Strona główna: rankingi

Wielcy Modernizatorzy 2022

Spośród 96 881 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w styczniu 2023 r. zbadał Instytut Europejskiego Biznesu, tytuł Wielki Modernizator 2022 uzyskały 7059 firmy i instytucje. Analiza została przeprowadzona na podstawie danych za lata 2019-2020. Tytuł  Wielki Modernizator 2022 przysługuje firmom, w których amortyzacja w latach 2019-2020 była wyższa niż 2 mln zł.

Instytut Europejskiego Biznesu, utworzony 12 grudnia 2005 r., przez siedemnaście lat dokładnie przeanalizował wyniki finansowe 200 tysięcy przedsiębiorstw działających w Polsce. Przedstawiamy ranking firm według wartość amortyzacji. Jeżeli suma amortyzacji w latach 2019-2020 przewyższała 2 miliony zł, przedsiębiorstwo uzyskało tytuł Wielki Modernizator 2021.

Firmy wymienione w poniższym zestawieniu mogą bezpłatnie i bezterminowo wykorzystywać tytuł Wielki Modernizator 2022 publicznie na wszystkich nośnikach.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wykorzystaniem wizerunku statuetki lub logo konkursu w celach marketingowych, otrzymaniem certyfikatu, statuetki podczas kongresu lub drogą pocztową – zapraszamy do kontaktu. Oferta handlowa dostępna jest na portalu EuropejskaFirma.pl (link do oferty).

Statuetka Wielki Modernizator 2022

W rankingu poniżej przedstawione są wyliczenia Instytutu Europejskiego Biznesu na podstawie wiarygodnych, publicznych, ogólnie dostępnych informacji finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Wartość rynkowa firm szacowana jest z wykorzystywaniem wskaźników C/Z i C/WK spółek krajowych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Metodologia szacowania wartości rynkowej, stosowana przez Instytut Europejskiego Biznesu, dokładniej opisana jest poniżej rankingu.

Wielcy Modernizatorzy 2022

Lp.Nazwa FirmySiedzibaWartość amortyzacji w latach 2019-2020 w mln złWartość rynkowa firmy w marcu 2021 r. w mln zł
1ORANGE POLSKA S.A.Warszawa56496368
2T-Mobile Polska S.A.Warszawa32067920
3Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.Tarnów212419716
4Jeronimo Martins Polska S.A.Kostrzyn211445478
5Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A.Warszawa1675142174
6Żabka Polska Sp. z o.o.Poznań15087691
7Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A.Konstancin-Jeziorna128529320
8ENEA Operator Sp. z o.o.Poznań121911221
9Allegro Sp. z o.o.Poznań84815760
10Lidl Sp. z o.o. sp.k.Jankowice78023965
11Kaufland Polska Markety Sp. z o.o. sp.j.Wrocław7198159
12Arval Service Lease Polska Sp. z o.o.Warszawa716598
13Amazon Fulfillment Poland Sp. z o.o.Sady6901740
14PKP Energetyka S.A.Warszawa6042693
15Grupa Maspex Sp. z o.o.Wadowice6003344
16Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.Warszawa5792712
17NGK Ceramics Polska Sp. z o.o.Gliwice5584645
18FCA Powertrain Poland Sp. z o.o.Bielsko-Biała5501747
19Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-System S.A.Warszawa5309830
20BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o.Warszawa4875644
21Telewizja Polska S.A.Warszawa4843921
22Carrefour Polska Sp. z o.o.Warszawa4013556
23Kompania Piwowarska S.A.Poznań39911138
24Stoen Operator Sp. z o.o.Warszawa3924363
25Whirlpool Company Polska Sp. z o.o.Łódź3833250
26PHILIP MORRIS POLSKA S.A.Kraków3772575
27Brembo Poland Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza3443601
28Shell Polska Sp. z o.o.Warszawa3434106
29MTU Aero Engines Polska Sp. z o.o.Tajęcina3291090
30Rossmann Supermarkety Drogeryjne Polska Sp. z o.o.Łódź32915775
31Mars Polska Sp. z o.o.Kożuszki-Parcel3223204
32Kronospan Polska Sp. z o.o.Szczecinek3222883
33ELECTROLUX POLAND Sp. z o.o.Warszawa3192407
34Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne S.A. w KrakowieKraków309429
35Vectra Investments Sp. z o.o. sp.j.Warszawa2971812
36BP Europa SE Spółka Europejska Oddział w PolsceKraków2883849
37MM Kwidzyn Sp. z o.o.Kwidzyn2814051
38Saint-Gobain Innovative Materials Polska Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza2722645
39AQUANET S.A.Poznań2701146
40Inpost Paczkomaty Sp. z o.o.Kraków2707896
41Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.Warszawa261659
42Dino Polska S.A.Krotoszyn2609244
43Polskie Koleje Państwowe S.A.Warszawa2497642
44Gillette Poland International Sp. z o.o.Łódź2471898
45Mondelez Polska Production Sp. z o.o.Warszawa2421450
46Eleven Sports Network Sp. z o.o.Warszawa240275
47Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o.Warszawa236369
48FERRERO POLSKA Sp. z o.o.Warszawa2351973
49DPD Polska Sp. z o.o.Warszawa2223660
50LAFARGE Cement S.A.Małogoszcz2195567
51Superior Industries Production Poland Sp. z o.o.Stalowa Wola2191228
52British-American Tobacco Polska S.A.Augustów2132433
53Procter And Gamble Operations Polska Sp. z o.o.Warszawa2121593
54VECTRA S.A.Gdynia206816
553m Wrocław Sp. z o.o.Wrocław2042515
56Spółdzielnia Mleczarska MLEKPOL w GrajewieGrajewo2031114
57Synthos Dwory 7 Sp. z o.o. sp.j.Oświęcim2012957
58CMC Poland Sp. z o.o.Zawiercie2012243
59Nokia Solutions And Networks Sp. z o.o.Warszawa1993397
60Kronospan Mielec Sp. z o.o.Mielec1971313
61Koleje Mazowieckie - Km Sp. z o.o.Warszawa196637
62Veolia Energia Warszawa S.A.Warszawa1962543
63Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.Wrocław1951380
64STRABAG Sp. z o.o.Pruszków1923198
65MAHLE Polska Sp. z o.o.Krotoszyn1892245
66Uniwersytet JagiellońskiKraków1872751
67Spółdzielnia Mleczarska MlekovitaWysokie Mazowieckie1842204
68Essity Operations Poland Sp. z o.o.Oława1832058
69Metro Warszawskie Sp. z o.o.Warszawa182406
70Polregio S.A.Warszawa181681
71Transgourmet Polska Sp. z o.o.Poznań1811219
72Federal-Mogul Gorzyce Sp. z o.o.Gorzyce1781398
73Cementownia Warta S.A.Trębaczew1751912
74Rockwool Polska Sp. z o.o.Cigacice175903
75Mercedes-Benz Trucks Polska Sp. z o.o.Warszawa173389
76Plastic Omnium Auto Inergy Poland Sp. z o.o.Lublin1681184
77Marelli Sosnowiec Poland Sp. z o.o.Sosnowiec165275
78Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o.Warszawa164361
79NETTO Sp. z o.o.Motaniec1633407
80Steico Sp. z o.o.Czarnków161830
81Unilever Polska S.A.Warszawa1601546
82Pepco Poland Sp. z o.o.Poznań1604780
83RONAL - POLSKA Sp. z o.o.Wałbrzych1532827
84Hutchinson Poland Sp. z o.o.Żywiec153819
85Stora Enso Narew Sp. z o.o.Ostrołęka1531007
86Haering Polska Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski1511400
87Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o.Warszawa1511086
88CEMEX Polska Sp. z o.o.Warszawa149756
89Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Łódź Sp. z o.o.Łódź148247
90Hegelmann Transporte Sp. z o.o.Częstochowa148427
91PERI Polska Sp. z o.o.Płochocin147224
92EUROGLAS Polska Sp. z o.o.Osiedle Niewiadów1462583
93GETIN FLEET S.A.Wrocław145120
94Inpost Sp. z o.o.Kraków1431095
95Solaris Bus & Coach Sp. z o.o.Bolechowo-Osiedle1432151
96Wirtualna Polska Media S.A.Warszawa1421999
97Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. (W Skrócie: Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. Oraz Giwk Sp. z o.o.)Gdańsk142459
98ICT POLAND Sp. z o.o.Kostrzyn nad Odrą1394993
99GEDIA POLAND Sp. z o.o.Nowa Sól136899
100Uniwersytet WarszawskiWarszawa1351190
101Dct Gdańsk Sp. z o.o.Gdańsk1343984
102Zara Polska Sp. z o.o.Warszawa134905
103Telewizja Puls Sp. z o.o.Warszawa134633
104Euro Net Sp. z o.o.Warszawa1345674
105CASTORAMA POLSKA Sp. z o.o.Warszawa13310449
106Google Poland Sp. z o.o.Warszawa132704
107EKO-OKNA S.A.Kornice1313786
108Cargill Poland Sp. z o.o.Warszawa1302654
109IKEA RETAIL Sp. z o.o.Janki1296072
110Zarząd Morskiego Portu Gdynia S.A.Gdynia1271878
111Press Glass Holding S.A.Konopiska1272148
112Enea Elektrownia Połaniec S.A.Zawada1264963
113Ceetrus Polska Sp. z o.o.Warszawa1251408
114Signify Poland Sp. z o.o.Piła1244012
115CIRCLE K POLSKA Sp. z o.o.Warszawa1242138
116Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Uniwersytecki w KrakowieKraków124492
117SPX Flow Technology Poland Sp. z o.o.Bydgoszcz124809
118BorgWarner Poland Sp. z o.o.Jasionka1233449
119Politechnika WrocławskaWrocław123847
120Łódzka Spółka Infrastrukturalna Sp. z o.o.Łódź122599
121DHL Parcel Polska Sp. z o.o.Warszawa122301
122Idea Getin Leasing S.A.Wrocław121215
123SCANIA POLSKA S.A.Stara Wieś1211969
124PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa Sp. z o.o.Zamość120605
125GATX Rail Poland Sp. z o.o.Warszawa1202226
126Swiss Krono Sp. z o.o.Żary1194443
127GÓRAŻDŻE CEMENT S.A.Chorula1197721
128Carlsberg Supply Company Polska S.A.Warszawa1191779
129MAN BUS Sp. z o.o.Starachowice1181704
130Inter Europol S.A.Marki118996
131Akademia Górniczo-Hutnicza Im. Stanisława Staszica w KrakowieKraków1161517
132Rwe Renewables Poland Sp. z o.o.Warszawa1152886
133Jungheinrich Polska Sp. z o.o.Bronisze115425
134Colgate-Palmolive Manufacturing (Poland) Sp. z o.o.Świdnica1151781
135Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.Kraków115755
136Scania Finance Polska Sp. z o.o.Stara Wieś114278
137Elis Textile Service Sp. z o.o.Żukowo1121025
138Air Products Sp. z o.o.Warszawa1121278
139Cws-Boco Polska Sp. z o.o.Łódź110161
140Bruk-Bet Sp. z o.o.Nieciecza1081372
141Cement Ożarów S.A.Warszawa1076714
142BA Glass Poland Sp. z o.o.Poznań1071815
143ROBERT BOSCH Sp. z o.o.Warszawa1061206
144MAKRO CASH AND CARRY POLSKA S.A.Warszawa106382
145Mercedes-Benz Polska Sp. z o.o.Warszawa1051744
146Witoplast Kisielińscy sp.j.Rudno1051361
147LINDE GAZ POLSKA Sp. z o.o.Kraków1041477
148Intel Technology Poland Sp. z o.o.Gdańsk1041909
149UMA Investments Sp. z o.o.Kutno103936
150AIR LIQUIDE Polska Sp. z o.o.Kraków1021260
151Tymbark-Mws Sp. z o.o.Tymbark1023410
152Winkelmann Sp. z o.o.Legnica1021217
153GRUPA KĘTY S.A.Kęty1015621
154Sanden Manufacturing Poland Sp. z o.o.Polkowice10193
155Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Szczecin100808
156O-I Poland S.A.Jarosław100666
157CORRECT - K. Błaszczyk i Wspólnicy Sp.k.Ociąż1003302
158Enea Ciepło Sp. z o.o.Białystok100902
159Ramirent S.A.Szczecin100746
160Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów S.A.Katowice99571
161Fermy Drobiu Woźniak Sp. z o.o.Żylice99592
162Alpla Opakowania z Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.Żywiec981840
163SUPERHOBBY MARKET BUDOWLANY Sp. z o.o.Warszawa982296
164Enea Centrum Sp. z o.o.Poznań98265
165Agata S.A.Katowice972963
166Koksownia Częstochowa Nowa Sp. z o.o.Warszawa97411
167Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o.Warszawa951648
168KIRCHHOFF POLSKA Sp. z o.o.Mielec951867
169KOSMEPOL Sp. z o.o.Kanie94753
170DRUTEX S.A.Bytów932356
171FAURECIA GORZÓW S.A.Gorzów Wielkopolski921080
172JYSK Sp. z o.o.Gdańsk912782
173MEDICOVER Sp. z o.o.Warszawa91951
174WIPASZ S.A.Wadąg911464
175Pratt And Whitney Kalisz Sp. z o.o.Kalisz90603
176Politechnika WarszawskaWarszawa902405
177Wiśniowski Sp. z o.o. S.K.A.Wielogłowy901229
178PAROC Polska Sp. z o.o.Trzemeszno881311
179Stoelzle Częstochowa Sp. z o.o.Częstochowa88678
180UPM RAFLATAC Sp. z o.o.Biskupice861698
181R. TWINING AND COMPANY Sp. z o.o.Swarzędz851420
182Fiserv Polska S.A.Warszawa85133
183Krakowski Holding Komunalny S.A. w KrakowieKraków842717
184NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.Opole83723
185H & M Hennes & Mauritz Logistics 1 Sp. z o.o.Warszawa83373
186Koleje Dolnośląskie S.A.Legnica8377
187GKN Driveline Polska Sp. z o.o.Oleśnica832621
188LG Electronics Wrocław Sp. z o.o.Biskupice Podgórne821103
189Danone Sp. z o.o.Warszawa823902
190Sofidel Poland Sp. z o.o.Ciechanów821143
191Zf CV Systems Poland Sp. z o.o.Wrocław821038
192DECATHLON Sp. z o.o.Warszawa821041
193Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o.Warszawa8150
194Rosinski Packaging Sp. z o.o.Bielsko-Biała81702
195ARDAGH GLASS S.A.Gostyń80814
196Cargounit Sp. z o.o.Wrocław80464
197LINK Sp. z o.o.Wiązowna7944
198Castim Sp. z o.o.Warszawa793373
199Zakłady Produkcji Kruszyw Rupińscy S.J.Szumowo781218
200Bauer Print Wykroty Sp. z o.o. S.J.Warszawa781565
201GASPOL S.A.Warszawa771199
202Stora Enso Poland S.A.Ostrołęka772825
203Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w GdyniGdynia76333
204International Paper Cellulose Fibers (Poland) Sp. z o.o.Gdańsk761248
205Instytut Fizyki Jądrowej Im. Henryka Niewodniczańskiego PANKraków7554
206REMONDIS Sp. z o.o.Warszawa751774
207PTAK S.A.Rzgów75951
208TPV Displays Polska Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski75545
209H & M Hennes & Mauritz Logistics Sp. z o.o.Gądki75388
210Aqua S.A.Bielsko-Biała75380
211Geofizyka Toruń S.A.Toruń75327
212Solvay Poland Sp. z o.o.Włocławek741320
213Fortum Network Wrocław Sp. z o.o.Wrocław74709
214BIOAGRA S.A.Warszawa741678
215PROSPERPLAST 1 Sp. z o.o.Rybarzowice731218
216State Street Bank International Gmbh Sp. z o.o. Oddział w PolsceKraków73972
217Przedsiębiorstwo Transportowo - Handlowe Francepol Sp. z o.o.Zielona Góra7371
218Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - Gliwice Sp. z o.o.Gliwice7385
219Politechnika GdańskaGdańsk73819
220Hydro Extrusion Poland Sp. z o.o.Trzcianka721007
221Marelli Bielsko-Biała Poland Sp. z o.o.Bielsko-Biała72256
222Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.Szczecin71551
223Dyckerhoff Polska Sp. z o.o.Nowiny712075
224PIEKARNIA OSKROBA S.A.Człekówka711384
225Frito Lay Sp. z o.o.Warszawa71296
226Zignago Vetro Polska S.A.Trąbki70207
227H & M Hennes & Mauritz Sp. z o.o.Warszawa701335
228Phoenix Contact Wielkopolska Sp. z o.o.Nowy Tomyśl701693
229Alstom Pojazdy Szynowe Sp. z o.o.Wrocław69941
230Dovista Polska Sp. z o.o.Wędkowy69698
231PIT-RADWAR S.A.Warszawa69956
232Zpow Agros Nova Sp. z o.o. sp.k.Łowicz69685
233Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w PoznaniuPoznań68956
234Zakład Przetwórstwa Mięsnego JBB Import - Eksport Józef BałdygaŁyse672732
235Emtor Sp. z o.o.Toruń67184
236Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne Lech Sp. z o.o.Białystok6762
237SYNTHOS S.A.Oświęcim674761
238Terg S.A.Złotów675589
239Dr.Oetker Polska Sp. z o.o.Gdańsk671354
240JABIL POLAND Sp. z o.o.Kwidzyn671110
241Amcor Specialty Cartons Polska Sp. z o.o.Łódź671020
242TARCZYŃSKI S.A.Trzebnica661767
243Nivette Fleet Management Sp. z o.o.Warszawa66147
244Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Sp. z o.o.Szczecin65202
245Corning Optical Communications Polska Sp. z o.o.Smolice651250
246NSK BEARINGS POLSKA S.A.Kielce65318
247Budokrusz S.A.Odrano-Wola65397
248Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej RADPEC S.A.Radom6496
249Gestamp Polska Sp. z o.o.Września642260
250Wodociągi Białostockie Sp. z o.o.Białystok64204
251Thales Dis Polska Sp. z o.o.Tczew64224
252Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Lublinie Sp. z o.o.Lublin64241
253LM WIND POWER BLADES (POLAND) Sp. z o.o.Goleniów63189
254Newag IP Management Sp. z o.o.Nowy Sącz63172
255Mesko S.A.Skarżysko-Kamienna63611
256Imperial Tobacco Polska Manufacturing S.A.Radom621079
257U Jędrusia Sp. z o.o.Przemęczanki621131
258Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa - Państwowy Instytut BadawczyWarszawa62614
259Eaton Automotive Systems Sp. z o.o.Bielsko-Biała621761
260Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Rzeszów62213
261Toruńskie Wodociągi Sp. z o.o.Toruń62254
262Warszawska Kolej Dojazdowa Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki62112
263Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława DąbrowskiegoWarszawa62818
264ATUT RENTAL Sp. z o.o.Warszawa61297
265Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o. / Gdańskie Autobusy i Tramwaje Sp. z o.o.Gdańsk61251
266Eviosys Packaging Polska Sp. z o.o.Goleniów61126
267CEDC International Sp. z o.o.Oborniki611528
268Model Opakowania Sp. z o.o.Biłgoraj60761
269SCHATTDECOR Sp. z o.o.Tarnowo Podgórne601276
270SILVA Sp. z o.o.Mielec6068
271MESSER POLSKA Sp. z o.o.Chorzów60228
272SMURFIT KAPPA POLSKA Sp. z o.o.Warszawa601291
273Avon Operations Polska Sp. z o.o.Garwolin601636
274Elektrociepłownia Zielona Góra S.A.Zielona Góra602450
275ALUPROF S.A.Bielsko-Biała603784
276PGNiG Obrót Detaliczny Sp. z o.o.Warszawa5913635
277BUDMAT Bogdan WięcekPłock591018
278Homanit Krosno Odrzańskie Sp. z o.o.Krosno Odrzańskie59268
279Eurobox Polska Sp. z o.o.Przesiadłów59217
280DS Smith Polska Sp. z o.o.Warszawa591412
281Uniwersytet Marii Curie - SkłodowskiejLublin58256
282Ball Packaging Europe Lublin Sp. z o.o.Warszawa58904
283Ardagh Metal Packaging Poland Sp. z o.o.Warszawa58365
284Kronospan OSB Sp. z o.o.Mielec582194
285Com40 Sp. z o.o. sp.k.Skalmierzyce583025
286Szybka Kolej Miejska Sp. z o.o.Warszawa5864
287Gdańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.Gdańsk571196
288Grupa Pracuj S.A.Warszawa571578
289BITRON POLAND Sp. z o.o.Sosnowiec57865
290Zalando Logistics Operations Polska Sp. z o.o.Gardno57240
291CARGOTEC POLAND Sp. z o.o.Stargard561765
292Velvet Care Sp. z o.o.Klucze562202
293NSK Steering Systems Europe (Polska) Sp. z o.o.Wałbrzych56378
294Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.Warszawa5675
295JELENIA PLAST Sp. z o.o.Jelenia Góra551730
296Mubea Automotive Poland Sp. z o.o.Zimna Wódka55925
297Katowickie Inwestycje S.A.Katowice55474
298EXIDE TECHNOLOGIES S.A.Poznań551304
299DWS Draexlmaier Wyposażenie Wnętrz Samochodowych Sp. z o.o.Jelenia Góra55150
300Lafarge Kruszywa i Beton Sp. z o.o.Warszawa54529
301Narodowe Centrum Badań JądrowychOtwock54296
302Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp. z o.o.Radom54191
303Safran Transmission Systems Poland Sp. z o.o.Sędziszów Małopolski54100
3043M Poland Manufacturing Sp. z o.o.Wrocław531022
305Politechnika ŁódzkaŁódź53352
306Rosomak S.A.Siemianowice Śląskie53546
307Tokai Cobex Polska Sp. z o.o.Racibórz535213
308Mastercard Processing S.A.Warszawa5273
309Centrum Onkologii Im. Prof. Franciszka Łukaszczyka w BydgoszczyBydgoszcz52358
310Homanit Polska Sp. z o.o. i Spółka sp.k.Karlino521518
311Celon Pharma S.A.Kiełpin52611
312HUF POLSKA Sp. z o.o.Tychy51610
313DROBIMEX Sp. z o.o.Szczecin51609
314Royal Canin Polska Sp. z o.o.Niepołomice51712
315Batim-Transport Międzynarodowy i Spedycja Sp. z o.o. sp.k.Stary Sącz51178
316Schade Polska Międzynarodowy Transport i Spedycja Sp. z o.o.Będzin50253
317Kronospan HPL Sp. z o.o.Mielec50727
318FM Polska Sp. z o.o.Mszczonów50486
319Motorola Solutions Systems Polska Sp. z o.o.Kraków50465
320Amic Polska Sp. z o.o.Warszawa501043
321BURY Sp. z o.o.Mielec50726
322Toya -Sp. z o.o.Łódź50401
323Uniwersytet Mikołaja KopernikaToruń50957
324Dr. Schumacher Sp. z o.o.Lubań501745
325POLSKIE ZAKŁADY LOTNICZE Sp. z o.o.Mielec493242
326Meble Wójcik Sp. z o.o.Elbląg49277
327Nordzucker Polska S.A.Opalenica49706
328TJX Poland Sp. z o.o.Warszawa491063
329Union Polska Sp. z o.o.Radomsko49689
330Uniwersytecki Szpital Kliniczny Im. Jana Mikulicza-Radeckiego we WrocławiuWrocław49201
331REHAU Sp. z o.o.Baranowo49496
332FICOMIRRORS POLSKA Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza48615
333SOPEM Sp. z o.o.Niepołomice482009
334Algeco Polska Sp. z o.o.Gdańsk48416
335Omega Pilzno International Transport & Spedition Godawski & Godawski Sp. z o.o.Pilzno48211
336Hitachi Energy Poland Sp. z o.o.Warszawa48693
337RWE Energie Odnawialne Sp. z o.o.Szczecin481199
338Albatros Aluminium Sp. z o.o.Poznań4896
339MILAREX Sp. z o.o.Słupsk48178
340Thyssenkrupp Materials Poland S.A.Toruń481061
341Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.Kraków48133
342Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki48239
343Komunalne Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.Bydgoszcz4780
344Geberit Produkcja Sp. z o.o.Koło47392
345Aryzta Polska Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki47115
346Rhenus Logistics S.A.Warszawa471259
347Diagnostyka S.A.Kraków474122
348Fieldon Investments Sp. z o.o. Wiatromill sp.j.Warszawa471171
349Aesculap Chifa Sp. z o.o.Nowy Tomyśl471519
350ŻYWIEC-ZDRÓJ S.A.Cięcina462050
351HANPLAST Sp. z o.o.Bydgoszcz46142
352PASS POLSKA Sp. z o.o.Sanok46136
353Gerresheimer Bolesławiec S.A.Bolesławiec46597
354Solbet Sp. z o.o.Solec Kujawski461264
355Carlsberg Polska Sp. z o.o.Warszawa461300
356Radio Muzyka Fakty Grupa Rmf Sp. z o.o. sp.k.Kraków46348
357PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o.Gdynia46105
358Politechnika ŚląskaGliwice45961
359Bausch Health Poland Sp. z o.o.Rzeszów451625
360Kolporter Sp. z o.o.Kielce45192
361Energetyka Cieplna Opolszczyzny S.A.Opole45534
362Engie Zielona Energia Sp. z o.o.Katowice451536
363Anwim S.A.Warszawa45592
364E.On Polska S.A.Warszawa455917
365Łódzka Kolej Aglomeracyjna Sp. z o.o.Łódź4526
366DE HEUS Sp. z o.o.Łęczyca452168
367Barry Callebaut Manufacturing Polska Sp. z o.o.Łódź451111
368Zakłady Wapiennicze Lhoist S.A.Tarnów Opolski44439
369Xella Polska Sp. z o.o.Warszawa44592
370Deichmann-Obuwie Sp. z o.o.Wrocław44179
371Magna Formpol Sp. z o.o.Tychy44736
372Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A.Bydgoszcz44185
373Igt Poland Sp. z o.o.Warszawa44270
374Śląski Uniwersytet Medyczny w KatowicachKatowice44660
375FUJI SEAL POLAND Sp. z o.o.Kutno44365
376DIEHL CONTROLS POLSKA Sp. z o.o.Namysłów43222
377Sosnowieckie Wodociągi S.A.Sosnowiec43266
378Sandvik Polska Sp. z o.o.Katowice43181
379Man Trucks Sp. z o.o.Niepołomice432813
380BLUM POLSKA Sp. z o.o.Jasin431234
381Ceneo.Pl Sp. z o.o.Wrocław431732
382MARMA POLSKIE FOLIE Sp. z o.o.Warszawa431059
383Zalando Opco Polska Sp. z o.o.Głuchów43261
384Zjednoczone Przedsiębiorstwa Rozrywkowe S.A.Warszawa43199
385Szkoła Główna Gospodarstwa WiejskiegoWarszawa431081
386PRONAR Sp. z o.o.Narew431698
387REKORD Hale Namiotowe Sp. z o.o.Wrocław42548
388Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A.Tychy42213
389Biblioteka NarodowaWarszawa42185
390Itcard S.A.Warszawa42406
391L`oreal Polska Sp. z o.o.Warszawa423243
392Politechnika PoznańskaPoznań42907
393Reflex Polska Sp. z o.o. sp.k.Wąbrzeźno421334
394Wind Field Korytnica Sp. z o.o.Warszawa42277
395ALKAT Sp. z o.o.Kraków42762
396Lubelskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.Lublin41156
397Ikano Industry Sp. z o.o.Rogoźno41696
398Blachotrapez Sp. z o.o.Rabka-Zdrój41493
399KORPO Sp. z o.o.Jawor4156
400Hochland Polska Sp. z o.o.Kaźmierz41902
401Paula Fish Sławomir Gojdź sp.k.Słupsk411063
402Stokson sp.j. Henryk Stokłosa i WspólnicyChorzów41918
403Husqvarna Poland Sp. z o.o.Warszawa41844
404IBM POLSKA Sp. z o.o.Warszawa411298
405Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski41321
406Techland S.A.Wrocław401582
407CATERPILLAR FINANCIAL SERVICES POLAND Sp. z o.o.Warszawa40253
408Wielospecjalistyczny Szpital Wojewódzki W Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski4046
409Chorzowsko-Świętochłowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Chorzów40151
410Karol Kania i Synowie Sp. z o.o.Piasek40436
411Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o.Kielce40129
412Tarchomińskie Zakłady Farmaceutyczne POLFA S.A.Warszawa402430
413Nowel Sp. z o.o.Legionowo40282
414Dell Products (Poland) Sp. z o.o.Łódź39570
415Bershka Polska Sp. z o.o.Warszawa39622
416Vandemoortele Bakery Products Polska Sp. z o.o.Łódź39327
417SPZOZ Centralny Szpital Kliniczny Instytut Stomatologii UM w ŁodziŁódź3965
418Fabryka Broni Łucznik - Radom Sp. z o.o.Radom39291
419Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o.Opole39273
420Paged Bis Ip Sp. z o.o.Warszawa39110
421Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.Izabelin-Dziekanówek39243
422Green Factory Sp. z o.o.Zdunowo38461
423Coty Eastern Europe Sp. z o.o.Warszawa38114
424Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w OlsztynieOlsztyn381235
425Mokate Sp. z o.o.Żory381908
426Bct-Bałtycki Terminal Kontenerowy Sp. z o.o.Gdynia38562
427Saint-Gobain Polska Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza38953
428Karton-Pak S.A.Nowa Sól38239
429Pago Sp. z o.o.Grodzisk Wielkopolski38671
430Effect Glass S.A.Kielce38766
431Bahlsen Polska Sp. z o.o. sp.k.Skawina38576
432Tarnowskie Wodociągi Sp. z o.o.Tarnów37138
433Colep Consumer Products Polska Sp. z o.o.Kleszczów371034
434Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A.Warszawa37693
435Koleje Śląskie Sp. z o.o.Katowice3764
436ATLANTEX Sp. z o.o.Warszawa3791
437Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM Sp. z o.o.Zakroczym37585
438Citronex I Sp. z o.o.Zgorzelec37929
439Kopalnie Surowców Skalnych w Bartnicy Sp. z o.o.Wałbrzych37231
440Progroup Board Sp. z o.o.Smolice37533
441ZET TRANSPORT Sp. z o.o.Nowy Sącz37141
442Jm Nieruchomości Bis Sp. z o.o.Kostrzyn372110
443Fresenius Nephrocare Polska Sp. z o.o.Poznań37192
444Ceramika Tubądzin III Sp. z o.o. sp.k.Sieradz37658
445KRUK S.A.Wrocław372523
446Gotec Polska Sp. z o.o.Komorniki37350
447ALUPLAST Sp. z o.o.Nagradowice371289
448PPG DECO Polska Sp. z o.o.Wrocław37878
449Veolia Wschód Sp. z o.o.Zamość37222
450Lajkonik Snacks Sp. z o.o.Skawina36578
451Wika Polska Sp. z o.o. sp.k.Włocławek36737
452Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.Gliwice36189
453Instytut Fizyki Polskiej Akademii NaukWarszawa369
454Solidaris Sp. z o.o.Dzielawy36129
455Capgemini Polska Sp. z o.o.Warszawa361755
456Leier Polska S.A.Wola Rzędzińska36707
457Miejska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.Koszalin36127
458IKEA DISTRIBUTION SERVICES S.A.Janki3685
459Huta Stalowa Wola S.A.Stalowa Wola361306
460NORDKALK Sp. z o.o.Kraków361041
461SAINT-GOBAIN HPM Polska Sp. z o.o.Koło36429
462SPV Rigoletto Investment Sp. z o.o.Warszawa36358
463Novol Sp. z o.o.Komorniki36468
464Cargobull Finance Sp. z o.o.Warszawa36257
465Albea Poland Sp. z o.o.Łódź36275
466Elica Group Polska Sp. z o.o.Jelcz-Laskowice36183
467Joynext Sp. z o.o.Siemianice36354
468Polskie Zakłady Zbożowe Lubella Gmw Sp. z o.o.Lublin36686
469General Logistics Systems Poland Sp. z o.o.Głuchowo361958
470Bury Sp. z o.o.Lublin3681
471Urząd Dozoru TechnicznegoWarszawa362539
472Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL-Świdnik S.A.Świdnik352101
473Flextronics International Poland Sp. z o.o.Gdańsk351030
474BGW Sp. z o.o.Poznań35786
475Salamander Window & Door Systems S.A.Włocławek35804
476Uniwersytet WrocławskiWrocław35316
477FEDERAL-MOGUL BIMET S.A.Gdańsk351340
478Katowickie Wodociągi S.A.Katowice35134
479TREND GLASS Sp. z o.o.Radom3588
