Klub

Piotr Pokorny został członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu

Piotr Pokorny, Kierownik działu finansowego Przedsiębiorstwa Projektowania i Realizacji PROINTECH Sp. z o.o. w Chorzowie został członkiem Klubu Nowoczesnego Biznesu.

Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji PROINTECH Sp. z o.o. zostało założone w Katowicach w 1994 roku przez grupę ludzi mających doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu konstrukcji stalowych i urządzeń dla branży motoryzacyjnej w kraju i za granicą.

W projekcie powstającej firmy była profesjonalna realizacja zamówień dla najbardziej wymagających Inwestorów i Klientów. Rzetelność i jakość wykonywanych zadań zaowocowały sukcesem. Dzisiaj firma PROINTECH posiada własną siedzibę znajdującą się w Chorzowie z niezbędnym zapleczem do realizacji zleceń.

Na przestrzeni lat zdobyliśmy pozycję liczącego się na rynku producenta konstrukcji stalowych w branży Automotive.

Dzisiaj realizujemy zadania kompleksowo od projektu, produkcji i dostawy gotowego produktu po montaż na wskazanym miejscu. W ramach dalszych usług serwisujemy nasze realizacje i udzielamy gwarancji.

Posiadamy wyspecjalizowane ekipy do montażu konstrukcji stalowych dla systemów transportowych, regałów w magazynach wysokiego składowania oraz kompletnych linii transportu technologicznego.

Dzięki nieprzerwanym inwestycjom w kadrę i sprzęt staliśmy się uznanym podwykonawcą firm inżynierskich w Europie i bierzemy udział w realizacji licznych projektów głównie w montowniach samochodów w zakresie systemów transportowych i towarzyszących im konstrukcji stalowych. Stale ulepszając swoje predyspozycje podkreślamy jak ważny jest dla nas każdy klient. Zapraszamy zatem do współpracy.

Przedsiębiorstwo Projektowania i Realizacji PROINTECH Sp. z o.o. w Chorzowie została wyróżniona w VIII edycji ogólnopolskiego Konkursu Gepardy Biznes 2013, VI edycji ogólnopolskiego Konkursu Efektywna Firma 2013 oraz  I edycji Ogólnopolskiego Programu Promocyjnego Mocna Firma Godna Zaufania 2013.