Mocne Firmy Godne Zaufania 2025Mocne Firmy Godne Zaufania 2025: BranżoweRankingi 2025

Mocne Firmy Godne Zaufania 2025 Branży Informatycznej

Spośród 200 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe we wrześniu 2026 r. zbadał Instytut Europejskiego Biznesu, tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2025 uzyskało 1411 firm branży informatycznej, bo w latach 2023–2024 rozwijały się dynamicznie przy dużej efektywności działania.

Instytut Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., od tego czasu przeanalizował wyniki finansowe 300 tysięcy przedsiębiorstw działających w Polsce.

Przedstawiamy ranking, który ułożony jest według sumy miejsc w konkursie Gepardy Biznesu i konkursie Efektywna Firma. Najwyżej są w nim firmy, które są jednocześnie najbardziej dynamiczne i najbardziej efektywne.

Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Mocna Firma Godna Zaufania 2025 publicznie na wszystkich nośnikach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykorzystaniem wizerunku statuetki lub logo konkursu w celach marketingowych, otrzymaniem certyfikatu, statuetki podczas kongresu lub drogą pocztową – zapraszamy do kontaktu. Oferta handlowa dostępna jest na portalu EuropejskaFirma.pl (link do oferty).

Statuetka Mocna Firma Godna Zaufania
Statuetka Efektywna Firma 2025
Statuetka Gepard Biznesu

W rankingu poniżej przedstawione są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób analogiczny do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z i C/WK. Metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, dokładniej opisana jest poniżej rankingu.

