa 37,6
1263 Mcc S.A. Chodecz 37,6
1264 Projekt Naramowicegrupa Echo Sp. z o.o. S.K.A. Kielce 37,5
1265 Przedsiębiorstwo Projektowo-Instalacyjne VRG Sp. z o.o. S.K. Jaworzno 37,5
1266 Przedsiębiorstwo Budowlane JPG Sp. z o.o. Rychnów 37,5
1267 Met-Instal Sp. z o.o. Miękowo 37,5
1268 LOTOS SERWIS Sp. z o.o. Gdańsk 37,4
1269 Przedsiębiorstwo Gresan Sp. z o.o. S.K. Ustroń 37,4
1270 Plum Sp. z o.o. Warzymice 37,4
1271 Ekostar Piotr Golik, Krzysztof Buczyński sp.j. Warszawa 37,3
1272 Frigo Holdings Sp. z o.o. Sochaczew 37,3
1273 Budintech Sp. z o.o. Balice 37,3
1274 Instech Sp. z o.o. S.K. Zabrze 37,3
1275 Uniblok Sp. z o.o. S.K. Wrocław 37,2
1276 El-Star M. Erbel, A. Erbel sp.j. Gdańsk 37,2
1277 Elektros Sp. z o.o. Spółka Komandytowa PPUH Bolesławiec 37,2
1278 Zwar – Bud Sp. z o.o. Gdańsk 37,1
1279 CELBUD – PRZEMYSŁÓWKA Przeds. Budownictwa Przemysłowego Sp. z o.o. Kwidzyn 37,1
1280 Matbud sp.j. J. Zarański, A. Zarańska, M. Pyrcak Piątnica Poduchowna 37,1
1281 Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Włocławek 37
1282 Deltamarin Sp. z o.o. Gdańsk 37
1283 Ventor Energi Sp. z o.o. Dębica 37
1284 Konsorcjum Projektowo – Wykonawcze Ekobudowa Sp. z o.o. Bełchatów 37
1285 Rs-System Sp. z o.o. Michałowice 37
1286 Fabrykaremontow.Pl Sp. z o.o. Warszawa 36,9
1287 Bau-Mix Sp. z o.o. Rzeszów 36,9
1288 Turkus Sp. z o.o. S.K. Suwałki 36,9
1289 Przeds. Remontowo-Budowlane A.Piaskowski i Spółka Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 36,9
1290 Skitter Sp. z o.o. Pruszków 36,9
1291 Przedsiębiorstwo Zmechanizowanych Robót Inżynieryjnych S.A. Kraków 36,8
1292 AD Astra Sp. z o.o. Świętochłowice 36,8
1293 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe BUDIMER Sp. z o.o. Puławy 36,8
1294 Śląskie Towarzystwo Wiertnicze Dalbis Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 36,7
1295 FM Team Sp. z o.o. Poznań 36,7
1296 Apartamenty Szklarska Sp. z o.o. S.K. Szklarska Poręba 36,6
1297 Tenistal Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 36,6
1298 Urban Design & Malerei Sp. z o.o. Wrocław 36,6
1299 Elgra Engineering Sp. z o.o. S.K. Inowrocław 36,5
1300 Centrum Innowacji i Wdrożeń Bio-Inwest Sp. z o.o. Tychy 36,5
1301 Soho Investments Sp. z o.o. S.K. Jarocin 36,5
1302 WOJCIECH FERENC ZAKŁAD USŁUG HYDROTECHNICZNO MELIORACYJNYCH Ozimek 36,5
1303 Puchałka Sp. z o.o. Pszczyna 36,5
1304 Przedsiębiorstwo Produkcji i Montażu Urządzeń Elektrycznych Kaja Sp. z o.o. Strzelce Opolskie 36,5
1305 G+p Izomont Sp. z o.o. Włocławek 36,5
1306 Magnus Alicja Franczyk Sławomir Franczyk sp.j. Wrocław 36,4
1307 ZAKŁAD USŁUG REMONTOWO BUDOWLANYCH JERZY WAWRYNIUK Łosice 36,4
1308 MP Project Invest Sp. z o.o. Katowice 36,4
1309 Grupa Pos – Bet Sp. z o.o. Wrocław 36,4
1310 Stalmontaż sp.j. Stanisław Berak i Grzegorz Pasek Młodocin Większy 36,4
1311 Metrona Polska Pomiary i Rozliczenia Sp. z o.o. Warszawa 36,3
1312 Iliard Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k. Kraków 36,3
1313 Mega-Therm Instalacje Sp. z o.o. S.K. Lublin 36,2
1314 Jota Sp. z o.o. Lublin 36,2
1315 Aquanord Sp. z o.o. Somonino 36,2
1316 Akbik Sp. z o.o. Wrocław 36,2
1317 Tulbud J.Tulin, E.Paszkowska sp.j. Bełchatów 36,1
1318 Realizacje Wenglorz Sp. z o.o. S.K. Olsztyn 36,1
1319 Rudmax Sp. z o.o. Ząbki 36,1
1320 RGB Sp. z o.o. S.K. Wrocław 36,1
1321 M&J Bud Invest Sp. z o.o. Eu sp.k. Kielce 36
1322 USŁUGI BUDOWLANE MAREK KOŚKA Warszawa 35,9
1323 Rest Kowalski, Rydlichowski S.J. Toruń 35,9
1324 Apin Sp. z o.o. S.K. Wyszków 35,9
1325 Ac Klimatyzacja Sp. z o.o. sp.k. Legionowo 35,8
1326 Intermont Sp. z o.o. Rząska 35,8
1327 Bor-Wiert Sp. z o.o. Namysłów 35,7
1328 Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych Zryw Sp. z o.o. w Jarosławiu Jarosław 35,7
1329 Elektromontaż Energetyka Sp. z o.o. Wrocław 35,6
1330 Imdc Sp. z o.o. Sosnowiec 35,6
1331 Opol-Ska Sp. z o.o. sp.k. Opole 35,5
1332 D.O.D. System Sp. z o.o. S.K. Szczecin 35,5
1333 Energomontaż – Północ – Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 35,4
1334 Remer Tomasz Augustyniak, Bolesław Staniszewski sp.j. Warszawa 35,3
1335 SPEC BAU POLSKA Sp. z o.o. Brzezinka 35,3
1336 Mosty Katowice Sp. z o.o. Katowice 35,3
1337 RPM S.A. Lubliniec 35,3
1338 Gh Invest Sp. z o.o. Racibórz 35,3
1339 Peiter Automatic Sp. z o.o. S.K. Warszawa 35,3
1340 Jawbud Sp. z o.o. Łódź 35,2
1341 Zakład Budowlany Antczak sp.j. Drezdenko 35,2
1342 Alfa Izored Sp. z o.o. Reda 35
1343 AJM Sp. z o.o. Gdańsk 35
1344 Firetech Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 35
1345 Nkm Sp. z o.o. Kartuzy 34,8
1346 H&P Montaże & Serwis Sp. z o.o. S.K. Gorzów Wielkopolski 34,8
1347 Elektro Masters Sp. z o.o. S.K. Kraków 34,8
1348 Cracovia Investment Sp. z o.o. Kraków 34,8
1349 Wimar Sp. z o.o. Koronowo 34,7
1350 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Harpex Sp. z o.o. Bytom 34,7
1351 Centralopol Sp. z o.o. Warszawa 34,7
1352 Artmax Sobera Sp. z o.o. sp.k. Łódź 34,7
1353 Infracon Sp. z o.o. S.K. Poznań 34,7
1354 HYDRO-INSTAL Zakład Instalacji Sanitarnych Homa – Homa S.J. Mazańcowice 34,6
1355 Zakład Inżynierii Ruchu – W.Sylwestrzak i Spółka sp.j. Bytom 34,6
1356 Monterex Sp. z o.o. Pabianice 34,5
1357 Kfk Sp. z o.o. Wełna 34,5
1358 Prb Monolit Sp. z o.o. Czeladź 34,4
1359 Grupa Maksimo Sp. z o.o. Skierniewice 34,4
1360 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Creon Sp. z o.o. Gdańsk 34,3
1361 Electricon Sp. z o.o. Kraków 34,3
1362 ZAKŁAD ELEKTROTECHNICZNY ZELTECH STANISŁAW PRZESMYCKI Siedlce 34,3
1363 Unocom Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 34,3
1364 Microair Sp. z o.o. Świdnica 34,2
1365 TBS BUDOSTAL – 3 Sp. z o.o. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kraków 34,2
1366 Arbud-Nieruchomości Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 34,2
1367 Sanell Sp. z o.o. sp.k. Łódź 34,1
1368 Mako – IP Sp. z o.o. Jaskrów 34,1
1369 ZICOM NEXT Sp. z o.o. Tarnów 34,1
1370 Spacefactory Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 34
1371 Maraf Sp. z o.o. Zgierz 34
1372 Geokons Sp. z o.o. Reguły 33,9
1373 Firma Budowlana Marek Antczak Kalisz 33,9
1374 Przedsiębiorstwo Konserwacji Urządzeń Wodnych i Melioracyjnych Pekum Sp. z o.o. Olsztyn 33,8
1375 Przedsiębiorstwo Budowlane Budom Sp. z o.o. Włocławek 33,8
1376 Volta D.J. Instalatorstwo Elektryczne Sp. z o.o. Konotopa 33,8
1377 Ekobud Glinica Sp. z o.o. sp.k. Glinica 33,7
1378 INTRAVI Sp. z o.o. S.K. Żywiec 33,7
1379 Pv System Sp. z o.o. Rzeszów 33,7
1380 Nadax Sp. z o.o. Wrocław 33,6
1381 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Lem-Bud Sp. z o.o. Jar sp.k. Toruń 33,6
1382 Inwestgrupa Pro Dom Sp. z o.o. Wrocław 33,5
1383 ELMAX GLIWICE sp. j. PIETKIEWICZ JURCZAK Gliwice 33,5
1384 Elmax-Gliwice sp.j. Pietkiewicz, Jurczak Gliwice 33,5
1385 Poz Inwest Sp. z o.o. sp.k. Wiry 33,5
1386 JT Konkurent Sp. z o.o. Kraków 33,4
1387 Pres Gamma Sp. z o.o. S.K. Toruń 33,4
1388 Net Sp. z o.o. Water Technologies S.K. Sokołów 33,4
1389 Profil 77 Sp. z o.o. Lutynia 33,4
1390 FORTINO Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 33,4
1391 ATE Sp. z o.o. Z P H U Zbąszyń 33,4
1392 Bmg Grupa Sp. z o.o. S.K. Bb Capital Group S.J. Kostrzyn nad Odrą 33,4
1393 CS – PROJEKT Sp. z o.o. Warszawa 33,3
1394 Serwis24 Agaex Sp. z o.o. S.K. Poznań 33,3
1395 Afry Poland Sp. z o.o. Łódź 33,3
1396 Gaz Media Sp. z o.o. Wołomin 33,3
1397 Przedsiębiorstwo Budowlane Cegbud Sp. z o.o. Wolsztyn 33,3
1398 Peranek Sp. z o.o. S.K. Warszawa 33,2
1399 Wod – Bud Śleziak sp.j. Biecz 33,2
1400 Przedsiębiorstwo Partner Sp. z o.o. Szczecin 33,2
1401 Amiva Sp. z o.o. S.K. Wrocław 33,2
1402 Batiplus Polska Sp. z o.o. Warszawa 33,2
1403 Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych HYDROPOL – DEKOR Sp. z o.o. Wrocław 33,1
1404 Usługi Dla Górnictwa Sp. z o.o. Częstochowa 33,1
1405 BELL-DOM Sp. z o.o. S.K. Kolonia 33,1
1406 Efekt Marketing Sp. z o.o. Warszawa 33,1
1407 TECHNIKA SOLARNA SŁUBICE sp. z o.o. sp.k. Słubice 33,1
1408 Euromat Polska Sp. z o.o. S.K. Oświęcim 33,1
1409 Arcoffice Poland Sp. z o.o. sp.k. Kraków 33
1410 ZRB KOREM Kazimierz Koc S.J. Jeżowe 33
1411 Przedsiębiorstwo Usług Geodezyjno-Projektowych Geomiar Sp. z o.o. Jarosław 32,9
1412 Rise&Time Group Sp. z o.o. Poznań 32,9
1413 Przedsiębiorstwo Instalacji Elektrycznych Jankowski, Sienicki sp.j. Łomża 32,9
1414 Firma Ciesielsko-Budowlana Napora Sp. z o.o. Poręba Wielka 32,9
1415 Eltra Mirosław Oczkowski sp.j. Radom 32,9
1416 Automix Energetyka Sp. z o.o. Gdańsk 32,9
1417 Instal Warszawa S.A. Warszawa 32,8
1418 Heatex Gałązka, Mazurkiewicz sp.j. Tarnowskie Góry 32,8
1419 Dv Projekt Sp. z o.o. Płock 32,8
1420 Pro-Invest Solutions Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 32,7
1421 Bobrowski Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 32,7
1422 DK Concept Sp. z o.o. S.K. Warszawa 32,7
1423 MG Żuraw Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 32,7
1424 Volvo Construction Equipment Poland Sp. z o.o. Wrocław 32,6
1425 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Alis Sp. z o.o. S.K. Topola Wielka 32,6
1426 B.W. Wiśniewscy S.J. Milanówek 32,6
1427 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Adma -Bis sp.j. Józef Adamczyk, Stanisław Adamczyk Staszów 32,5
1428 Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska i Melioracji Ekomel S.A. Poddębice 32,5
1429 Eksa Sp. z o.o. Łódź 32,4
1430 Przedsiębiorstwo Elektryczno-Budowlane Stel Stefan Styn sp.j. Reda 32,4
1431 Kz Studio Projekt Sp. z o.o. S.K. Kraków 32,4
1432 ZDI Sp. z o.o. Zamość 32,4
1433 Armanski Sp. z o.o. S.K. Opole 32,4
1434 Zakład Elektryczny Elektra Wiesław i Danuta Milczarczyk sp.j. Grudziądz 32,4
1435 T.T.U. Urbanowicz Zdzisław Sp. z o.o. Gdańsk 32,4
1436 Projmors Biuro Projektów Budownictwa Morskiego Sp. z o.o. Gdańsk 32,4
1437 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne San-System Sp. z o.o. Olecko 32,3
1438 Bud-Bau Posadzki sp.j., Ewa i Mariusz Rusztyk Rokietnica 32,3
1439 Przedsiębiorstwo Realizacji Budownictwa Holdimex Sp. z o.o. Katowice 32,3
1440 Unitrez Elektronik L. Szmagierewski, K. Majewski, J. Dubik sp.j. Opole 32,2
1441 WS Wind Park IV Sp. z o.o. Warszawa 32,2
1442 Tds Zastępstwo Inwestycyjne Sp. z o.o. S.K. Kołobrzeg 32,1
1443 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe SZARAFIN Tomasz Szarafin Skórcz 32,1
1444 Euro-Mar Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Opole 32,1
1445 Chemobud Sp. z o.o. Puławy 32,1
1446 Chomtech.Pl Sp. z o.o. Kraków 32,1
1447 Serwis Wyrobów Preizolowanych Tomasz Filipiak Sp. z o.o. Łódź 32,1
1448 OPAL Sp. z o.o. S.K. Grodzisk Wielkopolski 32,1
1449 Warmińskie Przedsiębiorstwo Budowlane Rombud Sp. z o.o. Olsztyn 32
1450 C.F. Real Estate Sp. z o.o. Wrocław 31,9
1451 Tacakiewicz Sp. z o.o. Ferma Kresek sp.k. Poznań 31,9
1452 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Embud Sp. z o.o. Chełm 31,9
1453 Budownictwo Macioszek Sp. z o.o. Nekla 31,9
1454 Miebach Consulting Sp. z o.o. Gliwice 31,8
1455 Mt Instal-Projekt Sp. z o.o. Warszawa 31,8
1456 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Rusztowaniowe BUDROS Sp. z o.o. Gdańsk 31,8
1457 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Matexim Heidner i Wspólnicy sp.j. Białogard 31,8
1458 F-Bud Sp. z o.o. sp.k. Wodzisław Śląski 31,8
1459 Rega-Bud Sp. z o.o. Wrocław 31,8
1460 BET BUD Transport Sp. z o.o. Gdańsk 31,7
1461 ISBUD DEVELOPMENT Paweł Łatyfowicz Pułtusk 31,7
1462 Zeitfracht Energy Sp. z o.o. sp.k. Gorzów Wielkopolski 31,7
1463 Marsala Sp. z o.o. Warszawa 31,7
1464 Dom100eu Sp. z o.o. S.K. Gliwice 31,6
1465 PPH BUDAGROS – BIS Sp. z o.o. Koszalin 31,6
1466 WS-DIC Sp. z o.o. Tarnobrzeg 31,6
1467 Poburski Dachtechnik Sp. z o.o. Luboszyce 31,6
1468 B-Project Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 31,6
1469 Przedsiębiorstwo Instalacyjno Budowlane Jartex A. Stefanowski, J. Stefanowski sp.j. Skierniewice 31,5
1470 Prk 7 Nieruchomości Sp. z o.o. Warszawa 31,5
1471 Przedsiębiorstwo Budowlano-Remontowe B Complex Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Suwałki 31,4
1472 Instal-Tradex Sp. z o.o. Pszczyna 31,4
1473 Elektro-Bud Sp. z o.o. Szczecin 31,4
1474 Żurawie Bprz Sp. z o.o. Białystok 31,4
1475 PROFILUX Sp. z o.o. S.K. Kraków 31,4
1476 Orlikon Sp. z o.o. Poznań 31,3
1477 ENERGOAPARATURA S.A. Katowice 31,3
1478 Kozbud Group Sp. z o.o. Chorzów 31,2
1479 Elszyk Sp. z o.o. Gdańsk 31,2
1480 Hml Serwis Sp. z o.o. sp.k. Konin 31,2
1481 AQUA – SOPOT Sp. z o.o. Sopot 31,2
1482 Ozeris Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 31,2
1483 P.U.H. Dekorum-Bud Kontrakty Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Łódź 31,2
1484 Centrum Zaopatrzenia Energetyki Eltast Sp. z o.o. Radom 31,1
1485 Zechik Sp. z o.o. Zabierzów 31,1
1486 Baltic Group Biełus, Kaliszewska, Kołodziejska sp.j. Szczecin 31,1
1487 Segi-Eko Sp. z o.o. Leszno Górne 31,1
1488 Hochtech Sp. z o.o. Warszawa 31,1
1489 ERBUD INTERNATIONAL Sp. z o.o. Toruń 31,1
1490 PPHU Classic Sp. z o.o. Janikowo 31
1491 Mwm Sp. z o.o. Brody 30,9
1492 Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych PROMONTIN Sp. z o.o. Dębska Wola 30,9
1493 WENTIS sp. z o.o. sp.k. Warszawa 30,9
1494 City Living Polska Sp. z o.o. 6 Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 30,8
1495 LW Development Leszek Paczyński Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 30,8
1496 Klima-Bytom sp.j. Jarosław Szczerba Rafał Szczerba Bytom 30,8
1497 Przedsiębiorstwo Budowlane Invest Sp. z o.o. Kraków 30,8
1498 REXER Sp. z o.o. S.K. Wrocław 30,8
1499 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Akwa J. Biskup, S. Owczarek sp.j. Zabrze 30,8
1500 OZE – Biomar Sp. z o.o. Gdynia 30,7
1501 AKCES ENERGO sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 30,7
1502 Inter Lers Sp. z o.o. Kłecko 30,7
1503 Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego ELBUD Warszawa Sp. z o.o. Warszawa 30,7
1504 Kotas, Rauhut Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Instalacyjne Eko-Tech Sp. z o.o. Toruń 30,7
1505 PREUSS PIPE REHABILITATION POLSKA sp. z o.o. Mikołów 30,6
1506 Bgr Technika Sp. z o.o. S.K. Jelonek 30,6
1507 Manilo Sp. z o.o. S.K. Szczecin 30,6
1508 Projectflow S.A. Warszawa 30,6
1509 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Holding Sp. z o.o. Kielce 30,6
1510 Port Sp. z o.o. Żywiec 30,6
1511 Alprof Sp. z o.o. Gdańsk 30,5
1512 Przedsiębiorstwo Budowlane Hb-Unibud S.A. Czechowice-Dziedzice 30,5
1513 Progreg Sp. z o.o. Kraków 30,5
1514 Wlc Inżynierowie Sp. z o.o. S.K. Kraków 30,5
1515 Mikropal Sp. z o.o. Katowice 30,5
1516 Vastbouw Polska Sp. z o.o. Szczecin 30,4
1517 Interhall Sp. z o.o. Katowice 30,4
1518 Netcable Sp. z o.o. sp.k. Legnica 30,4
1519 Ins-Elektro Olszanowski i Wspólnicy S.K. Biała Podlaska 30,4
1520 Jkm Invest Sp. z o.o. Łódź 30,4
1521 Plus Belinux Sp. z o.o. Łomianki 30,4
1522 Firma Budowlana Alan Sp. z o.o. Łódź 30,3
1523 Alt-Energy Sp. z o.o. Zimnowoda 30,3
1524 Aseka Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 30,3
1525 Elektro-Cal Sp. z o.o. Zajączkowo 30,2
1526 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Anna Anna Kaczyńska Ireneusz Kaczyński sp.j. Zambrów 30,2
1527 Artservis Sp. z o.o. Konin 30,2
1528 CEKOM Sp. z o.o. Warszawa 30,1
1529 Biuro Projektów KOKSOPROJEKT Sp. z o.o. Zabrze 30
1530 Zistechnika Sp. z o.o. Kraków 30
1531 Fenix III Sp. z o.o. Spółka Komandytowo Akcyjna Warszawa 30
1532 Firma Budowlana Efak Andrzej Kotecki, Edmund Figurski sp.j. Gdańsk 30
1533 Agbakar Sp. z o.o. sp.k. Łomża 30
