Efektywna FirmaGepardy BiznesuMocna Firma

WSPÓLNOTA PMM to bezpieczne i odpowiedzialne zarządzanie nieruchomościami

Wspólnota PMM Sp. z o.o. w Warszawie jest rodzinną firmą zajmującą się kompleksową obsługą nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych. W skład kadry zarządzającej spółką wchodzą specjaliści w zakresie zarządzania i doradztwa związanego z obsługą nieruchomości. W ciągu kilkunastu lat funkcjonowania udało nam się pozyskać do obsługi kilkaset budynków zamieszkiwanych przez kilkanaście tysięcy klientów, mówi Piotr Mazur, prezes Wspólnota PMM Sp. z o.o. w Warszawie.

Piotr Mazur, prezes Wspólnota PMM Sp. z o.o. w Warszawie:

Właścicielami firmy są licencjonowani zarządcy nieruchomości, posiadający zarówno przygotowanie merytoryczne, jak również wieloletnie doświadczenie, które jest wymagane dla tego rodzaju działalności. Zarząd Spółki i pracownicy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje a firma jest laureatem licznych wyróżnień w zakresie efektywności przedsiębiorstwa oraz wiarygodności biznesowej firmy.
Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, iż jesteśmy dla naszych klientów wiarygodnym partnerem, który przedstawia praktyczne rozwiązania adekwatne do zagadnień danej nieruchomości a nasza solidność gwarantuje bezpieczeństwo powierzonego mienia. Jesteśmy specjalistami którzy koncentrują się na dostarczeniu kompleksowej usługi zarządzani nieruchomościami dedykowanej dla właścicieli. Jako ludzie odpowiedzialni za utrzymanie nieruchomości i kładziemy bardzo duży nacisk na szybką i sprawną weryfikację problematyki danej  nieruchomości.
W skład zespołu wchodzą osoby młode i doświadczone a sposób obsługi nieruchomości gwarantuje bezpieczeństwo i prawidłowość jej eksploatacji. Niejednokrotnie nasze działania doprowadzają do sytuacji, w której nieruchomość zyskuje na wartości co ma bezpośrednie przełożenie na wartość lokali poszczególnych właścicieli. Wynika to między innymi z tego, że w ramach świadczenia usługi identyfikujemy potrzeby nieruchomości oraz przygotowujemy długo- i krótkoterminowe plany zarządzania nieruchomością i plany remontowe.
W ramach obsługi nieruchomości zapewniamy stałe wsparcie dla właścicieli, gwarantujące szybką reakcję na zgłaszane zagadnienia i w związku tym wypracowaliśmy wysokie standardy kontaktów z właścicielami lokali w obsługiwanych nieruchomościach.
Naszymi podstawowymi atutami są: stały zespół dynamicznych i doświadczonych zarządców, dobra komunikacja z klientami wszelkimi dostępnymi kanałami, natychmiastowe reagowanie na potrzeby właścicieli. Naszym dodatkowym atutem jest udostępnienie klientom dodatkowych kanałów komunikacji bo wiemy, że codzienna komunikacja z właścicielami i zarządami to standard.
Dzięki tym wszystkim zasadom jesteśmy pewnym partnerem biznesowym o ugruntowanej pozycji na rynku, na dowód czego otrzymaliśmy liczne wyróżnienia za naszą pracę w kolejnych latach funkcjonowania. Otrzymaliśmy między innymi wyróżnienie w Gali Newsweeka dla rodzinnych firm roku 2012, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za rok 2012, Gepard Biznesu za rok 2013, Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za 2013. Certyfikat Mocna Firma Godna Zaufania.
Planujemy kontynuować dalszy rozwój spółki, wzmacniając jednocześnie swoją pozycję w już obsługiwanych obszarach poprzez dalsze poszerzanie zakresu naszej oferty. Jesteśmy wiarygodnym partnerem, który jest w stanie zapewnić naszym klientom jeszcze szerszy zakres usług na coraz wyższym poziomie.

Wspólnota PMM Sp. z o.o. w Warszawie została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013, VI edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2013 oraz  I edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2013.