480Schumacher Packaging Zakład Bydgoszcz Sp. z o.o.Bukowiec35779
481Sun Garden Polska Sp. z o.o. sp.k.Malanów35638
482Nord Napędy Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.Nowa Sól35370
483Ispot Poland Sp. z o.o.Warszawa35138
484Zakład Poligraficzny Pol-Mak Przemysław Makowiak, Danuta Makowiak sp.j.Przeźmierowo35374
485Raben Logistics Polska Sp. z o.o.Robakowo354873
486Trans.Eu Group S.A.Wrocław35482
487White Drive Motors And Steering Sp. z o.o.Bielany Wrocławskie351165
488Purmo Group Poland Sp. z o.o.Rybnik351426
489Leszczyńska Fabryka Pomp Sp. z o.o.Leszno35487
490FROSTA Sp. z o.o.Bydgoszcz35815
491Semmelrock Stein + Design Sp. z o.o.Warszawa3542
492Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.Bytom3559
493MW LUBLIN Sp. z o.o.Lublin35354
494Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.Zielona Góra35200
495BBK S.A.Kowale35684
496Hunnebeck Polska Sp. z o.o.Łubna35431
497LUMAG Sp. z o.o.Budzyń35470
498Grupa Aww Sp. z o.o.Niedźwiady344931
499Autoneum Poland Sp. z o.o.Katowice34334
500Cisco Systems Poland Sp. z o.o.Kraków34753
501SCHENKER Sp. z o.o.Warszawa34750
502Voss Automotive Polska Sp. z o.o.Legnickie Pole34772
503Białostockie Centrum Onkologii IM M. Skłodowskiej Curie w BiałymstokuBiałystok34161
504Piotr Głuchowski FHU GłuchowskiŁosice34149
505Enea Oświetlenie Sp. z o.o.Szczecin34246
506Sunreef Venture S.A.Gdańsk34839
507Sądeckie Wodociągi Sp. z o.o.Nowy Sącz34255
508Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Okręgu Częstochowskiego S.A. w CzęstochowieCzęstochowa3490
509Miejski Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o.Konin34125
510Laude Smart Intermodal S.A.Toruń34720
511Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Składowe Port Północny Sp. z o.o.Gdańsk34561
512Lewandpol Łańcut Sp. z o.o.Wysoka34139
513CHIPITA POLAND Sp. z o.o.Warszawa34524
514Zakłady Mechaniczne Tarnów S.A.Tarnów34315
515D.R.E. Sp. z o.o.Gronowo Górne34851
516Lotnicza Akademia WojskowaDęblin34291
517PPHU Agro-Hurt sp.j. Waldemar, Piotr, Paweł WidełNowy Sącz3476
518Siemens Healthcare Sp. z o.o.Warszawa33362
519Dobroplast Fabryka Okien Sp. z o.o.Stary Laskowiec33476
520Uniwersytet MedycznyŁódź33873
521Jbg-2 Sp. z o.o.Warszowice33956
522Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.Radomierz33580
523Gdańska Stocznia Remontowa Im. J.Piłsudskiego S.A.Gdańsk331150
524Mondi Poznań Sp. z o.o.Dopiewo33671
525Steinpol Central Services Sp. z o.o.Rzepin33843
526Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.Warszawa331007
527McCormick Polska S.A.Stefanowo33258
528Dafo Plastics S.A.Nowy Targ3369
529UNIWERSYTET MEDYCZNY w BiałymstokuBiałystok33433
530Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.Jaktorów33435
531Perła-Browary Lubelskie S.A.Lublin32952
532Plast-Met Automotive Systems Sp. z o.o.Olkusz32644
533DE LAGE LANDEN LEASING POLSKA S.A.Warszawa32215
534Borne Furniture Sp. z o.o.Barlinek32223
535Roca Polska Sp. z o.o.Gliwice32385
536Bart Sp. z o.o.Sulnowo32650
537Sastrans Nova Sp. z o.o. sp.k.Kawki32175
538EWG Taczalin Sp. z o.o.Wrocław32128
539Lumileds Poland S.A.Pabianice32431
540Bardusch - Polska Sp. z o.o.Prudnik32181
541Przedsiębiorstwo Energetyczne w Siedlcach Sp. z o.o.Siedlce32271
542Fideltronik Poland Sp. z o.o.Sucha Beskidzka32916
543Wielkopolska Sieć Szerokopasmowa S.A.Wysogotowo3289
544BARTER S.A.Białystok32158
545Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia Sp. z o.o.Grudziądz32160
546Eko-Region Sp. z o.o.Bełchatów31708
547Röben Polska Sp. z o.o. i Wspólnicy - Sp.K.Środa Śląska31544
548Sachs Trans International Sp. z o.o.Radlin31105
549Siniat Sp. z o.o.Warszawa31943
550Intermeble Sp. z o.o. sp.k.Sompolinek31474
551Wigierski Park NarodowyKrzywe3119
552Brüggen Polska Sp. z o.o.Warszawa31251
553Gdynia Container Terminal S.A.Gdynia31225
554Paccor (Bydgoszcz) Poland Sp. z o.o.Bydgoszcz31423
555Transfer Multisort Elektronik Sp. z o.o.Łódź311553
556Cementownia ODRA S.A.Opole31167
557NEONET S.A.Wrocław31184
558Rockwell Automation Sp. z o.o.Warszawa31987
559American Heart of Poland S.A.Ustroń3182
560mFinanse S.A.Warszawa31541
561Wok Sp. z o.o. S.J.Brodnica31677
562ADAMPOL S.A.Zaścianki31108
563Pomorski Uniwersytet Medyczny w SzczecinieSzczecin31298
564SKF Polska S.A.Poznań31520
565Odlewnia Żeliwa Lisie Kąty Sławomir i Bogusław Mioduszewscy- sp.j.Lisie Kąty31441
566Nowotna Farma Wiatrowa Sp. z o.o.Gdańsk31723
567Meltemi Sp. z o.o.Warszawa31379
568CREDIT SUISSE (Poland) Sp. z o.o.Warszawa31982
569Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.Tarnów30149
570Lisner Poznań Sp. z o.o. sp.k.Poznań301221
571Constantia Teich Poland Sp. z o.o.Rogowiec30705
572G.EN. GAZ ENERGIA Sp. z o.o.Tarnowo Podgórne30477
573Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.Koszalin30202
574Zakłady Produkcyjno-Usługowe Prawda Sp. z o.o.Olecko30510
575Schneider Electric Elda S.A.Bydgoszcz30289
576Spółdzielcza Agrofirma WitkowoWitkowo Pierwsze301058
577Sanofi-Aventis Sp. z o.o.Warszawa302337
578Agrolok Sp. z o.o.Golub-Dobrzyń30960
579LHOIST BUKOWA Sp. z o.o.Bukowa30279
580Safran Aircraft Engines Poland Sp. z o.o.Sędziszów Małopolski3064
581Euro Finannce Sp. z o.o.Piła30116
582Wika Polska Sp. z o.o. Sgf sp.k.Włocławek30476
583FRESENIUS KABI POLSKA Sp. z o.o.Warszawa30475
584Szpital Kliniczny Im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego Im. Karola Marcinkowskiego W PoznaniuPoznań3051
585Fabryka Mebli Bodzio Bogdan Szewczyk sp.j.Goszcz301531
586RECO POLSKA PRODUKCJA Sp. z o.o.Wrocław301498
587Argali Property Sp. z o.o.Mielec30258
588Mercedes - Benz Warszawa Sp. z o.o.Warszawa3068
589C&A Polska Sp. z o.o.Warszawa3030
590Stradivarius Polska Sp. z o.o.Warszawa30525
591Alfa Laval Kraków Sp. z o.o.Kraków29494
592VISION EXPRESS SP Sp. z o.o.Warszawa29468
593Magna Automotive (Poland) Sp. z o.o.Sady29176
594KUŹNIA SUŁKOWICE S.A.Sułkowice2949
595Ferma Drobiu Weko Sp. z o.o.Moszczanka29105
596Greiner Packaging Sp. z o.o.Teresin29631
597Interprint Polska sp. z o.o.Ozorków291115
598OTCF S.A.Wieliczka291294
599Knauf Bełchatów Sp. z o.o.Rogowiec291219
600Uniwersytet ŚląskiKatowice29698
601Hager Production Poland Sp. z o.o.Tychy29359
602Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w ŁowiczuŁowicz29277
603APART Sp. z o.o.Suchy Las291033
604Spinko Sp. z o.o.Leszno2979
605Piekarnia K.I A. Cichowscy , E. Federowicz sp.j.Warszawa29581
606Proma Poland Sp. z o.o.Tychy29319
607Putka Sp. z o.o.Jawczyce29758
608BADER POLSKA Sp. z o.o.Bolesławiec29433
609Biuro Informacji Kredytowej S.A.Warszawa291129
610Zakrzewscy S.J.Kosów Lacki29964
611Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.Poznań292170
612Nałęczów Zdrój Sp. z o.o.Drzewce291185
613Polinova Polska Sp. z o.o. sp.k.Wągrowiec29917
614Vibracoustic Polska Sp. z o.o.Komorniki291374
615Eurorent Sp. z o.o.Warszawa2918
616HANDLOPEX S.A.Rzeszów29275
617SISTEMA POLAND Sp. z o.o.Tychy29257
618POZ BRUK Sp. z o.o. S.J.Sobota28191
619Cofresco Poland Sp. z o.o. Manufacturing sp.k.Brodnica28196
620Politechnika BiałostockaBiałystok28238
621Arcelormittal Distribution Solutions Poland Sp. z o.o.Katowice28659
622Mondi Corrugated Świecie Sp. z o.o.Świecie28860
623Ryszard Wójcik Prywatne Biuro Podróży SindbadOpole28219
624Fabryka Narzędzi FANAR S.A.Ciechanów28116
625NIJHOF - WASSINK Sp. z o.o.Kutno28980
626FARM FRITES POLAND S.A.Lębork28327
627DAN CAKE Polonia Sp. z o.o.Chrzanów28525
628DANKO Hodowla Roślin Sp. z o.o.Choryń28164
629TIME S.A.Warszawa28644
630Polaris Poland Sp. z o.o.Warszawa28129
631Gpi Poznań Sp. z o.o.Poznań28528
632Centrum Medyczne HCP Sp. z o.o.Poznań28159
633Jadar Sp. z o.o.Radom28162
634Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.Radomsko2753
635Instytut Fizjolgii i Patologii SłuchuWarszawa2792
636Tree Capital Sp. z o.o.Wola Gołkowska27171
637Górnośląskie Centrum Medyczne Im. Prof. Leszka Gieca Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w KatowicachKatowice2767
638Jokey Poland Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle27501
639Seoyon E-Hwa Automotive Poland Sp. z o.o.Bażanowice2748
640Kombinat Rolny Kietrz Sp. z o.o.Kietrz27305
641Bispol Sp. z o.o.Głuchów27989
642DHL Express (Poland) sp. z o.o.Warszawa27419
643Coko-Werk Polska Sp. z o.o.Łódź27303
644Sirmax Polska Sp. z o.o.Kutno27641
645Bolsius Polska Sp. z o.o.Zalesie Małe27603
646Dolnośląskie Zakłady Usługowo - Produkcyjne Dozamel Sp. z o.o.Wrocław27164
647Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w PoznaniuPoznań27752
648Diaverum Polska Sp. z o.o.Warszawa2782
649Strunobet - Migacz Sp. z o.o.Lewin Brzeski2777
650Rajpol Sp. z o.o.Wola Łęczeszycka27320
651KLINGSPOR Sp. z o.o.Bielsko-Biała271211
652Okręgowa Spółdzielnia MleczarskaGiżycko27226
653Ff Marka Własna Sp. z o.o.Łódź26291
654Wirthwein Polska sp. z o.o.Łódź26254
655Asta-Net S. A.Piła26126
656Elmex Logistics Group Sp. z o.o.Jasin26261
657Ppg Cieszyn S.A.Cieszyn261544
658Scanfil Poland Sp. z o.o.Mysłowice26796
659Tp Reflex Polska Sp. z o.o.Żarów26210
660ALUPOL Packaging S.A.Tychy261389
661Domo Engineering Plastics Poland Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski26215
662Bowa Polska Sp. z o.o.Złotkowo26202
663Dirks Consumer Logistics Gmbh Sp. z o.o. Oddział W PolsceWojkowice26163
664Górażdże Kruszywa Sp. z o.o.Chorula26313
665Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.Katowice2693
666Zott Polska Sp. z o.o.Opole262797
667Pwc Advisory Sp. z o.o. sp.k.Warszawa262993
668Berry Superfos Lubień Sp. z o.o.Lubień Kujawski26553
669H+H Polska Sp. z o.o.Warszawa261636
670LOWARA VOGEL POLSKA Sp. z o.o.Strzelin26145
671Bny Mellon (Poland) Sp. z o.o.Wrocław26848
672FBSerwis S.A.Warszawa26441
673Pull & Bear Polska Sp. z o.o.Warszawa26269
674Hörmann Legnica Sp. z o.o.Osła26458
675SARIA POLSKA Sp. z o.o.Warszawa26372
676Zakłady Chemiczne Nitro-Chem S.A.Bydgoszcz26406
677Sokpol Sp. z o.o.Myszków26645
678Politechnika Krakowska im. Tadeusz KościuszkiKraków26347
679Grupa Inco S.A.Warszawa26527
680Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Agro-Top Sp. z o.o.Wiśniew25703
681C&C Wind Sp. z o.o.Warszawa25146
682PRYMAT Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój251167
683Massimo Dutti Polska Sp. z o.o.Warszawa25223
684POLPLAST POLSKA Sp. z o.o.Myślenice25754
685MAGNAPLAST Sp. z o.o.Sieniawa Żarska25593
686Uniwersytet Medyczny w LublinieLublin25198
687Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Legionowo Sp. z o.o.Legionowo2580
688Brown Brothers Harriman (Poland) Sp. z o.o.Kraków25443
689TEB Edukacja Sp. z o.o.Poznań2585
690Zamek Królewski w Warszawie - Muzeum. Rezydencja Królów i RzeczypospolitejWarszawa2584
691A.Berger Polska Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle25321
692Technicolor Polska Sp. z o.o.Józefosław251180
693Warszawski Uniwersytet MedycznyWarszawa251179
694Koimex S.A.Świebodzin25209
695PIPELIFE POLSKA S.A.Kartoszyno25367
696Ntt Data Business Solutions Sp. z o.o.Tarnowo Podgórne25110
697Networks! Sp. z o.o.Warszawa25104
698Poll - Nussbaumer Sp. z o.o.Chałupki25136
699TSL Sp. z o.o.Lublin2539
700Uniwersytet RzeszowskiRzeszów25309
701Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - Rzeszów Sp. z o.o.Rzeszów2576
702Krotoski Sp. z o.o.Łódź25130
703PCO S.A.Warszawa25971
704Lellek Sp. z o.o.Opole25390
705Radzyn Clean Energy Poland Sp. z o.o.Warszawa25123
706Regionalne Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w BiałogardzieBiałogard25170
707Palisander Sp. z o.o.Choroszcz2550
708Caterpillar Poland Sp. z o.o.Janów Lubelski25532
709Zakład Robót Komunikacyjnych - Dom w Poznaniu Sp. z o.o.Poznań25390
710Roldrob S.A.Tomaszów Mazowiecki24407
711FABIOS S.A.Białka24267
712Galaxy Systemy Informatyczne Sp. z o.o.Zielona Góra24606
713KELLER POLSKA Sp. z o.o.Ożarów Mazowiecki24469
714Flex Films Europa Sp. z o.o.Września241310
715Uniwersytet ZielonogórskiZielona Góra24480
716Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w KoleKoło24154
717Orbico Sp. z o.o.Warszawa24781
718Mondi Simet Sp. z o.o.Grabonóg24259
719Sest-Luve-Polska Sp. z o.o.Gliwice24986
720Siemens Sp. z o.o.Warszawa24574
721Dąbrowskie Wodociągi Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza24128
722Norma Polska sp. z o.o.Sławniów24448
723Natanek Nova Sp. z o.o. sp.k.Szyk2487
724Drozda Transport & Logistics S.A.Nowiny Wielkie24129
725Franklin Templeton Investments Poland Sp. z o.o.Warszawa24306
726Wielkopolskie Centrum Recyklingu Sp. z o.o. w JarocinieWitaszyczki2499
727Ernst & Young Usługi Finansowe Audyt Sp. z o.o. Polska sp.k.Warszawa245146
728Jas-Fbg S.A.Katowice24634
729Slam Poland Sp. z o.o.Radłów24207
730Krynicki Recykling S.A.Olsztyn24262
731STORTEBOOM HAMROL Sp. z o.o.Kotowo24709
732Kyndryl Global Services Delivery Centre Polska Sp. z o.o.Wrocław24500
733Alstom Zwus Sp. z o.o.Katowice241395
734LIBET S.A.Wrocław24212
735Aliplast Extrusion Sp. z o.o.Lublin24673
736Zakład Inżynierii Miejskiej Sp. z o.o.Mikołów2496
737Dekorglass Działdowo S.A.Działdowo2453
738Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Uniwersytecki Szpital Kliniczny Im. Wojskowej Akademii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi - Centralny Szpital WeteranówŁódź2427
739Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w SierpcuSierpc24377
740Muzeum Narodowe w KrakowieKraków24255
741Kabat Tyre Sp. z o.o.Budzyń241141
742Advanced Power Solutions Poland S.A.Gniezno24241
743WC Serwis Sp. z o.o. sp.k.Zabrze24167
744Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Wodzisław Śląski24138
745Miejska Energetyka Cieplna w Kołobrzegu Sp. z o.o.Kołobrzeg2419
746Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Elbląg2496
747Amcor Flexibles Reflex Sp. z o.o.Łódź23984
748Persan Polska S.A.Wrocław23103
749Rauch Polska Sp. z o.o.Przeworsk2378
750Signal Investment Sp. z o.o.Ostrowiec Świętokrzyski2367
751Polska Woda Sp. z o.o.Ozorków2357
752Zakłady Remontowe Energetyki Katowice S.A.Katowice23140
753Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Specjał Sp. z o.o.Warszawa23338
754CCL Label Sp. z o.o.Kiekrz23387
755JOST Polska Sp. z o.o.Nowa Sól23338
756Ośrodek Narciarski Kotelnica Białczańska Sp. z o.o.Białka Tatrzańska23466
757Leoni Kabel Polska Sp. z o.o.Wierzbice23428
758Okręgowa Spółdzielnia MleczarskaWłoszczowa23134
759GTX HANEX PLASTIC Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza2358
760Żwirownia Dolata Beton Dolata Agnieszka DolataDąbrowa23155
761Alnor - Systemy Wentylacji Sp. z o.o.Warszawa23460
762Mapei Polska Sp. z o.o.Gliwice23972
763EUROCAST Sp. z o.o.Strzebielino23235
764Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Włocławek2395
765Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w ChełmieChełm2382
766Hellermanntyton Sp. z o.o.Kotunia23116
767X-Kom Sp. z o.o.Częstochowa231554
768Sylva Sp. z o.o.Wiele2347
769HP INC Polska Sp. z o.o.Warszawa23267
770Mobilbox Polska Sp. z o.o.Wola Mrokowska23100
771Frapo-Invest Sp. z o.o.Konin23195
772Liebherr-Polska Sp. z o.o.Ruda Śląska23238
773Mewa Textil-Service Sp. z o.o.Sosnowiec2318
774Okechamp S.A.Poznań23190
775Marathon International Sp. z o.o. sp.k.Kostrzyn23342
776PKP Cargo Connect Sp. z o.o.Warszawa23198
777Zakład Włókienniczy Biliński Sp.j.Konstantynów Łódzki23457
778Roleski sp.j.Zbylitowska Góra23146
779Indrol Sp. z o.o. sp.k.Rostarzewo23193
780Unilever Polska Sp. z o.o.Warszawa23625
781AGRO-RYDZYNA Sp. z o.o.Kłoda231639
782A. Kayser Automotive Systems Polska Sp. z o.o.Batorowo23245
783STALMA S.A.Lublin23159
784LESAFFRE POLSKA S.A.Wołczyn23582
785Goodmills Polska Sp. z o.o.Stradunia22687
786J&Z Wind Farms Sp. z o.o.Warszawa22234
787Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Empol Sp. z o.o.Tylmanowa22959
788Defro R. Dziubeła sp.k.Ruda Strawczyńska22311
789Galeon Sp. z o.o. sp.k.Straszyn22588
790Wip Sp. z o.o.Aleksandrów Kujawski22296
791Finserv Sp. z o.o.Toruń227
792Constract Export-Import Sp. z o.o.Wałdyki22104
793Przedsiębiorstwo Produkcji Lodów Koral sp.j.Limanowa22337
794Lacroix Electronics Sp. z o.o.Kwidzyn22536
795Moris Sp. z o.o.Chorzów22819
796Hanke Tissue Sp. z o.o.Kostrzyn nad Odrą22411
797Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Olkusz22107
798Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Euro-Trans Sp. z o.o.Warszawa22209
799Mondi Solec Sp. z o.o.Solec22449
800URSA Polska Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza22595
801Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.Warszawa22287
802Hes Gdynia Bulk Terminal Sp. z o.o.Gdynia22506
803Home.pl S.A.Szczecin221014
804MOKATE S.A.Ustroń22276
805Stryker Polska Sp. z o.o.Warszawa22179
806Budpol Sp. z o.o.Częstochowa22445
807Grupa Agrocentrum Sp. z o.o.Łomża22199
808Ejot Polska Sp. z o.o. sp.k.Ciasna22698
809Nicols Poland Sp. z o.o.Trawniki22195
810Grupa G-3 S.J. Grzegorz, Piotr, Radosław GugałaTurkowy221812
811Guillin Polska Sp. z o.o.Oleśnica22422
812Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Wołomin2251
813Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Tychach S.A.Tychy2259
814J.P. Morgan Poland Services Sp. z o.o.Warszawa22397
815Polomarket Sp. z o.o.Giebnia22144
816Zakład Przemysłu Mięsnego Biernacki Sp. z o.o.Golina21209
817Europol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k.Podanin21646
818ALIPLAST Sp. z o.o.Lublin212276
819ADDIT Sp. z o.o.Węgrów21416
820Bischof + Klein Polska GmbH sp.k.Walce21673
821Instytut Wysokich Ciśnień PANWarszawa2127
822Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Alicja Sp. z o.o.Dębno Polskie2151
823Wodociągi SŁUPSK Sp. z o.o.Słupsk21177
824Sentrex Sp. z o.o.Gogolin21125
825East West Spinning Sp. z o.o.Łódź21172
826MONDI WARSZAWA Sp. z o.o.Mszczonów21300
827Rosti Poland Sp. z o.o.Białystok21662
828Timken-Polska Sp. z o.o.Sosnowiec21127
829Erkado Sp. z o.o.Gościeradów-Folwark211183
830CeDo Sp. z o.o.Kąty Wrocławskie21760
831Karkonoski System Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o.Bukowiec21104
832Bozamet Sp. z o.o.Ujrzanów2191
833Cd Cargo Poland Sp. z o.o.Warszawa21249
834Pol-Skone Sp. z o.o.Lublin21221
835WACKER Neuson Sp. z o.o.Ożarów Mazowiecki21152
836Schneider Electric Industries Polska Sp. z o.o.Bukowno21125
837SE Bordnetze Polska Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski21351
838Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w SzczecinieSzczecin21307
839Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny UM im. K. Marcinkowskiego W Poznaniu SPZOZPoznań219
840Cukiernia Sowa Sp. z o.o.Bydgoszcz21358
841Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.Sanok2137
842No Limit Sp. z o.o.Warszawa21310
843Splast Sp. z o.o.Krosno21567
844ROHLIG SUUS LOGISTICS S.A.Warszawa21374
845Top-Thimm Opakowania Sp. z o.o.Tychy21415
846Meblomaster Gryglas, Kraszewski, sp.j.Węgrów211117
847Bruss Polska Sp. z o.o.Mrągowo21294
848Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Żory Sp. z o.o.Żory2197
849Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w SiedlcachSiedlce21158
850MECALUX Sp. z o.o.Gliwice21440
851Eolos Polska Sp. z o.o.Warszawa21142
852Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Stolarz-Lempert sp.j.Marianka Mroczeńska21226
853Multi Packaging Solutions Bialystok Sp. z o.o.Zaścianki21290
854Natrix Sp. z o.o.Szumowo21124
855Knauf Bauprodukte Polska Sp. z o.o.Rogowiec21349
856Moto-Profil Sp. z o.o.Chorzów21664
857Uniwersytet Przyrodniczy w PoznaniuPoznań21787
858OMYA Sp. z o.o.Warszawa21429
859GIZEH DISPOFORM Sp. z o.o.Tarnowo Podgórne2182
860ROCHE POLSKA Sp. z o.o.Warszawa211017
861Europejskie Centrum Owocowe Sp. z o.o.Warszawa2146
862Erontrans Sp. z o.o.Pruszcz Gdański21251
863Tubądzin Management Group Sp. z o.o.Cedrowice-Parcela21388
864PEKAO FINANCIAL SERVICES Sp. z o.o.Warszawa2081
865Grupa Producentów Owoców I Warzyw Polfarm Sp. z o.o.Chwaszczyno2027
866El-Trans S.A.Radzymin2025
867ALUFORM Sp. z o.o.Tychy20384
868Głuchołaskie Zakłady Papiernicze Sp. z o.o.Głuchołazy20264
869Uniwersytet ŁódzkiŁódź20528
870Belma Accessories Systems Sp. z o.o.Białe Błota20773
871Eurobud Chajewscy Sp. z o.o.Starogard Gdański20390
872Uniwersytet Rolniczy im. Hugona KołłątajaKraków20564
873VITKOVICE MILMET S.A.Sosnowiec20427
874Casino Sp. z o.o.Warszawa2023
875Chochołowskie Termy Sp. z o.o.Chochołów20138
876PPUH Autopart Jacek Bąk Sp. z o.o.Mielec2082
877Sponcel Sp. z o.o.Bogumiłów2020
878Centrum Zana Witosa Sp. z o.o.Lublin2040
879Zakład Gospodarowania Odpadami Gać Sp. z o.o.Gać2050
880H.Z.Transport Poland Sp. z o.o.Kolonia Klepaczka20167
881Wody Miejskie Stargard Sp. z o.o.Stargard2066
882Przedsiębiorstwo Budowlano-Melioracyjne Tolos Piotr Walczak i Wspólnicy sp.k.Żory20420
883Polskie Koleje Linowe S.A.Zakopane20385
884Janas Logistics Sp. z o.o.Skwierzyna20169
885Alupol Films Sp. z o.o.Oświęcim201635
886Impel Cash Solutions Sp. z o.o.Warszawa20148
887Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o.Tychy2083
888WURTH POLSKA Sp. z o.o.Warszawa20346
889Action Poland Sp. z o.o.Katowice20319
890Medos Paweł Buławka sp.k.Chełmno20722
891Kom-Eko S.A.Lublin2095
892Luxoft Poland Sp. z o.o.Zabierzów201322
893ETO Magnetic Sp. z o.o.Wrocław20387
894EUROFOAM Polska Sp. z o.o.Zgierz20851
895Uniwersytet Humanistyczno Przyrodniczy Jana KochanowskiegoKielce20505
896Ceramika Tubądzin II Sp. z o.o.Ozorków20903
897BACKER OBR Sp. z o.o.Pyrzyce20409
898TJX European Distribution Sp. z o.o.Warszawa20109
899Arche S.A.Warszawa201054
900BRENNTAG POLSKA Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle201752
901Balton Sp. z o.o.Warszawa20247
902PW MASTERCHEM Marcin Wiśniewski, Piotr Wasilewski S.J.Zielona Góra206251
903Agencja Rozwoju Przemysłu S.A.Warszawa2018273
904Kiepurex sp.j. A.,P.,P.KiepurowieWapiennik20572
905Dks Sp. z o.o.Kowale2055
906Fujitsu Technology Solutions Sp. z o.o.Warszawa20182
907INTEMO S.A.Piotrków Kujawski2074
908SII Sp. z o.o.Warszawa201894
909Muzeum Górnictwa Węglowego w ZabrzuZabrze2025
910CERI International Sp. z o.o.Łódź20274
911Smith & Nephew Sp. z o.o.Warszawa20141
912Seppeler Ocynkownia Śląsk Sp. z o.o.Chrzanów19265
913Marco Sp. z o.o.Gliwice1985
914Firma Kabanos Kojs Mirosław i Joanna Kojs-Kowalczyk sp.j.Jabłonka19260
915Ruukki Polska Sp. z o.o.Żyrardów19325
916Mondi Bags Świecie Sp. z o.o.Świecie19392
917Wutkowski Sp. z o.o.Śliwice19543
918SPRINTAIR S.A.Warszawa19383
919Fruit Family Sp. z o.o.Warszawa192
920Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Brzegu Sp. z o.o.Brzeg1965
921Miejski Zakład Komunikacji W Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski1922
922Calz Polska Sp. z o.o.Warszawa19129
923Adva Optical Networking Sp. z o.o.Gdynia1985
924Wezi - TEC Sp. z o.o.Legnica19140
925Mirosław Wróbel - Sp. z o.o.Wrocław19313
926Przedsiębiorstwo Górniczo-Produkcyjne Bazalt S.A. w WilkowieWilków1923
927Spółdzielnia Mleczarska w GostyniuGostyń19133
928Aktiw Sp. z o.o.Gostków1953
929Südpack Kłobuck Sp. z o.o.Kłobuck1985
930AIUT Sp. z o.o.Gliwice19145
931ADR Polska Sp. z o.o.Zagórz19956
932Nowa Era Sp. z o.o.Warszawa191863
933Miedziowe Centrum Zdrowia S.A.Lubin1993
934Komagra Sp. z o.o.Warszawa19200
935Prezero Jantra Sp. z o.o.Szczecin19669
936Zpb Kaczmarek Sp. z o.o. sp.k.Folwark1984
937Goldman Sachs Poland Services Sp. z o.o.Warszawa19250
938Sysmex Polska Sp. z o.o.Warszawa1957
939Eneris Ekologiczne Centrum Utylizacji Sp. z o.o.Rusko19311
940DROSED S.A.Siedlce1957
941Cortizo Sp. z o.o.Radomsko19582
942Polcom Sp. z o.o.Skawina1998
943Miejska Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.Oleśnica1934
944Baukrane Sp. z o.o.Gdańsk1987
945Beckman Coulter Polska Sp. z o.o.Warszawa1935
946Ochnik S.A.Garwolin19334
947Philip Morris Polska Distribution Sp. z o.o.Kraków1911087
948Zarmen Sp. z o.o.Warszawa19678
949BOMADEK Sp. z o.o.Trzebiechów19295
950Wytwórnia Podłoża Zastępczego Sp. z o.o. S.K.A.Kołodziejowy Grąd19184
951Biuro Techniczno-Handlowe Bth Import Stal Sp. z o.o.Kraków19683
952Procem Sp. z o.o.Warszawa1974
953Uniwersytet w BiałymstokuBiałystok19208
954Eviva Gizałki Sp. z o.o.Janki19110
955Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych Naftoport Sp. z o.o.Gdańsk18421
956Politechnika Rzeszowska im. Ignacego ŁukasiewiczaRzeszów18251
957Transduna Transport Sp. z o.o.Warszawa1846
958Akademia Wojsk Lądowych Imienia Generała Tadeusza KościuszkiWrocław18675
959Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A.Bronisze18351
960Telemond Sp. z o.o.Kostrzyn nad Odrą18416
961Red Bull Sp. z o.o.Warszawa18151
962Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.Pabianice1829
963Newco Immo PL 2 GmbH Sp. z o.o. Oddział w PolsceWrocław1846
964Grammer Automotive Polska Sp. z o.o.Bielsko-Biała18300
965Janmar Centrum Sp. z o.o. sp.k.Trzcinica18427
966Eolos Novo Sp. z o.o.Warszawa1811
967DP Metal Processing Sp. z o.o.Tychy18379
968Moniecka Spółdzielnia Mleczarska w MońkachMońki18217
969Mondi Szczecin Sp. z o.o.Kliniska Wielkie18546
970Paren Sp. z o.o. sp.k.Jelcz-Laskowice18407
971Paula Ingredients Sp. z o.o.Kalisz18279
972Przedsiębiorstwo Promax sp.j. Zofia Fórmanek-Okrój, Wiesław OkrójOstrów Wielkopolski18183
973Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w BieruniuBieruń18268
974FABRYKA ARMATUR JAFAR S.A.Jasło18417
975Fundacja Lux VeritatisWarszawa18457
976Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Skawina18114
977Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Żywcu Sp. z o.o.Żywiec1840
978JG Immobilien Sp. z o.o.Jelenia Góra18123
979ECCO RAIL Sp. z o.o.Katowice18108
980Faymonville Polska Sp. z o.o.Łozienica181292
981Kruszywa Sksm S.A.Szczecin18117
982Lidl Polska Sp. z o.o.Jankowice18193
983Simoldes Plasticos Polska Sp. z o.o.Jelcz-Laskowice18164
984Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Abet - Sp. z o.o.Wrocław18146
985C.M.C. Sp. z o.o.Andrychów18289
986Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła IILublin18323
987Stalko-Przybysz i Wspólnicy sp.j.Zielonka1870
988Grupa Producentów Owoców i Warzyw Klimowicz Sp. z o.o.Paczyna1814
989Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Pieprzyk Sp. z o.o.Rawicz1853
990Wydawnictwo Greg Sp. z o.o.Kraków1882
991BLACHPROFIL 2 Sp. z o.o.Kraków18434
992Spedimex Sp. z o.o.Sosnowiec18120
993Meyer Tool Poland Sp. z o.o.Kalisz18213
994Ultimo S.A.Wrocław18685
995Zakłady Chemiczne Siarkopol Tarnobrzeg Sp. z o.o.Tarnobrzeg18521
