Efektywne Firmy 2025Efektywne Firmy 2025: BranżoweRankingi 2025

Efektywne Firmy 2025 Branży Informatycznej

Spośród 200 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w październiku 2026 r. zbadał Instytut Europejskiego Biznesu, tytuł Efektywna Firma 2025 uzyskało 2811 firm branży informatycznej, bo stosunek zysku netto do przychodów w latach 2023 i 2024 był wyższy niż 5 proc.

Instytut Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., od tego czasu przeanalizował wyniki finansowe 300 tysięcy przedsiębiorstw działających w Polsce.

Przedstawiamy ranking firm według średniej stosunku zysku netto do przychodów w latach 2023-2024 r. Jeżeli była wyższa niż 5 proc., przedsiębiorstwo uzyskało tytuł Efektywna Firma 2025.

Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Efektywna Firma 2025 publicznie na wszystkich nośnikach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykorzystaniem wizerunku statuetki lub logo konkursu w celach marketingowych, otrzymaniem certyfikatu, statuetki podczas kongresu lub drogą pocztową – zapraszamy do kontaktu. Oferta handlowa dostępna jest na portalu EuropejskaFirma.pl (link do oferty).

Statuetka Efektywna Firma 2025

W rankingu poniżej przedstawione są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób analogiczny do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z i C/WK. Metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, dokładniej opisana jest poniżej rankingu.

