Klub

ANKOL – lider wśród prywatnych dostawców dla lotnictwa w kraju i na świecie

ANKOL, członek Klubu Nowoczesnego Biznesu, to innowacyjna i nowoczesna firma działająca od 1991 r.  Jest liderem wśród prywatnych dostawców dla lotnictwa w kraju i na świecie.  Dynamika rozwoju i osiągnięta renoma wynikają z prowadzonych działań w oparciu o JAKOŚĆ KOMPETENCJE STANDARDY oraz nastawienia na stałe doskonalenie.

Działalność ANKOL warunkują wymagane uprawnienia rządowe zezwalające na obrót krajowy i zagraniczny wyrobami, usługami i technologiami o znaczeniu strategicznym dla lotnictwa wojskowego i cywilnego. Specjalizuje się w dostawach sprzętu lotniczego, części zamiennych oraz usług remontowych do samolotów i śmigłowców cywilnych i wojskowych, silników lotniczych, przekładni do śmigłowców i sprzętu obsługi naziemnej.

 Image

Posiadane świadectwa zgodności i certyfikaty jakości potwierdzają spełnianie wymagań krajowych i zagranicznych norm oferowanych wyrobów. Realizuje dostawy dla departamentów MON na całym świecie i jest uprawniona do  uczestnictwa w przetargach dla państw grupy NATO.  Posiadane przedstawicielstwa zachodnich producentów umożliwiają transfer nowych technologii do zakładów lotniczych w Europie Wschodniej. ANKOL to dynamiczna i rozpoznawalna na rynkach działania marka, której rzetelność potwierdzają liczne prestiżowe nagrody i wyróżnienia otrzymywane na arenie krajowej i międzynarodowej.

ANKOL Sp. z o.o.
39-331 Chorzelów 244
Tel. +48175840101
Fax: +48175840120
ankol@ankol.com.pl Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć
www.ankol.com.pl
Dystrybucja części zamiennych dla lotnictwa

ANKOL Sp. z o.o. była wielokrotnie wyróżniana w konkursach Instytutu Europejskiego Biznesu. Wśród 40 tysięcy polskich firm, których wyniki IEB zbadała we wrześniu 2016 r. na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, uzyskała tytuły Gepard Biznesu 2015, Efektywna Firma 2015 i Mocna Firma Godna Zaufania 2015.

ANKOL jest członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu od 2007 roku.