Aktualności

Wynajem ekspresu do kawy – na czym polega?

Dobry ekspres do kawy to spory wydatek. Zwłaszcza jeśli poszukujesz urządzenia do wykorzystania w swojej firmie, bo wtedy sprzęt musi prezentować najwyższą jakość, a za to trzeba dodatkowo zapłacić. Na szczęście dziś zakup ekspresu na własność to nie jedyne rozwiązanie. Ciekawą alternatywą, zwłaszcza dla przedsiębiorców, jest wynajem ekspresu kawowego.

Podsumowanie:

  • Profesjonalny ekspres do kawy to niemały wydatek. Dla wielu przedsiębiorców, zwłaszcza początkujących, stanowi największe wyzwanie finansowe na drodze do rozwinięcia i ustabilizowania firmy. W takiej sytuacji pomocna okazuje się usługa wynajmu ekspresu – alternatywa dla zakupu urządzenia na własność.
  • Wynajem ekspresu to przejrzysta współpraca, w ramach której przedsiębiorca pozyskuje potrzebny ekspres do kawy, często z gwarancją technicznego wsparcia i bezpłatnym dostępem do środków czystości, a w zamian opłaca miesięczny czynsz.
  • Dzięki wynajmowi można pozyskać jeden z wielu różnych ekspresów kawowych: automatyczny, kolbowy lub przelewowy, zarówno o podstawowej, jak i rozszerzonej funkcjonalności, dopasowanej do potrzeb firmy.

Wynajem ekspresu do kawy – charakterystyka

Wynajem ekspresów to współpraca, w ramach której właściciel urządzenia przekazuje go najemcy i pozwala na korzystanie ze sprzętu, również w celach komercyjnych, w zamian za regularnie opłacany czynsz. W ten sposób najemca zdobywa potrzebny ekspres na korzystnych warunkach, między innymi bez dużego, jednorazowego wydatku, a często też z gwarancją wsparcia technicznego w razie awarii czy bezpłatnej dostawy środków czyszczących. Współpraca zawierana jest w ramach umowy wynajmu, najczęściej na czas określony – od 12 do 24 miesięcy z możliwością przedłużenia na tych samych lub zaktualizowanych warunkach. Czasami wynajmujący pozwala na zawieszenie umowy na 1-2 miesiące w każdym roku współpracy. To cenne zwłaszcza dla przedsiębiorców, którzy zauważają w swoich biznesach sezonowy spadek przychodów.

Wynajem ekspresu – jakie urządzenia są dostępne w ramach usługi?

Wynajem ekspresu (https://www.tchibo-coffeeservice.pl/rozwiazania-dla-biznesu/modele-finansowania/) to usługa zaprojektowana z myślą o przedsiębiorcach. Zatem obejmuje różne rodzaje urządzeń do przyrządzania kawy: ekspresy automatyczne, kolbowe i przelewowe. W ramach takiej współpracy jako właściciel firmy możesz pozyskać zarówno kompaktowy ekspres automatyczny do swojego biura, w tym home office, jak i profesjonalny ekspres gastronomiczny na potrzeby restauracji, kawiarni czy cateringu. Dostępne są między innymi urządzenia pracujące w oparciu o zbiornik z wodą lub korzystające ze stałego przyłącza do sieci wodociągowej. Zainteresowani mogą wybierać spośród modeli o podstawowej funkcjonalności oraz ekspresów umożliwiających przygotowanie także mlecznych i deserowych napojów, nawet w kilkudziesięciu kompozycjach.

Ciekawe ekspresy do kawy, które można pozyskać w ramach wynajmu ekspresu

  • Coffea Office – nowoczesny, automatyczny ekspres do kawy marki Tchibo gwarantujący dostęp do różnorodnych specjałów przy niewielkich wymaganiach przestrzennych. Dobrze sprawdzi się w małym, średnim i dużym biurze, gdzie dzienne spożycie kawy oscyluje w granicach 30-50 porcji. Pracuje ze świeżym mlekiem, co umożliwia przygotowywanie kaw mlecznych.
  • Coffea Professional Milk – automatyczny ekspres do kawy z katalogu marki Tchibo zaprojektowany z myślą o wykorzystaniu w biurze, hotelu, kawiarni, restauracji i na stacji benzynowej. Oferuje aż 48 wariantów napojów, a zdolność do pracy na bazie świeżego mleka to gwarancja wielu mlecznych specjałów, również z efektowną pianką.
  • Jura X8 – wytrzymały ekspres automatyczny umożliwiający przygotowanie szerokiego spektrum kaw: czarnych, z dodatkiem mleka lub mleczną pianką. Dzięki obszernemu zakresowi regulacji wysokości wylewki kawa może trafić prosto do kubka, szklanki lub filiżanki. Zawsze schludnie! Dwa niezależnie stoiska pozwalają na przygotowanie dwóch napojów jednocześnie.
  • Rhea Grande – wydajny ekspres automatyczny klasy premium. Idealny do miejsc, w których spożycie kawy oscyluje wokół 300 porcji dziennie. Serwuje kawy czarne, a także kawy mleczne, wykorzystując topping, czyli wygodną alternatywę dla świeżego mleka. Umożliwia też przygotowanie gorącej czekolady i kawy bezkofeinowej. Urządzenie cechuje niezwykle elegancki design.

Materiał partnera