Efektywne Firmy 2025 Branży Informatycznej

LP.NAZWA FIRMYSIEDZIBAŚREDNI STOSUNEK ZYSKU NETTO DO PRZYCHODÓW W LATACH 2023 - 2024 W PROC.WARTOŚĆ RYNKOWA FIRMY W GRUDNIU 2025 R. W TYS. ZŁ
1Betasoft Sp. z o.o.Bytom165121201
2Ct Tornado Sp. z o.o.Wrocław77769158
3Zrzutka.Pl Sp. z o.o.Wrocław72756447
4Stalnet Sp. z o.o.Bochnia58079153
5Hylogic Sp. z o.o.Warszawa53515920
6Newind S.A.Wrocław3282340
7Causality P.S.A.Warszawa24510617
8Growthabs Sp. z o.o.Warszawa23217241
9QUANTUM SOFTWARE S.A.Kraków21428513
10Itlog Sp. z o.o.Jasło18727846
11E-File Group Sp. z o.o.Poznań1848357
12Connthink It Zieliński sp.k.Gdańsk18218014
13Software AG Polska Sp. z o.o.Warszawa157951011
14Pogoń Północ Sp. z o.o.Warszawa14739799
15Slavia.Consulting Sp. z o.o.Sękocin Stary14331875
16Satori Musiienko sp.k.Kraków10137694
17Madmind Sp. z o.o.Lublin9818108
18Kidsonboard.Pl Sp. z o.o.Warszawa9418567
19Jsm-Mit Sp. z o.o.Warszawa893486
20Vigor-It Sp. z o.o.Poznań8965703
21Baster Ventures Sp. z o.o.Kraków893569
22Johnnybros Sp. z o.o.Gdańsk87503863
23Tarfubar P.S.A.Warszawa8710914
24Dream Property Sp. z o.o.Warszawa865317
25Neoversum Sp. z o.o.Wrocław842072
26GAMIVO S.A.Szczecin8463292
27Spa-Booking Sp. z o.o.Mielec831987
28Albi Sp. z o.o.Słupsk838742
29Teylas Solutions Sp. z o.o.Namysłów816115
30Grail Team Sp. z o.o.Warszawa8021204
31Goodtech Sp. z o.o.Ruda Śląska8014136
32Conti Sp. z o.o.Łapiguz8078552
33Sohis Sp. z o.o.Jaworzno807093
34Whois Data Protection Sp. z o.o.Kraków801782
35Ribuko Sp. z o.o.Poznań793065
36Bytesberg Sp. z o.o.Kraków798577
37Eurobudowa.Pl Sp. z o.o.Gdynia7956165
38Ist Software Sp. z o.o.Warszawa7820064
39Altera Consulting It Artur Chmielewicz sp.k.Stanisławów Pierwszy7717873
40Protaktyn 4 Sp. z o.o.Bydgoszcz7726985
41Ticketwhat Sp. z o.o.Lublin7614844
42It Aide Piotr Brodowski sp.k.Warszawa764002
43Incred Sp. z o.o.Wrocław753191
44Smart Developers Sp. z o.o.Warszawa752188
45Arkema Sp. z o.o.Warszawa7410670
46Topgun W. Stawarz , A. Stawarz, K. Stawarz sp.j.Warszawa7418649
47Admikom Sp. z o.o.Łódź7417158
48Qed Software Sp. z o.o.Warszawa7338857
49Skylog Sp. z o.o.Wrocław733097
5024It Sp. z o.o.Glinianka734873
51Sav Tech Sp. z o.o.Wrocław734541
52Iscg GlobalWarszawa7041507
53Ciepły Urokliwy Dom Sp. z o.o.Warszawa708589
54Imaginalis Games Sp. z o.o.Lublin7043878
55Komtech Sp. z o.o.Radom7036932
56Databris Sp. z o.o.Limanowa695230
57H3t Sp. z o.o.Gdynia682360
58Energycom Sp. z o.o.Warszawa682617
59Joboard Sp. z o.o.Gdańsk683238
60Gyfyc Sp. z o.o.Kraków682194
61Magic Apps Sp. z o.o.Warszawa676862
62Jkitservices Sp. z o.o.Luboń6612878
63Techone Software Solutions Sp. z o.o.Łódź6683214
64Ajc Investments Sp. z o.o.Wrocław653151
65Apps4business Sp. z o.o.Warszawa659235
66Łowcy Gier Bryks sp.k.Łódź6559485
67White Projects Sp. z o.o.Gdańsk654120
68Apps4e Sp. z o.o.Warszawa652026
69Touk Sp. z o.o. S.K.A.Warszawa65180443
70Osin.Co Sp. z o.o. sp.k.Warszawa645773
71Fonet Sp. z o.o.Lublin643796
72Iwin - Softwares Sp. z o.o.Poznań643616
73Rejnet Sp. z o.o.Kobiór6426213
74Vsoft S.A. sp.k.Kraków6431663
75Humansoft Bi Sp. z o.o.Radom642168
76Soho24 Sp. z o.o.Poznań646957
77MCX SYSTEMS Sp. z o.o.Warszawa646140
78Xcomp Sp. z o.o.Szczecin642531
79Evezzar Sp. z o.o.Głogów Małopolski642735
80Delcor Sp. z o.o.Warszawa638339
81QS & S Sp. z o.o.Bielsko-Biała624508
82Ampera Solutions Sp. z o.o.Warszawa6213738
83Biotim Sp. z o.o.Poznań6231204
84Sharptech Sp. z o.o.Białystok626615
85Infinite Dreams Sp. z o.o.Gliwice62120766
86Mk Business Solutions Sp. z o.o.Katowice6224769
87Nankurunaisa Sp. z o.o.Łódź612185
88Jobbay Sp. z o.o.Wrocław6110505
89SWR Sp. z o.o.Gdańsk6152642
90Lendiware Sp. z o.o.Kraków6138984
91Neoinvestment Sp. z o.o.Wrocław619804
92Vercly Sp. z o.o.Warszawa6110097
93Kg Academy Sp. z o.o.Gdańsk601910
94Bitnet Sp. z o.o.Warszawa6018530
95Autoonline Sp. z o.o.Warszawa6092069
96Smart One Sp. z o.o.Warszawa605096
97Rafsoft.Net Sp. z o.o.Wrocław606888
98Talent Finder Sp. z o.o.Warszawa603970
99Radix Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk5975267
100Kruzik 4X4 Tripology Sp. z o.o.Kwidzyn596769
101Gbsc Sp. z o.o.Katowice591902
102Sysadvisors Sp. z o.o.Kraków592932
103Piotr Pasik Consulting sp.k.Szadki592341
104Servus Comp Sp. z o.o.Kraków5916891
105G&L Technologies S.R.O. S.K.A.Katowice5938621
106Cloudfide Sp. z o.o.Warszawa59207658
107Roundbyte Sp. z o.o.Poznań5859832
108Arcadiasoft Chudzik sp.j.Łódź5842258
109Mechanistry Sp. z o.o.Warszawa58124570
110Glm Automatyka Sp. z o.o.Szczury583217
111Livelock Sp. z o.o.Poznań5717006
112Foodsoul Sp. z o.o.Warszawa571483
113K&M Web-Design Sp. z o.o.Starachowice572961
114Idea3 Sp. z o.o.Opole5721707
115RR Media Sp. z o.o.Gdynia5721440
116Ideasoft Sp. z o.o.Kielce575255
117Jung Sp. z o.o.Wrocław572223
118Nazwa.Pl Sp. z o.o.Kraków57985652
119Advertor Sp. z o.o.Biłgoraj573043
120Medycznit.Pl Sp. z o.o.Warszawa564532
121Skycode Sp. z o.o.Wrocław562575
122Brightmedia Łukasz Górka Ewa Przybylak sp.k.Warszawa5634605
123Eb2b Service Sp. z o.o. sp.k.Warszawa5642351
124Plagiat.Pl Sp. z o.o.Warszawa5628933
125Crawlinski Sp. z o.o.Zarajec Potocki5613189
1269livesdata P.S.A.Warszawa56200010
127Togets.Com Sp. z o.o.Bydgoszcz562042
128Infoterra Sp. z o.o.Lublin555802
129Netformers Services Sp. z o.o.Warszawa556929
130Doradcy.It Sp. z o.o.Milanówek552956
131Balius Sp. z o.o.Warszawa5514365
132Aimsoft Sp. z o.o.Warszawa554090
133Codetitans Sp. z o.o.Wrocław553030
134Grupa Pwm Sp. z o.o.Warszawa553743
135Fabrity S.A.Warszawa5418556
136Edios Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój544300
137Pro100it Sp. z o.o.Warszawa544346
138Predictapp Sp. z o.o.Łódź546224
139Solid Code Factory Sp. z o.o.Bielsko-Biała541554
140Chronospace Sp. z o.o.Sopot5459915
141Zepelin Sp. z o.o.Poznań5445090
142Prosferi Sp. z o.o.Warszawa547406
143Aply Sp. z o.o. sp.k.Szczecin5418189
144Alliance Automotive Systems Sp. z o.o.Poznań53156718
145Sygenic Sp. z o.o.Warszawa534399
146Ontp.Net Sp. z o.o.Zielona Góra536469
147Burda Media Home Sp. z o.o.Warszawa5325593
148Kurdst Sp. z o.o.Warszawa5345816
149Successio Sp. z o.o.Białystok5311693
150Glt Innovations Sp. z o.o.Katowice53152305
151Angab Sp. z o.o.Oleśnica533619
152Triple Cleaning Sp. z o.o.Kraków533743
153Eccom Partners Sp. z o.o. sp.k.Warszawa5310826
154Hypetech.pl Sp. z o.o.Wrocław521657
155Bradmax Pinok.Io Sp. z o.o. sp.k.Warszawa525421
156Grosner Development Sp. z o.o.Zabierzów5213155
157Growpro Sp. z o.o.Mysiadło525624
158CD Projekt S.A.Warszawa526844021
159Mirtelli Sp. z o.o.Zielona Góra523436
160Mameloo Sp. z o.o.Łódź522807
161Aangifte24.Com Sp. z o.o.Nowy Sącz523875
162Text S.A.Wrocław521758670
163Extengi Opera Sp. z o.o.Warszawa5213239
164Boet Sp. z o.o.Warszawa522939
165Inoctober Sp. z o.o.Zgierz512529
166Generum Sp. z o.o.Zgierz511419
167Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Digitland W. Wierzba i S Ka sp.j.Kraków5138208
168Loombard J.Charkowski sp.k.Wrocław5113395
169Medsi Sp. z o.o.Wrocław516785
170Nextis Poland Sp. z o.o.Katowice5111927
171Makhova Lesia Sp. z o.o.Warszawa512891
172Datainfo Sp. z o.o.Warszawa5111323
173Eleader Sp. z o.o.Lublin5156571
174Auditoria Sp. z o.o.Śrem512004
175E-Market Group Sp. z o.o.Katowice511833
176Pragmatists Paweł Lipiński sp.k.Warszawa512268
177Gtest Sp. z o.o.Warszawa511703
178I-Comp Sp. z o.o.Skoczów501716
179Black Rack Sp. z o.o. sp.k.Warszawa507674
180Netspace Sp. z o.o.Rzeszów50134838
181Pleso Sp. z o.o.Brąswałd505383
182Creepy Jar S.A.Warszawa50241913
183Govit Sp. z o.o.Warszawa5018184
184Bayt Sp. z o.o. sp.k.Wrocław5018498
185Agai Sp. z o.o.Warszawa5022168
186Knapsack Sp. z o.o.Kraków5018163
187Alliance Technology Polska Sp. z o.o.Poznań49130133
188Efektivo Sp. z o.o.Warszawa4917986
189Xonite Sp. z o.o.Poznań494257
190Programer Centrum Sp. z o.o.Ksawerów4910153
191Roklan Solutions Sp. z o.o.Kraków4910803
192Karpato Sp. z o.o.Wrocław4929366
193Minto Sp. z o.o.Kraków4926252
194Calipso.Pl Sp. z o.o.Zawada497503
195Databros Sp. z o.o. sp.k.Warszawa4913335
196Bhuman Sp. z o.o.Bydgoszcz4971482
197Baselinker Sp. z o.o.Wrocław481078431
198Emdaco Sp. z o.o.Warszawa485173
199Stratslab Ruszczyk Wrzyszcz sp.j.Warszawa4859026
200Artpoldev Sp. z o.o.Warszawa4850935
201Instytut Systemów Publicznych Leszek Sułkowski, Jacek Kowalewicz, Paweł Łaziński sp.j.Warszawa4828137
202Bitskins Sp. z o.o.Katowice476546
203Initii Sp. z o.o.Łódź472767
204Use It Better Sp. z o.o.Gdańsk478884
205Los Internetos Lodziński Seremak S.K.A.Warszawa4725299
206Engine Sp. z o.o.Sopot4710670
207Database Whisperers Rębecki, Rydz, Stawiarski sp.j.Warszawa4732570
208First Ai Sp. z o.o.Nowęcin471932
209Axteam Sp. z o.o.Warszawa472077
210Mida Sp. z o.o.Kraków476434
211Mumplini Sp. z o.o.Jelenia Góra472257
212Jacob Sobota Sp. z o.o.Sanok471815
213E4t Sp. z o.o.Puławy462102
214Almarise Robert Dzido S.K.A.Józefów4618676
215Slsoft Sp. z o.o.Warszawa461672
216Codein Sp. z o.o.Poznań461580
217Kambit Bitel, Świętczak sp.k.Piotrków Trybunalski4617221
218Y Experiment Sp. z o.o.Poznań463035
219Tech Route Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki462521250
220Novaris Sp. z o.o.Warszawa4624171
221E-File Sp. z o.o.Poznań46197442
222Eremite Games Sp. z o.o.Wrocław46156584
223Hf Projekt Sp. z o.o.Wrocław4611890
224Nshift Sp. z o.o.Płock462405
225E-Du.Lek Sp. z o.o.Konin4616655
226Medializer Ltd sp.k.Gdynia4617233
227Zoom Design Sp. z o.o. sp.k.Suchy Las468765
228K3m Sp. z o.o. sp.k.Warszawa463093
229Ibudynek.Com Augustyniak Sp. z o.o.Zakrzewo463207
230Tbd Systemy Informatyczne Sp. z o.o.Kielce459654
231Render Cube S.A.Łódź45102948
232Mmsoft Sp. z o.o.Kraków4516149
233Technicon Sp. z o.o. sp.k.Gliwice451339
234Kmforce Sp. z o.o.Katowice4512577
235Locaji Sp. z o.o.Kraków458373
236Computersoft Sp. z o.o.Wrocław459160
237Dasautomatik Sp. z o.o.Bydgoszcz453065
238Elektroniczne Systemy Sprzedaży Sp. z o.o.Wrocław4489895
239V-Team Sp. z o.o.Warszawa441806
240Airtrade Sp. z o.o.Warszawa442167
241Corcad System Sp. z o.o.Warszawa4417954
242Appliger Sp. z o.o.Kraków449348
243Hipard New Technology Sp. z o.o.Chełmek4343180
244Cad Projekt K&A Sterczała, Sławek sp.j.Poznań4343181
245Bermika Sp. z o.o.Człuchów431299
246Koni Systemy It Sp. z o.o.Elbląg435067
247Easy Bdo Sp. z o.o.Warszawa431558
248Fakturownia Sp. z o.o.Warszawa43162984
249Estigroup Sp. z o.o.Sieraków4314691
250Kylos Sp. z o.o.Łódź4322063
251Enterfam Sp. z o.o.Zielonki-Wieś431255
252Klcenter Sp. z o.o.Kielce432699
253Digital Food Sp. z o.o.Łódź424193
254P - Lan Sp. z o.o. sp.k.Warszawa4213305
255Ime Sp. z o.o.Tarnowskie Góry422619
256Ottimo Apps Sp. z o.o.Warszawa421257
257Medorado Sp. z o.o.Piaseczno4215878
258Wmpl Sp. z o.o.Kraków422758
259Asapdevs Sp. z o.o.Rzeszów425097
260IT Util Sp. z o.o.Toruń42103748
261To Ma Sens Sp. z o.o.Warszawa422252
262Squareit Sp. z o.o.Warszawa423343
263Biobyte Sp. z o.o.Gliwice4211812
264Zakład Projektowania Systemów Komputerowych Orcom Leszek Sułkowski, Jacek Kowalewicz, Paweł Łaziński sp.j.Warszawa4235380
265Eurometer Poland Sp. z o.o.Kraków4212992
266Soft4pm Sp. z o.o.Wieluń422499
267E-Turysta Sp. z o.o. sp.k.Kraków4213580
268Played With Fire Sp. z o.o.Kraków4216173
269Ad Info Sp. z o.o.Warszawa4115010
270Infobase Systemy Informatyczne Milczarek i Wspólnicy sp.j.Turek415499
271New Tech Holding Sp. z o.o.Rzeszów4124262
272Ksb Consulting Sp. z o.o.Katowice411308
273Comarch Cloud S.A.Kraków41120988
274Procenter Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.Rąbień419953
275Medical Art Group Sp. z o.o.Warszawa417699
276Spawdoo Sp. z o.o.Katowice413444
277Murdio Technologies Sp. z o.o.Warszawa4116722
278Bestprojects Sp. z o.o.Łódź4110953
279B-Labs Sp. z o.o.Gdańsk4183447
280Indata.Systems Sp. z o.o.Warszawa4140864
281Jasny Pl Sp. z o.o.Czeladź416183
282Fanimani Sp. z o.o.Poznań416495
283Faf Global Company Sp. z o.o.Warszawa41472367
284Ilife Gk Sp. z o.o.Kraków411335
285Reilabs Sp. z o.o.Warszawa4024135
286Vocapp Sp. z o.o.Warszawa408797
287Radeal Sp. z o.o.Michałowice401802
288REV Group Sp. z o.o.Kraków405781
289Dlubal Software Sp. z o.o.Katowice4022649
290Hotelsystems Sp. z o.o.Jelenia Góra402992
291Enginum Sp. z o.o.Warszawa403844
292Control Design Sp. z o.o.Opole407825
293Pwsk Sp. z o.o.Zabrze4039663
294Cloudlimber Sp. z o.o.Kraków403734
295Devchain Sp. z o.o.Warszawa401006
296Vspec Sp. z o.o.Żukowo401232
297Arhat Sp. z o.o. Sp.K.Warszawa401809
298Usługi Informatyczne Info-System Roman i Tadeusz Groszek sp.j.Legionowo4055987
299Pppip Sp. z o.o.Warszawa401467
300Michał Cieśla Sp. z o.o.Ustrzyki Dolne402675
301Woohoo.Pl Sp. z o.o.Radom407868
302Akati Sp. z o.o.Opole4023814
303Imeri Sp. z o.o.Kraków404976
304Softman S.A.Piaseczno39130190
305Ov Grupa Sp. z o.o.Gdańsk39102122
306Eb2b Sp. z o.o.Warszawa3913424
307Crowdsale Sp. z o.o.Warszawa392855
308Grupa IT S.A.Gdańsk394171
309Heyguys Sp. z o.o.Sosnowiec3916939
310Top - Team TT Sp. z o.o.Warszawa3933251
311Devroom Sp. z o.o.Brwinów3911269
312Ageno Sp. z o.o.Bielsko-Biała3926063
313Koncept Usługi Projektowe Sp. z o.o.Oświęcim391920
314Web Code Topolski sp.k.Warszawa395688
315Sh Tax Group Sp. z o.o.Katowice394115
316Rivet Group Sp. z o.o. sp.k.Warszawa399281
317A'Propos Sp. z o.o.Katowice39955
318Svevn Poland Sp. z o.o.Poznań381765
319Vestiacom P.S.A.Warszawa387384
320Delante Marketing Sp. z o.o.Kraków3890716
321Mobiem Sp. z o.o.Warszawa3854712
3224A Services Sp. z o.o.Gliwice38935
323Bass Group Sp. z o.o.Wrocław382688
324Itbsc Sp. z o.o.Warszawa381681
325Almado Sp. z o.o.Warszawa383433
326Akena Sp. z o.o.Kielce3839023
327Synergy Codes Sp. z o.o.Wrocław386070
328Dtk&W Zespół Ogłoszeniowy Sp. z o.o.Warszawa3826029
329Storservice Sp. z o.o.Szczecin385556
330Amb Software It Services Sp. z o.o.Zielona Góra38137220
331Gk Pro Sp. z o.o.Sobótka3816304
332MZN Property S.A.Warszawa3897245
333Optima Sp. z o.o.Poznań381259
334Grupa Pracuj S.A.Warszawa382248018
335Clouds On Mars Services Sp. z o.o.Warszawa384338
336Ethica Business Sp. z o.o.Warszawa3724471
337Merkandi Aukcje Pańków i WspólnicyWarszawa3724300
338Ftip Sp. z o.o.Wrocław372102
339Netsoft Sp. z o.o.Kraków371351
340Stillsec Technology Sp. z o.o.Kraków373561
341Intaxo Sp. z o.o.Tarnowskie Góry373175
342Hearme Sp. z o.o.Lublin379118
343Navigator It Sp. z o.o. sp.k.Częstochowa3716069
344Logonet Sp. z o.o.Bydgoszcz3716016
345Franz Kruger Sp. z o.o.Warszawa372714
346Kamsoft S.A.Katowice371592053
347Sevencomp Sp. z o.o.Swarzędz372373
348Logic Net Systemy It Kubiak Sztuk sp.k.Szczecin375996
349Predictes Sp. z o.o.Warszawa3719365
350Toogether Sp. z o.o.Warszawa372550
351Dolnośląski Zakład Technologii Informatycznych Sp. z o.o.Wrocław371991
352Diagnova Technologies Sp. z o.o.Wrocław374694
353Informatyka Bogusławski Sp. z o.o. sp.k.Poznań371184
354AZ.PL Sp. z o.o.Szczecin3740220
355Vosfactures Sp. z o.o.Warszawa3612898
356Digital Operations S.A.Łódź36100384
357Contina Sp. z o.o. sp.k.Katowice3611963
358It-Mobile Sp. z o.o.Gdańsk362168
359Softlog Sp. z o.o. sp.k.Wrocław3672462
360Mobi - Com Polska Sp. z o.o.Warszawa364182
361Geotechnology Nowak It Services sp.k.Warszawa3627968
362Eko-Radca Sp. z o.o.Tarnów365102
363Nanocoder Sp. z o.o.Rzeszów361305
364M2data Sp. z o.o.Marki3619076
365C-Aim Software Sp. z o.o.Warszawa366993
366Doit Sp. z o.o.Szczecin3611815
367B - Telco Sp. z o.o.Gdańsk3696421
368Bsa Dulski sp.k.Lubliniec3613248
369Finbi Sp. z o.o.Warszawa366928
370Public24.Ai Sp. z o.o.Wrocław369260
371Seonet Polska Sp. z o.o.Lipnica365415
372Deteo Sp. z o.o.Przeworsk354230
373Futturo Sp. z o.o.Papowo Toruńskie355619
374Talon Sp. z o.o.Rokocin351493
375Systemeg Sp. z o.o.Wrocław3549476
376Bypixel Sp. z o.o.Łódź351366
377Pakenprax Sp. z o.o.Kraków355576
378Rfconnect Sp. z o.o.Warszawa356194
379Bersi Sp. z o.o.Bydgoszcz3518602
380Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A.Tarnów3548662
381Iteron Sp. z o.o.Warszawa351498
382Bzb Partners Sp. z o.o.Warszawa352040
383E-Gminy Sp. z o.o.Bielsko-Biała352883
384Pilch i Pilch Sp. z o.o.Lublin35839
385Less Is More Sp. z o.o.Warszawa352244
386Searchstream Sp. z o.o.Rzeszów352140
387Smartdigo Sp. z o.o.Wiązowna3512980
388Misys Poland Sp. z o.o.Warszawa35146392
389Explitia S.A.Piekary Śląskie3514361
390ITS Systems Sp. z o.o.Żory352422
391Alan Systems Investment Sp. z o.o.Katowice3515239
392Skoring Bs Sp. z o.o.Kraków351951
393Antdata Sp. z o.o. sp.k.Poznań3546889
394Port Blue Sky Sp. z o.o. sp.k.Warszawa3533697
395Patronusec Sp. z o.o.Poznań3524667
396Milstar Sp. z o.o.Warszawa3420863
397Mobile Soft Sp. z o.o.Kraków342284
398Callstack.Io Sp. z o.o.Wrocław34458764
399Softmed Sp. z o.o.Kraków348018
400Sealed Software Sp. z o.o.Warszawa341113
401Multimedia Communication Sp. z o.o.Kraków349812
402Finanteq S.A.Lublin34232623
403Viktio Sp. z o.o.Warszawa343898
404Modwise Sp. z o.o.Rzeszów343293
405Modesoft Sp. z o.o.Gliwice342836
406Redway Sp. z o.o.Warszawa344551
407Dyna-Soft Sp. z o.o.Warszawa3417056
408Icthub Tomasz Derdej sp.k.Warszawa345916
409Engenious Group Sp. z o.o.Kraków342425
410Unitest Marine Simulators Sp. z o.o.Gdynia3431974
411100sw Sp. z o.o.Gdańsk3428416
412Phogis Sp. z o.o.Mała Nieszawka343711
413Bluebrain Services Sp. z o.o.Kraków347100
414Kryptos72 Sp. z o.o.Warszawa341284
415Meteoryt Sp. z o.o.Warszawa344945
416Rema Plast Sp. z o.o. Sp. z o.o.Olchowo342523
417Ratmon Sp. z o.o.Kraków3414829
418Ventortech Sp. z o.o.Warszawa3419438
41996volt Sp. z o.o. sp.k.Wieliczka3416476
420Magnimodi Sp. z o.o.Wrocław346287
421Ax3 Sp. z o.o.Katowice3425618
422Jnj Automatyka Sp. z o.o. sp.k.Łódź345751
423Codecoup Sp. z o.o.Wrocław3424564
424Streamsoft D.Chojnacki i Wspólnicy sp.j.Zielona Góra3491569
425Atd Software Sp. z o.o. sp.k.Wrocław3410403
426Rd Projekt Sp. z o.o. sp.k.Warszawa3418855
427Rtnet Sp. z o.o. sp.k.Poznań338550
428Kruko Global Sp. z o.o.Rzeszów333411
429Prismaware Sp. z o.o.Kraków336853
430Vba Sp. z o.o.Wrocław3311934
431Tytan Sp. z o.o.Poznań3311778
432Glp Sp. z o.o.Wrocław333767
433Heuthes Sp. z o.o.Warszawa33121284
434Atrona Sp. z o.o.Poznań3316097
435Allvoice Sp. z o.o.Warszawa3317535
436X-Formation Sp. z o.o.Kraków3331899
437Geek Soft Sp. z o.o.Warszawa3336573
438Composable Security Sp. z o.o.Kraków333595
439Jet Toast Siemiński Głodowski sp.k.Warszawa331729
440Synergia Digital Solutions Sp. z o.o.Gdynia331945
441Infobiznes Sp. z o.o.Warszawa335217
442Unit4 Polska Sp. z o.o.Wrocław33986555
443Skyray Sp. z o.o.Warszawa331620
444Freshmail Sp. z o.o.Kraków3355200
445Innotec Sp. z o.o.Lublin3333681
446It. Norcom Sp. z o.o. sp.k.Poznań3326960
447Ovoo Energy Sp. z o.o.Kraków332789
448True Solutions Sp. z o.o.Poznań332541
449Engenious Pl Sp. z o.o.Kraków333441
450Enjoy Studio S.A.Warszawa338273
451Media Lubaczowskie Sp. z o.o.Lubaczów331714
452Eison Sp. z o.o.Łomianki Dolne339817
453Inonecar.Com Sp. z o.o.Oleśnica331162
454Palatable Sp. z o.o.Poznań332140
455Woj-Tech Services Sp. z o.o.Zwonowice321087
456Outmatic P.S.A.Warszawa3235125
457Softmaks.Pl Sp. z o.o.Bydgoszcz3211476
458Lista Przetargów Ostrach sp.k.Warszawa326365
459Atiko Sp. z o.o.Poznań325781
460Pxp Shape Sp. z o.o.Kraków323836
461Konrad Sp. z o.o.Łódź323418
462Embs Group Sp. z o.o.Kraków321864
463Ipracujzdalnie.Pl Sp. z o.o.Rzeszów3216528
464Atisoft Sp. z o.o.Warszawa3215940
465Inspirel Sp. z o.o.Otrębusy32981
466Avotechs Sp. z o.o.Warszawa322111
467Develos Ratajczak Gajos S.K.A.Jankowo Gdańskie324012
468Monere Sp. z o.o.Warszawa325010
469Lucky Ossa Sp. z o.o.Warszawa32976
470Glosslin Sp. z o.o.Poznań322747
471Motofocus Alfred i Małgorzata Franke sp.k.Warszawa3217177
472Elit Partner Sp. z o.o.Pabianice324001
473Infotower Business Solutions Sp. z o.o.Gliwice327351
