Przyjazne Miasto

Bank Spółdzielczy w Oławie Bankiem Przyjaznym Biznesowi 2014

Bank Spółdzielczy w Oławie został pierwszym Bankiem Przyjaznym Biznesowi 2014. Jego klienci wypełnili w lutym  2014 roku 7 ankiety i wysłali mejlem bezpośrednio do Instytutu Nowoczesnego Biznesu. Średnia ocen banku to 6 punktów na 6 możliwych do zdobycia.

 
Image
Za co klienci doceniają Bank Spółdzielczy w Oławie ?

„Doceniamy Bank Spółdzielczy w Oławie za profesjonalizm, szybkie podejmowanie decyzji, traktowanie klientów biznesowych jak VIP-ów, niskie koszty i wyjątkową obsługę naszej działalności w Polsce i naszych walutowych operacji zagranicznych. Bank Spółdzielczy w Oławie prowadzi rachunki w walutach obcych, czego nie robią nawet niektóre banki komercyjne. Gdy rozpoczęliśmy eksport naszych mebli, zamknęliśmy rachunki w banku komercyjnym i otworzyliśmy w Banku Spółdzielczym w Oławie. Ponadto nasi projektanci stworzyli nową wizualizację placówek BS w Oławie i wyposażyliśmy je w  nasze meble”, mówi Paweł Ewiak, prezes zarządu ANEGRE Sp. z o.o. w Strzelinie, która rozwija się niezwykle dynamicznie, sprzedaje meble na zamówienie w Polsce, Niemczech i Austrii.

„To bank dbający o klienta, pełen inicjatyw i promocji, rzetelny i mający nowoczesne rozwiązania informatyczne, współpracujący po partnersku i wrażliwy na potrzeby klienta, z miłą obsługą”, ocenia Janusz Wesołowski, prezes zarządu, dyrektor Zakład  Gospodarki Mieszkaniowej – TBS Sp. z o.o. w Jelczu-Laskowicach.

„Doceniamy Bank Spółdzielczy w Oławie za profesjonalną obsługę, fachową pomoc, doradztwo”, dodaje Mirosław Opoń, współwłaściciel spółki Janusz Opoń, Mirosław Opoń TERRA Sp. J. w Wiązowie.

„Cenię bank za profesjonalizm, miłą obsługę, przygotowanie techniczne, estetykę siedziby, przygotowywanie promocji i ciągły rozwój banku względem klienta”,  napisał właściciel PHU Regnal w Wiązowie.