Efektywna FirmaGepardy Biznesu

Profesjonalizm na rynku IT

Na rynku wyróżniamy się przede wszystkim rzetelnością w kompleksowej obsłudze firm, co zapewnia nam coraz to wyższe zadowolenie klienta oraz napawa dumą. Jako autor oprogramowania możemy naprawdę wiele, mówi Paweł Pupin , Prezes Zarządu ZETO Opole Sp. z o.o. w Opolu.

 

Paweł Pupin , Prezes Zarządu ZETO Opole Sp. z o.o. w Opolu

ZETO Opole Sp. z o.o. to pierwsza firma informatyczna w Opolu, oraz jedna z pierwszych w Polsce. W tym roku obchodzi 45-lecie powstania. Od 20 lat tworzy oprogramowanie XYZ wspomagające wszystkie obszary działalności przedsiębiorstwa. Od finansów po produkcję. System klasy ERP, wdrażany w wielu firmach, optymalizuje i usprawnia pracę w każdym dziale.

Image

Nasza firma od wielu lat tworzy oprogramowanie charakteryzujące się bardzo bogatą funkcjonalnością, samo wdrożenie z kolei urzeczywistnia wysoką jakość dostarczonego rozwiązania.

Na rynku wyróżniamy się przede wszystkim rzetelnością w kompleksowej obsłudze firm, co zapewnia nam coraz to wyższe zadowolenie klienta oraz napawa dumą. Zaangażowanie i potencjał naszych specjalistów IT jest fundamentem działalności, a zmieniające się potrzeby Klientów stają się często kierunkowskazem dalszego rozwoju. Jako autor oprogramowania możemy naprawdę wiele. Jesteśmy otwarci również na realizację dedykowanych modułów, a nawet całych programów.


ZETO Opole Sp. z o.o. w Opolu  została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie Efektywna Firma 2011.