996Anwil Transport Sp. z o.o. sp.k.Złotniki18360
997Wytwórnia Filmów Dokumentalnych i FabularnychWarszawa1829
998Eggs Product Sp. z o.o.Żylice1897
999Austria Juice Poland Sp. z o.o.Chełm18341
1000Apis Sp. z o.o.Chodecz18332
1001Politechnika CzęstochowskaCzęstochowa18239
1002Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ciechanowie Sp. z o.o.Ciechanów1829
100399rent Sp. z o.o.Warszawa1862
1004Mueller Fabryka Świec S.A.Biały Bór18124
1005Frapo-Dystrybucja Sp. z o.o.Konin18256
1006Kuźnia-Trans Sp. z o.o.Katowice1792
1007Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.Legnica1797
1008Filmoteka Narodowa - Instytut AudiowizualnyWarszawa1763
1009Estee Lauder Poland Sp. z o.o.Warszawa1774
1010Dartom Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki17127
1011Kozienicka Gospodarka Komunalna Sp. z o.o.Kozienice1765
1012Swm Poland Sp. z o.o.Warszawa17268
1013Karl Knauer Poland Sp. z o.o.Pniewy17152
1014LOT Aircraft Maintenance Services Sp. z o.o.Warszawa17134
1015Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. J. GromkowskiegoWrocław17785
1016OSTRÓDA YACHT Sp. z o.o.Ostróda17596
1017Master - Odpady i Energia Sp. z o.o.Tychy1729
1018Zakłady Tłuszczowe Bielmar Sp. z o.o.Bielsko-Biała17129
1019DOBROWOLSCY Sp. z o.o.Wadowice Górne17289
1020Ewe Energia Sp. z o.o.Międzyrzecz17673
1021Remondis Opole Sp. z o.o.Opole17242
1022Grem Sp. z o.o. sp.k.Majdan17125
1023Fabryka Taśm Transporterowych WOLBROM S.A.Wolbrom17820
1024Taj sp.j. Piętka Andrzej, Piętka HalinaWarszawa17535
1025CLASSEN-POL S.A.Zwonowice17288
1026Dtr Vms Poland Sp. z o.o.Częstochowa17131
1027Piomar Sp. z o.o.Opole1786
1028Alupol Packaging Kęty Sp. z o.o.Kęty17802
1029Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowo Spedycyjne Export-Import Transpil-Spedition Waldemar BocheńskiSkórka1733
1030HILTON FOODS LTD Sp. z o.o.Tychy17285
1031ELA Wyrób Folii i Opakowań Sp. z o.o.Ostrów17206
1032Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1 S.A.Łódź17490
1033Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego MASKPOL S.A.Konieczki17189
1034Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej GEOTERMIA PODHALAŃSKA S.A.Bańska Niżna17133
1035Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Rak-Bud, Raczkowski i Wspólnicy sp.j.Księżyno17227
1036Iwamet Sp. z o.o.Stalowa Wola17275
1037Ziaja Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o.Gdańsk171052
1038Targor-Truck Sp. z o.o.Ławy1757
1039Przedsiębiorstwo Budowlano-Montażowe i Prefabrykacji Betonów Kamal Sp. z o.o.Bydgoszcz17355
1040Bonduelle Polska S.A.Warszawa17308
1041Kamsoft S.A.Katowice171078
1042Gorzyca Wind Invest Sp. z o.o.Warszawa17399
1043Phenix Sp. z o.o.Sępólno Krajeńskie1797
1044Mondi Bags Mielec Sp. z o.o.Mielec17531
1045Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o.Jaworzno1715
1046Przedsiębiorstwo Drogowo Mostowe Maksbud Sp. z o.o.Bielsk Podlaski17183
1047WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji S.A.Ostrów Wielkopolski17106
1048Solid Mcg Sp. z o.o.Warszawa1716
1049Przedsiębiorstwo Usługowo - Handlowe Chemirol Sp. z o.o.Mogilno173868
1050GLOBAL COSMED S.A.Radom17375
1051Agromaks Sp. z o.o.Mizerka1773
1052FABA S.A.Baboszewo1790
1053Epl Poland Sp. z o.o.Poznań17307
1054MEXEM Sp. z o.o.Warszawa17148
1055Celsium Sp. z o.o.Skarżysko-Kamienna1761
1056Grudzeń Las Sp. z o.o.Grudzeń-Las17364
1057Kramp Sp. z o.o.Modła Królewska17113
1058Raben Management Services sp. z o.o.Robakowo1739
1059Wkręt-Met Sp. z o.o.Kuźnica Kiedrzyńska17735
106011 Bit Studios S.A.Warszawa17752
1061Chemikals sp. z o.o.Braniewo17198
1062Haerter Technika Wytłaczania Sp. z o.o. sp.k.Legnica17187
1063Trelleborg Sealing Solutions Polska Sp. z o.o.Warszawa17425
1064Dolina Nidy Sp. z o.o.Leszcze17353
1065Politechnika LubelskaLublin17273
1066Transbud-Katowice Sp. z o.o.Katowice1731
1067Cronimet Pl sp. z o.o.Kłopot17357
1068DEVELEY POLSKA Sp. z o.o.Warszawa17698
1069Sokpol-Koncentraty Sp. z o.o.Zagłoba1771
1070Multiserwis Sp. z o.o.Krapkowice17490
1071RECKITT BENCKISER (Poland) S.A.Nowy Dwór Mazowiecki17332
1072Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie Sp. z o.o.Gniezno1723
1073BALTICON S.A.Gdynia17118
1074LG Chem Poland Sp. z o.o.Biskupice Podgórne16688
1075DUNI POLAND Sp. z o.o.Poznań1687
1076Ludwig Czekolada Sp. z o.o.Skoczów16171
1077HSBC SERVICE DELIVERY (POLSKA) Sp. z o.o.Kraków16831
1078Gala Poland Sp. z o.o.Wieluń16492
1079KK Wind Solutions Polska Sp. z o.o.Szczecin16110
1080Gabi Bis Jerczyński sp.k.Piaski16593
1081Grana Sp. z o.o.Skawina16661
1082Zakład Utylizacji Odpadów Stałych Sp. z o.o.Tczew1610
1083Decco S.A.Warszawa16288
1084Gülermak Sp. z o.o.Warszawa16288
1085EUROSERVICE Zakłady Przemysłu Tłuszczowego w Surochowie Sp. z o.o.Surochów16152
1086Transannaberg Wiesiollek J.M. sp.j.Strzelce Opolskie16231
1087Lampre Polska Sp. z o.o.Kutno16500
1088PRT Radomsko Sp. z o.o.Radomsko16796
1089Eolica Postolin Sp. z o.o.Bydgoszcz16232
1090ONIX Sp. z o.o.Zakrzewo16643
1091Cembrit Production S.A.Trzemeszno1667
1092Zakład Wyrobów Metalowych STRUMET Sp. z o.o.Strumień16401
1093Uniglass Polska Sp. z o.o.Łomża16249
1094Multeafil Sp. z o.o.Dobrzyca16211
1095Almus Sp. z o.o.Słomniki1699
1096Schumacher Packaging Sp. z o.o.Krępice16491
1097Transgór S.A.Mysłowice1664
1098Bednarek Transport sp.j.Tomiczki16190
1099EEZ Sp. z o.o.Warszawa16380
1100Essilor Optical Laboratory Polska Sp. z o.o.Warszawa16567
1101Coroflex Poland Sp. z o.o. sp.k.Strzelce Opolskie16167
1102Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne Legionowo Sp. z o.o.Legionowo1661
1103Eloros Sp. z o.o.Chorzów16138
1104Guess Poland Sp. z o.o.Warszawa1651
1105ERICSSON Sp. z o.o.Warszawa16899
1106Nz Equipment Sp. z o.o.Sandomierz1643
1107Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Ciechanowie Sp. z o.o.Ciechanów1638
1108Instytuttechnologiczno Przyrodniczy Państwowy Instytut BadawczyFalenty1622
1109Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o.Gliwice1656
1110Miejskie Wodociągi Sp. z o.o.Chojnice1635
1111Szpital Specjalistyczny im. Jędrzeja Śniadeckiego w Nowym SączuNowy Sącz1632
1112Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii Im. Eugenii i Janusza ZeylandówPoznań1637
1113Bogucki Folie Sp. z o.o. sp.k.Jatne16477
1114Dalpo Poznań Sp. z o.o. sp.k.Poznań16345
1115Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.Leszno1619
1116ITALMETAL Sp. z o.o.Jelcz-Laskowice16237
1117Kost-Bet K. P. Matyja sp.k.Miedźno161362
1118Bioagra Oil S.A.Tychy16301
1119The Hut.Com (Poland) Sp. z o.o.Magnice16522
1120Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej W OSTROWIE WIELKOPOLSKIMOstrów Wielkopolski1615
1121Orplast Sp. z o.o. sp.j.Sopot16753
1122Wuż Port And Maritime Services Ltd Sp. z o.o.Gdańsk16134
1123Electropoli Poland Sp. z o.o.Bielsko-Biała16167
1124RCI Leasing Polska Sp. z o.o.Warszawa16528
1125Herbapol Lublin S.A.Lublin162081
1126Powszechna Spółdzielnia Spożywców Społem w BiałymstokuBiałystok16276
1127Kia Polska Sp. z o.o.Warszawa161025
1128Climatic Sp. z o.o. Sp.k.Reguły1686
1129Vimn Poland Sp. z o.o.Warszawa16110
1130Dantherm Sp. z o.o.Gądki16157
1131LIONBRIDGE POLAND Sp. z o.o.Warszawa1661
1132L-Correct - Sp. z o.o.Ociąż16659
1133Instytut Mechaniki Sp. z o.o.Jelcz-Laskowice16113
1134Centrum Medyczne Medyk Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów16191
1135Jones Lang Lasalle Sp. z o.o.Warszawa1693
1136Future Processing S.A.Gliwice15172
1137Cyber_folks S.A.Poznań15173
1138Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Obornikach Sp. z o.o.Oborniki1551
1139Epo-Trans Logistic S.A.Tychy1539
1140Amazon Development Center Poland Sp. z o.o.Gdańsk15284
1141Wawrzaszek ISS Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała15314
1142Grupa Rylex Sp. z o.o.Bielany153
1143Bimerg Sp. z o.o.Gostynin15302
1144Muzeum Śląskie w KatowicachKatowice1548
1145Remondis Szczecin Sp. z o.o.Szczecin15345
1146Mayr Polska Sp. z o.o.Rojów1599
1147Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.Głogów1531
1148KNAUF Industries Polska Sp. z o.o.Adamowice15279
1149Boryszewo Wind Invest Sp. z o.o.Warszawa15262
1150Kazimierz Ginter ZAKŁAD PRODUKCJI MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJChojnice15224
1151ITS Sp. z o.o.Koszalin1527
1152Cobi Factory S.A.Mielec15283
1153KAMPOL - FRUIT Sp. z o.o.Biała Rawska1560
1154Equinix (Poland) Sp. z o.o.Warszawa15262
1155Alab Laboratoria Sp. z o.o.Warszawa151317
1156S.C. Johnson Polska Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski1574
1157Pbi Sprzęt Sp. z o.o.Sandomierz156
1158Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego Pzh Państwowy Instytut BadawczyWarszawa15103
1159Wytwórnia Sprzętu Komunikacyjnego PZL-Kalisz S.A.Kalisz1567
1160Hodowla Roślin Smolice Sp. z o.o. - Grupa IHARSmolice15593
1161TechniSat Digital Sp. z o.o.Siemianice15111
1162Mazowiecki Szpital Onkologiczny Sp. z o.o.Warszawa15118
1163BELL Sp. z o.o.Józefów1513
1164Huber Sp. z o.o. sp.k.Jaworzno1584
1165Vg Polska Sp. z o.o.Chełmek15379
1166Zoeller Tech Sp. z o.o.Rekowo Górne15346
1167INLINE Poland Sp. z o.o.Murowana Goślina15263
1168Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.Jasło1543
1169Przedsiębiorstwo Produkcji Kruszywa i Usług Geologicznych Kruszgeo S.A.Rzeszów15395
1170Małopolska Hodowla Roślin Sp. z o.o.Kraków1581
1171Southern Windfarm Sp. z o.o.Warszawa15118
1172Abakus Porzecki S.K.A.Warszawa15121
1173BGH Polska Sp. z o.o.Katowice15124
1174Proplastica Sp. z o.o.Bytów15121
1175Truvant Europe Sp. z o.o.Łódź151198
1176Aquila Radomsko Sp. z o.o.Września15569
1177Zakład Zagospodarowania Odpadów - Sp. z o.o.Marszów1530
1178Balcerzak Sp. z o.o.Wróblów15591
1179Rządowa Agencja Rezerw StrategicznychWarszawa1528635
1180Grupa Niekotrans-Nova Sp. z o.o. sp.k.Nieborowice15105
1181Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Ajaks S.A.Poznań1535
1182MELVIT S.A.Warszawa15410
1183Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Żyrardów Sp. z o.o.Żyrardów1550
1184MICROSOFT Sp. z o.o.Warszawa151311
1185Przedsiębiorstwo Dystrybucji Farmaceutycznej Slawex Sp. z o.o.Lublin15167
1186Zakład Utylizacji Odpadów Komunalnych Stary Las Sp. z o.o.Stary Las1514
1187K-M Import Kożuchowski-Marciniak sp.j.Stara Łubianka1523
1188Mateusz Wiśniowski Sp.K.Nowy Sącz15141
1189Nazwa.Pl Sp. z o.o.Kraków15969
1190Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w LubinieLubin1566
1191Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej Im. Ludwika Hirszfelda PAN we WrocławiuWrocław1513
1192Multilayer Pipe Company Sp. z o.o.Pęcz15275
1193Państwowy Instytut Weterynaryjny Państwowy Instytut BadawczyPuławy1560
1194KUEHNE+NAGEL Sp. z o.o.Gądki15447
1195KRKA - POLSKA Sp. z o.o.Warszawa15415
1196Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w WałbrzychuWałbrzych1555
1197Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Płońsku Sp. z o.o.Płońsk15136
1198Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno-Torowe Sp. z o.o.Gdańsk15311
1199Drog-Bud Sp. z o.o.Lubojenka15358
1200Lodziarnie Firmowe Sp. z o.o. sp.k.Majdan15264
1201ATF Heavy Transport Adam FijałŁomianki1550
1202Wojskowy Instytut Medycyny LotniczejWarszawa1594
1203Zakład Mięsny Wierzejki J.M.Zdanowscy sp.j.Płudy15365
1204Suchań Sp. z o.o.Warszawa1562
1205Morawiec Transport Sp. z o.o.Głogówek15482
1206Boels Polska Sp. z o.o.Warszawa1538
1207SANPLAST S.A.Wymysłowice15228
1208Mikołajczak A sp.k.Bydgoszcz15122
1209Atos Poland Global Services Sp. z o.o.Bydgoszcz152783
1210Amiblu Poland Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza15107
1211Uds Sp. z o.o.Nowy Kawęczyn15160
1212Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach Sp. z o.o.Suwałki1456
1213Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Radkom Sp. z o.o.Radom14140
1214Heineken Global Shared Services Sp. z o.o.Kraków14166
1215Yes Biżuteria S.A.Poznań14714
1216Track Tec Koltram Sp. z o.o.Warszawa14343
1217Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.Biała Podlaska1420
1218Pol-Hun M. Bielska sp.j.Koluszki14286
1219Arra Group Sp. z o.o.Głogów1430
1220Legarto Logistic Sp. z o.o.Zielona Góra1418
1221Pasta Food Company Sp. z o.o.Opole14200
1222BT Topbeton Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski1482
1223Blachy Pruszyński - Energia Sp. z o.o.Warszawa14170
1224Kablonex Nawroccy S.J.Podanin14144
1225Newag Lease Sp. z o.o. S.K.A.Nowy Sącz14320
1226Avient Colorants Poland Sp. z o.o.Konstantynów Łódzki14268
1227Zakład Mięsno-Wędliniarski Kaminiarz Sp. z o.o. sp.k.Święciechowa14511
1228Prywatne Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Lamix Mirosław LaszkoWitnica14307
1229Strabag BMTI Sp. z o.o.Pruszków1449
1230Schiever Polska Sp. z o.o.Poznań14132
1231ESSELTE POLSKA Sp. z o.o.Kozienice14497
1232Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Meliorex Sp. z o.o.Szkocja14754
1233Domo-Best Sp. z o.o. sp.k.Nowy Tomyśl1435
1234Jastim Sp. z o.o.Warszawa1448
1235Euro-Comfort Sp. z o.o.Leszno14340
1236Arctic Navigations Sp. z o.o.Warszawa14288
1237Starion Poland Sp. z o.o.Biskupice Podgórne14675
1238Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna NowośćJezuicka Struga14277
1239Anita G. Mordalski sp.k.Posmykowizna14101
1240UPS Polska Sp. z o.o.Warszawa141222
1241Bauer Print Ciechanów Sp. z o.o. sp.j.Warszawa142284
1242Dxc Technology Polska Sp. z o.o.Warszawa14245
1243Krakowskie Zakłady Eksploatacji Kruszywa S.A.Kraków14288
1244Dolnośląskie Linie Autobusowe Sp. z o.o.Wrocław1425
1245Drukarnia Ellert Sp. z o.o.Wiązowna14101
1246INPOL-PAPIER Sp. z o.o.Tarnowskie Góry14131
1247Brodnickie Zakłady Żelatyny Sp. z o.o.Brodnica14145
1248Energia Wiatrowa Sp. z o.o.Janki14434
1249Wielospecjalistyczny Szpital - Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w ZgorzelcuZgorzelec148
1250IFM Ecolink Sp. z o.o.Opole14182
1251DELTA INVEST Sp. z o.o.Falenty1481
1252Grupa Hajduk Sp. z o.o. Podłoże Do Pieczarek sp.k.Ciepielówek14921
1253Trans-Cargo Group Sp. z o.o. sp.k.Oleśnica1420
1254Zakład Gospodarki Odpadami S.A.Bielsko-Biała1424
1255Maspex-Gmw Sp. z o.o.Wadowice143608
1256Wodociągi i Kanalizacja-Zgierz Sp. z o.o.Zgierz1463
1257Ela Container Polska Sp. z o.o.Wołomin1444
1258Sobiesław Zasada Automotive Sp. z o.o. S.J.Kraków14604
1259DELTA TRANS LOGISTIK Sp. z o.o.Świętochłowice14113
1260Odlewnia Żeliwa Simiński-Ordon S.K.A.Zawodzie14155
1261Walbet A.D.K. Walkowiak sp.k.Miejska Górka14192
1262Spółdzielnia Mleczarska RykiRyki1492
1263Kreisel - Technika Budowlana Sp. z o.o.Poznań14414
1264Remondis Bydgoszcz Sp. z o.o.Bydgoszcz1491
1265Krotrans Logistics Sp. z o.o.Tychy1439
1266Wikęd Sp. z o.o. sp.k.Luzino141223
1267Metalko Sp. z o.o.Bydgoszcz14135
1268Młot sp.j., Bożena i Henryk MłotOstrowik1499
1269Iron Mountain Polska Sp. z o.o.Reguły14133
1270Agroas Sp. z o.o. sp.k.Nowa Wieś Mała14275
1271Cat Mosolf Polska Sp. z o.o.Ciemno-Gnojna1498
1272Elewarr- Sp. z o.o.Warszawa14104
1273Ceratizit K-K Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle1435
1274Pelion S.A.Łódź141825
1275AGRECOL Sp. z o.o.Wieruszów14214
1276LAKMA STREFA Sp. z o.o.Warszowice14180
1277FLUKAR Sp. z o.o.Katowice1416
1278Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Świnoujście1466
1279Grupa Producentów Green Group Sp. z o.o.Warszawa144
1280Specjalistyczne Centrum Medyczne Im. Św. Jana Pawła II S.A.Polanica-Zdrój1485
1281Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o.Poznań14100
1282PIGPOL Sp. z o.o.Łozice1427
1283Schilsner Industry Group Sp. z o.o.Wrocław14251
1284Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Ełku Sp. z o.o.Ełk1450
1285Uniwersytet Kardynała Stefana WyszyńskiegoWarszawa14831
1286Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.Wieniec-Zdrój1486
1287Kujawska Grupa Producentów Warzywa Groblewskich Sp. z o.o.Balczewo146
1288Trinac Polska Sp. z o.o.Warszawa149
1289Świeże i Zielone Sp. z o.o. sp.k.Kórnik14376
1290Globallogic Poland Sp. z o.o.Wrocław14556
1291Piekarnie Lubaszka Sp. z o.o.Warszawa14311
1292Sews-Cabind Poland Sp. z o.o.Żywiec14154
1293Hilding Anders Polska Sp. z o.o.Murowana Goślina14382
1294Elplast Europe Sp. z o.o.Żory14936
1295ZENTIS POLSKA Sp. z o.o.Żelków-Kolonia14396
1296Strabag Brvz Sp. z o.o.Pruszków1458
1297FIEGE Sp. z o.o.Warszawa14718
1298Pękanino Wind Invest Sp. z o.o.Warszawa14337
1299Centrum Medyczne Kształcenia PodyplomowegoWarszawa14144
1300Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Przemyśl1475
1301SAP POLSKA Sp. z o.o.Warszawa14778
1302Klinkier Przysucha S.A.Skrzyńsko14190
1303Grupa Topex Sp. z o.o. sp.k.Warszawa14741
1304Esa Trucks Polska Sp. z o.o.Komorniki14319
1305Lys Fusion Poland Sp. z o.o.Istebna13371
1306FERROXCUBE POLSKA Sp. z o.o.Skierniewice13207
1307SABA Sp. z o.o.Płock13239
1308Euvic Sp. z o.o.Gliwice13305
1309Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo-Usługowe Polipack sp.j. Irena Więckowska i Katarzyna KolmetzGościcino13471
1310Miejski Zakład Energetyki Cieplnej w Świdnicy Sp. z o.o.Świdnica1320
1311Kosd Przedsiębiorstwo Produkcyjne Pp Sp. z o.o. sp.k.Rudawa13203
1312Szpital Wojewódzki w Opolu Sp. z o.o.Opole1357
1313Akamai Technologies Poland Sp. z o.o.Warszawa13516
1314Zakłady Metalowe DEZAMET S.A.Nowa Dęba13284
1315Electrical Components International Sp. z o.o.Bielsko-Biała1317
1316Postęp Sp. z o.o.Pniewy13171
1317Rentis S.A.Wysogotowo1350
1318TN Polska Sp. z o.o.Kraśnik13381
1319Sanbet Fabryka Betonu Wiesława, Stefan Piotrowscy sp.j.Ślęza13332
1320Solvera Gawel Technology S.A.Łąka13185
1321Satel Sp. z o.o.Gdańsk131083
1322DEFTRANS Sp. z o.o.Wszewilki13177
1323Danhatch Poland S.A.Stary Widzim13199
1324Helimed Diagnostic Imaging Sp. z o.o. sp.k.Katowice1354
1325Sat-Film Sp. z o.o. i Wspólnicy sp.k.Łódź1389
1326Gryn Investments Sp. z o.o. sp.k.Kraków13433
1327INTRA S.A.Iłowa1395
1328DSM Nutritional Products Sp. z o.o.Mszczonów13164
1329Adams Sp. z o.o.Baranowo1363
1330Olmet Przemysław Oleś sp.k.Tarnowskie Góry13229
1331HODOWLA ROŚLIN STRZELCE Sp. z o.o. Grupa IHARStrzelce13152
1332Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat S.A.Warszawa13110
1333Chespa-Farby Graficzne Sp. z o.o.Chorula13213
1334Es System K Sp. z o.o.Wolbrom1370
1335Plichta Sp. z o.o. sp.k.Wejherowo131193
1336Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie Sp. z o.o.Kraków13440
1337Bratex Dachy Mrzygłód sp.k.Dębica13199
1338Zakłady Chemiczne RUDNIKI S.A.Rudniki13210
1339GEALAN POLSKA Sp. z o.o.Rzgów13346
1340Mineral Polska Sp. z o.o.Czarny Bór13318
1341Ever Cleaning Sp. z o.o.Warszawa13234
1342AHB 1 Helena Burzyńska sp.j.Bielsk Podlaski13131
1343Alsina Polska Sp. z o.o.Chełmek13118
1344IMPEL S.A.Wrocław13230
1345Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji w Bolesławcu Sp. z o.o.Bolesławiec1364
1346Drukarnia Dimograf Sp. z o.o.Bielsko-Biała13207
1347Politechnika ŚwiętokrzyskaKielce13281
1348International Automotive Components Polska Sp. z o.o.Opole1337
1349Schnee Polska Sp. z o.o.Sieradz1368
1350Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w StarachowicachStarachowice1323
1351Monosuisse Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski1376
1352Alliance Green Services Polska Sp. z o.o.Kraków1360
1353P.P.H.U. Zadroga W.Zadroga, G.Zadroga sp.j.Ostrów Mazowiecka13126
1354Instytut Zootechniki - Państwowy Instytut BadawczyKraków13170
1355Phytopharm Klęka S.A.Klęka13103
1356Ts - Transport Service - Sp. z o.o.Gdynia1342
1357Casinos Poland Sp. z o.o.Warszawa13129
1358Lumiko Sp. z o.o.Łuków13162
1359Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.Turek1350
1360Modertrans Poznań Sp. z o.o.Poznań13116
1361WB Electronics S.A.Ożarów Mazowiecki13696
1362Ek Elektrokabel Fabryka Kabli Karolak i Synowie Sp. z o.o.Turek13246
1363Elektrownia Wiatrowa Zonda Sp. z o.o.Warszawa13194
1364Radmot Sp. z o.o.Wola Gutowska13225
1365MONDI BZWP Sp. z o.o.Bystrzyca Kłodzka13148
1366ALBA Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza13279
1367Romgos Gwiazdowscy Sp. z o.o.Jarocin13580
1368JD Sp. z o.o. sp.k.Opole13222
1369Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.Chełm13133
1370Aon Sp. z o.o.Kraków13254
1371VOESTALPINE ROTEC Sp. z o.o.Komorniki1363
1372Inter Europol Management S.A.Warszawa1334
1373PPHU Dolmar Sp. z o.o. sp.k.Donaborów13214
1374Alta-Trans Transport-Spedycja-Logistyka Wójcik sp.k.Żyraków13298
1375Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Consultingowe Adob Sp. z o.o.Poznań13908
1376Towarzystwo Budownictwa Społecznego Wrocław Sp. z o.o.Wrocław13305
1377Enea Serwis Sp. z o.o.Gronówko13103
1378Quercus Sp. z o.o.Pasym1375
1379Davita Sp. z o.o.Wrocław13288
1380Hart Sp. z o.o.Opole13453
1381SIG Sp. z o.o.Kraków13208
1382Neo Power Sp. z o.o.Warszawa1348
1383Specjalistyczne Gospodarstwo Drobiarskie Andrzej BorowskiKoźmin Wielkopolski13373
1384Inneko Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski1363
1385Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Przemyślu Sp. z o.o.Przemyśl1315
1386Kompania Górnicza Sp. z o.o.Kielce13452
1387GD Poland International Sp. z o.o.Wólka Kosowska13230
1388Eolos North Sp. z o.o.Warszawa1341
1389SMA Magnetics Sp. z o.o.Modlniczka13101
1390Enwind Sp. z o.o.Warszawa1368
1391Telka S.A.Spalice1338
1392Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Głogowie Sp. z o.o.Głogów13102
1393Sanha Polska Sp. z o.o.Legnica13206
1394Industrie Maurizio Peruzzo Comfort Sp. z o.o.Świdnica13129
1395Mk Piekarnia Sp. z o.o.Ropczyce1341
1396Recykl Organizacja Odzysku S.A.Śrem13102
1397Grupa Wilmar Marek Wilczyński S.K.A.Żórawina1380
1398Invest Nova Sp. z o.o.Rzeszów13188
1399Nuco E. i G. Kosyl sp.j.Wołomin1333
1400XTB S.A.Warszawa137921
1401GD2 Sp. z o.o.Wólka Kosowska13309
1402Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w ŁęcznejŁęczna13210
1403Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o.Toruń1336
1404Iglotech Sp. z o.o.Kwidzyn1243
1405Powiatowy Zakład Opieki ZdrowotnejStarachowice1282
1406Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.Mielec1280
1407Dragon Poland Sp. z o.o.Skawina1297
1408Firma Handlowo-Produkcyjna Pak Sp. z o.o.Toruń12180
1409Agaris Myco Poland Sp. z o.o.Karszew12213
1410Seris Konsalnet Security Sp. z o.o.Warszawa12118
1411Nielsen Services Poland Sp. z o.o.Warszawa12309
1412Formaster S.A.Kielce12651
1413Automat Spec Sp. z o.o. sp.k.Kaszów12139
1414Alcon Polska Sp. z o.o.Warszawa1251
1415Fabryka Papieru i Tektury Beskidy Sp. z o.o.Wadowice1228
1416HACON Sp. z o.o.Barlinek12111
1417Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.Kielce1235
1418Ruta sp.j.Mińsk Mazowiecki12109
1419TIM S.A.Wrocław12736
1420Fabryka Mebli Wer-Sal Kaczorowscy sp.j.Jankowy12970
1421Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o.Polkowice1254
1422Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Puławy12127
1423Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o.Cieszyn121209
1424Colquimica Polska Sp. z o.o.Plewiska12251
1425Mckeen-Beef Sp. z o.o.Lisków12178
1426Metal Expert Sp. z o.o. sp. j.Warszawa12159
1427Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.Poznań12508
1428Becton Dickinson Polska Sp. z o.o.Warszawa12152
1429POLFLAM Sp. z o.o.Jeziorzany12353
1430Toolmex Truck Sp. z o.o.Skarżysko-Kamienna1276
1431Eltek Poland Sp. z o.o.Bielsko-Biała12110
1432Międzynarodowy Transport Drogowy Ryszard ButkiewiczSuwałki1223
1433Auto Land Polska S.A.Olsztyn12466
1434Komplet Polska Sp. z o.o.Tarnowo Podgórne12247
1435EGM S.A.Kraków1295
1436Paks'D Sp. z o.o.Tychy1269
1437Dolnośląskie Przedsiębiorstwo Napraw Infrastruktury Komunikacyjnej DOLKOM Sp. z o.o.Wrocław12230
1438Centrum Wynajmu Nieruchomości Sp. z o.o.Krotoszyn12265
1439Capek - Sp. z o.o.Skrzyszów12585
1440Hengst Filtration Poland Sp. z o.o.Gogolin1275
1441Wyższa Szkoła Bankowa z siedzibą we WrocławiuWrocław12197
1442Kar-Tel Sp. z o.o. sp.k.Gliwice1260
1443Jelcz Sp. z o.o.Jelcz-Laskowice12471
1444CEMET S.A.Warszawa12355
1445Autostrada Eksploatacja S.A.Poznań121295
1446Kaem Sp. z o.o. sp.k.Baranowo12463
1447Tamir - Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Sp. z o.o.Bystrzyca Kłodzka12220
1448SP Moulding Poland Sp. z o.o.Sieradz1297
1449BECKER-WARKOP Sp. z o.o.Świerklany12505
1450Ośrodek Przetwarzania Informacji-Państwowy Instytut BadawczyWarszawa1217
1451Czanieckie Makarony Sp. z o.o.Czaniec12204
1452Robinson Packaging Polska Sp. z o.o.Łódź12181
1453Farma Wiatrowa Barzowice Sp. z o.o.Warszawa12187
1454Przedsiębiorstwo Energetyczne Megawat Sp. z o.o.Gliwice1270
1455Polska Ceramika Ogniotrwała Żarów Sp. z o.o.Żarów1282
1456Transport Towarowy Samochodowy Marcin SłomkaKonary12198
1457IZOBLOK S.A.Chorzów12127
1458Kb Folie Polska Sp. z o.o.Warszawa12117
1459Radmor S.A.Gdynia12229
1460BALTCHEM S.A. Zakłady Chemiczne w SzczecinieSzczecin12113
1461Bell Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Krzysztof PałyskaJózefów12111
1462Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o.Gdynia12136
1463Kwidzyńskie Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych Strzelbud Sp. z o.o.Kwidzyn12179
1464Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Autos Sp. z o.o.Solec Kujawski12398
1465Grupa Familijna Sp. z o.o.Kuźnica Czeszycka12344
1466ArjoHuntleigh Polska Sp. z o.o.Komorniki12225
1467BIZON INT Sp. z o.o.Tomice12440
1468Zakłady Usługowe Południe Sp. z o.o.Kraków12107
1469Nowa Trans Sp. z o.o.Zabrze1248
1470Sportsdirect.Com Poland Sp. z o.o.Poznań1237
1471Polski Gaz S.A.Warszawa1257
1472Sps Handel Sp. z o.o.Warszawa12195
1473Gabi Jerczyński sp.k.Piaski12203
1474Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Publima Lichota & Lichota sp.k.Ostrowiec Świętokrzyski12177
1475SI-Consulting Sp. z o.o.Wrocław12149
1476Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w ŁodziŁódź12135
1477Carfree Sp. z o.o.Warszawa1238
1478Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. z o.o.Tarnów1216
1479Państwowe Muzeum Auschwitz-Birkenau w OświęcimiuOświęcim12179
1480Wodociągi Raciborskie Sp. z o.o.Racibórz1231
1481Grupa Producentów Drobiu Sp. z o.o.Bolesławiec129
1482Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Nowej SoliNowa Sól1286
1483Moje Bambino Sp. z o.o.Łódź12455
1484BMZ Poland Sp. z o.o.Gliwice12595
1485Termetal Piotr Glaner sp.k.Piła12368
1486Toyota Boshoku Legnica Sp. z o.o.Legnica12204
1487Legra Sp. z o.o.Kraków1223
