AktualnościGepardy Biznesu

Dbamy o najwyższy poziom usług

„Dobre wyniki finansowe naszej firmy to skutek połączenia wielu czynników: zaangażowania w pracę, zrozumienia zmieniających się potrzeb klientów oraz oferowania usług najwyższej jakości. Tylko na takich wartościach można zbudować sukces i silną markę”, deklaruje Irena Kurdziel, prezes Kotrak BIS S.J. w Katowicach.

Irena Kurdziel, prezes Kotrak BIS S.J. w Katowicach

Kotrak BIS zajmuje się kompleksowymi usługami IT dla biznesu. Wdrażamy systemy ERP wspomagające zarządzanie w średnich i dużych firmach, polskich i międzynarodowych. Proponowane przez nas rozwiązania znajdują zastosowanie w zakładach produkcyjnych, hurtowniach, sieciach handlowych i sklepach detalicznych. Wdrażamy także oprogramowanie dla biur rachunkowych i kancelarii doradztwa podatkowego.

 Image

Naszym strategicznym partnerem jest Comarch, jeden z największych polskich producentów oprogramowania dla biznesu. Jako jedna z niewielu firm wdrażających systemy Comarch, mamy doświadczenie w integracji tych rozwiązań z innym oprogramowaniem, a także tworzenia autorskich aplikacji i rozszerzeń. Dzięki dużemu zespołowi programistów jesteśmy firmą, która nie tylko dostarcza gotowe rozwiązania, ale również dopasowuje je i tworzy od podstaw, aby oferowany produkt całkowicie odpowiadał potrzebom klienta.

Realizujemy projekty w Wietnamie, RPA, Czechach, Belgii, Rosji i Holandii, co stawia nas w czołówce polskich firm zajmujących się rozwiązaniami klasy ERP.

Naszym sposobem na utrzymanie dużego tempa rozwoju jest dbanie o najwyższy poziom usług oraz inwestycje w rozwój pracowników.

Kotrak BIS S.J. w Katowicach została wyróżniona w Konkursie Gepardy Biznesu 2011 i w Konkursie Efektywna Firma 2011.