1534 Rem-Bud Sp. z o.o. Suwałki 29,9
1535 Ventix Sp. z o.o. Jaworzno 29,9
1536 Sorplex Sp. z o.o. Częstochowa 29,9
1537 Przedsiębiorstwo Budowlane Budomax Sp. z o.o. Kraków 29,9
1538 Norconsult Sp. z o.o. Kraków 29,8
1539 Bisprol Sp. z o.o. Warszawa 29,8
1540 Eko-Techbud Sp. z o.o. Wawrów 29,8
1541 Kuźma Senior Sp. z o.o. sp.k. Solec 29,7
1542 Maxbet Sp. z o.o. S.K. Wierzelin 29,7
1543 Barry Callebaut SSC Europe Sp. z o.o. Łódź 29,7
1544 Alu-Centrum W.Sudwoj sp.j. Sokołów 29,7
1545 Fiber#1 Sp. z o.o. Poznań 29,7
1546 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ELTOR Sp. z o.o. Kraków 29,7
1547 Hzbud Sp. z o.o. Zielona Góra 29,6
1548 Wipen Sp. z o.o. Poznań 29,6
1549 Beprinż Strefa Sp. z o.o. sp.k. Zabrze 29,6
1550 Ads Architekci Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 29,6
1551 Ad Home Sp. z o.o. Łódź 29,6
1552 Abastran Sp. z o.o. Tychy 29,6
1553 Electro Ship Service & Production Sp. z o.o. Gdańsk 29,5
1554 Apro Budownictwo Sp. z o.o. Lublewo Gdańskie 29,5
1555 EPC Projekt S.A. Piotrków Trybunalski 29,4
1556 Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o. Rzeszów 29,4
1557 Zistan Sp. z o.o. Poznań 29,4
1558 Globo-Inves T Sp. z o.o. Opatów 29,3
1559 Delta sp.j. Krentowski, Hus Białystok 29,3
1560 Zig Sp. z o.o. Olsztyn 29,3
1561 Graz Gruszka Andrzej, Gruszka Zbigniew sp.j. Szczecin 29,3
1562 Pb-Investbud Sp. z o.o. S.K. Wrocław 29,3
1563 Olsztyńskie Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych i Elektrycznych Sp. z o.o. Olsztyn 29,3
1564 B4PM Sp. z o.o. S.K. Warszawa 29,3
1565 GT Poland LTD. Sp. z o.o. Gdańsk 29,2
1566 Euro-Klima Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 29,2
1567 Ots-Ip Sp. z o.o. Kraków 29,2
1568 Multibud Sp. z o.o. Olsztyn 29,2
1569 Electro-Croon Polska Sp. z o.o. Warszawa 29,2
1570 BUD-PIS Sp. z o.o. S.K. Mielec 29,1
1571 Marina Developer Sp. z o.o. Szczecin 29,1
1572 Robkom Sp. z o.o. Legnica 29,1
1573 Małbud Development Sp. z o.o. Jelenia Góra 29,1
1574 Alboran Sp. z o.o. Kraków 29,1
1575 Remak Sp. z o.o. Legnica 29
1576 Inject Group Sp. z o.o. S.K. Warszawa 29
1577 Pp2 Sp. z o.o. Zielonka 29
1578 Construction Sp. z o.o. Warszawa 28,9
1579 Eurorack Montage Demontage Sp. z o.o. S.K. Lubartów 28,9
1580 Przedsiębiorstwo Innowacyjno – Produkcyjne Inkom Sp. z o.o. Bełchatów 28,9
1581 Zakład Usług Wodno-Melioracyjnych i Rekultywacji S.J. Mieczysław Siemaszek, Antoni Gancarz Sandomierz 28,8
1582 DS Inwest Sp. z o.o. S.K. Wieruszów 28,8
1583 Invest Bud Sp. z o.o. Płock 28,8
1584 Depenbrock Polska Sp. z o.o. Komorniki 28,7
1585 Wgsystem Sp. z o.o. Gorlice 28,7
1586 Clima Komfort Adam Witkowiak, Anna Witkowiak sp.j. Grudziądz 28,7
1587 Frauscher Polska Sp. z o.o. Katowice 28,7
1588 Aifo Technic Sp. z o.o. Bochnia 28,7
1589 Hubell Sp. z o.o. Wałbrzych 28,7
1590 MARCIN MONKOS PPHU SKORPION Lubliniec 28,7
1591 Elektromontaż Kraków S.A. Kraków 28,6
1592 Prospektbud Sp. z o.o. Warszawa 28,6
1593 ABM Group Sp. z o.o. Warszawa 28,5
1594 Invest-Bud Sp. z o.o. Kąkolewo 28,5
1595 Dachmur Nowosiński, Steczkowski sp.j. Jabłonna 28,5
1596 Ferma Kresek Sp. z o.o. sp.k. w likwidacji Poznań 28,5
1597 Profisol Sp. z o.o. Legnica 28,5
1598 Energal Sp. z o.o. S.K. Kraków 28,5
1599 Elmot Sp. z o.o. Kopytkowo 28,4
1600 Reca Group Sp. z o.o. Choszczno 28,4
1601 Jarocińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Jarocin 28,4
1602 Kapeo Polska Sp. z o.o. Mściszewice 28,4
1603 Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Rembud-Pbk Sp. z o.o. Iława 28,4
1604 Bocianowscy Sp. z o.o. Rokiciny Podhalańskie 28,4
1605 Biuro Inżynierskie Convert Tomasz Sawczyn sp.j. Wrocław 28,4
1606 Katmet Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 28,3
1607 Konkret Plus Sp. z o.o. Kotlin 28,3
1608 Gołuszka Firma Budowlana sp.j. Kraków 28,3
1609 Top Bud 2 Spółka z Ograniczoną Odpowedzialnością Nowy Sącz 28,3
1610 Akropol Inwestycje Sp. z o.o. Luboń 28,2
1611 Zelbo Szczytno Gołąb sp.j. Szczytno 28,2
1612 Przedsiębiorstwo Budowlano Inżynieryjne MAVEX Marek Michalski Kutno 28,2
1613 Przedsiębiorstwo Budowlane Strykowski Sp. z o.o. Sp.K. Radzimów Dolny 28,2
1614 Miko Invest Sp. z o.o. S.K. Kiełczów 28,2
1615 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjno-Monterskich Budownictwa Primbud Sp. z o.o. Nisko 28,1
1616 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Agrobex Sp. z o.o. Przeźmierowo Rynkowa S.K. Poznań 28,1
1617 Klp Sp. z o.o. Bobrowice 28,1
1618 Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Przem-Bud Sp. z o.o. Sosnowiec 28,1
1619 World Development Sp. z o.o. Inowrocław 28,1
1620 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Atel Sp. z o.o. Szczecin 28,1
1621 Robs Assembly Sp. z o.o. sp.k. Tczew 28,1
1622 Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowe Izolbud Sp. z o.o. Warszawa 28,1
1623 Smart-Instal Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 28
1624 GCH Property Sp. z o.o. Gdynia 27,9
1625 Przedsiębiorstwo Handlowo-Produkcyjne Jaxa – Pol Sp. z o.o. Poznań 27,9
1626 Net Com System Sp. z o.o. S.K. Marki 27,9
1627 Pmg Silesia Sp. z o.o. Katowice 27,9
1628 Fossa Instalacje Sp. z o.o. Lublin 27,8
1629 Pbn Sp. z o.o. S.K. Sulejówek 27,8
1630 Instalsolutions Sp. z o.o. sp.k. Września 27,8
1631 Przedsiębiorstwo Elektrycznych Robót Specjalistycznych ENERTEL S.A. Kielce 27,8
1632 Budhaus RM Sp. z o.o. S.K. Rąbień AB 27,7
1633 ITS Sp. z o.o. Koszalin 27,7
1634 Bud-Maxi Sp. z o.o. Binczarowa 27,7
1635 Instal Bełchatów Sp. z o.o. Rogowiec 27,6
1636 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Energotech Sp. z o.o. Konin 27,6
1637 Budomax Cg Sp. z o.o. S.J. Kraków 27,6
1638 Polimex Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Siedlce 27,6
1639 Zakład Melioracyjno – Budowlany w i R Wiesław Młynarczyk – Ryszard Biedroń S.j. Limanowa 27,6
1640 Veda System Sp. z o.o. Jarosław 27,5
1641 Zielonetarasy Aero Home Sp. z o.o. sp.k. Katowice 27,5
1642 Geo Solar Sp. z o.o. Warszawa 27,5
1643 Grudziądzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Grudziądz 27,5
1644 Sanprod Sp. z o.o. Ostrołęka 27,5
1645 Zakład Remontowo-Budowlany Rachwał sp.j. Janów Lubelski 27,4
1646 Greencomm Development Sp. z o.o. Gdynia 27,4
1647 Envirotech Sp. z o.o. Poznań 27,4
1648 Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno Kartograficzne w Krakowie Sp. z o.o. Kraków 27,3
1649 Hydro-Gaz Swarzędz Sp. z o.o. S.K. Zalasewo 27,3
1650 Przedsiębiorstwo Pomocnicze Mpwik Sp. z o.o. Kraków 27,3
1651 TIM – EX Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 27,3
1652 Apricot Capital Group Sp. z o.o. Warszawa 27,3
1653 MYZ – BUD Sp. z o.o. Lubicz Górny 27,3
1654 Geo-Eko Sp. z o.o. Sanok 27,3
1655 Altis – Holding Polska Sp. z o.o. Warszawa 27,3
1656 Irmal Sp. z o.o. sp.k. Czmoniec 27,3
1657 Gardenia Sport Sp. z o.o. Warszawa 27,2
1658 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 3 sp.k. Wrocław 27,1
1659 Nordic House Deweloper Sp. z o.o. Warszawa 27,1
1660 ZACHÓD Sp. z o.o. P P H U Polkowice 27,1
1661 Rezler Construct Sp. z o.o. Żdżenice 27,1
1662 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Ebud – Przemysłówka Sp. z o.o. Bydgoszcz 27
1663 Nowy Dom Sp. z o.o. Grudziądz 27
1664 Inter-Jkz Sp. z o.o. Częstochowa 27
1665 Ryma Sp. z o.o. Białystok 27
1666 Nizbud Sp. z o.o. Warszawa 27
1667 Tracknet Sp. z o.o. Warszawa 27
1668 CALESCO S.A. Szczecin 27
1669 Fire Stop Holland Sp. z o.o. Warszawa 27
1670 RUE-RZN Sp. z o.o. Rybnik 27
1671 Air Telekomunikasyon Cozumleri Ticaret Sanayi S.A. Oddział W Warszawie Warszawa 27
1672 Jaworznickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Jaworzno 27
1673 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Inwestkeler Ltd sp. j. Racibórz 26,9
1674 Przedsiębiorstwo Budowlano – Remontowe Budrem Sp. z o.o. Kielce 26,8
1675 Przedsiębiorstwo EUROAQUA Sp. z o.o. S.K. Poznań 26,8
1676 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Łępecki & Matuszczak Mariusz Łępecki, Krzysztof Matuszczak sp.j. Poznań 26,8
1677 Technika Instalacyjna Top – Projekt Sp. z o.o. Wrocław 26,8
1678 Taylor Sp. z o.o. Lublin 26,8
1679 Control Net Sp. z o.o. Wrocław 26,8
1680 Akropol Poznań 2 Sp. z o.o. Luboń 26,8
1681 STD Sp. z o.o. S.K. Warszawa 26,7
1682 Softcontrols Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 26,7
1683 Techbud Kosztorysy Sp. z o.o. S.K. Warszawa 26,7
1684 Przedsiębiorstwo Budowlane Elin Sp. z o.o. Wrocław 26,7
1685 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Galia Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 26,7
1686 Conress Sp. z o.o. S.K. Sieradz 26,7
1687 Grem S.J. Lublin 26,7
1688 Węgrzce Atut Sp. z o.o. S.K. Kraków 26,6
1689 ROBINSTAL sp. z o.o. sp.k. Warszawa 26,6
1690 Komplexbud Sp. z o.o. S.K. Kielce 26,6
1691 Waterworks Sp. z o.o. Piaseczno 26,6
1692 Grupa Projektowa Port Sp. z o.o. Poznań 26,6
1693 Jl Sp. z o.o. Piątnica Poduchowna 26,6
1694 M & R Company Sp. z o.o. Warszawa 26,5
1695 WAGAT Sp. z o.o. Lubin 26,5
1696 Olczyk Sp. z o.o. Lokum 8 sp.k. Wrocław 26,5
1697 Arinet Sp. z o.o. Gliwice 26,5
1698 Witkowski Sp. z o.o. Pruszków 26,4
1699 Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Przylesie Sp. z o.o. Koszalin 26,4
1700 Engie Sar Sp. z o.o. Warszawa 26,4
1701 TAMEX OBIEKTY SPORTOWE S.A. Warszawa 26,4
1702 Artmax Sobera Gz Sp. z o.o. sp.k. Łódź 26,4
1703 Zakład Remontowo Budowlany Rembud Strzelczuk sp.j. Zambrów 26,3
1704 Zakład Usług Technicznych Energetyki Cieplnej Zutec Sp. z o.o. Radom 26,3
1705 Inare Sp. z o.o. sp.k. Kraków 26,3
1706 Przedsiębiorstwo Budowlane CIROKO Sp. z o.o. Szczecin 26,3
1707 ELNET Sp. z o.o. Olsztyn 26,3
1708 PPUH ELEKTROS Sp. z o.o. Bolesławiec 26,3
1709 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Hydrosystem Sp. z o.o. Głogów 26,3
1710 Sn Strukton Sp. z o.o. Gdańsk 26,2
1711 Regionalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Zielona Góra 26,2
1712 Przedsiębiorstwo Coal-Bud Sp. z o.o. Olkusz 26,1
1713 Wexel P. Mikołajewski, M. Zaporowski – sp.j. Psary Małe 26,1
1714 Zis Łuka sp.j. Siedlce 26,1
1715 Bk Dźwig Sp. z o.o. Warszawa 26,1
1716 Tapi Przedsiębiorstwo Instalacyjne Sp. z o.o. Gdańsk 26
1717 Preinstal A. Fusiński, D. Jarosz sp.j. Gliwice 26
1718 Asmedica Sp. z o.o. Lublin 26
1719 Energo-Eko Sp. z o.o. Tczew 26
1720 Projektmanagement Polska Sp. z o.o. Wrocław 26
1721 REST Usługi Remontowo-Budowlane i Specjalistyczne M.Jamróz, J.Nowak S.J. Rzeszów 26
1722 Sybilski, Wesoły And Partners Construction Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 26
1723 Zakład Usług Elektroenergetycznych Fonon Sp. z o.o. Częstochowa 25,9
1724 Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa Modehpolmo Sp. z o.o. Szczecin 25,9
1725 Instalbudotech Sp. z o.o. S.K. Kamienica 25,9
1726 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Zetpri-Rembud Sp. z o.o. Łódź 25,9
1727 DK TEC Sp. z o.o. S.K. Warszawa 25,8
1728 Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska i Melioracji PIOMEL S.A. Piotrków Trybunalski 25,8
1729 Sumabud Zakład Usług Inwestycyjnych Roman Małkiewicz S.J. Słupsk 25,8
1730 Jaks Sp. z o.o. Szczecin 25,8
1731 Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. Warszawa 25,8
1732 Techfloor Sp. z o.o. Poznań 25,8
1733 I4tech Sp. z o.o. Chorzów 25,8
1734 Remex Sp. z o.o. S.K. Mińsk Mazowiecki 25,8
1735 GST Steel Sp. z o.o. Bąkowo 25,7
1736 Famex-Bis Sp. z o.o. Cieszyn 25,7
1737 Przedsiębiorstwo Budowlane PBR S.A. Wyrzysk 25,7
1738 Imbudizol Sp. z o.o. Warszawa 25,7
1739 Konsbud 2 Sp. z o.o. Sp.K. Nowy Sącz 25,7
1740 Pompbet Sp. z o.o. Domaniew 25,7
1741 Satchwell Polska Toruń Sp. z o.o. Toruń 25,7
1742 Domlux Sp. z o.o. Pasłęk 25,7
1743 Eltech Łódź Sp. z o.o. sp.k. Łódź 25,6
1744 Salkonbud Sp. z o.o. Bielsko-Biała 25,6
1745 Stawoz Inżynieria Pożarowa Sp. z o.o. S.K. Łódź 25,5
1746 BDF System Sp. z o.o. Katowice 25,5
1747 Havyard Design And Engineering Poland Sp. z o.o. Sopot 25,5
1748 J.S. Hamilton Quality Services Sp. z o.o. Gdynia 25,4
1749 Europrojekt Gdańsk S.A. Gdańsk 25,4
1750 Sigmatec Sp. z o.o. Wrocław 25,4
1751 Drilling MS S.A. Rogóźno 25,4
1752 TELAN A i J Stankiewicz, T i W Waszkiewicz S.J. Białystok 25,4
1753 Nieruchomości Romb S.A. Świebodzin 25,4
1754 Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych i Handlu Prek sp.j. A.Mazur S-Ka Kraków 25,4
1755 Pro-Bau System Sp. z o.o. Kraków 25,4
1756 Przedsiębiorstwo Rurbet Sp. z o.o. Opole 25,4
1757 Hoffman A.d. Grzegorz Banach Artur Adamczewski sp. j. Wrocław 25,4
1758 Delta-Cad Sp. z o.o. Sanok 25,4
1759 Stb Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Cięciwa 25,3
1760 Resan Sp. z o.o. Rzeszów 25,3
1761 ABAK SYSTEM Sp. z o.o. Łódź 25,3
1762 Mp-Mosty Sp. z o.o. sp.k. Kraków 25,3
1763 Technico Facility Engineering Sp. z o.o. Warszawa 25,3
1764 Stargardzkie Przedsiębiorstwo Budowlane Marbud Sp. z o.o. Stargard 25,3
1765 Worldwide Adventure Properties – Polska Sp. z o.o. Kraków 25,3
1766 Valsir Polska Sp. z o.o. Skawina 25,3
1767 Dorbud Sp. z o.o. Legionowo 25,3
1768 Bil Sp. z o.o. Opole 25,2
1769 Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska Aisa Sp. z o.o. sp.k. Poznań 25,2
1770 Link Sp. z o.o. sp.k. Poznań 25,2
1771 Jaruga Design Sp. z o.o. Gdańsk 25,2
1772 Warta Projekt Sp. z o.o. Luboń 25,2
1773 Firma Handlowo-Usługowa Elika sp.j. Tomasz Kaleta, Agnieszka Kaleta Kraków 25,2
1774 Invest Complex Nowina II Sp. z o.o. S.K. Poznań 25,1
1775 ZIELONA FIRMA sp. z o.o. Kraków 25,1
1776 Przedsiębiorstwo Budowlane IMBUD Jerzy i Jarosław Gajdosz S.J. Tarnów 25,1
1777 Haskoningdhv Polska Sp. z o.o. Warszawa 25,1
1778 A&R Sp. z o.o. Leżajsk 25,1
1779 On-Service Sp. z o.o. Trzebinia 25,1
1780 Trakon Sp. z o.o. w likwidacji Warszawa 25,1
1781 Drozd- Trans Sp. z o.o. Pieszyce 25,1
1782 Matter Electro Sp. z o.o. Sopot 25
1783 Concept Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 25
1784 Błażej & Roman Usługi Dźwigiem Błażej Kasperski, Roman Kmiecik sp.j. Komorniki 25
1785 Zakład Remontowo Budowlany Micro-Max Sp. z o.o. Gliwice 25
1786 Rolcomplex Sp. z o.o. Jelenia Góra 25
1787 K&K Systemy Sanitarno-Grzewcze Sp. z o.o. Przeźmierowo 25
1788 Świdnickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Świdnica 25
1789 Kmw Engineering Sp. z o.o. Solec Kujawski 25
1790 Bud – Extra Sp. z o.o. S.K. Góra Kalwaria 24,9
1791 Przedsiębiorstwo Budowlano – Produkcyjne Łęgprzem Sp. z o.o. Kraków 24,9
1792 Centrum Projektowo-Szkoleniowe Sp. z o.o. Bytom 24,9
1793 Zakład Budowlano-Montażowy Probud Sp. z o.o. Żywiec 24,9
1794 IFS Polska Sp. z o.o. Łaszczów 24,9
1795 Construction Systems Sp. z o.o. Warszawa 24,9
1796 Zakład Budowlano – Instalacyjny Jarmakowicz Zapolski Sp. z o.o. Olsztyn 24,8
1797 Zakład Sieci i Zasilania Sp. z o.o. Wrocław 24,8
1798 Erato Energy Sp. z o.o. Warszawa 24,8
1799 Euroglater Sp. z o.o. Radom 24,8
1800 Ekonorm Pro Sp. z o.o. sp.k. Katowice 24,8
1801 Pbh Esco-Bud sp.j. Waldemar Przepiórka i S-Ka Puławy 24,7
1802 Lotus Sp. z o.o. Koleczkowo 24,7
1803 Dompol Sp. z o.o. Toruń 24,7
1804 Hydrobudowa 6 S.A. Warszawa 24,7
1805 Astronika Sp. z o.o. Warszawa 24,7
1806 Artmar Construction Sp. z o.o. Warszawa 24,7
1807 Miejska Infrastruktura Sp. z o.o. w likwidacji Kraków 24,7
1808 Zakład Usług Geologicznych Geotech Sp. z o.o. Rzeszów 24,7
1809 Olh II Sp. z o.o. 3 S.K.A. Warszawa 24,7
1810 Wb Instal Sp. z o.o. Gumowo 24,6
1811 Prs Polish Radome Services Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 24,6
1812 Geocartis Sp. z o.o. sp.k. Poznań 24,6
1813 Przedsiębiorstwo Budowlane Modular Sp. z o.o. Żywiec 24,6