Mocne Firmy Godne Zaufania 2025 Branży Informatycznej

LP.NAZWA FIRMYSIEDZIBAŚREDNI STOSUNEK ZYSKU NETTO DO PRZYCHODÓW W LATACH 2023-2024 W PROC.ŚREDNIA Z DYNAMIK ZYSKU I PRZYCHODÓW W LATACH 2023–2024 W PROC.WARTOŚĆ RYNKOWA FIRMY W GRUDNIU 2025 R. W TYS. ZŁ
1Ct Tornado Sp. z o.o.Wrocław777636669158
2Growthabs Sp. z o.o.Warszawa23275917241
3Software AG Polska Sp. z o.o.Warszawa157540951011
4Goodtech Sp. z o.o.Ruda Śląska8037814136
5Ampera Solutions Sp. z o.o.Warszawa6251813738
6G&L Technologies S.R.O. S.K.A.Katowice5959838621
7Vercly Sp. z o.o.Warszawa6149710097
8Vigor-It Sp. z o.o.Poznań8929565703
9Dream Property Sp. z o.o.Warszawa862215317
10Kidsonboard.Pl Sp. z o.o.Warszawa9420218567
11Kambit Bitel, Świętczak sp.k.Piotrków Trybunalski4655317221
12Conti Sp. z o.o.Łapiguz8019478552
13Connthink It Zieliński sp.k.Gdańsk18218118014
14Hipard New Technology Sp. z o.o.Chełmek4366843180
15Pwsk Sp. z o.o.Zabrze40214339663
16Cloudfide Sp. z o.o.Warszawa59223207658
17Faf Global Company Sp. z o.o.Warszawa41875472367
18Sharptech Sp. z o.o.Białystok621996615
19Asapdevs Sp. z o.o.Rzeszów424395097
20Bestprojects Sp. z o.o.Łódź4146110953
21REV Group Sp. z o.o.Kraków404585781
22Engine Sp. z o.o.Sopot4726910670
23Grupa IT S.A.Gdańsk395204171
24New Tech Holding Sp. z o.o.Rzeszów4137324262
25Hearme Sp. z o.o.Lublin377359118
26Servus Comp Sp. z o.o.Kraków5917516891
27Soho24 Sp. z o.o.Poznań641626957
28Kurdst Sp. z o.o.Warszawa5318845816
29Patronusec Sp. z o.o.Poznań35108824667
30Eb2b Sp. z o.o.Warszawa3936513424
31Ist Software Sp. z o.o.Warszawa7813020064
32Slavia.Consulting Sp. z o.o.Sękocin Stary14312531875
33Systemeg Sp. z o.o.Wrocław3545749476
34Xonite Sp. z o.o.Poznań491794257
35Extengi Opera Sp. z o.o.Warszawa5216513239
36Alliance Automotive Systems Sp. z o.o.Poznań53155156718
37Calipso.Pl Sp. z o.o.Zawada491757503
38Kmforce Sp. z o.o.Katowice4519612577
39Artpoldev Sp. z o.o.Warszawa4817550935
40Roklan Solutions Sp. z o.o.Kraków4916710803
41Geek Soft Sp. z o.o.Warszawa3361936573
42Aply Sp. z o.o. sp.k.Szczecin5414218189
43Cloudlimber Sp. z o.o.Kraków402113734
44Franz Kruger Sp. z o.o.Warszawa372612714
45ITS Systems Sp. z o.o.Żory353092422
46Unitem Software Sp. z o.o.Wrocław326566015
47Ipracujzdalnie.Pl Sp. z o.o.Rzeszów3245416528
48Clouds On Mars Services Sp. z o.o.Warszawa382154338
49Source Code Control Polska Sp. z o.o.Wałbrzych309209476
50Iscg GlobalWarszawa709841507
51Baselinker Sp. z o.o.Wrocław481311078431
52Agai Sp. z o.o.Warszawa5012622168
53K&M Web-Design Sp. z o.o.Starachowice571062961
54Triple Cleaning Sp. z o.o.Kraków531123743
55Squareit Sp. z o.o.Warszawa421413343
56Tech Route Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki461262521250
57Rnd Roth & Dietrich Sp. z o.o.Wrocław295509056
58Bitnet Sp. z o.o.Warszawa609318530
59Iwin - Softwares Sp. z o.o.Poznań64903616
60Predictapp Sp. z o.o.Łódź541026224
61Pragmatists Paweł Lipiński sp.k.Warszawa511082268
62Sysadvisors Sp. z o.o.Kraków59892932
63Explitia S.A.Piekary Śląskie3517214361
64Ethica Business Sp. z o.o.Warszawa3714424471
65Infoconsulting Group Sp. z o.o.Warszawa2846360758
66True Solutions Sp. z o.o.Poznań332002541
67Motofocus Alfred i Małgorzata Franke sp.k.Warszawa3221117177
68Ovoo Energy Sp. z o.o.Kraków331932789
69Control Design Sp. z o.o.Opole401227825
70Chronospace Sp. z o.o.Sopot548859915
71Rema Plast Sp. z o.o. Sp. z o.o.Olchowo341612523
72Johnnybros Sp. z o.o.Gdańsk8771503863
73Zrzutka.Pl Sp. z o.o.Wrocław7276956447
74Vector Software Sp. z o.o.Warszawa2740273574
75Mobiem Sp. z o.o.Warszawa3811654712
76Prismaware Sp. z o.o.Kraków331466853
77Talem Technologies Sp. z o.o.Bydgoszcz256534963
78Skycode Sp. z o.o.Wrocław56772575
79IT Util Sp. z o.o.Toruń4297103748
80Fpwd Sp. z o.o.Kraków282375405
81Ticketwhat Sp. z o.o.Lublin766514844
82Rtnet Sp. z o.o. sp.k.Poznań331318550
83Ptv Mobility Poland Sp. z o.o.Warszawa2544015936
84Deteo Sp. z o.o.Przeworsk351144230
85XMIS Sp. z o.o.Warszawa2918610820
86Aim Solutions Sp. z o.o.Święta Katarzyna311544939
87SWR Sp. z o.o.Gdańsk616652642
88Jkitservices Sp. z o.o.Luboń666212878
89Magic Apps Sp. z o.o.Warszawa67626862
90Ascron Software Sp. z o.o.Warszawa2917311646
91Ax3 Sp. z o.o.Katowice3411925618
92Glt Innovations Sp. z o.o.Katowice5372152305
93Trading Solutions Sp. z o.o.Łódź2437828044
94Infotower Business Solutions Sp. z o.o.Gliwice321307351
95Altera Consulting It Artur Chmielewicz sp.k.Stanisławów Pierwszy775917873
96Sygenic Sp. z o.o.Warszawa53694399
97Estigroup Sp. z o.o.Sieraków437914691
98Sky Stork Sp. z o.o.Warszawa235745336
99Successio Sp. z o.o.Białystok536811693
100Incred Sp. z o.o.Wrocław75573191
101Lena Sp. z o.o.Stargard252292223
102Selmo Sp. z o.o.Kraków2427539116
103Arcte Sp. z o.o.Wrocław262121546
104Sanddev Sp. z o.o.Wrocław2914013624
105Rawvision Sp. z o.o.Tczew261923215
106Bradmax Pinok.Io Sp. z o.o. sp.k.Warszawa52635421
107Tatranet Sp. z o.o.Zakopane311193216
108Mim Sp. z o.o.Warszawa291324891
109Advertor Sp. z o.o.Biłgoraj57593043
110Errant Photon P.S.A.Warszawa252286671
111Event Ui Sp. z o.o.Olsztyn242551859
112Smart One Sp. z o.o.Warszawa60575096
113Brands Manago Sp. z o.o.Dęblin2520313197
114Fanimani Sp. z o.o.Poznań41766495
115Brightmedia Łukasz Górka Ewa Przybylak sp.k.Warszawa565934605
116Paxbyte Sp. z o.o.Wrocław3012412628
117Telekom Data Sp. z o.o.Gdańsk31111218209
118Homedeals Sp. z o.o.Warszawa261661968
119Grc Solutions Sp. z o.o.Wrocław321063284
120Calcio Sp. z o.o.Inowrocław301151951
121Protaktyn 4 Sp. z o.o.Bydgoszcz775126985
122Kruko Global Sp. z o.o.Rzeszów33913411
123Koncept Usługi Projektowe Sp. z o.o.Oświęcim39761920
124Itrun Technologies Sp. z o.o.Warszawa20187015289
125Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Wis A. Walenczykowski, W. Olkiewicz sp.j.Bydgoszcz2517117255
126Y Experiment Sp. z o.o.Poznań46633035
127Netspace Sp. z o.o.Rzeszów5059134838
128Mayeryn Sp. z o.o.Gdańsk232687358
129Grail Team Sp. z o.o.Warszawa804821204
130Doradcy.It Sp. z o.o.Milanówek55552956
131Aster Sp. z o.o.Wrocław2148234703
132Albi Sp. z o.o.Słupsk83478742
133Composable Security Sp. z o.o.Kraków33883595
134MJ Group Sp. z o.o.Wrocław20806235656
135Opti-Net System Sp. z o.o.Opole222643104
136Satori Musiienko sp.k.Kraków1014537694
137Enginum Sp. z o.o.Warszawa40683844
138Almarise Robert Dzido S.K.A.Józefów465918676
139Media Lubaczowskie Sp. z o.o.Lubaczów33861714
140Gothika Sp. z o.o.Katowice222736495
141Logic Net Systemy It Kubiak Sztuk sp.k.Szczecin37725996
142Qed Software Sp. z o.o.Warszawa734638857
143Zever It Solution Sp. z o.o.Gdańsk291012582
144Komster Sp. z o.o.Warszawa2416979407
145Edat.Pl Sp. z o.o.Kielce31903067
146Itlog Sp. z o.o.Jasło1874127846
147Penthouse Sp. z o.o.Poznań2127312147
148Pirxon Vindiflow Sp. z o.o.Gdańsk222223331
149Medask Sp. z o.o.Bolesławiec195468702
150Business Intelligence Technologies Sp. z o.o.Wrocław2125532492
151Alebilet Sp. z o.o.Warszawa2220322870
152Oxito Sp. z o.o.Lublin271141227
153Pricemind Sp. z o.o.Lublin2123630502
154E-File Group Sp. z o.o.Poznań184408357
155Misys Poland Sp. z o.o.Warszawa3570146392
156It4time Sp. z o.o.Zielona Góra1812204805
157Voxcommerce Group Sp. z o.o.Warszawa2415015152
158Jira Masters Sp. z o.o.Warszawa212421774
159Mechanistry Sp. z o.o.Warszawa5845124570
160Dev4hire Sp. z o.o.Warszawa202781284
161Data Pal Sp. z o.o.Kraków261152577
162E-Du.Lek Sp. z o.o.Konin465416655
163Lc Soft Sp. z o.o.Bydgoszcz241342255
164Finpay Sp. z o.o.Częstochowa2413912524
165Soname Solutions Sp. z o.o.Warszawa2024313454
166Protrainup Sp. z o.o.Chorzów299016891
167LIS Polska Sp. z o.o.Pszczyna327729495
168Crowdsale Sp. z o.o.Warszawa39582855
169P88 Sp. z o.o.Stargard231401871
170Blacklight Sp. z o.o.Piaseczno271002163
171Telbit -Teleinformatyka Sp. z o.o.Starogard Gdański2315217853
172Woohoo.Pl Sp. z o.o.Radom40567868
173Nekken Consulting Sp. z o.o.Warszawa17460068807
174Pogoń Północ Sp. z o.o.Warszawa1473639799
175Reilabs Sp. z o.o.Warszawa405524135
176Madkom Sp. z o.o.Gdynia1933913682
177Devcodi Sp. z o.o.Rzeszów251091509
178Togets.Com Sp. z o.o.Bydgoszcz56422042
179Softwaretest Group Sp. z o.o.Lubliniec1854638267
180F-Code Sp. z o.o.Warszawa185471464
181Mediatool Sp. z o.o.Warszawa29808820
182Adith Technologies Sp. z o.o.Szczecin28842324
183At Ample Sp. z o.o.Gdańsk28832933
184NGCS Sp. z o.o.Poznań2982107654
185Bprog Sp. z o.o.Ząbki1854314875
186Dataconsulting Services Sp. z o.o.Warszawa211642488
187Am So Digital Sp. z o.o.Reda29812873
188Qa Bird Sp. z o.o.Warszawa201902224
189Makhova Lesia Sp. z o.o.Warszawa51422891
190Webtom.Pl Sp. z o.o.Piła288210536
191Filbico Sp. z o.o.Zielonka2114375273
192Bytesberg Sp. z o.o.Kraków79328577
193Bitsecure Sp. z o.o.Warszawa201941507
194Devchain Sp. z o.o.Warszawa40491006
195RS Engineering Sp. z o.o.Strzelce Opolskie268741358
196Edios Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój54374300
197Medspace Sp. z o.o.Warszawa192242032
198Palatable Sp. z o.o.Poznań33602140
199Atrona Sp. z o.o.Poznań335816097
200Bizin Sp. z o.o.Kielce191911422
201Property Group Sp. z o.o.Warszawa23111174439
202Helix Solutions Sp. z o.o.Rzeszów174488245
203Space It Sp. z o.o.Warszawa2113611976
204Redway Sp. z o.o.Warszawa34554551
205Programado Sp. z o.o.Poznań29702538
206Smartdev Sp. z o.o.Bielsko-Biała24981587
207Kancelaria Taranowicz Sp. z o.o.Kraków25881846
208Erpcom Sp. z o.o.Szczecin24915926
209Arhat Sp. z o.o. Sp.K.Warszawa40451809
210Qrmaint Sp. z o.o.Kraków2310913512
211Xcomp Sp. z o.o.Szczecin64312531
212Plagiat.Pl Sp. z o.o.Warszawa563428933
213Qcadoo Limited Sp. z o.o.Kraków24932916
214Altalog Sp. z o.o.Warszawa1916215443
215Bcmlogic Solutions Sp. z o.o.Warszawa231067070
216Simmundi Sp. z o.o.Warszawa231032474
217Execon Group Sp. z o.o.Warszawa182224613
218Shopai Sp. z o.o.Piekary Śląskie1821018060
219Prking Sp. z o.o.Warszawa239918580
220Ipland Europe Sp. z o.o.Warszawa191646386
221Verestro S.A.Warszawa2966158494
222Top - Team TT Sp. z o.o.Warszawa394433251
223Unlimited Development Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza24911902
224Itcenter Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1822319309
225QRTB Sp. z o.o.Warszawa24871423
226Mserwis Sp. z o.o.Wrocław27712259
227Kruzik 4X4 Tripology Sp. z o.o.Kwidzyn59306769
2284ls Sp. z o.o.Poznań221024819
229Itiseasy Sp. z o.o.Rzeszów181923470
