Gepardy BiznesuKlub

Propharma planuje wprowadzić kilka produktów według własnych receptur

Zdrowy marketing, wysoka i potwierdzona badaniami jakość oraz oferowanie produktów, które prócz walorów spożywczych w sposób odczuwalny wpływają na poprawę kondycji klientów, budują w dłuższej perspektywie pozytywną opinię o Propharmie i oferowanych przez nią produktach., mówi Maciej Olczyk, Prezes Zarządu Propharma Sp. z o.o. w Warszawie.

Maciej Olczyk, Prezes Zarządu Propharma Sp. z o.o. w Warszawie:
Firma Propharma powstała w 2007 roku. Od samego początku stawialiśmy na wprowadzanie na rynek polski unikalnych produktów o realnych korzyściach zdrowotnych. Konsekwentne działanie, przemyślane inwestycje, otwartość na pomysły, a czasem decyzje podejmowane wbrew popularnym nurtom rynkowym, przyczyniły się do dynamicznego rozwoju firmy.
Image

Maciej Olczyk, Prezes Zarządu Propharma Sp. z o.o. w Warszawie
Nasze działania w obszarze marketingu, i szerzej – informacji , oparte są na sprawdzonych informacjach. Jestem przekonany, że zdrowy marketing, wysoka i potwierdzona badaniami jakość oraz oferowanie produktów, które prócz walorów spożywczych w sposób odczuwalny wpływają na poprawę kondycji klientów, budują w dłuższej perspektywie pozytywną opinię o Propharmie i oferowanych przez nią produktach. W najbliższym czasie planujemy wprowadzić na rynek kilka produktów pod własnymi markami według własnych receptur. Nasze działania operacyjne, edukacyjne i marketingowe ,w połączeniu z bardzo dobrą dystrybucją i gwarantowaną wysoką jakością produktów, powinny zostać zwieńczone udanym wejściem na rynek.
———-

Maciej Olczyk, prezes firmy Propharma Sp. z o.o. w Warszawie,  jest członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu. Zarządzana przez niego firma została wyróżniona w X edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2015.

Propharma Sp. z o.o. w Warszawie zdobyła tytuł Gepard Biznesu 2015, gdyż średnia z dynamiki przychodów netto ze sprzedaży, zysku netto i kapitału własnego w latach 2013-2014  wyniosła w jej przypadku 62,1 proc.

„Jesteśmy importerem, dystrybutorem i edukatorem w zakresie usług i produktów naturalnych, zdrowych, o udokumentowanych lub znanych właściwościach pro-zdrowotnych, niskim stopniu przetworzenia i ingerencji chemicznej. Dążymy do tego, aby nasze usługi i produkty pomagały naszym klientom w utrzymaniu ich dobrego zdrowia i samopoczucia”, czytamy na stronie http://www.pro-pharma.pl.

Serwisy firmy:

www.miodymanuka.pl Miód Manuka – wyjątkowy produkt pszczeli z Nowej Zelandii

www.wiecejnizeko.pl – WiecejNizEko.pl to sklep internetowy, oferujący produkty ekologicznych marek, których filozofia opiera się na propagowaniu zdrowego, odpowiedzialnego stylu życia. WiecejNizEko.pl oferuje organiczną, zdrową żywność, żywność funkcjonalną i szeroką gamę kosmetyków, stworzonych na bazie naturalnych składników. Wielką zaletą sklepu jest niezwykle bogaty wybór – znajdziemy tu produkty z całego świata: od balsamów na bazie afrykańskiego masła shea, ekologiczne środki czystości, przez nowozelandzkie miody po indyjskie, aromatyczne przyprawy.