1814 Soon Energy Poland Sp. z o.o. Warszawa 24,6
1815 Bet-Bud Kruszywa Sp. z o.o. Wiślinka 24,6
1816 Standart – Vest Sp. z o.o. Sochaczew 24,6
1817 Zmirob Sp. z o.o. sp.k. Tychy 24,6
1818 Torrecid Poland Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 24,6
1819 Komplet Inwest Sp. z o.o. sp.k. Gorzów Wielkopolski 24,6
1820 EMI Sp. z o.o. Dębowiec 24,5
1821 Multi Inwestycje Sp. z o.o. Legnica 24,5
1822 Wezambud Sp. z o.o. Żnin 24,5
1823 Nexttel Sp. z o.o. Warszawa 24,5
1824 BŁYSK Sp. z o.o. Sochaczew 24,5
1825 Przedsiębiorstwo Budowlane Stocki Sp. z o.o. Otwock 24,5
1826 JG Inwestycje Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 24,5
1827 Studio Atrium Lelek, Godlewski sp.j. Bielsko-Biała 24,5
1828 Korporacja Budownictwa i Nieruchomości Graden Sp. z o.o. Lublin 24,5
1829 Pro – Control Sp. z o.o. Warszawa 24,5
1830 VOLTER GROUP Sp. z o.o. Zgierz 24,5
1831 Przedsiębiorstwo Budowlane BAZ Sp. z o.o. Ligota Dolna 24,5
1832 Mokrosz Sp. z o.o. Racibórz 24,5
1833 Geokart-International Sp. z o.o. Rzeszów 24,5
1834 Geores Sp. z o.o. Rzeszów 24,5
1835 TORAKOL sp. z o.o. Radziejów 24,4
1836 BUD – MEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlano – Melioracyjne Dzierżoniów 24,4
1837 Towarzystwo Inwestycyjne Construction Sp. z o.o. Gdańsk 24,4
1838 KMC Amdinistrator Nieruchomości i Inwestycje Sp. z o.o. Piła 24,4
1839 Akustyk Mont Sp. z o.o. Kowale 24,4
1840 Instal Monter Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 24,4
1841 Przedsiebiorstwo Budowlano Produkcyjny Polprzem Sp. z o.o. Połaniec 24,3
1842 TMB Maat Sp. z o.o. S.K. Józefów 24,3
1843 Bud-Rem sp.j. Roman Błaszczyk, Piotr Pawlaczyk Jarocin 24,3
1844 Energy Solutions Sp. z o.o. Tarnów 24,3
1845 Rywal Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 24,3
1846 Wielicka Park Wawel Service Sp. z o.o. Kraków 24,3
1847 R & D Centre Inventor Sp. z o.o. Lublin 24,2
1848 HUP-BUD Sp. z o.o. Lublin 24,2
1849 Arbud Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Radom 24,2
1850 Vide Studio Sp. z o.o. sp.k. Kraków 24,2
1851 Kubatura Sp. z o.o. S.K. Białystok 24,2
1852 Minimax Polska Sp. z o.o. Kiełpin 24,2
1853 Mmc Ship Design & Marine Consulting Sp. z o.o. Gdynia 24,2
1854 Garakul Sp. z o.o. Warszawa 24,2
1855 Przedsiębiorstwo Budowlane Narloch Sp. z o.o. Kościerzyna 24,2
1856 TERMO KLIMA MK sp. z o.o. sp. j. Katowice 24,1
1857 Primawent Sp. z o.o. Warszawa 24,1
1858 Brant Hydroizolacje Sp. z o.o. S.K. Poznań 24,1
1859 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane i Sieci Sanitarnych Astex. Sądelscy. sp.j. Zaskale 24,1
1860 Zbm S.A. Warszawa 24,1
1861 Tom-Sanit Sp. z o.o. Zabrze 24,1
1862 Glasslift Sp. z o.o. Zgierz 24
1863 Itrons Sp. z o.o. Kraków 24
1864 Euro – Stahlservice Sp. z o.o. Kraków 24
1865 Faktoria AB Sp. z o.o. Golasowice 24
1866 Instad Sp. z o.o. Rybnik 23,9
1867 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budownictwa Warszawa – Oddział Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o. Warszawa 23,9
1868 Elpobud Sp. z o.o. Zawada 23,9
1869 Jpb Sp. z o.o. Szczodre 23,9
1870 TG PLUS Sp. z o.o. Warszawa 23,9
1871 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Adamex Kp Sp. z o.o. Bielsko-Biała 23,9
1872 Dombud Mintex Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 23,9
1873 NTG Sp. z o.o. SP.K. Nysa 23,8
1874 NS Kangaz Sp. z o.o. Gdańsk 23,8
1875 Akpe Group Sp. z o.o. Katowice 23,8
1876 Master Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 23,8
1877 Eldro Budowa Sp. z o.o. Żukowo 23,8
1878 Systemy Cieplne – Klimatyzacja Lorenz Sp. z o.o. Obra 23,8
1879 Poltegor-Projekt Sp. z o.o. Wrocław 23,7
1880 ROSMOSIS-Wawrzyniak Group Sp. z o.o. S.K. Perzyce 23,7
1881 Konior Firma Projektowo Budowlana sp.j. Katowice 23,7
1882 Fitting Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Sp. z o.o. Wrocław 23,7
1883 Sadyba Prestige Pm Sp. z o.o. sp.k. Piaseczno 23,7
1884 Radinvest Sp. z o.o. Radom 23,7
1885 Aqua Seen Sp. z o.o. Warszawa 23,7
1886 Zakład Inżynieryjno-Budowlany Przyborowski Sp. z o.o. Chrzęsne 23,6
1887 Avrio Sp. z o.o. Poznań 23,6
1888 Elsab Sp. z o.o. Niemodlin 23,6
1889 Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Budowlane Inrem Sp. z o.o. Gdańsk 23,6
1890 Ecohouse Sp. z o.o. Invest S.K. Miszewo 23,5
1891 Zakład Remontowo Budowlany Adam Kustra Zamość 23,5
1892 BUD-INVEST Sp. z o.o. Tczew 23,5
1893 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Kwidzynie Kwidzyn 23,5
1894 Enizo Sp. z o.o. Katowice 23,5
1895 Hydroserwis Sp. z o.o. Wrocław 23,5
1896 OK – Construction Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Gogolin 23,5
1897 Elektrodan Sp. z o.o. S.K. Nowa Ruda 23,5
1898 Erstar Sp. z o.o. sp.k. Łódź 23,5
1899 POLPROJEKT Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Projektowo – Wykonawcze Poznań 23,4
1900 Gk Sprinkler Polska Sp. z o.o. Legnica 23,4
1901 Asona Polska Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 23,4
1902 PPHiU DOMBUD Sp. z o.o. Biała Podlaska 23,4
1903 Hydroart Gaca Sp. z o.o. Trzemeszno 23,3
1904 Complex Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 23,3
1905 El-Mar Sp. z o.o. Lubliniec 23,3
1906 M&M Sp. z o.o. Gdańsk 23,3
1907 Eudeco Sp. z o.o. S.K. Warszawa 23,3
1908 API Sp. z o.o. Warszawa 23,2
1909 Żurawie Wielkopolska Sp. z o.o. sp.k. Tulce 23,2
1910 Miku Zbigniew Merchelski, Grzegorz Merchelski sp.j. Przecław 23,2
1911 Przedsiębiorstwo Budowlane Skorłutowski sp.j. Jerzy i Ewa Skorłutowscy Olsztyn 23,2
1912 JD Instal Sp. z o.o. S.K. Poznań 23,2
1913 Prom Sp. z o.o. Miękinia 23,2
1914 Ultrim Sp. z o.o. Warszawa 23,1
1915 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Budomont-6 Sp. z o.o. Ruda Śląska 23,1
1916 Intec Poland Sp. z o.o. sp.k. Złocieniec 23,1
1917 B.T.B. – Inżynieria Budownictwo Instalacje Sp. z o.o. Siemianowice Śląskie 23,1
1918 Clima Hit Sp. z o.o. S.K. Płock 23,1
1919 Firma Budowlana Rafał Hoffer Działdowo 23,1
1920 Darbagos Sp. z o.o. S.K. Tarnów 23,1
1921 Pe2b Sp. z o.o. Sromowce Niżne 23,1
1922 Infine Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Warszawa 23,1
1923 POLBET S.A. Katowice 23,1
1924 Hocs International Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 23,1
1925 Zah Sp. z o.o. S.K. Wrocław 23,1
1926 Igdp Sp. z o.o. Piątkowisko 23
1927 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Nasz Dom Sp. z o.o. Lublin 23
1928 Sat-System Sp. z o.o. Łomianki 23
1929 Sawbed Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 23
1930 Dxp-Budownictwo Świątek, Wiśniowski sp.j. Gorzów Wielkopolski 23
1931 Proweld Woronecka Sp.K. Częstochowa 23
1932 Lsi Centers Sp. z o.o. Szczecin 23
1933 Matbud Systemy Ppoż Sp. z o.o. Słocin 23
1934 Przedsiębiorstwo Budowlane Empebe Sp. z o.o. Mielec 23
1935 Meb Technical Gmbh Sp. z o.o. Oddział w Polsce Opole 23
1936 Energetyka Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 22,9
1937 Skomar Sp. z o.o. Bardo 22,9
1938 Prim Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 22,9
1939 G.P.K. Construction Sp. z o.o. Szczerców 22,9
1940 Asbud Sp. z o.o. Ełk 22,9
1941 REWITAL SERWIS sp. z o.o. Katowice 22,8
1942 Globus Sp. z o.o. Lublin 22,8
1943 Armada Budownictwo Sp. z o.o. Dzierżoniów 22,8
1944 Control System Engineering Sp. z o.o. S.K. Błonie 22,8
1945 Przedsiebiorstwo Budownictwa Energetycznego ELBUD Poznań S.A. Plewiska 22,8
1946 Przedsiębiorstwo Energetyczne Elektroinstal sp.j. Józef Łaniusz i Mieczysław Greń Przeworsk 22,8
1947 Pmj Structural Engineering Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 22,8
1948 Galinvest Sp. z o.o. Warszawa 22,8
1949 AP Szczepaniak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 22,7
1950 KMA Sp. z o.o. S.K. Sopot 22,7
1951 Mostostal Będzin Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Projektowo – Budowlane Będzin 22,7
1952 Fasterm Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Głogowo 22,7
1953 KOMANDOR – BYDGOSZCZ S.A. Bydgoszcz 22,7
1954 Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane Krecik C. Cebela, R. Żywiecka sp.j. Gdańsk 22,7
1955 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Vester Sp. z o.o. sp.k. Kutno 22,6
1956 Dakad Sp. z o.o. Wilków 22,6
1957 Polski Komfort Logistic Sp. z o.o. S.K. Nowa Wieś Legnicka 22,6
1958 Ltec Sp. z o.o. Piaseczno 22,6
1959 BUDOMAL PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO BUDOWLANE RAFAŁ LEŚNIAK Łódź 22,6
1960 Zakład Obsługi Holdingu Zoh Sp. z o.o. Włocławek 22,5
1961 Strażak Mikołów Sp. z o.o. i Wspólnicy S.K. Mikołów 22,5
1962 CWCC.CON Sp. z o.o. sp.k. Katowice 22,5
1963 Dwd Bautech Sp. z o.o. Poznań 22,5
1964 Wodgaz Arkadiusz Kosentka Aleksandra Michalska sp.j. Opole 22,5
1965 ERG Sp. z o.o. S.K. Łódź 22,5
1966 Effcontrol Sp. z o.o. Mirków 22,5
1967 Zawbud Bis Sp. z o.o. Nowa Wieś 22,5
1968 Przedsiębiorstwo Produkcyjne i Usługowe Concret Sp. z o.o. S.K. Tychy 22,4
1969 Inter Mobi Sp. z o.o. S.K. Balice 22,4
1970 Szrenica Resort & Spa Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 22,4
1971 Projektowanie i Realizacja Obiektów Przemysłowych Alit Sp. z o.o. Kraków 22,4
1972 Jamp Sp. z o.o. Wrocław 22,4
1973 REMY Sp. z o.o. Głogów 22,4
1974 Master House Sp. z o.o. S.K. Szczecin 22,4
1975 Apm Rubikon Residence IV Sp. z o.o. Warszawa 22,4
1976 Roben Automotive Sp. z o.o. S.K. Równe 22,3
1977 Minstal Sp. z o.o. S.K. Warszawa 22,3
1978 IB Systems Sp. z o.o. Poznań 22,3
1979 Brasco Integrator Sp. z o.o. Sp.K. Zabrze 22,3
1980 Promeks J. Nowakowski K. Mejer S.K.A. Warszawa 22,3
1981 Energo-Linia Maciążek sp.j. Warszawa 22,2
1982 Energokontrakt Sp. z o.o. Bytom 22,2
1983 Julis Sp. z o.o. Płońsk 22,2
1984 Wma Energia S.A. Warszawa 22,2
1985 Nesan Sp. z o.o. Warszawa 22,2
1986 MARBUD Sp. z o.o. S.K. Gdynia 22,2
1987 Idiada Automotive Technology, S.A. (S.A.) Oddział w Polsce Poznań 22,2
1988 Knb System Sp. z o.o. Gdynia 22,1
1989 ZAKŁAD INŻYNIERYJNO BUDOWLANY NIEDOŚPIAŁ sp. z o.o. sp.k. Szczecin 22,1
1990 Żyrardowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Żyrardów 22,1
1991 M.G.A. – Stal Sp. z o.o. Jasień 22,1
1992 CEGELEC Sp. z o.o. Katowice 22
1993 Sądeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Nowy Sącz 22
1994 Zakład Remontowo-Budowlany Rem-Bud J.Karowski, A.Pikalski sp.j. Płock 22
1995 FLAMPOL Tomasz Woźniak S.K. Góra Puławska 22
1996 Aldom Sp. z o.o. Zalesie Górne 22
1997 Bestblok Sp. z o.o. Wieluń 22
1998 Profobet Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 22
1999 Ns Optima Plus Sp. z o.o. Łódź 21,9
2000 Elwatt Sp. z o.o. Kozy 21,9
2001 Przeds. Budownictwa Hydrotechnicznego Hydro – Eko Sp. z o.o. Bydgoszcz 21,9
2002 BIURO OBSŁUGI INWESTYCJI LEVEL WITOLD SZYMAŃSKI Gdańsk 21,9
2003 Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Draco Lesiński sp.j. Gdańsk 21,9
2004 Fundament Service Ryszard Gnyszka Jerzy Ogorzałek sp.j. Pruszków 21,9
2005 BELIT sp. z o.o. Czechy 21,8
2006 DPS Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 21,8
2007 Kontbud – Sp. z o.o. Bydgoszcz 21,8
2008 Totalstruction Sp. z o.o. Warszawa 21,8
2009 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe Pro-Met H.Kobusiński i Wspólnicy sp.j. Koźmin Wielkopolski 21,8
2010 Archiplan Studio Sp. z o.o. S.K. Warszawa 21,8
2011 Repiński Sp. z o.o. Kościerzyna 21,8
2012 Rzońca S.A. Łomża 21,8
2013 Automatic Solution Sp. z o.o. S.K. Marcinowice 21,8
2014 Lonwerd Sp. z o.o. sp.k. Kłobukowice 21,7
2015 Techlab A.Ostrzyżek, B.Chmielowski sp.j. Warszawa 21,7
2016 Ml Technology Sp. z o.o. Zabawa 21,7
2017 Solid-Stet Sp. z o.o. S.K. Szczecin 21,7
2018 PBO Zachód Sp. z o.o. Pbt S.K. Kostrzyn 21,7
2019 Next-Building Sp. z o.o. Łowyń 21,7
2020 BW-INVEST Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Sp. z o.o. Skarbimierzyce 21,7
2021 Alumontaż Sp. z o.o. Koleczkowo 21,6
2022 GALADOM S.A. Lublin 21,6
2023 Domtom Plus Sp. z o.o. Łódź 21,6
2024 Bm Aqua Sp. z o.o. sp.k. Będzin 21,6
2025 Marine Design Sp. z o.o. Szczecin 21,6
2026 Skalski CB Spółka Komandytowo Akcyjna Kraków 21,6
2027 Techbau Budownictwo Sp. z o.o. Nowe Grocholice 21,6
2028 Przedsiębiorstwo Odwodnienia Marek Szczygieł, Arkadiusz Walkiewicz – sp.j. Białe Błota 21,5
2029 Instalator Zofia Osmańska i Piotr Ząbik sp.j. Warszawa 21,5
2030 Lan Bud Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. S.K. Poznań 21,5
2031 Arcad Sp. z o.o. S.K. Kielce 21,5
2032 Industria Structure Sp. z o.o. Gdańsk 21,5
2033 Mirtech Sp. z o.o. Sarbka 21,5
2034 Zakład Budowlany – Dzida i Zaręba – sp.j. Lębork 21,5
2035 Asko S.A. Białystok 21,4
2036 INHAUS Sp. z o.o. S.K. Rumia 21,4
2037 Unimark Sp. z o.o. Lublin 21,4
2038 North Hill Cracow Sp. z o.o. S.K. Kraków 21,3
2039 Perigrup Konstrukcje Sp. z o.o. Kraków 21,3
2040 Wolszewski Sp. z o.o. Kraków 21,3
2041 Freeeco Sp. z o.o. Lublin 21,3
2042 Jang Sp. z o.o. Rybnik 21,3
2043 Ectron Sp. z o.o. Gdańsk 21,3
2044 Przedsiębiorstwo Budowlano – Montażowe Elzambud Sp. z o.o. Elbląg 21,3
2045 MARAD ENERGIA Sp. z o.o. S.K. Sosnowiec 21,3
2046 Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Kazimierz Zawada Sp. z o.o. Pszczyna 21,3
2047 Optiline Ivan Besaha S.K. Niepołomice 21,3
2048 Okno Koncept Sp. z o.o. sp.k. Kraków 21,3
2049 Kmt Sp. z o.o. Mielec 21,2
2050 Sawel Sp. z o.o. S.k. Rzeszów 21,2
2051 GIMS Components Sp. z o.o. S.K. Warszawa 21,2
2052 FIRMA BUDOWLANA LOGGIA PIOTR SACHAJKO sp. j. Gdańsk 21,2
2053 SP Invest Dve Sp. z o.o. S.K. Warszawa 21,2
2054 Machowicz Sp. z o.o. Ząbki 21,1
2055 Asb Construction Sp. z o.o. Limanowa 21,1
2056 Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Bud-Tech Sp. z o.o. Toruń 21,1
2057 Grupa Filipowicz Sp. z o.o. S.K. Kraków 21,1
2058 ICS Industrial Combustion Systems S.A. Poznań 21,1
2059 Afi Development Sp. z o.o. Warszawa 21,1
2060 Przedsiębiorstwo Budownictwa i Instalacji ABT Sp. z o.o. Częstochowa 21,1
2061 Chornet Izabela i Zbigniew Tyliszczak sp.j. Zielona Góra 21,1
2062 PROJEKTOWANIE NADZÓR REALIZACJA INŻ BOGDAN WÓJCIK Nowy Sącz 21
2063 Matbud Sp. z o.o. Warszawa 21
2064 Budownictwo Wodne Piotr Pruchnicki, Adam Szlosek sp.j. Stalowa Wola 21
2065 Poldom Sp. z o.o. Warszawa 21
2066 PRODUS S.A. Wrocław 20,9
2067 Vista Constructions Sp. z o.o. Kraków 20,9
2068 Lepiko Sp. z o.o. Skórzewo 20,9
2069 Korbut Teleenergetyka Sp. z o.o. Kraków 20,9
2070 Otik Sp. z o.o. Gdynia 20,9
2071 Bau – System Sp. z o.o. Rzeszów 20,8
2072 Hea Sp. z o.o. Wrocław 20,8
2073 Intelecom Sp. z o.o. S.K. Olsztyn 20,8
2074 Ngr Technologie Sp. z o.o. Grodzisk Wielkopolski 20,8
2075 El – Link Serwis Sp. z o.o. Katowice 20,8
2076 Torkan Sp. z o.o. Odolanów 20,8
2077 Orak Sp. z o.o. Katowice 20,8
2078 Jaksa Sp. z o.o. S.K. Miechów 20,8
2079 ENERGO – SYSTEM – S.A. Rzeszów 20,8
2080 Zakład Usług Dźwigowych Remdźwig M.Bąkowski, J.Krężoch sp.j. Gdańsk 20,8
2081 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowo – Handlowe Bud-Bet Sp. z o.o. Wełecz 20,8
2082 Defero Sp. z o.o. Sieradz 20,8
2083 Artbor Sp. z o.o. Warszawa 20,7
2084 A-Tynk Sp. z o.o. S.K. Krempachy 20,7
2085 Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego w Stalowej Woli Stalowa Wola 20,7
2086 Partner Dom Development Sp. z o.o. Konotopa 20,7
2087 Parster Sp. z o.o. Parczew 20,7
2088 Termik Instalacje Woźniak Boczek sp.j. Kwilcz 20,7
2089 Jarbetal B.Szkiela J.Szkiela sp.j. Pruszków 20,7
2090 Firma Budowlana Granit Sp. z o.o. Kartuzy 20,7
2091 Dwg Magnit Sp. z o.o. Kielce 20,6
2092 Sima Sp. z o.o. S.K. Słupsk 20,6
2093 Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Elstar Sp. z o.o. sp.k. Długołęka 20,6
2094 Danton Dan Sp. z o.o. sp.k. Lednica Górna 20,6