230Activenow Sp. z o.o.Warszawa286925140
231Smart Budynek Sp. z o.o.Warszawa181846891
232Prosferi Sp. z o.o.Warszawa54317406
233Eko-Radca Sp. z o.o.Tarnów36455102
234BTC Sp. z o.o.Szczecin286331776
235Extended Reality Engineering Sp. z o.o.Warszawa1819824910
236Illusion Ray S.A.Szczecin23896293
237Ikaria Sigurtum Sp. z o.o.Łódź1511689865
238Tudemun Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza162737968
239It Assets Management Sp. z o.o.Warszawa1913232402
240Kylos Sp. z o.o.Łódź433722063
241Ink Solutions Sp. z o.o.Kraków28637923
242Bloober Team S.A.Kraków17213331473
243Software Mansion S.A.Kraków2298324889
244Ftip Sp. z o.o.Wrocław37412102
245Fixit S.A.Kraków238497220
246Terra It Sp. z o.o.Prałkowce26683671
247Elspace Sp. z o.o.Bydgoszcz181683855
24824It Sp. z o.o.Glinianka73254873
249Double-K Consulting Sp. z o.o.Warszawa26696268
250Mobile Soft Sp. z o.o.Kraków34442284
251Mext.Pl Sp. z o.o.Baranów23802299
252Bluebrain Services Sp. z o.o.Kraków34447100
253Mydr Sp. z o.o.Warszawa1528959226
254Bypixel Sp. z o.o.Łódź35411366
2559livesdata P.S.A.Warszawa5627200010
256Ribuko Sp. z o.o.Poznań79243065
257Databros Sp. z o.o. sp.k.Warszawa493013335
258Scriptfactory Sp. z o.o.Warszawa28577668
259Mcm Invest Sp. z o.o.Poznań238010846
260Softlog Sp. z o.o. sp.k.Wrocław364072462
261Infobiznes Sp. z o.o.Warszawa33455217
262Asguard Sp. z o.o.Warszawa171902023
263Felg Software Sp. z o.o.Kraków228924123
264Uis Polska Sp. z o.o.Kraków27611743
265Temed Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza276010024
266Vitec Nmg S.A.Warszawa141720122481
267Bhuman Sp. z o.o.Bydgoszcz492971482
268Fiber Owl Sp. z o.o.Warszawa152997269
269It Monks Sp. z o.o.Kraków1527815995
270Firetms.Com Sp. z o.o.Rybnik314846622
271Ithouse Sp. z o.o.Warszawa181409572
272Sip Serwis Sp. z o.o.Piła27616846
273Apps4business Sp. z o.o.Warszawa65249235
274LH.PL Sp. z o.o.Poznań275885410
275Phogis Sp. z o.o.Mała Nieszawka34413711
276Predictes Sp. z o.o.Warszawa373719365
277Omnikom Sp. z o.o.Warszawa181339008
278Innsoft Sp. z o.o.Warszawa1532951077
279Sporticos Sp. z o.o.Warszawa21908749
280Tummim Sp. z o.o.Kraków2010624821
281E-Integra Sp. z o.o. sp.k.Nowa Biała324512187
282Fakturownia Sp. z o.o.Warszawa4331162984
283Navisoft Sp. z o.o.Jankowice295110706
284Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Digitland W. Wierzba i S Ka sp.j.Kraków512738208
285Antdata Sp. z o.o. sp.k.Poznań354046889
286Epax Technologie Sp. z o.o.Rybnik1311909833
287Initii Sp. z o.o.Łódź47282767
288Eurobudowa.Pl Sp. z o.o.Gdynia792256165
2893e Kolczyński, Liżewski, Gędziorowski, RostockiWarszawa275672218
290Proto Sp. z o.o.Warszawa152558090
291Itworks Sp. z o.o.Stare Bielice24691047
292Ilife Gk Sp. z o.o.Kraków41321335
293Roundbyte Sp. z o.o.Poznań582459832
294Flyps Sp. z o.o.Poznań1812029770
295Almado Sp. z o.o.Warszawa38343433
296Modvise Sp. z o.o.Warszawa237117434
297Contina Sp. z o.o. sp.k.Katowice363611963
298Jnj Automatyka Sp. z o.o. sp.k.Łódź34405751
299Appvinio Sp. z o.o.Gliwice143834718
300Geotechnology Nowak It Services sp.k.Warszawa363627968
301Threading Clouds Sp. z o.o.Kraków191021661
302RCA Sp. z o.o.Piaseczno191011220
303Centrum It Sp. z o.o.Przyzórz181241645
304Exigo Sp. z o.o.Warszawa152855691
305Informatyka Bogusławski Sp. z o.o. sp.k.Poznań37341184
306Cyber Arms Sp. z o.o.Warszawa21806121
307Innerweb Sp. z o.o.Bielsko-Biała13460621837
308Logicaltrust Services Sp. z o.o.Wrocław181299983
309Atenbi Sp. z o.o.Warszawa24652392
310Eclsoft Sp. z o.o.Częstochowa13104813646
311Deliveredsoft Sp. z o.o.Warszawa1617044225
312UIBS Teamwork Skowron Fiegler sp.k.Gliwice285225294
313Intera Sp. z o.o.Rybarzowice256111596
314Nubicore Sp. z o.o.Warszawa20911418
315Anceos Sp. z o.o.Łódź181211680
316Vercom S.A.Poznań3144951460
317W3tech Sp. z o.o.Warszawa21773496
318Vsoft S.A. sp.k.Kraków642131663
319Masterlife Solutions Sp. z o.o.Warszawa2947129819
320Ins Group Plus Sp. z o.o.Kielce208911527
321Softnautica Sp. z o.o.Kraków21783590
32296volt Sp. z o.o. sp.k.Wieliczka343716476
323Bluevendo S.A.Warszawa1523322790
324Gbk Solutions Sp. z o.o. sp.k.Katowice31416539
325Bersi Sp. z o.o.Bydgoszcz353318602
326Zepelin Sp. z o.o.Poznań542345090
327Neooxet Sp. z o.o.Warszawa22711329
328Łukasz Łażewski Informatics S.K.A.Warszawa2848105985
329Foodsoul Sp. z o.o.Warszawa57221483
330Engi.Pl Sp. z o.o.Tychy31411739
331Angab Sp. z o.o.Oleśnica53233619
332Knapsack Sp. z o.o.Kraków502518163
333The Digital Farmers Sp. z o.o.Warszawa1336412719
334Seology Sp. z o.o.Gliwice29435242
335Elantris Sp. z o.o.Bydgoszcz19892167
336Strong Soft Sp. z o.o.Lublin142871208
337Obligacje.Pl Sp. z o.o.Warszawa27482033
338Optima Sp. z o.o.Poznań38291259
339H5studio Sp. z o.o.Lublin161496019
340It Lea Sp. z o.o.Warszawa30412487
341Operibus Sp. z o.o.Wrocław245716617
342Manubia Sp. z o.o.Żary208015528
343Pxp Shape Sp. z o.o.Kraków32363836
344Easy Bdo Sp. z o.o.Warszawa43261558
345MWA Group Sp. z o.o.Warszawa151864833
346Mmsoft Sp. z o.o.Kraków452516149
347Enformatic Systems Sp. z o.o.Rzeszów274720820
348Inspiria Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski142702789
349On The Spot Sp. z o.o.Warszawa142655565
350Brainhub Sp. z o.o.Gliwice1613477242
351Xtend New Media Sp. z o.o.Kraków274720645
352Bugio Sp. z o.o.Poznań134903911
353Gyfyc Sp. z o.o.Kraków68182194
354RR Media Sp. z o.o.Gdynia572021440
355Techone Software Solutions Sp. z o.o.Łódź661883214
356Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp.K.Przemyśl207630786
357Eremite Games Sp. z o.o.Wrocław4623156584
358Angus Cars Sp. z o.o.Katowice132931225
359Brg Wiem Sp. z o.o.Suchy Las18911148
360B-Labs Sp. z o.o.Gdańsk412683447
361Sensi Labs Ltd. Oddział w PolsceWarszawa197955168
362Pharmindex Poland Sp. z o.o.Warszawa294060405
363Autorobotics Sp. z o.o.Racibórz1420357868
364Sinersio Polska Sp. z o.o.Nowa Sól1711213795
365Isourcetec Sp. z o.o.Gdańsk207249063
366Karpato Sp. z o.o.Wrocław492229366
367Dietrich'S Technology Polska Sp. z o.o.Wrocław161218773
368Klein Sp. z o.o.Chorzów28431237
369Pleso Sp. z o.o.Brąswałd50215383
370Safes Sp. z o.o. sp.k.Kraków264511313
371E-File Sp. z o.o.Poznań4622197442
372Host4biz Sp. z o.o.Warszawa142233350
373E-Gminy Sp. z o.o.Bielsko-Biała35282883
374Gogler Sp. z o.o.Białystok126541804
375Innse Sp. z o.o.Warszawa1337231148
376Crslabs Sp. z o.o.Kraków142141223
377Investio Sp. z o.o.Gliwice161175931
378Knet Services Sp. z o.o.Rzeszów19766833
379Gl-Soft Sp. z o.o.Widna Góra29375860
380Vulcan Sp. z o.o.Wrocław2071332467
381Skill And Chill Sp. z o.o.Poznań1417712520
382Akati Sp. z o.o.Opole402523814
383Fonet Sp. z o.o.Lublin64163796
384Tarfubar P.S.A.Warszawa871510914
385Emart Synergia Sp. z o.o.Warszawa151495250
386Radeal Sp. z o.o.Michałowice40241802
387Instytut Systemów Publicznych Leszek Sułkowski, Jacek Kowalewicz, Paweł Łaziński sp.j.Warszawa482128137
388Soft4pro Sp. z o.o.Warszawa25461673
389Netcode Sp. z o.o.Kościan171021415
390G-Soft Sp. z o.o.Suwałki132142696
391Delcor Sp. z o.o.Warszawa63168339
392Seqred International Sp. z o.o.Warszawa206613693
393Phoenix Systems Sp. z o.o.Warszawa216428045
394Nexago Sp. z o.o.Warszawa1329030464
395Advanced Administrations Sp. z o.o.Warszawa293813284
396IGE + XAO Polska Sp. z o.o.Kraków197576453
397Connecto Sp. z o.o. sp.k.Sosnowiec303413630
398It Forge Technology Poland Sp. z o.o.Warszawa132861103
399Commit Polska Sp. z o.o.Rzeszów245114536
400Corcode Sp. z o.o.Kraków206616995
401P - Lan Sp. z o.o. sp.k.Warszawa422213305
402Synergia Pro Sp. z o.o.Wrocław1417161468
403Znanylekarz Sp. z o.o.Warszawa2069602118
404Łowcy Gier Bryks sp.k.Łódź651559485
405Woj-Tech Services Sp. z o.o.Zwonowice32291087
406Websin Sp. z o.o.Rzeszów23534338
407Noto Agency Sp. z o.o.Rzeszów151282403
408Accens Sp. z o.o.Kraków132171078
409Astarium Sp. z o.o.Warszawa303272297
410Elektroniczne Systemy Sprzedaży Sp. z o.o.Wrocław442189895
411G2soft Sp. z o.o.Warszawa19741486
412Callstack.Io Sp. z o.o.Wrocław3427458764
413Digital Food Sp. z o.o.Łódź42214193
414Prognosis Sp. z o.o.Suwałki17888699
415Osin.Co Sp. z o.o. sp.k.Warszawa64145773
416Tato Studio Sp. z o.o.Poznań124254757
417Widelab. Krystian Słowiński, Michał Parulski sp.k.Gdańsk313061469
418Michał Cieśla Sp. z o.o.Ustrzyki Dolne40222675
419Legalspace Sp. z o.o.Poznań131825954
420Devroom Sp. z o.o.Brwinów392211269
421Robbo Professional Sp. z o.o.Wilcza Góra313018357
422Luca Logistic Solutions Sp. z o.o.Opole178213493
423Gate-Software Sp. z o.o.Tarnów254527241
424Rejnet Sp. z o.o.Kobiór641426213
425Stm Cyber Sp. z o.o.Warszawa1321039693
426Asentia Sp. z o.o.Warszawa187714661
427K3m Sp. z o.o. sp.k.Warszawa46193093
428Geko Automation Sp. z o.o.Bielsko-Biała20601229
429Unit4 Polska Sp. z o.o.Wrocław3327986555
430Database Whisperers Rębecki, Rydz, Stawiarski sp.j.Warszawa471832570
431Cleverdata Sp. z o.o.Józefów16976793
432Vs Tech Pl Sp. z o.o.Poznań17911204
433Deloitte Digital BPO Sp. z o.o.Warszawa234923287
434Grupa Olx Sp. z o.o.Poznań32285995161
435Dasautomatik Sp. z o.o.Bydgoszcz45193065
436Codespheric Sp. z o.o.Warszawa254111681
437Codefia Sp. z o.o.Warszawa18771648
438VML Enterprise Solutions Sp. z o.o.Poznań1873429906
439Pakenprax Sp. z o.o.Kraków35245576
440Bepower Sp. z o.o.Katowice1111109241
441Fat Dog Apps Sp. z o.o.Warszawa1155625500
442Odyssey Crew Sp. z o.o.Wrocław122336895
443Heuthes Sp. z o.o.Warszawa3326121284
444Adminbrothers Sp. z o.o. sp.k.Tarnów23478089
445Ekspert Systemy Informatyczne Marchelewski, Cierpica, Dzik sp.k.Szczecin263921505
446Grupa Pwm Sp. z o.o.Warszawa55153743
447Netmart System Sp. z o.o.Warszawa1414324992
448Clearmedia Szczepanowski sp.k.Biała Podlaska17775011
449Salesbook S.A.Rzeszów1168822502
450Mergesoft Sp. z o.o.Poznań263821828
451Joboard Sp. z o.o.Gdańsk68123238
452Intelari Sp. z o.o.Warszawa21552478
453Databris Sp. z o.o.Limanowa69125230
454Sai Solutions Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki16914106
455Mobi - Com Polska Sp. z o.o.Warszawa36224182
456Shooters.Global Sp. z o.o.Konopnica177818089
457Talent Finder Sp. z o.o.Warszawa60133970
458Elevato S.A.Bielsko-Biała19646570
459Grupa Biznes Polska-Wnorowski i Wspólnicy sp.j.Wysokie Mazowieckie215358308
460Medi.Com Sp. z o.o.Wrocław131613888
461Translink Master Sp. z o.o.Toruń117003703
462Enterosoft Sp. z o.o.Gdańsk113672608
