Efektywna FirmaGepardy BiznesuMocna Firma

Todis Consulting wdraża zintegrowane rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw

Todis Consulting to niezależna polska firma konsultingowa specjalizująca się we wdrożeniach i wspieraniu zintegrowanych rozwiązań informatycznych dla przedsiębiorstw.

Oferuje systemy ERP – Epicor ERP oraz iScala dedykowane firmom produkcyjnym i dystrybucyjnym, Deltek Maconomy odpowiadający na potrzeby firm z sektora usług profesjonalnych, a także system M-Files DMS – profesjonalne narzędzie do zarządzania dokumentacją.
Todis Consulting specjalizuje się nie tylko we wdrożeniach gotowych systemów, ale także tworzy własne rozwiązania, modyfikacje bądź dodatki do istniejących systemów w odpowiedzi na zróżnicowane potrzeby klientów.

Firma na stałe współpracuje z ponad 80 klientami w Polsce oraz 32 innych krajach na świecie. Jeste firmą opartą na wartościach i relacjach, a do każdego klienta podchodzi indywidualnie i w tym dopatruje  źródła swojego sukcesu.

Todis Consulting cieszymy się z tytułów przyznanych przez  Instytut Europejskiego Biznesu, są one bowiem potwierdzeniem jej finansowej stabilności jako wiarygodnego partnera biznesowego.

W roku bieżącym i kolejnych latach Todis Consulting  chce dalej wspierać dotychczasowych i nowych klientów w efektywnym wykorzystaniu zasobów przez dostarczanie zintegrowanych rozwiązań informatycznych dopasowanych do potrzeb każdego przedsiębiorstwa.

Todis Consulting Sp. z o.o. Sp. k w Warszawie została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016, IX edycji  Konkursu Efektywna Firma 2016, IV edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania  2016 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Więcej informacji o naszej ofercie można znaleźć na stronie www.todis.pl