Efektywne Firmy 2025Efektywne Firmy 2025: BranżoweRankingi 2025

Efektywne Firmy 2025 Przemysłu Elektromaszynowego

Spośród 200 tysięcy polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w październiku 2026 r. zbadał Instytut Europejskiego Biznesu, tytuł Efektywna Firma 2025 uzyskało 1509 firm przemysłu elektromaszynowego, bo stosunek zysku netto do przychodów w latach 2023 i 2024 był wyższy niż 5 proc.

Instytut Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., od tego czasu przeanalizował wyniki finansowe 300 tysięcy przedsiębiorstw działających w Polsce.

Przedstawiamy ranking firm według średniej stosunku zysku netto do przychodów w latach 2023-2024 r. Jeżeli była wyższa niż 5 proc., przedsiębiorstwo uzyskało tytuł Efektywna Firma 2025.

Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Efektywna Firma 2025 publicznie na wszystkich nośnikach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykorzystaniem wizerunku statuetki lub logo konkursu w celach marketingowych, otrzymaniem certyfikatu, statuetki podczas kongresu lub drogą pocztową – zapraszamy do kontaktu. Oferta handlowa dostępna jest na portalu EuropejskaFirma.pl (link do oferty).

Statuetka Efektywna Firma 2025

W rankingu poniżej przedstawione są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób analogiczny do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z i C/WK. Metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, dokładniej opisana jest poniżej rankingu.

