Efektywna Firma

Rozwiązania wysokiej myśli technicznej

W naszej działalności kierujemy się społeczną odpowiedzialnością w biznesie, nie koncertujemy się tylko na dobrej produkcji, sprzedaży i świadczeniu usług, lecz na dostrzeżeniu, identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów klienta, mówi Maria Zarzycka, Wicedyrektor Export-Import Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Saymon Sp. z o.o. w Gdyni.

Maria Zarzycka, Wicedyrektor Export-Import Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Saymon Sp. z o.o. w GdyniFirma, którą mam przyjemność współkierować wraz z dyrektorem dr inż. Waldemarem Starostą, to firma innowacyjna i nowoczesna, to firma z wizją, której motto brzmi: „Problem klienta jest naszym problemem, ale nie problemem dla nas!”. To oznacza, że w naszej działalności kierujemy się społeczną odpowiedzialnością w biznesie, nie koncertujemy się tylko na dobrej produkcji, sprzedaży i świadczeniu usług, lecz na dostrzeżeniu, identyfikowaniu i rozwiązywaniu problemów klienta.
Image
Maria Zarzycka, Wicedyrektor Export-Import Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Saymon Sp. z o.o. w Gdyni
Główny nacisk kładziemy na zapewnienie korzyści klientom zwłaszcza w zakresie obniżania kosztów eksploatacyjnych i promowania autorskich i opatentowanych przez nas rozwiązań wysokiej myśli technicznej. Właśnie to podejście jest podstawą naszego sukcesu, gratyfikowanego licznymi dyplomami, certyfikatami i wyróżnieniami, wśród których cieszą nas również te, o których zadecydowały zadowolone głosy i opinie naszych klientów oraz użytkowników rozwiązań i urządzeń technicznych.

 

Saymon to marka, która  oznacza opatentowane i nowoczesne technologie w dziedzinie energooszczędnego, ekonomicznego i przyjaznego dla środowiska ogrzewania, osuszania i uzdatniania wody.
Rozwijane technicznie przez nas urządzenia zapewniają tanie grzanie paliwami konwencjonalnymi i niekonwencjonalnymi, w zakresie mocy od 14 do 11600 kW. Nasza oferta obejmuje wysokiej klasy:
– piece nadmuchowe i kotły grzewcze c.o.
– osuszacze i nagrzewnice powietrza
– kotły c.o. gazowe i olejowe z dwustopniową kondensacją
– multiolejowe palniki uniwersalne
– palniki gazowe, olejowe i olejowo-gazowe
– systemy uzdatniania wody i filtry ochronne
– systemy mikrobiologiczne do udrażniania kanalizacji
– cyfrowe elektromagnetyzery indukcyjne do odkamieniania instalacji wodnychNiskie koszty grzewcze to kocioł SAYMON-Kroll serii BK**** o temperaturze spalin 20-45°C lub palniki uniwersalne multiolejowe SAYMON z energooszczędnymi kotłami c.o. i piecami nadmuchowymi, które dodatkowo zapewniają komfortową wentylację. Przy wyborze ogrzewania nie należy się kierować ceną paliw, ale przelicznikiem 1 kWh kosztu grzewczego, uwzględniającego wartość opałową paliwa, rodzaj urządzenia i termoizolację budynku. Ważnym wskaźnikiem energooszczędności jest strata kominowa i temperatura spalin. Wskaźnik ten dla urządzeń i rozwiązań technicznych firmy SAYMON w wyniku opatentowanej dwustopniowej kondensacji jest najniższy w porównaniu z piecami tradycyjnymi i kondensacyjnymi nowej generacji. Im niższa wartość, tym większa energooszczędność. Oszczędności na bazie rozwiązań technicznych firmy SAYMON są jednoznaczne. Cztery gwiazdki – maksymalna energooszczędność – dyrektywa 92/42 EWG.
Innowacyjnym rozwiązaniem na bazie fizyki kwantowej są cyfrowe elektromagnetyzery indukcyjne SAYMON-CleanScale do fizycznego zmiękczania wody i odkamieniania instalacji. W zakresie uzdatniania wody celem zapobieżenia skutkom zdrowotnym i technicznym nie wystarczy filtr, jak to się powszechnie mniema. Należy zastosować profesjonalne kilkuetapowe uzdatnianie wody, gdyż zdrowie jest najcenniejsze. Firma SAYMON opracowała technologię i oferuje niezbędne urządzenia skutecznie rozwiązujące problemy z wodą. Zdrowa woda to technologia i technika SAYMON.Do osuszania powietrza i zapobiegania skutkom wilgoci należy stosować osuszacze pomieszczeń. Osuszanie poprzez ogrzewanie jest nieefektywne i zwiększa zagrożenie zagrzybienia z powodu kondensacji pary wodnej po zaprzestaniu ogrzewania. Urządzenia firmy SAYMON do różnych zastosowań gwarantują efektywne osuszanie.Wyróżnienie i tytuł innowacyjnego produktu uzyskały palniki uniwersalne firmy SAYMON zapewniające ekonomiczne i ekologiczne ogrzewanie. W wyniku wieloletnich prac firma SAYMON opracowała i opatentowała technologię spalania olejów niekonwencjonalnych, na bazie której powstał specjalistyczny palnik uniwersalny zapewniający bezproblemowe spalanie alternatywnych paliw olejowych. Do dyspozycji użytkownika jest cały typoszereg palników, co gwarantuje odpowiedni dobór do konkretnego urządzenia grzewczego. W przeciwieństwie do tradycyjnych palników olejowych, zastosowanie rozwiązań firmy SAYMON jest inwestycją rentowną. Koszt inwestycyjny dzięki możliwości spalania tanich i niekonwencjonalnych paliw zwraca się w krótkim czasie zapewniając ciepło niemal za darmo!Export-Import Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Saymon Sp. z o.o. w Gdyni została wyróżniona w Konkursie Efektywna Firma 2011.

Image
Porównanie straty kominowej

Jego prezentacja jest pod adresem http://businessnow.pl/?attachment_id=970