463Velocity E-Commerce Sp. z o.o.Warszawa131484677
464Bicons Sp. z o.o.Wrocław20574680
465Cope Sp. z o.o.Warszawa253913146
466Imaginalis Games Sp. z o.o.Lublin701143878
467Comptel Sp. z o.o.Warszawa141152449
468Innotec Sp. z o.o.Lublin332533681
469Aircomputers Sp. z o.o.Mrągowo24421101
470Energo-Moc Wzorcownia, Sp. z o.o.Gliwice12194111564
471S-Labs Sp. z o.o.Kraków205658645
472Soft-Projekt Sp. z o.o.Katowice115848511
473Tbd Systemy Informatyczne Sp. z o.o.Kielce45169654
474Korbowo Sp. z o.o.Warszawa1133310007
475Asdk Sp. z o.o.Koszalin1155615383
476Balius Sp. z o.o.Warszawa551314365
477Chocologic Sp. z o.o.Kraków21511028
478Tradiss Piotrowski-Iwaniuk sp.j.Katowice312622039
479Mymenu Sp. z o.o.Warszawa25377371
480Infuse Automation Sp. z o.o.Gliwice122065519
481Medical Art Group Sp. z o.o.Warszawa41177699
482NNV Sp. z o.o.Olsztyn205486934
483Netformers Services Sp. z o.o.Warszawa55126929
484Dclog Sp. z o.o.Warszawa253631592
485Humansoft Bi Sp. z o.o.Radom64112168
486Implea Sp. z o.o.Żarów20522413
487Nshift Sp. z o.o.Płock46152405
488Mencor Systems Sp. z o.o.Warszawa15941483
489Sagittario P.S.A.Stanisławów Pierwszy1770962
490Usługi Informatyczne Szansa Sp. z o.o.Bielsko-Biała273162094
491Shopfully Poland Sp. z o.o.Warszawa1148518635
492Spawdoo Sp. z o.o.Katowice41173444
493Mediabit Sp. z o.o.Gdynia215013049
494Olbis Sp. z o.o.Wrocław1218417207
495ITVIP Sp. z o.o.Gdańsk22442024
496Medianet Software Development Sp. z o.o.Wieliczka18648722
497A-Z Networks Sp. z o.o.Wrocław21491863
498Big Blue Marble Sp. z o.o.Poznań1410775686
499Milstar Sp. z o.o.Warszawa342120863
500To Ma Sens Sp. z o.o.Warszawa42162252
501Epam Systems (Poland) Sp. z o.o.Kraków121654300439
502Red Team Sp. z o.o.Warszawa122221805
503Smartdigo Sp. z o.o.Wiązowna352012980
504Safe Center Sp. z o.o.Lublin20529992
505Think-Pro Sp. z o.o.Łódź131431339
506It Desk Sp. z o.o.Opole149820323
507Tmsys Usługi Sp. z o.o.Kraków141058963
508Adaptive Applications Sp. z o.o.Poznań16794353
509Atisoft Sp. z o.o.Warszawa322215940
5103M Service Center Emea Sp. z o.o.Wrocław121633004756
511Velocity Creators Sp. z o.o.Lublin272914270
512Payarto Services Sp. z o.o. sp.k.Warszawa113327653
513Am Technologies Sp. z o.o. Sp.K.Warszawa1857197307
514Alliance Technology Polska Sp. z o.o.Poznań4912130133
515Ergo Technology & Services S.A.Gdańsk1014411130145
516Asnet Sl Sp. z o.o.Bydgoszcz112903481
517Absolut Systems Sp. z o.o.Warszawa112291576
518Scanye Sp. z o.o.Warszawa1215021349
519Professnet Usługi Informatyczne Sp. z o.o.Warszawa243514849
520Centrum Doradztwa w Informatyce i Zarządzaniu Sp. z o.o.Kraków18602845
521Match-Trade Technologies Sp. z o.o.Warszawa2145179560
522Vaillant Group Business Services Poland Sp. z o.o.Katowice12191108762
523Nigriv Sp. z o.o.Warszawa131342267
524It Modern Applications Sp. z o.o.Kozłów18562757
525Promodigy Polska Sp. z o.o.Gdańsk32216323
526Absysco Sp. z o.o.Bydgoszcz233635009
527Heyguys Sp. z o.o.Sosnowiec391516939
528Control Process It Sp. z o.o.Mikołajowice1312035193
529Brunpol Sp. z o.o. sp.k.Toruń131303237
530Ubit Sp. z o.o.Cybulice Małe23371776
531Seonet Polska Sp. z o.o.Lipnica36175415
532Wfg It Consulting Sp. z o.o.Suchy Dwór12133985
533Platforma Możliwości POV Sp. z o.o.Piaseczno19503828
534Ibudynek.Com Augustyniak Sp. z o.o.Zakrzewo46123207
535Witkac Sp. z o.o.Słupsk10122412360
536Itnetic Sp. z o.o.Warszawa2334751
537Vspec Sp. z o.o.Żukowo40141232
538Dative Sp. z o.o.Wrocław26283961
539Qvver Technology Sp. z o.o.Chybie30224476
540Itbsc Sp. z o.o.Warszawa38151681
541The Secure Lewicki sp.k.Warszawa302312229
542Upstream Solutions Sp. z o.o. sp.k.Warszawa233719257
543Toogether Sp. z o.o.Warszawa37162550
544Core-It Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza23351394
545Forterro Polska Sp. z o.o.Katowice2726281391
546Opt&Vk Sp. z o.o.Klaudyn28252521
547Nanocoder Sp. z o.o.Rzeszów36161305
548Techmagic PL Sp. z o.o.Kraków1310320192
549Bondap Sp. z o.o.Gdańsk131111291
550Look@It Sp. z o.o.Poznań13971334
551Hsg Sp. z o.o.Jelenia Góra14861629
552Tradent Sp. z o.o.Lublin22361852
553Norsys Sp. z o.o.Kraków22378111
554Gospodarka Morska Sp. z o.o.Gdańsk243114375
555Ruby Logic Poland Sp. z o.o.Bielsko-Biała26275024
556Iptelekom Sp. z o.o.Łódź21402169
557S.I.A. Sp. z o.o.Warszawa233220710
558It Group Sp. z o.o.Poznań103482517
559MGR Integration Solutions Polska Sp. z o.o.Wrocław1034133577
560Happy Team J. Waliński, E. Nowak, M. Woźniak sp.k.Łódź131064406
561Abas Business Solutions Poland Sp. z o.o.Katowice166628755
562Nnv Contact Sp. z o.o.Olsztyn22354578
563Axence Sp. z o.o. sp.j.Kraków312073968
564Magnimodi Sp. z o.o.Wrocław34176287
565Muho Sp. z o.o.Kraków17602183
566Vipera Games Sp. z o.o.Opole28231936
567DMSI Software Sp. z o.o.Warszawa13958969
568Cloud4you Sp. z o.o.Warszawa16655529
569Crmium Poland Sp. z o.o.Warszawa17601089
570Kompeks Sp. z o.o.Bielsko-Biała17571620
571Erp Serwis Sp. z o.o. sp.k.Częstochowa19486838
572Amilus Sp. z o.o.Chełmno26263977
573Techmo Sp. z o.o.Kraków1117810932
574Talent Plus Spółka Z Ograniczoną OdpowedzialnościąWrocław14803580
575Ageno Sp. z o.o.Bielsko-Biała391326063
576Nordasys Sp. z o.o.Gdańsk29211785
577Exito Sp. z o.o.Gdańsk12132983
578Procenter Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.Rąbień41119953
579Enred Sp. z o.o.Wieliczka121284737
580Dataspace P.S.A.Toruń1120619090
581Adnews24.Pl Sp. z o.o.Warszawa13881112
582Evosoft Sp. z o.o.Lublin15693908
583Mikronika Sp. z o.o.Poznań1571743602
584Intent Sp. z o.o.Warszawa989767801
585Qrqs.Eu P.S.A.Łódź111755522
586Dasoft Sp. z o.o.Warszawa1310437220
587Grupa Euro Heród sp.k.Kraków223320111
588Mmlab Sp. z o.o.Wysogotowo18462374
589Findao Sp. z o.o.Warszawa148017446
590Hdx Sp. z o.o.Warszawa27242059
591Cdo24 Sp. z o.o.Żory20417088
592Evolabs Sp. z o.o.Reda16581121
593Gonextstage Sp. z o.o.Warszawa1211410415
594Iq Solution Sp. z o.o.Poznań121099108
595Bwnet Sp. z o.o.Pełkinie1847825
596Kamsoft S.A.Katowice37121592053
597Az Media Sp. z o.o.Pabianice101992132
598Axhelpers Sp. z o.o.Lublin1564989
599Infralogy Sp. z o.o.Wrocław22311603
600Greengage Sp. z o.o.Warszawa175117696
601Carrot Sp. z o.o.Warszawa203991388
602Hansaworld Poland Sp. z o.o.Warszawa321711120
603Lista Przetargów Ostrach sp.k.Warszawa32156365
604Prodio Sp. z o.o.Katowice18444120
605Kolomolo Sp. z o.o.Kraków213339857
606Qube Technologies Sp. z o.o.Warszawa121095881
607Primigenius Sp. z o.o.Bydgoszcz21337780
608Codeblue M.Cisło S.K.A.Kraków17518349
609Unravel S.A.Wrocław138136248
610Digital Operations S.A.Łódź3612100384
611Str-Speed Sp. z o.o.Jarosław101911769
612Opennet.Pl Sp. z o.o.Poznań175284982
613Payarto Sp. z o.o.Warszawa949541714
614Manyhats Sp. z o.o.Kraków19401917
615Dragonfly.Pl Sp. z o.o.Wrocław28209954
616Allclouds.Pl Sp. z o.o.Warszawa1210765972
617Sisteo Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice11128769
618Aura Technologies Sp. z o.o.Warszawa938810309
619Enology Sp. z o.o.Rzeszów174910025
620Sonda Sp. z o.o.Jaworznia24261867
621Corvus It Sp. z o.o.Kraków93112749
622Concept Db Sp. z o.o.Warszawa111261858
623Strefa Iq Sp. z o.o.Szczecin1652670
624Akra Polska Sp. z o.o.Kraków1016520518
625Webrockets Sp. z o.o.Warszawa121048763
626Kenbit Sp. z o.o.Warszawa138587743
627Synechron Poland Sp. z o.o.Warszawa147081881
628Care Point Sp. z o.o.Katowice146812413
629Progress Gps Zakrzewski i Partnerzy sp.j.Gdynia21314745
630Allvoice Sp. z o.o.Warszawa331317535
631GO ERP Sp. z o.o.Tarnów272010892
632Telekom.Pl Sp. z o.o.Stary Sącz121031723
633Robot Gentleman Sp. z o.o.Poznań272041946
634Arp Ideas Sp. z o.o.Poznań1114524778
635Alt-Kom Sp. z o.o.Nienadowa19404644
636Roboticket Sp. z o.o.Poznań193826263
637Karpinski Sp. z o.o.Warszawa28181608
638Softnet Sp. z o.o.Kraków2917247079
639Mateusz Group Sp. z o.o.Otwock28192630
640It Prime Sp. z o.o.Ostrów Mazowiecka2228906
641Nextlab Sp. z o.o.Warszawa111312715
642Hrnest Sp. z o.o.Gdynia102486034
643Deliasoft Sp. z o.o.Kraków14702903
644Yzee Sp. z o.o.Kraków291636686
645Epacta Systemy Informacyjne Sp. z o.o.Dąbrówka17449432
646Rgisoft Sp. z o.o.Warszawa1372856
647Futturo Sp. z o.o.Papowo Toruńskie35105619
648Jetbrains Poland Sp. z o.o.Warszawa93607782
649Aim-Studio Sp. z o.o.Wrocław27202079
650Softtutor Consulting Sp. z o.o.Warszawa14657206
651Dataminers Sp. z o.o.Szczecin1378673
652Less Is More Sp. z o.o.Warszawa35102244
653Wola Net Sp. z o.o.Warszawa101415428
654Modeit Sp. z o.o.Kraków222860818
655Codeweaver Sp. z o.o.Warszawa88326346
656E-Point International Sp. z o.o.Warszawa12853932
657Alan Systems Investment Sp. z o.o.Katowice351015239
658Webalize Sp. z o.o.Warszawa12941826
659Bulkowski Research Sp. z o.o.Wrocław28175624
660The Bloom P.S.A.Warszawa13791508
6614ergo Sp. z o.o.Jabłonna16485370
662Bearside Sp. z o.o.Warszawa92456025
663Teonite Services Sp. z o.o.Szczecin94234236
664Grupa AMP Media sp. z o.o.Częstochowa13721208
665Business Surplus Sp. z o.o.Lublin121038012
666Sprinttech Sp. z o.o.Gdańsk17435615
667Plusdata Instytucja Specjalistyczna Sp. z o.o.Lublin101511382
668Fedyk Sp. z o.o.Wrocław13741027
669Vero It Sp. z o.o.Warszawa15551578
670Iland Peak Sp. z o.o.Poznań31131269
671Nextkrok Sp. z o.o.Olsztyn111282641
672Horus Sp. z o.o.Warszawa1111428761
673Royal Group Sp. z o.o.Rzeszów15563254
674Dealavo Sp. z o.o.Warszawa193252464
675Mol Sp. z o.o.Gdynia222613707
676Niwart Sp. z o.o.Warszawa32122277
677Serini Sp. z o.o.Dębica12911107
678Future Mind Sp. z o.o.Warszawa9231107582
679Primeon Sp. z o.o.Warszawa281612211
680Hubsapa Sp. z o.o.Warszawa111042841
681Krajowy Instytut Cyberbezpieczeństwa Sp. z o.o.Warszawa15531646
682Atutor Integracja Cyfrowa Sp. z o.o.Warszawa15525175
683Bards.Ai Sp. z o.o.Wrocław14562857
684Camera Control Apps Sp. z o.o.Kraków20273441
685Cft - Grupa Informatyczna Sp. z o.o.Gdańsk92312953
686It Software Sp. z o.o.Zalasewo321111832
687Analizy Online S.A.Warszawa183529564
688Atom Erp Sp. z o.o.Świętochłowice16441392
689Hotres Sp. z o.o.Jelenia Góra21267776
690Storkjet P.S.A.Katowice261724659
691T2s Sp. z o.o.Warszawa222577951
692Bit By Bit Sp. z o.o.Poznań101237684
693Glen Sp. z o.o.Kraków24205876
694Datacomplex Sp. z o.o. sp.k.Kraków24202772
695Guest Tek Interactive Entertainment Sp. z o.o.Warszawa136526198
696Idea Commerce S.A.Bydgoszcz145624601
697Mar-Kom Star Sp. z o.o.Bielsko-Biała12878000
698Apptimia Sp. z o.o.Szczecin222520863
