Gepardy Biznesu

Boguc Construction dostarcza nowoczesne rozwiązania szalunkowe

Podpory, dźwigary, sklejka i płyta szalunkowa to sprzęt, który dostarczamy codziennie na terenie Polski i Europy. Koncentrujemy się na współpracy z najlepszymi producentami szalunków ściennych i stropowych, mówi Włodzimierz Boguc, prezes Boguc Construction Sp. z o.o. w Warszawie.


Włodzimierz Boguc, prezes Boguc Construction Sp. z o.o. w Warszawie:

Boguc Construction zrodziło się z mojej pasji do nowoczesnych technologii miedzy innymi w budownictwie. Od wielu lat obserwowałem jak Polska się rozbudowuje, jeździłem po budowach, autostradach, otwarciach mostów czy wiaduktów.
Obecnie dostarczamy nowoczesne rozwiązania szalunkowe na każdą budowę. Pracujemy nad doskonaleniem naszej oferty, poszerzamy grono dostawców, by z każdym rokiem zwiększać zadowolenie klientów. Nasz rozwój jest dostrzegany, i miło nam, że zostaliśmy laureatem tej edycji Gepardów Biznesu. Dążymy, by ten sukces powtarzać, więc powiększamy ofertę produktową o nowe deskowania i rusztowania.
Nasi klienci dostrzegają zaangażowanie, które wkładamy we współpracę z nimi. Dowodem na to są nowe zamówienia i umowy. Jakość, elastyczność, szybkość, dobra cena, to my. To efekt pracy całego zespołu.
Podpory, dźwigary, sklejka i płyta szalunkowa to sprzęt, który dostarczamy codziennie na terenie Polski i Europy. Koncentrujemy się na współpracy z najlepszymi producentami szalunków ściennych i stropowych, dlatego możemy naszym klientom zaproponować rozwiązania dostosowane do ich indywidulanych potrzeb i wymagań. Czas działania jest ważny na budowie. Cykl wykonania każdej kondygnacji wymaga od nas szybkich dostaw i my to zapewniamy.
Nieprzerwanie działamy w myśl zasady: Ty budujesz. My dostarczamy.
Więcej o nas i naszych produktach na stronie internetowej: www.boguc.eu


Boguc Construction Sp. z o.o. w Warszawie została wyróżniona w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2014.