1488Meden Inmed Sp. z o.o.Koszalin1219
1489ID Logistics Polska S.A.Katowice12264
1490Carry Sp. z o.o.Poznań12181
1491Koba Sp. z o.o.Białystok129
1492Mas Sp. z o.o.Mikołów12214
1493Viva Packaging Poland Sp. z o.o.Teresin-Gaj12191
1494Prima Group Sp. z o.o.Piaseczno1229
1495Grupa Producentów Warzyw Primavega Sp. z o.o.Wróblewo-Osiedle1211
1496Adamietz Sp. z o.o.Strzelce Opolskie12536
1497Jenox Akumulatory Sp. z o.o.Chodzież12203
1498CBM Polska Sp. z o.o.Jacków12493
1499Przedsiębiorstwo Produkcyjno- Handlowe Parys Sp. z o.o.Lublin1267
1500Firestone Industrial Products Poland Sp. z o.o.Berzyna12208
1501Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego Sp. z o.o.Łomża1292
1502Fabryka Armatur SWARZĘDZ Sp. z o.o.Rabowice12413
1503Gxo Contract Logistics Poland Sp. z o.o.Warszawa12474
1504PPHU LAKTOPOL Sp. z o. o.Warszawa12294
1505WITPOL Sp. z o.o.Stodzew12146
1506LX Pantos Poland Sp. z o.o.Warszawa12743
1507MOLEX Sp. z o.o.Sulęcin12390
1508Muzeum Narodowe we WrocławiuWrocław12142
1509Otis Investment Sp. z o.o.Wrocław1283
1510PBI Logistyka Sp. z o.o.Sandomierz12162
1511Totem.Com.Pl Sp. z o.o. sp.k.Inowrocław1236
1512Prosperpro Sp. z o.o.Rybarzowice12147
1513Suwała Transport Logistic Sp. z o.o. sp.k.Humniska1259
1514Portos Tr7 Sp. z o.o. sp.k.Kalisz121961
1515Bauer Maszyny Polska Sp. z o.o.Warszawa1225
1516Kayser Automotive Systems Kłodzko Sp. z o.o.Jaszkowa Dolna1295
1517Geyer & Hosaja Sp. z o.o.Partynia12353
1518Stiegelmeyer Sp. z o.o.Grubno12242
1519AKSAM Sp. z o.o. Sp.k.Osiek12379
1520Transsped Sp. z o.o. sp.k.Malawa12102
1521Imso Sp. z o.o.Koszalin12136
1522Euroterminal Sławków Sp. z o.o.Sławków12107
1523BERGER BAU POLSKA Sp. z o.o.Wrocław12200
1524Drukpol.Flexo Sp. z o.o.Nowy Dwór Mazowiecki12277
1525Duda Cars S.A.Poznań12169
1526DAR-POL Dariusz KuleszaOchudno12201
1527Skaltex - Kaczmarek, Błaszczyk S.J.Nowe Skalmierzyce12459
1528Green Power Pomorze Sp. z o.o.Warszawa12367
1529PODANFOL S.A.Podanin12239
1530Fenix Metals Sp. z o.o.Chmielów12688
1531Fuchs Oil Corporation (PL) Sp. z o.o.Gliwice12908
1532STS S.A.Katowice122330
1533Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Garwolin1230
1534IMI INTERNATIONAL Sp. z o.o.Olewin11393
1535POLHOZ Sp. z o.o.Szymankowo11117
1536PODLASIE S.A.Łuków11374
1537Joskin Polska Sp. z o.o.Trzcianka11264
1538Zakład Piekarniczy OMAR Paweł OkólskiKielce11253
1539Dobiesław Wind Invest Sp. z o.o.Warszawa11152
1540PSF Polish Springs Factory Sp. z o.o.Poznań1119
1541Kraus Folie sp.j.Kalisz11555
1542LAMBERTZ Polonia Sp. z o.o.Ruda Śląska11643
1543VIESSMANN TECHNIKA GRZEWCZA Sp. z o.o.Legnica111263
1544Gtv Poland S.A.Pruszków11611
1545Pureko Sp. z o.o.Myszków11460
1546FAL-BRUK Sp. z o.o. S.K.Warszawa11745
1547Takoni Sp. z o.o.Bielsko-Biała11121
1548WESTPOL - TEEUWISSEN Sp. z o.o.Rzeczenica111089
1549Eco Jelenia Góra Sp. z o.o.Jelenia Góra1133
1550Ar Packaging Kraków Sp. z o.o.Stanisławice111608
1551Kociuk Logistic Sp. z o.o.Biała Podlaska1126
1552BAŁTYKGAZ Sp. z o.o.Rumia1119
1553SAMINEX Sp. z o.o.Brodnica11116
1554Romet Sp. z o.o.Podgrodzie11272
1555Nowy Jarosław Wind Invest Sp. z o.o.Warszawa11179
1556KRONOSPAN CHEMICAL SZCZECINEK Sp. z o.o.Szczecinek11131
1557Ambro Transport Sp. z o.o.Przykona1181
1558Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. w Jeleniej GórzeJelenia Góra118
1559Roto Okna Dachowe Sp. z o.o.Lubartów11256
1560Dom Samochodowy Germaz Sp. z o.o.Wrocław1146
1561Piast Pasze Sp. z o.o.Lewkowiec11243
1562Chemeko-System Sp. z o.o. Zakład Zagospodarowania OdpadówWrocław11285
1563Arsanit Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie11240
1564Delta Trans Transporte Sp. z o.o.Świętochłowice1192
1565Niebieski Dom Sp. z o.o.Warszawa11594
1566ROCKFIN Sp. z o.o.Małkowo11414
15673M POLAND Sp. z o.o.Kajetany11519
1568Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Waś Józef i Leszek Waś, sp.j.Godzikowice11701
1569Zwoltex Sp. z o.o.Zduńska Wola1163
1570Zeller Plastik Poland Sp. z o.o.Wola Rębkowska11206
1571Chemes Sp. z o.o.Sady11171
1572Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Zespół ZakładówMaków Mazowiecki1172
1573Js Fabryka Przekładni Sp. z o.o. sp.k.Bierkowo1113
1574Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej - Konin Sp. z o.o.Konin1138
1575SCHUTZ POLSKA Sp. z o.o.Żory11165
1576Drukpak Sp. z o.o.Aleksandrów Kujawski11233
1577Hasco TM Sp. z o.o. sp.k.Wrocław11203
1578Wyższa Szkoła Informatyki i ZarządzaniaRzeszów1152
1579Przedsiębiorstwo Techniki Sanitarnej ALBA Sp. z o.o.Chorzów11111
1580B2b It Sp. z o.o.Magnice1162
1581Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe BIEŻANÓW Sp. z o.o.Kraków11216
1582Jerzy Petz Mediq Niepubliczny Zakład Opieki ZdrowotnejLegionowo11325
1583Caolin Sp. z o.o.Opoczno1145
1584Wodociąg Marecki Sp. z o.o.Marki1164
1585Elektro-Plast Tadeusz Czachorowski sp.j.Nasielsk11148
1586Bos Automotive Products Polska Sp. z o.o.Tychy11302
1587BAUMIT Sp. z o.o.Wrocław11465
1588Odlewnia Silum Sp. z o.o.Opojowice1114
1589Tarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.Tarnobrzeg1148
1590Miejskie Wodociągi i Kanalizacja - Sp. z o.o.Piła1152
1591Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Centrum Sp. z o.o.Nowy Sącz11468
1592Zara Home Polska Sp. z o.o.Warszawa1150
1593Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe Certech Jan Kuca, Jerzy Motyka sp.j.Niedomice11442
1594Kaczkan Zakład Produkcji Drzewnej Józef Kaczkan sp.j.Klonowy Dwór11479
1595CLOVIN S.A.Czyżew11379
1596Modernhatch Sp. z o.o. sp.k.Magnuszowice11142
1597Gfm Rusztowania K. Sitek, M. Warszawski, J. Sitek sp.j.Grabów nad Prosną11183
1598Uniwersytet Przyrodniczy w LublinieLublin11236
1599Promobil Fleet Sp. z o.o.Poznań1145
1600Mardi Sp. z o.o.Biskupiec11183
1601Zambrowskie Ciepłownictwo i Wodociągi Sp. z o.o.Zambrów1160
1602Mecalit Polska Sp. z o.o.Łódź1133
1603Retech Sp. z o.o.Mielec1194
1604ARCESE POLSKA Sp. z o.o.Będzin1126
1605Strzeblowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.Sobótka11160
1606PKP INFORMATYKA Sp. z o.o.Warszawa1160
1607Trumpf Huettinger Sp. z o.o.Zielonka112228
1608Detal-Met Sp. z o.o.Pikutkowo1118
1609Berotu Sp. z o.o.Glinno11415
1610MCC Poznań Sp. z o.o.Swadzim11151
1611Tom Sp. z o.o.Szczecin11182
1612Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Sierakowice1119
1613ONNINEN Sp. z o.o.Warszawa11176
1614Geberit Ozorków Sp. z o.o.Ozorków11375
1615Remondis Sanitech Poznań Sp. z o.o.Poznań11136
1616Janipol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k.Janikowo11213
1617Fortum Network Płock Sp. z o.o.Wrocław1185
1618Mochnik Sp. z o.o. sp.k.Opole11152
1619BAXTER Polska Sp. z o.o.Warszawa11188
1620Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej S.A.Wrocław11125
1621Piecki Sp. z o.o.Warszawa11302
1622Ciech Cargo Sp. z o.o.Inowrocław1144
1623Górecki Sp. z o.o.Kęty1155
1624Transhurt Sp. z o.o.Lublin11182
1625P.P.H.U. BETA Kopacz PawełWąwał11230
1626Deutsche Leasing Polska S.A.Warszawa11130
1627Euro Doner Poland Sp. z o.o.Zduny11236
1628Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. Prof. Dr Stanisława Popowskiego w OlsztynieOlsztyn1184
1629Q4glass Jankowiak i Wspólnicy sp.k.Koszalin11221
1630Flsmidth Maag Gear Sp. z o.o.Elbląg11269
1631Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Skarżysko-Kamienna1144
1632Skamol Polska Sp. z o.o.Opole11105
1633Synevo Sp. z o.o.Warszawa1128
1634Tesko Steel Sp. z o.o.Rybnik11307
1635Wach we Frampolu Sp. z o.o.Biłgoraj1111
1636Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Larix Sp. z o.o.Lubliniec11265
1637Mirjan 24 Sp. z o.o.Łęka Mroczeńska11443
1638SGL Graphite Solutions Polska Sp. z o.o.Nowy Sącz1192
1639Hansa S.A.Kielce11158
1640Polskie Nieruchomości Sp. z o.o.Warszawa11106
1641Małopolskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o.o.Kraków1136
1642Dachser Sp. z o.o.Sosnowiec11893
1643Fiuka Polska Sp. z o.o.Komorniki1143
1644Gll Hana Private Real Estate Poznań Sp. z o.o.Warszawa112097
1645Kapica Sp. z o.o. sp.k.Zawadzkie11446
1646PBI Mining Services Sp. z o.o.Sandomierz11270
1647Randstad Polska Sp. z o.o.Warszawa11509
1648Regnars Sp. z o.o.Zielona Góra1124
1649Bialski Owoc Sp. z o.o.Biała Rawska1157
1650Gonvarri Polska Sp. z o.o.Września11534
1651SSE Polska sp. z o.o.Rogów Sobócki11124
1652GEORG UTZ Sp. z o.o.Kąty Wrocławskie1136
16533M Service Center Emea Sp. z o.o.Wrocław11138
1654SVZ Tomaszów Sp. z o.o.Tomaszów Lubelski11179
1655Billennium S.A.Warszawa11261
1656Lucchini Poland Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki11165
1657Antex II Sp. z o.o.Lubycza Królewska11212
1658ABP POLAND Sp. z o.o.Pniewy11335
1659Poliamid Plastics S.C.Kłodzko1149
1660Tomtom Polska Sp. z o.o.Łódź11161
1661Aircom Automotive Sp. z o.o. sp.k.Pietrzykowice1139
1662Oysho Polska Sp. z o.o.Warszawa1169
1663Grupa Producentów Rolnych Zboża Wielkopolskie Sp. z o.o.Pleszówka11149
1664Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w OświęcimiuOświęcim1110
1665Fabryka Papieru Kaczory Sp. z o.o.Kaczory11301
1666Instanta Sp. z o.o.Żory111189
1667Akademia Pomorska w SłupskuSłupsk1154
1668Omega Transport Sp. z o.o.Poraj1176
1669Proxmus Sp. z o.o. sp.k.Elbląg1142
1670Watis Sp. z o.o.Strzałkowo11506
1671Śremskie Wodociągi Sp. z o.o.Śrem1130
1672AE Group Polska Sp. z o.o.Strzelce Krajeńskie1154
1673Wadowickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Wadowice1159
1674Procter And Gamble Polska Sp. z o.o.Warszawa11573
1675Gll Hana Private Real Estate Wrocław Sp. z o.o.Warszawa102717
1676MAJSTER S.A.Rzeszów10219
1677Vinderen Sp. z o.o.Warszawa10260
1678Maxi Zoo Polska Sp. z o.o.Warszawa1090
1679Biblioteka RaczyńskichPoznań108
1680Ekstraklasa Live Park Sp. z o.o.Warszawa1017
1681NMC Polska Sp. z o.o.Zabrze10271
1682Instytut EnergetykiWarszawa1034
1683Bohamet S.A.Ciele10330
1684Royalpack Sp. z o.o.Słone1056
1685Central Fund of Immovables Sp. z o.o.Łódź10527
1686Stelweld Sp. z o.o.Jelcz-Laskowice10143
1687Alteams Poland Sp. z o.o.Lębork1021
1688Centralny Ośrodek Badania Odmian Roślin UprawnychSłupia Wielka10116
1689Centrum Sztuki Współczesnej - Zamek UjazdowskiWarszawa105
1690Zpc Flis sp.j.Kuranów10219
1691Zehnder Group Bolesławiec - Sp. z o.o.Bolesławiec10123
1692Mleczarnia TUREK Sp. z o.o.Turek1043
1693IMS S.A.Warszawa1073
1694Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Rudzie ŚląskiejRuda Śląska10141
1695Techniplast Sp. z o.o.Skoczów1028
1696Amw Sinevia Sp. z o.o.Nowy Dwór Mazowiecki1098
1697Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Sp. z o.o. w KielcachKielce1037
1698Zakłady Tworzyw Sztucznych Izo-Erg Sp. z o.o.Gliwice1051
1699Eolos East Sp. z o.o.Warszawa1036
1700Franko Sp. z o.o. sp.k.Wrocław108
1701Dakpol Sp. z o.o.Wolsztyn10101
1702Jeżyczki Wind Invest Sp. z o.o.Warszawa10495
1703SWPS Uniwersytet HumanistycznospołecznyWarszawa10469
1704Matex Sp. z o.o.Starczanowo10354
1705Oktan Energy & V/L Service Sp. z o.o.Szczecin10503
1706Auto Group Polska Sp. z o.o.Wrocław10110
1707Maurer Marcin Przedsiębiorstwo Usługowo-Spedycyjne Empol-TransportTylmanowa1032
1708Aquila Brzeg Sp. z o.o.Września10369
1709Granpak Sp. z o.o.Bulowice1049
1710HCL Poland Sp. z o.o.Kraków10303
1711Etisoft Sp. z o.o.Gliwice10272
1712Alpinus Chemia Sp. z o.o.Solec Kujawski10195
1713Johnson Matthey Battery Systems Sp. z o.o.Gliwice10436
1714Chodzeń Sp. z o.o. sp.k.Piaseczno10205
1715Telmex Sp. z o.o.Białystok10532
1716DO & CO Poland Sp. z o.o.Warszawa10198
1717Stary Jarosław Wind Invest Sp. z o.o.Warszawa10156
1718Reynaers Aluminium Sp. z o.o.Piaseczno10137
1719Arka Sp. z o.o. sp.k.Woskrzenice Duże1020
1720Przedsiębiorstwo Usługowo-Eksportowe Zentex Sp. z o.o.Kalisz1085
1721Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Nowym SączuNowy Sącz1025
1722Ampol - Merol Sp. z o.o.Wąbrzeźno10384
1723NOVA TRADING S.A.Toruń10489
1724Budromost - Starachowice Sp. z o.o.Wąchock10282
1725Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w SiedlcachSiedlce1067
1726Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.Zabrze1027
1727Daltrans Henryk Dalaszyński sp.j.Kościan1046
1728Firma Handlowa Mag-Ferum Andrzej i Krzysztof Pietrzak sp.j.Nowy Sącz1071
1729Serwach Sp. z o.o. sp.k.Goleniów10114
1730Ggt Solutions S.A.Studzienice10143
1731Tasomix Sp. z o.o.Biskupice Ołoboczne10289
1732TPA Sp. z o.o.Pruszków1071
1733Akademia Morska w SzczecinieSzczecin1065
1734Instytut KolejnictwaWarszawa10138
1735Grupa Interia.Pl Sp. z o.o. sp.k.Kraków10410
1736Medicofarma S.A.Warszawa10143
1737Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.Sieradz1020
1738Zakład Farmaceutyczny AMARA Sp. z o.o.Kraków10114
1739Cyfrowa Foto Sp. z o.o.Zaczernie10102
1740Medicus Sp. z o.o.Wrocław1028
1741Metalpol Węgierska Górka Sp. z o.o.Węgierska Górka1064
1742Standard Chartered Global Business Services Sp. z o.o.Warszawa10318
1743FIRMA WIELOBRANŻOWA ILTRANS JAN ILNICKIOśno Lubuskie1075
1744BIAZET S.A.Białystok10246
1745Jacek Nogaj P.H.U.P. DAJANOOpatówek1088
1746Usługi Dla Górnictwa Sp. z o.o.Częstochowa10105
1747Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol - Car Sp. z o.o.Poznań1057
1748Toruńskie Zakłady Graficzne Zapolex Sp. z o.o.Toruń10103
1749Mal-Pol Zakład Poligraficzny Sp. z o.o. sp.k.Olesin10113
1750HL Display Gliwice Sp. z o.o.Gliwice10231
1751OMG Poland Sp. z o.o.Bielsko-Biała1012
1752Bros Sp. z o.o.Poznań101793
1753Refinitiv Poland Sp. z o.o.Warszawa10185
1754Sonova Audiological Care Polska Sp. z o.o.Łódź1043
1755Styrobud B.T.K. Radomscy sp.j.Trzeboś10329
1756Nac Sp. z o.o.Raszyn10120
1757Bud-Dróg Usługi Budowy i Modernizacji Dróg Łagosz sp.j.Przyborów10109
1758Wind Invest Sp. z o.o.Warszawa10514
1759ENGIE EC Słupsk Sp. z o.o.Słupsk10199
1760Agrana Fruit Polska Sp. z o.o.Ławy1093
1761Berry Superfos Poznań Sp. z o.o.Poznań10153
1762Romb S.A.Złotów1089
1763Akomex Sp. z o.o.Starogard Gdański10413
1764Allflex Polska Sp. z o.o.Psary Małe10125
1765Dino Południe Sp. z o.o.Krotoszyn10197
1766Sabre Polska Sp. z o.o.Kraków10507
1767PPG Industries Poland Sp. z o.o.Gliwice1082
1768Kelvion Machine Cooling Sp. z o.o.Świebodzice10260
1769Sękpol Jan Kowal sp.j.Gręboszów10207
1770Woobotech Poland Sp. z o.o.Żory1065
1771Bmi Braas Sp. z o.o.Opole10413
1772Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o.Poznań10107
1773Metrans (Polonia) Sp. z o.o.Warszawa10280
1774Schmidt Polska Sp. z o.o.Walendów1061
1775SEDAR S.A.Międzyrzec Podlaski10132
1776Natur Produkt Pharma Sp. z o.o.Ostrów Mazowiecka10477
1777Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w SiedlcachSiedlce1020
1778SGS POLSKA Sp. z o.o.Warszawa10271
1779FORTEC Sp. z o.o.Strykowo10260
1780Krakowska Akademia im. A. Frycza ModrzewskiegoKraków10137
1781Krat-Met Dariusz, Przemysław i Helena Szymaniuk sp.j.Kobylnica10355
1782Wtórpol Sp. z o.o.Skarżysko-Kamienna10714
1783Atlas Poland Sp. z o.o.Rumia1041
1784Specjalistyczny Szpital Im. E. Szczeklika w TarnowieTarnów1064
1785Piekarnia Sambor Sp. z o.o. sp.k.Tczew1049
1786Wodociągi Dębickie Sp. z o.o.Dębica1024
1787Bestem Sp. z o.o.Dąbrówka Wielkopolska1098
1788Kea Ibb Sp. z o.o.Wrocław1056
1789Zakład Wodociągów Kanalizacji i Usług Komunalnych Sp. z o.o.Świebodzin1024
1790Jacobs Douwe Egberts Pl Sp. z o.o.Warszawa10357
1791Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Szczecinie Sp. z o.o.Szczecin10357
1792Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Szczecin10324
1793Maksimum Sp. z o.o. Holding S.K.A.Katowice10704
1794Hyundai Motor Poland Sp. z o.o.Warszawa10271
1795Atlantic Sp. z o.o.Lulemino10272
1796Poland Smelting Technologies POLST Sp. z o.o.Wałbrzych1095
1797Temared Sp. z o.o.Świdnik10175
1798CONSORFRUT POLSKA Sp. z o.o.Kraków10112
1799Regionalne Centrum Krwiodawstwa i KrwiolecznictwaPoznań10432
1800Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. L. SchilleraŁódź1081
1801Mardom Pro Sp. z o.o. sp.k.Lipniki Stare1028
1802Konstruktion Sp. z o.o.Skawina10126
1803NORLYS Sp. z o.o.Nowy Sącz10163
1804Tektura Opakowania Papier S.A.Tychy10251
1805Transportowy Dozór TechnicznyWarszawa10159
1806STO Sp. z o.o.Warszawa10168
1807Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Nowym Tomyślu Sp. z o.o.Nowy Tomyśl1037
1808Zakłady Mięsne H.A.M. Cichoń i Wspólnicy sp.j.Radzionków10262
1809SPM Poland Sp. z o.o.Tychy10163
1810Nowak Okucia Meblowe Sp. z o.o. sp.k.Olszowa10184
1811SCHINDLER POLSKA Sp. z o.o.Warszawa10643
1812IPB Polska Sp. z o.o.Oświęcim1087
1813KONECKIE ZAKŁADY ODLEWNICZE S.A.Końskie1049
1814Emsur Polska Sp. z o.o.Józefów10161
1815Destylacje Polskie Sp. z o.o.Oborniki10205
1816Remondis Kraków Sp. z o.o.Kraków10250
1817Zakład Produkcji Automatyki Sieciowej S.A.Przygórze10284
1818Aluron Sp. z o.o.Zawiercie1064
1819Elektrociepłownia Mielec Sp. z o.o.Mielec10120
1820Zakład Separacji Popiołów Siekierki Sp. z o.o.Warszawa1032
1821SCANIA Production Słupsk S.A.Słupsk10117
1822Rosewind Investments Sp. z o.o.Warszawa10723
1823Uniwersytet Technologiczno - PrzyrodniczyBydgoszcz10390
1824Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki1051
1825Przedsiębiorstwo Jasta Sp. z o.o. sp.k.Danielów10162
1826Voestalpine High Performance Metals Polska Sp. z o.o.Dziekanów Polski1092
1827Brunswick Marine In Poland Sp. z o.o.Warszawa10965
1828ARGE Nieruchomości Sp. z o.o.Kraków10483
1829PKP Energetyka Obsługa Sp. z o.o.Warszawa101111
1830Gfl Sp. z o.o.Zdunowo10211
1831Sunco Nieruchomości Karim sp.j.Łódź1093
1832Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Plastimet Sp. z o.o.Ełk10121
1833Spółka Komunalna Dorzecze Białej Sp. z o.o.Tuchów10100
1834PROCAM POLSKA Sp. z o.o.Gdańsk10662
1835Fabryka Mebli Benix Kaczorowscy Sp. z o.o.Mroczeń10352
1836Flexopack Polska Sp. z o.o.Tragamin1073
1837SIEGENIA - AUBI Sp. z o.o.Kluczbork10400
1838P.P.H.U. Wanda Bogusław MaziarzRybnik10124
1839Livingstone Sp. z o.o.Warszawa1036
1840August Faller Sp. z o.o.Łódź10118
1841Lazur - Spółdzielczy Związek Grup Producentów RolnychNowe Skalmierzyce1098
1842Kleib Sp. z o.o.Pikutkowo10111
1843Tanquid Polska Sp. z o.o.Radzionków10418
1844SAFILIN Sp. z o.o.Miłakowo1087
1845Fbserwis Kamieńsk Sp. z o.o.Kamieńsk10934
1846Hoffmann Transport Sp. z o.o.Janikowo10102
1847Centrum Nauki KopernikWarszawa1026
1848Phup Gniezno Szeszycki sp.k.Gniezno10333
1849W.P.S. - Sp. z o.o.Zagórz10190
1850Al Piekarnia-Cukiernia Sp. z o.o. sp.k.Karwia10227
1851Mondi Dorohusk Sp. z o.o.Brzeźno1085
1852BLEJKAN S.A.Szczecin10218
1853Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Awex Sp. z o.o.Kościuszków10439
1854Gt Group Tomaszek Sp. z o.o.Łańcut10487
1855Jula Poland Sp. z o.o.Warszawa1057
1856A&A Marketing Sp. z o.o. Holding sp.k.Łódź1052
1857Zespół Opieki ZdrowotnejNysa1020
1858Prezero Service Północ Sp. z o.o.Gdańsk1050
1859ONTEX POLSKA Sp. z o.o.Radomsko10380
1860Nowak Transport Benedykt NowakRadzionków1047
1861John Cotton Europe Sp. z o.o.Szczawno-Zdrój918
1862Bemo Motors Sp. z o.o.Poznań9461
1863ORAS Olesno Sp. z o.o.Olesno9115
1864PGNiG Technologie S.A.Krosno9352
1865Bedmet Sp. z o.o. sp.k.Opole932
1866Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w OpocznieOpoczno960
1867Krex Sp. z o.o.Bielsk Podlaski922
1868Fristom Sp. z o.o. sp.k.Sicienko9328
1869Kuchnie Świata S.A.Warszawa948
1870Homag Polska Sp. z o.o.Środa Wielkopolska9484
1871Radiometer Solutions Sp. z o.o.Stargard9166
1872Selt Sp. z o.o.Opole9242
1873Diehl Metering Sp. z o.o.Bażanowice9134
1874EFFECTOR S.A.Włoszczowa9122
1875Quickpack Polska Sp. z o.o.Jędrzejów9142
1876Seito Polska Sp. z o.o.Toruń9148
1877Bukowsko Wind Energy Sp. z o.o.Janki9167
1878Drukarnia Pozkal Sp. z o.o. sp.k.Inowrocław931
1879Zakład Konstrukcji Spawanych Ferrum S.A.Katowice9116
1880Mondelez International Rd&Q Sp. z o.o.Bielany Wrocławskie9138
1881E.G.O. Polska Sp. z o.o.Łódź933
1882Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Wolimex Eugeniusz WojakLimanowa9122
1883Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Wart-MilkSieradz972
1884Uniwersytet Ekonomiczny we WrocławiuWrocław9298
1885NOMET Sp. z o.o.Toruń9164
1886BENDA - LUTZ SKAWINA Sp. z o.o.Skawina9322
1887Firma Transportowo-Handlowa Stanisław BojdoNiwka9217
1888Wala Sp. z o.o.Wilkowice9277
1889Totalenergies Marketing Polska Sp. z o.o.Warszawa91136
1890Staoil Sp. z o.o.Kosów Lacki956
1891Dasko Logistics Sp. z o.o.Niepruszewo910
1892IMMOMOK Sp. z o.o.Warszawa9294
1893Rawicka Fabryka Wyposażenia Wagonów RAWAG Sp. z o.o.Rawicz9339
1894BUDIZOL Sp. z o.o. S.K.A.Włocławek928
1895Werfen Polska Sp. z o.o.Warszawa935
1896Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zduńskiej Woli Sp. z o.o.Zduńska Wola934
1897Mikroma Polska S.A.Września9149
1898Zakład Gospodarki Komunalnej Bolesław Sp. z o.o.Bolesław9192
1899Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Białystok9187
1900Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.Sobuczyna972
1901C.L.A. - Invest Sp. z o.o.Wrocław9238
1902MBL POLAND Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski928
1903Gab-Trans Józef GaberSuwałki934
1904GT Poland Sp. z o.o.Skoczów9103
1905Selvita Services Sp. z o.o.Kraków9193
1906Kościerskie Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Unibud Sp. z o.o.Wielki Klincz9369
1907Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej S.A.Żary962
1908Rosner Wagenpark Und Immobilien Sp. z o.o.Zielona Góra916
1909BIOMERIEUX POLSKA Sp. z o.o.Warszawa9114
1910OLYMPUS POLSKA Sp. z o.o.Warszawa9262
1911Shim-Pol A.M.Borzymowski E.Borzymowska-Reszka, A.Reszka sp.j.Izabelin9206
1912Dariusz KrasońŁódź988
1913Sam 34 Marek Theus sp.j.Gdańsk9122
1914Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A.Bytom932
1915Wrocławskie Zakłady Zielarskie HERBAPOL S.A.Wrocław9331
1916Żagańskie Wodociągi I Kanalizacje Sp. z o.o.Żagań945
1917Morawiec Nieruchomości Sp. z o.o.Walce917
1918Ogrodowa - Inwestycje Sp. z o.o.Warszawa9177
1919Wulkan S.A.Częstochowa955
1920Tpu Transport i Logistyka Sp. z o.o. sp.k.Pikutkowo950
1921Kelvion Sp. z o.o.Opole984
1922Wojskowe Zakłady Uzbrojenia S.A.Grudziądz9329
1923Mucha sp.j.Łyski9129
1924Akzo Nobel Decorative Paints Sp. z o.o.Warszawa9144
1925MADAMA Sp. z o.o.Golczewo954
1926POLIPAK Sp. z o.o.Środa Wielkopolska9285
1927An-Mar Bluj Tandos Sp. z o.o. sp.k.Komorów971
1928Coig S.A.Katowice9212
1929Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Mark'S Sp. z o.o.Prusak9194
1930VIVID GAMES S.A.Bydgoszcz949
1931Bydgoski Park Przemysłowo-Technologiczny Sp. z o.o.Bydgoszcz982
1932YKK POLAND Sp. z o.o.Pogorzałki968
1933ASG Poland S.A.Pruszków9142
1934Arp Leasing Sp. z o.o.Warszawa9100
1935Opoltrans - Sp. z o.o.Opole91142
1936Miejskie Zakłady Komunalne Sp. z o.o.Kostrzyn nad Odrą943
1937Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji STAR-WIK Sp. z o.o.Starogard Gdański929
1938PROMAG S.A.Poznań9463
1939Ece Projektmanagement Polska - Sp. z o.o.Warszawa9422
1940Axium Sp. z o.o. sp.k.Warszawa934
1941Imn Sp. z o.o.Wrocław989
1942Immogdańsk Sp. z o.o.Gdańsk9112
1943Hurtownia Motoryzacyjna Gordon Sp. z o.o.Zamość9277
1944Fabryka Maszyn i Urządzeń Omag Sp. z o.o.Brzezinka942
1945Bioproten Sp. z o.o.Brzeźno9265
1946Remondis Gliwice Sp. z o.o.Gliwice9114
1947Lellek Gliwice Sp. z o.o.Gliwice9180
1948Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Mostowych Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski9275
1949Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Komorniki Sp. z o.o.Komorniki980
1950ALSO Polska Sp. z o.o.Warszawa9923
1951New Yorker Polska Sp. z o.o.Poznań91724
1952Pge Ekoserwis S.A.Wrocław9177
1953Marcopol Sp. z o.o. Producent ŚrubChwaszczyno9304
1954Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w WarszawieWarszawa952
1955Crisp Malt Sp. z o.o.Bydgoszcz9244
1956Maxam Polska Sp. z o.o.Duninów966
1957Przedsiębiorstwo Metali Nieżelaznych Bobrek sp.j. Krzysztof i Paweł Kleszcz, Bronisław KoźbiałBobrek9173
1958Adamus S.A.Warszawa954
1959Zakład Komunalny Sp. z o.o.Opole974
1960Olewnik Sp. z o.o.Drobin9169
1961Ovopol Sp. z o.o.Nowa Sól9102
1962The British School Sp. z o.o.Warszawa9387
1963Vital Sp. z o.o.Ostaszewo964
1964Ats Logistics Sp. z o.o.Borek Wielkopolski9234
1965AT & T Global Network Services Polska Sp. z o.o.Warszawa914
1966GAMET S.A.Toruń973
1967Leitz-Polska Sp. z o.o.Radomsko945
1968Innvigo Sp. z o.o.Warszawa9287
1969SWISSPOR POLSKA Sp. z o.o.Chrzanów9181
1970Zakład Utylizacji Odpadów Clean City Sp. z o.o.Mnichy9568
1971Eltrim Kable Sp. z o.o.Uzdowo937
1972Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A.Luboń9385
1973AMHIL EUROPA Sp. z o.o.Kartoszyno992
1974Firma Rogala Sp. z o.o.Bobowa9124
1975Dedal Sp. z o.o. sp.k.Dzierżoniów962
1976Torus Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk91032
1977EACC Sp. z o.o.Jabłonowo9161
1978Eip S.A.Warszawa913
1979Fabryka Mebli PIASKI Henryk KaczorowskiŁęka Opatowska9391
1980Uniwersytet Pedagogiczny Im.komisji Edukacji Narodowej w KrakowieKraków9287
1981ABM Greiffenberger Polska Sp. z o.o.Lublin931
1982Wiśniewska Wok Group sp.k.Warszawa994
1983Spółdzielnia Mieszkaniowa ZAZAMCZEWłocławek971
1984Sandra J.Zalewski i Spółka sp.j.Pogorzelica9251
1985Zakład Przerobu Złomu Złomex S.A.Kraków971
1986Fabryka Mebli Meblosiek Sp. z o.o.Kolonia Osiek960
1987Almar Transport Spedycja Sp. z o.o.Gostyń980
1988Zakład Inżynieryjno-Budowlany Sp. z o.o. sp.k.Zgierz938
1989NETRIX S.A.Lublin972
1990Pebek Sp. z o.o.Świdnica921
1991Kurt Konig Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o.Gdańsk911
1992Złotowskie Przedsiębiorstwo Ogrodnicze Sp. z o.o.Święta946
1993Signify Poland Bielsko Sp. z o.o.Bielsko-Biała996
1994Metchem Sp. z o.o.Wadowice9161
1995LT Precision Poland Sp. z o.o.Siechnice9282
1996Sigma-Li Wiejacha Fuchs sp.j.Goleszów9338
1997Bik - Projekt Sp. z o.o.Łomża9201
1998Zelan Sp. z o.o.Nakło nad Notecią962
1999Teatr Wielki w ŁodziŁódź98
2000Hodowla i Ubój Indyka Bodama Sp. z o.o.Sława9102
2001Polmlek Grudziądz Sp. z o.o.Grudziądz9260
2002Abb Business Services Sp. z o.o.Warszawa9428
2003Frac Detal Sp. z o.o.Rzeszów963
2004Hydromechanika Sp. z o.o. sp.k.Piaskowiec9314
2005Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o.Warszawa91103
2006Tasta Armatura Sp. z o.o.Stalowa Wola9212
2007GRODNO SPÓŁKA AKCYJNAMichałów-Grabina9191
2008Carolina Car Company J. Majdecki, M. Olesiński, P. Sójka sp.j.Warszawa9199
2009Betamed S.A.Katowice9318
2010ANWIS Sp. z o.o.Włocławek9311