Efektywne Firmy 2025 Przemysłu Elektromaszynowego

LP.NAZWA FIRMYSIEDZIBAŚREDNI STOSUNEK ZYSKU NETTO DO PRZYCHODÓW W LATACH 2023 - 2024 W PROC.WARTOŚĆ RYNKOWA FIRMY W GRUDNIU 2025 R. W TYS. ZŁ
1Madro Kraków Sp. z o.o.Niepołomice104395191
2Zakłady Elektromechaniczne Elektra Spółdzielnia InwalidówKlaudyn101176774
3Dok-Ster Lp Oddział w PolsceGdynia87213785
4Posnet Systemy Kas Fiskalnych. Krauze, Ratyński. sp.j.Warszawa7717033
5Parts4cleaning Technology Sp. z o.o.Bielsko-Biała766984
6Systemy Bezpieczeństwa Krauze Ratyński sp.k.Warszawa7563020
7Optimex Sp. z o.o.Warszawa7399089
8Bkwk Sp. z o.o.Gruta722335
9Odeon Iluminacje Sp. z o.o.Gliwice7117944
10Kraspol Sp. z o.o. sp.k.Police6638962
11Zakład Mechaniczny Rozkop Jaromin Eugeniusz i Wspólnicy sp.j.Imielin64204452
12Euteris Sp. z o.o.Szałsza594965
13Br Sodar Sp. z o.o.Gliwice566834
14H44 Polska Sp. z o.o.Niepołomice5622359
15Inframet Chrzanowski S.K.A.Koczargi Nowe5654757
16Profisystem Sp. z o.o.Witaszycki556001
17Bestem+ Sp. z o.o.Dąbrówka Wielkopolska5563462
18Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Wamet Sp. z o.o.Bydgoszcz5317540
19Interkrąż Sp. z o.o.Trzyciąż52796219
20Epc Sp. z o.o.Wrocław525870
21Marex Technology Serwis Sp. z o.o.Drobin5219861
22Grouptech Sp. z o.o. Sp.K.Bielsko-Biała5176914
23Zamech Marine Sp. z o.o.Gdańsk5057954
24Aquabeetech Sp. z o.o.Konary503100
25Fracht Sp. z o.o.Zbuczyn4913330
26Intap Sp. z o.o.Bukowiec4925304
274hawks Sp. z o.o.Iwiny4920828
28B.R.B. - Hydromont Sp. z o.o.Bytom4969691
29P.P.H.U. Maciej Grot Sp. z o.o.Sosnowiec4835588
30Stocznia Koźle Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle4826570
31Noitac Sp. z o.o. sp.k.Kraków4714609
32Sat-System Sp. z o.o.Łomianki46101511
33Ingas Sp. z o.o.Józefów46148683
34Terolling Polska Sp. z o.o.Kraków453738
35Longmetal Sp. z o.o.Trębaczew451785
36As-Lab Sp. z o.o.Łazy4518139
37Grot-Konstrukcje Sp. z o.o.Węgierska Górka4442936
38Novectro Sp. z o.o.Gliwice445796
39Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo-Handlowe San-Ust Sp. z o.o.Ustrzyki Dolne437271
40Sk Hi-Tech Battery Materials Poland Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza435884355
41Astorga Automatyka Sp. z o.o.Nowe Grabie4321987
42Dr. Motor Sp. z o.o.Poznań43305150
43Edge Fold Sp. z o.o.Kobylaki421592
44Ksk Sp. z o.o.Ruda Śląska4296521
45Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Atut Sp. z o.o.Mysłowice42205098
46Range Tech Sp. z o.o.Bielawa4114907
47Atlantis Shipyard Sp. z o.o.Cedry Wielkie411233
48Ws Kooperacja Pzl-Mielec Sp. z o.o.Mielec4143381
49Innomac Sp. z o.o.Suchodół41128407
50Przedsiębiorstwo Robót Elektroenergetycznych Spirex-Energetyka Sp. z o.o.Kowale4136668
51Mba S.A.Mielec411499
52Filtromex Szypuła Sp. z o.o.Rybnik4056644
53Apator Mining Sp. z o.o.Katowice4063731
54Profill Kostrzewa Kalbarczyk sp.j.Warszawa4037817
55Airoptic Sp. z o.o.Poznań40161290
56J&J Obwody Drukowane Sp. z o.o.Katowice40966
57Tyczyńska Fabryka Urządzeń Wentylacyjnych Tywent Sp. z o.o.Tyczyn40163780
58Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Polmag Sp. z o.o.Katowice4047003
59Metalchem - Warszawa S.A.Marki40162178
60Centrum Cyfryzacji Sp. z o.o. sp.k.Krapkowice391262
61Romcar Żołądź i Wspólnicy sp.j.Machowa39160329
62Mobilody Sp. z o.o.Ruda Śląska392629
63Pchs Żywiec Sp. z o.o.Pietrzykowice394488
64Ecumaster Sp. z o.o.Modlnica39128223
65JM Lamel Sp. z o.o.Pępowo3824338
66Glass-Serwis Sp. z o.o.Zblewo3819896
67Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Taurus Sp. z o.o.Ostróda3812348
68Woltium Electronics Sp. z o.o.Warszawa382785
69Sartech Sp. z o.o.Jaworzno3830924
70Robolution Sp. z o.o.Kraków3816829
71Techmors Sp. z o.o.Wrocław3813415
72ZME Bajpax Sp. z o.o.Nieznanice385385
73Felgenhauer Zremb Sp. z o.o. sp.k.Jasień3740884
74Invertim Sp. z o.o.Otwock Mały3773284
75Rembud Tarnawski S.K.A.Katowice3727811
76Combustion Sp. z o.o.Głowno37808
77NOVATECH POLSKA Sp. z o.o.Orzesze3744532
78Pirs Creative Lab Sp. z o.o.Warszawa362622
79Me-Sep Sp. z o.o.Kraków3612802
80Anularis Sp. z o.o.Sosnowiec3613398
81Eugen Meller Sp. z o.o.Białogard3651632
82Ikb Sp. z o.o.Białystok3612852
83Zakład Budowy Maszyn Doświadczalnych Sp. z o.o.Ruda Śląska3612947
84Revotec sp.j. Marcin Staniewski Tomasz WojewodaModlniczka365995
85M.A.S. Sp. z o.o.Starachowice36100832
86Green Sort Sp. z o.o.Janów Podlaski3667188
87Met-Roll Sp. z o.o.Łobzów35190527
88Lewaco Osuszacze Sp. z o.o.Kłódka3523530
89Vision Lighting Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój357283
90Elcont Sp. z o.o.Trzebownisko3514495
91Mechanika Maszyn Kuder - A. Kluz sp.j.Tarnowskie Góry3510385
92N&N Nadratowski sp.j.Bielsk35226157
93Dasa Union Sp. z o.o.Gubin3478569
94Vac Automation Sp. z o.o.Gdynia342284
95K2g Sp. z o.o.Skarbimierz-Osiedle3425757
96Walter Kompressortechnik Production Sp. z o.o.Łódź3441999
97Cree Yacht Sp. z o.o.Rekowo Górne3421187
98Startlas Sp. z o.o.Małe Pułkowo3410717
99Mzuri World Sp. z o.o.Śmielin34232599
100Smart Target Sp. z o.o.Gdynia337522
101MSX Elektronika Sp. z o.o.Pruszków3324302
102GP Rental Car Sp. z o.o.Lublin3320602
103Aks Elektro Sp. z o.o.Ossów3388171
104Zakład Produkcji Urządzeń Grzejnych Izoterma Sp. z o.o.Łany338902
105Pacific Blue Polska Sp. z o.o.Warszawa3311792
106Uta - Plast Sp. z o.o.Owińska333055
107Metar Sp. z o.o.Gliwice3323433
108F&F Filipowski sp.k.Pabianice33377049
109Vitorio Sp. z o.o.Radlin339593
110Gema, M. Maćko sp.j.Kielce3219926
111Strom-Elektrotechnika Sp. z o.o.Leszna Górna329537
112Grenevia S.A.Katowice325115380
113Engineering CC Sp. z o.o.Zawada Pilicka3228383
114Palarniewent Bartosz Stachlewski sp.j.Warszawa328104
115Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Metpol Wieczorek sp.j.Wilcza3133452
116Emed Sp. z o.o. sp.k.Opacz-Kolonia31203984
117Jmj Sp. z o.o. S.K.A.Kalisz31370199
118Inveo Sp. z o.o.Kozy3118726
119Tresso Sp. z o.o.Ruda Śląska3114369
120Camp-Roof Sp. z o.o.Olsztyn3121273
121Przedsiębiorstwo Projektowo-Produkcyjne i Handlowe Eltronik Sp. z o.o.Poznań3142376
122Grupa Auto Moto Projekt Sp. z o.o.Kielce312065
123Zrew Transformatory S.A.Łódź311365655
124Hydrocat Sp. z o.o.Borkowo3115145
125Lamirs Solar Sp. z o.o.Małkowo314750
126Industrial Solutions Sp. z o.o.Bielsko-Biała3121000
127Polcasting Sp. z o.o.Warszawa3148303
128Ftd.Aero Sp. z o.o.Komorniki3115901
129Maxpro CNC Sp. z o.o.Wałbrzych3117721
130Zakłady Produkcyjno- Handlowe Stalpol Sp. z o.o.Lublin3054488
131Terra Computer Sp. z o.o.Luboń3029605
132Foodywheel Sp. z o.o.Gliwice3070808
133Radionika Sp. z o.o.Kraków30140592
134Wytwórnia Zespołów Kooperacyjnych Sp. z o.o.Mielec3061971
135Auto-Hak Sp. z o.o.Słupsk30333991
136Teldat Sp. z o.o. sp.k.Bydgoszcz301086416
137Advanced Robotic Engineering Sp. z o.o.Wrocław304738
138Elektro Group Sp. z o.o. sp.k.Roszowicki Las3013542
139Fenix Machines Sp. z o.o.Częstochowa301549
140Netronix Sp. z o.o.Warszawa3029140
141Ratherm Sp. z o.o.Rekcin30120278
142Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe Medea Sp. z o.o.Gliwice306026
143BSSTC.PL Sp. z o.o.Dąbrowa3021163
144Inmatex Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała306241
145Imaginert Sp. z o.o.Otwock299173
146Capibara Sp. z o.o.Miastko2914691
147S4ga Sp. z o.o.Radom29104618
148Przedsiębiorstwo Produkcyjne Dobmar Maria i Janusz Gapińscy sp.j.Bydgoszcz2916723
149Marine Tech S.A.Krosno2986123
150Fabryka Transformatorów w Żychlinie Sp. z o.o.Żychlin29937420
151Spartaqs.Ua Sp. z o.o.Warszawa2951558
152Imizuni Sp. z o.o.Środa Wielkopolska2918013
153Blackfish P.S.A.Bydgoszcz295388
154Invitech 4.0 Sp. z o.o.Pabianice294391
155Niwka Sp. z o.o.Sosnowiec2917228
156Stalko Sp. z o.o. sp.k.Wrocław2872548
157Tech-Pol Sp. z o.o.Rydułtowy28119537
158Bakerfix Sp. z o.o.Żnin2817251
159Joy Global (Poland) Sp. z o.o.Tychy28854454
160Incobex Sp. z o.o.Bielsko-Biała281045142
161Polskie Towarzystwo Rejestracji i Identyfikacji Zwierząt Sp. z o.o.Gdańsk283447
162Bimac Sp. z o.o.Oleśnica2816510
163Zakład Produkcyjno Usługowy Faste Tadeusz Falęcki Stanisław Salamon sp.j.Zygmuntowo28192256
164Hertz Rpm Sp. z o.o.Kielce283347
165Raszka Sp. z o.o.Koronowo2814608
166Transformatory Olejowe Ftż Sp. z o.o. sp.k.Żychlin2823536
167Maluka Sp. z o.o. sp.k.Tarnów2717799
168Computers & Control Sp. z o.o.Katowice2730074
169TUR Poland Sp. z o.o.Dobrzykowice2711806
170Jurmet Sp. z o.o. sp.k.Lubicz Dolny2793570
171Ag-Projekt Sp. z o.o.Pietrzykowice2798631
172Bakale Lighting Sp. z o.o.Cieplewo2716719
173Irtsys Sp. z o.o.Warszawa271406
174Gessmann Polska Sp. z o.o.Tychy2739461
175Elektro-Lift Sp. z o.o.Trzebownisko277216
176Plata Krzysztof S.K.A.Wrocław2736655
177Qce Robotic Sp. z o.o.Jeżów Sudecki273311
178Sorpac Oblizajek, Pawlak, Steinke, sp.j.Jaraczewo2734824
179Power Engineering Transformatory Sp. z o.o.Czerwonak27618935
180Satel Sp. z o.o.Gdańsk27699033
181Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Westech Sp. z o.o.Kielce2738696
182Avionic sp.j. B. Kawik-K.KawikGórki Wielkie2798527
183Fabryka Armatur SWARZĘDZ Sp. z o.o.Rabowice27581004
184Biko-Serwis Sp. z o.o.Nowiny278774
185Cioks Enterprises Sp. z o.o.Ćwiklice2646569
186Technologia Dotyku Sp. z o.o.Bieszkówko265475
187Pelmet, Eugeniusz Pelczar i Kazimierz Pelczar sp.j.Krościenko Wyżne2669529
188Feryster Sp. z o.o.Iłowa2655113
189Light Prestige Sp. z o.o. Sp.k.Skawina2665424
190Zasuwy Warzecha Sp. z o.o.Olkusz2631872
191Ekoenergopol Sp. z o.o.Lublin264684
192Bagsik Sp. z o.o. sp.k.Zabrze2626272
193DM Energy Sp. z o.o. Sp.K.Grabieniec264921
194Inntec Automation Sp. z o.o.Bartąg26466
195Personal Mechatronics Sp. z o.o.Gdańsk262119
196Trade Industrial Company AB Sp. z o.o.Rzeszów2648967
197Inwap Sp. z o.o.Brzeg2665313
198Vertom Sp. z o.o.Borek Szlachecki2650207
199Faymonville Polska Sp. z o.o.Łozienica261515559
200Smart Retail Sp. z o.o.Lublin2614034
201Stolmat Sp. z o.o. sp.k.Czyżowice2620162
202Centrum Transferu Technologii Emag Sp. z o.o.Katowice26121117
203W2 Poland Sp. z o.o.Kruszyn Krajeński2650029
204Elcan Sp. z o.o. sp.k.Nekla268333
205Activ Yachts Sp. z o.o.Błotnik252316
206Techcom Serwis Sp. z o.o.Płock2513254
207Fabryka Urządzeń Sygnalizacyjnych i Teletechnicznych Sygnały Sp. z o.o.Rybnik255107
208Eurotechpro Sp. z o.o.Mościska2521630
209Volux Sp. z o.o.Bydgoszcz2519061
210Inceramics Sp. z o.o.Warszawa252202
211Hekato Polska Sp. z o.o. sp.k.Wrocław2523318
212Tobtom Mixing Systems Sp. z o.o.Piotrówka251814
213Zakład Produkcyjno-Handlowy Eleks Sp. z o.o.Głogów2593882
214Pci Membranes Sp. z o.o.Kostrzyn25167662
215Es Engineering Service Sp. z o.o.Facimiech252212
216Drum Sp. z o.o.Pabianice257863
217Nord HT Sp. z o.o.Kraków254622
218Fristom Sp. z o.o. sp.k.Sicienko25337747
219Fabryka Maszyn Pralniczych Pramazut Sp. z o.o.Masłów Pierwszy2582215
220Inter Play Kamil Kwietniak sp.k.Sopot2523456
221Abm Formtec Sp. z o.o.Sitno252824
222Matt R.P.Trączyńscy sp.j.Kościan2561276
223Krypton Polska Sp. z o.o.Warszawa2554802
224Transbit Sp. z o.o.Warszawa25386120
225Energy Control Technics Sp. z o.o.Rydułtowy2545824
226Zakład Produkcyjno - Handlowy Elektro-Plast Sp. z o.o.Opatówek25182788
227Celutherm Sp. z o.o.Racibórz257787
228Brema Boats Sp. z o.o.Świdnik2517453
229Drewmet 2 Sp. z o.o.Wola Komborska256745
230Balticold Mariusz Karczmarczyk Adam Tusiński sp.k.Warszawa2510223
231Aslift Sp. z o.o.Szczecin252576
232Cuticula Sp. z o.o.Lublin253691
233Eltra S.K.A. Grzegorz GrzybowskiRybnik254500
234Linmot Sp. z o.o. sp.k.Częstochowa2515019
235Hd Air Studio Sp. z o.o.Lublin242620
236PMC Project Sp. z o.o.Krosno2416867
237Bis Technik Sp. z o.o.Jaworzyna Śląska243706
238Calmet Sp. z o.o.Zielona Góra2444156
239Etronika Sp. z o.o.Warszawa24234207
240Mrs Instruments Sp. z o.o.Jaworze242302
241Szwalnia Prądu Sp. z o.o.Łódź241182
242Kursor Horodeńscy sp.j.Białystok2437279
243Zakład Elektronicznych Urządzeń Pomiarowych Pozyton Sp. z o.o.Częstochowa2458431
244Mindmade Sp. z o.o.Warszawa24152833
245Nany Sp. z o.o.Lublin2413520
