Najpiękniejsze Budynki

Siedziba Centrali BS w Gorzycach wyróżniona w Konkursie Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy 2015

Bank Spółdzielczy w Gorzycach, Przedsiębiorstwo Usługowe BORBUD Sp. z o.o. w Raciborzu i architekt Zdzisław Kiełkowski zostali wyróżnieni w piątej edycji Konkursu Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy 2015 za stworzenie pięknej siedziby Centrali  Banku Spółdzielczego w Gorzycach.

Kapituła Konkursu Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy 18 listopada 2015 r.  wyróżniła Bank Spółdzielczy w Gorzycach, Przedsiębiorstwo Usługowe BORBUD Sp. z o.o. w Raciborzu i architekta Zdzisława Kiełkowskiego w piątej edycji Konkursu Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy 2015 za stworzenie pięknej  siedziby Centrali Banku Spółdzielczego w Gorzycach.
Nową Centralę Banku Spółdzielczego w Gorzycach do Konkursu Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy 2015 zgłosiła Agencja Wydawniczo Promocyjna Biomal.Data rozpoczęcia budowy (oddanie placu budowy) to 09.05.2013 r., a  zakończenia (prawomocna zgoda na użytkowanie) – 07.07.2015 r.
Kubatura budynku wynosi 3460 m3.

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Konkursu Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy od 2008 r. organizuje Instytut Nowoczesnego Biznesu, prowadzony przez ULAN Sp. z o.o. Obecnie trwa V edycja Konkursu Najpiękniejszy Bank Spółdzielczy 2015.