Aktualności

Poważne traktowanie partnerów biznesowych

„Naszą firmę charakteryzuje transparentność i partnerskie podejście. Kładziemy nacisk na stałą i długoterminową współpracę. Wdrożyliśmy własne, autorskie rozwiązania przeznaczone dla partnerów biznesowych,  które automatyzujące wzajemną współpracę, poprawiając tym samym jej jakość”, mówi Dagmara Malinowska, Senior Manager 2Ways Sp. z o.o. w Warszawie.

 

Dagmara Malinowska, Senior Manager 2Ways Sp. z o.o. w Warszawie:
Z wielką radością przyjęliśmy wiadomość, że firma 2Ways została umieszczona w rankingu najdynamiczniej rozwijających się firm województwa mazowieckiego. Jest to efekt pracy całego zespołu ludzi zaangażowanych w to, co jest im powierzone.
Firma 2WAYS Sp. z o.o., która świadczy usługi turystyczne, pośrednictwa wizowego oraz doradztwa, tłumaczenia i legalizacji dokumentów, jest właścicielem pięciu serwisów internetowych, zawierających informacje turystyczne na temat krajów z całego świata.
Nasze serwisy to: OdkryjDubaj.pl, WizaSerwis.pl, OdkryjUSA.pl, Legalizacje.com,  Wyprawy24.plSzeroki zakres naszych usług wynika z wieloletniego doświadczenia na rynku turystycznym oraz rozumienia potrzeb klientów i indywidualnego podejścia do każdej sprawy nam powierzonej. Od 2006 roku pomagamy przy wyjazdach do Emiratów Arabskich. Organizujemy również kompleksowe wyjazdy do krajów Zatoki Perskiej (ZEA, Bahrajnu, Kataru), Chin, Indii i wielu innych. Liczba naszych klientów wzrasta systematycznie z roku na rok ,czego najlepszym dowodem może być przyznany nam tytuł Geparda Biznesu 2013 roku.
Naszą firmę charakteryzuje transparentność i partnerskie podejście. Kładziemy nacisk na stałą i długoterminową współpracę. Wdrożyliśmy własne, autorskie rozwiązania przeznaczone dla partnerów biznesowych,  które automatyzujące wzajemną współpracę, poprawiając tym samym jej jakość. Poważne traktowanie partnerów biznesowych jest naszym kluczem do sukcesu. Nasza firma przez aktywne śledzenie światowych trendów branży turystycznej, stara się wdrażać te z nich, które wpływają na zwiększenie jakości obsługi klientów i oferowanych przez nas produktów.
Mamy wiarę, iż i w przyszłych latach nasza firma znajdzie się w tak zacnym gronie firm nagrodzonych tytułem Geparda Biznesu 2013.


2Ways Sp. z o.o. w Warszawie została wyróżniona w VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Gepard Biznesu 2013 i w VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma  2013.