Efektywna FirmaGepardy Biznesu

Rozwój podstawą sukcesu firmy

„Nasza firma wypracował swoją pozycję na rynku poprzez profesjonalną organizację oraz wysoką jakość usług. Stałe zainteresowanie klientów oraz cykliczne projekty pozwalają z optymizmem patrzeć przyszłość”, wyjaśnia Dariusz Knapik, Wiceprezes Zarządu Sport Mega Marketing Sp z. o.o. w Poznaniu.

Dariusz Knapik, Wiceprezes Zarządu Sport Mega Marketing Sp z. o.o. w Poznaniu

Firma Sport Mega Marketing od wieku lat buduje swoją pozycję na rynku marketingu sportowego będąc organizatorem wielu przedsięwzięć w skali krajowej i międzynarodowej.

Image

Firma Sport Mega Marketing działa na rynku nieprzerwanie od 1995 roku. Przez ten czas zrealizowaliśmy wiele projektów, które stały się wizytówką firmy i na stałe wpisały się w kalendarz sportowych imprez.
Przy współpracy z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej od 1995 roku firma organizuje Beach Ball Tour cykl nadmorskich turniejów w siatkówce plażowej rozgrywanych w  randze Mistrzostw Polski. Impreza ta dzięki międzynarodowym sukcesom zawodników i zawodniczek cieszy się coraz większym powodzeniem co przekłada się na zainteresowanie mediów i sponsorów. Kolejnym projektem, który doskonale przyjął się na polskim wybrzeżu to Mistrzostwa Polski w piłce nożnej plażowej organizowane we współpracy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Projekt realizowany przez naszą firmę od 2010 roku przyciąga w czasie wakacji rzeszę widzów, którzy oglądają na plaży nie tylko emocjonujące mecze profesjonalistów, ale również maja możliwość spotkania swoich ulubionych aktorów, ludzi sportu i celebrytów. Ważnym momentem dla rozwoju naszej firmy było podjęcie współpracy z firma NIVEA przy partnerskim programie Bezpiecznie z NIVEA i WOPR. Celem programu realizowanego do dzisiaj jest wsparcie pracy ratowników WOPR na  polskim Wybrzeżu oraz popularyzacja zasad bezpiecznego zachowania się nad woda.

Firma swoimi projektami wychodzi poza rynek polski. W swoim porfolio mamy organizację międzynarodowych imprez o wysokiej randze sportowej, Europejskie Mistrzostwa w Ratownictwie Wodnym przy współpracy z ILSE, CEV Polish Masters, Mistrzostwa Europy w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn przy współpracy. z PZPS. Współtworzyliśmy także największy w Europie turniej piłki nożnej dla dzieci i młodzieży Danone Nations Cup. Wszystkie projekty zostały bardzo wysoko ocenione przez zagranicznych obserwatorów i kontrahentów.
Sport Mega Marketing wypracował swoją pozycję na rynku poprzez profesjonalną organizację oraz wysoką jakość usług. Stałe zainteresowanie klientów oraz cykliczne projekty pozwalają z optymizmem patrzeć przyszłość.

W bieżącym czasie firma Sport Mega Marketing rozwijała projekty realizowane w poprzednich latach. Projekty były rozbudowane i realizowane z większym rozmachem, dlatego uważam, że zrobiliśmy kolejny krok w rozwoju firmy.

Przez ostatnie trzy lata skupiliśmy się na kontynuacji projektów, które rozpoczynaliśmy w latach poprzednich. W roku 2013 po raz kolejny z marką NIVEA, realizowaliśmy program Bezpiecznie z NIVEA i WOPR na polskim wybrzeżu. Nie tylko dostarczyliśmy profesjonalne wyposażenie ratownikom dbającym o bezpieczeństwo plażowiczów, ale włączyliśmy się też w edukację. Zadaniem akcji było propagowanie prawidłowych nawyków przebywania na słońcu oraz podstawowych zasad bezpieczeństwa dla przebywających nad wodą.

Kolejną imprezą zakończoną wielkim sukcesem był Finał Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej Plażowej. Na plaży w Ustce przez cztery dni, przy komplecie publiczności zaprezentowali się najlepsi polscy zawodnicy i zawodniczki. Gwiazdy estrady m.in. Rafał Brzozowski, grali porywające koncerty na specjalnie przygotowanej scenie, a aktorzy i znani sportowcy rozgrywali pokazowe mecze. Kibice mogli podziwiać Krzysztofa Diablo Włodarczyka, braci Mroczków, Piotra Świerczewskiego czy Marka Włodarczyka rozgrywających mecz pokazowy.
Finał Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej w Niechorzu okazał się największym i najlepszym finałem od lat. Na specjalnie przygotowanych boiskach, przy ogromnej rzeszy kibiców oglądaliśmy porywający spektakl siatkarski. Przez trzy dni perfekcyjnie zorganizowana impreza była chwalona przez zawodników, działaczy i kibiców. Dawno impreza w randze Mistrzostw Polski nie została zrobiona z takim rozmachem i liczymy na to, że ten trend się utrzyma i w przyszłym roku będziemy mieli okazję zorganizować Finał z jeszcze lepszą oprawą. Pasji na pewno nam nie zabraknie.

Sezon 2013 zakończyliśmy finałem turnieju ogólnopolskiego Orlik Volleymania, który zorganizowaliśmy w Poznaniu. To był największy turniej siatkarski dla młodzieży w Polsce. Na ośmiu boiskach przez dwa dni rywalizowało tysiąc uczestników. Takiej imprezy w siatkówce dzieci i młodzieży jeszcze w Polsce nie było, a radość zawodników wynagrodziła wszelkie trudy związane z organizacją.
Cieszyć może fakt, że kontynuacja projektów rozwija działalność firmy. Każdy projekt był wzbogacony o dodatkowe działania, dzięki dużemu doświadczeniu zespołu organizującego zrealizowany z większym zaangażowaniem i rozmachem. To pokazuję, że firma Sport Mega Marketing podąża w dobrym kierunku i stale się rozwija. Liczymy, że przyszły rok będzie jeszcze lepszy nie tylko dla nas, ale i dla wszystkich Gepardów Biznesu.


Sport Mega Marketing Sp z. o.o. w Poznaniu
została wyróżniona w VII edycji ogólnopolskiego  Konkursu Gepard Biznesu 2012  i  V edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2012.