246SM Hydro Sp. z o.o. Sp.K.Katowice2418226
247Zakład Produkcji Maszyn i Urządzeń Rsm Sp. z o.o.Mielec2457232
248Temar Lighting Sp. z o.o.Mielec2427434
249Bistar A. Burak Sp.J.Białystok2450304
250Delta Technique Sp. z o.o.Lipnik243611
251Dynamiks Sp. z o.o.Katowice2442477
252Rega Yacht Babicz & Królikowski S.K.A.Ropczyce2465580
253Enel-Pc Sp. z o.o.Przyszowice2458680
254Teampower Service Sp. z o.o. sp.k.Plewiska2412588
255AMG Armatura Sp. z o.o.Bytom2436013
2564Turbo.Com Sp. z o.o.Katowice244739
257Wektor Sp. z o.o.Nowy Sącz2416238
258Cortivision Sp. z o.o.Lublin244013
259Studio Figura International Sp. z o.o.Wysogotowo24107408
260Mefta Green Transfo Energy Poland Sp. z o.o.Mikołów241233484
261Rolmako Henryk Kowalski Sp. z o.o.Psary Małe2468394
262Promet Zakład Mechaniczny Sp. z o.o. sp.k.Łódź2427227
263Simak Sp. z o.o.Mrozy2415010
264Star Diesel Sp. z o.o. sp.k.Katowice2323939
265Resfiber Sp. z o.o.Lublin234144
266Ledtechnology Sp. z o.o. sp.k.Białogard232789
267Lightnet Sp. z o.o.Kobiernice23446032
268Rent Sp. z o.o.Łódź236659
269Podkarpackie Przedsiębiorstwo Dźwigowe Sp. z o.o.Potok233023
270Bumex Sp. z o.o.Bliżyn2313201
271AT Systems Sp. z o.o.Rotmanka2318453
272Chemeko Sp. z o.o.Gliwice235293
273Iwona Pellets Sp. z o.o.Rąbień AB2322630
274Caravela Sp. z o.o.Ustka231090
275Dozo-Pak Sp. z o.o.Bydgoszcz2334297
276Optimum - Tymiński i S-Ka Sp. z o.o.Ożarów Mazowiecki233440
277Electro-Corp Sp. z o.o.Otwock237851
278Penta-Bs Sp. z o.o.Gdynia2319748
279Airfix Wojciechowski Kocerka sp.k.Kalisz2317478
280Hut Technika Sp. z o.o.Zielona Góra23159440
281Hazar Sp. z o.o.Jelenia Góra232722
282Implast Sp. z o.o.Pakość234354
283BTI Gumkowski Sp. z o.o. sp.k.Suchy Las23203245
284Instal Sp. z o.o.Świętochłowice23122460
285Topwerk Sp. z o.o.Białystok232740
286Bwwe Sp. z o.o.Brzeźnica232702
287Computer Group Pakt - Witecki, Marciniak sp.j.Warszawa2316584
288Demiurg & Drexia Sp. z o.o.Łódź2324386
289Stratumtec Sp. z o.o.Ostrówek226429
290Uavionics Technologies Sp. z o.o.Warszawa2210544
291Prodel Electronics Sp. z o.o.Zgierz225508
292Faska Sp. z o.o.Łęg-Witoszyn228790
293Szlachet-Stal Sendalscy sp.k.Piotrków Trybunalski22114355
294Konstech Sp. z o.o.Jaworzno2241328
295It Parts Sp. z o.o.Zambrów223362
296Decor Light Iluminacje Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała225070
297Plandex Sp. z o.o.Stęszew22214206
298Ksc-Automation Sp. z o.o.Wrocław2225281
299Gop Automatyka Sp. z o.o.Chruszczobród222248
300Engineering Sp. z o.o.Henryków-Urocze227412
301Ehs Sp. z o.o.Będzin22195909
302Edelweiss Industries Sp. z o.o.Gdynia228586
303Tech-Trading Sp. z o.o.Mikołów22131609
304Hezuo Sp. z o.o.Częstochowa221182
305Bls Engineering Sp. z o.o.Wrocław223908
306Sezamor Sp. z o.o.Kobylnica221745
307Kobi Service Sp. z o.o.Rzeszów223775
308Polmar Nadwozia Sp. z o.o.Trzebinia2221682
309Rhenus Automotive Assembly Sp. z o.o.Gliwice2141642
310Gtm-Mobil Marek - Technology Walisiewicz sp.j.Warszawa214249
311Auto - Cuby Sp. z o.o. sp.k.Gościcino212858
312MEDCOM Sp. z o.o.Warszawa211662664
313Trafostacje Sp. z o.o.Nadolice Wielkie2148023
314Corthinx Sp. z o.o.Świebodzice2124417
315Cleoni Lidia Marciniak sp.k.Rożnowo213781
316El - Cab Sp. z o.o.Bolechowo-Osiedle21776806
317Quad Systems Sp. z o.o.Warszawa214998
318RGB Technology Sp. z o.o.Koszalin2141084
319Ekopol Kowalscy sp.j.Nowy Sącz2123982
320Budtor Bestwina Sp. z o.o. sp.k.Bestwina21163615
321Jtx Sp. z o.o.Krosno219343
322Makrusz - S.A.Bydgoszcz2111969
323Cube Systems Sp. z o.o.Poznań2112877
324Flytronic S.A.Gliwice211601933
325Vemmio Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza2119065
326ELKAR AKJM Sp. z o.o.Kielce2125186
327Goldwess Sp. z o.o.Bielsko-Biała2115471
328Gazex-Drzewicki sp.j.Warszawa21121792
329Eaton Automotive Components Sp. z o.o.Tczew212634207
330Zalmaro Sp. z o.o.Gniezno218578
331Frigo Plus Duda sp.j.Lublin2116876
332Automatyka Serwis Sp. z o.o. sp.k.Police2133808
333Mysak Group Sp. z o.o. sp.k.Poznań2117169
334Wash Serwis Szczelewski S.K.A.Warszawa2118677
335AMK Michalis sp.k.Białystok214417
336Elektrotechsystem Sp. z o.o.Gdańsk2116153
337Nanosens Sp. z o.o.Wysogotowo2012337
338Boompods Eu Sp. z o.o.Granica2023169
339Centrum Hydrauliki DOH Sp. z o.o.Piekary Śląskie20163155
340VTS Plant Sp. z o.o.Gdańsk20260624
34124Godziny Sp. z o.o.Kielce202145
342B.O.B. Dekoracje Sp. z o.o.Brzeziny203529
343Famak S.A.Kluczbork20427826
344Gemed Elias sp.j.Chorzów2058264
345Moye Management Sp. z o.o. sp.k.Nowa Wieś20857
346Zbigniew Buczyński Galmet Sp. z o.o.Kraków209526
347Infomac Sp. z o.o. sp.k.Szczecinek2013154
348Aplisens S.A.Warszawa20367009
349RAMZ Sp. z o.o.Opole206585
350Feniks Bis Sp. z o.o. sp.k.Łódź203153
351Rebeltec Olszewski, Nowak, Węgrzyn sp.k.Warszawa206673
352Lasotronix Sp. z o.o.Piaseczno2043763
353One Team Signage Group GmbH Sp. z o.o. Oddział w PolsceWrocław2041882
354Certa Projekt Sp. z o.o.Łąka2035843
355Nexitek Sp. z o.o.Warszawa201535
356Q-Spec Electric Sp. z o.o. sp.k.Częstochowa2024052
357Cciba sp.j. J.WnukWrocław201377
358Amix Wieczorek sp.k.Pierzyny Małe1930254
359Ttm Sys Sp. z o.o.Bochnia198690
360Intelimato Sp. z o.o.Ełk193372
361Firma Produkcyjno-Handlowa Brydex Sp. z o.o.Chocznia1917758
362SESTO Sp. z o.o.Łódź1977870
363Spinell Sp. z o.o.Zabrze195563
364Marco Pablo Sp. z o.o.Łęgowo19175298
365Kolen Sp. z o.o.Ząbki1912848
366Zakład Elektroniczny Sims Sp. z o.o.Bydgoszcz191116
367Kepka Sp. z o.o.Budzyń1930854
368Pm Ecology Sp. z o.o.Gdańsk1934650
369Bio-Set Sp. z o.o.Wojnowo1982561
370Bm Automotive Sp. z o.o.Kostrzyn nad Odrą1910908
371Pg Imkius Sp. z o.o.Kaczyce1944935
372Bbt Sp. z o.o.Rzeszów1913811
373Power Dredger Solutions Sp. z o.o.Płock19659
374Planetfan Sp. z o.o.Imielin1942476
375Albart24 Sp. z o.o.Gubin191254
376Trailbox Holding Sp. z o.o.Glinno1911923
377Rte Poland Sp. z o.o.Machnacz19158055
378Go2energy Sp. z o.o.Lublin1912044
379Haso Sp. z o.o. sp.k.Tychy1945748
380Enecco Sp. z o.o.Głogów1911630
381Horpol A. Horeczy sp.k.Lipniki19148636
382WB Electronics S.A.Ożarów Mazowiecki194886514
383Egzotech Sp. z o.o.Gliwice1938601
384Klimatik Sp. z o.o. sp.k.Kraków1913130
385Ativ Sp. z o.o.Katowice197152
386Karwasz Sp. z o.o.Wrocław1921623
387Szewera Sp. z o.o.Lipsko194846
388Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Budrem-Serwis Sp. z o.o.Łaziska Górne194816
389Lubtech Energo Sp. z o.o.Lublin1934417
390Instalcompact Sp. z o.o.Tarnowo Podgórne19213875
391Liderpak Sp. z o.o.Międzylesie191240
392Eko-Light Team Sp. z o.o.Częstochowa19167551
393Sumera Motor Sp. z o.o. Sp.K.Andrychów1942255
394Laserpoint Sp. z o.o.Złotniki199234
395Expert Yacht Painting Sp. z o.o.Borkowo187039
396An-Kom 2 Sp. z o.o.Inwałd1888869
397Jakmet Sp. z o.o.Sobienki18223473
398Hapam Poland Sp. z o.o.Łódź18228531
399Zakład Elementów Sprężystych i Lotniczych Sp. z o.o.Warszawa1823121
400Zir-Systemy Sterowania Ruchem Sp. z o.o.Bytom184558
401Dallas Bike Kołowski sp.k.Włocławek1837182
402Kolster Sp. z o.o.Olsztyn18144001
403Feliks Audio Sp. z o.o.Lubliniec186262
404Polhit Sp. z o.o.Warszawa182329
405Unilift Sp. z o.o. sp.k.Bydgoszcz1815787
406Cosma Poland Sp. z o.o.Ligota Dolna1812210
407Beck Clip Systems Sp. z o.o.Plewiska1815453
408Trafeco Sp. z o.o.Boronów1820563
4092Map Sp. z o.o.Złoty Stok187381
410Ai2device Sp. z o.o.Kraków18361
411Kalkomat Bis Bać Mucha sp.j.Kraków1887115
412Acrea Sp. z o.o.Łomianki183252
413MPI Technologies Sp. z o.o. sp.k.Mysłowice1855087
414Powerso P.S.A.Wrocław183037
415IPB Polska Sp. z o.o.Oświęcim18211958
416Kcvt Kholin Chojnacki Vibro Technologies - Sp. z o.o.Włocławek184531
417Microbotic Sp. z o.o.Obrowo184756
418Mobilcar Zabudowy Samochodów Specjalnych Abramowicz S.K.A.Dobrzeń18113349
419Tytan Technik Fiołna Jadczak sp.k.Działki Suskowolskie1844114
420Alumech Sp. z o.o.Wejherowo1827688
421Starimex Sp. z o.o.Starachowice185965
422Wireless Instruments Sp. z o.o.Iwiny1824786
423MERAWEX Sp. z o.o.Gliwice18143071
424Firma Produkcyjno - Handlowa Art-Metal Jolanta Dobrodziej, Grzegorz Dobrodziej sp.j.Łapino Kartuskie1816146
425Wmb Serwis Mia Sp. z o.o.Wilamowice1825876
426Harmann Polska Sp. z o.o.Kokotów18171432
427Id Lifting Sp. z o.o. sp.k.Długołęka1817265
428IT-HPS Sp. z o.o.Kraków183065
429Lxpro Gmbh Sp. z o.o. Oddział w PolsceMasów1847525
430Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe Plus Sp. z o.o.Poznań182016
431Zakład Automatyki Przemysłowej A. Ozimiński Sp. z o.o.Radziechowy176671
432Sprecher Automation Polska Sp. z o.o.Świdnica1717082
433Pronal Sp. z o.o. sp.k.Szczecin1713611
434Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Stazen Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk174684
435Jm Systems Sp. z o.o.Warszawa1712681
436Cleanair Sp. z o.o.Miszewko1717336
437Hylmet Figiel Piesik sp.j.Tuchola1747836
438Inco System Sp. z o.o.Gdańsk171890
439OVO - TECH Sp. z o.o.Starachowice1724074
440Sortmech Sp. z o.o.Tarchały Wielkie178562
441Bmsonic Sp. z o.o.Łomianki176139
442PEK-MONT sp. z o.o.Bielsk17146691
443Nextomation Sp. z o.o.Skawina17373493
444ZPUE S.A.Włoszczowa172954946
445Nowodvorski Lighting Sp. z o.o.Częstochowa17227467
446BT Electronics Sp. z o.o.Kraków1786516
447Condair Systems Sp. z o.o. Oddział w PolsceSzczecin179047
448Bqd Sp. z o.o.Złotoria175154
449Zakłady Polcontact Warszawa Sp. z o.o.Warszawa178728
450KARPOL Sp. z o.o.Piła17522232
451Alioth Projects Sp. z o.o.Warszawa1714480
4523d Sp. z o.o.Zielonka1738853
453Pq-Tech Sp. z o.o.Wrocław174970
454Ekowagon Sp. z o.o.Tobolice179594
455PATENTUS S.A.Pszczyna17209790
456Kreber-Maszyny Budowlane Sp. z o.o.Wąbrzeźno1726063
457PCO S.A.Warszawa171469494
458Emix sp.j. TorbusTychy17118233
459Apinel Sp. z o.o.Toruń1712394
460Termospec Sp. z o.o.Żory17142319
461Jurajska Fabryka Wind Kaczmarczyk sp.j.Częstochowa1734247
462Kopras Sp. z o.o.Szklarnia1775129
463BMG Pelleting Experts Sp. z o.o.Gdańsk179064
464POLSKIE ZAKŁADY LOTNICZE Sp. z o.o.Mielec174129522
465ELPLC S.A.Warszawa17173698
466Sels Sp. z o.o.Warszawa171315
467Elma Energia Sp. z o.o.Olsztyn1765205
468Carbomech Sp. z o.o.Ruda Śląska1775241
469Hydro-Rem Sp. z o.o. sp.k.Szczejkowice1722818
470Orbis K. Zielińska sp.k.Nowa Szarlejka1722233
471Remontex Grzegorz Piechaczek, Krystian Janulek, Michał Janulek sp.j.Rybnik171231
472Grunner Sp. z o.o.Wilgoszcza17678
473Scaleable Solutions Sp. z o.o.Katowice172320
474Amos Mościcki Supińska sp.k.Mroków1725509
475Auline Sp. z o.o.Kielce1711478
476Ap-Aircrafts Sp. z o.o.Jasienica172841
477Empel Sp. z o.o. sp.k.Kraków1719909
478Inventronics Sp. z o.o.Jawor167081
479Cavec Sp. z o.o.Przeginia Narodowa164331
480Power Products Polska Sp. z o.o.Opole163789
481Przedsiębiorstwo Tencom-Pol Kazimierz Łangowski Sp. z o.o. sp.k.Kaliska Kościerskie1636327
482Exportline Sp. z o.o.Gniewkowo161639
483Extrawheel Sp. z o.o.Harklowa162444
484Rydwan Sp. z o.o.Stary Bazanów1651494
485N2w Sp. z o.o.Chrzanów1613422
486Polon - Alfa S.A.Bydgoszcz16465710
487Grupa Steinhof Sp. z o.o.Tarnów16242159
488Frigo Centrum Duda Michno sp.j.Lublin1628793
489ZUP Emiter Sp. z o.o.Limanowa16789542
490Proengineering Sp. z o.o.Facimiech1611601
491Fischer Automotive Sp. z o.o. sp.k.Mroczków16243877
492Softronex Sp. z o.o.Podcabaje16468
493BW Auto Produkt Sp. z o.o.Zławieś Mała1614640
494Msr Traffic Zakład Systemów Sterowania Ruchem Drogowym Sp. z o.o.Wysogotowo1632470
495Biko Tech Sp. z o.o.Nowiny1688830
496Clima Gold Sp. z o.o.Rumia16142735
497Automet Group Sp. z o.o.Sanok16218267
498Sils Centre Gliwice Sp. z o.o.Gliwice1616958
499H-14 Sp. z o.o.Tokary164927
500Krozmet Sp. z o.o.Marcinkowo1629743
501Termica Marian Myszak, Małgorzata I Krzysztof Koźbiał sp.j.Dąbrowa Tarnowska1627239
502Prawm Sp. z o.o.Zielona Góra162237
503Solaris Optics S.A.Józefów1631020
504Tomiko Malinowscy Sp. z o.o.Lisewo1619078
505Termetal Sp. z o.o.Piekary Śląskie167134
506Bensis Sp. z o.o. sp.k.Sady165215
507Protektel Sp. z o.o.Przasnysz1631280
