Efektywna FirmaPolskie BrylantyŚwiatowa Firma

Profix uhonorowany tytułem Solidnego Pracodawcy Roku 2013

Pracownicy są ambasadorami każdej firmy. To oni mają wpływ na jej rozwój i postrzeganie. Przykładem przedsiębiorstwa, które dba o takie wartości jest Profix. Spółka znalazła się w gronie najlepszych pracodawców 2013 roku i otrzymała tytuł Solidnego Pracodawcy Roku.
Profix to jeden z największych dystrybutorów narzędzi i elektronarzędzi na polskim rynku. Rozwój i sukcesy biznesowe firmy są oparte m.in. na wdrożeniu efektywnego systemu komunikacji wewnętrznej. Pracownicy mają możliwość nieustannego rozwoju, podnoszenia swoich kwalifikacji i awansu. Profix doskonale rozumie, że pełni zaangażowania lojalni pracownicy są najlepszą inwestycją dla przedsiębiorstwa. Uhonorowaniem działań spółki w tym zakresie jest tytuł Solidnego Pracodawcy Roku.
Tytuł przyznawany przez Kapitułę Konkursu wyróżnia te podmioty gospodarcze, które odznaczają się wzorową polityką personalną. Solidny Pracodawca powinien inwestować w podnoszenie kompetencji swoich pracowników, zapewniać im dobre warunki socjalne, mieć zdrowe podejście do podwładnych. Tak rozumiana odpowiedzialność społeczna przekłada się na pozycję rynkową firmy.
Profix obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia działalności na polskim rynku. Uzyskanie przez firmę wyróżnienia właśnie teraz jest świetną nagrodą za wieloletnią pracę całego zespołu. Profix to duże, nowoczesne, doświadczone, prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, które posiada w swej ofercie takie marki własne jak: Proline, Mega, Proline HD, Lahti Pro, Tryton, Vulcan Concept. W ramach autorskiego programu lojalnościowego Voyager, firma dokłada wszelkich starań, aby ciekawymi wyjazdami jak najlepiej docenić także lojalnych klientów. Profix to Solidny Pracodawca z ogromnym potencjałem.
Dyplom „Solidny Pracodawca” odebrał podczas uroczystej Gali, która odbyła się 27 marca 2014 roku w Katowicach, Prezes Spółki – Krzysztof Sobieraj.

źródło: Red Pen Public Relations

 

Profix Sp. z o.o. w Warszawie  została wyróżniona w VI edycji ogólnopolskiego  Konkursu Efektywna Firma 2013,  VI edycji ogólnopolskiego Konkursu Potęga Biznesu 2013 i  w I edycji ogólnopolskiego Konkursu Światowa Firma 2013.