2095 Perfekt Werner Sp. z o.o. S.K. Poznań 20,6
2096 B 4 Bartecki Sp.K. Tomaszów Lubelski 20,6
2097 Atm Inwestycje Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 20,5
2098 A-Projekt Sp. z o.o. Warszawa 20,5
2099 SGH Sp. z o.o. Bielsko-Biała 20,5
2100 FADBET S.A. Białystok 20,5
2101 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Mkd Sp. z o.o. Papowo Toruńskie 20,5
2102 Przedsiębiorstwo J.A.T – Sp. z o.o. Gdańsk 20,5
2103 Iko Sp. z o.o. sp.k. Tarnów 20,5
2104 Nikla Sp. z o.o. sp.k. Marcyporęba 20,5
2105 Wix Wodkan Sp. z o.o. Mirosław 20,5
2106 Copos Sp. z o.o. Zabrze 20,4
2107 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Przedsiębiorstwo Mieszkaniowe Sp. z o.o. Krosno 20,4
2108 ABIKORP Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o. Warszawa 20,4
2109 Gerz Construction Poland Sp. z o.o. Wrocław 20,4
2110 Hirsch International Polska Sp. z o.o. Jelenia Góra 20,4
2111 Fedrecht Sp. z o.o. Bojszowy 20,4
2112 Prosperity Building Partner Sp. z o.o. Wrocław 20,3
2113 Jparchitekci Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 20,3
2114 Krj Sp. z o.o. Rumia 20,3
2115 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe S.A. Kraków 20,3
2116 Mwm Architekci Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 20,3
2117 INTER-BUD DEVELOPER Sp. z o.o. Kraków 20,3
2118 Ekto Sp. z o.o. Białystok 20,3
2119 M-Air Poland Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa Górnicza 20,3
2120 Vard Engineering Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 20,2
2121 Nava Sp. z o. o. Przeds. Projektowo- Usługowe Gdańsk 20,2
2122 Nowy Dom Holding B.M.Słowińscy sp.j. Chodzież 20,2
2123 Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego Olszewski i Synowie Sp. z o.o. Sławno 20,2
2124 House Development Izabela Gawrońska sp.k. Oborniki 20,2
2125 Marabud S.J. Warszawa 20,1
2126 Grupa Cztery Sp. z o.o. Gdynia 20,1
2127 Wyspa Solna Sp. z o.o. Kołobrzeg 20,1
2128 Tekniska Polska Przemysłowe Systemy Transmisji Danych Sp. z o.o. Gliwice 20,1
2129 Post Luchtkanalen Polska Sp. z o.o. Jasin 20,1
2130 Sommo Invest Sp. z o.o. sp.k. Łódź 20,1
2131 PKIG Sp. z o.o. Warszawa 20,1
2132 Secura Zabezpieczenia Przeciwpożarowe Sp. z o.o. sp.k. Kobylnica 20,1
2133 Prowarm Sp. z o.o. Szczecin 20,1
2134 Rollstick-Toruń Sp. z o.o. Toruń 20,1
2135 Firma Ciepłownicza Energosan M. Jaskowski sp.j. Grudziądz 20,1
2136 MULTI SERWIS sp. z o.o. Wola Rasztowska 20,1
2137 MIWA Sp. z o.o. sp.k. Zabrze 20
2138 Palian Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Sp. z o.o. Tychy 20
2139 Uruchomienia.Eu Sp. z o.o. Łódź 20
2140 Sub – Tel Sp. z o.o. Kozie Laski 20
2141 Investgas Sp. z o.o. Warszawa 20
2142 Invest IDC Sp. z o.o. Kraków 20
2143 Trim – Tech Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 20
2144 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Bialbud Stanisław Lewczuk, Czesław Niczyporuk sp.j. Biała Podlaska 20
2145 Perbud Sp. z o.o. Zielona Góra 20
2146 Unitherm sp.j. Jerzy Iwicki, Andrzej Piskała Gdańsk 20
2147 Przedsiębiorstwo Sprzętu i Transportu Em-Tech Sp. z o.o. Toruń 20
2148 Somati System Polska Sp. z o.o. S.K. Opole 20
2149 Gp Energy Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 19,9
2150 W + Architekci Wolski & Włosek Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 19,9
2151 Zakład Instalacji Budowlanych Sp. z o.o. sp.k. Gliwice 19,9
2152 EBD Development Sp. z o.o. Kalety 19,9
2153 WTB System Sp. z o.o. S.K. Wrocław 19,9
2154 Techfire Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19,8
2155 Etern Sp. z o.o. Warszawa 19,8
2156 Bbgk Architekci Sp. z o.o. Warszawa 19,8
2157 Solid – Bud Przedsiębiorstwo Budownictwa Inżynieryjnego Sp. z o.o. Warszawa 19,8
2158 Johannson Sp. z o.o. Kuźnia Raciborska 19,8
2159 DDD Dobre Dla Domu Sp. z o.o. Sady 19,8
2160 Baltic Diving Solutions Sp. z o.o. Rumia 19,8
2161 Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o. Gdynia 19,8
2162 Hub-Al Montaże Sp. z o.o. Karczmiska Drugie 19,8
2163 Z.E. Elektromech Sp. z o.o. Piotrków Trybunalski 19,8
2164 Wojewódzki Instalacje Sp. z o.o. S.K. Kraków 19,8
2165 Navart Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 19,8
2166 Pro-Men Sp. z o.o. Zemborzyce Tereszyńskie 19,8
2167 Monterbau Sp. z o.o. Poznań 19,8
2168 Imbridus Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 19,8
2169 Unipam Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 19,8
2170 Planko Sp. z o.o. sp.k. Łódź 19,7
2171 Elbląskie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o. Elbląg 19,7
2172 Wikalex Sp. z o.o. Bydgoszcz 19,7
2173 Autostrada II Sp. z o.o. Katowice 19,7
2174 Staff Trans Service Sp. z o.o. Kraków 19,7
2175 Uwi Inwestycje S.A. Wołkowyska sp.k. Poznań 19,7
2176 PGM POL Sp. z o.o. Nowy Sącz 19,7
2177 Poolsystem Sp. z o.o. S.K. Świętochłowice 19,7
2178 Husar Budownictwo Inżynieryjne S.A. Włocławek 19,7
2179 BORUTA sp. z o.o. Michałów 19,7
2180 Apa Sp. z o.o. Gliwice 19,7
2181 Elektro-Instal-Glob Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 19,7
2182 Dyskret Polska Sp. z o.o. Sp.K. Kraków 19,6
2183 Polska Ceramika Ogniotrwała Serwis S.A. Żarów 19,6
2184 Bazukastudio Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 19,6
2185 Ekotechnologie Grygier Jędraszak sp.j. Suchy Las 19,6
2186 HARTUNA Sp. z o.o. Skarszewy 19,6
2187 Budmont Sp. z o.o. Tychy 19,6
2188 A&B&T TOMASZ PASZKO BOGUSŁAW WRONKA sp. j. Warszawa 19,5
2189 Przedsiębiorstwo Robót Geotechniczno – Inżynieryjnych Techno – Geo Sp. z o.o. Warszawa 19,5
2190 Techmar Budownictwo Sp. z o.o. Warszawa 19,4
2191 Stamus Sp. z o.o. Radomsko 19,4
2192 Kruder Budownictwo Sp. z o.o. Białystok 19,4
2193 Energobest Sp. z o.o. Miłków 19,4
2194 Rets Sp. z o.o. Warszawa 19,4
2195 FUME Sp. z o.o. – Sp.K. Gdańsk 19,4
2196 FIRMA INŻYNIERSKA ENCO sp. j. K KUFEL J SYNOWIEC Oświęcim 19,4
2197 Solgen Sp. z o.o. Kraków 19,4
2198 HG Elektro Sp. z o.o. Poznań 19,4
2199 R.DERDA Sp. z o.o. S.K. Słupca 19,3
2200 Airclean Sp. z o.o. S.K. Chorzów 19,3
2201 Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Rembud Leon Gzyl sp.j. Poznań 19,3
2202 Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Ekomont Bis Sp. z o.o. Wrocław 19,3
2203 MD TECHNOLOGIE sp. z o.o. Warszawa 19,3
2204 Ratyński Design & Build Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 19,3
2205 GEO-KAT Sp. z o.o. Warszawa 19,3
2206 Mechanical Systems Sp. z o.o. S.K. Warszawa 19,3
2207 Firma Budowlano-Inwestycyjna TAKBUD Sp. z o.o. Kraków 19,3
2208 Gs Klima Sp. z o.o. Poznań 19,3
2209 Solid Jobs Sp. z o.o. Witankowo 19,3
2210 Tomet Sp. z o.o. Bydgoszcz 19,3
2211 Pbm Saturn Sp. z o.o. Gdańsk 19,3
2212 Hvdc Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 19,3
2213 Projekty i Realizacja Sp. z o.o. Poznań 19,3
2214 Nad-Bud Invest Sp. z o.o. Skrzetuszewo 19,2
2215 Koncept Sp. z o.o. Biała Podlaska 19,2
2216 Technology Development Group Sp. z o.o. Pokrzywnica 19,2
2217 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Darwo D. Napierała, W. Kowalczak sp.j. Oborniki 19,2
2218 PREF-BUD Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Mysłowice 19,2
2219 Sar – Pol Sp. z o.o. PW Poznań 19,2
2220 Voessing Polska Sp. z o.o. Poznań 19,2
2221 Argaz R. i A. Niewiadomy sp.j. Lublin 19,2
2222 Tge Instal Sp. z o.o. S.K. Rakszawa 19,2
2223 Przedsiębiorstwo Budowlane Latusek Gj Invest Sp. z o.o. sp.k. Katowice 19,1
2224 Stalbudom Sp. z o.o. Warszawa 19,1
2225 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Gołdap 19,1
2226 Mesilo Engineering Sp. z o.o. S.K. Wrocław 19,1
2227 Perigrup Sp. z o.o. Wrocław 19,1
2228 Domikon Sp. z o.o. Czerniewice 19,1
2229 Miastoprojekt Wrocław Sp. z o.o. Wrocław 19
2230 Komfort Grupa Sbs A. M. Dembscy sp.j. Leszno 19
2231 PPUH ELEKTROMONT Leszek Gorol S.J. Woźniki 19
2232 Wix Developer S.A. Mirosław 19
2233 Elektro-Bud Pro Sp. z o.o. sp.k. Częstochowa 19
2234 Artom Budownictwo Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 19
2235 Termokor Kaefer Sp. z o.o. Rogowiec 19
2236 Tewi Sp. z o.o. S.K. Rozwadza 19
2237 Sigma – Tech – Sp. z o.o. Siedlce 19
2238 Quality Construction Sp. z o.o. Łódź 19
2239 Asta-Bud Sp. z o.o. Piła 19
2240 Faktor Krasicki Sp. z o.o. sp.k. Bielany Wrocławskie 19
2241 Panorama Obiekty Sportowe Sp. z o.o. Piaseczno 19
2242 Budo – Montaż Sp. z o.o. sp.k. Gorzów Wielkopolski 18,9
2243 Stalko Sp. z o.o. Gdańsk 18,9
2244 MTX Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 18,9
2245 SGK Projekt Sp. z o.o. S.K. Wrocław 18,9
2246 Natravi Sp. z o.o. Przemyśl 18,9
2247 Ekspertis Sp. z o.o. S.K. Poznań 18,9
2248 Budownictwo PSB Osiński I Syn Sp. z o.o. S.K. Strzelin 18,9
2249 Technika Klimatyzacyjna i Grzewcza Sp. z o.o. S.K. Wrocław 18,9
2250 Kwadrat Polska Sp. z o.o. S.K. Gliwice 18,9
2251 Posadzki Przemysłowe Bromax Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 18,8
2252 Włoszczyński Sanitary Technology Sp. z o.o. Brzezina 18,8
2253 Jmh Michael Hrakovsky S.K. Gdynia 18,8
2254 Remas Sp. z o.o. Kraków 18,8
2255 Ndi Development Sp. z o.o. Sopot 18,8
2256 Massiv-Holz Sp. z o.o., S.K.Massiv-Holz Sp. z o.o., S.K. Sędziszów Małopolski 18,8
2257 Inżynieria Przemyśl Sp. z o.o. Przemyśl 18,8
2258 Zakład Rolny Usługi Teresa Stempin Sp. z o.o. Jankowy 18,8
2259 ROMARK Sp. z o.o. Nowe Miasto nad Wartą 18,7
2260 ZUK Sp. z o.o. Glincz 18,7
2261 Promont Bujak Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Przedsiębiorstwo Projektowo – Montażowe Bydgoszcz 18,7
2262 39 – 5 Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 18,7
2263 Prb Budo-Mat Sp. z o.o. sp.k. Czeladź 18,7
2264 Group AV Sp. z o.o. Warszawa 18,7
2265 Team Prevent Poland Sp. z o.o. Pszczyna 18,7
2266 Klimaoptima Serwis Sp. z o.o. Warszawa 18,7
2267 Profgaz Sp. z o.o. S.K. Tarnów 18,7
2268 Firma Handlowo Usługowa Milago Sp. z o.o. Chorzów 18,7
2269 ELTOR Sp. z o.o. Rzeszów 18,7
2270 BMT Klimatyzacja Sp. z o.o. Bydgoszcz 18,6
2271 Modulor Sp. z o.o. Tarnów 18,6
2272 Hemitech Sp. z o.o. Gliwice 18,6
2273 MATOM TOMASZ PASAMONIK Chorzów 18,6
2274 Imupol Sp. z o.o. Lublin 18,6
2275 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Inkadro Sp. z o.o. Rąbczyn 18,6
2276 Global Invest Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 18,6
2277 Przedsiębiorstwo Przemysłowo-Handlowo-Usługowe Pog-Tech Sp. z o.o. Gliwice 18,6
2278 Stelmach Development Sp. z o.o. Warszawa 18,5
2279 Atum Energy Sp. z o.o. Łódź 18,5
2280 Przedsiębiorstwo Budowlano – Inżynieryjne ADMA Sp. z o.o. Staszów 18,5
2281 Ak – Bud Kurant sp.j. Poznań 18,5
2282 Geoprzem Sp. z o.o. sp.k. Skawina 18,5
2283 Luno Group Sp. z o.o. Korzeniste 18,5
2284 Jwj Sp. z o.o. Wrocław 18,5
2285 Stimo Sp. z o.o. Krosno 18,4
2286 Oktech Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 18,4
2287 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Gut-Wierchowy Sp. z o.o. Poronin 18,4
2288 Elektro-Tech Sp. z o.o. Warszawa 18,4
2289 PV Instalator Polska Grupa PVGE Sp. z o.o. Tarnów 18,4
2290 Przeds. Budownictwa Telekomunikacyjnego TEKOM Sp. z o.o. Pabianice 18,4
2291 Budmix-3 Sp. z o.o. Gdańsk 18,4
2292 Ndi Apartamenty Sp. z o.o. Sopot 18,3
2293 Dtś S.A. Katowice 18,3
2294 MARWOKAT Sp. z o.o. Warszawa 18,3
2295 New House Sp. z o.o. Marki 18,3
2296 LIR Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Borkowo 18,3
2297 Wibram Sp. z o.o. S.K. Pruszków 18,3
2298 Fabio Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 18,3
2299 Towarzystwo Budownictwa Społecznego – Bielawa Sp. z o.o. Bielawa 18,3
2300 Riser Sp. z o.o. Jaworzno 18,3
2301 Weld GAZ Sp. z o.o. Skołyszyn 18,2
2302 Budownictwo Maciejak Sp. z o.o. sp.k. Piaseczno 18,2
2303 Art-Dom Developer Sp. z o.o. Jelenia Góra 18,2
2304 Ak Klimatyzacje Sp. z o.o. Komorze 18,2
2305 Wentik Sp. z o.o. Solec Kujawski 18,2
2306 VEII Sp. z o.o. S.K. Wrocław 18,2
2307 Instalart Sp. z o.o. Radom 18,2
2308 Przedsiębiorstwoprodukcyjno-Handlowo-Usługowe Pmx Sp. z o.o. Łaziska Górne 18,2
2309 Tysand sp.j. J.Krawczykiewicz, J. Sowiński Gdańsk 18,2
2310 Termoinstal Sp. z o.o. Łańcut 18,2
2311 Sparta-Bud Sp. z o.o. Jelenia Góra 18,2
2312 Md Inwestbud Sp. z o.o. Dobroszyce 18,2
2313 Hansa-Invest Sp. z o.o. Konin 18,2
2314 T&Tk Sp. z o.o. Poznań 18,2
2315 Instal-Mar Serwis Sp. z o.o. Pszczyna 18,2
2316 Maker-Bud Sp. z o.o. Wrocław 18,1
2317 Dmd Modular Sp. z o.o. Skawina 18,1
2318 Ekotor Sp. z o.o. Toruń 18,1
2319 Temm Sp. z o.o. Lublin 18,1
2320 Park Handlowy Pruszcz Gdański Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 18,1
2321 Hvac Systems Sp. z o.o. Warszawa 18,1
2322 Farex Sp. z o.o. Mnich 18,1
2323 Elektromontaż-Toruń Sp. z o.o. Toruń 18,1
2324 Grobau Sp. z o.o. Oława 18,1
2325 Drog-Tech Sp. z o.o. Lublin 18,1
2326 Zakład Usługowo Produkcyjno Handlowy Hażbud Sp. z o.o. Gorlice 18,1
2327 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe – Gryf Sp. z o.o. Wałbrzych 18,1
2328 B2 Studio Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 18,1
2329 Orionbud Sp. z o.o. Szczecin 18,1
2330 Deige Sp. z o.o. Warszawa 18,1
2331 B. i J. Sp. z o.o. Chybie 18,1
2332 OXAR Sp. z o.o. S.K. Koronowo 18,1
2333 SGB Posadzki Przemysłowe Sp. z o.o. S.K. Gostynin 18,1
2334 A&W Dach Sp. z o.o. Chełmża 18
2335 Thermgaz Sp. z o.o. Murowana Goślina 18
2336 APP-Projekt S.A. Warszawa 18
2337 Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych El-System Sp. z o.o. Słupsk 18
2338 Duet Sp. z o.o. PPH Łódź 18
2339 Rema Tip Top Antykorozja Sp. z o.o. Kielce 18
2340 Mikołowskie Przedsiębiorstwo Robót Górniczych i Budowlanych Górbud Sp. z o.o. Mikołów 18
2341 Spiner Group Sp. z o.o. S.K. Poznań 18
2342 IGIS Sp. z o.o. S.K. Brusy 18
2343 Inwest LIM Bis Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 18
2344 Domart Sp. z o.o. S.K. Żukowo 18
2345 Qualitel Service Sp. z o.o. Gdańsk 17,9
2346 Invest-Bud Konstrukcje Sp. z o.o. Warszawa 17,9
2347 Enea Serwis Sp. z o.o. Gronówko 17,9
2348 Baza Sp. z o.o. Toruń 17,9
2349 Leszek Wróbel Maxim-Bud Bis Sp. z o.o. Trzebaw 17,9
2350 Dombud Zachód II Sp. z o.o. Warszawa 17,9
2351 Dragonplast Sp. z o.o. sp.k. Tuchom 17,9
2352 Malowanielinii.Pl Sp. z o.o. Wrocław 17,8
2353 Przedsiębiorstwo Budowlane Krol Sp. z o.o. S.K. Bierzwienna Długa-Kolonia 17,8
2354 SBB Sp. z o.o. Poznań 17,8
2355 P.B. Rematec Sp. z o.o. Warszawa 17,8
2356 MBM Solar Sp. z o.o. sp.k. Poznań 17,8
2357 In-Tech Rusztowania Sp. z o.o. Świdwin 17,8
2358 Wpbk-Bis-Export Sp. z o.o. Częstochowa 17,7
2359 Grupa Techplast Sp. z o.o. Sp.K. Jarocin 17,7
2360 Ned-Project Sp. z o.o. Gdańsk 17,7
2361 Katowickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. z o.o. Katowice 17,7
2362 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Budmex Sp. z o.o. Nowy Sącz 17,7
2363 Klim-Spaw Sp. z o.o. Warszawa 17,7
2364 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Elektryk Poński sp.j. Brzeziny 17,7
2365 Ekobudex Sp. z o.o. Gdańsk 17,7
2366 Energokon-Plus Sp. z o.o. Sosnowiec 17,7
2367 Pol-System Sp. z o.o. Zduńska Wola 17,6
2368 Consteel Services Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 17,6
2369 Rs Controls Sp. z o.o. Lublewo Gdańskie 17,6
2370 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sanitex Sp. z o.o. Chełm 17,6
2371 Seatech Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 17,6
2372 Hsg Koppert sp.j. Łódź 17,6
2373 Przedsiębiorstwo Robót Melioracyjnych i Inżynieryjnych Sp. z o.o. w Mielcu w likwidacji Mielec 17,6
2374 Biuro Projektów Kazimierski i Ryba sp.j. Warszawa 17,5
2375 RYMIX – BIS S.A. Warszawa 17,5
2376 Sokołowska Spółdzielnia Mieszkaniowa w Sokołowie Podlaskim Sokołów Podlaski 17,5