508Przedsiębiorstwo Górnicze Produkcyjno-Usługowe i Handlowe Sakop Sp. z o.o.Bytom1614884
509MPL Marine Sp. z o.o.Gdynia166756
510Mantes Sp. z o.o.Świdnik1612496
511Asdon Sp. z o.o.Pieńków164758
512Ntec Sp. z o.o.Gliwice1658735
513Kampol Automotive Sp. z o.o.Kamieńczyk1611634
514Connectors Poland Sp. z o.o.Dzierżoniów1646110
515Setivo Sp. z o.o.Gliwice167885
516Mpi Technologies Sp. z o.o.Mysłowice16730
517Tadepack Sp. z o.o.Brwinów163961
518Dzikie Pszczoły Sp. z o.o.Kraków16926
519Smile Sp. z o.o.Korpele1687930
520Sapis Sp. z o.o.Wocławy162071
521Termik Sp. z o.o.Marcinkowo1632439
522Euroledlighting R.Nowak i Wspólnicy sp.j.Słupsk1626692
523Radmor S.A.Gdynia16700531
524Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sam Sp. z o.o.Tczew166128
525Twerd Energo-Plus Sp. z o.o.Toruń1654420
526Rat-Tel Sp. z o.o.Katowice161977
527Termorad Sp. z o.o.Radom1625784
528Linter Energia Sp. z o.o.Tyczyn1637815
529Gal - Stanisław Chamski sp.k.Gdańsk162934
530Thermoplex Instalacje Sp. z o.o.Warszawa1513416
531Adescom Polska Sp. z o.o.Katowice154686
532Hydrosila Eu Sp. z o.o.Wrocław1576672
533Drzewicz Wytwórnia Szuszarń Kazimierz Rokicki sp.k.Nowy Drzewicz1521546
534Jobimet Sp. z o.o.Zaścianki158598
535Marpol - Trailer Sp. z o.o.Ulina Wielka1510921
536Soda Pluss Sp. z o.o.Wrocław1564586
537Griffin Group S.A. Energy sp.k.Warszawa15176721
538Antałex Sp. z o.o.Mokre15123336
539Aifo Components Sp. z o.o. S.K.A.Bochnia15120342
540STG Sp. z o.o. sp.k.Bydgoszcz1565501
541AP Polska Kiecoń Sp. z o.o. sp.k.Ustroń1518509
542Kawu J. Kotus, A. Woźniak sp.j.Łódź1510224
543Niltech Sp. z o.o.Dębska Wola156964
544Euromech Sp. z o.o.Dębno153002
545Preskpol Sp. z o.o.Bramki1521891
546Zamer Zdzisław Żuromski sp.k.Kraszewo1527353
547Tools Factory sp.j. Agnieszka Popławska, Robert PopławskiStefanówka1526485
548Ozamet Sp. z o.o.Jonkowo1544217
549Damet - Dańko, Jaksina Sp.J.Tuchom1532055
550Dadaux Polska Sp. z o.o.Wieluń1515339
551Maro Sp. z o.o.Olewin1544199
552Kamex Sp. z o.o.Opole15129199
553Winda-Warszawa Sp. z o.o.Warszawa15129001
554MB - Pneumatyka Sp. z o.o.Sulechów1543794
555Es Engineering Sp. z o.o. sp.k.Kraków155761
556Nevotech Sp. z o.o.Łomża15963
557Gamon Trucks Sp. z o.o.Rybnik1564926
558V8 Process Sp. z o.o.Olsztyn1544212
559Ortomobil Sp. z o.o.Końskie152831
560Ftl Sp. z o.o.Kajetany1576895
561Kubiak System Sp. z o.o.Witkowo1531882
562Autobast Sp. z o.o.Maków Podhalański1560220
563Wielobranżowe Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Zemex Sp. z o.o.Kościan158769
564Maf-Tec Sp. z o.o.Poznań153130
565Trumpf Huettinger Sp. z o.o.Zielonka152992464
566Ksw Maszyny Budowlane Sp. z o.o.Leśnica151307
567Nasus Sp. z o.o. sp.k.Rybnik1522315
568Solus Sołtyk Sp. z o.o.Polanka1526297
569Movlink Polska Sp. z o.o.Łódź158170
570Megadrive Sp. z o.o.Wieluń1511809
571Saks-Pol Sp. z o.o.Słupno15111647
572Xton Sp. z o.o.Nowy Sącz1510963
573Gala Bbg Sp. z o.o.Sławacinek Nowy1539901
574Profilter Sp. z o.o.Piastów1513162
575Dell Products (Poland) Sp. z o.o.Łódź15928756
576Bray Controls Poland Sp. z o.o.Oświęcim1529046
577Amster Sp. z o.o.Sławno154646
578Bamo Polska Sp. z o.o.Łódź157443
579Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.Bielsko-Biała152536554
580Iridex Robotics Sp. z o.o.Warszawa15241801
581Irmatic Sp. z o.o.Sobienki1424859
582ELGÓR+HANSEN S.A.Chorzów14393825
583Testchem Sp. z o.o.Radlin1432280
584Eae Elektronik Sp. z o.o.Sanok1471910
585SOMMER POLSKA Sp. z o.o.Zapole1497594
586Marex Technology Sp. z o.o.Drobin1428485
587Ascs Sp. z o.o.Mikołów145551
588Metex-Ck Sp. z o.o.Bydgoszcz1410562
589Jdj Sp. z o.o.Wilcza1437628
590Fabryka Reduktorów i Motoreduktorów BEFARED S.A.Bielsko-Biała14198402
591Ushio Poland Sp. z o.o.Pass1460531
592Solna Boats Sp. z o.o.Kołobrzeg145718
593Triol-Poland Sp. z o.o.Ostrówek14345520
594Kontakt - Simon S.A.Czechowice-Dziedzice14643237
595Nawara Sp. z o.o.Trzebień1457516
596Poroteq International Sp. z o.o.Sosnowiec147778
597Zamet-Głowno 2 Sp. z o.o. sp.k.Głowno14217968
598Topmet Light Kłosowicz Wiśniewski Sp. z o.o.Poznań1496986
599Thomke Automation Sp. z o.o.Tychy141207
600Nordes Sp. z o.o.Wrocław1456716
601Gotrack Sp. z o.o.Lechanice1420066
602Przedsiębiorstwo Prywatne Kaja R.Lendlewicz, J.Gołaszewski, J.Koska sp.j.Bońki1419662
603Trepko S.A.Gniezno14256500
604Lift Rzeszów Sp. z o.o.Rzeszów1448184
605Furnika Sp. z o.o.Prudnik14128190
606Innapp Sp. z o.o.Bytom147941
607Biwar Sp. z o.o.Biskupiec1467828
608Mann+hummel Ft Poland Sp. z o.o. sp.k.Gostyń142021014
609Biuro Techniczno-Handlowe Obra - Tech Sp. z o.o.Kielce143586
610Ropam Elektronik Sp. z o.o.Polanka144387
611G-Lift Sp. z o.o.Warszawa142306
612Przedsiębiorstwo Produkcji Sprężarek AIRPOL Sp. z o.o.Poznań14153909
613Demarko S.A.Bytom14392584
614MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o.Tajęcina142906043
615Rising Star Sp. z o.o.Gdańsk142453
616AIC S.A.Gdynia14360285
617Noder S.A.Kraków14907
618Marbo Sp. z o.o.Ługwałd14194253
619Revo Dooh Sp. z o.o.Kraków1412119
620Zakład Mechaniki Przemysłowej Zamep Sp. z o.o.Gliwice14153909
621Electrotile Sp. z o.o.Warszawa1432242
622Infobox Sp. z o.o. S.K.A.Cieszyn147665
623Polkrąż Sp. z o.o.Katowice1412375
624Mech-Masz Szczeciński Sp. z o.o.Jaroszewo1486646
625Fabryka Elementów Napędowych Fena Sp. z o.o.Świętochłowice1427633
626Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Telmech-Telkom Sp. z o.o.Marki145597
6274turbo Sp. z o.o.Katowice1437262
628Bq Sp. z o.o.Szczecin1419794
629Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Spais Sp. z o.o.Gdańsk141474
630Wytwórnia Sprzętu Rehabilitacyjnego Comfort Sp. z o.o.Poznań1410284
631Siltegro Sp. z o.o.Raszczyce1416848
632Nicad Sp. z o.o.Golęczewo147268
633Dynamik Filtr Nocoń i Wspólnicy sp.j.Częstochowa149530
634Astar Sp. z o.o.Bielsko-Biała1485072
635TM Technologie Sp. z o.o.Morawica14256519
636Unitem Sp. z o.o.Wrocław147552
637Polmix-Ast Sp. z o.o.Gdańsk141325
638Selmag Sp. z o.o.Żabi Róg147915
639Telvis Sp. z o.o.Katowice1481296
640Procon Steel Sp. z o.o.Gdynia1413276
641Pajk Sp. z o.o.Legnica1422234
642Federal Signal Vama S.A. Oddział w PolsceBytom1415424
643Lars Co. Sp. z o.o.Piaseczno1470683
644Zöllner Polska Sp. z o.o.Warszawa141553
645Befard Sp. z o.o.Kozy1438888
646VDF Group Sp. z o.o. sp.k.Rudna Mała142132
647Globaltic Marine Sp. z o.o.Gdynia144104
648Solareis Poland Sp. z o.o.Dobrodzień1411527
649Towarzystwo Produkcyjno - Handlowe Mtr Sp. z o.o.Radom142501
650Ion Concept Sp. z o.o.Warszawa141853
651Rystherm Sp. z o.o.Zawada1436129
652Eogniwa Sp. z o.o.Łódź137659
653Tedgum Industry Sp. z o.o.Ruda Śląska1312418
654OASIS EAST Sp. z o.o.Gliwice13270985
655Midose Solutions Sp. z o.o.Zabrze131605
656Nettervibration Polska sp. z o.o.Katowice135943
657Dimark Manufacture S.A.Złotkowo13107492
658Kob-Crane Montaże Sp. z o.o.Kolbuszowa1310044
659Sorg Polska Sp. z o.o.Kraków13106007
660PONAR WADOWICE S.A.Wadowice13429044
661Mototechnik Sp. z o.o.Rzędowice1325958
662Glass Industry Shop Sp. z o.o.Mikołów134165
663FEDERAL-MOGUL BIMET S.A.Gdańsk131112766
664Sdk Sp. z o.o.Ostróda1320129
665Ace Serwis Techniczny Sp. z o.o.Zielonka131295
666Flyfocus Sp. z o.o.Warszawa135762
667Elektrotech Sp. z o.o.Kryniczno132075
668ATP S.A.Boguchwała133694
669Koli Sp. z o.o.Banino135295
670Mfm Sp. z o.o.Warszawa132966
671Gorotech Sp. z o.o.Kraków136662
672Zaz-En Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie1312642
673Krosno - Metal Sp. z o.o.Kamień13132658
674Przedsiębiorstwo Grunder + Hotten Sp. z o.o.Morąg1319606
675Kamag Tech Sp. z o.o.Lędziny132700
676Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Unirol -Sp. z o.o.Uciechów1315322
677Ajs Olejnik Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski137155
678ELEKTROMETAL S.A.Cieszyn13469920
679Catchshift Sp. z o.o.Wolsztyn131646
680Magnetix Sp. z o.o.Toruń1326828
681Pro Produkcja Sp. z o.o.Bielsko-Biała1370550
682Enpol Sowul, Wierel sp.j.Białystok1324875
683Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Dawid Sp. z o.o. w SztumieSztum1324343
684Sonniger S.A.Gdynia1366042
685Hydrosprzęt Kukla sp.j.Łąkta Dolna13178952
686Mansourcing Sp. z o.o.Warszawa134115
687Pgz Stocznia Wojenna Sp. z o.o.Gdynia13722214
688Alusteel Power Sp. z o.o. sp.k.Brzezinka132906
689Enckel Sp. z o.o.Częstochowa1326804
690RGB Sp. z o.o.Andrychów135941
691Zakład Mechaniczny Bumar-Mikulczyce S.A.Zabrze1399433
692Nexttel Fiber Sp. z o.o.Warszawa1313762
693Ridi Polska Sp. z o.o. sp.j.Natolin134157
694Pawbol S.A.Zator13169068
695Masterprofi Sp. z o.o.Rzeszów1345929
696Pro-Project Group Sp. z o.o.Lublin1325233
697Stecom Lighting Sp. z o.o.Bydgoszcz133294
698Ergomatic Sp. z o.o.Kraków135010
699Aero-Energy Sp. z o.o.Gliwice132484
700Ligwan Sp. z o.o.Nowy Sącz1386637
701Szweda Group Tamara Szwedo sp.k.Prudnik132044
702Zakład Elektroniczny Sims Sp. z o.o. sp.k.Bydgoszcz13101995
703Przedsiębiorstwo Elektrotechniki Górniczej Peg S.A.Czeladź1319980
704Pre Elproinstal Sp. z o.o.Rybnik1316529
705Drewmax Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle1386557
706Besser Poland Sp. z o.o.Wrocław13179633
707Prez-Met Sp. z o.o. sp.k.Romanów1329344
708Elbro Sp. z o.o.Rumia138186
709MEGA Sp. z o.o.Bełżyce1377292
710Tucholski Sp. z o.o.Stare Boryszewo1358814
711Coactum Sp. z o.o.Węgrzce1310044
712Otomatic Smolec i Wronka sp.j.Andrychów1330842
713Pratt & Whitney Rzeszów S.A.Rzeszów134934526
714Unimech Sp. z o.o.Prabuty131193
715Media Miar Sp. z o.o.Łódź132944
716Atec Poland Sp. z o.o.Katowice135932
717Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy S.A.Gliwice13948396
718Agro-Masz Agriculture Sp. z o.o.Strzelce Małe13350798
719Starkmaszyny Sp. z o.o.Dąbrówka-Ług136565
720Kraspol Sp. z o.o.Police133294
721Pas Sp. z o.o.Wrocław133779
722Ampart Sp. z o.o.Warszawa132771
723Nord Ships Group Sp. z o.o.Gdańsk1317489
724Lampz Sp. z o.o.Nieporęt131345
725Amz-Bis Sp. z o.o.Kutno1326553
726Irko Sp. z o.o.Gdańsk1318340
727Enamor Sp. z o.o.Gdynia1387129
728Sensor Tech S.A.Wrocław135444
729PSF Polish Springs Factory Sp. z o.o.Poznań13139210
730Luka sp.j. Zdziech & Rzepka & CegiełkaWieluń138471
731CL Services Sp. z o.o.Wrocław131235
732Przedsiębiorstwo SIMET S.A.Jelenia Góra13164588
733Lumiverso One Sp. z o.o.Wrocław135794
734Dkm Power Transmission Sp. z o.o.Czernikowo135406
735J.J. Krupiński sp.k.Kraków125091
736SWT Sp. z o.o.Zator1213079
737Energowent sp.j. A.Blachut, A.Malkusz, A.ŚwistekZabrze1227938
738Satcontrol Building Solutions Sp. z o.o.Kraków121628
739Mrauto Sp. z o.o.Czarne Błoto1277141
740Af Polska Sp. z o.o.Zabrze1224418
741Link Point Sp. z o.o.Rybnik124946
742Hydrotop Sp. z o.o.Borkowo Kościelne125390
743Precoptic Co. Wojciechowscy sp.j.Warszawa1220296
744Przedsiębiorstwo Usługowe Bor-Pol Sp. z o.o.Brzeszcze127401
745Wika Polska Sp. z o.o. sp.k.Włocławek12296069
746Zakład Wytwórczy Aparatów Elektrycznych Sp. z o.o.Lębork12106760
747Frizo Technology Sp. z o.o.Miszewko123056
748General Energy Poland Sp. z o.o.Bielsko-Biała1214427
749Fabryka Aparatury Elektromechanicznej FANINA S.A.Przemyśl1248956
750Unilogo Robotics Sp. z o.o.Piaseczno12200746
751Wektor Industrial Machines Sp. z o.o.Głosków1210973
752ELTECH Sp. z o.o.Mysłowice122000
753Garbaruk Sp. z o.o.Skawina1219075
754ICE-TRADE PRODUCTION Sp. z o.o.Iława1213446
755Rafał Stanuch Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe AWEX Sp. z o.o.Masłomiąca12232484
756Sest-Luve-Polska Sp. z o.o.Gliwice12707581
757Rosomak S.A.Siemianowice Śląskie121158302
758Enko Sp. z o.o.Gliwice1227404
759Transfed Sp. z o.o.Wola Cygowska1251055
760Izabudowy Sp. z o.o.Kraków123618
761Aluteam Polska Sp. z o.o.Biała Podlaska12283235
762MIBM Sp. z o.o. S.K.Przygodzice1212123
763Hype Sp. z o.o.Rumunki Skępskie1211939
764Kubara Lamina S.A.Piaseczno1295918
765Grupa Produkcyjno-Usługowa Dar-Mat Sp. z o.o.Gniezno125409
766Wsk Kraków Sp. z o.o.Zabierzów1216831
767Tevor Sp. z o.o.Skarżysko-Kamienna12114321
768Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.Świebodzice12975990