699App Trend Sp. z o.o.Poznań193124982
700J K Nowe Technologie Sp. z o.o.Pawłowice12743502
701Netro.Pl Sp. z o.o.Miechów111122620
702Way2send Sp. z o.o.Warszawa271513932
703Plainapps Sp. z o.o.Bielany Wrocławskie101551819
704Turingsolutions Sp. z o.o.Gdańsk31102893
705Lokey Sp. z o.o.Wrocław16441203
706Making Prime Sp. z o.o.Olsztyn13702695
707Rusolut Sp. z o.o.Warszawa17387321
708Code Can Fly Sp. z o.o.Blizne Łaszczyńskiego8127411803
709Warsaw Dispatch Sp. z o.o.Warszawa1362818
710Infinis Sp. z o.o.Racibórz29135752
711Mastercard Processing S.A.Warszawa1546605715
712Advantec Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra19306672
713Avionix Engineering Sp. z o.o.Kraków88445372
714Bezpieczna Firma Sp. z o.o.Łódź101501063
715Tekaid Sp. z o.o.Warszawa14531311
716Aseti Sp. z o.o.Warszawa281316189
717Vision Time Sp. z o.o.Wrocław101257506
718Nineteq Sp. z o.o.Lublin19284949
719Infinite ICT Sp. z o.o.Lublin836616873
720Data4m Sp. z o.o.Białystok101177542
721Gorepair Sp. z o.o.Kraków22215340
722Leviatan Data Services Sp. z o.o.Wrocław222121443
723Nanofis Sp. z o.o.Zawiercie84647720
724Square Dev Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski20261689
725Network Guard Poland Sp. z o.o.Poznań1014516703
726Game Media Sp. z o.o.Wrocław127111154
727Hah Sp. z o.o.Poznań241814839
728Dunnhumby Poland Sp. z o.o.Warszawa127320369
729Conetso Group Sp. z o.o.Lublin12763771
730PSI Polska Sp. z o.o.Poznań1181307155
731Dm System Sp. z o.o.Kraków12771675
732Rebels Software Sp. z o.o.Wrocław13585845
733eRecruitment Solutions Sp. z o.o.Warszawa2517147109
734Fgautomatyka Sp. z o.o.Krzęcin16403646
735Henwar Informatyka Sp. z o.o.Warszawa127913074
736Snok Sp. z o.o.Warszawa7101737916
737Transition Technologies - Systems Sp. z o.o.Warszawa1279126824
738Evobot 2 Sp. z o.o.Łomża13614367
739Gps Online Polska Sp. z o.o.Kielce20243434
740Shoper S.A.Kraków1927400888
741Ready To Rise Sp. z o.o.Warszawa82821460
742X-Code Sp. z o.o.Warszawa118229108
743Solidstudio Sp. z o.o.Kraków271351244
744ASCOMP S.A.Kraków1183106136
745Sky Engine Sp. z o.o.Warszawa915917158
746PC Service Polska Sp. z o.o.Racibórz101066475
747Mitp Sp. z o.o.Warszawa144812285
748Cyberflexx Sp. z o.o.Warszawa15413523
749Efego Sp. z o.o.Wołomin17351622
750Core Logic Sp. z o.o.Kraków830416723
751Torentex Sp. z o.o.Suchy Las91801157
752Martko & Associates Software House Sp. z o.o.Poznań251413627
7533psoft Sp. z o.o.Lublin127212644
754NETWISE S.A.Warszawa2515103174
755Digmatix Poland Sp. z o.o.Warszawa917494549
756Studio Brothers Sp. z o.o.Gdańsk91302281
757Rwm Sp. z o.o.Kraków101274583
758Dtr Development Sp. z o.o.Wrocław16372728
759Think Beyond Sp. z o.o.Warszawa173234458
760Techstack Sp. z o.o.Wrocław173333862
761Predictive Solutions Sp. z o.o.Kraków145252864
762Thaumatec Sp. z o.o.Wrocław117942278
763Unisoft Sp. z o.o.Gdynia1270107660
764Grupa Improve Sp. z o.o.Poznań28101995
765DST Sp. z o.o.Ruda Śląska135515788
766Dat Computer Concepts Sp. z o.o.Warszawa74094844
767Kasper Komputer Sp. z o.o.Kalisz27119215
768Tel - Ster Sp. z o.o.Suchy Las144723652
769Ebadu.PL Sp. z o.o.Kiełczów173213312
770Thaumatec Iot Cloud Services Sp. z o.o.Wrocław12661143
771Iterasec Sp. z o.o.Rzeszów91701860
772Remedy Product Europe Sp. z o.o.Warszawa14506129
773SYGNITY S.A.Warszawa2415891342
774Naatu Operator Sp. z o.o.Gdańsk81799818
775Tanuka Sp. z o.o.Gołuski24143396
776K2online.Pl Sp. z o.o.Warszawa81826330
777Instakod Sp. z o.o.Warszawa13531846
778INDSoft Sp. z o.o.Tychy182723662
779Les Zexperts Fle Sp. z o.o.Warszawa12603502
780V-Speed Sp. z o.o.Oborniki Śląskie27109087
781Craftweb Sp. z o.o.Lednogóra2316608
782Kajware Sp. z o.o.Kraków91388445
783Flying Dynamite Sp. z o.o.Sosnowiec23161176
784K4system Sp. z o.o.Zielona Góra13492272
785X-One Sp. z o.o.Wysogotowo710039576
786Data Driven Tools Sp. z o.o.Rzeszów18273960
787Comnet Sp. z o.o.Kraków23165379
788Optima.Systems Sp. z o.o.Gliwice22171826
789Wedoit Sp. z o.o.Warszawa13538207
790Noa Ignite Services Sp. z o.o.Kraków13518568
791Contentplus.Pl Sp. z o.o.Wrocław135315437
792Reffine Sp. z o.o.Warszawa126622908
793Xelerit Sp. z o.o.Gdańsk12594103
794Moovem Sp. z o.o.Warszawa192212336
795Eurolege Sp. z o.o.Warszawa20217605
796Rainlabs Services Sp. z o.o.Kraków733024144
797Nge Polska Sp. z o.o.Gdańsk1010837538
798Przedsiębiorstwo Techniczno - Informatyczne Zubix Sp. z o.o.Kielce20203488
799Business Online Services Sp. z o.o.Osiemborów125612435
800Info-Ekspert Sp. z o.o.Warszawa251253394
801Get Feedback Racino, Sadowski, Skowronek sp.j.Warszawa117810087
802Sdpk Sp. z o.o.Poznań19241449
803Mcbs Sp. z o.o.Warszawa91356731
804Rage Quit Games Sp. z o.o. sp.k.Kraków144233857
805Dcreation Sp. z o.o.Łódź19231858
806Silesia Pro Sp. z o.o.Jaworzno1175751
807Nowalu Sp. z o.o.Wrocław13522117
808GPC Global Technology Center Sp. z o.o.Kraków816797970
809Kreolabs Sp. z o.o.Poznań15388023
810Boomd Sp. z o.o.Gdynia18246405
811Dower Sp. z o.o.Smolec17271794
812Netsystem Sp. z o.o.Krośniewice2412824
813Timate S.A.Chorzów13536057
814Robotycy.Com Sp. z o.o.Bielsko-Biała81443645
815Incodix Sp. z o.o.Warszawa14391135
816Ensteam Sp. z o.o.Łowisko11672186
817Devqube Sp. z o.o.Wrocław710776625
818Andea Solutions Sp. z o.o.Kraków1093124830
819Control-Service Sp. z o.o.Kraków13501541
820Alligo Sp. z o.o. sp.k.Warszawa241313126
821Youlead Sp. z o.o.Warszawa91175786
822Itsharkz Sp. z o.o.Warszawa82165088
823Propeller Plan Sp. z o.o.Poznań25113402
824Vida.Pl Sp. z o.o.Katowice143919817
825Deployed Sp. z o.o.Kraków18266562
826Adeverest Sp. z o.o.Warszawa81531926
827Mekoprint Sp. z o.o.Stargard730114104
828Creativestyle Polska Sp. z o.o.Kraków116137911
829Formsoft Sp. z o.o.Wrocław241217457
830Sparing Interactive Sp. z o.o.Warszawa172626973
831Go Online Ogrodnik, Brandys, Asman Sp.K.Poznań73563660
832Automation System Technology Sp. z o.o.Sosnowiec73038423
833Serv4b Sp. z o.o.Rzeszów11665770
834I4B Sp. z o.o.Koszalin153319820
835Profitcard Sp. z o.o.Cieszyn15338897
836Mindware Sp. z o.o.Złotniki741718942
837KBA Automatic Sp. z o.o.Opole910723097
838Itt-Pro Sp. z o.o.Warszawa1072101602
839Trisoft Systemy Informatyczne Sp. z o.o. w SzczecinieSzczecin21165008
840I/O Tech Sp. z o.o.Wrocław116418287
841Barkley Sp. z o.o.Lublin10771678
842Alternus Sp. z o.o.Gdańsk182212049
843Fenige S.A.Warszawa1727143723
844The Otter Cloud Sp. z o.o.Łódź143911278
845Cormo Sp. z o.o.Olsztyn9952190
846Mip Solutions Sp. z o.o.Skórzewo11692610
847Amikom Sp. z o.o.Białystok14351804
848Eset Polska Sp. z o.o.Kraków2312111395
849ITISIT Sp. z o.o.Kraków20183645
850RC Cloud Sp. z o.o.Kalisz15303100
851Prevenity Sp. z o.o.Warszawa812710837
852Netmodeller Sp. z o.o.Warszawa71923381
853Spyrosoft Synergy S.A.Szczecin816960972
854Supra Sp. z o.o.Kraków18227434
855Inceite Sp. z o.o.Warszawa81424213
856Ox.Pl Sp. z o.o.Skoczów12541091
857Brightstar Lottery Poland Sp. z o.o.Warszawa8123340778
858Bib Sp. z o.o.Wrocław15298796
859Sanso Sp. z o.o.Bydgoszcz21144175
860Kruko Sp. z o.o.Rzeszów162734440
861Scaleworks Sp. z o.o.Kraków736713173
862Ith Sp. z o.o.Warszawa11588174
863Firmao Polska Sp. z o.o.Łódź812910448
864Wama Soft Sp. z o.o.Olsztyn231216206
865Sensevr Sp. z o.o.Łódź72723132
866People More P.S.A.Kraków719715121
867Pruftechnik Technology Sp. z o.o.Wrocław732842760
868Madar Sp. z o.o.Zabrze21153919
869CGI Polska S.A.Warszawa1340335556
870Agapol Sp. z o.o.Szczecin17251676
871Ekwanto Consulting Sp. z o.o.Poznań22132777
872Blue Brain Polska Sp. z o.o.Kraków99824953
873Servilo Sp. z o.o.Gdynia20173028
874Coldrun Ciepliński Warda S.K.A.Warszawa14346510
875Multicube Sp. z o.o.Warszawa12451288
876It Sanctuary Sp. z o.o.Kraków15293485
877Bilbordy.Info Sp. z o.o.Kielce1434846
878Shelfwise Sp. z o.o.Kraków716032639
879Knajpa Pro Sp. z o.o.Warszawa18212420
880Connectis Sp. z o.o.Warszawa7163166937
881Marcel S.A.Zielonka6542425518
882Human2human Sp. z o.o.Poznań134127801
883Nesc Sp. z o.o.Poznań143325047
884Forsec S.A.Katowice814720871
885Dogtronic Solutions Sp. z o.o.Lublin6435442
886Qlos Sp. z o.o.Łódź10793892
887It Studio Group Sp. z o.o.Żory14332213
888Tratif Sp. z o.o.Wrocław22129272
889Byte Barrel S.A.Gdańsk72562821
890Optimal Energy Sp. z o.o.Poznań72021281
891Tk Projects Sp. z o.o.Gdynia19181756
892Gisonline Sp. z o.o.Kraków9899412
893Cyberczad Sp. z o.o.Bielsko-Biała2212766
894Bluewine Media Sp. z o.o.Piekary Śląskie81291694
895Provizu Sp. z o.o.Przedbórz1064381
896Qenergi Automatyka Sp. z o.o.Katowice10652303
897DS Stream Sp. z o.o.Warszawa152984378
898Sygeon Sp. z o.o.Poznań211217950
899Cognitiva Sp. z o.o.Warszawa9864744
900Loando Group Sp. z o.o.Olsztyn162510372
901Siega Sp. z o.o.Toruń12424717
902I2m Sp. z o.o.Skarbimierzyce9841896
903Asseco Cloud Sp. z o.o.Szczecin1429135111
904Rrsystem Sp. z o.o.Bądkowo Kościelne19162333
905Baxavis Sp. z o.o.Łódź99212518
906Ssk Rail Sp. z o.o.Poznań724815647
907Softiq Sp. z o.o.Gliwice1526145957
908M4X Sp. z o.o.Warszawa11567393
909Sirocco Mobile Sp. z o.o.Warszawa812940293
910Hubquest Sp. z o.o.Warszawa107440627
911Base Sp. z o.o.Kraków984152725
912Projekt 24 Sp. z o.o.Bydgoszcz1243975
913Okta Sp. z o.o.Warszawa9783057
914Grc Advisory Sp. z o.o.Wrocław67609748
915Devcity Sp. z o.o.Kraków610995718
916Coffee Media Sp. z o.o.Wrocław12421638
917Sztuka Reklamy Sp. z o.o.Głogów8110849
918Zakład Usług Informatycznych NOVUM Sp. z o.o.Łomża1916190546
919Beaconator Sp. z o.o.Kraków1915894
920Cyberghosts Sp. z o.o.Wrocław8111899
921Infotel Software Sp. z o.o.Wrocław21118938
922Amister Sp. z o.o. sp.k.Piekary Śląskie97369351
923Sagra Technology Sp. z o.o.Szczecin152744985
924Eland It Sp. z o.o.Łódź18173447
925Thegoodcode Sp. z o.o.Gdańsk11539151
926Smart Erp Systems Sp. z o.o.Warszawa71412379
927Polcom Its Polska Sp. z o.o.Skawina115016202
928Greengo-It Sp. z o.o.Gdańsk12433605
929Mfsi Sp. z o.o.Warszawa9815607
930Lentu Sp. z o.o.Białystok1241536
931Passus S.A.Warszawa8118122415
932CC Veex Sp. z o.o.Gdańsk19141281
933Empu Sp. z o.o.Poznań1527941
934Expanse Agency Sp. z o.o.Łódź1238661
935Capital Com IP Sp. z o.o. Oddział w PolsceWarszawa720642548
936Bee2code Sp. z o.o.Gliwice105812665
937Alnet Systems Sp. z o.o.Gdańsk162212690
938Atmosphere Apps Sp. z o.o.Rzeszów62433029
939Payworks Technologies Poland Sp. z o.o.Poznań97418026
940Cloudwise Sp. z o.o.Warszawa20124824