2377 Ferrum Budownictwo Sp. z o.o. Kraków 17,5
2378 Wbf Allians Sp. z o.o. Szczecin 17,5
2379 Przedsiębiorstwo Techniczno-Usługowe Elektra Sp. z o.o. Lublin 17,5
2380 Nature Sp. z o.o. Lipno 17,5
2381 DB Projekt Sp. z o.o. Warszawa 17,5
2382 Aqua Tech Sp. z o.o. sp.k. Piaseczno 17,4
2383 TFK 1 Sp. z o.o. Warszawa 17,4
2384 Dierre Północ Sp. z o.o. Gdańsk 17,4
2385 CRONA sp. z o.o. Warszawa 17,4
2386 ELKARD Sp. z o.o. Sp.K. Toruń 17,4
2387 Akmd Sp. z o.o. S.K. Warszawa 17,4
2388 Active – W Sp. z o.o. Zagorzyn 17,4
2389 Zakład Techniczno-Budowlany Polkam Sp. z o.o. Włocławek 17,4
2390 Tig-Spaw Sp. z o.o. Sięciaszka Pierwsza 17,4
2391 PACYNA Sp. z o.o. S.K. Rakoniewice 17,4
2392 Star Development Sp. z o.o. Kołobrzeg 17,3
2393 Mtm Nowum Sp. z o.o. Lublin 17,3
2394 F.K.R. Elektroenergetyka Sp. z o.o. Szczecin 17,3
2395 Sbp Kraków Sp. z o.o. S.K. Kraków 17,3
2396 Master Żurawie Wieżowe Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 17,3
2397 Przedsiębiorstwo Instalacyjne Nikot M. Nikołajuk, A. Otapowicz sp.j. Białystok 17,3
2398 RETURN+ sp. z o.o. Pruszków 17,3
2399 Kanik Roofing Sp. z o.o. Bielsko-Biała 17,3
2400 Radpro Sp. z o.o. S.K. Siedlisko 17,2
2401 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Krampol Sp. z o.o. Kielce 17,2
2402 Plus/Minus Sp. z o.o. Bełk 17,2
2403 JM Korporacja Budowlana Sp. z o.o. Kielce 17,2
2404 Willa Developer Sp. z o.o. Sp.K. Warszawa 17,2
2405 Elstan Sp. z o.o. S.K. Siemianowice Śląskie 17,2
2406 Zakład Instalacji Sanitarnych i Elektrycznych Zis-1 sp.j. Tadeusz Kłudczyński, Roman Chrobociński Płock 17,2
2407 Oltel Sp. Z O.O. S.K. Ostrów Wielkopolski 17,2
2408 Nomar Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 17,2
2409 Konkret Polska Sp. z o.o. Mikołów 17,2
2410 Eversport Sp. z o.o. Warszawa 17,2
2411 Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjno-Handlowe Otech Sp. z o.o. Gorlice 17,2
2412 Reqperatory.Pl Sp. z o.o. Rzeszów 17,2
2413 Lineos.Pl Sp. z o.o. Usługi Przemysłowe sp.k. Poznań 17,1
2414 CASTORI Sp. z o.o. Bytom 17,1
2415 Firma Handlowo-Usługowa Texo Sp. z o.o. sp.k. Gotkowice 17,1
2416 T.B-Bud Sp. z o.o. Wrocław 17,1
2417 Tomaszewicz-Development Sp. z o.o. Szczecin 17,1
2418 Wol-Inwest Sp. z o.o. S.K. Wolsztyn 17,1
2419 Vic-Mar Sp. z o.o. Kobylnica 17,1
2420 Brigadon Sp. z o.o. Jaworzno 17,1
2421 Przedsiębiorstwo Instalacyjno-Usługowe Rol-Baz-Pal Jędrzejczak, Józwiak, Kamiński, Łyskawiński sp.j. Sierszew 17,1
2422 Velo Projekt Sp. z o.o. Warszawa 17,1
2423 Ekomel Sp. z o.o. Janów Lubelski 17,1
2424 Immotech Sp. z o.o. Warszawa 17
2425 Elektropol Sp. z o.o. Warszawa 17
2426 Pewima Sp. z o.o. S.K. Świętochłowice 17
2427 Chimide Polska Sp. z o.o. Warszawa 17
2428 Pk Technologie Sp. z o.o. Radom 17
2429 Pm Partners Sp. z o.o. Warszawa 17
2430 Polterm Instalacje Budynków Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 17
2431 Koka Development Sp. z o.o. Przemyśl 17
2432 Gmc Development Sp. z o.o. Kraków 17
2433 Fire Stop Serwis Sp. z o.o. Szczecin 17
2434 Prestbud Sp. z o.o. Warszawa 17
2435 Mk Galicja Sp. z o.o. Kraków 16,9
2436 At System Sp. z o.o. sp.k. Głogów 16,9
2437 Wojewódzkie Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych Sp. z o.o. Ciechanów 16,9
2438 SOMAR S.A. Katowice 16,9
2439 Bonabi Sp. z o.o. Poznań 16,9
2440 Walmar Sp. z o.o. Lublin 16,9
2441 STUCCO Sp. z o.o. Dąbrowa 16,9
2442 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Kompakt Sp. z o.o. Elbląg 16,9
2443 Investa Sp. z o.o. Modlnica 16,9
2444 Sanui Sp. z o.o. Warszawa 16,9
2445 Firma Handlowa Artmed J. Sienkiewicz, A. Kęsy sp.j. Tomaszów Mazowiecki 16,8
2446 Wakad Sp. z o.o. Lublin 16,8
2447 Wektor Sp. z o.o. Warszawa 16,8
2448 Marwid Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 16,8
2449 IPME Sp. z o.o. S.K. Dychów 16,8
2450 Arkom Sp. z o.o. Słupsk 16,8
2451 Fachowiec Sp. z o.o. S.K. Łowicz 16,8
2452 Jakkon Sp. z o.o. Ostrołęka 16,8
2453 GP Instal Bis Sp. z o.o. Warszawa 16,8
2454 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dobmel Sp. z o.o. Gostynin 16,8
2455 Hydroterm24 Sp. z o.o. Kraków 16,8
2456 El-Tech Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 16,8
2457 TRASKO – INWEST – R Sp. z o.o. Ostrzeszów 16,8
2458 Bbc Best Building Consultants Sp. z o.o. S.K. Warszawa 16,8
2459 Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Action Sp. z o.o. Kraków 16,8
2460 Inwestycje Miejskie Sp. z o.o. Płock 16,7
2461 Mckb Sp. z o.o. Łódź 16,7
2462 Zakład Obsługi Energetyki Sp. z o.o. Zgierz 16,7
2463 JACK – SERVICE Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Warszawa 16,7
2464 Elwind Sp. z o.o. Bydgoszcz 16,7
2465 Instal Progres Sp. z o.o. Gdynia 16,7
2466 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Prim Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 16,6
2467 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe El Spyra sp.j. Mysłowice 16,6
2468 Fonex K.T.M. Borowscy sp.j. Częstochowa 16,6
2469 Monument Sp. z o.o. Łęczna 16,6
2470 Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Instal Sp. z o.o. Nieżychowice 16,6
2471 Geototal Pro Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 16,6
2472 Signum Project Sp. z o.o. Kraków 16,6
2473 Premont Sp. z o.o. Katowice 16,6
2474 Pre Elkom Sp. z o.o. Olesno 16,6
2475 Jr Concept Sp. z o.o. Borowina 16,6
2476 Elinteh Sp. z o.o. Jaworzno 16,6
2477 Geopartner Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 16,5
2478 Rubicon Group Sp. z o.o. sp.k. Kraków 16,5
2479 Mitsubishi Hitachi Power Systems Europe GmbH Oddział w Polsce Warszawa 16,5
2480 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. z o.o. Turek 16,5
2481 MDM Sp. z o.o. AB Sp.K. Nysa 16,4
2482 Cora New Sp. z o.o. Warszawa 16,4
2483 Funam Sp. z o.o. Wrocław 16,4
2484 Bogmar Sp. z o.o. Ostromecko 16,4
2485 Bora Wentylacje Sp. z o.o. Sopot 16,4
2486 Eco-Solution Sp. z o.o. Mikołów 16,4
2487 EKBUD Sp. z o.o. Lublin 16,4
2488 Aqua World Sp. z o.o. Ząbki 16,4
2489 Warbo Sp. z o.o. Warszawa 16,4
2490 Imk Piping Company Sp. z o.o. Nowy Świat 16,4
2491 Budobratex I Inwestycje Sp. z o.o. Inwestycje sp.k. Legnica 16,4
2492 Energo – Security Serwis Sp. z o.o. Warszawa 16,4
2493 Tczewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Tczew 16,4
2494 Installex Sp. z o.o. Dębica 16,4
2495 Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe Polers A.Kaczmarek i S-Ka sp.j. Chojnów 16,4
2496 Miwi Sp. z o.o. MI sp.k. Inowrocław 16,4
2497 Zakład Usług Wodno – Wodociągowych Czajkowski Sp. z o.o. Brodnica 16,3
2498 Alfarex Sp. z o.o. Sp. k. Warszawa 16,3
2499 Kluge Sp. z o.o. Warszawa 16,3
2500 Monteres Sp. z o.o. Przeworsk 16,3
2501 Apritech Sp. z o.o. Warszawa 16,3
2502 Czyż – Bud Sp. z o.o. Palędzie 16,3
2503 PRZEDSIĘBIORSTWO INŻYNIERYJNO BUDOWLANE AAG BUD sp. z o.o. Warszawa 16,3
2504 Db Group Sp. z o.o. sp.k. Kraków 16,3
2505 Eco Power Development Sp. z o.o. Końskie 16,3
2506 Elsik Sp. z o.o. Żukowo 16,3
2507 Yovis Sp. z o.o. Warszawa 16,3
2508 Silexim Sp. z o.o. S.K. Warszawa 16,3
2509 Aleco Leżajsk Sp. z o.o. Leżajsk 16,3
2510 Pro-Rail Sp. z o.o. Wrocław 16,3
2511 Euro-Bet Sp. z o.o. Opole 16,3
2512 Evolution Home Sp. z o.o. Kielce 16,2
2513 Łagrom Sp. z o.o. Pogorzela 16,2
2514 Ennpro Sp. z o.o. S.K. Gliwice 16,2
2515 Loma Sp. z o.o. S.k. Olsztyn 16,2
2516 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Aspo Maria Jędrzejewska, Witold Kieraszewicz, Grzegorz Jędrzejewski – sp.j. Bydgoszcz 16,2
2517 Condensa Sp. z o.o. S.K. Warszawa 16,2
2518 ANC-AD-Elektrotechnik Sp. z o.o., S.K. Wierzch 16,2
2519 Kosmala Electric Sp. z o.o. sp.k. Leszno 16,1
2520 Castinni Sp. z o.o. Warszawa 16,1
2521 Firma M & J Sp. z o.o. sp.k. Żary 16,1
2522 SONA sp. z o.o. Warszawa 16,1
2523 Pejot Studio Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 16,1
2524 Investbud Partners Sp. z o.o. Brzeg 16,1
2525 Control System Instalacje Sp. z o.o. Błonie 16,1
2526 Daterm Sp. z o.o. Zielona Góra 16,1
2527 Sonnex Sp. z o.o. Sokółki 16,1
2528 Mj-Geo Sp. z o.o. S.K. Szczecin 16,1
2529 Przedsiębiorstwo Spółdzielcze Budoprojekt w Katowicach Katowice 16,1
2530 Eko-Mtk Sp. z o.o. Skrót Firmy: Eko-Mtk Sp. z o.o. Lub Eko-Mtk Sp. z o.o. Nadarzyn 16,1
2531 Rembud Sp. z o.o. Przasnysz 16,1
2532 Mega Invest System Sp. z o.o. S.K. Bochnia 16,1
2533 Ale Sp. z o.o. sp.k. Pisarzowice 16,1
2534 Zakład Serwisu Urządzeń Klimatyzacyjnych i Medycznych Klimatech Sp. z o.o. Gliwice 16
2535 Tiso Sp. z o.o. Warszawa 16
2536 Gordon & Great Consulting Sp. z o.o. sp.k. Kraków 16
2537 MK Janura Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 16
2538 Instalbud – Rzeszów Sp. z o.o. Rzeszów 16
2539 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Makra Sp. z o.o. Katowice 16
2540 Energokrzem Sp. z o.o. S.K. Pińczów 16
2541 Przedsiębiorstwo Usługowe Borbud Sp. z o.o. Racibórz 16
2542 Geo – Comp Sp. z o.o. Kraków 16
2543 Przedsiębiorstwo Budowlane Rystal – Bud Sp. z o.o. Kielce 16
2544 Via Assembly Sp. z o.o. Warszawa 16
2545 Brogan Group Sp. z o.o. Chorowice 16
2546 Ac Klimat Sp. z o.o., S.K. Łódź 16
2547 Centrum Filtracji i Klimatyzacji KLIMA Malkiewicz i Wspólnicy S.J. Dąbrowa Górnicza 16
2548 Fambud Sp. z o.o. Szczecin 15,9
2549 Scaform Sp. z o.o. Poznań 15,9
2550 Trzop Architekci Sp. z o.o. S.K. Warszawa 15,9
2551 Gsg Industria Sp. z o.o. Szczecin 15,9
2552 Proffico Sp. z o.o. Warszawa 15,9
2553 Pold – Plast Systemy Dachowe Sp. z o.o. Kraków 15,9
2554 Budowlana Spółka Inżynierska P. Libront, M. Sendor S.J. Kraków 15,9
2555 Sib Inwestycje Sp. z o.o. Wieliczka 15,9
2556 Biuro Ekspertyz Procesowych Sp. z o.o. Wrocław 15,9
2557 Gorem Sp. z o.o. Gdańsk 15,9
2558 Awas-Systemy Sp. z o.o. Warszawa 15,9
2559 Artbix Sp. z o.o. Piotrów 15,9
2560 Pronad Sp. z o.o. Warszawa 15,9
2561 Mci Sp. z o.o. sp.k. Brzoza 15,9
2562 Przedsiębiorstwo Robót Instalacyjnych Insbud Sp. z o.o. Zgorzelec 15,9
2563 Q-Install Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 15,8
2564 Simplytech Sp. z o.o. Warszawa 15,8
2565 Hantverkarpoolen Sp. z o.o. Wood Constructions S.K. Kocierzew Południowy 15,8
2566 Termo-Zedbud Sp. z o.o. Pszczyna 15,8
2567 Gromgaz Sp. z o.o. Niepołomice 15,8
2568 Mgb Pompy Instalacje Sp. z o.o. Gdańsk 15,8
2569 Urba Project Management Sp. z o.o. Kraków 15,8
2570 Bauplatz Sp. z o.o. Połomia 15,8
2571 ELEM Sp. z o.o. S.K. Białystok 15,8
2572 Amper Electric Sp. z o.o. Bydgoszcz 15,8
2573 Instel Mariusz Okulski, Ryszard Żudziewicz sp.j. Zielona Góra 15,8
2574 Kanbud Sp. z o.o. sp.k. Żagań 15,8
2575 AN-KA Sp. z o.o. Kietlów 15,8
2576 Intelica Sp. z o.o. S.K. Kraków 15,8
2577 Pp-Trade Sp. z o.o. Warszawa 15,8
2578 Stolbrat Sp. z o.o. Ubocze 15,8
2579 Eco Serwis Sp. z o.o. Opole 15,8
2580 BDA Sp. z o.o. Granica 15,7
2581 REN-MAT Sp. z o.o. Sp.K. Poznań 15,7
2582 Go – Eko Sp. z o.o. Giżycko 15,7
2583 Leonis Deko Sp. z o.o. Oława 15,7
2584 Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Emka Sp. z o.o. sp.k. Luborzyca 15,7
2585 Meliorant Tadeusz Zając I Spółka S.K. Garwolin 15,7
2586 Lavinia Lix Sp. z o.o. S.K.A. Warszawa 15,7
2587 Amp Ct Sp. z o.o. S.K. Olsztyn 15,7
2588 AMJ – Instal Sp. z o.o. Raszyn 15,7
2589 Miltom Sp. z o.o. Warszawa 15,7
2590 Maciej Pudełko Budownictwo Sp. z o.o. Gdańsk 15,7
2591 Clima Komfort Sp. z o.o. Grudziądz 15,7
2592 Verkatto Sp. z o.o. Opoczno 15,7
2593 Zakład Usług Ciepłowniczych Termix Sp. z o.o. Radom 15,6
2594 KM Building Sp. z o.o. sp.k. Poznań 15,6
2595 Inter-Dial Sp. z o.o. S.K. Luboń 15,6
2596 Colt International Sp. z o.o. Warszawa 15,6
2597 Polbud Polak Sp. z o.o. Wyrobki 15,6
2598 Ucees Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kraków 15,6
2599 Engie Elektromontaż Sp. z o.o. Gliwice 15,6
2600 Budopol Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 15,6
2601 Geogrunt Sp. z o.o. S.K. Wrocław 15,6
2602 Grupa-Am Sp. z o.o. S.K. Ruda Śląska 15,6
2603 Przedsiębiorstwo Budowlane Sigma Tadeusz Buczek, Stanisław Rzońca sp.j. Mysłowice 15,6
2604 Fiszer Sp. z o.o. Brodnica 15,6
2605 Calor Ciepłownictwo Sp. z o.o. Toruń 15,6
2606 Lk Inwest Sp. z o.o. Wrocław 15,6
2607 Metropolis Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 15,6
2608 Hgs Consulting Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 15,6
2609 HSP Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 15,6
2610 Pedbud Invest Sp. z o.o. Gutkowo 15,5
2611 Wawatech Sp. z o.o. Warszawa 15,5
2612 Inwestopoz Sp. z o.o. Swarzędz 15,5
2613 Ribon Invest Sp. z o.o. Poznań 15,5
2614 Dima Sp. z o.o. Katowice 15,5
2615 Fenix Budownictwo Sp. z o.o. Witkowo 15,5
2616 Pszczółkowski Sp. z o.o. Olsztyn 15,5
2617 Bipromet Ecosystem Sp. z o.o. Katowice 15,5
2618 SOILTECH Sp. z o.o. Gdańsk 15,5
2619 Komex Time Sp. z o.o. Warszawa 15,5
2620 Total Sec Sp. z o.o., Spółka Komandytowa Warszawa 15,5
2621 Svedpol – Nieruchomości Sp. z o.o. Kołobrzeg 15,5
2622 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Prinż Cieszyn Sp. z o.o. Cieszyn 15,5
2623 Pmp Technika Klimatyzacyjna Sp. z o.o. Warszawa 15,5
2624 Brinkmann Bodenplatte LLC S.K. Laszczki 15,5
2625 Avit Sp. z o.o. Strzelin 15,5
2626 Gorycki&Sznyterman Sp. z o.o. Kraków 15,5
2627 Ciepły Dom F.U.H. Sp. z o.o. Racibórz 15,5
2628 A – Hak Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Sp. z o.o. Łódź 15,4
2629 Kon-Tes Sp. z o.o. Warszawa 15,4
2630 Samex L. Cieślik sp.k. Warszawa 15,4
2631 Lindschulte Polska Sp. z o.o. Wrocław 15,4
2632 Kw Service Sp. z o.o. S.K. Poznań 15,4
2633 Elektro-Tb Sp. z o.o. Rzeszów 15,4
2634 Ergo Ekologia Sp. z o.o. Warszawa 15,4
2635 Federacyjne Biuro Architektoniczne Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 15,4
2636 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Atlant Sp. z o.o. Siedlce 15,3
2637 AWK Instalacje Sp. z o.o. S.K. Lublin 15,3
2638 Stalion – Hale Polonex Sp. z o.o. sp.k. Kraków 15,3
2639 PBK S.A. Kępińskie Przedsiębiorstwo Budownictwa, Handlu i Usług Kępno 15,3
2640 TSE Polska Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Gdańsk 15,3
2641 ALVARO GROUP sp. z o.o. Toruń 15,3
2642 Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych Projektowania i Obsługi Inwestycyjnej Ciepłotech K. Sawicz, W. Adamczuk, K. Adamczuk sp.j. Chełm 15,3
2643 Rolotel Sp. z o.o. Kostrzyn 15,3
2644 Bud-Klim Sp. z o.o. Warszawa 15,3
2645 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Budowlano-Handlowe S.K.K. Sp. z o.o. w likwidacji Ustroń 15,3
2646 IS – Kwadrat Sp. z o.o. S.K. Warszawa 15,3
2647 Wjap Sp. z o.o. Busko-Zdrój 15,3
2648 G2j Sp. z o.o. sp.k. Kraków 15,3
2649 Bts Południe Sp. z o.o. Mikołów 15,3
2650 Bydgoskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Ogbud Sp. z o.o. Bydgoszcz 15,3
2651 Sanin Sp. z o.o. Warszawa 15,3
2652 Trans – Kop Sp. z o.o. S.K. Wysogotowo 15,3
2653 Alunov Sp. z o.o. Bielany Wrocławskie 15,3
2654 Przedsiębiorstwo Budownictwa Mostar – Budownictwo Sp. z o.o. Bońki 15,3
2655 Latergrupa Architekci Sp. z o.o. S.K. Warszawa 15,2
2656 Ihobud Sp. z o.o. S.K. Wrocław 15,2
2657 Mur-Bet Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Sp. z o.o. Bolechowo-Osiedle 15,2
2658 Ba-Bud Budownictwo Sp. z o.o. Borówiec 15,2
2659 L-Road Sp. z o.o. Warszawa 15,2
2660 G&M Architekci Sp. z o.o. Toruń 15,2
2661 ART-MAR A.Bielak, M.Makowski S.J. Lublin 15,2
2662 AQT Water S.A. Warszawa 15,2
2663 Przedsiębiorstwo Transportowo-Budowlane Sp. z o.o. Wrocław 15,2
2664 Eco Bau Technic Sp. z o.o. Krosno 15,2
2665 Eco Milan Sp. z o.o. Warszawa 15,2
2666 BUD – CERT Sp. z o.o. Zabrze 15,2
2667 GR Inspection Sp. z o.o. Gdańsk 15,2
2668 Gmc Sp. z o.o. Staszów 15,2