769Atrom Sp. z o.o. sp.k.Ostrów Wielkopolski1216712
770Ente Sp. z o.o.Gliwice12122120
771ASSEL Sp. z o.o.Pruszcz Gdański12198572
772DEBON Sp. z o.o.Pępowo12616178
773Zakłady Sprzętu Oświetleniowego Szpak Sp. z o.o.Warszawa123933
774Tapflo Sp. z o.o.Tczew12214554
775Alex Sp. z o.o.Białystok12106054
776Kegger Sp. z o.o.Bolesławiec1226713
777Opta-Tech Sp. z o.o.Warszawa1219975
778Brunswick Marine In Poland Sp. z o.o.Augustów12649491
779Juzjade.Pl Sp. z o.o.Rybnik1270535
780NAM - LIFT Sp. z o.o.Szczecin124482
781Flash-Butrym sp.j.Skarbimierzyce1215960
782Gkm Siebtechnik Poland Sp. z o.o.Iłża1218506
783Mdteam Sp. z o.o.Cięcina1216507
784Cobrey Modular Sp. z o.o.Warszawa123718
785Veramo S.A.Elbląg121572
786Ergolift Sp. z o.o.Koszalin1215487
787Te Connectivity Industrial Poland Sp. z o.o.Nowa Wieś Lęborska12144464
788Ekofinn-Pol Sp. z o.o.Banino1277871
789Flaris Sp. z o.o.Podgórzyn121750
790Tkr Group Poland Sp. z o.o.Mszana129889
791Four Stal Sp. z o.o.Elbląg121749
792Simmech Sp. z o.o.Izdebnik128162
793Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.Bydgoszcz1296654
794Delfini Sp. z o.o.Tychy124139
795Antaira Technologies Sp. z o.o.Warszawa127167
796Datecs-Polska Sp. z o.o.Jaworowa1229304
797Galeon Sp. z o.o. sp.k.Straszyn121000010
798Induserwis Sp. z o.o.Gogolin124356
799ENEL-AUTOMATYKA Sp. z o.o.Zabrze1217714
800Kluś Sp. z o.o.Kolonia Lesznowola1274453
801Sterowania Sp. z o.o.Kraków1212856
802Kasan Sp. z o.o.Żory122465
803Amitech Pro Sp. z o.o.Warszawa121474
804Thessla Green Sp. z o.o.Kokotów1278681
805PERROT-POLSKA Sp. z o.o.Ustroń1260569
806PS System Sp. z o.o.Dobrzyniec1216981
807Elterm - Maciej i Małgorzata Kaszuba sp.j.Chełmno1128386
808Elektrotechnika Olejniczak Sp. z o.o.Lipno112688
809ASD Systems Polska Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała1132938
810Va Electro Sp. z o.o.Gruszczyn111480
811Portowy Zakład Techniczny Sp. z o.o.Gdynia1126663
812Macro Molds Polska Sp. z o.o.Tychy1188226
813ZAP Sznajder Batterien S.A.Piastów11410415
814AC S.A.Białystok11394203
815Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Megam Sp. z o.o.Gdańsk111109
816Control Service Sp. z o.o. sp.k.Mikołów111770
817Miw Group Tomasz Kogut sp.k.Skarbimierz-Osiedle1168600
818Liftprojekt Rafalik sp.k.Warszawa1142359
819Norsu Technologys sp.k.Rumia113163
820Hydraulik Services Sp. z o.o.Wrocław1139005
821Wt Lift Montaż Sp. z o.o.Kraków111833
822Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Dofamot Sp. z o.o.Wałbrzych111720
823Slandi Sp. z o.o.Michałowice114585
824Biteko Polska Sp. z o.o.Dębica117679
825SONEL S.A.Świdnica11266044
826ASFI Sp. z o.o.Kalisz1114554
827Zakmet Sp. z o.o.Kościelniki Średnie1127152
828Euroster Sp. z o.o. sp.k.Poznań116326
829Warmlift Bartczak Choromański sp.k.Olsztyn115306
830Transformex Sp. z o.o.Warszawa1110782
831Ekomex-Pilśniak Sp. z o.o.Panki1144911
832Czylok Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój116366
833Proximus Sp. z o.o.Poznań1110029
834Navikon Engineering Sp. z o.o.Świnoujście117279
835Stasiński Sp. z o.o.Częstochowa118085
836Dsw Polska Sp. z o.o.Kalisz111325
837Fiab Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz sp.k.Wrocław1122752
838Fb-Mont A. Fułek Sp. z o.o.Kalisz1171597
839Loop Store Sp. z o.o.Katowice115574
840Whn Sp. z o.o.Łódź111349
841Przedsiębiorstwo Skrzem Sp. z o.o.Krzemieniewo111176
842Froser Sp. z o.o.Grójec119906
843MPA Sp. z o.o.Reda1118946
844Hamilton Sundstrand Poland Sp. z o.o.Rzeszów113556975
845Zbud Sp. z o.o.Dąbrowa Tarnowska11286762
846Reqnet Sp. z o.o.Gdów1119560
847Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych DAMEL S.A.Dąbrowa Górnicza11199490
848Marix Układy Wydechowe Kwiecień sp.j.Wysocko Wielkie1153885
849Enko-Pomiar Sp. z o.o.Gliwice117707
850CR Iluminacje Sp. z o.o.Bielsko-Biała119104
851Polon-Izot Sp. z o.o.Warszawa113648
852Sanko Machinery Sp. z o.o.Małuszyn114752
853Przedsiębiorstwo WP Sp. z o.o.Kajetany1134099
854POSNET POLSKA S.A.Warszawa11344960
855Unibike K. Orłowska, P. Drobotowski sp.j.Bydgoszcz11106079
856Ssc Pl Sp. z o.o.Mielec1138990
857Apm Europe Sp. z o.o.Puławy11701
858UGOS Ochrona Środowiska Sp. z o.o.Warszawa111396
859Bilberry Sp. z o.o.Łódź116185
860Odiut Automex Sp. z o.o.Gdańsk115636
861Efawa Sp. z o.o.Poznań1122361
862Konar W. Jeziorecki R. Jeziorecka Sp. z o.o.Stęszew1115593
863Alarm - Ex Sp. z o.o.Poznań11648
864Eltom Systems Sp. z o.o.Czernica113190
865Twelve Electric Sp. z o.o.Warszawa116169
866Lisicki Sp. z o.o.Rawa Mazowiecka11121570
867Gfc Engineering Sp. z o.o.Jelcz-Laskowice115249
868Slican Sp. z o.o.Bydgoszcz1133812
869SILTEC Sp. z o.o.Pruszków11432526
870Plastem P.Ciupa i T.Teodorczyk Sp.K.Janiszewice1130367
871Ch 4 Moto Śląsk Sp. z o.o.Czernica118958
872Climatronic Sp. z o.o.Będzin1111839
873Fogo Sp. z o.o.Wilkowice11459054
874Breve-Tufvassons Sp. z o.o.Łódź1143474
875VTS Sp. z o.o.Gdańsk11313151
876Sew-Eurodrive Polska Sp. z o.o.Łódź11424474
877Elektrometal Energetyka S.A.Warszawa11180080
878Przedsiębiorstwo Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki CARBOAUTOMATYKA S.A.Tychy11461072
879Pulsar K. Bogusz sp.j.Siedlec11165180
880U-Touch Poland Sp. z o.o.Babice1123920
881Wikpol Sp. z o.o.Konopnica1169960
882Centrum Zaopatrzenia Energetyki Pas Sp. z o.o. sp.k.Czarnowo1066780
883Technoinstal Sp. z o.o. - sp.k.Gdańsk101769
884Mbe Engineering Sp. z o.o.Pruszków106362
885Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Probus Sp. z o.o.Chorzelów102447
886Lavar Sp. z o.o.Kłodawa102685
887Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Błyskawica Sp. z o.o.Radlin101288
888Tensa Automotive Sp. z o.o.Stąporków1031647
889Solparts Sp. z o.o.Sucha Beskidzka101038
890Awe Poland Sp. z o.o.Bydgoszcz1021758
891Sensus Polska Sp. z o.o.Toruń1032788
892Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.Bielsko-Biała10403254
893Promotech Sp. z o.o.Białystok1078866
894CH Technika Chłodnicza Sp. z o.o.Kolbudy1012868
895Novatronik Sp. z o.o.Straszyn1023253
896FPM S.A.Mikołów10103151
897Rafiz Sp. z o.o. sp.k.Wierzbica1051160
898Harris Calorific International Sp. z o.o.Dzierżoniów10513433
899Chimet Sp. z o.o. sp.k.Ostrów Wielkopolski106211
900Optical Disc Mastering Sp. z o.o.Warszawa107633
901Epicon Sp. z o.o.Olsztyn102183
902Vasco Electronics S.A.Kraków10115082
903Gestamp Polska Sp. z o.o.Września102438604
904Marand Polska Sp. z o.o.Międzyrzecze Górne103463
905Zakład Badawczy Przemysłu Piekarskiego Sp. z o.o.Bydgoszcz102158
906LUMEL S.A.Zielona Góra10138657
907TESECO Sp. z o.o.Mysłowice1025095
908Vector Smart Data Sp. z o.o.Gdynia1017093
909Fc Auto System Sp. z o.o.Częstochowa1073827
910Go24 Sp. z o.o.Tarło-Kolonia10477
911Euromilk Sp. z o.o.Wysokie Mazowieckie10105735
912FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.Jasło10337613
913Eko-Plus Sp. z o.o.Wrocław102892
914Aks Zielonka Skwierczyńscy Sp. z o.o.Ossów10151170
915Galeria Optyczna Sp. z o.o.Klembów102629
916ADEO SCREEN Sp. z o.o.Złotoryja1036010
917Inntec.Pl Sp. z o.o.Gdańsk101547
918Rf Mah Sp. z o.o.Prawików1073382
919Deville Automotive Safety Components Uproszczona S.A. Oddział w PolscePoznań1018326
920Showconfig.Pl Sp. z o.o.Poznań10840
921Elektroprofit Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie101492
922Bitstream S.A.Lublin1041475
923USI ASTEELFLASH Poland Sp. z o.o.Biskupice Podgórne10170685
924Feedtech Sp. z o.o.Warszawa106821
925Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Vispro Sp. z o.o.Gdańsk10398
926Pratt And Whitney Kalisz Sp. z o.o.Kalisz101584551
927Forglass Manufacturing Sp. z o.o.Zawada1030370
928Konko S.A.Mysłowice10115436
929Tech Zp Sp. z o.o.Łambinowice10842
930Guenther Polska Sp. z o.o.Długołęka1047792
931Lazzoni Group Sp. z o.o. Sp.K.Pcim1020527
932Turbojulita Krzysztof Witek sp.k.Wrocław1023091
933Cfm Sp. z o.o.Wrocław106324
934Laser Sp. z o.o. sp.k.Łódź102834
935IKM Hvac Production Sp. z o.o.Elbląg1023020
936Savelli Technologies SRL Sp. z o.o. Oddział w PolsceWarszawa1059186
937Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o.Włocławek1075434
938Tech-Wash Sp. z o.o. sp.k.Choromany1010222
939UESA POLSKA Sp. z o.o.Lubsko1064995
940Borimex Sp. z o.o.Borowa1018271
941Cordify Group Sp. z o.o.Swarzędz103524
942Firma Be-Jot Naprawa Konserwacja Montaż Dźwigów Sp. z o.o.Kraków1011060
943Ice Group Sp. z o.o.Rybnik1069354
944Geraton Auto Sp. z o.o.Trzebinia107254
945Graco - Sp. z o.o.Płochocin10109878
946ELGIS-Garbatka Sp. z o.o.Warszawa1020736
947Ht&L Fitting Polska Sp. z o.o.Bielsko-Biała1091418
948Zeszuta Sport Sp. z o.o.Warszawa1090797
949Demetrix New Sp. z o.o.Piekary Śląskie1065539
950Winkler Lifts Sp. z o.o.Poznań101885
951Uegz Spółka z Ograniczoną OdpowiedzilanościąCedry Wielkie102710
952Klimatom Sp. z o.o.Wancerzów101182
953Montex Shipyard Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk1069943
954Nowatech Sp. z o.o.Wadowice1046257
955Bergmann Polska Sp. z o.o.Bielsko-Biała102582
956Neo-Tec Sp. z o.o.Płock1070733
957Mk Seats Sp. z o.o.Skórka106204
958Eltar Energy Sp. z o.o.Konin105497
959Elektroster Sp. z o.o. PUHPDzierżoniów102742
960Horsetrans Muraczewski Sp. z o.o.Węglew1022544
961Skanix Sp. z o.o.Drogomyśl104723
962Famatel Polska Sp. z o.o.Bielawa108499
963Cyfrowe Systemy Telekomunikacyjne Sp. z o.o.Tarnów107689
964Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Techniczne PROMET Sp. z o.o.Karbowo10641
965APATOR S.A.Toruń9959354
966Borgwarner Rzeszów Sp. z o.o.Jasionka9605446
967Bierutowska Spółdzielnia Niewidomych BiersinBierutów924811
968Grupa Powen-Wafapomp S.A.Zabrze9344693
969Devoti Sailing Pl Sp. z o.o.Dzierżoniów915362
970Hitachi Energy Poland Sp. z o.o.Warszawa94239625
971Wesob Sp. z o.o.Strumień9284761
972Hertz Systems Ltd Sp. z o.o.Zielona Góra918786
973OMNIVENT Sp. z o.o.Lipka985683
974Videofonika Sp. z o.o. sp.k.Trzebinia93139
975Teknomatik Europe Sp. z o.o.Jasienica97750
976Aquafit Polska Sp. z o.o.Kłopot91254
977IGLOOCAR Sp. z o.o.Dębica9192890
978Passus Sp. z o.o.Warszawa934742
979BURY Sp. z o.o.Mielec92255369
980Dimark S.A.Golęczewo990908
981FPC Polska Sp. z o.o.Przeźmierowo96496
982Ekoenergia Jabłoński Morawski sp.k.Masłońskie920060
983Lopi Sp. z o.o.Legionowo913805
984Tesar Polska Sp. z o.o.Niepołomice978528
985Balt-Yacht K.A. i B. Kozłowscy sp.j.Żarnowo Pierwsze938726
986Chmielewski S.A.Baniocha937539
987Zakład Produkcji Przyczep i Nadwozi Stim Małecki Sp.J.Pogwizdów923589
988Green Bike Group Sp. z o.o.Śrem915187
989Addicted To Music Sp. z o.o.Warszawa92602
990Zakład Produkcyjno - Handlowy Prodex Sp. z o.o.Koszyce Małe92584
991Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych Arex Sp. z o.o.Gdynia9915587
992Zaprom Sp. z o.o.Tołcze917959
993Nordflam Hs Sp. z o.o.Cieszyn977371
994KIRCHHOFF POLSKA Sp. z o.o.Mielec91913695
995Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Politech Sp. z o.o.Świdnica916476
996Stadmar Sp. z o.o.Radziszów99114
997Maszdrol - Sp. z o.o.Książki911424
998SUTCO-POLSKA Sp. z o.o.Katowice9209681
999Bestil Sp. z o.o.Kawle Górne98745
1000Przedsiębiorstwo Projektowo-Produkcyjno-Handlowe Wakum Świdnica Sp. z o.o.Świdnica92701
1001Czekamet Pl Sp. z o.o. sp.k.Czekanów923517
1002Wytwórnia Sprzętu Elektroenergetycznego Aktywizacja Spółdzielnia PracyKraków923047
1003Mywam Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie915496
1004Verkline Albert Szybiński S.K.A.Warszawa95117
1005Quasar Electronics Sp. z o.o.Warszawa918603
1006TRAFTA Sp. z o.o.Myszków944356
1007Redor Sp. z o.o.Bielsko-Biała929543
1008Thyssenkrupp Presta Steertec Poland Sp. z o.o.Międzyrzecz923456
1009Safran Transmission Systems Poland Sp. z o.o.Sędziszów Małopolski9941018
1010Zdt Top Poręba Sp. z o.o. sp.k.Poręba913322
1011BorgWarner Poland Sp. z o.o.Jasionka94667372
1012ADR Polska Sp. z o.o.Zagórz9356253
1013Inoxihp Poland Sp. z o.o.Katowice919652
1014Netexpert Sp. z o.o.Warszawa92931
1015AVIO POLSKA Sp. z o.o.Bielsko-Biała91489025
1016Control Systems Sp. z o.o. sp.k.Promnice98569
