Efektywna FirmaGepardy BiznesuKlubMocna FirmaWielcy Modernizatorzy

Piotr Wasilewski został członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu

Piotr Wasilewski , właściciel P.W. Masterchem S.J. w Przylepie, został członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu.

Zarządzany przez niego firma P.W. Masterchem S.J. w Przylepie została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013, VI edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2013, w II edycji ogólnopolskiego Konkursu Wielki Modernizator Polski 2013 oraz  I edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2013.

Firma P.W. Masterchem S.J. w Przylepie tak przedstawia się na swojej stronie internetowej:

Jesteśmy jednym z czołowych polskich producentów opakowań i preform PET do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych oraz wyrobów farmaceutycznych i suplementów diety.

Aktualnie w ofercie posiadamy ponad 350 wzorów opakowań przeznaczonych do wolnej sprzedaży oraz blisko 200 indywidualnych wdrożeń.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, oferujemy możliwość kreowania własnych wzorów – od przygotowania projektu graficznego i rysunku technicznego, poprzez wizualizację w technologii 3D, aż po wykonanie prób produkcyjnych.

Nasz sukces to ponad 25-letnie doświadczenie kadry zarządzającej, zaangażowanie całego zespołu, nowoczesne technologie i wysoki standard jakości. To właśnie te czynniki sprawiają, że możemy pochwalić się doskonałą opinią i ugruntowaną pozycją na rynku.

Konsekwentnie realizujemy strategię wysokiej jakości, stawiając na wykwalifikowanych pracowników i najnowsze rozwiązania automatyzacji i optymalizacji produkcji. Nie tylko podążamy za dynamicznie rozwijającymi się trendami w technologiach produkcji, ale wyprzedzamy je i wdrażamy jako pierwsi. Dzięki temu z roku na rok notujemy wzrost sprzedaży, zdobywamy nowe rynki i rozszerzamy grono naszych Klientów.

Początkowym etapem naszej działalności była produkcja preform, lecz już po kilku latach poszerzyliśmy asortyment i rozpoczęliśmy produkcję opakowań dla branży kosmetycznej. Wiązało się to z wykorzystaniem nowoczesnej japońskiej technologii jednostopniowego rozdmuchu butelek firmy Nissei. Nasza oferta stopniowo rozszerzała się o opakowania przeznaczone dla chemii gospodarczej, artykułów spożywczych (w tym także napojów alkoholowych) oraz wyrobów farmaceutycznych.

Nasze nieustanne działania ku podwyższaniu standardów w realizacji produkcji wyrobów zaowocowały uzyskaniem Certyfikatów ISO 9001:2008, ISO 15378:2007 oraz ISO 15593:2010.

Certyfikaty ISO

Naszą misją jest produkcja wysokiej jakości opakowań, w tym w pełni bezpiecznych opakowań przeznaczonych do bezpośredniego kontaktu z żywnością oraz farmaceutykami. Wdrożone procedury oraz wykorzystywanie w produkcji tylko certyfikowanych surowców jest gwarancją wysokiego standardu gotowego wyrobu.

Zabudowania firmy obejmują blisko 18000 m2 zadaszonych powierzchni produkcyjnych i pomieszczeń biurowych.

W 2013 roku zakończyliśmy  budowę nowoczesnej hali produkcyjnej o powierzchni 4 500 m2 o  podwyższonym standardzie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą szerokiego asortymentu opakowań oraz do korzystania z usług naszego zakładu.