474Domainhub Sp. z o.o.Warszawa326137
475Promodigy Polska Sp. z o.o.Gdańsk326323
476Niwart Sp. z o.o.Warszawa322277
477Grupa Olx Sp. z o.o.Poznań325995161
478Grc Solutions Sp. z o.o.Wrocław323284
479Simora Sp. z o.o.Katowice3210821
480Prointegra S.A.Katowice3240405
481LIS Polska Sp. z o.o.Pszczyna3229495
482Dział Prawny Sp. z o.o.Warszawa32915
483Green ACS Sp. z o.o.Wrocław322694
484Ośrodek Informatyki w Bydgoszczy - Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.Bydgoszcz3212735
485E-Integra Sp. z o.o. sp.k.Nowa Biała3212187
486Strategix Cft Sp. z o.o.Poznań32847
487P.P.H.U. Eltronic Sp. z o.o.Warszawa324207
488Saas Systems Sp. z o.o.Toruń321465
489Hansaworld Poland Sp. z o.o.Warszawa3211120
490It Software Sp. z o.o.Zalasewo3211832
491Unitem Software Sp. z o.o.Wrocław326015
492Thecamels Sp. z o.o.Łódź329498
493Mar-Systems M. Andrykowski sp.k.Bydgoszcz3212379
494Telekom Data Sp. z o.o.Gdańsk31218209
495Rapid Development Sp. z o.o.Warszawa31901
496Firetms.Com Sp. z o.o.Rybnik3146622
497Widelab. Krystian Słowiński, Michał Parulski sp.k.Gdańsk3161469
498B-Connected Sp. z o.o.Kornice3151871
499Turingsolutions Sp. z o.o.Gdańsk312893
500Gbk Solutions Sp. z o.o. sp.k.Katowice316539
501Engi.Pl Sp. z o.o.Tychy311739
502Robbo Professional Sp. z o.o.Wilcza Góra3118357
503Iland Peak Sp. z o.o.Poznań311269
504Daon PL Sp. z o.o.Bielany Wrocławskie31603
505Tradiss Piotrowski-Iwaniuk sp.j.Katowice3122039
506Tatranet Sp. z o.o.Zakopane313216
507Axence Sp. z o.o. sp.j.Kraków3173968
508Sharp Edge Sp. z o.o.Kraków311084
509Original Idea Sp. z o.o.Wrocław311985
510Xtend New Media Sp. z o.o. sp.k.Kraków3119199
511Edat.Pl Sp. z o.o.Kielce313067
512Przedsiębiorstwo Techniczno - Handlowe Eurotronic Sp. z o.o.Poznań31144008
513Fotka Sp. z o.o. sp.k.Elbląg3114039
514Aim Solutions Sp. z o.o.Święta Katarzyna314939
515Pitax Sp. z o.o.Warszawa3119399
516Inf-Bud Sp. z o.o.Legionowo31912
517Techsolution Sp. z o.o.Gdańsk311188
518Tech Lake Systems Sp. z o.o.Kraków315361
519Vercom S.A.Poznań31951460
520Sisq Sp. z o.o.Warszawa304728
521Transkomp Sp. z o.o.Rzeszów306094
522Kurowski Moszczyński S.K.A.Warszawa3020647
523Astarium Sp. z o.o.Warszawa3072297
524Grupa Kmk Sp. z o.o.Katowice3020869
525Md Online Sp. z o.o.Warszawa3012892
526Calcio Sp. z o.o.Inowrocław301951
527Safekiddo Sp. z o.o.Warszawa3017699
528Qvver Technology Sp. z o.o.Chybie304476
529Source Code Control Polska Sp. z o.o.Wałbrzych309476
530Alan Systems Sp. z o.o.Rybnik30147887
531Flying Bisons Technology Sp. z o.o.Warszawa307139
532It Lea Sp. z o.o.Warszawa302487
533Connecto Sp. z o.o. sp.k.Sosnowiec3013630
534Empireum-It Sp. z o.o.Warszawa301928
535Unilink Poland Sp. z o.o.Września309436
536Activy Sp. z o.o.Warszawa3011210
537Noweit Sp. z o.o.Otwock30778
538Commint Sp. z o.o.Nowa Iwiczna301935
539Amberbit Sp. z o.o.Białystok304831
540Spark Digitup Sp. z o.o.Kraków309906
541SAPMD Sp. z o.o.Złotniki3034886
542Appsilon Sp. z o.o.Warszawa3085204
543The Secure Lewicki sp.k.Warszawa3012229
544Veloce Software Sp. z o.o.Warszawa3021318
545Paxbyte Sp. z o.o.Wrocław3012628
546Jsl It Consulting Sp. z o.o.Warszawa30394
547Mobilove Sp. z o.o.Warszawa30951
548Sadowski Software Sp. z o.o. Sp.K.Grudziądz305643
549Akrosoft Sp. z o.o. sp.k.Toruń304601
550Radbrackets Sp. z o.o.Wrocław3025926
551Gl-Soft Sp. z o.o.Widna Góra295860
552Zever It Solution Sp. z o.o.Gdańsk292582
553Hildir Sp. z o.o.Wrocław2912585
554Seology Sp. z o.o.Gliwice295242
555Astertom Sp. z o.o.Kraków291397
556Yzee Sp. z o.o.Kraków2936686
557Mobile Madness Sp. z o.o.Rzeszów292972
558Sanddev Sp. z o.o.Wrocław2913624
559Nordasys Sp. z o.o.Gdańsk291785
560Mim Sp. z o.o.Warszawa294891
561Navisoft Sp. z o.o.Jankowice2910706
562Mediatool Sp. z o.o.Warszawa298820
563Ganu Sp. z o.o. sp.k.Kielce2911811
564Programado Sp. z o.o.Poznań292538
565Triheadz Sp. z o.o.Rybnik293458
566Pharmindex Poland Sp. z o.o.Warszawa2960405
567Ascron Software Sp. z o.o.Warszawa2911646
568Initius Projekty Sp. z o.o.Kraków2920639
569XMIS Sp. z o.o.Warszawa2910820
570Support 4 Health Sp. z o.o.Szczecinek291787
571Wirtualna Polska Media S.A.Warszawa292432184
572Masterlife Solutions Sp. z o.o.Warszawa29129819
573Rnd Roth & Dietrich Sp. z o.o.Wrocław299056
574Softnet Sp. z o.o.Kraków29247079
575Protrainup Sp. z o.o.Chorzów2916891
576Itsky Sp. z o.o.Warszawa295598
577Sec4b Sp. z o.o.Poznań292115
578Gudym Polska Sp. z o.o.Kraków291244
579Centrum Wspierania Innowacji Novotec Sp. z o.o.Warszawa291629
580Infinis Sp. z o.o.Racibórz295752
581Advanced Administrations Sp. z o.o.Warszawa2913284
582Nefeni Sp. z o.o.Poznań2984241
583Jms Technology Sp. z o.o.Warszawa297142
584Frontier C/B Systems Sp. z o.o.Gdańsk295663
585Am So Digital Sp. z o.o.Reda292873
586Clavo Studio Graficzne Sp. z o.o.Sochaczew291109
587Nordic Semiconductor Poland Sp. z o.o.Kraków29120546
588Verestro S.A.Warszawa29158494
589Biosys Sp. z o.o.Sucha Beskidzka2912111
590NGCS Sp. z o.o.Poznań29107654
591Websky Sp. z o.o.Białystok293698
592Karpinski Sp. z o.o.Warszawa281608
593Vipera Games Sp. z o.o.Opole281936
594At Ample Sp. z o.o.Gdańsk282933
595Acznowy Sp. z o.o.Gdańsk281328
596Adith Technologies Sp. z o.o.Szczecin282324
597Spicesolutions S.A.Lublin285627
598Bulkowski Research Sp. z o.o.Wrocław285624
599Data Evolution Labs Sp. z o.o.Wrocław283440
600BTC Sp. z o.o.Szczecin2831776
601Grupa Improve Sp. z o.o.Poznań281995
602Łukasz Łażewski Informatics S.K.A.Warszawa28105985
603Infoconsulting Group Sp. z o.o.Warszawa2860758
604Trimtab Sp. z o.o.Warszawa2823407
605L Design Sp. z o.o. sp.k.Busko-Zdrój284027
606Fpwd Sp. z o.o.Kraków285405
607Scriptfactory Sp. z o.o.Warszawa287668
608Niebezpiecznik Sp. z o.o.Kraków283526
609Opt&Vk Sp. z o.o.Klaudyn282521
610Aseti Sp. z o.o.Warszawa2816189
611Primeon Sp. z o.o.Warszawa2812211
612Normand Sp. z o.o.Poznań283491
613Mateusz Group Sp. z o.o.Otwock282630
614Ink Solutions Sp. z o.o.Kraków287923
615Klein Sp. z o.o.Chorzów281237
616Cumulusit Sp. z o.o.Warszawa285586
617Dragonfly.Pl Sp. z o.o.Wrocław289954
618Time One Sp. z o.o.Warszawa282416
619Gsoc Sp. z o.o.Warszawa283457
620UIBS Teamwork Skowron Fiegler sp.k.Gliwice2825294
621Activenow Sp. z o.o.Warszawa2825140
622Webtom.Pl Sp. z o.o.Piła2810536
623U-Fin Sp. z o.o.Łódź2718903
624Morgan Suisse Sp. z o.o.Kraków274329
625Way2send Sp. z o.o.Warszawa2713932
626Old Technologies Sp. z o.o.Biłgoraj271773
627V-Speed Sp. z o.o.Oborniki Śląskie279087
628Nero Computing System Sp. z o.o.Chorzów271542
629Enformatic Systems Sp. z o.o.Rzeszów2720820
630Robot Gentleman Sp. z o.o.Poznań2741946
631Forterro Polska Sp. z o.o.Katowice27281391
632Emer.Co Sp. z o.o.Łódź272032
633Kasper Komputer Sp. z o.o.Kalisz279215
634Archman Sp. z o.o.Kraków279333
635Mserwis Sp. z o.o.Wrocław272259
636Solidstudio Sp. z o.o.Kraków2751244
6373e Kolczyński, Liżewski, Gędziorowski, RostockiWarszawa2772218
638Obligacje.Pl Sp. z o.o.Warszawa272033
639Ślebzak-Cebula Sp. z o.o.Poznań27365
640Xtend New Media Sp. z o.o.Kraków2720645
641Blacklight Sp. z o.o.Piaseczno272163
642LH.PL Sp. z o.o.Poznań2785410
643Oxito Sp. z o.o.Lublin271227
644MICROSOFT Sp. z o.o.Warszawa271755625
645Temed Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza2710024
646Codefusion Sp. z o.o.Opole2722604
647Usługi Informatyczne Szansa Sp. z o.o.Bielsko-Biała2762094
648Constructly Sp. z o.o.Warszawa27702
649Slytech.Net Sp. z o.o.Gdynia27504
650Velocity Creators Sp. z o.o.Lublin2714270
651GO ERP Sp. z o.o.Tarnów2710892
652Securivy Sp. z o.o.Poznań273858
653Vector Software Sp. z o.o.Warszawa2773574
654Uis Polska Sp. z o.o.Kraków271743
655Sms Central Sp. z o.o.Zielona Góra27896
656Hdx Sp. z o.o.Warszawa272059
657Ifk365 Sp. z o.o.Warszawa272014
658Spyrosoft Connect S.A.Wrocław2732811
659Jml Sp. z o.o.Ostrołęka273274
660Btk It Sp. z o.o.Warszawa273048
661Sip Serwis Sp. z o.o.Piła276846
662Masbit Sp. z o.o.Łomianki276671
663Sofixit Sp. z o.o.Wrocław2724706
664Afine Sp. z o.o.Warszawa2714947
665Nnv Sales Sp. z o.o.Olsztyn274224
666Aim-Studio Sp. z o.o.Wrocław272079
667Terra It Sp. z o.o.Prałkowce263671
668Safes Sp. z o.o. sp.k.Kraków2611313
669Amilus Sp. z o.o.Chełmno263977
670Homedeals Sp. z o.o.Warszawa261968
671Tantalit Sp. z o.o.Warszawa264968
672Ruby Logic Poland Sp. z o.o.Bielsko-Biała265024
673Rawvision Sp. z o.o.Tczew263215
674Icm Software Sp. z o.o.Wrocław26935
675Storkjet P.S.A.Katowice2624659
676Cyberrescue Sp. z o.o.Warszawa269971
677Data Pal Sp. z o.o.Kraków262577
678Evolpe Software Sp. z o.o.Poznań265729
679RS Engineering Sp. z o.o.Strzelce Opolskie2641358
680Sator Sp. z o.o.Gdańsk261543
681Dative Sp. z o.o.Wrocław263961
682Polcom Sp. z o.o.Skawina26229493
683Farmaprom Medyczne Bazy Danych Sp. z o.o.Kraków2624451
684Ekspert Systemy Informatyczne Marchelewski, Cierpica, Dzik sp.k.Szczecin2621505
685Kambu Sp. z o.o.Raciborowice2613881
686Comati Sp. z o.o.Warszawa26536
687GSTN Consulting Sp. z o.o.Rzeszów2639611
688Cargo.Pl Sp. z o.o.Warszawa26934
689Mergesoft Sp. z o.o.Poznań2621828
690Camdivision Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów2617569
691Aec Design Sp. z o.o.Warszawa261616
692Arcte Sp. z o.o.Wrocław261546
693Alrauna Studio Sp. z o.o.Kraków261096
694Magic Leaf Sp. z o.o.Katowice26493
695Double-K Consulting Sp. z o.o.Warszawa266268
696Zlokalizujauto.Pl Sp. z o.o.Częstochowa26911
697Timechain Sp. z o.o.Kraków25911
698Soft4pro Sp. z o.o.Warszawa251673
699Info-Ekspert Sp. z o.o.Warszawa2553394
700Narf Sp. z o.o.Warszawa25818
701Webhostingtalk.Pl Sp. z o.o.Kraków252093
702Codespheric Sp. z o.o.Warszawa2511681
703Gaiaa Sp. z o.o. sp.k.Poznań251164
704Lena Sp. z o.o.Stargard252223
705Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Wis A. Walenczykowski, W. Olkiewicz sp.j.Bydgoszcz2517255
706Martko & Associates Software House Sp. z o.o.Poznań2513627
707M-Toolbox Sp. z o.o.Warszawa251111
708Net Systems It Group Sp. z o.o. sp.k.Warszawa25787
709Dclog Sp. z o.o.Warszawa2531592
710Pragma Software Solutions Sp. z o.o.Warszawa251705
711Mab Sp. z o.o.Poznań25865
712Brands Manago Sp. z o.o.Dęblin2513197
713Devcodi Sp. z o.o.Rzeszów251509
714NETWISE S.A.Warszawa25103174
715Litpay Sp. z o.o.Warszawa256331
716Decylion Sp. z o.o.Rzeszów252745
717Propeller Plan Sp. z o.o.Poznań253402
718Crmexpert Sp. z o.o.Warszawa254774
719Kancelaria Taranowicz Sp. z o.o.Kraków251846
720Mymenu Sp. z o.o.Warszawa257371
721Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.Warszawa251247427
722Biostat Sp. z o.o.Rybnik2551263
723Select4tech Sp. z o.o.Koszalin254875
724Cope Sp. z o.o.Warszawa2513146
725Paidwork Sp. z o.o.Podzamcze256376
726Ptv Mobility Poland Sp. z o.o.Warszawa2515936
727N-Educatio Sp. z o.o. sp.k.Zielątkowo253717
728S5 Consulting Poland Sp. z o.o.Wrocław259376
729Talem Technologies Sp. z o.o.Bydgoszcz254963
730Logifact - Systems Sp. z o.o.Warszawa2547845
731Trade Software & Consult Sp. z o.o.Warszawa256493
732Metafox Sp. z o.o.Półczno251783
733Eightbits Sp. z o.o.Opole254754
734eRecruitment Solutions Sp. z o.o.Warszawa25147109
735Intera Sp. z o.o.Rybarzowice2511596
736Ev Charge Partner Polska Sp. z o.o.Szczecin251649
737Solution Forge Sp. z o.o.Lublin25908
7382p-Info Sp. z o.o.Kielce252321
739Gate-Software Sp. z o.o.Tarnów2527241
740Praesens Sp. z o.o.Warszawa257879
741Eduapps Group Sp. z o.o.Lublin259520
742Errant Photon P.S.A.Warszawa256671
743Codedose CDX Sp. z o.o. sp.k.Wrocław2518058
744Dawone Hotel Integrator Sp. z o.o.Kraków257976
745Selmo Sp. z o.o.Kraków2439116
746Wikidot Inc. S.A. Oddział w PolsceToruń249028
747Tanuka Sp. z o.o.Gołuski243396
748Sonnis Sp. z o.o.Gdańsk24821
749Datacomplex Sp. z o.o. sp.k.Kraków242772
750Erpcom Sp. z o.o.Szczecin245926
751Web Innovative Software Sp. z o.o.Wrocław2460808
752Trading Solutions Sp. z o.o.Łódź2428044
753Software Mind Nordics Sp. z o.o.Kraków2488472
754Netsystem Sp. z o.o.Krośniewice24824
755Rival Group Sp. z o.o.Warszawa246503
756Lc Soft Sp. z o.o.Bydgoszcz242255
757QRTB Sp. z o.o.Warszawa241423
758Operibus Sp. z o.o.Wrocław2416617
759Formsoft Sp. z o.o.Wrocław2417457
760Itmagination Sp. z o.o.Warszawa24261833
761Surfer Sp. z o.o.Wrocław24181234
762System Design Sp. z o.o.Warszawa241381
763Event Ui Sp. z o.o.Olsztyn241859
764Widziszwszystko Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski2433128
765Professnet Usługi Informatyczne Sp. z o.o.Warszawa2414849
766Wytwórnia Telewizyjno-Filmowa Alfa Sp. z o.o.Szczecin245791
767Finpay Sp. z o.o.Częstochowa2412524
768Hah Sp. z o.o.Poznań2414839
769Glen Sp. z o.o.Kraków245876
770Qcadoo Limited Sp. z o.o.Kraków242916
771Asseco Poland S.A.Rzeszów246470466
772Prebytes Sp. z o.o. sp.k.Leżajsk2411359
773SYGNITY S.A.Warszawa24891342
774Atenbi Sp. z o.o.Warszawa242392
775Itworks Sp. z o.o.Stare Bielice241047
776Cloudsintegrator Sp. z o.o.Katowice24913
777Aircomputers Sp. z o.o.Mrągowo241101
778Gospodarka Morska Sp. z o.o.Gdańsk2414375
779Bn System Sp. z o.o.Kraków242743
780Komster Sp. z o.o.Warszawa2479407
781Smartdev Sp. z o.o.Bielsko-Biała241587
782Commit Polska Sp. z o.o.Rzeszów2414536
783Voxcommerce Group Sp. z o.o.Warszawa2415152
784Artreal Sp. z o.o.Lublin242850
785Monster Couch Sp. z o.o.Poznań2427401
786Mjz - Technical Consulting Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki243596
787Pcdata Sp. z o.o.Świdnica241170
788Alligo Sp. z o.o. sp.k.Warszawa2413126
789Fin-Hub Sp. z o.o.Lublin247505
790Unlimited Development Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza241902
791Bee-Tech Sp. z o.o. sp.k.Błonie243296
792Calamari Sp. z o.o. sp.k.Warszawa2419343
793Sonda Sp. z o.o.Jaworznia241867
794P88 Sp. z o.o.Stargard231871
795Absysco Sp. z o.o.Bydgoszcz2335009
796Itnetic Sp. z o.o.Warszawa23751
797Craftweb Sp. z o.o.Lednogóra23608
798S.I.A. Sp. z o.o.Warszawa2320710
799Comnet Sp. z o.o.Kraków235379
800Tfb Group Sp. z o.o.Kraków239536
801Modvise Sp. z o.o.Warszawa2317434
802Tech-Progress Sp. z o.o.Łódź2316088
803Protopia Sp. z o.o.Warszawa233369
804Mantis Polska Sp. z o.o.Kraków237585
805Murphysoft Sp. z o.o.Gdańsk233691
806Mext.Pl Sp. z o.o.Baranów232299
807M. Media Dom Mediowy Sp. z o.o.Warszawa232226
808Property Group Sp. z o.o.Warszawa23174439
809Fixit S.A.Kraków2397220
810Flying Dynamite Sp. z o.o.Sosnowiec231176
811Deloitte Digital BPO Sp. z o.o.Warszawa2323287
812Illusion Ray S.A.Szczecin236293
813Adminbrothers Sp. z o.o. sp.k.Tarnów238089
814Smf Poland Sp. z o.o.Warszawa234309
815Think Project Polska Sp. z o.o.Warszawa2313044
816Eset Polska Sp. z o.o.Kraków23111395
817Ubit Sp. z o.o.Cybulice Małe231776
818Sempertech sp. z o.o.Stalowa Wola232143
819Websin Sp. z o.o.Rzeszów234338
820Mcm Invest Sp. z o.o.Poznań2310846
821Home.Pl Sp. z o.o.Szczecin23555363
822WSM Europa Sp. z o.o.Warszawa234487
823Micro Solutions Sp. z o.o.Wrocław2337437
824Core-It Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza231394
825Novomatic Technologies Poland Sp. z o.o.Zabierzów23448746
826Gfsoft Sp. z o.o.Częstochowa232205
827Adksolid Sp. z o.o.Włodawa231500
828Prking Sp. z o.o.Warszawa2318580
829Easy Soft It Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski232374
830Simmundi Sp. z o.o.Warszawa232474
831Sky Stork Sp. z o.o.Warszawa235336
832Wama Soft Sp. z o.o.Olsztyn2316206
833Bcmlogic Solutions Sp. z o.o.Warszawa237070
834Qrmaint Sp. z o.o.Kraków2313512
835Adrenalina Consulting Sp. z o.o. sp.k.Warszawa238238
836Mayeryn Sp. z o.o.Gdańsk237358
837Telbit -Teleinformatyka Sp. z o.o.Starogard Gdański2317853
838Grand Parade Sp. z o.o.Kraków23241778
839Consider IT Sp. z o.o.Warszawa23514
840Monolit Media Sp. z o.o.Wrocław231764
841DPK System Sp. z o.o. sp.k.Wieliczka2313759
842Afnet Sp. z o.o.Kraków235107
843Vemicon P.S.A.Warszawa23931
844Upstream Solutions Sp. z o.o. sp.k.Warszawa2319257
845Leviatan Data Services Sp. z o.o.Wrocław2221443
846Sdncenter Sp. z o.o.Warszawa2228466
847Opti-Net System Sp. z o.o.Opole223104
848Nnv Contact Sp. z o.o.Olsztyn224578
849Gorepair Sp. z o.o.Kraków225340
850Selkea Sp. z o.o. sp.k.Aleksandrowice2240219
851Giax It Sp. z o.o.Bartąg225167
852Tradent Sp. z o.o.Lublin221852
853Infralogy Sp. z o.o.Wrocław221603
854Optima.Systems Sp. z o.o.Gliwice221826
8554ls Sp. z o.o.Poznań224819
856Sksoft Sp. z o.o.Wrocław223821
857Riotters Sp. z o.o.Szczecin2210061
858Mol Sp. z o.o.Gdynia2213707
859Norsys Sp. z o.o.Kraków228111
860Clinical Trials Solutions Sp. z o.o.Warszawa223065
861Raving Bots Sp. z o.o.Wrocław222904
862Yummy Factory Sp. z o.o.Sopot222793
863Alebilet Sp. z o.o.Warszawa2222870
864Soldevelo Sp. z o.o.Gdynia2241324
865Neooxet Sp. z o.o.Warszawa221329
866Grupa Euro Heród sp.k.Kraków2220111
867ITVIP Sp. z o.o.Gdańsk222024
868Eveo Sp. z o.o.Kraków2228245
869Jbr Sp. z o.o.Bielsko-Biała2224485
870Inloop Stiller Sp. z o.o.Zielona Góra22727
871Infilab Krzysztof Flis sp.k.Toruń222373
872Loyaltyplant Polska Sp. z o.o.Warszawa22934
873Tratif Sp. z o.o.Wrocław229272
874Ekwanto Consulting Sp. z o.o.Poznań222777
875Cyberczad Sp. z o.o.Bielsko-Biała22766
876Stinet Sp. z o.o.Warszawa2240157
877Software Mansion S.A.Kraków22324889
878Elvys Polska Sp. z o.o.Gdańsk229915
879It Prime Sp. z o.o.Ostrów Mazowiecka22906
880Smartsoft Sp. z o.o.Wrocław22933
881Webinterpret Poland Sp. z o.o.Warszawa2235035
882Baseline Sp. z o.o. sp.k.Kraków2214396
883Careo Software Sp. z o.o.Warszawa22571
884Pirxon Vindiflow Sp. z o.o.Gdańsk223331
885Ulan Software Sp. z o.o.Wrocław225053
886Gothika Sp. z o.o.Katowice226495
887Felg Software Sp. z o.o.Kraków2224123
888Bluesoft Sp. z o.o.Warszawa22831183
889T2s Sp. z o.o.Warszawa2277951
890Kll Informatyka Sp. z o.o.Bielsko-Biała2210270
891Apptimia Sp. z o.o.Szczecin2220863
892Integris Systemy It Sp. z o.o.Poznań2220169
893Modeit Sp. z o.o.Kraków2260818
894BB8 Sp. z o.o.Warszawa214180
895Sanso Sp. z o.o.Bydgoszcz214175
896Netcom Sp. z o.o.Krobia218770
897Filbico Sp. z o.o.Zielonka2175273
898Cyber Arms Sp. z o.o.Warszawa216121
899Shaped Thoughts Sp. z o.o.Warszawa2114534
900Hotres Sp. z o.o.Jelenia Góra217776
901Polski Instytut Rozwoju Sp. z o.o.Warszawa2133226
902Smart - Service Sp. z o.o.Poznań212549
903Dataconsulting Services Sp. z o.o.Warszawa212488
904W3tech Sp. z o.o.Warszawa213496
905Mountcreek Solutions Sp. z o.o.Poznań21816
906Retailic Sp. z o.o.Warszawa214809
907Iptelekom Sp. z o.o.Łódź212169
908Primigenius Sp. z o.o.Bydgoszcz217780
909Infotel Software Sp. z o.o.Wrocław218938
910Sygeon Sp. z o.o.Poznań2117950
911Pricemind Sp. z o.o.Lublin2130502
912Simplifae Technologies Poland Sp. z o.o.Warszawa216059
913Kolomolo Sp. z o.o.Kraków2139857
914BTC Software Systems Sp. z o.o.Poznań2150743
915Softnautica Sp. z o.o.Kraków213590
916Grupa Biznes Polska-Wnorowski i Wspólnicy sp.j.Wysokie Mazowieckie2158308
917Trisoft Systemy Informatyczne Sp. z o.o. w SzczecinieSzczecin215008
918Orbitech Sp. z o.o.Warszawa21664
919Progress Gps Zakrzewski i Partnerzy sp.j.Gdynia214745
920Sporticos Sp. z o.o.Warszawa218749
921Business Intelligence Technologies Sp. z o.o.Wrocław2132492
922Space It Sp. z o.o.Warszawa2111976
923Chocologic Sp. z o.o.Kraków211028
924Systherm Info Sp. z o.o.Poznań2124964
925Ceneo.Pl Sp. z o.o.Wrocław211160253
926Wizzdev P.S.A.Lusowo2111737
927Lerkins Group Sp. z o.o.Kraków211013
928Semantive Cloud Sp. z o.o.Warszawa2153346
929Jira Masters Sp. z o.o.Warszawa211774
930Penthouse Sp. z o.o.Poznań2112147
931Intelari Sp. z o.o.Warszawa212478
932Pmconsulting Sp. z o.o.Wrocław218394
933Enicom Sp. z o.o. sp.k.Warszawa211865
934Autoproc Sp. z o.o. sp.k.Lublin219543
935A-Z Networks Sp. z o.o.Wrocław211863
936Match-Trade Technologies Sp. z o.o.Warszawa21179560
937Phoenix Systems Sp. z o.o.Warszawa2128045
938Mediabit Sp. z o.o.Gdynia2113049