1017Mcrs Automation Sp. z o.o.Bydgoszcz911178
1018Byfal Sp. z o.o.Niezabyszewo914797
1019AMBIENT - SYSTEM Sp. z o.o.Gdańsk970842
1020TRANSREM Sp. z o.o.Opole953748
1021Dolecki Sp. z o.o.Zabrze97952
1022Fanina Tools Sp. z o.o.Przemyśl9601
1023Elevator Sp. z o.o.Warszawa94268
1024Artpol-Therm Sp. z o.o.Niedrzwica Duża913132
1025Dmg Mori Poland Sp. z o.o.Pleszew91183805
1026Noma Sp. z o.o.Podlas9258032
1027HYDROTECH S.A.Rybnik9241491
1028Edp Support Polska Sp. z o.o.Warszawa915693
1029Rockfin S.A.Małkowo9972849
1030Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe K&G Sp. z o.o.Tczew92358
1031Wpmtech Fotowoltaika Sp. z o.o.Bratkówka91940
1032Montostal Sp. z o.o.Warszawa928031
1033Rivo Sp. z o.o.Bydgoszcz911465
1034Apvacuum Sp. z o.o.Zakrzewo912413
1035Polbema Sp. z o.o.Kraków96104
1036GEt - Solid Sp. z o.o.Rzeszów9874
1037Superior Industries Production Poland Sp. z o.o.Stalowa Wola91601856
1038Cebron Sp. z o.o.Warszawa96692
1039Rex-Pol Sp. z o.o.Chorzów943520
1040Mabit Sp. z o.o.Trzebinia99144
1041Gunnebo Industries Sp. z o.o.Orneta95013
1042Sarel Polska Sp. z o.o.Niepołomice959522
1043Pemes Gaca i Wspólnicy sp.j.Warszawa978065
1044Chemaxpol Sp. z o.o. sp.k.Ostaszewo921030
1045Radiatym Export Sp. z o.o.Gliwice93860
1046Frisko Sp. z o.o.Wrocław9759
1047Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Hydex Sp. z o.o.Wadowice99165
1048Fabryka Armatury Przemysłowej Wakmet Sp. z o.o.Bodzanów938972
1049Vrobel Sp. z o.o.Witkowice930643
1050Nordamar Sp. z o.o.Gdynia911785
1051Satland Prototype Sp. z o.o.Gdańsk91805
1052EKO-MASA Sp. z o.o.Wola Zdakowska86181
1053Lift Components Sp. z o.o.Piaseczno827184
1054Westerberg Sp. z o.o.Jaworzno8101248
1055Bies Polska Sp. z o.o.Ługwałd82400
1056ASD Systems Sp. z o.o.Bielsko-Biała88178
1057N Fun Yachting Sp. z o.o.Wilkasy82926
1058Kama Eco Group Silesian Seaplane Company Sp. z o.o.Katowice81508
1059Profitube Poland Sp. z o.o.Cieszyn86448
1060Cgcable Sp. z o.o. sp.k.Ełk85160
1061Art - Motor Leszczyńscy, Rutkowscy sp.j.Solniczki821027
1062Agroplastmet Rutkowski Sp. z o.o.Kunów8162854
1063LS Tech Sp. z o.o.Pstrągowa86470
1064Marpo Sp. z o.o.Szczecin82409
1065Remagas Sp. z o.o.Iłowa81439
1066Assemtec Europe Sp. z o.o.Zielona Góra8765
1067Ugos Ochrona Środowiska Sp. z o.o. sp.k.Warszawa821689
1068Pgi Polska Grupa Inżynieryjna P.S.A.Warszawa843262
1069Eurowash Sp. z o.o.Sobolewo825965
1070Inselec Services Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie81713
1071Rlt Spiro Sp. z o.o.Konstancin-Jeziorna831888
1072Polpack Sp. z o.o.Toruń847868
1073Breeze Energies Sp. z o.o.Ełk86265
1074B i P W. Bala, J. Kaspura sp.j.Świdnica814988
1075M - Plast Sp. z o.o.Ubocze89532
1076Verder Polska Sp. z o.o.Katowice815165
1077Hexonic Sp. z o.o.Nowy Dwór Gdański8157833
1078MARITEX Leszek Łosin Sp.j.Gdynia891734
1079Fabryka Maszyn i Urządzeń Omag Sp. z o.o.Brzezinka875359
1080AMZ-KUTNO S.A.Kutno8178854
1081Pftechnology Sp. z o.o.Wierzbica819261
1082Aura-Tech Sp. z o.o.Sopot8591
1083Soldream Polska Sp. z o.o.Błonie829670
1084Gdańskie Zakłady Remontowo-Montażowe Gzrm Sp. z o.o.Gdańsk823662
1085PPHU Damar Sp. z o.o.Międzybrodzie Bialskie85409
1086Ap-Mc Polska Sp. z o.o.Pyskowice86025
1087Dźwig Polska Sp. z o.o.Toruń817178
1088Ets Polska Sp. z o.o.Mościska89443
1089Confrax Sp. z o.o.Oława85373
1090Jastrzębskie Zakłady Remontowe Dźwigi Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój858888
1091Przedsiębiorstwo HAK Sp. z o.o.Wrocław864843
1092Rotor-Vent Sp. z o.o.Gdańsk89164
1093Ultra Robotics Sp. z o.o.Warszawa83728
1094Pct Power Control Technology Sp. z o.o.Wrocław84043
1095Protea S.A.Gdańsk8126966
1096Thermofin Poland Sp. z o.o.Złotoryja829728
1097Leonium Sp. z o.o.Łódź88647
1098Sm Group Sp. z o.o.Poznań810127
1099Techvoip Sp. z o.o.Poznań8785
1100Libner Polska Sp. z o.o.Kutno823382
1101Water Technology Systems Sp. z o.o.Warszawa825957
1102Ruland Engineering&Consulting Sp. z o.o.Tychy885108
1103Apar Control Sp. z o.o.Raszyn810802
1104Agb-Project Sp. z o.o. sp.k.Jasienica816043
1105Exa22 Sp. z o.o.Kraków84846
1106ABC ELEKTRONIK Sp. z o.o.Gorlice84035
1107Viia 2 Sp. z o.o.Bytom82225
1108Smove Sp. z o.o.Knurów83248
1109Cmplast Sp. z o.o.Długie88679
1110Indusco Solution Sp. z o.o.Straszyn83591
1111Electromarine Sp. z o.o.Pruszcz Gdański821086
1112Remontex - Sp. z o.o.Rybnik859942
1113Asmet Sp. z o.o.Czersk8106144
1114Optus Sp. z o.o.Warszawa81210
1115Bemar Tech Sp. z o.o.Olsztyn82408
1116Henmar Cabins Sp. z o.o. sp.k.Koźmin Wielkopolski8101342
1117Kelvion Sp. z o.o.Opole8515669
1118Tabou Sp. z o.o.Szczytno834312
1119Systemy Pobierania Opłat Sp. z o.o.Warszawa87006
1120Agremo - Sp. z o.o.Skarbimierz844904
1121MAAG GEAR Sp. z o.o.Elbląg8262904
1122RAD - POL Production Sp. z o.o.Maszewo Duże87773
1123Ferro-Masz Sp. z o.o.Łódź85815
1124Introl Pro-Zap Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski8105428
1125Wezting Remo Sp. z o.o.Gliwice813282
1126Pol-Eko A.Polok-Kowalska sp.k.Wodzisław Śląski867739
1127Neu-Jkf Sp. z o.o.Berzyna885376
1128Tarvis Sp. z o.o.Świdnica8734
1129Autobox Innovations Sp. z o.o. sp.j.Starachowice8184332
1130Bin Sp. z o.o.Aleksandrów Kujawski8167445
1131Dest Dybowski-Tomczak sp.j.Łódź85416
1132Habia Cable Sp. z o.o.Dołuje887347
1133Ambulans Polska - Zabudowy Specjalistyczne Sp. z o.o.Jarosław85014
1134Przedsiębiorstwo Wdrażania Diagnostyki Technicznej Technicad Sp. z o.o.Gliwice85282
1135Alu International Shipyard Sp. z o.o.Gdańsk848549
1136Reco Sp. z o.o.Szczecin83181
1137Temared Sp. z o.o.Świdnik8249716
1138Klingenburg International Sp. z o.o.Świdnica866451
1139Kon-Tec Sp. z o.o.Rzeszów89750
1140Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.Smolice81383116
1141Iav Poland Sp. z o.o.Opole829500
1142Fabryka Urządzeń Wentylacyjno-Klimatyzacyjnych Konwektor Sp. z o.o.Lipno860480
1143VMI Poland Sp. z o.o.Leszno8130630
1144Reflex K. Nowak Sp. z o.o.Świętochłowice828966
1145Promax Sp. z o.o.Polkowice86187
1146Landstal Bartnik, Witkowski sp.j.Przerąb818345
1147Radiotechnika Marketing Sp. z o.o.Pietrzykowice8262151
1148Rabbit Sp. z o.o.Wrocław815524
1149Zap - Mechanika - Grupa Ponar Wadowice Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski857382
1150Sea Life Sp. z o.o.Augustów822481
1151International Tobacco Machinery Poland Sp. z o.o.Radom8448631
1152Technosystem Sp. z o.o.Kolonia Lesznowola826246
1153Kohl-Group Polska Sp. z o.o. sp.k.Słubice839604
1154Hengst Filter Polska Sp. z o.o.Kąty8173476
1155Elektromatik Sp. z o.o.Stare Olesno89406
1156Rovervans Sp. z o.o.Kraków84568
1157Exmot Sulewski Sp. z o.o.Ełk822154
1158Fabryka Maszyn i Urządzeń Gastronomicznych Kromet Sp. z o.o.Krosno Odrzańskie826776
1159Zepwn Sp. z o.o. sp.k.Marki82590
1160Liftbud Sp. z o.o.Katowice86749
1161Cold JET Sp. z o.o.Oborniki845811
1162Ldm Electronic Sp. z o.o.Żuromin819528
1163Pomorski Ośrodek Maszynowy - Pom-Eko Sp. z o.o.Szczecinek886374
1164Zbudujprzyczepe.Pl Sp. z o.o.Szamoty87700
1165Aalberts Hydronic Flow Control Sp. z o.o.Leszno8168659
1166Aviomechanika Sp. z o.o.Kozy829047
1167ZPUB Kaleta sp.k.Aleksandrowice827144
1168DRM Polska Sp. z o.o.Włocławek868185
1169Elenergy Sp. z o.o.Nowina71734
1170DAMEN SHIPYARDS GDYNIA S.A.Gdynia7163731
1171Poltrafo Sp. z o.o.Świdnica74480
1172Gaiter Sp. z o.o.Rzgów71308
1173Bcoders S.A.Warszawa755223
1174Omi-Technic Sp. z o.o.Kowale71859
1175LUMAG Sp. z o.o.Budzyń7349962
1176Metchem Sp. z o.o.Wadowice7138027
1177ELMAK Sp. z o.o.Rzeszów733705
1178Hidroma Sistems Sp. z o.o.Czeladź710747
1179Atres Intralogistics Sp. z o.o.Poznań73531
1180Simpax Sp. z o.o.Grabonóg710334
1181Elhurt Ems Sp. z o.o.Gdańsk7143391
1182Weremczuk FMR Sp. z o.o.Niedrzwica Duża731275
1183Fluidcontrol Sp. z o.o.Katowice78797
1184Fc Foodconcept Sp. z o.o.Kolbudy74616
1185IFM Ecolink Sp. z o.o.Opole7389044
1186Is-Polska Sp. z o.o.Jawor7212608
1187WRĘBOWA Sp. z o.o.Rybnik753954
1188LEDOLUX POLAND Sp. z o.o.Rzeszów753143
1189Nicetech Sp. z o.o.Biała Podlaska71622
1190Certools sp.j. Cefam Sp. z o.o., Mkhan Sp. z o.o.Pabianice78431
1191Robopartner Welding Systems Sp. z o.o.Goczałkowice-Zdrój72453
1192Arkmet Sp. z o.o.Niezabyszewo721213
1193ELQ S.A.Częstochowa743939
1194Iskra Zakłady Precyzyjne Sp. z o.o.Kielce73406
1195Bauer Maszyny Polska Sp. z o.o.Łódź733140
1196Limatherm Sensor Sp. z o.o.Limanowa727722
1197Apisystems Sp. z o.o.Gdańsk76966
1198Brembo Poland Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza73917835
1199International Wire Polska Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza767290
1200Invitech Sp. z o.o.Pabianice79372
1201Zdt Glimag Sp. z o.o.Mikołów711108
1202Przedsiębiorstwo Taurus-Technic Sp. z o.o.Osielsko777326
1203Erko Sp. z o.o. sp.k.Jonkowo776246
1204Arama Sp. z o.o.Malinie77913
1205F M E Food Machinery Europe Sp. z o.o.Wyżne756362
1206Teknia Rzeszów Sp. z o.o.Rzeszów7160329
1207Mptechnology Sp. z o.o.Słupsk79769
1208REM-POL Sp. z o.o.Bogucin716657
1209FICOMIRRORS POLSKA Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza7716675
1210Csg Systems Sp. z o.o.Otwock713944
1211Towarzystwo Elektrotechnologiczne Qwerty Sp. z o.o.Łódź712265
1212Art-Abażur i Poyel K. Kromczyński, G.M. Bronikowscy sp.k.Sady75508
1213OEZ Polska Sp. z o.o.Warszawa72714
1214Wamma Poland Macewicz Sp.J.Lisi Ogon77304
1215Automateam Sp. z o.o.Kielce71113
1216Grupa Bartom Sp. z o.o.Szeligi73778
1217Voss Fluid Polska Sp. z o.o.Nowa Wieś Legnicka732536
1218Piomar Końskie Sp. z o.o. sp.k.Końskie712081
1219Standard Motor Products Europe Sp. z o.o.Toruń719592
1220Zpas S.A.Przygórze7314452
1221Polaris Poland Sp. z o.o.Warszawa7138955
1222Zakłady Automatyki POLNA S.A.Przemyśl756840
1223Noyen Sp. z o.o.Lublin7102786
1224Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Met-Pol Sp. z o.o.Krobanów710544
1225Stocznia Ustka Sp. z o.o.Ustka72351
1226Arkton Sp. z o.o.Wilkowice7101348
1227Die-Cut Sp. z o.o.Grabowiec715155
1228Przedsiębiorstwo Informatyczno-Elektroniczne Inel Sp. z o.o.Gdańsk719030
1229Masterhak Sp. z o.o.Wiry7392
1230Krug Elektro Sp. z o.o.Poznań75640
1231Pratt & Whitney Tubes Sp. z o.o.Niepołomice7380385
1232Mettler - Toledo Sp. z o.o.Warszawa7239504
1233Seen Semiconductors Sp. z o.o.Warszawa71170
1234Manex Sp. z o.o.Skawina7134853
1235Fortisprojekt Sp. z o.o.Poznań72054
1236Stolarczyk Sp. z o.o.Tarnów715073
1237Eagle Sp. z o.o.Wałcz7183154
1238Morek Sp. z o.o.Warszawa78417
1239Przedsiębiorstwo Techniczno Wdrożeniowe Emsil Sp. z o.o.Rybnik71817
1240Aircool Sp. z o.o.Chwaszczyno78462
1241Ekoenergetyka-Service Sp. z o.o.Zielona Góra733297
1242Dobplast Sp. z o.o.Bydgoszcz77884
1243Polmark Sp. z o.o. sp.k.Wola Rzędzińska789790
1244Pio-Mar Projekt Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała72001
1245Bentley Polska Sp. z o.o.Warszawa75313
1246Cobra Yachts Sp. z o.o.Radomsko76879
1247Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Energo-Silesia Sp. z o.o.Zawadzkie710955
1248Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego-Radom Sp. z o.o.Radom713149
1249Spółdzielnia Inwalidów Metalowo-Elektro-Chemiczna SimechOświęcim735620
1250GMN Techmet Sp. z o.o.Sierpc712743
1251Polmostrów Sp. z o.o.Wysocko Wielkie7274349
1252Mrowiec sp.k.Kaniów713245
1253Motgum sp.j. Perczyński Godlewski KuklaJózefów77047
1254Logopak East Sp. z o.o.Warszawa721573
1255Produkcja Naczep i Przyczep Mechanika Pojazdowa Roland Gawlik Sp. z o.o.Stęszew712238
1256Tele-Fonika Kable S.A.Myślenice74435001
1257Fos Design Sp. z o.o.Kraków71748
1258Mubea Automotive Poland Sp. z o.o.Zimna Wódka7671334
1259Janus Sp. z o.o.Sosnowiec714012
1260Sisbrat Sp. z o.o.Mszalnica72686
1261Marba Sp. z o.o.Bydgoszcz712710
1262Ato Signage Sp. z o.o.Kalisz758294
1263White Drive Motors And Steering Sp. z o.o.Bielany Wrocławskie7357733
1264Radiolex Sp. z o.o.Gdańsk719830
1265Linkomtech Sp. z o.o.Białystok72964
1266Sinkoplex Łukasz Wawrzyniak sp.k.Ostrów Wielkopolski74943
1267Mital Sp. z o.o.Warszawa74150
1268RMS Polska Sp. z o.o.Ropczyce73780
