Klub

Prezes SKOK Wołomin Osobowością Roku 2014

Mariusz Gazda, prezes zarządu SKOK Wołomin, członek Klubu Nowoczesnego Biznesu,  znalazł się w gronie znanych postaci polskiej gospodarki, kultury, nauk i polityki, uhonorowanych tytułem Osobowość Roku 2014.

Tytuł Super-Osobowości otrzymał legendarny przywódca „Solidarności” i były prezydent RP Lech Wałęsa. W gronie nagrodzonych znaleźli się m.in. Piotr Fronczewski, Ewa Minge, Jerzy Połomski, prof. Michał Kleiber z małżonką, prof. Marek Durlik i Władysław Kozakiewicz.Uroczyste ogłoszenie laureatów odbyło się podczas gali w warszawskim hotelu Courtyard by Marriott 24 marca br.

Jak podkreślają organizatorzy, Osobowości Roku to przede wszystkim optymiści, którzy zawsze, mimo trudności, wierzą w sukces. Prezes Mariusz Gazda podkreśla, że bez optymizmu i wiary w powodzenie ambitnych planów trudno byłoby zbudować tak silną, wiarygodną i przyjazną klientom instytucję finansową, jaką jest SKOK Wołomin.

– Na jesieni będziemy świętować piętnastolecie działalności. Te piętnaście lat to droga nieustannego rozwoju i wzbogacania gamy oferowanych produktów – z myślą o jak największym komforcie naszych członków – podkreśla prezes Gazda. – Dzisiaj jesteśmy drugim pod względem wielkości polskim SKOK-iem, działającym w całym kraju. A mogę zapewnić, że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa.

W ostatnich miesiącach prezes Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej w Wołominie odbierał szereg prestiżowych wyróżnień, przyznawanych w uznaniu dla wiarygodności, stabilnej sytuacji i atrakcyjnej oferty kierowanej przez niego instytucji. Były to m.in. tytuł Managera na Czasy Kryzysu tygodnika „Wprost”, Finansisty Roku („Gazeta Finansowa”), Najlepszego Partnera w Biznesie i nagroda Golden Dragon of Success, przyznawana przez kapitułę z udziałem prezes PARP i wiceministra Skarbu Państwa.

Mariusz Gazda od kilku lat jest członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu, gromadzącego menedżerów firm i banków wyróżnionych w konkursach organizowanych przez Instytut Nowoczesnego Biznesu.

Image
Mariusz Gazda, prezes SKOK Wołomin, odebrał jedną z pierwszych statuetek Gepard Biznesu w czasie podsumowania pierwszej edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznesu 2006 na I Balu Gepardów Biznesu  9 czerwca 2006 r. w Hotelu Gromada Warszawie.
Image

Mariusz Gazda, prezes SKOK Wołomin, w swoim gabinecie w Wołominie w grudniu 2013 r.