2011Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Intercor Sp. z o.o.Zawiercie9246
2012Marani Sp. z o.o.Zabrze949
2013ABBVIE Sp. z o.o.Warszawa9125
2014Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska GarwolinWola Rębkowska947
2015Park Wiatrowy Tolkowiec Sp. z o.o.Warszawa9159
2016Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Mysłowice940
2017Sas Sp. z o.o.Stęszew9172
2018Poltra Sp. z o.o.Stalowa Wola962
2019Mago Mrozowski sp.j.Szczecin926
2020Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-ŻoliborzWarszawa994
2021Malow Sp. z o.o.Suwałki9531
2022Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne Kwidzyn Sp. z o.o.Kwidzyn940
2023Zri Henryk i Rafał Chrobok sp.j.Bojszowy948
2024Altvater Piła Sp. z o.o. w PilePiła9194
2025MFO S.A.Kożuszki-Parcel9579
2026Elwoz Eco Sp. z o.o.Sierakowice9171
2027RUG RIELLO Urządzenia Grzewcze S.A.Warszawa9718
2028Metaltech Sp. z o.o.Czosnów9151
2029Damco Poland Sp. z o.o.Mszczonów951
2030Tece Industrial Sp. z o.o.Pęcz9287
2031RAWIBOX S.A.Rawicz9341
2032EKO-MYŚL Sp. z o.o.Dalsze9521
2033Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Busku - ZdrojuBusko-Zdrój927
2034Fdw Pasze Sp. z o.o.Lasocice985
2035SAT Sp. z o.o.Oława9142
2036Kiel Polska Sp. z o.o.Paproć9172
2037Adros Pasze Sp. z o.o.Dobrzyca9124
2038Exlabesa Extrusion Opole Sp. z o.o.Tułowice9271
2039Ośrodek Hodowli Zarodowej Garzyn Sp. z o.o.Garzyn9121
2040Zakład Maszyn Elektrycznych Emit S.A.Żychlin949
2041Agrise Sp. z o.o.Olkusz948
2042Tranzyt Jan Nowak sp.j.Opole956
2043Wenet Sp. z o.o.Warszawa9254
2044Oceanic S.A.Sopot9474
2045Teatr NarodowyWarszawa973
2046Krupy Wind Invest Sp. z o.o.Warszawa9166
2047Styropmin Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki991
2048Lewiatan - Kielce Sp. z o.o.Kielce9199
2049Przedsiębiorstwo Transportowo Handlowe Dom-Trans Mariusz Lis sp.j.Straszęcin923
2050H.B.Crab sp.j., Stacja Paliw Zając Adam, Bąk Paweł, Piestrak KrzysztofRybnik9488
2051Litwiński Transport - Sprzęt - Budownictwo Sp. z o.o.Tęgoborze929
2052Autowynajem.Eu Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała94
2053Sika Automotive Złotoryja Sp. z o.o.Złotoryja9267
2054Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Dopiewo945
2055Ascensia Diabetes Care Poland Sp. z o.o.Warszawa949
2056Ponzio Polska Sp. z o.o.Cekanowo9686
2057Łańcucki Zakład Komunalny Sp. z o.o.Łańcut929
2058SPIE ELBUD Gdańsk S.A.Gdańsk9158
2059Prof-Met-Kol Sp. z o.o.Warszawa9223
2060Amazon Web Services Poland Sp. z o.o.Warszawa956
2061Top-Fruit Sp. z o.o.Dąbrówka Stara93
2062Radiometer Sp. z o.o.Warszawa9229
2063Epicom Sp. z o.o.Warszawa936
2064Music Tv Sp. z o.o.Warszawa917
2065Merx Polska Sp. z o.o.Wągrowiec910
2066Improdex Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice9107
2067Instytut Chemii Bioorganicznej Polskiej Akademii NaukPoznań9420
2068Agrosimex Sp. z o.o.Goliany9739
2069Edelmann Poland Sp. z o.o.Pruszków997
2070Riela Polska Sp. z o.o.Kartoszyno9639
2071OMV Polska Sp. z o.o.Pruszków933
2072Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.Koszalin969
2073Krause Sp. z o.o.Świdnica9221
2074Blattin Polska Sp. z o.o.Siedlec9175
2075Tgs Przemysław StońRuda Śląska9239
2076United Petfood Polska Sp. z o.o.Biskupice Ołoboczne9483
2077Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Drogowych Kruszbet S.A.Suwałki927
2078Narodowe Muzeum MorskieGdańsk913
2079Car-Master 2 Sp. z o.o. sp.k.Kraków927
2080SSAB Poland Sp. z o.o.Żórawina9436
2081DOMAR Kazimierz DomarackiTatów9335
2082Uniwersytet SzczecińskiSzczecin9120
2083IGLOMEN Sp. z o.o.Kokotów921
2084Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w WałczuWałcz927
2085Carsed Sp. z o.o.Siedlce9288
2086CALITAN Furniture Factory Sp. z o.o.Łęka Opatowska963
2087Zakład Budowy Urządzeń Dźwignicowych Zbud Sp. z o.o.Dąbrowa Tarnowska9110
2088Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.Kąty Wrocławskie970
2089CGFP Sp. z o.o.Wojnowo942
2090Młyny Szczepanki Sp. z o.o.Szczepanki9275
2091TERLAN Sp. z o.o.Poznań9257
2092Wojskowe Centralne Biuro Konstrukcyjno-Technologiczne S.A.Warszawa940
2093CDRL S.A.Pianowo951
2094Vitroterm - Murów S.A.Murów873
2095SZKUNER Sp. z o.o.Władysławowo815
2096BLUE MEDIA S.A.Sopot8347
2097Fud-Men Jarosław Fudała, Lucjan Fudała, Leszek Fudała, Marta Fudała, sp.j.Jaworzno8111
2098Franke Foodservice Systems Poland sp. z o.o.Gdynia8112
2099Taurus Sp. z o.o.Płock820
2100Grupa Sadowniczo-Warzywnicza Złoty Sad Sp. z o.o.Samborzec85
2101Saueressig Polska Sp. z o.o.Tarnowo Podgórne8171
2102Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o.Siedlce8124
2103Lemarpol - Wózki Widłowe Sp. z o.o.Koprki8127
2104Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.Antoniów846
2105Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Południe Sp. z o.o.Warszawa8217
2106NASK S.A.Warszawa8187
2107Zakład Mechaniki Maszyn Bukpol Łagodziński sp.j.Bukowiec879
2108Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Żary827
2109Instytut Biochemii i Biofizyki PANWarszawa8127
2110Suszarnia Warzyw Jaworski sp.j.Bramki8148
2111Mws Sp. z o.o.Tychy8848
2112Forbet - Marek MałeckiTarnobrzeg823
2113SIGMA S.A.Barak850
2114Beckmann Volmer Technology Sp. z o.o.Żukowo833
2115Dahrén Poland Sp. z o.o.Czechowice-Dziedzice839
2116Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Kęty868
2117Spartank Sp. z o.o.Wrocław85
2118Ars Medical Sp. z o.o.Piła877
2119Algas Sp. z o.o. sp.k.Sosnowiec838
2120Ekoinstal Holding Sp. z o.o. sp.k.Katowice887
2121Felgenhauer Material Handling Sp. z o.o. sp.k.Wrocław8125
2122Zmm Maxpol Sp. z o.o.Rzeszów868
2123Mz Forma Marciniak i Wspólnicy sp.j.Łódź835
2124Dolby Poland Sp. z o.o.Wrocław8153
2125Ikea Purchasing Services Poland Sp. z o.o.Warszawa8137
2126Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Wifama-Prexer Sp. z o.o.Łódź817
2127Jestic J.K. Cykowiak S.M. Cykowiak sp.j.Krąplewo871
2128Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Kutno821
2129Auto Fus Group sp.j.Warszawa867
2130PPHU VISSCHER - CARAVELLE POLAND Sp. z o.o.Grudziądz8187
2131Qurate Retail Group Global Business Services Sp. z o.o.Kraków872
2132Segromet Sp. z o.o.Sokołów Podlaski844
2133Biblioteka ŚląskaKatowice847
2134Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.Hajnówka816
2135Xl-Tape-International Sp. z o.o.Kielce8993
2136Saatbau Polska Sp. z o.o.Środa Śląska8169
2137Talmex Sp. z o.o.Jaworzno862
2138LEANN STAŃCZYK S.A.Słupsk851
2139Grupa Olx Sp. z o.o.Poznań85324
2140KROSS S.A.Przasnysz8237
2141RENAULT POLSKA Sp. z o.o.Warszawa8170
2142Polipol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k.Chojnice8418
2143Spedycja Polska-Spedcont Sp. z o.o.Łódź8112
2144Novago Żnin Sp. z o.o.Wawrzynki8134
2145Stacja Paliw Szarkowicz SILO-TRANS SZARKOWICZ Paweł SzarkowiczKoszyce Małe868
2146BERTANI POLAND Sp. z o.o.Bieruń8137
2147Firma Budowlano-Handlowo-Usługowa Modehpolmo Sp. z o.o.Szczecin860
2148Tiger Warsaw Sp. z o.o.Warszawa824
2149Eccowood Sp. z o.o.Katowice861
2150Maszoński Logistic Sp. z o.o. sp.k.Sulęcin8416
2151EGIS POLSKA Sp. z o.o.Warszawa863
2152Nadmorskie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Gdańsk8105
2153Regulus Sp. z o.o.Warszawa831
2154FRANKE POLSKA Sp. z o.o.Sękocin Nowy8189
2155PSI Spółdzielczy Producent SprężynSiedlce8145
2156Uniwersytet OpolskiOpole8413
2157Impel Business Solutions Sp. z o.o.Wrocław88
2158Młyny Kapka Sp. z o.o.Tarnogród878
2159Amplus Sp. z o.o.Niegardów8224
2160Kolej Gondolowa Jaworzyna Krynicka S.A.Krynica-Zdrój853
2161Instalbud Janosz Sp. z o.o.Pszczyna8345
2162Fabryka Przyczep Niewiadów Sp. z o.o.Warszawa8296
2163Aspöck Automotive Polska Sp. z o.o.Ligota Dolna84
2164Kopalnia Surowców Mineralnych Byczeń sp.j. Kazimierz Rupiński i Ireneusz MachyniaByczeń8166
2165Tekra Sp. z o.o.Gubin8166
2166Ekoenergetyka - Polska S.A.Zielona Góra8187
2167Waldrex Sp. z o.o. sp.k.Mielec825
2168Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Mik Piosik sp.j.Nowy Tomyśl8396
2169MID Ocean Logistics Poland Sp. z o.o.Ruda Śląska8102
2170Park Wodny Bania S.A.Białka Tatrzańska8398
2171PLATAN GROUP Sp. z o.o.Warszawa811
2172RADWAG Wagi Elektroniczne Witold LewandowskiRadom8231
2173Kospan Sp. z o.o. sp.k.Ciasna8145
2174MERIDA Sp. z o.o.Wrocław8536
2175Metal Team Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów8181
2176Scania Real Estate Polska Sp. z o.o.Stara Wieś8155
2177BMF Polska Sp. z o.o.Leżajsk889
2178Hako Polska Sp. z o.o.Kraków872
2179Magellan Aerospace (Polska) Sp. z o.o.Mielec8201
2180PROPART Sp. z o.o.Mianowice877
2181Dringenberg Polska Sp. z o.o.Żagań8104
2182Overis Łukasik S.J.Łuków840
2183Przedsiębiorstwo-Handlowo-Usługowo-Przetwórcze Metal Plast Sp. z o.o. sp.k.Świebodzice871
2184Auto Idea Sp. z o.o.Białystok8221
2185OPAKOFARB Zakład Produkcji Opakowań Sp. z o.o.Włocławek867
2186ABS Bonifer Polska Sp. z o.o.Brzeg860
2187ULENBERG Mirosław UlenbergGłówczyce8159
2188Wmw Marek Pestilenz i Wojciech Pestilenz sp.j.Parszczyce8199
2189Ł. Karwala sp.k.Szarlejka8247
2190Mudeung Electronics Poland Sp. z o.o.Chodzież883
2191Frigo Logistics Sp. z o.o.Żnin8212
2192Zakład Usługowo-Handlowy Bogdan Burian Sp. z o.o.Jaworze848
2193Ctl Maczki-Bór S.A.Sosnowiec8176
2194Eco-Abc Sp. z o.o.Bełchatów8734
2195Nowy Szpital Sp. z o.o.Szczecin871
2196NRC Sp. z o.o.Brody8229
2197Direx Ireneusz i Dorota Prudzyńscy sp.j.Sulejówek886
2198Raw-Pol Stefański S.K.A.Julianów81036
2199TADEUSZ SELZER SELT Sun Protection SystemsOpole8162
2200MSD Polska Sp. z o.o.Warszawa8131
2201Poligrafia Janusz Nowak Sp. z o.o.Wysogotowo815
2202SILTEC Sp. z o.o.Pruszków8283
2203Działalność Rolnicza Dariusz KrywultBielsko-Biała8274
2204USTRONIANKA Sp. z o.o.Ustroń8140
2205Bifix Wojciech Piasecki sp.j.Górki Małe833
2206Polbud-Pomorze Sp. z o.o.Łącko883
2207Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Banimex Sp. z o.o.Będzin824
2208Firma Handlowo Usługowa Nekopol Józef NećTomaszów Lubelski845
2209Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.Piekary Śląskie833
2210Qt Swiss Engineering Sp. z o.o.Gliwice817
2211Ecolift Sp. z o.o.Białystok812
2212Daruma Sp. z o.o.Łódź8177
2213CEDAT Sp. z o.o.Gdańsk897
2214HSV Polska Sp. z o.o.Łódź8353
2215Sarantis Polska S.A.Piaseczno8591
2216Rauschert Sp. z o.o. sp.k.Mysłakowice874
2217Vesta Polska Sp. z o.o.Kopytów8172
2218Galicja Sp. z o.o.Brzeźnica8293
2219Ośrodek Hodowli Zarodowej w Kamieńcu Ząbkowickim Sp. z o.o.Kamieniec Ząbkowicki855
2220Chomar Sp. z o.o.Pietrzykowice8233
2221Wojskowy Instytut Łączności Im. Prof. Dr. Hab. Janusza Groszkowskiego Państwowy Instytut BadawczyZegrze Południowe839
2222H. Cegielski - Fabryka Pojazdów Szynowych Sp. z o.o.Poznań8379
2223Ak Sp. z o.o.Komorniki8192
2224Bloober Team S.A.Kraków8192
2225Rejs Sp. z o.o.Rypin8318
2226Zakład Wodociągów i Kanalizacji Wod-Kan Sp. z o.o.Mokra Prawa831
2227Polcat Trans Sp. z o.o.Płaza840
2228Suwalskie Kopalnie Surowców Mineralnych Sp. z o.o.Suwałki899
2229Jeremias Sp. z o.o.Gniezno8265
2230Bmg Goworowski Sp. z o.o.Gdynia898
2231Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny Im. Kazimierza Pułaskiego w RadomiuRadom8368
2232Polska Sieć Handlowa Nasz Sklep S.A.Warszawa8289
2233Mine Master Sp. z o.o.Wilków8163
2234Miejsko-Przemysłowa Oczyszczalnia Ścieków Sp. z o.o.Oświęcim8240
2235Chl Cash Management Sp. z o.o.Warszawa8201
2236Amplus Logistic Sp. z o.o.Prandocin-Iły834
2237Hensfort Sp. z o.o.Przemyśl8192
2238Golden sp. z o.o.Góra Kalwaria813
2239Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Dolina Baryczy - Sp. z o.o.Milicz839
2240Promonotes Sp. z o.o.Suchy Las860
2241Wodociągi i Kanalizacja Krzeszowice Sp. z o.o.Krzeszowice865
2242Arriva RP Sp. z o.o.Toruń8178
2243Eurobeef Sp. z o.o.Koło8248
2244LEKS Sp. z o.o.Sulęcin820
2245Towarzystwo Budownictwa Społecznego Warszawa Północ Sp. z o.o.Warszawa8110
2246Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Fast Sp. z o.o.Zielona Góra887
2247Florentyna Sp. z o.o.Korzkwy8249
2248EFL Finance S.A.Wrocław8770
2249Fogo Sp. z o.o.Wilkowice8158
2250Trakcja System Sp. z o.o.Wrocław8439
2251Zakład Doskonalenia Zawodowego w KielcachKielce851
2252Armacell Poland Sp. z o.o.Środa Śląska8154
2253Głogowski Szpital Powiatowy Sp. z o.o.Głogów843
2254EKO-VIT Sp. z o.o.Łódź8363
2255Polmostrów Sp. z o.o.Wysocko Wielkie8383
2256Zakład Przetwórstwa Mięsnego Sława Sp. z o.o.Sława8114
2257Bm Recykling Sp. z o.o.Andrychów8274
2258Namar Nawrocki sp.k.Żagań8118
2259Leasing Rbb Sp. z o.o. sp.k.Jarocin8135
2260Comforteo Węgłowski i Stryjakiewicz sp.k.Opatów8698
2261Lindstrom Sp. z o.o.Warszawa810
2262Fresenius Medical Care Polska - S.A.Poznań8869
2263MOTYL S.J. Zakład Przetwórstwa Owoców i WarzywRokiciny-Kolonia835
2264Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w BrzeskuBrzesko810
2265Motorol Automotive Sp. z o.o.Kraków82024
2266Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe Grotrans B & B Groeger sp.j.Łany828
2267Lactima Sp. z o.o.Morąg8215
2268Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. w KaliszuKalisz898
2269Kopalnie Porfiru i Diabazu Sp. z o.o.Krzeszowice8219
2270Intelligent Logistic Solutions Sp. z o.o.Łódź881
2271Firma Handlowo-Usługowa SOBIK Leszek SobikBielsko-Biała8456
2272Jiffy Packaging Sp. z o.o.Gliwice8284
2273Hydro Inwestycje Sp. z o.o.Warszawa8108
2274Hilfiger Stores sp. z o.o.Warszawa862
2275LYRECO POLSKA S.A.Sokołów862
2276Ver Ls-36 Sp. z o.o.Gdańsk835
2277Stolarz - Lempert sp.k.Marianka Mroczeńska8687
2278Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Inowrocławiu - Sp. z o.o.Inowrocław832
2279Andre Abrasive Articles Sp. z o.o. sp.k.Koło887
2280Stol-Tap Sp. z o.o.Rabowice8172
2281Ista Shared Services Polska Sp. z o.o.Gliwice8159
2282Przedsiębiorstwo Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki CARBOAUTOMATYKA S.A.Tychy8292
2283Włodan Sp. z o.o. sp.k.Porszewice834
2284Alspaw Group Sp. z o.o. sp.k.Ostrów Wielkopolski889
2285Protech Sp. z o.o.Zator8363
2286Wodociągowo-Ciepłownicza Sp. z o.o. Cowik w BartoszycachBartoszyce810
2287Bikkoplast Sp. z o.o.Wrocław823
2288Spółdzielnia Mieszkaniowa ŚWITEłk869
2289Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Giżycko833
2290Geotronics Dystrybucja Sp. z o.o.Kraków839
2291Mikronika Sp. z o.o.Poznań8107
2292Zakłady Farmaceutyczne COLFARM S.A.Mielec880
2293Metalkas S.A.Bydgoszcz8170
2294FLEXIDER POLAND Sp. z o.o.Bieruń845
2295Mckinsey Emea Shared Services Sp. z o.o.Poznań8131
2296Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Tczew822
2297Sun-Sad Sp. z o.o.Nowe Grobice89
2298Dnv Poland Sp. z o.o.Gdynia8373
2299BSK RETURN S.A.Zawiercie8142
2300Fabryka Opakowań Foliowych Rossoplast D. i R. Rossochaccy sp.j.Lidzbark Warmiński8238
2301Ulenberg Sp. z o.o.Główczyce854
2302Black & Decker Limited Bvba Sp. z o.o. Oddział w PolsceWarszawa852
2303Gugała Invest sp.j.Turkowy856
2304Agromex Wojciech i Jacek Fraszka sp.j.Marzenin8113
2305Generator Produkcja Opole Sp. z o.o.Opole879
2306Moneygram Poland Sp. z o.o.Warszawa892
2307SFW Energia Sp. z o.o.Gliwice8139
2308Cykoria S.A.Wierzchosławice848
2309Grupa Cargo Sp. z o.o. sp.k.Jaworzno812
2310Rumet Wacław Rudzik i Wspólnicy sp.j.Ostrołęka860
2311Enf Sp. z o.o.Rzeszów841
2312CLAR SYSTEM S.A.Poznań8323
2313FOLIAREX Sp. z o.o.Słubice8561
2314BOSTON SCIENTIFIC POLSKA Sp. z o.o.Warszawa850
2315Hadepol Flexo Sp. z o.o.Rypin8105
2316Cbre Gws Sp. z o.o.Warszawa853
2317Ls Asmet Sp. z o.o. S.K.A.Reguły8188
2318P.H.U. LOKOMOTIV Bronisław PlataPodegrodzie854
2319Spółdzielnia Mleczarska MAZOWSZEChorzele890
2320FA Krosno S.A.Warszawa819
2321System-Drob P. i W. Łosiowscy, B. Rojowicz sp.j.Lubomierz8107
2322Wojewódzki Specjalistyczny Zespół Neuropsychiatryczny Im. Św. JadwigiOpole815
2323Zarmen Fpa Sp. z o.o.Warszawa881
2324Ferrpol Bracia Matuszewscy Sp. z o.o.Sierakowo862
2325Tomaszowskie Kopalnie Surowców Mineralnych Biała Góra Sp. z o.o.Smardzewice8163
2326SECURITAS SERVICES Sp. z o.o.Warszawa8108
2327Chem Trans Logistic Haldex S.A.Sosnowiec885
2328Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.Siemiatycze818
2329Speed Sp. z o.o.Gdynia819
2330Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Jarosławiu Sp. z o.o.Jarosław827
2331Nationale-Nederlanden Usługi Finansowe Sp. z o.o.Warszawa856
2332Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Transportowe Trans-Plus Robert Słomka, Izabela Słomka sp.k.Tomaszów Mazowiecki8153
2333Bromex Sp. z o.o.Wola Wiązowa8133
2334Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Nowych Syntez ChemicznychPuławy893
2335Iwaniccy Sp. z o.o. sp.k.Gubin8189
2336Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Gorzowie Wielkopolskim Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski841
2337Frito Lay Poland Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki8625
2338Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne Agromix Sp. z o.o.Rojęczyn8180
2339Promedica Care Sp. z o.o.Warszawa8333
2340Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Meblohand Leonard BraunJankowy815
2341Pricewaterhousecoopers Service Delivery Center Poland Sp. z o.o.Warszawa8192
2342Global Motion Sp. z o.o.Kraków826
2343Crystal - Sp. z o.o.Toruń878
2344Prografix Sp. z o.o.Dębica8272
2345Piekarnia Warmińska M.Ławrukajtis-Klimkowska M.Ławrukajtis sp.j.Braniewo884
2346Przedsiębiorstwo Gospodarowania Odpadami w Płocku Sp. z o.o.Płock894
2347Selena Marketing International Sp. z o.o.Wrocław8205
2348Grupa 3 Druk Sp. z o.o.Kraków8202
2349Embe Press Sp. z o.o.Lublin88
2350Budtor Bestwina Sp. z o.o. sp.k.Bestwina8178
2351Rzeźnictwo Zyguła Zbąszynek Sp. z o.o. sp.k.Zbąszynek894
2352Eco-Progres Sp. z o.o.Ełk881
2353Filati Mirosław Kubiak S.K.A.Opiesin8883
2354MDH Sp. z o.o.Łódź836
2355Grodcono Sp. z o.o.Grodków87
2356Sty Ropian Plus Sp. z o.o.Czarne Dolne8105
2357DRUK - INTRO S.A.Inowrocław8106
2358Invest-Rem Sp. z o.o.Mogilno8296
2359British American Tobacco Polska Trading Sp. z o.o.Warszawa8973
2360Holding-Zremb Gorzów S.A.Gorzów Wielkopolski8185
2361AB Bechcicki Sp. z o.o.Wrocław848
2362Maco Productions Polonia Sp. z o.o.Wrocław8155
2363Imex Poland Sp. z o.o.Brzesko836
2364Kil Poland Sp. z o.o.Warszawa883
2365Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w HajnówceHajnówka8104
2366Cieszyńskie Zakłady Kartoniarskie S.A.Cieszyn825
2367DSS RECYKLING Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza8104
2368Genexo Sp. z o.o.Warszawa8148
2369Eba Sp. z o.o.Krosno864
2370Wydawnictwo Bauer Sp. z o.o. S.J.Warszawa81966
2371Uniwersytet Ekonomiczny w PoznaniuPoznań8181
2372Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bydgoszczy Sp. z o.o.Bydgoszcz824
2373Cloudferro Sp. z o.o.Warszawa8231
2374Bialchem Group Sp. z o.o.Białystok8148
2375Muzeum Pałacu Króla Jana III w WilanowieWarszawa8112
2376Remondis Glass Recycling Polska Sp. z o.o.Piła8214
2377Oman Sp. z o.o.Racibórz843
2378Macsped Sp. z o.o. sp.k.Szczecin846
2379El-Box Kraszewski sp.k.Konotopa8111
2380Fagioli Polska Sp. z o.o.Warszawa838
2381Abbvie Polska Sp. z o.o.Warszawa8145
2382Zakład Usługowo-Handlowy Trak-Pol Helena i Adam Gałka sp.j.Sidzina8106
2383Enamor Sp. z o.o.Gdynia862
2384W&A Michałowscy S. J.Kieszek7102
2385Polish Logistic Platform Sp. z o.o.Szczecin734
2386Spedycja Pawbud Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój729
2387Wytwórnia Pasz LIRA Sp. z o.o.Krzywiń744
2388Minimaxx Sofa Sp. z o.o.Oborniki7135
2389GPEC System Sp. z o.o.Gdańsk7103
2390Ferma Drobiu Bartosz LipowczykRawicz7202
2391Solor Bioenergy Polska S.A.Chojnice716
2392Europejskie Centrum SolidarnościGdańsk72
2393Wielkopolski Indyk Sp. z o.o.Bolesławiec736
2394Średzka Spółdzielnia Mleczarska JanaŚroda Wielkopolska714
2395Gdańskie Usługi Komunalne Sp. z o.o.Gdańsk716
2396Przedsiębiorstwo ROL-RYŻ Sp. z o.o.Gdynia7477
2397Maldrobud Sp. z o.o. sp.k.Myślibórz7564
2398ELEKTROMONTAŻ RZESZÓW S.A.Rzeszów782
2399KROT INVEST KR INŻYNIERIA Sp. z o.o. S.K.A.Krotoszyn71410
2400Verizon Polska Sp. z o.o.Warszawa730
2401Zacisze S.A.Warszawa7154
2402Chopin Telewizja Kablowa Sp. z o.o.Wejherowo724
2403Seris Konsalnet Ochrona Sp. z o.o.Warszawa7267
2404Centrum Kompleksowej Rehabilitacji Sp. z o.o.Konstancin-Jeziorna790
2405Elbląski Szpital Specjalistyczny z Przychodnią Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w ElbląguElbląg764
2406Makarony Babuni Ryszard KaczorowskiRudniki7288
2407AJW Wardex Sp. z o.o.Słupno766
2408Natalii Sp. z o.o.Rokietnica736
2409Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot Sp. z o.o.Starowa Góra7357
2410Terra Recycling Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki7129
2411PROFIX Sp. z o.o.Warszawa7547
2412Arkadiusz Mika Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe DOMAXBoronów7415
2413Akademia Obrony NarodowejWarszawa7183
2414VITA POLYMERS POLAND Sp. z o.o.Brzeg Dolny7590
2415Przedsiębiorstwo Produkcji Betonów Prefbet Sp. z o.o.Śniadowo7139
2416Polcab N. Gamoń sp.j.Rybnik7136
2417TROUW NUTRITION POLSKA Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki7254
2418LINDAB Sp. z o.o.Wieruchów7466
2419S&T Poland Sp. z o.o.Warszawa7567
2420Opax Sp. z o.o. sp.k.Przytkowice782
2421Colgate-Palmolive (Poland) Sp. z o.o.Warszawa7451
2422Śląskie Centrum Logistyki S.A.Gliwice775
2423Międzygminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Ekowik Sp. z o.o.Władysławowo750
2424KACZMAREK ELECTRIC S.A.Wolsztyn754
2425Nagel Polska Sp. z o.o.Komorniki7368
2426Agroterm Sp. z o.o.Ostrowiec734
2427Rymatex Sp. z o.o.Rymanów7221
2428Inter Parts Sp. z o.o.Stawiguda7176
2429Platige Image S.A.Warszawa761
2430Atlas Copco Polska Sp. z o.o.Warszawa7175
2431Centrum Medyczne Damiana Holding Sp. z o.o.Warszawa769
2432Fonbud S.A. - sp.k.Wrocław7104
2433Norwood Sp. z o.o.Rusocin7250
2434Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Eko-Mazury Sp. z o.o.Siedliska724
2435Tevex Logistics Sp. z o.o.Grodzisk Wielkopolski741
2436P.U.H.T. Młynpol Ryszard StalmachWyszków7101
2437Zmk-Delikates Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski757
2438Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Warszawa Wola - ŚródmieścieWarszawa752
2439Spółdzielnia Obrotu Towarowego Przemysłu MleczarskiegoBiałystok7363
2440Spółka Komunalna Żukowo Sp. z o.o.Żukowo782
2441Koesters i Meyer Sp. z o.o.Malanów7145
2442Teekanne Polska Sp. z o.o.Kokotów719
2443Grupa LEW S.A.Częstochowa734
2444Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.Goleniów724
2445Sibelco Poland Sp. z o.o.Bukowno7141
2446Olsza Olbrysz sp.j.Warszawa7177
2447Vetoquinol Biowet Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski7357
2448Pro-San M. Jagiełka i M. Wiszniewski sp.j.Kołobrzeg753
2449Politechnika KoszalińskaKoszalin7133
2450Eurocash Serwis Sp. z o.o.Komorniki7644
2451Vidok Sp. z o.o.Rudna Mała749
2452Texen Poland Sp. z o.o.Mielec766
2453Uni-Masz H.M.Juszczuk sp.j.Panieńszczyzna734
2454Marko-Kolor sp.j. S.Derędowski, A.DerędowskaŁódź771
2455TEKNOS Sp. z o.o.Warszawa7174
2456Trino Sp. z o.o.Kraków773
2457Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Partner sp.j. Adam i Grażyna WiącekMińsk Mazowiecki7392
2458Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o.Balin7163
2459Piekarnio-Cukiernia-Delikatesy Ryszard Steskal sp.j.Jabłonka7183
2460Staco Polska Sp. z o.o.Niepołomice7144
2461Społem Powszechna Spółdzielnia SpożywcówKielce737
2462Instytut Chemii Fizycznej PANWarszawa7118
2463Glaspo Sp. z o.o.Wrocław729
2464Aunde Poland Sp. z o.o.Łódź7173
2465Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o. w CiechanowieCiechanów745
2466VICIM POLAND - Sp. z o.o.Toruń797
2467Eco Ekologiczne Centrum Odzysku Sp. z o.o.Pieszyce7174
2468SOLBET KOLBUSZOWA S.A.Kolbuszowa7181
2469Ml Sp. z o.o.Gronowo Górne7154
2470JARPAK Zakład Produkcji Opakowań z Tektury Sp. z o.o.Paczków7146
2471Fruktus Agros Nova Sp. z o.o. sp.k.Wąsosz Dolny7196
2472Mabau Polska Sp. z o.o.Szymanów726
2473Zmb Capital Sp. z o.o.Ustroń7338
2474Redge Technologies Sp. z o.o.Warszawa795
2475Nowe Techniki Medyczne Szpital Specjalistyczny Imienia Świętej Rodziny Sp. z o.o.Rudna Mała779
2476Neoprofil sp.j. Rafał Herzyk, Adam ProkopBielsko-Biała7496
2477Kraśnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Kraśnik729
2478Perfectdoor Sp. z o.o.Kunów789
2479Miejskie Przedsiębiorstwo Infrastruktury Kos-Eko Sp. z o.o.Kościerzyna727
2480PHILIPS POLSKA Sp. z o.o.Warszawa748
2481Gran Sp. z o.o.Głobino752
2482Urządzenia i Konstrukcje S.A.Żory725
2483Hörmann-Polska Sp. z o.o.Komorniki742
2484INTAR Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski762
2485Zakład Przetwórstwa Rolniczego Sp. z o.o. Sp.k.Kalisz783
2486Plastan Kacprzyk Sp. z o.o. sp.k.Stanisławów7381
2487Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Ząbkach Sp. z o.o.Ząbki797
2488Hydrosolar Sp. z o.o. Małopolska sp.k.Modlniczka7430
2489Farma Redło Sp. z o.o.Redło728
2490IHS Global Sp. z o.o.Gdańsk7147
2491Metro Properties Real Estate Management Sp. z o.o.Warszawa751
2492Zakłady Farmaceutyczne UNIA Spółdzielnia PracyWarszawa7134
2493Kotar Sp. z o.o.Wołów7232
2494Pomorsko Mazurska Hodowla Ziemniaka Sp. z o.o.Strzekęcino797
2495Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-Spożywczego S.A.Wrocław7108
2496Armeton Polska Produkcja Wyrobów z Betonu, Metalu i Plastiku Sp. z o.o.Stanowice712
2497Intop Warszawa Sp. z o.o.Warszawa7573
2498Bagietka Marek JackowskiKostrzyn nad Odrą763
2499Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w WolsztynieBerzyna735
2500Iq Pl Sp. z o.o.Gdańsk751
2501Poli-Eco Tworzywa Sztuczne Sp. z o.o.Żary789
2502Wialan Langer i Wiatr sp.j.Tarnów7358
2503Pol-Strautmann Sp. z o.o.Lwówek735
2504Energoutil Sp. z o.o.Nowa Wieś Ełcka776
2505Knauf Jaworzno III Sp. z o.o.Jaworzno7219
2506Dig-Net Sp. z o.o. sp.k.Mroczeń7298
2507Marilyn Sp. z o.o. - sp.k.Łódź790
2508Szpital Specjalistyczny Pro-Familia Tomasz Łoziński sp.k.Rzeszów7173
2509Zakład Techniki Próżniowej Tepro S.A.Koszalin723
2510Tm Palbor-Service Borek sp.j.Wyszków710
2511Greengrow Sp. z o.o.Wikrowo716
2512Ochrona Juwentus Sp. z o.o.Warszawa7242
2513Majami Sp. z o.o. sp.k.Bełchatów760
2514Transport Ciężarowy Mariusz KulczykGdańsk736
2515Alga Radom Sp. z o.o.Radom76
2516Zakład Produkcji Kruszywa Czarna Sp. z o.o. sp.k.Równia724
2517Gom Owczarek sp.k.Gomunice729
2518Jawo Sp. z o.o.Częstochowa7122
2519Soboń Sp. z o.o. sp.k.Łopuszno785
2520B&W Usługi Ogólnobudowlane Bożena DzidkowskaPruszcz Gdański767
