Gepardy BiznesuKlub

PPU „PROINVAL” S.A. w Jeleniej Górze członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu

 PPU “PROINVAL” S.A. w Jeleniej Górze została członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu. Firmę w klubie reprezentuje Jerzy Sobolewski, prezes zarządu. Spółka jest producentem opakowań z tworzyw sztucznych używanych do konfekcjonowania kosmetyków, artykułów chemii gospodarczej i budowlanej oraz narzędzi wykorzystywanych do tłoczenia tub aluminiowych i monobloków.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe “PROINVAL” S.A. Zakład Pracy Chronionej powstało w 1995 roku. Spółka jest producentem opakowań z tworzyw sztucznych używanych do konfekcjonowania kosmetyków, artykułów chemii gospodarczej i budowlanej oraz narzędzi wykorzystywanych do tłoczenia tub aluminiowych i monobloków. Firma świadczy również usługi z zakresu remontów maszyn i urządzeń. PPU “PROINVAL” S.A. stale się rozwija, inwestuje w nowoczesny park maszynowy, poszerza ofertę wyrobów i unowocześnia technologię produkcji.

Aktualna oferta produkcyjna obejmuje opakowania:

* słoiki kosmetyczne o różnych pojemnościach
*  zamknięcia – nakrętki do tub aluminiowych i plastikowych
*  butelki o pojemności od 50 do 500ml elementy zamknięć i dozowniki dla chemii gospodarczej
*  narzędzia do tłoczenia tub aluminiowych o średnicy Ø13, Ø16, Ø19, Ø25, Ø28, Ø30, Ø32 i Ø35

Image

PPU “PROINVAL” S.A. kieruje się w biznesie zasadami FAIR PLAY, poświadczonymi wielokrotnie przez Kapitułę Krajowej Izby Gospodarczej. Spełnia jakościowe wymagania Klientów, co znalazło potwierdzenie w Świadectwie Dopuszczenia do Obrotu dla zamknięć i aplikatorów wydanym przez Narodowy Instytut Leków w Warszawie.

Firma w 2005 roku wdrożyła Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Ochroną Środowiska oraz Bezpieczeństwem i Higieną Pracy. PPU PROINVAL S.A. posiada Certyfikat Jakości zgodny z normą ISO 9001.

PPU “PROINVAL” S.A. w Jeleniej Górze została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu  w XI edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2016 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego.

Więcej o firmie pod adresem:

www.proinval.com.pl