Efektywna FirmaGepardy Biznesu

Spokój w dziale HR i księgowości dzięki SaaS

„Wykorzystywanie najnowszych technologii, profesjonalizm i skumulowane doświadczenie – to kluczowe wartości, które przyświecają nam w codziennej pracy ze stale rosnącą liczbą klientów”,  mówi Paweł Żak, Prezes Zarządu Unit4 Teta HR Center Sp. z o.o. we Wrocławiu.

Spółka TETA HR CENTER powstała w 2007 jako odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na usługi HR. Początkowo nasze biuro składało się z jednego biurka i telefonu. Stopniowo poszerzaliśmy zakres usług, powiększaliśmy zespół konsultantów i portfolio klientów. Dzięki zaufaniu tych ostatnich i naszej systematycznej pracy, przeprowadziliśmy się w tym roku do zupełnie nowego biura, gdzie stworzyliśmy warunki by jeszcze lepiej obsługiwać naszych klientów. Także tych, którzy są z nami od lat i pamiętają nasze skromne początki.

Image

„Wykorzystywanie najnowszych technologii, profesjonalizm i skumulowane doświadczenie – to kluczowe wartości, które przyświecają nam w codziennej pracy ze stale rosnącą liczbą klientów” mówi Paweł Żak, Prezes Zarządu Unit4 Teta HR Center Sp. z o.o. we Wrocławiu, firmy oferującej m.in. usługi SaaS systemu kadrowo-płacowego. „Nasza działalność rozwija się dynamicznie dzięki bliskiej współpracy z UNIT4 TETA, producentem oprogramowania, na którym opieramy nasze usługi. Od ponad 25 lat TETA rozwija się na bazie dolnośląskiego know-how.”O ile określenie „usługi SaaS systemu kadrowo-płacowego” może wydawać się zawiłe na pierwszy rzut oka, w istocie jest tak tylko pozornie. Analizując naszą działalność bliżej odkryjemy, że sednem jej jest pomaganie pracownikom każdego szczebla w ich codziennej pracy poprzez porządkowanie wielu kluczowych dla każdej z firm kwestii.

Przykładowo:
•    dzięki dostępowi do TETA Galactica – systemu, który jest dostępny w prywatnej chmurze – pracownicy nie muszą dzwonić ani chodzić do działu HR, aby sprawdzic stany urlopowe
•    wniosek urlopowy można wypełnić znacznie łatwiej dzięki graficznej formie i danym zawartym w oprogramowaniu, które potwierdza np. czy mozliwe jest w tym czasie zastępstwo
•    kierownicy mogą w prosty i przejrzysty sposób zarządzać absencjami i czasem pracy podwładnych

Swoje usługi świadczymy na systemach firmy UNIT4 TETA, z którą wiążą nas stosunki własnościowe. Bliski związek z producentem oprogramowania, umożliwia większą elastyczność, dzięki czemu służy nam i naszym klientom. Naszą mocną są również doświadczeni specjaliści, którzy dbają o to, aby dostarczane rozwiązanie potrafiło skutecznie uprościć procesy związane z naliczaniem wynagrodzeń, rozliczaniem delegacji i nadgodzin czy uzyskiwaniem potrzebnych zaświadczeń.

Dzięki usługom dostępnych w SaaS pracownicy mają bezpośredni i natychmiastowy wgląd w interesujące ich kwestie. Nie bez znaczenia jest również walor ekonomiczny: dzięki stałej, miesięcznej opłacie, firmy mogą optymalizować swoją płynność finansową nie ponosząc uciążliwych początkowych kosztów  licencji.

UNIT4 TETA HR CENTER jest firmą zajmującą się usługami outsourcingu kadrowo-płacowego i finansowo-księgowego. Oferuje również usługi SaaS systemu kadrowo-płacowego TETA Personel.NET oraz internetowej platformy samoobsługowej TETA Galactica, a także hostingu i administracji systemami informatycznymi. Właścicielem spółki jest UNIT4 TETA. Spółka należy do globalnej grupy UNIT4.

Napisz do nas na adres kontakt@tetahrc.pl lub odwiedź naszą stronę pod adresem www.unit4tetahrc.pl

Unit4 Teta HR Center Sp. z o.o. we Wrocławiu została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2012 i w Konkursie  Efektywna Firma 2012.