941Gwp Wirtualnie Sp. z o.o.Warszawa980907
942Bluenet Sp. z o.o.Łódź14295953
943Asari Sp. z o.o.Warszawa62498859
944Htd Health Sp. z o.o.Łódź716645045
945Endava Poland Sp. z o.o.Warszawa1147114329
946Emca Software Sp. z o.o.Warszawa9815964
947Akveo Poland Sp. z o.o.Warszawa8959365
948COMPUTER PLUS KRAKÓW S.A.Kraków63378327
949ESRI POLSKA Sp. z o.o.Warszawa1914164310
950Infologicbp Sp. z o.o.Biała Podlaska16201009
951Bytamic Solutions Sp. z o.o.Warszawa97513076
952Locon Sp. z o.o.Warszawa96763661
953Avenga Poland Sp. z o.o.Kraków1719282110
954Bpb Sp. z o.o.Stalowa Wola13294226
955Xegis Sp. z o.o.Zielona Góra16197284
956Beetroot Group Sp. z o.o.Raszyn11523294
957Help Office Sp. z o.o.Konin62632346
958Frati Sp. z o.o.Warszawa14277253
959Progres Sp. z o.o.Radom62852354
960BPC Group Poland Sp. z o.o.Katowice71232689
961Dotlogic Sp. z o.o.Gdynia8972202
962Webservice Sp. z o.o.Kraków10573129
963Gastro24 Sp. z o.o.Świętochłowice1147537
964Cgi Information Systems And Management Consultants (Polska) Sp. z o.o.Warszawa7108279907
965Link Mobility Poland Sp. z o.o.Gliwice1427248021
966Retail Ecosystem Sp. z o.o.Rzeszów63202017
967Neti Sp. z o.o.Rzeszów201020328
968Trans.Eu Group S.A.Wrocław2010624240
969Ea24 Sp. z o.o.Nowa Rola62221540
970It4net Sp. z o.o.Warszawa12404841
971Plaut Consulting Polska Sp. z o.o.Gliwice152383581
972Codifive Sp. z o.o.Warszawa12363332
973Insoft Sp. z o.o.Kraków161924946
974Im Sp. z o.o.Bielsko-Biała71123129
975Inpost Technology S.A R.L. Sp. z o.o. Oddział w PolsceKraków8101268568
976Av-Bcg Sp. z o.o.Warszawa12375940
977Analyx Sp. z o.o. sp.k.Poznań87721030
978Mtime Sp. z o.o.Kraków71222668
979Ergodise Sp. z o.o.Wrocław964809
980Heureka Polska Sp. z o.o.Katowice13311505
981Cloudatus Sp. z o.o.Rzeszów15223599
982Orbify Poland Sp. z o.o.Kraków61555566
983Crustlab Sp. z o.o.Kraków714020811
984Bestom Dentonet .Pl Sp. z o.o.Łódź15217476
985Erpit Sp. z o.o.Poznań8811165
986Vinve Group Sp. z o.o.Radom71074053
987Xtrack Sp. z o.o.Gdańsk171444029
988Stena Line Travel Group Polska Sp. z o.o.Gdynia8785086
989Mag7soft Sp. z o.o.Warszawa13301028
990Einkubator Sp. z o.o.Kraków1141943
991Joisto Quertum PL Sp. z o.o.Warszawa534015278
992Boeing Poland Sp. z o.o.Gdańsk882438643
993CStore S.A.Gdynia152014777
994Lumarte Sp. z o.o.Raszyn1330535
995Univisia Sp. z o.o.Rzeszów8774579
996Innvest Sp. z o.o.Poznań1055851
997Controllex Systemy Automatyki Sp. z o.o.Szczecin17146095
998Codeit4us Sp. z o.o.Warszawa62238966
999Itbees Sp. z o.o.Wrocław1329536
1000Networkers.Pl Sp. z o.o.Kraków533710768
1001Eden Technology Sp. z o.o.Warszawa54079906
1002Appchance Group Sp. z o.o.Poznań104517582
1003I-Ht Sp. z o.o.Kraków13286071
1004Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Bdf-Elin Sp. z o.o.Bełchatów52413825
1005Linkspot Sp. z o.o.Toruń8761139
1006Petroconsulting Sp. z o.o.Grudziądz15196957
1007Darwinapps Sp. z o.o.Warszawa619425753
1008Softwaremill Sp. z o.o.Warszawa615641137
1009We’Support Sp. z o.o.Warszawa71092814
1010Outpro Sp. z o.o.Szczecin7985147
1011Data Metrics Sp. z o.o.Warszawa16172476
1012Tvb Sp. z o.o.Warszawa10504420
1013Ibexa Poland Sp. z o.o.Katowice122929447
1014Onpoint.Pl Sp. z o.o.Kraków10444489
1015Skanserwis Sp. z o.o. sp.k.Warszawa123321674
1016Backbase Poland Sp. z o.o.Kraków879132644
1017Brainshare IT Sp. z o.o.Kraków181272774
1018Yarrl S.A.Kraków617455619
1019Arcus Si S.A.Lublin95822887
1020Zakład Usług Informatycznych Z.Koza sp.k.Sztum181113279
1021Tastysoft Sp. z o.o.Łódź171311822
1022Glasson International Sp. z o.o.Katowice54001963
1023Parasoft Polska Sp. z o.o.Kraków132548640
1024Cns Outsourcing It Sp. z o.o.Warszawa9607939
1025Octopus It Sp. z o.o.Warszawa52301543
1026Plansoft Sp. z o.o.Katowice8702716
1027Develsoft Sp. z o.o.Rzeszów10424042
1028Estimote Polska Sp. z o.o.Kraków612925514
1029The Hedgehog Sp. z o.o.Poznań10431080
1030Edvantis Sp. z o.o.Rzeszów612880264
1031D-Comp Polska Sp. z o.o.Bydgoszcz61281235
1032V.I.Tech-Poland Sp. z o.o.Warszawa612254056
1033Iqvia Solutions Poland Sp. z o.o.Warszawa5215229959
1034Inmar Sp. z o.o.Zabrze61158422
1035Allnet Sp. z o.o.Międzyrzec Podlaski122912952
1036Innpact Sp. z o.o.Wrocław10444265
1037Verocel - Polska Sp. z o.o.Poznań142026307
1038E Net Production Sp. z o.o.Katowice1229127228
1039BCF Consulting Services Sp. z o.o.Wrocław61316441
1040Mdevelopers Sp. z o.o.Warszawa141714795
1041Abikus Sp. z o.o.Częstochowa17107270
1042Xentivo Sp. z o.o.Warszawa10449932
1043MWM Trade Sp. z o.o.Kluczbork1516118254
1044Farmaprom Sp. z o.o.Kraków161489887
1045Redcompass Poland Sp. z o.o.Warszawa78028353
1046Needcode Sp. z o.o.Kraków86114276
1047Orgadata East Europe Sp. z o.o.Koszalin95120306
1048Information Market S.A.Wrocław13216199
1049Bright Inventions Sp. z o.o.Gdańsk161262634
1050Redpanda Sp. z o.o.Warszawa6116920
1051Riskbite Sp. z o.o.Warszawa864799
1052Nerdysoft Sp. z o.o.Warszawa8618974
1053Wipro IT Services Poland Sp. z o.o.Warszawa794263384
1054Simkol S.A.Katowice8574651
1055Motorola Solutions Systems Polska Sp. z o.o.Kraków9561332979
1056Regnology Poland P.S.A.Poznań78023840
1057Synergy It Sp. z o.o.Plewiska613310461
1058Neton Group Sp. z o.o.Poznań10351268
1059Hexocean Sp. z o.o.Kraków161116187
1060Randlab Software Sp. z o.o.Nowy Sącz11296412
1061Intesys Sp. z o.o.Mrowino11313913
1062Seetrade Ltd Sp. z o.o.Poznań10388506
1063E80 Group Sp. z o.o.Kraków612079868
1064Optime.Ai Sp. z o.o.Warszawa8672699
1065Grafit Sp. z o.o.Warszawa863390
1066Decerto Sp. z o.o.Warszawa104288468
1067Mipsales Sp. z o.o.Poznań7731090
1068Agencja Komuchy Sp. z o.o.Kraków1417903
1069Execon One Sp. z o.o.Warszawa613429301
1070Twójpsycholog Sp. z o.o.Gdańsk15131662
1071Harman Connected Services Poland Sp. z o.o.Łódź6119157567
1072Peritus - Act Sp. z o.o.Chorzów6943723
1073Ibsc Sp. z o.o. sp.k.Bydgoszcz15147481
1074IT Challenge Sp. z o.o.Kraków77016622
1075Polski PCS Sp. z o.o.Szczecin131923122
1076Dogtronic Sp. z o.o.Lublin7773273
1077Webtailor Sp. z o.o.Gortatowo7892011
1078Prospeo Sp. z o.o.Radom61029810
1079UNICORN POZNAŃ Sp. z o.o.Poznań7801445
1080Clevertech Eastern Europe Sp. z o.o.Lublin141710965
1081Zakupowy.Com Sp. z o.o.Warszawa1611676
1082We Got This Sp. z o.o.Siechnice777953
1083Esenta Sp. z o.o.Lublin13191355
1084Nsix Data Center Sp. z o.o.Nowy Sącz51542772
1085Billingo Sp. z o.o.Warszawa9442375
1086Controlling Systems Sp. z o.o.Wrocław10388364
1087Abonet Systems Sp. z o.o.Wrocław7711178
1088Scapaflow Consulting Sp. z o.o.Warszawa7777095
1089Eurocert Sp. z o.o.Warszawa141621264
1090Excis Poland Sp. z o.o.Kraków131913975
1091Safesqr Sp. z o.o.Katowice78321118
1092Netsoft24 Sp. z o.o. sp.k.Wrocław7741329
1093Cpti Sp. z o.o.Białystok11261710
1094Incubly.Hub Sp. z o.o.Łódź7649665
1095Blosom.It Sp. z o.o.Łęczyce1127340
1096Bsit Sp. z o.o.Lublin8524292
1097Amnis Code Sp. z o.o. sp.k.Kraków51235351
1098Hattori Hanzo S.A.Ślęza77015167
1099Mmw Automation Sp. z o.o.Szczecin9423092
1100Pwrteams Poland Sp. z o.o.Kraków77237187
1101W2portal Sp. z o.o.Warszawa946702
1102Mta Digital Sp. z o.o.Poznań10378658
1103E - Service Sp. z o.o.Rzeszów68913848
1104Relout Sp. z o.o.Łódź51334766
1105Appliscale Sp. z o.o.Kraków103040586
1106IDEA NORD Sp. z o.o.Suwałki122212767
1107Canon Ophthalmic Technologies Sp. z o.o.Wrocław102922884
1108LUFTHANSA Systems Poland Sp. z o.o.Gdańsk762335615
1109Monday.Com Sp. z o.o.Warszawa77622355
1110Transition Technologies Ms S.A.Warszawa1413321920
1111Nexai Sp. z o.o.Poznań15114759
1112Deviniti Sp. z o.o.Wrocław942442727
1113KS Sp. z o.o.Gorzyce7737575
1114Kellton Poland Sp. z o.o.Wrocław76934076
1115Hyand Poland Se Europejska S.A. Oddział w PolsceWrocław141447467
1116E-Motomedia Sp. z o.o.Koziegłowy76113887
11179 Bits Sp. z o.o.Warszawa112366542
1118Dlawas.Info Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski6911114
1119Digitalfirst.Ai Sp. z o.o.Rzeszów8538537
1120Ti Sp. z o.o. sp.k.Wronki102912011
1121Theitgarden Sp. z o.o.Warszawa51322541
1122STTP Sp. z o.o.Warszawa8421651
1123Inten Sp. z o.o.Lublin10321364
1124Mikroplan Sp. z o.o.Szczecin6871614
1125Szkolna Sp. z o.o.Częstochowa12204173
1126Itrex Group PL Sp. z o.o.Warszawa11258212
1127EUROTRONIC Sp. z o.o.Warszawa141143628
1128Corsol Sp. z o.o.Katowice8426708
1129Mastercomp Sp. z o.o.Poznań7562453
1130Tukano Software House Sp. z o.o.Warszawa10295894
1131Sparkflow Sp. z o.o.Będzin7575642
1132CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.Warszawa94131714
1133Edoktor24.Pl Sp. z o.o.Warszawa8513479
1134Leancode Sp. z o.o.Warszawa131528650
1135Mobilems Sp. z o.o.Łódź84210262
1136Safe&More Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza1026676
1137Muffinsoft Sp. z o.o.Wrocław51151518
1138Tritem P.S.A.Katowice122028477
1139Proget Sp. z o.o.Bielsko-Biała76216897
1140In4ge Sp. z o.o.Warszawa10264354
1141Mbridge Sp. z o.o.Warszawa112114623
1142Yuvenda Polska Sp. z o.o.Gliwice11246510
1143Eplan Sp. z o.o.Katowice69332136
1144Trek2summit Sp. z o.o.Warszawa8409739
1145Bookassist Polska Sp. z o.o.Kraków7542176
1146Oio Sp. z o.o.Warszawa1025439
1147Connectis International Outsourcing Solutions Sp. z o.o.Warszawa84042243
1148Team Services Sp. z o.o.Warszawa6857437
1149Evolution Products Development Poland Sp. z o.o.Warszawa93295807
1150Nav24 Sp. z o.o.Bielsko-Biała141029984
1151Grupa Pionik Sp. z o.o.Rybnik5921006
1152Veibul Sp. z o.o.Poznań6821098
1153Agiliway Poland Sp. z o.o.Kraków9361153
1154Im It Sp. z o.o. sp.k.Warszawa9332857
1155Systemy Informatyczne Chodrom Sp. z o.o.Siedlce9339843
1156IT ERP Systems Sp. z o.o.Poznań8402470
1157Rst Meethub Sp. z o.o.Wrocław9363321
1158Four Suits Technology Sp. z o.o.Kraków102741488
1159A100 Przedsięwzięcia Informatyczne Sp. z o.o.Toruń112222683
1160Brain Brothers Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza754636
1161DMJ Polska Sp. z o.o.Gdańsk66424431
1162D'Accord Broadcasting Technologies Sp. z o.o.Szczecin7571324
1163AIT Solutions Sp. z o.o.Warszawa51082968
1164Copernicus Computing Sp. z o.o.Lublin84011395
1165Mga Sp. z o.o.Toruń102523067
1166Irdeto Poland Sp. z o.o.Wrocław6726862
1167Esmetric Group Sp. z o.o.Warszawa845265699
1168711Media Sp. z o.o.Kraków669756
1169Shops And More Sp. z o.o.Trąbki1312635
1170Darmar Consulting Sp. z o.o.Piła931265
1171Software Business Group Sp. z o.o.Warszawa6822264
1172Gecos Sp. z o.o.Łódź92812791
