Gepardy Biznesu

TRITUM Group stawia na jakość i profesjonalizm

Profesjonalna i kompleksowa obsługa to elementy, które wyróżniają nas na rynku. Wysoka jakość świadczonych usług jest gwarancją zadowolenia naszych klientów, którzy polecają nas dalej. Nasze usługi charakteryzuje indywidualne podejście do każdego klienta, mówi Magdalena Kuncio, Specjalista ds. marketingu i PR Kancelarii Finansowej Tritum Group w Gdyni.

Magdalena Kuncio, Specjalista ds. marketingu i PR Kancelarii Finansowej TRITUM Group w Gdyni:
Kancelaria Finansowa Tritum Group powstała w 2007 roku jako podmiot niezależny i niepowiązany kapitałowo z żadną instytucją finansową. Całkowita niezależność finansowa stanowi nieodzowny element obiektywnego doboru produktów i poszukiwania najlepszych rozwiązań dla klientów, którym zapewniamy profesjonalną obsługę i pełną dyskrecję.Od początku działalności spółką zarządza ten sam zespół, a ponad 60 proc. Partnerów jest związanych z firmą od 2008 roku, co tylko potwierdza dobrze wprowadzoną strategię i jej realizację. Strukturę spółki, oprócz centrali, tworzą firmy regionalne, dla których na pierwszym miejscu jest wysoka jakość obsługi, która przekłada się na kolejne polecenia od zadowolonych klientów.

Image
Image
Image
Nieprzerwanie od początku działalności Kancelaria ugruntowuje swoją pozycję na rynku usług finansowych, rozwijając dynamicznie sieć partnerską oraz zyskując uznanie jako jedna z najlepszych firm pośredniczących. W ocenie klientów firma stała się bezpiecznym, niezależnym, godnym zaufania partnerem, który oferuje usługi o wysokim standardzie. Natomiast w ocenie banków – Kancelaria zyskała uznanie jako jedna z najlepszych firm pośredniczących, charakteryzująca się bardzo bezpiecznym portfelem klienta oraz świetnie przygotowaną dokumentacją klienta do dalszego procesowania w bankach.Głównym obszarem działań Kancelarii są kredyty hipoteczne i inwestycyjne. Zgodnie z założeniami grupa  ma docierać do klienta z każdej grupy społecznej, opierać się na doradztwie oraz pozostawać zorientowana na pomoc klientom w drodze do uzyskania kredytu hipotecznego i inwestycyjnego. Nasza oferta jest zawsze tworzona na miarę potrzeb klienta.
Spełniając oczekiwania klienta oraz opierając się na profesjonalnej obsłudze i budowaniu sieci Partnerów rozwijamy się, czego dowodem jest wyróżnienie w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2014.
www.tritum.pl

Kancelaria Finansowa Tritum Group Sp. z o.o. w Gdyni została wyróżniona w IX edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2014.