Mocna Firma

Radpak Fabryka Maszyn Pakujących sprzedaje maszyny na całym świecie

Obecnie maszyny polskiej firmy Radpak uruchamiane są niemal na całym świecie. Instalacje w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Dubaju, Indiach, Chile, Kolumbii, Australii czy Tajlandii są najlepszym dowodem na zaufanie do jakości i niezawodności maszyn produkowanych przez Radpak.

Siła polskiej firmy Radpak Fabryki Maszyn Pakujących Sp. z o.o. we Włocławku tkwi w wykorzystywaniu zaawansowanych technologii, a jej potencjał tworzenia – w profesjonalnym i elastycznym projektowaniu. To tu powstają najwyższej klasy maszyny, urządzenia oraz kompletne linie pakujące. Współpraca poszczególnych działów począwszy od sprzedaży, konstrukcję mechaniki i automatyki aż po działy produkcyjne pozwoliła firmie wypracować technologię, która owocuje wyrobem spełniającym zarówno standardy światowe jak i krajowe. Kompletne linie pakujące gwarantują zwiększenie wydajności i jakości procesu pakowania. Stosując najnowsze technologie oraz sprawdzone i markowe komponenty,  firma wyznacza kierunki nowoczesnego pakowania. Dodatkowo atrakcyjne ceny pozwalają firmie Radpak sprawnie konkurować na rynkach lokalnych oraz zagranicznych.

Image
 Maszyna pakująca Radpak Fabryki Maszyn Pakujących Sp. z o.o. we Włocławku
Radpak Fabryka Maszyn Pakujących produkuje: pionowe maszyny pakujące formujące różnego rodzaju torby, nowością jest Doypack wraz z dozownikami wszystkich typów, pionowe i poziome maszyny kartonujące, kartonowanie zbiorcze, formowanie tacek, specjalistyczne linie pakujące na specjalne życzenie.
Produkowane przez Radpak maszyny do formowania tekturowych tacek i kartonów zbiorczych, w połączeniu z szerokim zakresem rozwiązań grupowania produktów jednostkowych, pozwalają uzupełnić oferowaną gamę maszyn o końcowy etap pakowania produktów. Efektem końcowym jest produkcja kompletnych systemów pakujących dla wielu branż, począwszy od spożywczej, kosmetycznej, farmaceutycznej po chemiczną i wydobywczą. Wszystkie maszyny i urządzenia spełniają wymagania dyrektywy maszynowej 2006/42/WE oraz najwyższe normy bezpieczeństwa.
Ponad dwadzieścia lat działalności firmy na rynkach światowych to czas dynamicznego rozwoju oraz pozyskiwania coraz to nowych sektorów przemysłu.
Zaczynaliśmy od pionowej maszyny pakującej, a obecnie nasze urządzenia to najbardziej zaawansowane technologicznie linie pakujące”, mówi Tadeusz Radzanowski, prezes firmy Radpak.

Szeroki wybór maszyn może podsunąć klientowi nowe pomysły-idee, które zaowocują zwiększeniem efektywności, rentowności i bezpieczeństwa prowadzonych przez niego działań.
Każda maszyna wyprodukowana przez firmę Radpak jest od początku indywidualnie skonfigurowana pod wymagania klienta. Różne oczekiwania i potrzeby wymuszają często przeprojektowywanie maszyn lub tworzenie prototypowych rozwiązań. Indywidualne preferencje klientów odnośnie np. marki drukarki, systemu sterowania, czy też rodzaju napędów, mogą być zrealizowane praktycznie w każdym przypadku.
Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na wprowadzenie wielu ulepszeń oraz stworzenie zupełnie nowych maszyn, lecz priorytetowe założenia, czyli przemyślana konstrukcja, łatwość obsługi oraz niezawodność, po dziś dzień pozostały niezmienne. Dzięki tym cechom maszyny pakujące z Włocławka są postrzegane jako urządzenia łatwe w obsłudze, solidne i trwałe. Porównanie maszyn firmy Radpak z konkurencją podczas targów zagranicznych nie pozostawia złudzeń – są to maszyny, które zarówno jakością wykonania, jak i parametrami pracy nie odbiegają od zagranicznej konkurencji, będąc jednocześnie o wiele bardziej atrakcyjnymi cenowo.
Sprawne zarządzanie spółką gwarantuje osiągnięcie celów jakościowych i utrzymanie pozycji firmy jako wiarygodnego dostawcy dla klientów krajowych jak i zagranicznych. Sukces firmy zależy w głównej mierze od zrozumienia i zaspokojenia bieżących oraz przyszłych oczekiwań klientów.
Przez ostatnie lata firma Radpak notuje coraz większy wzrost eksportu i to nie tylko do krajów europejskich. Obecnie maszyny polskiej firmy uruchamiane są niemal na całym świecie. Instalacje w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Dubaju, Indiach, Chile, Kolumbii, Australii czy Tajlandii są najlepszym dowodem na zaufanie do jakości i niezawodności maszyn produkowanych przez Radpak.

Radpak Fabryka Maszyn Pakujących Sp. z o.o. we Włocławku jest Mocną Firmą Godną Zaufania 2014.  Na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego została  bowiem wyróżniona przez Instytut Nowoczesnego Biznesu w IX edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2014 i  VII edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2014, a to oznacza, że jest też laureatem II edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2014.