939Aster Sp. z o.o.Wrocław2134703
940Hosterion Sp. z o.o.Rybnik211424
941Madar Sp. z o.o.Zabrze213919
942Camera Control Apps Sp. z o.o.Kraków203441
943Arc Consulting Group Sp. z o.o. sp.k.Kraków20130320
944Asper Sp. z o.o. sp.k.Warszawa207808
945AIT Sp. z o.o.Warszawa201452
946Artgraph Sp. z o.o. sp.k.Warszawa20885
947Implea Sp. z o.o.Żarów202413
948Gps Online Polska Sp. z o.o.Kielce203434
949Seqred International Sp. z o.o.Warszawa2013693
950Alliance Media Polska Sp. z o.o.Poznań202676
951Soname Solutions Sp. z o.o.Warszawa2013454
952Przedsiębiorstwo Techniczno - Informatyczne Zubix Sp. z o.o.Kielce203488
953Informat Sp. z o.o.Chełmek203214
954Isourcetec Sp. z o.o.Gdańsk2049063
955Geko Automation Sp. z o.o.Bielsko-Biała201229
956Future Media Sp. z o.o.Brodnica201005
957Init.Biz Sp. z o.o.Staszów201588
958Realeye Sp. z o.o.Poznań206259
959Symmetry Sp. z o.o.Warszawa20116941
960Dev4hire Sp. z o.o.Warszawa201284
961Cloudwise Sp. z o.o.Warszawa204824
962Square Dev Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski201689
963Applink Sp. z o.o.Warszawa2041460
964Eurolege Sp. z o.o.Warszawa207605
965Temm Sp. z o.o. sp.k.Lublin207271
966Vulcan Sp. z o.o.Wrocław20332467
967Qa Bird Sp. z o.o.Warszawa202224
968Codetain Sp. z o.o.Zielona Góra2014980
969Corcode Sp. z o.o.Kraków2016995
970Datain Sp. z o.o.Wrocław202343
971Programiści Sp. z o.o.Olsztyn2057363
972Dituel Sp. z o.o.Warszawa202579
973NNV Sp. z o.o.Olsztyn2086934
974Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp.K.Przemyśl2030786
975S-Labs Sp. z o.o.Kraków2058645
976IT Admin Sp. z o.o.Łódź202509
977Space Technology Integrator Sp. z o.o.Warszawa203066
978Bostan Sp. z o.o.Warszawa20816
979Manubia Sp. z o.o.Żary2015528
980Itrun Technologies Sp. z o.o.Warszawa2015289
981Flint Systems Sp. z o.o.Gdynia202734
982MJ Group Sp. z o.o.Wrocław20235656
983Bicons Sp. z o.o.Wrocław204680
984B3 Codeeper Sp. z o.o.Warszawa2018909
985Nubicore Sp. z o.o.Warszawa201418
986Znanylekarz Sp. z o.o.Warszawa20602118
987Comp-Tech Sp. z o.o.Oborniki Śląskie205903
988Bejamas Group Sp. z o.o.Tworków2023491
989Safe Center Sp. z o.o.Lublin209992
990Carrot Sp. z o.o.Warszawa2091388
991Trans.Eu Group S.A.Wrocław20624240
992Neti Sp. z o.o.Rzeszów2020328
993Grasoft Sp. z o.o.Gdynia202635
994ITISIT Sp. z o.o.Kraków203645
995Ins Group Plus Sp. z o.o.Kielce2011527
996Netkoncept Sp. z o.o.Opole204865
997Cdo24 Sp. z o.o.Żory207088
998Tummim Sp. z o.o.Kraków2024821
999Adresowo Sp. z o.o.Gdynia206971
1000Bitsecure Sp. z o.o.Warszawa201507
1001Flix Sp. z o.o.Warszawa207852
1002Servilo Sp. z o.o.Gdynia203028
1003Sim Factor S.A.Warszawa2053968
1004Cogisoft Systemy Komputerowe Sp. z o.o.Kraków206137
1005Appworks Software House Sp. z o.o.Toruń20717
1006Moovem Sp. z o.o.Warszawa1912336
1007Spartez Software Systems Sp. z o.o.Warszawa1983989
1008Sensi Labs Ltd. Oddział w PolsceWarszawa1955168
1009Dealavo Sp. z o.o.Warszawa1952464
1010Knet Services Sp. z o.o.Rzeszów196833
1011Dent Db Sp. z o.o.Warszawa19555
1012Autosoftware Sp. z o.o.Bydgoszcz196372
1013It Assets Management Sp. z o.o.Warszawa1932402
1014RCA Sp. z o.o.Piaseczno191220
1015CC Veex Sp. z o.o.Gdańsk191281
1016Altalog Sp. z o.o.Warszawa1915443
1017Threading Clouds Sp. z o.o.Kraków191661
1018Bizin Sp. z o.o.Kielce191422
1019Essembli Sp. z o.o.Warszawa1962036
1020Astral Forest P.S.A.Warszawa197529
1021Rrsystem Sp. z o.o.Bądkowo Kościelne192333
1022Beaconator Sp. z o.o.Kraków19894
1023Elantris Sp. z o.o.Bydgoszcz192167
1024Legalsport Sp. z o.o.Warszawa191948
1025Mdk Soft Sp. z o.o.Gdańsk193595
1026Netnames Polska Sp. z o.o.Warszawa19642
1027Platforma Możliwości POV Sp. z o.o.Piaseczno193828
1028Patcom Sp. z o.o.Szczecin196159
1029Nineteq Sp. z o.o.Lublin194949
1030Smart Media Sp. z o.o.Warszawa193598
1031Manyhats Sp. z o.o.Kraków191917
1032Medask Sp. z o.o.Bolesławiec198702
1033Epicvr S.A.Kraków192757
1034Roboticket Sp. z o.o.Poznań1926263
1035IGE + XAO Polska Sp. z o.o.Kraków1976453
1036Metime Sp. z o.o.Warszawa192737
1037Beone Sp. z o.o.Poznań198454
1038Ipland Europe Sp. z o.o.Warszawa196386
1039Optima Solutions Sp. z o.o.Kielce192319
1040Shoper S.A.Kraków19400888
10412bits Sp. z o.o.Katowice1910213
1042Marka.Plus Sp. z o.o.Poznań1918895
1043Medway Sp. z o.o.Poznań195675
1044Arise Sp. z o.o.Warszawa199222
1045Bip.Pl Sp. z o.o.Stalowa Wola19461
1046Itsurance Sp. z o.o.Warszawa198653
1047Advantec Sp. z o.o. sp.k.Zielona Góra196672
1048Dcreation Sp. z o.o.Łódź191858
1049Elevato S.A.Bielsko-Biała196570
1050Sdpk Sp. z o.o.Poznań191449
1051Zakład Usług Informatycznych NOVUM Sp. z o.o.Łomża19190546
1052Herto Sp. z o.o.Warszawa199896
1053G2soft Sp. z o.o.Warszawa191486
1054Mitrix Technology Sp. z o.o.Warszawa1929510
1055Vectio Sp. z o.o.Warszawa194276
1056Madkom Sp. z o.o.Gdynia1913682
1057App Trend Sp. z o.o.Poznań1924982
1058Ardentcode i Sp. z o.o.Wrocław198912
1059Certusoft Sp. z o.o.Warszawa1920189
1060Alt-Kom Sp. z o.o.Nienadowa194644
1061Ideo Sp. z o.o.Rzeszów1985366
1062Tk Projects Sp. z o.o.Gdynia191756
1063Erp Serwis Sp. z o.o. sp.k.Częstochowa196838
1064Centrum Wsparcia Biznesu Not Sp. z o.o.Warszawa191805
1065ESRI POLSKA Sp. z o.o.Warszawa19164310
1066Aidem Art Sp. z o.o.Poznań197355
1067G-Flex Sp. z o.o.Przyjaźń194797
1068TRANSITION TECHNOLOGIES S.A.Warszawa19291582
1069Medspace Sp. z o.o.Warszawa192032
1070Mediteka Sp. z o.o.Warszawa182624
1071Mmlab Sp. z o.o.Wysogotowo182374
1072Postivo.Pl Sp. z o.o.Rzeszów185490
1073Multishoring Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1825652
1074Am Technologies Sp. z o.o. Sp.K.Warszawa18197307
1075Boomd Sp. z o.o.Gdynia186405
1076Lsn Sp. z o.o.Gdańsk1877836
1077Murdio Sp. z o.o.Warszawa1816791
1078Alternus Sp. z o.o.Gdańsk1812049
1079Instytut Cyberbezpieczeństwa Security Legal Sp. z o.o.Słupsk18385
1080Kawicom Sp. z o.o. sp.k.Łańcut1817906
1081Tnx Sp. z o.o.Warszawa181261
1082Flyps Sp. z o.o.Poznań1829770
1083Exarto Sp. z o.o.Warszawa184942
1084Natureway Sp. z o.o.Bielsko-Biała18618
1085It Modern Applications Sp. z o.o.Kozłów182757
1086Prodio Sp. z o.o.Katowice184120
1087Analizy Online S.A.Warszawa1829564
1088Nav.Com Krzysztof Langier, Grzegorz Kowalik - sp.k.Częstochowa1810078
1089Wojciech Antoniuk sp.k.Łódź182383
1090Softhard S.A.Płock1858839
1091It4time Sp. z o.o.Zielona Góra184805
1092Nnv Development Sp. z o.o.Olsztyn184061
1093VML Enterprise Solutions Sp. z o.o.Poznań18429906
1094Brg Wiem Sp. z o.o.Suchy Las181148
1095Jaskowiak.It Sp. z o.o.Śrem183608
10964fcg Sp. z o.o.Warszawa181105
1097Bwnet Sp. z o.o.Pełkinie18825
1098Milenium Inwestycje Sp. z o.o.Warszawa1825092
1099Adobe Systems Gmbh Sp. z o.o. - Oddział w PolsceWarszawa1845042
1100Biuro Usług Komputerowych Softres Sp. z o.o.Rzeszów1812744
1101Blti.Pl Sp. z o.o.Poznań182082
1102INDSoft Sp. z o.o.Tychy1823662
1103C&F S.A.Warszawa18151313
1104Business Systems Solutions Sp. z o.o.Warszawa183512
1105Itiseasy Sp. z o.o.Rzeszów183470
1106Asentia Sp. z o.o.Warszawa1814661
1107Ti Sp. z o.o.Wronki183136
1108Smart Budynek Sp. z o.o.Warszawa186891
1109Omnikom Sp. z o.o.Warszawa189008
1110Centrum It Sp. z o.o.Przyzórz181645
1111Ithouse Sp. z o.o.Warszawa189572
1112ICT ProZone Sp. z o.o.Warszawa18992
1113Eland It Sp. z o.o.Łódź183447
1114Alfasoft Sp. z o.o.Łódź183218
1115Shopai Sp. z o.o.Piekary Śląskie1818060
1116Valis Second Lap Poland Sp. z o.o.Łódź18525
1117Supra Sp. z o.o.Kraków187434
1118Knajpa Pro Sp. z o.o.Warszawa182420
1119Anceos Sp. z o.o.Łódź181680
1120Piksar Sp. z o.o.Rzeszów18610
1121Data Driven Tools Sp. z o.o.Rzeszów183960
1122Medianet Software Development Sp. z o.o.Wieliczka188722
1123Altalogy Sp. z o.o.Katowice1811279
1124Zakład Usług Informatycznych Z.Koza sp.k.Sztum1813279
1125Centrum Doradztwa w Informatyce i Zarządzaniu Sp. z o.o.Kraków182845
1126Elspace Sp. z o.o.Bydgoszcz183855
1127Biz On Sp. z o.o.Warszawa183937
1128Eg Abm Services Sp. z o.o.Kraków18824
1129Softwaretest Group Sp. z o.o.Lubliniec1838267
1130Execon Group Sp. z o.o.Warszawa184613
1131Codefia Sp. z o.o.Warszawa181648
1132SUNCON Sp. z o.o.Warszawa183967
1133Zapis Sp. z o.o.Wrocław181255
1134Az-Media Sp. z o.o.Rogoźno181056
1135F-Code Sp. z o.o.Warszawa181464
1136Asspire Sp. z o.o.Kraków184086
1137Deployed Sp. z o.o.Kraków186562
1138Extended Reality Engineering Sp. z o.o.Warszawa1824910
1139Itcenter Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1819309
1140Star Technology Sp. z o.o.Lublin18501
1141Bprog Sp. z o.o.Ząbki1814875
1142Logicaltrust Services Sp. z o.o.Wrocław189983
1143Brainshare IT Sp. z o.o.Kraków1872774
1144It Systems And Solutions Sp. z o.o.Warszawa1895180
1145123 Kids Fun Sp. z o.o.Bydgoszcz181904
1146Junisoftex Sp. z o.o.Gliwice183249
1147Luca Logistic Solutions Sp. z o.o.Opole1713493
1148Clearmedia Szczepanowski sp.k.Biała Podlaska175011
1149Apex Prog Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski17898
1150Moose Sp. z o.o.Białystok1710746
1151Sparing Interactive Sp. z o.o.Warszawa1726973
1152Xtrack Sp. z o.o.Gdańsk1744029
1153Epacta Systemy Informacyjne Sp. z o.o.Dąbrówka179432
1154Matula Design Sp. z o.o.Kraków17461
1155Sygnity Business Solutions S.A.Zielona Góra1777270
1156Ehc Sp. z o.o.Poznań174981
1157Sagittario P.S.A.Stanisławów Pierwszy17962
1158Greengage Sp. z o.o.Warszawa1717696
1159Nekken Consulting Sp. z o.o.Warszawa1768807
1160Prognosis Sp. z o.o.Suwałki178699
1161Dower Sp. z o.o.Smolec171794
1162Ansta Sp. z o.o.Gdańsk173616
1163Abikus Sp. z o.o.Częstochowa177270
1164Halo System Sp. z o.o.Warszawa172595
1165Tata Consultancy Services Limited S.A. Oddział w PolsceWarszawa17552995
1166Martech Sp. z o.o.Mrągowo17733
1167Auto Mode Sp. z o.o.Świecie171352
1168Redmustang Sp. z o.o.Opole171004
1169Controllex Systemy Automatyki Sp. z o.o.Szczecin176095
1170Think Beyond Sp. z o.o.Warszawa1734458
11717csolutions Sp. z o.o.Lublin17459
1172Bloober Team S.A.Kraków17331473
1173Shooters.Global Sp. z o.o.Konopnica1718089
1174Sprinttech Sp. z o.o.Gdańsk175615
1175Fluid Desk Sp. z o.o.Łozienica177852
1176Excelter Sp. z o.o.Warszawa1720349
1177Online Radio Box Sp. z o.o.Warszawa177771
1178Rusolut Sp. z o.o.Warszawa177321
1179Codeblue M.Cisło S.K.A.Kraków178349
1180E-Business Solutions Sp. z o.o.Warszawa17899
1181Gopos 2 Sp. z o.o.Kraków17924
1182Kompeks Sp. z o.o.Bielsko-Biała171620
1183Enology Sp. z o.o.Rzeszów1710025
1184Bluecloud Sp. z o.o.Kraków17644
1185Daymedia Sp. z o.o.Nysa172574
1186Computer Service Support - Beskidy Sp. z o.o.Bielsko-Biała1718820
1187Techstack Sp. z o.o.Wrocław1733862
1188Exanet Sp. z o.o.Poznań1720788
1189Wizjanet Sp. z o.o.Bielsko-Biała1712668
11904C Sp. z o.o.Warszawa179882
1191Com4com Sp. z o.o.Warszawa171201
1192Ebadu.PL Sp. z o.o.Kiełczów1713312
1193Netcode Sp. z o.o.Kościan171415
1194Web To Learn Sp. z o.o.Kościerzyna171071
1195Sinersio Polska Sp. z o.o.Nowa Sól1713795
1196Helix Solutions Sp. z o.o.Rzeszów178245
1197Opennet.Pl Sp. z o.o.Poznań1784982
1198Asguard Sp. z o.o.Warszawa172023
1199Bjh Sp. z o.o.Łódź173131
1200Avenga Poland Sp. z o.o.Kraków17282110
1201Sonum Poland Sp. z o.o.Warszawa175639
1202Muho Sp. z o.o.Kraków172183
1203Desi9n Sp. z o.o.Kraków17816
1204Efego Sp. z o.o.Wołomin171622
1205Tastysoft Sp. z o.o.Łódź1711822
1206Vilisoft Sp. z o.o.Katowice171593
1207Fenige S.A.Warszawa17143723
1208Grisbi Sp. z o.o.Mikołów173958
1209Trineo Sp. z o.o.Gdynia1721281
1210Lokalneogniwo Sp. z o.o.Lublin171919
1211Agapol Sp. z o.o.Szczecin171676
1212Database Consulting Sp. z o.o.Warszawa179077
1213Vs Tech Pl Sp. z o.o.Poznań171204
1214Aksiio Technologies Sp. z o.o.Wrocław171566
1215Crmium Poland Sp. z o.o.Warszawa171089
1216Abm-Industry Sp. z o.o.Gliwice171971
1217Tempus.Net Sp. z o.o.Poznań173217
1218Adrem Software Sp. z o.o.Kraków1719115
1219Hsm Sp. z o.o. sp.k.Poznań179779
1220Softset Sp. z o.o.Sztumskie Pole163384
1221Riexinger Automation Sp. z o.o.Sosnowiec161103
1222Hexocean Sp. z o.o.Kraków1616187
1223K0demon Sp. z o.o.Tarnów16352
1224Filmweb A. Gortych sp.k.Warszawa1641516
1225Tudemun Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza167968
1226G Data Software Sp. z o.o.Szczecinek1612606
1227Acaisoft Poland Sp. z o.o.Warszawa1692667
1228Xegis Sp. z o.o.Zielona Góra167284
1229Strefa Iq Sp. z o.o.Szczecin16670
1230Sedkomp Sp. z o.o.Siedlce1619599
1231Atom Erp Sp. z o.o.Świętochłowice161392
1232Erp2m Sp. z o.o.Pawłowice16797
1233Dietrich'S Technology Polska Sp. z o.o.Wrocław168773
1234Progress Plus Sp. z o.o.Bydgoszcz1612899
1235Polontech Sp. z o.o.Warszawa165814
12364ergo Sp. z o.o.Jabłonna165370
1237Evolabs Sp. z o.o.Reda161121
1238Bestcoders Poland Sp. z o.o.Warszawa161372
1239Webcoders.Eu Sp. z o.o.Lublin162220
1240Insoft Sp. z o.o.Kraków1624946
1241Ipsmart Sp. z o.o.Zgierz16554
1242Ca Technologies Sp. z o.o.Warszawa1635148
1243Investio Sp. z o.o.Gliwice165931
1244Bright Inventions Sp. z o.o.Gdańsk1662634
1245Fgautomatyka Sp. z o.o.Krzęcin163646
1246Cleverdata Sp. z o.o.Józefów166793
1247Deliveredsoft Sp. z o.o.Warszawa1644225
1248Posadzimy.Pl Sp. z o.o.Wrocław162021
1249Mirwit Sp. z o.o.Zielątkowo16795
1250Infologicbp Sp. z o.o.Biała Podlaska161009
1251Alnet Systems Sp. z o.o.Gdańsk1612690
1252Exea Sp. z o.o.Toruń1630932
1253Dtr Development Sp. z o.o.Wrocław162728
1254Metag Sp. z o.o.Warszawa161771
1255Sorigo Sp. z o.o.Warszawa1623479
1256Loando Group Sp. z o.o.Olsztyn1610372
1257Brainhub Sp. z o.o.Gliwice1677242
1258Abas Business Solutions Poland Sp. z o.o.Katowice1628755
1259Mechasoft Sp. z o.o.Lublin161987
1260SOFTFAN S.A.Warszawa161143
1261Fortech Sp. z o.o.Warszawa162077
1262Globema Sp. z o.o.Warszawa16142860
1263Coders International Sp. z o.o.Wieliczka162019
1264Zakupowy.Com Sp. z o.o.Warszawa16676
1265Wonder Tech Sp. z o.o.Węgrzce167087
1266Art-Kom Sp. z o.o.Bydgoszcz161346
1267Sai Solutions Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki164106
1268Cloud4you Sp. z o.o.Warszawa165529
1269Invost Sp. z o.o.Katowice161891
1270Embarim Sp. z o.o.Konin16954
1271Raab Karcher Technika Sp. z o.o.Warszawa1618487
1272Emfire Sp. z o.o.Warszawa162259
1273Quadient Poland Sp. z o.o.Warszawa169176
1274Pumanta Sp. z o.o.Warszawa1611209
1275Lokey Sp. z o.o.Wrocław161203
1276Sense Monitoring Sp. z o.o.Sanok1617669
1277Kruko Sp. z o.o.Rzeszów1634440
1278H5studio Sp. z o.o.Lublin166019
1279Freeen Sp. z o.o.Zielona Góra165574
1280Dacsystem Sp. z o.o.Gdańsk164307
1281Farmaprom Sp. z o.o.Kraków1689887
1282Data Metrics Sp. z o.o.Warszawa162476
1283Mobilia Group Sp. z o.o.Kościelna Wieś1641952
1284Unimatica Technologies Sp. z o.o.Jelenia Góra163485
1285Adaptive Applications Sp. z o.o.Poznań164353
1286Didactix It Sp. z o.o.Warszawa168613
1287Nexus Polska Sp. z o.o.Poznań1698944
1288Gotechnologies Sp. z o.o.Wysoka167299
1289Program Systemy Komputerowe Czubiński, Pilarczyk sp.j.Konin1622439
1290Nostromo Sp. z o.o.Pruszcz Gdański16897
1291Unoperate Sp. z o.o.Warszawa167292
1292Isce Sp. z o.o.Pielgrzymowice161113
1293Kmb Grupa Sp. z o.o. sp.k.Wrocław1511432
1294Smultron Sp. z o.o.Kraków151991
1295Mydr Sp. z o.o.Warszawa1559226
1296Ikki-Soft Sp. z o.o.Łódź15854
1297Sankom Sp. z o.o.Warszawa154710
1298Arth Soft Sp. z o.o.Leszno151170
1299Psi Soft Sp. z o.o.Wrocław152860
1300Codeton Software Sp. z o.o.Szczecin153926
1301Cyberflexx Sp. z o.o.Warszawa153523
1302Sindbad It Sp. z o.o.Katowice1511173
1303Bajtkom Sp. z o.o.Ruciane-Nida151647
1304Cloudferro S.A.Warszawa15184881
1305Mastercard Processing S.A.Warszawa15605715
1306Rekord SI Sp. z o.o.Bielsko-Biała1586802
1307Softiq Sp. z o.o.Gliwice15145957
1308Wenet Group S.A.Warszawa15230115
1309Mediapark Sp. z o.o.Olsztyn152942
1310Globallogic Poland Sp. z o.o.Wrocław151208477
1311It Monks Sp. z o.o.Kraków1515995
1312Espeo Software Sp. z o.o.Poznań1551885
1313Axhelpers Sp. z o.o.Lublin15989
1314Prohas Sp. z o.o.Konstantynów Łódzki15953
1315RC Cloud Sp. z o.o.Kalisz153100
1316Abc Pro Sp. z o.o.Warszawa1518834
1317Meridium Sp. z o.o.Kraków153961
1318Mobinea Sp. z o.o.Warszawa152808
1319Mwc Sp. z o.o.Poznań1530116
1320Dataworkshop Sp. z o.o.Kraków151532
1321Twójpsycholog Sp. z o.o.Gdańsk151662
1322Linkfactory Poland Sp. z o.o.Wrocław151289
1323Advanced Business Systems Sp. z o.o.Kraków1525787
1324I4B Sp. z o.o.Koszalin1519820
1325Evosoft Sp. z o.o.Lublin153908
1326Fiber Owl Sp. z o.o.Warszawa157269
1327Proto Sp. z o.o.Warszawa158090
1328Petroconsulting Sp. z o.o.Grudziądz156957
1329Ibsc Sp. z o.o. sp.k.Bydgoszcz157481
1330Out-Net.Pl Sp. z o.o.Sopot152244
1331Bib Sp. z o.o.Wrocław158796
1332Univio International Sp. z o.o.Wrocław1524674
1333CStore S.A.Gdynia1514777
1334Noto Agency Sp. z o.o.Rzeszów152403
1335Atutor Integracja Cyfrowa Sp. z o.o.Warszawa155175
1336Fincorex Sp. z o.o.Warszawa152036
1337Ip Services Sp. z o.o.Lublin152193
1338Audience Solutions S.A.Warszawa1510003
1339Openbiz Sp. z o.o.Warszawa1521078
1340Profitcard Sp. z o.o.Cieszyn158897
1341Bestom Dentonet .Pl Sp. z o.o.Łódź157476
1342Mencor Systems Sp. z o.o.Warszawa151483
1343BIT Peak Sp. z o.o.Warszawa1523534
1344It Sanctuary Sp. z o.o.Kraków153485
1345Digpro Poland Sp. z o.o.Szczecin1513402
1346Vero It Sp. z o.o.Warszawa151578
1347E-Kierowca Sp. z o.o. sp.k.Szczecin1512310
1348Abastra Sp. z o.o.Łódź153784
1349Krajowy Instytut Cyberbezpieczeństwa Sp. z o.o.Warszawa151646
1350MWA Group Sp. z o.o.Warszawa154833
1351Mikronika Sp. z o.o.Poznań15743602
1352Atos Poland Global Services Sp. z o.o.Bydgoszcz151251843
1353Rax Software Sp. z o.o.Kraków151451
1354Innsoft Sp. z o.o.Warszawa1551077
1355Devtactics Sp. z o.o.Zielona Góra1530003
1356Sportdata Sp. z o.o.Chwaszczyno1512657
1357Elastic Cloud Solutions Sp. z o.o.Białystok1515048
1358Softcom Sp. z o.o.Gdańsk1525751
1359Royal Group Sp. z o.o.Rzeszów153254
1360Emart Synergia Sp. z o.o.Warszawa155250
1361MWM Trade Sp. z o.o.Kluczbork15118254
1362Plaut Consulting Polska Sp. z o.o.Gliwice1583581
1363Cloudatus Sp. z o.o.Rzeszów153599
1364Ikaria Sigurtum Sp. z o.o.Łódź159865
1365Sagra Technology Sp. z o.o.Szczecin1544985
1366Enue Pytlak, Rutkowski, Sacharczuk sp.j.Warszawa1528932
1367IC Solutions Sp. z o.o.Poznań1518354
1368Nexai Sp. z o.o.Poznań154759
1369Profi-Data Sp. z o.o.Szczecin1514649
1370Kreolabs Sp. z o.o.Poznań158023
1371Iteratec Sp. z o.o.Wrocław1516271
1372Edutechnologies Sp. z o.o.Łomianki151743
1373Exigo Sp. z o.o.Warszawa155691
1374DS Stream Sp. z o.o.Warszawa1584378
1375Snabel Sp. z o.o.Kraków152561
1376Empu Sp. z o.o.Poznań15941
1377Bluevendo S.A.Warszawa1522790
1378Flowcad Poland Sp. z o.o.Gdańsk147809
1379Amikom Sp. z o.o.Białystok141804
1380Incodix Sp. z o.o.Warszawa141135
1381Autorun Sp. z o.o.Warszawa146552
1382Asseco Cloud Sp. z o.o.Szczecin14135111
1383Greenfield Technology Sp. z o.o.Warszawa143182
1384Tetranet Sp. z o.o.Warszawa1411402
1385Https Sp. z o.o.Poznań1426269
1386Mdevelopers Sp. z o.o.Warszawa1414795
1387Bards.Ai Sp. z o.o.Wrocław142857
1388Comptel Sp. z o.o.Warszawa142449
1389Jmb Team Sp. z o.o.Racibórz147606
1390Adb Polska Sp. z o.o.Zielona Góra1477083
1391K3k Sp. z o.o.Rzeszów141119
1392Optimes Sp. z o.o.Bydgoszcz141390
1393Iq Pl Sp. z o.o.Gdańsk1454786
1394Beone Services Sp. z o.o.Poznań141667
1395Mitp Sp. z o.o.Warszawa1412285
1396It Desk Sp. z o.o.Opole1420323
1397Compact Sp. z o.o.Gliwice145315
1398Iberion Sp. z o.o.Warszawa1437632
1399Vida.Pl Sp. z o.o.Katowice1419817
1400Aprosystem Sp. z o.o.Rzeszów144020
1401Pc Tech Sp. z o.o.Końskowola14648
1402Ediscovery Sp. z o.o.Katowice14998
1403Suntrust Sp. z o.o.Kłobuck141295
1404Grafik Optymalny Sp. z o.o.Kraków144596
1405Byvoice Sp. z o.o.Kraków148677
1406Dps Experts Sp. z o.o.Warszawa142249
1407Care Point Sp. z o.o.Katowice1412413
1408Komputerownia Sp. z o.o.Warszawa14926