2521Termo Organika Sp. z o.o.Kraków7479
2522Tubes International Sp. z o.o.Poznań743
2523Zakład Usług Komunalnych w Warce Sp. z o.o.Warka723
2524Jupiter Bach Polska Sp. z o.o.Trzeszczyn737
2525Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Gostyniu Sp. z o.o.Gostyń728
2526ZORINA Sp. z o.o.Kutno780
2527Izopanel Sp. z o.o.Gdańsk7102
2528AEBI SCHMIDT POLSKA Sp. z o.o.Kielce7113
2529Politech Sp. z o.o.Osielsko737
2530Malinowe Hotele Sp. z o.o.Solec-Zdrój767
2531TLC Sp. z o.o.Gorlice7182
2532Cgs Drukarnia Sp. z o.o.Mrowino77
2533Kadex Ag Sp. z o.o. sp.k.Radom7131
2534Domax Sp. z o.o.Łężyce7268
2535Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ost Sped Sp. z o.o.Gądki727
2536Edge Network Services Limited Sp. z o.o. Oddział w PolsceWarszawa711
2537Mep Industrial Centre Warsaw Sp. z o.o.Warszawa754
2538Wodociągi Kościańskie Sp. z o.o.Kościan710
2539Centralny Ośrodek InformatykiWarszawa7154
2540Błażej Kostrzewa GalabetonTomaszów745
2541Schneider Electric Polska Sp. z o.o.Warszawa7465
2542Kopalnia i Zakład Przeróbczy Piasków Szklarskich Osiecznica Sp. z o.o.Osiecznica7335
2543Viterra Silos Sp. z o.o.Elbląg765
2544Asprod S.A.Szczecin740
2545ECOLAB Sp. z o.o.Kraków727
2546Zakłady Produkcyjne B-D S.A.Zawiercie7181
2547Głuchowski Group Sp. z o.o.Nowosielec738
2548Firma Inter-Bud-Pol Jarosław SzczepanekOstrołęka7201
2549Machnik Sp. z o.o.Stary Sącz778
2550Opera KrakowskaKraków734
2551Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Katowice7230
2552Securitas Polska Sp. z o.o.Warszawa772
2553Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Corimp Sp. z o.o.Bydgoszcz761
2554Metaltech Cynkownia Sp. z o.o.Płońsk730
2555Anga Uszczelnienia Mechaniczne Sp. z o.o.Kozy730
2556P.V.Prefabet Kluczbork S.A.Kluczbork7297
2557Nhg Sp. z o.o.Słupsk759
2558INWEMER SYSTEM Sp. z o.o.Warszawa7131
2559Muzeum Zamkowe w MalborkuMalbork725
2560Ziko Apteka Sp. z o.o.Kraków7114
2561KOMPOZYTY Sp. z o.o.Stanowice7276
2562Pupil Foods Sp. z o.o.Nowe Skalmierzyce769
2563Buszrem S.A.Piotrków Trybunalski788
2564Pgd Polska Sp. z o.o.Poznań7128
2565Oxylion S.A.Poznań737
2566Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o.Gdańsk7109
2567EY Global Services (Poland) Sp. z o.o.Wrocław7170
2568Kalisz R.E. & S. Sp. z o.o.Wrocław787
2569Eco Kutno Sp. z o.o.Kutno749
2570Silvan Sp. z o.o.Jaśki792
2571Res-Gastro M.Gaweł sp.k.Kolbuszowa777
2572Drink ID Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski7112
2573Nadmorskie Elektrownie Wiatrowe Darżyno Sp. z o.o.Gdańsk7104
2574Steripack Medical Poland Sp. z o.o.Łęg7359
2575Superbet Kempisty S.J.Zakrze7117
2576Terez Performance Polymers Sp. z o.o.Głogów Małopolski736
2577Cinkciarz.Pl Sp. z o.o.Zielona Góra7209
2578Leviat Sp. z o.o.Kalisz7126
2579Ceramika Tubądzin Sp. z o.o.Tubądzin7151
2580Biogal Sp. z o.o.Boleszyn722
2581Eurowind Polska I Sp. z o.o.Dąbrowa724
2582Producent Drzwi Barański sp.j. Ignacy Barański i Zbigniew BarańskiBabięty Wielkie771
2583VP Polska Sp. z o.o.Żagań764
2584MARKOS Sp. z o.o.Głobino7118
2585Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o.Gdańsk7264
2586Korporacja Radex S.A.Warszawa728
2587Seris Konsalnet Holding S.A.Warszawa7472
2588ORACLE POLSKA Sp. z o.o.Warszawa7269
2589Główny Instytut GórnictwaKatowice768
2590GAŁA MEBLE Sp. z o.o.Twardogóra7464
2591Albor Sp. z o.o. sp.k.Wałcz777
2592WARTER S.J.Warszawa7254
2593PPO Przedsiębiorstwo PaństwoweStrzelce Opolskie7111
2594SARPI Dąbrowa Górnicza Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza7349
2595Przedsiębiorstwo Produkcyjno Górnicze Row-Jas Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój792
2596Vicar Management Sp. z o.o.Warszawa7131
2597FORBUILD S.A.Końskie7106
2598Fortaco Jl Sp. z o.o.Janów Lubelski760
2599Agaris Poland Sp. z o.o.Pasłęk7133
2600Impact Clean Power Technology S.A.Warszawa7179
2601AVON COSMETICS POLSKA Sp. z o.o.Warszawa7298
2602Ferma Drobiu Andrzej ŚliwińskiRadzanów752
2603Mochtoys sp.j.-A.Moch, K.MochOtwock7130
2604Miejski Zakład Usług Komunalnych Sp. z o.o.Wałbrzych75
2605Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.Zamość773
2606Remondis Warmia-Mazury Sp. z o.o.Olsztyn732
2607Raitech Sp. z o.o.Brzoza7113
2608Totalbud S.A.Warszawa7218
2609Wagon Service Ostróda Sp. z o.o.Ostróda773
2610Dartomeks Lichnerowicz sp.j.Rudno728
2611Atf Sp. z o.o. sp.k.Chojnica7484
2612Fugor Sp. z o.o.Krotoszyn730
2613MK Sp. z o.o.Kadłubia7157
2614Ostrowski Zakład Ciepłowniczy S.A.Ostrów Wielkopolski789
2615PHP BAGIETKA Sp. z o.o.Chojnice7102
2616Ślusarstwo Usługowe Hajduk Sp. z o.o. sp.k.Gorzów Wielkopolski7126
2617Sanit-Trans Sp. z o.o.Międzyrzecze Górne7159
2618Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Dolny Śląsk sp.k.Stanowice7448
2619SOLID SECURITY Sp. z o.o.Warszawa7557
2620Przedsiębiorstwo Drogowe Kontrakt Sp. z o.o.Krosno Odrzańskie713
2621Xerox Polska Sp. z o.o.Warszawa776
2622Produkcja Artykułów z Tworzyw Sztucznych Aplex Sp. z o.o. Zakład Pracy ChronionejBydgoszcz797
2623Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o.Warszawa7858
2624Mtb Sp. z o.o.Sulechów761
2625Międzygminne Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o.Toniszewo716
2626Saz Sp. z o.o.Rzeszotary7335
2627Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy Im. Bł. Marty WieckiejBochnia716
2628Sime Polska Sp. z o.o.Sochaczew773
2629Treko Laser Sp. z o.o.Skawina789
2630Alas Utex Sp. z o.o.Tworków765
2631Firma Produkcyjno-Handlowo-Usługowa Armakan -Pvc Kiebus KrzysztofOleśnica775
2632Polkemic Sp. z o.o.Rzeszów7211
2633Zakłady Mięsne PEKPOL OSTROŁĘKA S.A.Ławy770
2634ELFA Manufacturing Poland Sp. z o.o.Koszalin799
2635Andros Polska Sp. z o.o.Lublin7197
2636Pw Krystian Sp. z o.o.Przysucha7100
2637Spaas Candles Poland Sp. z o.o.Stargard775
2638Podlaskie Gorzelnie Surwin Sp. z o.o.Suchowola7156
2639Północnoatlantycka Organizacja Producentów Sp. z o.o.Warszawa738
2640Fadome Sp. z o.o. sp.k.Złotniki7235
2641Rail-Mil Sp. z o.o.Warszawa7930
2642GRELAVI S.A.Olsztyn740
2643Bps Grzybowska 81 Sp. z o.o.Warszawa779
2644C. Hartwig Gdynia S.A.Gdynia710
2645DROBUD S.A. Przedsiębiorstwo Robót DrogowychGolina7162
2646F.H.U. Trójka Stanisław TurekWęgorzyno721
2647Gloverville Investments Sp. z o.o.Warszawa7148
2648Drewtur Sp. z o.o.Słodków7215
2649Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Oświęcim734
2650Cuk Ubezpieczenia Sp. z o.o.Toruń7192
2651Sec Region Sp. z o.o.Szczecin755
2652Fabryka Mebli BALMA S.A.Tarnowo Podgórne735
2653Tatra Spring Polska Sp. z o.o.Garwolin7520
2654Ec Engineering Sp. z o.o.Kraków7130
2655Wolw-Pol Sp. z o.o.Warszawa7287
2656Bravilor Bonamat Sp. z o.o.Białystok757
2657Wis W.Dzik, S.Dzik sp.j.Iława7110
2658Salinex Sp. z o.o.Piechcin751
2659Wodociągi Siemianowickie Aqua- Sprint Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie741
2660Międzygminne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Tarnowskie Góry774
2661Stalmax Sp. z o.o.Wadowice Górne753
2662Gpk Głogów Sp. z o.o.Głogów731
2663Aldo Leszek Długołęcki i Andrzej Długołęcki S.K.A.Surowe7151
2664Zpc Milanówek Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki7127
2665Teamtechnik Production Technology Sp. z o.o.Skawina783
2666UNIRUBBER Sp. z o.o.Węgliniec7139
2667Danuta i Ryszard Czach Sp. z o.o.Rzeszów777
2668Klimas Sp. z o.o.Kuźnica Kiedrzyńska7203
2669Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o.Radzymin741
2670Tieto Poland Sp. z o.o.Szczecin7199
2671Altrans Koczerski I, Kobierecki Z., Miloch A., Sarzyński P. sp.j.Oleśnica711
2672Awenta E.W.A. Chomka sp.j.Stojadła7570
2673Mirwal Mirosław Pryc, Waldemar Pryc sp.j.Łódź775
2674Iqvia Commercial Sp. z o.o.Warszawa7152
2675Dinopol Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski774
2676Bruk Sp. z o.o.Czyżowice7147
2677Grupa Gaik Sp. z o.o.Witalówka75
2678Pompbet Sp. z o.o.Domaniew725
2679Szpital Powiatowy w LimanowejLimanowa782
2680Zakład Innowacyjny Technik Energetycznych Promat Sp. z o.o.Dobrzewino725
2681Onnera Poland Sp. z o.o.Palmiry743
2682Filharmonia Łódzka im. Artura RubinsteinaŁódź76
2683Euro-Eko Sp. z o.o.Mielec747
2684Wizja V Sp. z o.o.Łódź7106
2685Hodowla Zarodowa Zwierząt Żołędnica Sp. z o.o.Żołędnica794
2686Bielinex-Beton Sp. z o.o.Szczecin726
2687Wenet Group S.A.Warszawa7292
2688Diagnosis S.A.Białystok7191
2689Hkscan Poland Sp. z o.o.Świnoujście7199
2690Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.Toruń735
2691Effector Sp. z o.o.Warszawa7177
2692WALKI EKOPAK S.A.Jatne778
2693Sivantos Sp. z o.o.Poznań764
2694Firma Zaopatrzenia Korner Sp. z o.o.Strzałków744
2695Szpital Powiatowy Im. Dr Tytusa Chałubińskiego w ZakopanemZakopane733
2696Columbus Energy S.A.Kraków71202
2697Wędlinka Sp. z o.o. sp.k.Dobrydział7140
2698RYWAL-RHC Sp. z o.o.Warszawa7401
2699FERRO S.A.Skawina71286
2700Termet S.A.Świebodzice7149
2701Ciech Pianki Sp. z o.o.Bydgoszcz7412
2702Arcom Sp. z o.o.Rzezawa776
2703Astrazeneca Pharma Poland Sp. z o.o.Warszawa7985
2704Taifun Real Sp. z o.o.Warszawa736
2705East Mushrooms Sp. z o.o.Szańków736
2706INŻYNIERIA RZESZÓW S.A.Rzeszów7387
2707St. Majewski Sp. z o.o.Pruszków782
2708Groupon Shared Services Poland Sp. z o.o.Warszawa757
2709Drimer Sp. z o.o. sp.k.Toruń7133
2710Przedsiębiorstwo Wodociągów I Kanalizacji Sp. z o.o.Morąg730
2711Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Drogowych w Rzeszowie Sp. z o.o.Rzeszów7105
2712Kulczyk FoundationWarszawa739
2713Meble Stolar Sp. z o.o. sp.k.Jankowy7143
2714KFM-FURNITURE Sp. z o.o.Kolbuszowa774
2715Zakłady Mięsne Viando Sp. z o.o. sp.k.Radojewice722
2716Ravi Sp. z o.o.Brzeźnica6299
2717Agrocentrum Sp. z o.o.Kolno661
2718PARK-M Sp. z o.o.Stary Sącz676
2719Przedsiębiorstwo Komunalne Pegimek Sp. z o.o.Świdnik631
2720Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.Chodzież632
2721Studio Interfilm Sp. z o.o.Warszawa690
2722Fritz Hansen Production Sp. z o.o.Rawicz614
2723Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych Obrum Sp. z o.o.Gliwice677
2724Euroterm TGS Sp. z o.o.Przemyśl693
2725Infrastruktura Niepołomice Sp. z o.o.Niepołomice642
2726Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Ekoterm Sp. z o.o.Żywiec69
2727ABW Superbruk Sp. z o.o.Hryniewicze6147
2728Respect Energy Wind Wicko Sp. z o.o.Warszawa651
2729Combros Orzechowscy sp.j.Kraków690
2730Pegas Grupa Sp. z o.o.Promna658
2731Dentons Business Services Emea Sp. z o.o.Warszawa654
2732Zakład Gospodarki Odpadami Komunalnymi Sp. z o.o.Rzędów66
2733Varimed Sp. z o.o.Wrocław634
2734Memo Sp. z o.o.Tychy614
2735F&R Lupus Sp. z o.o. sp.k.Kraków626
2736Interfiber Sp. z o.o.Lipka682
2737Lenko S.A.Wilkowice623
2738Bech Packaging Sp. z o.o.Nowy Tomyśl6103
2739Fansuld Sp. z o.o.Końskie679
2740Rado Sp. z o.o.Ławnica6175
2741Polmlek Raciąż Sp. z o.o.Raciąż6238
2742Insprada - Radaś i Radaś sp.j.Kalisz64
2743Cri-Val Polska Sp. z o.o.Łęg659
2744Poprawa P.S.A.Bierzów6293
2745Piotruś Pan Sp. z o.o. sp.k.Przemyśl6223
2746BFF Polska S.A.Łódź6670
2747Adecon Sp. z o.o.Dębe6141
2748Dewon Sp. z o.o.Jarnołtówek649
2749Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej - Szpital Im. Dr J.Dietla w Krynicy-ZdrojuKrynica-Zdrój66
2750TLC Rental Sp. z o.o.Sokołów617
2751Pzom Strach Sp. z o.o. sp.k.Konopiska6485
2752Krakowskie Pogotowie RatunkoweKraków629
2753Browar Amber Sp. z o.o. sp.k.Bielkówko6191
2754Konsorcjum Mięsne Okrasa. Grupa Południe Sp. z o.o.Katowice656
2755Electris Sp. z o.o. sp.k.Białka6165
2756Sgt Sp. z o.o.Katowice6150
2757Teatr WybrzeżeGdańsk621
2758PGNiG Termika Energetyka Rozproszona Sp. z o.o.Wrocław635
2759Muller-Die Lila Logistik Polska Sp. z o.o.Gliwice617
2760Politechnika OpolskaOpole6146
2761Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o.o. w Nowym Dworze GdańskimNowy Dwór Gdański632
2762Imbex Robert Grzegorz Kobierecki i Wspólnicy sp.j.Brzozów A633
2763Uzdrowisko Ustka Sp. z o.o.Ustka670
2764Elektrociepłownia Zduńska Wola Sp. z o.o.Zduńska Wola618
2765Pesa Mińsk Mazowiecki S.A.Mińsk Mazowiecki6417
2766Miejskie Przedsiębiorstwo Realizacji Inwestycji Sp. z o.o.Warszawa6137
2767Grodziskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Grodzisku WielkopolskimGrodzisk Wielkopolski650
2768Centrum Logistyczne Gryf Sp. z o.o.Szczecin620
2769Llentab Sp. z o.o.Gdańsk6300
2770CHESPA Sp. z o.o.Chorula6187
2771Motorpol Wrocław Sp. z o.o.Wrocław699
2772Softserve Poland Sp. z o.o.Wrocław698
2773Ubojnia Drobiu Gosz Sp. z o.o.Sierakowice659
2774Remondis Tarnowskie Góry Sp. z o.o.Tarnowskie Góry633
2775Przedsiębiorstwo Wodociągowo-Kanalizacyjne Płonia Sp. z o.o.Barlinek640
2776Codognotto Polska Sp. z o.o.Łódź655
2777Boekestijn Transport Sp. z o.o.Żerniki6112
2778Gispro S.A.Szczecin659
2779Gwda Sp. z o.o.Piła631
2780Centrum Diagnostyczno Terapeutyczne Medicus Sp. z o.o.Lubin6111
2781Meblik Sp. z o.o.Topole615
2782Śląska Fabryka Okien Kns Krzysztof Mędrala Norbert Cyran sp.j.Wodzisław Śląski658
2783MM Systemy Sp. z o.o.Kąty Opolskie682
2784Severt Polska Sp. z o.o.Gorlice632
2785Nostrada PL Sp. z o.o.Warszawa688
2786Mastermedia Cioczek i Wójciak sp.j.Lublin61394
2787Wawrosz sp.j.Bielsko-Biała631
2788Zamel Sp. z o.o.Pszczyna6247
2789Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Wik Sp. z o.o.Pruszcz Gdański637
2790Ekoenergia Silesia S.A.Katowice678
2791Polskie Elektrownie Wiatrowe Sp. z o.o.Warszawa638
2792Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Akpo Cegiełkowski Niedzielska sp.j.Laski658
2793TRIBAG S.A.Siewierz626
2794Rekin Jan Mozolewski i Wspólnicy sp.j.Białystok6136
2795SMT Scharf Polska Sp. z o.o.Tychy636
2796Schwarte Group Sp. z o.o.Olsztyn6117
2797Regionalne Centrum Zdrowia Sp. z o.o.Lubin650
2798Universal Transport Polska Sp. z o.o.Batorowo628
2799Grupowa Oczyszczalnia Ścieków Sp. z o.o.Kutno618
2800Śląska Sieć Metropolitalna Sp. z o.o.Gliwice618
2801Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.Kraków6211
2802Istra Sp. z o.o.Paproć666
2803Sim Gdynia Holding Sp. z o.o. sp.k.Chwaszczyno650
2804Bogusław Zwierzchowski Centralny Ośrodek Szkoleń TezaurusChorzów6201
2805MENTOR S.A.Toruń657
2806Alma Alpinex Sp. z o.o.Kielce6179
2807Trumpf Polska Sp. z o.o. sp.k.Warszawa6409
2808Zakład Gospodarki Popiołami Sp. z o.o.Małogoszcz627
2809Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.Nadarzyn682
2810Wiwax Sp. z o.o.Płock6104
2811Dancoal Sp. z o.o.Łozienica650
2812Alstal Grupa Budowlana Sp. z o.o. sp.k.Bydgoszcz6394
2813Renex Regina Jędrych, Tomasz Jędrych i Wspólnicy - sp.j.Bydgoszcz6172
2814Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w WyszkowieWyszków640
2815Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Strzelin630
2816Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Łęczna Sp. z o.o.Łęczna620
2817Iryd Sp. z o.o.Niedrzwica6129
2818Hotel Hamilton Dobosz sp.k.Świnoujście6145
2819Bronisław Gwiździel Transport Krajowy i MiędzynarodowyChojnice693
2820F5 Networks Poland Sp. z o.o.Warszawa649
2821Tapflo Sp. z o.o.Tczew6194
2822Itm Baza Poznańska Sp. z o.o.Swadzim662
2823ZEELANDIA Sp. z o.o.Tarnowo Podgórne6169
2824Gospodarstwo Rolne Zima DarosławZałom671
2825KWS LOCHOW POLSKA Sp. z o.o.Kondratowice6235
2826POSNET POLSKA S.A.Warszawa6948
2827Zakłady Porcelany Elektrotechnicznej ZAPEL S.A.Boguchwała672
2828Fabryka Plastików KWIDZYN Sp. z o.o.Kwidzyn6286
2829Famag E.M. Krzyżaniak sp.j.Poniec6119
2830Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Zielona Góra6118
2831Sew-Eurodrive Polska Sp. z o.o.Łódź6392
2832Drukarnia Jasło Kosiba sp.j.Jasło610
2833GGG Sp. z o.o.Radom6146
2834Sklepy Avita Sp. z o.o.Kraków63
2835Muller Technik Koszalin Sp. z o.o.Koszalin696
2836Polmos Bielsko-Biała S.A.Bielsko-Biała6529
2837Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o.Lublin6182
2838INCHCAPE MOTOR POLSKA Sp. z o.o.Warszawa6405
2839Centrum Giełdowe S.A.Warszawa666
2840COLMEC Sp. z o.o.Rudno6156
2841JG Group Sp. z o.o.Lublin68
2842Winkhaus Polska Beteiligungs Sp. z o.o. sp.k.Rydzyna6211
2843Fabryka Plastików Gliwice Sp. z o.o.Gliwice6222
2844Sobianek Sp. z o.o.Parczew6280
2845Epol Holding Sp. z o.o.Łódź6378
2846E100 International Trade Sp. z o.o.Warszawa6240
2847Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o.Oświęcim68
2848Multichem Sp. z o.o.Luboń677
2849Miejski Zakład Komunikacji S.A.Ostrów Wielkopolski67
2850Grupa Uchacz sp.k.Podłopień699
2851Alu System Plus J.J.M.Kucharscy sp.j.Chrzanów651
2852Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Dankros Sp. z o.o.Zaklików6109
2853Samodzielny Publiczny Zespół Gruźlicy i Chorób PłucOlsztyn644
2854Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe ORION Edward LeńczukLublin6240
2855Promarol - Plus Sp. z o.o.Ciepielówek6160
2856Towarzystwo Budownictwa Społecznego Zieleń Miejska Sp. z o.o.Pruszków6110
2857Gmf Sp. z o.o.Opole61
2858Odlewnia Żeliwa Bydgoszcz Sp. z o.o.Bydgoszcz653
2859Ceko Sp. z o.o.Goliszew637
2860Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zakazny w warszawieWarszawa632
2861Fundacja Gs1 PolskaPoznań676
2862Przedsiębiorstwo Handlowe Ewmar - Ness Sp. z o.o.Sosnowiec635
2863Asterias Sp. z o.o.Tarnów631
2864Ff Fracht Sp. z o.o.Ostrów Mazowiecka675
2865Brokelmann Sp. z o.o.Milicz683
2866Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Tomaszowie LubelskimTomaszów Lubelski630
2867Abrava Sp. z o.o. IGP S.K.A.Świecie6105
2868Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Szubin625
2869Turka Invest Sp. z o.o.Tarczyn649
2870GPD Agency Sp. z o.o. sp.k.Poznań6454
2871DIAGEO POLSKA Sp. z o.o.Warszawa680
2872Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w BydgoszczyBydgoszcz6141
2873PKP Cargo Service Sp. z o.o.Warszawa6337
2874KLIPPAN SAFETY Polska Sp. z o.o.Stargard653
2875AG Serwis Sp. z o.o.Mielec65
2876Hucz Sp. z o.o. sp.k.Boronów6154
2877Pulverit Polska Sp. z o.o.Tychy6249
2878Tabor-Trans Sp. z o.o. sp.k.Poznań6102
2879Sopra Steria Polska Sp. z o.o.Katowice6247
2880Grupa Rmf Sp. z o.o. Sp.K.Warszawa63133
2881Sollers Consulting Sp. z o.o.Warszawa6675
2882I2 Analytical Limited sp. z o.o. Oddział w PolsceRuda Śląska6101
2883Instytut Badawczy Dróg i MostówWarszawa6160
2884Jamalex Sp. z o.o.Kłoda686
2885Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol Sp. z o.o.Turza Śląska612
2886Grupa Producentów Rozsad Krasoń Sp. z o.o.Kisiele645
2887Towarzystwo Budownictwa Społecznego Motława Sp. z o.o.Gdańsk6146
2888Mdm-Druk Sp. z o.o. sp.k.Poznań655
2889Mika Sp. z o.o.Bielsko-Biała621
2890Dom Inwestycyjny Xelion Sp. z o.o.Warszawa636
2891Intelligent Technologies S.A.Sękocin Nowy69
2892Port 2000 Marcinkiewicz sp.j.Zielona Góra6179
2893Rejonowe Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w ZłotoryiZłotoryja637
2894Rb Trans Service Bis Sp. z o.o. sp.k.Warszawa6239
2895Szpańscy Jerzy, Jacek, Dawid Czystość sp.j.Wołomin6210
2896Gram Sadeccy sp.j.Płock6211
2897Sobex Sp. z o.o.Trzebicz6105
2898Samodzielny Publiczny Zakład Lecznictwa Otwartego Warszawa UrsynówWarszawa632
2899Zakład Wodociągów I Kanalizacji Sława Sp. z o.o.Sława638
2900Frank-Cars Sp. z o.o.Częstochowa673
2901Ocado Polska Sp. z o.o.Kraków6155
2902Firma Transportowo Spedycyjno Handlowa Mielczarek AndrzejZduńska Wola6319
2903Sulechowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Supekom Sp. z o.o.Sulechów630
2904Zarząd Portu Morskiego Kołobrzeg Sp. z o.o.Kołobrzeg627
2905Meble Laski Kaczorowski sp.k.Laski6119
2906Zakłady Drzewne POLDAN Eksport-Import Zygmunt KroplewskiSławno675
2907Powiatowe Centrum Zdrowia Sp. z o.o.Malbork627
2908Lege Opakowania Sp. z o.o.Koźmin Wielkopolski682
2909Bad Element Polska Sp. z o.o.Rakowice Małe696
2910Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.Człuchów633
2911Kielecka Spółdzielnia MieszkaniowaKielce681
2912KLER S.A.Dobrodzień6108
2913Instal-Projekt Gawłowscy, Ścierzyńscy sp.j.Nowa Wieś6132
2914VTS Sp. z o.o.Gdańsk6170
2915Macro Molds Polska Sp. z o.o.Tychy632
2916Spółdzielcza Agrofirma SzczekocinySzczekociny6178
2917Genderka Sp. z o.o.Bydgoszcz6175
2918KNOTT Sp. z o.o.Zdziechowice6184
2919Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lipnie Sp. z o.o.Lipno679
2920Vossloh Cogifer Polska Sp. z o.o.Bydgoszcz6267
2921Kopras Sp. z o.o.Wronki626
2922Alter Brand Concept Sp. z o.o. S.J.Wilkowice6109
2923Ogniochron S.A.Andrychów6121
2924Firma Handlowa Bat Sp. z o.o.Sierakowice6272
2925Biofeed Sp. z o.o.Rajkowy6121
2926A&Z Transport - Logistyka Sp. z o.o.Stęszew688
2927Centrum Wynajmu Nieruchomości 1 S.A.Krotoszyn6307
2928Tappol Sp. z o.o.Słonawy6157
2929Pollena Kosmetyki i Mydła Naturalne Sp. z o.o.Ostrzeszów6625
2930Intertoll Polska Sp. z o.o.Ropuchy6625
2931Telia Carrier Poland Sp. z o.o.Warszawa623
2932Sievert Polska Sp. z o.o.Strzelin67
2933Indorama Ventures Recycling Poland Sp. z o.o.Bielsko-Biała654
2934Novomatic Technologies Poland Sp. z o.o.Zabierzów6505
2935Plastimex Sp. z o.o.Psary6170
2936Ernst & Young Sp. z o.o. Consulting sp.k.Warszawa6684
2937Mirko Sp. z o.o.Głobino6149
2938Infosys Poland Sp. z o.o.Łódź6360
2939Tk-Bud Sp. z o.o. sp.k.Kraków6288
2940Uniflora Sp. z o.o.Częstochowa652
2941Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A.Białystok679
2942CTK Logistics S.A.Konin654
2943Zakłady Mięsne Haga Plus Sp. z o.o.Jastrzębie-Zdrój669
2944M.B.B. Logistics Sp. z o.o.Słubice6375
2945Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A.Zegrze6156
2946Kuźnia - Zawadzkie Sp. z o.o.Zawadzkie66
2947Kramel Invest Sp. z o.o. sp.k.Piotrków Trybunalski6569
2948Auto Brzezińska Sp. z o.o.Łódź670
2949Wtw Services Sp. z o.o.Warszawa6194
2950Silbo Sp. z o.o.Żory652
2951Dakar Sp. z o.o.Świlcza651
2952Petrus Sp. z o.o.Chojnice614
2953Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Rawiczu Sp. z o.o.Folwark646
2954Leopol Meble Polska Sp. z o.o. sp.k.Zbrudzewo6179
2955SEAKING POLAND LTD Sp. z o.o.Czarnków6202
2956RPC Bramlage Warszawa Sp. z o.o.Otwock6153
2957BZK Group Sp. z o.o.Warszawa6159
2958Mojsiuk Sp. z o.o. sp.k.Stare Bielice6253
2959Heraeus Electro-Nite Polska Sp. z o.o.Sosnowiec6208
2960Zarząd Budynków Miejskich II Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Gliwice693
2961ECOL Sp. z o.o.Rybnik695
2962Medicalgorithmics S.A.Warszawa6492
2963Kuźnia Ostrów Wielkopolski Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski665
2964ZEBRA Sp. z o.o.Dzierżoniów631
2965Fabryka Mebli Biurowych Mikomax Sp. z o.o.Łódź6111
2966Przedsiębiorstwo Transportowo-Spedycyjne Wak - Trans Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle630
2967Akademia Leona KoźmińskiegoWarszawa6116
2968International Paper Polska Sp. z o.o.Kraków6179
2969Midam Majtyka sp.k.Wrocław643
2970Deloitte Poland Sp. z o.o.Warszawa6687
2971Someo S.A.Strzelce Opolskie665
2972Śląskie Centrum Reumatologii, Ortopedii i Rehabilitacji w Ustroniu Sp. z o.o.Ustroń641
2973WARWIN S.A.Warka643
2974ELPOLOGISTYKA Sp. z o.o.Zawada679
2975DOMAR S.A.Wrocław6212
2976INTERCARD Sp. z o.o.Kraków638
2977Park Naukowo-Technologiczny Euro-Centrum Sp. z o.o.Katowice622
2978Loconi Intermodal S.A.Gdynia614
2979Przedsiębiorstwo Usług Technicznych Firmus Sp. z o.o.Olkusz643
2980Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Ceramiki i Materiałów BudowlanychKraków6152
2981Extrans Zbigniew SzeligaSędziszów Małopolski6228
2982Czarna Góra S.A.Sienna660
2983Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne K.W.S. Żabczyńscy sp.j.Łaskarzew683
2984Arka Sp. z o.o.Woskrzenice Duże644
2985Donauchem Polska Sp. z o.o.Rokietnica6234
2986Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o.Grudziądz611
2987DGT Sp. z o.o.Straszyn688
2988Coltrans Sp. z o.o.Klaudyn625
2989Bradas Group Sp. z o.o.Olesno6527
2990Rolatrans Sp. z o.o.Przasnysz678
2991Brzeskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.Brzeg619
2992Anton Rohr-Logistyka Sp. z o.o.Poznań6205
2993Angelini Pharma Polska Sp. z o.o.Warszawa6240
2994Centrum Wynajmu Nieruchomości 4 S.A.Krotoszyn6286
2995Przedsiębiorstwo Wielobranżowe DEMAR Marek DewódzkiMstów6606
2996Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Aneta CzaplickaŁódź619
2997CARSERWIS Sp. z o.o.Warszawa629
2998Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w BystrejBystra67
2999Kopalnia Surowców Mineralnych S.Mroczek, T.Szczepański sp.j.Parsęcko6144
3000Przedsiębiorstwo Usług i Inżynierii Komunalnej Sp. z o.o.Łuków624
3001Dawsongroup Polska Sp. z o.o.Warszawa639
3002Inter-Car Silesia Sp. z o.o.Ruda Śląska6161
3003Goodmills Polska Kutno Sp. z o.o.Kutno6191
3004Szpitale Tczewskie S.A.Tczew6136
3005Horiba ABX Sp. z o.o.Warszawa622
3006Kaefer S.A.Warszawa636
3007UTAL Sp. z o.o.Gruszczyn6388
3008Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o.Warszawa679
3009Remondis Medison Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza6209
3010Estra Automotive Systems Poland Sp. z o.o.Zabrze687
3011Bejot Sp. z o.o.Manieczki6267
3012Rena Polska Sp. z o.o.Wykroty6191
3013Ajinomoto Jawo Sp. z o.o.Częstochowa6127
3014Deville Automotive Safety Components Uproszczona S.A. Oddział w PolscePoznań67
3015LANDI RENZO POLSKA Sp. z o.o.Józefów672
3016Kalinowski Sp. z o.o.Kaźmierz621
3017Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna Im. Ks. Bronisława Markiewicza w JarosławiuJarosław641
3018Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna Invest-Park Sp. z o.o.Wałbrzych6524
3019Starmedica Sp. z o.o.Gdańsk630
3020Kamir Sp. z o.o.Słupsk651
3021Top Packaging S.A.Tychy625
3022Przedsiębiorstwo Przemysłu Cukierniczego Gryf S.A.Szczecin6216
3023Aves Sp. z o.o.Gajewniki6181
3024Przedsiebiorstwo Handlowo-Usługowe Vector Sp. z o.o.Katowice617
3025Techmark L.Ogłoza S.Zdziechowski sp.j.Aleksandrów Łódzki675
3026Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Pomel Sp. z o.o.Wyszków6124
3027Firma TARAPATA Sp. z o.o.Mielec6155
3028Stalgast Radom Sp. z o.o.Warszawa6128
3029Firma Jurex Irene JurekTarnowskie Góry637
3030Agrosad Sp. z o.o.Równa642
3031PAW Sp. z o.o.Suchy Las662
3032Kazimieruk Cnc Sp. z o.o. sp.k.Poznań626
3033Upałty-Rol Sp. z o.o.Upałty Małe662
3034Ibet Sp. z o.o.Reda626
3035Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Elżbieta i Jerzy Pater Sp. z o.o.Brzeźnica688
3036Nordic Investment Sp. z o.o.Warszawa649
3037Aalberts Surfacetechnologies Heat Sp. z o.o.Dzierżoniów673
3038City Sp. z o.o. - sp.k.Kraków612
3039Creepy Jar S.A.Warszawa6418
3040Chde Polska S.A.Rzeszów680
3041Cegal Artur Gawlik, Marek Gawlik sp.k.Łódź645