1269Alarmtech Polska Sp. z o.o.Gniew730466
1270CGR Polska Sp. z o.o.Częstochowa7121242
1271Humax Poland Sp. z o.o.Bełchatów753763
1272Pezal Product Line Sp. z o.o.Przejazdowo712119
1273Autoproces Sp. z o.o.Góra Motyczna72377
1274Blastron Sp. z o.o.Łódź72019
1275Ttm Elektronika i Automatyka Sp. z o.o.Warszawa7674
1276X-Kraft Sp. z o.o.Kluczbork75417
1277Brite Lite Sp. z o.o.Bydgoszcz7951
1278Reflex-Polska Sp. z o.o.Ruda Śląska722202
1279Inwestprojekt Dźwig Sp. z o.o.Lublin712675
1280Quality Heat Sp. z o.o.Wrocław74731
1281VTS Polska Sp. z o.o.Zabełków72404
1282Sigma-Elektro Sp. z o.o.Dobczyce717482
1283AAM Poland Sp. z o.o.Świdnica7705406
1284FAMA Sp. z o.o.Gniew741008
1285Brenderup Sp. z o.o.Wieleń7179297
1286BNG Group Sp. z o.o.Biała Podlaska725393
1287Bwf Poland Sp. z o.o.Mysłowice771653
1288Northman Sp. z o.o.Węgorzewo710290
1289Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL-Świdnik S.A.Świdnik73000823
1290Menegon Sp. z o.o.Mokry Dwór710423
1291Metro-Wag Sp. z o.o.Gdańsk7675
1292Airbus Helicopters Polska Sp. z o.o.Łódź774988
1293Maxbelt Janusz Rak S.K.A.Bydgoszcz713351
1294Enginova Sp. z o.o.Kutno716889
1295Zakład Budowy Urządzeń i Aparatury Naukowo-Doświadczalnej Sp. z o.o.Katowice717031
1296The European Van Company Sp. z o.o.Końskie695221
1297Van Raam International Sp. z o.o.Wykroty623093
1298Gorke Electronic Sp. z o.o.Pszczyna64411
1299Przedsiębiorstwo Alwo-2 Sp. z o.o.Toruń626674
1300Conistics Sp. z o.o.Słubice657564
1301Darpol Sp. z o.o. sp.k.Bydgoszcz633987
1302Atmo-Control Cezary Zalewski, Jan Długosz, Paweł Adamiak sp.j.Żelków612331
1303Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Bialimex Sp. z o.o.Białystok6817
1304Gejzer Sp. z o.o.Leszkowy64091
1305Clima Tech Polska Sp. z o.o.Wrocław63812
1306ETI Polam Sp. z o.o.Pułtusk6227567
1307Polska Grupa Serwisu Klimatyzacji Sp. z o.o.Warszawa69899
1308Elester Sp. z o.o.Łódź6118904
1309Widar Sp. z o.o.Żórawina640688
1310Kongsberg Maritime CM Sp. z o.o.Gniew6205210
1311Dracon Sp. z o.o.Gdynia65574
1312Novil Ecm Sp. z o.o.Gdynia618747
1313SFB POLSKA Sp. z o.o.Rojów6103110
1314Hydro-Vacuum S.A.Grudziądz661725
1315Ima Schelling Polska Sp. z o.o.Kijewo6184738
1316Anga Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o.Kozy677278
1317Cassioli Polska Sp. z o.o.Łódź654812
1318Sunpack Sp. z o.o.Głubczyce620367
1319Ultramare Sp. z o.o.Szemud646311
1320Zakłady Mechaniczne Wiromet S.A.Mikołów667036
1321Andel Polska Sp. z o.o.Kraków68633
1322Fabryka Wentylatorów Fawent S.A.Chełm Śląski662111
1323Zakład Aparatury Elektrycznej Ergom Sp. z o.o.Łódź6104605
1324Telzam Sp. z o.o.Zambrów64630
1325Gazomet Sp. z o.o.Rawicz663484
1326Zakłady Remontowe Maszyn Elektrycznych Elektrocarb Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie611281
1327Vestas Blades (Poland) Sp. z o.o.Goleniów6590613
1328Żelmet Sp. z o.o.Dzierżoniów69266
1329Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Bocar Sp. z o.o.Korwinów6384581
1330Mkk-Technika Filtracji Sp. z o.o.Kruszewnia63378
1331Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Pablo Sp. z o.o.Warszawa610811
1332M Plus M Frąszczak M. Kruk E. sp.j.Obłaczkowo617783
1333Pmc Hydraulics Sp. z o.o.Rosówek688669
1334KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.Szczecin6254262
1335Hengst Filtration Poland Sp. z o.o.Gogolin6229900
1336Ina Sp. z o.o.Rzeszów610790
1337Assistech Sp. z o.o.Gdańsk64752
1338Lamel Rozdzielnice Sp. z o.o.Pępowo694802
1339Dozamech Sp. z o.o. sp.k.Odolanów68631
1340Schurter Electronics Sp. z o.o.Warszawa69055
1341Euro-Ekol Myjnie Bezdotykowe Sp. z o.o. sp.k.Łódź622663
1342Foxytech Sp. z o.o.Świdnica671174
1343Electrical Components International Sp. z o.o.Bielsko-Biała6234719
1344Akm Profi Sp. z o.o.Chodzież64876
1345KMT Meat Sp. z o.o.Toruń65867
1346SPOMASZ ZAMOŚĆ S.A.Zamość623449
1347Balans Sp. z o.o.Żukowo62583
1348Voss Automotive Polska Sp. z o.o.Nowa Wieś Legnicka6539408
1349Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Pas Sp. z o.o.Jejkowice611808
1350Seco/Warwick Services Sp. z o.o.Świebodzin636487
1351Avamarine Sp. z o.o.Gdynia64028
1352Axis Sp. z o.o.Gdańsk632473
1353Corning Optical Fiber Polska Sp. z o.o.Mszczonów61031333
1354Htech PL Sp. z o.o.Głubczyce617628
1355Liftprojekt Sp. z o.o.Warszawa640658
1356A1 Sorter Sp. z o.o.Topole6158953
1357Electric Boat Company Sp. z o.o.Puławy6586
1358Fhu Jacek Bąk Sp. z o.o.Olesno62386
1359SMP POLAND Sp. z o.o.Warszawa6258207
1360Enerlink Sp. z o.o.Katowice610193
1361Advanced Power Solutions Poland S.A.Gniezno6211068
1362Intelight Sp. z o.o.Warszawa647607
1363Fideltronik Poland Sp. z o.o.Sucha Beskidzka6896328
1364Mikroel Controllers Sp. z o.o. sp.k.Wrocław65063
1365Unidoz Sp. z o.o.Warszawa67785
1366Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów RAWAG Sp. z o.o.Rawicz6478200
1367Bus Factory Sp. z o.o. sp.k.Wejherowo614194
1368Kauber Sp. z o.o.Warszawa67278
1369Marbach Budowa Form Sp. z o.o.Tarnowskie Góry616164
1370PARKER POLAND Sp. z o.o.Cząstków Polski662376
1371Comaxel Sp. z o.o.Niedrzwica614003
1372Dora Metal Sp. z o.o.Czarnków670079
1373Dtm System Daniel Kujawski S.K.A.Bydgoszcz631510
1374Vario Term Sp. z o.o.Warszawa627384
1375Dnd Sp. z o.o.Tarnów62850
1376Matsim Sp. z o.o.Koszalin65889
1377Lucchini Poland Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki6208642
1378Plum Sp. z o.o.Ignatki6130265
1379Przedsiębiorstwo Wdrażania Innowacji INWET S.A.Chorzów64812
1380Senatus Marine Sp. z o.o.Koszalin67389
1381Instalsolutions Group Sp. z o.o.Września629524
1382Pro-Cars Group Sp. z o.o.Tychy6226588
1383SECO/WARWICK S.A.Świebodzin6373163
1384SKB Drive Tech S.A.Warszawa661463
1385PWP Inżynieria Sp. z o.o.Mysłowice66548
1386Budocar.Pl Sp. z o.o.Barczewo64556
1387Dolnośląska Spółdzielnia Niewidomych DolsinWrocław619509
1388Melex Sp. z o.o.Mielec6111775
1389Przedsiebiorstwo Usługowo-Produkcyjne Elnap Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza61709
1390Pemes Sp. z o.o.Warszawa653415
1391Ek Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak i Synowie Sp. z o.o.Turek6326970
1392LEGRAND Polska Sp. z o.o.Ząbkowice Śląskie6624919
1393Sonima Sp. z o.o.Głogów Małopolski630186
1394Medvc.Eu Sp. z o.o.Poznań61033
1395Qubiqa Sp. z o.o.Piła647616
1396Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne Kon-Rem Sp. z o.o.Wrocław612961
1397Zakład Budowy Maszyn Madrew Sp. z o.o.Szczecinek65909
1398Lincoln Electric Bester Sp. z o.o.Bielawa6345364
1399Kmc Global Europe Sp. z o.o.Opole62598
1400Joskin Polska Sp. z o.o.Trzcianka6278437
1401Laminoart Sp. z o.o.Kłos63494
1402Europegas Sp. z o.o.Białystok622728
1403MOLEX Sp. z o.o.Sulęcin6455387
1404EthosEnergy Poland S.A.Lubliniec6385471
1405Kme Sp. z o.o.Łódź650416
1406Ideal Automotive Zielona Gora Sp. z o.o.Zielona Góra686464
1407Emder Sp. z o.o.Dziekanów Leśny65445
1408Elektro-Max Sp. z o.o.Lublin65321
1409Spółdzielnia Inwalidów PokójRyn612331
1410Zakład Usług Elektrycznych Remel Sp. z o.o.Świecie611175
1411Lenovo Global Technology Poland Sp. z o.o.Warszawa65878
1412Wmc Tech 2 Sp. z o.o.Andrychów66760
1413Camfil Polska Sp. z o.o.Łódź618471
1414QBIG Ireneusz Słodkowski I Wspólnicy Sp.K.Łódź65940
1415Keller Machines Sp. z o.o. sp.k.Dąbrówka62406
1416Koltex Plastic Recycling Systems Sp. z o.o. sp.k.Kolbuszowa614248
1417Danfoss Poland Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki6934167
1418FEBER Sp. z o.o.Cząstków Polski655680
1419Tp-Elbud Sp. z o.o.Pociękarb6145249
1420Fanum Sp. z o.o. sp.k.Wielopole Skrzyńskie617567
1421Fabryka Narzędzi Sil-Tool Sp. z o.o.Opojowice69799
1422Cemar Sp. z o.o.Bielawa63037
1423Opmobility C-Power Poland Sp. z o.o.Lublin6991305
1424Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Geco Sp. z o.o.Cholerzyn630627
1425IMS Sp. z o.o.Guzówka63832
1426Famad Fabryka Maszyn i Urządzeń Przemysłowych Sp. z o.o.Paczków612765
1427CNH Industrial Polska Sp. z o.o.Płock61075927
1428Ecomess Sp. z o.o.Zgierz625723
1429PLASTIC OMNIUM AUTO EXTERIORS Sp. z o.o.Kleszczów6770693
1430Ulrich Energia Sp. z o.o.Warszawa61677
1431Accuromm Central Europe Sp. z o.o.Łęg624568
1432Pro-Vega sp.j. Michał Wróblewski, Michał ŁukasiewiczŁowicz628540
1433Sinto Agtos Polska Sp. z o.o.Konin626620
1434Bigi Sp. z o.o.Półczno62415
1435IMI INTERNATIONAL Sp. z o.o.Olewin6412086
1436Piktime Systems Sp. z o.o.Poznań64112
1437Akmel Agregaty Prądotwórcze Sp. z o.o.Wola Mielecka514528
1438Elbo Sp. z o.o.Jelcz-Laskowice518235
1439Dromasz Sp. z o.o. sp.k.Raków Duży511784
1440Firma Herb Sp. z o.o.Sanok511496
1441Norautron Electronics Sp. z o.o.Zduńska Wola583581
1442Amek Offshore Sp. z o.o.Sztum511843
1443Airroxy Sp. z o.o.Przyszowice517941
1444Seibu Giken DST Poland Sp. z o.o.Chwaszczyno548410
1445Endeco Sp. z o.o.Katowice51648
1446Caravela Sp. z o.o. sp.k.Ustka51240
1447Modul System Polska Sp. z o.o.Jaworowa59434
1448ELEKTROTECHNIKA TAR Sp. z o.o.Wola Rzędzińska59648
1449Abl-Polska Sp. z o.o.Łomianki52604
1450Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Ekiw Sp. z o.o.Brzostek58536
1451Olmex Kmb Sp. z o.o.Wójtowo510257
1452Nimrod Aero Polska Sp. z o.o.Konstantynów Łódzki520026
1453Messa Technologies Sp. z o.o.Myszków51742
1454Mercus-Bus Sp. z o.o.Urszulin582961
1455Aspöck Automotive Polska Sp. z o.o.Ligota Dolna550438
1456Przedsiębiorstwo Budowy I Eksploatacji Elektrowni Wodnych Wodel Sp. z o.o.Nowa Sól515555
1457Petrosoft Pc Solutions Sp. z o.o.Warzymice510228
1458Inmatech Sp. z o.o.Zbąszyń55414
1459Pancerpol Galewski sp.j.Dąbrowa Górnicza510597
1460Workandjob Sp. z o.o.Warszawa51986
1461Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego Pzl-Krosno S.A.Krosno510518
1462Bmz Poland Sp. z o.o.Gliwice5728697
1463Zoeller Tech Sp. z o.o.Rekowo Górne5469282
1464Dellner Sp. z o.o.Miszewko5274651
1465Schreder Polska Sp. z o.o.Warszawa543153
1466Spółdzielnia Pracy MetalowiecŚwidnica52086
1467Gromex Sp. z o.o. sp.k.Gliwice59123
1468Saxdor Shipyard Sp. z o.o.Ełk5181719
1469Psp Nowinakonopka Technologies Sp. z o.o. sp.k.Kraków5738
1470Riverdi Sp. z o.o.Gdańsk513537
1471Meyn Polska Sp. z o.o.Lębork5131512
1472TECHNOKABEL S.A.Warszawa5193206
1473Gestamp Wrocław Sp. z o.o.Wrocław5178522
1474Mechanix Sp. z o.o.Pruszków59328
1475Aimlimitless Sp. z o.o.Zabiele59742
1476JABIL POLAND Sp. z o.o.Kwidzyn51784701
1477Pierwsza Fabryka Lokomotyw w Polsce Fablok Sp. z o.o.Chrzanów51232
1478Przedsiębiorstwo Produkcji Katalizatorów Lindo Catsystem Sp. z o.o.Tuliszków57164
1479Kolektor Weltech Sp. z o.o.Mysłowice541350
1480Castor - Unia Gospodarcza Sp. z o.o.Katowice514555
1481Technitel Polska S.A.Zgierz569846
1482Montema Sp. z o.o.Suchy Las54566
1483HYDAC Sp. z o.o.Mikołów5178213
1484BECKER-WARKOP Sp. z o.o.Świerklany5325508
1485Pentair Water Polska Sp. z o.o.Sosnowiec58491
1486Elektra Włodzimierz Nyc Witold Nyc sp.j.Ożarów Mazowiecki569616
1487Elplast.Com P.S.A.Kutno52822
1488Amsort Sp. z o.o.Blizne Łaszczyńskiego522907
1489Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.Warszawa5162111
1490Ip System Manufacturing Sp. z o.o.Szamotuły542544
1491Fabryka Maszyn ROTOX Sp. z o.o.Zieleniec558165
1492Sunreef Venture S.A.Gdańsk5936616
1493Camaco Poland Sp. z o.o.Grójec525968
1494DAMIX Sp. z o.o.Rypin594674
1495SIGMA S.A.Barak5112862
1496Lubelska Wytwórnia Dźwigów Osobowych Lift-Service S.A.Lublin585355
1497DWS Draexlmaier Wyposażenie Wnętrz Samochodowych Sp. z o.o.Jelenia Góra5438163
1498Bodex Sp. z o.o. sp.k.Wrocław5101140
1499HMP Heidenhain-Microprint Polska Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski512125
1500SELFA Grzejnictwo Elektryczne S.A.Szczecin543041
1501ZF Passive Safety Systems Poland Sp. z o.o.Częstochowa5829424
1502Dramiński S.A.Sząbruk532104
1503Aircom Automotive Sp. z o.o.Pietrzykowice5107592
1504Printor Sp. z o.o.Łódź518567
1505Mine Master Sp. z o.o.Wilków5178029
1506Shipkon Sp. z o.o.Szczecin512352
1507Mawi Sp. z o.o.Rzezawa521676
1508Alkaster Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski51154
1509Korurs Sp. z o.o.Warszawa585880