1173Comp Platforma Usług S.A.Warszawa66410102
1174Sciamus Polska Sp. z o.o.Warszawa83632628
1175Korbank Data Center Sp. z o.o.Wrocław8452458
1176Fly On The Cloud Sp. z o.o.Wrocław756106782
1177Kredi Sp. z o.o.Koszalin930438
1178Digital New Agency Poland Sp. z o.o.Łódź74617111
1179Agrobex Info Sp. z o.o.Poznań9319216
1180Invest It Sp. z o.o.Warszawa11174088
1181Farutex IT Sp. z o.o.Szczecin58512060
1182Dobrze Trafiłeś Sp. z o.o.Kuligów7456982
1183Compnet Sp. z o.o.Konin7535853
1184Art-Code Sp. z o.o.Przemyśl754960
1185Roomzilla Poland Sp. z o.o.Warszawa10212359
11864Hfix Sp. z o.o.Warszawa12137162
1187Vhv Informatyka Sp. z o.o.Warszawa7506860
1188Expose Sp. z o.o.Warszawa7464872
1189Ltc Sp. z o.o.Wieluń75110394
11903Pplus Sp. z o.o.Bieruń6591716
1191Prokonsument Sp. z o.o.Warszawa11202346
1192Etteplan Poland Sp. z o.o.Wrocław1021119560
1193Stx Next S.A.Poznań1215219241
1194Flotman Sp. z o.o.Kraków74211662
1195AUTOID Polska S.A.Kraków83832863
1196SIMPLE S.A.Warszawa121593552
1197Simtech Ap Sp. z o.o. sp.k.Gliwice66117109
1198Kls Automation Sp. z o.o.Wrocław92810404
1199Adtoox Sp. z o.o.Warszawa6665326
1200BPX S.A.Wrocław1214279389
1201Vimelea Sp. z o.o.Warszawa928836
1202Octacom Sp. z o.o.Lesznowola10204687
1203Neurosoft Sp. z o.o.Wrocław92616199
1204Olsom Sp. z o.o.Szczecin8306949
1205Commhaven Scn Sp. z o.o. Sp.K.Poznań102312883
1206Reply Polska Sp. z o.o.Katowice58396624
1207Teleste Information Solutions Sp. z o.o.Warszawa92625748
1208Zondix Sp. z o.o.Nowy Dwór Gdański9268029
1209Aviante Sp. z o.o.Kraków10222310
1210Softforyou Sp. z o.o.Warszawa121124720
1211B3 Consulting Poland Sp. z o.o.Warszawa121483384
1212Trui Sp. z o.o.Poznań5731439
1213Login Plus Sp. z o.o.Łódź8323571
1214Spica Solutions Sp. z o.o. sp.k.Warszawa102116290
1215Ventus Communications Sp. z o.o.Poznań102262137
1216It Leader Sp. z o.o.Poznań7411793
1217Zaro Sp. z o.o.Biała Podlaska6541209
1218IG Knowhow Limited Sp. z o.o. Oddział w PolsceKraków927163935
1219Zoriuspro Sp. z o.o.Bielsko-Biała6624987
1220Foresight Sp. z o.o.Kraków10196172
1221Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.Warszawa111364542
1222Iterative Engineering Sp. z o.o.Zabrze8353494
1223Vsoft S.A.Kraków83258104
1224Nessie Research Lab Sp. z o.o.Warszawa6543153
1225Boit Sp. z o.o.Kraków12124717
1226Zone It Sp. z o.o.Wrocław11164585
1227Dannet Sp. z o.o.Piaseczno12111615
12283PRO Sp. z o.o.Warszawa83234587
1229Bones Sp. z o.o.Warszawa10188212
1230Bestgo.Pl Sp. z o.o.Wrocław6524375
1231Risco Software Sp. z o.o.Warszawa82715613
1232Coconet Polska Sp. z o.o.Warszawa65420504
12332bit Sp. z o.o.Białystok926966
1234300.Codes Sp. z o.o.Lublin7434300
1235Magedia Sp. z o.o.Warszawa6461075
1236Poam Software Sp. z o.o.Wrocław8281640
1237Infocomp Sp. z o.o.Toruń92125862
1238Giap Sp. z o.o.Warszawa7449251
1239Consdata S.A.Poznań82745584
1240Soldis Sp. z o.o.Poznań649538
1241Sysadmins Sp. z o.o.Warszawa8282696
1242MM Brown Group S.A.Poznań10194618
1243Informatyczne Systemy Przemysłowe Unico Sp. z o.o.Katowice6501076
1244Creative Developer Studio Sp. z o.o.Żory562616
1245Useo Sp. z o.o.Wrocław7364178
1246Donkey Crew Sp. z o.o.Wrocław92010522
1247Duco Technology Poland Sp. z o.o.Wrocław73677590
1248LSI SOFTWARE S.A.Łódź74193724
1249The Digital Bunch Sp. z o.o.Warszawa6456633
1250The Black Horse Sp. z o.o.Gryfino6542572
1251Gip Sp. z o.o.Łódź10178968
1252Lemonmind Sp. z o.o.Gdańsk11125132
1253Medisoft Sp. z o.o.Sękocin Nowy5581856
1254Softkraft Sp. z o.o.Bielsko-Biała65411646
1255Web Solutions Poland Sp. z o.o.Szczecin7302164
1256Majacademy Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza1018416
1257Cairo-Soft Sp. z o.o.Olsztyn101310361
1258Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.Warszawa826448093
1259Apator Rector sp. z o.o.Zielona Góra111056309
1260Better It Software Sp. z o.o.Bierzglinek1015282
1261Precisionlife Poland Sp. z o.o.Warszawa9233243
1262Vaimo Poland Sp. z o.o.Wrocław91949387
1263Soniqsoft Sp. z o.o.Bielsko-Biała650819
1264Gd.Pl Sp. z o.o.Gdynia9212015
1265Ptt Consulting Sp. z o.o.Warszawa111110115
1266Monit24.Pl Sp. z o.o.Kraków10135994
1267Cqure Sp. z o.o.Warszawa92112627
1268Q2go Sp. z o.o.Wrocław1016376
1269Pulawski Group Sp. z o.o.Rzeszów1012624
1270Toba Consulting Sp. z o.o.Bielsko-Biała8283302
1271Xrs Group Sp. z o.o.Zielona Góra10151626
1272Adcogito Sp. z o.o.Gliwice5613727
1273E-Qwerty Kostrzewa Sp. z o.o.Adamowo644842
1274Kinguin Poland Sp. z o.o.Warszawa101463623
1275Siemens Industry Software Sp. z o.o.Warszawa639240960
1276Mooveno Sp. z o.o.Warszawa55523599
1277Compaas Sp. z o.o.Grojec7311914
1278Core3 Sp. z o.o.Warszawa101428884
1279Frato Sp. z o.o.Warszawa82616460
1280Intratel Sp. z o.o.Białystok64934638
1281Timaco Sp. z o.o.Bytom6471846
1282Intego Group, LLC Sp. z o.o. Oddział w PolsceWarszawa72813781
1283Mmi Sp. z o.o.Warszawa8212181
1284Resthub Sp. z o.o.Kraków557962
1285Modul Soft Spółka z Ograniczoną OdpoiwedzialnościąMalbork10132302
1286Eversis Sp. z o.o.Warszawa73230882
1287Gotechnologies Consulting Sp. z o.o.Miodary6382976
1288Polarys Polska Sp. z o.o.Kraków101110879
1289Consult Red Poland Sp. z o.o.Wrocław73257783
1290Optimatis Sp. z o.o.Warszawa101011900
1291Open Clue Sp. z o.o.Warszawa917720
1292Onex Group P.S.A.Warszawa101318010
1293Andel Sp. z o.o.Warszawa82310750
1294Universal Express Systems Sp. z o.o.Warszawa10122467
1295Digital Gateways Sp. z o.o.Warszawa10119756
1296Infron Sp. z o.o.Warszawa8191316
1297Nocadis Sp. z o.o.Poznań10111778
1298Itcell Sp. z o.o.Gdynia730946
1299Trecom Łódź Sp. z o.o.Warszawa72523235
1300Netformers Sp. z o.o.Warszawa81956996
1301Tbd Mazowsze Sp. z o.o.Siedlce8224862
1302Infowave Sp. z o.o.Warszawa10102273
1303Leveron Sp. z o.o.Gdańsk8181091
1304Glaser Group Sp. z o.o.Warszawa54710970
1305Wi Link Sp. z o.o.Warszawa6378362
1306Emerge IT Support Sp. z o.o.Warszawa91411641
1307Altium Poland Sp. z o.o.Katowice63820426
1308Vratislavia Sp. z o.o.Wrocław7261417
1309Solarwinds Poland Sp. z o.o.Kraków82166895
1310B. Braun Business Services Poland Sp. z o.o.Nowy Tomyśl63348902
1311Rocket Studio Sp. z o.o.Gdańsk545778
1312Remitly Poland Sp. z o.o.Kraków91155061
1313Comernal Software Sp. z o.o.Katowice63621613
1314Medius Poland Sp. z o.o.Kraków62925949
1315Udc Sp. z o.o.Nadarzyn819408
1316SpyroSoft S.A.Wrocław725220697
1317Enghouse Poland Sp. z o.o.Warszawa62848451
13183d Pro Sp. z o.o.Łódź53719774
1319Jsk Internet Sp. z o.o.Warszawa817881
1320Virtline Sp. z o.o.Kraków7251385
1321Agroecopower Sp. z o.o. Oddział w PolsceOleśnica5367409
1322Infocal Sp. z o.o.Poznań634962
1323Semidea Sp. z o.o.Olszewnica Stara633596
1324Omnigate Sp. z o.o.Poznań5375195
1325Data4cure Poland Sp. z o.o.Warszawa7263980
1326E-Project.Net Sp. z o.o.Warszawa632832
1327Datagroup Polska Sp. z o.o.Kraków5412571
1328Silevis Sp. z o.o.Kielce91116624
1329Parm Polska Sp. z o.o.Wrocław7241456
1330PDTEC Sp. z o.o.Gdynia72012081
1331Eyzee S.A.Warszawa62722300
1332Foodsoft.Pl Sp. z o.o.Łódź6315115
1333PGE SYSTEMY S.A.Warszawa533264750
1334Netzsch Instrumenty Sp. z o.o.Kraków81310924
1335Atlassian Poland Sp. z o.o.Gdańsk719175224
1336Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Informatyki Sekom Sp. z o.o.Katowice8131049
1337Amartus Polska Sp. z o.o.Kraków71922821
1338Komako Sp. z o.o.Szczecin6287817
1339Asemgo Sp. z o.o.Kraków722391
1340Graphcore Poland Sp. z o.o.Gdańsk53411841
1341Intralogic Sp. z o.o.Tarnowskie Góry6314553
1342Ans-Connect Sp. z o.o.Bielsko-Biała718300
1343Wezom Sp. z o.o.Wrocław533671
1344Esverito Sp. z o.o.Kraków716245
1345Daw - Systems Sp. z o.o.Gniezno8155749
1346Qservices Sp. z o.o.Kraków622591
1347N7 Mobile Sp. z o.o.Warszawa81217005
1348Nordic Services Sp. z o.o.Gdańsk81410752
1349Code Quest Sp. z o.o.Warszawa62714519
1350Polstage Sp. z o.o.Rybnik5291851
1351Infonetax Sp. z o.o.Kielce6221456
1352Monolit IT Sp. z o.o.Gdynia53523002
1353Cahelio Sp. z o.o.Kraków625666
1354Altp Sp. z o.o.Poznań810695
1355Bluestone Poland Sp. z o.o.Gdańsk6254179
1356Netart Registrar Sp. z o.o.Kraków6283304
1357Elzam.Online Sp. z o.o.Warszawa6234627
1358B2b.Net S.A.Warszawa71786315
1359Base System Sp. z o.o. Sp.K.Wola Filipowska71513967
1360Infinite Sp. z o.o.Lublin71739167
1361Noxeo Sp. z o.o.Kamienna Góra6251586
1362Naturalne z Natury Sp. z o.o.Lublin61923801
1363Autodesk Sp. z o.o.Kraków62360275
1364Proformat Sp. z o.o.Wrocław7151604
1365Synopsys Poland Sp. z o.o.Gdańsk62052056
1366Fx2 Sp. z o.o.Białystok5262083
1367Schibsted Tech Polska Sp. z o.o.Kraków62490924
1368It Vision Sp. z o.o.Kraków6194161
1369Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.Warszawa5261266713
1370Qs Sp. z o.o.Jabłonna6231688
1371Netbox24 Sp. z o.o.Łużna715402
1372Domiporta Sp. z o.o.Krosno524100177
1373Progrupa Sp. z o.o.Poznań61712389
1374Odl Sp. z o.o.Warszawa7132582
1375Procurence Sp. z o.o.Warszawa6164540
1376EUVIC IT S.A.Kraków52288141
1377Conversion Sp. z o.o.Warszawa6196757
1378E-Motion Media Sp. z o.o. Sp.K.Sosnowiec7114314
1379BCF Software Sp. z o.o.Opole61618913
1380Finture Sp. z o.o.Warszawa61926331
1381Pointpack S.A.Warszawa52189950
1382Furgonetka Biznes Sp. z o.o.Elbląg5195062
1383KBJ S.A.Warszawa52098797
1384Tenesys Sp. z o.o.Poznań6187492
1385Btcidea Sp. z o.o.Jasło519666
1386PCMI Sp. z o.o.Kraków61626501
1387Seo4.Net Sp. z o.o.Kraków519456
1388Kapslok Sp. z o.o.Borkowo612350
1389BS COMPANY Sp. z o.o. z Siedzibą w Modenie Oddział w PolsceCzęstochowa614868
1390Imcomte Sp. z o.o.Plewiska5181685
1391Uptime ERP Sp. z o.o.Poznań51911898
1392Omnilogy Sp. z o.o.Warszawa51626913
1393Sto2 Sp. z o.o.Wrocław516262900
1394Redenberg Sp. z o.o.Ruda Śląska51610891
1395Globant Poland Sp. z o.o.Warszawa51810069
1396Itdesk Solutions Sp. z o.o.Opole514831
1397Comarch Technologies Sp. z o.o.Kraków51714084
1398ACCURATUS Sp. z o.o.Warszawa5169563
1399Petro Vend Sp. z o.o.Kraków61124703
1400Novacura Poland Sp. z o.o.Kraków5146795
1401Acsec Sp. z o.o.Wrocław5141156
1402Go4energy Sp. z o.o.Warszawa5134741
1403Fm Solutions Sp. z o.o.Warszawa5123606
1404Indeema Sp. z o.o.Wrocław5112686
1405Imset Sp. z o.o.Gdańsk610647
1406Avertech Sp. z o.o.Kielce513531
1407INSERT S.A.Wrocław51372616
1408Venti R. Wierzbicki, M. Rytych - sp.j.Łódź51215279
1409Advanced Micro Devices (Poland) Sp. z o.o.Warszawa51018212
1410KMD Poland Sp. z o.o.Warszawa511142727
1411Addepto Sp. z o.o.Warszawa51014866