3042Zakład Energoelektryczny Energo-Stil Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski642
3043Martinique Investment Sp. z o.o.Toruń679
3044Bielenda Kosmetyki Naturalne S.A.Kraków6766
3045METALZBYT Sp. z o.o.Gdańsk6142
3046Miśtransport i Spedycja sp.j.Tarnów635
3047Palbor-Service Sp. z o.o. sp.k.Wyszków695
3048Piekarnia Jerzy, Barbara Buczek sp.j.Kraków653
3049Teldat Sp. z o.o. sp.k.Bydgoszcz61091
3050Leszczyńskie Centrum Medyczne Ventriculus Sp. z o.o.Leszno612
3051Im Caganowscy Sp. z o.o.Posada632
3052Usp Polska Sp. z o.o.Kielce691
3053Fabryka Reduktorów i Motoreduktorów BEFARED S.A.Bielsko-Biała652
3054Ekołowiczanka Sp. z o.o.Łowicz625
3055Autorud Stalowa Wola Sp. z o.o.Stalowa Wola6155
3056MC BAUCHEMIE Sp. z o.o.Środa Wielkopolska6233
3057Grifols Polska Sp. z o.o.Warszawa626
3058Rawskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.Rawa Mazowiecka623
3059METALIS POLSKA Sp. z o.o.Dzierżoniów6214
3060Sagittarius Solutions Sp. z o.o.Warszawa6127
3061Nationale-Nederlanden Services Sp. z o.o.Warszawa690
3062PRD Nowogar S.A.Nowogard651
3063EBS INK-JET SYSTEMS POLAND Sp. z o.o.Wrocław6113
3064Gumotiv Sp. z o.o. sp.k.Mielec6132
3065Prima 2000 Sp. z o.o.Grójec614
3066Mostel Sp. z o.o.Elbląg622
3067Enervert Sp. z o.o. sp.j.Gdańsk680
3068Palettenwerk Kozik Sp. z o.o.Jordanów676
3069Szczęśniak Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.Bielsko-Biała6125
3070Martex Sp. z o.o.Rybnik6395
3071Conexio Sp. z o.o. sp.k.Katowice6168
3072Firma Handlowo-Usługowa Romi Mirosław Rosiński, Władysław Rosiński sp.j.Słupia616
3073Harman Connected Services Poland Sp. z o.o.Łódź671
3074Anton Rohr Sp. z o.o. Transport Międzynarodowy PoznańPoznań6139
3075FCC Podhale Sp. z o.o.Nowy Targ677
3076Ceva Logistics Cfs Fulfilment Sp. z o.o.Świebodzin6211
3077Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego w RadomiuRadom662
3078MEDIA SERVICE ZAWADA Sp. z o.o.Warszawa610
3079Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Płońsku Sp. z o.o.Płońsk621
3080Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.Bytkowo633
3081Metsä Group Services Sp. z o.o.Gdańsk613
3082Zakład Robót Ogólnobudowlanych Stanisław RepińskiKościerzyna6226
3083Oriens Bijou Sp. z o.o.Katowice628
3084Cerpol-Kozłowice Sp. z o.o.Kozłowice6159
3085Zakłady Mięsne Dobrosławów Amanowicz HenrykDobrosławów6215
3086BORGA Sp. z o.o.Gdańsk667
3087Baks Alina Borucka Restauracje Mcdonald`SSłupsk6174
3088Gdańskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Gdańsk6175
3089Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Kostrzewa sp.j.Giżycko6202
3090Optima Recykling P.S.A.Szydłowiec6252
3091GRYFSKAND Sp. z o.o.Gryfino6312
3092Destylarnia Maliniec Sp. z o.o.Konin664
3093Nowy Ląd Sp. z o.o.Niwnice6148
3094POLWELL Sp. z o.o.Bydgoszcz6147
3095Stek-Rol Andrzej Barszcz sp.j.Dębica6224
3096Karpacz Ski Arena Sp. z o.o.Karpacz653
3097Euroklimat Sp. z o.o.Suchy Las6314
3098CREDIN POLSKA Sp. z o.o.Sobótka6102
3099SAUR NEPTUN GDAŃSK S.A.Gdańsk6261
3100Biacomex S.A.Białystok626
3101Zakład Handlowo Usługowy Zygmunt ŻarnaOlsztyn6101
3102Fabryka Flag LINEA Milena TrojanowskaKoszalin696
3103Flügger Poland Sp. z o.o.Gdańsk6316
3104Rolnicze Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ziębice Sp. z o.o.Ziębice670
3105Centrum Wynajmu Nieruchomości 2 S.A.Krotoszyn6236
3106Blachdom Plus Głuc JanRybarzowice6230
3107Przedsiębiorstwo Komunalne Gminy Konstantynów Łódzki Sp. z o.o.Konstantynów Łódzki627
3108SCHAAP - POL Sp. z o.o.Puck682
3109Eurocolor Sp. z o.o.Pyskowice651
3110Polski Fundusz Rozwoju S.A.Warszawa63266
3111Ita Sp. z o.o. sp.k.Skórzewo677
3112Szkoła Główna Handlowa w WarszawieWarszawa6198
3113Port Gdański Eksploatacja S.A.Gdańsk621
3114Remondis Górny Śląsk Sp. z o.o.Ruda Śląska643
3115Bruk S.A.Lisów631
3116Instytut Badawczy LeśnictwaSękocin Stary664
3117ARKEMA Sp. z o.o.Inowrocław6465
3118Ttm Grabowski sp.k.Warszawa652
3119Verallia Polska Sp. z o.o.Gniezno6119
3120Cukrohurt Sp. z o.o.Siedlce662
3121Fabryka Styropianu ARBET Bartosik, Czernicki, Funke, Kuncer, Muzyczuk S.J.Koszalin6333
3122Gran-Tech Sp. z o.o. sp.k.Wylewa654
3123Mw Food Sp. z o.o.Wadowice6198
3124Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzka Stacja Pogotowia ratunkowego w BiałymstokuBiałystok6107
3125Grupa Producentów Owoców I Warzyw Gospodarstwo Ogrodnicze T. Mularski Sp. z o.o.Różanki630
3126Solan Investment Sp. z o.o.Warszawa6120
3127Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego Sp. z o.o.Straszków6103
3128Sax Development Sp. z o.o.Wrocław690
3129Testronic Sp. z o.o.Warszawa646
3130Netguru S.A.Poznań6425
3131Ita Tools Sp. z o.o.Kraków654
3132NUTRICIA POLSKA Sp. z o.o.Warszawa64230
3133Heinz Plastics Polska Sp. z o.o.Działdowo6133
3134Josera Polska Sp. z o.o.Paproć6353
3135Greinplast Plus Sp. z o.o. S.K.Krasne6147
3136Kalibra Sp. z o.o.Kamienna Góra6204
3137Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Magnum Wojciech CzajkaŻnin622
3138Viasat Monitoring Sp. z o.o.Warszawa613
3139Zakład Doskonalenia Zawodowego w KatowicachKatowice643
3140Miejska Spółka Sko-Eko Sp. z o.o.Skoczów622
3141Tur-Trans-Gapsa sp.j.Dzierżązna6156
3142Pro-Tra Building Sp. z o.o.Wrocław6233
3143Tomasz i Danuta Mrukowie Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Plandex sp.j.Stęszew665
3144Green Petrol Sp. z o.o.Bielawy6415
3145Xl Catlin Services Se Spółka Europejska Oddział w PolsceWrocław656
3146DEBON Sp. z o.o.Pępowo6595
3147Izobud Sp. z o.o.Łąki Kozielskie644
3148Erecruitment Solutions Sp. z o.o.Warszawa6152
3149JZO S.A.Jelenia Góra6161
3150Zakład Hurtu i Detalu Rylski-Rylski sp.j.Potok682
3151PREMA S.A.Warszawa691
3152Align Technology (Poland) Sp. z o.o.Wrocław6119
3153Desa Unicum S.A.Warszawa6281
3154DE SILVA HAUS S.A.Olesno671
3155Dobis Sp. z o.o.Trzciana679
3156Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Stropex Renata Bruzi Krzysztof Bruzi sp.j.Pleszew636
3157Hoya Lens Poland Sp. z o.o.Piaseczno6336
3158Zakład Mechaniczny Eltech Sp. z o.o.Elbląg617
3159Zakład Drogowo Budowlany Rogowo Mariusz Wilczyński sp.k.Rogowo6217
3160Akademia Bialska Nauk Stosowanych Im. Jana Pawła IIBiała Podlaska6209
3161SOCOPOL Sp. z o.o.Warszawa6453
3162Auto Partner Jan Garcarek i Andrzej Garcarek sp.k.Ociąż6866
3163Asotra Polska Sp. z o.o.Będzin649
3164Borkomet Sp. z o.o. sp.k.Szczekociny660
3165Teleperformance Polska Sp. z o.o.Warszawa653
3166Narzędziownia Pszenica Sp. z o.o.Strojec611
3167Zasław TSS Sp. z o.o. sp.k.Andrychów5249
3168Ekos Poznań Sp. z o.o.Poznań582
3169Rab Jażyniec Adam Moder Bogusław Jóźwikowski sp.j.Jażyniec523
3170PACKPROFIL Sp. z o.o.Kolonowskie5104
3171Metal-Technik Sp. Cywilna Jarosław Adamski, Joanna AdamskaŁomża524
3172Agencja Finansowa Grosz Sp. z o.o.Wrocław557
3173Henry Kruse Sp. z o.o.Bielany Wrocławskie5105
3174Prezero Bielsko-Biała S.A.Bielsko-Biała573
3175Rolnyvik Sp. z o.o.Barciany5304
3176IBM BTO Business Consulting Services Sp. z o.o.Kraków5226
3177Amg Liquids Arkadiusz Półgrabski, Mariusz Miszta sp.k.Nowy Staw584
3178Przedsiębiorstwo Miejskie Mzum.Pl S.A.Dąbrowa Górnicza571
3179Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Nowy Dwór Mazowiecki523
3180Venol Motor Oil Sp. z o.o.Łódź521
3181Skat Transport Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk5614
3182Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.Dębica58
3183Bojar Sp. z o.o.Buczki573
3184Budosprzęt Sp. z o.o.Bytom519
3185Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A.Bielsko-Biała5375
3186A J Fabryka Mebli Sp. z o.o.Redzikowo5158
3187Przedsiębiorstwo Robót Drogowo Mostowych Trakt Sp. z o.o.Wysokie Mazowieckie5247
3188Limak Sp. z o.o. S.K.Częstochowa5150
3189Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Płock5122
3190EWT Truck & Trailer Polska Sp. z o.o.Ołtarzew5138
3191Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego Nowamyl S.A.Łobez5117
3192APERAM STAINLESS SERVICES & SOLUTIONS POLAND Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie5131
3193Akademia WsbDąbrowa Górnicza588
3194Agrochest Sp. z o.o.Kostrzyn558
3195Smulders Polska Sp. z o.o.Chocianów519
3196Hamelin Polska Sp. z o.o.Warszawa5111
3197Instytut Geofizyki Polskiej Akademii NaukWarszawa514
3198Tecsolum Industrial Brushes Sp. z o.o.Komorniki523
3199Falco Mazurkiewicz i Wspólnicy sp.j.Olsztyn5169
3200Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji w LublinieLublin539
3201Infomex Sp. z o.o.Żywiec513
3202Hajduk Grupa Producentów Pieczarek Sp. z o.o.Lipinki5251
3203Amocarat Sp. z o.o.Czaniec5179
3204Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.Jelcz-Laskowice536
3205Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Lębork515
3206SELFA Grzejnictwo Elektryczne S.A.Szczecin5131
3207Euro-Centrum S.A.Katowice560
3208Prezero Dolny Śląsk Sp. z o.o.Wrocław5155
3209Grupa Kon-Plast Sp. z o.o.Modła Królewska5101
3210Prosiaczek Sp. z o.o.Krąplewice5177
3211Powszechne Towarzystwo Emerytalne Allianz Polska S.A.Warszawa5380
3212G.V.M.Carint Sp. z o.o.Kraków522
3213PPHU IZOLMET Sp. z o.o. w ZawoniZawonia559
3214Elhand Transformatory Sp. z o.o.Lubliniec545
3215Cl Europort Sp. z o.o.Małaszewicze Duże5140
3216Van Der Vlist Polen Sp. z o.o.Poznań527
3217Zakład Automatyki i Urządzeń Pomiarowych Arex Sp. z o.o.Gdynia538
3218BILLBIRD S.A.Kraków5307
3219Vsoft S.A.Kraków587
3220SMAY Serwis Michał MajKraków544
3221Przedsiębiorstwo Usług Wodociągowych HKW Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza5292
3222Przedsiębiorstwo Rolne Długie Stare Sp. z o.o.Długie Stare531
3223Compass Group Poland Sp. z o.o.Warszawa5192
3224Zakład Produkcyjno- Handlowo- Usługowy Falco Henryk SłowikowskiJedwabno577
3225Sanpol Sp. z o.o.Poznań576
3226Janis Sp. z o.o. sp.k.Łódź547
3227Isopak Poland Sp. z o.o.Radomsko555
3228NAWARA-SERWIS S.C. Marzena i Rafał NawaraTrzebień580
3229USŁUGI TRANSPORTOWE JACEK BORKOWSKICiechanów568
3230Bama Logistics Sp. z o.o.Kozłów520
3231IMA Polska S.A.Murowana Goślina5115
3232Auto-Hak Sp. z o.o.Słupsk5394
3233Centrum Medyczne Ujastek Sp. z o.o.Kraków5343
3234PPH AGAPLAST Sp. z o.o.Olsztynek585
3235Eksploatator Sp. z o.o.Rotmanka546
3236Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Staszowie Spółka Gminy z Ograniczoną OdpowiedzialnościąStaszów534
3237Brubet Ryszard WinnickiMiędzyrzecz5114
3238Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Foliarex Sp. z o.o.Stęszew594
3239Havi Logistics Sp. z o.o.Warszawa552
3240Absource Sp. z o.o.Kraków520
3241Property 4K Sp. z o.o. sp.k.Skalmierzyce546
3242Cgh Polska Sp. z o.o.Bydgoszcz5173
3243SERTOP Sp. z o.o.Tychy5130
3244Portowy Zakład Techniczny Sp. z o.o.Gdynia578
3245PGB-POLSKA Sp. z o.o.Zabrze595
3246Poland Tokai Okaya Manufacturing Sp. z o.o.Ostaszewo556
3247Mewo S.A.Straszyn5158
3248Sylwester Baradziej Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Montażowe Budownictwa PromontTychy5336
3249GBA POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄŁajski513
3250Hydro-Tech Sp. z o.o.Nowogrodziec523
3251Biuro Urządzania Lasu i Geodezji LeśnejSękocin Stary536
3252Gospodarstwo Rolne KARGOWA-KLĘPSK Ryszard MajKargowa563
3253Multimet Sp. z o.o.Przemków516
3254Eco Trade Sp. z o.o.Gliwice565
3255Elplc S.A.Tarnów5206
3256Henkell Freixenet Polska Sp. z o.o.Toruń5170
3257Track Tec Construction Sp. z o.o.Wrocław5584
3258Gminny Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.Chojnice549
3259Global City RE Poland Sp. z o.o.Warszawa5209
3260Zarys International Group Sp. z o.o. sp.k.Zabrze55036
3261Schüle Polska Sp. z o.o.Świebodzice513
3262Autoryzowana Stacja Dealerska Toyota Ukleja sp.j.Ujście555
3263Latex Opony Sp. z o.o.Opole5247
3264Bertrand Sp. z o.o. sp.k.Luzino5124
3265Hydrostal Sp. z o.o.Brzeszcze5137
3266G&G Auto Rzeszów Sp. z o.o.Rzeszów552
3267Ap Property S.A.Rzgów578
3268Wizet Transport Sp. z o.o.Łęczyca5135
3269EXPOM S.A.Kurzętnik596
3270Expresslogic J.T.Czajka sp.j.Siedlce510
3271Noyen Sp. z o.o.Lublin541
3272WS Sanniki Sp. z o.o.Dąbrowa525
3273Kanlux S.A.Radzionków5343
3274Gameta-Szpital Sp. z o.o. i Wspólnicy - sp.k.Rzgów574
3275Akces Group Sp. z o.o. sp.k.Mianowice5143
3276Jes Opakowania Sp. z o.o. sp.k.Koszalin555
3277Sdi Media A/S (S.A.) Oddział w PolsceWarszawa548
3278SPRICK ROWERY Sp. z o.o.Świebodzin579
3279Schavemaker Invest Sp. z o.o.Kąty Wrocławskie599
3280Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Empec Sp. z o.o.Ustka512
3281Przedsiębiorstwo SIMET S.A.Jelenia Góra597
3282Fabryka Armatury HAWLE Sp. z o.o.Koziegłowy5125
3283Novarent Sp. z o.o.Szczecin513
3284Azis - Mining Service Sp. z o.o.Wodzisław Śląski562
3285Domański Zakrzewski Palinka sp.k.Warszawa5893
3286Henmar Cabins Sp. z o.o. sp.k.Koźmin Wielkopolski5194
3287CBRE Sp. z o.o.Warszawa5198
3288Centrum Pediatrii Im.Jana Pawła II w Sosnowcu Sp. z o.o.Sosnowiec528
3289Vorwerk Autotec Polska Sp. z o.o.Brodnica5284
3290Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A.Police514
3291Vitalaire Sp. z o.o.Poznań5422
3292ESAB Sp. z o.o.Katowice569
3293Dcr Sp. z o.o.Wola Krzysztoporska579
3294Pekao Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.Warszawa51924
3295Atut Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Sp. z o.o.Rakoniewice5118
3296Dekor Plastics Sp. z o.o.Działdowo570
3297BIALMED Sp. z o.o.Warszawa5133
3298Toruńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Toruń5179
3299Atlas Ward Polska Sp. z o.o.Wrocław5439
3300Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Warszawa sp.k.Warszawa5492
3301Ośrodek Hodowli Zarodowej Osięciny Sp. z o.o.Osięciny5111
3302Albatros Sp. z o.o.Przemyśl572
3303Marcin Pietrzak TransportStare Polichno567
3304Holland Tank Sevice Sp. z o.o.Pomarzanowice517
3305Drejk Kaźmierczak sp.j.Gdynia5113
3306FRUBELLA PROCESSING Sp. z o.o.Białobrzegi576
3307Centrum Naukowo-Badawcze Artmedik Sp. z o.o.Kielce51
3308Dega S.A.Karnieszewice573
3309Benteler Automotive Poland Sp. z o.o.Chocicza Wielka597
3310Argenta Sp. z o.o.Poznań5870
3311Lasertec S.A.Tychy510
3312Euroceras Sp. z o.o.Kędzierzyn-Koźle594
3313Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Way-Pol Sylwester Waś sp.k.Stary Pożóg5216
3314Ekoland Polska S.A.Kraśnik5129
3315Forcom Sp. z o.o.Poznań5262
3316Miejski Zakład Komunalny Sp. z o.o.Leżajsk537
3317Skłodowski sp.j.Zaręby Kościelne576
3318MASFALT Sp. z o.o.Pruszków5209
3319Gamedesire Sp. z o.o.Kraków591
3320Karpacka Państwowa Uczelnia w KrośnieKrosno591
3321Polonez Plus Sp. z o.o.Warszawa5272
3322Gemini Hütter Sp. z o.o.Wejherowo5287
3323POLMOZBYT - JELCZ S.A. Przedsiębiorstwo Obrotu Samochodami i Częściami ZamiennymiJelcz-Laskowice535
3324Alfa Terminal Szczecin Sp. z o.o.Szczecin544
3325Soudal Manufacturing Sp. z o.o.Pionki5414
3326Besser Poland Sp. z o.o.Wrocław5321
3327Kalla Sp. z o.o.Katowice596
3328Zakład Przetwórstwa Mięsnego Hańderek sp.j.Buczkowice590
3329Wodociągi Kłodzkie Sp. z o.o.Kłodzko525
3330Stadnina Koni Pępowo Sp. z o.o.Gogolewo5121
3331Akademia Nauk Stosowanych w TarnowieTarnów563
3332Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowi MazowieckiejOstrów Mazowiecka524
3333Instalplast Łask Sp. z o.o. sp.k.Łódź5125
3334Automotive Logistics Polska Sp. z o.o.Mazańcowice554
3335Tartak - Gałka sp.j.Bystra592
3336Rollico Rolling Components Sp. z o.o. sp.k.Lubliniec535
3337RMA - POLSKA Sp. z o.o.Chojnów577
3338Międzyrzeckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Międzyrzecz517
3339Biovico Sp. z o.o.Gdynia567
3340Aqua - Sopot Sp. z o.o.Sopot538
3341Fortune Sp. z o.o.Cieszymowo5223
3342FORCH-POLSKA Sp. z o.o.Międzyrzecze Górne590
3343Grupa Powen-Wafapomp S.A.Zabrze571
3344Kohler+Bovenkamp-Polska Sp. z o.o.Żnin524
3345Przedsiębiorstwo Handlowo-Promocyjne Agro-Efekt Sp. z o.o.Słupia5210
3346Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Lubań Sp. z o.o.Lubań57
3347MacMillan Polska Sp. z o.o.Warszawa5251
3348Niwa Stanisław Głuc sp.j.Osielec547
3349Sobiesław Zasada S.A. S.K.A.Kraków51184
3350Uniqa Polska S.A.Warszawa5103
3351Net - Profit Warzywa & Owoce Sp. z o.o.Tropiszów5196
3352Clipper Logistics Sp. z o.o.Robakowo593
3353Bania Sp. z o.o. sp.k.Białka Tatrzańska5177
3354Jmj Sp. z o.o. S.K.A.Kalisz550
3355Roland International Polska Sp. z o.o.Konin513
3356Przedsiębiorstwo Inżynierii Środowiska Ekowodrol Sp. z o.o.Koszalin539
3357Firma Handlowo-Usługowa Rolmet Kowalski Marek Frączek Zbigniew sp.j.Kazimierza Wielka5131
3358Blue Estate Sp. z o.o.Warszawa566
3359TABOR DĘBICA Sp. z o.o.Dębica5165
3360Przedsiębiorstwo Produkcji Zwierzęcej PRZYBKOWO Sp. z o.o.Barwice569
3361Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie RatunkoweZakopane514
3362Trans - Met Chodkiewicz, Lipiński sp.j.Mińsk Mazowiecki574
3363Agro-Danmis Gramowscy sp.j.Bukowiec525
3364Van Cargo S.A.Warszawa5225
3365Popławska Group S.J.Wilczyce593
3366Gti Sp. z o.o.Warszawa5111
3367Wytwórnia Makaronu Domowego Pol-Mak S.A.Kolonia527
3368Przedsiębiorstwo Usługowe Hetman Sp. z o.o.Warszawa5267
3369Viva Inwestycje Sp. z o.o.Pyskowice546
3370Hanomag Heat Treatment International Sp. z o.o.Jasin541
3371Spółdzielnia Telekomunikacyjna WIST w ŁąceŁąka512
3372Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A.Mielec520
3373Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Belma S.A.Białe Błota566
3374AS-PL Sp. z o.o.Gdańsk5232
3375Habasit Polska Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza518
3376Kensus Sp. z o.o. SP.K.Niedrzwica5240
3377Rajski sp.k.Nowy Targ5353
3378Dominowood S.A.Czarna Białostocka552
3379The Swatch Group (Polska) Sp. z o.o.Warszawa522
3380All For One Poland Sp. z o.o.Złotniki5129
3381Bomar Marek Wojciechowski i Wspólnicy sp.j.Grajewo5237
3382Jerzy MiąskoMalbork581
3383Centrum Wynajmu Nieruchomości 6 S.A.Krotoszyn5228
3384Instytut KsiążkiKraków59
3385KLG Sp. z o.o.Bydgoszcz527
3386Zakład Produkcyjno Usługowo Handlowy JK Miłosz KiedrowskiBysław5377
3387Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Rolfroz Sp. z o.o.Chromowola5152
3388Radiotechnika Marketing Sp. z o.o.Pietrzykowice5155
3389Europanels Sp. z o.o.Warszawa543
3390Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Ewa S.A.Krotoszyn569
3391Tekpud Sp. z o.o.Jasło525
3392WOLF SYSTEM Sp. z o.o.Siemianowice Śląskie533
3393Krośnieńskie Przedsiębiorstwo Wodociągowo - Komunalne Sp. z o.o.Krosno Odrzańskie514
3394INSERT S.A.Wrocław547
3395Przedsiębiorstwo Produkcji Maszyn i Urządzeń Plasmet Sp. z o.o.Przemyśl532
3396Technologie Tworzyw Sztucznych Sp. z o.o.Łozienica5173
3397Protea Sp. z o.o.Gdańsk539
3398Ekopaliwa Chełm Sp. z o.o.Chełm5125
3399Heiztechnik Sp. z o.o.Skarszewy543
3400Andoor Sp. z o.o.Zarzecze5106
3401Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Metalurgii Żelaza Im. Stanisława StaszicaGliwice5198
3402Sądeckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Nowy Sącz526
3403Frezdrog Kazimierz Gaweł, Barbara Gaweł sp.j.Gutkowo5115
3404Boeing Poland Sp. z o.o.Gdańsk5185
3405Refal Sp. z o.o.Łukawa54
3406Akrostal Sp. z o.o.Garbatka5118
3407P.P.H.U. Efekt sp.k. Janusz Frąckowiak i SpółkaPodzborów580
3408Reynders Etiketten Polska Sp. z o.o.Tuszyn5142
3409Ag-Complex Sp. z o.o.Warszawa5122
3410ROLMEX S.A.Warszawa5119
3411Stalatube Sp. z o.o.Sosnowiec-Pieńki518
3412Fox Fittings Sp. z o.o. sp.k.Wilamowice5136
3413Interinwest Polska S.A. S.K.A.Świebodzin592
3414P.P.H.U. KAMPOL Krzysztof ŁuźniakRusiec5134
3415Gorgiel Group Sp. z o.o. sp.k.Karpicko5387
3416Geberit Sp. z o.o.Warszawa5131
3417Mekro - Sp. z o.o.Świecie5169
3418Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Transmas sp.j. Ireneusz i Andrzej StefaniakBukowice521
3419Ekofol Sp. z o.o.Bieruń528
3420Plasmet Czechowicz sp.j.Widzino552
3421Lubar S.A.Rybnik548
3422OPOLGRAF S.A.Opole521
3423Bartex Sp. z o.o.Chruściel5145
3424Ksh Steel Sp. z o.o.Śrem5110
3425Voster Sp. z o.o. sp.k.Zarzecze5788
3426Gibo Sp. z o.o.Stawiszcze526
3427Paul Polska Sp. z o.o.Jarosławiec595
3428Impel System Sp. z o.o.Wrocław5122
3429Lasertechnika Sp. z o.o.Borzytuchom5117
3430Intertoll Construction Sp. z o.o.Gdańsk55
3431EY Doradztwo Podatkowe Krupa sp.k.Warszawa5657
3432Przedsiębiorstwo Produkcyjne Wyrobów Gumowych Wolmot Sp. z o.o.Wolbrom564
3433Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.Hrubieszów518
3434Wtg Holding Sp. z o.o.Katowice551
3435Zatoka Real Estate Sp. z o.o.Starogard Gdański5121
3436Tweetop Sp. z o.o.Szczecin5258
3437Trans-Drog M. Pomarański, D. Mamrot sp.j.Wałbrzych544
3438Lindner Sp. z o.o.Wągrowiec514
3439Novo-Pak Sp. z o.o.Całowanie526
3440Dr.Marcus International Sp. z o.o. sp.k.Kalisz575
3441Centrum Logistyki i Marketingu Sp. z o.o. sp.k.Łódź536
3442Wilga Fruit Sp. z o.o.Piwonin544
3443RADOMDIS POLSKA Sp. z o.o.Radom56
3444Ozorkowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.Ozorków517
3445Amlux Sp. z o.o.Warszawa5181
3446Cynkownia Radomsko Sp. z o.o.Radomsko553
3447Zakład Stolarsko-Tartaczny Ryszard Winecki i Wspólnicy sp.j.Puszczew589
3448Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.Bielsk Podlaski529
3449Doz S.A. Direct sp.k.Łódź5656
3450Synexus Polska Sp. z o.o.Wrocław5102
3451PPUH Henryk KowalczykDziewki550
3452Psj Siedlec Sp. z o.o.Siedlec5111
3453Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.Gryfino514
3454Aniflex Głowacka Wojtaszek sp.j.Tomaszów Mazowiecki546
3455Veolia Zachód Sp. z o.o.Wrocław551
3456Schrader Internationale Logistyk Sp. z o.o.Poznań5125
3457Dantex Sp. z o.o. sp.k.Warszawa52290
3458CID-ROL Sp. z o.o. sp.k.Wągrowiec5104
3459Airtech Sp. z o.o. sp.j.Warszawa572
3460Fiab Sp. z o.o. Bronisław Koziołkiewicz sp.k.Wrocław516
3461Erca Poland Specialty Chemicals Sp. z o.o.Warszawa53
3462Agroma Olsztyn Grupa Sznajder Sp. z o.o.Olsztyn554
3463Zakład Mechaniczno - Odlewniczy Józef BrzezińskiJastrzębia565
3464Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w KrasnymstawieKrasnystaw516
3465Akademia Wychowania Fizycznego Józefa PiłsudskiegoWarszawa5419
3466Schoenberger Polska Enterprises Sp. z o.o.Toruń579
3467HYDROTECH S.A.Rybnik5218
3468Gospodarstwo Rolne Jolanta BłaszczykRaszków5375
3469Hit Transport Międzynarodowy, Spedycja i Logistyka Sp. z o.o.Wolsztyn511
3470Polska Filharmonia Bałtycka Im.Fryderyka Chopina w GdańskuGdańsk524
3471Zakład Sprzątania Placów i Ulic Mielczarek, Sobański sp.j.Poznań567
3472Wuppermann Polska Sp. z o.o.Małomice564
3473FLINT Group Polska Sp. z o.o.Konstantynów Łódzki5471
3474Cosmo Group Sp. z o.o. sp.k.Poznań5707
3475Sizer sp.j. M.A.CiężarKadzidło5116
3476RECTICEL Sp. z o.o.Łódź5118
3477Ltc Sp. z o.o.Wieluń57
3478Uniwersytet Ekonomiczny w KatowicachKatowice5347
3479Trans-Gp Sp. z o.o.Piła511
3480Dunajec Sp. z o.o.Gródek nad Dunajcem514
3481ATEX Sp. z o.o.Godzikowice525
3482Auto-Boss Sp. z o.o. sp.k.Bielsko-Biała5309
3483Osika Meble sp.j.Rzepiennik Biskupi536
3484Grażyna TomczakWarchały547
3485Rosiek & Rosiek sp.k. Krzysztof i Przemysław RosiekSyców5234
3486Womak Alfa Sp. z o.o.Wrocław560
3487Apcoa Parking Polska Sp. z o.o.Warszawa546
3488Windvest - Poland Sp. z o.o.Warszawa560
3489Magnezyty Grochów S.A.Grochowa541
3490MEDCOM Sp. z o.o.Warszawa51246
3491Plast-Met Systemy Ogrodzeniowe Sp. z o.o. sp.k.Trzebnica551
3492Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej W MiędzychodzieMiędzychód537
3493SCHURHOLZ POLSKA Sp. z o.o.Komorniki525
3494Przedsiębiorstwo Usług Kolejowych KOLPREM Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza5246
3495Ren - Bet Sp. z o.o.Skawina533
3496Posiadalo Sp. z o.o. sp.k.Wykno5185
3497M.A.K. Ubezpieczenia Sp. z o.o.Warszawa56
3498Grzybmar Sp. z o.o.Wielichowo532
3499Centrum Wynajmu Nieruchomości 3 S.A.Krotoszyn5224
3500Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych DAMEL S.A.Dąbrowa Górnicza5259
3501Polima Sp. z o.o.Gurcz522
3502Evrafish Sp. z o.o.Brusy538
3503AS 24 POLSKA Sp. z o.o.Warszawa5399
3504Mondi Wierzbica Sp. z o.o.Wierzbica5127
3505Pekao Direct Sp. z o.o.Kraków549
3506SIC LAZARO POLSKA Sp. z o.o.Police5116
3507Komunalne Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. z o.o.Białystok517
3508Nowodworski sp.j.Częstochowa5382
3509PORT SERVICE Sp. z o.o.Gdańsk5291
3510Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego Firma Marcinkowscy Sp. z o.o.Zbęchy-Pole5295
35112Hd Sp. z o.o.Działdowo549
3512PPHU Agrotex Sp. z o.o.Łososina Dolna544
3513Akademia Sztuk Pięknych im. Eugeniusza Gepperta we WrocławiuWrocław541
3514Grodkowskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.Tarnów Grodkowski530
3515PDC Logistics Sp. z o.o.Szczecin527
3516Znak Zofa Sp. z o.o. sp.k.Stary Staw526
3517AQ Wiring Systems Sp. z o.o.Łódź5497
3518Kopalnia Dolomitu Rek Małek i Wyrobek sp.k.Tychy5165
3519DACSA Polska Sp. z o.o.Bocheniec5311
3520Lüttgens Polska Sp. z o.o. Sp.K.Nielbark583
3521KRATY MOSTOSTAL KRAKÓW Sp. z o.o.Kraków5177
3522Leasys Polska Sp. z o.o.Warszawa572
3523RECARO AIRCRAFT SEATING POLSKA Sp. z o.o.Świebodzin5172
3524Wibra Infrastruktura Sp. z o.o. sp.k.Kraków5375
3525Impuls-Leasing Polska Sp. z o.o.Warszawa578
3526Eco Tarnobrzeg Sp. z o.o.Tarnobrzeg556
3527Komunikacja Gminy Tarnowo Podgórne Tpbus Sp. z o.o.Tarnowo Podgórne56
3528LOGIS Sp. z o.o.Komorniki544
3529BOWIM S.A.Sosnowiec5331
3530C+p Systemy Meblowe Sp. z o.o.Legnica5132
3531Bims Plus Fhh Sp. z o.o. Górny Śląsk sp.k.Przyszowice5331
3532Windclub Sp. z o.o. Ew Nieświastów Sp.k.Szczecin545
3533Mateus Sp. z o.o.Ząbki586
3534Tomasz Gwóźdź Zakład Usługowo Handlowy TOMBETSobków5125
3535Eko Tank Sp. z o.o.Osie547
3536Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. w Puławach Skrót: Opec Sp. z o.o. w PuławachPuławy510
3537Pol-Oil-Corporation S.A.Stanisławowo598
3538Roedl Outsourcing Sp. z o.o.Warszawa586
3539Lajon Tadeusz Zając sp.j.Świętoszowice567
3540Jw Steel Construction Sp. z o.o. sp.k.Szczecin5432
3541GLOBAL COLORS POLSKA S.A.Kędzierzyn-Koźle5132
3542Składowisko Odpadów Komunalnych Sp. z o.o.Oświęcim546
3543Inwestycje Polskie Sp. z o.o.Warszawa5101
3544LAKMA SAT Sp. z o.o.Cieszyn593
3545EPP Sp. z o.o.Łęg5206
3546Transcargo Trucking Sp. z o.o.Szczecin58
3547Komex S.A.Warszawa5104
3548Sobik Zakład Produkcyjny sp.j.Bielsko-Biała5324
3549Spec Sp. z o.o. sp.k.Dąbrówki591
3550Gpec Tczew Sp. z o.o.Tczew539
3551Nowak-Mosty Sp. z o.o.Dąbrowa Górnicza5246
3552Targban Sp. z o.o.Płochocin5127
3553Sanatoria Słowacki Sp. z o.o.Busko-Zdrój528
3554Agro-Business Trade Sp. z o.o.Mieszkowo515
3555T.K.J. Matuszewski sp.j.Grudziądz5106
