Efektywna Firma

14 lat doświadczenia w zarządzaniu Centrum Kongresowym Warszawianka

Centrum Kongresowe Warszawianka Hotel Wellness & SPA  to nowoczesna koncepcja architektoniczna i innowacyjne rozwiązania konferencyjno-bankietowe. Cenione z uwagi na stały wysoki poziom usług, nieodbiegający od najlepszych wzorów światowych, niezawodność i  znakomitą lokalizację zaledwie 40 minut od centrum Warszawy oraz doskonałe możliwości organizacyjne, mówi Agnieszka Sinczak, Wiceprezes Zarządu Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o. w Jachrance.

Agnieszka Sinczak, Wiceprezes Zarządu Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o. w Jachrance

Centrum Kongresowe Warszawianka Hotel Wellness & SPA  to nowoczesna koncepcja architektoniczna i innowacyjne rozwiązania konferencyjno-bankietowe. Cenione z uwagi na stały wysoki poziom usług, nieodbiegający od najlepszych wzorów światowych, niezawodność i znakomitą lokalizację zaledwie 40 minut od centrum Warszawy oraz doskonałe możliwości organizacyjne.
Warszawianka oferuje 45 sal konferencyjnych, w tym Salę Kongresową mogącą pomieścić 1600 osób. Unikalnym rozwiązaniem jest możliwość bezpośredniego połączenia sali kongresowej z oranżeriąi restauracją oraz stworzenie przestrzeni ponad 1670 m2.
Centrum Kongresowe Warszawianka Hotel Wellness & SPA w Jachrance posiada 4 restauracje,  300 pokoi o zróżnicowanym standardzie, klub nocny z profesjonalnie wyposażoną kręgielnią, Lobby Bary, strefę rozrywki oraz wielokrotnie nagradzane SPA – oazę komfortu i ekskluzywnej relaksacji.

Image
Do dyspozycji gości jest 16 gabinetów do masażu, w których można skorzystać z aromatycznych zabiegów ayurvedyjskich i filipińskich.
Na gości również czeka siłownia wyposażona w profesjonalny sprzęt firmy Techno Gym, sala do fitness, sala do squasha. Aqua Park Warszawianka zachęca do zrelaksowania się w basenach, jacuzzi, skorzystania z 90-metrowej  zjeżdżalni z multimedialnymi efektami, sauny suchej oraz łaźni parowej.
14 hektarów atrakcyjnie zagospodarowanego terenu zachęca do przyjazdów rodzinnych i integracyjnych. Centrum dysponuje piaszczystą plażą z dostępem do Zalewu Zegrzyńskiego, wypożyczalnią sprzętu wodnego i przystanią wodną, wielofunkcyjnymi boiskami sportowymi, kortami tenisowymi.
Centrum Kongresowe Warszawianka Hotel Wellness & SPA w Jachrance zostało wyróżnione w prestiżowym konkursie „Efektywna Firma” edycja 2011.To wyróżnienie jest dla nas szczególne, gdyż zwieńcza nasze 14-letnie doświadczenie w zarządzaniu tak rozbudowanym obiektem, oferującym szerokie spectrum usług, począwszy od noclegowych, gastronomicznych, konferencyjnych, a skończywszy na pielęgnacyjno-relaksacyjnych oraz w obszarze wellness, oferty dla rodzin i dzieci. Otrzymany laur jest odzwierciedleniem efektywnego zarządzania obiektem.

 
Hotel Warszawianka Centrum Kongresowe Sp. z o.o. w Jachrance została wyróżniona w Konkursie Efektywna Firma 2011.