2669 Łącki Krzywoszański Architekci Sp. z o.o. S.kK. Zielona Góra 15,2
2670 Icom – Invest Sp. z o.o. Pabianice 15,2
2671 Asm Sp. z o.o. Terespol 15,2
2672 Matbud Sp. z o.o. Będzin 15,2
2673 Pbw Inżynieria Sp. z o.o. Wrocław 15,1
2674 Techniklan Sp. z o.o. S.K. Zabierzów 15,1
2675 GM Market Serwis Pl Sp. z o.o. sp.k. Kłopotów 15,1
2676 Costa Project Sp. z o.o. S.K. Gdynia 15,1
2677 Instel Sp. z o.o. Zielona Góra 15,1
2678 Fast Kraków Sp. z o.o. Kraków 15,1
2679 Coldwent Sp. z o.o. S.K. Grudziądz 15,1
2680 Klima Studio Serwis sp. z o.o. Wrocław 15,1
2681 Hutnicze Przedsiębiorstwo Remontowe Fenix 1 Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 15,1
2682 Pracownia Projektowa Termat Sp. z o.o. Olsztyn 15,1
2683 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Artex Sp. z o.o. Koszalin 15,1
2684 Ram Invest II Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 15
2685 Electroinstal-Eu Sp. z o.o. Ścinawa 15
2686 Zakład Instalacji Sanitarnych i Robót Ogólnobudowlanych Zbigniew Szydlik Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza 15
2687 Olkuskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Olkusz 15
2688 Biuro Projektów Inżynierskich Sp. z o.o. SP.K. Szczytno 15
2689 Tns Projekt Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 15
2690 Rdl Hydraulics Sp. z o.o. Miszewko 15
2691 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Dana-Bud Inż. Stanisław Karcz Karpicko 15
2692 Elek-Pro Sp. z o.o. Niepruszewo 15
2693 Nelton Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 15
2694 Staleks – Bud Sp. z o.o. Bukowno 15
2695 Albau Sp. z o.o. Oświęcim 15
2696 Norma Katowice Sp. z o.o. S.K. Katowice 15
2697 Human Services Sp. z o.o. Biała Podlaska 15
2698 Klimar Sp. z o.o. Rudna Mała 15
2699 SCANDIQ Sp. z o.o. Gdynia 15
2700 Faxbud Sp. z o.o. Warszawa 14,9
2701 Ptu Elmal Jan Pawełek sp.j. Gdańsk 14,9
2702 Elbudbis Sp. z o.o. Warszawa 14,9
2703 Whj Development Sp. z o.o. sp.k. Rokietnica 14,9
2704 Mwn Trade Michał Nizel sp.k. Szczecin 14,9
2705 Ajtech Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 14,9
2706 Probud Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 14,9
2707 Gollwitzer Polska Sp. z o.o. Cesarzowice 14,9
2708 Ewros Sp. z o.o. Piastów 14,9
2709 Hary-Eltex Sp. z o.o. Gniezno 14,9
2710 Zakład Budowlano-Remontowy LATER Sp. z o.o. Rymanów 14,9
2711 PIM – BUD Sp. z o.o. Ząbki 14,9
2712 Mera Technik Sp. z o.o. Warszawa 14,9
2713 Duko Engineering Sp. z o.o. Poznań 14,9
2714 Ateco Systemy Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 14,9
2715 Lumedekor Sp. z o.o. sp.k. Katowice 14,8
2716 Emprojekt Sp. z o.o. Katowice 14,8
2717 Stalex-Recmanik Sp. z o.o. Biery 14,8
2718 Gmt Gaz Sp. z o.o. Lublin 14,8
2719 IBS Inwestycje Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 14,8
2720 Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe Remexbud Piekarski, Karolak sp.j. Dąbrowa Górnicza 14,8
2721 Arbet Nieruchomości Sp. z o.o. Olsztyn 14,8
2722 DAL-LICKIEWICZ S.J. Warszawa 14,8
2723 Wido – System Sp. z o.o. Myślenice 14,8
2724 Bib Systems Sp. z o.o. S.K. Poznań 14,8
2725 Techniki Grzewcze i Sanitarnean-Mn Sp. z o.o. S.K. Łódź 14,7
2726 Firmus Inwest Sp. z o.o. Mścice 14,7
2727 Awaz-Ab Origine Sp. z o.o. Gdańsk 14,7
2728 Inocean Poland Sp. z o.o. Szczecin 14,7
2729 Olbud Straszyn Sp. z o.o. Straszyn 14,7
2730 Twardy Sp. z o.o. Borzykowo 14,7
2731 Cool Pro Sp. z o.o. sp.k. Ząbki 14,7
2732 Certusvia Sp. z o.o. Warszawa 14,7
2733 Van Bau Sp. z o.o. Piastów 14,7
2734 Pomerania Tech Sp. z o.o. Szczecin 14,7
2735 JW Budownictwo Sp. z o.o. Katowice 14,7
2736 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Geno Sp. z o.o. Sokółka 14,7
2737 Value Engineering Sp. z o.o. Warszawa 14,7
2738 TBP Interprojekt Sp. z o.o. Łódź 14,7
2739 Optomatic Sp. z o.o. Polkowice 14,7
2740 Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno – Kartograficzne Sp. z o.o. Olsztyn 14,7
2741 Hos- Bud Sp. z o.o. Mierzwin 14,7
2742 Summit Polska S.A. Gdańsk 14,7
2743 Hadart – Project Sp. z o.o. Gdańsk 14,7
2744 Przewierty Sp. z o.o. Gdynia 14,6
2745 Abbeynord Sp. z o.o. Tarnów 14,6
2746 Press S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Suwałki 14,6
2747 Firma Realizacyjna Bazet Sp. z o.o. S.K. Pawłowice 14,6
2748 Panorama-Sap Sp. z o.o. Warszawa 14,6
2749 Fenetro Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 14,6
2750 Anex – Bud Sp. z o.o. sp.k. Zegrze 14,6
2751 Atelbud Sp. z o.o. Bydgoszcz 14,6
2752 Rusztowania-Jonas Scaffolding Sp. z o.o. Grudziądz 14,6
2753 Eurohome Sp. z o.o. Zielona Góra 14,6
2754 Ensta Sp. z o.o. Myszków 14,6
2755 Bau-Invest Sp. z o.o. S.K. Toruń 14,6
2756 Jsk Architekci Sp. z o.o. Warszawa 14,6
2757 Property Taurus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Ostrów Wielkopolski 14,6
2758 Mano Sp. z o.o. Poznań 14,6
2759 Kris Sp. z o.o. Widełka 14,6
2760 Eko-Tynk Sp. z o.o. Warszawa 14,6
2761 Haldek Sp. z o.o. Tarnów 14,6
2762 Atlantis Deweloper Sp. z o.o. Servis S.K. Opole 14,6
2763 Konsbud Drewno Klejone Sp. z o.o. Stobno 14,6
2764 Solido Invest Sp. z o.o. Wrocław 14,6
2765 Habina Sp. z o.o. Grodków 14,6
2766 Centrum Badawczo-Produkcyjne Alcor Sp. z o.o. Opole 14,5
2767 Elektrobud Sp. z o.o. S.K. Konin 14,5
2768 Trescon Sp. z o.o. Warszawa 14,5
2769 SKW Biuro Projektowo – Techniczne Sp. z o.o. Zgorzelec 14,5
2770 Bajer – Bud Anita Bajerlein – Muszyńska S.K. Mrowino 14,5
2771 Ika-Bud Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 14,5
2772 PARTNER GROUP sp. z o.o. Lublin 14,5
2773 Robin Investments Sp. z o.o. Rybnik 14,5
2774 Construccion Sp. z o.o. Wrocław 14,5
2775 B&T Construction Sp. z o.o. Świnoujście 14,5
2776 Zobii Bud Sp. z o.o. S.K. Sierpc 14,4
2777 Marsen Global Sp. z o.o. Niepołomice 14,4
2778 Lubawskie Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. Lubawa 14,4
2779 Oles Project Sp. z o.o. S.K. Pruszków 14,4
2780 Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Zamościu Zamość 14,4
2781 Przedsiębiorstwo Instalacyjno Budowlane Invest Elektro Sp. z o.o. Kielce 14,4
2782 Staltex – 2 Sp. z o.o. Starachowice 14,4
2783 Autorska Pracownia Architektury – Cad Sp. z o.o. Warszawa 14,4
2784 Barakuda Sp. z o.o. Rzeszów 14,4
2785 Building For Business Sp. z o.o. Słupno 14,3
2786 Cewokan Sp. z o.o. Łowicz 14,3
2787 Dartel Sp. z o.o. Toruń 14,3
2788 Pracownia Architektoniczna Czora i Czora Sp. z o.o. Katowice 14,3
2789 Zakład Wykonawstwa Sieci Elektrycznych-Opole Sp. z o.o. Opole 14,3
2790 Lift Profil Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 14,3
2791 Hatex Ogrody Zimowe Sp. z o.o. Bytom 14,3
2792 Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telekom Warmia -Sp. z o.o. Olsztyn 14,3
2793 Fitters Sp. z o.o. Warszawa 14,3
2794 Mb1 Sp. z o.o. Gdańsk 14,3
2795 M.A.G. Group Sp. z o.o. Rzeszów 14,3
2796 Zakład Projektowania i Doradztwa Technicznego Gorprojekt Sp. z o.o. Gliwice 14,3
2797 Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunalnego Norma Sp. z o.o. Krosno 14,3
2798 Wotim Sp. z o.o. sp.k. Kowale 14,3
2799 Ab Marine Sp. z o.o. Szczecin 14,3
2800 Tensec Sp. z o.o. Szczecin 14,3
2801 Amb Group Polska Sp. z o.o. Warszawa 14,3
2802 It Control Sp. z o.o. Masłów Pierwszy 14,3
2803 INŻBUD Sp. z o.o. S.K. Grudziądz 14,2
2804 Ducastelle Polska Sp. z o.o. Brzezówka 14,2
2805 Otis Development Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 14,2
2806 Mobypower Sp. z o.o. Warszawa 14,2
2807 IBD – GW Sp. z o.o. sp.k. Brzeg 14,2
2808 Wroterm Sp. z o.o. Wrocław 14,2
2809 Neoklima Sp. z o.o. Kraków 14,2
2810 Tkmatik Sp. z o.o. Gdańsk 14,2
2811 Grupa Metalcraft Sp. z o.o. Kalisz 14,2
2812 Pro-Sun Sp. z o.o. Łódź 14,2
2813 Ekodecor Sp. z o.o. Reguły 14,2
2814 Hidrofilt Sp. z o.o. Gliwice 14,1
2815 Przedsiębiorstwo Serwisowo Projektowe Proserw-Zgoda Sp. z o.o. Świętochłowice 14,1
2816 Fides Alarm Sp. z o.o. Kraków 14,1
2817 OL – BUD Sp. z o.o. S.K. Zgierz 14,1
2818 ADABUD sp. z o.o. Lublin 14,1
2819 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Agrobex Sp. z o.o. Radosna S.K. Poznań 14,1
2820 LS Contracting Sp. z o.o. Lębork 14,1
2821 Studioexpo Sp. z o.o. S.K. Brzeźnica 14,1
2822 Ams Group Sp. z o.o. Gdynia 14,1
2823 Lęborskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Lębork 14
2824 Świebodzińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Świebodzin 14
2825 Gryfińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. Gryfino 14
2826 Instal Agora Kubisiak sp.j. Komorniki 14
2827 Skorpio Duda, Duszyńscy sp.j. Bełchatów 14
2828 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego PRZEMYSŁÓWKA 03 Klecha Antoni Elbląg 14
2829 MPE Budownictwo Sp. z o.o. S.K. Warszawa 14
2830 DECPRO sp. z o.o. Katowice 14
2831 Deven Sp. z o.o. S.K. Olkusz 14
2832 Ceres Hale Sp. z o.o. Płock 13,9
2833 Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Inmel Sp. z o.o. Poznań 13,9
2834 Lenap Hale Sp. z o.o. Gowino 13,9
2835 AMF Konstrukcje Budowlane Sp. z o.o. S.K. Wrocław 13,9
2836 Tek-Projekt Sp. z o.o. S.K. Wrocław 13,9
2837 Proerg Sp. z o.o. S.K. Chorzów 13,9
2838 Tamit Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 13,9
2839 SPOCHACZ sp. z o.o. sp.k. Ruszkowo 13,9
2840 Promost Consulting Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 13,9
2841 Diam-Bet Sp. z o.o. Warszawa 13,9
2842 Triplan-Pl Sp. z o.o. Warszawa 13,9
2843 Euro Projekt Epd Sp. z o.o. S.K. Rzeszów 13,9
2844 El-Naft Sp. z o.o. Krosno 13,9
2845 Rusztmont Export Sp. z o.o. Spółka Komadytowa Warszawa 13,8
2846 Rewitalizacja Sp. z o.o. Radom 13,8
2847 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe TUZ Sp. z o.o. Lublin 13,8
2848 Przedsiębiortwo Produkcyjno- Usługowe Lubopol Sp. z o.o. Świdnik 13,8
2849 Naftomontaż Sp. z o.o. Trzebinia 13,8
2850 Termoheat Sp. z o.o. S.K. Wrocław 13,8
2851 Monolith Group Sp. z o.o. Koszalin 13,8
2852 MTM Matuszkiewicz Technology Management Sp. z o.o. Warszawa 13,8
2853 Construction Group Sp. z o.o. Łubna 13,8
2854 BDTS Sp. z o.o. Kraków 13,8
2855 Zapsoft Sp. z o.o. Opole 13,8
2856 Tomax Sp. z o.o. Tarnów 13,8
2857 Rack Service Sp. z o.o. Rawicz 13,8
2858 Przedsiębiorstwo Budowlane Kompleks – Krzysztof Króliczek i Wspólnicy sp.j. Jastrzębie-Zdrój 13,8
2859 Entees Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 13,8
2860 Epcido Sp. z o.o. Gdańsk 13,8
2861 Ventra Clima Inwestycje Sp. z o.o. Łódź 13,8
2862 Expertnadzory Sp. z o.o. S.K. Strzelin 13,8
2863 APA ZA Sp. z o.o. sp.k. Kraków 13,8
2864 Grac Sp. z o.o. Poznań 13,8
2865 Promit Sp. z o.o. Bydgoszcz 13,8
2866 Mmk-Inż. Sp. z o.o. Łódź 13,7
2867 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Lik-Bud Kazimierz Palacz sp.j. Police 13,7
2868 Baume Sp. z o.o. Biała Podlaska 13,7
2869 Eksametr Sp. z o.o. Warszawa 13,7
2870 LESTE Sp. z o.o. S.K. Kraków 13,7
2871 Przedsiębiorstwo Produkcji Handlu i Usług Market – Serwis Sp. z o.o. Koło 13,7
2872 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sako Sp. z o.o. Łódź 13,7
2873 Espol Polska Sp. z o.o. Poznań 13,7
2874 North Electric Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 13,7
2875 Top Sport Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 13,7
2876 Fabud System Sp. z o.o. Warszawa 13,7
2877 ETC Architekci Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 13,7
2878 Wama Polska Sp. z o.o. Sopot 13,7
2879 Geo Sp. z o.o. Radymno 13,7
2880 Assoform Sp. z o.o. Szczecin 13,7
2881 Bcs Holisz, Jaworski sp.j. Płock 13,6
2882 Ricotherm Sp. z o.o. Ustroń 13,6
2883 Sigma Instalacje Sp. z o.o. Kraków 13,6
2884 Mikor Inżyniering Sp. z o.o. Janki 13,6
2885 Przedsiębiorstwo Projektów i Wykonawstwa Juwiko Sp. z o.o. Starachowice 13,6
2886 SG Technologies Sp. z o.o. Warszawa 13,6
2887 Bormat Sp. z o.o. Maszewo Duże 13,6
2888 NORFI POLSKA Sp. z o.o. Sosnowiec 13,6
2889 Prowent Łódź Sp. z o.o. Łódź 13,6
2890 Armesa Sp. z o.o. Złotniki 13,6
2891 Admar Sp. z o.o. Warszawa 13,6
2892 Ita J. Knop i Wspólnicy sp.j. Łódź 13,6
2893 Zakład Budowlany Efekt J.D. Dziedziccy sp.j. Świnoujście 13,6
2894 Progis Sp. z o.o. Giżycko 13,6
2895 Install Sp. z o.o. Zawiercie 13,6
2896 Inwesting Sp. z o.o. Gdańsk 13,6
2897 Ingeo – Sp. z o.o. Gdańsk 13,6
2898 Elprotekt Sp. z o.o. Luboń 13,6
2899 Hazel Sp. z o.o. Warszawa 13,6
2900 Next Generation Engineering Poland Sp. z o.o. Wrocław 13,6
2901 Hema Sp. z o.o. Kielce 13,5
2902 Sylen Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13,5
2903 Integral Sp. z o.o. Katowice 13,5
2904 Quertos Sp. z o.o. Sp.K. Wysogotowo 13,5
2905 KOMPLEXBUD HEINICH ŁUKASZ PAWEŁ Kielce 13,5
2906 Firma Budowlana Fobis Sp. z o.o. Lubin 13,5
2907 Alnus Development Sp. z o.o. Warszawa 13,5
2908 Lechtim Sp. z o.o. S.K. Zaborówek 13,5
2909 Monterplast Sp. z o.o. Warszawa 13,5
2910 SIEDLECKIE PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE TASTA sp. z o.o. sp.k. Siedlce 13,5
2911 Mido Sp. z o.o. Czaple 13,5
2912 Htc-System Sp. z o.o. Gdańsk 13,5
2913 ALSECCO – Mieszkania i Domy Sp. z o.o. Szczecin 13,5
2914 Grip Sp. z o.o. sp.k. Palczowice 13,5
2915 Ekspert Sp. z o.o. Jaszkowa Dolna 13,4
2916 Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Handsbud J. Puszkarewicz i W. Mikulski Sp. J. Rzeszów 13,4
2917 Buduj z Nami sp.j. – Dorota Stawinoga, Zbigniew Knieć Lublin 13,4
2918 Ecore Sp. z o.o. Słupsk 13,4
2919 Królik Włodzimierz Krol Zakład Robót Drogowych i Inżynieryjno Instalacyjnych Wołomin 13,4
2920 Przedsiębiorstwo Usługowo-Budowlane Wako Bis Sp. z o.o. sp.k. Kraków 13,4
2921 Grupa Berg Sp. z o.o. Tarnowskie Góry 13,4
2922 Rtc Montage Sp. z o.o. Warszawa 13,4
2923 Turpis Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 13,4
2924 Mon-Tech Sp. z o.o. Kraków 13,4
2925 WPG S.A. Warszawa 13,4
2926 Higher Sp. z o.o. sp.k. Olkusz 13,4
2927 Tk Invest Group Sp. z o.o. sp.k. Rozalin 13,4
2928 Elwar Sp. z o.o. Zabierzów 13,4
2929 Sap-Apartamenty Sp. z o.o. Warszawa 13,4
2930 Compact Project Sp. z o.o. S.K. Łódź 13,4
2931 Przedsiębiorstwo Inwestycji Komunalnych Jerzy i Patryk Dzwonek sp.j. Płock 13,4
2932 Maat4 Sp. z o.o. Warszawa 13,3
2933 Progresso Sp. z o.o. sp.k. Janczewice 13,3
2934 Loker Sp. z o.o. Rumia 13,3
2935 Glass-Bud Construction Sp. z o.o. Wrocław 13,3
2936 Synergia Sp. z o.o. Instalacje sp.k. Wrocław 13,3
2937 Firma Suski Sp. z o.o. sp.k. Dąbrowa 13,3
2938 STONCOR Poland Sp. z o.o. Warszawa 13,3
2939 Mw Instalacje Sp. z o.o. Strychowo 13,3
2940 Kamieniarz Modlińscy Sp. z o.o. sp.k. Kielce 13,3
2941 Koss-Development Sp. z o.o. sp.k. Gdynia 13,3
2942 Artmix Plus Sp. z o.o. Bykowizna 13,3
2943 Rg Bud Sp. z o.o. S.K. Warszawa 13,3
2944 Remex Sp. z o.o. Białystok 13,3
2945 Comex Przedsiębiorstwo Techniki Wentylacji Klimatyzacji Ptwk Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 13,2
2946 Gazosystem Sp. z o.o. Stalowa Wola 13,2
2947 Linea Sp. z o.o. Dąbrówka 13,2
2948 Practice Group Sp. z o.o. Solo S.K.A. Pruszcz Gdański 13,2
2949 PBUH Sitarek S.J. Białobrzegi 13,2
2950 Alman Sp. z o.o. Raszyn 13,2
2951 Projekt Masterplan Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Warszawa 13,2
2952 Tecas Sp. z o.o. Warszawa 13,2
2953 Sigma Connectivity Sp. z o.o. Warszawa 13,2
2954 Paulusy Sp. z o.o. Lublin 13,1
2955 Zygmet Sp. z o.o. Murowana Goślina 13,1
2956 Wkb Sp. z o.o. Wrocław 13,1
2957 Fotowoltaika.Biz.Pl Sp. z o.o. Chełm 13,1
2958 Altinn Konstrukcje Sp. z o.o. Wrocław 13,1
2959 PHU Stanieczko Sp. z o.o. S.K. Tychy 13,1
2960 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Punica Sp. z o.o. Nowa Ruda 13,1
2961 Komercyjne Przedsiębiorstwo Robót Budowlanych Sp. z o.o. Piotrawin 13,1