źródło: Instytut Europejskiego Biznesu na podstawie danych z Krajowego Rejestru Sądowego, zebranych przez wywiadownię gospodarczą InfoCredit

Do analizy wyników finansowych przedsiębiorstw przyjęto firmy spełniające następujące warunki:

1. Dostępne w KRS dane finansowe za lata 2023-2024,

2. Wartość przychodów netto ze sprzedaży i zrównanych z nimi większa niż 200 tys. zł w latach 2023 i 2024

3. Zysk netto w latach 2023 i 2024 wyższy niż 20 tys. zł, 

4. Kapitał własny w latach 2023 i 2024 wyższy niż 20 tys. zł.

Metodologia liczenia wartości rynkowej

Wartość rynkowa firm szacowana jest w sposób uproszczony analogicznie do wycen spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Do obliczeń wykorzystywane są wskaźniki C/Z (cena do zysku netto) i C/WK (cena do wartości księgowej, czyli cena do sumy kapitału własnego i zysku netto) średnie dla spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych, wyliczane przez analityków GPW.

Wskaźniki do liczenia wartości rynkowej spółek krajowych w grudniu 2025 r.

C/Z: 18,5

C/WK: 1,54

źródło: Biuletyn Statystyczny GPW

Według wskaźników giełdowych z grudnia 2025 r. zostały policzone dwie wartości rynkowe firmy w grudniu 2025 r. Jedna to iloczyn zysku netto w 2024 r. i wskaźnika C/Z w grudniu 2025 r., a druga to iloczyn wartości księgowej w końcu 2024 r. i wskaźnika C/Wk w grudniu 2025 r. Średnia arytmetyczna z tych wartości rynkowych to szacowana wartość rynkowa firmy w grudniu 2025 r.

—

Informacje o portalu Europejska Firma.pl i Instytucie Europejskiego Biznesu

Portal EuropejskaFirma.pl i Instytut Europejskiego Biznesu zajmują się analizą wyników finansowych przedsiębiorstw. Od 2006 r. dokładnie przeanalizowali wyniki finansowe 300 tysięcy polskich firm. Analizy opierają się głównie na oficjalnych i wiarygodnych danych finansowych, przekazywanych przez firmy do Krajowego Rejestru Sądowego. Przedstawione rankingi pomagają w sprawdzeniu wiarygodności partnerów gospodarczych.

Konkursy organizowane przez Instytut Europejskiego Biznesu

Każdego roku Instytut analizuje dane finansowe przedsiębiorstw w całej Polsce. W publikowanych rankingach wyróżnia firmy spełniające kryteria przyznania tytułu.

Gepard Biznesu (od 2006 r.) – tytuł przyznawany firmom, których średnia z dynamik przychodów i zysku netto wynosi w przyjętym okresie więcej niż 10 proc.

Brylant Polskiej Gospodarki (od 2008 r.) – tytuł przyznawany firmom, których oszacowana wartość rynkowa wynosi więcej niż 10 mln zł.

Efektywna Firma (od 2008 r.) – tytuł przyznawany firmom, których stosunek zysku netto do przychodów wynosi w przyjętym okresie więcej niż 5 proc.

Mocna Firma Godna Zaufania (od 2013 r.) – tytuł przyznawany firmom wyróżnionym równocześnie w konkursach Efektywna Firma oraz Gepard Biznesu

Wielki Modernizator (od 2012 r.) – tytuł przyznawany firmom, których dwuletnia amortyzacja przewyższała 2 mln zł

Worldwide Company  (od 2013 r.) – tytuł przyznawany firmom eksportującym do minimum 5 krajów