Efektywna FirmaGepardy BiznesuMocna Firma

PRO-INDUSTR dostarcza maszyny dla gospodarki szlamowej

PRO-INDUSTRY jest firmą oferującą innowacyjne produkty oparte na wieloletnich doświadczeniach pochodzących z przemysłu. Dostarczamy maszyny, urządzenia i części wykorzystywane w procesach klasyfikacji i separacji oraz w szeroko rozumianej gospodarce szlamowej, a także do recyklingu, głównie metali.

Serwisujemy urządzenia, które dostarczyliśmy. Jesteśmy obecni w przemyśle, głównie w branżach wydobywczej, hutniczej, przeróbki mechanicznej kopalin, energetyce, chemii, oraz gospodarki odpadami. Specjalizujemy się w procesach klasyfikacji, zagęszczania, pompowania, filtracji i separacji, pomiarach przepływów.

 

Więcej szczegółów na naszej stronie www.pro-industry.pl.

 

Nasze ATUTY to:

 

INNOWACYJNOŚĆ

oferowane przez nas produkty i technologie z najwyższej „półki technologicznej” są oparte o aktualny stan wiedzy w danej dziedzinie. Dla przykładu jesteśmy jedyną firmą w Polsce oferującą przepływomierze działające w oparciu o nieinwazyjną technologię sonarową (dowolne medium, bardzo szybki montaż na działającej instalacji, wykrywanie obecności gazu) monitory zarastania rurociągów, oferujemy najnowocześniejsze wirówki, separatory, pompy, hydrocyklony i inne urządzenia.

 

DOŚWIADCZENIE

aktywnie działamy na rynku Polskim od 2004r. W swojej działalności wykorzystujemy przede wszystkim kilkudziesięcioletnie doświadczenie naszych renomowanych dostawców: FLS KREBS (60 lat na rynku), ANDRITZ Separation (ponad 100 lat na rynku), FLOWROX (30 lat na rynku), ABEL (70 lat na rynku).

 

SPECJALIZACJA

Specjalizujemy się w dostawach maszyn i urządzeń oraz świadczeniu usług serwisowych dla układów wodno-mułowych a także recyklingu odpadów.

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ TECHNOLOGICZA

gwarantujemy taki dobór maszyn i urządzeń, który umożliwi uzyskanie wymaganych przez klienta parametrów technologicznych. Możemy poszczycić się obszernymi listami referencyjnymi potwierdzającymi fachowość i trafność doboru oferowanych maszyn i urządzeń.

 

WSPARCIE TECHNICZNE i SERWIS

w naszych służbach serwisowych pracuje personel od długim doświadczeniu. Świadczymy usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego oraz pogwarancyjnego. Nasza kadra techniczno-inżynierska zapewnia wsparcie techniczne. Dostarczamy części zamienne.

 

REALIZACJA INWESTYCJI POD KLUCZ

realizujemy inwestycje począwszy od etapu projektowego poprzez kompletację urządzeń, dostawy, zabudowy, uruchomienia, skończywszy na optymalizacji procesów.

 

AKTYWNA WSPÓŁPRACA Z PARTNERAMI

współpracujemy ze wszystkimi naszymi dostawcami i biurami projektów w celu przygotowania oferty odpowiadającej wymaganiom klienta.

 

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

oferowane przez nas maszyny i urządzenia są produkowane w oparciu o najwyższe normy jakościowe dostawców, co potwierdzone jest ich wieloletnią i bezawaryjną pracą oraz odpowiednimi certyfikatami i atestami. Znakomita większość naszych urządzeń charakteryzuje się zdecydowanie dłuższą żywotnością w porównaniu do podobnych urządzeń dostępnych na rynku.

 

Zapraszamy do współpracy.

Piotr Myszkowski, Prezes Zarządu Pro-Industry Sp. z o.o. Spółka Komandytowa w Bielsku-Białe

Pro-Industry Sp. z o.o. Spółka Komandytowa w Bielsku-Białej została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w X edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2015, w VIII edycji  Konkursu Efektywna Firma 2015 oraz w III edycji Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania – Strong Company 2015 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.