1409Skill And Chill Sp. z o.o.Poznań1412520
1410EUROTRONIC Sp. z o.o.Warszawa1443628
1411Tekaid Sp. z o.o.Warszawa141311
1412Big Blue Marble Sp. z o.o.Poznań1475686
1413Idea Commerce S.A.Bydgoszcz1424601
1414Hsg Sp. z o.o.Jelenia Góra141629
1415Appvinio Sp. z o.o.Gliwice144718
1416Talent Plus Spółka Z Ograniczoną OdpowedzialnościąWrocław143580
1417Artnet Sp. z o.o.Gdańsk1415389
1418Mobilelabs Sp. z o.o.Warszawa14839
1419Autorobotics Sp. z o.o.Racibórz1457868
1420Nexmode Sp. z o.o.Cieszyn14886
1421Agencja Komuchy Sp. z o.o.Kraków14903
1422Coldrun Ciepliński Warda S.K.A.Warszawa146510
1423Tel - Ster Sp. z o.o.Suchy Las1423652
1424Synechron Poland Sp. z o.o.Warszawa1481881
1425Nesc Sp. z o.o.Poznań1425047
1426Softtutor Consulting Sp. z o.o.Warszawa147206
1427Tmsys Usługi Sp. z o.o.Kraków148963
1428Rage Quit Games Sp. z o.o. sp.k.Kraków1433857
1429Storkie Sp. z o.o.Lusowo141498
1430Securing Sp. z o.o.Kraków149616
1431Info Projekt Sp. z o.o.Gdańsk1425176
1432Plastech Paweł Wiśniewski S.K.A.Toruń141616
1433Bilbordy.Info Sp. z o.o.Kielce14846
1434Synergia Pro Sp. z o.o.Wrocław1461468
1435Engenious Ch Sp. z o.o.Kraków142725
1436@serwis.Pl Sp. z o.o.Warszawa14631
1437The Otter Cloud Sp. z o.o.Łódź1411278
1438Frati Sp. z o.o.Warszawa147253
1439Findao Sp. z o.o.Warszawa1417446
1440It Studio Group Sp. z o.o.Żory142213
1441Direct Group Sp. z o.o.Warszawa141174
1442Nav24 Sp. z o.o.Bielsko-Biała1429984
1443Dhc Business Solutions Sp. z o.o.Rzeszów146089
1444Selmatic Sp. z o.o.Mielec14878
1445Clevertech Eastern Europe Sp. z o.o.Lublin1410965
1446Transition Technologies Ms S.A.Warszawa14321920
1447Deliasoft Sp. z o.o.Kraków142903
1448Link Mobility Poland Sp. z o.o.Gliwice14248021
1449On The Spot Sp. z o.o.Warszawa145565
1450Vitec Nmg S.A.Warszawa14122481
1451Netmart System Sp. z o.o.Warszawa1424992
1452Seccount Sp. z o.o.Warszawa14471
1453Strong Soft Sp. z o.o.Lublin141208
1454Inspiria Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski142789
1455Pretius Software Sp. z o.o.Warszawa1461595
1456Laboratorium Kryminalistyki Cyfrowej Fclab Sp. z o.o.Grzymalin141465
1457Rcs Europe Sarl (Sp. z o.o.) Oddział w PolsceWrocław144179
1458Verocel - Polska Sp. z o.o.Poznań1426307
1459Editel S.A.Kraków1415275
1460Crslabs Sp. z o.o.Kraków141223
1461Cronn Polska Sp. z o.o.Białystok1411972
1462Hyand Poland Se Europejska S.A. Oddział w PolsceWrocław1447467
1463GMT Sp. z o.o.Mysłowice1423782
14647Bulls.Com Casis Sp. z o.o.Warszawa143263
1465Business Software Sp. z o.o.Koszalin141378
1466Bluenet Sp. z o.o.Łódź145953
1467Financial Risk Systems Sp. z o.o.Warszawa143296
1468Avsystem Sp. z o.o.Kraków1466063
1469Eurocert Sp. z o.o.Warszawa1421264
1470Host4biz Sp. z o.o.Warszawa143350
1471Remedy Product Europe Sp. z o.o.Warszawa146129
1472Predictive Solutions Sp. z o.o.Kraków1452864
1473Adnews24.Pl Sp. z o.o.Warszawa131112
1474K4system Sp. z o.o.Zielona Góra132272
1475Promo.Com Sp. z o.o.Warszawa139072
1476The Digital Farmers Sp. z o.o.Warszawa1312719
1477Prosap Automatyka Sp. z o.o.Gliwice131046
1478G-Soft Sp. z o.o.Suwałki132696
1479Epax Technologie Sp. z o.o.Rybnik139833
1480Albatros Technologies Sp. z o.o.Kraków133282
1481Look@It Sp. z o.o.Poznań131334
1482Uxeon Sp. z o.o.Warszawa132954
1483Bpb Sp. z o.o.Stalowa Wola134226
1484Polski PCS Sp. z o.o.Szczecin1323122
1485Neopos Sp. z o.o.Bielsko-Biała131827
1486Rgisoft Sp. z o.o.Warszawa13856
1487Smartive.App Sp. z o.o.Kielce131781
1488Legalspace Sp. z o.o.Poznań135954
1489Gmi Software Sp. z o.o.Gdańsk13254
1490Resolution Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski133222
1491DMSI Software Sp. z o.o.Warszawa138969
1492Dolineo Sp. z o.o.Lublin131968
1493Numlabs Sp. z o.o.Kraków134975
1494Information Market S.A.Wrocław136199
1495Unravel S.A.Wrocław1336248
1496Alsendo Sp. z o.o.Warszawa13201797
1497Velocity E-Commerce Sp. z o.o.Warszawa134677
1498Techmagic PL Sp. z o.o.Kraków1320192
1499Angus Cars Sp. z o.o.Katowice131225
1500Rams Data Sp. z o.o.Warszawa1311550
1501Evidence Prime Sp. z o.o.Kraków136311
1502Efinity Sp. z o.o.Warszawa1339043
1503Loop Sp. z o.o.Łódź131753
1504Grupa AMP Media sp. z o.o.Częstochowa131208
1505Noa Ignite Services Sp. z o.o.Kraków138568
1506Plans Sp. z o.o.Warszawa13822
1507Albus-It Sp. z o.o.Kraków13562
1508Rebels Software Sp. z o.o.Wrocław135845
1509Eclsoft Sp. z o.o.Częstochowa1313646
1510Rebel Code Sp. z o.o.Warszawa13638
1511SII Sp. z o.o.Warszawa133256812
1512Centrum Badawczo Rozwojowe Technologii Informatycznych Sp. z o.o.Rzeszów138485
1513Warsaw Dispatch Sp. z o.o.Warszawa13818
1514Helpdesk Sp. z o.o. sp.k.Skórzewo136816
1515Guest Tek Interactive Entertainment Sp. z o.o.Warszawa1326198
1516CGI Polska S.A.Warszawa13335556
1517Instakod Sp. z o.o.Warszawa131846
1518Accens Sp. z o.o.Kraków131078
1519Medi.Com Sp. z o.o.Wrocław133888
1520Crowd8 Sp. z o.o.Warszawa1311573
1521Xebia Sp. z o.o.Wrocław13544847
1522Emari Sp. z o.o.Wołomin1312494
1523Mercatum Sp. z o.o.Poznań131312
1524ALFAVOX Sp. z o.o.Poznań1322340
1525Mana Sp. z o.o.Gliwice13894
1526Parasoft Polska Sp. z o.o.Kraków1348640
1527DST Sp. z o.o.Ruda Śląska1315788
1528Innerweb Sp. z o.o.Bielsko-Biała1321837
1529Fedyk Sp. z o.o.Wrocław131027
1530Happy Team J. Waliński, E. Nowak, M. Woźniak sp.k.Łódź134406
1531Control Process It Sp. z o.o.Mikołajowice1335193
1532Esenta Sp. z o.o.Lublin131355
1533OKE Poland Sp. z o.o.Gdańsk1325108
1534Originit Sp. z o.o.Gdynia131361
1535Bondap Sp. z o.o.Gdańsk131291
1536Contentplus.Pl Sp. z o.o.Wrocław1315437
1537Nubinno Sp. z o.o.Warszawa134887
1538Stm Cyber Sp. z o.o.Warszawa1339693
1539IT Creators Sp. z o.o. sp.k.Łódź132076
1540Prolan Sp. z o.o.Zabrze1310483
1541Evobot 2 Sp. z o.o.Łomża134367
1542Wedoit Sp. z o.o.Warszawa138207
1543Evorain Sp. z o.o.Częstochowa132058
1544Control-Service Sp. z o.o.Kraków131541
1545Soneta - Sp. z o.o.Kraków13149842
1546Makalu Media Sp. z o.o. sp.k.Kraków1318746
1547Dataminers Sp. z o.o.Szczecin13673
1548Shops And More Sp. z o.o.Trąbki13635
1549Excis Poland Sp. z o.o.Kraków1313975
1550Redge Technologies Sp. z o.o.Warszawa1379689
1551Human2human Sp. z o.o.Poznań1327801
1552Roemer & Szczepkowski Group Sp. z o.o.Poznań1314188
1553Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Baza Sp. z o.o.Toruń1315612
1554Kenbit Sp. z o.o.Warszawa1387743
1555NXO Sp. z o.o.Grzymysław135407
1556Bugio Sp. z o.o.Poznań133911
1557Kompix Sp. z o.o.Koszalin133855
1558Ekosystem Sp. z o.o.Olsztyn139528
1559Fet Software Sp. z o.o.Gdańsk13405
1560Leancode Sp. z o.o.Warszawa1328650
1561Nowalu Sp. z o.o.Wrocław132117
1562The Bloom P.S.A.Warszawa131508
1563Nexago Sp. z o.o.Warszawa1330464
1564Petrosoft.Pl Technologie Informatyczne Sp. z o.o.Rzeszów1339471
1565It Forge Technology Poland Sp. z o.o.Warszawa131103
1566Primaris Services Sp. z o.o.Warszawa13121508
1567Mindview Sp. z o.o.Warszawa133119
1568Innse Sp. z o.o.Warszawa1331148
1569Baryapps Sp. z o.o.Juszkowo131162
1570Think-Pro Sp. z o.o.Łódź131339
1571Vazco P.S.A.Wrocław1315224
1572Goodware Sp. z o.o.Śledziejowice133147
1573Dasoft Sp. z o.o.Warszawa1337220
1574Mag7soft Sp. z o.o.Warszawa131028
1575Brunpol Sp. z o.o. sp.k.Toruń133237
1576Inpi Sp. z o.o.Wejherowo13313
1577Media Maker Sp. z o.o.Wrocław132508
1578Nigriv Sp. z o.o.Warszawa132267
1579Agat IT S.A.Łódź1314874
1580Making Prime Sp. z o.o.Olsztyn132695
1581I-Ht Sp. z o.o.Kraków136071
1582Lumarte Sp. z o.o.Raszyn13535
1583Timate S.A.Chorzów136057
1584Heureka Polska Sp. z o.o.Katowice131505
1585Business Flow It Sp. z o.o.Warszawa131505
1586Itbees Sp. z o.o.Wrocław13536
1587Averna Sp. z o.o.Wrocław1265150
1588Expanse Agency Sp. z o.o.Łódź12661
1589Słowo Niezależne Sp. z o.o.Warszawa1218581
1590Abtec Sp. z o.o.Gdańsk12524
1591Energo-Moc Wzorcownia, Sp. z o.o.Gliwice12111564
1592Wfg It Consulting Sp. z o.o.Suchy Dwór12985
1593Business Online Services Sp. z o.o.Osiemborów1212435
1594Trigona Sp. z o.o.Kraków124102
1595Dyvenia Sp. z o.o.Kraków1233523
1596Skd Holding Sp. z o.o.Kraków1215492
1597Norbsoft Sp. z o.o.Warszawa126927
1598E-Point International Sp. z o.o.Warszawa123932
1599Odyssey Crew Sp. z o.o.Wrocław126895
1600Siega Sp. z o.o.Toruń124717
1601Multicube Sp. z o.o.Warszawa121288
1602Iq Solution Sp. z o.o.Poznań129108
16034Hfix Sp. z o.o.Warszawa127162
1604Apilia Sp. z o.o.Poznań1218870
1605Epam Systems (Poland) Sp. z o.o.Kraków124300439
1606Simplymobile Sp. z o.o.Piastów121751
1607J K Nowe Technologie Sp. z o.o.Pawłowice123502
1608Scanye Sp. z o.o.Warszawa1221349
1609Ibexa Poland Sp. z o.o.Katowice1229447
1610Af Agency Sp. z o.o. sp.k.Poznań123850
1611Brandon Media Sp. z o.o.Gdańsk121875
1612Les Zexperts Fle Sp. z o.o.Warszawa123502
1613Game Media Sp. z o.o.Wrocław1211154
1614Rublon Services Sp. z o.o.Zielona Góra1212864
1615Bielskie Media P.S.A.Pszczyna12311
1616Global4net Sp. z o.o.Wrocław1229512
1617Navigal Sp. z o.o.Kraków127360
1618Tricodi Sp. z o.o.Gdańsk121156
16193M Service Center Emea Sp. z o.o.Wrocław123004756
1620Softforyou Sp. z o.o.Warszawa1224720
1621Pomorska Grupa Informatyczna Sp. z o.o.Gdańsk128306
1622Globtrak Polska Sp. z o.o.Kielce1233099
1623TOP S.A.Rzeszów129538
1624Xelerit Sp. z o.o.Gdańsk124103
1625Olbis Sp. z o.o.Wrocław1217207
1626Lingaro Ecommerce Sp. z o.o.Warszawa1230602
1627Gonextstage Sp. z o.o.Warszawa1210415
1628Sbb Soft Sp. z o.o.Gliwice121253
1629Cardinal Cryptography Sp. z o.o.Kraków1247650
1630Gogler Sp. z o.o.Białystok121804
1631Nexi Digital Polska Sp. z o.o.Katowice1245447
1632Esb - Serwis Sp. z o.o.Warszawa123864
1633Infuse Automation Sp. z o.o.Gliwice125519
1634Aello Sp. z o.o.Elbląg12713
1635Lentu Sp. z o.o.Białystok12536
1636Projekt 24 Sp. z o.o.Bydgoszcz12975
1637Sensinum Sp. z o.o.Kraków125762
1638Coffee Media Sp. z o.o.Wrocław121638
1639Domdata S.A.Poznań1288282
1640Ggs It Consulting Sp. z o.o.Kraków1227692
1641Qube Technologies Sp. z o.o.Warszawa125881
1642Dunnhumby Poland Sp. z o.o.Warszawa1220369
1643Linkbook Poland Sp. z o.o.Wrocław125160
1644Appware Sp. z o.o.Poznań12880
1645C4pl Sp. z o.o.Marki124222
1646Mapa Turystyczna Sp. z o.o.Kraków121268
1647Lege Artis Service Sp. z o.o.Warszawa12679
1648Fabrity Commerce Sp. z o.o.Poznań125851
1649Bsg Tech Sp. z o.o.Kraków121729
1650Enred Sp. z o.o.Wieliczka124737
1651Codifive Sp. z o.o.Warszawa123332
1652Webrockets Sp. z o.o.Warszawa128763
1653Aski Sp. z o.o.Włocławek125490
1654Allclouds.Pl Sp. z o.o.Warszawa1265972
1655Thaumatec Iot Cloud Services Sp. z o.o.Wrocław121143
1656Centroinf Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki123513
1657Telekom.Pl Sp. z o.o.Stary Sącz121723
1658Tato Studio Sp. z o.o.Poznań124757
1659Avrio Interactive Sp. z o.o.Warszawa12444
1660Greengo-It Sp. z o.o.Gdańsk123605
1661Av-Bcg Sp. z o.o.Warszawa125940
1662Webalize Sp. z o.o.Warszawa121826
1663Adarp Sp. z o.o.Trąbki Wielkie121279
1664Craftware Sp. z o.o.Warszawa12178531
1665Conetso Group Sp. z o.o.Lublin123771
1666Nodus Sp. z o.o.Warszawa122672
1667Sysadvisors Sp. z o.o. sp.k.Kraków129413
1668Serini Sp. z o.o.Dębica121107
1669Codefit Sp. z o.o.Katowice124573
1670D.B.G. Investment Sp. z o.o.Warszawa124749
1671Unisoft Sp. z o.o.Gdynia12107660
16724pro Sp. z o.o.Kielce121416
1673Exito Sp. z o.o.Gdańsk12983
1674Basoft Sp. z o.o.Lublin121079
1675Opstalent Sp. z o.o. sp.k.Wrocław1234504
1676Intel Technology Poland Sp. z o.o.Gdańsk122229166
1677IDEA NORD Sp. z o.o.Suwałki1212767
1678Allnet Sp. z o.o.Międzyrzec Podlaski1212952
1679Rsa24 Heród sp.k.Kraków121203
1680L-Systems Sp. z o.o.Piła1213550
1681E Net Production Sp. z o.o.Katowice12127228
1682Korelacja Systemy Informatyczne Sp. z o.o.Kraków128576
1683Infor (Polska) Sp. z o.o.Wrocław12195252
1684Dm System Sp. z o.o.Kraków121675
1685Com@Com Sp. z o.o.Toruń129365
16863psoft Sp. z o.o.Lublin1212644
1687Vaillant Group Business Services Poland Sp. z o.o.Katowice12108762
1688Zolter Sp. z o.o.Piaseczno12710
1689Szkolna Sp. z o.o.Częstochowa124173
1690Daleto Sp. z o.o.Częstochowa12679
1691Asseco Data Systems S.A.Gdańsk12695541
1692Skanserwis Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1221674
1693Dannet Sp. z o.o.Piaseczno121615
1694Tritem P.S.A.Katowice1228477
1695Stx Next S.A.Poznań12219241
1696Boit Sp. z o.o.Kraków124717
1697BPX S.A.Wrocław12279389
1698Reffine Sp. z o.o.Warszawa1222908
1699Ox.Pl Sp. z o.o.Skoczów121091
1700Mar-Kom Star Sp. z o.o.Bielsko-Biała128000
1701Red Team Sp. z o.o.Warszawa121805
1702Global Sp. z o.o.Gdynia12498
1703SIMPLE S.A.Warszawa1293552
1704Hyperid Sp. z o.o.Warszawa123951
1705Transition Technologies - Systems Sp. z o.o.Warszawa12126824
1706Henwar Informatyka Sp. z o.o.Warszawa1213074
1707It4net Sp. z o.o.Warszawa124841
1708Business Surplus Sp. z o.o.Lublin128012
1709B3 Consulting Poland Sp. z o.o.Warszawa1283384
1710Bba Office System Sp. z o.o. sp.k.Warszawa121702
1711Diagnostyka Digital Hub Sp. z o.o.Kraków118254
1712Sk Software Sp. z o.o.Wrocław11639
1713Selleo Labs Sp. z o.o.Bielsko-Biała1128752
1714In4mates Sp. z o.o.Warszawa1118736
1715Evident ID Sp. z o.o.Kraków116816
1716Winformatic Sp. z o.o.Poznań11595
1717Creativestyle Polska Sp. z o.o.Kraków1137911
1718Enterosoft Sp. z o.o.Gdańsk112608
1719PSI Polska Sp. z o.o.Poznań11307155
1720Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.Warszawa1164542
1721Adop Sp. z o.o.Toruń111161
1722Korbowo Sp. z o.o.Warszawa1110007
1723Uptime Development Sp. z o.o.Warszawa1110868
1724CXM Tech Services Polska Sp. z o.o.Poznań1110424
1725Codeclusive Sp. z o.o.Łódź112890
1726Mbridge Sp. z o.o.Warszawa1114623
17279 Bits Sp. z o.o.Warszawa1166542
1728CA Consulting S.A.Warszawa1113809
1729Inovatica Sp. z o.o. sp.k.Łódź111231
1730Sebastianrudnicki.Com Sp. z o.o.Bytom11453
1731Nelem Solutions Łogwiniuk sp.k.Poznań11417
1732Fat Dog Apps Sp. z o.o.Warszawa1125500
1733Fsi Sp. z o.o.Kraków11626
1734Lexmark International Polska Sp. z o.o.Warszawa119922
1735Absolut Systems Sp. z o.o.Warszawa111576
1736Concept Db Sp. z o.o.Warszawa111858
1737Sisteo Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice11769
1738Qarbon IT Sp. z o.o.Katowice1118855
1739Atomstore Sp. z o.o.Kraków1117748
1740Opti-Bit Sp. z o.o.Szczecinek11547
1741Invest It Sp. z o.o.Warszawa114088
1742Skillpark Sp. z o.o.Kraków111097
1743X-Code Sp. z o.o.Warszawa1129108
1744C4th Sp. z o.o.Katowice11537
1745Endava Poland Sp. z o.o.Warszawa11114329
1746Randlab Software Sp. z o.o.Nowy Sącz116412
1747Ensteam Sp. z o.o.Łowisko112186
1748J-Labs Sp. z o.o.Kraków11237185
1749Cpti Sp. z o.o.Białystok111710
1750Ulotki.Net Sp. z o.o.Łódź11975
1751Hubsapa Sp. z o.o.Warszawa112841
1752Apator Rector sp. z o.o.Zielona Góra1156309
1753ASCOMP S.A.Kraków11106136
1754Profisys Sp. z o.o.Opole119742
1755Polcom Its Polska Sp. z o.o.Skawina1116202
1756Thaumatec Sp. z o.o.Wrocław1142278
1757Einkubator Sp. z o.o.Kraków11943
1758Ith Sp. z o.o.Warszawa118174
1759Hmt Mago Sp. z o.o. sp.k.Gliwice115819
1760Salesbook S.A.Rzeszów1122502
1761Acini Sp. z o.o.Warszawa1123158
1762Suntech S.A.Warszawa1152953
1763I/O Tech Sp. z o.o.Wrocław1118287
1764Techmo Sp. z o.o.Kraków1110932
1765Bepower Sp. z o.o.Katowice119241
1766Horus Sp. z o.o.Warszawa1128761
1767Intesys Sp. z o.o.Mrowino113913
1768Route2open Sp. z o.o.Leszno111122
1769Visual Solution Group Sp. z o.o.Konin112504
1770Modern Healthcare Institute Sp. z o.o.Warszawa11675
1771LOGINTRADE S.A.Wrocław119905
1772Mug Software Sp. z o.o.Poznań115224
1773Smartwear Sp. z o.o.Gdańsk11388
1774Atk Gps Sp. z o.o.Warszawa11922
1775Serv4b Sp. z o.o.Rzeszów115770
1776Blosom.It Sp. z o.o.Łęczyce11340
1777Work In Progress Sp. Z O.O. Sp. z o.o.Łódź11695
1778Pakomatic Sp. z o.o.Białystok11655
1779Base System Sp. z o.o.Wola Filipowska11567
1780Premotec Poland Sp. z o.o.Kraków111842
1781Hi-Re Sp. z o.o.Kraków11939
1782Asiston Sp. z o.o.Rzeszów113537
1783Asnet Sl Sp. z o.o.Bydgoszcz113481
1784Gastro24 Sp. z o.o.Świętochłowice11537
1785Highcom Sp. z o.o.Lublin114184
1786Promiro Sp. z o.o.Częstochowa111733
1787Qrqs.Eu P.S.A.Łódź115522
1788Translink Master Sp. z o.o.Toruń113703
1789Lemonmind Sp. z o.o.Gdańsk115132
1790Thegoodcode Sp. z o.o.Gdańsk119151
1791Nextlab Sp. z o.o.Warszawa112715
1792Memory2 Sp. z o.o.Kraków11786
1793Soft-Projekt Sp. z o.o.Katowice118511
1794Goodc Sp. z o.o.Warszawa11835
1795Ptt Consulting Sp. z o.o.Warszawa1110115
1796Asdk Sp. z o.o.Koszalin1115383
1797Brokers Polska Sp. z o.o.Warszawa11507
1798Performance Media P.S.A.Warszawa11194621
1799Payarto Services Sp. z o.o. sp.k.Warszawa117653
1800A100 Przedsięwzięcia Informatyczne Sp. z o.o.Toruń1122683
1801Creandi Sp. z o.o.Poznań111854
1802Hubexo Poland S.A.Warszawa1138815
1803Meant4 Sp. z o.o.Warszawa118342
1804Rst Sp. z o.o. sp.k.Świdnica1160839
1805Gbm Sp. z o.o.Włocławek111226
1806M4X Sp. z o.o.Warszawa117393
1807Silesia Pro Sp. z o.o.Jaworzno11751
1808Get Feedback Racino, Sadowski, Skowronek sp.j.Warszawa1110087
1809Yuvenda Polska Sp. z o.o.Gliwice116510
1810Shopfully Poland Sp. z o.o.Warszawa1118635
1811Lider IT Sp. z o.o.Wrocław114413
1812Itrex Group PL Sp. z o.o.Warszawa118212
1813Aucotec Polska Sp. z o.o.Jelenia Góra112842
1814Grupa Studentnews.Pl Sp. z o.o.Modlnica11356
1815Engenious Consulting Sp. z o.o.Kraków115789
1816Leanforge Sp. z o.o.Wrocław1111169
1817Ratels Sp. z o.o.Warszawa1124501
1818Nevv Sp. z o.o.Warszawa11453
1819Dotrise Sp. z o.o.Warszawa11409
1820Mip Solutions Sp. z o.o.Skórzewo112610
1821Arp Ideas Sp. z o.o.Poznań1124778
1822Nextkrok Sp. z o.o.Olsztyn112641
1823Code Poets Sp. z o.o.Wrocław112492
1824Dataspace P.S.A.Toruń1119090
1825New Company One Sp. z o.o.Opole11466
1826Agilevision Sp. z o.o.Kraków113804
1827Xberry Sp. z o.o.Wrocław1112717
1828Dcd-Semi Sp. z o.o.Bytom115826
1829Zone It Sp. z o.o.Wrocław114585
1830Datacamel Sp. z o.o.Wrocław11575
1831The Widlarz Group Sp. z o.o.Kraków114302
1832Beetroot Group Sp. z o.o.Raszyn113294
1833Netro.Pl Sp. z o.o.Miechów112620
1834Ap Kode Sp. z o.o.Skowarcz11744
1835Prokonsument Sp. z o.o.Warszawa112346
1836Itt-Pro Sp. z o.o.Warszawa10101602
1837Oio Sp. z o.o.Warszawa10439
1838Cairo-Soft Sp. z o.o.Olsztyn1010361
1839Cps Sp. z o.o.Warszawa105210
1840Tameshi Investment Sp. z o.o.Łódź1010516
1841Neton Group Sp. z o.o.Poznań101268
1842Az Media Sp. z o.o.Pabianice102132
1843Uc Consulting Sp. z o.o.Bydgoszcz10589
1844Wola Net Sp. z o.o.Warszawa105428
1845Akra Polska Sp. z o.o.Kraków1020518
1846Automa.Net Sp. z o.o.Rzeszów104468
1847Blackice Networks Sp. z o.o.Kraków104693
1848VOWOS Sp. z o.o.Warszawa103123
1849Roomzilla Poland Sp. z o.o.Warszawa102359
1850Sprzedajemy.PL Sp. z o.o.Wrocław107327
1851FHU Globe Sp. z o.o.Orzeszyn109318
1852Acs Technologie Teleinformatyczne Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski10978
1853Safe&More Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza10676
1854Ipcc Sp. z o.o.Warszawa1010679
1855Pulawski Group Sp. z o.o.Rzeszów10624
1856Bit By Bit Sp. z o.o.Poznań107684
1857Proman Sp. z o.o.Katowice1012127
1858Grupamediam.Pl Sp. z o.o.Łódź102049
1859Optimatis Sp. z o.o.Warszawa1011900
1860Octacom Sp. z o.o.Lesznowola104687
1861Itr-Group Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk101863
1862Vmd Sp. z o.o.Wrocław101284
1863Trisec Consulting Sp. z o.o.Warszawa101592
1864Apex.It Sp. z o.o.Warszawa10202018
1865Etteplan Poland Sp. z o.o.Wrocław10119560
1866Str-Speed Sp. z o.o.Jarosław101769
1867Plenluno Sp. z o.o.Wrocław10513
1868Appchance Group Sp. z o.o.Poznań1017582
1869In4ge Sp. z o.o.Warszawa104354
1870Canon Ophthalmic Technologies Sp. z o.o.Wrocław1022884
1871PC Service Polska Sp. z o.o.Racibórz106475
1872Monit24.Pl Sp. z o.o.Kraków105994
1873Onpoint.Pl Sp. z o.o.Kraków104489
1874Bee2code Sp. z o.o.Gliwice1012665
