Efektywna Firma

120 tysięcy domów według projektów Archetonu

Architekci muszą być awangardą i oby ta nasza droga wizji i kreacji była pełna unikalnych wzorców, które będą pociągać inwestorów i poszerzać horyzonty. Na tym polega sukces w tej dziedzinie, który przekłada się na zadowolenie klientów, jak również i na dobry wynik firmy, ocenia Ryszard Czapla, Prezes Archeton Sp. z o.o. w Krakowie.


Ryszard Czapla, Prezes Archeton Sp. z o.o. w Krakowie

Archeton od początku swojego istnienia podąża za trendami i stale wzbogaca ofertę o nowe rozwiązania. Dba przede wszystkim o jakość i solidność zastosowanych rozwiązań, a także o to, aby domy były funkcjonalne, wygodne i niedrogie w utrzymaniu.

Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klientów, spełniamy wyobrażenia inwestorów i ich rodzin o domu na miarę ich potrzeb, oczekiwań i marzeń.

Image

Firma Archeton powstała u progu lat 90. W zeszłym roku na uroczystej gali obchodziliśmy 20 urodziny. Od początku swojej działalności zajmujemy się opracowaniem i sprzedażą gotowych projektów domów jednorodzinnych, starając się jak najlepiej spełniać różnorodne wymagania inwestorów. Swój sukces zawdzięczamy bogatej ofercie, dokumentacji opracowanej na najwyższym poziomie technicznym oraz profesjonalnej obsłudze. Archeton od początku swojego istnienia podąża za trendami i stale wzbogaca ofertę o nowe rozwiązania. Dba przede wszystkim o jakość i solidność zastosowanych rozwiązań, a także o to, aby domy były funkcjonalne, wygodne i niedrogie w utrzymaniu. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klientów, spełniamy wyobrażenia inwestorów i ich rodzin o domu na miarę ich potrzeb, oczekiwań i marzeń.
Image
Według projektów Archetonu powstało już 120 tysięcy domów, tak imponujący wynik świadczy o tym, że jesteśmy solidną firmą, godną polecenia. Na ten sukces składa się również ciężka praca, zaangażowanie oraz zapewnienie klientom łatwego dostępu do naszych produktów i usług. Ten sukces przyczynił się do bardzo dobrego wyniku finansowego w latach 2008 – 2010, za który otrzymaliśmy wyróżnienie w konkursie Efektywna Firma 2011. To nie jedyna nagroda, którą Archeton może się pochwalić. W 2004 roku otrzymaliśmy prestiżowy tytuł Lidera Rynku oraz zostaliśmy uhonorowana Medalem Europejskim.Świat wyobrażeń większości ludzi, a więc i inwestorów oparty jest na bazie tego, co widzą dookoła. A architekci muszą być awangardą i oby ta nasza droga wizji i kreacji była pełna unikalnych wzorców, które będą pociągać inwestorów i poszerzać horyzonty. Na tym polega sukces w tej dziedzinie, który przekłada się na zadowolenie Klientów, jak również i na dobry wynik firmy.

 

Archeton Sp. z o.o. w Krakowie została wyróżniona w Konkursie Efektywna Firma 2011.