2962 Przedsiębiorstwo Budowlane Awers Sp. z o.o. Zgłobień 13,1
2963 Projchłod Sp. z o.o. Gliwice 13,1
2964 Inter-Kontakt Sp. z o.o. Kraków 13,1
2965 Inpronaft Sanok S.A. Sanok 13,1
2966 Transtolbud – Piekutowski Sp. z o.o. Kraków 13,1
2967 Budkop S.A. Mysłowice 13,1
2968 Modernbud Sp. z o.o. Legnica 13,1
2969 Instalator Grupa Sbs Sp. z o.o. Leszno 13,1
2970 HG Emas Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Białystok 13,1
2971 GFS Engineering Sp. z o.o. Katowice 13,1
2972 SDR Bud Sp. z o.o. Krzywaczka 13
2973 Ekowater Sp. z o.o. Warszawa 13
2974 Grzywka Group Sp. z o.o. Warszawa 13
2975 Powersun Sp. z o.o. Lublin 13
2976 Abar-Instal Sp. z o.o. Warszawa 13
2977 MARMATOR MATEUSZ IWAŃSKI Bieruń 13
2978 Cyniarska Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 13
2979 Rusztowania AJ Dominik sp.k. Grudziądz 13
2980 Grinn Sp. z o.o. Wrocław 13
2981 4design Architekci i Inżynierowie Sp. z o.o. sp.k. Łódź 13
2982 Er Grupa Sp. z o.o. Katowice 12,9
2983 DRILL – LAB Sp. z o.o. Zielona Góra 12,9
2984 Drek Sp. z o.o. Kołobrzeg 12,9
2985 Energia Partner Sp. z o.o. S.K. Zielona Góra 12,9
2986 C.R.S. Polska Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,9
2987 Kozak 24h sp.k. Warszawa 12,9
2988 El-Instal Sp. z o.o. Bielsko-Biała 12,9
2989 Bolder Sp. z o.o. Kraków 12,9
2990 Invest Steel Sp. z o.o. Olkusz 12,9
2991 Przedsiębiorstwo Inżynierii Sanitarnej Progress Sp. z o.o. Piła 12,9
2992 Wald-Bud 1 Sp. z o.o. Warszawa 12,9
2993 Profesjonalne Biuro Usług Inżynierskich Bud-El Sp. z o.o. Gdańsk 12,9
2994 Business Consulting Enterprise Sp. z o.o. Gdańsk 12,8
2995 Panpol Systemy Budowlane Sp. z o.o. Lubin 12,8
2996 Pegaz90 Sp. z o.o. Mogilno 12,8
2997 Eujob Sp. z o.o. Niegosław 12,8
2998 Ab Personal Consulting Sp. z o.o. Częstochowa 12,8
2999 Przewiert Technologie Bezwykopowe Sp. z o.o. S.K. Polkowice 12,8
3000 Pmkk Sp. z o.o. S.K. Olsztyn 12,8
3001 Minerały Sandomierz Sp. z o.o. Sandomierz 12,8
3002 Invest Complex Młyńska Sp. z o.o. S.K. Swarzędz 12,8
3003 T4b Budownictwo Sp. z o.o. Warszawa 12,8
3004 Spółdzielnia Pracy Konserwacji Urządzeń Przemysłowych Oborniki 12,8
3005 Baumont Sp. z o.o. Kraków 12,8
3006 Przedsiębiorstwo Usługowe W-2 Prebut Sp. z o.o. Chorula 12,8
3007 BS4 Firma Doradczo-Inżynieryjna Sp. z o.o. S.K. Kraków 12,8
3008 Clima-Partners Apart Sp. z o.o. Szczecin 12,8
3009 Midori Project Sp. z o.o. Warszawa 12,8
3010 Insystem Instalacje Sp. z o.o. sp.k. Ostrów Wielkopolski 12,8
3011 Bozigórski Sp. z o.o. Chałupki 12,8
3012 Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Ustroniu – Sp. z o.o. Ustroń 12,8
3013 Przedsiębiorstwo Organizacji Budownictwa Pobud Sp. z o.o. Bydgoszcz 12,8
3014 Zinstal Bis Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 12,8
3015 ASTAT Sp. z o.o. Poznań 12,8
3016 Akropol Inwestycje 4 Sp. z o.o. Luboń 12,8
3017 Sp. z o.o. Mixbet – sp.k. Łomża 12,7
3018 Monter Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12,7
3019 Kdbud Sp. z o.o. S.K. Raków 12,7
3020 Przedsiębiorstwo Budowlano – Usługowe Budopol – Poznań Sp. z o.o. Poznań 12,7
3021 Polex Sa Sp. z o.o. sp.k. Wysogotowo 12,7
3022 Proof-Tech Inwest Sp. z o.o. sp.k. Szałsza 12,7
3023 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Martex Sp. z o.o. Tarnów 12,7
3024 Usługi Budowlano -Transportowe Anko Stanisław Onak sp.j. Tarnów 12,7
3025 Janowiec Group Sp. z o.o. S.K. Tychy 12,7
3026 Zbjm Sp. z o.o. sp.k. Ciechanów 12,7
3027 BDJ Karandys S.J. Marki 12,7
3028 Infinite-Projekt Sp. z o.o. Wilkasy 12,7
3029 Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych Insbud Sp. z o.o. Tarnów 12,7
3030 D.P.I. Malachit Sp. z o.o. Wrocław 12,7
3031 Inko Sp. z o.o. Rybnik 12,7
3032 Arp Sp. z o.o. Sopot 12,7
3033 Kronad Inwestycje Sp. z o.o. Warszawa 12,7
3034 Berner Engineering Polska Sp. z o.o. Złotniki 12,7
3035 IREX – GAZ Sp. z o.o. Chorzów 12,7
3036 Bud-Rem L. Dziurleja sp.j. Police 12,6
3037 JON Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 12,6
3038 Zakład Instalacji Elektrycznych Zrep sp.j. Peseł Eugeniusz Wons Damian Bytom 12,6
3039 Przedsiębiorstwo Budownictwa Melioracyjnego i Urządzeń Wodnych Inwestmel Sp. z o.o. Elbląg 12,6
3040 RS Timber Sp. z o.o. Rawicz 12,6
3041 Przedsiębiorstwo Budowlane Complexbud sp. z o.o. Szczecin 12,6
3042 Małopolska Energia Sp. z o.o. Wadowice 12,6
3043 Jk Invest Sp. z o.o. Wrocław 12,6
3044 Nextin Sp. z o.o. Tychy 12,6
3045 Terminus III Sp. z o.o. Przeds. Budowlane Kraków 12,6
3046 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowo – Usługowe Supdroż Sp. z o.o. Suchy Las 12,6
3047 Geoprojekt Szczecin Sp. z o.o. Przeds. Geologiczne Geoprojekt Szczecin 12,6
3048 D2 RT Engineering Sp. z o.o. Gdańsk 12,6
3049 Scalar Technology Sp. z o.o. Wrocław 12,6
3050 Apartment Sp. z o.o. Warszawa 12,5
3051 Redwing 2 Sp. z o.o. Grójec 12,5
3052 Emil Plak Zbrojenia i Żelbety S.K. Jamielnik-Kolonia 12,5
3053 Izoserwis Sp. z o.o. Tuliszków 12,5
3054 Gcps Sp. z o.o. Lublin 12,5
3055 Zakład Techniki Sanitarnej Ekosan Sp. z o.o. Wałbrzych 12,5
3056 Rodag Development Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 12,5
3057 Invest Eko-Bud Sp. z o.o. Wijewo 12,5
3058 Teklim P. Janowski, P. Młoźniak sp.j. Warszawa 12,5
3059 Dark-Pol Dariusz Sopiński, Agnieszka Sopińska sp.j. Józefów 12,5
3060 Przedsiębiorstwo Remontowo Budowlane Rs Montstal Sp. z o.o. Opole 12,5
3061 Mitra Sp. z o.o. Wrocław 12,5
3062 Pegas Sp. z o.o. Legionowo 12,5
3063 DTI TECHNIKA INSTALACYJNA sp. z o.o. Kraków 12,5
3064 Afk Instalacje Sp. z o.o. Katowice 12,5
3065 Amaro Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 12,5
3066 Moebius Sp. z o.o. Gdańsk 12,5
3067 Eleo – Development Andrzej Bieńczak i Wspólnicy Sp.J. Brzozów 12,5
3068 Przedsiębiorstwo Budowlane Rb Poziom Sp. z o.o. Łódź 12,5
3069 Bud-Mex II Sp. z o.o. Otwock 12,4
3070 Industria Project Sp. z o.o. Gdańsk 12,4
3071 Ka-Ro Sp. z o.o. Warszawa 12,4
3072 Vortex-Bud A. Mrózek. T. Strycharek. Sp. J. Bełchatów 12,4
3073 Lubański Sp. z o.o. Porąbka 12,4
3074 Przedsiębiorstwo Budowlane Partner Sp. z o.o. Srebrzyszcze 12,4
3075 Gm Tech-Serwis Sp. z o.o. Kraków 12,4
3076 Elmatix Sp. z o.o. Łódź 12,4
3077 Ktm Invest Sp. z o.o. Łódź 12,4
3078 Gr Visio Sp. z o.o. sp.k. Tarczyn 12,4
3079 Inwestor Hm Sp. z o.o. Warszawa 12,4
3080 Stalbetbud Sp. z o.o. Kraków 12,4
3081 Elektryk-Pl ML Sp. z o.o. Piastów 12,4
3082 Serwis Partner Antoni Kita Spółka Komandytowa Kraków 12,4
3083 Jrw Budownictwo Sp. z o.o. Łostówka 12,4
3084 Nova Home Sp. z o.o. Toruń 12,4
3085 Explo Sp. z o.o. Warszawa 12,4
3086 Giersnet Sp. z o.o. Ostrołęka 12,3
3087 Ecoinwest Sp. z o.o. Straszyn 12,3
3088 MDR-Projekt Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12,3
3089 Mezon Klima Sp. z o.o. Plewiska 12,3
3090 Gelco Sp. z o.o. Warszawa 12,3
3091 Dap Projekt Sp. z o.o. S.K. Warszawa 12,3
3092 Glasrem Sp. z o.o. Boguszów-Gorce 12,3
3093 Insbud Spółka z Ograniczomną Odpowiedzialnością Rybnik 12,3
3094 Gaudi Sp. z o.o. Kraków 12,3
3095 Tkh Technology Poland Sp. z o.o. Leszno 12,3
3096 Pimin Sp. z o.o. sp.k. Kraków 12,3
3097 Olegbud Sp. z o.o. Kraków 12,2
3098 Mk Techbud Sp. z o.o. Syrynia 12,2
3099 MSI Telekom Sp. z o.o. Sp.K. Olsztyn 12,2
3100 Bud – Spaw Sp. z o.o. Łojewo 12,2
3101 Cony Sp. z o.o. Poznań 12,2
3102 Zakłady Produkcyjno-Handlowe Remint Sp. z o.o. Przysieki 12,2
3103 Zachodniopomorskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Technicznego Te- Kom Sp. z o.o. Szczecin 12,2
3104 Lamark Sp. z o.o. Wrocław 12,2
3105 R-Bud Pomorze Sp. z o.o. Bydgoszcz 12,2
3106 Opara Budownictwo Sp. z o.o. sp.k. Kielce 12,2
3107 Jaz-Bud I Sp. z o.o. S.K. Białystok 12,2
3108 Przedsiębiorstwo Instalacyjne Isa Sp. z o.o. Gdańsk 12,2
3109 Gaskopol Sp. z o.o. Mosty 12,2
3110 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Texbud Sp. z o.o. Rybnik 12,2
3111 A.O. Spectrum Sp. z o.o. S.K. Grajewo 12,2
3112 Zielone Energetyczne Systemy Sp. z o.o. Kraków 12,2
3113 Mel-Kan Sp. z o.o. Tarnów 12,2
3114 Dtm sp.j. Arleta Kuczewska, Tadeusz Olchawski Białystok 12,2
3115 Karod Sp. z o.o. Kraków 12,2
3116 Mada Construction Sp. z o.o. Poznań 12,1
3117 Przedsiębiorstwo Robót Geologiczno – Wiertniczych Sp. z o.o. Sosnowiec 12,1
3118 Firma Budowlana Firbud Sp. z o.o. S.K. Trzebownisko 12,1
3119 Pbkr – Export Sp. z o.o. Częstochowa 12,1
3120 In-Bud Invest Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 12,1
3121 Netcable Sp. z o.o. Legnica 12,1
3122 Termores Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 12,1
3123 Revac Sp. z o.o. Lublin 12,1
3124 Górnośląski Zakład Obsługi Gazownictwa Sp. z o.o. Zabrze 12,1
3125 Aida Sp. z o.o. Dąbrowa 12,1
3126 Draftel Sp. z o.o. S.K.A. Zabrze 12
3127 SBS Engineering Group Sp. z o.o. Kraków 12
3128 SAMSON Sp. z o.o. Niedomice 12
3129 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Klima-Went Sp. z o.o. Lublin 12
3130 Budmag Sp. z o.o. Niezdara 12
3131 Activia Sp. z o.o. Gdynia 12
3132 HeRo Sp. z o.o. Warszawa 12
3133 S Mont Sp. z o.o. Katowice 12
3134 Think Project Management Sp. z o.o. Rzeszów 12
3135 Trust – Progres Sp. z o.o. Lubnów 12
3136 Terbibud Sp. z o.o. Gdańsk 12
3137 CMD Królak Sp. z o.o. Poznań 12
3138 Ios Sp. z o.o. Będzin 12
3139 Ecofasada Sp. z o.o. Konstancin-Jeziorna 12
3140 Wokan Sp. z o.o. Sosnowiec 12
3141 Schinkel Sp. z o.o. Knurów 12
3142 Alurac Sp. z o.o. Warszawa 12
3143 Elektromont Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 12
3144 Wtb System Sp. z o.o. Wrocław 12
3145 Florexpol B i S Sp. z o.o. Lublin 12
3146 Baumatech Sp. z o.o. Wrocław 12
3147 Inster Sp. z o.o. Łomianki 12
3148 AB Techno Sp. z o.o. Warszawa 12
3149 Gruntbudowa Sp. z o.o. S.K. Kraków 11,9
3150 Vatra Group Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 11,9
3151 Budownictwo Altukhov sp.k. Zabierzów 11,9
3152 Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Strzelec Sp. z o.o. Koszalin 11,9
3153 Top Building Sp. z o.o. Warszawa 11,9
3154 Savi System Sp. z o.o. Psary 11,9
3155 Diw Konstrukcje Sp. z o.o. Warszawa 11,9
3156 PN Technika Grzewcza Sp. z o.o. Kościerzyna 11,9
3157 Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe ELTRON Sp. z o.o. S.K. Mława 11,9
3158 Przedsiębiorstwo Polaktiv Sp. z o.o. Pszczew 11,9
3159 Terra Polska Sp. z o.o. Henryków-Urocze 11,9
3160 Biprojekt Sp. z o.o. Warszawa 11,9
3161 Instytut Budownictwa Sp. z o.o. Wysoka 11,9
3162 Iwmar Budownictwo Sp. z o.o. Kraków 11,9
3163 Aqua-Kan Sp. z o.o. Ostrowo 11,9
3164 Akropol Inwestycje 8 Sp. z o.o. Luboń 11,9
3165 Arkas – Projekt Sp. z o.o. Sp.K. Olsztyn 11,9
3166 Airclean Sp. z o.o. Chorzów 11,9
3167 Przedsiębiorstwo Ocen i Inżynierii Środowiska Sozoprojekt Sp. z o.o. S.K. Katowice 11,8
3168 Pracownia Drogowa Pylon Sp. z o.o. Katowice 11,8
3169 ZINEL ENGINEERING sp. z o.o. Warszawa 11,8
3170 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Prinż Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 11,8
3171 Kada-Bis Grupa Budowlana Sp. z o.o. w likwidacji Bydgoszcz 11,8
3172 Mr Construction Sp. z o.o. Gliwice 11,8
3173 Dom Project Sp. z o.o. Modlniczka 11,8
3174 KW Tech Sp. z o.o. Zielona Góra 11,8
3175 Wdb Sp. z o.o. Rumia 11,8
3176 Natura Resort Sp. z o.o. Poznań 11,8
3177 Krakbud-Invest Sp. z o.o. S.K. Kraków 11,8
3178 Naviga-Trans Sp. z o.o. Wrocław 11,8
3179 Mile Sp. z o.o. Koszalin 11,8
3180 E DIAMANTE sp. z o.o. Łódź 11,8
3181 P&L Creation Sp. z o.o. Radom 11,8
3182 Vancor Sp. z o.o. sp.k. Poznań 11,7
3183 Przedsiębiorstwo Geoservice Sp. z o.o. Wrocław 11,7
3184 BLOKBUD sp. z o.o. Lublin 11,7
3185 Jastrzębskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Daszek Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 11,7
3186 Energodomy Sp. z o.o. Kobyłka 11,7
3187 PAN – GAZ Częstochowa S.A. Częstochowa 11,7
3188 Janosh Sp. z o.o. S.K. Pszczyna 11,7
3189 Inwestycje Liniowe Invest-Line Sp. z o.o. Żurawica 11,7
3190 Telkom – Projekt Sp. z o.o. Katowice 11,7
3191 Energy Systems Sp. z o.o. Zaborówek 11,7
3192 Ub Szałata Sp. z o.o. Poznań 11,7
3193 Arsyl Sp. z o.o. Poznań 11,7
3194 Roi Systeme Sp. z o.o. Bydgoszcz 11,7
3195 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Dajana Sp. z o.o. Stargard 11,7
3196 Polmar Sp. z o.o. S.K. Zielona Góra 11,7
3197 Nowe Technologie Spółk z Ograniczoną Odpowiedzialnością Racławice 11,7
3198 Westpom Building Sp. z o.o. Dobra 11,6
3199 Przedsiębiorstwo Budowlane Posbud Sp. z o.o. Sicienko 11,6
3200 Przedsiębiorstwo Ogólne Mannens Sp. z o.o. Kraków 11,6
3201 Prohouse Sp. z o.o. Bydgoszcz 11,6
3202 Prokom Construction Sp. z o.o. Sosnowiec 11,6
3203 JTB Sp. z o.o. Szymbark 11,6
3204 Centrum Klimatyzacji Rafał Błotny sp.j. Wrocław 11,6
3205 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Konsmet Sp. z o.o. Kraków 11,6
3206 Dyurash Sp. z o.o. Wrocław 11,6
3207 BLB Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11,6
3208 KORPORACJA BUDMEX sp. z o.o. Bystrzyca Kłodzka 11,6
3209 Kromac Sp. z o.o. Warszawa 11,6
3210 Verdo Energy Systems Sp. z o.o. Ostrowiec Świętokrzyski 11,6
3211 Inbial Sp. z o.o. Biała Podlaska 11,6
3212 Complex Projekt Sp. z o.o. Biuro Projektowo – Konsultingowe Katowice 11,6
3213 Malachit Invest Sp. z o.o. Wrocław 11,6
3214 Comfortcity Sp. z o.o. Rzeszów 11,5
3215 Pp Inwestycje Sp. z o.o. Łódź 11,5
3216 Bokserska 2 Kg Group Sp. z o.o. sp.k. Kraków 11,5
3217 Mcfloor Sp. z o.o. Wrocław 11,5
3218 Horizone Studio Sp. z o.o. sp.k. Kraków 11,5
3219 Ideabud Sp. z o.o. Trzebinia 11,5
3220 Klimas Przedsiębiorstwo Budowlano – Projektowe Sp. z o.o. Krotoszyn 11,5
3221 Bakard Energia Sp. z o.o. Tychy 11,5
3222 Wrogeo M. Jędrzejczak S.J. Wrocław 11,5
3223 PEC SERWIS Sp. z o.o. Siedlce 11,5
3224 Budwug Sp. z o.o. Luboń 11,5
3225 Instalacje Elektryczne Pietras Spółka Z Ograniczoną Opowiedzialnością S.K. Tarnów 11,5
3226 Małopolskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych w Tarnowie Sp. z o.o. Tarnów 11,5
3227 Antemio Architektura Sp. z o.o. S.K. Kraków 11,5
3228 ATJM.PRO Sp. z o.o. Warszawa 11,5
3229 Dekk Fire Solutions Sp. z o.o. Piaseczno 11,5
3230 Trade Taurus Sp. z o.o. sp.k. Lewkowiec 11,4
3231 Mc2 Inwestycje Sp. z o.o. Kraków 11,4
3232 Renowo Sp. z o.o. Jaworzno 11,4
3233 Planbet Sp. z o.o. Gdańsk 11,4
3234 Laboratorium Anteo Poland Sp. z o.o. sp.k. Ruda Śląska 11,4
3235 Sap Fire Sp. z o.o. Warszawa 11,4
3236 M & K Zakład Sieci Sanitarnych Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 11,4
3237 Zakład Instalacji Sanitarnych i Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. Myślenice 11,4
3238 P.H.U. BUDOMUR Sp. z o.o. Pułtusk 11,4
3239 Mikon Sp. z o.o. sp.k. Przeźmierowo 11,4
3240 Eurohome Sp. z o.o. sp.k. Zielona Góra 11,4
3241 MP Wentylacja Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11,4
3242 Mbi Sp. z o.o. Sierakowice 11,4
3243 Izolbud F.Nycz K.Kania sp.j. Bielsko-Biała 11,4
3244 FIRMA FENSTER sp. z o.o. Bydgoszcz 11,4
3245 Alb Sp. z o.o. S.K. Biała Podlaska 11,4
3246 Centroenergia Sp. z o.o. Nowy Sącz 11,3
3247 Gazrem Sp. z o.o. Łódź 11,3
3248 Projektex Sp. z o.o. Bełchatów 11,3
3249 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Kamad Spółka z Ograniczoną Odpowidzialnością Sztum 11,3
3250 NIKLIŃSKI NOWICKI sp. z o.o. S.K.A. Kraków 11,3
3251 Thb Sp. z o.o. Czerniec 11,3
3252 Kdi Sp. z o.o. Szczecin 11,3
3253 Decorga Pintura S.L. Sp. z o.o. Oddział W Polsce Warszawa 11,3
3254 BIURO PROJEKTÓW ORTECH Włocławek 11,3
3255 Klimat Sp. z o.o. P P U Gdynia 11,3
3256 Energe Sp. z o.o. Niepołomice 11,3
3257 Konstans Sp. z o.o. Mińsk Mazowiecki 11,3
3258 Maxapartments Beata Cieślik Spółka Komandytowa Kraków 11,3