1875Develsoft Sp. z o.o.Rzeszów104042
1876Bomark Systemy Informatyczne Sp. z o.o.Katowice102635
1877Provizu Sp. z o.o.Przedbórz10381
1878Displaylink (Poland) Sp. z o.o.Katowice1035854
1879Barkley Sp. z o.o.Lublin101678
1880Diligo Solutions Sp. z o.o.Kraków101192
1881Data4m Sp. z o.o.Białystok107542
1882Ivenium Marketing Sp. z o.o.Rzeszów1011955
1883Appliscale Sp. z o.o.Kraków1040586
1884Fabryka Marketingu Sp. z o.o.Warszawa1010332
1885Itconsult.Expert Sp. z o.o.Nierada102160
1886Qenergi Automatyka Sp. z o.o.Katowice102303
1887Seetrade Ltd Sp. z o.o.Poznań108506
1888It & Ebiuro-24.Pl Sp. z o.o.Zielona Góra10412
1889Bones Sp. z o.o.Warszawa108212
1890Ulisses Sp. z o.o.Kalisz103875
1891Plusdata Instytucja Specjalistyczna Sp. z o.o.Lublin101382
1892Netpr. Pl Sp. z o.o.Warszawa102323
1893Polarys Polska Sp. z o.o.Kraków1010879
1894MGR Integration Solutions Polska Sp. z o.o.Wrocław1033577
1895Pascom Sp. z o.o.Gdynia102750
1896It Group Sp. z o.o.Poznań102517
1897Mga Sp. z o.o.Toruń1023067
1898Olink Sp. z o.o.Zielona Góra10906
1899Capgemini Polska Sp. z o.o.Warszawa103242665
1900Archer Sp. z o.o.Kraków107545
1901The Hedgehog Sp. z o.o.Poznań101080
1902Ti Sp. z o.o. sp.k.Wronki1012011
1903Schulz Infoprod Sp. z o.o.Poznań1034565
1904Ng Logic Sp. z o.o.Warszawa106022
1905Better It Software Sp. z o.o.Bierzglinek10282
1906Vision Time Sp. z o.o.Wrocław107506
1907Justrelate Polska Sp. z o.o.Wrocław106592
1908Reasonapps Sp. z o.o.Kraków101934
1909Budikom.Net Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk101431
1910Upevermedia Sp. z o.o.Wrocław101374
1911Abi-Soft Sp. z o.o.Łódź101109
1912Foresight Sp. z o.o.Kraków106172
1913Astek Polska Sp. z o.o.Warszawa10457023
1914Tymiq Polska Sp. z o.o.Warszawa108443
1915Spica Solutions Sp. z o.o. sp.k.Warszawa1016290
1916Ergo Technology & Services S.A.Gdańsk101130145
1917Webservice Sp. z o.o.Kraków103129
1918Hertz New Technologies Sp. z o.o.Zielona Góra106114
1919Tema Komputer Sp. z o.o.Andrychów1013237
1920Tukano Software House Sp. z o.o.Warszawa105894
1921Flying Whale Games Sp. z o.o.Wrocław101055
1922Lanit Sp. z o.o.Toruń101671
1923Cloudsail Digital Solutions Sp. z o.o.Kalisz10490
1924Ptv Logistics Poland Sp. z o.o.Warszawa1012255
1925Meta Digital Sp. z o.o.Lublin103147
1926Health Wellbeing Services Sp. z o.o.Kraków10903
1927Fiit Consulting Sp. z o.o.Wrocław106960
1928Xrs Group Sp. z o.o.Zielona Góra101626
1929Digital Gateways Sp. z o.o.Warszawa109756
1930Apr System Sp. z o.o.Zgórsko103094
1931Ekoncept Sp. z o.o.Sopot105374
1932Gip Sp. z o.o.Łódź108968
1933Tvb Sp. z o.o.Warszawa104420
1934Innpact Sp. z o.o.Wrocław104265
1935Magico Software Sp. z o.o.Stalowa Wola10667
1936Aviante Sp. z o.o.Kraków102310
1937Kinguin Poland Sp. z o.o.Warszawa1063623
1938Apreel Sp. z o.o.Warszawa10123646
1939Nocadis Sp. z o.o.Poznań101778
1940Perfect Data Sp. z o.o.Białystok102649
1941Gapm Sp. z o.o.Warszawa102917
1942Four Suits Technology Sp. z o.o.Kraków1041488
1943Universal Express Systems Sp. z o.o.Warszawa102467
1944Core3 Sp. z o.o.Warszawa1028884
1945Element14 Sp. z o.o.Kraków1030768
1946Xentivo Sp. z o.o.Warszawa109932
1947Value2people Sp. z o.o.Warszawa107546
1948Infowave Sp. z o.o.Warszawa102273
1949Bluebird Sp. z o.o.Warszawa10316
1950Efero Next Sp. z o.o.Wrocław104290
1951Modul Soft Spółka z Ograniczoną OdpoiwedzialnościąMalbork102302
1952Fitatu Sp. z o.o.Poznań1033734
1953Onex Group P.S.A.Warszawa1018010
1954Andea Solutions Sp. z o.o.Kraków10124830
1955Grupa Morizon-Gratka Sp. z o.o.Warszawa1076645
1956Webtechnika Sp. z o.o.Olsztyn10738
1957Dockit Sp. z o.o.Gdańsk1074219
1958Witkac Sp. z o.o.Słupsk1012360
1959HolidayCheck Polska Sp. z o.o.Warszawa108993
1960Q2go Sp. z o.o.Wrocław10376
1961Square One Resources Sp. z o.o.Warszawa10170727
1962Controlling Systems Sp. z o.o.Wrocław108364
1963Nepticom Sp. z o.o.Olsztyn102704
1964Decerto Sp. z o.o.Warszawa1088468
1965Oltis Polska Sp. z o.o.Olkusz104198
1966Commhaven Scn Sp. z o.o. Sp.K.Poznań1012883
1967Ventus Communications Sp. z o.o.Poznań1062137
1968Dimark IT S.A.Złotkowo1019713
1969Inten Sp. z o.o.Lublin101364
1970Innvest Sp. z o.o.Poznań10851
1971Meika It Sp. z o.o.Warszawa105506
1972Omex Sp. z o.o. sp.k.Gdynia102487
1973Xbrl24.Com Sp. z o.o.Lublin101372
1974Nge Polska Sp. z o.o.Gdańsk1037538
1975Sportize Sp. z o.o.Sulejówek10406
1976Ebis Sp. z o.o.Kraków108532
1977Plainapps Sp. z o.o.Bielany Wrocławskie101819
1978Seiloc Sp. z o.o.Bielsko-Biała1016983
1979Majacademy Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza10416
1980Pwc It Services Sp. z o.o.Warszawa10155113
1981Mta Digital Sp. z o.o.Poznań108658
1982Rwm Sp. z o.o.Kraków104583
1983Qlos Sp. z o.o.Łódź103892
1984MM Brown Group S.A.Poznań104618
1985Network Guard Poland Sp. z o.o.Poznań1016703
1986Grape UP Sp. z o.o.Kraków1084209
1987Metrik Sp. z o.o.Katowice10297
1988Atlone Sp. z o.o.Łódź101954
1989Bezpieczna Firma Sp. z o.o.Łódź101063
1990Grupa Mediart Sp. z o.o.Bydgoszcz10599
1991Legal Telematics Sp. z o.o.Tarnów102457
1992Hrnest Sp. z o.o.Gdynia106034
1993Hubquest Sp. z o.o.Warszawa1040627
1994Dział It Sp. z o.o.Chełmiec91335
1995Donkey Crew Sp. z o.o.Wrocław910522
1996Unique Devs Sp. z o.o.Chełmiec9361
1997Promar IT Sp. z o.o.Gliwice912733
1998Neontri Sp. z o.o.Warszawa923046
1999Studio Brothers Sp. z o.o.Gdańsk92281
2000Softserve Poland Sp. z o.o.Wrocław9559296
2001Amister Sp. z o.o. sp.k.Piekary Śląskie969351
2002Aleph Polska Sp. z o.o.Warszawa93542
2003E-Com Solutions Sp. z o.o.Bielsko-Biała9274
2004Signati Sp. z o.o.Niepołomice98039
2005Zdi24 Sp. z o.o.Tychy92070
2006Corvus It Sp. z o.o.Kraków92749
2007Gecos Sp. z o.o.Łódź912791
2008X-Com Sp. z o.o.Sosnowiec96216
2009Locon Sp. z o.o.Warszawa963661
2010Havenocode Sp. z o.o.Warszawa9799
2011Cryptotech P.S.A.Kraków98994
2012Mad Mountain Sp. z o.o.Warszawa91823
2013East Gates Sp. z o.o.Wrocław931113
2014Programac Sp. z o.o.Warszawa9961
2015Remitly Poland Sp. z o.o.Kraków955061
2016Ajbit Sp. z o.o.Poznań92604
2017M3.Net Sp. z o.o.Bielsko-Biała918790
2018Infocomp Sp. z o.o.Toruń925862
2019Cormo Sp. z o.o.Olsztyn92190
2020Bearside Sp. z o.o.Warszawa96025
2021Bravura Solutions Polska Sp. z o.o.Warszawa998070
2022Vaimo Poland Sp. z o.o.Wrocław949387
2023Evolution Products Development Poland Sp. z o.o.Warszawa995807
20244evolve Sp. z o.o.Zielona Góra9749
2025Saltar Group Sp. z o.o.Kielce92731
2026Spiral Scout Sp. z o.o.Warszawa96651
2027Silky Coders Sp. z o.o.Gdańsk957732
2028Dla Samych Swoich Sp. z o.o.Warszawa93839
2029Zondix Sp. z o.o.Nowy Dwór Gdański98029
2030Neurosoft Sp. z o.o.Wrocław916199
2031Intent Sp. z o.o.Warszawa967801
2032Camelot Consulting Group PL Sp. z o.o.Wrocław917718
2033Okta Sp. z o.o.Warszawa93057
2034Social Wifi Sp. z o.o.Warszawa9854
2035Aura Technologies Sp. z o.o.Warszawa910309
2036Zakład Projektowania i Wdrażania Systemów Informatyki Giga Sp. z o.o.Katowice92910
2037Future Mind Sp. z o.o.Warszawa9107582
2038Strix Poland Sp. z o.o.Kraków929694
2039Puq Sp. z o.o.Warszawa9284
2040Payworks Technologies Poland Sp. z o.o.Poznań918026
2041Elitmind Sp. z o.o.Warszawa954290
2042Ergodise Sp. z o.o.Wrocław9809
2043Rtr 11 Services Sp. z o.o.Warszawa9451
2044BOC Information Technologies Consulting Sp. z o.o.Warszawa96062
2045Gorilla Group Sp. z o.o.Wrocław99409
2046Systell Operations Sp. z o.o.Poznań98863
2047KBA Automatic Sp. z o.o.Opole923097
2048Sky Engine Sp. z o.o.Warszawa917158
2049Orgadata East Europe Sp. z o.o.Koszalin920306
2050Inlabs Sp. z o.o.Wrocław94938
2051Billingo Sp. z o.o.Warszawa92375
2052A4bee Sp. z o.o.Wrocław928420
2053Im It Sp. z o.o. sp.k.Warszawa92857
2054Teleste Information Solutions Sp. z o.o.Warszawa925748
2055Payarto Sp. z o.o.Warszawa941714
2056Gisonline Sp. z o.o.Kraków99412
2057Cador Consulting Sp. z o.o.Gdynia97474
2058I2m Sp. z o.o.Skarbimierzyce91896
2059Kredi Sp. z o.o.Koszalin9438
2060Darmar Consulting Sp. z o.o.Piła9265
2061Systemy Informatyczne Chodrom Sp. z o.o.Siedlce99843
2062Cognitiva Sp. z o.o.Warszawa94744
2063Arcus Si S.A.Lublin922887
2064Cft - Grupa Informatyczna Sp. z o.o.Gdańsk92953
2065Jetbrains Poland Sp. z o.o.Warszawa97782
2066Interlan Sp. z o.o.Poznań920743
2067Mmw Automation Sp. z o.o.Szczecin93092
2068Anshar Studios S.A.Katowice98763
2069Youlead Sp. z o.o.Warszawa95786
2070Info Veriti Polska Adam Kniewski sp.j.Warszawa95279
2071Kajware Sp. z o.o.Kraków98445
2072Dbs It Sp. z o.o.Warszawa9371
2073Uneo.Pl Sp. z o.o.Zbrudzewo92231
2074Nocowanie.Pl Sp. z o.o.Lublin921864
2075Kls Automation Sp. z o.o.Wrocław910404
2076Bytamic Solutions Sp. z o.o.Warszawa913076
2077Base Sp. z o.o.Kraków9152725
2078Agrobex Info Sp. z o.o.Poznań99216
2079Netprof.Pl Sp. z o.o.Łódź94929
2080Vimelea Sp. z o.o.Warszawa9836
2081Alten Polska Sp. z o.o.Warszawa9316891
2082Open Clue Sp. z o.o.Warszawa9720
2083Ebblo Poland Sp. z o.o.Wrocław912701
2084Mfsi Sp. z o.o.Warszawa95607
2085Emerge IT Support Sp. z o.o.Warszawa911641
2086Deviniti Sp. z o.o.Wrocław9442727
2087Host Sp. z o.o.Konin96929
2088Glob360 Sp. z o.o.Warszawa917274
2089Tronik Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk910302
2090Cqure Sp. z o.o.Warszawa912627
2091Blue Brain Polska Sp. z o.o.Kraków924953
2092Oferteo S.A.Wrocław951525
2093Practel Sp. z o.o.Tomaszów Mazowiecki9927
2094Profit Network Sp. z o.o.Warszawa95557
2095Avance Consulting Sp. z o.o.Warszawa914438
209611X Sp. z o.o.Gdańsk91532
2097Gwp Wirtualnie Sp. z o.o.Warszawa9907
2098M-Networks Sp. z o.o.Tuchola9754
2099Shimi Sp. z o.o.Warszawa95520
2100Cashfix Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski9458
2101Agiliway Poland Sp. z o.o.Kraków91153
2102Digmatix Poland Sp. z o.o.Warszawa994549
2103Rst Meethub Sp. z o.o.Wrocław93321
2104Mcbs Sp. z o.o.Warszawa96731
2105Pivotal Polska Sp. z o.o.Warszawa925484
2106Boat.Systems Sp. z o.o.Łódź926717
2107Cns Outsourcing It Sp. z o.o.Warszawa97939
2108Silevis Sp. z o.o.Kielce916624
2109Gd.Pl Sp. z o.o.Gdynia92015
2110Teonite Services Sp. z o.o.Szczecin94236
2111Torentex Sp. z o.o.Suchy Las91157
2112IG Knowhow Limited Sp. z o.o. Oddział w PolsceKraków9163935
2113Ścieki Polskie Sp. z o.o.Poznań92641
2114Satellite Poland Sp. z o.o.Warszawa91681
2115Mediaflex Sp. z o.o.Kraków94383
2116Baxavis Sp. z o.o.Łódź912518
2117Forumsoft Sp. z o.o.Poznań93075
2118Emca Software Sp. z o.o.Warszawa95964
2119Knowit Poland Sp. z o.o.Warszawa9112521
2120Eller Sp. z o.o.Gdynia9649
2121Coblit Sp. z o.o.Sopot91560
2122Early2pay Sp. z o.o.Pisz9908
2123Iterasec Sp. z o.o.Rzeszów91860
2124Sc2 Labs Sp. z o.o.Lublin94044
2125Precisionlife Poland Sp. z o.o.Warszawa93243
2126Edisonda P.S.A.Kraków913250
2127W2portal Sp. z o.o.Warszawa9702
21282bit Sp. z o.o.Białystok9966
2129Awesome Bytes Sp. z o.o.Łódź93143
2130Ferrodo Computer Sp. z o.o.Złotniki98704
2131BRAND 24 S.A.Wrocław922327
2132Axians IT Solutions Poland Sp. z o.o.Warszawa9529898
2133Motorola Solutions Systems Polska Sp. z o.o.Kraków91332979
2134CC Otwarte Systemy Komputerowe Sp. z o.o.Warszawa931714
2135Oakfusion Sp. z o.o.Wrocław95978
2136Hostersi Sp. z o.o.Rybnik845671
2137STTP Sp. z o.o.Warszawa81651
2138Olsom Sp. z o.o.Szczecin86949
2139Trek2summit Sp. z o.o.Warszawa89739
2140Transition Technologies - Advanced Solutions Sp. z o.o.Warszawa813916
2141Analyx Sp. z o.o. sp.k.Poznań821030
2142Corsol Sp. z o.o.Katowice86708
2143The Right Staff Sp. z o.o.Wrocław81362
2144Risco Software Sp. z o.o.Warszawa815613
2145Simkol S.A.Katowice84651
2146Connectis International Outsourcing Solutions Sp. z o.o.Warszawa842243
2147Naatu Operator Sp. z o.o.Gdańsk89818
2148Syncron Poland Sp. z o.o.Warszawa849599
2149PL Vision Sp. z o.o.Kraków837999
2150Robotycy.Com Sp. z o.o.Bielsko-Biała83645
2151It Companion Sp. z o.o.Bydgoszcz8665
2152Syntavio Sp. z o.o.Warszawa812352
2153Infron Sp. z o.o.Warszawa81316
2154K2online.Pl Sp. z o.o.Warszawa86330
2155Ins Mobile Sp. z o.o.Tarnów83306
2156Amg De Sp. z o.o.Jeziorki81101
2157Order Group Sp. z o.o.Warszawa89287
2158Sciamus Polska Sp. z o.o.Warszawa832628
2159Codeweaver Sp. z o.o.Warszawa86346
2160Mobilems Sp. z o.o.Łódź810262
2161Profisyster Sp. z o.o.Katowice81299
2162BF Group Sp. z o.o. S.K.A.Warszawa83304
2163Interlan Andrzej Kułakowski i Spółka - sp.j.Poznań8699
2164Mmi Sp. z o.o.Warszawa82181
2165Deepsense.Ai Sp. z o.o.Warszawa833106
2166Netrix Link Sp. z o.o.Lublin810316
2167Prevenity Sp. z o.o.Warszawa810837
2168Altp Sp. z o.o.Poznań8695
2169Veslog Sp. z o.o.Poznań83094
2170Knoocker Sp. z o.o.Poznań83993
2171Network Experts Sp. z o.o. sp.k.Warszawa821421
2172IT ERP Systems Sp. z o.o.Poznań82470
2173Brightstar Lottery Poland Sp. z o.o.Warszawa8340778
2174Needcode Sp. z o.o.Kraków814276
2175Digiteum Sp. z o.o.Gdańsk816471
2176Expertsender S.A.Gdańsk82605
2177Stena Line Travel Group Polska Sp. z o.o.Gdynia85086
2178Mikrobit Sp. z o.o.Lublin82161
2179Forcom Sp. z o.o.Poznań8232025
2180Appeal Sp. z o.o. sp.k.Warszawa83471
2181Login Plus Sp. z o.o.Łódź83571
2182N7 Mobile Sp. z o.o.Warszawa817005
2183Chandney Software Sp. z o.o.Warszawa81997
2184Copernicus Computing Sp. z o.o.Lublin811395
2185Synappsa Sp. z o.o.Kraków81953
2186Tietoevry Create Poland Sp. z o.o.Szczecin8171474
2187Consdata S.A.Poznań845584
2188Sygnisoft Sp. z o.o.Warszawa82969
2189GPC Global Technology Center Sp. z o.o.Kraków897970
2190Samba TV Poland Sp. z o.o.Warszawa811915
2191Adeverest Sp. z o.o.Warszawa81926
2192Univisia Sp. z o.o.Rzeszów84579
2193Nerdysoft Sp. z o.o.Warszawa88974
2194Leveron Sp. z o.o.Gdańsk81091
2195Bewort Sp. z o.o.Warszawa8517
2196Iso-Net Sp. z o.o. sp.k.Gdynia87582
2197Netzsch Instrumenty Sp. z o.o.Kraków810924
2198Poam Software Sp. z o.o.Wrocław81640
2199Interia.Pl Sp. z o.o.Kraków8118058
2200Erpit Sp. z o.o.Poznań81165
2201Ready To Rise Sp. z o.o.Warszawa81460
2202Cognizant Technology Solutions Poland Sp. z o.o.Gdańsk8438887
2203Bsit Sp. z o.o.Lublin84292
2204Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.Warszawa8448093
2205Infinite ICT Sp. z o.o.Lublin816873
2206Firmao Polska Sp. z o.o.Łódź810448
2207Plansoft Sp. z o.o.Katowice82716
2208Ivanti Poland Sp. z o.o.Warszawa825101
2209Akveo Poland Sp. z o.o.Warszawa89365
2210Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Informatyki Sekom Sp. z o.o.Katowice81049
2211Bimbears Sp. z o.o.Warszawa84200
2212Linkspot Sp. z o.o.Toruń81139
2213Technika Obliczeniowa Sp. z o.o.Kraków82013
2214Dataland Sp. z o.o.Skoczów82442
2215Knowit Experience Poland Sp. z o.o.Warszawa82322
2216Netformers Sp. z o.o.Warszawa856996
2217Witaj Świecie! Sp. z o.o.Słupsk8265
2218Sztuka Reklamy Sp. z o.o.Głogów8849
2219Sysadmins Sp. z o.o.Warszawa82696
2220Optimatiq Sp. z o.o.Poznań8659
2221ITBPS.Pl Sp. z o.o.Warszawa84886
2222Riskbite Sp. z o.o.Warszawa8799
2223Boeing Poland Sp. z o.o.Gdańsk8438643
2224Instream Sp. z o.o.Poznań84539
2225Developergo Sp. z o.o.Białystok82863
2226Gp Solutions Pl Sp. z o.o.Warszawa84216
2227Cyberghosts Sp. z o.o.Wrocław8899
2228Cododile Sp. z o.o.Wrocław81533
2229Freeway It Sp. z o.o.Dębica81383
2230Infracht Sp. z o.o.Kraków85631
2231Vsoft S.A.Kraków858104
2232Grafit Sp. z o.o.Warszawa8390
2233Stono Sp. z o.o.Warszawa82061
2234Ruberone Sp. z o.o.Brzezina8357
2235Cmc City Media Communications Sp. z o.o.Warszawa81420
2236Msol.Ai Sp. z o.o.Wrocław8941
2237Avatarland Sp. z o.o.Poznań8259
2238Malcomm Sp. z o.o.Warszawa86249
2239Core Logic Sp. z o.o.Kraków816723
2240Inceite Sp. z o.o.Warszawa84213
2241Comerp Sp. z o.o.Tarnów83714
2242GS Software Sp. z o.o.Kraków87931
2243Fabres Sp. z o.o.Poznań820895
2244Dotlogic Sp. z o.o.Gdynia82202
2245Codahead Sp. z o.o. sp.k.Kraków83214
2246Onedge Sp. z o.o.Poznań83803
2247Nanofis Sp. z o.o.Zawiercie87720
2248ARP Informatyka Sp. z o.o.Warszawa84048
2249Squaretec Sp. z o.o.Bydgoszcz810052
2250AUTOID Polska S.A.Kraków832863
2251Immunity Systems Sp. z o.o.Warszawa82434
2252Jsk Internet Sp. z o.o.Warszawa8881
2253Bluewine Media Sp. z o.o.Piekary Śląskie81694
2254Altimetrik Poland Sp. z o.o.Warszawa839597
2255Bcs Software S.A.Katowice8630
2256Backbase Poland Sp. z o.o.Kraków8132644
22573PRO Sp. z o.o.Warszawa834587
2258Rescop Sp. z o.o.Katowice84372
2259Ebicom Sp. z o.o.Katowice86672
2260PN Standard Sp. z o.o.Warszawa815312
2261Coderylabs Sp. z o.o. sp.k.Kraków84729
2262Dps Software Sp. z o.o.Warszawa857147
2263Scylladb Sp. z o.o.Warszawa86885
2264Pracownia Informatyki Numeron Sp. z o.o.Częstochowa85251
2265WSCAD Sp. z o.o.Wrocław82432
2266Andel Sp. z o.o.Warszawa810750
2267Optime.Ai Sp. z o.o.Warszawa82699
2268Passus S.A.Warszawa8122415
2269Digitalfirst.Ai Sp. z o.o.Rzeszów88537
2270Changelog Sp. z o.o.Wrocław8532
2271Polite Sp. z o.o.Warszawa8556
2272Esmetric Group Sp. z o.o.Warszawa8265699
2273Biuro Usług Informatycznych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce Sp. z o.o.Warszawa8650
22745PRO Partners Sp. z o.o.Łódź85877
2275Avionix Engineering Sp. z o.o.Kraków85372
2276Nordic Services Sp. z o.o.Gdańsk810752
2277Edoktor24.Pl Sp. z o.o.Warszawa83479
2278Iterative Engineering Sp. z o.o.Zabrze83494
2279Frato Sp. z o.o.Warszawa816460
2280Udc Sp. z o.o.Nadarzyn8408
2281Sabre Polska Sp. z o.o.Kraków8524910
2282Daw - Systems Sp. z o.o.Gniezno85749
2283Sirocco Mobile Sp. z o.o.Warszawa840293
2284Code Can Fly Sp. z o.o.Blizne Łaszczyńskiego811803
2285Expereo Poland Sp. z o.o.Katowice814389
2286Data Experts Sp. z o.o.Warszawa813035
2287Forsec S.A.Katowice820871
2288Tbd Mazowsze Sp. z o.o.Siedlce84862
2289Toba Consulting Sp. z o.o.Bielsko-Biała83302
2290System-It Sp. z o.o. sp.k.Szczecin88115
2291Solarwinds Poland Sp. z o.o.Kraków866895
2292Spyrosoft Synergy S.A.Szczecin860972
2293Inpost Technology S.A R.L. Sp. z o.o. Oddział w PolsceKraków8268568
2294Transition Technologies-Control Solutions Sp. z o.o.Wrocław832064
2295Itsharkz Sp. z o.o.Warszawa85088
2296Polityka Insight Sp. z o.o.Warszawa89639
2297Union Systems 2000 Sp. z o.o.Warszawa8338
2298Big- Xyt Sp. z o.o.Wrocław83281
2299Korbank Data Center Sp. z o.o.Wrocław82458
2300ITSM Software S.A.Rzeszów7663
2301Web Solutions Poland Sp. z o.o.Szczecin72164
2302GLC IT Sp. z o.o.Katowice7860
2303Ostoya - Datasystem Sp. z o.o.Gdańsk72927
2304Cgi Information Systems And Management Consultants (Polska) Sp. z o.o.Warszawa7279907
2305Dat Computer Concepts Sp. z o.o.Warszawa74844
2306Shelfwise Sp. z o.o.Kraków732639
2307Wzór Sp. z o.o.Lublin7397
2308Flotman Sp. z o.o.Kraków711662
2309DDI Development Sp. z o.o.Warszawa74133
2310Artocon Sp. z o.o.Gdańsk7897
2311Esverito Sp. z o.o.Kraków7245
2312Getresponse S.A.Gdańsk7144430
2313Connectis Sp. z o.o.Warszawa7166937
2314Travelport Poland Sp. z o.o.Warszawa710072
2315IT Challenge Sp. z o.o.Kraków716622
2316Arfido Sp. z o.o.Chyby74752
2317Digital New Agency Poland Sp. z o.o.Łódź717111
2318Netmodeller Sp. z o.o.Warszawa73381
2319Snok Sp. z o.o.Warszawa737916
2320Dobrze Trafiłeś Sp. z o.o.Kuligów76982
23214vod Sp. z o.o.Kraków71404
2322Rainlabs Services Sp. z o.o.Kraków724144
2323Mipsales Sp. z o.o.Poznań71090
2324ZETO Software Sp. z o.o.Olsztyn733970
2325Gocloud Polska Sp. z o.o.Warszawa715444
2326Robotec.AI Sp. z o.o.Warszawa720362
2327Pinado Sp. z o.o.Warszawa75149
2328Incubly.Hub Sp. z o.o.Łódź79665
2329Bookassist Polska Sp. z o.o.Kraków72176
2330LSYS Sp. z o.o.Gdańsk72485
2331Dsa Polska - Cyfrowe Systemy Archiwizacji Sp. z o.o.Janikowo77042
2332Intego Group, LLC Sp. z o.o. Oddział w PolsceWarszawa713781
2333Tricentis PL Sp. z o.o.Łódź74569
2334Seconet Sp. z o.o.Buczkowice73722
2335Euromed.Tech Sp. z o.o.Warszawa71283
2336Meatnet Sp. z o.o.Warszawa74007
2337Eq System Technology S.A.Dąbrowa Górnicza724687
2338I-Trends Sp. z o.o.Gdynia7921
2339Webio Poland Sp. z o.o.Kraków7693
