Klub

Stal-Gaz w Bartoszycach profesjonalnie zaopatruje budownictwo

Stal-Gaz jest firmą specjalizującą się w profesjonalnym zaopatrzeniu budownictwa. Siedziba firmy znajduje się w Bartoszycach w woj. Warmińsko-Mazurskim niedaleko Przejścia Granicznego w Bezledach z obwodem Kaliningradzkim.  Ma możliwość skierowania i przeładunku towarów z przeznaczeniem do Federacji Rosyjskiej i odwrotnie.

Stal-Gaz jest firmą specjalizującą się w profesjonalnym zaopatrzeniu budownictwa. Na rynku działa od 1994 roku. Siedziba firmy znajduje się w Bartoszycach w woj. Warmińsko-Mazurskim niedaleko Przejścia Granicznego w Bezledach z obwodem Kaliningradzkim.

Image

Oferta firmy kierowana jest do klientów indywidualnych, firm wykonawczych, handlowych oraz inwestorów instytucjonalnych. Dostarcza najwyższej jakości materiały budowlane oraz narzędzia. Świadczy usługi sprzętowe typu koparko-ładowarki, koparki oraz wszelkiego rodzaju usługi komunalne i ślusarko-spawalnicze. Posiada również możliwość skierowania i przeładunku towarów z przeznaczeniem do Federacji Rosyjskiej i odwrotnie.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Stal-Gaz” Sp.j.  Jan i Zbigniew Makarewicz jest członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu od 2008 r.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „Stal-Gaz” Sp.j.  Jan i Zbigniew Makarewicz
ul. Kętrzyńska 47
11-200 Bartoszyce

http://stal-gaz.pl/