3556Szczecin Bulk Terminal Sp. z o.o.Szczecin5107
3557Lubańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji - Sp. z o.o.Lubań527
3558Advatech Sp. z o.o.Wrocław5146
3559Hub.Tech S.A.Bydgoszcz548
3560Grupa Producentów Owoców i Warzyw Agron Sp. z o.o.Toruń51
3561PSE Innowacje Sp. z o.o.Warszawa5150
3562Kp Inwestycje Sp. z o.o. sp.k.Warszawa529
3563Lapp Kabel Sp. z o.o.Biskupice Podgórne5182
3564Metalpol Sp. z o.o.Mielec517
3565Przedsiebiorstwo Nogat Sp. z o.o.Malbork513
3566Qiagen Business Services Sp. z o.o.Wrocław5119
3567Spie Building Solutions Sp. z o.o.Warszawa5156
3568Sieć Badawcza Łukasiewicz - Krakowski Instytut TechnologicznyKraków554
3569Materiały Budowlane Aw Wesołek Sp. z o.o. sp.k.Chocicza5127
3570Jurek Meble Żurecki sp.k.Jankowy5120
3571Verhoeven Logistics Poland Sp. z o.o.Tarnowo Podgórne559
3572Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Mar-Tom Sp. z o.o.Jędrzejów5170
3573ARIADNA S.A. Fabryka NiciŁódź565
3574Terra Vox Sp. z o.o. sp.k.Czerwonak593
3575Tom2 Sp. z o.o.Szczecin5193
3576Świat Prasy S.A.Warszawa5161
3577Brand Management 2 Sp. z o.o.Toruń5492
3578Wwglass Sp. z o.o. sp.k.Gościcino5115
3579Ostrewka Sp. z o.o.Swadzim533
3580Gabona Group Sp. z o.o. sp.k.Warszawa5111
3581Zinkpower Wielkopolska Sp. z o.o.Szczecin5205
3582Newmax Nowak i Wspólnicy sp.k.Rzeszów5198
3583DOZ S.A.Warszawa52426
3584Eko Color Sp. z o.o.Bytów5109
3585Instytut Rybactwa Śródlądowego im. Stanisława SakowiczaOlsztyn591
3586Usługowy Zakład Poligraficzny Bieldruk sp.j. P. A. DąbrowscyBielsk Podlaski5188
3587Zwik Prudnik Sp. z o.o.Prudnik519
3588Wasiak Beteiligungs-GmbH Sp. z o.o. Oddział w PolsceKożuchów53
3589Wielkopolska Gildia Rolno - Ogrodnicza S.A.Poznań538
3590SŁODOWNIA SOUFFLET POLSKA Sp. z o.o.Poznań5398
3591Biasa Sp. z o.o.Poznań538
3592SOR-DREW S.A.Świętochłowice526
3593Glomerce Maszoński S.J.Sulęcin530
3594HILTI (POLAND) Sp. z o.o.Warszawa5202
3595Mercer Services Poland Sp. z o.o.Warszawa589
3596Suport Sp. z o.o. sp.k.Katowice51182
3597Bestkebab Sp. z o.o.Lisowice5212
3598Pixel Sp. z o.o.Bydgoszcz5114
3599Biko - Serwis Sp. z o.o. sp.k.Nowiny589
3600Stiegelmeyer Kępno Sp. z o.o.Krążkowy5132
3601CD Locum Sp. z o. o. II S. J.Warszawa568
3602Ws Radzanowo Sp. z o.o. sp.k.Dąbrowa571
3603RHS Sp. z o.o.Wieluń520
3604Invest Al Piekarnia-Cukiernia Spółka Ograniczoną Odpowiedzialnością sp.k.Karwia589
3605Idemia Poland R&D Sp. z o.o.Łódź553
3606Maxcess Sp. z o.o.Bugaj582
3607Magorex Sp. z o.o. sp.k.Żary543
3608Aspi Sp. z o.o. sp.k.Suwałki545
3609Abbott Medical Sp. z o.o.Warszawa5140
3610Ceramika Color Sp. z o.o.Kopaniny554
3611KDPW_CCP S.A.Warszawa5244
3612DPC Leasing Sp. z o.o.Warszawa54
3613JGH Sp. z o.o. sp.k.Nowy Sącz5305
3614Remondis Dolny Śląsk Sp. z o.o.Oława541
3615Nicrometal S.A.Toruń542
3616Przedsiębiorstwo CIMAT Sp. z o.o.Bydgoszcz565
3617Nefrolux Wojciech Kamiński, Maciej Kamiński sp.j.Siemianowice Śląskie5267
3618Ernst & Young Audyt Polska Sp. z o.o. sp.k.Warszawa5462
3619Tech - Rol Sp. z o.o.Ożarów Mazowiecki569
3620Itr Rouwdach Sp. z o.o. sp.k.Łęczyce588
3621Kosmaz Sp. z o.o.Koszalin598
3622Zakład Inżynierii Kolejowej Sp. z o.o.Sandomierz558
3623Esti Polymer sp.j. D.B.ZrajkowskaEłk5159
3624Zakład Mechaniczny Elzam-Zamech Sp. z o.o.Elbląg537
3625Omega Silesia Sp. z o.o.Pilzno5143
3626Salus International Sp. z o.o.Katowice5196
3627Fabryka Mebli Meblar Maria i Franciszek Sołtysik sp.j.Baranów5143
3628High Technology Machines Sp. z o.o.Gliwice5105
3629Alfa PVC Sp. z o.o.Warszawa56
3630Acs Audika Sp. z o.o.Warszawa567
3631Ms Services Sp. z o.o.Kraków517
3632Przedsiębiorstwo Martrans Sp. z o.o. sp.k.Szamocin559
3633Instytut Transportu SamochodowegoWarszawa528
3634Trans Południe Sp. z o.o.Podgrodzie559
3635Ekopartner Recykling Sp. z o.o.Lubin583
3636PIERRE FABRE MEDICAMENT POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.Warszawa5115
3637Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Rykach Sp. z o.o.Ryki524
3638Podolski Sp. z o.o. sp.k.Lutomek5110
3639Gall-Icm, M. i I. Majcher, sp.j.Legnica5154
3640Seppa Sp. z o.o.Warszewice571
3641Continental Opony Polska Sp. z o.o.Warszawa5344
3642Hopi Pl Poland Sp. z o.o.Warszawa553
3643Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami Sp. z o.o.Grudziądz5100
3644Air Spiralo Poland Sp. z o.o.Szamotuły544
3645Awilux Polska Sp. z o.o. sp.k.Leszno5140
3646Eurographic Group Sp. z o.o.Szczecin518
3647Books Sp. z o.o. sp.k.Żychlin581
3648Opolskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej S.A.Opole52
3649Bromargo Farms P.S.A.Margońska Wieś569
3650Terma Artur, Dariusz i Helena Szymaniuk sp.j.Słupsk596
3651WODOCIĄGI USTKA Sp. z o.o.Ustka535
3652Towarzystwo Budownictwa Społecznego Tbs Sp. z o.o.Kamienna Góra588
3653Zupbadura Sp. z o.o. sp.k.Świdnica561
3654Protechnika Łuków Sp. z o.o.Łuków598
3655Uni-Truck Sp. z o.o.Zielona Góra5126
3656Kombinat Rolny Szestno Sp. z o.o.Boże5296
3657CGR Polska Sp. z o.o.Częstochowa5153
3658Lightnet Sp. z o.o.Kobiernice5619
3659Ndi Sopot S.A.Sopot5141
3660Pomorskie Hurtowe Centrum Rolno-Spożywcze S.A.Gdańsk557
3661Łąkrol Sp. z o.o.Łąkowo522
3662Abm Jędraszek sp.j.Pabianice5151
3663Medseven Sp. z o.o.Osielsko5156
3664Ploch & Koik Sp. z o.o. sp.k.Staniszcze Wielkie57
3665NAWROT Sp. z o.o.Długołęka529
3666Promus Katowice Sp. z o.o.Sosnowiec5221
3667Profil Kosowicz sp.j.Słupsk552
3668Trasko Energia 2 Sp. z o.o.Ostrzeszów534
3669Technobud Nowy Sącz Sp. z o.o. Sp.k.Nowy Sącz5200
3670Spółdzielnia Mieszkaniowa w GrudziądzuGrudziądz5121
36712n-Everpol Sp. z o.o.Warszawa5215
3672Novago Złotów Sp. z o.o.Złotów578
3673Beskidus Sp. z o.o.Zembrzyce515
3674Długosz Sp. z o.o. sp.k.Gdańsk555
3675Ignaszak Sp. z o.o. sp.k.Kalisz551
3676Przedsiębiorstwo D Ro Gowo-Mostowe S.A.Dębica530
3677Nordic Motor Sp. z o.o.Bydgoszcz528
3678Luk Jacek Wysokiński i Wspólnicy sp.k.Lublin5136
3679Zec Service Sp. z o.o.Wrocław5136
3680Przedsiębiorstwo Usługowo - Produkcyjne i Handlowe Com - D Sp. z o.o.Jawor518
3681Ośrodek Hodowli Zarodowej w Osieku Sp. z o.o.Osiek519
3682Me Invest Sp. z o.o.Złotów546
3683Zdunek Premium Sp. z o.o.Gdańsk590
3684Betplay Capital Sp. z o.o.Katowice5281
3685Hellmann Worldwide Logistics Polska Sp. z o.o. sp.k.Raszyn5224
3686R.D.M. Śródmieście Sp. z o.o.Kraków571
36873W Dystrybucja Budowlana S.A.Ruda Śląska5315
3688Federacja Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Przemysłu Lekkiego w ŁodziŁódź554
3689Laboratoria Polfa Łódź Sp. z o.o.Warszawa557
3690Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.Opoczno519
3691Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o.o.Rumia558
3692PMI SERVICE CENTER EUROPE Sp. z o.o.Kraków5389
3693Kaczmarski Group sp.j.Wrocław5284
3694Prettl Adion Polska sp. z o.o.Bydgoszcz515
3695Rejonowe Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Zawiercie515
3696Omeko Papier Sp. z o.o.Kraków5143
3697GROUPE SEB POLSKA Sp. z o.o.Warszawa5569
3698Term-Oil Sp. z o.o.Radom53
3699Sanmic Sp. z o.o.Stary Licheń546
3700Przedsiębiorstwo Skoplast Stanisław i Krzysztof Szkopek sp.j.Kaczory5121
3701Widzewskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Łódź573
3702Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Zielonce Sp. z o.o.Zielonka532
3703Salve Sp. z o.o. sp.k.Łódź5210
3704Zammler Polska Sp. z o.o.Pruszków525
3705SAS INSTITUTE Sp. z o.o.Warszawa580
3706Novum Sp. z o.o. sp.k.Szczytno547
3707Zakłady Rolne Siecieborowice Sp. z o.o.Oława5145
3708Moto-Transus Sp. z o.o.Warszawa525
3709DB Print Polska Sp. z o.o.Grodzisk Mazowiecki519
3710A&G Koperty Gołdapska Fabryka Kopert Sp. z o.o.Niedrzwica589
3711Grupa Kupsik Sp. z o.o. sp.k.Konin574
3712Werner Janikowo Sp. z o.o.Kęszyca Leśna525
3713ENDRESS + HAUSER POLSKA Sp. z o.o.Wrocław5322
3714Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Końskich Sp. z o.o.Końskie518
3715Nowaki Transport Roman Nowak i Wspólnicy sp.j.Żelisławice528
3716BENTOM S.A.Koziegłowy5124
3717Firma Budowlano Drogowa Mtm S.A.Gdynia5124
3718Aminex Sp. z o.o.Ożarów Mazowiecki5181
3719Lubelski Rynek Hurtowy S.A.Elizówka545
3720Firma SOFTEX Dariusz MichtaTomaszów Mazowiecki5194
3721Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Fart Sp. z o.o.Kielce575
3722Benecke-Kaliko S.A.Wągrowiec5185
3723Zakłady Usługowe Zachód Sp. z o.o.Poznań529
3724Investment Trading Consulting Sp. z o.o.Skarszewy5105
3725Partners Polska Sp. z o.o. sp.k.Warszawa5187
3726Ekopal Sp. z o.o.Rząśnia515
3727Śląskie Centrum Recyklingu Sp. z o.o.Gliwice541
3728PHU EDEN Marek BaranieckiLubin5114
3729Lakma Sp. z o.o.Cieszyn547
3730Pastrans Sp. z o.o.Kąpiele Wielkie549
3731Auto Galeria Sp. z o.o.Gorzów Wielkopolski55
3732Biprodrzew Sp. z o.o.Warszawa542
3733ASTOR Sp. z o.o.Kraków536
3734PPHU MARKAM Andrzej Marek SKOLARUSKasinka Mała562
3735Biomasa Partner Group Sp. z o.o.Modła Królewska522
3736Atus Group Sp. z o.o. sp.k.Sadkowa Góra5236
3737Logipark Rhc Sp. z o.o.Toruń519
3738Tyskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Tychy571
3739Gama Group Szepietowscy sp.j.Wysokie Mazowieckie587
3740LINTER S.A.Katowice586
3741Algeo Sp. z o.o.Grabownica Starzeńska537
3742Medim Sp. z o.o.Piaseczno573
3743Eurowafel Sp. z o.o. sp.k.Zator5208
3744Josera Nieruchomości Sp. z o.o.Paproć539
3745Centrum Wynajmu Nieruchomości 5 S.A.Krotoszyn5227
3746Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w KaliszuKalisz549
3747Ecol - Unicon Sp. z o.o.Gdańsk583
3748Piast Cargo Transport Sp. z o.o.Żory512
3749MAGTRANS Sp. z o.o.Busko-Zdrój5269
3750Semicon Sp. z o.o.Warszawa561
3751Kopalnia Surowców Skalnych-Klęczany Sp. z o.o.Klęczany531
3752ENCO Sp. z o.o.Warszawa536
3753Knauf Sp. z o.o.Warszawa52126
3754Pawbol Sp. z o.o.Andrychów5207
3755Trans-Petro-Color Sp. z o.o.Piaseczno534
3756Usługi Transportowe G. Ciepliński sp.k.Warszawa5151
3757PAN Instytut Biologii Doświadczalnej im. Marcelego NenckiegoWarszawa55
3758Gospodarstwo Szklarniowe LEONÓW Sp. z o.o.Niemce530
3759Swarovski Global Business Services Sp. z o.o.Gdańsk590
3760DEVELEY IMMOBILIEN Sp. z o.o.Warszawa562
3761Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. Stanisława KryzanaStarogard Gdański517
3762FABUD Wytwórnia Konstrukcji Betonowych S.A.Siemianowice Śląskie526
3763FAST-FOL Gadomscy Sp.J.Mława517
3764Alvo Sp. z o.o. sp.k.Śmigiel5103
3765Ellagro Poland Sp. z o.o.Byków541
3766Muzeum Powstania WarszawskiegoWarszawa521
3767Destylacje S.A.Oborniki5123
3768Rolniczy Kombinat SpółdzielczyBądecz5166
3769Asmet Sp. z o.o.Czersk575
3770Ostrołęckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.Ostrołęka533
3771Produkcja Wenglorz Sp. z o.o. sp.k.Lidzbark Warmiński576
3772Pak-Hurt Sp. z o.o.Rzeszów520
3773Elsett Electronics AE Sp. z o.o. sp.k.Łódź515
3774Kolsatpol Sp. z o.o.Bielsko-Biała5565
3775Przedsiębiorstwo Handlowo-Transportowe Czesław i Artur Mierzwa sp.j.Wawrzeńczyce581
3776Kohl-Group Polska Sp. z o.o. sp.k.Słubice5209
3777Meblostyl Sp. z o.o.Wrocław529
3778Uniwersyteckie Centrum Medycyny Morskiej i TropikalnejGdynia539
3779Trans - Dan Sp. z o.o.Źródła57
3780Zakłady Górniczo Metalowe ZĘBIEC w Zębcu S.A.Zębiec466
3781Dynamic Motors Sp. z o.o.Bydgoszcz435
3782Plichta sp.j.Wejherowo4189
3783Geyer & Hosaja Zakłady Gumowe w Mielcu Sp. z o.o.Mielec457
3784Edes Sp. z o.o.Mińsk Mazowiecki422
3785Zakład Drobiarski w Stasinie Sp. z o.o.Stasin4292
3786Abplanalp Sp. z o.o.Warszawa4194
3787Agro-Handel Sp. z o.o.Mościszki4409
3788Fanum Sp. z o.o. sp.k.Wielopole Skrzyńskie450
3789ZAP Sznajder Batterien S.A.Piastów4412
3790Gispartner Sp. z o.o.Wrocław463
3791Toyocar Sp. z o.o. sp.k.Leszno455
3792ALUWIND Sp. z o.o.Bielany Wrocławskie418
3793Bittner Packaging S.J.Ożarów Mazowiecki436
3794VBH POLSKA Sp. z o.o.Warszawa4286
3795Rol - Plant Sp. z o.o.Rzecino4215
3796Pneumat System Sp. z o.o.Wrocław429
3797EOL Polska Sp. z o.o.Szamotuły437
3798Beskid Media Sp. z o.o.Kęty451
3799ITP S.A.Warszawa4145
3800Muzeum Okręgowe w Nowym SączuNowy Sącz410
3801Schneider Polska - Technika Samochodowa i Kontenerowa Sp. z o.o.Ostrów Mazowiecka483
3802Siropol Sp. z o.o.Bydgoszcz425
3803Auto Salon Świtoń-Paczkowski Sp. z o.o.Lubin492
3804Polmarkus Sp. z o.o.Pyskowice4120
3805Trio Line Polska Sp. z o.o.Plewiska4110
3806Eurofirany B.B. Choczyńscy sp.j.Żywiec4483
3807Piekarnia Bobowska Rogala Sp. z o.o. sp.k.Bobowa4105
3808Silesia Pet S.A.Dąbrowa Górnicza414
3809Fca S.A.Niepołomice457
3810Grupa Producentów Grzybowy Raj Sp. z o.o.Grala-Dąbrowizna428
3811MANDERSLOOT - POLSKA Sp. z o.o.Komorniki436
3812CARL ZEISS Sp. z o.o.Poznań492
3813Atem-Polska Sp. z o.o.Gdynia4139
3814Wodkan-Grzenkowicz Sp. z o.o.Kartuzy444
3815Zakład Mleczarski Figand Sp. z o.o.Kolonia Wawrzyszów445
3816NMG S.A.Bydgoszcz487
3817Wibo Adamczak sp.k.Kartuzy4693
3818Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Kosowie LackimKosów Lacki440
3819Wyższa Szkoła Policji w SzczytnieSzczytno454
3820Bel - Pol Sp. z o.o.Świdnica4115
3821Sportowa Centrum Sp. z o.o.Gdynia467
3822Movincar Polska Sp. z o.o.Bielsko-Biała414
3823Przedsiębiorstwo Wytwórcze Usługowo-Handlowe Plast-Rol sp.j. J.J.KałużaLotyń4111
3824Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Tawol M.Bajek, C.Bajek, D.Piegza sp.j.Chęciny4125
3825Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Wągrowiec421
3826Faba-Di Sp. z o.o.Baboszewo419
3827Przedsiębiorstwo Jasta Sp. z o.o.Piotrków Trybunalski476
3828Norcospectra Industries Sp. z o.o.Sońsk450
3829ECO Malbork Sp. z o.o.Malbork452
3830ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA ZBOŻOWEGO JAKPOL JAKUB WOŹNYŚwiny442
3831Firma Inżynieryjno-Drogowa Drogtom Sp. z o.o.Włocławek425
3832VF POLSKA DISTRIBUTION Sp. z o.o.Warszawa483
3833IGP Operations Pl Sp. z o.o.Siestrzeń465
3834ECO LINE Piotr PotockiKrosno476
3835Instytut Ogrodnictwa Państwowy Instytut BadawczySkierniewice431
3836Anro-Trade sp.j. Eksport Import R. Walder i T. WalderChwaszczyno4224
3837AGRO-SIEĆ MASZYNY Sp. z o.o.Chełmno413
3838Zakład Metalowy Tomabo Dereżyńscy, sp.j.Gorzów Wielkopolski4160
3839Besco Sp. z o.o.Besko4155
3840FIM Polska Sp. z o.o.Komorniki469
38411 Piekarnia Cukiernia Sławomir Mielnik 2 Nieruchomości Sławomir MielnikStraszyn459
3842Zakład Transportu Kolejowego SIARKOPOL Sp. z o.o.Tarnobrzeg443
3843Agroskład Sp. z o.o.Józefin495
3844Maem Sp. z o.o.Kraków4148
3845Termika - Sp. z o.o.Gdańsk482
3846Cornaglia Poland Sp. z o.o.Bielsko-Biała437
3847Przedsiębiorstwo Turystyczne Łysogóry Sp. z o.o.Kielce437
3848Europe Group Sp. z o.o.Prusice4189
3849Lecznice Citomed Sp. z o.o.Toruń431
3850Hawa S.A.Gniezno4100
3851Technopol Group Sp. z o.o.Ostrów Wielkopolski432
3852Koluszkowskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.Koluszki426
3853Enerbio Sp. z o.o.Kutno431
3854Enterprise Investors Sp. z o.o.Warszawa439
3855PLASTICON POLAND S.A.Toruń488
3856Voestalpine Steel Service Center Polska Sp. z o.o.Tychy4432
3857Miejski Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.Koło419
3858Euler Hermes Collections Sp. z o.o.Warszawa487
3859Relativity Poland Sp. z o.o.Kraków4164
3860Contenur Polska Sp. z o.o.Mielec4145
3861Pordzik sp.j.Dolna4102
3862International American School Sp. z o.o.Warszawa463
3863Narodowy Stary Teatr Im. H. Modrzejewskiej w KrakowieKraków416
3864Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe Nordtechnik Sp. z o.o.Sopot434
3865STEC Sp. z o.o. Centrum Handlowe MAX sp.k.Chrzanów466
3866Hoist Polska Sp. z o.o.Wrocław430
3867Zakład Mechaniczny Progress Leszek SawickiNowa Wieś Książęca428
3868Ice Lublin Sp. z o.o.Warszawa44
3869Starsprings Poland Sp. z o.o.Sady4145
3870Przedsiębiorstwo Budowlane Budirem Lucjan Macek, Ewa Żurek sp.j.Sosnowiec492
3871CENOS Sp. z o.o.Września480
3872Wydawnictwo C. H. Beck Sp. z o.o.Warszawa4204
3873ABER Sp. z o.o.Warszawa434
3874Lemar R.L.E. Leśniak sp.j.Hebdów4178
3875Blue Brain Polska Sp. z o.o.Kraków46
3876Sudety Lift Sp. z o.o.Szklarska Poręba425
3877Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Merkury Sp. z o.o.Siedlce427
3878Stollar Systemy Okienne Godlewska sp.j.Suwałki482
3879KALGRUP Sp. z o.o.Steniatyn-Kolonia436
3880Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w LublinieLublin431
3881Fresh Logistics Polska Sp. z o.o.Robakowo41471
3882E-Cho Sp. z o.o.Choszczno414
3883LST-Polska Sp. z o.o.Nałęczów492
3884Hmt Heldener Metalltechnik Polska Sp. z o.o. & Co. sp.k.Komorniki4134
3885BOLARUS S.A.Bochnia445
3886Przedsiębiorstwo Gospodarki Wodno-Ściekowej Gea-Nova Sp. z o.o.Józefów491
3887Triada-Dom Wachowiak Śliwiak sp.j.Trzebnica4507
3888Usługi Transportowe Jurczak TadeuszLimanowa439
3889Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej RM-Meditrans Stacja Pogotowia Ratunkowego i Transportu Sanitarnego w SiedlcachSiedlce415
3890Fbserwis Karpatia Sp. z o.o.Tarnów448
3891Beskidzkie Centrum Medyczne Sp. z o.o.Bielsko-Biała424
3892Eurocash Sieci Partnerskie Sp. z o.o.Komorniki4333
3893Projekt Niko Sp. z o.o. sp.k.Warszawa4233
3894Heiche Polska Sp. z o.o.Stanowice415
3895Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w SzamotułachSzamotuły422
3896Bastek Coffee & Tea sp.j.Karwie4229
3897Polservice Sp. z o.o.Warszawa487
3898Flagowa Kraina Sp. z o.o.Skrzyszów460
3899Promotech Sp. z o.o.Białystok4147
3900Dom-Styr Z.Igies i Wspólnicy sp.j.Jaworzno479
3901Gascontrol Polska Sp. z o.o.Suszec4106
3902Konvin Sp. z o.o.Głuchów452
3903BBC Sp. z o.o.Chojnica48
3904Steelpress Sp. z o.o.Poznań445
3905Samdex Sp. z o.o.Mielec430
3906Iko Kompania Drobiarska Sp. z o.o.Augustowo423
3907Agro-Skandawa Sp. z o.o.Aptynty4129
3908Elhurt Sp. z o.o.Gdańsk4165
3909Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w BiałymstokuBiałystok460
3910HOS - BUD Sp. z o.o.Mierzwin439
3911Plastbud Sp. z o.o. - sp.k.Bochnia4182
3912Nowy Szpital w Świebodzinie Sp. z o.o.Świebodzin46
3913Przedsiębiorstwo Produkcyjne D. K. Lamin sp.j. Daniluk, KiersnowskiZaścianki496
3914Zakład Utylizacji Odpadów Sp. z o.o.Konin4274
3915Transchem Sp. z o.o.Włocławek4289
3916Zakład Doświadczalny Instytutu Zootechniki Pib - Kołbacz Sp. z o.o.Kołbacz441
3917Naprzód Sp. z o.o.Wodzisław Śląski4211
3918Invest-Park Development Sp. z o.o.Wałbrzych481
3919Jarzyny Meyer Sp. z o.o.Kożuchów454
3920Centrum Folii Zetfol Krzysztof KopaczewskiToruń459
3921Przedsiębiorstwo Spedycyjno Transportowe Ant Dar Kościjański & Oleksiak sp.j.Poraj412
3922Frost Second B.Wegenke sp.k.Jarogniewice486
3923Brawo Sp. z o.o.Kalwaria Zebrzydowska4114
3924Gólcz i Synowie Sp. z o.o.Grabówno4128
3925Euro Dom Sp. z o.o.Łódź48
3926Zakład Produkcyjno Usługowy Międzyrzecz Polskie Rury Preizolowane Sp. z o.o.Międzyrzecz4133
3927Fundacja Unia BrackaRuda Śląska478
3928Ossmet Sp. z o.o. sp.k.Kobylnica464
3929Glas-Tech S.A.Swarzędz413
3930Wesem Sp. z o.o. sp.k.Wieliczka469
3931Wytwórnia Parkietów Dąbex Sp. z o.o. sp.k.Grodzisk Wielkopolski4104
3932Pagen Sp. z o.o.Gnojnik4101
3933F L Polska Sp. z o.o.Szczecin423
3934ENGAS Sp. z o.o.Bielsko-Biała463
3935Promesa Plus Sp. z o.o.Warszawa418
3936Vatt Invest Sp. z o.o.Warszawa4121
3937PKP Energetyka Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o.Łódź480
3938Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Mieszkaniowych Ekosystem Sp. z o.o.Wąbrzeźno4280
3939Centrum Badawczo-Rozwojowe Glokor Sp. z o.o.Gliwice471
3940Nowa Elektro Sp. z o.o.Sady483
3941Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Cen-Rat Sp. z o.o.Bytom485
3942Ecoversea Sp. z o.o.Warszawa43
3943Wamtechnik Sp. z o.o.Warszawa477
3944Zakład Poligraficzny Wiking-Graf sp.j. T. JakubowskiŁódź428
3945Filharmonia Śląska Im.Henryka Mikołaja Góreckiego w KatowicachKatowice410
3946W. Legutko Przedsiębiorstwo Hodowlano - Nasienne Sp. z o.o.Nad Stawem4174
3947Arcelormittal Business Center Of Excellence Poland Sp. z o.o. sp.k.Dąbrowa Górnicza464
3948Berger Beton Sp. z o.o.Wrocław429
3949Tinby Sp. z o.o.Stawiszcze479
3950Lubatex Sp. z o.o.Lubawka4382
3951Geplastyk Polska Sp. z o.o.Aleksandrów Łódzki4166
3952Neurosoft Sp. z o.o.Wrocław410
3953Sadkowski i Wspólnicy sp.k.Warszawa431
3954BRAMMER S.A.Kolbuszowa4166
3955Blastrac Poland Sp. z o.o.Golina432
3956Drewmix Albert sp.j.Łęka Mroczeńska4214
3957Lingaro Sp. z o.o.Warszawa4307
3958GRASO Zenon SobieckiStarogard Gdański4257
3959Barbara Luijckx Sp. z o.o.Latkowo493
3960Helukabel Polska Sp. z o.o.Radziejowice4173
3961Gl Group SpółdzielniaKopce439
3962Evomed Sp. z o.o.Szczecin451
3963Rolstal Pawłowski Sp. z o.o.Ostrów Mazowiecka467
3964CRIF Sp. z o.o.Kraków4117
3965MEDTRONIC POLAND Sp. z o.o.Warszawa4502
3966Ab Auto Adam Borysiewicz sp.k.Kuriany4179
3967Szkoła Główna Służby PożarniczejWarszawa431
3968Gold-Sad Sp. z o.o.Belsk Mały421
3969Syncreon Logistics Polska Sp. z o.o.Żary4175
3970Geo Globe Polska Sp. z o.o. sp.k.Mikołów466
3971FEDRO Sp. z o.o.Osieck49
3972Spółdzielcza Grupa Producentów Owoców SzeligaŻurawica48
3973Panlink Sp. z o.o.Rokitki444
3974Point Of View Sp. z o.o. sp.k.Warszawa467
3975Thomas Praefab Międzyrzecz Sp. z o.o.Międzyrzecz4107
3976Probet - Dasag - Sp. z o.o.Żagań455
3977Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o.Słubice417
3978VKF Spork Heinz Renzel Sp. z o.o.Konin475
3979Mateco Podesty Ruchome Sp. z o.o.Tychy4123
3980Akademia Techniczno - Humanistyczna w Bielsku - BiałejBielsko-Biała4139
3981Nijman/Zeetank International Transport Sp. z o.o.Sandomierz433
3982Gillmet Sp. z o.o.Starogard Gdański459
3983Alexander Mann Solutions Poland sp. z o.o.Kraków4109
3984Cs Energia Sp. z o.o.Zaręby Kościelne430
3985Tidio Poland Sp. z o.o.Szczecin449
3986Meblosoft Sp. z o.o. sp.k.Krapkowice4340
3987Abrava Sp. z o.o. & Co. Pgi 2 sp.k.Świecie493
3988WS Gabin Sp. z o.o.Dąbrowa490
3989Corab S.A.Olsztyn41636
3990Technobeton Sp. z o.o.Lublin473
3991Filplast Sp. z o.o.Głogówek4104
3992Galwano - Perfekt Sp. z o.o. sp.k.Poznań486
3993Firma Usługowo-Handlowa Bea Piotr BorowyZgorzelec473
3994Premiumdruk Sp. z o.o. sp.k.Wilcza Góra449
3995Hartbex Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.Rzeszów4162
3996Miejski Zakład Komunikacyjny w Żywcu Sp. z o.o.Żywiec49
3997Przedsiębiorstwo AGAT S.A.Koluszki4513
3998MULTIVAC Sp. z o.o.Natalin4322
3999Aerotunel Sp. z o.o.Warszawa475
4000Metal Union Sp. z o.o.Częstochowa451
4001Baudziedzic Sp. z o.o. sp.k.Głogów Małopolski4218
4002Jan KulczykGdańsk4120
4003Alfa-Bet Sp. z o.o.Lubartów414
4004Czeladzkie Wodociągi Sp. z o.o.Czeladź431
4005Kłos Piekarnia Rodzinna Sp. z o.o.Katowice494
4006Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o.Strzegom434
4007Przedsiębiorstwo Pszczelarskie Tomasz Łysoń Sp. z o.o. sp.k.Sułkowice4286
4008Gft Poland Sp. z o.o.Łódź4182
4009Machura Bros Corporation sp.j.Suchy Las4121
4010Tabor Rail Sp. z o.o.Dębica445
4011Kent-Pak Opakowania Sp. z o.o.Bardo435
4012Silesian Grain Sp. z o.o.Ziębice470
4013Szpital Powiatowy Im. Alfreda Sokołowskiego w ZłotowieZłotów416
4014Manpowergroup Sp. z o.o.Warszawa477
4015Pałucka Drukarnia Opakowań Sp. z o.o.Janowiec Wielkopolski488
4016Pietrucha New Energy Sp. z o.o.Błaszki428
4017Mmt Supermarket Sp. z o.o. sp.k.Poznań4100
4018Miejski Zakład Energetyki Cieplnej-Oława Sp. z o.o.Oława412
4019PM - Strefa Sp. z o.o.Bielsko-Biała48
4020Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Tartak Import-Export Jerzy AbramczykWólka-Folwark421
4021Wiktorowicz sp.j.Strzegom441
4022Młyn Dalachów Sp. z o.o.Dalachów4220
4023Konkret Ciesielski & Ciesielski sp.j.Wichowo461
4024Misiura Stanisław Euro-TransBraniewo446
4025Muniak Sp. z o.o. sp.k.Warszawa4307
4026Orange Business Services Poland Sp. z o.o.Warszawa466
4027Firma Handlowo Usługowa Janex, Janex S C Janusz ZdzieszyńskiMszczonów485
4028Newkom Eko Sp. z o.o.Leżachów43
4029Soley Sp. z o.o.Balice430
4030Grupa Gal Sp. z o.o.Bielsko-Biała4221
4031Firma Abel sp.j. WysotaBrąszewice458
4032OBST S.A.Chełm460
4033Kułton Transport Sp. z o.o. sp.k.Czekanów461
4034NOMA 2 Sp. z o.o.Katowice475
4035Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Budowlane Budecon S.A.Sosnowiec492
4036Polargos Sp. z o.o.Warszawa447
4037Softnet Sp. z o.o.Kraków482
4038Novoferm Door Sp. z o.o.Wykroty4116
4039Przedsiębiorstwo Zagospodarowania Odpadów Sp. z o.o.Gliwice4183
4040Arctic Sp. z o.o.Radziejowice4142
4041Teatr RozrywkiChorzów430
4042Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe Dolomit Kopalnia Ząbkowice S.A.Dąbrowa Górnicza463
4043Polimarky Sp. z o.o. sp.k.Rzeszów430
4044Zespół Pieśni i Tańca Śląsk im. Stanisława HadynyKoszęcin424
4045Katarzyna Stępczak KpmDługołęka411
4046Forum Media Polska Sp. z o.o.Poznań4119
4047G-Con Sp. z o.o.Warszawa488
4048Transbud Group Sp. z o.o. sp.k.Windyki456
4049Polwell Polska Sp. z o.o.Myślenice4135
4050Centrum Medyczne Puławska Sp. z o.o.Piaseczno476
4051Procardia Medical Sp. z o.o.Warszawa460
4052Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.Sępólno Krajeńskie45
4053Gravit Sp. z o.o. sp.k.Lublin4144
4054Neorol Sp. z o.o.Chrzan4167
4055AGRITO Monika ŚwitałaTopola Wielka481
4056Plastic Form Sp. z o.o. sp.k.Świdwin462
4057Państwowa Wyższa Szkoła Wschodnioeuropejska w PrzemyśluPrzemyśl479
4058Cortland Sp. z o.o.Poznań4318
4059Wiśniowski Sp. z o.o.Wielogłowy449
4060CHESPA KLISZE Sp. z o.o.Chorula474
4061Joysonquin Automotive Systems Polska Sp. z o.o.Wałbrzych4460
4062Komfort Sp. z o.o. sp.k.Budzyń463
4063DW Reusables Sp. z o.o.Kielce437
4064Trans-Truck-Serwis Drob sp.j.Tychy4225
4065Wmw Sp. z o.o.Rybarzowice430
4066Prophold Sp. z o.o.Warszawa416
4067FLUOR S.A.Gliwice4260
4068EPCD Sp. z o.o.Warszawa433
40697Bulls.Com Sp. z o.o.Warszawa436
4070Unicredit Services S.C.P.A. S.A. O Charakterze Konsorcjum Oddział w PolsceSzczecin476
4071Commercecon Sp. z o.o. sp.k.Konstantynów Łódzki4303
4072Emo-Farm Sp. z o.o.Ksawerów4115
4073Hugehalls Group S.A.Warszawa457
4074Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Unirol Dorota KulikowskaGrajewo415
4075Eko-Max Recykling Spółka z o. o.Warszawa488
4076Zakłady Przemysłu Sklejek BIAFORM S.A.Białystok4116
4077Z.P.O.W.Milejów Sp. z o.o.Milejów-Osada489
4078Matplast Sp. z o.o.Nowa Ruda4114
4079Melex Sp. z o.o.Mielec492
4080Agencja Komunalna Sp. z o.o.Brzeszcze49
4081Brandbox Sp. z o.o. sp.k.Kraków458
4082Hanpik Sp. z o.o.Kielce481
4083Hamilton Uo-Technologia Sp. z o.o.Słomczyn435
4084Mettler - Toledo Sp. z o.o.Warszawa4165
4085Urovita Sp. z o.o.Chorzów410
4086Ośrodek Hodowli Zarodowej Przerzeczyn Zdrój Sp. z o.o.Gilów422
4087Nidzica Sp. z o.o.Warszawa