2340Trecom Łódź Sp. z o.o.Warszawa723235
2341Expose Sp. z o.o.Warszawa74872
2342Vinve Group Sp. z o.o.Radom74053
2343It Leader Sp. z o.o.Poznań71793
2344Zdrowy Chleb Sp. z o.o.Nowe Brzesko72337
2345Im Sp. z o.o.Bielsko-Biała73129
2346Mastercomp Sp. z o.o.Poznań72453
2347BPC Group Poland Sp. z o.o.Katowice72689
2348LUFTHANSA Systems Poland Sp. z o.o.Gdańsk7335615
2349Netcompany Poland Sp. z o.o.Warszawa7114286
2350Smart Erp Systems Sp. z o.o.Warszawa72379
2351Ans-Connect Sp. z o.o.Bielsko-Biała7300
2352Godel Technologies Europe Sp. z o.o.Łódź7227188
2353Smartnet Research & Solutions Sp. z o.o.Warszawa76579
2354Base System Sp. z o.o. Sp.K.Wola Filipowska713967
2355People More P.S.A.Kraków715121
2356Redcompass Poland Sp. z o.o.Warszawa728353
2357E-Motomedia Sp. z o.o.Koziegłowy713887
2358Rocksoft Sp. z o.o.Ustroń71682
2359Dmz Hr Sp. z o.o.Szczecin77268
2360Enxoo P.S.A.Warszawa763469
2361Utopia Ultimate Software Solutions Sp. z o.o.Kraków7863
2362Iver Polska Sp. z o.o.Gdańsk75334
2363Sparkflow Sp. z o.o.Będzin75642
2364Duco Technology Poland Sp. z o.o.Wrocław777590
2365Abonet Systems Sp. z o.o.Wrocław71178
2366Outpro Sp. z o.o.Szczecin75147
2367Networkedassets Sp. z o.o.Wrocław717073
2368Alfavox Software Sp. z o.o.Poznań73257
2369Atlassian Poland Sp. z o.o.Gdańsk7175224
2370Highsolutions Sp. z o.o.Poznań7399
2371Proxima Informatyka Sp. z o.o.Radom7884
2372Useo Sp. z o.o.Wrocław74178
2373Dhosting.Pl Sp. z o.o.Warszawa710115
2374E-Support Sp. z o.o.Warszawa7905
2375Amartus Polska Sp. z o.o.Kraków722821
2376Mekoprint Sp. z o.o.Stargard714104
2377Mouser Poland Sp. z o.o.Wrocław72468
2378Regnology Poland P.S.A.Poznań723840
2379Kognitywna Sp. z o.o.Warszawa7326
2380PDTEC Sp. z o.o.Gdynia712081
2381Dogtronic Sp. z o.o.Lublin73273
2382NBIT Jarosław Jenczmionka Sp. z o.o.Gliwice726956
2383E-Integra Sp. z o.o.Płock71627
2384Brain Brothers Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza7636
2385Mtime Sp. z o.o.Kraków72668
2386Automation System Technology Sp. z o.o.Sosnowiec78423
2387Vhv Informatyka Sp. z o.o.Warszawa76860
2388Pirios S.A.Kraków727647
2389E-Motion Media Sp. z o.o. Sp.K.Sosnowiec74314
2390Goapps Sp. z o.o.Białystok72781
2391Compaas Sp. z o.o.Grojec71914
2392Optimal Energy Sp. z o.o.Poznań71281
2393Hattori Hanzo S.A.Ślęza715167
2394ALM Services Technology Group Sp. z o.o.Warszawa710139
2395B2b.Net S.A.Warszawa786315
2396Proformat Sp. z o.o.Wrocław71604
2397Expert Solutions Sp. z o.o.Wrocław76228
2398Workfusion Poland Sp. z o.o.Warszawa721036
2399Objectstyle Sp. z o.o.Warszawa79532
2400Propoint S.A.Gliwice7161617
2401DSR S.A.Wrocław720339
2402Soflab Services Sp. z o.o.Katowice79735
2403Ltc Sp. z o.o.Wieluń710394
2404Fieldbee Polska Sp. z o.o.Gliwice710349
2405Go Online Ogrodnik, Brandys, Asman Sp.K.Poznań73660
2406Netsoft24 Sp. z o.o. sp.k.Wrocław71329
2407Codewave Sp. z o.o.Wrocław78833
2408Next Technology At Flexdev Sp. z o.o. sp.k.Poznań723398
2409Reveal Polska Sp. z o.o.Opole71836
2410We Got This Sp. z o.o.Siechnice7953
2411X-One Sp. z o.o.Wysogotowo79576
2412Grupa Marketingowa TAI Sp. z o.o.Warszawa72279
2413Aspire Systems Poland Sp. z o.o.Gdańsk79909
2414Bitpanda Technology Sp. z o.o.Kraków78232
2415We’Support Sp. z o.o.Warszawa72814
2416Kellton Poland Sp. z o.o.Wrocław734076
2417Pwrteams Poland Sp. z o.o.Kraków737187
2418Vratislavia Sp. z o.o.Wrocław71417
2419Abis Sp. z o.o. sp.k.Rząska78601
2420NSG 4L Sp. z o.o.Gdańsk72182
2421P&P Solutions Sp. z o.o.Konstancin-Jeziorna79398
2422UNICORN POZNAŃ Sp. z o.o.Poznań71445
2423Compnet Sp. z o.o.Konin75853
2424Coatpro Sp. z o.o.Warszawa7298
2425Infinite Sp. z o.o.Lublin739167
2426Proget Sp. z o.o.Bielsko-Biała716897
2427Vestas Service Delivery Center - Szczecin Sp. z o.o.Szczecin736995
2428D'Accord Broadcasting Technologies Sp. z o.o.Szczecin71324
2429Nortonlifelock Poland Sp. z o.o.Warszawa71775
2430Code Concept Sp. z o.o.Gliwice73442
2431Eurogold Sp. z o.o.Warszawa74102
2432Scapaflow Consulting Sp. z o.o.Warszawa77095
2433Htd Health Sp. z o.o.Łódź745045
2434Mindware Sp. z o.o.Złotniki718942
2435Sensevr Sp. z o.o.Łódź73132
2436SpyroSoft S.A.Wrocław7220697
2437Pure Core Sp. z o.o.Warszawa7299
2438Smart Choice Software PL Sp. z o.o.Rzeszów73862
2439APA Publications Sp. z o.o.Warszawa7878
2440Cisco Systems Poland Sp. z o.o.Kraków7825559
2441System-1 Sp. z o.o.Poznań73511
2442Art-Code Sp. z o.o.Przemyśl7960
2443Valueadd Sp. z o.o.Warszawa710241
2444Eversis Sp. z o.o.Warszawa730882
2445LSI SOFTWARE S.A.Łódź793724
2446Wega It Sp. z o.o.Poznań7666
2447Fabryka Oprogramowania Sp. z o.o.Gliwice75239
2448Przedsiębiorstwo Informatyczne Saba Service Sp. z o.o.Barlinek71151
2449Dna! Sp. z o.o.Warszawa71423
2450300.Codes Sp. z o.o.Lublin74300
2451Qumio Sp. z o.o.Wrocław71973
2452Fly On The Cloud Sp. z o.o.Wrocław7106782
2453Odl Sp. z o.o.Warszawa72582
2454Byte Barrel S.A.Gdańsk72821
2455Consult Red Poland Sp. z o.o.Wrocław757783
2456Cognimetrica Sp. z o.o.Lublin71739
2457Virtline Sp. z o.o.Kraków71385
2458Notoria S.A.Warszawa73189
2459Netbox24 Sp. z o.o.Łużna7402
2460Datamola Pl Sp. z o.o.Wrocław73171
2461KS Sp. z o.o.Gorzyce77575
2462Asemgo Sp. z o.o.Kraków7391
2463Wipro IT Services Poland Sp. z o.o.Warszawa7263384
2464Northpass Poland Sp. z o.o.Wrocław77681
2465Cornerstone Ondemand Poland Sp. z o.o.Kraków742994
2466Crustlab Sp. z o.o.Kraków720811
2467Webtailor Sp. z o.o.Gortatowo72011
2468Seth Software Sp. z o.o.Głogów Małopolski74218
2469Pruftechnik Technology Sp. z o.o.Wrocław742760
2470Kainos Software Poland Sp. z o.o.Gdańsk754365
2471Lottomerkury Sp. z o.o.Warszawa753084
2472Devqube Sp. z o.o.Wrocław76625
2473Centrum Informatyki ZETO S.A.Białystok792863
2474Az-Itech Sp. z o.o.Będzin7605
2475Ideamotive Sp. z o.o.Warszawa77575
2476Itcell Sp. z o.o.Gdynia7946
2477Infogain Technologies Sp. z o.o.Kraków735899
247840data Sp. z o.o.Częstochowa7919
2479Gforces Sp. z o.o.Gdańsk72585
2480Monday.Com Sp. z o.o.Warszawa722355
2481Scaleworks Sp. z o.o.Kraków713173
2482Solvd Poland Sp. z o.o.Warszawa72252
2483Data4cure Poland Sp. z o.o.Warszawa73980
2484Capital Com IP Sp. z o.o. Oddział w PolsceWarszawa742548
2485Parm Polska Sp. z o.o.Wrocław71456
2486Ccs Sp. z o.o.Gliwice7533
2487Ssk Rail Sp. z o.o.Poznań715647
2488Giap Sp. z o.o.Warszawa79251
2489Safesqr Sp. z o.o.Katowice721118
2490Aptitude Software (Poland) Sp. z o.o.Wrocław763940
2491Qservices Sp. z o.o.Kraków6591
2492Qulix Sp. z o.o.Wrocław616593
2493Bluewave.It Consulting Sp. z o.o.Szczecin61053
2494Peritus - Act Sp. z o.o.Chorzów63723
2495Abakus Systemy Teleinformatyczne Sp. z o.o.Bielsko-Biała65122
2496Clickmeeting Sp. z o.o.Gdańsk645042
2497Webanywhere Sp. z o.o.Mikołów63342
2498Mbc Polska Sp. z o.o.Bielsko-Biała6442
2499Necto S.A.Gdynia62342
2500Nomtek Sp. z o.o.Wrocław633090
2501San-Soft Sp. z o.o.Sanok6480
2502Magedia Sp. z o.o.Warszawa61075
2503Orbify Poland Sp. z o.o.Kraków65566
2504Bimodal Solutions Sp. z o.o.Kraków62185
2505Siemens Industry Software Sp. z o.o.Warszawa6240960
2506DMJ Polska Sp. z o.o.Gdańsk624431
2507Bright IT Sp. z o.o.Wrocław63607
2508Sf-Pro Sp. z o.o.Poznań61571
2509Visioncube S.A.Kraków611558
2510Inmar Sp. z o.o.Zabrze68422
2511Naturalne z Natury Sp. z o.o.Lublin623801
2512The Digital Bunch Sp. z o.o.Warszawa66633
2513Globtree Sp. z o.o.Olsztyn68377
2514Mok Yok It Sp. z o.o.Wrocław66086
2515Prosit Poland Sp. z o.o.Rybnik61854
2516ERICSSON Sp. z o.o.Warszawa6624232
2517Swire Sp. z o.o.Katowice62452
25183Pplus Sp. z o.o.Bieruń61716
2519Toro Performance Sp. z o.o.Poznań62356
2520Infonetax Sp. z o.o.Kielce61456
2521Peristeri Sp. z o.o.Warszawa61764
2522WGS Sp. z o.o.Toruń61460
2523Netcompany Banking Services A/S S.A. Oddział w PolsceWarszawa6101786
2524Guidewire Software Poland Sp. z o.o.Warszawa647691
2525V.I.Tech-Poland Sp. z o.o.Warszawa654056
2526It Farmaprom Stasiaczek sp.j.Kraków68180
2527Spryciarze.pl Sp. z o.o.Świdnica62234
2528Zaro Sp. z o.o.Biała Podlaska61209
2529Xabe Sp. z o.o.Karwiany6345
2530Transparent Data Sp. z o.o. sp.k.Poznań61911
2531Fandom Poland Sp. z o.o.Poznań635750
2532Finitec Sp. z o.o.Warszawa66797
2533Avanade Poland Sp. z o.o.Kraków662756
2534Dogtronic Solutions Sp. z o.o.Lublin6442
2535Comp Soft Sp. z o.o.Mielec62845
2536Enghouse Poland Sp. z o.o.Warszawa648451
2537Atmosphere Apps Sp. z o.o.Rzeszów63029
2538I-Codet Sp. z o.o.Gliwice6916
2539Prospeo Sp. z o.o.Radom69810
2540Comp Platforma Usług S.A.Warszawa610102
2541Medius Poland Sp. z o.o.Kraków625949
2542Procurence Sp. z o.o.Warszawa64540
2543Gotechnologies Consulting Sp. z o.o.Miodary62976
2544Edvantis Sp. z o.o.Rzeszów680264
2545Ivy Technology Poland Sp. z o.o.Bydgoszcz6233884
2546Soldis Sp. z o.o.Poznań6538
2547Estimote Polska Sp. z o.o.Kraków625514
2548D-Comp Polska Sp. z o.o.Bydgoszcz61235
2549Asari Sp. z o.o.Warszawa68859
2550Redpanda Sp. z o.o.Warszawa6920
2551Exorigo-Upos S.A.Warszawa6159980
2552Bestgo.Pl Sp. z o.o.Wrocław64375
2553Synopsys Poland Sp. z o.o.Gdańsk652056
2554Kapslok Sp. z o.o.Borkowo6350
2555Sbd Sp. z o.o.Kraków66403
2556711Media Sp. z o.o.Kraków6756
2557Elzam.Online Sp. z o.o.Warszawa64627
2558E - Service Sp. z o.o.Rzeszów613848
2559Progrupa Sp. z o.o.Poznań612389
2560Sertum Sp. z o.o.Wrocław6692
2561It Vision Sp. z o.o.Kraków64161
2562BCF Software Sp. z o.o.Opole618913
2563Software Interactive Sp. z o.o.Gliwice69277
2564Pentacomp Systemy Informatyczne S.A.Warszawa6134427
2565Akron Systemy Informatyczne Sp. z o.o.Tarnów61137
2566Nessie Research Lab Sp. z o.o.Warszawa63153
2567Rubix Application Centre Sp. z o.o.Kolbuszowa610775
2568Softwaremill Sp. z o.o.Warszawa641137
2569Quantum Qguar Sp. z o.o.Kraków640850
2570B. Braun Business Services Poland Sp. z o.o.Nowy Tomyśl648902
2571E-Qwerty Kostrzewa Sp. z o.o.Adamowo6842
2572Erlang Solutions Sp. z o.o.Kraków68362
2573Airhelp Services Poland Sp. z o.o.Kraków652419
2574Rsp Sp. z o.o.Warszawa640388
2575Inwestprojekt Słupsk Sp. z o.o.Słupsk61206
2576Informatyczne Systemy Przemysłowe Unico Sp. z o.o.Katowice61076
2577Simtech Ap Sp. z o.o. sp.k.Gliwice617109
2578Cargonet Sp. z o.o.Warszawa65755
2579Premium.Pl Sp. z o.o.Szczecin63052
2580Eyzee S.A.Warszawa622300
2581Certpol Sp. z o.o.Zawiercie67620
2582System - 3 Sp. z o.o.Lubin6752
2583E80 Group Sp. z o.o.Kraków679868
2584BCF Consulting Services Sp. z o.o.Wrocław66441
2585Cahelio Sp. z o.o.Kraków6666
2586Ea24 Sp. z o.o.Nowa Rola61540
2587Help Office Sp. z o.o.Konin62346
2588Fortis2 Sp. z o.o.Mikołów6298
2589Integrale IT Sp. z o.o.Poznań664251
2590Irdeto Poland Sp. z o.o.Wrocław66862
2591MOSAIC LAB S.A.S (Spółka Uproszczona) Oddział w PolsceWrocław61680
2592Coconet Polska Sp. z o.o.Warszawa620504
2593Harman Connected Services Poland Sp. z o.o.Łódź6157567
2594Itm Sp. z o.o.Olsztyn66499
2595Leadguru Sp. z o.o.Wrocław63282
2596Cubic Orb Sp. z o.o.Wrocław62594
2597Aram Software Sp. z o.o.Warszawa64989
2598Conet Sp. z o.o. sp.k.Warszawa64230
2599Info-Lider Sp. z o.o.Katowice69206
2600Idea Profit Sp. z o.o.Bydgoszcz61674
2601Vm.Pl Sp. z o.o.Wrocław69823
2602Uniwers.Com Sp. z o.o.Wałbrzych61342
2603Bluestone Poland Sp. z o.o.Gdańsk64179
2604It-Dev Sp. z o.o.Wrocław615305
2605Printbox Sp. z o.o.Kraków614890
2606Exaco Sp. z o.o.Łódź63787
2607ALMA S.A.Poznań627513
2608Centrum Technologii Internetowych Cti Sp. z o.o.Zielona Góra61875
2609Nordcloud Sp. z o.o.Poznań690472
2610Proferis Sp. z o.o.Rzeszów63099
2611Progres Sp. z o.o.Radom62354
2612K2F Invest Sp. z o.o. sp.k.Katowice6802
2613Mikroplan Sp. z o.o.Szczecin61614
2614Eurofins GSC Poland Sp. z o.o.Katowice625075
2615Yarrl S.A.Kraków655619
2616Marcel S.A.Zielonka625518
2617BS COMPANY Sp. z o.o. z Siedzibą w Modenie Oddział w PolsceCzęstochowa6868
2618COMPUTER PLUS KRAKÓW S.A.Kraków68327
2619Petro Vend Sp. z o.o.Kraków624703
2620Dlawas.Info Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski61114
2621Adtoox Sp. z o.o.Warszawa65326
2622Softmarkt Sp. z o.o.Wrocław61228
2623Soniqsoft Sp. z o.o.Bielsko-Biała6819
2624Funmedia Sp. z o.o.Wrocław61802
2625Liberty Vaults Sp. z o.o.Wrocław6756
2626Wi Link Sp. z o.o.Warszawa68362
2627Microstrategy Poland Sp. z o.o.Warszawa6100554
2628Infolet Sp. z o.o.Kraków611855
2629Polsoft Engineering Sp. z o.o.Katowice69369
2630Comernal Software Sp. z o.o.Katowice621613
2631Autodesk Sp. z o.o.Kraków660275
2632Ex7 Sp. z o.o.Kraków64579
2633Komako Sp. z o.o.Szczecin67817
2634Darwinapps Sp. z o.o.Warszawa625753
2635Synergy It Sp. z o.o.Plewiska610461
2636The Black Horse Sp. z o.o.Gryfino62572
2637Veibul Sp. z o.o.Poznań61098
2638Artless Sp. z o.o.Gdańsk62184
2639Deatrans Sp. z o.o.Zgierz61984
2640Code Quest Sp. z o.o.Warszawa614519
2641Etop Sp. z o.o.Warszawa611874
2642Conversion Sp. z o.o.Warszawa66757
2643Timaco Sp. z o.o.Bytom61846
2644Noxeo Sp. z o.o.Kamienna Góra61586
2645Grc Advisory Sp. z o.o.Wrocław69748
2646Whites Sp. z o.o.Warszawa65468
2647Softkraft Sp. z o.o.Bielsko-Biała611646
2648Execon One Sp. z o.o.Warszawa629301
2649Team Services Sp. z o.o.Warszawa67437
2650Zoriuspro Sp. z o.o.Bielsko-Biała64987
2651Finture Sp. z o.o.Warszawa626331
2652Altium Poland Sp. z o.o.Katowice620426
2653Apollogic Sp. z o.o.Poznań612648
2654Retail Ecosystem Sp. z o.o.Rzeszów62017
2655E-Project.Net Sp. z o.o.Warszawa6832
2656HCM Deck Sp. z o.o.Kraków614516
2657Prognetics Sp. z o.o.Warszawa6923
2658Fireart Sp. z o.o.Warszawa65879
2659Semidea Sp. z o.o.Olszewnica Stara6596
2660Codeit4us Sp. z o.o.Warszawa68966
2661Tron Sp. z o.o.Wrocław61106
2662AN-KOP Sp. z o.o.Warszawa62057
2663Devcity Sp. z o.o.Kraków65718
2664Hejtu.Pl Sp. z o.o.Bydgoszcz6758
2665Travellab Sp. z o.o.Kraków61278
2666PCMI Sp. z o.o.Kraków626501
2667Schibsted Tech Polska Sp. z o.o.Kraków690924
2668Curiosum Sp. z o.o.Poznań62668
2669Intratel Sp. z o.o.Białystok634638
2670Infocal Sp. z o.o.Poznań6962
2671Clear2Pay Poland Sp. z o.o.Warszawa641810
2672Tenesys Sp. z o.o.Poznań67492
2673Foodsoft.Pl Sp. z o.o.Łódź65115
2674Genesys Telecommunications Laboratories Sp. z o.o.Warszawa613110
2675Nais Sp. z o.o.Gdańsk62739
2676Domeny.Tv Mserwis Sp. z o.o.Wrocław64210
2677Domveo Sp. z o.o.Kielce6530
2678Imset Sp. z o.o.Gdańsk6647
2679Treliant Sp. z o.o.Łódź64418
2680Software Business Group Sp. z o.o.Warszawa62264
2681Eplan Sp. z o.o.Katowice632136
2682Netart Registrar Sp. z o.o.Kraków63304
2683JSW IT Systems Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój6106985
2684Esatto Poland Sp. z o.o.Kraków69093
2685Qs Sp. z o.o.Jabłonna61688
2686ITeam S.A.Wrocław63390
2687Intralogic Sp. z o.o.Tarnowskie Góry64553
2688Media-Press.Tv S.A.Kraków630953
2689Dynamite Studio Sp. z o.o.Łódź61208
2690Solveris Sp. z o.o.Majdan Krasieniński51988
2691Agroecopower Sp. z o.o. Oddział w PolsceOleśnica57409
2692Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Bdf-Elin Sp. z o.o.Bełchatów53825
2693Furgonetka Biznes Sp. z o.o.Elbląg55062
2694Polstage Sp. z o.o.Rybnik51851
2695Prime Netto Sp. z o.o.Warszawa53606
2696S2innovation Sp. z o.o.Kraków51453
2697Grupa Pionik Sp. z o.o.Rybnik51006
2698Amnis Code Sp. z o.o. sp.k.Kraków55351
2699Indeema Sp. z o.o.Wrocław52686
2700Netoholics Sp. z o.o. sp.k.Poznań5619
2701Fm Solutions Sp. z o.o.Warszawa53606
2702Freeport Metrics Sp. z o.o.Warszawa54661
27033d Pro Sp. z o.o.Łódź519774
2704Dgcs Biznesmen Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski52227
2705Fx2 Sp. z o.o.Białystok52083
2706MWT Solutions S.A.Poznań533144
2707Medisoft Sp. z o.o.Sękocin Nowy51856
2708Btcidea Sp. z o.o.Jasło5666
2709Savangard Sp. z o.o.Warszawa539170
2710PGE SYSTEMY S.A.Warszawa5264750
2711Itdesk Solutions Sp. z o.o.Opole5831
2712Sto2 Sp. z o.o.Wrocław5262900
2713Axcelo Sp. z o.o.Warszawa5957
2714Joisto Quertum PL Sp. z o.o.Warszawa515278
2715Inet Sp. z o.o.Kolbuszowa511047
2716Petroleo Diesel Management System Sp. z o.o.Wrocław53341
2717Trui Sp. z o.o.Poznań51439
2718Xelto Sp. z o.o.Poznań512527
2719NFQ Technologies Sp. z o.o.Kraków57907
2720Clurgo Sp. z o.o.Warszawa512674
2721EUVIC IT S.A.Kraków588141
2722Connecto Sp. z o.o.Sosnowiec511250
2723Omnigate Sp. z o.o.Poznań55195
2724Go4energy Sp. z o.o.Warszawa54741
2725Ulam Labs Sp. z o.o.Wrocław510550
2726Itd24 Sp. z o.o.Gliwice53089
2727Omnilogy Sp. z o.o.Warszawa526913
2728All For One Poland Sp. z o.o.Złotniki5118828
2729Creative Developer Studio Sp. z o.o.Żory5616
2730Commoditech Sp. z o.o.Warszawa59821
2731Octopus It Sp. z o.o.Warszawa51543
2732Iqvia Solutions Poland Sp. z o.o.Warszawa5229959
2733Farutex IT Sp. z o.o.Szczecin512060
2734Domiporta Sp. z o.o.Krosno5100177
2735Wezom Sp. z o.o.Wrocław5671
2736Inn4tech Sp. z o.o.Łódź52183
2737It Locus Sp. z o.o.Warszawa52306
2738Mooveno Sp. z o.o.Warszawa523599
2739KBJ S.A.Warszawa598797
2740Graphcore Poland Sp. z o.o.Gdańsk511841
2741Pointpack S.A.Warszawa589950
2742Yourvision IT Solutions Sp. z o.o.Gdańsk5872
2743Isolution Sp. z o.o.Warszawa518441
2744Acsec Sp. z o.o.Wrocław51156
2745Networkers.Pl Sp. z o.o.Kraków510768
2746It Squad Sp. z o.o.Warszawa54418
2747Redenberg Sp. z o.o.Ruda Śląska510891
2748Novacura Poland Sp. z o.o.Kraków56795
2749Seo4.Net Sp. z o.o.Kraków5456
2750Imcomte Sp. z o.o.Plewiska51685
2751Advanced Micro Devices (Poland) Sp. z o.o.Warszawa518212
2752Tcats Group Sp. z o.o.Wrocław51282
2753Frisbii Poland Sp. z o.o.Gdańsk52411
2754JAMF Software Poland Sp. z o.o.Warszawa555149
2755Nsix Data Center Sp. z o.o.Nowy Sącz52772
2756Nubisoft Sp. z o.o.Gliwice53840
2757Relout Sp. z o.o.Łódź54766
2758Release11 Sp. z o.o.Warszawa59387
2759Elewatorsoft.Pl Sp. z o.o.Piła51197
2760e-Xim IT S.A.Warszawa513222
2761Azimo Servicing Ltd Sp. z o.o. Oddział w PolsceKraków512677
2762Inteco Business Solutions Sp. z o.o.Wronki55874
2763Peakforce Sp. z o.o.Wrocław51553
2764ACCURATUS Sp. z o.o.Warszawa59563
2765Ivento Interactive Sp. z o.o.Kraków5643
2766Dunning, Kruger & Associates Sp. z o.o.Wrocław56524
2767Rocket Studio Sp. z o.o.Gdańsk5778
2768Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.Warszawa51266713
2769Drageus Games S.A.Warszawa51009
2770Muffinsoft Sp. z o.o.Wrocław51518
2771KMD Poland Sp. z o.o.Warszawa5142727
2772Eden Technology Sp. z o.o.Warszawa59906
2773Informait Sp. z o.o.Kraków5774
2774Plumla Sp. z o.o.Warszawa5824
2775Iodatalab Sp. z o.o.Brzyczyna53444
2776Lupercus Sp. z o.o.Warszawa55367
2777Glaser Group Sp. z o.o.Warszawa510970
2778Venti R. Wierzbicki, M. Rytych - sp.j.Łódź515279
2779Valuetank Sp. z o.o.Warszawa53529
2780Dotspice.Com Sp. z o.o.Wrocław5477
2781SPRINT S.A.Olsztyn5136992
2782M4M Group Sp. z o.o.Tarnowskie Góry54589
2783Trojmiasto.pl Sp. z o.o.Gdańsk511643
2784Xpg Factor Sp. z o.o.Warszawa51120
2785Sni Sp. z o.o.Warszawa536118
2786Akquinet Consulting Sp. z o.o.Wrocław530042
2787Softy Labs Sp. z o.o.Warszawa52896
2788Reply Polska Sp. z o.o.Katowice596624
2789Avertech Sp. z o.o.Kielce5531
2790Informacjakredytowa.Pl Sp. z o.o.Warszawa52152
2791Addepto Sp. z o.o.Warszawa514866
2792VIP Solutions Sp. z o.o.Warszawa52685
2793Antologic Sp. z o.o.Wrocław56676
2794Comarch Technologies Sp. z o.o.Kraków514084
2795Sente S.A.Wrocław519934
2796Red Ocean Sp. z o.o.Warszawa52054
2797INSERT S.A.Wrocław572616
2798Resthub Sp. z o.o.Kraków5962
2799Uptime ERP Sp. z o.o.Poznań511898
2800FNK IT Sp. z o.o.Warszawa59984
2801Globant Poland Sp. z o.o.Warszawa510069
2802AIT Solutions Sp. z o.o.Warszawa52968
2803Salesforce Poland Sp. z o.o.Kraków515752
2804Adcogito Sp. z o.o.Gliwice53727
28053DI Zarządzanie Informacja Sp. z o.o.Kraków52715
2806Datagroup Polska Sp. z o.o.Kraków52571
2807Glasson International Sp. z o.o.Katowice51963
2808Consalit Sp. z o.o.Bielsko-Biała51466
2809Monolit IT Sp. z o.o.Gdynia523002
2810Theitgarden Sp. z o.o.Warszawa52541
2811Ice Mt Poland Sp. z o.o.Bielsko-Biała530056