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownię gospodarczą InfoCredit

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2023-2024,

2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 200 tys. zł w latach 2023 i 2024

3. Zysk netto w latach 2023 i 2024 wyższy niż 20 tys. zł, 

4. Kapitał własny w latach 2023 i 2024 wyższy niż 20 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób uproszczony analogicznie do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, wyliczane przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych w grudniu 2025 r.

C/Z: 18,5

C/WK: 1,54

źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z grudnia 2025 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w grudniu 2025 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2024 r. i wskaźnika C/Z w grudniu 2025 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2024 r. i wskaźnika C/WK w grudniu 2025 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w grudniu 2025 r.

—

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. Od 2006 r. dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 300 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Przedstawione rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Konkursy organizowane przez Instytut Europejskiego Biznesu

Każdego roku Instytut analizuje dane finansowe przedsiębiorstw w całej Polsce. W publikowanych rankingach wyróżnia firmy spełniające kryteria przyznania tytułu.

Gepard Biznesu (od 2006 r.) – tytuł przyznawany firmom, których średnia z dynamik przychodów i zysku netto wynosi w przyjętym okresie więcej niż 10 proc.

Brylant Polskiej Gospodarki (od 2008 r.) – tytuł przyznawany firmom, których oszacowana wartość rynkowa wynosi więcej niż 10 mln zł.

Efektywna Firma (od 2008 r.) – tytuł przyznawany firmom, których stosunek zysku netto do przychodów wynosi w przyjętym okresie więcej niż 5 proc.

Mocna Firma Godna Zaufania (od 2013 r.) – tytuł przyznawany firmom wyróżnionym równocześnie w konkursach Efektywna Firma oraz Gepard Biznesu

Wielki Modernizator (od 2012 r.) – tytuł przyznawany firmom, których dwuletnia amortyzacja przewyższała 2 mln zł

Worldwide Company  (od 2013 r.) – tytuł przyznawany firmom eksportującym do minimum 5 krajów