3259 Al-Mar Sp. z o.o. Krosno 11,3
3260 Tomimpex Roboty Ziemne Sp. z o.o. Szczecin 11,3
3261 Developer Calbud Sp. z o.o. S.K. Szczecin 11,3
3262 Vito Polska Sp. z o.o. Klimy 11,3
3263 Modul Interior Services Sp. z o.o. Kwidzyn 11,3
3264 Rubor Sp. z o.o. Zakład Projektowo – Remontowy Częstochowa 11,2
3265 Mur-Kontrakt Sp. z o.o. Łódź 11,2
3266 Zakład Remontowo-Konserwacyjny Sp. z o.o. Zamość 11,2
3267 El-Jot Usługi Elektrotechniczne Sp. z o.o. Otwock 11,2
3268 Casa – Dom Sp. z o.o. Trzepnica-Kolonia 11,2
3269 ELCAM sp. z o.o. Świętochłowice 11,2
3270 Zbig-Bau Sp. z o.o. Dziekanów 11,2
3271 Dtm Budownictwo Mieszkaniowe Sp. z o.o. sp.k. Czernica 11,2
3272 Skae Sp. z o.o. Kwidzyn 11,2
3273 Oz-Bud Przedsiębiorstwo Budowlano-Usługowe Sp. z o.o. Wrocław 11,2
3274 Arteo Med Service Sp. z o.o. sp.k. Warszawa 11,2
3275 Neko Energia Sp. z o.o. Rybnik 11,2
3276 He Wi Term Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 11,2
3277 Spółdzielnia Mieszkaniowa Turka Turka 11,2
3278 Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Horyzont sp.j. Tadeusz Łagoda Józef Mularczyk Grudziądz 11,2
3279 Drogmar Sp. z o.o. Radom 11,2
3280 Przedsiębiorstwo Budowlane Walted Sp. z o.o. S.K. Warszawa 11,1
3281 El-Pol Installations Sp. z o.o. Radomsko 11,1
3282 Eximm Polska Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 11,1
3283 Pulsenergia Sp. z o.o. Skarżysko-Kamienna 11,1
3284 RSK Polska Sp. z o.o. Warszawa 11,1
3285 Budmax Ciepło Bis Sp. z o.o. Tychy 11,1
3286 Inpro Electric Sp. z o.o. Katowice 11,1
3287 Termoprojekt Sp. z o.o. Ruda Śląska 11,1
3288 STANISŁAW OLEKSY ZAKŁAD REMONTOWO BUDOWLANY BUDOLEX Ujanowice 11,1
3289 Elbex Sp. z o.o. Rzeszów 11,1
3290 Exrimo Sp. z o.o. Kraków 11,1
3291 Fuma-Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowo- Usługowe sp. z o. o. Mroków 11,1
3292 KTM Weld Tomasz Mryka i Wspólnicy S.K. Ruda Śląska 11,1
3293 Zakład Usług Budowlanych Tel-Bud Sp. z o.o. Nowe Lipiny 11,1
3294 House Solutions Sp. z o.o. Kraków 11,1
3295 Inwentech Group Sp. z o.o. Krosno 11,1
3296 Gobud Sp. z o.o. sp.k. Gorzów Wielkopolski 11,1
3297 LEVADA Sp. z o.o. Kraków 11,1
3298 Zakład Projektowo-Produkcyjno-Usługowo-Handlowy Budokop Sp. z o.o. Mysłowice 11,1
3299 Sentient Sp. z o.o. Warszawa 11,1
3300 Trójmiejskie Inwestycje Sp. z o.o. S.K. Gdańsk 11,1
3301 Instalprojekt-Lublin Sp. z o.o. sp.k. Lublin 11,1
3302 Przedsiębiorstwo Budowlane Signum Development Sp. z o.o. Straszyn 11,1
3303 Profit Instalacje i Budownictwo Sp. z o.o. Suwałki 11,1
3304 Spółdzielnia Mieszkaniowa Chrobry Nakło nad Notecią 11,1
3305 Geoekspres Olsztynek Sp. z o.o. sp.k. Olsztynek 11
3306 Venit Ewa Przybył, Dariusz Zboiński Sp. z o.o. Gliwice 11
3307 Albuilding Sp. z o.o. Osiek Mały 11
3308 Powobud Sp. z o.o. S.K. Bydgoszcz 11
3309 Kotal Sp. z o.o. Orzech 11
3310 Ktw Elektro Sp. z o.o. Łódź 11
3311 Przedsiębiorstwo Budowlano Instalacyjne Stok Jerzy Stocki sp.j. Otwock 11
3312 TEB POLSKA Sp. z o.o. Michałowice 11
3313 Stalkone – Sp. z o.o. Gdynia 11
3314 REFRATEC sp. z o.o. Warszawa 11
3315 Zrug Kielce – Zakład Instalatorstwa Sp. z o.o. Kielce 11
3316 Montex Szczecin Sp. z o.o. Szczecin 11
3317 Grupa Kdm Sp. z o.o. Warszawa 11
3318 Dachspezialisten Sp. z o.o. Nieciecz 11
3319 Ekokonsulting Sp. z o.o. Warszawa 11
3320 Blockpol Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowlane Wrocław 11
3321 Imperial Capital Sp. z o.o. Imperial Residence Stawowa i sp.k. Kraków 11
3322 Budren Sp. z o.o. Świecie 11
3323 Ekonair Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 11
3324 Virtual Ship Sp. z o.o. Szczecin 10,9
3325 Commercial Networks Service Sp. z o.o. S.K. Zielona Góra 10,9
3326 J&M Cer Sp. z o.o. sp.k. Poznań 10,9
3327 P.D.R. Globax Sp. z o.o. Tomaszów Mazowiecki 10,9
3328 Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych i Budowlanych Jaf Sp. z o.o. Rybnik 10,9
3329 Przedsiębiorstwo Budowlane X-Bud Sp. z o.o. Dobrocin 10,9
3330 Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Elektrotech Falger Grzegorz Wójcik Andrzej sp.j. Łańcut 10,9
3331 Ada-Light Sp. z o.o. Budy Kozickie 10,9
3332 Arnika Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,9
3333 Stolbau Eko Sp. z o.o. Szczecin 10,9
3334 Alcomex Sp. z o.o. Poznań 10,9
3335 Przedsiębiorstwo Budowlane Komin Piec Bud Majcherczyk i Wspólnicy sp.j. Bydgoszcz 10,9
3336 ASD J.Cegielski Spółka Komandytowa Łódź 10,9
3337 Interbell Sp. z o.o. Leszno 10,9
3338 PM Services Poland Sp. z o.o. Szczecin 10,9
3339 Kmb Sp. z o.o. Wrocław 10,9
3340 Insouth Sp. z o.o. Dominikowice 10,8
3341 Eam Service Sp. z o.o. Gdańsk 10,8
3342 Invest Construction Sp. z o.o. Łódź 10,8
3343 Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe Saba Sp. z o.o. Zielona Góra 10,8
3344 Biuro Projektowo-Badawcze Dróg i Mostów Transprojekt-Warszawa – Sp. z o.o. Warszawa 10,8
3345 Formatic Sp. z o.o. Lusowo 10,8
3346 Supracon Sp. z o.o. sp.k. Bielsko-Biała 10,8
3347 Opustech Polska Sp. z o.o. Szczecin 10,8
3348 Alex 2.0 Sp. z o.o. Kraków 10,8
3349 Tadeks Fertig Haus Sp. z o.o. S.K. Przystajń 10,8
3350 Skybuild Sp. z o.o. Gdynia 10,8
3351 J-C Services Sp. z o.o. Szczecin 10,7
3352 Dek – Pol Przedsiębiorstwo Handlowo – Usługowe D. Bienias, J. Stypiński sp.j. Jelenia Góra 10,7
3353 Elwoz Energia Sp. z o.o. Szklana 10,7
3354 Mbprojekt Sp. z o.o. S.K. Bielsko-Biała 10,7
3355 Instal Protect Sp. z o.o. Wrocław 10,7
3356 Eko System Sp. z o.o. Biała Podlaska 10,7
3357 Axtech Polska Sp. z o.o. Gdynia 10,7
3358 Lipari Sp. z o.o. Gorzów Wielkopolski 10,7
3359 Baspol Sp. z o.o. Warszawa 10,7
3360 Firma Budowlana Fijałkowski i S-Ka Sp. z o.o. Toruń 10,7
3361 Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Lux Janina i Bogusław Lejman sp.j. Mińsk Mazowiecki 10,7
3362 Firma Mielec Firma Budowlana Sp. z o.o. Mielec 10,7
3363 CHAPMAN TAYLOR INTERNATIONAL SERVICES Sp. z o.o. Warszawa 10,7
3364 Afs-Pomiary Optyczne Sp. z o.o. Bielsko-Biała 10,7
3365 Elres Sp. z o.o. Rzeszów 10,6
3366 Eko-Instal Systemy Grzewcze Sp. z o.o. Nowy Sącz 10,6
3367 Givejob Sp. z o.o. Sławno 10,6
3368 Hdf Service Sp. z o.o. Gdynia 10,6
3369 Karol Dunst Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Kartuzy 10,6
3370 Barlineckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Barlinku Barlinek 10,6
3371 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Markopol Sp. z o.o. Włocławek 10,6
3372 Tewes-Klima K.Skowroński sp.j. Gutkowo 10,6
3373 TEXTEL Sp. z o.o. PPUiH Wejherowo 10,6
3374 Starbau Sp. z o.o. Stargard 10,6
3375 Mt Development Sp. z o.o. Falenty 10,6
3376 Akropol Jesionowe 3 Sp. z o.o. Luboń 10,6
3377 KORONTO Sp. z o.o. Siedlce 10,6
3378 Skpol Sp. z o.o. Łomów 10,6
3379 NABILATON Sp. z o.o. Marki 10,6
3380 Hydro-Ok Sp. z o.o. Kraków 10,6
3381 Ms Luma Sp. z o.o. Kraków 10,6
3382 B3tech Industrial Services Sp. z o.o. sp.k. Szczecin 10,5
3383 Zakład Ogólnobudowlany Mega Marian Radliński Eugeniusz Kaczyński sp.j. Stargard 10,5
3384 Two-B Polska Sp. z o.o. Goleniów 10,5
3385 Feston Waldemar Królski Spółka Komandytowa Przedsiębiorstwo Usługowo – Handlowe Oborniki 10,5
3386 Amabud Nieruchomości Sp. z o.o. S.K. Płock 10,5
3387 R&J Engineering Sp. z o.o. Warszawa 10,5
3388 Bd Group Sp. z o.o. sp.k. Wrocław 10,5
3389 Kor-Pol Invest Sp. z o.o. Bydgoszcz 10,5
3390 Asu Sp. z o.o. Piaseczno 10,5
3391 Archymetria Sp. z o.o. sp.k. Luboń 10,5
3392 Tol Lech Dzierzkowski, Zbigniew Warzecha sp.j. Katowice 10,5
3393 Aquamont Sp. z o.o. Tarnowo Podgórne 10,5
3394 Inżynieria Wielkopolska Sp. z o.o. S.K. Poznań 10,5
3395 Tectum Sp. z o.o. Kraków 10,5
3396 Aspire Investments Sp. z o.o. Warszawa 10,5
3397 Geoskop Sp. z o.o. S.K. Wrocław 10,5
3398 Afiko Development Sp. z o.o. Rzeszów 10,5
3399 Małopolski Ośrodek Ochrony Przeciwpożarowej Inter-Poż Sp. z o.o. Kraków 10,5
3400 Elsett Zielone Technologie Sp. z o.o. Leszno 10,5
3401 Rezler Development Sp. z o.o. sp.k. Turek 10,5
3402 Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Chełm w Stryszowie Stryszów 10,4
3403 Gama-M Sp. z o.o. Kraków 10,4
3404 Apartment Sp. z o.o. Lublin 10,4
3405 Bestel – Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe Bydgoszcz 10,4
3406 Ascoinstal Sp. z o. o. Warszawa 10,4
3407 Semper Power Sp. z o.o. S.K. Krupski Młyn 10,4
3408 Zigra Sp. z o.o. Tarnów 10,4
3409 Silicon Creations Poland Sp. z o.o. Kraków 10,4
3410 Elektromontaż Nr 2 Kraków Sp. z o.o. Kraków 10,4
3411 Leantec Sp. z o.o. Poznań 10,4
3412 Preskpol Sp. z o.o. Bramki 10,4
3413 Komins Sp. z o.o. Wieliczka 10,4
3414 Alpaline Sp. z o.o. Rzeszów 10,4
3415 Firma J.D.E Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 10,4
3416 Bau-Tech Sp. z o.o. Toruń 10,4
3417 CZ.P.B.P. PRZEMYSŁÓWKA S.A. Częstochowa 10,4
3418 KAR-BUD Sp. z o.o. S.K. Częstochowa 10,4
3419 Eltromax Sp. z o.o. Siedlce 10,4
3420 Vikatech Sp. z o.o. Teresin 10,4
3421 Barwa Deweloper Sp. z o.o. Poznań 10,4
3422 Kons – Met Gałązka Sp. z o.o. Słomków 10,3
3423 Edu Invest Bgr Deweloper Sp. z o.o. sp.k. Jelonek 10,3
3424 Pamar Sp. z o.o. Pszczyna 10,3
3425 Drypol Sp. z o.o. S.K. Gdynia 10,3
3426 Pich Energo Control Sp. z o.o. Wrocław 10,3
3427 Euro-Elektro Polska Sp. z o.o. S.K. Katowice 10,3
3428 Ekolenergia Sp. z o.o. Zabrze 10,3
3429 Przedsiębiorstwo Usług Sprzętowych Kan-Mix Sp. z o.o. Sieradz 10,3
3430 Mąkos – Bud Sp. z o.o. Białystok 10,3
3431 Pracownia Projektowa Ipb-Projekt Sp. z o.o. w Iławie Iława 10,3
3432 BTH Instalacje Sp. z o.o. Kraków 10,3
3433 Wema Wenta Sp. z o.o. Bolszewo 10,3
3434 Galeria Środa Sp. z o.o. Poznań 10,3
3435 FASADA POLSKA sp. z o.o. sp.k. Warszawa 10,3
3436 Neonus Sp. z o.o. Szczecin 10,3
3437 Sadowski Sp. z o.o. Gdynia 10,3
3438 Przedsiębiorstwo Wielobranżowe HEPAMOS Sp. z o.o. Proszowice 10,3
3439 Soliddom Sp. z o.o. Szczodrzejewo 10,3
3440 Perfekt Sp. z o.o. Rydułtowy 10,3
3441 Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Sezup Clima Sp. z o.o. Piła 10,3
3442 ELTOM Sp. z o.o. Szczecin 10,2
3443 Szerbud Sp. z o.o. sp.k. Rzeszów 10,2
3444 MPP Sp. z o.o. Spółka Komandytowa Wrocław 10,2
3445 Budownictwo Sanitarne Sp. z o.o. Kożuchów 10,2
3446 Tree Silesia Sp. z o.o. Łubna 10,2
3447 Przedsiębiorstwo Budowlane Witka Sp. z o.o. Olsztyn 10,2
3448 Rafmon Sp. z o.o. S.K. Zduny 10,2
3449 Stanex Sp. z o.o. Biała Niżna 10,2
3450 Fabryka Sp. z o.o. Rzeszów 10,2
3451 At Architekci Pracownia Projektowa Sp. z o.o. sp.k. Kraków 10,2
3452 Dąbnica Sp. z o.o. Dąbrowa Białostocka 10,2
3453 Przedsiębiorstwo Budownictwa Energetycznego Krosno, Sp. z o.o. Krosno 10,2
3454 B.P.Niebudek 2 Sp. z o.o. sp.k. Legnica 10,2
3455 APA Arches Sp. z o.o. S.K. Poznań 10,2
3456 Budchal Sp. z o.o. Kolno 10,2
3457 Cni Bud Sp. z o.o. Warszawa 10,2
3458 Solar Eko Trade Sp. z o.o. Zabrzeg 10,2
3459 Lentas Sp. z o.o. Gdańsk 10,2
3460 Jaskierscy Budownictwo sp.j. Nowy Targ 10,2
3461 Hydrokop Sp. z o.o. Łuzki 10,2
3462 FIB Czwordon Sp. z o.o. Ostrów Wielkopolski 10,1
3463 Vibrofloors Polska Sp. z o.o. Kraków 10,1
3464 Lumen Polska Sp. z o.o. Wrocław 10,1
3465 Arsen Sp. z o.o. Szczecin 10,1
3466 MARWO GEO sp. z o.o. sp.k. Skórzewo 10,1
3467 Marwo-Geo Sp. z o.o. S.K. Skórzewo 10,1
3468 Elmor Serwis Sp. z o.o. Piaseczno 10,1
3469 Rymipol Sp. z o.o. Kożyczkowo 10,1
3470 Tdk Trade Sp. z o.o. Kończewice 10,1
3471 Explo Service K.Jędrzejczak, J.Wojciechowski sp.j. Warszawa 10,1
3472 An-Mark Sp. z o.o. Jastrzębie-Zdrój 10,1
3473 Raventech Sp. z o.o. S.K. Tarnowskie Góry 10,1
3474 Drogowiec Sp. z o.o. Białystok 10,1
3475 Pracownia Inżynierska Creator Sp. z o.o. sp.k. Gdańsk 10,1
3476 LHS CLEAN AIR SYSTEMS POLSKA sp. z o.o. Zielona Góra 10,1
3477 Unisystem Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle 10,1
3478 Clima Polska Sp. z o.o. Warszawa 10,1
3479 Agz Sp. z o.o. Krosno 10,1
3480 Air Technika Sp. z o.o. Wrocław 10,1
3481 Struktum SI Sp. z o.o. Poznań 10,1


Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownie gospodarcze InfoCredit oraz Dun & Bradstreet

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:
1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2018-2019,
2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 100 tys. zł w 2019 roku,
3. Zysk netto w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.
4. Kapitał własny w latach 2018 i 2019 wyższy niż 1 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej
Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób bardzo uproszczony przez porównaniu do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, liczone przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych w październiku 2020 r.
C/Z: 42,2
C/WK: 0,77
źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z października 2020 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w październiku 2020 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2019 r. i wskaźnika C/Z w październiku 2020 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2019 r. i wskaźnika C/Wk w październiku 2020 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w październiku 2020 r

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. W ciągu 15 lat dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 200 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Dane te są publiczne i ogólnie dostępne, by bezpieczniejsza była działalność gospodarcza. Analizy i rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Od 2006 r. Instytut Europejskiego Biznesu organizuje Konkurs Gepardy Biznesu. Jeżeli w przyjętym okresie średnia z dynamik przychodów i zysku netto badanej firmy wynosi więcej niż 10 proc., przyznaje jej bezpłatnie tytuł Gepard Biznesu.

Od marca 2016 r. projekt ten jest chroniony za pomocą znaku towarowego Business Gepard w 28 krajach Unii Europejskiej.

Na podstawie danych z KRS instytut organizuje też od 2008 r. Konkurs Efektywna Firma, a od 2013 r. Program Promocyjny Mocna Firma Godna Zaufania.

Za Efektywną Firmę uznaje tę, w której stosunek zysku netto do przychodów wynosi więcej niż 5 proc. Tytuł Mocna Firma Godna Zaufania przysługuje tej, która w danym roku jest jednocześnie wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu i Konkursie Efektywna Firma.

Od 2008 r. IEB na podstawie danych z KRS organizuje też Konkurs Brylanty Polskiej Gospodarki. Tytuł ten przyznaje firmom, których wartość rynkowa wynosi według jego szacunków więcej niż 10 mln zł.

Na podstawie danych finansowych instytut liczy wartość rynkową firm w uproszczony sposób, wykorzystując dwa wskaźniki z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie: C/Z, czyli Cena do Zysku netto oraz C/Wk – Cena do Wartości Księgowej.

Wartość rynkowa firm wykorzystywana jest od 2020 r. również w Konkursie Przedsiębiorcze Miasto, który instytut organizuje od 2007 r. Tytuł ten przyznaje miastom, w których znajdzie dużo firm wartych łącznie więcej niż 10 tys. zł na mieszkańca.

Od 2012 r. instytut prowadzi Konkurs Wielki Modernizator. Tytuł przyznaje podmiotom, w których dwuletnia amortyzacja była wyższa niż 2 mln zł .

Od 2013 r. IEB organizuje Konkurs Światowa Firm Worldwide Company. Tytuł przyznaje przedsiębiorstwom eksportującym do minimum 5 krajów.

Każdego roku do instytut zgłaszają się firmy z prośbą, by przeanalizował ich wyniki finansowe i ocenił, czy zasługują na wyróżnienie w jego konkursach.
Oferta handlowa

Kontrakt w sprawie oferty handlowej:
Łukasz Krajewski
lukasz.krajewski@europejskafirma.pl
tel. 536 303 088, (22) 77 14 200
#europejskafirma #instytuteuropejskiegobiznesu #brylantpolskiejgospodarki #businessbrilliant #najcenniejszefirmy