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownię gospodarczą InfoCredit

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2023-2024,

2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 200 tys. zł w latach 2023 i 2024

3. Zysk netto w latach 2023 i 2024 wyższy niż 20 tys. zł, 

4. Kapitał własny w latach 2023 i 2024 wyższy niż 20 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób uproszczony analogicznie do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, wyliczane przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych w grudniu 2025 r.

C/Z: 18,5

C/WK: 1,54

źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z grudnia 2025 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w grudniu 2025 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2024 r. i wskaźnika C/Z w grudniu 2025 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2024 r. i wskaźnika C/Wk w grudniu 2025 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w grudniu 2025 r.

—

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. Od 2006 r. dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 300 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Przedstawione rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Konkursy organizowane przez Instytut Europejskiego Biznesu

Każdego roku Instytut analizuje dane finansowe przedsiębiorstw w całej Polsce. W publikowanych rankingach wyróżnia firmy spełniające kryteria przyznania tytułu.

Gepard Biznesu (od 2006 r.) – tytuł przyznawany firmom, których średnia z dynamik przychodów i zysku netto wynosi w przyjętym okresie więcej niż 10 proc.

Brylant Polskiej Gospodarki (od 2008 r.) – tytuł przyznawany firmom, których oszacowana wartość rynkowa wynosi więcej niż 10 mln zł.

Efektywna Firma (od 2008 r.) – tytuł przyznawany firmom, których stosunek zysku netto do przychodów wynosi w przyjętym okresie więcej niż 5 proc.

Mocna Firma Godna Zaufania (od 2013 r.) – tytuł przyznawany firmom wyróżnionym równocześnie w konkursach Efektywna Firma oraz Gepard Biznesu

Wielki Modernizator (od 2012 r.) – tytuł przyznawany firmom, których dwuletnia amortyzacja przewyższała 2 mln zł

Worldwide Company  (od 2013 r.) – tytuł przyznawany firmom eksportującym do minimum 5 krajów